Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál)

Go down

Privát játék Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 06 Dec. 2018, 19:37


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 06 Dec. 2018, 19:37




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Mandaloriai kapcsolatépítés
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, fejvadász, Renliss-ház, Fejvadász céh


Játékostárs(ak) neve: @Werda

Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) TjT8eew
Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) Y5xIgYT

Idő: Este, ZSI; 365.3 MU
Helyszín: Zakuul, Örök sárkány palotája, bálterem
Cél / Feladat: jól érezni magát
Társak: Upse Awaud
egyéb információk:


Az év utolsó napja, nem is értem, hogy miért engedtem meg, hogy Torian rávegyen arra, hogy itt legyen a következő randevúnk, ezen a bálon. Először is szereznem kellett egy ide illő ruhát, ami lássuk be nem a legkönnyebb egy twi’lek számára. A ruhák szinte mindegyike szexista és mintha rabszolgákra tervezték volna. Ezek a megfizethetőek. A másik fele nemeseknek készült és van, hogy egy-egy vadászatért nem kapok annyi, mint amibe egy ilyen „rongy” kerül. Aztán itt Zakuul-on kellett egy helyet bérelnem egy éjszakára, ahol át is tudok öltözni, a vadászgépem nem a legalkalmasabb effélére. Ezek talán a könnyebb részei voltak a napnak. És akkor azt nem is említettem, csak a droidomnak, hogy teljesen meztelenül érzem magam ebben ruhában és a páncélomat szerettem volna felvenni, abban sokkalta otthonosabban mozogtam és természetesebben, ami egy twi’lektől kissé furcsa lehet.
A bál helyszínére érve a Sötét Tanács tagjain kellett áthaladni, ami már kisebb szívinfarktust okozott amiatt a sith miatt, akit még az év elején öltem meg. Igen, még mindig volt halálfélelmem, hogy egy másik urdrarr megtorolja mindazt. És akkor még fokozhatnánk, hogy a Birodalom császára és császárnéja is megérkezett a bál kezdetén és még a Jedi tanácsból is volt olyan tag, aki itt volt. Nagyon, de nagyon elegem volt az erőhasználókból és nagyon, de nagyon szívesen maradtam volna nagyon távol tőlük. De itt ez nem lehet, így marad az egyetlen lehetséges dolog, hogy próbáljak ellazulni, valamilyen italt kellett szereznem, lehetőleg elég tömény fajtát, hogy ne ezekre a szörnyűségekre gondoljak, amíg a szép szőke – ezúttal páncéltalan – lovagomra várok.
Amint kiszúrtam egy droidot, aki az italokkal mászkált, akkor odaléptem hozzá és levettem egy pohár pezsgőt, majd belekortyoltam. Azért nyakalni nem akartam az italt, fejvadászként igyekszem józan ítélőképességű maradni, csak annyi kellene, hogy kissé ellazuljak…

felszerelés/egyebek:

Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) 9lW3VL0 Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) XAAerny Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) DOzYLQW Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) QsuE54T Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) 4l1EFtQ Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) IefTmih


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Xeth E'ron Csüt. 06 Dec. 2018, 20:17

UPSE AWAUD


Kaland címe: Mandaloriai kapcsolatépítés
Foglalkozás: Klánvezér, Harcos, Mandaloriai
Helyszín: Zakuul, Örök sárkány palotája, bálterem
Résztvevők: Silhana Lolaes'ra

Upse Awaud. A méltán híres Mandaloriai Birodalom klánjai egyikének vezére. A csataterek és háború félelmetes és rettenthetetlen alakja. Aki éppenséggel úgy érezte magát, mint akit anyaszült meztelenre vetkőztettek. Évek óta nem járt úgy, gyakorlatilag sehol sem, hogy ne lett volna páncél rajta, legalább nyaktól lefelé. Most viszont Zakuul bolygóján, rengeteg ismert és ismeretlen személy között, díszkatonának öltözve díszelgett. Nem mintha a drága és minőségi anyagból készült világoskék díszegyenruha nem állt volna jól, vagy nem viselte volna még életében sohasem, egyszerűen nem volt annyira kényelmes viselet számára, mint a páncélja. Viszont gyermekei miatt megtette azt, hogy így öltözik fel, és természetesen akkor már az alvezéreit is erre kényszerítette, felebaráti szeretetből.
Azt el kellett ismernie, hogy jó alkalmat választott arra, hogy mindhárom gyermekét elhozza a bálra, hiszen nem csak a Birodalom, a Köztársaság és a többi frakció nagyjai voltak jelen, hanem maga a Császár is megjelent a feleségével. Látványosságnak jó volt, de nem dobta el nagyon magát tőle, és ettől még nem fognak jobban tetszeni neki az erőhasználók. Megvolt a magához való esze ahhoz, hogy ne higgyen a hókusz-pókusznak amik körbeveszik az ilyen népséget.
Táncolt a két lányával szerre-szerre, a feleségével, és egy tucat kedves ismerőssel, nem túl kedves ismerőssel és erős ellenféllel vagy szövetségessel, mígnem végül kicsit elszakadt a protokoll világától, hogy valami újat és hasznosat is tegyen.
- A vadászvilág új csillaga! Örülök, hogy személyesen is találkozhatom önnel. - sietett oda Silhana Lolaes'ra-hoz mikor kiszúrta a tömegben, és megbizonyosodott arról, hogy egyedül van. Természetesen a szavait harcosokhoz méltó üdvözlő gesztussal kísérte, hiszen nagyon is tisztelte a jó harcosokat, főleg, ha azok a hírnevüket erőhasználók likvidálásával szerezték meg.
- Remélem nem zavartam meg munka vagy randevú közben, ha mégis így lenne szóljon csak nyugodtan és máris odébb állok. - a hangját kicsit flörtölősre vette és rókás mosoly jelent meg az arcán. Igazából azon kívül, hogy megismerje egy kicsit a twi'lek nőt és bővítse az ismeretségi körét, semmi mást nem akart, de mindig élvezettel flörtölt az ellenkező nemmel, szórakoztatta, főleg ha a másik oldal is játéknak fogta fel a dolgot.

Felszerelés
Spoiler:

Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) 04Opun9Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) XrB7wAiSilhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) M0EebCbSilhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) BUcxAF6

_________________
Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) FUn312o
Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) 6fZaEMM
Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 06 Dec. 2018, 20:54




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Mandaloriai kapcsolatépítés
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, fejvadász, Renliss-ház, Fejvadász céh


Játékostárs(ak) neve: @Werda

Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) TjT8eew
Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) Y5xIgYT

Idő: Este, ZSI; 365.3 MU
Helyszín: Zakuul, Örök sárkány palotája, bálterem
Cél / Feladat: jól érezni magát
Társak: Upse Awaud
egyéb információk:


Javában a pezsgőm iszogatásával voltam elfoglalva és közben egyszer-kétszer körbe is jártam a helyet. Jó néhányan köszöntöttek, jellemzően fejvadászok és az ilyen körökben mozgó személyek, gratulálva azért, amit tettem. Valóban nem voltam ilyen eseményen azóta, sem pedig efféle körökben. Közben Torian is írt, hogy késik, mert gondjai akadtak a hajójával a hangároknál és nagyon sajnálja, egy-két óra még, amíg ideér. Ha ezt tudtam volna, akkor én is kések. Miután elég sok emberrel váltottam szót egy ideig egyedül maradtam, mindaddig, amíg végül egy férfi lépett oda hozzám. Először csak a hangot hallottam, egy újabb idegen, aki gratulálni akar. Akkor lepődtem meg, amikor a hang irányába fordultam, mostanra már megismertem a Mandaloriai birodalom legfőbb klánjainak vezetőjét. Még szerencse, hogy nem volt a számban egyetlen korty pezsgő sem, mert lehet, hogy élből leköptem volna a férfit meglepettségemben.
- Awaud tábornok! – köszöntöttem hasonlóképpen, mint ő engem, hangomban mély tisztelettel. – Megtisztel a szavaival uram, én is örülök, hogy megismerhetem!
Roppant nagy meglepetés volt, nem hittem, hogy egy ilyen hatalmas hadú, legendás harcos fog odajönni hozzám. Ez is azaz eset volt, hogy hiába voltam jó fejvadász és öltem már urdrarr-t, átkozottul kis halnak éreztem magam. A tábornok szavain elmosolyodtam, szóval játszani szeretne.
- Egyáltalán nem, mivel a lovagom az előbb üzent, hogy késik, így semmit sem zavart meg uram. És mivel ismerik is egymást így kétlem, hogy „felróná” mindezt, talán még hálás is lesz, hogy nem hagyja, hogy unatkozzam az érkezéséig.
Mivel a férfi kissé flörtölős, közvetlenebb hangnemben beszélt, én magam is belementem mindebbe, a korábbi munkáimból adódóan nekem erre átváltani egy pillanat alatt ment. Természetesen nem akartam elcsavarni a tábornok fejét, csak ha már így tett, akkor nem maradok adósa. Általában nem akad del a szavam, de nem is szoktam ilyen magas rangú személyek között lenni, Torian más. De mivel nem szerettem volna így puff elvágni a beszélgetést, így egy totál közhelyes kérdés csúszott ki a számon.
- Ön uram, egyedül érkezett erre az estélyre? – kérdeztem.

felszerelés/egyebek:

Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) 9lW3VL0 Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) XAAerny Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) DOzYLQW Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) QsuE54T Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) 4l1EFtQ Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) IefTmih


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Xeth E'ron Kedd 11 Dec. 2018, 07:18

UPSE AWAUD


Kaland címe: Mandaloriai kapcsolatépítés
Foglalkozás: Klánvezér, Harcos, Mandaloriai
Helyszín: Zakuul, Örök sárkány palotája, bálterem
Résztvevők: Silhana Lolaes'ra

- Aliit'alor. Ha mindenképp a katonai megnevezéseknél akar maradni. A közös nyelv tábornok szava elég szűken fedi le a társadalomban betöltött szerepemet. - javította ki a twi'lek nőt, természetesen egy játékos kacsintás is követte mindezt, ezzel is jelezve, hogy inkább tanító jellegűen mondta, mintsem megrovóan.
- Ismerem a lovagját? Hálás lennék ha pontosítana, ugyanis elég sok személyt ismerek a galaxisban. Csak a Mandalóriai Birodalomban több ezret. - válaszolta nevetve. Ez még így, nagy vonalakban, is teljesen jogos állítás volt, hiszen csak a saját klánjába több tíz vagy száz ezer harcos és családjaik voltak, nem is beszélve a többi klánhoz tartozó harcosokról.
- Milyen kedves, hogy kérdi. Látja ott azt a gyönyörű szőke nőt? Ő a gyermekeim anyja, Irel Ordo, Sael Ordo klánvezér legnagyobb lánya. Az a két gyönyörű ifjú hölgy mellette pedig a lányaim. Hava most tizenhárom éves és jövő évben kezdődik a felnőtté válása, igazi kis amazon a harcmezőn. Naibi, a húga, még csak tíz éves, de a kiképzője azt mondta, hogy remek őrharcos válik majd belőle, biztos a nagyapjára ütött. A kis srác az anyja ölében, Geld, még csak három éves, de igazi kis vasgyúró lesz, ez már most látszik. - biztos, hogy sokkal tömörebb válaszra számíthatott Sil, de a férfi gondolkodás nélkül fogta meg finoman a vállát és fordította a családja irányába, és kezdte el mutogatva magyarázni a tudnivalókat róluk olyan nagy büszkeséggel és örömmel a hangjába, ahogy csak egy gazdag és kapzsi hutt képes beszélni a vagyonáról, de lehet az is eltörpült volna a férfi mellett. Az említett nő, Irel, magasabb volt a férfinél, legalább egy fejjel és hosszú szőke haja volt. Habár alakja nőies volt és a hófehér báli ruhában csinos is volt, az is látszott, hogy harcosról van szó, ez leginkább a mozgásában látszott meg közbe-közbe. Hava, a nagyobbik lány, hasonlított az anyjára, és tizenhárom éves létére egészen magas volt, majdnem olyan magas, mint az apja. Vagy ő volt jól fejlett, vagy az apja alacsony növésű. Naibi a nővére volt kicsinyített kiadásban, bár ő sokkal lányosabbnak és gyermekibbnek tűnt, de érdekes magabiztos aura lengte körbe, amit a sith nagyurak és a császár jelenléte se tűnt úgy, hogy megzavarna. A kis srác az anyja ölébe, a vállára hajtva a fejét épp ezerrel húzta a lóbőrt, ebből a távból nem tűnt nagy vasgyúrónak, úgyhogy ez bizonyára az apja elfogultsága volt.

Felszerelés
Spoiler:

Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) 04Opun9Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) XrB7wAiSilhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) M0EebCbSilhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) BUcxAF6

_________________
Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) FUn312o
Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) 6fZaEMM
Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 12 Dec. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Mandaloriai kapcsolatépítés
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, fejvadász, Renliss-ház, Fejvadász céh



Játékostárs(ak) neve: @Werda

Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) TjT8eew
Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) Y5xIgYT

Idő: Este, ZSI; 365.3 MU
Helyszín: Zakuul, Örök sárkány palotája, bálterem
Cél / Feladat: jól érezni magát
Társak: Upse Awaud
egyéb információk:


- Aliit'alor – bólintottam. – Azt hiszem, hogy maradok az uramnál, uram. Úgy tudom, hogy nem szeretik, ha külvilágiak a mando’a nyelvet, vagy kifejezéseket használják a birodalmukba érkező vendégeken felül.
Azt hiszem, hogy ez is egy olyan helyzet, mikor köszönetet mondhatok az égieknek, hogy mandaloriai barátom van és megtudtam tőle néhány ilyen apróbb szabályt, ami életmentő lehet. Mikor visszakérdezett, hogy kire is gondoltam egy pillanatra zavarba jöttem. Nem tudtam, hogy tényleg nem tudja, vagy éppen csak arra játszik, hogy mennyire vagyok őszinte és elmondom-e. Ugyanis nem kifejezetten titkoltuk azt, hogy járunk, de nem is hirdettük ki a mandaloriai bulvár média számára. Annak ellenére, hogy profi voltam, azt hiszem, hogy el is pirultam, azaz valamivel sötétebb rózsaszín árnyalatot vett fel az arcom, mint az eddigiek. Még mindig nem szoktam meg, hogy miatta ennyire zavarba tudok jönni, pedig remekül értek a csábításhoz és nem ő az első barátom…
- Ő is egy Aliit'alor, A Cadera klán vezetője, Torian Cadera – feleltem egy picit zavartan.
Csak egy kicsit, így megjutalmaztam magam egy piros ponttal, azzal meg igyekeztem nem törődni, hogy a lábaim és a gyomrom pedig olyan volt, mint egy adag kocsonya. A válaszom után a férfi arcát igyekeztem fürkészni, hogy vajon tudta-e korábban, vagy újdonság volt számára. A kérdésemre adott válasza igencsak meglepett, ilyenkor az ember… vagy a twi’lek egy rövid, udvarias válaszra számít, nem pedig arra, hogy így kifejtse valaki. Ebből látszott, hogy a tábornok nagyon oda volt a családjárt. Roppan szerencsés embernek gondoltam.
- Gyönyörű családja van uram – mondtam őszintén. - Ön igazán szerencsés!
Ezt nem csak úgy illedelmesen mondtam, tényleg így gondoltam. Twi’lekként, akik úgyszintén klánokban élünk külön fájdalmas volt, hogy nem volt senkim, nem volt családom. Örültem volna, hogyha lett volna, akik büszkék lennének rám, akikhez hazamenekülhetnék, ha szükségem lenne. Valószínűleg a gondolataim néhány pillanatra kiültek az arcomra, így igyekeztem ezeket a gondolatokat elhessegetni, révén azért voltam itt, hogy szórakozzam és nem pedig azért, hogy búslakodjam.
- Meg kell valljam, hogy csodálatosnak tartom, hogy mennyire fontos az önök népének a családjuk. Picit irigykedem is – mosolyodtam el.

felszerelés/egyebek:

Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) 9lW3VL0 Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) XAAerny Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) DOzYLQW Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) QsuE54T Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) 4l1EFtQ Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) IefTmih

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Xeth E'ron Csüt. 14 Feb. 2019, 06:50

UPSE AWAUD


Kaland címe: Mandaloriai kapcsolatépítés
Foglalkozás: Klánvezér, Harcos, Mandaloriai
Helyszín: Zakuul, Örök sárkány palotája, bálterem
Résztvevők: Silhana Lolaes'ra

- Helyes válasz. - villantotta meg a vigyorát és kacsintott, mintha csak egy próbatételnek tette volna ki a lányt.
- A kis Torian? Már épp ideje volt, azt hittem, hogy soha senki sem fog megfelelni az elvárásainak. - csapta össze a tenyerét és halk nevetést hallatott. Ha a körülötte levők oda is fordultak, mert biztos volt aki, azokkal nem is törődött.
- Nincs miért irigykednie. Ha valóban komolyak a szándékaik az ifjú Caderával, és természetesen rátermettnek bizonyul, akkor idővel önnek is népes családja lehet. Talán nagyobb is, mint gondolja. - a hangja komolyra váltott, kihúzta magát és a kezeit a háta mögött összekulcsolta. Most igazán katona formája volt, csupán a páncél hiányzott az összkép teljes meglétéhez.
- Meg különben nincs miért irigykednie. A családom egy része eléggé szét van esve. Csak reménykedni tudok, hogy hamarosan újra tudom egyesíteni. - a vonásai megenyhűltek és a tekintete valahova a nagyon távoli messzeségbe révedt el.

Felszerelés
Spoiler:

Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) 04Opun9Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) XrB7wAiSilhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) M0EebCbSilhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) BUcxAF6

_________________
Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) FUn312o
Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) 6fZaEMM
Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 15 Feb. 2019, 11:50




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Mandaloriai kapcsolatépítés
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, fejvadász, Renliss-ház, Fejvadász céh


Játékostárs(ak) neve: @Werda

Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) TjT8eew
Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) Y5xIgYT

Idő: Este, ZSI; 365.3 MU
Helyszín: Zakuul, Örök sárkány palotája, bálterem
Cél / Feladat: jól érezni magát
Társak: Upse Awaud
egyéb információk:


Megengedtem egy mosolyt magamnak, amikor erre a hagyományra/szabályra jól emlékeztem. Igazából még egy hatalmas kő is leesett a szívemről, hogy égettem le magam a férfi előtt. Roppant kellemetlen lett volna, főleg, hogy egy klán vezetőjével járok. Nem is tudom, hogy milyen választ, vagy éppen reakciót vártam arra, amikor megemlítettem azt, hogy Torian-ra várok, de úgy tűnt, hogy a tábornok igencsak elégedett volt a válasszal, legalább is a nevetése és a taps is erre engedett következtetni. Többen felénk is néztek, én pedig örültem annak, hogy szinte biztosan nem hallották, hogy mire is volt ez a reakció.
- A maximalistáknak soha sincsen könnyű dolga a világban – feleltem.
A következő szavaira kissé zavarba jöttem, ehhez még szerintem túlságosan is elöl voltunk a kapcsolatban, hogy efféle dolgok egyáltalán felmerüljenek közöttünk, még csak ismerkedtünk egymással javarészt. Majd az idő megmondja, hogy leszünk-e addig együtt, hogy ez megvalósuljon.
- Twi'kként úgyis klánokban élünk, így nem lenne kifogásom ellene – mosolyodtam el ismét.
A másik fele pedig, pontosan tudtam, hogy mire gondolt, ezt már tudtam magam is, nekem is mandaloriainak kell lennem, azzá kell, hogy válljak, hogy mindez megvalósulhasson.
- Remélem egyszer méltó leszek arra, hogy mandaloriai páncélt hordjak és a népük tagjának nevezhessem magam!
Hajtottam le egy kicsit a fejem a végén, illedelmesen, mintegy felelve a katonás kiállásra.
- De irigykedem, van kiért aggódnia és fájnia a fejének uram. Ezzel jár, ha az embernek szép nagy családja van. Ha valami túl idillikus lenne, akkor az olyan mű… nem valós hatást keltene, szerintem.
Tettem még hozzá a végén és egy bíztató mosolyt küldtem felé, hogy az alapján, amit eddig láttam belőle és hallottam nagyon keveset, biztos voltam benne, hogy megoldja a dolgot. Belekortyoltam az italomba, majd megszólaltam ismét.
- Ha úgy hozza az élet, hogy lehetőségem lenne elindulni a mandaloriaivá válás útján, akkor hogyan kéne hozzáfognom? Természetesen nem olyan információt szeretnék, amivel előnyre tehetek szert…

felszerelés/egyebek:

Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) 9lW3VL0 Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) XAAerny Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) DOzYLQW Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) QsuE54T Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) 4l1EFtQ Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) IefTmih


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Xeth E'ron Csüt. 28 Feb. 2019, 20:31

UPSE AWAUD


Kaland címe: Mandaloriai kapcsolatépítés
Foglalkozás: Klánvezér, Harcos, Mandaloriai
Helyszín: Zakuul, Örök sárkány palotája, bálterem
Résztvevők: Silhana Lolaes'ra

- Az élet épp a nehézségei miatt szép. - igazán filozofikus kijelentés volt a férfi részéről, kicsit talán nyögve-nyelős is, ebből is látszott, hogy ezt az oldalát nem sokszor mutatja meg és inkább megtartja magának. Szükségből, vagy csak szimplán kényelmi szempontból.
- Elhiheti nekem, nem egy twi'leket ismerek, hogy a társadalmuk klánrendszere újszülött csecsemő a mienkhez képest. - ahangjában egyszerre jelent meg a büszkeség, é valami más, aminek talán leginkább ahhoz lehetett köze, ami lejátszódik a klánok között. A folytonos versengés, a testvérség, a politikai vagy épp magánéleti rivalizáció. Valahogy mindennek a keveréke.
Ami Sil reményeit illette arra csak mosolygott kedvesen és talán kicsit büszkén. Örült annak, hogy vannak olyanok, akik ennyire komolyan veszik a szándékaikat és a céljaikat, főleg ha az a népe gyarapítását szolgálja és nem csak akármilyen jött-mentek képében, hanem oylan tehetségesekében is, mint a twi'lek lány.
- A húgom esetében örülnék ha inkább idilli lehetne. De ez végtére is olyan probléma, amit úgyis én kell megoldjak, még akkor is, ha nem vagyok túlságosan jó az ilyesmiben, és valószínűleg mindennél is többet bele kell adnom majd. De ez az életünk, nem de? - továbbra is maradt a titkolózós formánál. Mondjuk ez nem is volt meglepő egyáltalán, hiszen olyasmiről beszélt, ami a Mandalóriai Birodalmon belüli titkos szervezkedés titka volt. Sőt, talán még annál is több, hiszen hivatalosan csak egy öccse van a férfinek, semmi több.
- Mennem kell, mert vár a családom. Viszont elmondhatom a legnagyobb titkot, ami a tökéletes megoldás az útra, amin elindul. Elszántság, Kitartás és Kemény Edzés. Remélem, hogy hamar viszontlátom majd, addig is maradok tisztelettel és övezze dicső harc és küzdelem az útját. - kezdte el a búcsúzást, majd a "legnagyobb titkot" Sil füléhez hajolva mondta el, és utána nagyon rókás kis pimasz mosoly ült az arcán, miközben jelentőségteljesen elbúcsúzott a lánytól és visszatért a családja körébe az ünnepség hátralevő részébe.

Felszerelés
Spoiler:

Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) 04Opun9Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) XrB7wAiSilhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) M0EebCbSilhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) BUcxAF6

_________________
Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) FUn312o
Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) 6fZaEMM
Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 28 Feb. 2019, 21:58




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Mandaloriai kapcsolatépítés
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, fejvadász, Renliss-ház, Fejvadász céh


Játékostárs(ak) neve: @Werda

Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) TjT8eew
Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) Y5xIgYT

Idő: Este, ZSI; 365.3 MU
Helyszín: Zakuul, Örök sárkány palotája, bálterem
Cél / Feladat: jól érezni magát
Társak: Upse Awaud
egyéb információk:


Elmosolyodtam a férfi szavain, mondjuk ezzel nem igazán értettem egyet, de ismertem pár olyan személyt – most már rajta kívül –, aki igen. Túlságosan sok szörnyűséget láttam, hogy ne így éljem meg. És itt nem a harcokra és az efféle dolgokra gondoltam, hanem a tényleg mocsokra, amit csak az láthat és érthet meg, akik odalentről indulnak. Igazából örömtelinek is lehetett mondani mindezt, hogy nem érti meg.
- Ebben biztos voltam – értettem egyet. – Jómagam csupán a létszámra értettem szavaimat.
A többit el sem tudtam egyelőre képzelni, hiszen ennyire mélyen nem voltam még a mandaloriai ügyekben benne. Valószínűleg, remélem lesz elég időm és lehetőségem mindarra, hogy megértsem, hogy milyen lehet mindez belülről. Kicsit meglepett, ahogyan a szavaimra reagált, mintha büszke lett volna arra, hogy ennyire komolyak a szándékaim és tényleg szerettem volna végigcsinálni mindezt, hogy a kultúrájuk része legyek. Belülről valószínűleg csak egy ábrándnak tűnhetett, hogy valaki meg akarja próbálni, úgy véltem, hogy a legtöbben elbuknak rajta. De nekem sokat jelentett, hogy megpróbálhatom és az, hogy be lehet kerülni közéjük, ha tényleg méltó volt valaki. Azon a részen, hogy szerette volna, hogy az érintett húga körül tényleg idillikus lett volna a dolog. E szerint ő lehetett a klán fekete báránya, de ezt a címet szerintem mindenhol megörökli, vagyis inkább kiérdemli valaki.
- Igen ez, mindig aggódunk másokért és fáj a fejünk valaki, vagy valakik miatt – értettem határozottan egyet.
Ironikus módon én is egy mandaloriai miatt szoktam így érezni, aki a lehető legközelebb áll hozzám, Dandem… Végül egy kis önzőség is belefért, mert rákérdeztem, hogy mit is kell tennem azért, hogy egyszer közéjük való lehessek. Úgy tűnt, hogy ez volt a búcsú is. elmosolyodtam arra, amit a fülembe súgott, hogy mi is kell ahhoz, hogy végigtudjak haladni az úton. Úgy tűnt, hogy nem csak neki ért véget a beszélgetés, de én is megláttam a lovagomat a tömegben, ahogyan közeledett.
- Örülök, hogy megismertem uram, ahogyan látom Torian is megérkezett. További kellemes estét! És köszönöm! – mondtam.
Ezek után még meghajoltam felé, majd amint távozott elindultam Torian felé.

felszerelés/egyebek:

Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) 9lW3VL0 Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) XAAerny Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) DOzYLQW Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) QsuE54T Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) 4l1EFtQ Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) IefTmih


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Silhana és Upse (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.