Társalgó

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Társalgó - Page 4 Empty Re: Társalgó

Témanyitás by Verayla Kedd 02 Jún. 2015, 20:21

Engem is érdekel a dolog.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Verayla x-diák: Sona
Társalgó - Page 4 253-52 Társalgó - Page 4 Arcade_sona___3_by_sntp-d5meyer
Verayla
Verayla
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 76
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Társalgó - Page 4 Empty Re: Társalgó

Témanyitás by Peregrin Kedd 02 Jún. 2015, 20:31

Oh - Hello új kaland. Naná, hogy benne vagyok. Rahedli királyi és nemesi képem van abból a korból Very Happy. Aztán lehet előhozom a túlbonyolított nézeteket is Very Happy clown Razz
Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Társalgó - Page 4 Empty Re: Társalgó

Témanyitás by King Raten Chromixen Kedd 02 Jún. 2015, 22:33

én is mondtam skypeon, hogy tetszik, továbbra is így vélem Very Happy

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Társalgó - Page 4 Empty Re: Társalgó

Témanyitás by Thorhalla Kedd 02 Jún. 2015, 23:18

Köszi a nyilatkozatokat, már dolgozom rajta, igazából már az uralkodói házat dolgozom kifelé, szóval valszeg holnap ki is írom a kalandot Smile

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Társalgó - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Társalgó - Page 4 Empty Re: Társalgó

Témanyitás by Aashirya Nakti Singh Szer. 03 Jún. 2015, 00:20

Nekem is tetszik az ötlet!
Aashirya Nakti Singh
Aashirya Nakti Singh
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 82
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. May. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Társalgó - Page 4 Empty Re: Társalgó

Témanyitás by Eva Carter Szomb. 27 Jún. 2015, 15:36

Helló mindemkinek, gondoltam megkérdem, hogy lenne-e érdeklődés egy terminátoros szerepjátékra. Vagy esetleg, egy terminator vs őrszem es játék félére. Mert, csak akkir kezdenék bele, ha van rá érdeklődö. A válaszaitokat, elöre is köszönöm.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Társalgó - Page 4 Empty For Skyrim!

Témanyitás by Timofei Hétf. 03 Aug. 2015, 14:04

Üdvözlet emberi organizmusok!
Nekem lenne egy kalandötletem, ami a The Elder Scrolls V. Skyrim világában játszódna. Érdekel e valakit, vagy inkább bele se kezdjek?
Előre köszönöm a válaszokat.

_________________
Társalgó - Page 4 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Társalgó - Page 4 Empty Re: Társalgó

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 03 Aug. 2015, 14:10

Sokan szeretik, így látok rá esélyt, hogy lesz érdeklődő.
A végén kénytelen leszek még én is megtörni a fogadalmam, hogy nem játszok vele és végül kipróbálom Very Happy (igen a hatalmas északi / viking fan nem játszott vele továbbra sem...)

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Társalgó - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Társalgó - Page 4 Empty Re: Társalgó

Témanyitás by Amazon Hétf. 03 Aug. 2015, 14:31

Érdekelne picit. Jó, nagyon Very Happy
Amazon
Amazon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 121
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Cardas
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Társalgó - Page 4 Empty Re: Társalgó

Témanyitás by Svarog Pént. 28 Aug. 2015, 15:43

Nos, nekem is lett egy saját ötletem.
A játék neve: Kolónia

A kaland 2045-ben indul. Az emberiség már kezdi felélni a tartalékait, a globális felmelegedés pedig teljesen megváltoztatta bolygónk arculatát.
Az emberiség nagy része a megapoliszok alsó szintjein nyomorog, míg a kisebbségben lévő gazdagok a tornyok tetején dözsölnek. Az emberiség a kihalás szélén áll, míg nem a NASA ki nem fejleszti a tempoláris áthelyező nevű szerkezetet.
Azonban csak egy időpontba, az ötmillió évvel távolabbi jövőbe lehet átjutni vele, amikorra az emberiség rejtélyes módon eltűnt, és mindent visszahódított a természet. A Földet uraló világvállalatok közösen, de egymással versengve próbálják gyarmatosítani az időszeletet.
Az első kolóniát az Afrikát két részre választó csatorna nyugati partján hozták létre.

A játékosok az első telepesek lennének ebbe a vad világban. Ahol különös rejtélyekkel néznek szembe, például az eltűnt Mars, a gyakran felbukkanó fekete gömbök és az agresszív, majmokra emlékeztető vadállatok, amelyek gyakran zaklatják a telepet.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Társalgó - Page 4 Empty Re: Társalgó

Témanyitás by Timofei Pént. 28 Aug. 2015, 15:58

Nos Svarog, ez érdekesnek hangzik. Ha beírod majd a kalandokba és több infót tudok meg róla, akkor jelentkezem is rá. Very Happy


Posthunt elkerülése végett itt megemlíteném, hogy a saját Epic kalandom még mindig várja a játékosokat.

_________________
Társalgó - Page 4 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Társalgó - Page 4 Empty Re: Társalgó

Témanyitás by Bryde ikrek Szomb. 03 Okt. 2015, 22:03

Üdvözlet és üdvözlet még egyszer.
Egy Fallout témájú epicet indítanék, ha van rá érdeklődő.

(aki nem tudja, hogy mi az a Fallout: hatalmas atomháború, emberek hatalmas bunkerekben, Waultokban bújtak el, és hosszú évtizedekig ott éltek. Már ki lehet menni és ki is mennek rengetegen, de ami odakint van, az csak egy újabb véres fejezet az emberiség történelmében)
Bryde ikrek
Bryde ikrek
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 135
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 19.
Tartózkodási hely : Valahol

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Multi
Síkok:

http://fusrodah.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Társalgó - Page 4 Empty Re: Társalgó

Témanyitás by Peregrin Vas. 04 Okt. 2015, 12:12

Jó ötlet Smile  Cool , még 2005-2008- ban és között, játszottam Fallout asztalival Smile, nem tudom frpg-re milyen lesz de majd meglátom.
Amúgy is szeretem, és szívesen csatlakozok Smile, szóval nem hagynám ki semmi pénzért Very Happy. Viszont csak novembertől érek rá komolyabban bármire.
Kérdéseim: Melyik országban játszódna? Pontosan mennyit írunk ( évszámilag )?  Lesz e valamilyen Interplay vagy Bethesda féle történet követés? ( Utóbbit kivételesen nem szeretem )

Engem például nagyon érdekelne az-az időszak ami a Fallout Tactics vége után következne. Megüresedett területek, kialakult káosz, amit akár a karakterek, akár közvetlenül de végül is ők tennék rendben, vagy alakítanák maguk formájára.
Ez csak egy felvetés Very Happy, mindenesetre poor angol tudásnak hála nem tudom, hogy utána pontosan mi történt. Bethesda féle folytatás számomra nem létezik Smile
Végül is nekem az is jó amivel majd előrukkolsz Smile.

Társalgó - Page 4 Images_zpsv6lcz7okTársalgó - Page 4 18_The_Nuka-Cola_Challenge_zps3tjiexaa

( Nem én csináltam ezeket, noha megvan hozzá a vector, a megfelelő font is. )
Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Társalgó - Page 4 Empty Re: Társalgó

Témanyitás by Bryde ikrek Vas. 04 Okt. 2015, 12:45

Örülök, hogy valakit érdekel.
Na, akkor a lényeg:
Helyszín és idő: 2177, Washington (legalább is ami maradt belőle)
Nos nem az eredeti Fallout szálat követné, hanem sajátot, de a Falout3-ban megismert helyek is szerepelni fognak (terveim szerint), mint Megaton, Rivet city, Big Town, Tempeny Tower, meg a többi.
A történet jobbára egy Waultban kezdődik és onnan az emberek ki akarnak jutni, csak éppen a Vigyázó nem igazán akarja ezt(na jó, ez azért tényleg sablonos, de valami ilyesmire gondoltam). A Wault-beli rész viszonylag nem lesz hosszú, mert a játékosnak (játékosoknak) meg lesz a lehetősége, hogy kijusson, és aztán odakint szembesül az igazi Betonpusztával, meg a többi.

Dióhéjban ennyi.
Bryde ikrek
Bryde ikrek
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 135
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 19.
Tartózkodási hely : Valahol

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Multi
Síkok:

http://fusrodah.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Társalgó - Page 4 Empty Re: Társalgó

Témanyitás by Peregrin Vas. 04 Okt. 2015, 13:15

Pont Washingtont nem bírom Very Happy, de ez részletkérdés, és lényegtelen.
A többi oké, szóval felőlem mehet majd a dolog. S mint mondtam novemberben visszatérek a témára, és előre láthatólag előtörténettel is. Addig kis türelmedet kérem Smile.
Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Társalgó - Page 4 Empty Re: Társalgó

Témanyitás by Bishop Vas. 04 Okt. 2015, 14:24

Akkor lényegében Fallout 3 hangulata lenne.
Társalgó - Page 4 Latest?cb=20130331054315

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Társalgó - Page 4 Empty Re: Társalgó

Témanyitás by Fuchida Kenjirou Vas. 15 Nov. 2015, 08:32

Mindig is kipróbáltam volna a Raiderek szemszögét. Ha megoldható, én hoznék egy raidert, aki később csatlakozik a túlélőkhöz.. Elvégre kellhet valaki, aki ismeri is a környéket az élővilágot, meg melyik terület lakatlan és hol élnek a raider bandák stb stb ... szal ha megoldható részleteket várok. Smile


Posthuntot elkerülve, egyéb dolog.

A Warhammer 40K rajongóinak nagy örömére, nekem eme világhoz van remek ötletem. Kompletten egy WH 40K-s novella ( saját ) játékba átültetéséről van szó. Elöljáróban annyit, hogy a Karmazsin Öklök nevű űrgárdista rendház tagjai lennének a játékosok ( a rendház nagy része elpusztult egy Waaaagh eredményeképpen és a rendház túlélő tagjai, az Ultragárdistáknál leltek menedéket és folytatják küzdelmüket a Császárság védelme érdekében. ) Nefi kedvéért, lehet hozni női űrgárdistát is. Várom a kedves érdeklődőket.

_________________
Egyéb karakterek:
X-diák: Alicia Juliet Silberson
Ékkövek Birodalma: Gregor di Avignon
Fuchida Kenjirou
Fuchida Kenjirou
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Fuchida Kenjirou
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Társalgó - Page 4 Empty Re: Társalgó

Témanyitás by Thorhalla Vas. 13 Dec. 2015, 00:00

Ah észre sem vettem, hogy szerkesztettél. (lehet, hogy jobb lett volna ha törlöd a reagot és újra kiteszed, úgy jobban látható ilyen esetben. Embarassed )
WH40K érdekes, és igen, valóban a Sisters of Battle a kedvencem belőle ^.^


Más!
Az utóbbi 1 lassan 1,5 hónapban nagyon belemélyedtem a Supernatural/Odaát c. sorozatba. Remélem más is ismeri és lenne-e kedvetek egy ilyen témájú, abban a világban játszódó kalandhoz. Smile

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Társalgó - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Társalgó - Page 4 Empty Re: Társalgó

Témanyitás by Fuchida Kenjirou Vas. 13 Dec. 2015, 02:49

Kellő hangulattal a WH40K-ra, akkor egy kis ízelítő a világból, hátha lenne valakinek kedve Űrgárdista bőrébe bújni. ( a WH40K univerzum nem saját találmány, én csak fan fiction-t írok időnként, önmagam szórakoztatására. )

Warhammer 40000

A 40. évezred végén, az Emberiség, történelmének legsötétebb rezsimjében éli mindennapjait. A birodalmat uraló Isten-császár, szüntelen őrködik az emberiség fölött, hiszen számos ellenség les a gyarló és esendő ember-faj világaira. Az Isten-császár hatalmát és akaratát, a gigantikus méreteket öltő hadsereg, a Birodalmi Gárda tartja fenn. Férfiak és nők, életük árán is szolgálják a Császárt és rajta keresztül az ember-fajt. A határokon belüli villongások leverésén túl, meg kell küzdeniük a végtelen űrt benépesítő idegen fajokkal. Az ősi, egykor a galaxist uraló, de mára haldokló Eldákkal. A barbár, majomszerűen robusztus, hordákba verődő Orkokkal. A világokat felemésztő, rovarszerű, gyorsan evolválódó Tyranidákkal. S a Birodalom legszörnyűbb ellenségével, a Káosz borzalmaival...

Amikor a Birodalmi Gárda erőfeszítései nem elegek ahhoz, hogy megvédjék otthonaikat, akkor lépnek színre a legendás harcosok, az Űrgárdisták.
A rendházakba tömörülő Űrgárdisták, koruk legfejlettebb technológiájával, járják a Birodalom uralta űrt és vigyázzák az ember-fajt. A közönséges emberek számára, Ők már nem emberek. Ők az Isten-császár szent harcosai, akik bioimplantátumaikkal, adamantium erőpáncéljaikkal és rettegett fegyvereikkel képesek felvenni a harcot, bármilyen ellenséggel. Legyen az Ork invázió, Elda rajtaütés vagy a Káosz förmedvényei által okozott lázadás. Maguk is fölötte állnak a közönséges emberek, egyszerű halandóságának, többek, Ők a Birodalom megállíthatatlan öklei, a Császár akaratának és haragjának megtestesülései, a háború manifesztációi. Tökéletessé gyúrt testük és mesterséges szerveik, elérhetővé teszik számukra az örök életet. Évszázadokig is szolgálhat egy Űrgárdista, mire eléri azt a kort, hogy visszatérhet rendházának csendjébe vagy az újoncokat segítve tovább élje életét.

De egyik sem halhatatlan ...

Hiába minden mesterségesen kitenyésztett szerv, hiába az adamantium páncélzat és fegyverzet, hiába a pszihasználó Könyvtárosok minden tudása, egy űrgárdistát is meg lehet ölni.

Egy űrgárdista halála tragédia, egy Rendház pusztulása katasztrófa. Katasztrófa a számukra otthont adó világnak, mert azt jelenti, hogy nincs számukra menekvés ... és katasztrófa mindazon csatatestvér számára, akikkel vállt vállnak vetve harcoltak. Azon a napon is katasztrófa történt, amikor egy méretében rosszul felbecsült Waaaggh! ( az ork invázió, az orkok csatakiáltásáról kapta a nevét ), elsöpörte a Karmazsin Öklök rendház otthonát. Az invázió, helyrehozhatatlan károkat okozott és rövid időn belül, pótolhatatlan veszteségekkel sújtotta a rendházat. Az Ork Waaaggh-ot, a Birodalom legpusztítóbb fegyvere állította meg.... az Exterminatus. Ezt a fegyvert a legborzasztóbb és legritkább esetben vetik be. A speciálisan megalkotott baktériumok, minden élő anyagot órákon belül felemésztenek, majd gyújtóhatású melléktermékeik, a bolygó levegőjével keveredve, lángra lobbantják annak légkörét. Semmi mást nem hagyva maga után, mint izzó felszínt és kiégett, halott világot. A rendház nagymesterét, Pedro Kantor-t és maroknyi túlélő űrgárdistáját, sikeresen evakuálták a Ultragárdisák. Csatatestvéreik, otthont adtak nekik és reményt, hogy tovább szolgálják a Császárt és életüket feláldozva, a nagy mártírok névsorába kerülhetnek vagy újra alapíthatják rendházukat és önállóan járhatják tovább az űrt....

Ez a történet róluk szól. Az Űrgárdistákról, akiket úgy hívnak: Karmazsin Öklök.

Az Epic kaland, egy űrgárdista bőrébe bújtatná a játékost ( az említett rendházból ) és az univerzum egy brutális hadszínterére kalauzolná ...

Érdeklődők esetén, leírom a karakteralkotást és egyéb hasznos tudnivalókat.

_________________
Egyéb karakterek:
X-diák: Alicia Juliet Silberson
Ékkövek Birodalma: Gregor di Avignon
Fuchida Kenjirou
Fuchida Kenjirou
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Fuchida Kenjirou
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Társalgó - Page 4 Empty Re: Társalgó

Témanyitás by Aegis Vas. 13 Dec. 2015, 20:11

Engem spec érdekelne, szivesen elvállalnék egy techgárdistát vagy könyvtárost vagy ami van servítortól felfelé.

_________________
Társalgó - Page 4 Iron-man-3-fb-banner
Aegis
Aegis
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 317
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 8
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Aegis
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Társalgó - Page 4 Empty Re: Társalgó

Témanyitás by Kira Sign Hétf. 14 Dec. 2015, 12:51

Engem érdekelne az odaát kaland Nefi. Smile

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Társalgó - Page 4 Sexymechanicbyparkleggy Társalgó - Page 4 Girloffantasybymanofins Társalgó - Page 4 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Társalgó - Page 4 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Társalgó - Page 4 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Társalgó - Page 4 Empty Re: Társalgó

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 14 Dec. 2015, 14:52

Mivel börzén is jelezték mások, hogy érdekli őket, akkor kiírom Smile

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Társalgó - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Társalgó - Page 4 Empty Re: Társalgó

Témanyitás by SYR Hétf. 18 Ápr. 2016, 23:54

Üdvözlet!

Lehet, hogy rossz topic-ba írok, ez esetben majd az illetékes átpakolja a megfelelő helyre. Smile

Nos, hallottam, hogy ezen a fórumon indítható szinte akármilyen világgal kapcsolatos történetszál, így ezt a lehetőséget szeretném megragadni. Aki járatosabb a szerepjáték terén annak talán ismerősebb lehet a Changeling: the Lost név. Aki nem hallott felőle, annak összehasonlítási alapként olyan műveket tudok említeni, mint a Faun Labirintusa, a Tükörálarc, vagy Neil Gaiman tollából a Sandman (ez utóbbi DC Comics, így lehet, hogy szentségtörés a fórum berkeiben  Surprised  ).
Társalgó - Page 4 Latest?cb=20090502020811

A Changeling: the Lost alapvetően modern környezetben játszódik; a mi XXI. századi valóságunkat vegyíti a tündérmesékkel - illetve azok sötétebb, rémisztőbb oldalával. A szereplői olyan emberek, akik valaha teljesen hétköznapiak voltak, mígnem valamilyen okból elkerültek egy szomszédos dimenzióba - ha úgy tetszik a "tündérvilágba" -, de onnan már egészen más formában tértek vissza. Megváltoztak, hatalomra tettek szert, ugyanakkor elveszítették lelkük egy részét - így többek, mint egy átlagos halandó, de kevesebbek, mint egy valódi tündér... e kettő közti átmenet a changeling. Egy lény, ami egyik világhoz sem tartozik igazán.

A közönséges halandó nem érzékeli a különbséget - ugyanúgy emberinek látja, hallja őket -, köszönhetően a mágikus illúziónak, ami elkendőzi a valódi alakjukat. Ugyanakkor egy changeling számára a világ sosem lesz már ugyanaz; sokuk számára nehéz a visszatérés, az emberi közösségekbe való visszailleszkedés. Odaát a tündérek pórázon tartott ölebei voltak, vagy épp díszes jégszobrok egy végtelen csarnokban, esetleg a tündérek fényben úszó szeretői, vagy az árnyékokba száműzött rabszolgák... Van akinek nehéz ismét kanállal enni, ha korábban csak lefetyelte az ételt, másokat vakít a napfény, mert túl soká bujdokoltak a sötét zugokban, vagy épp a cselédek és a báli forgatag hiányzik a szürke valóságban.

A történet nagy része arról szól, miként küzd meg egy changeling a változásokkal; mit kezd a hatalmával, miként viszonyul a régi családjához, és hogyan látja a világot ebből az új szemszögből.
Ha valakit érdekel a téma, de nem ismeri a háttérvilágát, semmi vész, akár egyszerű emberként is nekivághat, aki még nem járt a tündérek rideg birodalmában.
Társalgó - Page 4 Changeling_The%20lost
SYR
SYR
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 12
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Apr. 18.

Vissza az elejére Go down

Társalgó - Page 4 Empty Re: Társalgó

Témanyitás by Valdemar Seymour Kedd 19 Ápr. 2016, 00:24

Igen! IGEN! IGEN!
Bár nem ismerem a háttérvilágot, a kulcsszavak vonzóak Very Happy

_________________
Társalgó - Page 4 Valb1
Valdemar//Felix//Seryl

"indignatio principis mors est"
Valdemar Seymour
Valdemar Seymour
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 239
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Feb. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Valdemar Seymour
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Társalgó - Page 4 Empty Re: Társalgó

Témanyitás by SYR Kedd 19 Ápr. 2016, 21:36

Üdv!

Na, ezt örömmel hallom Smile

Majd egy helyszínben kellene megállapodnunk - én Londont javasolnám, a téma és a hangulat szempontjából is passzolna. Illetve, hogy milyen formában szeretnél kezdeni, mint halandó, vagy mint changeling? Mindkét opció izgalmas lehet; ha az utóbbit választod, akkor majd mesélek bővebben a különböző fajtáikról, társadalmukról, stb.

Nem tudom, kitől kell esetleg külön topicot kérelmezni a továbbiakban - majd megsúgjátok.
SYR
SYR
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 12
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Apr. 18.

Vissza az elejére Go down

Társalgó - Page 4 Empty Re: Társalgó

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.