Weirdworld

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Weirdworld Empty Weirdworld

Témanyitás by Thorhalla Pént. 15 Júl. 2016, 20:16

Egy roppant furcsa fantasy-s mesés túlvilág, ahol szinte semmilyen fizikai törvény nem érvényesül.
Weirdworld Weirdworld
Weirdworld P_31_02
Weirdworld Weirdworldsok
Weirdworld 4867345-black-knight-1-preview-2-b3fff

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Weirdworld Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Weirdworld Empty Re: Weirdworld

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 16 Júl. 2016, 19:02

WEIRDWORLD, ??
HJUCHIA ALGERNON

Előzmény: X-suli

Megragadtam a kést és beértem a szobába, mindent vagy semmit volt a felállás. Megvágtam a tenyeremet, a démon beért és én befejeztem amit Toshiro nem tudott. A vakító fehér fény megjelent ahogyan annak kellett, legalább is a leírások szerint és és vártam, hogy a fény elmúljon és újra látva már egyedül találjam magamat a szobában, valamelyest büszkén, hogy sikerült.
A fény elmúlt és én meredek az ismeretlen tájra. Rögtön körbe kapom a tekintetemet a démon után kutatva de egyedül vagyok szerencsére. Nem annyira szerencsére, hogy egy dzsungel közepén egy hajóroncs tetején. Rettegtető gondolatok forognak a fejemben meg, a rúnának a démoni síkra kellett volna taszítania a Démon nőt vissza és a fény is megvolt a könyvek szerint úgy zajlott ahogy kellett volna, de akkor ez azt jelenti, hogy...én, akkor engem is. Engem is berántott a démoni síkra?! Neehm, nem, ne legyek már nevetséges. Ha ilyen könnyű lenne közlekedni a síkok között sokkal több démon járná a földet meg ezt a helyet ember.
Minden esetre nem álldogálok mint egy idióta a hajón nyílt terepen. Teszek pár óvatos lépést, hogy lássam stabil-e egyáltalán ez a hajó, takarás felé, amerre le is tudok esetleg majd mászni a hajóról.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Weirdworld Empty Re: Weirdworld

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 18 Júl. 2016, 00:01




2048. április 30., csütörtök
Ismeretlen helyen
Ismeretlen dimenzióban


Résztvevő: Hjuchia Algernon

Algernon tett pár lépést, hogy megbizonyosodjon arról, hogy stabil-e a hajótörzs, amin áll. Az volt, így láthatta, hogy legalább harminc-negyven méter hosszú és legalább nyolc méter széles volt ez a hajó, ő pedig teljesen a közepén állt. Nem valószínű, hogy az ő súlya befolyásolna bármit is. Ami a helyet illette, nem igen tűnt úgy, mintha egy démoni sík lenne, bár tanulta, hogy sokrétű lehet, de általában mindegyik eléggé gonosznak tűnik sivárnak, nem pedig burjánzó trópusi helynek, mint ez. Az erdőben valami mozgott, a fáj lombkoronája meg-megrezzent igencsak erősen, tucatnyi szebbnél szebb színes madár szállt fel. Ha Algernon arra nézett, hallhatta, hogy a fák reccsennek, amint valami próbál haladni közöttük, majd egy jól megtermett legalább tíz-tizenöt méter hosszú sárkány emelkedett ki a fák közül és az egyik a hajóhoz közel levő sziklára szállt le.
sárkány:
Az egyből látszott, hogy van nyakörve és lánc, illetve volt rajta egy fiatal lány. A sárkány kitátotta a száját és a szárnyait is fenyegetően emelte fel. A hátán levő lány pedig meglepő talán, de roppant lelkesen és barátságosan, angolul szólalt meg,
- De jó, hogy van itt valaki, legalább nem vagyok már egyedül ezen a helyen! – kiáltott fel.
A sárkány is visszahúzta a fejét, a szárnyait, így már inkább házi kedvencnek tűnt, mintsem félelmetes gyíknak, a lány meg olyan 17-19 év körül lehetett.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Weirdworld Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Weirdworld Empty Re: Weirdworld

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 18 Júl. 2016, 10:49

WEIRDWORLD, ??
HJUCHIA ALGERNON


A hely nem fest pokolnak, így az első sokk után elég egyértelműek a jelek hiszen elég élettel telinek fest a táj, bőven, és hiányoznak a mérgező gázfelhők és a vasvillás pokolfajzatok is. A hajó amire kerültem méretes egy dög, de hát melyik nem az. Stabilan áll itt a levegőbe aminek örülök, így nem kell attól félnem, hogy hirtelen megindul alattam.
Még egyszer körbe nézek, fogalmam sincs, hogy hol lehetek. Aztán zajt hallok, felreppennek a madarak a fák közül és pár hangos fatörzs reccsenését kísérve egy sárkány bukkan ki és telepszik le egy nem elég messzi, vagy inkább túl közeli sziklára. Kiráz a hideg egy pillanatra és ökölbe szorítom a kezemet, felkészülve, hogy én most itt egy sárkánnyal kell hogy megverekedjek az életemért. Aztán kiszúrtam a nyakörvet és láncot, elsőre nem tudtam, hogy ez most jó vagy kettő az egy ellen de végül megjelent az utasa a sárkánynak, egy lány és roppant örömmel fogadta a jelenlétemet. Angolul méghozzá, és hogy végre nincsen egyedül?
- Mégis, -vakarom meg a tarkómat- hol vagyunk?

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Weirdworld Empty Re: Weirdworld

Témanyitás by Thorhalla Szer. 20 Júl. 2016, 00:00




2048. április 30., csütörtök
Ismeretlen helyen
Ismeretlen dimenzióban


Résztvevő: Hjuchia Algernon

Algernon egy ideig még eléggé meglepett arcot vágott és csodálkozott, még akkor is, amikor a lány angolul szólította meg. Nagy nehezen végül azonban sikerült egy mondatot kinyögnie ezzel az egész helyzettel kapcsolatban.
- Hát itt! – tárta szét lelkesen a kezeit.
Ezzel leugrott a sárkány hátáról és egy hatalmas ugrással ott termett a hajón, ahol Al is volt. A tette a fizika minden törvényét meghazudtolta, hacsak nem volt igencsak nagy emberfeletti ereje, akkor ki sem tudta volna vitelezni. Az erőkifejtés legkisebb jele nélkül ugrott magasba a levegőbe és úgy siklott benne, mintha 0 gravitáció lett volna itt. Amint megérkezett a fiatal férfi elé, akkor alaposan végigmérte őt és szinte állatiasan végigszaglászta.
- Furcsa vagy – állapította meg. – Melyik területről jöttél? Még nem láttam hozzád hasonlót soha sem.
Egyáltalán nem volt ellenséges, inkább gyermekien kíváncsi csak, ami a korában kissé furcsa volt, mert idősebbnek tűnt ennél. Továbbra is kérdőn és vizslatva figyeli Algernont, közben pedig szinte pattog körülötte, ahogyan többször is megkerüli, hogy mindenhol alaposan szemügyre vehesse őt.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Weirdworld Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Weirdworld Empty Re: Weirdworld

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 22 Júl. 2016, 18:21

Megemberelem magam a helyzethez de a kérdésemre kapott válasz kiábrándító mintsem kielégítő, "itt" és még angolul is beszélt ami még meglepőbb, de egy legalább angolul belefér. Még szarabb lenne a helyzetem ha nem tudnánk megérteni egy közös nyelven. A meglepetés következő adagja pedig csak érkezik, ahogyan kiszökken a nyeregből, vagy inkább csak simán a sárkány hátáról, mint aki még sosem hallott a fizikáról vagy gravitációról, agilisen érkezik és az első rátekintésre egykorú lány úgy viselkedik mint egy kisgyerek, pontosítok. Mint egy kölyök majom ahogyan szaglászott és végig mért aztán meg elkezdet körbeugrálni. És még én vagyok a furcsa a jelek szerint. Nem tudom eldönteni, hogy az ing, elegáns nadrág, hozzá menő cipő és a véres kés teszi vagy, hogy még nem látott férfit.
Bár zaklat, hogy egy dzsungel közepén egy hajóroncson állok, jobban érdekel, hogy földrajzilag hova kerültem. Egyáltalán még a földön vagyok-e. Kezd idegesíteni ahogy körbeugrál így amikor elém ér megint akkor megfogom a vállát és megállítom.
- Még is mi furcsa bennem? Mindegy is, az itt nem épp kielégítő, hogy hol vagyok. Mégis mi a neve ennek a területnek.
Élve a szóhasználatával talán át tudom juttatni a kérdésemet, hogy fel is fogja.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Weirdworld Empty Re: Weirdworld

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 23 Júl. 2016, 00:00




2048. április 30., csütörtök
Ismeretlen helyen
Ismeretlen dimenzióban


Résztvevő: Hjuchia Algernon

Ahogyan Algernon visszakérdezett a lány megtorpant és ránézett, ebben igaz nagy segítségre volt az is, hogy a fiú megfogta a vállát.
- Van térképem, megmutatom, hol az itt! – mondta. – Kettő is!
Ezzel előhalászott két szakadt papírt, majd mindkettőn a jobb felső sarokba mutatott, ahol az egyiken a „flying pirates” volt felírva, egyébként egy hajó és kalózok ábrázolva. A rajzok is roppant gyerekesek és igencsak zagyvák voltak.
térképek:
- Itt vagyunk, látod?! – kérdezte. – De hogyhogy nem tudod, hogyha ide jöttél? Buta vagy!
Ha megkapta a választ ezekre, akkor tért ki a neki feltett elsőre, de ehhez még egyszer végignézett a fiún.
- A ruhád, mintha valamilyen maszkabálból jöttél volna – magyarázta nagy kézmozdulatokkal. – Aztán a hajad, fehér! De ehhez nem vagy idős, pedig annak kellene lenned, de mégsem vagy az! Miért?!
Ekkor kíváncsian pillantott fel Algernonra, hátha választ ad neki a további kérdésire a fiú.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Weirdworld Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Weirdworld Empty Re: Weirdworld

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 23 Júl. 2016, 19:30

Áh, van térképe! Remek remek, az majd segíteni fog, hogy végre tudjam hova kerültem. Hisz kell hogy legyen rajta helység név meg ilyenek, nem? Hát persze, hogy kéne. Persze lehet, hogy semmit sem fog mondani az előző helyzetemhez képest de ha más nem akkor legalább azzal kicsit tisztábban leszek, ahova kerültem. Két térképe is van, előhúzta mindkettőt és felmutatja őket. Nem is tudom mire számítottam, futok a térképen amit mutat közben de egy dolog van ami igazán megfogja a tekintetem. Már a maga gyönyöre mellett, hogy rosszabb mint egy öt éves kaparása az egész.
- Meg kell hagynom - de nem szívesen - tényleg hülye vagyok, hogy térképet kértem tőled. Semmit se mond nekem ami rajta van.
De legalább már tudom, nem a földön vagyok. Már csak azért se mert nincs az az isten, hogy legyen egy ilyen elcseszett hely rajta.
- Nem direkt jöttem ide, és egyik helyről sem ami a térképeden van. A ruhám meg nem különleges ahonnan való vagyok, a hajam egyedi, családi dolog és nem vagyok öreg.
Ha még mutatja a térképet akkor rábökök a nagy orrtúrós valamire, ha nem akkor csak szimplán mondom.
- Ez a hely, mindent tudó van ott? El tudsz oda vinni?

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Weirdworld Empty Re: Weirdworld

Témanyitás by Thorhalla Vas. 24 Júl. 2016, 00:00




2048. április 30., csütörtök
Ismeretlen helyen
Ismeretlen dimenzióban


Résztvevő: Hjuchia Algernon

Algernon nem sokat értett a térképekből, amik tényleg valóban igencsak gyerekesnek voltak mondhatóak, de aki rajzolta, vagy itt élt a világon valószínűleg ismerhette, hogy mi mit jelent. Közben a fiú még elmondta, hogy nem is furcsa és nem is innen jött.
- Aha… - mondta a lány. – Mondom én, hogy furcsa vagy, és akkor a családod is!
A következő kérdésre roppantul felélénkült, amikor Algernon azt kérdezte, hogy eltudja-e vinni a mindentudóhoz. Lelkesen bólogatni kezdett mind a két részre, hogy eltudja vinni és, hogy ott is van.
- Odaviszlek! – mondta. – Nagykarommal!
Ezzel futva indult a hajó szélére és egy hasonló ugrással, mint amivel ide ugrott, és máris a sárkány mellett volt. Felpattant a hátára és odarepült a sárkánnyal Algernonhoz.
- Felvesz a karmaival! – mondta. – Ne mocorogj és akkor nem sebez meg!
Ha a fiú hagyta, akkor valóban könnyedén ölelte körbe a karmaival a sárkány és repült fel vele a levegőbe. Nagyjából húsz percet kellett repülni mire jó pár erdőn és egy hegyen túl egy völgyben megpillanthatott egy kastélyt, az volt az útirány.
Weirdworld Weirdavalon
Innen már csak egy-két perc volt, a sárkány pedig kastély előtti térhez repült és ott tette le Algernont, a lány is leugrott a hátáról, majd a sárkány kissé odébb szállt le, ahol volt neki hely. Nem is kellett sokat várni, egy páncélos szőkéshajú férfi jött ki a kastélyból.
Weirdworld HEADER-bk
- Ő a mindenttudó, ő a mindenttudó! – mutatott rá a lány a férfira.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Weirdworld Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Weirdworld Empty Re: Weirdworld

Témanyitás by Ammon Einarson Vas. 24 Júl. 2016, 19:59

Veszek egy mély levegőt, nyugalom, nyugalom. Ami a szívén a száján, gyerek is, hisz hiába lehet velem egyidős azért én is szívesebben lennék gondtalan mint ilyen, de hát ez van most csak nyugtatom magamat és kész. Szerencsére nem vagyok rövid türelmű, sosem voltam de ettől függetlenül kellemetlen, hogy elvagyok veszve itt a valahol.
Amikor megkérdezem, hogy el tud-e vinni a mindent tudóhoz Ő bólogat majd vissza szökken a sárkány hátára mint ahogyan jött is, súlytalanul és elegánsan. Végig fut a hátamon a hideg rázás amikor azt mondja a karmai között fogok utazni a sárkánynak, miután viszont megfogott már megnyugodtam teljesen. Nem éreztem kényelmetlenül magamat... leszámítva az enyhe tériszonyt ami elkezdett kerülgetni az utazási módom miatt. Végül a hegyek felett átrepülve, völgyek és erdők után egy kastélyt látok meg kiemelkedni. Az a célállomásunk és pár perc alatt meg is érkezünk oda. A kastély előtti téren letesz a sárkány és a lány is leszáll majd a dög elrepül a saját kis parkolójába.
Nem sokra, hogy megérkeztünk már sétál is ki egy férfi, páncélban a kastélyból. Illik a látképbe az biztos, az ismételése a lánynak meg határozottan le is írta, hogy ki ő. A mindent tudó. Hát elsőre úgy néz ki mint aki megragadt a közép korba de eddig semmi normálisat nem láttam itt, szóval felejtsük el, hogy ő az lesz.
Oda sétálok hozzá és apró meghajlással köszönök neki.
- Algernon vagyok, egy másik világból. -bizonyára tudja ha tényleg mindent tudó, de ettől függetlenül pofátlanságnak érzem csak várni amíg megmondja amit tudni akarok- Tudja, hogy hogyan tudnék vissza jutni ahonnan jöttem?
És egyébként is, lehet, hogy minden kérdésre tudja a választ és nem látnok vagy ilyesmi, hogy tudja minden egyes vendégének a nevét meg három méretét.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Weirdworld Empty Re: Weirdworld

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 25 Júl. 2016, 00:00




2048. április 30., csütörtök
A Lovag kastélya
Weirdworld dimenzió


Résztvevő: Hjuchia Algernon

Algernonnak a megjegyezése, hogy eléggé megragadt a középkorba roppant ironikus volt, főleg, hogy a teljes világon a modernizáció mellett a hagyományőrzés is roppant elterjedt volt. Elég volt csak a Kezet megnézni és ott a feudális Japánbeli tradíciók, hagyományok voltak, vagy akár csak magában Japánban a gésák „uralma” és elterjedése. A férfi viszonozta az apró meghajlást.
- A Lovag vagyok – mutatkozott be ő maga is. – A lány pedig téved, lehet, hogy nagy a tudásom, de messze nem vagyok mindentudó.
Néhány pillanat múlva megrázta a fejét.
- Ha tudnám, akkor én sem lennék itt – mondta. – Én is a Földről kerültem ide, még krisztus urunk szerinti 1000 környékéről. Azóta sikeresen felderítettem azt a helyet, ami a Furcsavilág, vagy Weirdworld nevet viseli, de kiutat nem találtam, sajnálom.
Végignézett Algernonon.
- A ruházatodat elnézve szükséged van egy fürdésre és váltásruhára. A lány pedig bizonyára ismét éhes, ahogyan Nagykarom is, téged is meginvitálnálak vacsorázni, éjszaka veszélyes odakint lenni. És egyébként is, jó negyven éve nem volt a Földről látogatóm, szívesen meghallgatnám, hogy mi hír is van a nagyvilágban manapság.
Invitálta be ezzel Algernont és a kezével a bejárat felé mutatott

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Weirdworld Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Weirdworld Empty Re: Weirdworld

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 25 Júl. 2016, 19:30

Kastély, páncél, lovag. Hiába, hogy én is tartom a hagyományokat, már amennyire tudok hozzájuk ragaszkodni de nem sétálgatok samurai páncélban vagy ilyesmikben. Hm-m, bár, meg kell hagyni a kimono-t és az épület stílusok is ott vannak csak modernizálva itt ott. De akkor is, nem számíthatok itt semmi normálisra úgy érzem, már csak ha a remekmű térképekből indulok ki, egy hatalmas valami túrta az orrát erre itt egy lovag meg a kastélya.
Nem hallom örömmel, hogy téved a lány a mindent tudását illetően de legalább mostmár tudok is hogy referálni erre a helyre, Weirdworld. Találó, viszont meglep és aggaszt is egyaránt amit még mondott előtte. Ő is a földről van, méghozzá mikortól?!
- Az több mint ezer éve volt! -robbanok ki- Még is miféle elcseszett hely ez?
Közben megindulok reflex szerűen az intésére az ajtó felé és értetlenül vakarom a fejemet. Nem hiszem el, hogy nincsen vissza út. Nem én voltam az első aki csak így átcsöppent ide, többen is voltak. Kell lennie vissza útnak is. Nem fogadom el, hogy nincs vissza út.
- Szívesen mesélek, cserébe kérem ön is meséljen el amit tud erről a helyről és, hogy hogyan került ide.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Weirdworld Empty Re: Weirdworld

Témanyitás by Thorhalla Kedd 26 Júl. 2016, 00:00



2048. április 30., csütörtök




A lovag kastélya, Weirdworld dimenzió


Részvevő: Hjuchia Algernon


- Tisztában vagyok vele – felelte a férfi. – Ez egy ilyen hely… de mások, akik ide kerültek meghaltak, nem tudom, hogy én miért nem.
Jelenleg nem látszott olyan 30-35 évesnél idősebbnek, még ránc sem volt az arcán. Ahogyan elindult Algernon befelé, ő maga is csatlakozott hozzá és a lány is ugrándozva, valami után kapkodva, mintha ott lett volna a levegőben. A kastély belseje egyszerre volt modern és régies. Nagyjából 1000 környékétől kezdve voltak itt kacatok, lomok, fegyverek, páncélok, lópáncélok, ágyúk, szobrok, asztalok, székek, zászlók. Egy múzeumnak tűnt a hely, az egyik angyobb szoba is erről árulkodott, amin áthaladtak.
szoba:
Innen egy kisebb folyosóra értek, amin át egy nagyobb terembe, ahol egy hosszú asztal volt, rajta gyertyatartók, fent csillár lógott, több személyre megterítve, és két robot hozta be a sült vadkant, aminek roppant jó illata volt. Mellé több féle köret, kenyér, rizs, párolt zöldségek. Italnak víz, sör, mézsör, illetve bor. Rendes modern tányérok és étkészlet volt a terítékhez. Egy másik robot friss és tiszta inget hozott Al-nek a véres helyett.
- Foglaljatok helyet – mutatott a Lovag az egyik székre. – Szolgáljátok ki magatokat nyugodtan.
Megvárta, amíg mindketten leülnek, a lány neki is látott annak, hogy egy nagy szelet húst levágva enni kezdjen. A Lovag szépen diszkréten vágott magának csak húst és szedett zöldségeket.
- Egy bizonyos, hogy itt semmilyen fizikai törvény nem érvényesül, mindenkire más. A lány például egy negyvenes éveiben járó az elmondása szerint asztrofizikus volt és most te is látod. Én nem öregszem, vannak, akik repülnek, mássá fejlődnek. Én Morgan LeFay-el harcoltam, amikor idekerültem. De többen voltak, akik azt említették, hogy valami Bermuda háromszög környékén utaztak, amikor egyik pillanatról a másikra itt találták magukat. Az itt eltöltött ezer évem alatt sikerült a helyet is feltérképeznem az összes itt levő birodalommal, fajjal, hellyel… Te hogy kerültél ide?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Weirdworld Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Weirdworld Empty Re: Weirdworld

Témanyitás by Ammon Einarson Kedd 26 Júl. 2016, 17:48

Hjuchia Algernon

Weirdworld 21dkjug

>>Weirdworld, A Lovag kastélya
>>2048. április 30., csütörtök
>>Játékos társa(k): -
Felszerelés:
Képesség(ek)/egyéb:
 

Könnyedén kezelte, hogy milyen rég is volt már az. Nekem hihetetlennek tűnik, hogy már ezer éve itt van. Az én mutációmmal én is roppant sokáig fogok élni a lassú öregedésem miatt de biztosan nem ezer évig! A lány ugrándozva követ minket be a kastélyba ami gyönyörű belül is. Minden féle tárgy van felgyűlve, mint valami lomi vagy talált tárgyak osztálya de nem a tipikus ócskaságok ettől függetlenül. Kardok, páncélok és még ágyúk is. Mintha egy kiállításon át sétálnánk ahogy átmegyünk az egyik nagyobb szobán. Biztos nagy sikere lenne egy ilyen helynek a földön, remélem, hogy fogok találni módot a hazajutásomra de addig is nyugodtan kell hozzá állnom a helyzetemhez. Ha csak idegesítem saját magamat a kellemetlennel akkor csak kiszúrok magammal.
Egy kisebb folyosó után átérünk egy másik terembe amiben egy hosszú asztal van megterítve evéshez és meglepődve kissé nézem ahogyan robotok hozzák az ételeket befelé. Persze, itt van már egy ideje. Lehet, hogy a lovagok korából érkezett de már nem most volt. Oda lépek az egyik székhez és az étkeket nézem amiket végig pakoltak az asztalon. Igazi terülj terülj asztalka lett. A tiszta inget elveszem a robottól amit hozott és átveszem pillanat alatt és utána ülök csak le az asztalhoz, a véres inget meg ledobom az egyik üres székre.
Érdeklődve hallgatom a lovagot. Mindenkire más érvényesül és semmi normális fizikai törvény. Nehéz elhinni azt is, hogy az a lány egy 40 éves, pláne azt, hogy asztrofizikus. Én magamon nem vettem észre semmit még de nem is igazán próbálkoztam a pedzegetésével a dolgoknak.
- Én egy női külsejű démont akartam vissza űzni a saját síkjára, amint befejeztem a rúnát még minden úgy festett, hogy működött de a végén itt kötöttem ki.
Nincs mit cicázni rajta. Csak remélem, hogy a démont nem "száműztem" magammal együtt ide. Itt végképp nem tudom mit kezdhetnék vele, ellene.
- Valamikkel biztos próbálkozott, hogy vissza jusson ugye? Elmondaná a tapasztalatait?
 

 





A hozzászólást Sakura összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 30 Júl. 2016, 19:22-kor.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Weirdworld Empty Re: Weirdworld

Témanyitás by Thorhalla Szer. 27 Júl. 2016, 00:00



2048. április 30., csütörtök




A lovag kastélya, Weirdworld dimenzió


Részvevő: Hjuchia Algernon


Ahogyan Algernon levette a véres inget és letette a székre a robot felvette onnan.
- Engedelmével elviszem tisztítani – mondta.
Ha a fiatal férfinak nem volt ez ellen kifogása, csak abban az esetben vitte el, egyébként otthagyta. Az étkezés közben mondta végig a Lovag, hogy miket is tapasztalt itt és mi ez a hely, majd rákérdezett a fiúnál, hogy ő miként került ide. Amikor Algernon erre válaszolt akkor meglepetten vonta fel a szemöldökét és ráncolta össze a homlokát.
- Efféléről még soha sem hallottam – ismerte be. – Mit jelent egészen pontosan a démon?
Tette fel a kérdést; a hangjából érezhető volt, hogy hallott már démonokról, de azt Algernon is tudta, hogy nagyon sokféle van, így ezért nem biztos, hogy ugyanarra gondolt, mint amire Al. Bólintott az utolsó felvetésre a férfi.
- Végigjártam a világot, térképet rajzoltam, jobbat, mint a lányé. Kerestem átjárókat, mágiahasználókat, kik visszajuttathatnak, végigkérdeztem az itt élő fajok vezetőit, bölcseit. Senki sem tudott semmivel szolgálni, mi hasznomra lehetett volna.
Ezzel egy pergament nyújtott át Al-nek, amit ki kellett csavarni, ha megnézte a térkép volt az.
térkép:
- Ez az ismert világ, a délen levő kontinensre nem tudtam bejutni semmilyen módon.
Mondta, ha kellett, akkor hozzátette, hogy a bal alul levő részre gondolt, azért nincs ott semmi.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Weirdworld Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Weirdworld Empty Re: Weirdworld

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 30 Júl. 2016, 01:33

Hjuchia Algernon

Weirdworld 21dkjug

>>Weirdworld, A Lovag kastélya
>>2048. április 30., csütörtök
>>Játékos társa(k): -
Felszerelés:
Képesség(ek)/egyéb:

- Persze, vigyed. - válaszolok a robotnak majd leteszem a késemet az asztalra és szedek magamnak a tányéromra egy normális adagot. Nem vagyok még olyan hangulatban, hogy egyek is még. Érzem azért magamon, nem tudnék leerőltetni egy falatot hiába a kecsegtető illatok. A vissza érkező kérdés kicsit engem is váratlanul ért, mi az a démon. A hangsúlyból ítélve nem hülyének néz csak mintha nem lenne tiszta képe mit is említettem.
- Mm, nem tudom hogyan írhatnám le pontosan. -Így belegondolva nem is vagyok már olyan biztos benne, hogy tényleg az volt. Már mégis csak ebbe a szarba kötöttem ki a rúna miatt. Lehet, hogy valami tök mást akartam elűzni és az egész csak összeomlott.- Talán a természet feletti lény jobb leírás lenne, azért hívtam Démonnak mert meg akart ölni, meg volt egy aurája. -megvakarom a tarkómat- Látszott rajta, hogy nem földi lény volt.
Fogalmam sincs, hogy ezzel most közelebb löktem-e a Lovagot a megértésemhez vagy csak tágítottam a szakadékot, de úgy is megkérdez megint ha nem érti. Amit viszont mond, mesél Ő már érdekesebb. Mikor elkezdte mondani reménykedtem, hogy lesz valami de mikor a térképet említette, oktalanul is a vidáman evő lányra, nőre, tudja fenére néztem. Nem nagy teljesítmény. Egy majom jobb térképet rajzol, bár elég alacsony mércét kell megütnie egy jobb térképért reménykedek.
Az átnyújtott feltekert papírt elveszem és kitekerem. Végig járta a helyeket és senki sem tudott segíteni neki. Nehéz megemészteni, de legalább az öreg térképe annak is néz ki. Vészjósló az egész. Nehéz lenyelni, hogy ne lenne út a földre is vissza. Akkor az emberek nem kerülgetnének ide, még ha véletlenül is. Vajon ha felrajzolnám megint a rúnát vissza kerülnék? Vagy tényleg a démoni síkra, démont megidézőt meg az életemért se rajzolnék fel, hogy kipróbáljam működik-e. A karom nem sajog szóval nincsen erős mágia jelen sem, de lehet, hogy nem kéne bíznom benne. Ha tényleg mindenki megváltozik ki tudja mi történhet velem akár most is. Kész, ha elkezdek szürkülni meghúzom a vonalat és még idézni is hajlandó leszek bármit, hogy haza vigyen.
- Miért nem tudott eljutni ezekre a részekre, agresszívek a lakosok ott vagy a távolság volt a probléma?

 




_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Weirdworld Empty Re: Weirdworld

Témanyitás by Thorhalla Kedd 02 Aug. 2016, 00:00



2048. április 30., csütörtök




A lovag kastélya, Weirdworld dimenzió


Részvevő: Hjuchia Algernon


A Lovag figyelmesen hallgatta, hogy mit is mesélt Algernon, és bólintott a végén.
- Az én időmben a Biblia szerint az Ördög egy Bukott Arkangyal volt, Lucifer. Bár sokszor utaltak rá, hogy vörös a bőre, patája van, szarvai, emellett pedig tüzet okád…
Itt kissé zavartan mosolyodott el, mert érezte ő maga is, hogy igencsak lemaradott volt ilyen téren.
- Le tudnád írni, hogy miként néz ki egészen pontosan? – kérdezte és kérte is egyszerre Algernont.
Valóban semmilyen asgardi mágia nem volt a közelben, így biztosan, vagyis jó eséllyel nem valamelyik családi átok sújtott le rá. Amíg Algernon beszél, addig a Lovag szépen lassan eszegetett a lány pedig már a harmadik nagy szelet vaddisznóhúst lapátolta befelé. Az utolsó kérdésre felpillantott a férfi és megtörölte a száját, majd ezek után felelt csak.
- Próbáltam hajóval átjutni, sárkányháton, repülni képes lóval, de nem tudtam a közelébe sem jutni. Mintha egy láthatatlan pajzs venné körbe a helyet. Nagyjából két-három kilométerre tudtam csak megközelíteni. Ezért a partment vonalát le tudtam rajzolni, de mást már nem. Az egészet köd veszi körbe s csak az ormok látszanak.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Weirdworld Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Weirdworld Empty Re: Weirdworld

Témanyitás by Ammon Einarson Szer. 03 Aug. 2016, 20:00

Hjuchia Algernon

Weirdworld 21dkjug

>>Weirdworld, A Lovag kastélya
>>2048. április 30., csütörtök
>>Játékos társa(k): -
Felszerelés:
Képességek/egyéb:

- A biblia nagyjából pontos. Léteznek ezek a lények, természet felettieknek hívjuk őket mi most. Az alvilágból, pokolból származóak a démonok meg szellemek. Legalább is a legtöbbjük, de az angyalok is léteznek.
Falatozok a mesélésem közben néha ránézve a lányra is aki nagyon elvan merülve az evésbe. Nem hiszem el, hogy tényleg az amit mondott a Lovag róla.
- Amivel én találkoztam az egy női alakú volt. Ember szerű de mégsem teljesen. A szemei világítottak, ahogyan a mellkasán is egy ponton és villám szóródott ki a fényekből. A környezetéből kiszívta az életet csak azzal, hogy ott volt, még a lábnyomában a fém is megrozsdásodott. Szerencsém volt, hogy olyan vagyok amilyen és nem szívta ki belőlem is az életet azonnal és sikerült távolságot nyernem.
Azt jó volt tudni, hogy legalább nem úszik a hely mágiában és remélem, hogy nem szimplán csak megvagyok átkozva a remek családfámon kívül még valamivel...
Sok féle lehetőséggel próbálkozott, hogy átjusson a másik szigetre, hajó, sárkány és még valami pegazus szerűvel is próbálkozhatott de mindig csak beleütközött egy falba, láthatatlan védőpajzs heh. Kívánkozik, hogy ellátogassak arra. Nem szeretnék még elgondolkozni azon, hogy mit fogok kezdeni, ha nem találok vissza utat. Elsőre jobb ha kiderítek minél több dolgot és a nagyobb valószínűségű dolgokkal foglalkozok, na meg érdekel is, hogy mi a fene lehet azon a szigeten, hogy védve van pajzzsal.
- Majd szeretnék elnézni ehhez a pajzshoz ha eltud vinni arra, de előtte szeretnék még hallani erről a helyről is. Nem minden nap esik át az ember egy másik világba.
Csak szökő évente egyszer vagy épp a másik világból az enyémbe.
 

 




_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Weirdworld Empty Re: Weirdworld

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 04 Aug. 2016, 00:00



2048. április 30., csütörtök




A lovag kastélya, Weirdworld dimenzió


Részvevő: Hjuchia Algernon


Amit Algernon kezdett mesélni láthatóan igencsak felkeltette a Lovag érdeklődését, mivel már sokkalta lassabban étkezett, mert szinte a teljes figyelmét a fiúra fordította. A női démonnál történt meg ez a pont, úgy tűnt, hogy ez teljesen újdonság volt a számára.
- Soha sem hallottam női démonokról – mondta ki hangosan is, ami sejthető volt.
Megvakarta a szakállát arra a részre, hogy életerőt szívott.
- A lidérceknél hallottam efféléről és visszajáró szellemeknél, nem démonoknál – mondta. – Az ősi hit követői meséltek ilyesmiről. Merlyn többek között.
A név kiejtése picit furcsa volt, kellett is Algernon számára néhány pillanat, hogy leessen, hogy Merlinről a varázslóról beszél a másik. A pajzshoz való eljutás említésére felsóhajtott hangosan.
- Az egy több hetes út s roppant veszélyes, még úgyis, hogyha veled tartanék – magyarázta. – Így inkább csak végső megoldásnak javasolnám, lenne előtte egy másik személy, egy roppant idős jósnő, kihez elvinnélek, hátha ő tud segíteni a feltett kérdésekben, hiszen látja a lehetséges jövőt is.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Weirdworld Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Weirdworld Empty Re: Weirdworld

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 04 Aug. 2016, 23:14

Hjuchia Algernon

Weirdworld 21dkjug

>>Weirdworld, A Lovag kastélya
>>2048. április 30., csütörtök
>>Játékos társa(k): -
Felszerelés:
Képességek/egyéb:

Mint egy realizálva ahogy kimondja a lidérc szót nézek fel tekintetembe látszik is mintha csak rájöttem volna, hogy olyanok is léteznek.
- Tényleg, még azok is vannak. -mormogom.
Merlyn, Merlyn.. Elsőre nem esik le de végül rájövök, hogy kiről is beszél az öreg. A kiejtés zavart meg de végül csak rájövök, hogy Merlin-ről beszél a legendákból. Bár, hogy mi legenda és mi nem azt nem igazán fontos most és nem is vita tárgya. Tekintve, hogy lidércek és démonok kergethetnek meg az életedért futhatsz és én sem vagyok normális ember nem igazán valid mindent csak mesének elkönyvelni. Csak egyszer futnék bele valamilyen misztikumba ami nem akar feltétlen megölni, nem kell, hogy barátságos legyen. Bár a sárkánya a lánynak, nőnek, nem akart megölni és ez egy jó pont.
- A veszély az nem zavar, hozzá vagyok már szokva, hogy az életem veszélyben van de ez mellékes, kíváncsivá tett a jósnővel. Mondhatni ráérek, hogy itt ragadtam de nem húznám az időt sem így önre bízom, hogy mikor vinne el a jósnőhöz.-Legutoljára mikor a jövőmről hallottam nem volt kecsegtető, remélem, hogy most valami jót is fogok hallani. Befejeztem közben az evést is és hátra dőlök a széken.
- Remélem nem fogja azt mondani, hogy itt élem le az életem hátra levő részét. -teszem hozzá szarkasztikusan de mégis reménykedve. Nem igazán izgat most még, hogy itt vagy a földön, talán túl jól is sikerült elnyomnom az idegeimet a témában, hogy még egy kicsit se zaklat a hallottak alapján csekélynek tűnő esélye annak, hogy haza térjek. Ami már inkább zavaró.

 





_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Weirdworld Empty Re: Weirdworld

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 06 Aug. 2016, 00:00



2048. április 30., csütörtök




A lovag kastélya, Weirdworld dimenzió


Részvevő: Hjuchia Algernon


Lassanként ő is és a lány is befejezte az étkezést. A Lovag még megtörölte a száját egy szalvétával és kiitta a maradék borát, majd még megigazította a villát és a kést a tányéron. Amint mindenki készen volt, akkor jött megint a robot és vitte el azokat. Mielőtt azonban bárki felállhatott volna, akkor meghozták a desszertet is. Yorkshire puding, aszalt gyümölcsök, illetve gyümölcssaláta közül lehetett választani, illetve egy tortából.
- Mint említettem sok látogatóm volt, voltak, akik úgyszintén a ködös Albionból, Angliából érkeztek, így tudom, hogy manapság efféléket étkeznek, és meg kell valljam a puding igencsak elnyerte az ízlésemet, akárcsak a torták.
Az látható volt, hogy annak ellenére hány éves igyekezett magát a jelenben tartani és haladni a korral.
- Hatalmas vihar érkezik az éjjel, így nem indulnék el előtte, csak utána – magyarázta. – Így ha neked is megfelel, akkor a holnap reggeli, kora délelőtti órákban ejtenénk meg. Addig is, ugye tudsz lovagolni?
- Szárnyas lovai vannak! – szólt közbe a lány. – Nem olyan szépek és nagyok, mint Nagykarom, de a Mindentudó szerint jól lehet velük is repülni!
A férfi csak elmosolyodott ezen, majd visszafordult Algernon felé.
- Addig is, kíváncsi vagy a kastélyra? – érdeklődött. – Az étkezés után körbevezethetlek.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Weirdworld Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Weirdworld Empty Re: Weirdworld

Témanyitás by Ammon Einarson Vas. 07 Aug. 2016, 21:40

Hjuchia Algernon

Weirdworld 21dkjug

>>Weirdworld, A Lovag kastélya
>>2048. április 30., csütörtök
>>Játékos társa(k): -
Felszerelés:
Képességek/egyéb:

Megint felbukkannak a robot ahogy befejezte mindegyikőnk az evést és elviszik a tányérokat és a maradékot is majd vissza jönnek desszertekkel, sok félével méghozzá. Az aszalt gyümölcsökből vettem magamnak és elkezdtem majszolni egyet miközben hallgattam a Lovagot.
- Én Japánból vagyok, - említem meg- az ételek nem változtak sokat, se a szokások csupán modernebbek lettünk.
A vihar hallata nem nyugtató, épp abból kerültem ki. Emm, nem jó jel. Nem mondanám annak.
- A holnap reggel az megfelelő, igen. A viharokból már kijutott, ami azt illeti egy jókora vihar ütötte a területet ahol voltam a földön. Ön szerint lehet köze a kettőnek egymáshoz? -eléggé a sötétben és távra kapott gondolat de ki tudja talán valami kisülhet belőle.- Esetleg az ön vagy más látogatója említett vihart?
Érzem én is rajta eléggé, hogy messziről kapott ötlet, de akkor is, ha egyszerűen beleül a fejembe a gondolata nem tudom elhessegetni.
- Lovagolni tudok elfogadhatóan. - mondom miután a lány is lenyugodott.
Ha nem is mesterien de szélesen lefedve meglettem tanítva az alapjai a legtöbb járműre, nem csak a gépiekre. Kellemetlen lenne ha csak egy fajtát tudnék vezetni, használni hiszen ha csak arra gondolok, hogy nem mindig van lehetőség ugyan azt vezetni meg ott vannak a vészhelyzetek is, nem baj az ha a mutáns legalább vész landolást tud össze hozni.
- Szivesen körbe néznék, igen.
 

 




_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Weirdworld Empty Re: Weirdworld

Témanyitás by Thorhalla Kedd 09 Aug. 2016, 00:02



2048. április 30., csütörtök




A lovag kastélya, Weirdworld dimenzió


Részvevő: Hjuchia Algernon

A gyümölcs igazából ismeretlen volt Algernon számára, külsőre leginkább az aszalt barackra hasonlított, de az íze leginkább sárgadinnyére hasonlított és volt egy roppant kellemes savanykás mentolos utóíze is, ami igencsak különlegessé tette az összképet. A férfi pudingot evett és akkor nézett fel, amikor Algernon a vihart említette. Lassanként bólintott és akkor szólalt meg hangosan is, mikor lenyelte a szájában levő falatot.
- Igen a vihar ismerős és visszatérő elem – mondta. – Többen is említették, hogy hatalmas viharba kerültek, milyet még nem láttak korábban s gyakran nem is jelezte semmi az eljövetelét. Az én esetemben ilyesmi nem volt, de másoknál igen.
Megvakarta a szakállát és végül megcsóválta a fejét.
- Nem tudom, hogy lehet-e köze – magyarázta. – De ebben az évszakban megszokott a hatalmas vihar errefelé. Napra pontosan holnap kell érkeznie s a hegyekben már látható a jele, hogy közeledik. Ennyire nem értek az asztrológiához sajnos.
Arra elégedetten bólintott a Lovag, hogy tud a fiú lovagolni.
- Szerencsére kezes jószágaim vannak, így nem lesz gond velük – tette még hozzá.
Az étkezés után maradt az, hogy körbenézzenek a kastélyban a lány is velük tartott, de most ezúttal csöndben volt. Az egész kastély ilyen teljesen egyveleg volt, mint amit már korábban is látott Algernon, mindenféle korból származó dolgok mindenfelé. A hely meglehetősen nagy volt pár óráig eltartott mire mindent körbejártak. Végül egy főleg kő és fa alapú szobába kísérte a Lovag a fiút. Odakint már sötétedett, a távolban a vihar fellegei és a villámok is látszottak.
- Ez lesz a szobád, ha kell valami egy robot itt lesz kint és azonnal hozza, amit kell.
szoba:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Weirdworld Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Weirdworld Empty Re: Weirdworld

Témanyitás by Ammon Einarson Szer. 10 Aug. 2016, 20:36

Hjuchia Algernon

Weirdworld 21dkjug

>>Weirdworld, A Lovag kastélya
>>2048. április 30., csütörtök
>>Játékos társa(k): -
Felszerelés:
Képességek/egyéb:

Nem tudom milyen gyümölcsök lehetnek az aszalt gyümölcsök de finomnak finomak voltak. Sárgadinnye ízű barack-ra hasonlított egy mentol meg savanyú utóízzel. Érdekes ízösszetétele volt.
A Lovag válaszol is a viharral kapcsolatban ami egy vissza térő eleme lehet az egésznek, legalább is többen mondták, hogy voltak viharban amikor átkerültek ide, de nem hiszi, hogy lenne köze az itteni viharnak hozzá hisz ez megszokott időjárás ilyenkor. Én nem tudom elképzelni, hogy véletlen lenne, hogy viharos időszakban itt a földön is megjelennek hihetetlen viharok és átesnek emberek a weirdworld-be. Nem mintha a dimenzionális vihar megnyugtató lenne, akkor sem tudom kizárni, hogy ne lenne köze. Lehet, hogy csak az ide úthoz van és a visszához nincsen.
- Nem kizárandó a lehetősége, -mondom, közben megfogok még egy darab aszalt gyümölcsöt- hogy van a kettőnek köze egymáshoz.
Az, hogy kezesek a jószágai biccentek rá. Igazán örülök, hogy nem be is törni kell rögtön a lovat ha lovagolni akarok rajta majd. Számítható volt, hogy kezesek. Nem igazán tartanak sehol sem kezelhetetlen hátasokat gyakran.
A desszerteket befejezve a körbe vezetés maradt már csak hátra a mai napra. Szép a hely, nem az én stílusom de nem is egyhez ragaszkodott az építésze a helynek. Szobáról szobára változtak a szobák és a tárgyak kora is. Volt mit nézni bőven és végül több mint egy órába telt bele mire körbe értünk és végül mikor már a viharfelhők a távolban már látszani kezdtek érünk el a szobához ahol az estét tölthetem.
- Köszönöm, akkor holnap.
Válaszolok a lovagnak majd be is megyek a szobába. Mintha csak egy barlangba lépnék be olyan érzése van a helynek de mégse olyan barlang. Nagy ágy és kő kád is van. Körbe járom a szobát, hogy még mi van bent aztán meg egy ablakhoz sétálok ha van és azon kinézve figyelem, hogy hogyan áll a vihar helyzete. Pár percig bámulok csak kifelé majd vissza sétálok az ajtóhoz és kinyitom azt. A robotot keresem amit említett a Lovag említett, ha megtaláltam akkor megszólítom.
- Kaphatok egy férfi kimonót? Hakama és haori. - ha tud akkor ennyiben hagyom és megvárom míg vissza ér a robot, ha nem akkor fojtatom- Akkor valami kényelmeset.
Aztán megvárom, hogy vissza érjen a ruhával, azokat leteszem az ágy mellé és utána bevetem magamat a kádba és kiáztatom magamat. Jó fél órát eltöltök a vízben, végül kiszállok és megtörölközés után a derekamra tekerem a törölközőt és leülök az ágy szélére merengve. Vajon ha a vihar alatt ugyan azt csinálom mint amit a földön tettem történni fog valami? Bámulom a talajt, lehet, hogy akkor vissza jutok. Lehet, hogy nem. És ha nem akkor meg mi? Sikálhatom le a véremet a falról, nem mintha kedvem lenne vagdosni a kezemet, hogy egyáltalán meg tudjam csinálni is a rúnát. Mindegy, holnap kiderül, hogy az a jós vén mit mond.
A törölközőt leteszem oldalra és befekszek aludni. Nincs értelme rágódni ezen, és ha tényleg működik akkor ahogy a Lovag is mondta kiszámíthatóak a viharok itt és pontosan érkeznek.

 




_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Weirdworld Empty Re: Weirdworld

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 11 Aug. 2016, 00:00



2048. május 1., péntek




A lovag kastélya, Weirdworld dimenzió


Részvevő: Hjuchia Algernon

A szobánál végül is Algernon elköszönt a Lovagtól, majd amint a férfi távozott ő maga a robot keresésére indul. Nem is kellett sokáig mennie, mire kiért a szobából az már annak az ajtaja mellett állt.
robot:
- Nem ismerem ezeket a kifejezéseket – mondta, a következőre azonban felelt. – A szobában talál effélét.
Így be is lépett a helységbe és a hátul levő szekrényhez lépett. Kinyitotta az ajtaját és a fiú több pizsamát, bő inget és nadrágot is talált, vászonból ezeket, amik kényelmesek és alvásra is jók. Ezenfelül prémes köpenyt, fürdőlepedőt és törölközőket is. A kádban a víz meleg volt, roppant meleg, kellemes és frissítő. Igaz egy nagyon picit kénes szaga volt, de ha forró vizű forrásból jött, akkor ez nem meglepő. A meleg fürdőtől el is álmosodott a fiú, és a tervei szerint le is feküdt aludni. Éjjel noha végig aludt hallotta, hogy dörög az ég, a villámok csukott szemen át is látszódtak. Odakint a fák nyekeregtek, a tenger morajlott, a palettákat pedig csapkodta a szél. Ennek ellenére pihentető volt az éjszakai alvás és másnap már magasan járt a nap, amikor Al felébredt. Ha elkészült és felöltözött mikor kilépett a helységből a robot most is ott állt.
- Az uralkodó az étkezőszobában már vár önre! – mondta.
Ha Algernon követi a robotot, akkor az a tegnapi vacsoraterembe vezeti, ahol már kiadós reggeli várja a fiút.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Weirdworld Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Weirdworld Empty Re: Weirdworld

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.