Jedi templom

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Jedi templom - Page 2 Empty Re: Jedi templom

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 14 Május 2019, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Elengedni a múltat
Morwen Avenay
Jedi mester, Jedi Tanács tagja, guardian (őrző), Jedi tábornok


Játékostárs(ak) neve: @Giodibi

Jedi templom - Page 2 9rxltAV
Jedi templom - Page 2 E5NLrme

Idő: 16:40, GSI; 6.4 MU
Helyszín: Jedi templom, Coruscant
Cél / Feladat: Meditáció, tanítás
Szövetségesek: Dendarid Tefle
egyéb információk:

Morwen érdeklődve várta a választ, hogy mit is fog mondani a padawan, bár az Erő rezdülésein át érezte, hogy mit is él meg Dendarid, így emiatt nagyjából tudta is a választ, amit kapni fog. Valóban így is történt, megkapta a megerősítést arra, hogy megszűnt a kötelék, ami őt a fivéréhez kötötte. Azonban volt még valami…
- Ügyelj az érzéseidre! - szólt rá, az aggodalom miatt.
Persze megértette, hogy aggódott a padawan amiatt, hogy ez újra megtörténik, de örült volna annak, hogyha mindezt jobban kontrollálta volna. Főleg ilyen idősen. Tudta, hogy az utóbbi időben egyre gyakrabban jelentkezik és sokaknál van mindez, valami nem volt rendben, mindezen meditálnia kellett és megoldást találnia neki és a többi tanácstagnak, közösen, pedig eléggé nagy széthúzás volt az utóbbi időben közöttük is E’ron lovag miatt. Vett egy mélyebb levegőt és visszairányította a figyelmét a jelenlegi ügyre és nem hagyta, hogy máson járjon az esze. Annak még eljön az ideje.
- Nem valószínű - próbálta megnyugtatni a fiút. - Mikor ezt létrehoztad valószínűleg nem is tudtál arról, hogy mit tettél. Mostanra képzettebb vagy és már nem fordulnak elő „balesetek”, amit ösztönösen tennél, hiszen tudod kezelni, irányítani és nem az Erő teszi már vele. Így megnyugodhatsz, maximum akkor fog ez újra előfordulni, ha te magad alakítod ki szándékosan.
Még megvárta azt, hátha Dendarid mond mindezekre még valamit, a köszönetre csak halványan elmosolyodott és megcsóválta, vagy inkább megrázta azt mielőtt megszólalt volna.
- Nem szükséges megköszönni, nem tettem semmit, te voltál az padawan, ezt neked kellett megtenned, maximum irányt mutathattam. Akkor úgy vélem, hogy mára végeztünk. Térj vissza a szobádba és pihenj, illetve meditálj - javasolta.

//Nem végzünk ezzel, még anyucit is terveztem a kalandra, úgyis csak a 9.körnél vagyunk Smile //

felszerelés/egyebek:

Jedi templom - Page 2 Kznmuer Jedi templom - Page 2 8Ji3VpM Jedi templom - Page 2 BKRQHwD Jedi templom - Page 2 RlVyCIS Jedi templom - Page 2 QwO4GV2 Jedi templom - Page 2 VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jedi templom - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jedi templom - Page 2 Empty Re: Jedi templom

Témanyitás by Giodibi Vas. 19 Május 2019, 15:05

Dendarid Tefle

Jedi   padawan


Kaland:    Elengedni    a    múltat

Játékos társak:   Morwen     Avenay





A mester intő szavaira veszem észre, hogy valóban helytelen érzések járnak át, s haladéktalanul igyekszem ezektől megszabadulni.
- Elnézést mester...
Érdeklődve hallgatom a mester válaszát korábbi kérdésemre. A válasz megnyugvást hoz, s bár miután megszabadultam az aggodalomtól, már tudtam, hogy fölösleges volt félni, hisz ez majdhogynem egyértelmű dolog, csupán a történések pillanatnyi benyomása. Mindenképpen meditálni fogok ezen később, hiszen igencsak helytelen volt ezeket az érzéseket a fejembe engedni.
- Rendben mester, akkor bizonyosan egy jó darabig nem fog velem hasonló történni, hacsak az Erő nem úgy kívánja.
Persze jól tudom, hogy én végeztem el a feladatot, amit már jóval hamarabb meg kellett volna tennem, de az útmutatás nélkül nem biztos, hogy sikerült volna, vagy ha mégis, akkor nem biztos, hogy most. Azonban egyáltalán nem fontos, hogy mi lett volna, hiszen az számít igazán ami most van.
- Igen mester, így fogok tenni.
Egy meghajlással búcsúzok el a mestertől, majd a szobám felé veszem az irányt, hogy meditáljak, ahogyan a mester is javasolta. Van mit átgondolnom, hiszen eseménydús volt ez a nap eddig, annak ellenére, hogy nem egy küldetésen vettem részt, ráadásul meditálni sohasem fölösleges.


felszerelés:

_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)
Jedi templom - Page 2 IfWDynp
Giodibi
Giodibi
2. szint - 6 kredit

A köztársaság
Jedi
Őrszem
Hozzászólások száma : 141
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 4
Reputation : 23
Join date : 2017. Oct. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3612-dendarid-tefle#70475 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Jedi templom - Page 2 Empty Re: Jedi templom

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 20 Május 2019, 00:16



Elengedni a múltat





Jedi templom, Coruscant


Résztvevő: Dendarid Tefle


Jedi templom - Page 2 QZb026d

Idő: 02:00 GSI, 10.4 MU
Helyszín: Jedi templom, Coruscant
Cél / Feladat: Rájönni a dolgok mivoltára
Karakterek: Dendarid Tefle
Egyéb információk:


Még Avenay mester is elbúcsúzott még Dendarid-tól és a padawan vissza is térhetett a hálókörletébe. A következő pár napban a szokásos dolgait tehette, a négy nap alatt mindössze kétszer zargatta a tanács, hogy megnézze és meggyőződjön róla, hogy minden rendben van-e vele. Legalább most már annyira nem figyelték minden mozdulatát, mint előtte.

Az utóbbi napja a padawannak elég fárasztóan telt, ugyanis egy szenátort kellett egész nap kísérgetnie Coruscanton, aki most kezdte meg a szenátori munkásságát és most volt először a Köztársaság fővárosában. Így talán emiatt is nagy megkönnyebbülés volt, hogy este lefeküdhetett aludni a fiatal férfi.

Azonban alig néhány órát tudott aludni, mert hajnalban - inkább éjjel - arra riadt, hogy valami hatalmasat robban a közelében úgy, hogy még az épület is beleremegett. Mivel a szobájának volt ablaka, amin át könnyedén ki lehetett látni Coruscant-ra, ott nem látszott semmi sem, hogy mi okozta mindezt.

Odakintről a folyosóról kiabálásokat, lövéseket hallott, illetve újabb robbanásokat. Olyan volt az egész, mintha egy kész csatatér lett volna odakint. Néhány pillanattal később ismét megremegett a szobája fala és ezúttal minden energia is elment a helységben, teljesen sötét lett, csak Coruscant fényei adtak némi világosságot.

Jedi templom - Page 2 QbWUoYg


tagek:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jedi templom - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jedi templom - Page 2 Empty Re: Jedi templom

Témanyitás by Giodibi Pént. 14 Jún. 2019, 17:23

Dendarid Tefle

Jedi   padawan


Kaland:    Elengedni    a    múltat

Játékos társak:   Nincs





Nagyon hálás vagyok, hogy a mester felnyitotta a szemem, de természetesen a tanács sohasem lehet elég biztos a dolgában. A tanács kétszer hívatott, hogy meggyőződjön az állapotomról, s ezzel egyértelműen tudomásomra adták, hogy nem bíznak bennem. Persze nem hibáztatom őket, hiszen minden okuk megvan arra, hogy szemmel tartsanak. Olyan könnyű elveszíteni a bizalmukat, s tudom, hogy csakis kemény árán tudom visszaszerezni, nem megy egyik napról a másikra. Egy jó jedi türelmes, ahogy a mester mondani szokta, ezért is kell némán tűrnöm a dolgokat, bármennyire is nincs ínyemre, hiszen mást nem tehetek. Jól tudom, hogy bárhogyan is próbálnék hatni a tanácsra, csak a visszájára sülne el minden. Bizonyítanom kell, de ehhez idő kell, ami legalább bőséggel áll a rendelkezésemre.

Ez a nap rendkívül fárasztóan telt. Egy szenátort érkezett a bolygóra, aki nem régiben kezdte el szenátori pályafutását, viszont sohasem járt még a városban. Egész nap kísérgetni ide-oda, megvárni itt-ott, illetve mesélni neki az egyes helyek történetéről. Végtére is nem idegenvezető volnék, hanem a béke őre. Mindenesetre igyekeztem a legjobb arcomat mutatni a szenátor felé, hogy csupa jót mondjon rólam. Őszintén szólva nagy megkönnyebbülés volt, végre visszatérni a templomba és álomra hajtani a fejem. Igazán hamar el is nyomott az álom. Habár egy pillanatnak sem éreztem az alvással töltött időt, de valami hatalmas robbanás rázott fel. Azonnal kiugrottam az ágyból és az ablakhoz siettem, hogy megnézem mégis mi történik. Fogalmam sem volt mi történhetett, de igyekeztem nem fiktív történeteket gyártani, mert csak hátráltatott volna. Azonban semmi különöset sem láttam az ablakomon túl elterülő városon, csupán a hologramok fényeit és az ezreivel száguldó járműveket. Az ajtón túl csata zajai szűrődtek be, majd ismét megremegett lábam alatt a föld, s az áram teljesen elszállt. A fénykardom után kezdek kutatni és ha megvan, akkor először is az erőn át próbálom meg valamilyen módon érzékelni az eseményeket, majd csak utána nyitom ki óvatosan az ajtót.



felszerelés:


A hozzászólást Giodibi összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 18 Jún. 2019, 08:47-kor.

_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)
Jedi templom - Page 2 IfWDynp
Giodibi
Giodibi
2. szint - 6 kredit

A köztársaság
Jedi
Őrszem
Hozzászólások száma : 141
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 4
Reputation : 23
Join date : 2017. Oct. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3612-dendarid-tefle#70475 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Jedi templom - Page 2 Empty Re: Jedi templom

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 15 Jún. 2019, 00:01



Elengedni a múltat





Jedi templom, Coruscant


Résztvevő: Dendarid Tefle


Jedi templom - Page 2 QZb026d

Idő: 02:05 GSI, 10.4 MU
Helyszín: Jedi templom, Coruscant
Cél / Feladat: Rájönni a dolgok mivoltára
Karakterek: Dendarid Tefle
Egyéb információk:


Dendarid összetudta szedni a fénykardját, majd kinyúlt az Erőbe, de furcsa módon nem érzett semmit. Olyan volt, mintha teljesen egyedül lett volna, mintha a közelben nem élt volna senki sem már. Odakintről továbbra is a csata zaja volt hallható, kiabálások, lövések, robbanások. Így úgy döntött a padawan, hogy kimegy és próbálja óvatosan kinyitni az ajtót.

Azonban az ajtó energia hiányában nem nyílt ki és Dendarid a szobájában ragadt. Innen ő magának is tudnia kellett, hogy egy féle képen tud így kimenni, mert a telekinetikában még nem mélyedt el annyira, hogy ekkora erőt kifejtsen vele. Ez pedig a fénykard volt, hogy kivágja magát innen.

Ha úgy dönt, hogy nem tesz semmit, akkor odakintről továbbra is hallja a hangokat, most már gyerek és fiatalok halálsikolyával együtt. Ha azonban úgy dönt, hogy fénykarddal oldja meg a kijutást, akkor kint a folyosón is teljesen sötét volt, néha egy-egy villanás utalt a távolabb levő lövésekre, amik kissé odébb voltak szerencsére.

Abban az esetben, hogyha Dendarid kilép a folyosóra, az egyik pillanatban még a szobájában volt, a következőben viszont nem a folyosón találta magát, hanem egy átkozottul nagy csata kellős közepén, ahol egyértelműen a köztársaságiak és a Birodalmiak harcoltak egymással egy két csillaggal/nappal rendelkező bolygón.
Jedi templom - Page 2 B65GeRf

Jedi templom - Page 2 QbWUoYg


tagek:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jedi templom - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jedi templom - Page 2 Empty Re: Jedi templom

Témanyitás by Giodibi Kedd 18 Jún. 2019, 08:46

Dendarid Tefle

Jedi padawan


Kaland: Elengedni a múltat

Játékos társak: Morwen Avenay





Az erő segítségével magamhoz veszem a fénykardomat, hiszen bizonyára szükségem lesz rá, ha szembe kell szállnom a lövöldözőkkel. Remélem találunk valami békés megoldást, de a hangokból ítélve, nem biztos, hogy vevők lesznek a dologra, viszont egy próbát megérhet. Először is kinyúlok az erőbe, azonban furcsa módon egyetlen élőlényt sem érzékelek s közelemben. Azonban a hangok alapján ez teljesen lehetetlennek bizonyul számomra, viszont mégiscsak aggaszt kissé a dolog. Elsőként arra tudok gondolni, hogy valami blokkolja az erő használatát. Nem tétovázhatok, így mindenképpen megpróbálok kijutni, azonban a szomorú helyzet az, hogy az ajtó sem nyílik az elektromosság hiánya végett. Jól tudom, hogy csupán egy út vezet kifelé, így nem is habozok sokáig, hanem a fénykardom segítségével igyekszem először az ajtó oldalán vágni egyenesen, hátha elengedi a zárszerkezet, azonban, ha ez nem működik, akkor egy rést vágok magamnak, amint átférhetek.
Az ajtón kilépve, hirtelen megváltozik körülöttem minden. Az ismert jedi templom helyett, hirtelen egy hatalmas csatatéren találom magam. Mintha csak valami teleportációs kapun léptem volna át. Először pár pillanatig ledermedek, ugyanis igazán meglepett ez történés, viszont ráeszmélek, hogy talán mindenek előtt valami biztos helyet kéne keresnem. Megpróbálok körbenézni, hogy mégis milyen lehetőségeim vannak, de azért a fénykardot a kezem ügyébe tartom, ugyanis, ha jól látom a Birodalom és a Köztársaság háborújába csöppentem, így engem is bármikor lerohanhatnak, ha figyelmetlen vagyok.


felszerelés:

_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)
Jedi templom - Page 2 IfWDynp
Giodibi
Giodibi
2. szint - 6 kredit

A köztársaság
Jedi
Őrszem
Hozzászólások száma : 141
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 4
Reputation : 23
Join date : 2017. Oct. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3612-dendarid-tefle#70475 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Jedi templom - Page 2 Empty Re: Jedi templom

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 19 Jún. 2019, 00:00



Elengedni a múltat





Jedi templom, Coruscant


Résztvevő: Dendarid Tefle


Jedi templom - Page 2 QZb026d

Idő: 02:10 GSI, 10.4 MU
Helyszín: Jedi templom, Coruscant
Cél / Feladat: Rájönni a dolgok mivoltára
Karakterek: Dendarid Tefle
Egyéb információk:


Az erő blokkolás igencsak furcsa lett volna az adott helyzetben, főleg, hogy pár pillanattal korábban telekinetikával vette Dendarid magához a fénykardját. Még akkor is, ha ez teljesen ösztönösen ment, még amolyan félálomban, de akkor is tudta használni az Erőt. De végül is kiment a folyosóra az ajtóvágás után, és máris a csatatéren találta magát.

Elsőre igyekezett körbenézni, hogy merre is találhat fedezéket, amikor azt vehette észre, hogy egy kisebb kézi rakéta száguld pontosan felé. Ám még mielőtt kitérhetett volna az átszáguldott rajta és jó négy-öt méterrel később csapódott be. A törmelékek úgyszintén egyszerűen átrepültek rajta, mintha Dendarid ott sem lett volna.

A következő pillanatban egy fiatal nő rohant át rajta, barna hajjal, copffal, jedi ruhában. Néhány lépés után tétován megállt és összerezzent, mintha valami kellemetlen dolgot érzékelt volna. Végül tétován hátranézett, egyenesen arra a helyre, ahol a padawan állt jelenleg. Ő pedig egyből megismerte őt, bár ennyire fiatalon soha sem látta még. Az anyja volt az, jedi korában.

- Mid! Malaz, ne rohanj már annyira! - kiáltott egy ismerős hang a nő után.

A hang ismerős volt ugyan, de tiszta, ártatlan, nem mély és recsegős. Ha a hang irányába nézett, ami mögötte volna, pont arra, amerre az anyja nézett, akkor ott egy jedit látott, a saját apját, fiatalon. Így, hogy nem a sötét oldalon állt, hanem a világoson, szinte megszólalásig hasonlított Dendarid-ra.

- Wralda Tefle, épp egy ostrom közepén vagyunk, nem lustálkodhatsz! - felelte jókedvűen a nő.

Jedi templom - Page 2 QbWUoYg


tagek:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jedi templom - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jedi templom - Page 2 Empty Re: Jedi templom

Témanyitás by Giodibi Vas. 23 Jún. 2019, 10:04

Dendarid Tefle

Jedi   padawan


Kaland:    Elengedni    a    múltat

Játékos társak:  





A csatatéren állva szétnézek, s egy igencsak szerencsétlen látvány tárul elém, miként egy rakéta egyenesen az én irányomba száguld. A hirtelen ébredés, illetve a rengeteg inger hatására, ami ilyen rövid idő alatt ért engem, szinte esélyem sincs elkerülni a kézi rakétát. Megpróbálnék arrébb mozdulni, s habár elmém némileg éber, a testem még mindig ébredezik, így minden izmom nehezen mozdul. Azonban, mikor már elfogadnám a tényt, hogy eljött az idő, hogy eggyé váljak az erővel, akárcsak a szüleim, a robbanás helyett egyszerűen csupán átszáguld rajtam a rakéta, s pár méterrel arrébb csapódik be. Mintha nem is léteznék, legalábbis fizikailag, akár egy szellem, akinek a lelke teljes, azonban fizikai teste nincs. Még el is hinném, hogy csupán azért történik ez, mert eggyé váltam az erővel, de akkor egy krátert kellett volna látnom magam alatt, ahelyett, hogy egyszerűen „átfolyt” rajtam a rakéta. Így nem tudok másra következtetni, minthogy csupán valami illúziót vagy egy nagyon eleven álmot élek át éppen, bár ez utóbbit erősen kétlem. S még mielőtt rájöhetnék, hogy mi is folyik itt, egy fiatal nő szalad át rajtam, majd egy pillanatra megáll, s hátranéz. Mintha csak megérezte volna, hogy ott vagyok. Az arcáról hamar felismerem, hogy ki is ez a nő, fiatalság ide vagy oda, azonban rengeteg emléket is eszembe juttat anyám látványa. A vele töltött időt, illetve tragikus halálát is, azonban, hogy jediként bukkant fel itt, még ezernyi megválaszolatlan kérdést idéz elő elmémben. Mindig is sejtettem, hogy jedi volt, de sohasem mertem volna utána járni, hiszen a mesterek bizonyára nem nézték volna jó szemmel a dolgot. Viszont nem értem, hogy miként találkoztak apámmal, s hogyan került anyám arra a sötét és gonosz helyre. Csakhogy az egyik kérdésemre hamar érkezik is a válasz, ugyanis hátulról egy fiatal férfi hangja hangzik, s hátra is pillantok. Egy pillanatig meg is lepődök, hogy az illető mennyire hasonlít rám. Már egy újabb elmélet születne fejemben, hogy mégsem egy sith lovag az apám, azonban anyám szavai hamar rácáfolnak erre, s ezzel rendkívüli módon le is sokkal. Pár pillanatig csak némán meredek magam elé, s gondolatok ezrei száguldanak át az agyamon. Nem értem mi történik, miért látom ezt, s ha ez a múlt, akkor miért történt így, s mi történt ezután? Mi tagadás, igencsak szívszorító látvány így együtt látnom őket, azonban ez egy harmónikus érzés, hiszen egyszerre fájdalmas, de ugyanakkor örömteli, s ezáltal, valami egészen megmagyarázhatatlan, amit érzek. Kíváncsian figyelem a történéseket, hiszen lehetséges, hogy rájövök, apám miként jutott erre a sötét sorsra.


felszerelés:


A hozzászólást Giodibi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 24 Jún. 2019, 10:55-kor.

_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)
Jedi templom - Page 2 IfWDynp
Giodibi
Giodibi
2. szint - 6 kredit

A köztársaság
Jedi
Őrszem
Hozzászólások száma : 141
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 4
Reputation : 23
Join date : 2017. Oct. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3612-dendarid-tefle#70475 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Jedi templom - Page 2 Empty Re: Jedi templom

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 24 Jún. 2019, 00:01



Elengedni a múltat





Jedi templom, Coruscant


Résztvevő: Dendarid Tefle


Jedi templom - Page 2 QZb026d

Idő: 02:15 GSI, 10.4 MU
Helyszín: Jedi templom, Coruscant
Cél / Feladat: Rájönni a dolgok mivoltára
Karakterek: Dendarid Tefle
Egyéb információk:


Az Erő kiszámíthatatlan és megmagyarázhatatlan, azonban mindig van célja, így nem lehet tudni, hogy Dendarid miért is kapta ezt a látomást, de annyi bizonyos, hogy nem tévedett, amikor úgy gondolta, hogy további információkat fog kapni arról, hogy mi is történt a szüleivel. A kép, amit most látott kezdett szétfoszlani, leginkább olyannak tűnt, hogy homályos lett minden és mire kitisztult a hely már máshol voltak.

A bolygó ugyanaz volt, az ég, a színek egyeztek, csak ezúttal már nem ott kint a pusztaságban voltak, hanem egy városban. Az épületek zöme romos volt, ledőlve az utcára, amin emiatt nehéz volt közlekedni. Az egész hely a háborúzó feleket leszámítva igencsak elhagyatottnak tűnt, látszott rajta, hogy minimum évek óta tartott rajta a háború, de tekintve a legutóbbi háború hosszát, akár évtizedek is lehettek.

A városban az egyik szűkebb utcán haladt Dendarid mindkét szülője két tucatnyi katonával együtt. A fejük felett megannyi vadászgép, TIE és köztárasági is elrepült, határozottan hatalmas csata volt még mindig, a távolban pedig a földi csaták zaja is hallatszott. Egy egészségügyi járművet kísért a csapat egyébként sietve, látszott rajtuk, hogy nem nagyon akarnak sokáig itt maradni ilyen terepen.

Két sarkot tudtak haladni nagyjából, amikor a levegőben összeakadt egy TIE és egy X szárnyú vadász és egy olyan épületbe csapódtak, majd robbantak fel, ami mellett pont ekkor haladt el a lenti csapat. Az épületből nagy darabok kezdtek lefelé zuhanni, plusz az épület is dőlni kezdett. Wralda volt az, aki a leghamarabb reagált és egy erőlökéssel taszította ki Mid-et és a katonák jelentős részér az érintett területről, feláldozva saját magát a többiekért.

Az épület pedig rá és a többi katonára omlott, ahogyan az egészségügyi járműre is. Dendarid anyja próbált közelebb menni és telekinetikával félredobálni a törmelékeket, de azok nagyok voltak. A túlélő katonák húzták vissza, az egyik mondta, hogy meghaltak, nem élhették túl, a többieknek azonban szükségük van rájuk. Dendarid felismerte, hogy az anyja erőalkalmazást hajtott magán végre, hogy megnyugodjon és bólintott, hogy igazuk van és menniük kell.

Még látta, hogy ők távoznak sietve, majd váltás és a törmelékek között volt, az apja élt, a fején egy vágás, de hangosan üvöltött kintre, hogy itt van és vannak túlélők, de végig kellett néznie, ahogyan a többiek távoztak. Pár órával később a Birodalmiak érkeztek erre a területre, ők már kiásták a túlélőket. A katonákat megölték, azonban Wralda-t nem, őt csak elkábították és magukkal vitték egy togruta sith nő parancsára.

Jedi templom - Page 2 QbWUoYg


tagek:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jedi templom - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jedi templom - Page 2 Empty Re: Jedi templom

Témanyitás by Giodibi Hétf. 24 Jún. 2019, 10:54

Dendarid Tefle

Jedi padawan


Kaland: Elengedni a múltat

Játékos társak:





A világ teljesen elmosódik körülöttem, s ez elsőre eléggé meglep. Még a szememet is megdörzsölöm, hogy jól látom-e, azonban hamar tisztulni kezd szemem előtt a kép, s egy egészen más helyen találom magamat. Egy városban állok éppen, amit látszólag eléggé megviselt a háború, s ez meglátszik a romba dőlt épületeken, s a város néptelenségén. Kissé jobban körülnézek és megállapítom, hogy ugyanazon a bolygón vagyok, ezt az ég színéből lehet leginkább megállapítani, illetve a két nap, ami korábban is bevilágította a terepet. A közlekedés nehézkesnek tűnik a törmelékek miatt, melyek a valószínűleg hosszú idő óta itt tartó háború hozadékai. A háborúskodás a legtöbb esetben nem sok mindenek van hasznára, így nem csoda, hogy mindenki igyekszik elkerülni. A katonák elesnek, a lakosok otthonai megsemmisülnek, s a jedik is csatába kényszerülnek, holott a béke őrzése volna feladatuk. Persze egy háború megnyerése is békéhez vezethet, viszont hatalmas áldozatokkal jár, s gyakran a jedire hárul ezen áldozatok meghozatala, hisz döntése ártatlanok halálához, illetve egy rossz döntése még több halálhoz vezethet.
A szüleim egy szűk utcán haladnak végig, egy csapat katonával, miközben egy egészségügyi jármű kíséretében segédkeznek, látszólag igencsak sietősen. Az égen még mindig, vadászgépek repkednek, illetve a szárazföldi csata szörnyű hangjai is kísértik a kihalt várost. Nem halad túl sokat a csapat, mikor az égben egy robbanás kíséretével találkozik két vadászgép, majd a csapat melletti épület egyikébe zuhantak, melynek hatására kisebb nagyobb törmelékek tömkelege kezd el lezúdulni rá szüleimre, illetve a katonákra. Apám jedihez méltóan alkalmazza az erőlökést, ezzel megmentve anyámat, s a katonák nagy részét, miközben őt, s néhány ottmaradt katonát maga alá temet a törmelék. A történtek hatása alatt már nyújtanám is ki a kezem, hogy leemeljem a törmelékeket, azonban hamar visszahúzom a karomat, mikor ráeszmélek, hogy semmit sem tehetek, hiszen én csak szemlélője vagyok a dolgoknak. Anyám persze hozzám hasonlóan neki lát telekinetikával arrébb mozgatni a köveket, de nem sok sikerrel, főként, hogy a katonák is vissza húzzák, miként a többieknek is szükségük van rájuk, illetve, hogy nem élhették túl a törmelékek alatt. Én már sejtem, hogy valójában nagyon is életben van az apám, s látom, hogy anyám egy erőalkalmazás használatával nyugtatja le magát. Nem tudom, hogy ekkor milyen kapcsolat volt közöttük, ha valóban a múltat látom, viszont ha ez valóban így történt, én nem hibáztatom anyámat, hiszen félretette az érzelmeit és önös érdekit, azért, hogy másokon segíthessen, ráadásul lehetséges, hogy esélye se lett volna megmenteni az apámat. Ekkor hirtelen ismét újabb helyen találom magam, azonban nem túlságosan messze az előzőtől, hiszen én is bekerültem a törmelék alá, s megpillantom apámat, aki életben volt, azonban fején egy vágás helyezkedett el. Üvöltözött a többieknek, hogy életben van, azonban senki sem hallotta őt meg, csupán akkor szabadulhatott, ki mikor a Birodalmiak megérkeztek, s kiásták őt és a katonákat, azonban csak őt hagyták életben, s magukkal vitték. Innentől kezdve talán magamtól is kitalálom, hogy mi lett apám sorsa. Pár percig némán bámulok, ha nem történik hirtelen változás, hiszen sok egyszerre ez az információ, s igencsak felkavaró.



felszerelés:

_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)
Jedi templom - Page 2 IfWDynp
Giodibi
Giodibi
2. szint - 6 kredit

A köztársaság
Jedi
Őrszem
Hozzászólások száma : 141
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 4
Reputation : 23
Join date : 2017. Oct. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3612-dendarid-tefle#70475 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Jedi templom - Page 2 Empty Re: Jedi templom

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 25 Jún. 2019, 00:01



Elengedni a múltat





Jedi templom, Coruscant


Résztvevő: Dendarid Tefle


Jedi templom - Page 2 QZb026d

Idő: 02:20 GSI, 10.4 MU
Helyszín: Jedi templom, Coruscant
Cél / Feladat: Rájönni a dolgok mivoltára
Karakterek: Dendarid Tefle
Egyéb információk:


Mintha az álom, vagy Erő látomás érezte volna, hogy van pár percre szüksége Dendarid-nak, így valóban néhány perc szünet következett ahhoz, hogy a padawan feldolgozhassa mindazt, amit látott. Mindezek után talán meglepetés lehetett, hogy nem a nyilvánvaló következett, ami az apja bukása volt, hanem a fiú újra a Jedi templomban találta magát. Az anyja lépett be egy szobába, egy tárolóval.

A szoba berendezéséből hamar kiderült, hogy egy férfi szobája lehetett, Mid pedig nekilátott kipakolni. Megtalálta Wralda egyik adathordozóján, azon rengeteg kép volt kettejükről. Abból kiderült, hogy egészen kicsi koruk óta ismerték egymást és már ifjakként is egy osztályban/csoportban voltak. Legjobb barátokká váltak az évek során, nagyjából egyszerre lettek Padwanok is, a férfi diplomata, a nő gyógyító.

Ironikus módon, talán a háború miatt Wralda hagyott hátra búcsú üzenetet Mid számára, hogyha bármi baja esne. A hangüzenet alapján kiderült, hogy nem táplált semmilyen romantikus kapcsolatot a nő iránt, hanem inkább testvérként tekintett rá. Elbúcsúzott, kérte a nőt, hogy lépjen tovább, hiszen úgysem hagyta el, az Erőben ott van, mint minden más Erőhasználó is.

Mid reakcióból kiderült, hogy ő maga is csak hasonlóan gondolt a férfira, nem volt romantikus érzelem, csak testvéri szeretet, ahogyan az a Jedi renden belül teljesen elfogadott volt. Így Dendarid megtudhatta, hogy amíg a szülei a renden belül éltek, addig kifogástalan Jedik voltak, mind a ketten. Ez volt talán a kevésbé felkavaró része a dolgoknak, majd újabb váltás, amikor az apjához értek.

Itt a legrosszabb részek szerencsére kimaradtak, Denderid csak az egész végét látta, ahogyan az apja megkínzott testtel, szinte összetörve egy kínzópadhoz van erősítve és éppen magához tér az eszméletlenségből. A togruta nő állt előtte, ahogyan az apja felnézett az eszméletre térése után már arany-vörös szemei voltak és a togruta nő elégedetten mosolyogva nézett fel rá. Azonban ez a vesztét okozta.

Éppen üdvözölte Wralda-t, mint a legújabb tanítványát, a férfi az Erő segítségével kitépte magát a lekötözésből és megragadta a nő nyakát. A vigyor egyetlen pillanat alatt hervadt le az arcáról, ahogyan realizálta, hogy a férfi meg fogja ölni, Dendarid apja pedig egyetlen mozdulattal törte ki a nő nyakát azért, amit a másik vele tett, majd hajította félre a tetemet.

Ekkor több katona és akolitus rohant be a terembe, amint realizálták a helyzetet, hogy mi történt, egyszerre hajtottak fejet a korábbi jedinek, az új sötét úrnak Lord Wralda-nak…

Jedi templom - Page 2 QbWUoYg


tagek:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jedi templom - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jedi templom - Page 2 Empty Re: Jedi templom

Témanyitás by Giodibi Szer. 17 Júl. 2019, 12:19

Dendarid Tefle

Jedi   padawan


Kaland:    Elengedni    a    múltat

Játékos társak:  





A felkavaró képek láttán, kissé összeszorul a gyomrom, de igyekszem lenyugodni, hiszen ez már megtörtént valószínűleg, így nem tehetek semmit. Az idő fogaskerekét nem befolyásolhatom, s hogy ezt tudom, az életem ugyanúgy megy tovább. Azonban ismét egy váltás következik, s a templomban találom magam. Valószínűleg egy férfi szobájában, de az biztos, hogy nem a sajátomban. Hamarosan meglátom az anyámat is, aki éppen a holmit pakolja. Minden bizonnyal apámé lehetett ez a szoba, s habár én már tudom, hogy életben maradt, viszont anyám erről mit sem sejthetett. A szobában talál egy adathordozót, melyet megtekintve rengeteg kép tárul a szemem elé, s így igencsak sokat tudhatok meg a szüleim múltjáról. Illetve egy búcsú üzenet is lapul az adathordózón, mely személyesen anyámnak szól, hogy lépjen túl apám halálán, bár bizonyára ez anyám számára koránt sem lehetett ennyire egyszerű. Habár az üzenetben úgy tűnik, hogy apám testvéreként gondolt anyámra, s édesanyám is hasonlóan érezhetett, viszont a későbbiekben egyikük vagy akár mindkettejük erősebb érzelmeket is táplálhatott a másik iránt, hacsak nem valami más dolog volt az egészben. Eztán egy újabb váltás következik, s apámnál találom magam, aki látszólag erősen megkínozva fekszik kikötve egy kínzópadon. Nem szívesen nézem eme kegyetlen jelenetet, hisz nagyon is sejtem, hogy mi lesz a vége. Apám kénsárga szemekkel ébred az eszméletlenségből, majd az erőt használva kiszabadítja magát, s egy pillanat alatt végez sith nővel, aki ezt tette vele. Ezután a katonák és akolitusok fejet hajtanak apám előtt, azonban én is felük együtt hajtom le fejemet, ám én nem azért, hogy tisztelegjek előtte, hanem azért, mert ekkor az apám vele halt a torgruta nővel. Azonban remény még nem veszett el, egészen addig, míg egy fénynyalábot lőttek keresztül a testén apámnak. Talán az erőben békére lelt, ahogyan édesanyám is...



felszerelés:

_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)
Jedi templom - Page 2 IfWDynp
Giodibi
Giodibi
2. szint - 6 kredit

A köztársaság
Jedi
Őrszem
Hozzászólások száma : 141
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 4
Reputation : 23
Join date : 2017. Oct. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3612-dendarid-tefle#70475 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Jedi templom - Page 2 Empty Re: Jedi templom

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 18 Júl. 2019, 00:00



Elengedni a múltat





Jedi templom, Coruscant


Résztvevő: Dendarid Tefle


Jedi templom - Page 2 QZb026d

Idő: 02:25 GSI, 10.4 MU
Helyszín: Jedi templom, Coruscant
Cél / Feladat: Rájönni a dolgok mivoltára
Karakterek: Dendarid Tefle
Egyéb információk:


Ahogyan lenni szokott a legtöbb sötét oldali erőhasználónál, itt is hasonló következett, ahogyan azt Dendarid sejtette is. Láthatta, ahogyan az apja ezek után szinte csak a rosszat volt képes mindenben meglátni. Kezdve azzal, amikor a padawan anyja otthagyta a katonákkal együtt. A nőt vádolta és hibáztatta amiatt, mert nem volt arra sem képes, hogy egyszerűen Erőn keresztül próbáljon túlélőket keresni. Tény és való, hogy mindezt nem tette meg.

Közben ezzel párhuzamosan látta, hogy az anyja a jedi tanítások által igencsak hamar túljutott a dolgon és elkönyvelte azzal, hogy a barátja, testvére – hiszen minden jedi testvére egymásnak, ahogyan tartják – Egyé vált az erővel és folytatta tovább a dolgait, amit egy jedinek kell a háborúban. Ebbe temetkezett bele teljesen. Azaz továbbra is a fronton volt és harcolt.

A folytatásban is szinkronban látta az eseményeket, hol az apját, hol az anyját. Nagyjából két-három év telt még el, mind a ketten harcoltak, de Dendarid apja mást is tett, nekilátott annak, hogy egykori barátját, Mid-et csapdába csalja. Ahogyan a fiatal férfi láthatta az apja a gonoszsága és kegyetlenkedése ellenére kiváló taktikus volt, már-már lángész. Úgy játszott Mid-del és a csapataival, mint egy loth macska a zsákmányával.

Az egész folyamat hónapokon át tartott a Felucia-n, ahol Mid és az emberei igyekeztek a bolygót megtartani és nem átengedni a Birodalom kezébe. Anélkül, hogy tudta volna Wralda volt az, aki a Birodalmiakat vezette. Az egész harc elején a csata egészen kiegyenlített volt, heteken, talán hónapokon keresztül, mígnem a Köztársaság szépen kezdett a Birodalom hátrányba kerülni.

Elsőre az tűnt fel Midéknek, hogy a Birodalom nem kap utánpótlást, ezek után kezdtek egyre több apró hibát véteni, aminek köszönhetően a Köztársasági erők mélyen behatoltak a Birodalom által felügyelt és irányzott területre. Néhány napig még meg is tartották ezen területeket, addig, amíg már-már kezdték elhinni, hogy győzhetnek. Pár nappal később az utánpótlás nem érkezett meg és Mid sem tudta a hátrahagyott csapatokkal felvenni a kapcsolatot, sem a flottájukkal az űrben. A kommunikációt blokkolták.

Wralda parancsára ekkor támadtak a birodalmiak, rövid küzdelem volt, amit inkább mészárszéknek lehetett nevezni. Az egész végén mindössze a sérült és félholt Mid maradt életben, akit a Birodalmiak elfogtak és a saját vezetőjük, azaz Wralda elé vitték. A nő alig akarta elhinni, hogy kivel áll szemben, elkövette valószínűleg a legnagyobb hibát, hogy menteni akarta a helyzetet, hogy nem tehetett akkor semmit és hasonlók.

A férfi egyszerűen nem volt hajlandó mindezt végighallgatni, undorral az arcán csapta arcon Mid-et, aki ettől ugyan még nem vesztette el az eszméletét csak a földre került. A következő pillanatban, amikor egy erővillám is telibe találta, egy sikoly után vesztette az eszméletét.

Jedi templom - Page 2 QbWUoYg


tagek:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jedi templom - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jedi templom - Page 2 Empty Re: Jedi templom

Témanyitás by Giodibi Szer. 18 Szept. 2019, 18:50

Dendarid Tefle

Jedi   padawan


Kaland:    Elengedni    a    múltat

Játékos társak:  





Apám számára látszólag megváltozott a világ, mintha minden a feje tetejére állt volna, ugyanis láthatóan csak gyűlöletet érzett az egész világ iránt, s minden kínért és szenvedésért anyámat okolta. Habár azt nem tagadhatom, hogy nem próbált segíteni apámon, de mégsem ítélem el. Ugyanis koránt sem biztos, hogy ezzel hibázott édesanyám, sőt, ezzel bizonyíthatta igazán elkötelezettségét a Jedi Rend iránt, hiszen, ahogyan a mesterem is tanította, olykor hatalmas áldozatokat kell hoznunk a nagyobb jó érdekében. Általában egy igencsak szélsőséges példával szokott példálózni a mester, hogy eljöhet az idő, mikor bolygókat kell feláldoznunk, azért, hogy több másikat menthessünk. S akármennyire is ódzkodunk egy ilyen döntés meghozásáról, ugyanis szívünk és az érzéseink mást diktálnának, fontos, hogy el tudjuk nyomni vagy kerülni az érzelmeket, hogy teret engedjünk a józan észnek, másként minden bizonnyal rossz döntést hoznánk. Anyám esetében talán az is közrejátszhatott, hogy a saját elvárásaira, illetve másokéra támaszkodott, amely sokszor nem az igazsághoz vezet, hisz a jedi elhitethet magával akár olyan dolgokat is, amik egyáltalán nem igazak. Mivel bármily esélytelennek is tűnik valami, mindig van egy kis, néha egészen parányi esély. Ilyen esetekben viszont, ha elvárásokra támaszkodik a jedi, akkor váratlan helyzetbe kerülhet, hogy ha bekövetkezik a dolog, amit lehetetlennek tartott, akkor nem lesz rá felkészülve, s szinte azonnali bukásra lesz ítélve.
A látomások közben látom, ahogyan apám eljátszadozik anyámmal, s anyám, látszólag mit sem sejtve szalad egyik csapdából a másikba, bár igazából minden küzdelem hiába való, ugyanis minden csak apám tervének a része. Az igazat megvallva egészen mesteri, sőt félelmetes lángelmének tűnik apám ahogyan a történéseket szálait mozgatta. A végső csatát is mesterien eltervezte apám, s végül lemészárolták anyám csapatát, s őt pedig elfogták. Nem sok élet volt benne ekkor, de valami mégis tartotta benne a lelket. Mindazonáltal jócskán meglepődött, hogy Wraldat életben találta, ráadásul ilyen formában. Persze anyám rögvest szabadkozni kezdett, amit apám nem díjazott túlságosan, s egy pofon, majd egy erővillám kíséretében intézett büntetést anyám felé. A történéseket nézve szinte minden izmom arra rándulna, hogy valamilyen módon anyám védelmére kelljek, de tisztában vagyok vele, hogy mivel ez csak egy látomás, így minden felesleges volna. A múltat nem tudom megváltoztatni.



felszerelés:

_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)
Jedi templom - Page 2 IfWDynp
Giodibi
Giodibi
2. szint - 6 kredit

A köztársaság
Jedi
Őrszem
Hozzászólások száma : 141
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 4
Reputation : 23
Join date : 2017. Oct. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3612-dendarid-tefle#70475 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Jedi templom - Page 2 Empty Re: Jedi templom

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 21 Szept. 2019, 00:00



Elengedni a múltat





Jedi templom, Coruscant


Résztvevő: Dendarid Tefle


Jedi templom - Page 2 QZb026d

Idő: 02:30 GSI, 10.4 MU
Helyszín: Jedi templom, Coruscant
Cél / Feladat: Rájönni a dolgok mivoltára
Karakterek: Dendarid Tefle
Egyéb információk:


Valóban a múlt nem volt megváltoztatható, éppen ezért őrültek bele olyan sokan a múlt tetteibe. Ismét volt egy kis szünet arra, hogy Dendarid összeszedje magát. Amint megtörtént, akkor folytatódott az egész. Az apja először azzal próbálkozott, hogy egyenrangúként kezelje a nőt, a fénykardját és minden felszerelését visszaadta neki és teljesen normálisan bánt vele.

Kissé ügyetlenül, de még udvarolni is próbált, kedveskedni, mint egy átlagos férfi. Semmilyen hátsó szándék nélkül, pedig kihasználhatta volna a helyzetet. Az anyja azonban hallani sem akart erről az egészről, furcsa mód az ő szemében volt undor és megvetés Wralda irányában és nem a férfiéban a nő felé.

A kapcsolatuk akkor változott meg, amikor pár hónap „rabság” után – Mid nem hagyhatta el a bolygót, ahol voltak, de azt tehetett, amit akar a nő megpróbálta megölni egykori barátját, hogy hazajuthasson a Jedik közé. A férfi ekkor jött rá, hogy soha sem fogja tudni meggyőzni a nőt, akit a tenyerén hordozott, csak a háború miatt nem engedte a Köztársasághoz vissza, ezt többször is hangsúlyozta.

Ezen este után inkább tanítványként igyekezett a nővel foglalkozni és nem közeledett már hozzá, mint férfi. Azok után főleg, hogy a nő úgy próbálta megölni, hogy az ágyába igyekezett beterelgetni a másikat, de csak színészkedve és nem valódi érzelmektől indíttatva. Mid-nek azonban esze ágában sem volt sith tanítványnak lenni.

Ahogyan telt az idő a kapcsolatuk megváltozott, egy idő után Mid újra látta Wralda-ban azt, aki volt, azonban a tetteivel végérvényesen a sötétségbe lökte a férfit végleg elszakítva attól, ami volt valaha, aki viszont már semmilyen érzelmet nem táplált a nő felé, akit megtagadott, mint tanítvány és már csak arra használt, hogy rajta vezesse le a feszültséget és közben talán utódot is kaphat. Végül kapott is kettőt, Grei-t és Dendarid-ot.

A fiúk születése után már a vágyai kiélésére sem kellett a férfinak a nő, csak kínozta, ha úgy adódott, akinek pedig nem maradt más öröme az életében, mint a két fia. Ettől kezdve a dolgokat már Dendarid is ismerte, mert már leélte mindazt. Ezek után a látomás kezdett szétfoszlani…

Néhány pillanattal később teljesen leizzadva a saját ágyában ébredt fel a padawan, az egyik kezében valami fémeset érzett, ha megnézte – a fények felkapcsolódtak a mozgására a szobában – az anyja fénykardja volt a kezében, amit még jediként birtokolt.

Jedi templom - Page 2 QbWUoYg


tagek:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jedi templom - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jedi templom - Page 2 Empty Re: Jedi templom

Témanyitás by Giodibi Vas. 17 Nov. 2019, 19:20

Dendarid Tefle

Jedi   padawan


Kaland:    Elengedni    a    múltat

Játékos társak:  





A szüleim kapcsolata a látomás alapján egyre különösebbé válik. Talán kevésbé felkavaró, mint a korábbi képek, de valahogy mégis nyugtalanító. A felszínen nyugodtnak tűnnek, azonban kettejük belső konfliktusa majdhogynem annyira hatalmas, mint a Köztársaság és a Birodalom közötti harc. Egyértelmű, hogy egyikük számára sem kedvező ez a helyzet, s egészen kivetkőznek magukból. Új arcát vélem felfedezni mind apámnak, és anyámnak is. A szerelmük, barátságuk, teljesen elhidegül, ahogyan apám szíve is. Jól látható, hogy az idő múlásával már fikarcnyi szeretetet se mutatott anyám iránt, sőt, már nem értékeli sokkal többre egy rabszolgánál. Persze felém, illetve Grei felé se fordult túlzott törődéssel apánk, pedig bármit megtettünk volna, hogy a kedvére tegyünk és, ha még csak egy ölelést nem is, de egy pár bátorító szót kaptunk volna viszonzásul. Na persze, ami megtörtént, az megtörtént. Habár rágódhatnék azon, hogy miként is kéne megváltoztatni a múltat, nem teszem. Ha nem történnek úgy a dolgok, ahogy történtek, akkor én se próbálnám követni az erő útját. Nem próbálnék a kódex szerint élni. Nem ugyanaz a kisfiú vagyok, aki elhagyta a Korribant. Jedi vagyok és a Rend az életem, a családom. Az illúzió a végéhez érve, ahonnan már ismertem a történetet, szertefoszlik. Hirtelen nyitom ki szemem, miközben furcsán érzem magam. Azonban hamar megérzem azt is, hogy a kezemben valami nagydarab fém rúd helyezkedik el. Felkapcsolnak a fények, s egy pillanatra kihagy a szívem a látványtól. Az anyám fénykardja, melyet már korábban volt alkalmam a kezemben tartani. Mégis hogyan kerülhetett ide? Ki és miért? Megpróbálom érzékelni a a fénykardot körülvevő erőt. Nem is tudom pontosan mire számítok, de talán erősebben fogom érezni jelenlétét. Habár tudom, hogy akik eggyé válnak az erővel, mindig velünk vannak, de érezni szeretném, erősebben.



felszerelés:

_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)
Jedi templom - Page 2 IfWDynp
Giodibi
Giodibi
2. szint - 6 kredit

A köztársaság
Jedi
Őrszem
Hozzászólások száma : 141
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 4
Reputation : 23
Join date : 2017. Oct. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3612-dendarid-tefle#70475 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Jedi templom - Page 2 Empty Re: Jedi templom

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 18 Nov. 2019, 00:02



Elengedni a múltat





Jedi templom, Coruscant


Résztvevő: Dendarid Tefle


Jedi templom - Page 2 QZb026d

Idő: 02:35 GSI, 10.4 MU
Helyszín: Jedi templom, Coruscant
Cél / Feladat: Rájönni a dolgok mivoltára
Karakterek: Dendarid Tefle
Egyéb információk:


Dendarid sejtette, hogy nem fog semmit sem találni mindezzel, valóban igaza is lett. Semmilyen sötét, vagy világos oldali zavar nem volt a fénykard körül, vagy abban. Érezte benne ugyan a fénykardkristályt, hiszen azt is átjárja az Erő, de semmi több, nem volt semmi különösebb ebben a fegyverben, maximum az, hogy egykor az anyjáé volt.

Ennél azonban kellemetlenebb élményben lehetett része néhány szobával odábbról. Ő is tudta, hogy ott egy veterán Jedi tábornok lakik, aki a Havoc Squad tábornoka volt a háborúban, Keth Tye E’ron jedi lovag. A férfi jelenléte a rend jelentős részének nagyon kellemetlen volt az utóbbi hónapokban. A férfi annak idején eltűnt közel egy évre és nagyon megváltozott miután visszakerült a templomba.

Egyrészt esze ágában sem volt jedinek maradni, azonban a Tanács háromnegyede nem hagyta, hogy távozzon, szóval lényegében fogoly volt. A férfi tulajdonképpen sötét oldali erőhasználóként tért vissza, azonban mégis világos oldali volt. Az eltűnése alatt egy világos oldali nexus került a testébe és az tartotta erőszakkal a világos oldalon, miközben tettei, gondolatai egyértelműen sötét oldaliak voltak.

Ezt pedig mindenki érezte a templomban, aki a közelében volt, ahogyan most Dendarid is. az erős dühöt, frusztrációt, tehetetlenséget érezhette az Erőn keresztül az előbbi koncentrációnak hála, ami annyira zavaró és rossz volt, hogy ki is zuhant ebből az állapotból. Nem mintha bármiben is segített volna az, hogy a kardot vizsgálta.

Jedi templom - Page 2 QbWUoYg


tagek:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jedi templom - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jedi templom - Page 2 Empty Re: Jedi templom

Témanyitás by Giodibi Hétf. 18 Nov. 2019, 14:13

Dendarid Tefle

Jedi   padawan


Kaland:    Elengedni    a    múltat

Játékos társak:  





Az erőbe kinyúlva eleinte semmit sem érzékelek a közvetlen közelemben. Erre persze számítottam is, csupán kíváncsi voltam. A kapcsolat a jedi és a fénykardja közt különleges. A legjobb esetben egy életen át a jedi mellett van, s egyik legfőbb fegyveréül szolgál. Ezért is érdekel a dolog, hogy miután egy jedi eggyé válik az erővel, az befolyásol-e valamit a fénykardot körülvevő erőn. A koncentrálás közben, azonban nem kívánt erők zavarják meg elmémet. Mérhetetlenül nagy düh, melyhez foghatót már rég nem érzékeltem. Sőt, talán még sohasem. A koncentrálást meg is szakítom emiatt önszántamból is. Nehezen tudnék emellett koncentrálni, de már amire kíváncsi voltam, azt megtudtam, így nem is állt módomban különösebben folytatni ezt a tevékenységet. Feltételezem, hogy ez az erő, a közelben lakó tábornoktól származik, akit már majdhogynem egészen elemészett a sötét oldal. A Tanácsnak bizonyára igencsak fontos lehet, hogyha a többi padawan között tartják. Mindenesetre, remélem, hogy megleli az Erő útját. Én is így szeretnék cselekedni, s egyfajta emlékeztető gyanánt fogom megtartani ezt a fénykardot. Emlékeztetni fog, hogy a jedik útja különösen nehéz, s nem kevesen elbuktak már rajta. Múltammal talán a Tanács is tisztában van már, ezért is fordíthatnak különös figyelmet  rám, meg persze korábbi, elfogathatatlan cselekedeteim végett. Azonban igyekszem nem arra a sorsra jutni, mint apám vagy Grei, hanem a jedik útján békét hozni a galaxisba. Végtére is, a béke őrei lennénk, de hát hogyan lehetne őrizni a békét, ha efféle háború dúl szerte a galaxisban?



felszerelés:

_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)
Jedi templom - Page 2 IfWDynp
Giodibi
Giodibi
2. szint - 6 kredit

A köztársaság
Jedi
Őrszem
Hozzászólások száma : 141
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 4
Reputation : 23
Join date : 2017. Oct. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3612-dendarid-tefle#70475 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Jedi templom - Page 2 Empty Re: Jedi templom

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 19 Nov. 2019, 00:01



Elengedni a múltat





Jedi templom, Coruscant


Résztvevő: Dendarid Tefle


Jedi templom - Page 2 QZb026d

Idő: 02:40 GSI, 10.4 MU
Helyszín: Jedi templom, Coruscant
Cél / Feladat: Rájönni a dolgok mivoltára
Karakterek: Dendarid Tefle
Egyéb információk:


Nem, a fénykard észlelhetően nem változott semmit sem azok után, hogy a tulajdonos meghalt. De igazából Dendarid anyja már nagyon régen meghalt és az apja fénykardja is itt lett megsemmisítve a templomban és annál sem érzett semmit miután a Jedi elvitte Nar Shaddaa-n. már csak amiatt sem lehetett az anyja fénykardjánál, mert egy Jedi nem kötődhetett egy tárgyhoz sem.

Ezek után igazából már semmi sem történt, nem volt újabb látomás, se semmi egyéb ezzel kapcsolatban. Másnap természetesen a legtöbbeknek feltűnt, hogy eggyel több fénykard van Dendarid-nál. A tanács egyelőre nála hagyta a fegyvert, de meghagyták, hogyha elkezd hozzá kötődni, vagy több lesz neki, mint egy fegyver, akkor értelemszerűen elveszik tőle, mert ugyebár egy Jedi nem kötődhet semmihez.

Többet ezek után már nem volt Dendaridnak látomása a szüleivel, úgy tűnt, hogy a múlt végleg lezáródott, vagy megteszi, hogyha a fiatal férfi hagyja, hogy mindez lezáródjon végre, hiszen a múltban egyébként sem jó elmerülni. Természetesen ezek után a tanulmányait is folytathatta, mint korábban.

Jedi templom - Page 2 QbWUoYg

Akkor ezzel végeztünk. Megkapod a 2 pontot a kaland után. A bővítés kezdete pedig január eleje, szóval majdnem a teljes év.
tagek:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jedi templom - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jedi templom - Page 2 Empty Re: Jedi templom

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.