Dokkok, űrkikötő

Go down

Dokkok, űrkikötő Empty Dokkok, űrkikötő

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 30 Júl. 2017, 15:22

A tengeren van a helyi űrkikötő, ahonnan aztán siklókkal, energiahídon, vagy tengeri járművekkel lehet eljutni a szárazföldre és a városokba.
Dokkok, űrkikötő Spaceportamerica

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dokkok, űrkikötő 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dokkok, űrkikötő Empty Re: Dokkok, űrkikötő

Témanyitás by Michael Nikostratos Kedd 12 Szept. 2017, 17:30

~Qui-Genua Non~

Úgy tűnik tetszik neki az ötletem, mondjuk miért is ne tetszene. Arra, hogy mennyire vagyok jóban a dokkmesterrel mosolyra húzom a számat, és felé fordulok a válaszadás előtt.
- Torugán mindenkinek van egy közös barátja. - feleltem megnyugtatóan, természetesen a kreditre gondolok ez alatt, gondolom a lány is tudja mire értem.
A taxiban beljebb húzódik, hagyja hogy beüljek mellé, és nem kell megkerüljem a gravót, ami szimpatikus gesztus a részéről. Az ilyen apró dolgok sokat elárulnak egy-egy személyről. Odabent kényelmesen hátradőlök, és mikor a lány beszélgetést kezdeményez, akkor felé fordulok, barátságos arckifejezéssel. Nem ez az első, hogy valakit meglep a megjelenésem, és ahogy megfigyeltem, a nők buknak az egzotikumokra. Mégis, valami miatt úgy sejtem, hogy ez a nő nem ilyen indíttatásból kérdez. Valószínűleg a szituáció miatt, illetve amit éreztem az irányából, amikor a férfiról beszélt. Lehet, hogy szerelmes bele?
- Nem olyan rég kezdtünk a vállalkozásunkba, és a maguk által ismert rendszeren kívülről jöttünk. Furán hangozhat, de megnézheti a holoneten hogy igaz amit mondok, tele volt velünk a média. És tényleg tollak, ha gondolja meg is érintheti őket. Még senkivel nem találkoztam a maguk világában, akinek szintén lett volna. - és egész jót tettek a munkának is, nem csak a külsőm, a média visszhang is. Egy ideig mondhatni egzotikumnak számítottunk, sokan pont azért választottak engem a csempészetre, hogy megismerjenek. Persze ezek komolytalan munkák is voltak, de legalább jól fizettek. Valamiből pedig el kellett indulni.

felszerelés:

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Dokkok, űrkikötő Empty Re: Dokkok, űrkikötő

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 14 Szept. 2017, 00:00



Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: Qui-Genua Non


~ Helyszín: Űrkikötő ~
kép:

//Előzmény: Toruga Gyöngye//

Nos igen, tényleg volt itt mindenkinek egy közös barátja, Nar Shaddaa-n pedig mindez hatványozottan is igaz volt. A másik kérdésemre is felelt, az arcomra volt írva, hogy mennyire meglepődtem azon, amit mondott. A csillagködön kívülről érkezett?! Akkor ő volt az egyike azoknak a keveseknek, akik túlélték a zuhanást. Többen még a HoloNet-es médiában is benne voltak, talkshowkban és effélékben, míg mások teljesen az ismeretlenség homályába merültek. Nem is tudom, hogy mit választottam volna a helyükben.
- Nem hittem volna, hogy valamelyikükkel is fogok találkozni – mondtam őszintén. – Önöknek köszönhetjük a háború végét, szépen felbolygatták a politikai állóvizet két évvel ezelőtt.
A felajánlás meglepett, pislogtam néhányat, szerencsére ahhoz elég profi voltam, hogy ne piruljak el.
- Tényleg szabad? – kérdeztem vissza.
Ha megerősítette, akkor óvatosan és nem túl tolakodóan megérintem a haját, majd visszahúzom a kezem.
- Roppant különleges érzés – mosolyodtam el. – Vannak madárszerű lények itt a csillagködben, de egyik sem hasonlít önre. Emlékszik valamire a régi életéből? Úgy emlékszem, hogy az egyik híradásban az szerepelt, hogy minden túlélő az önök hajójáról emlékezetkieséssel tért magához…
Igyekeztem a lehető legóvatosabban kérdezni, valószínűleg milliószor hallotta már ezt a kérdést. A szavaimmal és a testbeszédemmel igyekeztem érzékeltetni, hogyha fájó, vagy zavaró a kérdés, akkor nem feltétlen várok választ tőle rá.

felszerelés:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dokkok, űrkikötő 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dokkok, űrkikötő Empty Re: Dokkok, űrkikötő

Témanyitás by Michael Nikostratos Szer. 20 Szept. 2017, 23:06

~Qui-Genua Non~

Nem ő az egyetlen, akit megleptem a származásommal, és vélhetően nem is az utolsó. Mindemellett örömmel tölt el, hogy a következő felajánlásommal sikerül még jobban meglepnem, mint az előbb - nem kis dolog, és nem sokaknál sikerül, hogy a kezdeti sokkot sikerül fokozzam. Viszont az ilyen kis extrák jót tesznek a hírnévnek, és a careernek.
- Természetesen, nyugodtan érjen hozzájuk. - bólintok, és örülök, hogy látszólag nem vette közeledésnek a korábbiakat. Hagyom, hogy megérintse a hajamat, és közben elgondolkodok rajta, hogy mennyit ártana az üzletnek, ha azt hinné fel akarom szedni. Nem egészséges dolog keverni a magánéletet a munkával. Közben érkeznek az újabb kérdések, mire megvonom a vállam.
- Nem sok mindenre. Tudom, hogy harcos voltam, tudom, hogy az erő honnan származik ezen a helyen, és hogy mi volt a népem feladata, miért voltam harcos én magam is. Viszont ez nem sok, egyedül nem tudom beteljesíteni a születésem adta kötelességem, úgyhogy belenyugodtam a dologba, és csempésznek álltam. Nem akarok többet harcolni. -válaszolok őszintén a nőnek.
- Na és maga? Nem sokan rohangálnak egyszerű acélkardokkal ebben a világban. Biztos önnek is izgalmas a története.

felszerelés:

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Dokkok, űrkikötő Empty Re: Dokkok, űrkikötő

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 21 Szept. 2017, 00:00



Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: Qui-Genua Non


~ Helyszín: Űrkikötő ~
kép:

Ismét meglepett egy kicsit, hogy válaszolt, ráadásul nagyon úgy tűnt, hogy őszintén. A fajomból adódóan roppant empatikus vagyok, mindez igencsak segít a munkámban és ebből tudhattam azt is, hogy őszintének tűnt. A rezdülései és a testbeszéde erről árulkodott. A legtöbben hazugságnál elfejtenek ezekre a részletekre figyelni és így ha ért valaki hozzá, akkor könnyedén át lehet rajtuk látni. Harcos volt, most nem akart az lenni, ehhez elég érdekes szakmát választott. Barátságosan mosolyodtam el a szavai végén, mintha kissé mulatságos lett volna, amit mondott.
- Megértem, tényleg – feleltem őszintén. – Nehéz lehet egyedül, de… elég érdekes szakmát választott úgy, hogy nem akar harcolni. A legjobb tudomásom szerint a csempészeket rendre megtalálja baj.
A végét végig mosolyogva mondtam, hogy látható legyen, nem bántásból, vagy kötekedésből tettem mindezt, hanem számomra mókás megállapítás volt mindez. Munkaköri „ártalom” volt, hogy nem kevés csempészt ismerek. A visszakérdés nem lepett meg, való igaz, hogy sima acélkardokkal nem sokan rohangásznak, mindenki vibropengékkel, fegyverekkel teszi, de azokkal előbb vágok félbe valakit, mintsem elegánsan elmetszhetném a torkukat.
- Nem kifejezetten izgalmas… lényegében hercegnőnek születtem, a szüleim gazdagok, apámat a bizalmasa megölte, anyámat eladta rabszolgának, engem megtartott és a gyilkoláson kívül annak nevelt, aminek egy magamfajta nőt szokás. Mikor befejeződött a képzésem megöltem, majd megszöktem innen a Toruga-ról. A rohadékot senki sem sírta vissza, így nem különösebben került vérdíj a fejemre, aki utánam jött meghalt. Abbamaradtak. Szabadúszó lettem, majd találkoztam Dandemmel, akit keresek. Ő vitt el a Tatooine-i hutthoz, aki engem is alkalmazott. Még mindig neki dolgozok. Röviden ennyi, mint mondtam nem túl izgalmas.
Az egészet könnyedén mondtam, érezhető volt, hogy nem kell sajnálni érte, ez volt, már ó életem van. Néhány pillanatra kinéztem az ablakon, majd vissza.
- A dokkmestert hogy ismerte meg? – kérdeztem.

felszerelés:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dokkok, űrkikötő 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dokkok, űrkikötő Empty Re: Dokkok, űrkikötő

Témanyitás by Michael Nikostratos Kedd 10 Okt. 2017, 22:43

~Qui-Genua Non~

Úgy tűnt hogy félreértett, és ennek hangot is adott, mire én is mosolyra húztam a számat. Kellemes társaság volt, ami üdítő egy ilyen helyen, mint Toruga.
- Elnézést, hogy pontatlanul fogalmaztam, néha előfordul - mégse ez az anyanyelvem. Úgy gondoltam, hogy nem kívánok többé háborúzni. - mentegetőztem, majd pontosítottam. - És bár a csempészeket gyakran megtalálja a baj, még mindig gyakran könnyebb kibeszélni magunkat egy necces helyzetből, mint kiverekedni. Ráadásul ha harcolnom kell, akkor azt magamért teszem, olyan elvek mentén, amiben hiszek, és nem olyanok mentén, amiben valaki más hisz. - így már talán megérti, hogy miért nem akarok többé háborúzni. A pilótatársam is ugyan ilyen, őt is ezért vettem fel ilyen könnyen a munkára, éreztem benne ugyan ezen elveket, és hogy jó ember. Utána elmeséli hogy ő milyen életet élt, amit figyelmesen hallgatok. Sajnos túlzottan empatikus vagyok, úgyhogy ahogy meséli a történetet, futkosnak és váltakoznak az érzelmeim. Teljesen átölel a bánat, amikor a szüleiről beszél, és harag tölt el amikor elmeséli, hogy kurvának nevelték, és elégedettség, amikor a bosszúról beszél. Bár a mesterem óva intett a szélsőséges érzelmektől, mégis ez tesz azzá, aki vagyok, az érzelmeim, és az érzéseim. Nem vethetem meg őket. Mindenesetre amikor végez, azért teszek egy megjegyzést.
- Szerintem pont ellenkezően, roppant izgalmas élet lehet a háta mögött. Kevesen bírnak ilyen szomorú, mégis kalandos előélettel. Fogadja őszinte részvétemet. - öntöm egyszerű szavakba amit éreztem amikor mesélt. A könnyedebb kérdésre már én is könnyedebb hangvételben válaszolok.
- Tudja hogy van ez, az ember jön meg. Minden alkalommal amikor valamit visz vagy hoz, lecsekkol. Torugán egyszerűbb lefizetni valakit, mint megpróbálni átverni. Főleg ha ez a dokkmester. Aztán ha elégszer fizetik le, akkor szereti megismerni személyesen is azt, aki ezt teszi. Bár sosem mondta ki, elég biztos vagyok benne, hogy ilyenkor próbálja felismerni, hogy kiben van potenciál. Hiszen ő is egyfajta befektető - aki sikeres lesz, az sok pénzt fog neki hozni. Gondolom a jobb üzleteket is ilyeneknek passzolja le, nekem is adott már pár megbízást. Igazából ő az egyik ember, akinek véleményem szerint megéri bizonyítani ezen a bolygón.


felszerelés:

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Dokkok, űrkikötő Empty Re: Dokkok, űrkikötő

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 11 Okt. 2017, 00:01



Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: Qui-Genua Non


~ Helyszín: Űrkikötő ~
kép:

Ah, igen úgy tűnt, hogy véletlenül valóban félreértettem. A szabadkozásra elegánsan legyintettem és elmosolyodtam, emlékeztem én is arra, amikor még csak tanultam a közös nyelvet és a twi’leken és a lekku nyelven kívül semmi mást nem értettem meg.
- Ahhoz képest, hogy nem az anyanyelve nagyon jól beszéli már a közöst – feleltem barátságosan. – Átérzem a problémát, én is utólag tanultam a közöst és nem ez az anyanyelvem.
Határozottan bólintottam, hogy így már értettem, hogy mit takart az, hogy nem akart harcolni. Nem akart újra katona lenni, saját magát akarta szolgálni, nem pedig másokat, felsőbb hatalmakat egy ügyért, amiben bármikor feláldozzák, hogyha úgy alakul. Tökéletesen megértettem mindezt, én is ilyen lettem volna szerintem. Vagyis vagyok. Beállhattam volna zsoldosnak, vagy éppen a Köztársasági haderőbe, miután menedékjogot kértem tőlük, de nem akartam olyan harcban részt venni, ami engem nem érdekel.
- Tökéletesen megértem – mondtam is ki hangosan. – És átérzem, szabadnak sokkal jobb lenni, ahogyan saját magunknak felállítani az értékrendet, mintsem egy másiknak megfelelni.
Persze a bizonyos szintű etikett ott volt a fejvadászok és ehhez hasonlók között is, de ez mégis más. Mindenki magának állítja fel az erkölcsöt és a szabályokat. A végtelen szabadság a hutt űr, vagy a többi rész, amit nem a Köztársaság és a Birodalom ural. Ezek után mind a ketten gyorsan elmeséltük egymásnak az élettörténetünket. Noha én nem találtam túl kirívónak a sajátomat, ő viszont igen.
- Köszönöm, de sajnos tényleg teljesen átlagos életem volt – fintorodtam el egy pillanatra. – Nagyon sok a nem túl fejlett bolygó a csillagködben, olyanok, amik nem tudják megvédeni magukat, a Ryloth, az anyabolygóm is ilyen. Szerintem naponta milliónyi új rabszolga lesz szerte a csillagködben. Nem egy szép világ és nem is tűnnek olyan édennek, mint ez. De… nem lehet mindenkinek olyan izgalmas élettörténete, mint maguknak, akik odakintről az ismeretlenből érkeztek.
Lehet, hogy ezért is nem mentem szinte soha sem vissza azokra a környékekre, a független rendszerekhez. Végül a dokkmester kérdéshez értem, mosolyogva hallgattam, hogy mit mondott és a végén fel is nevettem.
- Valóban, könnyebb valakit lefizetni itt, mint átverni, túlságosan sokat tapasztalt a többség – mosolyogtam. – Még mindig az a köpcös idősebb bothan a dokkmester, vagy már leváltották? – érdeklődtem. – Jó hét-nyolc éve nem voltam erre, így lehet, hogy már visszavonult.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dokkok, űrkikötő 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dokkok, űrkikötő Empty Re: Dokkok, űrkikötő

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 09 Nov. 2017, 05:51



Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: Qui-Genua Non


~ Helyszín: Űrkikötő ~
kép:

Végül már nem maradt arra idő, hogy befejezzük a beszélgetést és válaszoljon a szavaimra, mert időközben megérkeztünk az űrkikötőbe. Azonnal a dokkmesterhez mentünk, itt hagytam, hogy ő beszéljen, én csupán Dandem képét mutattam meg a férfinak, amikor kérte, hogy megnézhesse, hátha emlékszik rá. A holoprojectoron mutatta meg, emlékezett is rá. Ebben a pillanatban, amikor mindez kiderült, akkor a szívem hevesebben kezdett verni, reméltem, hogy még nem késtem el és itt lesz a bolygón. Azonban csalódnom kellett, ugyanis három nappal korábban távozott és nem hagyta meg, hogy hova megy. Így nekem is tovább kellett folytatnom a kutatást, hogy megleljem őt. Az időm pedig fogyott, mert ki tudja, hogy a nyomorult hutt mikor fogja megtudni merre rejtőzik és előbb megtalálni, mint én. Ami pedig roppant kellemetlen lenne. Ha volt esze, akkor a Független Rendszerek Szövetségébe menekült, ahol bizonyosan nem fogják megtalálni, hiszen több ezer világot foglalt magába, vagy a Birodalomba, ahol emberként nem volt veszélyben.
Mivel itt ezen a bolygón már túlságosan sok mindent nem lehetet tenni, így kénytelen voltam Qui-Genua Non-tól búcsút venni és természetesen honoráltam a segítségét. Érdekes volt egy külvilágit megismerni és visszatérni oda, ahol életem nagy részét leértem, de nem tagadhattam azt, hogy jó lesz innen távozni és lelépni. Már csak azért sem, mert itt kockáztattam, hogy megismerhetnek, bár ha az elmúlt években nem jöttek utánam, már most sem fognak. Amint megvoltam és összeszedtem minden holmimat, visszamentem az asztromechemhez és a vadászgépemhez, majd elhagytam a bolygót, hogy tovább folytassam a kutatást Dandem után.

//Folytatás: Rakata Prime - tengerpart//

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dokkok, űrkikötő 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dokkok, űrkikötő Empty Re: Dokkok, űrkikötő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.