Ó-Attilan, Tibet

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Empty Re: Ó-Attilan, Tibet

Témanyitás by Tyler Hétf. 29 Aug. 2011, 11:18

-Feltételezem ezeknek az Alfa izéknek valaki parancsol is...vagy esetleg önállósították magukat?-
Kérdezem miközben követem Nebot a következő helységbe. A kérdésemre nem felel, de hát hangról egy szerkezetet felismerni elég nehéz.
-Ez egy energia ellátó....-
Morgom majd a monitorokhoz lépek.
-Figyelj a bejáratokra addig én gyorsan átnézem ezeket. Hátha találunk valami érdekeset is....-
Ha belegyezik azonnal neki is látok, feltörni ha kell, előhívni az információkat. Bár nem tudom pontosan mit keresek, először az energia ellátásra koncentrálok, aztán a biztonsági rendszerekre...
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Empty Re: Ó-Attilan, Tibet

Témanyitás by Ko-Rel Hétf. 29 Aug. 2011, 11:32

Nebo bólintott a felvetésre, hogy parancsol nekik valaki. Bár egy gyerek szintjén voltak, de azért nem ártott, ha parancsokat osztogatnak nekik.
- Igen, szokás nekik – mondta. – Egyedül nem nagyon maradnának életben, és nem tudnák pótolni sem magukat.
Az energiaellátót még saját maga is felismerte, bár megszerelni nem lett volna képes, talán lekapcsolni csak, mert Unspoken jegyzetein és dolgain látta korábban is. Egy pillanatra megtorpant Tyra szavai után és meglepetten nézett a nőre. Most az tényleg ennyire ostoba libának nézte, vagy azt hiszi, hogy mindenki a kree nyelvet beszéli elsődleges nyelven. Mert Unspoken soha sem tette ezt. Ha pedig embertelen nyelven volt, akkor kételkedett benne, hogy a fél kree lány el tudta volna olvasni azt.
- Mióta beszélsz embertelenül? – kérdezte Nebo. – Kétlem, hogy a kedvedért a férjem kree nyelven írta volna mindezt meg. Ezenfelül jelszóval többre megyünk, mintsem az órákig tartó kísérletekkel.
Meg feltörni, Nephthys még mindig a felesége volt az egykori uralkodónak a másik életben és szerencsére ismert jelszavakat is. Ő is a géphez lépett, majd ahogyan a holomonitorok megjelentek a levegőben ott az általa ismert három leggyakrabban használt jelszókkal próbált belépni a rendszerbe.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ó-Attilan, Tibet - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Empty Re: Ó-Attilan, Tibet

Témanyitás by Amara Kedd 30 Aug. 2011, 12:27

Egy villanás után megérkezek egy helységbe... puskám rögtön előre szegezem és körbe nézek gyorsan... Lockjaw mellettem, de más senki... csak hideg... pedig nagyon jól felöltöztem... meleg hosszú nadrág, bakancs, póló, pulóver, vastag téli dzseki, buksimon sapka, kapucni, arcom előtt maszk, de még így is. Leguggolok és megvizsgálom a sáros lábnyomokat, hogy mennyire lehetnek frissek, s sóhajtok egyet csendesen. Hát nem épp erre számoltam, mikor megkaptam a parancsot. Még jó, hogy Leroost nem hoztam el ide... Jobb helyen van nagyszüleimnél, az már biztos... Lassan megindulok arra amerre a lábnyomok vezetnek előre szegezett puskával és próbáltam a lehető leghalkabban menni előre a nyomokat követve, s nagyon remélem, hogy a korábban érkezőket követem és nem másokat... Azért mikor elérem az ajtót akkor hátra pillantok még Lockjawra, hogy még itt van e, vagy már el is tűnt esetleg...
Ó-attilan... sohase hittem volna, hogy ide is eljutok... és azt se, hogy úgy kell a korábban érkezők után rohannom... Remélem, hogy Drake nem keveredett valami nagy bajba megint, mert akkor már megint aggódhatok érte...

_________________
Reneszánsz: Amara Hinytia & Leroos
Amara
Amara
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 99
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Attilan

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

vuthadarastrix

Vissza az elejére Go down

Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Empty Re: Ó-Attilan, Tibet

Témanyitás by Drake K'oar Kedd 30 Aug. 2011, 20:45

A közelebb jutással semmi probléma nincs, hisz a hangok elfedik őket, de így sem csapnak nagy zajt. Ahogy egyre beljebb hatolnak a barlangba, kábán kezdi érezni magát, s néha meg-meg szédül enyhén. Majd csodálkozva pillantja meg az Alfa primitíveket, akik a kristályokat bányásszák.
Bólint Nestornak majd ő is visszafelé indul, csendben ahogy jöttek.
-Alfa primitívek, és épp Terrigen-kristályokat bányásznak. Az is nyilvánvaló, hogy egyedül erre nem lennének képesek. Valaki irányítja őket. Talán Unspoken. Már csak az a kérdés miért?-
Morogja válaszként, de az ő fejében is egy hadsereg képe formálódik.
Drake K'oar
Drake K'oar
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 19
Hozzászólások régi : 87
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Empty Re: Ó-Attilan, Tibet

Témanyitás by Thorhalla Szer. 31 Aug. 2011, 10:08

Résztvevők: Tyr-Xor, Drake K’oar, Nestor Stratos, Nephthys Boltagon és Amara Hinytia

Amara sok sáros lábnyomot talál, de ebből négy volt az, ami igazából frissnek és még nedvesnek is volt mondható. Azaz a csapattársaié valószínűleg. Lockjaw ott volt, visszafeküdt az ajtóba. Amara-nak pedig, ahogyan a fejében megfordul, hogy mibe keveredhetett Drake az említett úriember Nestor társaságában fel is tűnt, ahogyan a lépcsőkön jöttek felfele.

A két férfi végül is azonnal elindult felfele, mlg éppen időben, így az erős koncentrációjú ködnek még nem volt semmilyen hatása egyikőjükre sem. Noha mind a ketten kissé szédülnek és némileg gyengének érzik magukat tőle. Ahogyan haladtak visszafelé a lépcsőn annak a tetején egy ismerős személyt pillantottak meg, Amara-t. Nestor-nak csak onnan lehetett ismerős, hogy a királynő udvarhölgye volt. A beszélgetés közben végül Drake volt, aki megszédült és emiatt nekizuhant az egyik sírboltnak. Ezzel a mozdulattal valamit sikerült megérintenie, nem látni, hogy mit, de a sírbolt eltűnt és egy kivilágított folyosó tűnt fel mögötte.

A két nő még mindig a számítógépekkel bajlódott, azok valóban mind embertelen nyelven íródtak, így Tyra maximum egy-két szót ismerhetett fel rajta. Nebo a jelszókkal próbálkozott, ám az ismert háromból egyik sem volt nyerő, sőt a harmadik a rendszer fel is dobta, hogy a teljes kizárás előtt összesen már csak egy lehetőségük van hátra.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Empty Re: Ó-Attilan, Tibet

Témanyitás by Amara Szer. 31 Aug. 2011, 11:59

Csak néhány friss lábnyom volt itt, minden bizonnyal a többieké. Lockjaw teljes nyugalommal feküdt le az ajtóba én pedig a lépcsőt kezdtem el figyelni, ahol fel is bukkant két alak... Drake és Nestor. Csendesen indulok meg feléjük a puskám a lépcső aljára szegezve egy nagyon rövid ideig, majd egyszerűen a fegyvert visszapakolom a hátamra és mikor odaérek a két férfihoz, akkor a maszkom elveszem a pofim elől annyi időre, hogy megcsókoljam Drake-et óvatosan, majd a másik férfira mosolygok.
- Engem is utánatok küldtek hogy segítsek – mondom csendesen a kérdést megelőzve, hogy mit is keresek itt, hiszen, mint udvarhölgy nem igazán itt lenne a helyem hanem Lady Melissa közelében. - Találtatok valamit? - kérdem továbbra is nagyon csendesen, hiszen nem tudom, hogy mibe is csöppentem bele, bár a folyosó, amit Drake véletlenül talált, az elég érdekesnek tűnik... - és a többiek? - érdeklődök tovább csendesen, miközben tekintetem párom és a másik férfi közt vándorol, hogy melyikük is fog előbb belekezdeni abba, hogy röviden elmondja, hogy mi is történt eddig...

_________________
Reneszánsz: Amara Hinytia & Leroos
Amara
Amara
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 99
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Attilan

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

vuthadarastrix

Vissza az elejére Go down

Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Empty Re: Ó-Attilan, Tibet

Témanyitás by Tyler Csüt. 01 Szept. 2011, 10:40

Tehát ezeknek biztos parancsol valaki már csak az a kérdés kicsoda. Nebo-ra pillantok, kicsit zavarban.
-Bocs kicsit elkalandoztam, igazad van nem igazán tudok embertelen nyelven.-
Megvonja a vállát, kicsit hozzászokott ahhoz hogy általában minden kree nyelven van. Erről itt el is feledkezett. Viszont a Nebo által használt jelszavak sem sikeresek, sőt már csak egy próbálkozásuk van.
-Bocs de itt most nem veszed hasznom, nem tudom mi a fene lehet a jelszó. Még csak nem is ismerem ezt az Unspokent, szóval rajtad áll. Bár talán valami olyasmi lehet, ami a másik alternatív világban szóba sem jöhetne....-
Szívesen segítene, de tényleg nem tud ezzel kapcsolatban, így jelenleg csak szemlélődőnek jó.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Empty Re: Ó-Attilan, Tibet

Témanyitás by Drake K'oar Csüt. 01 Szept. 2011, 11:02

Ahogy haladnak felfelé, újra meg-meg szédül és gyengének érzi magát. De talán időben kijutottak, mielőtt nagyobb baj történt volna. De ahogy épp Nestornak beszél, hirtelen megszédül, és neki dől az egyik sírboltnak. Mire az kinyílik és egy folyosó tárul eléjük.
-Mi a fene?-
Nézi meghökkenten a folyosót, majd Amarát, aki lefelé jön a lépcsőkön. Kérdően pillant rá, viszonozza ugyan a rövid csókot, de nem túl lelkes miatta. Egy küldetésen vannak, nem hiszi, hogy helyes ez a viselkedés.
-Eddig találtunk egy barlangot, ahol Alfa primitívek Terrigen kristályokat bányásznak. A miért és miként még nem tisztázott. A többiek pedig fenn kutatnak. Most hogy rábukkantunk erre, azt hiszem jobb ha utána nézünk, hova is vezet a folyosó.-
Ha elindulnak, előre engedi Amarát, s halkan a fülébe súgja.
-Örülök, hogy itt vagy....-
Drake K'oar
Drake K'oar
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 19
Hozzászólások régi : 87
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Empty Re: Ó-Attilan, Tibet

Témanyitás by Ko-Rel Csüt. 01 Szept. 2011, 11:25

- Száz évet töltöttem mellette – nézett fel egy pillanatra. – Azért reménykedem, hogy az agya ugyanúgy jár, mint annak idején.
Persze azt nem mondta hangosan, hogy valószínűleg a jelszavai többségét soha sem ismerte, a túlságosan fontos dolgokat mindig megtartotta magának, Nebo-t pedig nem nagyon érdekelték a technikai részletek művész révén. Első jelszót hibásnak dobta vissza, ahogyan a következő kettőt is. Ezzel nem fognak így előrébb jutni, elfintorodott a hibaüzenetre. Valószínűleg már ebből is tudni fogja Unspoken, hogy valakik itt jártak ezen a helyen. A nő elfintorodott és hátrébb lépett a konzoltól.
- De igazad volt, ezt a jelszót nem tudom – mondta. – De van hat másik helységünk, így nézzük őket végig, kezdjük a legközelebbivel.
Végül is teljesen mindegy volt, hogy mivel kezdik, a legközelebbit is csak a kényelmesség miatt vetette fel, hogy azzal kezdjék. Fegyverrel a kézben ment közelebb az ajtóhoz és próbálta kinyitni úgy, hogy kissé félreállt, nehogy bentről támadás érje őket.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ó-Attilan, Tibet - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Empty Re: Ó-Attilan, Tibet

Témanyitás by Quentine Constantine Csüt. 01 Szept. 2011, 11:51

A szemem sarkából mozgást látok, rögtön odakapom a puskámat, de nem tűnik ellenségnek, mi több, egész ismerős, talán egy udvarhölgy. De mit keres itt? Szó nélkül besétál, lesmárolja a másikat, aztán köszönés nélkül közli a feladatát. CSESZD MEG, ezt meg ki küldte? Ekkor Drake véletlenül aktivál valamit, ami úgy tűnik, hogy egy titkos folyosót tett láthatóvá. Kezdők szerencséje?
-Ez nem kupleráj, szóval hagyjuk ezt abba, mielőtt valamelyikőtök elcsöppen.
A folyosót nézem közben, ami feltűnt.
-Akárhová is vezet, ezt már jobban féltik, mint a lenti bányát, talán éppen Unspoken lakosztályába visz. Legyetek csendben, mozogjatok halkan, és tartsátok készenlétben a fegyvereteket.
Miközben magyarázok, előveszek a táskámból két energiaszeletet, valójában egy kicsit a csokira hasonlít a színében, ízre pedig a műanyagra, de annyi energiával ellát, amennyi egy embernek elég fél napra. Szóval nekem nem sok...
-Edd meg, ettől majd jobban leszel - mondom Drake-nek, és odaadom neki az egyiket, a másikat pedig én tömöm be gyorsan, az egész csak két falat.
Ha megvolt a fél perces kaja szünet, el is indulok. Előre megyek, és vezetem az "osztagot".

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Empty Re: Ó-Attilan, Tibet

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 01 Szept. 2011, 12:22

Résztvevők: Tyr-Xor, Drake K’oar, Nestor Stratos, Nephthys Boltagon és Amara Hinytia

A két nő odafent kinyitotta a következő ajtót és egy rövidebb folyosó után egy következő terembe értek, ez leginkább egy raktárhoz hasonlított, élelmiszerkészletek voltak itt, leginkább tabletta szerűség és por formájában, bár némi konzerv is, amit egyértelműen emberek készítettek és kínai nyelven voltak a feliratok a konzerveken. Szárított ételek, fűszerek, só. Leginkább élelmiszerraktárra volt ez a hely. A hely végén fagyasztó, abban pedig húst tároltak. Nagy mennyiség mindenből, ha igazak voltak azok a találgatások szobákat látva, akkor jó pár hónapra elegendő élelmiszer volt itt csak ebben a helységben.

A lenti csapat pedig elindult a folyosón, amit találtak, Nestor ment előre és a folyosó végén nem Unspoken lakosztályába értek, hanem egy hatalmas csarnokba. Felfele legalább tíz méter magas volt, lefele pedig legalább húsz méter mély. Itt gépek voltak leginkább, amik halk hangon zümmögtek és a csapat két majdnem tíz méteres gépet pillanthatott meg. Nestor-nak és Amara-nak semmit sem mondtak ezeknek a külseje, de Drake fejébe villámcsapásként tudatosult, hogy hol látott ilyeneket korábban. Attilan-on, a másik életben, a külső Blackagar Boltagon-é volt, a korábbi trónörökösről mintázták, Unspoken és Nebo fiáról, az Embertelen őrszemek, amiket az embertelenek Attilan pusztulásakor is bevetettek. Így a férfi azt is tudja, hogy mire képes egy ilyen. Nestor-nak a külseje és a gépek kinézete összesen a Kree őrszemekhez tudta hasonlítani, amit olykor bevetettek a kree-k, a hadsereg segítésére, ha már nem volt más lehetőség.

Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Chorus_Sentry_0001

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Empty Re: Ó-Attilan, Tibet

Témanyitás by Amara Csüt. 01 Szept. 2011, 14:13

Drake szavai alatt a szemébe nézek, s bólintok
- Biztos oka van – jegyzem meg csendesen, majd a másik férfira nézek.
- Bocsánat... Üdvözöllek, Amara vagyok Lady Melissa Udvarhölgye és egyik testőre – hangom kedves és csendes, majd elhallgatok és a folyosót nézem... kezem lassan a hátam mögé vándorol és megragadom a puskám markolatát, majd leemelem egy egyszerű mozdulattal a hátamról, s mikor Drake udvariasan maga elé enged, akkor a fegyverem előre szegezve indulok meg bele a folyosón, bár a csendes suttogó szavakra még halkan reagálok.
- Őrülök hogy itt vagyok és nincs semmi bajod... - ezzel megyek is előre Nestor után amilyen halkan csak tudok. Farkam lágyan lengedezik mögöttem, s nem aggódok, hogy bármi baj lenne belőle, hiszen Drake már megtanulta, hogy jobb ha úgy halad, hogy nehogy megszúrjam. Lépteim nesztelenek, s a falakat, padlót is figyelem, majd mikor elérünk egy hatalmas csarnokba, akkor az irányzék mögül lesek felfelé, majd lefelé is a mélységbe majd előre a hatalmas monstrumokra.
- Mi a.... ?!?! - suttogom csendesen a monstrumokat nézegetve, majd körbe nézek és ha lent és fent nem látok semmit, akkor a folyosóra pillantok, amin érkeztünk. Lassan farkam közel húzom a testemhez és behátrálok Drake karjaiba, majd felnézek rá, s utána Nestorra. A puskám csövét lassan leeresztem, s úgy várok csendesen figyelve a zajokra.

_________________
Reneszánsz: Amara Hinytia & Leroos
Amara
Amara
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 99
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Attilan

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

vuthadarastrix

Vissza az elejére Go down

Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Empty Re: Ó-Attilan, Tibet

Témanyitás by Quentine Constantine Pént. 02 Szept. 2011, 11:53

-Részemről a szerencsétlenség, Nestor Stratos, Galaxis Védelmezői - válaszolok a nőnek elfojtott hangon, hiszen ki tudja, lesz-e valaki a folyosó végén.
De úgy tűnik, hogy az óvatosságunk egyelőre nem szükséges annyira, nincs itt senki, legalábbis senki élő...
Óriási gépek, maga a robottest és a felépítés a kree őrszemekre emlékeztet, harci gépezetek, méghozzá a jobbik fajtából, nem gyakran veszik elő őket, csak ha tényleg nagy a baj. Ami viszont érdekesebb, az a dizájn. Ismerős, a homlokon lévő hangvilla szerű kiegészítő pedig egyértelműen olyan, mint Nebo festményein, amit a... Soha meg nem született fiáról készített. Unspoken. Tehát nem csak él, de tényleg itt is van, és ő is emlékszik a másik világban történtekre. Nagyipari terrigen kristály bányászat, harci robotok tömeggyártása... Unspoken háborúra készül, hogy visszavegye, amitől megfosztották.
Még egyszer körülnézek a csarnokban, hogy nem vette-e minket észre senki, aztán intek a többieknek, hogy induljunk vissza, mielőtt valaki idejön. Ismét vezetem a sort, és elindulok a terembe, ahonnan a folyosó indult.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Empty Re: Ó-Attilan, Tibet

Témanyitás by Tyler Szomb. 03 Szept. 2011, 10:28

-Jó, hagyjuk a jelszavakat. Lehet, hogy csak beindítanánk egy riasztót.-
Mondom, de azért kicsit csalódott vagyok. Itt sem tudtunk meg semmit, a következő helységben sem sok minden van. Csak újabb bizonyíték arra, hogy itt bizony élnek.
-Ez több hónapnyi élelem, ahogy elnézem. Jó pár itt élőnek elég lehet....-
Morgom, s bár itt sem sok minden lehet azért gyorsan körbejárom a helységet, hátha találunk valamit. Amit kétlek, de jobb ha alaposak vagyunk.
-Mehetünk a következő szobába?-
Kérdezem Nebo-t, ha semmit sem találunk itt.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Empty Re: Ó-Attilan, Tibet

Témanyitás by Ko-Rel Szomb. 03 Szept. 2011, 10:36

A helységben szerencsére egyelőre semmi sem volt, volt néhány elképzelése arról, hogy miket tartogathat errefelé Unspoken. Legalább száz éve volt a férjének arra, hogy készleteket halmozzon fel és mindenféle dolgokat véghezvigyen itt. A társnője láthatóan kissé csalódott volt, de Nebo inkább megkönnyebbült, hogy egyelőre semmibe sem futottak bele. Pontosan tudta, hogy a férje mire képes a fiatal lány pedig örülhet annak, hogy nem.
- Látom nem vagy túl lelkes – mondta. – Örülj, amíg csak ilyeneket találunk. Kapcsolatban van a közeli városokkal, falvakkal. Emberek készítette ételek, konzervek.
Mutatott rá néhányra, lehetséges lett volna, hogy azok a holmik, amiket korábban láttak az alfa primitívek azok nem a megszokott hagyományosak, amiket otthon használnak? Erre valószínűleg választ sem kapnak, mert kellenének az adatok. Só, fűszerek, húsok, semmilyen különleges dolog nem volt idebent. Szerencsére! Mit akarhatott itt Unspoken valójában? Az utolsó kérdés után a lány felé fordult és bólintott.
- Menjünk – mondta.
Ezzel el is indult kifelé a főterembe vissza, majd a következő ajtót nyitotta ki, hogy lássák a mögött mi lehet.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ó-Attilan, Tibet - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Empty Re: Ó-Attilan, Tibet

Témanyitás by Drake K'oar Szomb. 03 Szept. 2011, 11:39

Nestor beszédére csak vág egy zord pillantást, majd kelletlenül elfogadja az energia szeletet. Reméli, ettől elmúlik a szédülése. Előre engedi Amará-t, s mikor válaszol csak mosolyogva biccent egyet neki. A lány fullánkjára vigyázva, lépdel utolsóként, így már csak akkor veszi észre a robotokat, mikor Amara nekiütközik hátrálva. Fájdalmas képek úsznak az elméjébe, össze is rezzen a hirtelen jött emlékektől.
-Lehetetlen! Ezek Őrszemek, Unspoken alkotta őket, még a másik világban Attilan védelmére, akkor is bevetette mikor megtámadták a várost.....Itt van, és újra felépíti a hadseregét. Menjünk, nem hiszem hogy ennél több bizonyíték kell az itt létére.-
Próbál olyan halkan beszélni amennyire tud, majd gyengéden, de gyorsan Amarát Nestor után löki, s ő is elindul visszafelé.
Drake K'oar
Drake K'oar
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 19
Hozzászólások régi : 87
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Empty Re: Ó-Attilan, Tibet

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 03 Szept. 2011, 12:06

Résztvevők: Tyr-Xor, Drake K’oar, Nestor Stratos, Nephthys Boltagon és Amara Hinytia

A lenti trió kiindulna, hogy elhagyják a hangárszerűséget, ahol a két őrszemet is találták, de ahogyan kiléptek volna az ajtón, az azonnal becsukódik és egy holopanel ugrik fel, miszerint a társaságnak azonosítania kell magát ahhoz, hogy kijusson a helységből. Odalentről a mélyből pedig mintha fémes lépteket lehetne hallani, ahogyan közelednek valószínűleg, a vízhang miatt azonban nem mondható meg teljesen. A csapat háta mögött a két őrszem pedig továbbra is csak mozdulatlanul állt, nem azok okozták a zajokat.

Semmilyen más érdekes dolgot nem talált a két nő odafent az élelmiszerraktárban. Így mentek tovább a következő helységbe. Azt is könnyedén ki lehetett nyitni. Belépve a helységbe az is hasonló nagyságú volt, mint az előző, csak ebben hatalmas fémkonténereket lehetett látni, így első ránézése mindegyik le volt zárva. Ahogyan a két nő belépett a helységbe, az első, amit megláttak egy lendülő valami volt, ami Nephthys-t találta el és az embertelen az egyik konténernek zuhant vérző fejjel. Majd valami fémes kar kapta el Tyra nyakát és kezdte szorítani miközben a nőt a magasba emelte.
Így kilépve a fényre már látszott, hogy mi is votl ez, egy robot.

Ó-Attilan, Tibet - Page 2 250px-Comic_Prototype_Robot_with_Mata_Nui_Spirit

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Empty Re: Ó-Attilan, Tibet

Témanyitás by Amara Hétf. 05 Szept. 2011, 19:42

Kérdőn pillantok a két férfira, majd mikor Drake terelni kezd Nestor után, akkor az elég válasz arra, hogy gond van, bár ez abból is kiderül amit Drake mond. Azonban az ajtó lezárul és azonosítást kér.
- Valakinek valami ötlete... - suttogom, majd a szavaim elakadnak, mikor zajokat hallok... fegyverem előre szegezve óvatosan indulok meg a korlát elé és lelesek óvatosan, hogy mi is okozhatja eme fémes lépteket, de valahogy úgy érzem nem akarok a zajok tulajdonosaival találkozni és így lassan vissza is lopakodok hangtalanul, amennyire csak lehet a férfiakhoz de apuskám ott van készenlétben a kezemben, hogy hátha szükséges lesz, hogy használjam is.

_________________
Reneszánsz: Amara Hinytia & Leroos
Amara
Amara
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 99
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Attilan

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

vuthadarastrix

Vissza az elejére Go down

Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Empty Re: Ó-Attilan, Tibet

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Hétf. 05 Szept. 2011, 23:53

Egy férfi ücsörög egy kinyitható fémágyon, nagy magányában az egyik energiacellában. Arcán jól láthatóan megkínzott, akárcsak testének többi része is. Hol tű szúrásának nyoma, hol szike vágásának hege tarkítja szürke rabruhája alatt bőrét. Mindez Unspoken őrült kísérletezgetéseinek a műve. Barna hajának színét szinte ki sem lehet venni, hiszen kopaszra lett nyíratva. Épp csak serken a friss hajhajtás. Szeme éppen barna és nem vörös a vértől. Átlagosnál jobb izomzattal bír, most mégis erőtlennek tűnik és soványnak. Nem túlzottan bőséges itt a konyha. S ha még nem lenne elég a testi fogyatékosságokból, bal kézfeje hiányzik, a helyét egy kalózkampó hideg-rideg fémje foglalja el.
Borotvált ábrázatát érdeklődve emeli fel, mikor mozgás zaját véli hallani. A cellasor őrrobotja elindultak. Ezt furcsának találja, mert ilyesmit nem szoktak maguktól csinálni. Minthogy jobb dolga úgy sincsen, így kíváncsian felkel a priccsről és az energiarácsokhoz lép. Onnan próbál kilesni, hogy mi vonhatta el az őrrobotokat.

_________________
Ziltor midgardi őrző
Paul Pachner kampós kezű norvég halász
Lucy Huniver
T'Nak
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Empty Re: Ó-Attilan, Tibet

Témanyitás by Quentine Constantine Kedd 06 Szept. 2011, 10:05

Na ez fasza! Úgy tűnik, mégsem maradtunk teljesen észrevétlenek, de a franc se érti ezt a biztonsági rendszert, ami beenged bárkit, de kifelé csak az mehet, akinek van rá engedélye... Vagy... Ez egy börtön? Másképp nem nagyon lenne értelme ennek a rendszernek. És akkor ezek a robotok lennének az őrök? De hol vannak a rabok? Biztos nem a lenti bányászok azok, simán feljöhetnek a lépcsőn. Kezd egyre zavarosabb lenni az egész. A gépet nem fogjuk tudni átverni, hacsak nem valami irtó primitív rendszerrel állunk szemben. A fegyveremet szorongatom a kezemben, és a zajok irányába tekintek, nem mintha innen bármit is láthatnék.
Akárki is jön fel, valószínűleg lesz engedélye kimenni, így talán a legegyszerűbb elkapni, és őt berakni majd a gép elé.
Intek a társaimnak, hogy készüljenek lelőni azt, ami errefelé jön, és én is felveszek egy viszonylag jól védhető pozíciót. Csak be ne kapcsolják ezeket a hatalmas robotokat.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Empty Re: Ó-Attilan, Tibet

Témanyitás by Tyler Kedd 06 Szept. 2011, 12:27

Bólintok Nebo-nak, talán az lenne a legjobb ha nem találnánk semmit sem. Utána indulok a következő szobába, az első amit megpillantok fémkonténerek. Az első gondolatom, logikusan az hogy belepillantok, de már csak Nebo elzuhanó testét látom, majd a torkomon egy erős szorítást érzek. A lábaim a levegőbe emelkednek, miközben fuldoklok. Egy robot akar minket kicsinálni, talán a helyi őrség része. A jobb tenyerembe próbálom koncentrálni a képességemet, és a a robot képébe vágni az energia golyót, remélem le is robbantja a helyéről azt. Mielőtt megfulladnék...
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Empty Re: Ó-Attilan, Tibet

Témanyitás by Ko-Rel Kedd 06 Szept. 2011, 12:42

Nebo kinyitotta a következő ajtót is és elsőként lépett be a helységbe. Innen kívülről csak konténereket lehetett látni, túlságosan is későn vette észre, hogy valami lendül mellette, így nem volt ideje kitérni. A következő pillanatban pedig nekiesett az egyik konténernek, hangosan nyögött fel a feje sajogott és még valami csípte is a szemét. Szédülve nyúlt fel a fejéhez, hogy megtörölje a szemét, vér került a kezére. Próbálta pislogással kipislogni a szeméből a vért, hogy lásson, de még így is homályosan látott csak és szédült a becsapódás után. Minden bizonnyal agyrázkódást is kapott, konstatálta magában. Végül fájó fejjel nézett abba az irányba, amerről idehajították. Látta a robotot, vagyis annak tűnő valamit, ahogyan Tyra-t a levegőbe emelte. Ha háttal volt neki a robot, akkor megpróbálja hátba lőni a gépet, remélve, hogy végül sikerül is eltalálni a szédülés és homályos, illetve kettőn látás miatt, ha nem háttal, és Tyra van hozzá közelebb, akkor egyelőre csak felállni próbál.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ó-Attilan, Tibet - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Empty Re: Ó-Attilan, Tibet

Témanyitás by Drake K'oar Kedd 06 Szept. 2011, 12:51

Ahogy az ajtó bezárul előttük, hátrapördül. Szinte automatikusan azt várta, hogy a robotok aktiválódnak és rájuk vetik magukat. De ez nem történik meg, kifújja a benntartott levegőt.
-Nincs ötletem, kód nélkül nehezen fogunk kijutni, vagy valaki nélkül akinek van érvényes belépője....-
Morogja, majd bólint Nestornak, s ő is arra gondol amire a férfi. Teremt két tőrt, s azokkal felszerelkezve várja az érkezőket, dobásra készen.
Drake K'oar
Drake K'oar
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 19
Hozzászólások régi : 87
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Empty Re: Ó-Attilan, Tibet

Témanyitás by Thorhalla Kedd 06 Szept. 2011, 14:12

Résztvevők: Tyr-Xor, Drake K’oar, Nestor Stratos, Nephthys Boltagon, Amara Hinytia és Paul Pachner

Paul mintha korábban három különböző személy beszélgetését hallotta volna, általa nem ismert nyelven, de leginkább arra hasonlított, amit a fogva tartója is beszélt. A robotok pedig tényleg abba az irányba távoztak, emerről a hang jött, mivel Paul itt van egy ideje a hangok alapján be tudta lőni, hogy egy szinttel voltak felette azok, akik itt voltak és a folyosó végén a bejárat környékén. Azaz az olyan 50-60 méter távolság lehetett ide.

A trió egyelőre csendben várta, hogy kik is közelednek feléjük, amit hamarosan meg is láthatták, hogy mik voltak azok. Két darab ember nagyságú robot közeledett feléjük az egyik alsóbb szintről. Egy forduló volt csak a lépcsőn félúton, ami felvezeti a robotokat a hármashoz a kijárathoz. A robotok pedig szépen lassan ráérős tempóban indultak felfele és érték el a fordulót is.

Nebo-nak annyiban szerencséje volt, hogy a robot háttal állt neki, a nő pedig próbált lőni, de a rosszullét miatt jó fél méterrel a robot mellett csapódott falba a lövése és semmilyen hatással nem volt arra. Tyra energiagömböt idézett, hogy azzal robbantsa le a robot fejét, ami nem sikerült a lány szerencséjére. A robot ugyanis nemes egyszerűséggel elnyelte az energiát, ha nem így lett volna és a robot felrobban valószínűleg Tyra is súlyos égési sebeket kap, ha nem hal bele mindebbe. Áram jelent meg a kezei végén és ezzel rázta meg a lányt, akit végül kifelé hajított neki az ottani gépeknek, amibe füstölögve csapódott bele Tyra a robot pedig elindult kifelé felé.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Empty Re: Ó-Attilan, Tibet

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Szer. 07 Szept. 2011, 11:08

Beszéd azon a gonosz nyelven amin ez a démon is beszél. Hasa görcsbe rándul. Még is furcsa, hogy az őrrobotok arra vonulnak. Talán ezek is foglyok, mint ő? Erre tud gondolni. Vagy a démon társai. Kétesélyes a lehetőség, ő azonban nem sokat veszíthet. Legfeljebb az életét. De arra már rég készen áll. Így hát próba, szerencse.
- Hé, valaki! - kiált fel kissé akcentusos angolsággal.
- Jöjjön segíteni! - megismétli ezeket a szavakat az általa ismert összes földi nyelven, többször is.

_________________
Ziltor midgardi őrző
Paul Pachner kampós kezű norvég halász
Lucy Huniver
T'Nak
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ó-Attilan, Tibet - Page 2 Empty Re: Ó-Attilan, Tibet

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.