Templom

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Templom     Empty Templom

Témanyitás by Thorhalla Kedd 22 Feb. 2011, 15:24

Egy gótikus templom.

Az eredeti topic.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Templom     Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Templom     Empty Re: Templom

Témanyitás by Ammon Einarson Szer. 13 Jún. 2012, 22:25

Előzmény Ötödik kerületi börtön
Az utolsó pár méteren már futottam egy jégesernyővel a fejem felett. Hihetetlen ez az idő. Rengett a föld, vörös az ég és az eső meg rohadtul éget. Franc egye meg. Mindenki már bemenekült valahova és elbújt mert még ocsmány szörnyek, démonok is érkeztek a viharral. Mondhatom remek. Ennyit a kövi pár napról. A kóválygásomnak hála pedig az egyik templomnál kötöttem ki. Igazából most bármi megteszi és ez is bármi. Az ajtóhoz érve még tartom a jeget a fejem felett, a levegő is lehűlt már körülöttem így nem is igazán okoz gondot. Erőseket ütve az ajtóra kopogok párat a zárt ajtón.
- Hé! Engedjenek be kérem!
Most a modort meg ezeket a vackokat el lehet hagyni. Nem most fogom jellemi pontjaim büszkeségével bekéredzkedni mert odabenn jobb mint idekint. De hatásos is és gondolom, hogy hangom miatt engedtek be és nem azért mert dörömböltem az ajtón. Minden esetre mikor kinyílik az ajtó a jégesernyőt hátra dobom és bemegyek az épületbe. Megköszönöm az atyának aki beengedett miközben ő csukja vissza az ajtót. Visszautasítom mikor megkérdezi, hogy imádkozom-e velük. Félek, hogy a végén még isten haragja sújt le rám azok után amit életemben műveltem. De nem mintha vallásos lennék vagy valami de jobb félni mint megijedni. De amíg ők imádkoznak én az egyik padsorhoz beülök és előveszem a laptopomat. Egy két dolog után még talán utána is tudok nézni itt. Bár ki tudja, remélem, hogy itt biztonságos lesz és nem fog semmi sem betörni ide. Mondjuk jobban körbe nézve vannak itt mások is. Gondolom ugyan úgy ide menekültek be, bár elnézve pár embert tuti, hogy a vallási fanatizmusa hozta ide be.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Templom     Empty Re: Templom

Témanyitás by Rayn Szer. 11 Júl. 2012, 17:55

Néhány órával ezelőtt egy sikátorban ébredtem. Különös volt az egész. Azt hittem, hogy csak álmodtam. Mikor megláttam a kezemet rögtön tudatosult bennem, hogy ez nem álom volt. Ez nem az én kezem volt. Vagyis már az, de nem a régi önmagam vagyok. Egy teljesen új testet kaptam. Elindultam, hogy elkezdhessem a küldetésemet, de hirtelen valami fura dolog történt. Az ég vörösbe borult és az eső elkezdett esni. Nem egyszerű eső volt. Ahogy a bőrömhöz ért olyan volt, mintha megégetett volna. Szerencsémre sikerült gyorsan fedezékbe vonulnom. Hamarosan elállt és útnak indultam. Nem tudtam hova kell mennem, de úgy éreztem tudom kik azok akik tudják hol találhatom meg azt akit keresek. Új képességemet használva házról házra ugráltam. Fura volt. Egész hamar hozzászoktam. A mutáns képességemet évekig kellet tökéletesítenem, hogy mindig működjön amikor kell. Hamarosan viszont újra esni kezdett és fedezékbe kellet mennem. Ekkor láttam meg egy templomot. Oda is mentem gyorsan és bekopogtam
- Van itt valaki? Engedjenek be kérem - kiállottam be. Hamarosan az ajtó kinyílt és egy pap nyit ajtót. Nem tudom mi másra számíthattam volna egy templomban. Beléptem és megköszöntem neki. Leültem az egyik padra. A terembe meglepően Hüvös van ahhoz képest, hogy kint milyen nagy a hőség, de biztos csak valami építészeti dolog miatt ilyen. Körbenézve láttam, hogy nem én vagyok az egyetlen aki csak az eső elől menekült be ide. Viszont a sok ember közül egy nőn akadt meg leginkább a szemem. A laptopját használta éppen. Ha fel tud csatlakozni az internetre vele akkor talán többet is megtudhatunk, hogy mi a helyzet itt. Oda mentem hozzá.
- Üdv, Rayn vagyok - mutatkozok be neki. - Működik az internet rajta? Esetleg meg tudnánk nézni, hogy mi folyik itt?. - Tettem fel a kérdést neki

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom     Empty Re: Templom

Témanyitás by Ammon Einarson Szer. 11 Júl. 2012, 22:09

Dörömbölnek az ajtón. Gondolom valaki ugyan úgy látja ezt az épületet mint én. Tökéletes menedék amíg odakinn tombol ez az egész. Az egyik pap az hátra is téblábol és kinyitja az ajtót valakinek. Nem fordulok meg nem is igazán érdekel, hogy mi van inkább azzal vagyok elfoglalva, hogy bejussak egy kényesebb helyre kis infóért mert amit szabadon el lehet érni az arra se elég, hogy esti mese legyen. Csak arról írnak, hogy karantén meg a többi szarság de engem az érdekel, hogy merre vannak most a balhék. A shield és azok az X-parádék már tuti kint vannak már a terepen de én lennék a világ legboldogabb személye ha azoknak a rendszerébe csak úgy be lehetne jutni. De amennyit én tudok, nos talán a hírcsatornák dolgait még össze tudom talán szedni ha van valami ami még nincs visszatartva. De előbb próbálkozzunk egy rendőrségivel, hátha. Most úgyse fognak ezzel foglalkozni, kisebb gondjuk is nagyobb ennél jelenleg.
Nagyban pötyörészek is mikor hallom a hangot mögülem. Lecsapom hirtelen a laptop tetejét. Remélem mielőtt meglátná, hogy nem épp legális részén vagyok egy rendszernek.
- Üdv, öh Rayn. - fordítom a fejemet egy kicsit felé, hogy lássam a formát a szemem sarkából. A féfi érezheti, hogy itt sokkal hidegebb van mint amilyen hideg volt mikor belépett a templomba. Már fázós hideg. - Pont elromlott, képzeld.
Mondom kicsit szarkasztikusan.
- Egyébként meg semmit nem írnak azon kívül amit még a kisgyerek is észrevesz. Beborult ég, démonok az utcákon és pánik. Meg van valami karantén is.
Bököm utána még ugyan abban a szarkasztikus stílusban.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Templom     Empty Re: Templom

Témanyitás by Rayn Szer. 11 Júl. 2012, 22:21

Mikor oda megyek a nőhöz ijedten lecsapja a laptopját. Fura volt, de biztos valami olyat csinál amit nem szabad vagy esetleg szégyell. Aztán elé szarkasztikusan válaszol nekem.
- Érdekes. Nem kedvelem az ilyen helyzeteket. Azt hiszik az ilyenek, hogy bárkit is megnyugtatnak néhány biztató szóval amit közölnek az egyszerű emberekkel. Szerintem viszont gyakran sokkal jobb lenne ha a nyers igazságot közölnék. Sokan a bizonytalanságtól jobban be pánikolnak, mint magától a helyzettől - mondom neki. Nagyot sóhajtok. Nem tudom mitévő legyek. Aztán a szemem újra a laptopjára irányul.
- Esetleg ha nem bánja talán tudnék szerezni néhány információt. - Közelebb hajolok a nőhzö, hogy csak ő hallja. - Bár tény, hogy ez nem lenne túl legális, már ha nem bánja a dolgot - mondom neki. Ahogy közelebb hajoltam éreztem, hogy a nő közelében egyre hidegebb van. Ezek szerint mégsem az épület teszi. Lehet, hogy van valami különleges képessége vagy ilyesmi. Mindenesetre jobb óvatosnak lennem.

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom     Empty Re: Templom

Témanyitás by Ammon Einarson Szer. 11 Júl. 2012, 22:53

Felvonom a szemöldökömet mikor ellenérzéseiről beszél de nem jegyzek meg rá semmit csak hallgatom. Sóhajt egy nagyot és elkezd szemezni a gépemmel majd ki is nyögi, hogy mit akar. Mikor közelebb hajol szúrós szemet kap és érezhetően esik a hőmérséklet. De elmosolyodom mikor a nem legális információ szerzést veti fel és érdeklődik, hogy nem bánom-e a dolgot. Lemegy az arcomról a mosolyom és a tekintetemből sugárzik az agresszió.
- Baszogatod a személyes aurám.
Mondom és közben a leheletem látszik. Egy ujjal bököm meg a mellkasát és tolom meg, hogy húzza vissza magát. De semmi különlegeset nem csinálok ezen kívül.
Csak miután hátrébb ment szólalok meg megint.
- Leteheted a seggedet, ha bírod a hideget. Rayn.
Mondom és most is látszik a leheletem. De ezt saját magánál is észreveheti ahogy kifújja a levegőt, hogy az övé is látszik.
- Semmi értelme nincsen. Ha be is tudnánk törni valahova se tudunk meg semmit. De ha esetleg fel tudod törni valamelyik nagykutya hálózatát... Gondolom ez nem fog menni, szóval a kicsi koszos kezeidet csak tartsad a zsebeidben.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Templom     Empty Re: Templom

Témanyitás by Rayn Szer. 11 Júl. 2012, 23:11

A nő láthatóan egy kicsit undok. Mikor közel hajoltam hozzá akkor ellökött egy nem túl kedves megjegyzéssel, majd ülőhelyet ajánlott maga mellet elég sajátos módon. Letettem magamat a padra. Sajnos igaza volt. Egyszerű hírportálok feltörésével nem megyünk sokra. Annál többre viszont nem nagyon megyek. Ehhez legalább a Rendőrség adatbázisába kéne bejut vagy ami még jobb lenne a SHIELD-ébe.
-Nem tényleg nem fog menni. - Nagyon hideg volt a közelében mindkettőn lehelete látszott.
- Valami különleges képesség? Netán te is mutáns vagy? - kérdeztem tőle. Nem csodálkozok ha nem válaszol. Sokan nem szeretnek erről beszélni. Bár nekem személy szerint nincs ezzel problémám hisz én is az voltam valaha.

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom     Empty Re: Templom

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 12 Júl. 2012, 08:45

Hamar belátja, hogy igazam van. Egyértelmű, hiszem könyörgöm úgy nézek ki mint valami retardált? Kizárt. Tök ép vagyok csupán azt róhatnák fel nekem, hogy a nem hétköznapi kiskapukat használom ki a rendszerben. Hm ha már a rendszer emlegetjük, kiváncsi vagyok, hogy a rendőrségen most mennyien lehetnek. Talán még be is lehetne jutni hozzájuk ebben a kavalkádban és véletlenül kitörölni pár dolgot. Meg párat lementeni meg ilyesmi. Viszont ezt asszem még nem vetem fel Rayn-nek. Nem tudom mi a forma szóval addig csak annyit kap amennyivel már nem hal éhen. Hátra dőlök a padon, kicsit lecsúszom és a bakancsos lábaim teszem fel az előttünk lévő padsor háttámlájára. Szinte teljesen hátul vagyunk szóval a papok kizárt, hogy elkezdenének buzerálni érte. Túlságosan is elvannak foglalva az életmentő imájukkal a démonokkal szemben. Bár megértem őket. Alapból vallásosak és a démonok meg ez a csapás szerű idő. Nos inkább megerősíti ilyenkor az ember hitét minthogy elvenné. Kár, hogy sose hittem az ilyenekben mint valami felső irányító hatalom. Kicsit húzom az időt még a kérdése után, nem rögtön válaszolok. Hátradöntöm a fejemet majd elfordítom oldalra, felé.
- Egy frizsidert tartok a pólóm alatt, jó mi?
Aztán visszafordítom a fejemet és a plafont bámulom egy kicsit.
- Na jó, most komolyan. Szerintem elég egyértelmű, hogy nem a hideg pontján ülünk a templomnak. De szólj ha tévednék.
Hátra döntöm a fejemet és a bejárat felé nézelődök, ha jól emlékszem volt arra egy ici picike lakatos adomány láda. Tuti, hogy van benne legalább egy százas vagy kettő papírban. Majd rá kell csekkolnom.
- Viszont - fojtatom de a fejem még mindig hátradöntve van - infó infóér. És eddig csak én adtam neked. Dalolj nekem egy kicsit miféle szerzet vagy te.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Templom     Empty Re: Templom

Témanyitás by Rayn Csüt. 12 Júl. 2012, 11:27

A humora legalább jó, de a modora lehetne jobb is. Jegyzem meg magamba mikor választ ad a kérdésemre azzal kapcsolatban, hogy mutáns-e. Aztán visszakérdez, hogy én mi vagyok. Egy pilanatra elgondolkozok ezen. Nem biztos, hogy jó ötlet lenne itt a templomba hangosan kimondani, hogy egy démon vagyok, bár kétlem, hogy ezen a nőn kívül bárki is komoly gondot okozna ha harcolni kéne.
- Démon vagyok - mondom nagy mosollyal az arcomon. - Persze nem olyan mint amilyenek kint tombolnak. Halálom után feltámasztottak és elküldte egy küldetésre. - Az arcom teljesen komoly volt. A kezemet felemeltem, majd két ujjamat összeérintettem és széthúztam egymástól. Egy kis vörös szikra vágott vágott át a két ujjam között.
- Úgy is mondhatnám, hogy nekem meg teljes elektromos művek vannak a kezeimbe - nevetem el magamat ahogy ezt mondom. Remélem ő is vevő valamennyire a humoromra.

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom     Empty Re: Templom

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 12 Júl. 2012, 21:37

Vissza ülök rendesen és Rayn felé fordulok. A lábaim még mindig a padon vannak és úgy hallgatom, hogy miféle ő meg. Démon, he? Hangosan felröhögök, kicsit bele is zeng az üres templom de csak pár rosszalló tekintet érkezik a papoktól de semmi más. Aztán abba marad a röhögés hirtelen ahogy jön mikor nézem az arcán a komolyságot.
- Ne szívass ez most komoly?!
Nem kis meglepődés van a hangomban de lejjebb vettem a hangerőmet, nem akarom ezzel bezengetni az egész helyet.
- Nem kéne rituálisan elégned idebent vagy valami? Vagy legalább szarul érezni magad, mégis valami ősellenség féle lenne ez az egész.
Kicsit megszalad a nyelvem a kérdésekkel de megköszörülöm a torkomat és elvigyorodok. El is hiszem neki de valamennyire nem is hiszek neki.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Templom     Empty Re: Templom

Témanyitás by Rayn Pént. 13 Júl. 2012, 01:25

A nő reakcióján egy kicsit meglepődök. Hangosan felnevet. Az imádkozó sáskák nem nagyon örülnek, de nem szólnak semmit. Szerencsére nem hallották meg amit mondtam.
- Teljesem komolyan beszélek - mondtam neki. Az arcom is komolyságot sugárzott.
- Hát úgy tűnik nem. Bár én még csak néhány órája vagyok ami vagyok. Jelenleg épp küldetés miatt tértem vissza. Ha esetleg érdekel szívesen látnálak társnak. Ha kell fel tudok ajánlani pénzt vagy egyéb más dolgokat. - Egy segítőtárs mindig jól jön. Már a pokolba tudtam, hogy ezt egyedül nem fogom tudni véghezvinni. Tehát minél előbb társakra lesz szükségem a földön. Kíváncsi vagyok, hogy a nőt mivel lehetne rávenni.

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom     Empty Re: Templom

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 13 Júl. 2012, 01:35

Nem tehetek róla, megbököm. Nem úgy mint az előbb hanem inkább ilyen, " ez most tényleg igazi" böködés. Pár órás démon és küldetése van. Igazán kiváncsivá tesz. Vajon mi fity fene küldetése lehet egy pokol szolgának?
Gyermekien csillan meg a szemem mikor egy szívemhez kedves szót hallok meg majd megrázom a fejemet.
- Neeem. Neh-e-hem. Nem tudsz annyit fizetni, hogy kódorogjak utánad. Na jó talán tudsz de a pénz az egy dolog de elég zavaró ez a démonizé része az egésznek. Mi a fenét kell egyáltalán művelned?
Elmosolyodok egy kicsit és leveszem a lábamat a pad háttámlájáról és törökülésben Rayn felé fordulok.
- Remek hallgatóság vagyok. Meséld el, hogy mi ez az egész halál utáni visszahozatal meg ilyenek. Mibe haltál egyáltalán meg?
Nagyon kiváncsi vagyok, hogy mibe halt meg meg mi lehet a küldetése. Ez azért nem egy hétköznapi baseball játékos vagyok és ez az én sztorim hanem egy értelmi. Na jó maradjunk annyiban, hogy talán ép elmével rendelkező démon. És ha mesél még egy kicsit akkor még meg is érte szóba állni vele egyáltalán.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Templom     Empty Re: Templom

Témanyitás by Rayn Pént. 13 Júl. 2012, 01:48

A nő csak úgy megbökött. Érdekes volt, de nem törődtem vele. Aztán hirtelen faggatózni kezdett. A pénzel jó helyre nyúltam. Láthatóan szüksége van rá, vagy csak mániákusan szeretne gazdag lenni.
- A halálom pontos körülményeiről nem szeretnék beszélni. Elég legyen annyi, hogy megöltek. Halálom után a pokolba kerültem, mert rossz fiú voltam - mosolyodok el, majd folytatom. - Ott egy fura árny szerű lény elmondta a feladatom és különleges erőkkel ruházott fel. Aztán visszaküldött ide. A küldetésem nem egyszerű. Ezért keresek társakat. A feladatom egy angyal megtalálása. Ez eddig még a könnyebbik rész. Meg kell törnöm és át kell állítanom a démonok oldalára. Szóval? Mit mondasz? - kérdezem tőle. Remélem, hogy érdekli a dolog. Bár azon se csodálkoznék, ha egy kicsit sok lenne neki ez a dolog. Démonok, angyalok meg hasonlók. Én is kicsit össze voltam zavarodva.

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom     Empty Re: Templom

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 16 Júl. 2012, 15:45

Túúlságosan is fura ez a figura. Dobálózik itt angyallal, démonnal, túlvilággal meg valami életének küldetéséről. Veszek egy mély levegőt és hümmögök egy nagyot miközben jobbommal ráfogok az államra és olyan arcot vágok aki nagyon mélyen belegondolt a szituba és a csóka helyzetébe de közbe teljesen máson agyalok. Egy rövidke ideig így ülök ott némán majd elengedem az államat és újra Rayn-re nézek.
- Miért nem akarsz kitérni a halálod részleteire? Nem hiszem, hogy bármit is befolyásolna ha elmondod, azok után, hogy így szárazon a fejemhez vágtad ezt az egész túlvilági maszlagot. Nem mintha~ nem hinnék neked de ez így elég rágós.
Aztán mint derült égből villám csapás jön egy okos gondolat. Elvigyorodom és az ajtó felé nézek. Arra bökök a fejemmel és felkelek a padról úgy hogy az eggyel hátrább lévő sorba lendülök át a háttámlán támaszkodva közben. Onnan már kisétálok a padsorból és elindulok hátrafelé az ajtóhoz de nem egész a kijárati ajtóig megyek hanem csak a főcsarnokból ki. Ott megállok és körbe nézek és egy halk "Ahá!" után jobbra kimegyek egy kis adományos fémládához.
Remélem idáig követett akkor miközben leguggolok és előveszek két fura formájú vaslapot rá se nézve szólok oda.
- Ha nem bánod felveszem a fizum míg mesélsz.
Majd a két vaslappal elkezdek a zárral bíbelődni. Az egyiket betolom alulra majd a másikat fölötte bedugva elkezdem finoman mozgatni. Halktalan az egész szóval még a papok se fogják észrevenni. Lehet, hogy ez a technika viszont így lassabb is de nincs kedvem hozzá, hogy kirakjanak innen mert meghallják.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Templom     Empty Re: Templom

Témanyitás by Rayn Szer. 25 Júl. 2012, 17:41

// Bocsi a helyesírásom miatt, de telefonról elég nehéz írni.//

A nő olyan fejet vágott mint akit érdekel, de lehet, hogy nem is érdekli túlságosan. Aztán újra a halálomról kérdezett.
-Mint ahogy már mondtam nem akarok beszélni a halálomról. Az amúgy sem tartozik most ide. - A nő hirtelen felpattant és elindult a kijárat felé. Aztán végül mégsem ki ment hanem csak a termet hagyta el. Az adományos ládánál állt meg, majd két fura vasdarabot vett elő. Elkezdte a zárat piszkálni.
- Vicces, lopsz isten házából? - Kacagok fel. Érdekes látni valakit aki nem tisztel senkit és semmit és csak a saját érdekeit nézi. Pont ez teszi olyan veszélyessé és emiatt érdekel annyira. Megvárom míg feltöri a zárat, majd megnézem, hogy mennyit sikerült szereznie.
- Ha segítesz nekem akkor én is segítek neked, hogy ennek a pénznek a sokszorosát szerezhesd meg. Nekem nincs szükségem pénzre így ha valami nagyszabású balhét csinálunk nem kell osztozkodnod - mondtam neki. Remélem, hogy meg tudom győzni ezzel kapcsolatban. Érzem még, hogy nagy hasznomra lehet.

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom     Empty Re: Templom

Témanyitás by Ammon Einarson Szer. 25 Júl. 2012, 19:39

- Nézd má. Egy démon prédikál. Hogy nem égsz el.
Csapok vissza a kacagása közben és buzerálom a zárat tovább ami hamar meg is adja magát és ki is nyílik. Felnyitom a fedelét miközben elteszem a két zárnyitó vasdarabkámat majd a pénztárcámat veszem elő. Egy elég időt és időjárás által megviselt darab ami már félig ketté esik de még egybe tartja némi ducktape. Egy kép van benne amit még kiszúrhat Rayn mielőtt még kinyitnám teljesen, hogy a papírpénzes részéhez férjek. A dobozkába belenézek. Elég kiábrándító, hat dolcsi van csak benne de azt ki is szedem és beleteszem a tárcába és becsukva azt elteszem és lehajtom vissza a pénzes ládikát.
- Valami, valami, va-lami. Nem bocsi, mégse. Pedig már azt hittem valami fontosat akarok mondani.
Segítjük egymást. Hű micsoda ötlet, tényleg. Meg pont kell nekem ez a feltűnés. Ezért bukik le az összes barom. Nagyot akar amivel nem is tud mit kezdeni és csodálkozik, hogy rögtön feltűnik mindenkinek. Hjah. Na mindegy ebbe bele se megyek inkább. Én is rá fáztam már ilyenre.
- Nem társulok. Egyébként sem ugyan abban a ligában játszunk Rayn.
Válaszolok neki és felállok közben a guggolásból és elkezdek vissza sétálni a padokhoz ahol ültünk az előbb. Nem tetszik, hogy nem akar beszélni a haláláról. Elregéli, hogy démon meg hogy küldetése van de azt nem, hogy miképp halt meg? Büdös itt nekem valami.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Templom     Empty Re: Templom

Témanyitás by Rayn Szer. 25 Júl. 2012, 20:07

A nőt nem nagyon érdekli az ajánlatom. Pedig azt hittem, hogy sikerül majd rávenni erre. Nem tudom mi az amit még ajánlani tudok. A ládát kinyitva nem szerzett túl sok pénzt. lmosolyodok a dolgon.
- Hát ennyiből nem fogsz megélni. Érzem, hogy kell neked a pénz. Én tudok segíteni bármibe, de neked is segítened kell nekem. Nem tudok rólad sokat, de tudom, hogy rossz ember vagy. Nekem pont ilyen rossz emberek kellenek. Tudom nem bizol bennem és meg is értem, hogy miért. Viszont mi lenne ha először én segítenék neked. Ha ez megvan akkor te jössz. - Remélem, hogy meggondolja majd magát. Jó társ lenne belőle és nem akarom, hogy elusszon ez a lehetőség. Visszamegyünk a padokhoz majd újra leülünk oda. Nem tudom, hogy mi miatt aggódik, de remélem hamar sikerül eloszlatnom a kételyeit.

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom     Empty Re: Templom

Témanyitás by Ammon Einarson Szer. 25 Júl. 2012, 20:59

Miután visszaérünk és leülünk válaszolok neki megint de az arcomon az unott kifejezés tündököl.
- Nézd, nem tudom, hogy mi igaz abból amit mondasz és mi az ami hamis. És láthatóan nem szereted a kedvenc játékomat. Mellesleg szép észrevétel a hat papír nem elég megélhetéshez. Még jó hogy nem arra kell.
Hmm-ögök egyet és a táskámban kezdek el turkálni. Egy ideig matatok majd abba hagyom és kiveszem a kezemet a táskából és a tatyót meg arrébb teszem.
- Tudod. Az a baj manapság, hogy mindenki nagyban tolja. Hogy ez miért baj? Mert a nagyok ugyan akkorát esnek is és mindenkinek fáj alatta. Nem tudom, hogy ténylegesen mi vagy, már megbocsáss de nem kajálom be ezt. Én már csak ilyen vagyok. Mutasd meg kivagy és én is megmutatom. Ez ilyen egyszerű.
Vigyorgok rá és törökülésbe helyezkedem el.
- Egyszerű, nincs benne csavar. Persze embere válogatja, hogy mennyi idő kell kiismerni. De ha megmutatod, hogy ki vagy, talán, beszélhetünk erről a kisegítésről. És ahogy látom neked kell jobban a segítség.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Templom     Empty Re: Templom

Témanyitás by Rayn Szer. 25 Júl. 2012, 22:30

Láthatóan nem bízik bennem, bár nem hibáztatom emiatt. Én sem bíznék egy vadidegenben akit ma látok először. Úgy néz ki, hogy be kell bizonyítanom az igazamat. Bár démon vagyok, de nincsen semmilyen különleges formám. A képességemet viszont bemutathatom neki.
- Bizonyíték kell? Megkapod. Viszont utána szeretnék egy kis ízelítőt a te erődből is - mondom neki, majd felállok. Elkezdtem gyűjteni az erőmet. A nő annyit láthatott ebből, hogy vörös villámok cikáznak körülöttem és az arcomon lévő sebhely us felizzik ugyanebben a színben. A bal kezemet kitartom és egy villám csapás hagyja el azt. A villám egyenes a terem másik végébe lévő Jézus szoborba csap bele ami rögtön szét is törik. Néhányan hangosan felsikítanak, de én csak mosolyogva állok a nő előtt.
- Remélem nem kell több bizonyíték. -

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom     Empty Re: Templom

Témanyitás by Ammon Einarson Szer. 25 Júl. 2012, 23:10

Húztam a számat de végül biccentettem válaszként, hogy mutatok én is valamicskét az erőmből. Aztán már figyelem és várok a bemutatóra. Vártam volna, hogy átalakul valami olyanná mint a kintiek de nem. Felkel és megint csak a villámait kezdi hozni. Bár vörösek a villámok nem ez a legkülönösebb benne hanem az, hogy az arcán lévő sebhely is felizzik ugyan így. Kitartja a karját és egy villámcsapás megy ki egyenesen bele a Jézus szoborba ami előtt a papok imádkoztak. Rögtön szétrebbennek mint a verebek és a pánikhangulat hamar megteremtődik az így is borotvaélen lévőt. Vigyorog mint a vadalma rám. De aztán vissza is nézek a képéről a teremből kimenekülő papokat nézve. Hirtelen beállt a csend és csak azt lehetett hallani, hogy fordul és kattannak a zárak és a reteszek majd mintha valami nehezet kezdtek volna el tolni.
Vissza nézek Rayn-re. Nyugodt maradtam, legalábbis az arckifejezésem az de roppant feszülté tett a kis mutatványa. Rég nem produkált senki se mellettem ilyen látványosat.
- Ehj. Baj szagod van, de nagyon. De bele mentem. Jól figyelj mert ilyen nem gyakran lát az ember kétszer.
Érezhetően és rohamosan elkezd hűlni a levegő az egész teremben. A jobb kezemen centi vastag jég jelenik meg és az alkarom közepéig úgy tűnik mintha tömbre fagyott volna de ugyan olyan simán mozgatom még mindig. Megfogom a padot és egy jég csík kezd el futni rajta egész sebesen. Elmegy a férfi mellett is és lefut a földre a pad végén. A padsorok között fojtatja az útját majd egyszer csak egy jégből formázott farkas ugrik ki a földből és morogva fordul Rayn felé. Bár hangja nincs a jég állatnak így is egy vérszomjas farkas képét adja. Lassan lépdel a férfi felé. De pár méter után megáll és nem mozdul tovább. A kezemről letöröm a jeget a háttámláján a padnak ami apró darabokban hullik le a földre.
- Boldog vagy?

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Templom     Empty Re: Templom

Témanyitás by Rayn Csüt. 26 Júl. 2012, 00:07

Miután bemutattam a képességeimet rögtön mindenki menekülőre fogta. Pánik volt. Az emberek bemenkültek egy másik terembe.majd a zárak kattanását és valami nehéz tárgy vonszolását lehetett hallani. Mintha megvédhetné őket az a gyenge fa ajtó. Nevetséges, de ugysem érdekelnek. Bújkáljanak csak nyugodtan. Hirtelen a nőre nézek aki baj szagról beszél. Mit gondolt ha démon vagyok akkor az nem veszélyes dolog? Aztán bemutatta az erejét. A terem még a szokásosnál is jobban lehült. Nő keze teljesen lefagyott, de tökéletesen tudja mozgatni. Jég manipuláció. A hidegből sejtettem, de most már biztos. A kezét a földre teszi, majd a jég a földön kezd el kúszni. Végül egy jég farkas tűnik elő a földből. A farkas felém fordulva vicsorog. Bátor nő. Egy pillanatig azt hittem harcolni akar. A kezén lévő jeget leverte és azzal a farkas is eltűnt.
- És még te mondod nekem, hogy baj szagom van. Nagyon jó képességed van. Ha jól használod egy nap magasra fogsz jutni - mondom neki komolyan.
- Azzal kapcsolatban, hogy aki nagy balhét csinál nagyot eshet ez igaz, de aki meg sem próbálja az gyáva. Én évekig voltam bérgyilkos. Engem nem érdekelt a pénz és nem is azért csináltam, mert szeretek öldökölni. Azért tettem hogy el tudjam tartani a húgomat. Nem féltem bevállalni a nagyot. Azt tettem amit a legjobbnak láttam. Neked is ezt kéne csinálnod.- Az arckifejezésem nagyon komoly lett. Nem viccnek szántam ezt, de van egy olyan érzésem, hogy nem fog komolyan venni.

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom     Empty Re: Templom

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 26 Júl. 2012, 00:37

Bérgyilkos? Mi? Ó hogyaza. Láthatóan megfeszülök a szó hallatára de végül eltűnik. Csak volt, évekig. Remélem nem szándékozik vissza térni ehhez a "szép" szakmához. És még baj is van a fejében. Még, hogy nem a pénzért hanem mert szeretett öldökölni. Lósz*rt, nem hiszem el. Akkor a húga se érdekelte volna.
- Sok mindenre képes az ember a húgáért mi?- kicsit kacagog - De mindegy igazából.
Egy pillanatra elgondolkozom mielőtt fojtatom.
- Az, hogy valaki nem akar nagy lenni nem azt jelenti, hogy gyáva megpróbálni. Tudni kell boldognak lenni azzal amid van. Ha mindig több kell akkor csak ráfázol mert bele fogsz túrni más aranyába.
Pillanatra körbe kapom a fejemet és a laptopot beleteszem a táskájába. Felveszem a vállamra majd vissza fordulok Rayn felé.
- Kicsit eltértünk a témától de javaslom, hogy húzzunk el innen most. Kezd zavarni ez a túl nagy csend. És nem itt kéne beszélni ilyen dolgokról.
Majd felkelek és kilépek a padsorok közül. Lassan indulok el sétálva, hogy simán tudjunk közben még beszélni és tudjon válaszolni is.
- Van valami placcod ami biztonságos? Az enyémhez innen lehetetlenség eljutni.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Templom     Empty Re: Templom

Témanyitás by Rayn Csüt. 26 Júl. 2012, 01:05

Láthatóan meglepődött azon amit mondtam. Gondolom, hogy főként a bérgyilkos részen. Aztán a következő mondata amikorba hugomról volt szó, má nemigazán tetszett. A hangját egy kicsit gúnyosnak éreztem, de nem törődtem vele.
- Miért érnéd be a kicsivel. A képességeidnél fogva sokkal többre lennél hivatott annál, hogy tempolmokból és egyébb más kisebb helyekről lopjál. Ezeknek is megvan a kockázata. Ha nem fugyelsz eléggé itt is elkaphatnak és lecsukhatnak. Egy bankot sem nehezebb kirabolni mint egy templomot ha megvan a megfelelő terved és összeköttetésed. Én mindkettőt meg tudnám neked szerezni, de mindeg - mondom neki. Végül úgy dönt, hogy le kéne lépnünk innen. Gondolom tart attól, hogy kihívják a zsarukat. Bár én nem tartanék ettől. Valószínüleg a démonok miatt az összes vonal túl van terhelve és a rendörségnek is van jobb dolga most, de azért követem a nőt.
- Hát a közelbe nekem sincs semmi helyem, de hamar odaérhetünk ha bízol bennem. - A válaszát már meg sem várom. Megfogom a nőt és felemelem. Az egyik kezem a térdei alatt tartja a másik pedig a hátát fogja. Hirtelen elrugaszkodok a földtől és egy szempillantás alatt már a legközelebbi 30 méteres ház tetején vagyunk. Onnan tovább uggrok és megyek a célom fele.

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom     Empty Re: Templom

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 26 Júl. 2012, 01:22

Unott szemforgatással válaszolok mondhatni, hogy miért is érem be kicsivel pedig mit tudnék csinálni. Ó igen és a nagyok mit tudnának velem. Füles szatyornak se lennék jó ha azok úgy járja kedvük, hogy játszanak egy "kicsit". De mindegy nem mondok semmit csak a szemforgatás ment még séta közben. De az, hogy elmegyünk innen neki is jó volt és helyet is tudott. Ez jó, kíváncsi vagyok, hogy egy ifjú halálból visszaküldött démon miféle házba lakik.
Persze mikor kiérünk a templomból felkap az ölébe és, már egy háztetőn vagyunk és már ugrik is tovább. Nem kis pánikhangulat lesz urrá rajtam és mint a kis majom az anyjába ragadom meg a férfit ne hogy leesek vagy bármi. A levegő is benn marad, nem tudok még sikítani se.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Templom     Empty Re: Templom

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 01 Márc. 2014, 10:29

//Előzmény: Michael templom//

Jeanne bólintott Tao szavaira, itt nem akart a taxiban másvalaki füle hallatára arról beszélni, hogy valószínűleg inkább a sikátorok és ehhez hasonló helyek lennének, amiket fel kellett volna keresni, ahol a bűn is leledzik és mindenféle lények neszezhetnek. De elsőre jó lehet a templom, múltkor is ott kezdett, és végül is sikerült. Szerencsére a taxis kérdése teljesen más irányba terelte a dolgokat, olyan irányba, amihez még hazudni sem kellett, mert tényleg a teljes valóság volt, mind apácaként, mind pedig Isten angyalaként ugyanaz volt a feladat jelen esetben.
- Seghíteni a hászohulókhnak – mondta. – Mindhen embehnek helye vhan Isthen házhában.
A nő megkönnyebbült, hogy nem kellett tovább beszélni a férfival, inkább az utat figyelte a kocsiablakból. Ahogyan megérkeztek már látta az embereket Harlem utcáin furcsa mozgással, az arcokat nem, de mozgásuk igencsak furcsa volt. Próbálta az emlékeiben keresni, hogy nem ismerős-e ez. Noha nem érezte meg a démonok közelségét, de a jeleket és a démoni kéz munkáját megismerte és szinte az összes démont sík szerint be tudta azonosítani, így remélte, hogy mos is sikerrel járhat. Ha nem, mert túl rövid ideig látta ezeket, akkor majd vissza kell menni, hogy jobban körbenézhessen. Ha kiszálltak a taxiból a templom előtt, hagyta, hogy Tao fizessen, révén apácaként nem igen volt saját jövedelme, itt már rendesen végignézett az embereken, amit látott pedig nem volt túl bíztató.
- Mehnjünkh be – javasolta.
Ezzel úgy igazából meg sem várva a férfi válaszát el is indult a templom felé, egyszerűen nem volt még hozzászokva, hogy valaki vele legyen a nyomozás és feladatai közben.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Templom     Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Templom     Empty Re: Templom

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.