Kastély

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Kastély - Page 2 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Roy Pént. 14 Okt. 2011, 16:16

Itt hagytak a panelnél, és pár laza menet után, inkább már abba is hagyom mára. Ezek a szárnyak és a pengék lenyűgözőek. De most inkább megnézem az új "társam" akiről Slade beszélt. A nagy terem felé veszem az irányt, majd átvágok a kastély folyosóin. Elég nagy ez a hely. Egy darabig eléggé gyanakszom rá hogy eltévedtem, de aztán csak megtalálom a nagytermet, ahol Slade már az új jövevénnyel társalog. Meg kell hagyni, elég furcsa alak. Bár a jelenlegi külsőmmel én sem festhetek hétköznapibban. De ez most elég lényegtelen. Rövid ideig még meghúzódok a háttérben, majd új társam üdvözlésére indulok.
Roy
Roy
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 31
Hozzászólások régi : 558
Korábbi szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Roy
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 2 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Thorhalla Pént. 14 Okt. 2011, 17:58

~ Jeff + Roy ~
Alighogy beértetek a hallba, egy igen furcsa szárnyas alak is feltűnt az egyik sarokban, majd lépett előre. Slade oda sem nézett, amikor nekilátott bemutatni az alakot.
- Roy de Kalwer – mondta. – Avagy Halál, Apokalipszis lovasainak vezetője, ő lesz a közvetlen felettese önnek. Ő pedig Thomas Jefferson Rogers, Háború posztját fogja betölteni, amint elkészülünk vele.
Megvártam, amíg mind ketten bemutatkoztok egymásnak és alaposabban szemügyre veszitek egymást. Csak a várható formalitások után szólalt meg újra.
- Egy kisebb beavatkozás vár önre is Mr. Rogers, mint ahogyan Mr. Kalwer már átesett előző nap egyen, gondolom már látta őt korábban*. Amivel a képességeit feljavítjuk, talán minimális fájdalommal fog csak járni, de ennyit minden bizonnyal megér az egész. Ha készen áll, akkor lemegyünk a laborokba és máris áteshetünk ezen.

*valószínűleg igen, mert körözött személy, igen magas vérdíjjal, rendes szárnyai voltak, most pedig ezek helyett fémszárnyai vannak.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kastély - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 2 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Lance Harris Pént. 14 Okt. 2011, 18:58

Félszegen biccentek Roy felé, ugyanis elég ijesztő megjelenése van. Már látom miért pont a Halál címet kapta. Remélem hogy én nem leszek ilyen rémisztő külsejű, bár nyilván van olyan mértékű erő amiért feláldoznám a "szépségem"...
Halkan mondom oda a nevem, s semmi többet.
-Jeff Rogers
Furcsa hallani a saját számból, ugyanis az elmúlt hetekben egészen kezdtem megszokni a Fehér Amerika Kapitány alteregót, s nem is mondtam ki a rendes nevemet régóta. Úgylátszik ennek most vége, valami sokkal fontosabb dolgom lesz...
Amikor a fájdalmas beavatkozást említi Slade nem ijedek meg, egyáltalán. Úgy gondolom, hogy árat kell fizetni, és szívesen áldozok a fájdalom oltárán, hiszen ha annyit változok mint Roy, akkor is teljesen megérte. Miután megvoltak formalitások gyorsan kimondom Sladenek, hogy nekem minél korábban kezdünk annál jobb:
-Mr. Slade, én készen állok bármikor. Felőlem akár azonnal is kezdhetjük, kibírom a fájdalmat.

_________________
Genocide (Főkarakter); Lance Harris (Lupine njk); Aisha Ayo (X-Diák)
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 2 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Thorhalla Pént. 14 Okt. 2011, 23:03

Slade bólint, majd még Roy felé fordul.
- Szerintem pihenjen le ön is, Leyla mutat egy szobát, ahol pihenhet, holnap reggelre Háború is készen lesz – mondta.
A lány az említésére egyből előkerült és, ha Roy követi, akkor az emeleten egy igen tágas lakosztályt kap szállásul.
Lifttel ment a páros lefelé úgy vagy húsz métert a kastély alá. Odalent pedig Slade levezeti Jeff-et az alagsorba egy hatalmas laborba, amiben egy igen nagy gép állt benne egy ággyal.
- Oda fáradjon be kérem! – mondta.
Ha Jeff teszi, amit mondtak, és belépett a gépbe, az becsukódik, a gép falából mindenféle drótok csapódtak ki és rántották a férfit az ágyra és ekkor minden elsötétedett Jeff számára.

Másnap reggel:
Roy odafent a szobában ébredezik, míg Jeff egy ágyon, a karjaiban és a lábaiban érzett változást, ha megnézte őket, sokkal nagyobb volt mind a kettő, sokkalta izmosabb, mint korábban. Az egyik karját kissé furcsa volt mozgatni, ha megtapogatja az egész fémből volt, egy kibernetikus kart kapott a rendes karja helyett, a lábaiban és a másik karjában pedig kibernetikus beültetések voltak végig, ahogyan az oldalában is, hogy a teste stabilitása megmaradjon.
- Jó reggelt Mr. Rogers – köszöntötte Slade belépve az ajtón. – Már készen is van, az erejét a beavatkozással megháromszoroztuk és az ellenállása is igen jelentősen megnőtt. Kibernetikus izmokat és erősítéseket ültettünk be a teljes testébe és amint látja a jobb karja teljesen le lett cserélve. Minden mozgást meg tud vele tenni, mint régen, csak most pontosabban és sokkal nagyobb erőt tud kifejteni vele.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kastély - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 2 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Lance Harris Szomb. 15 Okt. 2011, 11:43

Kicsit nehézkesen mozogva kelek fel, és tapogatom meg karjaimat ahol furcsa sajgást érzek. Hideg fémes érintés. Kezeimmel végigfutok testemen, és itt-ott beültetéseket érzek. Az egyik kezem teljesen robotikussá vált, és a többi tagomban is kisebb nagyobb változások. Mikor értetlenkedve nézek Slade-re elmondja, hogy beültetések egész során estem át, de az hagyján erőm és ellenállásom is sokkal nagyobb lett. Mivel eddig sem volt elképzelésem mire vagyok képes, most már igazán érdekel hogy mit tudok.
Örömmel hallom mit mond Slade, majd felülök az ágyon. Két kérésem lenne egyből felé, amit fel is teszek neki.
-Jó reggelt... Az a helyzet, hogy elképzelésem sincs milyen erős vagyok, meg lehetne ezt tudni valahogyan? Mármint szívesen megemelnék valamit, ha lehet, csak hogy tudjam mire számítsak éles helyzetben... A másik pedig, kaphatok valami ruhát? úgy érzem kinőttem az eddigieket, meg nem hiszem, hogy urunk értékelné, ha eddigi öltözékemben tevékenykednék... javítson ki, ha tévedek...
Kicsit furcsa kimondani, az "urunk" szót, de ennyi baj legyen, majd megszokom, elvégre neki fogok dolgozni, meg ennek a Halálnak... apropó
-És igen... Van valami feladat ezek után? szívesen belerázódnék ebbe a szerepbe minél hamarabb...
Mondom, majd felállok, cselekvésre készen...

_________________
Genocide (Főkarakter); Lance Harris (Lupine njk); Aisha Ayo (X-Diák)
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 2 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Roy Szomb. 15 Okt. 2011, 16:03

Üdvözlöm új társam, majd kicsit szemügyre veszem öltözékét is. Elég furcsa figura, de úgy tényleg furcsa. De mindegy- Kezdek fáradt lenni, majd amint Slade felajánl egy szobát, kapva kapok az alkalmon, és egyből követem a lányt. Felmegyek az emeletre, majd lefekszem és egyből álomba is zuhanok.
Másnap reggel elég pihenten ébredek. Bár, még mindig nem barátkoztam meg teljesen ezekkel a fém szárnyakkal. De majd csak megszokom. A reggeli tisztálkodás után egyből felöltözök, majd hátrahagyom a szobát és elindulok a főbejárat felé. Kisétálok, majd egyből rágyújtok. Az elmúlt napokban ez eléggé elmaradt. Közben pedig csak az idegesítő tétlenségre tudok gondolni. Ki akarom próbálni az új erőmet éles helyzetben. De még várok. Amint teljes lesz a csapat, úgyis lesz részem elég izgalomban.
Roy
Roy
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 31
Hozzászólások régi : 558
Korábbi szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Roy
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 2 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 15 Okt. 2011, 16:14

Slade biccent arra, hogy nem tudod, hogy mekkora lehetett korábban az erőd.
- Az előzetes adatok szerint, amit a számítógép is meg tudott állapítani körülbelül 5 tonna súlyt volt képes eddig megemelni, ez most 15 tonnára emelkedett – mondta a férfi. – Kap megfelelő ruházatot, amilyet szeretne, fent a lakosztályában várja majd ruha, amit felvehet és az igényeinek megfelelően készíttetünk újakat is.
Az utolsó kérdésre csak megcsóválja a fejét, miközben egy kényelmes a mostanihoz hasonló ruhát nyújt át neked, ami megfelelő méretekkel rendelkezett.
- Egyelőre semmilyen feladat nincs, majd ha a csapat teljes lesz, hamarosan, utána kapnak feladatot – felelte. – Kövessen!
Járni tökéletesen tudtál, amint mentél utána felmentetek a földszintre, ahol világos volt, a főbejáratnál Roy látszott, ahogyan odakint dohányzott. Slade arra kísért téged is.
- Jó reggelt! – köszönt Roy-nak. – Háború műtétje is kifogástalanul sikerült, itt hagyom magával, ha gondolja gyakoroljanak együtt. A következő pár napban úgysem valószínű, hogy lesz feladatuk még.
Ezzel már meg is fordult és magára hagyva a párost elindult befelé az épületbe.

//A Bosszú kalandra jelentkezhettek mind a ketten gonosz oldalra, ha gondoljátok, úgyis képviselteti magát az Akkaba klán is ott. Aztán addig, ha akarjátok szabadjáték és elfoglalhatjátok magatokat valamivel, pl. gyakoroljatok egymással, ha kell, akkor levezénylem.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kastély - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 2 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Lance Harris Szomb. 15 Okt. 2011, 21:08

-Az kemény
Mondom elismerően mikor hallom, hogy mit tudtam, és hogy mit tudok most... Mikor megjegyzi, hogy meg kell várni az egész csapatot, helyeslően hümmögök majd elindulok mögötte a lépcsőn, kezemben a ruhával amit adott. Felmegyünk a földszintre, ahol Halált láttam dohányozni. Slade kikísért hozzá, és közölte vele, hogy minden rendben ment a műtétem alatt, ezt gondolom azért mert a "beosztottja" vagy mije vagyok. Talán egy katonai osztagban ő lenne az osztagvezető, a többiekkel együtt meg mi lennénk a katonák. Slade esetleg egy generális lehet, Apokalipszis meg... passz... Az Isten ahogy szavaikból kiveszem. Érdekes, hogy itt van neki ez a rengeteg fanatikus szolgája, és ismeretleneket választ ki a legnagyobb szolgáiként. Nem mintha panaszkodnék.
Miután Slade magunkra hagy, megkérdem Roytól, hogy mi legyen, bár a megszólítással kissé gondjaim akadnak...
-Öhmm... Halál?... te mit szeretnél csinálni... én a magam részéről gyakorolnék egy kicsit, hogy összeszokjunk.. tudod. Vagy valami mást esetleg?

//felőlem mehetünk a kalandra is, de gyakorolhatunk kettesben is..//

_________________
Genocide (Főkarakter); Lance Harris (Lupine njk); Aisha Ayo (X-Diák)
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 2 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Roy Hétf. 17 Okt. 2011, 20:02

Röviddel azután hogy kijöttem, Slade és új társam, Jeff jelennek meg a Kastély bejáratánál. Slade közli hogy Jeff, vagyis Háború műtétje jól sikerült, és készen áll a gyakorlásra. Bár, nem hiszem hogy jó ötlet lenne most nekilátni, hisz még egyikünk sem ismerte ki új erejét, lehet hogy komolyabb kárt tennénk egymásban. Talán, valami, vagy valaki máson kéne kitapasztalnunk új hatalmunkat.
-Nem tartom túl jó ötletnek hogy nekiálljunk együtt edzeni. Még egyikünk sem ismerte ki eléggé az erejét. Először ki kell tapasztalnunk az erőnket, és a korlátainkat, utána nekiláthatunk a tényleges gyakorlásnak is.
Válaszolok, majd elpöckölöm a cigarettámból maradt csikket, és elindulok vissza a lakosztályom felé.
-Próbálgasd egy kicsit a hatalmad, én is ezt fogom tenni.
Ezzel elindulok vissza a lakosztályom felé, hátha találok valami alkalomhoz illőbb ruhadarabot.

//hát, én szívesebben mennék kalandra, szóval ha neked nem probléma, akkor jelentkezhetnénk//
Roy
Roy
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 31
Hozzászólások régi : 558
Korábbi szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Roy
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 2 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Lance Harris Hétf. 17 Okt. 2011, 20:22

Halál szerint még kárt tehetünk egymásban, és valljuk be igaza van. Inkább valami mást kéne csinálni, így elindulok a szobám felé, ahogy ő is teszi. Mit szobám, lakosztályom... Mert nekem még olyanom is van.
Ahogy belépek gyorsan odamegyek a ruhásszekrényhez és ahogy Slade mondta, már ott is vár rám a szép új ruhám. Testhezálló piros edzőruha, mely kellőképpen kiemeli újonnan szerzett izmaimat, és eltakarja kibernetikus végtagjaim kilétét. Felveszem, és passzol. Kicsit járkálok benne, majd miután megyőződtem arról, hogy milyen érzés benne mozogni, találomra felkapok valamit a szobában. Mondjuk egy ágyat. Semmi különös, mintha egy tejesdoboz lenne. Aztán felemelem a szekrényt is, és így tovább, lassan már egyszerre többet, míg meg nem bizonyosok róla, hogy nincs az a berendezési tárgy amit meg ne tudnék mozdítani a lehető legkisebb erőbefektetés nélkül...

_________________
Genocide (Főkarakter); Lance Harris (Lupine njk); Aisha Ayo (X-Diák)
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 2 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Dr. John Huniver Szer. 26 Okt. 2011, 22:01

//Előzmény: Dr. John Huniver lakása//

Megnyugodott, hogy nem lesz baja akkor sem ha veszít. Arra pedig csak fintorog egyet, hogy a teleportációja gyenge. Pedig kipróbálta volna, hogy milyen is az.
A méregdrága kocsit jól megbámulta, de szó nélkül beült és hagyta, hogy vigye őt ahol lesz a megmérettetés.
Útközben elnyomta az álom. Ez az álom azonban rendkívül szokatlannak bizonyult és élénknek. Egy robotot látott, ami autóvá alakult át. Álmában valahogy értette is, hogyan történik ez és mi szükséges ahhoz, hogy egy ilyen robotot tervezzen meg.
Álma akkor ér véget és ébred fel, mikor az autó megáll egy kastély előtt.
Fura módon egész élénken emlékszik álmára, s ha épp lenne kéznél papír és ceruza, le tudná rajzolni. De nincs és épp rajzolni sincs ideje. Kiszáll az ajtóból és ezzel együtt igyekszik elfelejteni álmát és a feladatra koncentrálni.

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 2 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Svarog Csüt. 27 Okt. 2011, 07:17

Toxin a lakásában magához vette az íját és öt kábítóval teli fecskendőt, ahogy a kését, majd végül indulhatott. A kastély elég fényűző volt, úgy látszott, hogy aki építette befolyásos és gazdag ember.
Öröm lesz egy ilyenek dolgozni.
Gondolta mosolyogva.
Kíváncsi volt, hogy ez a Pestis szerepkör mit tartogat neki.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 2 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 27 Okt. 2011, 17:31

Ameddig lehetett addig a tömegek által zsúfolt közlekedési eszközöket használta majd szárnyra kapva fojtattam utam a megadott címig. Egy hatalmas kastély tárult a szemem elé. Még a levegőben körbenéztem rendesen. Csodaszép volt a táj majd szépen leszálltam a kastély kapujában. A szárnyaim reflexesen bújtak vissza a kíváncsi szemek elől így elrejtőzve. Kicsit nyújtóztam egyet az ajtó előtt még aztán kopogásra emeltem a kezem fel majd kettő koppantás után várok. Remélem nem kell sokat de szinte biztos, hogy szinte semmit se kell várnom.
...De szép a táj. Fordulok meg és gyönyörködök a kilátásban még egy kicsit.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 2 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Dumber Csüt. 27 Okt. 2011, 18:33

Kétkedően hunyorgok az előttem álló ajtóra. A lehetőség jelképére. Szinte látom az idézetet a szemöldökfa fölött: "Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel." A pokol szűk kapuja lehetne, de talán túlontúl szűk egy olyan forgalmas helyhez. Pedig oda inkább illenék, mint a felhők városába. Minden bizonyára találkozhatnék pár hasonszőrű, léha, egykori semmittevővel, akik már a korbácsok alatt izzadnak. De mindenek előtt, most ez az ajtó vár rám. Meg egy hölgy az ajtó előtt állva talán. Nem tűnik helyinek, kopog. Elmosolyodom szelíden mikor rá vetem tekintetem, mint hálót a halrajra. Elindulok, nyugodt, légies léptekkel. Különösebb komplikációk nélkül tervezem elérni az ajtót.
Ahol kopogásra emelem a kezem, de közben lassan szétnyílik az öklöm és a kilincsre téve kezeim kényelmesen benyitok, miközben a lány szemébe nézek. Bár próbálok nem elesni a jelentőség teljes pillanatban. De amint azt az egyet elnyújtottam a belső régióra tekintek, hogy megláthassam mi vár ránk. Bár én egy komornyikra vagy szobalányra számítok, próbálok nem meglepődni más eshetőségtől sem. Minden esetre, az esetleges személynek biccentés közvetítése után már nézek is körbe. Kíváncsiságom leplezve, pusztán méregetve a falakat, díszeket.
avatar
Dumber
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 11
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Dumb
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 2 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 28 Okt. 2011, 11:57

Hosszú nap volt ez a mai, olyan hosszú, hogy már az ágyamig sem értem el. Amikor beléptem a lakásba, leültem, hogy levegyem a cipőm, és a következő percben, már a széken alva horkoltam.
Lassan ébredezek, kellemetlen ízt érzek a számban, egy pár pillanatig azt sem tudom hol vagyok. A szememet dörgölöm, mire rájövök, hogy az előszobában aludtam el. Elnyomok egy ásítást, aztán felkelek, és elrakom a cipőmet. A nyakkendőmet és a zakómat egy szék háttámlájára dobom, és kigombolom az ingemet, miközben a hűtőhöz megyek.
~Van itthon valaki?~ Gondolom csak úgy viccből, Johanne még akkor sem válaszol ilyesmire, ha tényleg itthon van, nem szeret a fejemben nézelődni. Persze amikor az ülésen szólt, az elég jól jött. A hűtőből kiveszem a tejet, és iszom egy pohárral, aztán elpakolok, elmosom a poharat, és a szárítóba teszem. Ismét ásítok, de legalább már az a fura íz eltűnt a számból. A fürdőszoba felé veszem az irányt, ahol levetkőzöm, és beállok egy forró zuhany alá. Nem tudom, hogy a stressztől vagy a széken alvástól fáj a hátam, de a forró víz majd segít ellazulni.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 2 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Thorhalla Pént. 28 Okt. 2011, 12:13

~ Huniver, Toxin, Sakura, Anderson és Tao ~

A négyes, akik kocsival, vagy hasonló módon érkeztek meg a kastélyhoz szinte teljesen egyszerre érkeztek meg a kastély előtti parkba, ahol egy férfi már várta őket, Sakura már látta őt korábban New Yorkban, a templomban, ahol kiderült, hogy saját maga is Apokalipszis leszármazottja.
Kastély - Page 2 665981-slade
- Üdvözlöm önöket, Lord Judas Slade vagyok, az Akkaba Klán vezetője – mutatkozott be, határozottan angol kiejtéssel. – Öröm egy rokont is viszont látni köreinkben, hölgyem! – biccentett külön Sakura-nak. – Mostanra minden bizonnyal már tudja mindenki, hogy miért van itt.* Egy ötödik ellenfelük is akadt, ő már odalent van. Egyetlen kérésem lenne önökhöz, ezeket a ruhákat vegyék fel a küzdelem előtt.
Mindenkinek egy teljesen fekete egyszerű ruhát adnak át sí maszkkal egyetemben. Majd egy nagyobb helységbe vezeti Slade őket az épületen belül, ott át is tud mindenki öltözni. Amint ezzel készen van mindenki egy lifthez vezeti a csapatot, amivel jócskán a föld alá mentek. Ott egy helységnél áll meg, majd int előre, hogy be lehet lépni és mindenki vihette a felszerelését, amit hozott magával.
- Sok sikert, győzzön a legjobb! – mondta még a férfi.

Amint a csapat belép a helységbe, egy modern szobában találja magát, a látvány a legtöbbek számára ismerős, ha az ablakon kinéz, AIMville volt a helység, ahol voltak. Egy tágas fényes előszoba, ebből nyílik egy nagyobb amerikai konyha, egy tágas vendégszoba, egy háló, odakint pedig egy tetőkert és benne egy medencével. Aki nézi a híreket rájöhet, hogy ez a polgármester és feleségének lakása. A hálószoba ajtaja nyitva volt és mindenki tökéletesen hallotta, hogy a fürdőszobában a víz zubogott. Az ajtó a csapat mögött becsukódott és ettől a pillanattól élt a mindenki-mindenki ellen szóló küzdelem.
Tao pedig egyelőre zuhanyozott és a vízzubogás miatt nem hallotta a kinti motoszkálást

*Saku és Anderson is tudják, elmondták nekik, hogy milyen melóra jelentkeztek.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kastély - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 2 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Svarog Pént. 28 Okt. 2011, 18:52

Toxin felméri az ellenfeleit, miután magára vette a símaszkot. A szabályok egyértelműek voltak, mindenki mindenki ellen. Toxin lassan hátralép, a kése köré kulcsólodik a keze, és amikor az ajtó csapódik, akkor...
Eldobja, a célpont a hozzá legközelebb álló háta.
Közben cigánykereket hány, hogy kitérjen az esetleges támadások útjából, ha egy sem találja el, akkor bevetődik az amerikai konyhába, majd a fedezékében előveszi az íját, és az egyik nyílvessző végére illeszti a vérével teli fecskendőt.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 2 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 28 Okt. 2011, 22:03

Külön köszöntést is kapok amit megmosolygok. Biccentéssel köszönök felé én is majd követem merre vezetve vagyunk. A ruhák amiket adnak felveszem bár nem hiszem, hogy hosszú életű lesz.
Minden esetre a lift alatt elkezdek rákészülni az egészre, hogy mire a lift ajtaja nyílik addigra már csak meg kelljen valakit paskolni és kiejtsék szépen sorban egymást. Nem akarom azért totális pusztításba fogni a képességem, mert ki tudja, lehet, hogy valamelyikük immúnis vagy regenerálja magát vagy egyéb oknál fogva nem lesz életképes a tervem.
-...
Várjunk csak.. Mi a fenének engednék? Nem vagyok az anyjuk, hogy pátyolgassam őket vagy visszafogjam magam. Haljon akinek kell, nem énnekem kell ellapátolni a hullát a végén úgyse.. Csak ne én legyek a hulla. Azt hiszem amit azon a bizonyos rideg-hideg helyen használtam ahol a C° nem ismerte a nullánál nagyobbik számokat. A katonát szépen kiütötte szóval ezekkel se lesznek bajok.
Kisebb módosítást kap, hogy nyál útján is tudjam átvinni...hát nem lesz gusztusos de igazából mindegy lesz annak már. Meg épp az lesz az utolsó dolgom, hogy azzal törődjek, hogy mennyire undi.
A lift lent, sok sikert kívánás és az ajtó kattanásakor a legközreesőbbnek megfogom a símaszkjának alját és felhúzom majd ha így a nyaka szabad akkor tarkón köpöm éés próbálok minél hamarabb utána a szoba másik felébe jutni mielőtt még rájönne, hogy mit csináltam és a hideg vér elborítaná az agyát és átcsap a falon. Persze próbálok valami fedezék mögé érkezve a túloldalt, ha más nem egy gyors szobaváltás. Remélem azért nem rögtön a tusolós fazonba fogok így belerohanni rögvest.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 2 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Dumber Vas. 30 Okt. 2011, 14:09

Mikor hivatalosan szabaddá válik a mindenki mindenki ellen egy kaján vigyor villan fel az arcomon. Lehetőség szerint a csapatban leghátul állva. Ugyan a célpontunkat nem ismerem, de akármennyire minden kellenénk ellenére biztosra veszem, hogy a csapat egymásra támad mielőtt egy lépést haladnánk előre. Szóval első "lépés" helyett csak mélyen leguggolok. Egy lélegzetvételnyi időt várok, hogy láthassam az első reakciót a társaimtól. Ha véletlen rám támad valaki akkor bevetődök egy másik társam mellé, hogy elkerüljem az elsődleges támadó lépését ami felém irányul, majd a "fedezékem" gyomorszájába vágok egy jobbost, hogy ne ő csapjon le rám először, majd felfelé rugaszkodva hátra lököm a legközelebbi alaknak. Ezek után meg bevetődök az egyik közeli szobába fedezéket keresve.
Ha adja az isten, hogy nem néznek ki engem célpontnak az első támadásokkal, akkor lerántom gyorsan a maszkomat, mint egyik legfeleslegesebb dolgot ami nálam van és elhajítom az emberek között, hogy mindenki arra figyeljen, legalább egy pillanatra, majd pár nyilat próbálok behúzni a rézbőrű tegezéből, lehetőleg észrevétlen, nehogy összeakadjon a kezünk, mert ugyanakkor nyúlunk hozzá vagy ilyesmi. Ha azok megvannak, akkor rögtön a legközelebbi két, ellenséges vesébe mélyesztem egy egy határozott mozdulattal. Ha minden igaz ez lebénítja majd őket, szóval ebben a hitben térhajlaton próbálom rúgni az utolsó tagot, hogy elfuthassak mellette egybekötve azzal, hogy feldöntöm. A konyha lesz a célpontom, reménykedve benne, hogy van egy szép pult és mögé vetődhetek.
avatar
Dumber
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 11
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Dumb
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 2 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Dr. John Huniver Kedd 01 Nov. 2011, 07:34

Meglepődve konstatálta, hogy mekkora a konkurencia. Ráadásul még egy AIMes munkatárs is itt van. John el-elhúzogatja száját. Ez több mint nehéz lesz. Ő pedig nem szereti a nehézségeket, főleg ha fizikai természetűek. Ráadásul egymás ellen kell harcolniuk és egyszerre. Duplán rossz.
A kapott ruhát felölti, mást nem tehet. Bár elgondolkozik azon, hogy talán inkább bele se vág. Kissé fél az erőteljes konkurenciától. Végül úgy dönt, hogy megpróbálja. Hátha ésszel sikerül elérnie valamit.
A harctérre beérve, ami sokkal ismerősebb, mint gondolta, ő meghúzódik a falnál. Aztán nemes egyszerűséggel hangyányira zsugorodik és megbúvik. Hadd gyilkolják csak ezek egymást, ő szépen kivár és figyel. Persze készen áll, hogyha kell, újra megnövelje testméretét.

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 2 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 03 Nov. 2011, 15:24

A forró víz zubogva veri a vállamat és a hátamat, kellemesen ellazítja az izmokat, és szinte kimasszírozza a csomókat, amiket a sok stressz okozott. Mostanában kicsit túlterhelt vagyok, ezt be kell látnom, de tudtam, hogy mire vállalkozom. Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért - mondta egyszer apám, és azt hiszem, ő is idézte valahonnan.
A falnak támaszkodom kezeimmel, és fejemet lehajtva hagyom, hogy a víz lemosson rólam minden fizikai és erkölcsi mocskot. Talán le kéne szedetnem a tetoválásaimat is, nem biztos, hogy összeegyeztethető ez egy komoly politikussal. De mindegyiknek megvan a maga emléke. Az alkalomra nézek, ahol az AIM felirat van. Ehhez különösen sok emlék fűződik. Remény. Árulás. Gyilkosság. Fájdalom. Szerelem.
Mi ez a zaj? Mintha odakintről jönne. Hazajött Johanne... És szétveri az előszobát? Valami nem stimmel.
~Johanne?~ Gondolom gyanakodva, és bár nem zárom el a vizet, kilépek a zuhany alól, magamra veszem a nadrágomat, pedig meg törölköztem.
Fülemet az ajtóhoz tapasztom, hogy megtudjam, mi folyik odakint, miközben az ingemet gombolom össze magamon. Ha valaki jött, biztosan hallja, hogy zuhanyoztam, amíg a víz folyik, azt hiszi, nem vettem észre, de ha megpróbál bejönni, ez az ajtó nehezen fog nyílni.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 2 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 03 Nov. 2011, 16:54

Résztvevők: Huniver, Toxin, Sakura, Anderson és Tao

Anderson bármennyire is utolsó akart lenni Sakura volt az, aki végül is utolsónak lépett be a helységbe. A csapat bent volt és az ajtó csukódásra azonnal lépett mindenki.
Elsőként Toxin dobott egy tőrt valamelyik ellenfelébe. A gyors támadások miatt nem látszott, hogy kit is talál el, de Anderson érezte a fájdalmat, ahogyan a tőr az oldalába állt, szerencsére nem túl mélyen, talán egy-két centire csak, nem volt túl jó dobás. Toxin pedig bevágódott a konyhába az egyik szekrény mögé és Anderson, akivel mit sem törődtek, mert a többiek egymással voltak elfoglalva, a sérülés miatt pedig lassult és, ha ennek ellenére még mindig Sakura-ra támad, akkor a köpés őt is el fogja találni. Ha nem megy felé, akkor be tud jutni fedezékbe a nappaliban az egyik kanapé mögé.
Sakura-hoz a legközelebb Huniver állt, megragadta a férfi maszkját, majd próbálta felhajtani, a mutatványból az lett, hogy letépte róla, mert a férfi már nekiállt összemenni. A köpés Huniver arcának felét érte, mert nem teljesen háttal volt. A következő pillanatban Huniver pedig már olyan pici lett, hogy Sakura alig látta csak a talajon. Ezek után azonban ő is futásnak eredt és beért a hálószobába.

Tao a fürdőben halja a nyögéseket, verekedéseket és azt is végül, hogy valaki a szomszédos szobába, a hálóba érkezett.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kastély - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 2 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 04 Nov. 2011, 16:21

Sikerül az amit akartam és még a menekülési rése is és így beérek a hálóba. Remek, remek. Remélem most egy jó ideig ellesznek egymással míg én felkészülök egy kis meglepivel mindegyiknek. A hálóban körbenézek, hogy mi is van itt, ha találok egy széket akkor kitámasztom az ajtót vele, ha nincs akkor az se baj. Hátrébb lépek az ajtótól és az ágy szélére leülök és most jön a csendes koncentrálás. A képességem nagy üzemben kezd el dolgozni. A cél egyszerű, levegőben terjedjen és legalább megbénítsa mindegyiket. Nem hiszem, hogy adnak annyi időt itt magányosan, hogy halálosra csiszoljam de meglátjuk. Remélem ellesznek egymással addig.
Egyenlőre az ágyon ülve nekiállok a víruskámnak.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 2 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Dr. John Huniver Szomb. 05 Nov. 2011, 10:38

Az eltűnéses megbújás nem volt sikeres, illetve túl lassan hajtotta végre a folyamatot, minek folytán egy adag köpet borítja be arcát. John morcosan törli le kabátja ujjával arcáról a váladékot.
- Szemét! - gurul be s az őt leköpő Sakurát követi zöld szemeivel, hogy hova menekül. Majd a nyomába ered. Ha bezárta az ajtót, ha nem, az alatta lévő résen könnyedén átcsusszan. Amint meglátja az ágyon ülő nőt, rögvest megnő akkorára, hogy még épp ne verje be fejét a plafonba.
- Helló! - vigyorodik el, közben jobbjával Sakura derekát igyekszik átfogni, hogy ne tudjon elmenekülni, baljával pedig nyakon ragadja, hogy egy kis levegőmegvonásból eredő ájulást érjen el nála.

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 2 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Dumber Vas. 06 Nov. 2011, 15:37

Éles fájdalom hasít az oldalamba, automatikusan oda kapok, miközben beindul a védelmi mechanizmus és fedezék be is futok. A lendületemmel rohanok neki a kanapénak, kirántom a tőrt és mászok is a túl oldalra. Próbálok úgy eltűnni, hogy annak nyoma ne legyen. De két lépést áldozok csak a kanapén való átjutásra, így lehet egy kicsit meggyűröm a párnát rajta. De nincs időm azzal foglalkozni, miközben fogom a sebem, hogy legalább vér nyomokat ne hagyjak hátra. Egyenletessé próbálom tenni a légzésem, minden hideg véremre szükségem van, hogy mutassam ki a fájdalmamat hangosan, csak szorítom a fogamat, bár a seb nem érződik mélynek, de mikor hozzá nyúltam, hogy megnézzem ordítani akartam. Nem számítottam ilyen felhozatalra a versenyen. Nem is beszélve arról, hogy azt se tudom, hogy a többiek mit tudnak, eddig csak egy éles pengével találkoztam. Egyenlőre megbújok inkább itt és hallgatózok.
avatar
Dumber
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 11
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Dumb
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 2 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.