A Hall

1 / 17 oldal 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Go down

A Hall Empty A Hall

Témanyitás by Thorhalla Kedd 22 Feb. 2011, 16:05

Az épület bejáratából közvetlenül ez nyílik Olyan nagy, hogy akár egy bált is lehetne itt rendezni. Belmagassága akkora, hogy látni a második emeleti ajtókat is. A Hall paslója márvány, akár a tükörképünket is látni lehet benne. A plafonról egy óriási csillár lóg le, ami a régi szép időkről maradt ránk, de a tulaj nem akarta kidobni.

A Hall Entrancehall2

Az eredeti topic.


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 19 Dec. 2012, 21:56-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Hall Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Hall Empty Re: A Hall

Témanyitás by Adam Taylor Szer. 07 Szept. 2011, 21:57

A lány észreveszi, hogy nézem. Pillanatra a srác is meglepődik. A legnagyobb meglepetés akkor éri amikor válaszol.
- Igen, gyönyörű vagy. - mondja mosolyogva. - Persze, gyere erre kell menni. - kezével mutatja az utat. A sajátjához legközelebbi üres szoba felé indul.
"Mi ütött belém. Miket mondok itt. Nem szoktam ilyesmiket mondani. Azt hiszem tetszik neki de nem vagyok valami nagy szakértője a témának."
- Mi a képességed? - kérdezi kíváncsian a lányt.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall Empty Re: A Hall

Témanyitás by Sarah Szer. 07 Szept. 2011, 22:25

//Előzmény:főbejárat

Mutat egy irányt, nézek, majd elindulok utánna.
~ Luxus környezet, hmm... Vajon mennyibe fájt megépíteni csak ezt a termet? Úgy tűnik mégsem lessz annyira pocsék itt élni mint először hittem. ~ Bólogatok magamban, a tekintetemen látszik hogy fejben elég messze járok a valóságtól, valahol középföldén. A kérdésre viszont már figyelek, s ismét egy kis tarkó vakarás.
- Őszintén szólva, nem tudom, és ha nem kap telibe egy motor akkor még most se lenne fogalmam róla hogy mutáns vagyok. Érdekes módszerei vannak az életnek. - Mosolygok.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall Empty Re: A Hall

Témanyitás by Adam Taylor Csüt. 08 Szept. 2011, 13:01

A lány elmondja, hogy elütötte egy motor és túlélte. Talán regeneráló képessége van. Na mindegy úgy tűnik nem tudja mi a képessége. Tovább vezeti a szoba felé a lányt.
- Értem. Akkor nem is tudod használni. Majd itt megtanítják. - mondja mosolyogva a lánynak. Próbálja nem a lányt nézni minden pillanatban. Ez ugyan nehezére esik de sikerül elérnie. Ahogy elérjük a szobát kinyitom az ajtót és előre engedem.
- Úgy tűnik itt fogsz lakni. - mondom mosolyogva. Miközben utána indulok.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall Empty Re: A Hall

Témanyitás by Tyler Kedd 20 Szept. 2011, 12:19

//Előzmény:Főbejárat//

Zsebre tett kézzel sétál ki a falból, a kanapéhoz siet, bűnbánó arccal.
-Sajnálom, hogy magammal hurcoltalak. Nem gondoltam volna, hogy tériszonyod van....-
Motyogja lesütött szemekkel, tényleg sajnálja. Főleg, hogy észre sem vette, egészen a Kúriáig kínozta szegényt.
-Szóltam a diákoknak, nem sokára itt lesznek. Legalábbis remélem...-
Ha engedi leül mellé a kanapéra, míg a gyerek seregletre várnak.
-Tényleg sajnálom, ígérem többször nem röptetlek meg....
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall Empty Re: A Hall

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 20 Szept. 2011, 13:04

//Előzmény: Jake Hamilton szobája//

Lefutottam a lépcsőn, így ha Jake is jött, akkor szerintem jócskán lemaradt mögöttem. Odalent Tyler is volt, illetve az anyám, vagyis a jelenkori és nem az, aki felnevelt, de ettől függetlenül nem tettem különbséget közöttük. Egyformán szerettem mindkettejüket. Tyler-re nézve egy szép vörös folt az arcán, elvigyorodtam, azt hiszem, hogy éppen most lett felpofozva. Anya nem sűrűn szokta ezt tenni, Jackie is csak kétszer kapott, illetve most Tyler bácsi.
- Sziasztok! Ugye jól gondolom, hogy a meglepetés az első kirándulás lesz?
Kérdeztem mosolyogva. Most nem kellett nem kimondanom, amit gondoltam, a többiek úgysem voltak itt és számomra nem nagyon tudnak semmilyen meglepetést előadni, mert úgyis tudom, hogy mit terveznek.



//Előzmény: Főbejárat//

Odabent leültem a kanapéra és Adia volt az, aki töltött nekem egy pohár vizet, mert még mindig reszketett a kezem ahhoz, hogy tölteni tudjak magamnak. Mostanra kezdtem valamelyest lenyugodni és a torkomban sem dobogott már a szívem tovább. Tyler-re néztem, aki igencsak nyomorult látványt nyújtott így bűnbánóan, igen ő az AIM uralma alatt nem volt itt, így fogalma sem volt róla, hogy mennyire nem szeretem.
- Mindig is volt – mondtam. – Azért nem közlekedünk Adia-val csápokkal, épületek között, hanem a földön közlekedem. Szia Steph!
A kérdése után elmosolyodtam.
- Megint csalsz - nevettem fel. - Igen, arról lesz szó.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Hall 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Hall Empty Re: A Hall

Témanyitás by Thorhalla Kedd 20 Szept. 2011, 13:38

//Előzmény: Étkező//

Farahnaz még összeszedte a kutyáját a délutáni étkezése utána és vele együtt ment le a hallba. Eddig sikeresen elkerülte a többieket, ellenben Veszélyt még meglátogatta és egy-két nagyon apró váltakozást még kieszközölt a saját androidján, hogy jobban működjön. A veszekedést és a kiabálást figyelmen kívül hagyta, mint általában most sem nagyon értékelte és nem igazán értette meg, hogy miért is voltak mindezek jók. Ezért szerette jobban a kutyáját Rex-et és Veszélyt, náluk soha sem voltak gondok a beszélgetéssel és sokkal könnyebben megérthetőek voltak, mint az emberek. Rajtuk egyszerűen nem tudott kiigazodni, hiába volt tizenhat éves és volt meg az első doktori címe informatikából, de az empátia és az érzések rejtve voltak előle és tényleg képtelen volt megérteni. Rex-et vezetve érkezett meg a nappaliba, ahol kissé setén intett a többieknek, majd leült az egyik székre.
- Sziasztok! – köszönt. – Miért kellett ide jönni?

//Folytatás: Belleplain tábor//


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 01 Nov. 2011, 12:22-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Hall Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Hall Empty Re: A Hall

Témanyitás by Sarah Kedd 20 Szept. 2011, 16:23

//Előzmény:Csilla szobálya//

Belépek a hallba, ismét, még mindig, s körbe nézek, mint a legelső alkalommal, hiszen akkor elég gyorsan tovább siettünk s nem volt időm olyan nagyon körbenézni. Elég gyorsan felfedezem a többieket, ez igazából a legegyszerűbb, egy ilyen teremben a társaság elég feltűnő, közelebb megyek hozzájuk, majd megállok... Tőlük úgy kb 5-6 méterre...
- Sziasztok. - Intek nekik, elég hangosan szólalok meg ahhoz hogy ilyen távolságból is tisztán lehessen hallani. Ezután jönne egy amolyan alapszintű bemutatkozás, de valahogy így hogy nem mehetek közelebb, nos ez elmarad, csak nézek rájuk, majd másfelé terelem a figyelmem, szóval nézelődök tovább.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall Empty Re: A Hall

Témanyitás by Adam Taylor Kedd 20 Szept. 2011, 17:18

A fiú elaludt miután befejezte a takarítást és elindul lefelé. Még mindig nem tudta hogyan álljon Csillához. A lány képessége furcsa és kicsit meg is ijesztette, de mégis úgy érezte, hogy a kapott érzelem nem árt neki. Amikor leért körülnézett. Látta, hogy kik vannak és azt is, hogy Csilla ott áll egyedül.
- Jó napot mi. Mi az a meglepetés? - kérdezi semlegesen. Aztán miután választ kapott, Csillához fordul lép egyet lány felé és kérdőn néz nem igazán tudja, hogy mi is legyen most. Az érzelmeit ugyan csak a lány gerjesztette, de akkor is érezte őket. Látszik rajta, hogy nagyon nem kellemetlen számára a helyzet. Igazából maga sem tudja mire vár. Aztán úgy dönt nem érdekli. Egyenesen odasétál hozzá.
- Elnézést miattam kaptál súlyos büntetést. Sajnálom. - mondja amikor elég közel ér. Továbbra is csak kérdőn néz rá nem tudja, hogy mit is kéne mondania vagy tennie.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall Empty Re: A Hall

Témanyitás by Sarah Szer. 21 Szept. 2011, 13:15

Muguramára tekintek ahogy közelebb lép majd tétovázni kezd. Még mindig önbizalmatlannak tűnik, legalább is nekem. Nem nagyon foglalkoznék vele, annyira nincs jó kedvem a történtek miatt, de végül is csak közelebb lép és így kénytelen vagyok szóba elegyedni vele. A mondandójára kicsit megvakarom a tarkóm.
- Ne kérj bocsánatot, igazából nekem kéne, én vittelek bele a dologba. - Mondom kicsit kellemetlenül. - Szerintem te rosszabbul járhattál volna... Ömm igen és igaz hogy te jöttél ide, de biztosra megyek mert a végén valakinek megint kedve támad vitatkozni. - Ahhoz pedig nincs kedvem jelenleg.
- Szóval megengeded hogy 5 méteren belül a közeledben legyek? - Nézek a fiura olyan tipikusan " Csak mond hogy ja azt megvagyunk " szemekkel.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall Empty Re: A Hall

Témanyitás by Adam Taylor Szer. 21 Szept. 2011, 15:07

Mugurama nem igazán tudja, hogy mit válaszoljon a lány szavaira. Most már, hogy tudja mire figyeljen sokkal könnyebb magán uralkodnia. Elmosolyodik a lány kérdésén, és "Mit gondoltál? Hát persze!" nézéssel válaszol.
- Igen, a többiekkel ellentétben azt hiszem én örülök képességednek. - válaszolja. Semleges hangon, majd a többiekre néz. Tényleg örül neki, hogy a lány képességének hála nem mindig csak a családja halálára tud gondolni.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall Empty Re: A Hall

Témanyitás by Steven Szer. 21 Szept. 2011, 18:20

Próbáltam Zaphire-t beérni, de annak is örültem, hogy sétálni tudok. Miután már repülni kezdet, esélyem se volt arra, hogy beérjem, úgy hogy nyugodtan a saját tempómban mentem tovább. Elgondolkodtam rajta, hogy szóljak-e a többieknek is, ahogy Tyler mondta, de aztán elvetettem, tekintve hogy Tyler valószínűleg nem csak nekünk szólt. Lassan megérkeztem a Hall-ba, ahol már ott volt Zaphire és Tyler, de ott volt még Mugurama és Serena is. Ahogy Serenát megláttam, mindjárt jobb kedvem lett. Bár elvileg ő és az idősebbik énje ugyan az, még is valahogy a fiatalabbikat sokkal jobban kedvelem. Az idősebbiktől néha kiráz a hideg. Még egy kicsit mindig furcsa volt Zaphire-t és a fiatalabbik Serenát együtt látni, mint anya és lánya miközben alig pár év különbség van köztük. A Davidson család miatt alig vettem észre az új jövevényt, akiről aztán persze le se tudtam venni a szememet.
- Sziasztok. – Köszöntem a többieknek majd a lány felé fordultam és oda sétáltam hozzá.
Szia. Jake Hamilton vagyok. – Normál esetben valószínűleg azonnal rámozdultam volna egy ilyen csajra, de most annak is örültem, hogy nem esetem össze még, így végül oda mentem Serenahoz, és ha még elfértem, leültem a kanapéra. - Csak nem ő a meglepetés? – Kérdeztem tőle miközben intettem az új lány felé.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall Empty Re: A Hall

Témanyitás by Judy William Csüt. 22 Szept. 2011, 20:07

Mikor jöttem lefele, a lépcsőn láttam hogy mindenki, a hallban gyülekezik. Ahogy le értem, a lépcső aljára meg láttam, Tyler a kanapén ülni egy pár diákkal.
- Sziasztok! Hello Tyler! Mi történt hogy mindenki itt gyülekezik? nézek szét miközben tetem fel neki a kérdésem és utána gyorsan vissza fordulok.

_________________
Judy William - Tanár
Zan-zen ülőmeditáció - Kardforgatás
Ülőmeditációs órák: Meg beszélés alapján.
Kardforgatás órák: Meg beszélés alapján.
E-mail cím: csanalosi.judit@freemail.hu
Ne álmodd az életet, ha nem éld az álmaid!  :beer:
Judy William
Judy William
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 17
Hozzászólások régi : 31
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Judy William
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

csanalosi.judit

Vissza az elejére Go down

A Hall Empty Re: A Hall

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 23 Szept. 2011, 09:45

Lassan úgy tűnt, hogy mindenki megérkezik, még újoncok is voltak itt, egyedül Lucy-t nem láttam itt, meg Szöszit és Liam-ot, de nekik akkor elmondják a többiek. Lassan úgyis kezdett késő lenni és jó lett volna már most elmondani ezt, és visszamenni a fiamhoz, hiszen nem láttam szinte egész nap.
- Üdvözlök mindenkit! – kezdtem. – Az újaknak, akik még nem ismernek Serena Davidson vagyok, az iskola igazgatóhelyettese és az X-men vezetője.
Még mindig furcsa volt megszokni, pedig már a másik életben is nagyjából így volt, és előtte is, hogy a többiek elmentek és Zack-kel ketten maradtunk. És még Logan is támogatta az ötletét. Néha még felmerült bennem, hogy Jackie lehetséges, hogy emiatt nem jött vissza többé nem is keresett már. Igaz jobb is volt így, és könnyebb valamilyen szinten, hogy elfogadta azt, amikor elküldtem. Amíg válaszolok Jake-nek, hagytam, hogy Tyler Judy-nak tegye mindezt.
- Nem, nem ő a meglepetés Jake – mondtam, majd vártam néhány pillanatot. – Azért kértünk mindenkit, hogy jöjjön ide, mert Tyler-nek és nekem támadtam egy ötletem most délután. Mivel sok az újonc és a társaság még nem ismeri egymást eléggé, így úgy döntöttünk, hogy amolyan gólyatábort szervezünk, egy hétvége sátorozással Cape May-ben, ahol a társaság megismerheti egymást.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Hall 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Hall Empty Re: A Hall

Témanyitás by Steven Szomb. 24 Szept. 2011, 23:45

- Akkor kíváncsian várom. – Mondtam még mielőtt folytatta Serena. A kirándulást nagyon jó ötletnek tartottam. Úgy kb. amíg végig nem gondoltam, hogy mi is lesz és felmerült pár igen csak aggasztó lehetőség. Nem szívesen kerültem volna ki a szabadba az idősebbik Serenával.
~ Amennyire eddig megismertem, egyszerűen képtelen jól érezni magát. Túl komoly és szigorú lenne ahhoz, hogy engedje, hogy bulit csapjunk odakint. A fiatalabbikat még talán rá is lehetne venni.. főleg ha Zaphire segít benne. Bár akkor biztos jönne Logan is. Hmm ő azonnal kiszagolná a csempész árukat. Bár talán képes lennék úgy elrejteni, hogy még se. Na meg ha rajta kapna. ~ Megborzongtam ahogy elképzeltem, hogy Logan a pengéivel darabokra szeletel büntetésképen. Aztán ismét az új lányra néztem. Elégé jó csaj volt, és mikor a közelébe mentem köszönni neki, éreztem valami szikrát.
~ Neki tuti imponálna egy ilyen buli. Pláne, hogy ahogy elnézem, Mugurama már rá is hajtott. A csávó nem egy nagy bulizós, a csaj meg túl jól néz ki ahhoz, hogy otthonülő típus legyen. És amúgy is Zaphire is ott lesz. Bár ő elégé komoly, felnőttes és két évvel idősebb is nálam, de akkor is. Egy jó buli talán őt is érdekelné.~
- Na remek. A hétvégén akkor egy legendás bulit csaphatunk az erdőben.. – aztán Serenára néztem és rájöttem, hogy valószínűleg a kisebbek is jönnek, elvégre sok kicsi is jár ide, így gyorsan folytattam egy pár pillanatos szünet után. - ..Persze csak kulturáltan semmi alkohol vagy egyéb káros dolog. Nem vandálkódunk vagy visszük túlzásba. Kik fognak jönni felügyelni ránk? Remélem nem maradsz majd itthon.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall Empty Re: A Hall

Témanyitás by Tyler Hétf. 26 Szept. 2011, 10:34

-Szia, Judy. Semmi veszélyes, csak egy kis kikapcsolódás, mint azt Serena is említette az előbb.-
Az arca még mindig sajog a pofontól, Serena erősebb, mint az elsőre kinézné az ember belőle. De legalább megtanulta nem kompatibilis a repüléssel. Szemöldök ráncolva pillant Jake-re, főleg az elszólása miatt, de nem szól semmit. Megvárja míg Serena befejezi, és kicsit csend lesz.
-Nos én is bemutatkoznék, úgy látom sok új van itt, nem biztos, hogy mindenki ismer. Tyler Jackson, igazgatóhelyettes, igen én is az vagyok. Nos ami biztos, mi ketten, illetve még számítok Logan-re, Hood-ra is....és csak semmi vad meg legendás buli, mivel a kicsik is jönnek....-
Előhalászik egy kisebb füzetet meg egy tollat amit még a szobájából vett fel.
-Nos nálam lehet jelentkezni, de csak szép sorjában. Akinek nincs sátra annak tudunk biztosítani. Egyéb kérdés, óhaj-sóhaj?-
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall Empty Re: A Hall

Témanyitás by Sarah Hétf. 26 Szept. 2011, 14:17

Mugurama válaszára elmosolyodok.
- Nem hiszem hogy a többiek tudnak róla, hiszen nem sokkal ezelőttig még én se tudtam. - Vonok vállat, majd a hozzám lépő srácra tekintek.
~ Huhú... Hányszor fogom még megszegni ezt a szabájt? ~ Kicsit nevethetnékem van tőle, még mindig ostobaságnak tartom, de végül is elviekben csak egy húzásom van.
- Gulyás Csilla. - Válaszolok, de nem vagyok benne biztos hogy hallotta, mert elég gyorsan tovább ment, bár annyira nem is érdekel a dolog, vagy igen, vagy nem. Miután a két " nagy " befejezi a szövegelést, kicsit csalódottan ölbe rakom a kezeimet.
~ Nincs buli.. ajjajjajaj... Öreg hiba. ~ Nem nagyon tetszik a dolog, de végül is első itteni kirándulás, és hát miért hagynám ki? Közelebb megyek, a többeik mellett szokatlanul gyorsan elsuhanva, majd Jackson bától nem messze megállok.
- Közelebb jöhetek? - Kérdem vigyorogva, és ha igen, ami elég valószínű, akkor már írom is a nevemet a lapra.
- Nincs sátram, szóval jól jönne egy. - A választ még megvárom, majd sarkon fordulok és vissza sétálok oda ahol eddig is álltam.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall Empty Re: A Hall

Témanyitás by Adam Taylor Pént. 30 Szept. 2011, 20:45

Csilla elmosolyodik. Eszembe jut, hogy valóban nem sokan tudnak róla.
- Talán nem ártana ha elmondanád. - javasolja nyugodtan. Aztán ő is elindul a tanárok felé.
- Arisawa Mugurama. Elnézést tanár úr nekem is szükségem lesz egy sátorra. - szól oda Tylernek. - Mit fogunk ott csinálni? - teszi fel a kérdést immár mindkettejüknek. Nem igazán látja a gólyatábor vagy mi értelmét, de úgy gondolja nem árt ha végre összeismerkedik pár tanárral és a többiekkel.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall Empty Re: A Hall

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 04 Okt. 2011, 10:19

Szigorú tekintettel néztem Jake irányába, nem lesz buli, tekintve, hogy a kicsik is ott lesznek és nem azért megyünk, hogy szórakozzunk. Néhány éve ők még túlságosan fiatalok voltak, valószínűleg még képességük sem volt. Szerencsések, hogy nem akkor lettek mutánsok, amikor az AIM volt hatalmon, akkor nem így állnának hozzá, ahogyan a mostani picik is mások voltak, amikor láttuk őket. Mindannyian komolyak, nem éppen a bulizáshoz szoktak, akik már ennyire fiatalon is az életükért küzdenek majd.A közelebb léphetek kérdésnél érdeklődve néztem a lány irányába, majd a saját lányom húzott hátra
- Kislányom? – fordultam Zaphire irányába?
- Az érzéseinket befolyásolja saját maga irányába pozitívan, azoknak akik a közelében vannak. Nem akarok a hatása alá kerülni. Stephanie Davidson, vagy Zaphire.
Mutatkoztam be azért, megint a buli. Lemondóan sóhajtottam, ez a kirándulás legalább arra jó lesz, hogy megtanulják nem vehetnek mindent félvállról, mert a képesség felelősséggel is jár.

- Semmilyen buli sem lesz, nem szórakozni megyünk – mondtam. – Hanem, hogy végre mindenki megtanulja, hogy a képesség felelősséggel jár és James… Logan túlélőtúráit sem könnyű túlélni. Szóval mindenki veheti úgy, hogy testnevelésórára megyünk. Italt és egyéb illegális felszerelést senki se próbáljon meg hozni, mert egyrészt a házi szabályzat is tiltja, ne arról vegyetek példát, amit James-ről hallottatok.
Minden bizonnyal emiatt hiszik, hogy a szuperhősök is ihatnak, majd még James-el is kell beszélnem, illetve Hannah-val, ők ketten mégis diszkrétebben tudják kiszúrni, ha a fiatalok valami illegális van náluk. Vagy pedig Kaneda, talán ő a legjobb választás.
- Hank is jönne, ahogyan Sweety is, hiszen neki is van csemetéje – mondtam. – A gyerek közül pedig mindenki jön, és éppen ezért is várjuk el a teljesen normális viselkedést tőletek.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Hall 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Hall Empty Re: A Hall

Témanyitás by Sarah Kedd 04 Okt. 2011, 19:11

Zaphire szavaira össze húzott tekintettel nézek rá.
- Ez fájt... Azért nem kéne egyből úgy kezelni mint valami biológiai fegyvert. - Eléggé rosszul esik, hogy van aki egyből ezzel nyit, és azt hiszem ez látszik is. Sóhajtok egyet, felemelem a jobb karom, bár behajtva tartom, s a kézfejemet kicsit meglengetem az irányába.
- Amúgy én is nagyon örülök a találkozásnak. - Mondom kissé csalódottan, majd ( Mint azt korábban leírtam ) Lesétálok a lépcsőn, s vissza sétálok oda ahonnan elindultam, távol a többiektől, majd egy halk sóhaj keretében támasztani kezdem a falat, háttal. Kicsit még mérgelődik, de hála istennek, nem szokott sokáig haragos lenni.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall Empty Re: A Hall

Témanyitás by Steven Szer. 05 Okt. 2011, 20:21

- Nekem van egy 3 fős sátram. Szívesen megosztom bárkivel. – Válaszoltam Tylernek, majd nagyot nyeltem, mikor Serena beavatott, hogy milyen is lesz ez a kirándulás. Logan-nal a túlélő túrák ténylegesen a túlélősről fog szólni. ~ Már most érzem, hogy mennyire fog fájni minden egyes porcikám.~
- Én se gondoltam semmi rosszra. Mikor én voltam a középiskolás gólyatáborban az ilyen volt. Minden esetre érdekesnek ígérkezik. És mikor fogunk indulni?
~ Vajon hogy értették a képességgel járó felelősséget? Tisztában vagyok azzal, hogy következményekkel jár a használata, ahogy szerintem itt mindenki más is. Nem igazán értem, hogy az ha néha szórakozunk az miért baj.~ Mikor a Csilla engedélyt kért, hogy közelebb jöhet-e, elégé meglepődtem rajta. Nem néztem volna ki belőle, hogy még ehhez is engedélyt fog kérni, de aztán Zaphire felvilágosított minket, hogy miért is nem lenne szabad közelébe kerülnünk. Egy kicsit elgondolkodtam a kockázaton, hogy a közelébe menjek-e, de aztán rájöttem, hogy így is vonzó teremtésnek tartom, akkor meg ezen túl sok mindnet nem változtathat. Már egész jól éreztem magam, így felálltam a Serena mellől, majd oda mentem Csillához.
- Én megkockáztatom, hogy elvesztem a józan eszem melletted. Ilyen lányok közelében ez amúgy sem szokatlan nálam. Persze csak ha nem bánod.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall Empty Re: A Hall

Témanyitás by Sweety Love Szer. 05 Okt. 2011, 21:34

Kopp... kopp... kopp.
Minden óvatoskodás ellenére, igencsak hangosan haladok az ajtótól a lépcső felé, karjaimban az alvó Gloriával.
Úgy tűnik megelőztek a vágyaim, egész kis fogadóbizottság időzik idebenn.
-Jó estét.-köszönök, kissé fáradtan, de barátságosan.
Most még amiatt sincs erőm aggódni, hogy a fáradtság az arcomra ül. Talán itt a világ vége: Sweetyt már nem érdekli a tökéletesség illúziója.
-Valaki engem emlegetett?- Mintha elkaptam volna a mondat végét. A "Mintha" természetesen nem zavar.
Gratulálok Sweety, végszóra érkeztél... Mintha boszorkányos képességeim lennének a megfelelő pillanatok megválasztásához. Vagy csak puszta mázli.

_________________
Sweety Love, Gloria Kovacs
Sweety Love
Sweety Love
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Kúria

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall Empty Re: A Hall

Témanyitás by Judy William Szer. 05 Okt. 2011, 22:40

- Én is feliratkozom ne hogy, le maradjak valamiről is.
Miközben írom felfele a lapra a nevem el kezdtem gondolkodni hogy, hova tehetem a sátramat.
- Köszönöm Tyler! Remélem remek, kikapcsolódás lesz mindenki számára.
És mosolyogva távozok a hallból hogy, megkeresem még indulás előtt a sátramat és össze pakoljak.

_________________
Judy William - Tanár
Zan-zen ülőmeditáció - Kardforgatás
Ülőmeditációs órák: Meg beszélés alapján.
Kardforgatás órák: Meg beszélés alapján.
E-mail cím: csanalosi.judit@freemail.hu
Ne álmodd az életet, ha nem éld az álmaid!  :beer:
Judy William
Judy William
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 17
Hozzászólások régi : 31
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Judy William
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

csanalosi.judit

Vissza az elejére Go down

A Hall Empty Re: A Hall

Témanyitás by Tyler Csüt. 06 Okt. 2011, 16:18

Nagyon belemerülten írja a részvevők névsorát, illetve kinek kell sátrat biztosítani.
-Remek, csak sorjában, örülök hogy ennyien eljöttök. Ó szia Sweety, fel is írtalak Judy.....persze, de csak fiúkkal lehetsz egy sátorban Jake. Akkor neked máris van egy helyed - int Arasawának - persze ha Jake nem bánja....-
Még el sem indultak de máris kicsit parázslik a levegő a társaság körül. Zaphire kicsit kemény az új lánnyal, de inkább egyenlőre nem szól bele a dologba.
-Nyugalom, nem csak túlélő órák lesznek...legalábbis a terveim szerint....na ki akar még jönni?-

Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Hall Empty Re: A Hall

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 07 Okt. 2011, 13:06

Elmosolyodtam Csilla szavain és felemeltem a kezeimet.
- Ne haragudj, régi rossz tapasztalatok veled kapcsolatban. Vagyis majd lesznek számodra jó pár év múlva. Nem szándékozom zombi lenni, mint a nyálcsorgató srácok. – böktem a két srácra, akik mint egy idióta lesték a lány minden mozdulatát.
Sweety néni képessége volt szinte teljesen ilyen, bár ő akarattal irányította. És csak említenem kellett, mert meg is jelent Gloria-val. Azonnal el is indultam feléjük.
- Szia Sweety néni! Hogy van az én kedvenc sógornőm? – kérdeztem mosolyogva, de ezúttal már Gloria-ra néztem. – Átvehetem? A kedvenc hercegünk hiányolta egész nap az ő szép hercegnőjét. Még ajándékot is csinált neked, hogy mihamarabb visszatérj hozzá.
Ezzel pajkosan koppintottam a láthatóan fáradt kicsi leány orrocskájára.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Hall 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Hall Empty Re: A Hall

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 17 oldal 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.