Az Olympia társaság főépülete

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Az Olympia társaság főépülete Empty Az Olympia társaság főépülete

Témanyitás by Thorhalla Pént. 06 Szept. 2013, 09:51

Az Olympia társaság főépülete Észak Bronxban, az Olimposz kaszinó is ehhez a céghez tartozik, ami a Pokol Konyhája területén található.
Az épület kívülről gyönyörű és modern épület, egy magas "üvegépület". Egyedül a bejárati oszlopok árulkodnak kint, hogy milyen is lehet az épület. Belül hatalmas terek és csarnokok vannak, amik mesterien és művészien adjákv vissza az ókori Görögország hangulatát.
Az Olympia társaság főépülete 9w5x
Az Olympia társaság főépülete Fae5
Az Olympia társaság főépülete Cn9p

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az Olympia társaság főépülete Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az Olympia társaság főépülete Empty Re: Az Olympia társaság főépülete

Témanyitás by Thorhalla Pént. 06 Szept. 2013, 10:35

Olimposz 3: Próbák, próbák hátán
Részvetők: Laura Sylen, Michael Dumbon / Szürke Eminenciás, Ulysses J. Forge / Aegis, dr. Zield Jones, Simon Basley / Tökfej, Damien Knight, Raten Chromixen, Darren Cain, Natalie Pezzini / Cardas, Jennifer Crowce / Amazon, Liza Rilejev / Bishop és Boris Dragunov / Svarog
Következő körváltás: 2013. szeptember 13. (péntek), addig is lehet többször írni szabadjátékszerűen

Szeptember eleje volt, végre valahára vége volt a hónapokon át tartó hőségnek, ami igencsak megviselte New York lakosságát. Most olyan kellemes húsz fok körüli idő volt. Éppen egy kora esti időpont volt, este 7 körül, a nap már igencsak kezdett lemenni, a magas házak közé nem sütött be, ez már elég volt ahhoz, hogy Raten és Dumbon is előjöhessen rejtekhelyéről és kimehessen az utcára.
A görög kaszinó tulajdonosai egy nyárbúcsúztató ünnepséget tartottak a másik épületük előtt, hogy a kaszinó működését ne zavarják. Az egész utcát bérbe vették erre az alkalomra, ahogyan az épülethez közeli parkot is. Volt itt minden, ami szem-szájnak ingere. Tógás hölgyek és urak, az utca közepén nyárson ökör és marhasütés. Ingyen kóstoló az ókori görög szokások szerint készült italokból és étkekből. A gyerekeknek játszóház, kézműves szakkör, agyagozás. A nagyobb korosztálynak és a felnőtteknek sportesemények, a régi ókori görög olimpia számait lehetett kipróbálni értékes nyereményekért, jelmezes felvonulások, történelmi játékok, élőzene. Éjszakára pedig tűzijátékot is ígértek.
Mint azt már New York lakossága megszokhatta most is voltak itt, akárcsak a kaszinónál görög mitológiai külsejű lények. Többek között kentaurok, hárpiák, kükoplsz, minotauruszok és még lehetett volna sorolni. Röviden, mint minden, amit a cég rendez ez is remek szórakozást és kikapcsolódást nyújt minden egyes korosztály számára.

//Szabadjáték a körváltásig, az egyetlen kérés, hogy mindenki döntse el, hogy miért is van itt.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az Olympia társaság főépülete Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az Olympia társaság főépülete Empty Re: Az Olympia társaság főépülete

Témanyitás by Damien Knight Pént. 06 Szept. 2013, 11:41

Talán a nemrég végetért démoninvázió volt az oka, de komolyan úgy éreztem, hogy ideje kicsit kimozdulnom. Az újjáépítések még mindig a szomorú eseményre emlékeztetett, míg az Olimposz rendezvénye valami újat, valami pezsgőt ígért. Mivel más dolgom éppen nem akadt, nem kellett figyelnem gyanúsan viselkedő férjeket, vagy titkos moteltalálkozókra igyekvő feleségeket, így az otthoni lazulás helyett inkább a korábban beharangozott rendezvényt választottam.
Tehát az alkalomhoz illően kicsíptem magam – nem tógába, de azért elég tiszteségesen – inkább beolvadni, szemlélődni volt szándékomban, nem kitűnni, és magam felé fordítani a figyelmet. Átöltözve még vetettem magamra egy pillantást a tükörben, aztán úgy döntöttem, hogy mint farkasember és kezdő magánnyomozó úgysem fogok sokat divatozni. Persze csak remélhettem, hogy senki sem kér majd fel a távozásra, de nem várhatják, hogy mindenki egy lepedőbe tekerve jelenjen meg.

Az Olympia társaság főépülete L3o9


Szóval végeztem önmagam stírölésével, majd leintettem az első taxit, és megadtam a sofőrnek az Olimpia székházat, mint uticélt. Valószínűleg nem én voltam az első, akit a sofőr ma errefelé vitt, így egy gyors igennel tudomásul vette, aztán úgy gondolhatta, hogy lesz nekem elég szórakozásban részem, és csendben maradt egész út alatt.
Nos az Olimpia vaban kitett magáért és az egész utcát valamint a parkot lefoglalták maguknak. Hét után pár perccel, és néhány száz méterrel a társaság épületétől ki is szálltam, majd a fuvardíj kifizetése után – bánhatja, hogy nem is próbált beszélgetni, mert ilyenkor smucig vagyok, és csak minimum borravalót adok – elindultam, hogy belevessem magam a tömegbe.
Élveztem a különböző illatok keveredését az orromban, sülő marha szagától összefutott a számban a nyál, de illetlen volna rögtön megrohamozni, különösen miután csak félig lehetett kész – pont ahogy én szeretem, de mindegy. Nem volt különösebb célom, kivéve talán a szórakozást; egy ilyen rendezvényen mindig történik valami érdekesség, vagy ha más nem legalább érdekes emberek bukkannak fel. Egyelőre tehát csak sodródtam az eseménnyel, minden különleges megfontolás nélkül, és figyeltem, hátha felbukkan egy – két ismerős vagy legalábbis érdekes figura...

//Remélem, hogy jól értelmeztem, és ez nem tóga parti Very Happy, mert valószínűleg nem fogok tógás képet szerkeszteni Razz//

_________________
Szüksége van egy jószimatú magánnyomozóra?
Damien Knight
Damien Knight
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Olympia társaság főépülete Empty Re: Az Olympia társaság főépülete

Témanyitás by Dr. Zield Jones Pént. 06 Szept. 2013, 16:28

Dr. Zield Jones erre a napra egy kis esti programot beszélt meg barátnőjével. Hanna odaszólt, hogy ma később végez és csak körülbelül fél óra múlva érkezik a találkozóra.
A doki úgy gondolta, addig körülnéz, hogy mik vannak itt. A központi épület, a kaszinó nem volt igazán hagyományőrző. Abszolút modern épület volt, csak a bejárata idézte a görögországi tájak ókori templomait. Zield már volt egy párszor nyaralni a mediterrán országban és szerette is a kultúrát, ahogy Hanna is.
Ez a nyárbúcsúztató igazán különleges volt. Korabeli öltözetű emberek, kentaurok, tradicionális görög zene, amire néhányan már járták is a táncot, amit illik. Zield őket nézte egy darabig, aztán a sportolók felé vette az útját. Apja erőemelő volt és ő is sokáig űzte ezt a sportot, amiben nem csak a bicepsz számít. Az egész testet megerősíti és a doki a fiatalkori edzéseknek köszönheti az alkatát. Nem magas ember, de nagyon zömök és erős. A mai napig végez gyakorlatokat, így nem esett ki a kondiból.
A szokásos fegyverei ma is nála voltak, mert úgy gondolta, a világ nem lett kevésbé veszélyes hely. Történtek változások, például a polgármester lemondott, a tikkasztó hőség elmúlt, de a Hydra még mindig a fejében járt. Hol lehetnek most és mikor bukkannak fel legközelebb? Igyekezett elűzni ezeket a gondolatokat, amik időről időre rátörtek. Ma szórakozni jött és kikapcsolódni. A sportrendezvények mellett állapodott meg és nézte, hogy versenyeznek az indulók.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Olympia társaság főépülete Empty Re: Az Olympia társaság főépülete

Témanyitás by Szürke Eminenciás Pént. 06 Szept. 2013, 17:23

A Szürke Eminenciásnak muszáj volt elmennie erre a rendezvényre. A képzőművészet nagy kedvelőjeként eleve érdekelték a régebbi korok és itt egy kicsit jobban is érezte magát, mint a mágneskártyák és pénztárgépek világában. Szüleinek ékszerkereskedése volt, amit örökölt ugyan, de jó pénzért egy ismerőse kezelésébe adta.
A klasszikus görög kultúrát is szereti, bár a legközelebb India és a Távol-Kelet művészete áll hozzá. Alkalomhoz illő ruházatban érkezett, ami most kivételesen nem öltöny volt, hanem egy egyszerű, görög mintával futtatott ing[/url]. Itt egyáltalán nem volt feltűnő és Philippe örömmel viselte.
A mitológiai lényeket figyelte. A küklopsz, akinek egy szeme elég a tájékozódáshoz és rettenesen erős. A szélsebes kentaur, a nagyerejű minotaurusz és még sok más lény. A Társaságtól kapott véradagból sokat fogyasztott, úgyhogy itt nem áldozatot keresett. Nem enni jött. Egyszerűen csak jól akarta érezni magát a gazdag kultúrájukkal Európára nagy hatást gyakorló görögökről megemlékező rendezvényen. A vallon elindult a történelmi játékok felé. Ha színházjeleneteket, esetleg csatákat mutatnak itt be vagy csak egy görög piaci napot, az mind érdekes lehet. Akár a római hódoltság korából, akár a régi görög időkből vesznek ki életképeket, egyaránt érdekelte a vámpírt.
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Olympia társaság főépülete Empty Re: Az Olympia társaság főépülete

Témanyitás by Laura Slyen Pént. 06 Szept. 2013, 18:01

előzmény itt: [url=https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1924-eligazito#31962]erőművek[/url]

Az erőművek bázisán gyorsan telt az idő, már egy jó ideje a Hydra után nyomoztunk, de újabb tényekre nem igazán sikerült szert tennünk. Egyik délután úgy döntöttem, hogy ideje kimozdulni. Bár nem sikerült az összes társamat meggyőzni, hogy mozduljunk ki, de már az is nagy előrelépés volt, hogy egyáltalán valaki kimozdult velem. A célállomásunk az olimpiai társaság főépülete volt. Azért is javasoltam ezt a helyet, mert itt mindenki megtalálja a kedvére való elfoglaltságot.
Engem nem igazán vonzott az ötlet, hogy tógában rohangáljak, de azért nem is a Shield egyenruhában jöttem, épp elég meleg volt az elmúlt hónapokban. Végre kicsit kellemesebb a hőmérséklet.
Nem öltöztem ki túlzottan, főleg, mivel engem a versenyek vonzottak ide. mindig is imádtam próbára tenni az ügyességemet. Az erőmet csak azért nem teszem próbára, mert sok férfit megszégyenítene ha elkezdenék súlyt emelni. Meg mellesleg csalás is lenne.
Végül Svarog felé fordulok.
- Téged mi érdekel? Én megnézem magamnak azokat a versenyeket. Jössz te is?
Kérdem, majd a válasz alapján vagy vele vagy nélküle mentem jelentkezni a különböző versenysportágakhoz.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Az Olympia társaság főépülete He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Az Olympia társaság főépülete 5000_Thanks_by_Mallemagic Az Olympia társaság főépülete Mudch0 Az Olympia társaság főépülete Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Az Olympia társaság főépülete Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Az Olympia társaság főépülete __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Olympia társaság főépülete Empty Re: Az Olympia társaság főépülete

Témanyitás by Bishop Pént. 06 Szept. 2013, 23:27

Liza Makarovval tervezett közös programot erre az estére, de mivel a férfinek az ARMOR hatásköre alá tartozó esetek miatt most is dolgoznia kell, és fiát már korábban egy ismerősnél hagyta, ezért ő úgy döntött, hogy mégis elmegy kikapcsolódni az este. Mivel csak nemrég tudta, meg, hogy élettársa nem fog ráérni, ezért már egész csinosan felöltözve és enyhén kisminkelve indult el. Az antik kultúra mindig is érdekelte, főleg a mítoszok és mitikus lények miatt is.
Egyelőre csak sétálgat a tömegben, néha jobban szemügyre vesz egy-egy furcsa lényt, kentaur vagy küklopszot. Annyira furcsának tűnik most neki, hogy ilyen lények járnak köztük, még mindig nem sikerült megszoknia ezt a világot, a Nexus más volt, sötétebb, hidegebb, tele kilátástalansággal. Ahhoz képest a Reneszánsz világ csodái valamilyen varázslatos univerzumnak tűnnek számára.
Végül az olimpiai játékok közelében áll és figyeli a számokat, közben néha oldalra is pillant hátha meglát egy érdekes figurát a tömegben. Eddig egész hangulatosnak tűnik az este.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Az Olympia társaság főépülete Empty Re: Az Olympia társaság főépülete

Témanyitás by King Raten Chromixen Szomb. 07 Szept. 2013, 01:10

Raten unottan intett le egy taxit a Club előtt. Amióta Amerikába került így járkált, és kezdte idegesítőnek, ráadásul lealacsonyítónak érezni a dolgot. Ezért ahogy beszállt a járműbe, egyből a legközelebbi autókereskedésbe vitette magát, és boldogsággal töltötte el a tudat, hogy ez az utolsó alkalom, amikor koszos taxiban kell ülnie – ezért egész úton mosolygott, sőt, bőséges borravalót hagyott a jármű vezetőjének, amikor megérkeztek. A kereskedés tele volt járművekkel, de valahogy egyik se tetszett a férfinak, ahogy járkált a sorok között. Egy-egy darab megragadta a tekintetét egy pillanatra, de közelebbről megnézve, sőt, volt olyan amibe csak beleülve jött rá, hogy nem neki való. Végül a kereskedés hátuljában meglátta a kislányt, ahogy magányosan állt, mintha a többi autó kiközösítette volna. De Ratennak más érzése volt, ő úgy érezte hogy inkább azok nem méltóak a jelenlétéhez. Gyönyörűen lefestett, felújított darab volt, sütött róla Amerika, és a régi idők szabadsága. Egyből beleszeretett a Chevrolet Impalába, és ott helyben meg is vásárolta.
Az Olympia társaság főépülete 33931

Valahogy annyira feldobta a vásárlás, hogy úgy döntött nem megy vissza egyből a Klubba – bár úgy tervezte, hogy ott tölti az estét – inkább az olimposzi rendezvény felé vette az irányt, amiről annyit hallott a héten. Mivel tele volt az életet adó vörös nedűvel, úgy érezte nem jelenthet problémát egy kis szocializálódás, kikapcsolódás. Sőt, az se gond, ha látják valahol máshol is, nem csak a ’Supban, illetve a házánál – ami kezdte úgy érezni, hogy egyesekben akár gyanút is kelthet. Leparkolta hát a kocsit a közelben, és gyalog közelítette meg az utcát, ahol már javában folyt a mulatság. Természetesen az is közrejátszott, hogy európaiként boldogan szívott magába egy kis tengeren túli kultúrát és emléket. Hiányzott neki a szülőföldje, és remélte egy kis történelmi- és kulturális felidézés majd megnyugtatja az érzéseit.
Ahogy sétálgatott, és a versenyzőket figyelte, egyre inkább nőtt benne a kísértés, hogy egy-egy versenyszámban próbára tegye magát. Tudta, hogy könnyedén legyőzné az embereket, de nem akart felesleges feltűnést. Ha most leleplezné magát, azzal mindent tönkretenne, amin mostanáig dolgozott. Inkább az ókori görög lényeget figyelte, és azon gondolkodott, hogy milyen bátrak is, és mennyire egyszerű lehet nekik, hogy felvállalhatják igaz valójukat. Vágyott rá, hogy ő is így tegyen, unta, utálta a bujkálást, a rejtőzést, leplezni azt, ami ő volt, de nem tehetett már. Kicsit le is hangolta ez az egész, ezért inkább tovább indult, hogy vidámabb gondolatokkal traktálja elméjét.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Az Olympia társaság főépülete Empty Re: Az Olympia társaság főépülete

Témanyitás by Darren Cain Szomb. 07 Szept. 2013, 11:03

Jókedvűen hajtottam át az utcákon a robogómmal. A napi kötelességemet el láttam, Tobiast haza küldtem, a boltot bezártam (ilyen rendezvény mellett  úgyse jön senki) és a mutáns erőmet is a normális keretek közé szorítottam. Bár ennek nem sok köze volt a kedély állapotomhoz. Az a görög témájú esemény miatt volt magas. Az ilyenek után mindig megnőtt a kereslet a boltban és most, ellentétben az eddigi rendezvényekkel, felkészültem. Bár nincs ebből a korból származó eredeti tárgyunk, van pár remek replikánk. Például díszes tógák amikből párat el is adtunk azzal a szöveggel hogy eredeti görög gyártmány. Természetesen nem az, de ezt nem kell tudniuk a kedves vevőknek. Volt még pár autentikus lándzsánk, pajzsunk meg kardunk. Hátha lesz rá holnap vevő. Addig is ideje szórakozni egy kicsit.
A szakmámból és neveltetésemből adódóan is imádom az ókori kultúrát. Apám rengeteg görög és római irodalmi művet olvastatott el velem, egy részét azóta meg is szerettem. Ezek a történetek tükröződtek vissza, amint odaértem a megadott épülethez. A robogót már korábban leparkoltam, így gyalog kellett megtennem a maradék távot. Ezt nem nem bántam, így legalább körülnézhettem. Ekkor láttam meg a mitológiai lényeket, legelőször egy küklopszot. Rögtön Odüsszeusz története jutott eszembe, ettől elmosolyodtam. Remélem nem látta, egy küklopsz mégis csak egy küklopsz. Miután megcsodáltam a lényeket (távolról), egy jelmezes  felvonuláshoz sétáltam és a jelmezek részletességét csodáltam.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Olympia társaság főépülete Empty Re: Az Olympia társaság főépülete

Témanyitás by Aegis Vas. 08 Szept. 2013, 18:18

Ulysses leeresztett ablakkal vágott át a városon, dár a hipermodern luxusautóban felesleges volt de élvezte az őszi levegőt és hogy végre nem akar lerohadni róla az öltöny a melegben. Látszólag a kellemes idő sokakat a szabadba csalt ezért nem volt meglepő, hogy az Olympia társaság rendezvénye is tömegesen vonzotta az embereket, köztük őt is. A kocsi csomagtartójába ugyan bepakolta a páncélját, de nem hitte hogy szüksége lesz rá, de jobb félni mint megijedni.
Kisseb csodának hála sikerült a társaság épületének oldalánál parkolót találnia. Amint kilépett a kocsiból azonnal megcsapta a sülő hús illata, amitől összefutott a nyál a szájában. A szokásosnál némileg lazábban öltözött fel, világos színű sportzakó hozzáillő nadrággal és inggel nyakkendő nélül.
~ Szépen kitettek magukért ezzel az utcabállal, még ingyen rémshowt is csináltak a vendégek kedvéért. ~ Gondolja ahogy elment néhány mitikus lény mellett. Mivel ebédelni sem volt ideje és a marhasültnek is túl jó illata volt ahhoz, hogy ne ott kezdje ezért úgy döntött ott kezdi el az estét némi sülttel és egy pohár vörösborral.

_________________
Az Olympia társaság főépülete Iron-man-3-fb-banner
Aegis
Aegis
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 317
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 8
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Aegis
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Olympia társaság főépülete Empty Re: Az Olympia társaság főépülete

Témanyitás by Cardas Hétf. 09 Szept. 2013, 18:24

Nem terveztem, hogy eljöjjek az eseményre, mivel úgy volt, hogy dolgozom, és nem érnék rá. De a szerencse úgy hozta, hogy most a munka és a szórakozás kicsit fedik egymást, mert elküldtek a nyárbúcsúztató fesztiválra, meg még pár NYDP-st, hogy ott legyünk, ha valami galiba történne. A hatóság általában mindig jelen van az ilyen ünnepségeknél.
Civilbe öltözve megyek el, mellényem mögött van a jelvényem és a pisztolyom. Az a feladatom, hogy járjak körbe köbe, keresztül kasul a helyen, és… ja, nem, csak ennyi. Persze rendezvénynek nem szabad elvonja a figyelmem annyira, hogy meglepetésként érjen, ha történik valami.
Megérkezek az ünnepségre, és már tudom előre, hogy nehéz lesz nem hagyni, hogy elterelődjön a figyelmem, annyi minden érdekes és érdekfeszítő dolog van itt!
Szerencsére hoztam a tárcámat is, így azért megengedhetek majd magamnak egy kis lazulást, valami kaját, meg lehet összefutok valami ismerőssel. Majd meglátjuk.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Az Olympia társaság főépülete Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Olympia társaság főépülete Empty Re: Az Olympia társaság főépülete

Témanyitás by Tökfej Kedd 10 Szept. 2013, 07:27

Újabb jelentéktelen nap. Mármint Simon számára, mondjuk sajnos Tökfejnek sem lett jobb a napja. A nagy Hydra ügy óta, minden kis csetepaté, csak jelentéktelennek tűnik. Úgy ahogy a mostani is. Iskolának vége, mármint mára, és mivel gyerek lévén a lehető legunalmasabb dolognak tartom, így kissé ki akartam szellőztetni fejemet. Hát sikerült is, nem AIMville-ben ténykedek, néha jól jön a levegőváltozás.
Erőnlétem nem túl rossz, de még akkor sem vagyok olyan bátor, hogy egyik háztetőről a másikra ugrálva figyeljem a világot, így hát kisebb utcáról-utcára vándorolva kergetem, azazhogy kergetném a bűnt. De hát most semmi nincs amibe én is bele tudnék szólni. Pár rendőrautó elrobog előttem vijjogva, de nem is kezdek el utánuk szaladni. Ha futva megyek kidöglök mire utolérném, ha utolérném egyáltalán, ha tömegközlekedéssel megyek, azzal meg aztán csak a zsebpénzemet költeném.
Szóval maradok a megszokott módszeremnél, és három órán keresztül való „bűnüldözésnek” köszönhetően kiszúrok egy zsebtolvajt. Nem túl cseles, nem túl ügyes, és még szegény néni kezéből is alig tudja kikapni a cekkerét, de pont ez kell nekem. Megmozgatom izmaimat, nagy összecsapásra számítok. Felém kezd el rohanni, megállok a sarokban, hogy az utolsó pillanatban állhassam útját. Már az üdvözlő szövegem is megvan:
- Megállj gonosz, vagy alá…. – Kiugrok elé, a tag kissé meglepődik egy százhatvan centis töklámpáson, de már lassítani nem tud. Így hát eddig jutok a jól kitalált mondókámban, teljes lendületében nekem szalad, és meg mint rendesen számítani lehet visszarepülők a sikátorba. Jól meg is ütöm a vállamat, de hála a nagyszakállúnak az uniformisom kitart, és csak kék-zöld foltom lesz holnap.
A tag mit sem törődik a számára jelentéktelen alakkal, csak rohan tovább. Én is felpattanok, és mint egy őrült gőzmozdony úgy vetem bele magam a hajszába. Fejemből hosszú füstcsík távozik, és nem is figyelem merre rohanunk. Párszor odakiáltok - Tolvaj! Tolvaj! Fogják meg! Állítsák meg! - De hát ez Amerika, kutya sem törődik vele. Már a második sarkot hagyjuk el, és már tudja a tolvaj őt üldözöm. Elég jól bírom, de ahogy látom nem csak én. Rájön az utcán nem tudja nyomomat veszteni, így berohan az egyik legközelebbi épületbe. Én persze utána, mint a megvadult bika, azzal sem törődve hogy a tömeg közepébe érkezek.
Meghallom az első szisszenő, jajduló hangot, és ez azonnal visszatart az őrültségektől. Lelassítom légzésemet, és mély bocsánatkérések közepette húzódok a fal felé. Nem akartam senkit sem megégetni, vagy egyáltalán bántani, de ebben a tömegben olyan könnyedén már nem is tudok haladni. A tolvaj itt van valahol, ám ahhoz hogy megtaláljam jól szét kell nézni. Ám amit látok el is felejteti velem miért is vagyok itt.
El nem tudom képzelni mit keres itt ez a hatalmas pogány szertartás, de egy világos. Ilyet nem fogok látni még egyszer az életemben. Csak tátott szájjal bámulok, és botorkálok jobbra-balra. Nézem a csodás asztalokat, a még csodásabb ruhákat, és a legcsodásabb ételeket. A nyál már akkor összefut a szájamban, mikor csak látom őket, ám mielőtt még nekiesnék az étkeknek, minden elővigyázatosságot félre téve, hatalmas mitológiai lényekre emlékeztető alakokat pillantok meg, amitől már kénytelen vagyok a földet vakarni az állammal. Hát ilyen nincs, és még is van. Mindenről megfeledkezve lófrálok, és szinte mindent turista módszerrel megnézek. Kár hogy nincs nálam fényképezőgép.


_________________
Néha a hitünk az egyetlen erősségünk, de az átsegíthet mindenen.
Tökfej
Tökfej
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 88
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2013. Mar. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Tökfej
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Az Olympia társaság főépülete Empty Re: Az Olympia társaság főépülete

Témanyitás by Thorhalla Kedd 10 Szept. 2013, 19:59

//Srácok, szabad körök vannak, szóval nyugodtan lehet többet is írni, megismerkedni egymással stb Smile//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az Olympia társaság főépülete Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az Olympia társaság főépülete Empty Re: Az Olympia társaság főépülete

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szer. 11 Szept. 2013, 09:55

Dr. Zield Jones nézte, ahogy a különböző versenyszámokban indulók összemérik az erejüket. Az olimpiákat a görögök terjesztették el és itt is volt nagyjából minden versenyszám, amit egy város közepén meg lehet rendezni. Nézte a súlyemelőket, a távolbaugrókat és a futókat. Egy-két pillantást vetett a jelentkezőkre is és magában tippelt, hogy melyikük milyen teljesítményt fog nyújtani. Biokémikus szemmel is nagyon izgalmasak voltak ezek a versenyek, hiszen az idegösszehúzódás és az izommunka mind visszavezethetőek a sejtszintű folyamatokig, de a doktor most csak sportkedvelőként volt jelen.
Kapott egy üzenetet Hanna-tól, hogy mégsem fog jönni, mert az utolsó pillanatban kiderült, hogy még egy csomó tennivaló van. Megpróbálta barátnőjét elérni telefonon és kiderült, hogy Hanna késő estig ezt fogja csinálni. Már otthon van, de a számítógép előtt ül és próbálja megoldani a problémákat. Környezetvédelemmel foglalkozott és most egy rendezvényt szerveztek, amihez még össze kell állítani az anyagokat. Aki csinálta volna, az lebetegedett, a határidő pedig sürgette őket. A doki megértette, de nem volt ettől túl boldog. Úgy döntött, hogy ha már itt van, akkor ezeket a versenyszámokat meg fogja nézni.
Épp a tornászokat nézte és a jelentkezők között látott egy ismerős arcot. Nem tudta a nő nevét, de emlékezett rá, hogy ő is ott volt S.H.I.E.L.D. tárgyalójában és talán épp a szervezethez tartozik. Gondolt egyet magában és megszólította a nőt.
- Jó estét kívánok! Dr. Zield Jones a nevem. Már találkoztunk, tudja, a tárgyalóban.
Nem akart többet mondani, mert titoktartási papírt írtak alá. Egy ügynöknek jó memóriával kell rendelkeznie és nem is voltak olyan rettenetesen sokan abban a teremben. Ha esetleg mégsem emlékezne, akkor a doki majd megmagyarázza a dolgot. Minden hátsó szándék nélkül, pusztán kíváncsiságból folytatta:
- Ön is a tornát műveli? Azt én is nagyon szeretem.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Olympia társaság főépülete Empty Re: Az Olympia társaság főépülete

Témanyitás by Damien Knight Szer. 11 Szept. 2013, 16:25

Nem mondom, hogy nincsenek kiváló éttermek New Yorkban, de egy ilyen kvázi szabadtéri sütögetésnek egész más hangulata van. Például, külön kihívás, hogy az ember ne egye le magát, miközben egy papírtányéron egyensúlyozza az étkeket, és ugyanakkor igyekszik mindent megnézni.
Látnivaló pedig volt éppen elég. Mitikus szörnyek, tógás emberek, pár olyan, aki szemlátomást máris túlságosan élvezte a showt. Mutatványosok szórakoztatták a kisebb - nagyobb tömegbe verődött közönséget, mielőtt azok tovább álltak volna. Különböző zenék keveredtek össze más kulturális programok hangjaival, itt egy színház a felnőtteknek, ott egy bábszínház meg egy kézműves műhely a kicsiknek. A marhahúst közben lecseréltem egy pohár sörre, amikor egy nagyobb tömegbe csöppentem. Nem messze egy tábla hírdette, hogy itt különböző ókori sportágakban próbálhatták ki magukat a vállalkozó kedvűek.
Bármennyire is buli lett volna benevezni, nem tehettem meg, hiszen nem lett volna tiszteséges. Esetleg a hozzám hasonlók ellen lenne valami értelme a versenynek, de emberek ellen semmi kép. Ez egy pillanatra elszomorított, hiszen annyi konfliktushoz vezet az ilyesmi.
Bár rengeteg különféle illat kevergett a levegőben, mégis vannak olyanok, amiket kiszúr egy olyasvalaki, mint én. Egy vad illat, más mint a sajátom, mégis hasonló, és tisztán kivehető a sülő hús és a hideg sör alkotta egyvelegből. Mivel a tömeg elég nagy volt, így nem szúrhattam ki rögtön az illetőt, de azért nem is adtam fel egykönnyen...

// ha bátortalanul is Very Happy de igyekszek belebotlani Laura Slyenbe és Svarogba, természetesen csak ha egyiküknek sincs ellene kifogása Cool //

_________________
Szüksége van egy jószimatú magánnyomozóra?
Damien Knight
Damien Knight
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Olympia társaság főépülete Empty Re: Az Olympia társaság főépülete

Témanyitás by Laura Slyen Szer. 11 Szept. 2013, 17:49

~ Laura, Zield, később Damien is~

Mivel Svarog nem mutatja semmi jelét annak, hogy velem tart, ezért én elindulok, hogy feliratkozzam a versenyekre. persze az olyanokra, amikre inkább ügyességre van szükség, mert az emberekkel nem lenne fer, ha erőnléti versenyre jelentkeznék, meg persze gyanús is lenne, hogy egy nő akár egy kocsit is felemel.
Egyszer csak valaki megszólított a tömegben. Ismerős volt -a hang, de először nem tudtam honnan. De aztán mikor a hanghoz arc s párosult, akkor már sejtettem hl láttam a férfit. A szavaiból pedig meg is bizonyosodhattam róla. A férfi neve nem jutott eszembe hirtelen, de mivel bemutatkozott ezzel nem kellett törődnöm.
- Üdvözlet Dr, Johns, persze emlékszem.
Nem akartam többet mondani a témáról, főleg a titoktartási végzés miatt. A férfi újabb kérdésére pedig válaszolok is.
- Igen. Benevezek a versenyre is. kell egy kis egészséges versengés.
Mondom, majd mikor mondja, hogy ő is szereti a sportot, felteszek neki egy újabb kérdést.
- Ön is jelentkezik?
Kérdem, miközben valami ismerős illat csapja meg az orromat. olyan amit az Asztórián is éreztem. Egy bundás jellegzetes illata. Bár még messze volt a forrása, de aztán az illat erősödött. tudtam, hogy közeledik felém.
Igyekeztem nem pofákat vágni, meg  úgy szippantani a levegőből, mint egy macska, így nem is tűnhetett fel Zieldnek, hogy a válasza közben én másra is figyeltem. pontosabban másvalakire, és arra, hogy már egészen közel érzem őt.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Az Olympia társaság főépülete He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Az Olympia társaság főépülete 5000_Thanks_by_Mallemagic Az Olympia társaság főépülete Mudch0 Az Olympia társaság főépülete Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Az Olympia társaság főépülete Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Az Olympia társaság főépülete __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Olympia társaság főépülete Empty Re: Az Olympia társaság főépülete

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szer. 11 Szept. 2013, 18:37

A nő nem mutatkozott be. Zield furcsállta ezt, nem gondolná, hogy egy ügynöknek ennyire titkolóznia kellene. Talán csak zavarban van. A doki szereti tudni annak a nevét, akivel beszél, de van, aki nem törődik ilyen aprósággal. Mindegy is. A lány fiatalabb, mint ő és a jelek szerint hamarosan mindenki előtt megmutatja, mit tud a tornán.

A doki gyerekkorában indult többször az erőemelő versenyeken. Megfordul a fejében, hogy itt is benevez. Tornagyakorlatokat a mai napig végez. Ha már Hanna úgysem jön el, lehet, hogy itt az ideje egy kis "egészséges versengésnek", ahogy az ügynöklány mondja.
- Jó ötlet, úgyis rég versenyeztem. Igazából társasprogramnak szántam az idelátogatást, de egyedül maradtam. 
A doki nézi, hogy a holmijait le tudja-e tenni valahol. Tornászni nem lehet annyi cuccal, mint amennyivel ő járkál mostanában.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Olympia társaság főépülete Empty Re: Az Olympia társaság főépülete

Témanyitás by Laura Slyen Szer. 11 Szept. 2013, 19:24

~ Laura, Zield, később Damien is~

Zield is valószínű fel fog iratkozni, legalábbis a szavai ere utalnak. Csak fél füllel figyelek arra amit mond, mert közben néha oldalra pillantok, abba az irányba, amerről erősebben érzem a bundás illatot.
- Hogyhogy egyedül maradt? Persze ha nem rám tartozik, akkor nem kell válaszolnia.
Mondom, majd eszembe jut, hogy elfelejtettem bemutatkozni, mert megzavart az ismerős szag.
- Milyen modortalan is vagyok. A neven Laura Slyen.
Ha válaszolt és elindul helyet keresni a cuccainak, akkor még utána szólok.
- Jobbra láttam valami érték megőrzőt.
Mondom Jonsnak, majd míg ő távol van visszatérek a keresésre, de egyelőre nem mozdulok a helyemről, ha meg akar találni az illat tulajdonosa úgyis megtalál majd.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Az Olympia társaság főépülete He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Az Olympia társaság főépülete 5000_Thanks_by_Mallemagic Az Olympia társaság főépülete Mudch0 Az Olympia társaság főépülete Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Az Olympia társaság főépülete Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Az Olympia társaság főépülete __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Olympia társaság főépülete Empty Re: Az Olympia társaság főépülete

Témanyitás by Damien Knight Szer. 11 Szept. 2013, 19:50

Laura, Zield, Damien

Egy ideje kavarogtam már a tömeggel, de még nem sikerült kiszúrnom azt, aki azt a vad illatot árasztotta magából, hiába, még nekem sem megy az ilyesmi könnyen, főleg, hogy nem szaglászhatok végig ismeretleneket, mivel az hát modjuk csak úgy, hogy félreérthető lett volna.
- Milyen számban szeretne nevezni?
Puff, túlságosan a keresésre koncentráltam, és túl közel kerültem az egyik tógás hölgyhöz, aki a nevezőknek osztogatott nyomtatványokat.
- Nem, köszönöm – fordultam felé mosolyogva – én nem versenyeznék!
- Miért – kérdezte mosolyogva – nem vérre megy, próbálja ki!
- Szégyenlős vagyok – sütöttem le a szememet.
- Nem kéne – kacsintott a lány. – Ha meggondolja magát, csak jöjjön ide vissza!
Megígértem, hogy így lesz, majd tovább sétáltam. Az jutott eszembe, hogy tényleg jó lenne egy kis mozgás, de nem úgy, hogy vissza kell fognom magam. Tartsam be egy emberi átlag sebességet, amikor sokkal gyorsabban is tudok futni, és még csak alakot sem kell váltanom? Emeljek súlyt? Ugyanaz. Ökölvívás? Nem akartam vért ontani. Birkózás? Egy mozdulattal kihajítanám a ringből az ellenfelem...
Eddig jutottam a gondolatokkal, amikor egy beszélgető pár mellett haladtam el, a férfi valamivel idősebb lehetett mint én, és alacsonyabb, ugyanakkor jó kondinak örvendett, mellette pedig egy karcsú, barna hajú, atletikus kinézetű lány.
Vigyázva, nehogy az italom rájuk fröccsenjen elléptem a hátuk mögött, amikor a korábban követett illat mindennél erősebben kúszott be az orromba. Egyikük sem tűnt mutánsnak...de én talán annak tűnök?
Pár lépésnyire megáltam és megfordultam. Ha az illető olyan kíváncsi, mint én, akkor talán utánam néz. Fene esne a kiváncsi természetembe...

_________________
Szüksége van egy jószimatú magánnyomozóra?
Damien Knight
Damien Knight
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Olympia társaság főépülete Empty Re: Az Olympia társaság főépülete

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szer. 11 Szept. 2013, 19:54

- A barátnőmmel jöttünk volna ide, de a munkája miatt ő végül nem tudott időt szakítani.
Ha esetleg a nőben felmerült volna a gondolat, hogy a doki azért szólította meg, mert flörtölni akar, akkor ezzel eloszlik a gyanú. Aki csajozik, az nem a barátnőjét emlegeti. Zield pedig tényleg csak azért ment oda, mert egy ismerős arcot látott, aki ráadásul szintén érdeklődik a sport iránt. Egy kicsit kíváncsi is volt, hogy milyen S.H.I.E.L.D. ügynök élete, de ezt még nem forszírozta.
A nő végül észbekap és bemutatkozik. Tényleg csak megzavarhatta valami. Zield egy mosollyal és biccentéssel veszi a bemutatkozást.
- Ugyan, semmi baj, nem történt. Laura, megkérhetem, hogy foglalja a helyemet a sorban, amíg leteszem a holmimat?
A doki el is indul, a lány még utánaszól, hogy látott egy értékmegőrzőt. Zield arra veszi az irányt és ha megtalálja a széfeket, akkor az egyikbe berakja a fegyvereit és a mellényt. Talán erre a rövid időre nem lesz szükség rájuk. Nagyon reméli, hogy nem most jön el az a pillanat, amikor kellenének. Mindig ezekkel járkál, amióta tud a Hydra-ról.
Mikor visszatér, Laura még ott van a sorban, ahogy kérte.
- Ez is megvolt. Maga milyen tornában van otthon? Én erőemelő voltam, de nem csak súlyt emeltünk. Sőt inkább saját testsúllyal dolgoztunk, és azóta is ilyen gyakorlatokat végzek.
Laura láthatja is a dokin, hogy alacsony, zömök ember. Nincs rajta sok felesleg, izom annál több. A lányon is látszik, hogy jó kondiban van, bár ő láthatóan kisebb testsúllyal bír.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Olympia társaság főépülete Empty Re: Az Olympia társaság főépülete

Témanyitás by Laura Slyen Szer. 11 Szept. 2013, 20:47

~Laura, Zield, Damien~

- Mivel foglalkozik?
Kérdem, majd mikor megkér, hogy tartsam a helyét a sorban én beállok. A doki visszajön és megkérdezi, hogy milyen sportban vagyok otthon én válaszolok is, annak ellenére, hogy még mindig idegesít kicsit a másik bundás illatának erősödése.
- Régebben artistaként dolgoztam ezért elég jó vagyok a legtöbb sportban. Na meg a mostani munkám is eléggé jó kondiban tart.
Válaszolom, majd hallgatom az erőemelésről szóló rövid beszámolót, mikor hirtelen az illat amit eddig éreztem olyan közel ér, mintha már a hátam mögött lenne.
- Egy pillanat doktor.
Mondom, majd megfordulok, hogy lássam ki is volt a szag tulajdonosa. Látok egy férfit aki engem néz.
~ A francba, ezek szerint nemcsak én szúrtam ki.
Mikor már kezd kínossá válni a csönd végül felteszek egy rövid kérdést a férfinak.
- Minden rendben uram?
Kérdem és közben figyelek az elkövetkezendő válaszára, mert hangjából rájöhetek, hogy ő -e a másik bundás.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Az Olympia társaság főépülete He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Az Olympia társaság főépülete 5000_Thanks_by_Mallemagic Az Olympia társaság főépülete Mudch0 Az Olympia társaság főépülete Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Az Olympia társaság főépülete Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Az Olympia társaság főépülete __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Olympia társaság főépülete Empty Re: Az Olympia társaság főépülete

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szer. 11 Szept. 2013, 21:03

- A barátnőm? Környezetvédő, most éppen egy rendezvényt szerveznek. Hetek óta ezen dolgozik. Én pedig kutató genetikus vagyok, ha erre gondolt.
A doki meghallgatja Laura-t, majd elmosolyodik a megjegyzésre, hogy a munkája kondiban tartja. Artista volt, ügynök lett. Ez ám a karrier! Gyerekkoromban csodálta az artistákat, hogy mit tudnak a testükkel. 
- Ó! Tehát már akkor is védőháló nélkül dolgozott.
A tréfás megjegyzésen elvigyorogja magát. nő egy kis türelmet kér és megfordul. Ott áll valaki, aki őt nézi. A dokit persze nem zavarja, ha a nő esetleg most is dolgozni kényszerülne. Azt viszont reméli, hogy nem lesz itt balhé. Laura biztos rövid úton elintézné, de a tömeg... Ha pánik lesz és megindulnak, elsöprik az egész olimpiát. A csordaszellem még nem veszett ki az emberből. Mikor Zield olyan híreket hall, amikben a tömgehisztéria okozta balesetekről és halálesetekről van szó, mindig megfordul a fejében, hogy a Szakadék-oldat megoldás lehetne. Lemmingeknek dolgozta ki, lehet, hogy az emberre nem hatna. Vagy nem várt mellékhatásai lehetnének. Embereken pedig nem szabad kísérletezni. Talán sosem fogja megtudni, hogy lehetséges-e a csoportban haladás magassabb szintű gondolkodást is legyűrni képes ösztönszerű tevékenységét megfékezni. Sok mindent megoldana vele, csak nyerhetne az emberiség, ha ez sikerülne.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Olympia társaság főépülete Empty Re: Az Olympia társaság főépülete

Témanyitás by Damien Knight Szer. 11 Szept. 2013, 21:35

Laura, Zield és Damien

Hopp, na ennyit a fesztelen, és barátságos közeledésről másokhoz. Komolyan egyszer keresni fogok valami mutáns alakváltó illemtanárt, aki kiokosíthatna arról, hogy mit lehet, és mit nem, ha valami hozzám hasonlóval találkozok. Most akkor vagy nagyon sokáig bámultam, vagy a hölgy türelmetlenebb a kelleténél, vagy csak nem szereti, ha szemeznek vele. Ez utóbbit már megtanultam Annenél...
Mielőtt még hosszúra nyúlt volna a csönd és a pillanat, nyitottam volna a számat, de a hölgy megelőzött.
- Minden rendben uram?
Kicsi vészcsengő szólalt meg, ilyen kérdést hatósági személyek, vagy velük szorosan együttműködők tesznek általában fel. Egy szemlátomást velem egykorú máshogy kérdezne (szerintem, de ki tudja, hogy van ez más alakváltóknál). Igyekeztem fesztelenül viselni magamat, semmi kedvem nem volt balhét kezdeményezni. Egy kicsit elmosolyodtam, nem bizalmaskodóan, nem flörtölően, csak úgy... jókedvűen, barátságosan.
- Elnézést, ha tolakodónak tűntem, de azt hittem ismerőst látok.
Ejha, állati jó szöveg, mielőtt még azt hinné, hogy ilyen nyitómondattal próbálnám felszedni, gyorsan folytatom.
- Igazából - léptem egyet közelebb, de megálltam ütés távolságon kívül - azon gondolkodtam - igen, biztosan ő az, fordítottam le az orrom által küldött jeleket, és tuti, hogy nem farkas - hogy beneveznék egy versenyre, de nem tudom, hogy ki ellen lehetne fair a küzdelem.
Ha ezt más hallja, akkor biztos felkapja a nehézvizet a nagyképűségem hallatán, de ha az előttem álló az, akinek/aminek gondolom, akkor nyílván benne is felmerült a gondolat.
- Megkérdezhetem, hogy milyen számban indul?
A kartávolságnál nem lépek közelebb, mivel egyrészt nem tudom, hogy mekkora a személyes tere a hölgynek, másrészt meg nem tudom, mire képes, és nem szeretném, ha kikaparná a szememet egy hirtelen mozdulattal. Hirtelen nagyon bántam, hogy annak idején annyi minden kimaradt az életemből, és a hiányzó részt démonok és vámpírok vadászó csapatai töltötték ki. De ez van, bár nem kell szeretni...

_________________
Szüksége van egy jószimatú magánnyomozóra?
Damien Knight
Damien Knight
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Olympia társaság főépülete Empty Re: Az Olympia társaság főépülete

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 12 Szept. 2013, 07:23

~Laura, Zield, Damien~

~ Ezt megcsináltad Laura, már megint úgy köszöntöttél valakit, mint egy SHIELD ügynök. Ennyi erővel akár az egyenruhádban is jöhettél volna a tógás bulira.
Nem akartam balhét kezdeményezni, bár ha egy ingerült lupinnal állok szemben, akkor ez a mondat lehetett volna kellő érv neki. A szagáról nem tudtam beazonosítani milyen is lehet pontosan, de az biztos, hogy nem macska, mert nem olyan a szaga.
A férfi a kérdésemre megszólal, és a hangjáról, már biztosra vehetem, hogy ő a másik bundás. De ha a hangja alapján nem is tudnám felismerni, akkor a beszédtéma alapján biztosan rájönnék.
- Hogy ki ellen lenne fair, azt meghatározzák az ellenfeleid is.
Mikor megkérdezi, milyen számban indulok, szinte azonnal mondom is a választ.
- Futásban, elvégre ahhoz nem kell ügyesség se erő, csak kitartás és megfelelő állóképesség. Meg a távolugrásra is jelentkeztem, mert annál is hasonló a helyzet. Bár abban a tárgyban egy dolog miatt kell az ügyesség, hogy az ugrás végén ne ess hasra.
Válaszolom, majd a tekintetemmel a bódékat fürkészem, majd visszanézek az idegen férfira.
- Volt még egy versenyszám amiben szívesen indulnék, de nem tudom, hogy egyáltalán rendeznek -e olyat. Bár ahogy elnézem a tógapartit és a mitikus ruhás embereket szerintem lehet, hogy lesz. Ez pedig nem más mint a fogathajtó verseny, elvégre ott mindenki egyenlő esélyekkel indul.
Mondom, majd eszembe, jut, hogy a Dr épp mögöttem áll és rám vár, ezért megkérdezek még valamit az idegentől.
- Nem csatlakozik hozzánk a sorban?
Kérdem, majd ha igent mond, akkor bemutatom a Dr-nak.
- Dr. Zield Jons ő itt mr...
És itt hagytam egy kis szünetet, hogy a férfi válaszolhasson.
Ha pedig nemet mond, akkor csak simán elköszönök és visszaállok a sorba.
Akármi is lesz a továbbiakban elkezdem figyelni a standokat, hogy hátha valamelyik hirdet fogathajtó versenyt, mert akkor benevezek rá.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Az Olympia társaság főépülete He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Az Olympia társaság főépülete 5000_Thanks_by_Mallemagic Az Olympia társaság főépülete Mudch0 Az Olympia társaság főépülete Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Az Olympia társaság főépülete Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Az Olympia társaság főépülete __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Olympia társaság főépülete Empty Re: Az Olympia társaság főépülete

Témanyitás by Damien Knight Csüt. 12 Szept. 2013, 10:41

Úgy látszik szerencsém volt, és sikerült baj nélkül átvészelni a kezdeti kis botladozásokat. És a lány sem volt olyan ellenséges már az első kérdése után. Ahogy láttam valóban meg volt az alkata az említett két sporthoz. Elég nyulánk, hosszú lábak, szálkás izomzat, gondolom a kitartással sem állhatott hadilábon. Vagy a munkája követeli meg, hogy karban tartsa magát, vagy csak van elég ideje a munka mellett. Ráadásul ahogy a fairségről meg a két sportról beszélt, gondoltam hogy többet versenyzet, mint csak kiskorában az iskolaudvaron.
- Hát egy kocsiversenyhez elég nagy térre lenne szükség, de ahogy látom a mai napon minden lehetséges.
- Nem csatlakozik hozzánk a sorban?
- Szívesen – lépek eggyel közelebb, mire a hölgy a mellette álló tömzsibb fiatalemberhez fordult. – Damien Knight – fejezem be saját magam bemutatását, kinyújtva jobbomat a férfi felé.
Bár természetesen tévedhetek, de Zield nem tűnt mutánsnak. Mégis valami volt kettejük között, talán egy helyen dolgoztak vagy hasonló, mert nem úgy álltak egymás mellett a sorban, mint akik igazán összetartoznának.
- Egyébként köszönöm a tanácsot a sprtágakkal kapcsolatban Ms... – hátha ki tudom húzni a nevét

_________________
Szüksége van egy jószimatú magánnyomozóra?
Damien Knight
Damien Knight
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Olympia társaság főépülete Empty Re: Az Olympia társaság főépülete

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.