Utcák

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Utcák Empty Utcák

Témanyitás by Cardas Kedd 28 Júl. 2015, 19:22

A kínai negyed nyüzsgő utcái. Az ember azt hihetné, hogy már nem is New Yorkban jár, mikor megpillantja a kínai feliratok és lampionok tömkelegét, illetve az ázsiai divatot képviselő járókelőket.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Utcák Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák Empty Re: Utcák

Témanyitás by Cardas Kedd 28 Júl. 2015, 19:32

~ Timofei, Charles Wilson és Natalie Pezzini szabadkalandja ~

Este van, és most épp nem vagyok szolgálatban. Ideje volt végre átruccanni valahova, ahol kirázódhatok a munka hangulatából, és a kínai negyed tökéletesen megfelel erre a célra. Terveim szerint itt vacsorázok majd, járom az utcákat és ... majd meglátjuk, ami jön. A tegnapi ügyet nem sikerült lezárni, egy gyilkosság volt. Valami vámpírhoz köthető, vagy csak egy őrülthöz, aki szereti az emberek nyakát szurkálni. Tudniillik az ilyen emberölések fele általában sima gyilkosság, amit az elkövető vámpirizmusnak szeretne álcázni azzal, hogy két pontot szúr a nyakba. Vajon ez is ilyen lesz? Áh, de hagyjuk. Most nem dolgozom, épp azért jöttem ide, hogy elfeledkezzem a vérről és a tanúk kihallgatásáról.
Csak a pénztárcám, a telóm és az igazolványom... jó, meg a pisztolyom is nálam van. Úgy hozzám nőtt, mint máshoz a retikül.


Megjelenésem:

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Utcák Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák Empty Re: Utcák

Témanyitás by Charles Wilson Kedd 28 Júl. 2015, 19:59

- Timofei, Cardas és Sentinel, szabad kalandja -

Ma is borzalmasan aludtam, kikészített, hogy valami idióta állatja a nappali órákban akart porszívózni meg mosni. Az egész áthallatszott és semmit sem tudtam aludni a koporsómban. Pocsék kezdése volt ez a mai éjszakának. Hamar meg is kaptam a mai éjszakára járó feladatot. Követnem kell egy célszemélyt, aki feltehetően terrorista támogatás céljából, ATM rablásokat hajt végre. Követnem kell és ha lehet, addig követni, amíg a feltételezett terroristák nyomára vezet. Elfutni nem lehet előlem, így valóban jó választás vagyok a követésre. Így kerültem a kínai negyedbe. Szerencsére, olyan elcseszett az extrém ázsiai divat, hogy senkinek sem tűnik föl, hogy milyen hacukába vagyok. Egyszerű farmert vettem magamra, pólóval és bőrdzsekivel, a dzseki alatt van még egy kapucnis pulóver. Ami azonban a mai napon egyáltalán nem feltűnő, hogy Star Wars-os idiótaság van a negyedben és minden második ember Darth Wadernek öltözött. Én csak egy maszkot húztam a fejemre, de nem látják a rusnya vámpír pofámat, ahogyan a csillogó szemeimet sem. Volt elképzelésük az célszemély kinézetéről, hiszen az ATM-ek el vannak látva kamerával. Szerencsém volt, nem kellett sokat mászkálnom és megtaláltam a célszemélyt. Nyugodtan sétált az utcán, úgy tűnt, még nem talált alkalmas ATM-et és keresi a megfelelő időt és helyet. Időnként le-lemaradozva követtem. Egyszer kétszer, amikor megállt, meghúzódtam egy árnyékos beugróban vagy csak kirakatot nézelődőnek álcáztam magamat. Az előnyöm megvolt, furcsa szaga volt, így akkor is a nyomára bukkantam volna, ha egy pillanatra elveszítem szem elől. Fegyver nem volt nálam, egyedül az igazolványomat hurcibáltam magammal, meg a mobilomat. Bőven elég, ha eljutok a fészkükig és hívnom kell az erősítést. A célszemély most is megtorpant egy kirakatnál, magam is megálltam tőle úgy húsz méterre. Lestem a kirakatot, meg a járókelőket. Amíg a szaga az orromban van, addig úgyse menekül a szemét terkó fajtája.

_________________
Főkarakter: Fuchida Kenjirou
Charles Wilson
Charles Wilson
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 38
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Fuchida Kenjirou
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák Empty Timofei

Témanyitás by Timofei Kedd 28 Júl. 2015, 20:12

Furcsa dolgok ezek az érzelmek, őszintén szólva nagyon furcsák. Az emberek ezek hatására néha nagyon furcsán tudnak viselkedni. Például, a mellettem lévő szobában a lakó valami Focimeccs nevű dolgot néz a tévében. A műsor valamilyen sport, ami annyiból áll, hogy két csapat ember egy labdát rugdos a pályán. Én nem látom benne a lényeget, de a szomszédom gyakran üvöltözik a tévékészülékével. Az irritáló hangját és a tapasztalatokat rögzítem az "idegesítés" érzelem mellé, majd elindulok pénzt szerezni.
Lassacskán betérek a Kínai negyedbe, ahol az emberek újabb tanúbizonyságot tesznek a furcsaságukról. Az öltözékük borzalmas, valami földöntúli dolgoknak öltöztek be, mintha valami film lenne. Én maradok inkább az egyszerű farmernél és a kopott dzsekimnél (más ruhám úgy sincs), és célba veszem az egyik ATM automatát. Mivel sokan vannak, senki se fogja észrevenni, hogy mit is csinálok. Az automatához érve körülnézek, majd a jobb kezemet a ráteszem a gépre, míg a bal kezemmel eljátszom, hogy éppen beírok valamit. Viszonylag gyorsan arra utasítok néhány nanorobotot, hogy törjenek a rendszerbe és érjék el, hogy a gép kiadjon 100$-t. A folyamat eltarthat pár másodpercig, de senki se fogja észrevenni. Az emberek ehhez túl buták.

felszerelés:

_________________
Utcák 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák Empty Re: Utcák

Témanyitás by Cardas Kedd 28 Júl. 2015, 20:42

Eskü, hogy nem szándékosan csöppentem egy Star Wars felvonulós-cosplay-fesztiválra. Ha tudtam volna, hogy ez lesz, persze akkor szándékosan idejöttem volna, ami ugyanaz. Miközben az üdítőmből kortyolok egyet, elindulok arra, merre a rendezvény "magját" vélem, hogy van. Van mindenféle szereplő itt, bár a legnépszerűbbekből több is, mintha klónozták volna őket. Mondjuk sosem értettem a lányokat, akik twi'lek rabszolgáknak öltözve mutogatták magukat. Én inkább a visszafogottabb Leia... jó, az sem volt visszafogott. És csak egyszer öltöztem be. Csak azért egyszer, mert lekapott valaki, és feltette a képet a netre, ami valahogy rögtön az ismerőseimhez került. Szóval ennyit a cosplay karrierről.
Amint így elvagyok, nem felnőtt, érett nőhöz méltóan lelkesedve, elsétálok egy beugró mellett, ahol egy csuklyás alak álldogál. Első gondolatom, hogy itt egy újabb gyatra Vader utánzat, aki arra sem veszi az erőt - az Erőt -, hogy egy köpenyt a hátára aggasson. Valami szag is megcsapja az orrom, amint rápillantok, de ez csak azután kelti fel a figyelmem, hogy elhaladtam mellette, és a beugró szélétől már nem látni. Kissé halott szagot árasztott, vagy mit. Ilyet éreztem a tegnapi helyszínen is, a vérszívó ügynél. Ott azt hittem, az áldozathoz kötődik, de mi van, ha valóban vámpír gyilkosság volt? A vámpírok nem valami halottak, így a szaguk is lehetne...
... lassítok. A fickó nem tűnt valami lelkes felvonulónak. Minek öltözött be és húzódott félre, ha nem is érdekli ez az egész. Körülnézek, és látok egy üzletet, valami bóvli bolt átellenben. Bemegyek, és miután leráztam a csingcsungcsang-ozó eladót, a kirakat üvegen át nézni kezdem a Vader utánzatot. Hála macskaszemeimnek jobban látok a sötétben, mint mások. Annak ellenére hogy tömeg van, kiszúrom a fickót a beugróban, mert az üzlet földszintje pár lépcsővel magasabban áll, mint az utca, és az emberek feje fölé látok.
Még szabadidőben is rémeket üldözöl, Nat? Gratula neked...

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Utcák Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák Empty Re: Utcák

Témanyitás by Charles Wilson Kedd 28 Júl. 2015, 21:08

Innen úgy tűnik, hogy a jómadár megint valamit machinál az ATM-nél. Oda se kell néznem, és tudom, hogy a szaga alapján még mindig az automata előtt ácsorog. Van bőr a pofáján, hogy csak így megmachinál egy automatát. Bár tudnám, hogy miképpen csinálja. Elvégre, minimum kellene hozzá, hogy legyen nála valami eszköz. De az is lehet, hogy valamilyen szuper humán. A kirakat üvegére lehelek, ami vicces. Legalábbis az én szemszögemből az, hiszen nem szükséges lélegeznem. Majd különös hóbortból a lehelet foltra írom, az ujjammal.: Im your father! ( Cardas, elm. láthatod, hogy sápadtabb a kelleténél a kezemen a bőr, bár lehet albinizmus is. Ne legyen már egyértelmű Smile )
A fickó biztosan az, akit keresek. Ez száz százalék, ami tuti biztos. Innentől már, csak addig kell követnem, amíg el nem vezet a fészkéig. Amikor elindul a fickó a kirakattól, magam is elindulok. Könnyed, nyugodt léptekkel indulok az előttem haladó után. A furcsa szaga úgy vezet, mint Foxit a póráz. Nyugodtan, zsebre rakott kézzel sétálok s tovább folytatom eddigi módszeremet. Amikor megáll, nézelődök, megállok és úgy általában teszem a járókelőt. Amikor elindul, pár pillanat múlva én is elindulok. Még szerencse, hogy nincs szükségem levegőre, akkor zavarna a maszk viselése. Így azonban semmi különösebb dologban nem zavar. Hiába próbálok közben arra rájönni, hogy miképpen tudja feltörni az automatákat ketyere nélkül. Semmi ehhez hasonlóval nem találkoztam, de majd kiderül úgy is, ha bevisszük a társaságot tokkal vonóval.

_________________
Főkarakter: Fuchida Kenjirou
Charles Wilson
Charles Wilson
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 38
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Fuchida Kenjirou
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák Empty Timofei

Témanyitás by Timofei Kedd 28 Júl. 2015, 21:21

Töröm az automatát, már majdnem kész éééééééééés üres. A gép egy fillért se képes kiadni. Remek, csak erre volt szükségem, egy üres ATM automatára. Természetesen egy ember is feladná, de én szimplán csak rögzítem az esetet az "idegesítés" érzelem mellett és indulok is tovább. Kicsit császkálok a környéken át az egyik oldalról a másikra, majd betérek egy boltba. Az eladó rögtön elkezd kínaiul karattyolni, amiből egy szót se értek.
- Nem értem amit mond ember. - mondom neki, nagyjából olyan hanggal, mint aki most kelt fel, majd a bolt végébe álló kajaautomatára mutatok. - Használom. - majd el is indolok felé. Az emberi test elég gyakran kíván ételt és ha ezt nem elégítem ki, akkor legyengül, arra pedig végképp sincs szükségem. Odabillegek az automatára, majd ráteszem a jobb kezemet a pénzbedobó nyílásra. A boltban az eladón kívül csak egy nőszemély van, de az az ablakon bámul kifele, így nyugodtan intézkedhetek. Beküldök pár nanorobotot az automatába, majd egy csokoládét és az összes benne található aprót kiadatom vele. 12 cent, és egy pocsék csokoládé... ez se a legjobb fogásom.
A pénzt zsebre vágom és a csokoládét majszolva az ablakhoz lépek és csak nézem az elvonuló tömeget. Furcsák az emberek. A kaja végeztével előkapom az mp3 lejátszót, bedugom a fülesemet és egy jó zenét kapcsolva kisétálok a boltból.

_________________
Utcák 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák Empty Re: Utcák

Témanyitás by Cardas Szer. 29 Júl. 2015, 02:49

A fickó némi álldogálás után elindul. Eddig mintha nem is a fesztiválra, hanem valami másra figyelt volna. Próbál elvegyülni? Észrevétlen maradni? Áh, nevetséges, amit itt művelek egy kínai bolt kirakatában. Persze annyira nem nevetséges, hogy ne folytassam. Mikor a vadermaszkos úgy dönt, ideje odébbállni, én is kimegyek az üzletből, míg mögöttem az eladó megbotránkozásának ad hangot, amiért nem vettem nála semmit. Vagyis, gondolom azt mondja, a fene se tud kiigazodni ezeknek a hanglejtésein.
Amint sikerült a nyomába erednem, ösztönösen felmérem, merről fúj a szél, nehogy az eláruljon, de rájövök, hogy ennyi ember között aligha figyelne fel rám, legfeljebb ha külön arra koncentrálna. Vagy ha egyáltalán meg tud érezni, hiszen csak a vadászösztönömnek engedelmeskedve mértem fel ezt a tényezőt. Tartok magunk közt egy megfelelő távolságot, és úgy haladok mögötte, ha megáll, én is megállok.
A viselkedéséből és abból, hogy hogyan nézelődik, és merre nézelődik, mintha valaki elől bujkálna... De nem, ha bujkálni akar, akkor jobb módszer is volna ennél. Éppen úgy csinál, mint én most mögötte. Meglehet, hogy követ valakit? Mint ahogy most én is őt? Milyen nevetséges szituáció lenne, főleg hogy nem vagyok szolgálatban. De ha valóban köze van az AIMVille-i gyilkossághoz - márpedig az orrom csak nem csal? - akkor ezek alapján újabb áldozatot szemelhetett ki magának, és most cserkészi be. Nem akar egymáshoz közeli célpontokat választani, mert akkor túl hamar felfigyelne rá a rendőrség, így AIMVille után átugrik Chinatownba, és ott folytatja a tevékenységét. Logikus. Jó lesz a nyomában maradni.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Utcák Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák Empty Re: Utcák

Témanyitás by Charles Wilson Csüt. 30 Júl. 2015, 20:13

A célszemély besétál az üzletbe. Még van időm bőven, köszönöm szépen ráérek. Legfeljebb lekapcsoltatom a többiekkel. Ezzel a tervvel az az egyetlen baj, hogy terrorista gyanús, tehát követni kell a búvóhelyükig. Látom előre, hogy a végtelenségig fog húzódni egy a fogócska s ha nem csinálok semmit, akkor akár itt a kínai negyedben, örömtüzet is gyújthatok amikor felkel a nap. Szerencsére, még hátra van egy jó pár óra. Miközben agyalok magamban, a célszemély kisétál a boltból és elindul. kényelmesen a kirakatnak dőlök és számolni kezdek magamban.
~ 1, 2, 3, ... ~
Amikor elérek százig, könnyed, ruganyos léptekkel indulok tovább, automata börzére tartó barátunk után.
~ 1, 2, 3, ... 10 ~
Számoltam el tízig, majd miután még pár lépést megtettem, a tőlem telhető leggyorsabban hátrapillantok. Igyekezvén feltárni az igazság pillanatát, hogy esetleg valaki követ engem is. Ki is szúrok egy nőt, de ez még nem biztos, hogy követ. Sok itt a nézelődő, ha azonban a továbbiakban is felbukkan, akkor már lehet némi gyanúm, hogy itt valamilyen kollaboráció működik. Ha valamilyen szuper képességgel dolgozik, akkor előfordulhat, hogy nincs egyedül. Jó lesz vigyázni, ezek a terkók cselesek is tudnak lenne. Amikor ismét előre pillantok, a célszemély egy kis egérutat nyert, bár a szagát még érzem. Meggyorsítom a lépteimet, amíg a szaga kellően erősen nem érződik.

_________________
Főkarakter: Fuchida Kenjirou
Charles Wilson
Charles Wilson
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 38
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Fuchida Kenjirou
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák Empty Timofei

Témanyitás by Timofei Pént. 31 Júl. 2015, 13:42

Kedves kis muzsika a fülemben miközben a kínai negyed utcáit járom éééééés....az mp3-ban lemerült az elem. Köszi. A mai estén nem egy problémába ütköztem eddig, mint egy üres ATM vagy egy romlott csokoládé, ennek a tetejében még zenét se hallgathatok. Remek. Talán itt az ideje, hogy visszatérjek az eredeti célomhoz és keresek egy kis pénzt. A probléma, hogy fogalmam sincs hol lehet egy olyan ATM, amiben még pénz is van. Talán jobb lenne útbaigazítást kérni. Körbe is nézek és próbálok egy olyan embert találni, aki nem csangvangtang nyelven beszél. Mégis minek az embereknek ennyi nyelv? Nem lenne egyszerűbb, ha mindenki angolt beszélne? Érthetetlen.
Rövidesen meg is találom a megfelelő információ gazdát: egy farmeres fickót bőrdzsekiben, alatta egy kapucnis felsővel, arcán egy maszkkal. Mivel nem igazán öltözött be és nem is a többi visongóval tart, így feltételezhető, hogy beszél angolul. Oda is sétálok hozzá, majd a lehető legemberibb kiejtésemmel megkérdezem:
- Nem tudja, hogy hol találhatok egy ATM automatát? - majd a korábban kipróbált automatára mutatok - Az üres és nekem kell a pénz.
Hmm, ez egy kicsikét lapos szöveg, a végén még azt hiszi, hogy tolvaj vagyok...mondjuk ez igaz.
- Gyógyszerre kell a pénz. - nem rossz, de ez még mindig nem elég. Valami emberibb kell. - A mamámnak kell a gyógyszer. - már majdnem tökéletes, de még egy kicsit átlátszó. - Felső-légúti megbetegedése és májpókja van - remek, ez már egy 10 pontos kamuszöveg. Remélem mutat egy automatát, aztán végre leléphetek erről a furcsa helyről.

_________________
Utcák 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák Empty Re: Utcák

Témanyitás by Cardas Szomb. 01 Aug. 2015, 14:42

Már azt hinném, hogy én vagyok a lopakodás császára, mikor a fickó hátrafordul. Nem tudom, hogy kiszúrt-e, de mostanra megint előre néz, mintha mi sem történt volna. Gyanakvó lehetett? Miért gondolná, hogy követi valaki, hacsaknem sántikál valamiben. Ha kiszúrt, akkor nemsokára taktikát fog váltani, a viselkedése esetleg megváltozik - ezt figyelem, miközben megyek tovább, de most kissé jobban a járda szélén, igyekezve fedezékként használni a felvonuló embereket, hogy takarjanak.
Taktika változtatás nem történik a követett személy részéről, ehelyett valaki megszólítja, aki szintén nincs jelmezben, de elég átlagos csávónak tűnik. Vajon ő is settenkedik valamiben? Itt találkoznak, hogy egyeztessenek? Megállok, félrehúzódva a tömegben, próbálva kiolvasni a beszélgetésük gesztusaiból valamit; komoly téma, laza csevegés vagy két ismeretlen első találkozása.
Előveszem a telefonom és kikapcsolom, nehogy pont akkor hívjon valaki, mikor már jobban belemélyedek ebbe a magánakcióba. A vacsora későbbre marad, úgy tűnik...

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Utcák Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák Empty Re: Utcák

Témanyitás by Charles Wilson Csüt. 06 Aug. 2015, 20:24

Eddigi pályafutásom, talán legfurább helyzete, történt velem, amikor is a megfigyelt célszemély egyszerűen odalépett hozzám és tőlem kért segítséget. Amit mondott, azon azonban majdnem elröhögtem magamat. Ez terrorista? vagy egy buggyant faszit küldtek, vagy valami huncutság van itt a levegőben. Májpók? Tény és való, hogy nem hallottam még olyat, hogy valakinek májpókja lenne. Még ha májpolipot mondott volna, elhiszem, ha májrákot mondott volna, még inkább elhiszem. De májpókról, még életemben nem hallottam. Ez a fickó vagy totál buggyant, hogy hülyeséget beszél, vagy ...
- Pénzkiadó automatát keres? Kellemetlen szituáció, itt a kínai negyedben, a legtöbb rossz. De tudok egyet, elkísérem magát, mert rossz környék ez.
Ez így tökéletes válasz lesz. Egy ATM automatát láttam is a közelben, elkísérem, úgy tennék, mintha elkísértem volna és ki lesem, hogyan szedi ki a pénzt.
- Jöjjön, erre kell menni.
Mutatom neki az utat, majd egy pillanatra, mintha csak a tömeget nézném, ismét hátranézek. Ezúttal, a maszk mögött, szemeimmel az előbb látott nőt keresem. Úgy tűnik, hogy szerencsénk van, eltűnt vagy beleveszett a tömegbe vagy ... vagy valahol ólálkodik.
- Tudok, egy rövidebb utat, erre kérem.
Mondom, azzal a közeli kis utca, közismertebb nevén sikátorutca felé mutatok és elindulok, mint a készséges idegenvezető.
- Nem tűnik, helyi lakosnak. Maga is a fesztiválra jött? Különös, hogy ázsiai emberek Star Wars felvonulást rendezzenek. De ugyan mit csodálkozunk, hiszen ez itt New York?!
Mondom és bekanyarodunk a sikátorba.

_________________
Főkarakter: Fuchida Kenjirou
Charles Wilson
Charles Wilson
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 38
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Fuchida Kenjirou
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák Empty Timofei

Témanyitás by Timofei Pént. 07 Aug. 2015, 14:19

Ha én valamit csinálok, az mindig tökéletes eredményt hoz. Tökéletesen, feltűnésmentesen léptem meg a laborból, feltűnésmentesen illeszkedtem be és a szövegemet is bevette a fickó. Semmi gyanú sincs az arcán, amit mondjuk nem is látok, de mindegy.
- Pénzkiadó automatát keres? Kellemetlen szituáció, itt a kínai negyedben, a legtöbb rossz. De tudok egyet, elkísérem magát, mert rossz környék ez. - mondja a fickó, bár ebből nekem nincs sok hasznom. Pontosan tudom, hogy a környéken rosszak az automaták, de szerencsére tud egy jót is, tehát sínen vagyok.
- Jöjjön, erre kell menni. - mondja én meg követem, majd miután egy pillanatra hátranéz, egy sikátor felé kezd terelni. Nem hinném, hogy erre van a rövidebb út, de erről a helyről még nincs sok információm. Az egyik filmben pont egy ilyen helyzetbe terelték az egyik embert, akit aztán megöltek, szóval nem árt ha résen vagyok. Mondjuk önvédelemre csak egy sokkolóm van, a nanorobotok használatát meg nem kockáztatom meg. Majd kiderül, mi lesz.
- Nem tűnik, helyi lakosnak. Maga is a fesztiválra jött? Különös, hogy ázsiai emberek Star Wars felvonulást rendezzenek. De ugyan mit csodálkozunk, hiszen ez itt New York?! - mondja a fickó miközben a sikátorba kanyarodunk.
- Uram, bocsássa meg kérdésemet, de mi az a Star Wars? Valami kultúrfigura, vagy esetleg egy szervezet? - kérdezem tőle. Jobb ha megtudom mi is folyik itt, mert tényleg érdekesek ezek a jelmezes emberek.

_________________
Utcák 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák Empty Re: Utcák

Témanyitás by Cardas Szer. 19 Aug. 2015, 15:32

Az általam követett személynek sokkal határozottabb, professzionálisabb magatartása van, mint annak, aki megszólította. Olyan, mintha egy civil és egy ügynök lennének, de gőzöm sincs, miről beszélgethetnek. Egyszer hátrafordul az alak, és körbenéz, de nem szúr ki. Csudába, ezek szerint az imént valóban észrevehetett, hogy most gyanakszik rám.
A különös páros, miután megbeszélték egymás közt, amit meg kellett, elindulnak. De várjunk, nem a felvonulás fő áramát képező utcán folytatják útjukat, hanem a fickó egy kisebb utca felé tereli az új társát, ami már sikátornak is elmehet. Ha elveszítem őket szem elől, akkor nagy eséllyel nem akadok többé a nyomukra többé, ekkora tömeg pedig elnyomja a szagot is, amire felfigyeltem nemrég. Amint a fickó megbizonyosodik, hogy nem követik és ismét előre fordul, szaporázni kezdem lépteimet, nehogy végleg felszívódjanak. Beljebb megyek a tömegbe, hogy ne a legszélén menjek, ezzel takarást biztosítva magamnak, amíg elhaladok a kis utca mellett, és belesek, hogy merre tart a duó. Miután elhaladtam az utca mellett, kiválok a tömegből, és a sikátor széléhez settenkedek, majd belesek óvatosan, de még nem megyek be utánuk, mert azzal túl könnyen lebukhatnék.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Utcák Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák Empty Re: Utcák

Témanyitás by Charles Wilson Pént. 21 Aug. 2015, 16:30

Igen kérdő tekintettel pillantok az ipse felé, amikor megkérdezi, hogy mégis mi az a Star Wars.
- Maga nem tudja, hogy mi az a Star Wars?
Kérdezem hitetlenkedő szemmel.
- Honnan jött maga az űrből? A Star Wars az egyik legsikeresebb sci-fi film, ami létezik az univerzumban. De a Titanicot, és az Avatart csak látta?
Kérdezem tőle, miközben haladunk az automata felé. Fura ez a fickó, eljön a kínai negyedbe, ahol éppen felvonulás van és fingja sincs, hogy mi az a Star Wars. Na mindegy, fura alakok rohangálnak a világon, az egyszer biztos.
- Mindegy, a lényeg az, hogy hamarosan kilyukadunk a keresett masinánál.
Azzal folytatjuk az utat a sikátoron keresztül, majd amikor elérünk a közepére, egy pillanatra megállok. Szaglászom a levegőt, ez azonban nem látszik. Közben a hapekra pillantok és megszólalok.
- Tudja mennyit lehet kapni egy ATM kirablásáért?

_________________
Főkarakter: Fuchida Kenjirou
Charles Wilson
Charles Wilson
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 38
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Fuchida Kenjirou
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák Empty Utcák

Témanyitás by Timofei Pént. 21 Aug. 2015, 16:54

Haladunk egyre beljebb a sikátorba, amikor az illető csodálkozva válaszol a kérdésemre.
- Maga nem tudja, hogy mi az a Star Wars? - kérdezi. Hát egy kérdésre nem éppen kérdéssel kell válaszolni, de ebből sajnos nem tudtam meg, hogy mi is az a Star Wars. - Honnan jött maga az űrből? A Star Wars az egyik legsikeresebb sci-fi film, ami létezik az univerzumban. De a Titanicot, és az Avatart csak látta? -  folytassa a mondandóját, amit én nem tudok hova tenni. Most még több kérdésre nem tudom a választ.
- Fogalmam sincs, hogy mi az a Titanic, vagy az Avatar. - mondom neki, majd megállunk. A fickó körbenéz, majd rám tekint:
- Tudja mennyit lehet kapni egy ATM kirablásáért? - kérdezi. Ezek szerint a hatóságok felfigyeltek a kifosztott ATM ügyre. A nanorobotok használatához nincs elég időm, de valami muszáj tennem. Ha bevisz, akkor rögtön felmerülhet a kérdés, hogy ki is vagyok, és akkor a végén elkap a HYDRA. Ezt nem fogom hagyni. Amilyen gyorsan csak tudom, előkapom a sokkolómat és megpróbálom a fickót lesokkolni vele. Azután persze megpróbálok majd elfutni, és minél messzebb kerülni a tagtól. Hogy előnyt szerezzek a tömeg felé próbálok majd kiabálni, hogy:
- SEGÍTSÉG, MEG AKAR ÖLNI! - ettől talán a többi ember azt fogja hinni, hogy én vagyok az áldozat és talán feltartják egy kicsit a palit. Engem nem fognak elkapni, az biztos!


///A kaland véget ért, Charles hagyta futni Timofeit///

_________________
Utcák 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák Empty Re: Utcák

Témanyitás by Phobia Kedd 30 Aug. 2016, 17:01

///Én is beszállok a buliba///

Lucy Skatfield/Phobia
Egy átlagos nap a Kínai negyedben...vagy mégse

Nyugalom, csend, biztonság, épp elme; ezek azok a dolgok, amikre vágyom. Mivel viszont sajnos ezeket soha nem fogom megkapni az életben, így be kell érnem a kedvenc kínai tésztámmal a kínai negyedben. Ma már a harmadikat eszem, ugyanis végre visszajött az étvágyam, ami a Hydrás közvetítés óta elment és ennek nagyon tudtam örülni. A Hydrás hír napján bezárkóztam a lakásba és csak két nap múlva mertem kijönni, azt is Phobia örökös szapulása miatt. Azóta már jobbára elmúlt a félelmem, de fegyver nélkül nem is merek olyan sokáig kint lenni. Most is magammal hoztam a coltomat, a kabátomba rejtve, de eddig szerencsére nem kellett használnom és remélem ez így is marad. A legjobb az lenne, ha egyáltalán fegyvert se kéne hordanom, de nem engedhetem, hogy esetleg visszavigyenek abba a laborba.
Fél füllel az mp3-omon hallgatom a kedvenc zenémet, miközben éppen hazafelé ballagok és igyekszem sietősre venni a lépteimet. Nem tudok ugyanis szabadulni attól a gondolattól, hogy valaki esetleg figyel engem, netán valamelyik rivális család vagy egy erőszaktevő.
- Téged még egy részeg csöves se erőszakolna meg, még akkor se, ha bevesz egy tucat viagrát - hallom Phobia undok hangját a fejemben - Még csak nem is nézel ki nőnek, olyan lapos vagy.
- Fogd már be. - morgom olyan halkan, hogy lehetőleg más ne hallhassa meg.
- Parancsolsz, deszka kisasszony?
- Hallgass már el, kérlek. - mormolom magam elé, miközben még sietősebbre veszem az iramot. A lehető leggyorsabban haza akarok jutni, ahol aztán, ha nincs semmi feladatom, egy altató kíséretével befejezhessem a napot.

//felszerelés: mp3 lejátszó, colt1911//

_________________
Utcák EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Utcák Empty Re: Utcák

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 01 Szept. 2016, 00:01



A Hydra felemelkedése




Győzelem, vagy bukás prológusok


Korszakzáró kaland

Prológus 1. – Németország
2027. augusztus 1. New Yorki idő szerint 00:00
A Hydra fejei ugyan fizikai valójukban nem voltak jelen – egyedül Spartan – de audio-video összeköttetésben mindenki jelen volt, ki technológiát, ki mágiát használva. Az elmúlt napok, hetek során a legnagyobb titokban kiosztották a parancsokat a beépült embereiknek, az egységeiket átcsoportosították, ugyanis eljött a végső pillanat, amiért a II. Világháború óta dolgoztak, hogy újra megkaphassák azt a hatalmat, ami eljött.
- Madame, Messieurs, a mai nap eljön amire olyan hosszú ideje vártunk, ma a Hydra győzedelmeskedik és elfoglalja a méltó helyét a történelemben, ezzel egy időben a mutánsok kora is leáldozott. Goblin már elfoglalt a helyét az Új-Zélandi bázison, onnan fogja irányítani a támadásokat.
Itt elhallgatott, meghagyvaa a náhány pillanatnyi hatásszünetet, majd folytatta.
- New Yorki idő szerint 10:00-kor megkezdjük a támadást szerte a világon – mondta Vörös Koponya. – HAIL HYDRA!
A szavait hangosbemondón közvetítették, a bázison és a többi Hydra által elfoglalt épületkben egyszerre zúgott fel a diadalittas és vízhangzott perceken át:
HAIL HYDRA! HAIL HYDRA! HAIL HYDRA! HAIL HYDRA! HAIL HYDRA!
Folytatása következik a Hydra - Kanada, az álmok hazája kalandrészben.(???)


Prológus 2. – Xavier iskola
2027. augusztus 1. New Yorki idő szerint 10:00
Ahogyan a támadások elindultak szerte a világon több helyről befutottak a jelentések, hogy mutáns csoportokat kezdtek el öldösni halomszámra. Többek között Genosha-ból jelentette mindezt az ott levő X csoport és mihamarabbi segítség kellett oda. Az ENSZ is értesítette az X-eket, hogy kellene több helyre a segítség. Így gyorsan válsághelyzetet tartottak, annyi bizonyos volt, hogy számíthattak itt is támadásra, és csak bízhattak abban, hogy a pajzs kitart. Ám mielőtt még indultak megtették a biztonsági intézkedéseket, az iskola és a birtok alatt levő óvóhelyekre küldték a diákokat, hogy ott kell maradniuk és nem jöhetnek elő, amíg ők vissza nem térnek és Veszély is harci állapotba lépett elő, hogy így óvja az iskolát.
Az X-men pedig Genosha-ba repült, hogy segítsen az ottani mutánsoknak…
Folytatása következik az X-Men – A nem(?) várt támadás kalandrészben.


Prológus 3. – Föld körüli űr
2027. augusztus 1. New Yorki idő szerint 10:00
A Föld körül keringő SWORD űrállomás sem úszta mg a kitörő hatalomátvételt. A SHIELD-ben is igencsak nagyszámban levő Hydra ügynököknek a Csúcs űrállomás feletti hatalom megszerzése volt a legkönnyebb, ugyanis annyit kellett tenniük, hogy hetekkel korábban elhelyeztek a szellőzőben altatógázos egységeket, „bombákat”. Ezeket a kiadott parancskor aktiválták is, mindenki mielőtt felfoghatta volna, hogy mi történt álomba szenderült. A személyzetet ezek után nagyobb termekbe, helységekbe zárták és minden a kijutásokhoz szükséges energiát megvontak, csak a létfenntartást hagyták meg. Ezzel a lépéssel biztosították, hogy a Hydra tervének egyik fő fázisa zavartalanul megtörténjen.
Amint mindent elrendeztek a következő lépés következhetett. A bolygó körüli űrbe – egyelőre nem orbitális pályára, azaz kilövésre még alkalmatlan helyzetbe – egy hatalmas mintegy százötven-kétszáz méter hosszú műhold teleportált, érkezett meg egy másik dimenzióból, hogy ugyanaz a forgatókönyv játszódjék le, mint a Tükörvilágban. A műholdnak két és fél órára volt szüksége ahhoz, hogy a megfelelő pályát felvegye a bolygó körül az optimális hatáshoz.
műhold:
Folytatása következik az A műhold kalandrészben.


Prológus 4. – Norman Osborn irodája
2027. augusztus 1. New Yorki idő szerint 10:00
Norman Osborn elnök éppen nyilvános beszédet mondott az ovális irodából, amit a legtöbb tévé csatorna közvetített, amikor a Hydra hatalomátvétele elkezdődött. Odakintről lövöldözés, robbanások, sikolyok, a káosz hangjai szűrődtek be egyik pillanatról a másikra. A beszédből a férfi még csak néhány mondatot tudott bemondani, amikor az irodába fegyveres, véres páncélos emberek rontottak be. A legtöbb nem is Osbornhoz hű volt, hanem zöld-sárga egyenruhás. Az egyik riporter ebben a pillanatban állt fel és húzott fegyvert, amit az elnökre szegezett. A korábban berontott személyek pedig a többi operatőrre, riporterre fogtak fegyvert.
- A Hydra az üdvözletét küldi ex-elnök úr! – mondta.
Ezzel meghúzta a ravaszt; az élő adásban látszott, ahogyan Osborn agyvelejének egy része a mögötte levő függönyre és üvegre került.
- Az Amerikai Egyesült Államok ettől a pillanattól kezdve a Hydra uralma alatt áll! – mondta. – HAIL HYDRA!
Ezzel az adás megszakadt és egy Hydrás logó játszódott tovább csak a TV készülékeken és streameken.
a tv-s logó:

Prológus 5. – Szerte a világon
2027. augusztus 1. New Yorki idő szerint 10:00-tól
A teljes világon szinte egyszerre állt le az internet percekre, ahogyan a TV csatornák is. A GPS-ek, telefonok, bármi, ami műholddal működött tönkrement. A világ minden tájáról az akadozó betárcsázós interneten át tudtak csak híreket megosztani, illetve vezetékes telefonon, rövidhullámú rádión. Minden kommunikáció szinte megszűnt percekre. Amik voltak, azok lövöldözésről, robbanásokról, harcokról számoltak be. Újságok jelentek meg ezekben a percekben, még akkor is, ha az éjszaka közepén történt mindez. Úgy negyed órával később kezdett helyreállni a kommunikáció és hírek is érkeztek a világ minden tájáról.
- Egy új világrend van születőben, amit a Hydra vezet! Hail Hydra! Ne küzdjenek ellene, a hatalom a mi kezünkben van!
A tévében bevágások, ahogyan szerte a világban a Bosszú Angyalai harcolnak úgyszintén Angyaloknak tűnő, de Hydra jelzésű „hősökkel” és többen alul maradni látszanak. Képek, ahogyan Németország felhúzza az új zászlaját és szerte a világban az elfoglalt, behódolt irodák, hivatalok is megteszik ugyanezt, ugyanazzal a zászlóval.
zászló:
Az utcán rendőrök, csendőrök, katonák, SHIELD ügynökök dobják le a ruhájukat és alatta a Hydra egyenruha látható. Hadseregként vonulnak be a nagyobb országok nagyvárosaiba és jelentik ki az uralmukat, az ellenállókat, a SHIELD ügynökeit válogatás nélkül lőtték agyon és támadták meg.
Utcák Ce3
A média hatóságok a képek után már csak propaganda szövegeket játszanak és mutatják be a Hydra-t a világnak. A videómegosztók, közösségi oldalak, keresőoldalak leálltak, csupán három videó játszódott rajtuk újra és újra. Úgy tűnt a Hydra mindent az irányítása alá vont.
a videók:
Folytatása következik az SHIELD – A védekezés és a többi független kalandrészben.

(ide még írok újságos template-t hírekkel, szóval az még jön majd)






A Hydra felemelkedése




Győzelem, vagy bukás - újságok


Korszakzáró kaland


♦️ New York Times ♦️
Volume 13, Number 10       Brooklyn Heights, New York       2027. agusztus 1.
A SHIELD elbukott, a Hydra győzött?
Reported by Anonymus

Nem képesek megóvni senkit?

A TV-ben, interneten, amíg meg nem szakadtak az adások, mindenki láthatta a világon, hallhatta, hogy mi történt a világ nagyvárosaiban, illetve a mini-államokban is. Az utcán rendőrök, csendőrök, katonák, SHIELD ügynökök dobják le a ruhájukat és alatta a Hydra egyenruha látható. Hadseregként vonulnak be a nagyobb országok nagyvárosaiba és jelentik ki az uralmukat, az ellenállókat, a SHIELD ügynökeit válogatás nélkül lőtték agyon és támadták meg. De ugyanez volt igaz azokra akik mutánsok voltak, egyszerűen tüzet nyitottak rájuk is. De nem csak az embereket lőtték, hanem a boltokat is az utcán, egyszerűen senki sem volt biztonságban. Képes még a SHIELD felülkerekedni?

Amatőr csillagászok megerősítették, hogy a bolygó körül hatalmas villanást véltek felfedezni néhány perccel reggel 10 óra után. A képek alapján egy hatalmas műhold, vagy éppen egy kisebb űrállomást lehet látni, ami a meg nem erősített adatok szerint éppen bolygó körüli pályát igyekszik felvenni. Vajon ezt is a rejtélyes Hydra küldte, vagy valamilyen más helyről érkezett?

Ahogyan a támadások elindultak szerte a világon több helyről befutottak a jelentések, hogy mutáns csoportokat kezdtek el öldösni halomszámra. Többek között Genosha-ból jelentette mindezt az ott levő X csoport és mihamarabbi segítség kellett oda. Az ENSZ is értesítette az X-eket, hogy kellene több helyre a segítség. Az X-men természetesen nem hagyhatta figyelmen kívül a segítségkérést és el is indultak a helyszínre, hogy megmentsék Genosha elnyomott mutánsait..

created by MORBID MEMORIES @ Shadowplay & ATF


VOLUME ONE
2027. augusztus 1.

AZ USA ELNÖKE HALOTT… MEGINT!

by Anonymus
Az írásom valószínűleg igencsak sokakat fog felháborítani, de hát ilyen világot élünk. Ez már megszokott mifelénk, hogy az USA elnökei így járnak… és Osborn előtti elnököt is élőadásban ölték meg! Nem tudom, hogy miféle átok ez rajtuk, de már idejét sem tudom, hogy ki volt az, aki utoljára képes volt letölteni a saját mandátumának idejét. Önök?
Vegyük szépen sorrendbe Bush elnök volt talán az utolsó… utána jött Barack Obama, aki alatt az USA kettőbe szakadt.

Akkoriban volt egyszerre az Amerikai Szövetséges Államok (ugye emlékszünk, hogy „mi” nyertünk és lettünk újra USA. Meg a megszokott USA. Az USA elnöke Obama elnök, akit a saját egyik embere gyilkolt meg, mert Spencer elnök kettősügynöke volt. Aztán egyesült újra az országunk és továbbra is Ozwell Spencer maradt az elnök, akit aztán Fájdalom – a multidimenzionális, vagy realitási, ki tudja… - szupergonosz ölt meg, de őt is megölték aztán.

És akkor elérkeztünk az utolsó elnökválasztáshoz, ahol Luther Eastwood és Norman Osborn szálltak ringbe az elnökségért. Azt tudjuk, hogy ki nyert, Eastwood pedig alelnök… vagyis épp elnök lett. Osborn pedig az elnök, de hát neki is élő adásban röpítettek golyót a fejébe. Sok sikert Eastwood elnök… nem hiszem hogy sokáig lesz hatalmon… ne legyen igazam. Vajon lehet egyszerre New York polgármestere és az USA elnöke? Bár, ha így haladunk USA sem lesz sokáig…
Template by boatkicker


The Pulse
Az igazság a „dicső és becses” Amerika Kapitányról… a Hydra terméke!
This isn’t freedom, this is fear. Ez nem szabadság, ez félelem.
Bármenynire nem tetszik senkinek Amerika Kapitányt mi, a Hydra hoztuk létre. Ha mi nem vagyunk, akkor a szánalmas amerikai polgárokban, a kormányban fel sem merül, hogy valaha is egy hőst, vagy effélét gyártsanak. Ebből is látszik, hogy a Szovjetunió soha sem volt fenyegetés az amcsiknak. Mi adtuk a szert a kormánynak titokban…

A mi kísérletünk volt, csak olcsóbb volt az amerikai tudósokra bízni és az ő kormányukkal létrehozatni a szert. Olyanok tették, akik mindig is a embereink volt-
ak. Belegondoltak, hogy ezáltal a SHIELD, aminek elvileg önöket kellene védenie minket segítettek még ha nem is tudtak róla? Mi voltunk, akik kiválasztották Steven Grant Rogerst arra, hogy ő legyen az alany a Kapitány projectben. Kérdezte valaha bárki is őt, hogy miként szabadult ki a jégbörtönéből? Vajon elmondta, hogy a Hydra egyik elit ügynöke engedte ki és engedte szabadon… mert mindez egy nagyobb terv része volt, amit egyelőre nem fednénk fel.
Hamarosan megtudják, de addig is gondolkodjanak el, hogy biztosan ilyen emberek kezébe akarják helyezni a sorsukat, biztonságukat?! Mi egy mutánsmentes, biztonságos, szuperlényektől mentes jövőt adunk maguknak, ahol nem kell a gyermekeiket félteni! A szívük mélyén pedig tudják a válasz!
Toborzás!
Bárki, aki gyűlöli a mutánsokat és az emberi felsőbbrendűséget hirdeti, azt várjuk a sorainkban. Örömmel látjuk, ha az új világrendbe máris csatlakoznak az emberek, hogy mihamarabb megszerezzük a győzelmet és utána immáron közösen, együttes erővel elpusztíthatjuk a szuperlényeket, akik a mi túlélésünket fenyegetik! Kedves olvasók, mint láthatják és olvashatják, ma új világrend születik, emelkedik ki a romlott világból, éltessék a Hydra-t és csatlakozzanak a soraikba, hogy mihamarabb győzhessünk. HAIL HYDRA!


The Pulse
Mindent, amit a Hydra-ról tudni érdemes manapság
Új világrend épül, csatlakozz még ma! HAIL HYDRA!
egy Hydra ügynök tollából
Sziasztok! A nevem Bob, Hydra ügynök vagyok, engem tettek le ide… khm… akarom „mondani” kértek fel, hogy barátkoztassam meg a közvéleményt a Hydra-val és ismertessem meg velük. Hol is kezdjem? Itt vagyunk mi, a világ úgy állít be minket, mint egy csúnya, gonosz náci szövetkezetet… okés, nácik vagyunk, de ezúttal az árja faj… most is az árja fajért harcolunk. De az most nem a németek, hanem az emberi faj! Nem hagyhatjuk, hogy a mutánsok miatt kihaljunk. Mi az egyszerű terv erre? Hát, azt hiszem, hogy haljanak ki ők, legalább is a főnökök szerint, minket meg meggyőztek és igazuk van, mi vagyunk többen emberek. Így csak akkor kell tőlünk félni, ha mutkó vagy, egyébként már a korábban üldözött rasszokkal sincs bajunk. Ez tök jó, nem?!
A legtöbbünk családja már a II. VH-ban is a Hydra soraiban volt, azt hitték, hogy kiirtottak minket, hehehehehe… khm, tévedtek. Ha levágják egy fejünket, kettő másik nő helyette. Amíg az eszme él a Hydra is él, így sikerült átvészelnünk hetven évet és visszatérnünk teljes erővel! Bárki, aki a mi eszménket vallja örömmel csatlakozhat a sorainkba, a fiatalok kipróbálhatják a CS, CoD és efféle játékokat élesben, mutánsokon! Remek szórakozás lesz, higgyétek el! A fő központunk mint valószínűleg mindenki tudja Hate Monger kancellársága óta Németországban van, az anyaországunk, a Harmadik Birodalom, ami erősebb, mint valaha! Heil Hydra!
Visszatérve az alapkérdéshez, mindenkit megtanítunk, kitanítunk, aki bátor és csatlakozna sorainkba.

Ha szuperhumán vagy misztikus valaki, őket is örömmel látjuk a vezetőink között is több ilyen van, az elitügynökök között is! Higgyétek el, tuti karrier lehetőség van ebben a szervezetben. Jól fizet, ha szeretsz utazni is érdemes benézni, sok más realitást, világot be lehet járni… aú! Hogy ez nem publikus? Upsz! Mindegy, most már benne marad, főleg, mert most indul a hatalomátvétel, és mennem kell! Szóval mire olvassátok már ltáni fogjátok, hogy micsoda szervezet vagyunk, így keressétek fel bármelyik ügynököt és jelentkezzetek. Ne felejtsétek: HAIL HYDRA! Találkozunk később!




A Hydra felemelkedése – Győzelem, vagy bukás



Részvevő(k): Lucy Skatfield / Phobia / Atya

New York és a világ nagyobb városainak utcái pont olyanok voltak, mint amilyennek a TV és néhány híradás, ami még tudott sugározni leírta. Az utcán rendőrök, csendőrök, katonák, SHIELD ügynökök dobják le a ruhájukat és alatta a Hydra egyenruha látható. Hadseregként vonulnak be a nagyobb országok nagyvárosaiba és jelentik ki az uralmukat, az ellenállókat, a SHIELD ügynökeit válogatás nélkül lőtték agyon és támadták meg. De ugyanez volt igaz azokra akik mutánsok voltak, egyszerűen tüzet nyitottak rájuk is. De nem csak az embereket lőtték, hanem a boltokat is az utcán, egyszerűen senki sem volt biztonságban.
A boltokba, galériákba, dojokba és efféle kisebb helyekre két-két fegyveres ment be, hogy végignézze azokat, ha ellenállásba ütköztek, akkor tüzet nyitottak azonnal, ha a szabadban láttak meg valakit, aki határozottan úgy nézett ki, mint egy mutáns – külső jegyei voltak – akkor arra is tüzet nyitottak, lehetett bárhol, strandon, kávézóban, szabadban. Igazából pont ez volt az ok, hogy mindent átkutattak, elsőre külső jeggyel levő mutánsokat kerestek, de megfélemlítés miatt bárkire tüzet nyitottak – játékosok – akkor is, ha az autóban ült. A cégek, cégvezetők esetében furcsa mód egészen az irodáig jutottak az emberek egy-egy ismerős ment be, titkát/titkárnő, üzlettárs, vagy efféle személy és szinte közvetlen közelről igyekeztek egyetlen lövéssel végezni az adott személlyel.

Lucy éppen bent ült az egyik kedvenc éttermében, meglehetősen kevesen voltak itt a támadások miatt. Az utcán lövöldözés volt, harcok, SHIELD ügynökök és a Hydra katonák között. Annak köszönhetően, hogy a város azért hozzá van szokva a katasztrófákhoz annyira nem állt le az étel. A bátrabbak – úgy tűnt, hogy Lucy is az – éppen ebédeltek. Az étterem ajtaját a zöld-sárga egyenruhás alakok rúgták be, az ajtó kiszakadt a helyéről és odabent landolt. Három fegyveres jött és úgy helyezkedtek, hogy az egész éttermet lefedjék, ahol most az eladókkal együtt egy tucatnyian voltak.
Hydra katonák:
- Emeljék fel a kezüket, jöjjenek elő és minden mutáns álljon ki a többiek elé – mondta. – Amennyiben nem áll ki minden mutáns… mindenki meghal!

//A támadás napján vagyunk, nem két nappal utána, mert ugye a kalandok a támadás napján vannak és annak fényében dől majd el, hogy milyen lesz a jövőkép Smile Ez esetben viszont mivel így kisebb zavar volt az alapból úgy veszem, hogy épp melóba menet/jövet vagy. //

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Utcák AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák Empty Re: Utcák

Témanyitás by Phobia Csüt. 01 Szept. 2016, 14:46

Lucy Skatfield/Phobia/Atya


Ha az eddigi életem során bármilyen hülyeséget csináltam, akármennyire is voltam meggondolatlan,  a mostani eset túltesz mindenen. Itt ülök a kedvenc kínai éttermemben, közben pedig odakint szó szerint elszabadult a pokol. Habár az is  közrejátszott a figyelmetlenségemben, hogy reggel óta ülök itt és csak most húztam ki a fülemből a fülhallgatót.
- Te utolsó hülye liba! Te gyépések királya, most nézd meg, hogy mekkora szarban vagyunk miattad! Nézd! - üvölti a fejemben Phobia és most sajnos tényleg igaza van.
- Jól látom, hogy mi történik! - súgom magam elé -Csak azt nem tudom, hogy mit tegyek.
Valóban, a helyzetem nem túl rózsás, kint ölik egymást az emberek, pontosabban az a Hydra sereg öli az embereket, de én nem kérek belőle. Csak haza akarok menni, bezárkózni és ott maradni, csak ennyit kérek. Éppen állnék fel a székről, mikor három, zöld-sárga egyenruhás fickó ront be, felfegyverezve és a fenyegetésük csak növeli bennem a félelmet.
- Miért? - súgom magam elé, miközben igyekszem minél kisebbre összehúzni magam a székemen. Mégis mit tegyek? Ha kiállok, akkor meghalok, de ha nem, akkor is. Talán Phobia képes lenne ezzel a hárommal végezni, ha elég gyors, de utána mi lenne? Se a futás, se a harc nem segítene, minden bizonnyal elkapnának vagy megölnének. Akkor mit csináljak, mit csináljak?
- Most jól figyelj, kislány. - csendül fel a fejemben újra Phobia, de most lassabban és óvatosabban beszél, talán mintha még félne is egy kicsit - Most elmondom, mit tegyél. Először is, rohadtul ne mozdulj, vagy szólalj meg. Talán van pár mutáns ebben a rohadt büfében, rajtad pedig nem látszik, szóval talán nem buksz le. - magyarázza - Rohadtul nincs kedvem itt és most megdögleni, de ha nem jönne be, előkapod a pisztolyod, lősz és fedezékbe ugrasz. Felfogtad? - mondja, én pedig csak egy picit bólintok és várok. Ha jelentkezik valaki, akkor talán megúszhatom, de ha nem, akkor baj lesz. Nagy baj

//A hozzászólásod valamiért enyhén jobbra tolódott, ami miatt egy kis részét nem lehet látni, de a lényeget kihámoztam Very Happy//

_________________
Utcák EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Utcák Empty Re: Utcák

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 02 Szept. 2016, 00:00



A Hydra felemelkedése – Győzelem, vagy bukás



Részvevő(k): Lucy Skatfield / Phobia / Atya

Lucy nem mozdult, hanem csak össszehúzta magát a széken, így az egyik fegyveres odalépett hozzá, majd teljes erőből megragadta a lány haját és úgy rántotta le a székről, a mozdulatnál Lucy haja kiszakadt azon a részen és felszakadt a fejbőre, majd jó fél méter repülés után arccal landolt a földön a többi embernél, akik nem merték megkockáztatni, hogy ne tegyék, amit a fegyveresek mondtak.
- Én… én mutáns vagyok – mondta egy idősebb 60 év körüli kínai férfi.
Az a fegyveres, amelyik beszélt azonnal fordult arra és egyetlen egyszer lőtt. Pontosan a férfi homlokának közepébe. Többen felsikoltottak, volt aki el is ájult és így eszméletlenül rogyott a padlóra.
- Még valaki? – kérdezte újra, aki elsőre.
Egyelőre senki sem felelt, hogy az lenne. Ekkor az egyik fegyveres éttermi késeket szórt a térdelők és fekvők elé, nem túl éles műanyag kések. Egy másik pedig tesztet, egy vérelemző csíkot dobott le zacskóban.
- Akkor most teszteljük, hogy ki a mutkó még itt – mondta. – Mindenki kivesz egy csíkot, megvágja magát és rácsepegteti a vérét a tesztre. Sorban haladunk, ha útközben még bevallja valaki, hogy mutáns a társaság megússza, ha mindenkin végigértünk és volt közben mutáns, akkor a játéknak vége. Innen kezdjük.
Mutatott az egyik oldalra, így hárman voltak Lucy előtt. Mind a hárman tették, amit kellett, megvágták az ujjukat rácsepegtették a tesztre. Mindhárman emberek voltak. Most következett Lucy.

//Ezek szerint akkor kicsi a monitorod és nem 1366x768 a felbontás, mert arra optimalizáltam a template-t. Akkor beteszem a reagba spoiler tag-ba is a reagot és nem csak a template-be, hogy könnyebben eltudd olvasni Smile
Megkérhetlek majd ha fejben megy a párbeszéd, akkor ~ jelet használj előtte, hogy ne legyen kavarás, ez a gondolat jele. Embarassed //


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Utcák AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák Empty Re: Utcák

Témanyitás by Phobia Vas. 04 Szept. 2016, 17:45

- Ááah! - sikoltom, majd keményen landolok az étterem padlóján, miután az egyik katonaféle a hajamnál fogva rántott fel a székről. Egy pillanatig nem is moccanok meg, majd utána remegve feltérdelek és megtapogatom a fejem sajgó részét. Mikor elhúzom onnan a kezem, észreveszem, hogy véres, ami csak több okot a remegésre.
- Istenem..- hebegem a könnyeimmel küzdve, mikor látom, hogy a behatolók egy lövéssel elintézik azt az idős embert, aki bevalotta, hogy mutáns. A vérelemző csíkok kiosztása után már biztosra tudom, hogy meg fogok halni. Ha bevallom, akkor lelőnek, de ha nem, akkor a véremből jönnek rá és akkor ugyanúgy végem. Miért? Miért kell ennek történnie? Én csak haza akarok menni és bebújni az ágyamba. Nem ezt.
~ Na idefigyelj te hisztis kutya! ~ szólal meg Phobia a fejemben ~Eszedbe ne jusson, hogy feladj minket, te agyatlan! ~ morogja, de hiába. Mégis mit tehetnék? ~ Hála a hülyeségeidnek, csak egy módon juthatunk ki ebből. Add át az irányítást!~ mondja, amire én legszívesebben nemet mondanék, de nincs sok választásom. Az előttem lévők épp most végeztek a teszttel és ők emberek. Nincs más megoldás, hagyom, hogy Phobia őrülete felül kerekedjen.
Phobia irányít
Igen. Igen! Újra kint, újra szabadon, újra ölhetek!! De most nincs idő a felesleges szövegre, így azonnal támadásba lendülök. A legközelebbit venném célba, és a gyorsan előhúzott csontkkarddal döfném át a testét. Ha ez sikerül, akkor azonnal megfordulnák és a testét pajzsnak használva próbálnék a kijárat felé törni. Ha azonban a bal kezemmel még a pisztolyát is el tudnám venni, akkor zavarásképp lőnék párat a másik kettő felé, valamint a lámpára is. Ha sikerül kijussak, akkor a hullát magamtól ellökve rohanni kezdenék, lehetőleg egy mellékutcába, közben pedig valahogy megpróbálnán előcibálni a bal kezemmel a kabátomból a pisztolyomat. Ha a menekülés sikerül, akkor egy kis ideig nyugi lesz, ha pedig nem, akkor az fájdalmas lesz, de a pengémmel végeredményben felapríthatok bárkit.

_________________
Utcák EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Utcák Empty Re: Utcák

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 05 Szept. 2016, 20:33



A Hydra felemelkedése – Győzelem, vagy bukás



Részvevő(k): Lucy Skatfield / Phobia / Atya

Lucy hagyja, hogy Phobia átvegye az irányítást, aki azonnal támad is. Valószínűleg egy sima hétköznapi embert meglepett volna a támadása, de ezek profi katonák voltak, akik készülhettek is támadásra. Amint Phobia rávetette magát a férfira az egy könnyed és laza mozdulattal tért ki a harci tapasztalatokban szegényes lány elől. Így Phobia jó fél méterre száguldott el a férfi mellett, aki, amint a lány elhaladt mellett teljes erőből rúgta hátba. Még szerencséje volt, hogy nem lőtt, hanem csak rúgott. A levegő beszorult a lány tüdejébe és levegőt sem tudott venni hirtelen, a lendület pedig vitte tovább, egyenesen neki a büfé hatalmas üvegének, amit be is tört, majd több kisebb-nagyobb vágással a testén – egyik sem életveszélyes – terült el a betonon. Bentről nevetés hallatszott, ahogyan a katonák röhögtek rajta.
- Gyerünk, lődd már agyon! – mondta az egyik. – Ne húzzuk az időt egy mocskos mutkóval!
Phobia bentről az étteremből kattanást hallott, ahogyan valaki kibiztosította a fegyverét.


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Utcák Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák Empty Re: Utcák

Témanyitás by Phobia Kedd 06 Szept. 2016, 06:28

Phobia

- Anyád...- morgom, miután a jól eltervezett támadásomat meghiúsította ennek a szánalmas lánynak a gyenge teste, na meg egy jól irányzott rúgás. Ki hitte volna, azt hittem, hogy ezek is úgy reagálnak majd egy pengekarú őrültre, mint az összes többi ember, de ezek látszólag keményebb fából vannak. Nem baj, attól még ugyanúgy meghalnak majd, mint a többi mocskos ember. Azonban mikor meghallom az egyik szemétláda hangját és a fegyver kattanását, már tudom, hogy erre nincs időm és hogy ez két héten túl gyógyuló sérülés lesz.
A siralmas halált elkerülve azonnal nekilódulnék, hála az ablakos manővernek, egyenest az utcának, de közben cikáznék, hogy lehetőleg nehezebben találjanak el és amint lehetőség nyílik rá, azonnal befordulnák egy mellékutcába és/vagy valami HYDRA-mentes fedezékbe. Ha sikerül fedezékbe jussak, akkor gyorsan meglesném az esetlegesen szerzett sebeket és a súlyosságuk alapján cselekednék. Ha csak súrolás vagy felszíni, akkor a pengémet visszahívnám, a Colt1911-esemet pedig előhúznám és bevárnám a potenciális célpontontokat. Ha viszont valami keményebb sebet szereznék, akkor a pengét ugyanúgy eltéve igyekeznék minél távolabb kerülni a helyszíntől és a HYDRA-tól.
Akárhogy is lesz, ez nem az én napom

_________________
Utcák EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Utcák Empty Re: Utcák

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 07 Szept. 2016, 13:27



A Hydra felemelkedése – Győzelem, vagy bukás



Részvevő(k): Lucy Skatfield / Phobia / Atya

Lucy és Phobia életét valószínűleg az mentette meg, hogy cikkcakkban futott az utcán, ahol voltak tereptárgyak is, kocsik és fák is. Így egészen jól tudott fedezékben haladni. A háta mögül hallotta a lövést és néhány pillanattal később a lány jobb lapockájába állt bele egy golyó. A lövés erejétől elesett a földön, de éppen már a sarkon volt, így oda be tudott húzódni. Így is szerencséje volt, mert ha nem cikkcakkban rohant volna, akkor esélyes, hogy pontosan a háta közepét találták volna el és abba élből belehal. A sérülésre és fájdalomra a karja visszaalakult azonnal, tapasztalta már korábban is, hogy súlyosabb sérülés és fájdalom mellett nem tudja használni a képességét, nem csak ő, de Lucy sem. Elővette a fegyverét, de nem volt rá szükség, ugyanis nem követték, helyette sorozattüzet hallott abból az irányból, ahonnan ide menekült, valószínűleg éppen most végeztek ki az étteremben mindenkit.
De mivel ezzel voltak elfoglalva Phobia könnyedén végigjuthatott pár sikátoron és onnan már zsúfoltabb környékre juthatott, ahol SHIELD ügynökök is voltak, illetve harcok sem. A válla ugyan vérzett és fájt, de nem fog belehalni, de egy orvost – akár a Maffiavárosban – nem ártott volna valamikor felkeresnie majd.

//Akkor végeztünk is, nem is akartalak pár körnél tovább fenntartani. Most már kereshetsz játékostársat, vagy KM-et magadnak és remélem nem vettem el a kedved a próbálkozásoktól, játéktól Smile És elfelejtettem reggel kitenni, miközben már tegnap du kész volt a reag… Embarassed //


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Utcák AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák Empty Re: Utcák

Témanyitás by Sandman Vas. 02 Feb. 2020, 17:56

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Vadászat a vörös pecsétre
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

- Emberek az utcákon
- Tyler Jackson
- Jeff Hewer

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Egy teljesen átlagos nap volt. A kínai negyedben még annak ellenére is tömeg volt, hogy a föld éppen támadás alatt állt. Viszont az ázsiaiak már csak ilyenek. De itt még a fehérek is lelkesek és gondtalanok maradhattak. Talán az volt az egyik legnagyobb előnyük, hogy az elmúlt években csak megerősödött a hitük és a spirituális jelenlétük. Talán pont ezért maradtak derűsek és emiatt vonzotta ez a hely Tylert is. Vagy a kaja, a szagok, az elbújás lehetősége vagy akármi...
...viszot ami valós, hogy elindult egy sikátoron át, hogy lerövidítse útját. Majdnem felbukott egy bűzölgő hajléktalanba, de csak éppen hogy belerúgott. Azt mint aki mi sem történt a másik oldalára fordult, majd Tyler folytathatta az útját. Aztán az út felénél járt, amikor egy nagydarab, sötét hajú, túra ruházatot viselő férfi indult meg vele szemben a szűk utcáskában. Ahogy közeledett úgy ült ki széles arcára a barátságos mosoly.
- Tyler Jackson, magát nagyon nehéz megtalálni, de nekem sikerült.

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Utcák Empty Re: Utcák

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
» Utcák
» Utcák
» Utcák
» Utcák
» Utcák
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.