Sunnyside utcái

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Sunnyside utcái - Page 2 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 12 Okt. 2011, 12:12

Rendben, ugorjunk, írok egyből a klubba!

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 2 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Horatio Millvier Kedd 30 Ápr. 2013, 16:17

//Előzmények: Queens > Sunnyside > Svarog lakása.//

Horatio Millvier miután elhagyta Svarog lakását a rendőrség felé indult, hogy korábbi terveit követve onnan hívja fel a S.H.I.E.L.D.-et, hogy jöjjenek érte, vagy valamit csináljanak, hogy visszatérhessen az életéhez. A férfi lassan sétált. Még csak reggel volt, így rengeteg idő állt a rendelkezésére, hogy értesítse kollégáit és valaki kisegítse, hogy ne kelljen az utcán vagy a sitten éjszakáznia. Horatio útközben azon töprengett, hogy vajon mi történhetett azután, hogy Dormammuval harcolt. Ekkor esett a tekintete először egy újságos bódéra. Oda lépve megnézte a napi lapot és a rajta lévő dátumot. Eléggé ledöbbent amikor rájött, hogy két hónap telt el, és sejtése beigazolódott, hogy hosszú ideig nem volt jelen.
~ Na ez azért durva. Két hónap. Mi a fene történt velem. Merre jártam, miért nem emlékszem semmire a lövés utáni időkről. Ha meg is haltam, akkor is emlékeznem kéne. Balthazar is emlékezett amikor visszajött ~ töprengett, majd letette az újságot és kicsit gyorsabb tempóra váltott.
Negyed óra múlva már ott is volt a rendőrség előtt és készült belépni az épületbe.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Sunnyside utcái - Page 2 250sc9gSunnyside utcái - Page 2 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 2 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Svarog Szer. 01 Május 2013, 11:57

A nagy darab, kopasz ukrán feje már vörös volt, ahogy Unka forgatta az átlátszatlan műanyag poharakat, amik alatt egy piros golyó volt. A békára emlékeztető mutáns közben a következőket rikkantotta.
- Itt a piros, hol a piros! Na, hol van?
Megállította. Az ukrán kifújta a levegőt, majd a szélsőre mutatott. Unka felvette, de nem volt alatta semmi. A mutáns vállat vont, majd zsebre rakta az asztalon lévő 100 dollárost.
- Szemét mutáns! - üvöltötte a férfi, elkapta Unkát az ingnyakánál fogva, majd felemelte.
- Hé higgadj le! Svarog barátja vagyok! - kiáltja.
- Köpök a barátodra. Ide a pénzem, te szaros csaló!
Unka ekkor látja, hogy a szomszéd utcában lévő rendőrségre egy ismerős férfi akar belépni.
- Horatio! Segíts!

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 2 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Horatio Millvier Szer. 01 Május 2013, 12:05

Horatio Millvier éppen be akart lépni a rendőrség épületébe, amikor a nevét hallotta és hogy segítséget kérnek tőle. Oda nézve Unkat látta meg, amint egy férfi készül agyon verni a mutánst.
- Oh a fenébe - morogta, majd elindult feléjük, majd odalépett hozzájuk és a férfire nézett.
- Engedd el, még amíg szépen kérem, vagy a nap hátralevő részét bebetonozva fogod tölteni - mondta, majd koncentrálni kezdett és a férfi lába alatt megmozgatta egy kicsit a földet, minek következtében a beton kicsit megrepedt az ismeretlen alatt, és kis rés nyílt, amely csak arra várt, hogy Horatio tovább szélesítse annyira, hogy Unka támadója éppen belepottyanjon derékig.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Sunnyside utcái - Page 2 250sc9gSunnyside utcái - Page 2 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 2 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Svarog Szer. 01 Május 2013, 13:43

Az ukrán hirtelen elugrik a repedés felől, közben elengedi Unkát, majd a közeledő Horatiora nézz.
- Bakker. Egy másik mutáns! Ennyire jó haverságban vagytok egymással, vagy mi a franc? - kérdezi döbbenten, majd hátrálni kezd. Unkának vágja a pénztárcáját. - A tiéd!
Elfut a helyszínről. A békaszerű mutáns feltápászkodik.
- Horatio! Rég láttalak! - kiáltja, majd felveszi a pénztárcát és megnézi a tartalmát. - 900 dollor. Látom egész fincsi dolgokat tudsz. Van néhány fickó aki tartozik nekem. Megkeresnéd őket? Csak mert kellene nekem a pénz. Amúgy mi van veled? Mi járatban vagy?

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 2 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Horatio Millvier Szer. 01 Május 2013, 13:53

Horatio Millvier nem reagál a ukrán férfi szavaira, csupán érzelemmentes tekintettel várta, hogy eltűnjön a helyszínről. Unka szavaira lesújtó tekintetet villantott a mutánsra.
- Fontosabb ügyből vagyok itt. Két hónap kiesett az emlékeimből. Tudnom kell mi történt velem. Azonnal meg kell találnom Svarogot. Fel tudnád hívni, hogy merre kószál? Sürgősen beszélnem kell vele. A képességeim is megváltoztak. Valószínűleg nem voltam köztetek ez alatt az idő alatt, ha érted mire célzok, de biztosra tudnom kell - mondta, majd türelmesen várta a férfi válaszát, miközben folyamatosan azon gondolkozott, hogy vajon biztos meghalt e.
- Unka. Amúgy nem tudnál kölcsön adni egy kis zsetont, amíg visszatérek a munkához. Amint tudom visszafizetem, de egy fitying nélkül ébredtem a folyóparton - nézett kérdőn a mutánsra.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Sunnyside utcái - Page 2 250sc9gSunnyside utcái - Page 2 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 2 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Svarog Szer. 01 Május 2013, 15:20

- Két hónap? - kérdezte döbbenten Unka. - Mi volt az utolsó emléked. Nem láttál felülről valami fényt, nem kaptak el különös kis idegen lények és nem voltál ott egy fémasztalon? És nem végeztek rajtad kísérleteket? Szondákal, amiket feldugnak test... Uhh bocs. De ha nem emlékszel semmire akkor lehet, hogy elraboltak az idegenek. Nem akarlak megijeszteni, de a képességeid is ezért változtak meg.
Elindul a sikátorba. Hamarosan egy étterem hátsó bejáratához érkeztek, ahol egy szakács várakozik, majd átad Unkának egy tányér spagettit.
A mutáns enni kezdi.
- Bocsi, Svaroggal úgy egy ideje fasírtba vagyunk. Nem tudom merre van, a SHIELD-nél vagy a lakásán próbálkoztál már? Amúgy szerintem lehet hogy idegen vagy... Ja és pénz kell?
Benyúl a tárcába és Horatio felé nyújt 4 százast.
- Ennyivel tudok szolgálni, nekem is szükségem van a pénzre. Figyelj már, jeladót nem raktak beléd?

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 2 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Horatio Millvier Szer. 01 Május 2013, 15:30

Horatio Millvier nem bírta ki nevetés nélkül Unka szövegelését.
- Túl élénk a fantáziád, Unka. Az utolsó amire emlékszem, hogy Dormammu ellen harcolunk, súlyos sérüléseim vannak, és golyók repülnek felém. Utána minden elsötétült. A következő emlékem, hogy a Queens folyó partján fekszem - magyarázta, majd az enni kezdő mutánst nézte.
- Jó étvágyat. Köszi a pénzt. Amúgy voltam a lakásán. A S.H.I.E.L.D. meg gyalog kicsit messze van - mondta, majd elvette a négyszáz dollárt.
- Köszönöm a segítséget, Unka. Még szerintem találkozunk - mondta, majd biccentett neki, és elindult, azonban hirtelen megfordult.
- Mond csak. Miért nem keresel valami tisztességes munkát - guggolt le a férfi mellé - Eszed van, leleményes vagy, miért nem próbálkozol valamivel amiből jobban meg tudsz élni? - érdeklődött.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Sunnyside utcái - Page 2 250sc9gSunnyside utcái - Page 2 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 2 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Svarog Szer. 01 Május 2013, 15:37

- Figyelj. Kérdezd meg Philt. Egyszer elrabolták a szürkék. Ja igen, ott voltál az Astoriánál. Szerintem Dormammu valami marslakó volt. Láttam abba a History Channeles műsorba, hogy sok idegen lényt istennek hittek. Szerintem itt is erről volt szó, csak Dormmamut démonnak nézték. Ennyi - mondja, majd magába önt egy egész köteg tésztát. Majd kinyújtózkodik, majd válaszol Horatio újabb kérdésére.
- Megkértem Svarogot, hogy rakjon már be engem az új csapatába. Nem beszélt róla sokat, de azért nekem megmondta, hogy nekem priuszom van. Mintha neki nem lenne. Ja és a munkakeresést mostanában is csinálom.
Sarkon fordul és elindul a sikátor vége felé.
- Ja ha kell valami meló neked, esetleg szarul kezdenek el állni a dolgaid akkor csak szólj. Tuti tudok neked találni valami munkát, még ha nem is legálisat.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 2 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Horatio Millvier Szer. 01 Május 2013, 15:46

Horatio Millvier kicsit meglepődött Unka szavain, majd megcsóválta a fejét.
- Higgy amit szeretnél. Ha láttad volna amit mi, nem gondolnád ezt - mondta.
- Svarog sem egy minta személyiség, de ebben neki kell döntenie. És a S.H.I.E.L.D. azért nagyon odafigyel, hogy kit tesz be az Erőművekbe - mondta, majd követte Unkat a sikátorból kifelé.
- Ha lesz valami, majd szólok, de már tudom mik lesznek a következő lépéseim. Vigyázz magadra és próbálj életben maradni. És amúgy adtál egy ötletet, hogy hol találom meg Svarogot. De előtte telefonálnom kell. Nem tudod van e a közelben pénzváltó? - érdeklődött.
~ Ha mázlim van akkor a főhadiszállásnak kiszemelt bunkernél van. Minél előbb fel kell hívnom, hogy biztosra vegyem. Amint lehet oda megyek, ha ott van ~ gondolta a férfi, majd várta Unka válaszát.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Sunnyside utcái - Page 2 250sc9gSunnyside utcái - Page 2 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 2 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Svarog Szer. 01 Május 2013, 16:54

- Megvannak a saját ellenségeim Horatio - mondja Unka. - Ha majd világot megváltani van kedvem, akkor neked szólok.
Unka megvonta a vállát, majd a sarok felé bökött a fejével. Egy képregénybolt volt a sarkon. A kirakatban kalózos és cowboyos képregények díszelegtek.
A bal sarokban egy cowboy figura álldogált.
A homlokzatán egy hatalmas felírat díszelgett. Vad Tenger képregénybolt.
- Esetleg ott. Bár nem tudom, hogy a cowboy homik mennyire váltanak pénzt, de próbálkozz itt.
Unka sarkon fordult, majd eltűnt az árnyékok között.
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 2 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Horatio Millvier Szer. 01 Május 2013, 17:01

Horatio Millvier a képregénybolt felé pillantott, és mire hátra nézhetett volna Unka eltűnt.
- Na látom sietős a dolgod - jegyezte meg, majd elindult a képregénybolt felé.
Odaérve belépett, majd rögtön a kasszához lépett, és az ott lévő eléggé kifestett és teletetovált, meg piercingezett középkorú férfihez fordult.
- Helló. Megkérhetem, hogy váltson egy százast apróra, hogy tudjak telefonálni? - kérdezte, majd miután az ismeretlen belement átadta a pénzt és átvette az aprót, majd elköszönt és kilépett a boltból, és a legközelebbi telefon elé lépett, bedobta a szükséges pénzt, majd tárcsázta Svarog számát. Ha a sárkányember felvette a telefont, akkor beleszólt.

Telefonbeszélgetés:

Horatio:
- Helló, Svarog. Horatio vagyok. Azonnal beszélnünk kell. Dormammu óta nem emlékszem semmire. Most ébredtem a Queens folyó partján. Semmire nem emlékszem az elmúlt két hónapból. Nem tudom meghaltam e vagy mi történt. Segítségedre van szükségem - mondta, majd várt.
Svarog:
- Aha. Horatio vagy. Meghaltál, vagy legalábbis akit imitálni próbált az halt meg. Kapott pár lövedéket. Hálás lennék ha megmondanád, hogy mégis ki a franc vagy.
Horatio:
- Én vagyok az Svarog. Emlékszem, hogy golyók repültek felém, de onnantól vége. Kérdezz olyat amit csak én tudhatok – mondta.
Svarog:
- Huuu, amilyet csak te tudhatsz. Mi a kedvenc vodkám?
Horatio:
- Talán életedben ha egyszer ittál vodkát. Jobban utálod mint bármelyik más piát – felelte.
Svarog:
- Na de orosz vagyok, minden orosz szereti a vodkát.
Horatio:
- De te valami csoda folytán gyűlölöd. Nem tudom miért, de ha csak az a pia lenne inkább szomjan halnál, minthogy meddig – mondta.
Svarog:
- És mondd már el, hogy mi történt azzal az egy alkalommal mikor ittam.
Horatio:
- Ha jól emlékszem, akkor lángoló tűzgolyóként szállt el a fejemtől centire a vodka maradványa amit visszaköptél – válaszolta.
Svarog:
- Aha. Semmi hirtelen mozdulat mikor megérkezel. Még nem bízok benned. Láttam a hulládat, ahogy elszállították.
Horatio:
- Rendben. A bejáratnál találkozunk. Igyekszem - mondta a férfi, majd lerakta a telefont..

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Sunnyside utcái - Page 2 250sc9gSunnyside utcái - Page 2 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 2 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Horatio Millvier Szer. 01 Május 2013, 18:06

Horatio Millvier a telefonletétel után felsóhajtott. Örült, hogy valamennyire sikerült meggyőznie Svarogot, hogy ő az, és lehetőséget ad neki a személyes bizonyításra is. Ennek okán azonnal el is indult, hogy valami tömegközlekedési eszközt keressen amivel eljuthat New York szélére. Szerencsére pénze már volt, így utazni tudott.
~ Remélem, hogy hamar sikerül meggyőznöm teljesen és elmondja amit tudnom kell, majd pedig segít hogy újra kezdjem az életem ~ töprengett a férfi, miközben több utcán halad végig, de még nem találta meg a megfelelő buszt.
~~ Oh hogy a fenébe van már az-az átkozott busz Ennyire nem lehet eldugva az a járat ami nekem kell. Mindent megtalálok csak épp ezt nem ~ mérgelődött magában.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Sunnyside utcái - Page 2 250sc9gSunnyside utcái - Page 2 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 2 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Horatio Millvier Szer. 01 Május 2013, 20:11

Horatio Millvier nagy nehezen megtalálta a számára megfelelő busz megállóját, azonban még volt vagy tíz perce. Nagy hőség volt. Horatio nem igen rajongott az ilyen forróságért, valahogy nem volt ínyére a dolog és minden évben a nyár egyre melegebb lett az utóbbi időkben, és sajnos nagy hőmérséklet különbségekkel. A férfi megigazította magán a polót, mire az egyik üvegben észre vett valamit a hátán, felhúzta pólóját és egy griff tetoválást látott meg. Ezzel egy időben fehér fény villant és egy griffmadár jelent meg, miközben Horatio hátán a bőr egy kicsit húzódni kezdett, de alig egy pillanat múlva elmúlt. A madár Horatio elé lépett, majd lefeküdt, és felnézett rá.
- Mi a fene - gondolta a férfi és hamar rájött, hogy talán új képességet fedezett fel magában.
Lassan a griffhez lépett, és óvatosan megsimogatta mire az hozzá dörgölőzött, ezzel egyértelművé téve, hogy a férfi idézte meg a mitikus teremtményt.
- Kelj fel - mondta a lénynek, mire az engedelmeskedett.
Horatioban ekkor felötlött egy merész gondolat.
- El kéne menjek valahova. Repülnék - mondta a lénynek, mire az lefeküdt, és hagyta, hogy Horatio a hátára üljön. Így a férfi fel is mászott rá, majd a griff megvárta amíg elhelyezkedik, és felállt, majd hatalmas szárnyaival néhányat csapva már a magasban is voltak. Horatio kezével irányította a lény útját, amely arra ment amerre ő akarta, így el is indultak az elhagyatott bunker felé.

//Folytatás: New York szélén lévő területek > Erőművek bázisa > Redrose Village > Bejárat.//

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Sunnyside utcái - Page 2 250sc9gSunnyside utcái - Page 2 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 2 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Sandman Szer. 28 Szept. 2016, 23:33

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Puccs telefonhívásra
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:
- Felicia Paran
- Munkába igyekvők
- Koldusok

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Álmos őszi, nagyon kora reggel volt. Az egyre rövidülő nappalok egyik eltéveszthetetlen jeleként a nap még csak éppen csak pislákol a szomszédos körzet, Long Island horizontján. Az emberek azonban már munkába sietnek. A buszok, vonatok és metrókocsik zsúfoltak és a forgalom is egyre csak nő. Már-már feltűnnek az első iskolabuszok is, ahogy még az aszfaltot róják a kései tejes és pékárus kisteherautók. A sarkon egy magányos telefonfülke áll. Egyre kevesebb van ilyenből a városban. A sorozatos természeti csapások és külső támadások nyomán megsérülnek és megsemmisülnek, de nincs igény az újjáépítésükre. Mindenkinek van saját vonala vagy mobiltelefonja. Most mégis történetünk indító mellékszereplője az a telefonfülke, ami itt áll...

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 2 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 29 Szept. 2016, 08:46




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Puccs telefonhívásra
Felicia Paran
A Kártyák Mestere


Játékostárs(ak) neve:


Nem, nem, nem, nem, nem és nem! Nem akarom ezt tovább csinálni, totálisan elegem van belőle! Az éjszaka közepén ébredtem így is rémálomra, vagyis egészen pontosan arra, hogy egy mitológiai lény üvölt a koponyámon belül. A jel arra, hogy itt az ideje, hogy jósoljak. Más sem hiányzik nekem hajnali fél háromkor, mint ez. Felkapcsoltam a szobában a kislámpát és előhalásztam a dobozt, amiben a Paklit tartom. Fent ültem az ágyon és kivettem a kártyákat. Megkevertem őket, majd szépen letettem magam elé az egészet. Már attól kirázott a hideg, ahogyan a legfelső lap felé haladt a kezem, már így éreztem a gonoszt az egészből. Miért pont én?! Vettem egy mélyebb reszketeg levegőt és felfordítottam az első lapot. A Sötétség Házának Uralkodója, a sok fejű, a Hydra. Tehát megint ők készültek valamire, csak egyelőre nem tudtam, hogy mire. És féltem is megtudni, hogy mire. De nem igen volt más választásom, így felhajtottam a következő lapot. Az Árnyak kunyhójának királyja, a Hydra és annak fejei egyértelműen támadó mozdulatokat tettek a lerakott lap felé. Azaz a Hydra megtámadja a SHIELD-et és a támadás, vonalak hatására több SHIELD-es a Hydra jelmezét öltötte magára. Annak pedig nagyon nem lesz jó vége, legalább is szerintem. Következő lap, a Háború házának lapja; Az Út Védelmezői. Azaz a Bosszú Angyalok. A lapon nagyon sokan voltak, még azok is, akiknek egyébként külön lapja van, mindannyian sérültnek, kimerültnek látszottak, akkor ők is játszani fognak a Hydra játékában és lehet, hogy nem lesz jó mindennek a kimenetele. A következő lap a Fény Házának Katonája, az X-men. A Hydra lap feléjük is támadó mozdulatokat tett. Egy újabb lap, ami a Sötétség Házának Uralkodója mellé került, a Háború Házának Hírnöke, Hate Monger, Németország vezetője. Egy szoros kapocs jelent meg a két kártya között, nem mintha ezt nem tudtuk volna eddig. További kártyák, mind körbe szépen a kettő körül, mintha a bolygót ábrázolnák. A lapok szövetségeket mutattak, de minden felé háború és ellenséges vonalak jelentek meg a két középső kártya közül. Még felém is, de felém még a SHIELD részéről is. Nyeltem egyet, nagyon nem tetszett a leosztás, sem az, amit kiolvastam belőle. Szinte mindenhol sérültek, bukások, halál, háború. Lényegében azok maradtak ki, akik a korábbi olvasatom szerint a maffiához kötődtek, de ők másfajta háborúban álltak. A pártatlan lapok közül az ikrek fel és alá váltakoztak, mintha táncoltak volna, nem tudták eldönteni, hogy mi legyen a világ helyzete, hogy ki nyerjen, minden a leosztott lapokon levők kezében volt. Még a Halál Házának királyát és Lovagját is támadás éri, bár nem tudom, hogy annak fényében, hogy Apokalipszis miket tett ne örüljek-e ennek. Az egyik utolsó lap a Láncok Házának bolondja, a földön feküdt, a fején egy sebbel, Osborn elnök halott? A következő pillanatban azonban talpon volt, a lábainál egy másik személy feküdt, majd újra ő volt ott. Meghal és mégsem? Ezt nem értettem, de határozottan felé is a Sötétség Házának Uralkodója lépett fel.
Bármennyire is tudtam, hogy nem fogok jól kikerülni belőle, ez túl nagy dolog volt, így úgy döntöttem, hogy mégis értesítem reggel a SHIELD-et. Nem is nagyon tudtam aludni már az éjjel, Maria már korán reggel, inkább még hajnalban elment dolgozni, valamilyen diákmunka egy gyorsétteremben, így úgyis egyedül voltam. Összepakoltam azokat a holmikat, amire úgy éreztem, hogy szükségem lehet és nekiláttam keresni egy kinti telefonfülkét. Nem akartam mobilról, sem az itthoni számról hívni őket, mert azt lenyomozhatták könnyedén. Nem szerettem volna, hogyha rám akadnak. De végül is a keresésemet siker koronázta és találtam egy fülkét. Egészen eddig zenét hallgattam, így most kivettem a dugót a fülemből és odaléptem a fülkéhez. Ha nem akadályoz semmi, akkor kinyitom az ajtaját és belépek. Igyekeztem a lehető leghamarabb előhalászni a centeseket a zsebemből, majd a bedobás után az internetről kinézett SHIELD-es számot tárcsáztam. Ha sikerült mindez és odaát fel is veszik a vonalat, akkor hadarva próbálom elmondani, amit szerettem volna.
- A mai napon pár óra múlva a Hydra támadást indít nem csak a SHIELD, de a világ egésze ellen. A SHIELD köreiben pedig nagyon sok áruló van, tegyenek meg mindent, hogy minimalizálják a veszteségeket, kérem!
Ezzel pedig, ha tudtam, akkor le is csaptam a kagylót és igyekeztem kifújni magam, mert a szívem hevesen kalapált a mellkasomban és éreztem, hogy zihálok is az idegességtől.


felszerelés:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sunnyside utcái - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 2 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Sandman Szer. 05 Okt. 2016, 09:05

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Puccs telefonhívásra
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:
- Felicia Paran
- Munkába igyekvők
- Koldusok

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

- SHIELD segélyhívó, miben segíthetünk? - teszi fel a túloldalon egy mély, öblös hangú férfi a kérdést, aztán hagyja magát lenyomni a fiatal lány heves vehemenciája és sebessége által. A gyors bejelentés után a férfi még mindig nyugodtan válaszolt.
- Hölgyem, megértettük a bejelentését. Kérem mondja el a nevét, a tartózkodási helyét.

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 2 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 06 Okt. 2016, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Puccs telefonhívásra
Felicia Paran
A Kártyák Mestere


Játékostárs(ak) neve:


Sikerült felhívni őket, és még a telefont is felvették. Egy férfi, nem mintha más lett volna, hogyha egy nő, vagy éppen egy számítógép hangját hallom. Ideges voltam,  a szívem zakatolt, így hadartam végig, amit szerettem volna mondani. Nem tudom, hogy mennyit értett meg belőle, főleg, hogy hiába beszéltem anyanyelvi szinten az angolt, még így is lehetett spanyol akcentusom attól, hogy ez idáig végig Mexikóban éltem. Miután elhadartam, hogy mit szerettem volna már éppen csaptam volna le a kagylót, amikor ismét meghallottam a férfi hangját. Most is ugyanolyan nyugodt volt, mint az előbb, ez néhány másodpercre kizökkentett és nem tudtam egyelőre lecsapni a kagylót. Jó néhány szívdobbanásnyi idő kellett, már majdnem önéktelenül is feleltem a kérdésre, a félelem és izgatottság miatt, de ökölbe szorítottam a kezemet, amivel nem tartottam a kagylót és a fájdalom némileg kijózanított. Zavartan haraptam bele az alsóajkamba.
- Az egyáltalán nem fontos ebben a helyzetben, csak az, hogy megakadályozzák, amit láttam…
Jó-jó tudom a láttam nem a legjobb kifejezés, de nem fogok nekiállni annak, hogy elmagyarázzam miként jósoltam, mert azon idő alatt egészen biztos, hogy bemérik a fülkét. Láttam elég akciófilmet, krimit és helyszínelőket, még akkor is, ha ősrégi sorozatok, hogy miként működik mindez. Ezért is nem a mobilomról hívtam őket, hogy nehezebben találjanak meg. Milliónyi gondolat száguldozott a fejemben, de most már nem is akartam tovább fenntartani a hívást.
- Viszonthallásra! – mondtam még és ezzel tényleg lecsapom a kagylót.
Ha megvan, akkor remegő lábakkal lépek ki a fülkéből. Jól esett volna egy forró kakaó, vagy egy hideg üdítő, meg valami reggeli. Így körbenézek, hátha találok egy gyorséttermet, utcai árust, vagy boltot a közelben.


felszerelés:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sunnyside utcái - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 2 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Sandman Pént. 07 Okt. 2016, 00:52

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Puccs telefonhívásra
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:
- Felicia Paran
- Munkába igyekvők
- Koldusok

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Ezen a nagyon korai, álmoskás reggelen már megjelentek az emberek. Ahogy Felicia kilép a fülkéből, vele szemben feltárul maga a reggeliző mennyország. Fehér épületet szegélyező vörös csíkkal jelentette a nap első és talán legfontosabb étkezését jelentő, legjelentősebb reményt. A tetején vörös és narancs neonfények szó szerint ezt hirdették: "REGGELI". Oda nyugodtan betérhetett Felicia ha akart.

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 2 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 08 Okt. 2016, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Puccs telefonhívásra
Felicia Paran
A Kártyák Mestere


Játékostárs(ak) neve:


Nem is kellett olyan sokat keresgélnem szerencsére! Amint a fülékéből kiléptem és körbenéztem, hogy merre is találhatok reggeliző helyet, rögtön felbukkant a szemeim előtt az épület. A lehető legjobb helyen! Az idegességemet szinte egy csapásra eltűnte az, hogy hatalmasat korgott a gyomrom. Mindig ez van, ha éjjel fent vagyok, akkor már kora reggel majd meg veszek az éhségtől. De most szerencsére legalább tudok enni valamit, és egyszer élünk, najó az én esetemben túlzás, hiszen voltam már klinikai halál állapotában, de nem sűrűn jutok el New Yorkba. Így ha csak mezei junkfood van itt, akkor is enni fogok. Lehet, hogy egészségtelen, de akkor is finom. Ha a másik oldalon volt az útnak mindez, akkor körbenéztem, hátha találok, látok valahol zebrát és lámpát a környéken. Ha volt ilyen, akkor odasiettem és azon át mentem át, ha nem, akkor amikor éppen kisebb volt a forgalom, igyekszem átrohanni az úton, majd bemenni az épületbe/boltba.
Amennyiben minderre nem volt szükség, mert az én oldalamon van a hely, akkor csak odasétálok az ajtóhoz és bemenni rajta. Ha mindezt megtudtam tenni, akkor bemegyek és ott igyekszem körbenézni, hogy hol vannak kitéve a plakátok, amin a menük vannak. Ha nincs ilyen, akkor leülök valahova és megnézem az étlapot, hogy mit tudok kérni. De ha ez olyasmi, mint egy gyorsétterem, akkor a pultnál lesznek étlapok, vagy effélék. Bármelyik is, igyekszem megnézni a menüt, vagy választékot, hogy mihamarabb rendelhessek valamit magamnak.


felszerelés:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sunnyside utcái - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 2 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Sandman Hétf. 10 Okt. 2016, 14:31

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Puccs telefonhívásra
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:
- Felicia Paran
- Munkába igyekvők
- Koldusok
- Reggelizők
- Kiszolgáló személyzet

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Ahogy Felicia belép a helyiség láthatja, hogy szokványos reggelizőhely. Vele szemben hosszú pult, ami jobbra elnyúlik a falig, balra pedig befordul. Mellette mindkét irányban mozgatható asztalok sora kezdődik, majd két ilyen után bokszok kötvekeznek. A pultnál szinte végig ülnek és a mögötte sürgölődő meglett korú hölgynek már nem őszinte a mosolya. Az asztalok is foglaltak, de a bokszokban még ritkásan ülnek. Teljesen átlagos emberek foglalnak helyet a székeken. Néhány munkás, egy-két öltönyös figura, melegítő nadrágos és laza farmeros egyének. Kávét szürcsölgetnek, tojásrántottát és palacsintát esznek. *Csing-csing* és máris érkezik egy szendvics.
Felicia kényelmesen helyet tud foglalni, az asztalok és boxok körül sürgölődő hölgy még lelkes. Kínálgatja a kávét. A menülapok kint vannak az asztalon. Gőz csap ki a konyhanyíláson és magával hozza a sercegve sülő szalonna illatát. A menükártyán reggelik, szendvicsek, kávék, üdítők és gyümölcslevek kaptak helyet. Árban teljesen barátiak, átlagosak voltak. Miközben Felicia a menüt bújja, jönnek mennek az emberek. Leparkol a ház elé egy rendőrautó. Két helyi egyenruhás jön be az étkezdébe, majd elindulnak jobbra és leülnek az első üres bokszba. Bejön egy nő a kisgyerekével aki sír, de miután leülnek és az anyuka elkezdi fel-le hintáztatni az ölében megnyugszik. Érkezik még két öltönyös férfi, ők is keresnek egy üres bokszot. Bejön egy férfi és egy nő, akik egymáshoz bújva sugdolóznak és csodálkoznak rá az étterem "autentikusságára". Hátizsákjukon hatalmas kanadai juharlevél hirdető az országot ahonnan jöttek....

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 2 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 10 Okt. 2016, 15:27




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Puccs telefonhívásra
Felicia Paran
A Kártyák Mestere


Játékostárs(ak) neve: -


Mikor beléptem a reggelizőbe, nagyon megörültem, hogy olyasmi volt a berendezése, mint amiket a filmekben, vagy a sorozatokban láthat az ember. Még soha sem voltam ilyesmiben, így gyorsan közbenéztem, hogy felmérjem a terepet.
- Jó reggelt! – köszöntem lelkesen miután beléptem a helységbe.
Noha a pultos néni már nem volt túl lelkes, de engem úgy tanítottak, hogy illik köszönni. Mivel a pultnál ültek végig, így az ki volt zárva, hogy én oda jussak, így jöttek az asztalok, hogy azokat nézzem végig. Nos, azok is foglaltak, de legalább a boxok nem. Így az egyik ilyen felé vettem az irányt és egy kisebbet próbáltam elfoglalni, már ha volt ilyen és nem egyenlő nagyságú mindegyik. Alapból palacsintát akartam enni, de ahogyan megéreztem a sülő szalonna illatát, valahogyan a korábbi gondolatom is tova szállt, azt hiszem, hogy jó lesz az omlett, rántottával, egy kis tabasco szósszal. Tudom, tudom sós ételt édeskés csípős szósszal, de én így szerettem. Ösztönösen összerezzentem, amikor megláttam a leparkoló rendőrautót, kissé aggódtam, hogy esetleg értem jönnek, mert a kártyák szerint lesz a hatóságokkal összetűzésem, de szerencsére csak étkezni jöttek be. Határozottan megkönnyebbültem. Mikor sikerült választanom, hogy mit is szeretnék enni, akkor igyekeztem a felszolgálólányt odainteni magamhoz. Ha ez sikerült, akkor le is adom a rendelésemet.
- Szia! – köszöntöttem. – Kérnék egy nagy pohár cappuchino-t, sok habbal és sok tejszínnel, vagy tejjel. Egy rántottát, sült szalonnával és nagyon csípős tabasco szósszal. Ezeken felül elvitelre csokis palacsintát leöntve juharsziruppal. Ennyi lenne, köszönöm.
Lehet, hogy nem kellett volna ennyi mindent kérnem, de végül is lehet, hogy az utolsó napunk lesz szabadon és boldogan. Plusz, arról nem is beszélve, hogy az izgalomra, amit a hívás jelentett, nagyon megéheztem.


felszerelés:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sunnyside utcái - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 2 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Sandman Csüt. 13 Okt. 2016, 15:28

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Puccs telefonhívásra
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:
- Felicia Paran
- Munkába igyekvők
- Koldusok
- Reggelizők
- Kiszolgáló személyzet
- Rendőrök, turisták, gondos anyák.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

- Kislányom. - kezdődött a válasz kedvesen, mégis vészjóslóan. - Nálunk csak rendes kávét kapni. - Azzal megemelt egy üveg küblit, amiben még gőzölgött a sötét, de haloványan átlátszó "rendes kávé". - De a többit azonnal tudom hozni. - Mondja kedvesen, és a biztonság kedvéért még kitölt egy bögre kávét a Felicianak és elsiet a pult irányába, hogy leadja a lány rendelését. Telnek a percek, a gőz újra és újra kicsap a szűk ételkiadó ablakon. Csenget a szakács, fordul a pincérnő. Vagy 10 perc is eltelik mikor már Felicia rendelésének kell következnie, amikor az addigiaknál élesebb hangon reccsen meg a rendőrök rádiója.
<krrrsss...4-12 járőr, az önök környékén láttak egy keresett személyt. Személyleírása: fehér nő, tizennégy és húsz év közötti, haja színe fekete. Utoljára a vörös reggeliző környékén látták.> A két rendőr kelletlenül állt fel, miközben az egyikük éppen fizet....már fordul is a másik Felicia irányába, aki hallhatta az üzenetet és láthatta a rendőrök mozgását, így akár le is bukhatott a boksz jótékony takarásába. Azonban közben a pincérnő is hallotta az üzenetet és már nyílt a szája...
- Én látt... - a mondatot már nem tudja befejezni, mert az első golyó ekkor töri át az utcafronti ablakot és áll meg valahol a Felicia felé forduló rendőr amigdalája környékén, miközben agyvelővel teríti be az ablakot és a környező asztalokat. A következő pillanatban már több tucat társa is érkezett az ólom lövedéknek és elkezdték letarolni a vendégeket, a bútorokat és a pultot a rendőrök magasságában....

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 2 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 13 Okt. 2016, 16:05




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Puccs telefonhívásra
Felicia Paran
A Kártyák Mestere


Játékostárs(ak) neve: -


Amikor a felszolgáló odanézett és közölte, hogy csak rendes kávé van, azt hittem, hogy ott fog „megölni” helyben. Éreztem, hogy legalább tíz-tizenöt centit mentem össze, pedig alapból sem voltam túl magas, főleg nem ülőhelytemben.
- Csak ne harapja le a fejemet por favor senora! – kértem.
A biztonság kedvéért még roppant ártatlanul is ránéztem, hatalmas boci szemekkel. A második része a mondandójának viszont már nyugtató volt, amiből az jött le, hogy mégsem fogok úgy járni, ahogyan gondoltam.
- Köszönöm szépen! – mondtam, amikor végül egy pohár kávét töltött ki nekem.
Akkor majd keresnem kell egy Star Bucksot valahol, vagy egy sima közértet, hogy kólát, vagy energiaitalt vegyek. Kissé gyanúsan méregettem a sima egyszerű kávét, még nem igen ittam ilyet, anyáék soha sem adtak, közölték, hogy mert még gyerek vagyok. Ha volt itt cukor, akkor tettem bele legalább négy kanállal, vagy négy kockát, hogy kellően édes legyen és így ittam bele. Most már csak türelmesen ki kellett várnom, hogy végre megkapjam a reggelimet. Nem tudom, hogy mennyi idő telt el, nagyjából bő tíz percnek éreztem, amikor végre én jöttem volna, de meghallottam a rendőrök rádióját.
- Utálom, hogy soha sem téved! – morogtam halkan nyafogós hangon.
Azonnal lehúzódtam, hogy még alacsonyabbnak tűnjek, mint ami vagyok és a falhoz/üveghez húzódtam, hogy minél nehezebb legyen engem észrevenni. Ekkor hallottam meg a lövést, azt mondják, hogy ilyenkor minden lelassul, ez akkora ostobaság, mint… nem is tudom, tagadni az istnek létezését, miközben köztünk járnak! Láttam ahogyan mindent beterített a vér és az agyvelő, felsikoltani sem volt lehetőségem, mert öklendezni kezdtem és a korábban megivott kávé ki is jött belőlem. Mindez néhány pillanat alatt történt, majd újabb lövések történtek, pár másodpercre lefagytam és mozdulni sem tudtam, de után igyekeztem a lehető leggyorsabban bebújni az asztal alá a táskámat ölelve. A teljes testem remegett, próbáltam a borssprayt kihalászni a táskámból, hogy majd azzal védhessem meg magam. Jobban féltem és izgultam, mint amikor telefonáltam. Nagyon reméltem, hogy a lövések hamar abbamaradnak és nem fognak bejönni a lövöldözők, hanem csak elmennek… legyen így… legyen így… mert ezt nem láttam előre magamat illetően, mert ez még túl korai, azt hiszem, hogy túl korai ahhoz, hogy a Hydra legyen…


felszerelés:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sunnyside utcái - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 2 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Sandman Hétf. 17 Okt. 2016, 22:38

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Puccs telefonhívásra
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:
- Felicia Paran
- Munkába igyekvők
- Koldusok
- Reggelizők
- Kiszolgáló személyzet
- Rendőrök, turisták, gondos anyák.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Néma csend. Néhány másodpercig olyan volt, mintha a valóság szövetén keletkezett résen át átesett volna az űrbe Felicia. De éles sípolással zuhan vissza a valóság hideg padlójára. Meg a reggeliző nedves, üvegszilánkos járólapjára. Már hallani lehet némi nyöszörgést, öklendezést, sírós nyöszörgést. Az egész egy morbid, teljes képet alkot a lassan földre folyó vérrel együtt. Amibe nem illik bele kintről, élesen behasító beszélgetés.
- Nem kellett volna...és ha a mi emberünk volt?!
- Szarok rá, prioritásaink vannak. Befelé. - azzal bakancsok csattanása hallatszott be, majd az ajtó nyitódását jelző apró csengő, ami eddig talán fel sem tűnt senkinek. Aztán legalább hárman betrappoltak. Egy a rendőrök felé fordult, a másik a Felicia irányába.

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 2 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.