A Hall

3 / 17 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Go down

A Hall - Page 3 Empty Re: A Hall

Témanyitás by Dr. John Huniver Vas. 16 Okt. 2011, 15:01

"Jól lemaradtam az eseményekről. Az egyik srác valami képességről hablatyol, a tanárnő kiosztja a másik lányt, a Csillát, meg valami pár nap múlva indulunk dologról beszél. Érthetetlen" - pislog tanácstalanul Laura. Mégis valahogy jó érzések fogják el ezzel a Csillával kapcsolatban. Olyan szimpatikus neki.
"Talán beszélhetnék vele..." - tanácstalankodik ott magában. Mikor Csilla elindul, ő utána megy.
- Várj! - kiált a lánynak.
- Beszélhetnénk... valahol... - hebegi Laura kicsit zavartan. Nem szokott hozzá, hogy bárkivel is barátkozzon. Ha lány az illető, ha fiú. Most sem érti miért teszi. Valahogy szimpi neki a csaj. Talán a modora...

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall - Page 3 Empty Re: A Hall

Témanyitás by Sarah Vas. 16 Okt. 2011, 15:13

Meglepődve nézek hátra mikor utánam kiált valaki. Elmosolyodok a dolgon, bár valószínűleg csak a meglepetés ereje, nem gondoltam hogy bárki is megállít majd menetelés közben. A lány felé fordulok, s kedvesen megszólalok.
- Nem szeretnék bunkónak tűnni, és ne vedd bántásnak, de lécives tarts tőlem egy olyan öt méteres távolságot, ha nem akarsz a hatásom alá kerülni. E miatt volt odakint az előbb ez a... Civakodás, talán ennek mondható.- Mosolygok továbbra is kedvesen, s remélem hogy megérti. Kicsit várok, talán azért is mert nem tudok mit mondani neki.
- Lucy ha nem tévedek. - Legalább is ennyit hallottam a nevéből nemrégiben.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall - Page 3 Empty Re: A Hall

Témanyitás by Dr. John Huniver Vas. 16 Okt. 2011, 15:47

Nem igazán érti, hogy miért kér távoltartási nyilatkozatot Csilla, de rábólint.
- Legyen. - lép is egy-két lépést hátra.
- Sajna tévedsz. Mert Laura. - mosolyog vissza.
- Laura Pedersoli, a teljesség kedvéért. - pontosít.
- Akkor... menjünk valami nagy terembe és a terem két végéből kiabálva dumcsizzunk? - kérdi tanácstalanul pislogva.
- Vagy nem szeretnél beszélgetni? Nekem lenne kedvem! - biggyeszti le alsóajkát szomorkásan. Éppen mikor kedve támadna valakivel barátkozni és az furán visszautasítja őt. Csupa csalódás az élet!

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall - Page 3 Empty Re: A Hall

Témanyitás by Sarah Vas. 16 Okt. 2011, 16:04

- Ó, bocsi. - Vakargatom meg a tarkóm mosolyogva.
- Gulyás Csilla. - Mutatkozok be jómagam is, majd továbbá is mosolyogva figyelem a lányt.
~ Milyen aranyos. ~ Tűnődök magamban, és tényleg.
- De persze, mondtam hogy ne vedd magamra, a képességem miatt kell távol maradnom a többiektől. - Oké semmi ilyet nem mondtam, de szomorkásan nézek rá kissé.
- Szóval merre van az a nagy tágas terem? - Nézek ismét mosolyogva, azt hiszem kedvelem a lányt.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall - Page 3 Empty Re: A Hall

Témanyitás by Dr. John Huniver Vas. 16 Okt. 2011, 16:16

Szemeiben a tudás fénye gyúl meg.
- Aha! Tehát a képességed miatt nem mehetek közel hozzád! - bólogat Laura. Bár még nem érti, hogy milyen képességről is van szó. De nagyon át tudja érezni a lány helyzetét.
- Én is így voltam kezdetben. Mindenkit aki közel jött hozzám, megráztam. De ma már tudom kontrollálni a képességemet. - magasba emeli ujját, elkezd vele körözni. Egy elektromos kört alkot meg, ami szépen villog.
- Látod? Majd te is megtanulod kezelni a tiédet! - mosolyog rá Csillára.
- Hát... a szobám kicsi... szóval... az étkező? Az elég tágas. - tippel Laura. Reméli Csillának is tetszik a helyszínötlet.

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall - Page 3 Empty Re: A Hall

Témanyitás by Sarah Vas. 16 Okt. 2011, 16:48

Az elektromos trükkjét meglepetten nézem, az alapján amit megmutat belőle kb ugyan arra képes mint Mugurama, bár ki tudja.
- Lenyűgöző. - Jegyzem meg ámulattal. Miért van vajon hogy minden ilyen trükk lenyűgöz? Jó közönség lennék.
- Remélem igazad van. - Mosolygok vissza, mint az őskori kólás üvegen a nap.
~ Megint az étkező? Hmm, nos nem vagyok valami éhes, de végül is miért ne? ~ - Rendben menjünk. - És az étkező legalább még tudom is hogy hol van.

//folytatás:Az étkezőben.//

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall - Page 3 Empty Re: A Hall

Témanyitás by Dr. John Huniver Vas. 16 Okt. 2011, 17:15

Mosolyogva fogadja a dicséretet. Bár nem bűvésznek készül. Igazából még ő maga sem tudja, hogy mihez is akar kezdeni. Csak abban biztos, hogy meg akar pattanni innen.
- Ebben biztos, hogy igazam lesz! - erősíti meg újból állítását.
- Csak gyakorlat kérdése. - teszi hozzá.
Csilla belemegy az új helyszínbe.
- Akkor mehetünk is. - hagyja, hogy pár métert megtegyen. Csak azt követően indul meg utána. Ha tényleg távolságot kell tartania képessége miatt, akkor ahogy ígérte, meg is teszi. Így távolabbról követi Csillát.

//Folytatás: Étkező//

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall - Page 3 Empty Re: A Hall

Témanyitás by Sweety Love Kedd 18 Okt. 2011, 18:52

Egy fiatal fiú szólít meg, egy az áldozatok közül. Meglepő a merészsége, és a gondolatai, még így, befolyásoltan is, értelmesek. Tetszik nekem.
Habár talán álltamban elbóbiskoltam, rá mosolygok.
-Nem akarlak semmitől sem megfosztani, de míg nem tudod, milyen szinten eszi magát a szeretet a gondolataidba, biztonságosabb lenne, ha hagynád, hogy elmulasszam. -ez egy kicsit a többieknek is szólt. Minden elültetett érzés és gondolat észrevétlen fogan meg, és senki nem tudja, mivé fejlődik.
-Mindazonáltal...-nem akarom letörni, alternatívát javaslok hát neki
-Azt mondom, a kirándulás napjáig hagyok neked időt, és máris kapsz egy feladatot. Nem egyszerű, és nincs számolható eredménye.-felemelem az ujjam, és a homlokára bökök:
-Ki kell találnod, hogy itt, mi a tiéd, és mi nem. Ki kell találnod, mi a valós érzésed, mi az, amit Csilla keltett benned, és mi az, amit a saját konokságod, ellenállásod, vagy rossz kedved.-elmosolyodom. Több tudatosságot várok el tőle, mint mit a korabeli srácoktól el lehet. Nem hiszem, hogy teljes mértékben sikerülni fog, ám már a próbálkozás is hasznára fog válni, és egy lépést tesz vele afelé, hogy képes legyen ellenállni az ilyen hatásoknak.

Alig fejeztem be a mondandóm, Donald is megérkezett. Leplezetlen érdeklődéssel mértem végig, s meg kellett állapítanom, bármin is ment át, nem sokat változott.
-Helló Donald-köszöntöm derűsen, és örülök, hogy az öregasszony címkét nem én kaptam. Ennyi fiatal közt már így is túlkorosnak érzem magam.

Egy újabb fiú érkezik, egy igen fontos kérdéssel.
-Nem, semmiképp nem veszek el tőletek saját érzéseket, erre nem is terjed ki a képességem. -remélem ezzel meg tudom nyugtatni.
-A tehetségem az övéhez hasonlóan hat, de mivel, eddigi tapasztalataim szerint, egy időben nem kötődhettek szorosan, manipulált módon két különböző emberhez, képes vagyok a Csilla által generált hatást egyszerűen eloszlatni. Ha eddig kedvelted, továbbra is fogod, ha nem, akkor esélyt kapsz arra hogy magad dönts arról, szeretnéd-e megkedvelni, s ha már itt tartunk-emelem fel a hangom, hogy mindenkihez eljusson:

-Szeretném ha, csak a képesség alkalmazása miatt, nem ítélnétek el Csillát. Nehéz helyzetben van, s mint bármely nem tanított képesség használat során, vele is előfordulhatnak balesetek. Adjatok neki esélyt, hogy a személyisége kibontakozhasson, mielőtt beskatulyáznátok.
Sweety Love
Sweety Love
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Kúria

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall - Page 3 Empty Re: A Hall

Témanyitás by Sweety Love Kedd 18 Okt. 2011, 19:47

Különös sejtelem lesz úrrá rajtam. Talán női megérzés, talán Hannah valami hatása, vagy egyszerűen a nem is tudatosuló környezetből érkező benyomások hatása , de valami húz a kapu felé.
-Egy pillanatra elnézésetek kérem. Mindjárt jövök, és folytatjuk a beszélgetést.- ígérem a fiúknak, és sietős léptekkel a bejárat felé kopogok, majd kilépek az épületből.
Sweety Love
Sweety Love
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Kúria

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall - Page 3 Empty Re: A Hall

Témanyitás by Sweety Love Kedd 18 Okt. 2011, 22:06

A utolsó gondolatokra nem válaszolok. Hagyom, hagy érintse meg az épület és a diákság. Meghagyom Gwennek az első varázsos pillanatokat, mielőtt belépnék utána az épületbe, és kopogni kezdene a cipőm a padlón.
-A diákok itt, sokszor épp az elfogadás hiánya miatt menekültek. Hasonszőrűek közt végre lehetőségük van arra, hogy megtalálják valódi önmagukat. Ők általában nem félnek más mutánsoktól, legfeljebb ha annyira idegen a képessége. A tiédet el fogják fogadni. -mondom, és kezdem úgy érezni, hogy tényleg kegyetlen voltam Csillával. Alkalomadtán majd jóvá teszem.
- De nem csak az elfogadás, hanem a megismerés is fontos. Tudnod kell a határaid és a lehetőségeid. -folytatom
- Sok, képességedhez kapcsolódó gyakorlatod lesz majd. Kicsit olyanok vagyunk, mint a rendes iskolák: tehetségeket gondozunk.. csak nálunk a tehetségek összetettebbek, mint az, ha valaki jó focista, futó, vagy úszó.-ezen már vigyorgok is, és jó hangulatomban Gwen szavait fogatom a fejemben.
-Egyszer talán meg is építed azt a robotot.-igaz hogy a robotoktól a hideg ráz ki, és rossz emlékeket keltenek, de a fiataloké a jövő. Nem foghatjuk vissza őket, félelemből.
-Most pedig ismerkedj meg a srácokkal, hamarosan kerítünk neked egy szobát, de nekem van még egy kis dolgom.Ha éhes vagy, a konyha arrafelé van-intek a megfelelő irányba. Kicsit sajnálom, hogy magára kell hagynom Gwent, de a fiúknak szüksége van még rám.

-Nos, uraim, van-e még kérdés?
Sweety Love
Sweety Love
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Kúria

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall - Page 3 Empty Re: A Hall

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Kedd 18 Okt. 2011, 22:18


A hely egész nagy és tágas. Nagyon megnézem magamnak.
- Én sem félek más mutánsoktól. Csak nem szeretem, ha félnek és tartanak tőlem. Pedig nem vagyok veszélyes. - vigyorgok egy nagyot.
- Gondoltam is, hogy mutáns tehetségem miatt küld anyu ide. John bácsi is beszélt erről. De nehéz volt elhinnem. Most is az, de most már hinni akarok benne, hogy megtanulom majd uralni a képességeimet. - mondom nagy lelkesen.
- Hát... azt hiszem inkább a nénikémre bízom a robotépítést. Ő ugyanis ezt tanulta. - vallom be szerényen.
- Jó, akkor ismerkedem. És köszönöm szépen a sok-sok szép szavat meg vigasztalást! - ledobom táskámat és jól átölelem Sweety-t. Ez sem tarthat örökké, így szabadjára eresztem újdonsült ismerősömet és nézem, kik vannak még itt.

_________________
Ziltor midgardi őrző
Paul Pachner kampós kezű norvég halász
Lucy Huniver
T'Nak
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall - Page 3 Empty Re: A Hall

Témanyitás by Steven Csüt. 20 Okt. 2011, 21:03

- Elfogadom a feladatott. – Válaszolok lelkesen.
~Pont ilyen feladatra gondoltam.~ Időközben Sweety kiment valaki elé és közben egy új alak érkezett. Csak figyeltem, hogy ki lehet az, minden esetre a Davidson családból számomra elégé váratlan reakciót váltott ki az idegen, pláne az idősebbik Serena-ból, akitől ilyen érzelmi reakciót még egyszeres láttam. Végül Serena elmondta, hogy ki is az idegen, amin nagyon meglepődtem, ám mielőtt bármit is tehettem volna el is mentek a Hallból. Végül Sweety egy másik fiatal lánnyal tért vissza.
~Na egyre több lány érkezi k a suliba. Remek. Bár ő még egy kicsit fiatal, de két-három év múlva már biztos szívtipró lesz.
- Azt hiszem egyenlőre nincs több kérdésem.. Illetve csak az, hogy hogy-hogy nem láttam még itt Zaphire apját? Pár hete már itt vagyok, de róla eddig nem igazán hallottam. Azt hittem, hogy meghalt. – Válaszoltam Sweety-nek, majd az új lányra néztem, aki láthatólag nagyon megkedvelte a tanárnőt. – Szia. Jake Hamilton vagyok. Hát te? – kérdezem a lánytól vidáman. Barátságos lánynak tűnik, bár az is lehet, hogy már régóta ismerik egymást Sweety-vel.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall - Page 3 Empty Re: A Hall

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Pént. 21 Okt. 2011, 21:53


Egy nálam sokkal idősebb srácot pillantok meg. Igazából a haja színe miatt vettem észre. Narancssárga. Olyan érdekes köztes állapotú a szőke és a vörös között. Zöld szemeim elidőztek lobonca nézegetésén. De csak addig, míg le nem szólít. Zavartan rázzon meg fejecskémet, amit bájos mosolygással igyekszem palástolni.
- Szia! Gwendolyn Helmsman vagyok. De hívj csak Gwennek. - mutatkozom be, s kitartó zavaromban rózsaszín pulcsimra pillantok. Kerekes táskám szélét is meglátom.
- Te biztos régóta vagy itt. Én most jöttem. Megmutatnád hol lakunk? Messziről jöttem. Repülővel. Ki festi a hajadat? - mindig ez történik, mikor zavarba jövök. Gyorsan kezdek el beszélni, mindenfajta logika nélkül rakva a mondatokat. Jól bele is pirulok az esetbe. Gáz! Már az első srác előtt leégetem magamat.

_________________
Ziltor midgardi őrző
Paul Pachner kampós kezű norvég halász
Lucy Huniver
T'Nak
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall - Page 3 Empty Re: A Hall

Témanyitás by Adam Taylor Szomb. 22 Okt. 2011, 19:08

Arisawa figyel. Nem igazán figyel a Davidson családra. Semmi köze hozzájuk. Aztán Sweety-re néz. Megérti amit mond, és elgondolkodik rajta.
- Meg tudná most tenni? Ki tudná iktatni a mesterséges érzelmeket? - kérdezi nyugodtan. - Ez gondolom még időlegesen sem nyújt védelmet. Tehát ha megint közel vagyok hozzá ugyanolyan lesz megint nem? - folytatja tovább az őt foglalkoztató kérdések sorát. Nagyon reméli, hogy nem fognak túl sokat változni az érzelmei. Nehezére esik elhinni, hogy ennyire komoly hatást gyakorolna rá a lány ereje. Hiszen egész kiskora óta azt gyakorolja, hogyan kerülje el azt, hogy az érzelmei irányítsák. A lánnyal elvesztette a fejét de ő maga is akarta. El akart felejteni minden mást, és lány egy rövid időre elfeledtette vele. Nem igazán tudja, hogy mi lesz a bizonytalanság pedig megrémíti.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall - Page 3 Empty Re: A Hall

Témanyitás by Sweety Love Hétf. 24 Okt. 2011, 18:10

Biccent Jake szavaira. Az előzőek után nem várok mást, minthogy a kihívást elfogadva megpróbáljon eleget tenni neki. Jó próbája lesz annak, milyen személyiség is ő, hiszen vannak, akik hirtelen fellobbant lelkesedéssel, vagy dühből elutasítják a segítséget, majd az első próbálkozások után rájönnek, nincs erejük hozzá, és feladják. Azok azonban, akik kitartóan próbálkoznak, magukat építik, akár sikerül, akár nem, és később jó tagjaivá válhatnak a harci csapatnak is.
-Zaphire apját? Nos.. nem tudom. -tárom szét a karom, az újabb kérdésre. Az utóbbi időben én is épp hogy csak részt vette az itteni életben, szinte szellemként.
-Alkalomadtán majd rákérdezek.-Nem egy tökéletes válasz, de legalább nem kell tovább nyújtanom, Gwen ismerkedésével a másik srácra fordíthatom a figyelmem.

-Igen, most is megtehetjük.-mosolygok.
-Ne aggódj, nem fog semmiféle kellemetlenséggel járni.-kérdez, és jókat. Elfogadja a vezetést, de logikusan gondolkozik. Igen, ez a fiatal is, ha úgy dönt, jó tagja lehet a harcosoknak.
-Igen, valószínűleg, míg meg nem tanulja irányítani a képességét, újra a bűvkörébe vonhat, de erre is találhatunk megoldást. Nem szükségszerű jelen lennem ahhoz, hogy használhassuk a képességemet, de ez csupán tüneti kezelés..- Szigorúbbra veszem a hangom, mert nem szeretném, hogy könnyű megoldásnak tekintse a beavatkozást. Persze a sorsnak megvan a maga humora: lám, egész nap azon voltam, hogy eltérítsem az új megrendelőt szándékától, s amilyen a sors, Sweety különleges "parfümje" mégis idegen kézbe kerül.
-De ne várjunk tovább- enyhülök meg.
-Fogd meg a kezem, és véget vetek a mesterséges érzelmeknek-nyújtom felé a kezem, s ha megfogja, enyhén nyirkosnak, és melegnek fogja érezni, s egy pillanatra megízleli, milyen a ragaszkodás hozzám, mely egyszerre hasonló és eltérő Csillához fűződő érzelmeitől, de attól eltérően nem könnyed fűillatú-gyümölcsös, hanem mély és mámoros, akár egy pohár, nemes vörösbor sok doromboló ígérettel, majd minden átmenet nélkül érezni fogja, hogy valami láthatatlan erő két irányba cibálja, s mint egy lufi, valótlan érzései kipukkadnak.
Sweety Love
Sweety Love
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Kúria

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall - Page 3 Empty Re: A Hall

Témanyitás by Adam Taylor Hétf. 24 Okt. 2011, 20:59

Mugurama hallgatja amit a nő mond. Elgondolkodik.
"Értem amit mond. Tüneti kezelés. Több mint a semmi, de nem szabad hozzászokni. Ha túlságosan megszokom, hogy ő véd meg a befolyástól nem fogok tudni védekezni ellene akkor sem ha rossz indulatú és kéne."
- Értem, de az alapján amit Jake-nek mondott. Meg lehet tanulni védekezni ellene. - jelenti ki határozottan. - Ha jól értem az kell hozzá hogy megértsük hogyan is működik ez a fajta erő, és miként hat az elmére. Olyan ez mint az, hogy függetlenné tegyük a képességünket az érzelmeinktől. Csak gondolom ez nehezebb. - fejezi be mosolyogva. Nem örül, hogy Csilla képességének hatása alá került, de úgy érzi jó lecke volt. Legalább megtudta milyen jó érzés kimondani a fájdalmát.
- Köszönöm mondja majd kinyújtja a kezét. - hirtelen érzelmek sokasága kezd tombolni benne. Próbál küzdeni ám sokkal nehezebb mint a saját érzelmekkel. Csilla ereje nem volt ilyen elsöprő. A nő kezének tapintása nyirkos. Aztán az érzelmek vihara véget ér. Elengedi Sweety kezét és magára figyel. Figyeli, hogy mi változott. Egyes lépéseit értetlenül nézi. Párat egyenesen szégyell. Nem igazán tudja, hogyan fog ezután csilla szemébe nézni.
- A használóra is lehet hatással ez a képesség? - kérdezi Sweety-t. Ha igen akkor igencsak rosszul fogja magát érezni. Talán nem is Csilla akarta mindazt ami történt. Nem igazán tudja, hogy mit mondjon. Életében elöször közeledett így lányhoz. Csilla gyönyörű lány de még ez is kevés lett volna neki normálisan. Várja Sweety válaszát és reméli nem azt mondja amit vár.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall - Page 3 Empty Re: A Hall

Témanyitás by Azareus Szer. 26 Okt. 2011, 19:24

//Előzmény: A Kúria előtti terület//
A lány bemutatkozik és nem nagyon tudom követni a nevét, kell pár másodperc, mire a magánhangzók és a mássalhangzók tömkelege jó helyre kerül az agyamban kialakul valami halvány képecske a név kiejtéséről.
- És ömm... - megköszörülöm a torkomat - hogyan hívhatlak?
Kezet fogok vele, majd a válaszolok a kérdésére.
- De, persze, gyere csak. Hívhatsz egyébként Donaldnak is, Azareus a mutáns nevem, bár ez mostanában annyira nem számít.Régen jobban megvetettek minket az emberek. - mondom és pár lépést taccsogok a sárban, majd megint picit elemelkedek a földről és bevezetem a lányt. A Hallban megállok és megvárom, hogy beérjen a nézelődésből.
- A teszthez majd keresünk valami tűzálló, vagy gyakorló termet. Ki fogjuk próbálni az erődet, hogyan működik gyakorlatban.

_________________
A Farkasölő
Azareus
Azareus
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 68
Hozzászólások régi : 1317
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Karakteradatok
Főkarakter: Azareus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall - Page 3 Empty Re: A Hall

Témanyitás by Steven Szomb. 29 Okt. 2011, 14:00

- Szia Gwen. Hát annyira azért nem. Csak pár hete vagyok itt, szóval azért még nekem is kicsit szokatlan ez a hely. – Aztán Gwen elözönlött kérdésekkel. Úgy néz ki nem egy visszafogott leányzóval állok szembe.
- Hát a hajamat egy közeli fodrászatban szoktam csináltatni . Ami pedig a szobát illeti, majd keresünk neked egy szabadat, bár azt hiszem a tanárok fognak kijelölni neked egyet. – Válaszoltam mosolyogva és közben kérdőn néztem Sweety-re bár ő most elégé elfoglalt volt Mugurama-val. Mikor én érkeztem ájult voltam, és mire talpra álltam már volt szobám és eddig nem igazán néztem, hogy a többiek, akik normális módon jönnek ide, hogyan szereznek szobát.
- Megkeressük az igazgatót és ő majd elmondja, hogy hogy is legyen. Addig is ezt majd hozom én. – Mondtam neki és közben felvettem a táskáját a földről. Ezután megláttam azt az alakot, aki állítólag Zaphire apja és a hely tulajdonosa.
- Vagy azt hiszem ez ügyben ő is tud segíteni nekünk. Gyere, menjünk oda hozzá. – tettem pár lépést a férfi felé, majd megszólítottam.
- Hello. Jake Hamilton vagyok, pár hete érkeztem ide ő pedig Gwendolyn Helsman és most érkezet. Segítene neki a beiratkozással és a szobaszerzéssel. Sweety azt hiszem most elégé fárad s elfoglalt, én pedig hát.. nem hagyományos úton kerültem ide, így nem igazán tudom hogyan is megy ez normális körülmények között.


_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall - Page 3 Empty Re: A Hall

Témanyitás by Sweety Love Vas. 30 Okt. 2011, 11:54

A fiú felvetésére lassan megrázom a fejem.
-Ha annyira könnyű lenne, ahogy a Jaknek szóló szavaim alapján gondolod, s talán ő is gondolja, a képességem szinte semmit nem érne, ám nem egy alkalom bizonyítja- mélyül a hangom dorombolóra, ahogy a múltbéli sikereim idézem fel
-hogy e képesség, attól függetlenül, miként éreztek kezdetben irántam...igencsak hasznos.-nem bírom ki vigyorgás nélkül, bármilyen komoly a téma. Sweety az ellenállhatatlan.. Mit nem mondjak, hiányzik.
-Az ilyen tudatosság, az érzelmek ilyen szintű manipulálása, illetve elemzése jóval túlmutat az emberek képességein, illetve azon mutánsok képességein is, akik nem rendelkeznek ilyen irányú képességgel. Nem kétlem, hogy ha azt akarnám, akár a dalai láma érzéseit is képes lennék manipulálni-Őt talán ismeri, s talán elismeri, mint a tudatos létezés egyik legkiemelkedőbb alakját. A srácra nézek. Nem is tudom, miként magyarázhatnám tovább, ahogyan azt sem, hogy képes lennék-e szavakba önteni az érzelmek manipulálásának azon finomságait, melyekkel Csilla tudat alatt, én pedig tudatosan dolgozom.
-A legjobb védelem ellene-döntök végül az egyszerű lezárás mellett
-Ha Csilla megtanulja kordában tartani, illetve ha nem akarják majd ellened az ilyen képességeket alkalmazni.-Azt hiszem, most lelombozom. Engem nem érint kellemetlenül Jake borítékolható veresége, de ha az ember azt hallja, hogy a szabadságán csorba esik, ami ellen tenni sem tud... az könnyen lehet hogy erős lelki trést jelent neki.
-Jake, ugye te is hallottad?-emelem fel a hangom, remélve, hogy a srác Gwennel való beszélgetése ellenére ezt a néhány fontos információt meghallotta.
- Mindenesetre a megértés segít valamennyit.-szólok ismét Mugurama-hoz.
- Hasonló, csakhogy valaki mondhatja magát teljesen függetlennek az érzelmeitől, azok, még ha nem tudatos szinten is, de befolyásolják őt. Finom szinten ezek "csupán" önkéntelen reakciók, a környezet történéseire. Így hát nagyban függ a manipulált érzések megtalálása attól, milyen szinten hatnak: mennyire tudatosulnak, milyen erős reakciót váltanak ki, és milyen gyorsasággal. Csilla esetében ahogy látom, könnyen körvonalazható, könnyen megnevezhető érzéseket jelent a képessége hatása, és ez az, amit most még kihasználhattok arra, hogy megtanuljátok az erős, nem saját érzések felismerését.-Áldás az átokban. Talán egyszer összefoglalom egyfajta titkos, belső használatra szánt jegyzetként ezt a diákoknak. Talán.. talán nem. Veszélyes lenne egy ilyen tudás kikerülése, még a most baráti kezekbe is, nem csak ránk, vagy egyes emberekre, de a mutáns társadalomra is.
-A használóra?-egy pillanatig elgondolkozok a dolgon.
-Az, azt hiszem a képességtől függ, annak pontos megjelenésétől, hatásától. Biztosan vannak, akik szerelmet keltenek, és maguk is beleszeretnek az áldozataikba, ahogyan olyanok is, akik vagy a képesség miatt, vagy annak hatásának alapos ismeretéből nem szenvednek el ilyen másodlagos hatást. Csilla esetében-nyilván róla van szó
-nem tudom, hogy így van-e. Meg kell ismernünk őt és a képességét, hogy erről bármit is mondani tudjunk.-végül bátorítóan elmosolyodok.
-Ha közvetlen érzelmekben nem is, de a létrejövő események tapasztalatai alapján könnyen kialakulhatnak hasonló, saját érzések. Ne érezd magad rosszul. Ami történt, megtörtént, találd meg a módját, hogy előnyödre változtasd.-Mire Gwen szobájának kérdésével foglalkozhatnék, a fiatalok már találtak maguknak egy illetékesebb felnőttet. Jól van.
-Nos.. van még kérdés, vagy sikerült teljesen lelomboznom téged?
Sweety Love
Sweety Love
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Kúria

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall - Page 3 Empty Re: A Hall

Témanyitás by Adam Taylor Vas. 30 Okt. 2011, 18:04

Mugurama végig hallgatja amit mond. Sweety azt mondja nem lehet ellene védekezni. Neki pedig eszébe jut valami amit még az apja mondott. Amit Csilláról mond az alapján reméli nem lesz baj, és nem sült el visszafelé.
- A telepaták ellen is lehet védekezni ha az embere eleget gyakorol. Legalábbis a gyengébbek ellen. Ez ellen a képesség ellen szerinted nem lehetne hasonlóan védekezni. Azt értem, hogy te rendkívül erős vagy de a gyengébbek ellen? Az Apám képes volt védekezni ellenük. Legalábbis a gyengébbek ellen. Hiszen Zaphire anyjára sem volt hatással, az idősebbikre. Rá miért nem hatott? - próbálja megérteni, hogy hogyan is hathat a dolog. Mert ha ez ellen is ha nem is 100%-osan de lehet védekezni akkor meg akarja tanulni. Nem csak Csilla miatt, de azért is mert gyengének érzi magát ettől.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall - Page 3 Empty Re: A Hall

Témanyitás by Lance Harris Vas. 30 Okt. 2011, 21:37

-Hogy hívhatsz? Hát hívjál csak Aishának. Ez a nevem....
Nézek a férfire egy kicsit értetlenül, majd elengedem a kezét. Meleg keze volt, és talán érezhette, hogy az enyém is melegebb mint a szokott, gondolom a képességemnek hála. Mikor mondja, hogy ki kell próbálnunk az erőmet, egy kicst elfehéredek. Soha az életben nem használtam még rendesen, azt se tudom hogy kell előhívni vagy akármi... És jut eszembe még egy probléma amitől viszont elpirulok (már ha lehetséges ez a bőrszínemnél), félve meg is kérdem Azareust, hogy mi ilyenkor a teendő.
-Öhmm figyelj, lenne egy két problémám... Egy: nem tudom, hogy miként használjam az erőmet... kettő:-és most egy kicsit közelebb hajolok hozzá, szinte súgva folytatom: hát izé... a ruhám elégett a múltkor is,,, nem tudsz erre valami megoldást?

_________________
Genocide (Főkarakter); Lance Harris (Lupine njk); Aisha Ayo (X-Diák)
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall - Page 3 Empty Re: A Hall

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 01 Nov. 2011, 08:40

~ Úgymond KM reag ~
Szépen lassan ténylegesen beesteledett a kúria és a város felett is. akik most érkeztek az iskolába, azoknak már találtak szobát, és be tudtak költözni oda. A kicsiket az óvodából a szülők lefektették aludni és az egyik tanár a helységeket is körbejárta a gimnazisták után. Este 10 órakor lámpaoltás, mindenkinek kortól függetlenül. Részben, mert másnap reggel korán az egész iskola indul is táborozni.
Másnap reggel, akármennyire nem tetszett senkinek sem, reggel 6 órakor kellett felkelnie mindenkinek, a bepakolásokkal végeznie kellett mindenkinek és még a reggelin is túl kellett lenni időre. Mivel igencsak messze ment a csapat, így reggel 7kor indult a társaság, hogy dél környékére meg is érkezzen a tábor helyszínére.

//Folytatás: Belleplain tábor//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Hall - Page 3 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Hall - Page 3 Empty Re: A Hall

Témanyitás by Sweety Love Szer. 02 Nov. 2011, 17:12

- Félre értesz.-rázom meg lassan a fejem. Talán túl sokat akartam elmondani egyszerre, ezeknek a fiatal elméknek.
- A távlatokat vetítem eléd, melyek ennél a képességnél épp olyan határtalanok, mint a telepatáknál: nincsenek fizikális határaik, mint azon képességeknek, melyek a fizikai világhoz kötődnek szorosan.-röpke levegővétel, majd folytatom igyekezve egyszerűen megfogalmazni.
- Gyengék ellen szinte mindenben lehet védekezni, ha valaki nem fejleszti magát, és nem keresi meg a határait, saját magát győzi le. De visszatérve a témához, a szerencsénk, s egyben Csilla jelenlegi tragédiája is a gyengeségében rejlik, vagyis jelen helyzetben, a hatások amiket kelt annyira erőteljesek, hogyha tudjuk mit keresünk, könnyen felfedezhetők, DE- nyomom meg a szót
-Csilla gyengesége nem jelenti azt, hogy minden hasonló képesség ellen védelmet nyújt, ha ezt megtanulod felismerni. Lehetőséget, csak lehetőséget teremthet. Nem szabad tehát biztos módszerként kezelned, mert előfordulhat hogy ebben az esetben magadat ejted csapdába. .- Beszélj a kőhöz, s kérd, hogy többé ne legyen kő. Kicsit ilyen érzésnek tűnik, mikor belegondolok, hogy a legszebb, legszabadabb éveiket élő ifjakban kell olyan lelki mélységeket megteremteni, vagy legalább megmutatni, amihez még évekig nem lesznek elég bölcsek, érettek.
-Jobb tanácsot neked sem tudok adni a védekezésre, mint Jake-nek. Ismerd meg önmagad, és tisztázd le magadban a gondolataid, érzéseid, s majd elválik éles helyzetben, mennyit ér.-látványosan besötétedett odakinn.
-Nos.. ideje aludni térni. Majd folytatjuk a beszélgetést. Jó éjt.-és elsietek, lefektetni Glorit.
Sweety Love
Sweety Love
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Kúria

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall - Page 3 Empty Re: A Hall

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 27 Márc. 2012, 09:55

//Előzmény: Dél-Amerikai esőerdők//

Döbbenten néztem Kolosszia után, aki csak így szinte köszönés nélkül távozott a kapun keresztül. Bánatosan figyeltem, hogy Charles mikor lépett csak el Szehmettől. Sírva fordítottam el a fejem és inkább a kisfiúra figyeltem tovább. Hamarosan otthon leszünk, vajon miként fogja fogadni azt a helyet? Távol az otthonától, mindazok után, amin keresztül ment. Mielőtt átléptünk a kapun még megfogtam a kezét és próbáltam bíztatóan rámosolyogni.
- Minden rendben lesz.
Mondtam neki még a lehet legkedvesebben és legmegnyugtatóbban. Tudtam, hogy nem érti, de talán a hangsúly segít neki abban, hogy megértse mit szeretnék mondani neki. Ahogyan hazaértem valakire rábíztam a fiút, hogy kísérjék Hannah-hoz, így biztosan tudnak majd vele beszélni, mert a telepátiához nem kell nyelv. Leültem az egyik kanapéra és felhúztam a lábaimat, sírva öleltem át őket. Soha sem hittem, hogy ennyire fájhat ez, én feleltem értük és meghaltak. Nagyon csúnyán megbuktam, mint vezető, de… de én harcos sem voltam. Mennyivel könnyebb volt őket vezetni, amíg nem igen kellett harcolni. Az első éles helyzetben hárman meghalnak, egyvalaki pedig másik világba távozik és egy személy kómába került. Ráadásul Elisabeth alig volt itt egy kis ideje, ez lett volna a tesztje, hogy bekerül-e közénk. James szerint alkalmas voltam erre a feladatra, ha ezt ma látta volna, vagy megtudja, hogy mi is történt, többé nem fogja így gondolni. Égboltot pedig még ismertem is egy ideje és remek mutáns volt, akárcsak Kolosszia. A skrullt nem ismertem különösebben, sem Küklopszot, de segíteni akartak. És mindezeket még tetőzte még az is, hogy ő sem emlékszik rám. Próbáltam a könnyeimet letörölni, így Namorhoz sem mehettem fel… de hiába próbáltam a letöröltek helyett csak újabbak kerültek az arcomra.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Hall - Page 3 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Hall - Page 3 Empty Re: A Hall

Témanyitás by Árny Kedd 27 Márc. 2012, 20:49

//Előzmény: Főbejárat//

A lány temetős példájára kissé megvakarom az államat, s a helyzetből adódóan be kell hogy lássam, ezzel most igencsak jól fogalmazott, csupán csak a sírkövek hiányoznak, és a kiszáradt fák.
- Valóban. - Mondom még rá helyeslően, s a diákos megjegyzését egyenlőre hanyagolom, később is rá érek elmagyarázni neki, legalább is egy darabig így hiszem, de még nem jött el az ideje hogy rádöbbenjek, ezzel most tévedtem... Először azonban, a megerősítésére, miszerint körbe akar nézni, enyhén, talán alig láthatóan, de elmosolyodok, nem mintha örülnék neki hogy kísérgethetem itt körbe-körbe, de tetszik az egyedi stílusa, ezt be kell hogy valljam, s valószínűleg ez csalt akaratlan mozdulatot az arcomra, amit aztán pár másodpercen belül vissza is rendezek, nem szabad elkorcsosodnom. Na és itt jön el az hogy rájövök, mégiscsak be kell avatnom őt abba, hogy miért nincs éppen sehol senki, még egy fiatal se.
- A diákok jelenleg órán vannak, úgy hallottam hogy most egy erősen idegnyúzó órát kapnak a veszélyteremben. - Mondom unottan, majd egy apróbb levegővétel után belépek a hallba, aminek az ajtaját ugyebár nyitva hagytam miután... Finoman fogalmazva kisétáltam rajta.
- Nos ez a terem nem más mint a hall... - Beszéd közben szép lassan elcsendesedek, egy síró nő, Serena természetesen, egy gyerek, és egy... Átjáró? Felsóhajtok, majd közelebb lépdelek Serenához, s mikor elég közel értem hozzá hogy hallótávban legyek:
- Mi történt? - kérdem unottan, miközben tovább megyek felé, majd megállok mellette, és összefűzött karokkal, az egyik szemöldökömet felvonva nézek rá, semmi agresszió, vagy megbántási kísérlet, csak kivételesen kíváncsi vagyok, és látszik az arcomon is, őszintén szólva valójából az átjáró miatt érdekel különösebben a dolog.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall - Page 3 Empty Re: A Hall

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 17 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.