Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban

4 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Empty Re: Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban

Témanyitás by Meadow Kerr-Osborne Hétf. 11 Dec. 2017, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Halloween 2017
Moira Amelia Sheppard
Főiskolai bölcsész hallgató



Játékostárs(ak) neve: Jayden Anderson, Daniel Washington, Caroline Hex


~ Helyszín: Grover's Corners kisváros, elhagyatott ház ~
kép:

- Nem szoktam – felelte.
Mindenképpen úgy szándékozott végigmenni, sietni, ahogyan eltervezte, hogy minél kevesebb szagot érezzen. Egyetértett a férfival, hogy neki sincs fogalma, hogy ki tervezte ezt a helyet, de, hogy nagyon furcsa a ház annyi biztos. Még felmerült benne, hogy a háznak nem kellett volna megsüllyednie egy kicsit, mert kételkedett benne, hogy csak ilyen kicsi az a tó, vagy talajvíz, vagy nevezzék bárminek. A visszaérkezés után kitudta nyitni a déli ajtót, ahol most egy újabb szobába érkeztek. Itt három további ajtót látott, már-már kész labirintusnak tűnt ez az alagsor. Abban biztos volt, hogy jócskán nagyobb lesz itt lent ez, mint a felszín, az furcsa volt, hogy erről azonban nem szóltak a legendák. Ekkor hallotta meg a földszintről a puffanást, idegesen ugrott egyet és halkan sikoltott fel. Bárki is volt ott fent a frászt hozta rá. Úgy gondolta, hogy az a lány lehet, akit korábban látott.
- Nagyon furcsa ez a ház – értett egyet. – Lehet, hogy el kellett volna menni a földhivatalba a tervrajzokért…
Itt is igyekezett megcsinálni a képeket, és azt már megállapította magában, hogy nem lesz olyan könnyű kijutni mint elsőre hitte, mert ez a hely jóval nagyobb, mint gondolta, vagy kinézett elsőre. Ha a férfi nem akadályozta meg, akkor a szekrényekhez ment a fényképek készítése után és igyekezett azokat kinyitni, hogy megnézze mi lehet benne. Lelkiekben felkészült a hülye horrorfilmes poénokra, amikor egy csontváz fog kidőlni belőle, vagy valamilyen állat. Így próbál majd nem sikoltani, hogyha tényleg ilyesmi lesz.
Ha nem lesz érdekesség bennük, akkor majd a keleti ajtót próbálja kinyitni.

felszerelés/egyebek:


_________________
Reneszánsz: Meadow Kerr-Osborne, Árva / Mayko Outerbridge / Okoye Baku; X-diák: Brahe Elaine McKenzie
Ultimate/Újvilág: Meadow Kerr-Osborne, Halloween 2017: Moira Amelia Sheppard
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Jez1Pf0
Meadow Kerr-Osborne
Meadow Kerr-Osborne
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 237
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3254-meadow-kerr-osborne https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Empty Re: Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban

Témanyitás by Jenna Collins Csüt. 14 Dec. 2017, 21:04

~ Caroline Hex ~

Sikerült belebotlanom az első igazi jelbe, a jelbe, ami bizonyítja, hogy ebben a házban tényleg van valami paranormál. Amíg össze szedem magam a látottak után szerzett kis traumámból, az ajtónak vetett háttal figyelem a folyosót és a lépcsőt, folyamatosan pásztázok a lámpámmal, miközben kapkodom a levegőt és minden kis zajra össze rezzenek és irányába fordítom a fényt. Szükségem van egy kis időre míg rendesen észhez térek és egyelőre nem látok további mozgást sehol. Kezdem érezni a sajgást a térdeimben és a könyökömben és örülök, hogy nem a lépcső tetején akadt össze a lábam, mert akkor lehet nem kelnék már fel. Az a doboz lehetett a kulcsa az egésznek, amikor azt kinyitottam, akkor szabadult el a "pokol", akkor fedte fel igazán magát. Nem tudom, hogy szóljak-e a másik kettőnek, lehet nem hinnék el, azt mondnák be vagyok tépve vagy valami, legalábbis a zsaru tuti és biztos vagyok benne, ha most vissza mennék, ugyanúgy nézne ki a festmény, ahogy eredetileg, szóval bizonyítékom sincs, pedig nem a szemem káprázott, ez biztos, épp észnél vagyok és éber. Az lehet, hogy az agyammal játszott valami, mint amikor abban a templomos szobában voltam és hallottam a zenét. De teljesen mindegy, mert elérte azt a szintet, hogy elhiszem, hogy léteznek és nem szeretnék tovább barátkozni velük, vagy legalábbis ami a házban van vagy vannak. Szóval én leléptem! Megpróbálom kinyitni az ajtót, ha sikerül és nem állja az utam semmi, sprint vissza a bringához, már ha a felfokozott érzelmi állapotom vagy a rohadék miatt nem tévedek el. Remélem azt a rohadt figyelős érzést is sikerül elhagyni, mert ha nem...én nem tudom...


Felszerelés és ruházat:

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Empty Re: Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Csüt. 21 Dec. 2017, 23:59

Árulás az elhagyatott házban

Következő körváltás: 2017. december 26. (kedd)


Térkép:


Játékosok: Jayden Anderson, Moira Amelia Sheppard, Daniel Washington, Caroline Hex

Danny és Moire átkutatják a hálókörletnek tűnő szobát. Illetve főleg Moire, Danny úgy tűnik szusszan egyet. A lány megnézi a szekrényeket, amikben nem talált sok izgalmas dolgot. Egyszerű ruhás szekrények voltak, különböző méretű, tervezésű és tisztaságú cselédruhákkal. Talált még egy kis könyvecskét is, amiben különböző receptek és feljegyzések voltak, amik első látásra ártatlanok. A fényképeket is elkészíti, majd pedig odalép a keleti ajtóhoz. Ahogy benyit, bent egy kis üres szobát talál. Szemmel láthatólag nincs benne másik ajtó. Viszont amit meglát oldalt, az egy hatalmas gombokkal teli irányító pult szerű dolog, ami a régi liftekéhez hasonló. Sokkal több szám volt rajta, mint amennyi emelete van a háznak, úgy hogy csak egy mód van arra, hogy megtudja miért van ennyi szám.

Caroline miután kifújta magát és elgondolkozott a lehetőségein úgy dönt, hogy itt az ideje itt hagyni a házat. Ehhez már csak a ház "lakóinak" a beleegyezése kellett. Amit nem adtak meg. Legalábbis úgy tűnik, hogy ez az ajtó nem fog kinyílni. Közben a lány, bár nem biztos benne, hiszen ez lehetetlen, de egyre közeledni érzi a sötétséget. Mintha lassan kúszna feléje.



_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Empty Re: Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban

Témanyitás by Meadow Kerr-Osborne Szomb. 23 Dec. 2017, 00:02




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Halloween 2017
Moira Amelia Sheppard
Főiskolai bölcsész hallgató



Játékostárs(ak) neve: Jayden Anderson, Daniel Washington, Caroline Hex


~ Helyszín: Grover's Corners kisváros, elhagyatott ház ~
kép:

- Nem szoktam – felelte.
Moira semmilyen különlegességet nem talált egyelőre a szobában, minden olyan volt, mint kellett. Szerencséjére még a rendőr sem tett semmit, csak állt bambán, így legalább ő maga tudott dolgozni rendesen. Cselédruhák, furcsa, hogy a földalatti szálláson laktak a cselédek, egy külön ház talán olcsóbb lett volna, de nem fog kötekedni. Egy kis könyvecskébe is belenézett, amiben receptek és egyéb feljegyzések voltak. Abban eléggé biztos volt, hogy ez a szoba nem érintett a kinti drogtanyával kapcsolatban. Amint minden megvolt, akkor nyitotta ki a keleti szobát és egy olyan dolgot talált ott, amit nem tudott hova tenni. A kisebb szoba üres volt, ez még rendben, de oldalt a falon a sok gomb furcsa volt.
- Talán egy pánikszoba? – tette fel a kérdést.
Csak annak volt értelme a régies, elhagyatott szoba mellett egy ilyen, ahol senki sem gondolná, hogy lenne ilyen. De ha ez az volt, akkor ezt nem olyan régen építhették ide.
- Ez a ház egyre furcsább, a végén kiderül, hogy kandikamera felvételen vagyunk – jegyezte meg cinikusan. – Mi a véleménye kipróbáljuk?
Itt a férfira sandított, hogy mi legyen, várva a válaszát. Ha Dany azt mondja, hogy inkább hagyják, akkor belemegy ebbe és elindul a déli ajtó irányába, hogy azt nyissa ki.
Azonban támogatta, hogy megnézzék, akkor óvatosan elkezdi megnyomni az első gombot várva, hogy mi történik. Ha semmi, akkor tovább próbálkozik mindaddig, amíg eredményt nem kap.

//Ha Serenity nem ír, akkor úgy vedd, hogy hallgatás beleegyezés és nekiáll nyomogatni.//

felszerelés/egyebek:


_________________
Reneszánsz: Meadow Kerr-Osborne, Árva / Mayko Outerbridge / Okoye Baku; X-diák: Brahe Elaine McKenzie
Ultimate/Újvilág: Meadow Kerr-Osborne, Halloween 2017: Moira Amelia Sheppard
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Jez1Pf0
Meadow Kerr-Osborne
Meadow Kerr-Osborne
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 237
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3254-meadow-kerr-osborne https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Empty Re: Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban

Témanyitás by Jenna Collins Hétf. 25 Dec. 2017, 22:17

~ Caroline Hex ~

Az ajtónak vetődve figyeltem körbe, de nem láttam semmit, semmit a falakon, ajtókon és a szegényes berendezésen kívül, nincs mozgás. Eléggé khm betojtam, ami azt illeti és még nem nyugodtam meg, ideje lenne hozzá fogni, mert ha igaz, hogy a lelkileg, érzelmileg instabil vagy gyengült embereket környékezik meg a rohadékok, ilyenkor vagyunk sebezhetők, akkor elég nagy sz*rban vagyok. De úgy érzem kint jobban menne, jó messze ettől a rohadt háztól, úgyhogy asszem megyek is. Hirtelen fordultam az ajtóhoz és úgy gondoltam egy rántással nyitom, aztán nyúl cipő, de...nem nyílt ki. Sőt, amilyen erővel rántottam, amikor az ajtónak csapódtam vettem észre, hogy nem nyílik, ez nem fog menni, nem enged el. A rohadt ku...na ne, nem adom fel ilyen könnyen. Még alaposan megrángattam, ahogy az erőmből kifért, hátha csak beragadt, még lábbal is betámasztottam a falat és úgy próbáltam húzni, asszem befelé nyílt, de esélytelen. Közben meg valami furcsa, inkább rémisztő érzés tört rám, mintha közeledne, közeledne az a rohadék, sarokba szorított. Hirtelen legszívesebben elkezdtem volna verni az ablakot és sikítozni, hátha a szobanövény lány felfigyel a bajra és segítséget hív vagy valami. Mondjuk, mire ideérne bárki is addig nekem sz*rral meszeltek, de mindegy. Menekülnöm kéne, huh, Carrie, nyugalom, találj ki valamit! A konyha! Hátha van só, és hátha használ is. Tudom, vicces, szánalmas próbálkozás, na meg, talán hasztalan is, de nem adom meg magam, mindent megpróbálok, ami csak eszembe jut. De hol a p*csömben lehet a konyha? Nincs időm sokat gondolkodni, hátha az istenek velem vannak, elköpök egy gyors fohászt és megiramodok a hozzám legközelebb lévő ajtóhoz, aztán semmivel se törődve sprint, át minden szobán ami nem tűnik kamrának, konyhának vagy valamilyen tárolónak, ahol van valami "gyanús" zsák, doboz, zacskó bármi, amiben sót vélek feltételezni. Lehet a szentelt gyertyát se lenne hülyeség előkotorni, de egyszerre nem kezdek húsz dolgot csinálni, mert annak a zúgás a vége és akkor már tényleg mindegy lesz. De lehet, hogy esélyem sincs meglógni és nem nyílik az az ajtó sem, akkor viszont a gyertya marad és az imádságok, remény hal meg utoljára. Mondjuk lehet egyszerűbb lenne, ha tényleg meg tudnék rendesen NYUGODNI!


Felszerelés és ruházat:

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Empty Re: Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Kedd 26 Dec. 2017, 20:02

Mivel mindenki nagyban bejglizik meg ajándékozik, ezért itt is kihagyunk egy kört. Kellemes ünnepeket!

Következő körváltás:
December 30- Szombat

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Empty Re: Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Szomb. 30 Dec. 2017, 22:52

Árulás az elhagyatott házban

Következő körváltás: 2018. január 3 (szerda)


Térkép:


Játékosok: Jayden Anderson, Moira Amelia Sheppard, Daniel Washington, Caroline Hex

Moira úgy döntött, hogy megnézi mire is jók a gombok, miután Danny nem válaszolt neki. Ahogy megnyomja az első gombot, az ajtó rögtön becsukódik és elindul a lánnyal. Először tisztán érezhette a lány, hogy felfelé megy, de ez a biztos irány nem sokáig tartott. Fel, le, előre, hátra, balra és jobbra megy a furcsa szoba, akár egyszerre akár felváltva. Aztán egyszer csak hirtelen megáll. Egy kis csengő is megszólal, mintha csak egy liftben állna a lány. Ahogy kinyílik az ajtó szinte rögtön beesik az a lány, akit látott tegnap, illetve ma ahogy felment az emeletre.

Caroline nem várakozik tovább, elindul, hogy sót keressen. Beveti magát az első ajtón, ami úgy tűnk valamilyen könyvtár szerűség. Nem úgy tűnik mintha sok só lenne ebben a szobában úgy, hogy a lány tovább siet. A következő ajtó valami fura dolgozószobába vezet, ahol elég erős dohány szag van. Bár egy ilyen helyen nem lenne meglepő, ha lenne valamilyen ital készlet, benne tequilával és ezzel együtt talán só is, de úgy tűnik, hogy ebben a dolgozószobában ez kimaradt. Ahogy a lány tovább próbál menni és kinyitja a következő ajtót akkor látja, hogy ez egy zsákutca. De legalább talált egy élőnek tűnő embert, aki még ismerős is! Ha gondolkodik egy kicsit, akkor eszébe jut, hogy tegnap látta a háznál és a kihallgatásnál, valamint ma, amikor indult fel a szobába.  



_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Empty Re: Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban

Témanyitás by Meadow Kerr-Osborne Vas. 31 Dec. 2017, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Halloween 2017
Moira Amelia Sheppard
Főiskolai bölcsész hallgató



Játékostárs(ak) neve: Jayden Anderson, Daniel Washington, Caroline Hex


~ Helyszín: Grover's Corners kisváros, elhagyatott ház ~
kép:

- Nem szoktam – felelte.
Ahogyan Moira megnyomta a gombot rá kellett jönnie, hogy az egész nem volt túl jó ötlet, az ajtó becsukódott mögötte, azonnal próbált megfordulni és megütni az ajtót ijedten, hogy az kinyíljon.
- Daniel! – kiáltott a férfi után, bár nem tudta, hogy hallotta-e a másik.
Érezte, mintha az egész felfelé menne, aztán oldalra és már nem tudta megmondani, hogy melyik irányba. Kezdett nagyon, de nagyon rossz érzése lenni a szíve hevesebben kezdett kalapálni és érezte a fülében is a vérét dübörögni. Most kezdett elege lenni ebből a házból, ez már így nem volt vicces, ilyen lift nem is létezhetett, ami így halad! Egyáltalán semmilyen monda vagy elbeszélés nem szól arról, hogy itt liftnek kellene lennie! Nem is beszélve arról, hogy ez az egész csak egy átkozott egy szintes ház volt és az alagsor. Valami nagyon kezdett nem stimmelni. Végül csak megállt az lift és a csengést is, ahogyan az ajtó nekilátott kinyílni igyekezett a falig hátrálni, fogalma sem volt hova érkezhetett, mi várhatta itt. Ahogyan az ajtó kinyílt végül meglátta azt a lányt, aki előtte rohant be az épületbe és még tegnap is itt volt.
- Szia! – próbál köszönni kissé bizonytalanul. – Van fogalmad arról, hogy mi a fészkes fene folyik itt?!
Itt már valószínűleg némi pánik is keveredhetett a hangjába. Nem tudta, hogy a másik lány milyen állapotban lehet, így ha valamiért rá akarna támadni, vagy próbálkozna ilyennel, akkor igyekszik kitérni előle, már amennyire lehetséges ez egy liftben, majd onnan kijutni a szobába. De ha nem támad a másik lány, akkor is próbál majd kijutni a liftből, vissza akart menni oda, ahol a csúszda volt, bárhol is legyen az, hogy tudjon szólni Daniel-nek és a férfi is próbáljon meg az alagsorból feljutni.

felszerelés/egyebek:


_________________
Reneszánsz: Meadow Kerr-Osborne, Árva / Mayko Outerbridge / Okoye Baku; X-diák: Brahe Elaine McKenzie
Ultimate/Újvilág: Meadow Kerr-Osborne, Halloween 2017: Moira Amelia Sheppard
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Jez1Pf0
Meadow Kerr-Osborne
Meadow Kerr-Osborne
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 237
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3254-meadow-kerr-osborne https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Empty Re: Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban

Témanyitás by Jenna Collins Hétf. 01 Jan. 2018, 18:44

~ Caroline Hex ~

Ez a történet az ajtóval, hát nem tett jót az idegrendszeremnek, az tuti. Kicsit kijött rajtam a pánik és úgy kezdtem tépni egy fél percig az ajtót, mintha nem lenne holnap...ha nem találok ki valamit lehet nem is lesz. De mielőtt fullosan eluralkodik rajtam a pánik, emlékeztetem magam az adott szitura és hogy mi lenne inkább célszerű. Igaz, az se segít épp megnyugodni, hogy elfogott egy érdekesen rossz érzés, mintha közelítene a rém. De kimenni nem tudok, így ki kell találnom mást amivel legalább úgy reggelig távol tartom magamtól, vagy ameddig kell. Nem vagyok egészen biztos benne, de a jelek szerint a védelmemre felvett cuccaim, mint a piros karkötő és a nyaki nem nagyon jöttek be. De ne adjuk fel, próbálkozzunk tovább,  úgy se nagyon van más választásom. Egy csomó helyen emlegették a sót, hogy az véd valamit vagy mi, hát próba szerencse, de előbb találni kéne és minél hamarabb. Úgyhogy nem szórakozok, megindulok az legközelebb lévő ajtó felé, hál'istennek nyílik is és sprint. Konyha, konyha, konyha legyen légyszi! De nincs szerencsém, eddig átfutottam két szobán, egy könyvtáron és egy dolgozó szoba szerűn, ha logikus a ház felépítése, esélytelen, hogy konyhába botlok, hacsak nem lehet körbe járni a házat. De mire ezek a gondolatok megszületnek a fejemben, már a harmadig ajtót nyitom, ahova kb beesek, ahogy a nagy lendületből hirtelen megállok, mert kisebb frászt kaptam a csajtól a másik oldalon. Ugrok is egyet, ahogy megpillantom, amihez hangot is adok.
- B*ssza meg!  -  de megkönnyebbülök kicsit, hogy élőt látok, és ha jól emlékszem ő az egyik felfedező - Hali! - ami hamar múlik, amikor, a szobát elnézve, rájövök, hogy vissza kell fordulnom, és közben a csaj is kérdez - Az, hogy ez egy rohadt zsákutca. - jelentem ki semlegesen, és mielőtt jól felb...osszantom magam megint, becsukom egy pillanatra a szemem, beszív, kifúj és válaszolok normálisan - Asszem...bár nem vagyok benne biztos,....de az tuti, hogyha le akarsz lépni innen, azt...engedd el. Aaamúgy nem volt veled valaki?
Mindegy!
- mielőtt tovább húznám az időt - Láttál valahol konyhát, kamrát, bármi hasonló helyet, ahol lehet só? - és felkészülök arra, hogy esetleg vissza kérdezne, mielőtt hangot adna ki közbe is vágok - Erre most nincs idő! Majd elmondom! Láttál vagy se? - ha igen a válasza - Remek, megtudnád mutatni? - és próbálok nyugodt maradni, még mindig, és azt is mutatni, de nem biztos, hogy túl meggyőző vagyok, szinte érezhető a belőlem áradó feszültség.
Ha nem, akkor, hát rohadtul nincs kedvem hozzá, de vissza kell menni a kezdő pontra és egy másik ajtót választani.
De mielőtt elindulnék, nem tudom mennyire kéne jobban "rángatni az oroszlán bajszát" a szentelt gyertyával, de miden esetre elő veszem, a gyufát is és a zsebembe rakom, hogy kéznél legyen. Közben azért kicsúszik egy kérdés.
- Mond csak, neked van valami ötleted mit lehetne kezdeni egy dühös kísértettel, démonnal vagy egyéb gonosz entitással....mondjuk, hogy békén hagyjon vagy ilyesmi? - azon kívül, hogy ne bolygassuk, mert ez már kiesett.
És ja ez egy ilyen  "humoros" kérdés volt, meg valahol ilyen 'hátha mégis tud valamit, és megmenti a napot" kérdés, na meg egy kis pontosítás a "mi folyik itt"-re, hátha őt is még inkább kitöri a frász. Mooondjuk, lehet azon már túl van, még is csak oda került valahogy abba a szobába vagy mi, és előttem nem ment be, lehet oda menekült még korábban...hmm, akkor egész jól bírja idegileg. Lenne pár kérdésem hozzá, de majd ha biztonságban leszünk, esetleg.



Felszerelés és ruházat:

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Empty Re: Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Szer. 03 Jan. 2018, 21:25

Árulás az elhagyatott házban

Következő körváltás: 2018. január 7 (vasárnap)


Térkép:


Játékosok: Jayden Anderson, Moira Amelia Sheppard, Daniel Washington, Caroline Hex

Szerintem most még beszélgethettek egy kicsit, hátha ki tudtok találni valamit Very Happy


_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Empty Re: Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban

Témanyitás by Meadow Kerr-Osborne Csüt. 04 Jan. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Halloween 2017
Moira Amelia Sheppard
Főiskolai bölcsész hallgató



Játékostárs(ak) neve: Daniel Washington és Caroline Hex


~ Helyszín: Grover's Corners kisváros, elhagyatott ház ~
kép:

Moira némileg megkönnyebbült, hogy a másik lány nem próbálta élből lecsapni, mint a horrorfilmekben szokás. Az még jobban megnyugtatta valamiért, hogy köszönt is lány, azonban a folytatásról már nem beszélhetett ennyire könnyelműen. Úgy tűnt, hogy a hely tényleg egyre furcsább és furcsább volt. Nem volt elég az átkozott lift ezen a helyen, de még ott volt az, hogy állítólag nem akarta elengedni őket a ház. Eddig nem próbálkozott távozni, így nem tudhatta, de nem látta azt, hogy miért is hazudott volna a vele szemben levő lány, így nem volt oka kételkedni.
- De volt, a rendőr, akit tegnap meglőttek – mondta. – Még az alagsorban van, nem lépett be a liftbe velem.
Hát ez ostobábbnak és abszurdabbnak hangzott kimondva, mint gondolta volna. A szavakra szinte csak kapkodta a fejét, már éppen megszólalt volna, amikor a lány beléfojtotta a szót, de utána már legalább tudott válaszolni.
- Igen, van egy konyha az alagsorban – felelte. – Sóra nem emlékszem, de annyira nem néztem körbe… Meg persze.
Így most már, ha tudott, akkor igyekezett kilépni a liftből és körbenézni. Fogalma sem volt, hogy hol vannak jelenleg.
- Merre van a kijárat és a főfolyosó? – kérdezte. – Ha oda vezetsz, akkor onnan mutatom az irányt.
Ha a másik lány mutatja ezt, akkor követi őt a főbejárat irányába és közben beszélgetnek tovább.
- Hát, a Supernaturalon nevelkedtem – vallotta be. – Annyit tudok a démonok és egyéb lények öléséről, elűzéséről, ami ott van… meg néhány városi legendát, hogy mit mivel űztek el és ehhez hasonló… ebből írom a diplomámat.
Ha megérkeztek oda, akkor megy tovább, mutatva a kezével az irányt a másik szobába, ha be tudnak menni és még mindig ott van a csúszda is, akkor arra bök.
- Ezen kell lecsúszni – mondta. – Megyek előre.
Így is szándékozott tenni, ha leérkezik, akkor a lenti helységgel szembeni szobában levő Dany irányába kiált.
- Daniel, visszajöttem és itt van velem a másik lány is, a konyhába megyünk sóért! – mondja hangosan.
Ha a másik lány csatlakozik hozzá, akkor rögtön balra fordul és az ajtóig megy, ahol először a borospince lesz, majd utána a konyha.
- Ott a konyha… a lábosban pörkölt maradék van a hűtőben egy disznó…

felszerelés/egyebek:


_________________
Reneszánsz: Meadow Kerr-Osborne, Árva / Mayko Outerbridge / Okoye Baku; X-diák: Brahe Elaine McKenzie
Ultimate/Újvilág: Meadow Kerr-Osborne, Halloween 2017: Moira Amelia Sheppard
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Jez1Pf0
Meadow Kerr-Osborne
Meadow Kerr-Osborne
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 237
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3254-meadow-kerr-osborne https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Empty Re: Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban

Témanyitás by Jenna Collins Pént. 05 Jan. 2018, 16:40

~ Caroline Hex ~

A só kereséssel egyelőre nem volt szerencsém, zsákutcába futottam, de legalább találkoztam élő emberrel. Nem tudom, valamennyire nyugtat, hogy innentől nem egyedül tolom, most már ijesztő és veszélyesnek tűnik és lehet neki sincsenek nagyobb esélyei, mint neked, de társaságban minden jobb, nem? Futni, kajálni, meghalni.... Azért majdnem kaptam egy kisebb frászt, amikor rájöttem, hogy már csak visszafelé lehet menni. Nem volt valami sok időnk, legalábbis sietni kellett volna, hogy minél hamarabb biztosítsunk magunknak egy helyet, de azért válaszoltam a kérdésére. Nem akartam rá a frászt hozni, de nem igazán szeretek kertelni, szerencsére nem kezdett el sikítozni vagy ilyesmi, amikor megtudta, hogy a lelépés nem opció. Utána jöttek az én kérdéseim. Jól emlékeztem, tényleg volt vele valaki.
- Ja, igen, a hadonászó. - de amit utána mond - Lift? - kérdezem összevont szemöldökkel - Itt?
De nincs idő! Térek a lényegre, só kell! Ahogy vártam, érdekesen néz rám, tudom ez mit jelent, ezután jönnének az időhúzó kérdések, amit szintén sikerült megelőzni a közbevágásommal. Megérte, talált konyhát és azt is tudja hol van.
- Zsír! - még megkérdezi merre a főfolyosó - Hát, egyenesen előre! - mutatok irányba ahonnan érkeztem - De pillanatok kérdése és mutatom.
Mielőtt elindulnék az egyetlen irányba, amint jelenleg haladni lehet, leveszem a tasim és kihalászom belőle a gyertyát és a gyufát. Közben feltettem egy kérdést, ami kicsit arra is utalás mi is folyik itt, legalábbis szerintem. Sejtettem, hogy valami film, sorozat vagy könyv lesz a válaszban, mint forrás.
- Akkor ha annak van némi valóság alapja, akkor a só még mindig nem akkora hülyeség. - dobom vissza a hátamra a táskát - És asszem egy maradványt is sejtek hol lehet, és gyufánk is van, de nem vagyok hajlandó visszamenni az emeletre. Báááár, szerintem az égetéses dologgal valaki már megpróbálkozott az egyik szobában. Lehet nem jött be. - nem csúfolódás, csak egy kis hangulat oldás ebben az elcs*szett helyzetben - Mondjuk előbb azt sem ártana tudni, mi van itt. - ebből ír diplomáját..- Wow, én majd valszeg hullákból fogom, vagy valami ilyesmi. Minden esetre jó helyszínt választottál, de az emeleten kellett volna kezdened.- mondjuk nem tudom itt milyen furcsákat láthattak, azért szerintem ha versenyeznénk nyernék.
Bedobtam a zsebembe a gyertyát és a gyufát, fújok egyet és elindulok kifelé. Annyira nem vagyok magabiztos, hátam közepére sem kívánom a visszamenetet a bejárathoz, de csak onnan tudunk eljutni a konyhához. Remélem nem vár majd az ajtó előtt a rohadék. Próbálok óvatos lenni, minden neszre felkapom a fejem, közben azért a lábam is igyekszem szedni, hogy minél hamarabb ott legyünk. Ha minden jól megy, egy csúszdánál kötünk ki, valami szalonban. Nincs időm sokat nézelődni, a csaj előre megy és lecsúszik, utána én is. Remélem sikerül lejutni a konyháig, ha igen, nem mondom, kicsit megörülök, aztán felkiált mellettem a lány, mire ugrok egyet ijedtemben.
- Basszus...- jegyzem meg halkan a szívemhez kapva.
Itt még figyelmeztet a csaj, hogy valami pörkölt van a lábosban, meg disznó hús van a hűtőben...fura, meg is nézem saját szemmel, ha még ott van és frisssnek tűnik
- Ez friss, legalábbis pár napnál nem tűnik régebbinek. Hmm, én is találtam fent egy kosarat, teli gyümölccsel, úgy nézett ki, mint amit a napokban tettek oda. - közben elkezdem nyitogatni a szekrényeket és keresni azt, amiért valójában jöttem - De az illető valszeg repült, a vastag porréteg szinte mindenhol érintetlen volt, kivéve egy pár dolgot.
Ha találok sót, lehet felkiáltok örömömben.


Felszerelés és ruházat:

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Empty Re: Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Vas. 07 Jan. 2018, 20:34

Árulás az elhagyatott házban

Következő körváltás: 2018. január 11 (csütörtök)


Térkép:


Játékosok: Jayden Anderson, Moira Amelia Sheppard, Daniel Washington, Caroline Hex

Miután a lányok tisztázták a helyzetet, úgy döntenek, hogy visszamennek a konyhába és ott keresnek sót. Gyorsan átmennek dolgozó szobán és a könyvtáron, vissza a bejárathoz, ami most mindkettőjüknek furcsa. Egyszerre tűnik barátságosabbnak és ijesztőbbnek. Nem igazán lehet pontosan meghatározni, de az biztos, hogy valami megváltozott. Ahogy elérnek a csúszdához, hirtelen üvegcsörömpölést hallanak, ami lentről jön. Ha ezek után még is lemennek, akkor lent nem sok változást találnak. Moira nem kap választ a kiáltására, de egyébként minden normálisnak tűnik. Legalábbis ami még normálisnak nevezhető. A duó sikeresen elér a konyháig. Ha Caroline megnézi a hűtőt és a lábost, akkor láthatja, hogy nem olyan frissek benne az ételek, mint amit fent talált. Természetesen a konyhában volt só, egy kis sótartóban is és egy nagyobb (körülbelül 250 grammos) tartóban is. Miközben ezt keresik, hirtelen hangokat lehet hallani, észak felől. Moira tudja, hogy a labor és a tó felől jön. Olyasmi hang mintha egy állat inna.


_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Empty Re: Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban

Témanyitás by Meadow Kerr-Osborne Hétf. 08 Jan. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Halloween 2017
Moira Amelia Sheppard
Főiskolai bölcsész hallgató



Játékostárs(ak) neve: Daniel Washington és Caroline Hex


~ Helyszín: Grover's Corners kisváros, elhagyatott ház ~
kép:

Moira bólintott a liftes visszakérdezésre.
- Én is annyira meglepődtem, mint te magad – mondta. – Azzal jutottam fel ide…
Ennél jobban nem tudta volna körülírni, az alapján, ahogyan a lift haladt pedig hatalmasnak tűnt a ház, még jobban, mint aminek már sikerült felmérnie. Szerencsére a másik lány mutatta az utat vissza a bejárathoz, ahonnan már ő maga is odatalált a megfelelő helyre. Azt nagyjából sikerült megállapítania ebből, hogy nagyjából pontosan a hát ellentétes végéhez sikerült mennie a liftnek köszönhetően. Közben elmondta, hogy mennyit tud a démonokról és efféle lényekről. Ő is a TV-n, illetve youtube-n, és Netflix-en nevelkedett generáció tagja volt, így a SPN-ből tudta ezeket, ami sorozat, de talán volt valami valóság alapja ezeknek. Talán.
- Maradvány? – kérdezte. – Amikor a városban kérdezősködtem elég sok mindenkit emlegettek, hogy itt ténykedett. Legalább négy-öt féle dologról meséltek a városiak, több gyilkos, több őrült…
Fent kezdeni, a helyzet abszurditása miatt nagyon kicsit elmosolyodott mielőtt megszólalt volna.
- Azért lent is voltak érdekes dolgok – válaszolta. – És nem önként kerültem le, át akartam menni a szobába és lecsúsztam az alagsorba…
Ismerte be, igazából pont a lány miatt nem ment felfelé, nem akarta, hogy útban legyenek egymásnak, amíg végignéznek mindent. Amint megérkeztek a csúszdához hallotta a csörömpölést, de mivel úgy vélte, hogy Dany lehet az, így lecsúszott, majd még a férfi irányába kiáltott, de válasz nem jött. Ezt kissé furcsának vélte, de előtte még gyorsan a másik lányt útba igazította. Figyelte, amíg a másik lány sót keresett és ekkor hallotta meg a hangokat, amitől látványosan össze is rezzent.
- Odaát egy droglabor van, mögötte pedig egy tó – suttogta. – Tűnjünk el innen!
Ha volt kés itt, akkor igyekezett egyet magához venni, hiszen semmilyen fegyver nem volt nála. Ha a lány kijött a konyhából, akkor először azt az ajtót próbálja majd hangtalanul becsukni, ha tovább haladtak, akkor pedig még a borospincét is.
- Itt a déli irányba egy háló van, onnan nyílt a lift, Dany is elvileg ott van, ott hagytam, a másik két ajtót még nem néztük, se azt, ami itt van a csúszdánál a harmadik…
A másik lányra pillant, hogy mi lesz a javaslata, ha nincs neki, akkor a déli szobában a déli ajtót fogja megpróbálni kinyitni. De ha van Caroline-nak ötlete, akkor őt követi.

felszerelés/egyebek:


_________________
Reneszánsz: Meadow Kerr-Osborne, Árva / Mayko Outerbridge / Okoye Baku; X-diák: Brahe Elaine McKenzie
Ultimate/Újvilág: Meadow Kerr-Osborne, Halloween 2017: Moira Amelia Sheppard
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Jez1Pf0
Meadow Kerr-Osborne
Meadow Kerr-Osborne
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 237
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3254-meadow-kerr-osborne https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Empty Re: Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban

Témanyitás by Jenna Collins Kedd 09 Jan. 2018, 18:54

~ Caroline Hex ~

Szóval van itt egy lift...kaja liftet még értenék, de gondolom nem olyan hülye, hogy bemásszon egy bizonytalan kis dobozba. De nem tudom mit vagyok úgy meglepve, elég fura ez a ház. Ahogy lejött, neki sincs túl sok ötletem hogy kéne elintézni ezt a valamit a házban, vagy max olyan módszerek, amiket egy sorozatban látott, pont, mint én, remélem van némi valóság alapja. Bár, nem nagyon reménykedem benne, de azért próbálkozok, ha nem más majd jót röhög a kísértet. Egy poén szerűt is elsütöttem, már amennyire ebben a helyzetben még él a humorérzékem. A maradványon meglepődik, mint kiderült a városiak meséi miatt.
- Pff, mese habbal! Csak azért ez a sok rém sztori, hogy ide vonzzák az ilyeneket, mint mi. Szerintem álmukban sem gondolnák, hogy itt tényleg van valami. -
közben persze haladok át a két szobán, hogy a folyosóra érjek - Eltűnésekről nem meséltek? - megállok a folyosóra nyíló ajtó előtt - Mert akkor jó esélyünk van arra, hogy kijutunk. Aztán max pacsizunk a diliházban. - már ha beszélünk erről valakinek. Én nem nagyon szándékozok, ha kijutok innen, beküldöm az egész estét az elmém süllyesztőjébe.
Mielőtt kinyitnám az "utolsó" ajtót, kezem a kilincsen és hallgatózok kicsit, ha nem hallok semmi furát, úgy mint fent is tettem, ugrásra készen nyitom az ajtót, mondjuk hova futnék, azt nem tudom...mondjuk a másik csaj mögé? Bocsi, még a gondolatért is.
Szerencsére haladhatunk tovább, nincs semmi ami ugrana, csak kicsit mintha furább lenne a hely...vinszont nincs idő nézelődni, haladok tovább, egészen a szalonig. Közben a "társam" megnyugtat, hogy lent is voltak furcsa dolgok, nem dobom fel, hogy meséljük el mindketten, aztán meglátjuk ki járt sz*rabbul, elhiszem, hogy legalább olyan ciki volt itt, mint az emeleten.
Oda érünk egy csúszdához, elvileg ott lent lesz amit keresünk, nem dobja fel épp a kedvem az üvegcsörömpölés hangja, valami van oda lent. De a csaj simán lecsúszik, várok kicsit, ha nem hallok sikoltást, vagy bármi bizarr hangot, követem. De nem érzem magam túlzott biztonságban, itt újra előjön egy enyhe paranoiám és minden hangra kapkodom a fejem és próbálok minél halkabban mozogni, ennek megfelelően majd halkan is beszélek. Frászt is kapok, amikor a csaj elkezd kiabálni, és nem tudom, hogy legszívesebben rá vetődtem volna és befogtam volna a száját, vagy menedékbe ugrottam volna.
Végül lejutunk a konyhába, tényleg van itt, bleh, némi nem túl friss kaja, de a por mértékéhez képest, nem olyan régi. De a gyors szemle után koncentrálok inkább arra, amiért ide jöttem, minél hamarabb, minél kevesebb zajjal. Épp megtalálom a sót és elfeledkezve felkiáltanék, hogy heuréka, amikor valami hang csapja meg a fülem, mintha valami állat lenne. Kikerekedett szemekkel nézek a csajra, aki már tudja mi van abban az irányban, a tavon már meg se lepődök, és tesz egy hasznos javaslatot, tűnjünk el. Aha, de merre? Egyszerre indultam volna el 20 irányba, de csak tanácstalanul álltam egy toporzékoltam, a sótárolókat ölelgetve.
- Jó, akkor szerintem menjünk vissza a lifthez. Én se örülök neki, de olyan szobát kell találnunk ahonnan tudunk menekülni, ha nem válna be a só, szóval az egy bejáratosak nem nyertek. Sőt, szerintem jó lenne ha lenne ablak is. - tudom, talán nagy elvárások, de ezt most túl kell élni - Szóval valahol a földszinten.
Ha a lány bólint, mehetünk is a lifthez.



Felszerelés és ruházat:

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Empty Re: Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Csüt. 11 Jan. 2018, 21:43

Árulás az elhagyatott házban

Következő körváltás: 2018. január 15. (hétfő)


Térkép:


Játékosok: Jayden Anderson, Moira Amelia Sheppard, Daniel Washington, Caroline Hex

Miután sikeresen megszerezte a csapat sót és Moira talált magának egy nagyobb kést, amit akár fegyverként is lehet használni, úgy döntöttek tovább állnak. Moira be tudta csukni az ajtót, látszólag anélkül, hogy meghalja az, aki ivott. Caroline javaslatára elindulnak ahhoz a szobához, amiben a liftet találták. Amikor visszaérnek a szobába Dannyt sehol sem találják. Úgy tűnik a férfi tovább állt amíg Moira a liftben kalandozott. Erre utal a nyitott déli ajtó is. Ha megnézik a következő szobát, akkor ott sem találják a férfit. A szoba maga úgy tűnt valami kisebb ebédlő volt, valószínűleg a szoba lakóinak szánva. Az asztalon mindenhol koszos tányérok voltak, poharakkal és evőeszközökkel. Néhány szék félre van lökve, mintha valaki gyorsan átfutott volna a szobán. A keleti oldalán lévő ajtó szintén nyitva van. Mikor a lifthez lépnek, hogy visszahívják, akkor látják, hogy az is eltűnt. Az eddigi lift ajtó másik oldalán most csak egy szertár volt, tele régi seprűkkel, vödrökkel, rongyokkal és hasonló takarító eszközökkel. A másik oldalán van egy csukott ajtó. Ahogy ezt nézik, mozgást hallanak a konyha felől. Úgy tűnik, akárki vagy akármi is ivott, most tovább indult.


_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Empty Re: Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban

Témanyitás by Meadow Kerr-Osborne Szomb. 13 Jan. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Halloween 2017
Moira Amelia Sheppard
Főiskolai bölcsész hallgató



Játékostárs(ak) neve: Daniel Washington és Caroline Hex


~ Helyszín: Grover's Corners kisváros, elhagyatott ház ~
kép:

Moira bólintott a liftes visszakérdezésre.
- Én is annyira meglepődtem, mint te magad – mondta. – Azzal jutottam fel ide…
Bólintott a lány szavaira, hogy valószínűleg így volt, ahogyan ő mondta, de azért az utánajárásánál talált pár infót, a nagy számok törvénye érvényesült ezeknél. Szerencsére, így jöhettek létre a mondák.
- De szinte minden ilyen mítosznak van valamilyen valóság alapja – mondta. – Szóval nagyon régen valószínűleg valami tényleg történt itt, amire aztán mindenki felhúzhatta a saját történetét, amit csak akart.
Végiggondolta, hogy mit is mondtak neki, amíg a városban volt, és bizony voltak eltűnések a mesék között. Aminek így visszagondolva nem is örült. Remélte, hogy a társnője téved és nem lesz ennyire elcseszve a dolog.
- Volt egy gyerekáldozós boszorkány mese, aztán egy öreg férfi, aki rabszolgákat kínzott. Egy családapa, aki a világválság idején megölte a teljes családját. Az utolsó pedig valamilyen európai fickó, aki nőket hozott fel ide, de többé nem látták a nőket…
Bent a konyhánál becsukta az ajtót és még talált is egy nagyobb konyhakést, amit magához vett, biztos, ami biztos alapon. Majd mentek is oda, ahol a lift volt korábban. Abban a szobában Dany már nem volt bent, úgy tűnt, hogy ment tovább keresgélni, hogy feljusson Moira után. Legalább is a lány így gondolta, azonban minden ajtó csukva volt. És a délebbi szobában sem volt, a lift pedig eltűnt.
- A francba! – mondta idegesen. – Itt volt a lift – mutatott az ajtóra. – Azzal mentem fel oda, ahol találkoztunk…
Közben hallani lehetett, hogy bármi is volt annál a furcsa tónál elindult onnan, márpedig akkor ide fog jutni, ahol most vannak. Ha a másik lány nem gátolta meg, akkor becsukta a szoba ajtaját – azt, ami a csúszdás szobába nyílik – remélve, hogy bármi van kint az elmegy másfelé majd.
- Valamelyik nyugati ajtón túl kell lennie a ház felépítését nézve majd a feljárónak – suttogta.
A kést a kezében szorongatta és itt a liftes szobában – vagyis amelyikből nyílt a lift – ott a nyugati ajtót próbálja óvatosan kinyitni, hogy megnézze mi lehet a másik szobában. Ha a társnője próbálja meggátolni, vagy mondja, hogy ne tegye, vagy más ötlete van, akkor a szerint cselekszik.

felszerelés/egyebek:


_________________
Reneszánsz: Meadow Kerr-Osborne, Árva / Mayko Outerbridge / Okoye Baku; X-diák: Brahe Elaine McKenzie
Ultimate/Újvilág: Meadow Kerr-Osborne, Halloween 2017: Moira Amelia Sheppard
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Jez1Pf0
Meadow Kerr-Osborne
Meadow Kerr-Osborne
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 237
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3254-meadow-kerr-osborne https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Empty Re: Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Kedd 16 Jan. 2018, 18:05

Árulás az elhagyatott házban

Következő körváltás: 2018. január 19. (Péntek)


Térkép:


Játékosok: Jayden Anderson, Moira Amelia Sheppard, Daniel Washington, Caroline Hex

Mivel Jenna nem írt ezért majd következő körben váltok.


_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Empty Re: Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban

Témanyitás by Jenna Collins Pént. 19 Jan. 2018, 16:16

~ Caroline Hex ~

Én azon az állásponton vagyok, hogy a helyiek horror storyjai csak túrista csalógató "reklám fogások", nem hiszem, hogy tudják mi van itt, illetve mi történt itt valójában. Közben a csaj elmesélte miket hallott.
- Hát, annyira választani kéne, a gyilkos családapára tippelnék, azokból kiindulva, amiket fent láttam.
Közben haladunk a cél felé, eddig zavartalanul.
- Belegondolva, ez az elmélet igazolná azt a fura rajzot, amit találtam. - lehet nem kellett volna elégetni, de már mindegy, kicsúszik egy hangos gondolat is - De akkor nem értem, hogyha apu a hunyó, miért a gyerek tűnt el a festményről.
Valóban meg lett a konyha, sikerült is összeszedni, amit akartam, még épp időben, lehet táraságunk lesz. A kiabálás után, b*szhatom a halk mozgást, de még talán meglóghatunk előle, legalábbis időt nyerhetünk. Elindultunk, hogy megkeressük a liftet, mivel a másik csaj tudja hl is van, így őt követem, közben sűrűn lesegetek hátra a vállam fölött és hegyezem a fülem. Úgy fest a lift eltűnt és még az a valami is elindult, talán utánunk, k*rva jó, na most mit csináljunk. Nyugtató nagy levegő, nem mintha ebben a helyzetben ez annyira beválna. Azt mondja, hogy nyugat felé lehet a feljáró.
- Mintha ez a ház annyira logikusan lenne felépítve, olyan mint egy rohadt útvesztő. - sóhajtok - De jobbat nem tudunk, menjünk.
Hagyom, hogy előre menjen. Jó lett volna találni valami térképet vagy ilyesmit ehhez a francos házhoz. Közben felfedezem a kést a csajnál.
- Tudod használni? - mert ha nem, lehet az üldözőnknek kezdvez vele, de ne legyen igazam.
Próbálom nem összecsinálni magam, a teljes lelki békéről már letettem. Nem jelnek kellett volna venni azt a hülye álmot, hanem figyelmeztetésnek.


Felszerelés és ruházat:

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Empty Re: Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Pént. 19 Jan. 2018, 22:15

Árulás az elhagyatott házban

Következő körváltás: 2018. január 23. (kedd)



Térkép:


Játékosok: Jayden Anderson, Moira Amelia Sheppard, Daniel Washington, Caroline Hex

A kis csapat úgy dönt nem próbálja megkeresni Dannyt és inkább a feljárót próbálják megtalálni. Miközben egyre közeledik az a valami vagy valaki, a két lány a nyugati szobába veti magát. A nyugati szoba furcsa volt. Szemben a ház többi részével ellentétben, a falak nélkülözték a festéket és a tapétát is. A falakon itt csak a beléjük nyitott tároló rekeszek szolgáltak díszként. Szemmel láthatólag régen volt itt utoljára ember. Az összes ládát és a padlót is vastag por lepte be. A rekeszekben lévő faládák többségén volt valamilyen felirat, de a legtöbb olvashatatlan volt. Amiken el tudták olvasni azokon Caroline számára ismerős nevek voltak. Legalábbis ahogy meg tudta tippelni. Ugyan azok a betűk szerepeltek a ládákon, mint fent a galériában, a képek alatt. Néhány láda nyitva volt, de ezek üresek is voltak. Néhány láda egész nagy volt, akár egy ember is belefért volna. A szoba másik oldalán látták a tovább vezető ajtót. EZ az ajtó nagyobbnak és vastagabbnak tűnt, mint a többi. Talán még azt is megtudja állítani, aki vagy ami a tónál ivott. Ha arra mennek tovább, ezt hamarosan letesztelhetik. Ugyanis egyre közelebbről hallani a nehéz lépéseit.  


_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Empty Re: Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban

Témanyitás by Meadow Kerr-Osborne Szomb. 20 Jan. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Halloween 2017
Moira Amelia Sheppard
Főiskolai bölcsész hallgató



Játékostárs(ak) neve: Daniel Washington és Caroline Hex


~ Helyszín: Grover's Corners kisváros, elhagyatott ház ~
kép:

Moira érdekesnek találta azt, amit a másik lány mondott és még ötlete is volt, hogy a családos gyilkosságos dolog lehetett az eredeti történet.
- Mi volt fent? – kérdezte. – Miattad nem mentem fel, nem akartalak az esetleges kutatómunkádban zavarni…
Eltűnt a gyerek a képről? Ez már eléggé horrorfilmes dolognak tűnt. Nem akarta megsérteni a lányt azzal, hogy nem-e tévedett, vagy rosszul látta a filmet, mert azok alapján, amit itt látott már könnyedén elhitte volna mindezt. Lehet, hogy apu volt a hunyó, de a Supernaturalból kiindulva lehet, hogy a gyerek volt az, aki itt ragadt és nem jutott a túlvilágra, akkor pedig logikusnak tűnt.
- Ha a Supernaturalból indulunk ki, akkor lehet, hogy a fiú a ház szelleme, nem? – kérdezte. – Végtére is ő halt erőszakos halált, őt köti ide valami és akarhat bosszút állni, mint az a nő abban a részben, aki nem tudta magáról, hogy szellem és ezért nem tudott tovább állni. Lehet, hogy az apját akarja meg… bocsánat, ha ideges vagyok, sokat beszélek.
Haladt előre és benyitott a következő helységbe, ahol nem volt festés, tapéta, se semmi, csak rekeszek. Ennek a helységnek a végén pedig egy vastagabb, nagyobb ajtó is volt, ami talán elég volt a közeledő kinn tartásához. Fogalma sem volt, hogy mi lehet az, remélte, hogy nem Dany-t szállta meg valami, vagy ölte meg azaz alak.
- Nem igazán – vallotta be. – Ha te igen, akkor örömmel odaadom.
Ha a lány elkérte, akkor tényleg át is adta neki, közben pedig igyekezett haladni a másik ajtóig és kinyitni, hogy megnézhessék mi van abban a szobában. Ha semmi, ami veszélyes lenne rájuk, akkor igyekszik is bemenni, ha pedig a másik lány jött, akkor maguk mögött próbálja be is csukni az ajtót. Esetleg eltorlaszolni, ha volt mivel.

felszerelés/egyebek:


_________________
Reneszánsz: Meadow Kerr-Osborne, Árva / Mayko Outerbridge / Okoye Baku; X-diák: Brahe Elaine McKenzie
Ultimate/Újvilág: Meadow Kerr-Osborne, Halloween 2017: Moira Amelia Sheppard
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Jez1Pf0
Meadow Kerr-Osborne
Meadow Kerr-Osborne
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 237
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3254-meadow-kerr-osborne https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Empty Re: Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban

Témanyitás by Jenna Collins Vas. 21 Jan. 2018, 23:26

~ Caroline Hex ~

Hogy mi volt fent? Hát...
- Először is egy galéria, portrékkal, gondolom a családról, akié a ház volt, aztán egy mini templom, padokkal meg orgonával, na ott kezdődött a para, valami egyházi zene szólt, akkor még azt hittem valaki szórakozik. Aztán egy oltár szoba egy Jézus szoborral, meg friss kajával, gyümölcsök voltak és onnantól, mintha figyelt volna valaki. Aztán ott volt egy régi kondi, de ott nem sok minden volt, egy kis vér egy vasrúdon, meg pár pentagram vésve a bordás falba. Az utsó szobát meg mintha felgyújtották volna, volt valami felfestés a földön, némi gyertya viasz meg törött üveg, éés onnan nyílt a szoba, ahol valszeg kinyitottam Pandora szelencéjét, legalábbis akkor gyorsult fel úgy minden. Hálószoba, nagy kupi, ruhák a földön, mindenféle és egy lába, kinyitottam, elég büdös volt, meg volt benne valami köpeny szerű, nem volt időm megnézni, főleg azután, hogy észre vettem eltorzult a festmény. - a hideg kirázott ahogy a végére értem - Szóval akkor hanyatt homlok menekültem és nyomtam egy tigris bukfencet a lépcsőn, aztán elfogott egy fura érzés, mintha a kis rohadék be akart volna férkőzni a fejembe, de úgy érzem most jól vagyok, azt le számítva, hogy van egy "enyhe" halálfálelmem.
Aztán válaszol a hangos gondolataimra is. Nem mondom, hogy hülyeség, amit mond, de nem egészen értek vele egyet ebben a szituban. Megvárom míg befejezi, kicsit mintha belelendült volna.
- Nem gáz. - nyugtatom meg - Szerintem tuti, hogy a gyerek partyzik. Viszont ott volt az a rész, ahol a kis csaj tűnt el a képről, de ő is gyilkolta le a családot. Tudod, a borotvás, ott is az apát vádolták. De akár mi is történt, egy gyerek lelke ha itt ragad, hamarabb megkattan, mint egy felnőtt és még durvább is, legalábbis szerintem, zéró önkontroll.
Ahogy haladunk tovább találunk egy...ugye ez nem az amire gondolok. Azok falba rejtett fiókoknak tűnnek nekem, ember méretűek, mint egy hullaház vagy.... KRIPTA! Na ne már! Ki az a barom aki a saját házába temetkezik? De komolyan! Jézus gyere le...már mint, ne, az emeleti szobából ne, még az hiányzik. Jobban megnézni nem akartam, időveszteség lett volna, úgyhogy még simán lehet hogy tévedek és a nagyi kompótjai vannak berejtve, de erősen kétlem. Az a bazi ajtó viszont valamennyire bíztató, valamennyire...lehet az éhen halás se épp egy szép halál, de inkább az, mint a marcangolás. Közben kiszúrtam a kést a csaj kezében és az sem ébresztett bennem túl sok bizalmat, főleg, hogy mint kiderült, nem igazá tudja használni.
- Áh, kb annyira mint te, úgyhogy megtarthatod. De lehetőleg másnak ne nagyon akard oda adni. - remélem nem mi leszünk vele megbökdösve.
Közben hallatszik, hogy azaz akármi "szagot fogott" és közelít. Most is hagytam a másik lányt, hogy előre menjen, hátha biztonságos az a szoba, azzal a szép maszívnak tűnő ajtóval és azt sem biztos bánná ha tovább lehetne menni, mondjuk egyenesen a földszintre, de tudom, szép álom. Egyelőre jó lesz, hogy meghúzzuk bent magunkat. Ha tiszta a terep és bent vagyunk, talán meg kéne hinteni a küszöböt egy kis sóval.


Felszerelés és ruházat:

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Empty Re: Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Kedd 23 Jan. 2018, 16:08

Árulás az elhagyatott házban

Következő körváltás: 2018. január 27. (szombat)


Térkép:


Játékosok: Jayden Anderson, Moira Amelia Sheppard, Daniel Washington, Caroline Hex

Nem sokat időztek a teremben, ami talán a legjobb ötlet volt, hiszen egyre közelebbről hallották a lépéseket és a csörömpölést. A nehezebb ajtó nem meglepő módon nehezebben nyílt, de ezt is meg tudták oldani. Ahogy beléptek, Caroline rájöhetett, hogy a sejtése nem volt helyes. Az előző szoba nem kripta volt, hiszen ez a mostani az. Ahogy az előző szobában nem volt tapéta se festés, úgy ebben még falak meg padló sem. Úgy tűnt, hogy csak egy kivájt üreg volt, amit pár igazán régi faoszlop tartott fent. A földből több kereszt állt ki, mellettük összetéveszthetetlen dombok. Az egyetlen kivétel egy frissen ásott sír volt, ami mellett egy férfi hullája feküdt. Ha közelebbről megnézik, akkor látszik, hogy nem más, mint az őrült öregember tegnapról. Caroline-nak feltűnik, hogy nem lehetett régen halott, de ránézésre nem tudja megállapítani a halál okát, ahhoz több vizsgálat kellene. Mindeközben persze végig hallják a csörömpölést maguk mögött. Ami még rosszabb, hogy első ránézésre nincsen innen kivezető út, úgy tűnik, hogy itt zsákutcába futottak. Ha mindezek ellenére megpróbálják eltorlaszolni az ajtót, akkor találnak pár ásó szerszámot, amikkel megpróbálhatják.


_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Empty Re: Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban

Témanyitás by Meadow Kerr-Osborne Szer. 24 Jan. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Halloween 2017
Moira Amelia Sheppard
Főiskolai bölcsész hallgató



Játékostárs(ak) neve: Daniel Washington és Caroline Hex


~ Helyszín: Grover's Corners kisváros, elhagyatott ház ~
kép:

Kissé megborzongott, amikor a másik lány elmondta, hogy mi is volt odafent. Hát az közel sem volt olyan barátságos, mint amit ő maga látott, bár azért az sem volt semmi. Igaz jellemzően csak amolyan furcsa ház, bár a sakkbábuk azok furák voltak, de ennyi. A labor nem illett ide, és a tó.
- Okés, ez sokkalta rosszabb, mint amit én láttam – vallotta be. – Én csak furcsa, fucsa dolgokat mint a lift… és a tó.. de ez semmi ahhoz képet, amit te…
Az eltűnő gyerekre bólogatott, hogy igen, ezt ő maga is elképzelhetőnek tartja, legalább is az alapján, amit a sorozatokból tudott. Akkor már csak meg kellett volna a gyerek tetemét találni és elégetni, vagy bármilyen hozzá tartozó dolgot, mindent és tárgyat is.
- Hol találhatjuk, amit égetni kell? – kérdezte.
Odalent a késnél kiderült, hogy a másik lány sem tudja használni, így akkor megtartotta és remélte, hogy azért egy szúrást, vagy hasonlót tud majd önvédelemből bevinni, bólintott, hogy másnak ne akarja odaadni.
- Nem tervezem – ígérte meg.
Már abban a pillanatban rosszul érezte magát, amikor bementek a vastagabb ajtós szobába, nem voltak falak, padló, csak néhány faoszlop. Nem volt innen kijárat, de egy sír igen, itt már tényleg rosszullét kerülgette. A sírnál fekvő férfit felismerte, ő lövöldözött tegnap.
- Jó ég, ennek a fazonnak nem börtönben kellene lennie a tegnapiért? – kérdezte egy oktávval magasabb hangon, mint eddig.
Igyekezett elfordulni, hogy ne is lássa azt, de a legrosszabb az volt, hogy zsákutca volt ez a hely az a valami kint meg egyfolytában közeledett. Igyekezett gyorsan gondolkodni, de nem sok minden jutott eszébe a horroros kliséken kívül, mígnem…
- Ha hagynánk, hogy bejöjjön, a hátába kerülünk, belökjük, mi kifutunk és behúzzuk, bezárjuk az ajtót, míg az a valami bent van? – kérdezte halkan.
Más nem jutott eszébe, ha a másik lány benne volt ebben, akkor megáll az egyik oldalán az ajtónak, hogy majd tehesse, amit tenni kell. Ha azonban Caroline-nak volt jobb ötlete, akkor örömmel hallgatta.

felszerelés/egyebek:


_________________
Reneszánsz: Meadow Kerr-Osborne, Árva / Mayko Outerbridge / Okoye Baku; X-diák: Brahe Elaine McKenzie
Ultimate/Újvilág: Meadow Kerr-Osborne, Halloween 2017: Moira Amelia Sheppard
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Jez1Pf0
Meadow Kerr-Osborne
Meadow Kerr-Osborne
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 237
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3254-meadow-kerr-osborne https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Empty Re: Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Szomb. 27 Jan. 2018, 23:58

Árulás az elhagyatott házban

Következő körváltás: 2018. január 31. (szerda)


Térkép:


Játékosok: Jayden Anderson, Moira Amelia Sheppard, Daniel Washington, Caroline Hex

Jennának jobbulást Smile, körváltás február 4.-én lesz.


_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban - Page 4 Empty Re: Halloween 2017 - Árulás az elhagyatott házban

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.