Random

16 / 18 oldal Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next

Go down

Random - Page 16 Empty Re: Random

Témanyitás by Eva Carter Szer. 17 Dec. 2014, 21:23

Örülök, hogy jól döntöttem, és megvárom azt, hogy Akali mit is mond.
- Oké, akkor követlek téged. - mondom neki, és tényleg követem őt a lakásba. Megpróbálok mindenre fel készülni, vagy is mindenre ami szerintem szokatlan. Először, az előszobába lépünkbe, ami tágas és kellemes külsejű. Majd, megyünk egyenesen a nappaliba, ahol a plafonról egy férfi lóg lefelé, és jó hangosan köszönt minket. Majd ők beszélgetni kezdenek, míg én egyenlőre csak csöndben vagyok. Majd, hallom rám terelődni a témát. Akali apja be mutatkozik, és közben a kezét nyújtja felém, amit én el is fogadok.
- Nagyon őrvendek, a találkozásnak. De, azért Akali út mutatása nélkül, talán nem lennénk itt. - Mondom az apának, majd érzékelem, hogy valami a bokámhoz ér. Amint, le nézek meglátom, hogy egy másfél éves fehér haju gyermek. Le gugolok a kicsihez, és kedvesen rá mosolygok.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 16 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 18 Dec. 2014, 13:33

Helyszín: északi erdők
Résztvevő: Lien(Éva)

Amint leguggolsz a csöppséghez ő is rád mosolyog, majd megszólal.
- Tsókkolom Lien néni. Fel tetszik emelni?
Kérdi és már nyújtja is apró karjait feléd.
Akali pedig mikor észrevszi a dolgot csak elmosolyodik.
- Úgy látszik a kis Darius kedvel téged.
Mondja, majd odahajol a kicsihez, bár láthatod, hogy a lába végig nyújtva marad, valószínűleg mer fájdalommal járna, ha behajlítaná azt.
- Szia picim. Adsz egy puszit a mamának?
A kérdésre egy cuki puszi a válasz.
- Cia mami.
Majd a kicsi megint feléd fordul és várja, hogy felemeld.

Helyszín: Dartan erőd, templom
Résztvevő: Sylar (Caees/Kyle)

A kifakadásodra először furcsán néz rád, majd mikor leesik neki a tantusz, az arcán megértés jelei látszanak.
- Bocs nem tudtam, hogy nincsenek meg az emlékeid. Bár gnómmal a mindennapi életben gyakran találkozhattál korábban azért nem értettem, miért tetted fel a mi vagy te kérdést. És igen, ha tudni akarom hová vitték el a testvéremet és a barátnőjét, akkor igen követnem kell őket, hogy aztán kiszabadíthassam őket a csapdájukból.
Mondja az utóbbi mondatot már elszántsággal a tekintetében
- Elvégre ha hagynám hogy elvigyenek, akkor tanulva a korábbiakból előbb tesznek el láb alól, minthogy a túszokhoz érnék.
Bemutatkozásnál bólint és egy rövid "örvendek"-et is mond még. A kérdésre pedig amire már részben válaszolt, de azért mesél még.
- Különböző tulajdonságokkal rendelkező démoni külső jegyekkel rendelkező, de mégis emberi lények vagyunk, ellentétben a valódi démonokkal. Van aki teleportál, vagy aki alakot és fajt vált rövidebb időre és van aki láthatatlanná képes válni. Egyfajta küldöncei vagyunk a társadalomnak.
Meséli tömören el a faji jellemzőiket.
A kérdésre válaszolt már korábban így most nem teszi meg, de a kérésre immár kicsit halkabban beszél.
- Már 16 múltam.
Válaszol, bár látod rajta, hogy a koránál azért érettebben viselkedik.

Helyszín: észak: hófedte tájak: szakadék mélye
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

A szellem bólint, majd feléd suhint az egyik botjával, mire te pehelykönnyűnek érzed magad, majd a medál ismét felvillan majd enyhén húz maga után lefelé, a szellem pedig melletted lebeg lefelé.
Egész hosszú időnek tűnik míg annyira leértek, hogy láthatóvá váljon Bakura. A két tenyerét eltakarja a leesett kőszikla. A teste zöld páncélos alakban van,mint amilyennek korábban is láttad már, de most a páncél több helyen fel van hasadva és Bakura mellkasa körül a hidegtől enyhén már megalvadt vértócsa van. A tócsából a vér csillag alakban folyt széjjel.
Dóra amint meglátja mindezt elhaló szavakkal kezdi el skandálni, hogy:
- Nem, ez nem lehet.
Nem jön semmi gőz felfelé, ami jelezné ebben a hidegben, hogy Bakura egyáltalán lélegezne.
Már feladnád a reményt, mikor valami fényeset pillantasz meg a szemed sarkából, a kívánságod nem hagy és oda repülsz a fényhez. Amit látsz azonban nem tudod teljesen szavakkal leírni. Egy furcsa kicsit több mint fél méteres gubót látsz, ami egy víztócsa közepén nőtt ki a földből, de gömb alakja miatt alig látszik, hogy egyáltalán a földből nőne ki. A gubó körül valamiért izzik a levegő, nem is érted, hogyan lehet ilyen meleg idelent, aztán megpillantod Dóra ereklyéjét a vízben, melynek a közepén a vascsiga elkezdett körbe forogni.
Dóra csak ámul a látványon, szinte lefagyott, bár láthatod szemében a remény szikráit, de még nem tudhatod miért.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 16 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 16 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 16 Mudch0 Random - Page 16 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 16 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 16 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 16 Empty Re: Random

Témanyitás by Eva Carter Csüt. 18 Dec. 2014, 20:08

Ahogy oda hajolok a kicsihez, az rám mosolyog, és meg is szólal. Mintha kis csengettyűket szólaltatnak meg, olyan lehet a pici hangja. Fel venném, de közben Akali is beszél hozzá, és kap a kicsitől egy puszit. Lábai nyújtva vannak, de nem gondolok még semmi rosszra.
~ Vajon ezt még Akali is látja? - Kérdem magamtól, magamban. Mivel, nem szeretném, hogy késöbb ebből gond legyen, így elöbb a kicsi anyjához fordulok.
- Szabad őt fel venni? - Kérdem, és ha igen a válasz, óvatosan veszem őt fel, és meg próbálok fel készűlni egy esetleges minden bizonnyal bekövetkező sírásra. Bár, lehet, hogy tévedek, majd kiderül.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 16 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 18 Dec. 2014, 23:57

Helyszín: Eldugott gnóm falu
Résztvevő: Lien(Éva)


A kérdésedre Akali válaszol is egy mosoly kíséretében.
- Persze. Nem egy ijedős fajta.
Mondja, majd ha felveszed, akkor a pici továbbra is csak mosolyog és a hajadat kezdi el birizgálni, de nem húzza azt. Csak játszik vele csupán.
- Cép színe van, és jó az illata.
Mondja a pici, miközben olyan békésen játszik az egyik hajtincseddel.
Akali csak mosolyogva néz rád,felegyenesedik, ekkor tűnik fel neked nyugodt körülmények között, hogy egy jó húsz centivel magasabb nálad. Akali az apja felé fordul.
- Apa, járt már itt a párom?
A kérdésre a válasz egy váll megvonás eleinte, de aztán úgy tűnik mégis válasz érkezik.
- Nem járt, vagy a igen nem vettem észre, olyan halkan jár kel az a srác. De találtam egy üzenetet, hogy küldetésen van. Te tudod ez mit jelent nem.
- Ja, azt, hogy lehet csak holnap érkezik majd.
Ezek után feléd fordul és feltesz egy kérdést.
- Lien remélem nem bánod, ha nálunk töltöd az éjszakát, sötétedés után nem szívesen engednélek el egyedül a lakhelyedig.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 16 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 16 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 16 Mudch0 Random - Page 16 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 16 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 16 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 16 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 20 Dec. 2014, 15:37

Nem tudom, hogy milyen alkut kötöttem, de most egyszerűen nincs időm azzal foglalkozni, hogy milyen feltételeket szab majd ez a Ré. Dóra szólt volna, ha rossz ötletnek tartotta volna. Miért lenne rossz ötlet megmenteni a testvérét? Csak ez számít. Bakurának élnie kell, nem halhat meg csak úgy, hogy ráesett egy kő és kész. Meg tudom menteni Ré segítségével és meg is teszem.
Ez a lebegés bejön. Kényelmes és lassú. Az egyetlen, ami idegesít benne, az az, hogy később érek oda a nimfahaverhoz.
- Tarts ki, jövök, segítek!
Nagyon szarul néz ki, alig él szegény. Él egyáltalán? Lehet, hogy feltámasztás lesz itt, nem is megmentés.
- Gömb? Vascsiga? Nekem jó lesz, csak mentsük meg, Ré!
Nem értem az egészet. Dórán látom, hogy ő ismeri, találkozott valami ilyesmivel. Követnem kell azt, amit mondanak, hogy Bakura túlélje. Utána fogok kérdezni és mindent tudni akarok majd. Most a cselekvés ideje van.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 16 Empty Re: Random

Témanyitás by Eva Carter Szomb. 20 Dec. 2014, 22:53

Akali, Meg engedi, hogy fel vegyem a kicsit, de a sírás hálla égnek, el marad, vagy is a kicsi lábával minden rendben, ha jól értelmezem a dolgokat. A kicsi, játszani kezd a hajammal, és meg is dicséri, ami nagyon jól esik. Közben, Akali ismét az apjához fordul, hogy kérdezzen tőle, a férjéről. Közben, én még mindig hagyom, hogy játszón a hajammal, miközben a karomon ül. Majd, én is kapok tőle egy kérdést.
- Nem gond, köszönöm, hogy itt alhatok már ha, tényleg nem lesz belőle gond. - Mondom neki. - Akali, a kicsinek miért fehér a haja? - Kérdem, de nem azért, mert zavarna, csak szimplán érdekel és kész. Meg, szerintem én még eddig nem láttam még fehér haju gyermeket, vagy ha igen, arra már nem emlékszem.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 16 Empty Re: Random

Témanyitás by Kyle Collins Vas. 21 Dec. 2014, 10:05

Fáradt tekintettel néz rá mikor elárulja a korát és, hogy mi lett a családjával. A táskájában nem talál semmit amivel ellehetne látni a sebeit, csak a jelvényét leli meg. 
- Rendben van segítek neked, de előbb el kéne menni egy orvoshoz.
Ahogy jobban szét tekint a templomban meg lát egy régi függöny darabot. Azzal próbálja ellátni a gnóm sebeit amíg nem sikerül egy orvost lelni. 
-Csak párnapja kezdődőt az új emlékeim. Szóval nem igazán van információm a világról.
Kicsit arrébb sétál az ajtóhoz, hogy kóröl tekintsen odakint. 
-Rendben van mehetünk.
Szolok neki vissza hogy haladjunk.

_________________
Random - Page 16 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 16 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Vas. 21 Dec. 2014, 15:16

Helyszín: észak: hófedte tájak: szakadék mélye
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

Dórán látod, hogy kapisgál már valamit, de még nem teljesen érted, hogy mit.
- Aanal? Megnéznéd Bakura testét. Ugyanis, ha ez a gumó az amire gondolok, akkor...
A mondatot nem fejezi be, de sejted, hogy az után tervezi ezt megtenni, amint jobban megvizsgáltad Bakura testét. Ha megnézed a testet akkor láthatod, hogy valami nagyon nem stimmel vele, amint oda érsz láthatod, hogy a vágások sokkal mélyebbek mint képzelted és sötétek, nem is érted mi okozhatta őket, elvégre zuhanás nem okoz ilyen sebet, mikor jobban szemügyre veszel egy vágást meglátod, hogy a kéregtestben már nincs semmi, mintha Bakura nem lenne már ott csak a páncél amit növesztett magára védekezésképpen. Mikor ezt a nyakadból figyelő Pandora is felfedezi kissé ideges lesz.
- Megölöm az öcsémet, hiába halott, megvárom míg feltámad és aztán nyírom ki. Miért titkolta el előlem, hogy képes feltámadni, ilyen szintet nagyon kevesen értek még el a nimfák közül a regeneráció terén. Oké, hogy eleget edzhetett már rá, de ez most komoly, ha ezt tudom nem aggódom halálra magam miatta mikor hetekre eltűnik.
Ezek után ha megvizsgálod a gubót is, feltűnik, hogy a víz aminek a közepén állt enyhén véres.
Eközben a szellem csak közönyös tekintettel néz a dolgokra, mintha nem törődne a dologgal.
- Meddig akarsz még lenn maradni?
Kérdezi nem túl nagy türelmetlenséggel a hangjában.
Ha továbbra sem érted a dolgot, akkor Dóra nekiáll magyarázkodni.
- A nimfák közel állnak a növényekhez is és nemcsak azért mert imádnak a környezetükben lenni meg némelyikünkre hallgatnak is, hanem mint például Bakurának a teste is úgy viselkedik, úgy regenerálja magát a földből ha megsérül, de ilyen súlyos sérüléseknél nem elég csak a föld, további három dolog is szükséges a felépüléséhhez. Pont mint a növényeknek, szüksége van, vízre, megfelelő hőmérsékletű levegőre és napfényre. Úgy tűnik az ereklye amit csináltam nemcsak a viselőjét tartja melegen, így felolvasztotta a havat, de honnan fogunk itt a szakadék mélyén napfényhez jutni?
Tanakodik, mire a szellem feléd fordul.
- Én vagyok a nap és a szél istene, képes vagyok világosságot hozni ebbe a sötét barlangba, de előbb meg kell veled ígértetnem, hogy egy héten belül útnak indulsz egy hajóval és visszahozod nekem Egyiptomba a régen elveszett ereklyémet, amit most magadnál tartasz. Ha pedig elfogadod az ajánlatot, de nem teljesíted akarattal a feladatot, akkor szembe kell majd nézned az isteni haragommal. Hogy döntesz lelketlen kalóz?
Teszi fel a kérdést komoly ábrázattal.

Helyszín: Eldugott gnóm falu
Résztvevő: Lien(Éva)

// Nem a kicsi lába maradt nyújtva hanem Akalié, mert ugye megsérült a farkasemberrel való bunyó közben. //

Szavaidra Akali megnyugtatóan válaszol is.
- Dehogy lesz, van vendégszobánk bőven, ez a ház kicsit előre lett tervezve, hogy sokan elférjenek benne.
A kérdésedre, hogy mitől fehér a pici haja, Akali csak elmosolyodik.
- A férjemtől örökölte, és úgy tűnik a képességeit is. Ő nem igazán olyan külsőre mint mi. Igazából ő nem is gnóm, hanem nimfa. Náluk pedig elég gyakoriak a furcsa hajszínek.
Mondja mosolyogva, miközben rá gondol. Láthatod rajta, hogy nagyon szereti őt, hiába nem fajtársa.
A pici közben tovább játszik a hajaddal, majd mikor megunja a nagyapja felé fordul és nyúl. Ekkor feltűnik, hogy a kis karjaival eléri a nagyapja vállát, pedig ő egy méterrel arrébb áll tőled.
Kissé meghökkensz a látványon, de aztán rájössz, hogy valószínűleg erről mesélt neked az imént Akali.

Helyszín: Dartan erőd, templom
Résztvevő: Sylar (Caees/Kyle)

Meglepődik mikor el akarod látni a sebeit, majd azon amiket mondasz.
- Segítesz nekem kiszabadítani őket?
kérdi, és kissé félve bár, de követ téged kifelé  a templomból, majd csak egy utcát sétáltok csupán, mikor megtorpan, a szája elé emeli az ujját és a szomszédos sikátor felé mutat, ha jól fülelsz, szárnysuhogás zajára leszel figyelmes, és verekedésére.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 16 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 16 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 16 Mudch0 Random - Page 16 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 16 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 16 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 16 Empty Re: Random

Témanyitás by Kyle Collins Vas. 21 Dec. 2014, 18:57

-Tudod, elvileg rendör vagyok. A jelvény alapján. Szoval az, hogy segítek neked az a kötelességem, és hátha közben kiderül valami rolam is közben.
Az utcán mellete maradok felkészülve bármi lehetöségre. Kihalt nak tünt az utca. A gondolataim a magasban száltak, és a multamat probáltam felidézni. Hirtelen meg állt és a szályához kapot. Gondoltam észre vett valamiz. Ezért én is nagy csöndben figyeltem, és én is meg hallotam a szárny susogásat és a verekedés hangját.
- buj ell, mindjárt jövök.
E szavak után a hang forrása irányába indultam a sikatorba.
Megáltam a sikátor bejáratánál, hogy be tudjak nézni de engem ne vegyenek észre.

_________________
Random - Page 16 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 16 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 23 Dec. 2014, 21:06

- Szívem, bökd már ki, hogy mi van!
Nem is tudom, miért szólítottam szívemnek. Össze vagyok még zavarodva picit, mert annyi minden történt és most halt meg a legújabb haverom, de még megmenthetjük vagy valami ilyesmi. Aki ezt nyugodtan, higgadtan viseli, annak tök jó, de nem én vagyok az.
- Megnézem, de mire gondolsz? Ne idegesíts már ezzel titokzatossággal!
Megközelítem a testet és olyat látok, amire nem számítottam. Nem kardok közé esett, akkor miért van úgy felvágva, mint az én tegnapi párducom? Mély sebek mindenhol. Egy szikla nem csinál csinál ilyet és ahová esett, ott sem éles kövek vannak. Sötét is az egész, mintha kátránnyal öntötték volna le.
- Te, Dóra, olyan, mintha felvágták volna, én ezt nem értem.
Odalebegek, megnézem közelebbről. Üres! Ez egy kéreg és a haver nincs benne! Hova a ...ba lett? Dóra beszél itt a nyakamban. Olyan, mintha a mellkasomon feküdne, mint régen, mikoregyütt voltunk. Közel érzem magamhoz, pedig nincs itt, csak a medálból lát és beszél.
- Nekem mondott valami ilyesmit, hogy őt nagyon nehéz megölni.
Á, a fenébe, ez olaj a tűzre. Dóra most még mérgesebb lesz, hogy valaki, akit az öccse pár napja ismer, többet tud, mint a saját testvére. Rácsodálkoztam, mert erre én sem gondoltam. Nagyon kúl kééééépesség! Véres a víz a gubó mellett.
- Ott van belül?
Megkopogtatom.
- Haver, hallasz?
Sűrűsödnek az események, most ez a Ré szellem szól be, hogy ne vacakoljak már. Nem hangzik türelmetlennek, de én türelmetlenségnek veszem, mert zavar, hogy sürget.
- Amíg Bakurát nem hozom vissza az élők sorába teljesen. Ha ez a véres gubó ő, azzal még nem vagyok kisegítve.
Dóra siet a segítségemre, mert nem tudttam, hogy ez így működik. Áááá, kezdem érteni. A "kabát" a legjobbkor jött, az megadja a kellő hőt. A víz itt van, áll a gödör alján, ahogy felolvadt a hó. Nap kell!
- Mire kiásnám a falat, hogy lejusson ide a napfény, késő lenne és akkor is csak kevés jutna le a napnak egy kis szakában. Ré, tehát a tiéd ez, amit találtunk elásva. Legyen, Bakura életéért vállalom ezt a nagy utazást. Jöhet a napfény, keltsd életra a barátomat!
Nem az enyém az ereklye, de felajánlom, hogy elviszem. Bakura sem fogja bánni, hogy emiatt maradt életben. Úgyis csak találtuk. Mennyit kell járkálnom! Rengeteget utaztam az elmúlt napokban, előtte jártam a világot kalózként. Most a havas vidékre kellett jönnöm, aztán vissza Kittihez a bőrökkel és pár nap múlva megyek Egyiptomba. Megkérdezem majd, eljön-e velem valaki, hogy ne unjam el magam út közben. Dóra itt lesz az ereklyében, remélem. Örülnék neki. Na, haver, kelj életre!

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 16 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Kedd 23 Dec. 2014, 21:48

Helyszín: észak: hófedte tájak: szakadék mélye
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

A gubó nem felel, de látod, hogy kicsit megvillan erre Dóra furán néz.
- Bár az is lehet, hogy azért érte el ilyen hamar ezt a szintet, mert az apánktól ő is örökölt egy kis mágiát.
Jegyzi meg elgondolkodva majd figyeli, ahogy üzletet kötsz az istennel, aki széttárja karjait, mire a két tenyere között sugárban kezd el a napfény áramlani a gubóra, ami mintha érezné a napot lassan szemmel alig láthatóan kezd el nőni, csak pár minimétert, de a szemnek épphogy látható a folyamat.
Több mint fél órát töltötök el várakozással, mikor a gubó egyszer csak megreped. Fényesség ami eddig rá vetült, most kitör és egy pillanatra szinte elvakít. Mire újra normálisan látsz egy nap barnította bőrű kisfiút pillantasz meg, hallod ahogy nagy lélegzetet vesz és kissé félve kitápászkodik a gubóból. Majd mikor meglátja a döbbent arcotokat kérdőn néz rátok.
- Mi az? Miért bámultok ennyire?
Kérdi, majd meglátja a tükörképét a véres vízben.
- Hmm nem is rossz, a legutóbb pólyásként ébredtem fel egy ilyen kaland után, most meg lehetek vagy hét éves.
Jegyzi meg és a hangján nem igazán tűnik fel nagy változás, csak egy kicsit magasabb lett.
- Bakura! hogy mertél ilyesmit eltitkolni előlem? A nővéred vagyok.
Kérdi Dóra dühösen.
- Csak mert nem akartam, hogy apával bevegyetek a "családi bizniszbe" jó nekem nimfaként nem akarok mágiával bohóckodni, persze ilyenkor jól jön, meg ha egy haverom patkol el.
Dórán látszik, hogy mindjárt felrobban a dühtől, de aztán amikor Bakura ártatlan kis megbánó gyermekszemeivel néz rá, kifújja a levegőt és úgy tűnik lenyugszik.
- Bocsánat.
Mondja cuki hangon. Mire dóra megenyhül.
- Rendben megbocsátok, de több ilyen ne forduljon elő,halálra aggódtam magam.
Mondja, majd a kis bakura szeme megakad a szellemen.
- Ő kicsoda Annal?
Kérdi tőled kérdőn. A szellem hagyja, hogy felelj, ha nem felelsz akkor pedig bemutatkozik, aztán megkérdezi.
- Indulhatunk?
- Csak egy pillanat!
Vég köbe ha igent mondanál. Odasiet először a "kabáthoz" felkapja, amire a környezet ismét lehül és felköti azt ami most már az egész felkarját befedi, majd a tarisznyáihoz siet. Kiveszi a szelencét és az álldobozt, odafut az egyik üreghez, betolja a szelencét, a hőtől némi meglazult földdel temeti azt be, majd pontosan elé helyezi az álldobozt.
- Ha itt találják nem fogják tovább keresni.
Mondja mosolyogva, majd kiráncigálja a két batyut a volt kéregteste alól és a két vállára teszi, szegény úgy néz ki mellettük, mint egy megrakott málhás szamár.
- Indulhatunk.
Mondja, mire a szellem felvisz titeket. Majd mikor földet értek fenn a hóban, még utoljára figyelmeztet.
- Ne feledd kalóz, egy heted van az indulás előtt. Sok sikert addig is.
Mondja, majd eltűnik. Te pedig érzed a zord hideget ismét. Főleg most, hogy már lement a nap.

Helyszín: Dartan erőd, templom
Résztvevő: Sylar (Caees/Kyle)

A lány nem habozik hamar meg is bújik az egyik közeli fa mögött. Te ahogy közel érsz egy újabb gnómot pillantasz meg, egy vörös bőrű fekete hajú fiút, akit három vörös hajú férfi fog közre, az egyiknek olyan mintha vörös szárnyai lettek volna a karjai helyén, de aztán azok egy pillanat alatt eltűntek és csak a kéz maradt a helyükön.
- Hol a főszállító? Ki jut be szabadon az elfek városába?
Kérdi az egyik vörös hajú férfi, majd mikor nem érkezik válasz, egyet belerúg a srácba. Látod rajta, hogy már nem az elsőt kapta a mai este. ugyanis a vörös bőr ellenére látod, hogy véres a szája.
- Ez se tud semmit, vagy nem akar beszélni.
Mondja egy másik.
- Akkor vigyük őt is a többihez, előbb utóbb csak beszélni fog az egyik, ha másra nem külső hatásra.
Mondja az mint érkezett harmadik miközben ropogtatni kezdi az ujjait.
- Neee, hagyjanak. Kérem.
Nyöszörgi a kis gnóm és ha hátra tekintesz, láthatod, hogy a Gnóm csajszi keze ökölbe szorul és szinte remeg a dühtől. látod rajta, hogy nagyon erülködik, hogy ne lépjen közbe a dolognak.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 16 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 16 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 16 Mudch0 Random - Page 16 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 16 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 16 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 16 Empty Re: Random

Témanyitás by Eva Carter Vas. 28 Dec. 2014, 22:10

Mindkét kérdésemre kapok választ, ami jó tudni. Van bitt bőven szoba, tehát nem gond hogy itt alszom. Valamint, az is kiderült, hogy a kicsi az apjától örökölte ezt a hajszínt, akárcsak a képességét, amit nem tudom, hogy mi a csoda. A kicsi egy ideig még piszkálja a hajam, és már ép kérdezni akarnám a kicsi képességét, mikor is az abba hagyja a hajammal való játszást, és a nagyapja felé nyúl, és el is éri, ilyen messziről. Teljesen meg döbbenek, majd eszembe jut, hogy mondta, és ebből, arra következtetek, hogy Akali férjének is ez a képessége.
- Oda szeretnél menni? - Kérdem a kicsitől, és ha igennel válaszól, oda viszem őt a nagyapjához, és át adom neki.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 16 Empty Re: Random

Témanyitás by Kyle Collins Hétf. 29 Dec. 2014, 17:38

A sikátor falának támaszkodva látom három nem is négy alakot. Egy gnómot akit közre fognak és még három másik egyént az egyiknek mintha szárnyai lettek volna. Nem mentem közelebb mert valami azt súgta nekem, hogy ők a főnixek és többre megyek ha nem avatkozok közbe. Láttam, hogy nagyon megverték a gnómot. Meg hallottam, hogy az elfek váráról kérdik. Elfek a lány aki a kocsmába volt velem, egyből a kocsmáros ezen szavai jutottak eszembe. Mi a csoda, az önzetlen segítségem nem hátráltat hanem éppen közelebb visz az elfe lányhoz. Tovább figyeltem őket. Arra gondoltam ha most oda megyek akkor a kislányt is elkapják aki velem van, vagy egyből elviszik az áldozatukat és nem tudom őket követni. Gyomrom is felfordult az undortól amit a három vöröske iránt éreztem. Amikor meg szólalt a fiú hátra néztem, és láttam, hogy már ökölbe szorította a kezét a kis csaj. Intettem neki, hogy halkan jöjjön ide hozzám, és követni fogjuk őket. Az lett az új terv, hogy követjük öket hátha megleljük a testvérét, és a barátnőjét. Meg, hogy hátha többet meg tudok az elfekröl. Különösen arról az egyről akit keresek.

_________________
Random - Page 16 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 16 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szer. 31 Dec. 2014, 11:58

Villanó gubó, az eszem megáll. Nagyon fain, mágikus egy picit, ahogyan Dóra mondja. Örököltek jókat. A fater is jó arc, küzdött velünk a szörnyek ellen. Na, haver, kelj életre! Csak ámulok, ahogy napfény terem itt a gödör mélyén. Ré óriási erővel bír. A gubó lassan növekedni kezd, mint egy növény, amiből hamarosan kipattan valami, vagy kifejthető, mint a borsó például. Fél óra megy el, már kezdek türelmetlen lenni és nagyon éhes is vagyok. Elvakít a fény és mikor visszanézek, egy sötétbőrű gyereket látok.
- Ez...Ez tényleg te vagy?
Hülye kérdés, de hát mit mondhatnék? Bakurát vártam épségben és helyette egy gyerek jött barnán.
- Odasültél a napfényben.
Ezután már nem jutok szóhoz, mert kezdődik a testvéri veszekedés. Hagyom, hogy megbeszéljék, mert ez kell és akkor lesz jó minden, ha kitárgyalják. Végre él Bakura megint! Nekem ez számít, Kittinek sem okozok szívfájdalmat egy rossz hírrel, sőt én leszek a nagy hős, aki vállalta a kockázatos alkut a haverja, Kitti öccse életéért. Egy aranyos gyerekre nem is lehet haragudni, hamar elülnek az indulatok.
- Ré, a nap és szél istene. Ő adott napfényt, amivel kielhettél a gubódból.
Mondom, hogy indulhatunk. Bakura még a hőmérséklet szabályzó ereklyét, a "kabátot" felveszi, aztán megcsinálja, amiért idejöttünk. Ez tökéletes rejtekhely, a kutya nem jön le ide dobozt keresni, ha mégis leesik valaki, egy hamisat fog találni és valóban indulunk is. Illetve nem.
- Na, add ide azokat a batyukat, még megszakadsz nekem, mikor most támadtál fel!
Átveszem én a batyukat és megint kell Ré segítsége. Jó dolog ez a repülés, lebegés, meg tudnám szokni. Hasonlít egy kicsit a hajózáshoz, ott is billegtünk jobbra-balra, ez még kényelmesebb. 
Fent intek a szellemnek. Nem vagyok szenilis, emlékszem mindenre, nem tudom, minek mondja el még egyszer. Drgölöm a kezeimet és Bakurára nézek.
- Be kéne temetni ezt a gödröt.
Leteszem a cuccokat. Elkezdek havat, földet túrni bele, amennyire tudom. Ha van jobb módszere és elég erős hozzá, akkor elfogadom a segítségét. Ne legyen olyan feltűnő a gödör. Még fázás ellen is jó a lapátolás.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 16 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 01 Jan. 2015, 17:46

Helyszín: észak: hófedte tájak: szakadék mélye
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

A kérdésre, hogy tényleg ő e az válaszol is.
- Persze, csak kisebb kiadásban, meg nap barnította bőrre, ami hamar ki fog fakulni.
A bőrszínére tett megjegyzéssel csak megvonja a vállát mosolyogva.
Miután bemutattad az istenséget Bakura biccent és köszönetet mond.
A batyukból az egyiket átadja, de amelyikben a dobozok voltak az nála marad lévén, már látod, hogy alig van benne valami nem erőlteted, had vigye csak azt.
Mikor megéreztek fel, és elkezded betemetni a gödröt észreveszed, hogy idefent szakad a hó. Az istenség pedig eltűnik.
- Szerintem a természet betemet majd ismét a gödröt. Szerintem inkább menjünk a bőreidért, míg azt ki tudjuk szedni.
Mondja majd ha vele tartasz visszamegy oda ahol nagyjából hagytátok a zsákmányt. Bakura kicsit ás csak csöpp mancsaival, mire megleli a bőröket a frissen esett hó alatt.
Édesnek találod, ahogy egymaga a pici testével megpróbálja kiszedni a kígyóbőrt a hó alól.

Helyszín: Dartan erőd, templom
Résztvevő: Sylar (Caees/Kyle)

A csajszi közelebb lopakodik hozzád, te pedig lesúghatod neki a tervet, mire ő bólint. Ezek után, mindketten lélegzet visszafojtva figyelitek, ahogy a három főnix karjai szárnyakká alakulnak át és felröppennek. kettő pedig egy-egy karmával emeli a magasba a szerencsétlen gnóm fiút.
Tia pedig a vállára és a fejére húzza a kapucnit és a kabátot, majd int, hogy kövessétek őket, felkészülve arra, hogy levegőbe emeled ismét.

Helyszín: Eldugott gnóm falu
Résztvevő: Lien(Éva)

A pici bólint, mintegy válaszként a kérdésedre. Amint átadod a picit, a nagyapja rögtön játszani is kezd vele, gügyögni neki meg minden- Kissé furcsa látvány, mert elég szokatlanul hat számodra, hogy valaki aki úgy néz, ki, mint maga az ördög, ilyen gondoskodó lehet.
Eközben Akali csak mosolyogva nézi a jelenetet, majd feléd fordul.
- Gyere, hosszú nap volt, megmutatom a szobádat és ha szeretnél le is fürödhet-sz.
Mondja, majd megindul az egyik ajtó felé. ha követed, akkor az egy folyósóra nyílik, ami tele van ajtókkal. Nem sokáig mentek, mire az egyiket kinyitja egy szép vendégszobába érkezel, ami nem nagy luxus, de van benne ágy, egy asztal székkel, szekrény, meg egy nagyobb tükör is.
- Ez lesz a szobád, a fürdő a szobáddal szemben van. Törölközőt és hálóruhát is találsz a szekrényben.
Megvárja, hogy van e még kérdésed, majd ha van akkor válaszol azokra és csak aztán köszön el.
- Jó éjszakát.
Mondja, majd magadra hagy a szobában.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 16 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 16 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 16 Mudch0 Random - Page 16 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 16 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 16 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 16 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 03 Jan. 2015, 15:42

Ő az, most már nem kétséges. Húúúú, de meglepő dolgokat tudnak produkálni ezek a nimfák még mindig! Már ismerem őket egy ideje, de ilyet még nem láttam. Nem csoda, a saját testvérét is meglepte vele Bakura, nem csak engem. Kiskölyök lett belőle, tök aranyos. Az üres batyut viheti, azt nem veszem el tőle, csak a nehezebbiket cipelem. Ásnék, kaparok, a hó meg szakad a nyakamba. Ránézek a gyerekre, akarom mondani a srácra gyerektestben.
- Ez csak hó. Simán elolvad, ha jobb idő lesz vagy más alatt is beszakad. Jó ötlet volt az a csalidoboz, de jobb volna fullra betemetni a gödröt, földdel nem?
A fagyott földet sok idő lesz megmozgatni, de én úgy gondolom, hogy így biztonságosabb. A bőröket emlékszem, hová tettük. Majd kiásom. Vagy Bakura megteheti azt is, csak ki ne fáradjon. Megfagyni nem fog, az ellen védi az ereklye, amit Dórától kapott.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 16 Empty Re: Random

Témanyitás by Eva Carter Vas. 04 Jan. 2015, 23:22

A kérdésemre, kapok választ, még hozzá, egy fejbólintás ként. A kicsit, át adom a nagyapjának, majd egy fura látvány tárul elém, mikor a férfi, ez a piros férfi gügyögni kezd neki. Ellenben, Akalinak, kicsit sem fura. Majd, Akali hozzám fordul, és mond nekem valamit. Nem tagadom, hogy eléggé fáradt vagyok. Akali mondatára, jó magam is, csak bólintok, majd mielött követném Akalit, a férfihez, és az unokájához fordulok.
- Jó éjszakát. - Mondom, nekik köszönés képpen, majd követem Akalit, oda ahova vezet. Belépve a szobába, nem nézzek körül, csak Akali szavát figyelem, és hallgatom. Meg próbálom meg jegyezni, amit mond márha egyáltalán tudok figyelni.
- Köszönöm. - Mondom neki, de kérdésem az nincs. A szememet dörzsölöm, mert viszket a fáradságtól. Mikor, hallom őt el köszönni, felé fordulok.
- Jó éjt neked is Akali. - Viszonzom neki a köszönést, majd le veszem a ruhámat, és a székre teszem őket. Aztán kiveszek egy törölközőt, és magamra kötöm, és úgy megyek át a fürdőbe, hogy vegyek egy fürdőt.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 16 Empty Re: Random

Témanyitás by Kyle Collins Kedd 06 Jan. 2015, 15:11

Elmondtam neki az ötletemet, és ismét a főnixeket figyeltünk. Láttam, ahogy készülnek elszállni, majd fel is szálltak. Tia is készült arra, hogy ismét megragadom és felemelem a levegőbe, hogy követni tudjuk őket, annak a reményében, hogy én többet meg tudok a múltamból, Tia pedig meg leli a családját. 
-Akkor kezdjük.
Kicsit alacsonyra szálltam fel, hogy a karmaimmal megtudjam ragadni Tiát, úgy, hogy ne okozzak neki se fájdalmat, se sérülést. Miután sikerült felemelnem, kellő távolságból követem a főnixeket, hogy ne vegyenek észre. Igyekszem figyelni, hogy ne túl alacsonyan, ne túl magasan száljak míg őket követem. A szél járását is próbáltam figyelni. Az érzékeimet próbáltam a maximumra kitágítani, hátha meg hallok, vagy látok valamit a sötét alakoktól ami a hasznunkra válhat. 
-Tia, tudod merre vagyunk?
Súgtam neki oda halkan.

_________________
Random - Page 16 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 16 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 08 Jan. 2015, 23:55

Helyszín: észak: hófedte tájak
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

// Zield az a szakadék kb 10 méter mély XD Ha betemeted akkor az még jobban fog látszani, annyi föld kellene hozzá. //

Bakura melléd sétál és letekint a mélybe, majd rád néz kérdőn.
- Ennek nem látom az alját. Több lesz ez mint 5 méter mélység, szerintem feltűnőbb lenne ha a környékéről megpróbálnád beásni a földet.
Mondja majd rád hagyva a döntést, megy el kiásni a bőröket a hó alól.

Helyszín: Dartan erőd, templom
Résztvevő: Sylar (Caees/Kyle)

Sikerül követned őket, bár eleinte kisebb nagyobb problémát jelentenek a háztetők és kémények kerülgetése, úgy, hogy Tiát is kellő magasságba emeld előlük.
Eleinte csak a sorházakat látod, majd látod, hogy a főnixek átrepülnek a városkapu felett és sík vidék felett repülnek tovább. Ekkor kicsit érzed, hogy le kell kicsit jobban maradnod, hogy ne vegyenek észre titeket, de még így sem vesztetted őket szem elől. Fél óra követés után egy sivár hegyekkel teli helyre értek, ahol az egyik hegy füstölgött. Ekkor válaszolt Tia is a kérdésedre halkan.
- A pokoltűz főnixek törzshelyén a vulkánoknál.
A csapat lassan leszáll a füstfelhőbe és eleinte nem is érted miért, majd Tia súg neked.
- Szálljunk le a kráter pereméhez közel, de ne szállj bele utánuk.

Helyszín: Eldugott gnóm falu
Résztvevő: Lien(Éva)

Akali kint, majd kimegy a szobából, te pedig úgy döntesz, hogy fürödni mész. A fürdő kissé meglepő, mert egy nagy kádat látsz benne, mely mellett egy ruhadarab van, meg egy kupacban kövek vannak melyek körül a melegük miatt derengett a levegő. Ha belenézel a vízbe akkor abban is látsz hármat, bár ennek ellenére a víz kristálytisztának tűnik. Ha ráveszed magad, hogy fürödj, akkor meglepve tapasztalod, hogy a víz kellemesen meleg és a kövek amik a vízben vannak nem is melegebbek sokkal a víznél. Nem is égettek. A fürdő kellemes ellazít, a kád szélén pedig találsz különböző kenceficéket. Eleinte nem is tudod, hogy mi mire való, de aztán lassan felfedezed a kenceficés tégelyek alján a kis festett mintákat, így beazonosíthatod, mi mire jó.
A kellemes fürdő után a szobádba érkezve hamar magadra ölthetsz egy háló inget és az álom hamar el is nyom az ágyban.
Reggel a nap szép sárga sugarai mellett arra ébredsz fől, hogy valami húzgálja a takaródat lefele rólad, pici részletekben.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 16 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 16 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 16 Mudch0 Random - Page 16 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 16 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 16 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 16 Empty Re: Random

Témanyitás by Kyle Collins Kedd 13 Jan. 2015, 19:52

Óvatosan követtük őket. Gondosan figyelve a kellő távolságot, a környezetei helyzeteket. Igyekeztem nem ártani Tiának. Mikor kimentünk a városból lejjebb ereszkedtem, hogy majdnem értük a talajt és nagyobb távot voltunk kénytelenek hagyni, hogy észre ne vegyenek. Követtük a főnixeket egy hegyvidékes helyre ahol egy füstölgő vulkánba szálltak le. Csak ekkor szólalt meg Tia a régebben feltett kérdésemre választ adva. 
-Pokoltűz főnixek? Jópofa nevet választottak. Mit tudsz még róluk?
Közelebb mentünk a vulkánhoz, majd Tia ismét megszólalt, hogy hol érdemes leszállnunk. Így hát oda is mentem, hogy letegyem a kislányt, és én is leszálljak mellé. A kráter pereméhez közel landoltunk. Ovatosan megindultam még közelebb a peremhez, hogy lássak valamit.

_________________
Random - Page 16 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 16 Empty Re: Random

Témanyitás by Eva Carter Szer. 14 Jan. 2015, 18:32

A fürdőbe, ahova belépve veszem észre, hogy a kád mellet egy ruha darab árválkodik, meg egy kupac követ. A kupac kő körül, mintha vibrálna a levegő. Majd, a tükör sima vízbe is belenézzek, és látom, hogy ott is van még három kő. A törölközőt, le veszem, és be mászom a vízbe, ami kellemesen meleg. A nagy láb-ujjammal, meg érintem a követ, ami annyira meleg, mint a víz. Kicsit, ásztatom magam, majd fel fedezem a kenceficés tégelyeket, de még nem tudom, hogy mi mire való. Az egyik aljára nézzek, és akkor fedezek fel egy rajzot, hogy mire is kell használni. Az ami a kezemben van, az a hajra való. A kellemes fürdést követően, visszatérek a vendég szobába, és magamra veszek egy háló inget, majd az ágyba fekszem, és azonnal el is nyom az álom. Másnap, arra kezdek ébredni, hogy szépen süt kint a nap, és valaki húzzale rólam a takarót, szépen apránként kicsi részletekben. Kezeimet, fel emelem a párnára, és nyújtózkodni kezdek, majd ki nyitom a szemem.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 16 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Szer. 21 Jan. 2015, 23:52

Helyszín: Vulkánoknál
Résztvevő: Sylar (Caees/Kyle)

A kérdésedre Tia hamar választ is ad persze csak halkan.
- Ellentétben a főnix rendesekkel, akik a törvényt őrzik, ők a pusztulást szolgálják. Vandalizmusukról és a kínzó módszereikről híresek, nagyjából csak ennyit tudok róluk.
Válaszolja a lány a kérdésedre. Miután letetted a lányt, odalopakodsz a kráter széléhez, de sajnos a kiáramló füsttől szinte semmit sem látsz.
- Ezt bízd rám. Csak annyit kérek, hogy ne ijedj meg, hogy meg ne haljanak téged és ne kövess.
Erre a lány beugrik a kráterbe, majd pár másodperc múlva melletted jelenik meg ismét egy kék füstfelhőben. A kezében, pedig két vascsövet és két felcsavart hálót tart.
- Sokan vannak odabent. Körülbelül 9 főnix és 15 rab, ötösével nagy fémrácsokban lógnak a vulkáni láva felett. Ennyit láttam körülbelül, meg ezeket tudtam felkapni mielőtt földet értem volna. van valami terved? mert nekem jelenleg csak az jár az eszembe, hoyg a farktolluknál fogva fogom őket a láva felé lógatni ha ennek az egésznek vége.
Mondja és látod rajta, hogy elég pipa a látottak miatt.

Helyszín: Eldugott gnóm falu
Résztvevő: Lien(Éva)

Amint kinyitod a szemed, a picit pillantod meg magad előtt, aki éppen a takaródat ráncigálja.
- Jó reggelt Lien néni. Lejésed a reggejit.
Mondja, majd megindul az ajtó felé. ott megáll és visszanéz rád.
- A nagyapi pojácát sütött meg tojást. Sijess, mert neked nem marad.
Mondja, majd előre fut, ki a szobából.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 16 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 16 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 16 Mudch0 Random - Page 16 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 16 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 16 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 16 Empty Re: Random

Témanyitás by Eva Carter Csüt. 22 Jan. 2015, 14:14

Amint, kinyitom a szemem, meglátom a picit, aki köszön nekem.
- Jó reggelt neked is. - Viszonzom a köszönést, majd ki evickélek az ágyból. A következő mondatát hallom, amin kicsit el is csodálkozom. Hisz, még sosem hallottam, olyan ételről, amit úgy hivnak, hogy pojáca. Nem megyek egyből, a kicsi után, inkább elötte keresek egy köntöst, és úgy indulok ki.
- Jó reggelt mindenkinek. - Köszönök, miután be lépek a konyhába. Majd, Akali mellé megyek, és a jobb jánál foglalok helyet, ha nem foglalt. Ha az, akkor a balján. Majd, rákérdezek.
- Akali, Milyen étel az a pojáca? - Nézzek kérdőn a barátnőmre, és várom a válaszát. A tojást, talán még csak, de ehez a pojáca nevü ételhez, még nincs kébzelő erőm. Vagy, lehet talán még is.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 16 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Szomb. 24 Jan. 2015, 00:26

Helyszín: Eldugott gnóm falu
Résztvevő: Lien(Éva)


Ahogy belépsz a konyhába és köszönsz, mint Akali, mint az apja szinkronban szólalnak fel.
- Jó reggelt.
Akali éppen fa tányérokat rakott az asztalra, majd leült, az apja pedig a tűzhely mellett állt és valami fémlapon sütötte a tojásokat.
Amint leülsz Akali mellé fel is teszed a kérdésed, mire először Akali felvonja a szemöldökét kissé értetlenül, majd a pici is betotyog hozzátok és elkezdi púzogatni akali nadrágját, ami alatt láthatóan újabb kötés volt.
- Mami. Kérek egy pojácát!
Mondja, majd mint derült égből a villámcsapás jön Akalinál a felismerés és elkezd nevetni, majd az ölébe kapja a picit.
megszólalni, még nem tud a nevetéstől, de válaszolva a kérdésedre a tűzhely mellé mutat, ahol egy kosárban egy csomó friss hamuban sült pogácsát pillantasz meg. Még az illatukat is érzed.
- Picikém meg kell tanítanom kimondani a g betűt, mert a végén, még kannibálnak néznek minket a szomszédok.
Mondta, majd a kicsivel együtt az egyik kezében, másik kezében a tállal megindult lassan de biztosan a kosárhoz, de azért még vissza fordult feléd.
- Te is kérsz pogácsát? Ez nem emberhús, de szerintem sokkal jobb annál.
Mondja viccelődve, majd attól függően, hogy kértél -e vagy sem vesz ki 2 vagy 3 pogácsát a tálra és visszaül melléd. A pici elvesz egyet és majszolni kezdi és Akali is így tesz a harmadikat meg ha kérted feléd tolja.
- Jó étvágyat.
Mondja, majd jóízűen beleharap a saját pogácsájába.
- Azért ne egyétek tele magatokat pogival, még hátravan a sült tojás is.
Mondta a vörös bőrű nagypapi, miközben lekotort egy adagot az elkészült tojásból egy fémtálra.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 16 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 16 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 16 Mudch0 Random - Page 16 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 16 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 16 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 16 Empty Re: Random

Témanyitás by Eva Carter Pént. 30 Jan. 2015, 17:14

Köszönésemet fogadják, majd kérdezek Akalitól, mire a válasza eleinte, felvonja a szemöldökét. Aztán a kicsi is belép, és megint mondja azt a szót, hogy pojáca, és Akali nevetni kezd, mire én csak mosolygok. Nevetés közben, a tüzhely mellé muta, mire én oda nézek, és meglátom a hamuban sült pogácsát, és még az illatukat is érzem. Miután, Akali már képes arra, hogy megszólaljon, először a kicsinek mond valamit arrol, hogy meg kell neki tanítania kimondani a g t. Majd, kérdez tőlem, mire én csak bólintok, hogy igen kérek. Amint, Akali hoz nekem is, megköszönöm és egy nagyot szippantok az illatából.
- Jó étvágyat nektek is. - Mondom, majd egyből bele harapok a pogiba. Akali apja is mond valamit, de szerintem nállam még a tojásnak is lesz bőven helye. Én, legaláb is ezt gondolom. Csak most veszem észre, hogy Akali lábán, új a kötés.
- Akali, van könyvtáratok? Csak mert majd valaminek szeretnék utánna járni. - Mondom barátnőmnek, két falat között. Tudnom kell, hogy a tegnapi hibám milyen kihatással van rá.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 16 Empty Re: Random

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

16 / 18 oldal Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
» Random
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.