High Bridge

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

High Bridge - Page 4 Empty Re: High Bridge

Témanyitás by Tyler Szomb. 07 Jan. 2012, 15:12

A sai talál, a férfi felgáncsolja a támadót, ő pedig habozás nélkül lelövi a férfit. Ahogy körül, szinte mindenki végzett a támadójával már. S egyenlőre nem érzékel semmi veszélyt. Zacket hátrahagyva Rorschach-hoz siet, hogy felsegítse a földről. Megnézze, hogy rendben van-e, aztán ha igen, biztonságba jutassa őt is, Zackel és saját magával együtt természetesen. Nem messze tőle torpan meg, ahogy újra azt a furcsa zúgást érzékeli. A fejét felkapva próbálja behatárolni a forrását, de mire rájön, hogy ez egy rádió adás, már csak az EMP szót hallja, a tudata kihuny. A teste pedig immár "élettelenül" a földre zuhan Rorschach mellett, hatalmasat csattanva, felkavarva a a teste körül a port.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

High Bridge - Page 4 Empty Re: High Bridge

Témanyitás by Sarah Vas. 08 Jan. 2012, 02:00

Sajnos túl lassúnak bizonyultam, ebből kifolyólag pedig meglehetősen közel kerülök az ellenfelemhez... Sajnos túlságosan is közel, ám sikerül ellökni a kezét magamtól, szerencsémre, bár nem tudtam leválasztani a könyökénél, talán majd a következő alkalomkor. Most azonban meg kell ragadnom a lehetőséget a futásra, de nagyon gyorsan! Kihasználnám ezt a kis lehetőséget, megpróbálnám azt a meglehetősen kockázatos mozdulatot, hogy a farkam rugószerűen a mellkasának támasztva el lövöm magam tőle, és remélhetőleg ő is a másik irányba megy, ám erre nem tudok sort keríteni, mert mielőtt egyáltalán megpróbálhatnám feltűnik egy rakat helikopter. Meglepetten tekintek felfele, de a reflektoroktól nem igazán látok semmit, ráadásul kapok egy szép kis hegyes valamit is magamba, ami után meglehetősen fáradtnak érzem magam. Még éppen látok egy nagyon keveset abból ahogy sorozni kezdik a csontit.
- Heheheeeooooh... - S ezen bizalomgerjesztő utolsó, kissé elrontott s fáradt kárörvendő kacajjal önkéntelenül hanyatt vágom magam, mint egy búzával teli zsák. Nem telik bele sok idő, s már aktívan csorgatom a nyálamat, s nagyon enyhén horkolok is, régen nem aludtam ilyen jól.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

High Bridge - Page 4 Empty Re: High Bridge

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 08 Jan. 2012, 12:57

Igen… Ez az… EZ AZ!!!

Minden erőmmel és Isten segedelmével sikerül annyira aktiválnom a mágneses képességeimet, hogy a kard ne tudjon lesújtani, idővel ki is tudom azt szakítani az ismeretlen kezéből, és végül a segítségemre siető férfival kiiktatjuk a támadómat.

Elmosolyodom, majd amikor ideiglenes szövetségesem fel akar segíteni a földről, ellököm a karját.

- Vedd le rólam a kezed! Nem kértem a segítségedből, és nem tudom, miféle-kiféle bűnös lélek vagy!


NEM! Rorschach, elég legyen!

Megrázom magam, átveszem az irányítást, majd szelíden a férfira mosolygok.

- Ne… Ne haragudjon az előbbi kirohanásomért. Hálás vagyok a segítségéért, maga nélkül már bizonyára halott lennék. Mondja… hogy is szólíthatom?

Hrrmm… Gáz van, pubi. Még nincs vége.

Gáz? Miről beszélsz, Logan? Nincs semmi…

- Te jó Isten!

Felkiáltok, amikor a segítőm élettelenül a földre esik, de mielőtt bármit tehetnék érte, egy apró nyíl fúródik a testembe.

Francba, Walter! Ez altatónyíl!

Mi… Miből gondolod, hogy… hogy…

Minden fény kihuny, és én is eldőlök.

_________________
High Bridge - Page 4 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

High Bridge - Page 4 Empty Re: High Bridge

Témanyitás by Sav Hétf. 09 Jan. 2012, 23:58

Telitalálat!
Ez a barom, már nem fog gondot okozni. Meg kell próbálnom ellátni Johnt. Letörlöm az arcomról a vérem. Ruhám ujja sistereg és szétfoszlik a belekent savas vértől. Letépem John felső ruháját és megpróbálom csillapítani a vérzést.
- Meg ne halj itt nekem, Doki! Meg ne halj itt nekem!
Sajnos csak az emberek bántalmazásához értek, a gyógyításhoz nem. Azért megteszek minden tőlem telhetőt.
Az oszladozó füstöt ekkor egy villanás töri át. Majd reflektorok fénye és rotorok zúgása tölti meg az éjszakát.
A zsaruk?
- Tarts ki John, itt a segítség…remélem.
Ekkor egy kis nyilacska vágódik a mellkasomba. Természetfilmekben láttam hasonlót. vadállatokon használnak ilyen altató lövedéket. Vegyszerrel telített szervezetem automatikusan ellenáll. A vérem ezerszer veszélyesebb, mint ez a cucc. Sajnos ezt ők, akárkik is legyenek, nem tudják. Így újabb dartokat kapok a hátamba.
Felkiáltok fájdalmamban. De nem ájulok el. Nem tudok. Ettől nem. Mitévő legyek? John mindjárt elvérzik. Ha ellenállok, meg fog halni. A nem halálos lövedékekből ítélve ezek nem Hallstorm bérgyilkosai. Csak azt a csontváz figurát lövik szét tűzfegyverrel. Talán segítenek Johnnak.
Elfekszem a Doki mellett a hideg betonon. Nem állok ellen.
Csizmás lábak dobogása. Felsóhajtok. Aztán irdatlan fájdalom hasít a halántékomba. Szikrák pattognak a szemeim előtt és a világ hangok és zavaros képek káoszává omlik össze.
Felszisszenek, amikor hátracsavarják a karjaimat, hogy megbilincseljenek.
Felrángatnak és a betonon vonszolnak.
- John… - nyögöm kábultan. A koponyám belesajdul, így nem is próbálok többet beszélni.
Mintha egy öltönyös férfit látnék a katonák között. Mielőtt a kemény ütéstől meggyötört elmém feladja a küzdelmet az öntudatban maradásért, megpillantok egy feliratot: „S.H.I.E.L.D."
- Francba…
Ekkor az öntudatlanság végül magával ragad.

_________________
A padláson nincs semmi félelmetes.
Mesélő
Reneszánsz: David A. Cid Xavier - mutáns tanár, Charles Xavier - vendég tudat David elméjében
Outsiders: David A. Cid "Sav" - bárvezető és problémamegoldó
Mesélő: James Splinter / Emma Frost
High Bridge - Page 4 Smsf94High Bridge - Page 4 3524xet
Sav
Sav
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 123
Hozzászólások régi : 439
Korábbi szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Aktuális szint/kredit : 7.szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 05.
Tartózkodási hely : A Valóság Határa

Karakteradatok
Főkarakter: Sav
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

High Bridge - Page 4 Empty Re: High Bridge

Témanyitás by Quentine Constantine Kedd 10 Jan. 2012, 14:04

A démon erősebb, mint elsőre gondoltam, és a farkával alaposan megszorongatja a karomat. A pillanatnyi fájdalomtól elengedem, ő pedig futásnak ered.
-Fuss csak, előlem nem menekülhe...
Hát ezt lelőtte valaki. Felfelé nézek, körülnézek, és lassan konstatálom, hogy mindenki mást is lelőttek. Valami nem stimmel. Ez a csapda kezd túl nagy szabású lenni, először a bomba, aztán füstgránát, mesterlövészek, nindzsák, most pedig már helikopter? Ezt nem hozhatták be a városba csak úgy, a légteret alaposan figyelik az összes terrortámadás elkerülése miatt. Ha ez a helikopter itt van, akkor a hatóságok engedélyt adtak rá, hogy itt legyen. Ezek sze...
Ahogy sortűz alá vesznek, egyre inkább érzem, ahogy a csontjaim gyengülnek, és kezdenek elernyedni, már alig-alig tartanak össze, végül nem tudok mit tenni, és darabokra hullok. Nem hiszem, hogy ettől meghalok. De azt hiszem, most elvesztem az eszméletem...

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
High Bridge - Page 4 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

High Bridge - Page 4 Empty Re: High Bridge

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.