Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál)

Go down

Privát játék Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 01 Dec. 2018, 00:03


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 01 Dec. 2018, 00:05




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Ismerkedés a bálon
Freya Essia Sagan
Jedi padawan, sentinel (őrszem), parancsnok


Játékostárs(ak) neve: @Adrian Sommerfield

Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) UGipv2d
Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) O6m6xw5

Idő: Este, ZSI; 365.3 MU
Helyszín: Zakuul, Örök sárkány palotája, bálterem
Cél / Feladat: jól érezni magát
Társak: Jivi Aco
egyéb információk:


Essi roppant lelkes volt a mai nappal kapcsolatban, volt már padawan korában nemesi bálokon is, amikor a mesterével volt küldetésen, de ez most más volt. Most nem volt feladata, Avenay mestertől nem kapott ilyesmit, csak azért volt itt, hogy jól érezze magát és bátran ismerkedhessen. Amikor megérkeztek ő maga azonnal igyekezett a lehető legnagyobb ívben kikerülni a Sötét Tanács tagot, nem félt tőle, annyira tudta uralni az érzelmeit, hogy ezt teljesen elnyomja, inkább csak tartott tőle. Így amint ezen túljutott, akkor igyekezett megnézni a helyet. Lenyűgözőnek tartotta építészeti szempontból is, hatalmas, grandiózus, előkelő, elegáns, hatalmas pompa és luxus. Leginkább ezekkel a szavakkal tudta volna leírni a helyet. Az nem zavarta, hogy nem jedis ruhában volt, hozzá szokott ehhez az utóbbi években Rix mester mellett. Amikor megérezte a császár – akkor még nem tudta, hogy ő az – közeledtét, nyugtalan lett, mert nem érzett soha ilyen erőt korábban. Szerencsére azonban a mesterei szavai felcsendültek az elméjében és az általuk tanult módon nyugtatta meg magát. Mire ez sikerült, addigra a császár által okozott rezgések az Erőben egyébként is csillapodtak. Tudta, hogy biztonságban vannak és itt nem lehet semmi gond, így igyekezett ezzel nem is törődni tovább.
Így neki is látott annak, hogy körbejárja a helyet és végignézzen mindent. Először engedélyt akart kérni Avenay mestertől minderre, de éppen látta, hogy Lord Organa felkérte őt táncolni, így inkább nem zavarta őket. A komlinkje úgyis nála volt és Erőn keresztül is elérhették egymást, ha akarták. Így elég sok mindent végignézett a következő időszakban, mint a tetőteret, műemlékeket, festményeket, szobrokat, folyosókat, míg végül a belső kertbe érkezett meg…

felszerelés/egyebek:

Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) Kznmuer Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) PWnOKFs Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) RMXpQ4X Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) OBCSpZN Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) QwO4GV2 Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Adrian Sommerfield Pént. 07 Dec. 2018, 15:57

Jivi ismét el lett ide hozva és most is a mesterével jött. A kis padawan-nak rá kell az ilyen alkalmakkor jönnie, hogy Je mester sok embert ismer. A kis padawan most is fel lesz világosítva róla, hogy ki kicsoda. Az ajtóban álló sith urak nem lepik meg. Múltkor is ott voltak és Jivi számított rá, hogy találkozni fog sithekkel. Szép lassan elkezdődött a bál. A császár megjelenésére Jivi nem számított és ilyen erős sötét rezgéseket még soha nem érzett. Egy pillanatra ki is zökkent a nyugalmából, de aztán elkezdte rendezni magát és nagyon zavarba is jött. Ez csak egy felvágás volt szerinte. Egy amolyan erőfitogtatás és szégyellte, hogy sikerült őt meglepni. A kérdésére, hogy a császár szerinte mit keres itt a mestere se tudott mit mondani csak, hogy érdekes. Egy kicsit még együtt maradtak be lett Jivi mutatva pár embernek, majd a mestere mint múltkor most is elengedte. Jivi járkált még a teremben nézelődött majd útra indult. Még mindig lenyűgözőnek találta ezt a helyet építészeti szempontból. De a kedvence továbbra is a kert volt. Szabadidejében kicsit utánanézett az itt lévő növényfajoknak és most aszerint szemlélte őket. Saját magát jól elszórakoztatta ezzel. Mikor meglátott egy fehér bőrű lányt akkor biccentett neki, de ő nem szerette volna megzavarni. Lehet azért jött ki mert megunta a tömeget vagy hasonló.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 08 Dec. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Ismerkedés a bálon
Freya Essia Sagan
Jedi padawan, sentinel (őrszem), parancsnok


Játékostárs(ak) neve: @Adrian Sommerfield

Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) UGipv2d
Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) O6m6xw5

Idő: Este, ZSI; 365.3 MU
Helyszín: Zakuul, Örök sárkány palotája, bálterem
Cél / Feladat: jól érezni magát
Társak: Jivi Aco
egyéb információk:


Essi-n látszott, hogy nem magányra vágyott, hanem csak nézelődött, gyönyörködött békésen az építészetben és a növényekben. Úgy vélte, hogy igencsak harmonikus a hely, bár azt be kellett ismernie, hogy közel sem volt olyan szép és gyönyörű, mint a coruscanti Jedi templom meditációs kertjei, de azért itt sem lehetett panaszkodni. Egy idő után arra lett figyelmes, hogy valaki figyeli, szerencsére az Erő megtudta az effélét súgni, főleg, hogy egy ilyen helyen nem valószínű, hogy valaki hosszabb ideig szemlélné őt. Így amikor mindezt megérezte, akkor körbenézett, hogy mégis ki lehet az, aki őt nézi. Hamar sikerült észrevennie, hogy egy jedi köpenyben levő fiatalnak kinéző kushiban nézegette őt. Amikor a tekintetük összetalálkozott a fiú biccentett is neki, Essi pedig integetett neki. Rémelett neki, hogy korábban volt egy ilyen fajú az ifjak között, de nem merte volna 100%-san rámondani, hogy őt látja-e. A biccentésre integetéssel köszönt.
Majd ruganyos léptekkel indult el a fiú felé, majd néhány lépésnyire állt meg előtte. Itt a megszokott jedis meghajlással köszöntötte a másikat. A ruhája eddig úgysem árulta el, mindez elfogja.
- Szia! Essi vagyok, Essia Sagan, hozzád hasonlóan én is padawan – mutatkozott be jókedvűen.
Nem tudta, hogy más jedik is érkeztek ide Avenay mester nem említette mindezt.
- Te is a coruscanti templomból jöttél? – érdeklődött.
Lehet, hogy nem, hiszen több másik templom is volt odakint, saját maga pedig a mestere miatt járt keveset arra, de kellemes meglepetés lett volna, hogyha ugyanonnan jöttek volna mind a ketten.

felszerelés/egyebek:

Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) Kznmuer Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) PWnOKFs Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) RMXpQ4X Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) OBCSpZN Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) QwO4GV2 Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Adrian Sommerfield Pént. 14 Dec. 2018, 18:13

A lány visszaintegetett Jivi-nek. Majd elindult a fiú felé, aki mikor ezt látta elé ment. Érdeklődve várta mi lesz ebből majd mikor a lány meghajlással köszöntötte őt akkor megértette. A másik is a rend tagja vagy volt a rend tagja. Jivi viszonozta a meghajlást majd vidáman csillogó szemekkel a bemutatkozást is.
-Szia én meg Jivi. Ako. Izé. Szóval Jivi Ako vagyok.
Mutatkozik be ő is kicsit kacifántosabban a kelleténél. A kérdés pedig meglepi amit ki is fejt a lánynak.
-Igen én is. Te is? Érdekes, hogy még nem találkoztunk vagy ha igen akkor sem emlékszem rád.
Gondolkozik még kicsit, de sajnos nem. Pedig attól még, hogy leginkább csak lábakat szokott látni a világból azért ismeri a rendtársait.
-Olyan szép ez a kert és különleges növényeket lehet itt látni. Tudod én már tavaly is itt voltam és utána kikerestem a növényeket amiket itt láthattam. Neked ez az első alkalom, hogy itt vagy Zakuul-on?

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 15 Dec. 2018, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Ismerkedés a bálon
Freya Essia Sagan
Jedi padawan, sentinel (őrszem), parancsnok


Játékostárs(ak) neve: @Adrian Sommerfield

Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) UGipv2d
Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) O6m6xw5

Idő: Este, ZSI; 365.3 MU
Helyszín: Zakuul, Örök sárkány palotája, bálterem
Cél / Feladat: jól érezni magát
Társak: Jivi Aco
egyéb információk:


A bemutatkozáson túlestek, a fiú neve nem mondott neki semmit, de nem is ismerhetett mindenkit. Elmosolyodott azon, hogy felhozta Jivi is, hogy nem nagyon találkoztak, ha azt nézték maga a Jedi templom is hatalmas volt, gigászi. Arról nem is beszélve, hogy a lány nem sokat tartózkodott ott.
- A háborúban sokat voltak a hadtéren és emiatt nagyon keveset voltak Coruscanton, a határnál többet, meg Rhen Var-on… – magyarázta.
Az utolsó résznél egy pillanatra fakóbb lett a hangja, hiszen mindenki hallotta, hogy milyen mészárszék volt ott, az utolsó nagy csatában a szinte lakatlan bolygón milliók haltak meg. A fakóbb hang után azonban újra jókedvűen folytatta.
- Azóta pedig valamelyik bolygóváros alvilágába voltam beépülve a mesteremmel, Rix mesterrel. Utaztunk a hutt és köztársasági bolygókon körbe-körbe. Ebből már biztosan kitaláltad, hogy őrszem vagyok. Szinte soha se vagyok Coruscanton, csak ha az ottani alvilág a cél – tette hozzá kissé szórakozottan.
Azonban itt valami megfogalmazódott benne, amit nem sokkal később ki is mondott hangosan.
- E szerint te nem sokat jársz el a templomból? – érdeklődött.
Egyet kellett értenie azzal, hogy nagyon szép volt ez a hely, nem tudott vitatkozni, bár az a nyugalom hiányzott innen neki, ami a templom kertjében megvolt.
- Most először vagyok itt, nem sok szabadidőm van, most is csak azért, mert a mesterem Avenay mesterre bízott, hogy jöjjek el vele. vannak olyan különlegességek is itt, amik a templom kertjében nem? – kérdezte.

felszerelés/egyebek:

Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) Kznmuer Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) PWnOKFs Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) RMXpQ4X Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) OBCSpZN Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) QwO4GV2 Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szomb. 15 Dec. 2018, 13:47

A lány szavai meglepték Jivi-t. Elég rosszul tippelhette meg a másik korát. Nem hitte volna, hogy olyan régóta padawan korban van.
-Igen?
Szól a kérdés annak, hogy annyit volt a háborúban. Ő csak hallomásból tud róla. Menni akart ő is és segíteni ha másban nem legalább gyógyítani, de túlságosan tapasztalatlannak vélték. Biztos benne, hogy igaza volt a mestereknek. Most se m tudja elképzelni milyen lehet egy háború és hogyan viselné, de szeretne bízni benne, hogy a feladatra koncentrálva és a templomban tanult technikáknak köszönhetően meg tudná őrizni a békéjét a legnagyobb káoszban is és tudna hasznára válni másoknak. Nagyon szeretné ezt. Mikor meghallotta Rhen Var-t ő is megértőn bólintott.
-Oh. Értem.
Ott sokan haltak meg. Jivi megérti, hogy a lány rossz kedvvel gondol rá vissza. Ő se szívesen teszi mert sok ismerőse és barátja meghalt ott neki is. Az egy szomorú nap volt. Bár a háború önmagában is egy szomorú dolog. Majd a lány ha nem is vidámabb, de érdekesebb témákra tereli a szót.
-Rix mesterrel? Én Je mester tanítványa vagyok. Az első küldetésem nekem is beépülés volt, de nagyon elrontottam. Majdnem eladtak rabszolgának. Mostanság inkább tudományos feladatokat kapok. Történelmet tanulok meg ilyeneket. És diplomáciai küldetést kaptam múltkor. Azt, hiszem az illett hozzám. Még ha nem is jártam sikerrel.
Mondja csalódottan. Sajnos nem tud dicsekedni úgy mint a másik.
-Hát a mesterek szoktak elküldeni küldetésekre, de igen. Az időm nagy részét a templomban töltöm.
A templom kertjét is szereti Jivi, de itt ritkán jár és ezért ennek is megvan a varázsa. A lány szavait hallva felderül mikor meghallja a tanácstag nevét.
-Avenay mester? Ő tök rendes! Őt szeretem. Igen például a belső kertben ami volt fa és tüskés levelű olyan nincs a templom kertjében. Meg az a nagyobb levelű ami zöld, de a szélei rózsaszínesek. Olyan sincs a templom kertjében mert az a helyi mocsárból származik. Én másodjára vagyok itt érdeklődés képen utána néztem.
Vigyorog a lányra. Ő érdekesnek tartja ezt és örül, hogy megoszthatta mással is, aki megérti talán miért érdekes számára.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 16 Dec. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Ismerkedés a bálon
Freya Essia Sagan
Jedi padawan, sentinel (őrszem), parancsnok


Játékostárs(ak) neve: @Adrian Sommerfield

Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) UGipv2d
Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) O6m6xw5

Idő: Este, ZSI; 365.3 MU
Helyszín: Zakuul, Örök sárkány palotája, bálterem
Cél / Feladat: jól érezni magát
Társak: Jivi Aco
egyéb információk:


- Igen, tizennyolc éves vagyok, tíz évesen kerültem az első mesteremhez – mondta.
A visszakérdezést biztosnak vette, hogy annak szólt, hogy meglepte a fiút, hogy olyan idős lehet már. Örült annak, hogy ennyire fiatalnak tűnt, hogy nem nézték ki belőle, hogy padawanként már a háborúban harcolt.
- Nála már tíz évesen kint találtam magam a harcmezőn, végül három évvel később vált eggyé az Erővel és akkor kerültem Rix mester szárnyai alá – magyarázta, hogy érthető legyen az egész.
Sajnos neki Je mester neve nem mondott semmit, „köszönhetően” annak is, hogy keveset érintkeztek más jedikkel, bá őr maga igyekezett a korábbi barátaival kapcsolatot tartani, illetve gyakorláskor, amikor épp a templomban vannak, de sajnos keveseket ismert. Annál a résznél, amikor a rabszolgaságot emlegette Jivi, akkor a lány kuncogott egy kicsit, remélte, hogy nem bántotta meg vele a fiút.
- Engem már többször eladtak rabszolgának – mondta jókedvűen. – Máskor meg az álcám volt az, bár az utóbbi időben már olyan hátteret építettünk fel, hogy a mesterem a nagybátyám.
A többi részre bólogatott, úgy tűnt, hogy inkább konzul lehet a fiú, mintsem őrző, vagy pedig őrszem. Nem volt baja a konzulokkal, bár neki túl nyugalmas volt az életük, nem sok izgalom, vagy akció. Azt látta és érezte is, hogy a másik elkomorult, így igyekezett… megpróbálta felvidítani.
- Még fiatal vagy, nekem sem sikerül mindig minden, senkinek sem, a te korodban pedig szinte semmi sem ment. Végül is azért vagyunk padawanok, hogy tanuljunk, nem igaz? – kérdezte és a végén még Jivi-re is kacsintott.
Az tényleg megerősítette a gyanúját, hogy konzul, hogy nem sokat hagyja el a templomot.
- Én nem tudnék megülni a templomban ennyit és ennyit tanulni. Azt hiszem, hogy halálra unnám magam, vagy folyton meditálnék, hogy ne így történjen. Szeretek világokat látni, még akkor is, ha csak a legmocskosabb részére jutunk el bűnözőket követve.
Avenay mesterre bólintott, hogy igen rá gondolt, ő maga is kedvelte a nőt.
- Melyik világról származik az a fa, hogy nincs a templomban, de itt igen? – kérdezte.

felszerelés/egyebek:

Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) Kznmuer Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) PWnOKFs Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) RMXpQ4X Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) OBCSpZN Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) QwO4GV2 Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szer. 26 Dec. 2018, 05:25

Tényleg meglepte a lány kora. Meg, hogy járt a háborúban. Mondjuk az is érdekes számára, hogy ilyen fiatalon kiválasztották a lányt.
-Én tizenhárom évesen lettem padavan. Most vagyok tizenöt.
Közli csak, hogy ne sértse meg a másikat azzal, hogy csak ő tudja a lány korát. Nem mintha titok lenne. Hallgatja a másikat. Arra, hogy a mestere eggyé vált az erdővel csak bólint. Úgy sejti, hogy már túlesett ezen a tényen a lány és elfogadta, hogy ez a rend és hogy a mestere mindig vele lesz. Azon viszont Jivi nem sértődött meg csak meglepődött, hogy a lány kuncogott rajta. Jó talán úgy néz ki mint egy kisállat, de akkor is rabszolgaságról van szó. A magyarázatot hallva pedig elkerekedik a szeme.
-Többször? De az rossz. Nem? Én még nem voltam csak rab, de nem értelek. Érdekesen beszélsz erről.
Nem akarja megbántani a lányt. Sőt, kimondottan érdekesnek találja. Kíváncsi rá, hogy mitől ilyen. Vagy az őrzők alapból ilyenek szoktak lenni? Rix mester biztos nem ilyen. Mondjuk Jivi nem sokat beszélt még vele és kicsit magába zárkózónak is tartja szóval lehet, hogy ha megnyílik akkor ő is ilyen csak nem tudja elképzelni. Azon, hogy azért padavanok hogy tanuljanak nem meggyőzötten bólintott.
-Igen a mesterem is ezt mondja mindig, hogy tanuljak belőle. Én meg tanulok is sok mindent. Igyekszem szorgalmasnak is lenni mert hasznos szeretnék lenni. Csak mikor valamit hibázok akkor azzal másoknak is bajt okozok és ezt nem szeretem.
Vallja be a legnagyobb problémáját saját tudatlanságával. Ha csak egy kisebb dologról lenne szó akkor elnézné és nem érezné olyan rosszul magát, de általában emberek halnak meg mellette. Szeretne segíteni. A lány mondatán most ő mosolyog jót.
-Én szeretek tanulni érdekes. És nem is vagyok olyan jó beépülős alak. Meg a legtöbben nem is vesznek komolyan főleg ha nincs rajtam a rend köpenye.
Mutat végig a komoly kis durván félméteres testén. Na, jó annál azért nagyobb. Öt centivel. Szóval nem olyan akitől a devaroniak össze tojnák magukat. A kérdésre mondta is a betanult választ.
-Koréliai. Ajándékba kapták.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 27 Dec. 2018, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Ismerkedés a bálon
Freya Essia Sagan
Jedi padawan, sentinel (őrszem), parancsnok


Játékostárs(ak) neve: @Adrian Sommerfield

Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) UGipv2d
Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) O6m6xw5

Idő: Este, ZSI; 365.3 MU
Helyszín: Zakuul, Örök sárkány palotája, bálterem
Cél / Feladat: jól érezni magát
Társak: Jivi Aco
egyéb információk:


- Igen, tizennyolc éves vagyok, tíz évesen kerültem az első mesteremhez – mondta.
Ahogyan Jivi mondta, hogy hány éves a lány elmosolyodott ezen, hogy mennyire fiatal a másik. Ő maga ennyi idősen volt a Rhen Var-on, azt az egy dolgot kivéve szeretett olyan fiatal lenni, mint amennyi a beszélgető partnere volt most. Így visszatekintve az egész olyan volt, mintha egy teljes élettel ezelőtt lett volna a háború és minden. Azóta nyugalmasabb, legalább is olyan téren, hogy nem kell háborúzni, de a megerősödött alvilág miatt több a munkájuk, mint valaha.
- Nagyon jó korban vagy, szerettem annyi idős lenni, mint ami most vagy – mondta jókedvűen.
Amikor a rabszolgaságról és effélékről beszélt látta, hogy a másik szemei elkerekedtek, ezen lágyan nevetett fel. Közben megcsóválta a fejét is, inkább megrázta. Nem azon nevetett, hogy nem tud erről a fiú, azon nem csodálkozott, inkább a reakción. Az őrszemek teljesen más filozófiával rendelkeztek, mint a konzulok, vagy az őrzők. De ez így volt rendjén.
- Nem, ez szükségszerű – felelte immáron komolyabban egy kicsit. – Nekünk gyakran kell beépülni, együttműködni különféle bolygók alvilágával, biztonsági emberivel azért, hogy egy-egy terrorista sejtet felszámoljunk, vagy épp elfogjunk olyan bűnözőket, akik veszélyesek a Köztársaságra. El kell vegyülnünk, el kell nyernünk az alvilágiak bizalmát és ehhez nem tűnhetünk Jedi-nek. Nagyon jó mindehhez az, hogyha rabszolgának adod ki magad. Volt már olyan, hogy információért cserébe pont a mesterem adott el. Az információ meglett persze és nekem sem lett bajom. Ehhez tökéletesen meg kell bíznunk egymásban, meg kész lett volna kimenteni is, ha valami balul sül el.
Igazából nem várta nagyon, hogy a másik helyeselni fogja ezt, vagy megérti, hogy miért teszik. Ami önmagát illette a szükségesnél tovább nem gondolt túl valamit, bízott az Erőben, hogy vezetni fogja a tetteit. De a fiút rémesen önbizalom hiányosnak gondolta, hogyan sikerült neki egyáltalán bármi így?
- Túlságosan is sokat aggodalmaskodsz és problémázol a dolgokon – felelte talán kegyetlen őszinteséggel. – Emiatt lehet a szerinted sok hibád, mert mindent tökéletesen akarsz megoldani. Hagyd, hogy az Erő vezessen, ha ő azt akarja, hogy valami ne sikerüljön, akkor bármit teszel meg nem fog. Attól kezdve pedig csak folyamatosan veszted az önbizalmadat addig, amíg már úgy görcsölsz, hogy a legegyszerűbb dolgok sem fognak menni. Ne komplikáld túl a dolgokat, de szerintem ezeket a mestered is elmondta neked.
A végén bíztatóan mosolyodott el. Irigyelte azért Jivit, hogy nem veszik komolyan, nem figyelnek fel rá, ez nagyon sokat tudott az ő „szakmájukban” segíteni, mintsem az, hogy mindenki tekintetét vonzod és ha akarsz se nagyon tűnhetsz el.
- Az a legjobb, ha nem tűnsz fel senkinek, sokkal egyszerűbb a dolgod – kacsintott rá.
És Essi végül arra is választ kapott, hogy hova valósi a virág. Korélia. Azon a világon még nem járt, bár amit hallott róla annyira nem is bánta, bár volt egy olyan érzése, hogy nem feltétlen fogja megúszni. Ajándékok…
- Én utoljára sugárpisztolyt kaptam ajándékba a mesteremtől – nevetett fel.

felszerelés/egyebek:

Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) Kznmuer Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) PWnOKFs Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) RMXpQ4X Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) OBCSpZN Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) QwO4GV2 Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 28 Feb. 2019, 00:03




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Ismerkedés a bálon
Freya Essia Sagan
Jedi padawan, sentinel (őrszem), parancsnok


Játékostárs(ak) neve: @Adrian Sommerfield

Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) UGipv2d
Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) O6m6xw5

Idő: Este, ZSI; 365.3 MU
Helyszín: Zakuul, Örök sárkány palotája, bálterem
Cél / Feladat: jól érezni magát
Társak: Jivi Aco
egyéb információk:


Úgy tűnt, hogy Essia a saját lelkesedésével és azzal, hogy mennyi mindent tud nem igazán nyűgözte le a beszélgető partnerét. Pedig arra is minden kísérletet megtett, hogy megnyugtassa és megértesse a fiúval, hogy még fiatal és természetes, hogy hibázik. Nem születik mindenki úgy, hogy máris jedi lovag, akkor nem kellene ilyen sokat szenvedniük és tanulniuk addig, hogy mindezt elérjék. Ennél többet sajnos nem nagyon tudott mondani, annak nem lett volna értelme, hogy meditáljon rajta többet, vagy ügyeljen a gondolataira, csináljon valamit, hogy ne legyen önbizalomhiányos. A lány biztosra vette, hogy a mestere is mindig ezt mondogatja, meg mindenki, akivel találkozik. Egyébként pedig nem tartozott rá. Meg innen is látszott, hogy saját magának is nagyon sokat kellett még tanulnia, hogy a fiatalokkal jól tudjon foglalkozni a gyakorlást nem számítva.
- Elég késő kezd lenni, remélem megbocsátasz, azt hiszem, hogy ideje lenne megkeresnem Avenay mestert – mondta.
Már kezdte érteni, hogy miért mondják, hogy minden „kasztnak” más a gondolkodása, az őrszem és a konzul elég távol voltak egymástól. Talán szólnia kellene a mesternek, de tényleg nem akart beleszólni, sem pedig bajba sodorni a padawant, vagy éppen a mesterét.
- Akkor szia! – búcsúzásként még meghajolt a fiú felé a köszönéssel egy időben.
Ezek után megfordult és sietős léptekkel indult vissza a táncterembe, kellően gyors léptekkel, de nem annyira, hogy az egy ilyen helyen illetlen legyen. Ha megtalálta Avenay mestert, akkor kivárja, amíg a nő is indulásra kész lesz és utána vele távozik innen.

//Köszi a játékot, mivel éjfélkor lesz vége, így gondoltam jobb, ha lezárom mintsem függőben érjen véget.//
felszerelés/egyebek:

Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) Kznmuer Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) PWnOKFs Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) RMXpQ4X Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) OBCSpZN Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) QwO4GV2 Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Essia és Jivi (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.