Random

15 / 18 oldal Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next

Go down

Random - Page 15 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Hétf. 27 Okt. 2014, 15:54

Most kellene valamit éreznem, mert azzal beszélek, aki a szerelmem volt, de mindent elfelejtettem. Semmit nem érzek. Haragot is csak azért, mert kihallgattak. Húúúh, mikor leszek én ezen túl? Pandora mondd itt mindenfélét, a stílusa nem a legszebb. Ezt láttam már akkor is, mikor Bakurával találkoztak.
- Már kezdem tudni, hogy történt, nagyjából megvan.
Többet nem mondok, nem tudom, hogy bízhatok-e benne. Amit mond, igaz is lehet, meg nem is. Nimfaöcskös olyat mond, amin muszáj nevetnem egy jót. Dóra kihallgatta az együttlétét... Kivel is? Biztosan valamelyik falubeli lány a barátnője vagy felesége. A nimfalány elkezd beszélni. Mindenre válaszol, én pedig csak lesek, nyitott szájjal és az összevarrogatott arcomon megdöbbenés látszik. Nincs itt rosszindulat, részletesen elmesél mindent. Micsoda mese ez, életem története!
Tehát ereklyét csinált nekem, ami megszépített, eltüntette a varrásokat. Kezdem látni magam előtt az egészet, megjelennek a képek. Ébren álmodom a múltamról megint. Én ilyen könnyen beleszeretek a nőkbe? Kittinek se kellett sok idő. Szegénykém nem tudja, hogy már a testvére is megvolt. Kalózkodtam és találkozgattunk, az apjuk, akit már láttam egy korábbi látomásban, nem szeretett a foglalkozásom miatt. Ő merre élhet? A faluban biztosan nem látott a napokban, különben megmondta volna. Kiderül, hogy majdnem az egész családot ismerem. Kicsi a világ és én nem hajóztam olyan messzire. Az is kiderül, mi volt a cella, amit már láttam látomásban. Ott kezdtem változni, nem az amnéziával indult minden. Dóra pedig segített, azt az öt érmét is vele találtam. Hálásnak kell lennem és az is vagyok. Elhiszek mindent, amit mond, hiszen látom is. Inkább látom, mint hallom, mert az ő hangjára csak kicsit tudok figyelni. Most már kezdenek előbújni az érzések a szívem rejtekéből. Ez a nő sokat tett értem és épp azért tetszett meg, amiért Kitti is. Kísértetiesen hasonlítanak az ikrek. A szívét is lehetett szeretni és ő is szeretett. Most nagy kérdések előtt állok. Azt érzem, mindkettejüket szeretem.
A doboz a szörnyekkel miattam készült, énértem, de rosszul sikerült. Csapdába ejtett engem és megint be voltam zárva. Dóra kiengedett és később Vivien ellopta a dobozt, ráengedte a világra a szörnyeket, ő akart az uralkodó lenni. Egy családból mennyire különböző gyerekek születtek! A gátlástalan gonoszság megtestesítője az, aki engem is leküldött a vízesésen. Akiket már láttam, azok voltak az ereklyekészítők. Győztek, de Dórával ezért mentünk szét, egymást hibáztattuk, amíg ki nem békültünk. Tehát barátok vagyunk? Emlékszem már, de nem érzem olyan mélyen az ellentéteket, hogy ennyivel beérjem. Nem is tudom, mit akarok, mit kezdjek ennyi tudással. Olyan hirtelen jött.
Egy hét telt el és már idegenként nézek rá? Most már nem, de eddig úgy néztem. Vivien és a bosszú, ez most is lángol bennem, ahogy elmeséli és ahogy látom. A korábbi látomásokból is tudtam, hogy az a nő gonosz. Én is az voltam, egy kalóz, fosztogató, rabló, gyilkos. Miket követhettem még el? Újra élem a csatát is Viviennel és a tüzes madaraival, a hajón a kivégzést, mikor otthagyott, hogy összetörjem magam a vízesésen. Azt hitte, ezt már nem élem túl? Tudnia kellett, hogy túlélem. Meg akart szabadulni tőlem.
Pandora hangja eltűnik és rámtö minden emlék a gyerekkoromtól. Már értem a halakat, hogy kiskori berögződés. Kegyetlen gyerekkorom volt, fájdalmas, mint ez az emlékezés is fehérben. Minden kitisztul, már tudom, ki vagyok, miért lettem kalóz, hogy lett meg az első hajóm. Minden gaztettem lepereg előttem és megrázó a mese. A kapitány, Vivien, a barlang az átkozott kinccsel és Pandora. Vele kezdődött az emlékezés, vele ér véget.
A földön görnyedek és kínlódok, Bakura segít, mint eddig is, mikor látomásaim voltak.
- Húúúúh... Hát nem is tudom.... Minden visszatért, az egész életemet láttam gyorsan, mint egy álomban. Pandora...
Nem tudom, mit mondjak. Hála, szerelem, közös harcok, szakítás, elhidegülés, túl sok mindent éreztem egyszerre. Pozitívan látom a lányt, az biztos, a régi sérelmeknél erősebb érzés, hogy velem volt és kitartott mellettem.
- Köszönöm! Hálásan köszönöm! Neked is, Bakura! Nagyon sokat segítettetek, remek család vagytok!

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 15 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Szer. 29 Okt. 2014, 10:53

Helyszín: középső erdő területek
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

Bakura kissé meglepődik, mikor közlöd, hogy minden emléked visszatért, a nyakában lógó amulettben pedig pandora elfordítja kissé a tekintetét, majd amikor megszólítod feléd fordul reménnyel a szemében. Majd mikor megdicséred a párost, mindketten elmosolyodnak, majd egymásra nézek, Pandora öccsére pillant felfele, Bakura pedig le a nővérére.
Kis hatásszünet után végül Bakura szólal meg.
- Nos haver, akkor most hogy visszatértek az emlékeid mihez fogsz kezdeni? Segítesz nekem befejezni a küldetést, és eldugjuk a dobozt?
Kérdi, míg Pandora arcán még mindig mosoly ül, pedig amíg beszélt Bakurával, meg eleinte veled, nem igazán láthattad mosolyogni.
Bakura pedig izgatottan várja a válaszod, majd ha azt mondod, hogy igen, akkor megindul és int, hogy kövesd.

// Bocs, hogy ilyen rövid, most nem tudtam többet.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 15 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 15 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 15 Mudch0 Random - Page 15 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 15 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 15 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 15 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szer. 29 Okt. 2014, 15:45

Én vajon mit mondanék, ha Bakurával történt volna mindez és ő nyerné vissza az emlékeit? Nem lehet rá sokat mondani. Döbbent csend ül ki rajtuk, Pandora arcán reményt is látok. Szeret még vajon? És én szeretem? Nem tudom. Most úgy tűnik, de azóta megismertem Kittit is. Beszélnem kellene velük személyesen is. Egy dag krokiodoilbőrt és kígyóbőrt viszek ajándékba, ezek itt vannak zsákban. Remélem, nem romlanak meg.
- Sok mindent át kell még gondolnom és az utazás jó lesz erre. Veled megyek, megígértem! A bőröknek nem lesz bajuk? Rohadt bőrt nem akarok vinni Kittinek. Képzeld, Dóra, Kitti varrt össze és cserébe megígértem neki, hogy hozok drága bőröket. Ma vadásztunk le egy krokit és egy óriási kígyót Bakurával.
Elmesélem és mehetünk. Megyek Bakura után vagy ha mond valamit, mit kell csinálni a bőrrel, akkor megcsinálom. Kalóz a szárazföldön. Már mindet tudok, teljesen máshogy nézek a világra.
- Pandora, azokból az érmékből hol lehet még szerezni, hogy visszaváltozhassak? Ez az örökös varrogatás kezd fárasztó lenni.
Már látom, milyen volt régen és tudom, hogy nem akarok így élni. Kalózként ez volt a jó, bárhonnan visszatértem élve. Most már csak békés életet akarok. A nimfák falujában jó lenne, ha le tudnék letelepedni. Gondokozok, amíg megyünk.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 15 Empty Re: Random

Témanyitás by Eva Carter Csüt. 30 Okt. 2014, 22:46

A bokrok közül, hál istennek, nem egy vérfarkas lépki, ha nem, egy nő, aki beszélni kezd, Akalival majd lekezeli a sebeit. Miközben, nézem amint Akalit leálpolja. Majd, ismét meg szólal, hogy sietnünk kell, mert a vérfarkasok mindjárt indulnak portyázni, és hát nekünk is sietnünk kell. Majd, ő is eltünik. Majd, Akali is meg szólal, aztán meg próbál lábra állni, én pedig oda megyek, és segítek neki, közben meg kérdem.
- Nincs semmi gond. Ő rá mondtad, hogy tartozik neked? - Kérdem, és közben indulok vele tovább. Több kérdést nem teszek fel, mert szeretnék haladni is. Nem szaladok, de azért megpróbálok gyorsan haladni, Akalival.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 15 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Hétf. 10 Nov. 2014, 23:15

Helyszín: középső erdő területek
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

Dora mikor mesélsz a húgával történtekről kissé kérdőn néz, majd Bakurára fordítja a tekintetét felfele.
- Ne nézz így rám! Én semmiről se tudok.
Szó rá Bakura, mire a nő vállat von.
Mikor felteszed neki a kérdésed láthatóan öröm jelenik meg az arcán.
- Reméltem, hogy nem fogod feladni a keresést. Keresni kell őket, főleg más kalózoknál találtad őket, meg embereknél. Jut is eszembe, a héten állítólag sikerül majd egyet szereznem, majd ha megjön a futárom.
Mondja, majd Bakura szólal meg ismét.
- Akkor menjünk ráérünk még diskurálni az úton. Amúgy ha sietünk, és hamar elérjük a havas övezetet, akkor nem. Északon valahogy örök hó van, vannak legendák róla, hogy miért, de az a lényeg, hogy oda nem megy senki és ott fix, nem keresik majd a dobozt és a bőreid sem fognak majd megromlani.
Mondja a srác, majd ha helyeselsz, megindul észak felé.

Helyszín: északi erdők
Résztvevő: Lien(Éva)

A kérdésedre a nő válaszol is.
- Nem, ő a sógornőm volt.
Hagy egy kis szünetet, míg feldolgozhatod a hallottakat, majd megindulhattok együtt.
- Aki tartozik nekem az egy másik nimfa.
Fűzi még hozzá, miközben mentek tovább. Ahogy haladtok a távolból már lehet hallani a farkasok vonyítását, mi csak arra ösztönöz titeket, hogy jobban siessetek.
Akali vezetésével pár perc után megpillantotok egy farönkökből felállított "kerítést" melynek bejárata előtt két hatalmas furcsa lény állt. (orkok)
Mikor meglátták Akalit szúrós szemekkel kezdtek el méregetni.
- Nyugi fiúk ő segített ki. Ha lennétek olyan kedvesek és beengednétek miket.
Be se fejezte a mondatot, mikor a két ork egyszerűen eltűnik és a helyén két Akalihoz hasonló kinézetű manó áll most. Hajuk barna, egyikük bőre vörörs másikuké pedig kék.
Kinyitották a kaput és az egyik odament hozzátok(a vörös), hogy akali másik vállát a sajátjára tegye.
- Veletek meg mi történt?
Kérdi az alak, mire Akali felel.
- Verekedtem egy vérfarkassal.
- Pedig tudod, hogy nem kéne. Főleg, hogy családod van akire vigyáznod kell.
- Elég a dorgálásból.
- Oké elkísérlek titeket a házadig. Amúgy kicsoda a barátnőd?
kérdi a vörös alak, miközben haladtok a házhoz.
Ha megtudta a neved ő is bemutatkozik.
- A nevem Russso. Örvendek Lien.
Lassan haladtok, megannyi kunyhó és ház mellett mentek el, mire a falu végén egy nem éppen szokványos épületet pillantasz meg.
- Itt is vagyunk. Szóljatok, majd ha a későbbiekben kell a segítség.
Mondja, majd elindul vissza a kapu felé, miközben búcsút int nektek.
- Sziasztok, csak ügyesen.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 15 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 15 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 15 Mudch0 Random - Page 15 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 15 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 15 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 15 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 11 Nov. 2014, 10:12

Dórát nem igazán érdekik a történeteim, kérdőn néz, hogy miért mesélem el ezeket. Elújságoltam, ennyi az egész. Próbálok visszaemlékezni, hogy Kittivel milyen kapcsolatban lehetett. Az én kis drágám, a mostani drágám biztosan fúj a nővérére, amiért szörnyeket engedett a világra. Véletlenül, bakiból, de így is ő csinálta.
- Ti nem vagytok jóban Kittivel? Jó lenne akkor kibékülni, nem? - kérdezem, mert nem bírom ki, hogy ne tudjam meg.
Dóra mellettem áll. Még mindig szeret? Ezt sem tudom és azt sem, hogy én szeretem-e. Azt hiszem, igen. Ez az amnézia, ami már elmúlt, jót tett. Az idő megszépíti az emlékeket, ha elvesznek és visszajönnek, akkor még jobban. Egy hét alatt mennyit változtam!
- A keresést Viviennél fogom kezdeni. Vele úgyis van leszámolnivalóm. Bakura, Dóra, baj, ha megölöm? Nagyon pipa vagyok rá!
Mégis csak a testvérük. Lehet, hogy nem akarnák a halálát. Nem lenne olyan egyszerű. Nagy sereget gyűjtött és erőseket állított maga mellé. Nem tudom, hogy jutnék el hozzá, hogy megöljem. A szándék megvan, az biztos. Ő is meg akart ölni engem! A tesóiért megkímélném az életét, ha ők békésebbek és inkább börtönbe záratnák. Ezért tettem fel a kérdést, tudni akarom, mit gondolnak.
- Köszi, Dóra, kedves vagy!
Valóban kedves, hogy küzd értem. Nekem is viszonoznom kell. Most segítek Bakurának, ez már talán megteszi. Elindulunk, felveszem a tempót, gyorsan megyek, hogy haladjunk.
- Jó, a fagyban eláll a hús. Siessünk!
Szedem a lábaimat és közben a nővel beszélgetnem kell. Nekünk közös múltunk van.
- Dóra, te most merre jársz testben? Még ott vagy Sunorineben?

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 15 Empty Re: Random

Témanyitás by Kyle Collins Csüt. 13 Nov. 2014, 12:46

A hogy meg próbáltam felszállni voltak nehézségek, nehezen akart összejönni a dolog. De lassacskán ment. Egy ideig tudtam is repülni, de hirtelen éles kellemetlen nyomásra, vagy ütésre le zuhantam a földre. Mikor felálltam és szét néztem, hogy mi is történt akkor vettem észre, hogy egy ruhaszárítónak mentem neki. Szép gondoltam magamba, ennyire bénaságot, így elbénázni. Nem lett bajom csak kínos volt így bakizni.  Kicsit gyalog indultam tovább amíg nem gondolom azt, hogy most már rendben feltudnék szállni. Amíg sétáltam azon gondolkoztam amit a kocsmáros mondott a lányról, a magamnál talált dolgokról, és önmagamról, hogy mi is történhetett velem.
-Basszus mit csináljak most?!
Förmedtem magamnak a sötétben. Megyek előre a nagy semmibe szinte, gondoltam. Egy csaj után akire nem is emlékszem. De muszáj voltam tovább menni, mert tudni akarom ki is vagyok én igazából. Ez a gondolat tartja bennem a lelket, hogy vissza nyerjem az emlékeimet.  Először megtudni magamról mindent, majd kideríteni mi ért vesztettem el az emlékeimet, és revansot venni ha egy személy okozta ezt velem.

_________________
Random - Page 15 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 15 Empty Re: Random

Témanyitás by Eva Carter Csüt. 13 Nov. 2014, 19:24

Meg kapom Akalitól a választ, majd a két mondata közt, hagy némi időt, hogy meg emészthessem a hallottakat.
- Éretm.
Mondom neki röviden, és közben azért haladunk is. Egy kicsit, jobban sietünk, mert a távolból, vonyítást hallunk. Akali vezetésével, pár perc után, megérkezünk egy farönkökből fel állított keritéshez, ahol két ork állt őrségben. Ahogy, közeledtünk oda, a két ork, szúrosan tekint Akalira, és Akali mond nekik valamit, mire a két orkból, Akalihoz hasonló teremtményé válnak. Mindkettőnek, barna a haja, csak a testük szine más. A kaput kinyitják nekünk, és a vörös bőrü srác jön, hogy segítsen. Miközben, megyünk hallom, hogy beszélgetnek, majd hallom, hogy a nevemre kiváncsi.
- A nevem, Lien. - Mutatkozombe neki. - Szép neved van Russso. - Mondom neki. Csak, most veszem észre, hogy a falu másik végébe tartunk, ahol ha jól látom, egy nem épp szokványos épület felé tartunk. A srác, nem egészen a házig kisérminket, de szerintem idájig is jó. Russso, búcsuzni kezd, majd indul vissza a kapuhoz.
- Ok, rendben szia. - Köszönök el tőle, majd lassan a bejárat elé kisérem Akalit.
- Fuh, a férjed a falu vezetője? - Kérdem tőle, állmulva.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 15 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Hétf. 17 Nov. 2014, 23:00

Helyszín: Dartan erőd
Résztvevő: Sylar (Caees/Kyle)

Ahogy haladsz a sötét utcákon, az az érzésed támad, mintha alaki figyelne téged. De mikor körbenézel többször nem látsz senkit. Ám amikor irányt váltasz a közeli sikátorból egy fémszerű kongást hallasz, mintha valaki feldöntött volna valamit.

Helyszín: északi erdők
Résztvevő: Lien(Éva)

A a nevedre még csak annyit mond, hogy"Milyen szép név.", aztán illedelmesen elköszön tőletek.
Akali a kérdésedre a fejét kezdi el vakargatni, látni rajta, hogy keresi a megfelelő szavakat.
- Hát hogy is mondjam, nem igazán mivel itt nincsen vezető, a döntésekről is szavazni szoktak, de elég fontos ember itt. A falu nagy része futárkodásból és különböző megbízásokból él. Általában ő kapja a legtöbb küldetést, és amiket nem tudna elvállalni, azokat kiteszi az egyik falra. Ő nagyjából a helyi munkákat szerző főnök, akit emiatt nagyon szeretnek is a helyiek.
Ahogy közelebb értek meg is látod, hogy az egyik fal tele van kampókkal, melyekre különböző lapok vannak szúrva, szinte beborítják a fél falat.
Akalival lassan megérkeztek az ajtóhoz, a nő lenyomja a kilincset, majd az ajtó lassan feltárul, ugyanis nyitva volt.

Helyszín: középső erdő területek
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

A kérdésre Dora felel is.
- Hát utoljára két éve láttam és akkor s éppen azon veszekedtünk, hogy éppen miért ne oktassuk ki egymást a barátainkról, akiket el kellene hagynunk. Ő nem rajongott a kalózokért, én pedig nem rajongtam a rokkerekért. ennyi a tényállás.
Bakura fogja a fejét, majd leveszi a medált és a kezedbe adja.
- Könnyebb lesz szerintem, ha nem a mellkasomhoz beszélgetsz. Amúgy Dóra a rokker korszakából már kigyógyítottam Kittit, most éppen bőrművesként dolgozik Dorfenben.
Mondja a nőnek, aki meglepett arcot vág, majd végül csak ennyit bír kinyögni.
- Ennek örülök.
Az újabb kérdésedre Dóra válaszol is.
- igen. Éppen a laboromban ügyködöm. Apropó, Bakura majd nézd meg mi van a batyudban.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 15 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 15 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 15 Mudch0 Random - Page 15 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 15 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 15 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 15 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 18 Nov. 2014, 12:56

Húúúúha, a lánytestvérek között a veszekedés komoly dolog! Beleszóltak egymás életébe, mert azt hitték, tudták, mi volt a jó a másiknak és mindenkinek. Kitti már megváltozott. Elfogadott engem, a kalózt. Lehet, hogy előtte nem is találkozott még igazi kalózzal. Biztosan így van. Ki lenne rabolva vagy meg lenne erőszakolva, ha már lett volna szerencséje egy kalózhoz.
- Kösz, haver! Valóban jobb így.
Nevetek, hogy a mellkasához beszéltem eddig, nagyon hülyén nézett ki. Kezembe fogom a medált. Mintha Dórát fognám magam előtt. Elérzékenyülök egy csöppet, látszik is az arcomon.
- Igen és neki viszem majd a bőrt! Egy párdu megtámadott és legyőztem, utána megnyúztam. Azzal mentem el Dorfenbe, hogy eladjam a bőrt, így találtam Kittire. Dóra...
El kell mondanom neki. Nem akarok több titkot most, hogy végre felfedte magát minden.
- Tudnod kell, hogy...
Azt a mindenit, de nehéz kimondani! Most közlöm vele, hogy összejöttem a tesójával, akivel ő veszekedett, aki majdnem úgy néz ki, mint ő. Ennyi erővel úgy néz ki, mintha Dórát látam ovlna Kittiben. Ebből mi lesz?
- Kittivel közel kerültünk egymáshoz. Nagyon rendes lány. Most már összezavarodtam, nem tudom, hogy kiről mit gondoljak és mit érezzek. Nincs kedvetek egy ebédhez, ahol mindent megbeszélhetünk?
Bakurára is nézek. Jó lenne, akkor ők is elásnák a csatabárdot. Fene sem tudja, mi lenne ebből. Én örülnék neki, lehetőség lenne a kibékülésre, kinyilvánulásra. Óóóó, ajándékba Bakura kapott egy ereklyét is? Mi lehet az? Már én is kíváncsi vagyok rá!

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 15 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Kedd 18 Nov. 2014, 18:50

Helyszín: északibb erdő területek
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

Dóra figyel, amikor megakadsz még kíváncsian vissza is kérdez.
- Igen?
Majd mikor elmondod, hogy hogyan is érzel, kissé meglepődik eleinte, majd félmosoly húzódik az arcára.
- Talán majd valamikor le kéne ülnöm vele. Én a barátod voltam mikor elváltunk Aaanal, és ez nem változott meg. Ha beleszerettél, hát ez van, nem kell ehhez három ember, hogy megbeszéljük. Bár nekem majd ki kellene Kittivel békülnöm valamikor. Remélem azért jól bánsz majd a húgommal, mert ha nem tudom hogy találjalak meg.
Mondja inkább játékosan, mint egy barát, mintsem komoly hangsúllyal, mint egy apa.
Bakura mikor meghallja, hogy kapott egy ereklyét elkezd kotorászni a tarisznyában és egy furcsa tárgyat húz ki belőle. Bakura csak forgatja eleinte a dolgot, majd a nővérére tekint kérdőn, aki erre felfigyelve némi segítséget ad a dologhoz.
- Vedd fel a karodra.
Amint Bakura ezt megteszi látszik rajta, hogy valamit észlelet, de ne tudhatod még mi lehet az, míg meg nem szólalt.
- Ez furcsa, nem melegít az alján lévő bőrréteg és mintha már nem is lenne olyan meleg itt mint korábban. Bár ez lehet azért is, mert lassan elérjük a havas területeket.
Ez igaz volt, te magad is láthattad, hogy most már látóhatárban nem volt túl messze a hóhatár. Bakura tapasztalatára pedig Pandora magyarázatot is ad.
- Ez egy védő pánt, megvédi a tested a külső hőmérsékleti változásoktól, tehát nem sülsz meg itt a melegben és nem fogsz majd megfagyni a havas területeken.
- Láttam már néhány védőpántot, de ez nem hasonlít rájuk.
- Azért mert ez egy újabb változat, másra is képes, csak még nem tudom pontosan mire.
- Ahha, szóval megint én leszek a tesztered. Ravasz egy nőszemély vagy. Legközelebb add embereknek a teszt cuccaidat.
- Megőrültél? Azok mindig a lehető legrosszabbat hozzák ki a tesztekből és tudom, hogy te már nagyjából tudod kezelni az ereklyék okozta meglepetéseket.
- Ha tudnád mi történt velem pár órája, visszavonnád a kijelentésedet.
- Na mindegy, csak kérlek viseld és mond el mit tapasztalsz.
- Oké oké.
Mondja végül, aztán mire észbe kapnátok, már el is éritek a havas területeket, olyan furcsa, mintha egy választófalat látnál, a hó és a növényzet között. Szinte csak 10 métert haladsz és az alatt csökkent le drasztikusan a hőmérséklet. Bakura megáll a hó szélénél és feléd szól.
- Szerintem a bőröket itt fedjük le hóval, felesleges lenne tovább cipelni, mikor úgyis erre fogunk visszajönni.
Mondja, majd a saját vállán lévő kígyóbőrt leteszi a hóba és több helyen megpróbálja azt elfedni.


A hozzászólást Laura Slyen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 22 Nov. 2014, 16:03-kor.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 15 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 15 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 15 Mudch0 Random - Page 15 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 15 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 15 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 15 Empty Re: Random

Témanyitás by Kyle Collins Kedd 18 Nov. 2014, 19:25

Továbbra is gyalogszer haladtam, mert úgy többé kevésbé biztonságosnak bizonyult a dolog. A vaksötétbe sétáltam előre, hogy megtudjam ki is vagyok. Már egy ideje haladtam gondoltam ideje lenne ismét repülni. De fura érzés kerített hatalmába. Az a fura érzésem támadt mintha valaki követne. Lépteim tempóját felgyorsítottam, azon célból, hogy ha tényleg követne valaki akkor az a személy is gyorsít a tempóján és vét valami hibát ami alapján betudom tájolni a hollétét. Vagy csak simán letudom rázni magamról. Hiába nézelődtem a környezetemet élesen nem láttam senkit se, hogy követne, de az érzés nem múlt. Majd hirtelen irányt váltottam hátha sikerül elmulasztani a paranoiámat. De a sikátorból fura zajt hallottam mintha valami felborult volna. Gondoltam elég ebből és inkább meg próbáltam felszállni és a hang felé repülni, hogy meg lássam mi, vagy ki az a magasból.

_________________
Random - Page 15 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 15 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Szomb. 22 Nov. 2014, 16:14

Helyszín: Dartan erőd
Résztvevő: Sylar (Caees/Kyle)

Mikor felszállsz és a hang irányába repülsz, feltűnik. hogy milyen más a táj innen fentről. Kissé néha még félrehúz a szárnyad, mert még nem éreztél rá igazán a repülésre, de egyenlőre megy a dolog. Ahogy a hang irányába repülsz az egyik sikátorban egy alacsony csuklyás alakot pillantasz meg. Semmi sem látszódik ki a csuklyában végződő kabátja alól, csupán a keze, ami kesztyűben lehetett. A csuklyás alak a sikátor széléhez megy és kikukkant, majd látod a mozgásából, ahogy hátrébb lép, hogy meglepi amit lát, vagy nem lát. Ekkor felfele tekint, bár az arcát nem láthatod a sötét miatt. De ő valószínű meglátott téged, mert kifutott a sikátorból és rohanni kezdett a mellékutcákon, egész gyorsan méretéhez képest.
Ha üldözőbe veszed, akkor egész gyorsan be tudod érni, sőt az is feltűnik, hogy egészen jól látsz és tájékozódsz a sötétben. Ha utoléred a karmos lábaid ösztönösen előre nyomulnak, pont úgy, ahogy egy ragadozó madár kapná fel a zsákmányát. Csak te döntesz mit teszel, de az alak csak fut tovább rendületlenül, vagy ha nem követted akkor addig amíg el nem tűnt látóhatárról.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 15 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 15 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 15 Mudch0 Random - Page 15 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 15 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 15 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 15 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Vas. 23 Nov. 2014, 20:59

Biztosan rossz Dórának arra gondolni, hogy mást szeret, aki őt szerette valaha. Pont azt szereti, akivel ő összeveszett. Tudom, hogy már csak barátok voltunk. Nekem még új ez az egész. Az egy hét után és az amnézia után visszacsöppentem a saját életembe, érthető, hogy vannak furcsa gondolataim. Elgem van a háborúból, békét akarok. Ezeket a nimfákat én megszerettem és szeretném, ha ők is jól meg tudnák beszélni egymással az ügyeiket. Rózsaszín álom lenne? Nem. Szereti ő a húgát, hallom a fenyegetésből és jót mosolygok rajta.
- Nem bánom, ha megtalálsz. Persze, jól fogok bánni vele. Ez az emlékezet kiesés nagy ajándék volt. Minden kalózt le kéne küldeni egyszer a vízesésen, hogy jól beüsse a fejét! Amelyik megmarad, az hátha javul. Ehhh... dehogy javulnak. Én csak kíváncsi vagyok, ebből ered minden.
Én mindig minden körülmények között mindent tudni akartam. Kikutattam azt is, hogy kapjam vissza az emlékeimet, kérdeztem, tettem érte és találtam társakat, akik segítettek. Hálás is vagyok a nimfa családnak. 
- Hűűűűha, ez a legjobb kabát, amit valaha láttam! - mondom viccesen.
Hidegben fűt, melegben hűt, Dóra megint jót alkotott. Az ereklyéken veszekszenek, Bakurának nem tetszik. Az az Apóphisz durva volt, Dóra nem is látta.
- A testvéredet megszállta egy kígyóisten. Felrepült a fára a tüsszentéstől, engem a földhöz szegezett. Hozni kellett egy Anthony nevű démonűzőt, ő üldözte ki belőle. Érthető, hogy nincs kedved újabb próbákhoz, Bakura! Dóra...
Most jutnak eszembe a dolgok. Lehet, hogy ő volt minden mögött?
- Nem te dugtad el azokat az ereklyéket? Ezt itt?
Előveszem az iránytűt és nézem a lány arcát. Lehet, hogy semmi köze hozzá. Ereklye szakértő, ismerhetné és ha ő ásta el azokat, akkor nekem tudnom kell. Kombinálok, mindig kombinálok. 
Érdekes, hogy milyen hirtelen érünk át a hidegbe. Alig választja el pár méter a mostani éghajlatot a fagyostól. Megnézem, vannak-e erre lábnyomok, mancs nyomok. Bakura ismeri a járást, én is kíváncsi vagyok.
- Nem ássák ki az állatok? Nehogy kikaparják és szétmarcangolják! Akkor hiába kínlódtunk azzal az óriáskígyóval és a krokodillal.
Megbízom a fiúban. Ha ő azt mondja, hogy itt jó helyen lesz, akkor én is elásom a zsákomat. Megjegyzem, hogy hova és ugrálok kettőt, mert könnyebb lettem. Vihetjük tovább a dobozt. Én fázom azért. Belehalni nem fogok. Összehúzódik a bőröm, remegnek az izmaim és látszani fog a leheletem, mikor már nagyon fagyos helyre érünk.
- Gyorsan, mert megfagyok!

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 15 Empty Re: Random

Témanyitás by Kyle Collins Szer. 26 Nov. 2014, 20:27

A hang irányába indultam, de ezúttal a levegőből. Fentről sokkal másabb volt a táj, nyugtató érzés fogót el a levegőben valamiért. A sikátor felet egy csuklyás alakot láttam meg, akit egyből el akartam kapni, hogy meg tudjam miért követ. Figyeltem, hogy meg torpant és hátrált mikor üresen látta a sikátort, gondoltam magamba, hogy engem keres. Már készültem a támadásra, hogy felkapjam ekkor láttam meg, hogy felnézet. Nem tudom, hogy meglátott e de én nem láttam az arcát, hanem neki indultam, hogy a karmaim segítségével a vállainál felkapva felkapjam a földről és egy közeli tetőteraszra lelökjem és kikérdezzem. Ahogy támadtam, hogy elkapjam oda kiáltottam neki:
-Most meg vagy.
Csak fortyogót bennem a düh, hogy miért is követ engem, mit akarhat tőlem. Gondoltam arra, hogy egyszerűen kiakar rabolni, vagy megölni, vagy ismer engem, vagy lehet, hogy ö az elf lány akit keresek.

_________________
Random - Page 15 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 15 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Pént. 05 Dec. 2014, 23:23

// Bocsi a kései válaszokért. //

Helyszín: Dartan erőd
Résztvevő: Sylar (Caees/Kyle)

Az alak mikor elkapnád lehajol és futni kezd, de te hamar be tudod érni repülve. Ekkor már mélyebbre csapsz le a célpontra, akit ezúttal el is kapsz.
- Engedj el, átkozott főnix!
Mondja női hangon. Mikor nem engeded, egyszer csak azon kapod magad, hogy már nem érzed őt a karmaid alatt és a súlykülönbségtől meglódultál felfelé a levegőben, még éppen idejében korrigálsz mielőtt nekirepülsz a templom tornyának. Mikor újra egyenesbe hozod magadé s keresni kezded a célpontodat, meglátod, amint az befut a templomba, amit egyébként láthatsz a színes ablakon keresztül, hogy üresen áll.

Helyszín: észak: hófedte tájak
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

Dóra csak mosolyog a vízeséses megjegyzéseden, majd mikor a kabátos viccet elsütöd Dóra arcán a mosoly még szélesebbre húzódik, Bakura pedig nevet egy rövidet.
- Elhiheted, kabátom se volt vagy 10 éve.
Mondja és az arcán nem látod, hogy füllentene.
Mikor megmutatod az iránytűt, Dóra gondolkodva ráncolja az órát, ahogy "messziről" kell a jeleket rajta megvizsgálnia.
- Hasonlót láttam már, de nem én ástam el. Ez nem az én munkám annyi biztos.
Erre Bakura belenyúl a tarisznyájába és megmutatja a medálját, ami az egész istenes problémát okozta korábban.
- Ez nem egyiptomi? Olyan a jel rajta, mint amit az egyik utazásom során láttam egy piramisnál.
Bakura értetlenül néz, de neked feljönnek az emlékek egy sivatagos helyről, ahol jártál kalózként annak idején és láttál is egy piramist, de sajna nem volt benne mit kifosztani, csak a hulla, azért meg pláne nem érte meg, hogy bennt halt két embered, aki veled ment, te meg nem haltál szomjan, míg megtaláltad a kiutat, mivel nem tudnál.
Bakura a kiásós kérdésedre röviden válaszol.
- Húsz percig leszünk itt, bár szerintem kevesebb is elég. Addig csak nem ássák már ki.
Mondja, míg elfedi a saját maga által cipelt bőrt majdnem teljesen hóval.
Nem sokat sétáltok be, tényleg csak egy percig, mikor megáll.
- Nekem se áll szándékomban sokáig itt lenni, az ilyen hideget egyenesen utálom.
Megáll egy kő mellett pár méterrel, majd ásni kezd.
- Itt jó is lesz. Segítesz?
Kérdi, míg folyamatosan ássa a földet és keze nyomán olvadni kezd a hó lassan.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 15 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 15 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 15 Mudch0 Random - Page 15 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 15 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 15 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 15 Empty Re: Random

Témanyitás by Kyle Collins Hétf. 08 Dec. 2014, 22:50

Neki lendültem, hogy elkapjam a követőmet akiről fogalmam sincs, hogy kilehet mit akarhat tőlem. Az első próbálkozásom nem sikerült így rögvest másikba kezdtem, de ezúttal alacsonyabban szálltam, hogy biztosan elkapjam. Sikerrel jártam másodjára, és rögvest magasabbra szálltam vele, hogy ki vallassam. De ekkor egy női hang szolt hozzám. Meg lepődtem azon, hogy nő, és azon aminek szólított, Főnix. Én főnix úgyan már. Természetesen nem állt szándékomban elengedni de elbambultam a szavai hallatán, és csak arra lettem figyelmes, hogy hirtelen nagyon megkönnyebbültem és meglódultam. Kis híján neki repültem a templomnak, de még sikerült időben meg állni.
-Kis hija. De hová tűnt a csuklyás?
Kérdeztem hangosan. Egyből keresni kezdtem az alakot mikor ismételten felfedeztem a helyzetét akkor láttam, hogy befut a templomba. A templom tornyon lévő ablakon látom, hogy üresen áll a templom. Azonnal behatoltam a templomba és keresni kezdtem az idegent, hogy elkapjam és elmondja amit tudni akarok. 
-Merre vagy? Hol vagy? Azonnal gyere elő!
Kiabáltam hangosan hátha hibádzik és megmutatja magát, vagy zajt csap, hogy lecsaphassak rá.

_________________
Random - Page 15 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 15 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Csüt. 11 Dec. 2014, 19:57

- Neked nem kell kabát, mi? Növesztesz magadra egy bokrot és nem fázol?
Királyok ezek a nimfaképességek! Már Kittinél is így gondoltam. Tíz éve nem hordott kabátot. Lehet, hogy nem ezért, de szerintem ezért. A fejemre csapok Dóra szavaira.
- Az Egyiptom volt? Jártunk egy piramisnál egyszer. Semmit nem tudtunk elrabolni és két emberem meghalt. Halálos sivatag, én is ott pusztultam volna, ha nem lennék átkozott. Tehát onnan van? Apóphisz, ő egy egyiptomi isten? Így nevezte magát a megszálló szellem.
Dóra, az ereklyekészítő biztosan sokkal többet tud ezekről. Nem hiszem, hogy sokat számítana, de a kíváncsiságomat ki kell elégítenie. Bakurának igaza van. Húsz perc alatt nem ássák ki. Aki mégis képes rá, az megérdemli, hogy elvigye. De ha utolérem, megölöm, isten bizony!
- Persze, hogy segítek, azért jöttem!
Kezdek én is ásni. Nem tudok havat olvasztani és a földet sem mozgatom semmilyen más képességgel, mint a két erős markommal. Túrok és csinálom a gödröt annak a doboznak, hogy senki ne találja meg és ne szabadítsa rá a világra többet a szörnyeket.
- Ha innen elmentünk, együnk valamit, mert kilukad a gyomrom! - mondom, mert régóta talpon vagyok és kezdek nagyon éhes lenni. Hal jó lenne, arra vágyok megint.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 15 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Hétf. 15 Dec. 2014, 07:59

Helyszín: Dartan erőd
Résztvevő: Sylar (Caees/Kyle)

Szavaid nagy erőkkel visszhangzanak az üres templomban. Azonban, ahogy fülelsz, szapora légzést hallasz az egyik oszlop felöl. Lassan közeledsz, a prédára lecsapó vadász, amint a széléhez érsz az oszlopnak, hogy mögé pillants láthatod, hogy a csuklyás is ezt teszi, csak az oszlop másik oldaláról. Ha elég gyors vagy meg tudod ragadni a csuklyáját és lehúzhatod azt, hogy láthatóvá váljon az arca.
Hosszú fekete hajzuhatag tűnik elő a csukja alól és egy kék a színétől eltekintve egészen bájos és meglepett arc.
- De hát te nem is közülük való vagy. Bocsi a jelzőért, sötétben a körvonalak alapján nehezen különböztethető meg a két faj.
Szabadkozott, amiért összekevert egy főnixszel, miközben a vállát fogja, észre veheted, hogy több ponton az egyik vállán mély vérző sebek vannak, mintha te nem a kabátot ragadtad volna meg, hanem a húsába vájtad volna a karmaid, de mivel látod, hogy csak az egyik válla olyan, tudhatod nem te vagy a sérülés oka.

Helyszín: észak: hófedte tájak
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

Bakura a bokornövesztésről szóló elméleted után kissé rázza a fejét.
- Nem nagyon mozdulok ki télen otthonról, utálom a hideget, még ha a kabát melegítene is pusztán a tudat, hogy körülöttem minden növény tetszhalott állapotban alszik, idegesít. Magam is ilyennek érzem magam erős fagyokon.
Dóra a kérdéseiden töpreng majd válaszol.
- nagy valószínűséggel.
Mondja, közben pedig Bakura visszateszi az ereklyét a táskájába, majd odamegy a kőhöz és ásni kezd. Mikor mellé állsz, hogy segíts, hallod, ahogy a hó ropog a cipőd alatt. Leguggolsz Bakura mellé és ásni kezdesz, nem telik el több mint 10 másodperc amikor hangos ropogást hallotok magatok alól.
- Nagyon nem tetszik nekem ez a haaaaaaaaang.
Még be se felyezi a mondatot, amikor beszakad alattatok a talaj és zuhanni kezdetek. Bakura Mint aki levegőben akarna úszni lök egyet magán lefelé így alacsonyabbra kerül mint te, majd egyszer csak azon kapod magad, hogy a srác hátára érkeztél meg, akinek a talpa az egyik falon támaszkodik, az újjai pedig hosszan akár az indák a túloldalt fúródtak a falba.
Alig tudod elhinni, hogy a srác így felfogta az esésedet és hogy egyáltalán így bírja.
- Vedd ki a medált.
Mondja elhaló hangon, mint aki alíg kap levegőt, bár ez a nagy súlytól érthető is.
Épphogy kihalászod a csecsebecsét, mikor súrlódás hangját hallod magatok felől. Mire felnéznél már előtted zuhan lefelé a szikla, ami korábban mellettetek állt. A szikla Bakura hidegtől megmerevedett indaujjait, akár az üveget törték szét, te pedig mivel fogod az ereklyét és Bakura aki jelenleg a talajt jelenti a számodra, előre esik, majd lefelé, te pedig ettől pörögni kezdesz a levegőben és nekiütközöl a falnak.
De közben még hallod a viszhangzó szavakat.
- Vigyázz a nővéremre!
Majd nem hallasz mást, mint egy hatalmas fémes koppanást, ahogy Bakura valószínűleg leért a hasadék aljára.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 15 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 15 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 15 Mudch0 Random - Page 15 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 15 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 15 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 15 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Hétf. 15 Dec. 2014, 15:25

Nem megy ki télen? Háháhá, ez furcsa! Azt hittem, a nimfáknak mindene a természet és ha tehetik kint vannak. A fagyott természetet nem szereti, inkább otthon van. Tehát ezért nem kell neki kabát.
- Akkor biztosan nagyon szenvedsz itt a havas tájon. Sietni fogunk, hogy ne kellljen sokáig itt dekkolni!
A ropogás nekem sem tetszik. Nem tudom, mi lehet az.
- Bakura!
Utána nyúlok, de már késő. Mind a ketten lezuhanunk. Ba..., hogy egy gödör fölött kezdtünk ásni és nem láttuk a hótól, hogy mindjárt beszakad! A nimfa ügyesen trükközik és csinál egy kis tartót az árokban. Én a hátára érkezek.
- B..., b.... Jó, de hogy megyünk ki innen?
Kiveszem a táskából a medált. Fentről újabb hang jön.
- Neeee!
Megpróbálok megkapaszkodni, ami ezzel a pörgéssel nagyon nehéz. Értem már, mit akart Bakura. A regenerációjában bízok. Nagyon nehéz ezt végignézni.
- Francba! Na, Dóra, most aztán jól el lett rejtve a láda. Hogy szedjük ki onnan a tesódat? Szerinted kijön magától?
Remélem, tud valamit mondani a lány. Nem eshetek le én is. Ki kell jutnom innen. Csóri Bakura! Valahonnan kerítek egy kötelet vagy mászó felszerelést és kiszedem onnan. Ő is megmentette az életemet, tartozok neki.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 15 Empty Re: Random

Témanyitás by Eva Carter Kedd 16 Dec. 2014, 17:19

Kérdésemre, kapok választ csak elöbb még keresi a megfelelő szavakat. Mondatát, végig hallgatom és ahogy közeledünk, látom a falon a kitett papírokat, rajtuk a küldetésekkel.
- Értem. - mondom neki röviden, hisz most mást nem is tudnék mit mondjak neki még egyebet. Könnyen be jutunk a lakásba, de bennem talán nincs semmi gyanakvás, de ha Akalira nézzek, talán látom rajta, hogy itt valami nem stimmel.
- Gondolom, ennek az ajtónak zárva kéne lennie. - Nézzek barátnőmre, és közben várom, hogy észre vételemet megerősiti, vagy esetleg cáfolja-e. Sérült révén, talán nekem kéne be mennem.
- Te várj itt kint, majd én be megyek szét nézni. - Mondom neki, de elöbb még megvárom, hogy ő mit is mond az ötletemre.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 15 Empty Re: Random

Témanyitás by Kyle Collins Kedd 16 Dec. 2014, 19:19

-Merre vagy? Búj elő! Nem akarlak bántani, csak beszélgetni!
Ordibáltam folyamatosan, hogy hátha reagál rá valamit. Eleinte csak a visszhangzást észleltem, a sötétben és az üres teremben. De a közelben egy szapora légzésre lettem figyelmes, az egyik oszlop mögül, így a hang irányába indultam olyan halkan amilyen halkan csak tudtam. Az oszlop mögé nézve láttam, hogy a csuklyás is ezt teszi. Gyors meg ragadtam a csuklyáját, hogy felfedjem kilétét. Sikerrel is jártam, de ami ezután történt meg lepet engem. A csuklyája takarásából egy hosszú fekete hajú kék bőrül aranyos lány tűnik elő. Enyhén meg döbbent arccal tekintettem a lányra aki eddig követett engem. Amíg kicsit döbbent arccal tekintettem a lányra meg szólalt. 
-Közülük? Bocsi? Ennyi? Minek követtél engem? Miért követnél egy főnixet te lány? MI vagy te? Ki vagy te?
Soroztam az újabb és újabb kérdéseimmel a lányt. Amíg kérdezgettem feltűnt, hogy fogja a vállát és vérzik. Előszór arra gondoltam, hogy én sebesítettem meg, de csak az egyik válla vérzik így nem én lehettem. Lehet, hogy az általa kereset főnix volt. 
-Veled meg mi történt?

_________________
Random - Page 15 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 15 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Kedd 16 Dec. 2014, 22:51

Helyszín: északi erdők
Résztvevő: Lien(Éva)

A kérdésedre Akali felel viszonylag hamar.
- Szerintem kellene, elvégre apám itthon van, hogy vigyázzon a picire. Bár szeret érdekes módon köszönteni, csak úgy előre szólok, így jobb lenne, ha mellettem jönnél és nem előttem.
Megvárja mit reagálsz, majd belép az ajtón, az előszoba tágas, és kellemes külsejű, illik a házhoz. Majd ahogy Akali kinyitja a nappaliba vezető ajtót, egy férfi lóg le elétek fejjel lefelé az ajtóban. És egy hangos "Bú"-val köszönt titeket, amint feltárul az ajtó.
Akali mosolyogva szólítja meg a férfit.
- Szia Apa. Jó napotok volt.
- Igen kicsim, a kis úrfi most nem akart sehova se felmászni, ahonnan nem tud lejönni. Amúgy ki a barátod?
Kérdi, miközben lekászálódik az ajtókeretről és rendesen a talpán áll meg előttetek.
- Ő itt Lien. Segített nekem hazajutni, miután összetalálkoztam egy farkasemberrel.
- És te leálltál vele verekedni, te is okos vagy lányom, legközelebb inkább repülj el. Amúgy örvendek Lien az én nevem Arzenál. köszi, hogy hazasegítetted a lányomat.
Mutatkozik be miközben kezet nyújt feléd. Majd megérzed, hogy valami hozzáért a bokádhoz. Mikor lenézel egy kis gyerkőcöt pillantasz meg,(fehér színű hajjal képzeld el a jobb oldalit) aki alig lehetett több másfél évesnél.

Helyszín: Dartan erőd
Résztvevő: Sylar (Caees/Kyle)

A kérdéssorozatodnál van, hogy értetlenül néz rád, mikor a faját nem ismered fel, majd mikor a kérdések végére értél nem is tudja hol kezdjen bele a dologba. Végül akkor szólalt meg legközelebb, mikor megkérdezed, hogy mi történt a karjával.
- Megtámadott minket egy csapat főnix és e akartak hurcolni minket. Engem, a bátyámat és a barátnőjét, de végül nekem sikerült a képességem miatt elszöknöm. Azért akartalak elkerülni, mert azt hittem valamelyik főnix értem jött vissza, bár a sötétben nem tudhattam, hogy madárembert látok -e vagy főnixet. Amúgy én Tia vagyok egy teleportáló gnóm. Amúgy nem találkoztál még egy gnómmal sem, hogy nem ismerted meg a fajomat?
Kérdezi őszinte kíváncsi szemekkel.

Helyszín: észak: hófedte tájak
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

A kérdéseidre nem érkezik válasz, amikor a medálra pillantasz, csak annyit látsz, hogy Dóra a tenyereibe temette az arcát és küszködött a könnyeivel, pár pillanattal később kissé remegő hangon válaszolt.
- Innen már nem szedjük ki élve, ezt az esést csak akkor élhette volna túl, hogyha olyan helyen esik ahol képes lenne az újjáéledésre, de itt a föld be van fagyva amiből regenerálódhatna és az eső sem eshet rá itt, maximum csak a hó. Hidegben a képességeink alig működnek, mert ilyenkor mint a természet, a mi erőnk is gyenge. Ezért törtek szét az indaujjai akár az üveg és nem tartották meg a sziklát kis nyúlás után.
Mondja és látszik rajta, hogy alig bírja vissza tartani a könnyeket. Majd a kezedben maradt ereklye világítani kezd és melletted megjelenik egy furcsa kalapot viselő fickó, aki egyszerű törölközőre hasonlító ruhában van, a kezében pedig két furcsa botot tartott.
Az alak megszólalt, mielőtt kérdezősködhettél volna.
- Ré vagyok, e talizmán eredeti tulajdonosa, tudom nagy szükséged van most az ereklye erejére, így le vihetlek,a Barátodhoz, és aztán ki is vihetlek a szakadékból. Csak szólj, és ezúttal segítek szorult helyzeteden.
Látod, hogy a furcsa fickónak igaza van, konkrétan a falba fúródva tartod magad egy szakadék belsejében.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 15 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 15 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 15 Mudch0 Random - Page 15 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 15 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 15 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 15 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szer. 17 Dec. 2014, 09:46

Neee, basszus, Dóra, ne sírj, csak magaddal rántasz engem is! Most nem a kétségbeesésnek van itt az ideje. Szegény lány, én is nagyon sajnálom, de cselekedni kell, ha ki akarjuk hozni a tesóját.
- Jaj, ne! És ha tüzet rakok, felolvasztom a havat és belocsoljuk? Nem tudom, hogyan, de ha ez segít, kitalálom. Nem halhat meg! Azt nem lehet. Annak nincs értelme.
Ez most mi a f...? Világít a medál. Bakurának innen jön a segítség? Ré. Milyen rövid név. Ellopták tőle a talizmánt és most segíteni akar? Emögött van valami, én gyanítom. Nem érdekel. Ha segít és Bakura túléli, megfizetem az árát, bármi is legyen az. Dórára nézek, hogy ő mit szól ehhez, a tulajdonoshoz.
- Anaal Nathrakh vagyok és köszönöm a segítségedet! Mentsük meg a nimfát!

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 15 Empty Re: Random

Témanyitás by Kyle Collins Szer. 17 Dec. 2014, 21:11

A kérdések még mindig száguldoztak a fejembe, már kezdet is bele fájdulni. Annyi mindenre választ akartam kapni. Amíg kérdezgettem alaposan végig mértem ezt a lányt hátha eszembe jut valami, de semmi, nem akar vissza térni az emlékeim egyáltalán. Majd mikor el hallgattam, hogy válaszoljon, halhattam mit felel számomra. Érdeklődve hallgattam amit mond. Amikor befejezte a mondandóját, gyengén a fejére ütöttem, de tényleg gyengén.
-BAKA!! Úgy próbáltál elkerülni, hogy követsz? Mi az, hogy nem ismerlek fel téged kis lány? Figyelj a nevemet is egy jelvényről tudom, szerinted tudod mi vagy?
Néztem rá kicsit morcosan.
-Örvendek Tia. Az én nevem elvileg Sylar. Gnóm?
Néztem rá immár kicsit kérdő és csodálkozó arc kifejezéssel. Most már bele is fájdult a fejem, hogy erőltetni próbálom az emlékezést. Markolom is mert kicsit bele szédültem. 
-Nem tudod, hogy találkoztam e valakivel a fajtádból. De halkabban szét megy a fejem, kérlek. 
Valamiért csak most ötlőt az eszembe, hogy Tia hány éves lehet. Kicsit jobban meg nézve elég fiatalnak tartom.
-Tudom, hogy nem illik, de hány éves vagy?
Majd a táskámba nyúltam, hogy keressek valamit amivel elláthatom a sebét, és a templomot nézem nincs e valami hasznos.

_________________
Random - Page 15 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 15 Empty Re: Random

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

15 / 18 oldal Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
» Random
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.