Stark pláza

4 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Stark pláza - Page 4 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 26 Márc. 2013, 10:07

Aaron ajánlatára, hogy majd ő kellemesebbé teszi az ittlétét ismét elpirult egy kicsit.
- Tudom, köszönöm, mióta ismerlek máris azzá tetted – válaszolta kissé zavartan.
Szóval a tojásos ételeket szerette a legjobban.
- Afrikában is van jó néhány közismert tojásos recept – mondta. – Nekem?
Ez egy igazán jó kérdés volt, szerette az angol konyhát is, bár nem sűrűn ettek olyasmiket, főleg csak ünnepekkor, meg a vasárnapokon. A többi napon az arab és a tradicionális afrikai ételek domináltak, és ennek hála volt talán a bárány a kedvence.
- Dzserbai nyársonsült joghurttal, ez báránysült – magyarázta. – Én a báránnyal vagyok így, hogy bármilyen formában, sülve, roston, pörkölt. A hagyományos angol ételek közül pedig a yorkshire puding.
Felnevetett azon, hogy miként találkozott az anyukája a barátjával.
- Vagy lehet, hogy a kutya érezte és ő szimulál betegségeket – mosolygott. – Nagyon empatikusak tudnak lenni.
Hamarosan megérkeztek az indiai étteremhez is és Bea nekiállt végignézni az étlapot, a szemei felcsillantak, ahogyan meglátta az egyik ajánlatot.
- Van bárányuk! Azt hiszem már tudom, hogy mit fogok ebédelni – mondta lelkesen. – Kókuszos bárány curry-t. Ilyesmit még úgysem kóstoltam. Te találtál magadnak valami tojásost?

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Stark pláza - Page 4 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 4 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Cardas Szer. 27 Márc. 2013, 00:20

Tudom, köszönöm, mióta ismerlek máris azzá tetted”. Na, ez nagyon jól esett, mi tagadás. Főleg, hogy igazából csak azért mondtam, hogy jobb kedvre derítsem.
- Ezzel én is így vagyok – mondom, mert ha már őszintén elmondta, akkor én is.
- Értem, szóval bárány. Azt én is szeretem. – felelek. – Ha meg angol ételről van szó, akkor a füstölt halat mondanám kedvencnek.
Ami anyum, és az ő „lovagját” illeti…
- Erre még nem is gondoltam, de lehet tényleg benne valami!
Lejjebb mentük egy szinttel, és mutattam az utat az étteremhez. A fogásokat nézegetem, mikor Bea lelkesen megszólal. Akkor már meg is találta, mi is számára a legjobb falat!
- Igen, találtam… „Lencse curryvel és tojással”. Más úgy látom nincs is, amiben szerepel a tojás.
Eztán még egyszer gyors végigfutok a menün, hátha megakad még valamin a szemem, de nem akarok annyira lassan dönteni, így inkább hagyom a kínálatok gondos áttekintését.
- De most inkább letesztelem az indiai lencsét, elég ízletesnek tűnik!
Szerencsére itt nem kell sorba állni, hanem van pincér, vagy inkább annak a plázabeli változata, szóval csak helyet kell foglalni, és ha úgy látja, hogy a vendég döntésre jutott, már ott is terem mellette.
Így ha helyet foglalok Beával, és eldöntöttük, mi legyen a mai ebéd, meg is jelenik a férfi, és felveszi a rendelésünket.
- Wakandában milyen egy pláza? Otthonosabb, és tágasabb?- kérdezem, mert még csak azt jegyezte meg róluk, hogy van vízesés, és modernebb.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Stark pláza - Page 4 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 4 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 27 Márc. 2013, 11:04

Aaron válaszán ismét elpirult egy picit, örült neki, hogy kölcsönös az, hogy jól érzik magukat egymás társaságában. Lencse curryvel? Tojással persze teljesen normális volt, hiszen a lencsefőzeléket is szokták főtt tojással enni, de a curry? Nem igen tudta, hogy az miként passzolhatna ebbe. Bea már ment volt, hogy kérje amit szeretett volna, de ez nem olyan hely volt, mint a kínai éttermek, így végül leült Aaronnal az egyik asztalhoz és ott várta a pincért.
- Wakandában? – kérdezett vissza. – Hasonló felépítésűek, mint itt, csak a tető áttetsző üvegből van, így nagyon fényes az egész, belül sokkal nagyobb terek vannak, mind magasságilag, mind széltében. Napközben lámpa sem kell, mert kintről természetes fény van, amire szükség is van, mert dzsungelből áttelepített fák vannak mindenfelé, pálmák, orchideák, liánok. Madarak is vannak, igaz ők egy hálóval elválasztva az emberektől, nagyon természetesnek hat az egész, és ezt még fokozza, hogy sok helyen vízesések vannak. Gyakran növények és fák vannak futtatva a boltok között is. Olyan érzése van az embernek, mintha a dzsungelben sétálna. Majd egyszer, ha lesz lehetőség rá, akkor megmutatom.
Ha megérkezik a pincér, akkor ránéz.
- Kókuszos bárány curry-t kérek és egy zöld teát – mondta.
Ezek után, ha Aaron is leadta a rendelést, akkor szólal meg újra.
- Wakandában a vibrániumnak hála nagyon sok pénz van és a Fekete Párduc igyekszik mindenből a lehető legtermészetesebbet kihozni, az egyetemet is látnod kéne, gyönyörű!

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Stark pláza - Page 4 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 4 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Cardas Pént. 29 Márc. 2013, 08:49

Elképzelem Bea leírása alapján, hogy milyen lehet egy ottani pláza, és arra a következtetésre jutok, hogy a helyében nekem is tuti honvágyam lenne. Mondhatni, hogy az itteni bevásárlóközpontok elég elmaradottaknak tűnhetnek az ő szemében, vagy eseten primitívnek? Maradjunk inkább csak az idegennél, döntöm el.
- Hú, azt hiszem tényleg nem übereli egy itteni pláza a wakandait. Jó volna egyszer látni, akkor biztos nem elégednék meg többé az amerikai színvonallal!
Miután a pincérnek leadjuk a rendelést, folytatjuk a beszélgetést ott, ahol abbamaradt.
- Majd mutatsz képet az egyetemről? - kérdem. - Amúgy, meg azt hiszik, hogy a király az valami lejárt dolog, pedig Wakanda rá az élő példa, hogy talán jobban is beválhat annál, mint ami nálunk van - mondom, és ezzel kicsit el is elkanyarodtam a témától, szóval próbálok visszaevezni oda:
- A sulink is elég természetes környezetben van, ha azt nézzük, hogy erdő veszi körül...

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Stark pláza - Page 4 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 4 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 29 Márc. 2013, 12:24

Bólogatott, majd szélesen elmosolyodott.
- Ha végzünk a sulival, akkor majd gyere el egyszer, megoldjuk, hogy eljuss te is Wakandába – mondta. – Annyira nem kerül sokba a repülő jegy sem, aztán ha ott vagyunk nálunk vendégeskedhetnél. Vagy, jelentkezz te is az ottani egyetemre és együtt járhatnánk oda.
Lelkesen bólintott.
- Igen, a neten van sok kép róla – magyarázta. – Majd ha visszamentünk a kollégiumba, akkor örömmel mutatok képeket.
Tudta, hogy a mostani sulit is erdő veszi körbe, de ez mégsem volt ugyanaz.
- Lehet, de itt hideg van – kötötte az ebet a karóhoz. – És attól még, ha kiérünk a birtokról mindenhol betondzsungel van a rendes és megszokott dzsungel helyett és ez igencsak nagy különbség.
Igazából sajnos nem volt benne biztos, hogy a fiúnak tetszenének azok a körülmények, amik között ő maga élt Afrikában, de azért reménykedett, hogy mégis elnyerné a tetszését.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Stark pláza - Page 4 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 4 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Cardas Hétf. 01 Ápr. 2013, 01:22

- Hú, ez tényleg nagyon… - nem találom azt a szavat, ami most ide illene. Mi az a kifejezés, amit a túl szép jövőbeli tervekre és elképzelésekre mondanak? Kecsegtető? Ígéretes? Nem… á, ez már megbukott, szóval újrakezdem, ugyanazzal a lelkesedéssel:
- Szívesen elmennék Wakandába! Remélem, tényleg sikerül majd – valóban el szeretnék, de hát ki nem? Igazából én sokkal inkább azért, mert Bea ajánlotta fel ezt, és így már sokkal érdekesebb és jobb az ötlet, mintha csak úgy simán elmennék. Mondjuk, az, hogy Wakandába járjak majd egyetemre, az kicsit furcsa volt, vagyis inkább nem furcsa, hanem hirtelen felvetés.
- Hát, hogy oda menjek tovább tanulni, addig még van egy kis idő... - felelem kicsit zavartan, viszont mosolyogva, mert örülök annak, hogy már olyanokban gondolkozik, hogy egy egyetemre járjunk.
- Rendben – mondom arra, hogy majd neten megnézzük a képeket. – Mondjuk, ha majd eljutnék Wakandába, akkor élőben is láthatnám – teszem hozzá.
- Végül is ez itt egy másik kontinens, másik éghajlattal, meg egy másik ország… és ha így vesszük, akkor tényleg igazad van, nem nagyon hasonlíthat ahhoz, amit megszoktál – felelem megadóan azokra az érvekre, amiket Bea felsorol, és eldöntöm, hogy mostantól meg sem fogom próbálni szebb színben feltüntetni az ittlétét, mert úgyis belebuknék a próbálkozásba. Azért sajnálom, hogy nem jönnek be neki annyira a new yorki körülmények.
- De gyorsan repül az idő. Mire észbe kapsz, már újra a szavannán leszel – próbálkozom valami mással.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Stark pláza - Page 4 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 4 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 01 Ápr. 2013, 09:55

A lány nagyon megörült annak, hogy a fiúnak is tetszett az ötlet, hogy jöjjön el Wakandába. Végre kivételesen nem ő érezné magát vendégként valahol és ő tarthatna kiselőadásokat, hogy mi micsoda, mit érdemes megnézni és még persze az időjárás is sokkalta kellemesebb volt, mint itt. De az már csak mellékes volt, főleg, hogy Aaron mellett azért általában jó idő szokott lenni hála a fiú képességének. A végén Bea elmosolyodott és felnevetett.
- Azt hiszem, hogy az angolok és az írek szégyene vagyok, hogy nem bírom azt az időjárást, mint a felmenőim – nevetett. – Íme én, a brit arisztokrácia elrettentő példája.
Felnézett és a tekintetével a pincért kereste, hogy mikor jelenik meg, hogy kihozza a rendelt ételeket, majd újra Aaron-ra fordította a teljes figyelmét. Végre eszébe jutott az, hogy mit is akart kérdezni már korábban.
- Mit gondolsz egyébként, mikor lesz megint tábor, vagy tanulmányi kirándulás az iskolában? – kérdezte.
Igaz az utolsó nem pont ilyen volt, hanem csak azért, hogy biztonságban legyenek, de attól függetlenül ott eléggé jól érezte magát és már kezdett egy ilyen hiányolni.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Stark pláza - Page 4 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 4 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Cardas Kedd 02 Ápr. 2013, 03:29

- Á, dehogy vagy te a szégyenük, Afrikába is kellenek képviselők - mondom neki, és én is olyan hangot ütök meg, ami az övéhez hasonlóan viccelődő.
Látom, hogy Bea körülnéz, és én is kezdek kicsit türelmetlen lenni, nehogy a végén a filmre ne érjünk be az ebédünk miatt.
- Szerintem már lassan érik egy - felelem a kérdésére. - Azaz hogy inkább csak kirándulás, tábor az szerintem később lesz, nyár elején talán, ha szerveznek, és nem jön közbe semmi rendkívüli. Már várod, hogy legyen? - így én, csakhogy ne mindig ő kérdezzen, hanem én is.
Eztán megpillantom a pincért, aki mindkettőnk tányérját hozza. Gyakorlott mozdulattal elénk helyezi az asztalra, jó étvágyat kíván - bizonyára indiaiul mondja, mert nem értem - és már ott sincs, megköszönni is alig van időm. Körülnézek, és látom, hogy van bőven tenni valója, vannak még rajtunk kívül páran az indiai étteremben.
- Akkor jó étvágyat - mondom Beának, és miután felmérem a saját ételemet, meg is kóstolom. Hm... kicsit fura, nem tudom a fűszer ízét hova tenni, de elég egy második falat, és úgy érzem, hogy az jobb az elsőnél. Ha a harmadik falattal is ez lesz a helyzet, hogy egyre jobb, akkor nem is bánom, hogy ezt rendeltem.
- Milyen? - kérdem Beától, ha látom, hogy már ő is megkóstolta a sajátját.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Stark pláza - Page 4 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 4 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 02 Ápr. 2013, 12:43

Megint felnevetett, amikor Aaron is hasonló drámai módon adta elő a kontrázást, mint ő maga is tette. Bólintott, amikor a kérdés jött.
- Igen, a Staten Islandi is jó volt, ha már itt vagyok az országban, akkor szeretnék minél többet látni belőle, ha lehetséges – magyarázta. – Remek lehetőség lenne egy ilyesmi.
Felnézett, amikor megérkezett a pincér és letette eléjük az ételt és még jó étvágyat kívánt és azt, hogy reméli, hogy ízleni fog. A férfira mosolygott, ilyenkor örült a képességének, hogy bárkivel képes beszélni. Az étel illata remek volt és jól is nézett ki.
- Köszönjük, minden bizonnyal ízleni fog – mondta a pincérnek mielőtt távozott.
Majd utána Aaron-ra pillantott.
- Köszönöm, neked is – válaszolta.
Kissé még forrónak tűnt az ebéd, de ínycsiklandozónak, így a kést és a villát a kezébe véve először csak egy falatot vett fel a tányérról és miután megfújta kóstolta meg. Talán picit túl fűszeresnek gondolta volna, de remekül el volt találva az ízesítés. Miután lenyelte felelt a kérdésre.
- Nagyon finom, a tied? – érdeklődött. – Nem szívesen bántom meg Ms. Love-t, mert ő is remekül főz, de ez finomabb, mint amit az iskolában adnak.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Stark pláza - Page 4 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 4 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Cardas Pént. 05 Ápr. 2013, 23:37

- Szerintem mindenkinek remekek az ilyen kirándulások és tanulmányi programok, mert akik itt élnek Amerikában, azok sem jártak még mindenütt. Legalábbis, magamból kiindulva gondolom – teszem hozzá.
- Az enyém is finom, minden falattal egyre jobban – felelek a kérdésre, és eztán még egy falatot eltűntetek, megbizonyosodva róla, hogy tényleg úgy van, ahogy mondom.
- Csak nehogy feltűnjön Ms. Love-nak, hogy most már nem olyan lelkesen kanalazod eztán a főztjét, mint eddig – viccelődöm. Mondjuk nekem nincs semmi bajom az ottani kajákkal, mert hát azért egy iskola és egy étterem kínálata nem egy szinten emlegetendő.
- A wakandai ételek nagyon eltérnek az itteniektől, amik a suliban vannak? – érdeklődöm.


_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Stark pláza - Page 4 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 4 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 06 Ápr. 2013, 12:27

Végül is be kellett látnia, hogy igaza volt a fiúnak, Amerika elég nagy volt ahhoz, hogy ne lehessen csak úgy körbeutazni, mint ahogyan ő és a családja tették szinte folyamatosan Wakandával.
- Igazad van, amennyire tapasztaltam a legtöbben szegények az iskolában, talán csak Wright és azaz új srác, aki a volt osztálytársa engedhetik meg azt maguknak, amire gondoltam – ismerte be. – Hozzá vagyok szokva, hogy Wakanda pici és ismerem minden zegét és zugát.
Aaronra mosolygott, amikor kiderült, hogy a fiúnak is ízlett az, amit rendelt. Legalább emiatt nem fogja egyikőjük sem rosszul érezni magát, hogy olyat választottak, ami nem jó. Hogy otthon milyenek az ételek? Erről akár órákon át lehetne mesélni, igaz sokkalta kényelmesebb így, hogy most esznek, legalább nem fognak éhezni közben.
- Mi főleg angolosan eszünk mindent, krumpli, sült húsok vasárnaponként. Egyébként főleg sült, vagy grillezett gazellahús, amit szoktak, juh, disznó, birka, vagy kecske. Illetve egyéb szavannai állatból készült süt hús. A gyümölcsök és zöldségek fontosak és gyakran vannak, bab, lencse, vörös lencse, borsó. Ezeket köretnek, vagy főzeléknek, vagy grillezve. Ahogyan a gyümölcssaláták is előkellő helyen vannak, illetve az abból készült levesek, főfogások. A fűszerezésük azonban egészen egyedi, egy európai, vagy amerikai számára talán furcsa lehet, hogy nagyon sok kókuszt használnak, illetve kókusztejet ízesítésnek, meg csilit.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Stark pláza - Page 4 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 4 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Cardas Kedd 09 Ápr. 2013, 03:46

- Igen, Wakandát könnyebb lehet beutazni, mint az Államokat. De szerintem ez jó is, ha nem tudod bejárni az egészet, mert így mindig tartogat valami újat, ahova még eljuthatsz később – mondom Beának. Wakandát azt egyszer bejárják, és utána nincs semmi, úgymond, felfedezni való. Legalábbis, és így képzelem.
- Mondjuk, nincs olyan távolba nyúló történelme az USA-nak, mint Európának, vagy Ázsiának, inkább csak modern dolgok, épületek vannak, amiket meg lehet nézni, ha nem a természetre, hanem valami embercsinálta dolgokra vagy kíváncsi. Wakandának milyen régre nyúlik vissza a történelme?
A wakandai étrendről a témát nagyon kimerítő választ kapok.
- Ó, értem. Azt hiszem, a gazellahúson kívül mindhez volt már szerencsém – mondom mosolyogva. Talán egyszer még eljutok odáig is. - De igaz, a kókusznak nem tulajdonítunk akkora hangsúlyt. Majd valamikor kipróbálnám, lehet hogy ízlene. Majd meg kell nézni, hátha van itt New Yorkban valami afrikai étterem, vagy hasonló… - vetem fel az ötletet, ami így hirtelen jutott eszembe.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Stark pláza - Page 4 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 4 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 09 Ápr. 2013, 13:17

Volt abban valamit, amit a fiú mondott, hogy nem lehet jó mindent látni, de mégis Bea szerette, ha ismeri azt, ami a környéken van, vagy az országban, ahol él.
- De ott van a hiányérzeted, hogy nem láttál mindent és lehet, hogy soha sem lesz rá lehetőséged – mondta.
Igen, azt tudta, hogy Amerikának nincs hosszú történelme, tanulta ugyanis. Picit furcsának találta, hogy annak ellenére, hogy a fiú is brit volt mégis Amerikát tekinti már sokkalta inkább származási helyének és kultúrát is innen nézi. Míg saját maga lehet, hogy Wakandában élt egész életében mégis angolhont tekinti ennek ugyanúgy. Vissza kellett gondolnia, hogy milyen régi is Wakanda történelme, nem szeretett volna ostobaságot mondani, vagy félre vezetni a fiút. Úgy fél percet kellett gondolkodnia, addig legalább megevett néhány falatot is, mielőtt megszólalt.
- Bármilyen hihetetlen az ókori Wakanda egy idős az első civilizációkkal. Azaz tízezer éve alakult ki az ország és azóta is megmaradt. Így nézve a legősibb emberi társadalom Wakanda. Még érdekes, hogy a Nagy Párduc, aki felruházza hatalmával az uralkodókat nem más, mint az egyiptomi Bastet.
A felmerült ötlet tetszett a lánynak, az afrikai étterem, minden bizonnyal kellett ilyesminek lennie, ha nem máshol az ENSZ közelében, ahol sok diplomata volt.
- Ez az ötlet tetszik – mondta a lány mosolyogva. – Szerintem biztosan kell lennie ilyesminek. Ha van valamilyen múzeumi kiállítás is ezzel kapcsolatban oda is elmehetnénk. Úgy tudom, hogy az egyik X-mennek, Szehmet azt hiszem… övé a piramis itt Brooklynban és egyiptomi kiállítása van. egyszer szívesen megnézném.


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Stark pláza - Page 4 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 4 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Cardas Pént. 12 Ápr. 2013, 01:41

- De ha meg már mindent láttál, akkor utána nincs mit megnézni – érvelek tovább azért is. – Valamit öregkoromra is hagyni kell – nevetek, de tényleg komolyan gondolom. Milyen az, ha már mindent láttunk? Unalmas lenne…
Amíg Bea gondolkodik, én bekapok pár falatot, hogy az evéssel is haladjunk közben. Mikor végül elmondja, megakad a kaja a torkomon, de egy kis köhintéssel megoldom. Gyorsan lenyelem a majdnem félrement falatot.
- Tízezer éves? – kérdem hitetlenkedően, vagyis inkább meglepődve. Mondjuk, ez sok mindent megmagyarázna. Ennyi idő kellett ahhoz, hogy egy high-tech, természettel összhangban lévő állam létrejöjjön? A többi ország eléggé le van akkor maradva Wakandához képest.
- Akkor biztos van még ott pár dolog, amit nem láttál, vagy nem ismersz, nem? Tízezer év alatt elég sok minden fölhalmozódott, gondolom.
Akkor jó gondolat volt részemről az afrikai étterem felvetése. Már csak találni kéne egyet. Mondjuk New Yorkban tuti találni valahol, és szerintem nem is egyet. Majd utána kel néznem.
- Igen, az övé – helyeslek a piramissal kapcsolatban. – Persze, nyugodtan menjünk. – úgy tűnik, már meg is vannak a későbbiekre a programok! - Ha már úgyis azt mondtad, hogy mindent akarsz látni, akkor jobb lesz New Yorkkal kezdeni. Majd mikor visszamegyünk, utána is járok pár dolognak – biztosítom Beát.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Stark pláza - Page 4 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 4 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 12 Ápr. 2013, 12:03

Noha Aaron nevetett azon, amit mondott, de saját maga nem volt képes.
- Nem tudhatod, hogy lesz-e öregkor – felelte.
Emlékezett a Bukás nevű dologra és előtte arra az időszakra, amikor Apokalipszis uralkodott Wakandán néhány évig. Nem volt kellemes és nem tudhatták, hogy lesz-e másnap, vagy sem. A szülei emberek voltak, ahogyan akkor róla sem lehetett tudni, hogy mutáns-e és míg máshol a mutánsokat üldözték náluk pont fordítva volt. Nem volt kellemes időszak, hogy ki tudja, hogy másnap megölnek-e azért, ami vagy.
- Még mindig van igen – válaszolta. – A dzsungelek például, azok mindig változnak. Sok régészeti lelet kerül elő mindig, így mindig változik a látványosság is. A Nekropoliszt nézném meg szívesen, de oda sajnos csak a királyi családnak van bejárása és így egyelőre azt sem láttam. Elvileg az a hely egy idős a birodalommal és a királyi palota épült rá. Igaz sok minden elpusztult, amíg Apokalipszis uralkodott Wakandában. Őt az ilyenek nem érdekelték, csak a saját hatalma és a mutánsok. Anyáék emberek és az uralkodása alatt rólam sem lehetett tudni, hogy mutáns voltam, szóval képzelheted…
Az arca felvidult, amikor Aaron mondta, hogy megnézi majd nekik a többi nevezetességet, hogy mindenhova eltudjanak majd menni.
- Köszönöm! – mondta lelkesen. – Mennyi idő van még a filmig? Nehogy lemaradjunk róla az ebéd miatt.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Stark pláza - Page 4 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 4 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Cardas Hétf. 15 Ápr. 2013, 03:10

- Szeretném azt hinni, hogy megérem – felelek, látva, hogy Bea nem igazán veszi viccnek azt, amit mondtam, és igaza van. Ez a világ ha jobban megnézzük, őrültek háza, ahol egyik napról a másikra az embert kivégezhetik akár, a másikban pedig üldözhetik, vagy letartóztathatják csak azért, mert mutáns, vagy nem ember, hanem valami más. – Ha úgy állnék hozzá, hogy lehet, mindjárt meghalok, akkor nem tudnék egy picit se élvezni semmit – mielőtt az x-suliba jöttem volna, nem ez volt a véleményem, hanem ugyanúgy láttam ezt, mint most Bea, de azóta egy két dolog más megvilágításba került nálam. Mondhatni, hogy optimistább lettem.
A még nem látott műemlékektől elkanyarodunk Apokalipszis uralmáig egészen.
- Igen, el tudom képzelni - felelem, de nem szeretném, ha ilyenekkel elrontanám Bea hangulatát, próbálok más irányba kanyarodni. – Szerencsére most már nem az van. Gondolom az akkor megsérül műemlékeket és hasonlókat igyekeznek restaurálni, és helyrehozni, ugye?
Ó, igen, a film - jut eszembe, és az órámra nézek.
- Igen, talán kicsit együnk tempósabban, jó hogy szóltál – mondom hálásan és mosolyogva.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Stark pláza - Page 4 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 4 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 15 Ápr. 2013, 11:10

Bea tudta élvezni az életet a nézetétől függetlenül, csak igyekezett mindent belezsúfolni az idejébe, egy perc nyugtot nem hagyni magának, hogy mindenre maradjon ideje.
- De úgyis lehet – mondta. – Mert ha nyugodt vagy és majd megcsinálod, majd megnézed elmúlnak az évek és nem marad semmi, azon kapod magad, hogy semmit sem tettél meg abból, amit szerettél volna.
Nála ez nem fordulhatott elő, így soha sem fogja magát amiatt hibáztatni, hogy valahova nem ment el, vagy nem tette meg, amit szeretett volna. maximum az anyagiak lehettek volna gátló tényezők, de amiatt szerencsére nem igen kellett aggódnia, hiszen biztos anyagi háttér állt mögötte és ha más nem is lehet, a képessége miatt remek tolmács lehet, bárhol a világon.
- Igen, szerencsére helyreállítják őket, bár nem kevés pénzt és időt vesz el mindez – magyarázta. – És sajnos a múzeumba is emiatt gyakran csak holoképet tesznek ki, vagy hamisítványt, amíg az eredetit helyre nem állítják. Igaz mindezt kiírják, így szó sincs arról, hogy becsapnának valakit. Manapság megéri Wakanbában régésznek és restaurátornak lenni.
Még jó, hogy rákérdezett a filmre, így nekilátott ő maga is gyorsabban enni, mert nem szeretett volna lekésni a filmről. Így ha Aaron nem kérdez semmit, akkor az étkezés végéig nem is szólal meg újra, csak ha letette az evőeszközöket és megtörölte a száját percekkel később.
- Ez nagyon jól esett – mosolyodott el.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Stark pláza - Page 4 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 4 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Cardas Kedd 16 Ápr. 2013, 02:19

- Hát ahhoz, hogy mindent láthassak és mindenhova eljussak, ahova szeretnék, kéne lehetőség is – mondom. – De ha lenne lehetőségem, akkor persze hogy kapva-kapnék rajta. Ki az, aki nem?
Megértően bólogatok arra, ahogy Bea elmondja, milyen állapotban vannak a wakandai emlékművek. Biztos rémes lehet, hogy egy csomó emlékük, ami egy ilyen ősi kultúrához köti őket, elveszik, tönkremegy. Mintha a történelmük egy részét, annak bizonyítékát pusztítanák és vennék el tőlük.
Miután Bea felhívja a figyelmemet az idő telésére, egyikünk sem szólal meg igazán, hanem a rendelésünk eltüntetésével vagyunk elfoglalva, ami számomra elég könnyen megy, a finom falatok könnyedén csúsznak le a torkomon. Azért nem eszem túl gyorsan, nehogy megártson később emiatt.
Miután végeztem, a szalvétával megtörlöm a szám, és körülnézek. Látom, hogy mások is csak egyszerűen otthagyják a tányérjaikat. Bizonyára a pincér vagy valaki kijön értük. Jó benyomást akarnak kelteni azokra, akik itt megfordulnak, és mindent megtesznek azért, hogy a vevőnek az evésen kívül ne sok mindennel keljen törődnie. Gondolom a többi étteremmel versengenek, és azért bánnak ilyen figyelmesen az emberekkel, hogy később is ide térjenek be, ne a szomszédba.
Szóval csak egyszerűen felállok, és ha kell, akkor szólok Beának erről a felfedezésemről, hogy csak hagyjuk ott a tányérokat és evőeszközöket.
- Nekem is nagyon ízlett – felelem Bea megjegyzésére a kajáról. – Kíváncsi vagyok, ilyen jó-e a többi étterem is. De meg kell hagyni, hogy jól választottál közülük!
Eztán visszaindulunk a mozihoz.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Stark pláza - Page 4 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 4 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 16 Ápr. 2013, 11:36

Bea is bólintott, a lehetőség mindig kell valóban, nem sokan engedhették meg maguknak, hogy csak úgy körbeutazzák a világot, hacsak nem voltak vagy milliomosok, vagy pedig nem teleportáció volt a képességük.
- Olyan munkát kell vállalni, hogy lehessen utazni – mondta végül. – Az X-men és a SHIELD is jó pont erre, már ha valaki szereti a katonáskodást, vagy a szuperhősködést. Vagy valamilyen fotósnak lenni, tudósnak és még lehetne sorolni.
Az étkezés végéig mind a ketten csöndben voltak, majd amint végeztek már vette fel a tálcát, de zavartan állt meg, amikor Aaron intett neki, hogy erre nincs szükség. Ahogyan körbenézett mások is otthagyták a tálcájukat a maradékkal. Kezdte emiatt magát úgy érezni, mint a nagyszülei házában Angliában, ahol a cselédek vitték ki a tányérokat és ők intéztek mindent, nem pedig a ő maguk. A dicséretre kissé elpirult, de el is mosolyodott.
- Köszönöm, a többit majd kipróbálhatjuk legközelebb, ha erre járunk – vetette fel.
Aaron mellé lépett és így vele egy tempóban indult a fizetés után a mozi felé.
- Veszünk még üdítőt a filmre a mozi büféjében? – érdeklődött.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Stark pláza - Page 4 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 4 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Cardas Szer. 17 Ápr. 2013, 02:39

- Igen - helyeslek, hogy van azért bőven választék, milyen módon akarjuk bejárni a világot. - És az, hogy ebbe a suliba járunk, máris egy csomó lehetőséget nyújt ehhez.
Elhagyjuk az éttermet, és elindulunk a mozi felé.
- Oké – mondom, hogy a többi étterem is sorra kerül majd a későbbiekben.
Közben elgondolkodok azon, hogy ha Bea ennyire mindent akar látni, meg mindent minél hamarabb, hogy biztosra menjen, akkor miért nem rámenősebb, ha a pasikról van szó? Mert hát azok is valamilyen „cél”, amit a csajok el akarnak érni, gondolom. Nem mintha így nem volna jó, mert tök jó. Mindegy, nekem nem nagyon férnek a fejembe az ilyesmik, és inkább ráhagyom ezt a lányokra.
Odaérünk a mozihoz.
- Ha akarsz, akkor persze – felelek Beának készségesen, és elindulok a büféhez az üdítőért. - Milyet kérsz? - kérdem.
- Popcornt is vegyek? – fordulok még vissza hozzá.
Miután megmondja, milyen üdítőt kér, megveszem neki, én pedig egy cseresznyéset választok magamnak. Ha pedig a popcorn is jöhet, akkor egy nagy adagot kérek, amiből egy is elég kettőnknek.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Stark pláza - Page 4 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 4 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 17 Ápr. 2013, 09:39

A lány elmosolyodva bólintott. Úgy tűnt számára, hogy vége Aaron is megértette a lényeg egy részét.
- Igen, talán pont emiatt jöttem az iskolába – mondta. – Mert a későbbi lehetőségek számára így igencsak jó. Igaz mondtam korábban, hogy nem tervezem sem az X-men tagságot, sem pedig azt, hogy SHIELD ügynök legyek. Bár még változhat, ki tudja, hogy mit hoz a jövő.
Persze nem arról volt szó, hogy gyáva, vagy fél a harcoktól és nem tud ilyesmit, mert ezek egyike sem állt fent az ő esetében, csak ha már harcolni kell valamiért, akkor az a természet és az állatok voltak elsőbb helyen az emberekért. A vadőri állás volt a legjobb számára, mint az apjának. Ezt szerette már most is.
- Lehet, hogy beállok a Greenpeace-be és aktivista leszek – nevetett fel, bár eléggé komolyan gondolta.
Végül csak felértek a mozihoz, ahol az üdítők kerültek sorra. Annyira a kóla iránt mégsem vágyott, csak nagy összefoglaló néven említette.
- Fantát inkább, narancsosat – mondta. – És vehetünk popcornt, vagy azt a chipset, azt hiszem, hogy nacho a neve.
Ha Aaron visszaért, akkor ő maga kissé elveszve nézett körbe.
- Wakandában sem igen jártam moziba, merre is kell mennünk? – kérdezte kissé elpirulva.


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Stark pláza - Page 4 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 4 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Cardas Csüt. 18 Ápr. 2013, 00:52

- SHIELD ügynöknek mondjuk biztos jó lennél, legalábbis szerintem – jegyzem meg. Tényleg így gondolom, minden meg van benne szerintem, ami egy ilyen munkához szükséges. Ami meg engem illett, fogalmam sincs, hogy mi volna a nekem való. Kicsit vicces, ahogy a másiknak jobban vélem tudni ezt mint magamnak.
A Greenpeace-s aktivista ötletére akaratlanul elmosolyodom. Mondjuk, azon belül is vannak érdekes munkakörök, de mégis érdekes elképzelés.
- És, akkor Afrikában tevékenykednél, ugye? – kérdem. - Vagy inkább a világ körbeutazásával kötnéd össze a munkát?
Megveszem magamnak és Beának az üdítőt, és mindkettőnknek a nacho-t, aztán visszamegyek hozzá.
- Meg is van – mutatom fel a zsákmányt. – Most kéred, vagy majd bent adjam?
Már többen is elindultak a mozi bejárata felé, amint látom.
- Gyere – mutatom az utat, és elindulok a bejárat felé. Eddig még csak egyszer voltam itt, de nem olyan bonyolult odatalálni. A bejáratnál ott vannak a jegyellenőrök, majd beljebb több terem ajtaja sorakozik. Megnézem, melyikbe szól a jegyünk.
- Ez lesz az – mondom, és belépek a mozi terembe. Ott már többen is ülnek, vagy épp érkeznek, és pakolják le a dolgaikat. Vetek egy pillantást a jegyre, hogy melyik sor illetve szék is a miénk, majd megkeresem a helyünket.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Stark pláza - Page 4 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 4 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Serena Davidson Csüt. 18 Ápr. 2013, 14:28

- Apa tanított otthon bokszra és fegyverhasználatra, illetve tornásztam, de nem tudom, hogy mennyire tudnám megállni magam katonának – mosolyodott el.
Ő, mint katona, igencsak érdekes feltételezés volt. Soha sem gondolt bele, hogy milyen lenne, bár a vadőr is ilyesmi, csak épp az állatok katonája, akik őket védik. Ezt igazából még meg is kéne beszélnie otthon, hogy mit szólnának ahhoz, hogy ő beáll a seregbe. Főleg, hogy azt sem tudta, hogy hivatalosan melyikbe kellene, a Brithez, vagy pedig a Wakandaiba.
- Nekem Afrika az otthon – mondta. – Ott éri meg, vagy a távol-keleten. Esetleg Ausztrália, ezeken a helyeken vannak leginkább olyan állatok, amik kihalás szélén állnak és megmentésre szorulnak, illetve védelemre.
Kissé távolabb várta meg Aaront, amíg a fiú vásárolt, így amikor a fiú visszajött, akkor vette át tőle a vásárolt dolgokat.
- Most, nehogy emiatt ess hasra, mert ezekkel egyensúlyozol – mosolygott.
Követte a fiút, amikor elindult, hogy megkeressék a megfelelő termet. Jó néhány mellett elhaladtak mire megérkeztek végül.
- Mintha egy labirintusban lennél – nevetett fel.
Mikor a terembe értek, akkor továbbra is Aaron után ment, majd ha megvolt a helyük, akkor a táskáját maga mellé tette a székbe és leült az itallal és a chipsszel együtt a helyére.
- Sima 3D-s, vagy 4D-s lesz? – érdeklődött.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Stark pláza - Page 4 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 4 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Cardas Vas. 21 Ápr. 2013, 22:56

- Hát szerintem, ha már otthon ilyen kiképzésben részesültél, akkor a katonáskodás, vagy az ügynökösdi nem jelentene akadályt – mondom. – Persze ettől még nem kell annak menni. Nem akarlak rábeszélni, vagy ilyesmi!
Ahogy sorolja a helyeket, ahol szívesen tevékenykedne, elsőként azt tűnik fel róluk, hogy mindenütt meleg van. Utána megjegyzi azt a közös kapcsot is köztük, hogy mindegyiknél sok kihalófélben lévő vagy fenyegetett faj él.
Miután megveszem a mozizásra a kaját, át is vesz tőlem Bea párat. Mondjuk, így tényleg könnyebb.
- Köszi – eresztek meg egy mosolyt.
Miután megvan a hely, kényelmesen helyet foglalunk a székekben.
- 3D-s lesz – felelem a kérdésre. Engem igazából a 4D nem annyira fogott meg. Egyszer voltam, de igazából a plusz dolgok inkább zavartak, minthogy hozzátettek volna az élményhez. – De szerintem nem veszítünk sokat mínusz egy Dé-vel – teszem hozzá. Egy kicsit azért tartok tőle, mi van, ha Bea jobban örült volna a 4D-nek…

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Stark pláza - Page 4 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 4 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 22 Ápr. 2013, 10:21

- Ennyi muszáj, de néha még kevés is – kezdte. – Nagyon sok az orvvadász. És az általuk elhelyezett csapdák nagyon sok állat és ember életét is követelhetik. Arról nem is beszélve, hogy a vadőröket ugyanúgy lelövik, mint a vadállatokat. Nehogy elfogják és örök életükre börtönbe zárják őket.
Amikor ezek az eszébe jutottak, akkor érezte magát igazán rosszul, hogy ő maga itt vesztegel, és nem tud mit tenni, segíteni ott, ahol rászorulnak mások. Mivel az emberekért olyan sok helyen tettek is valamit, de az állatokért szinte sehol sem. És értük is ki kellett valakinek állnia. Még örült, hogy nem kezdődött el a film, mert Aaron megjegyzésére hangosan nevetett fel, a mit veszítenek egy D-n.
- Legalább nem esik majd az eső az arcunkba és nem érezzük a saját bőrünkön azt, ami a filmen megy, elég nekünk a veszélyterem nem igaz? – kérdezte mosolyogva.
Végig mosolygott, nem szerette volna, ha úgy érzi a fiú, hogy nem jó neki, amire bejutottak, mert ez is megfelelő volt. A túl élethű dolgokból tényleg elég volt számára az, amit az iskolában kapnak.
- Egyébként ha a képességeket nézzük belőled lenne jobb ügynök, vagy X-men – kacsintott a fiúra.


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Stark pláza - Page 4 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 4 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.