High Bridge

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

High Bridge - Page 2 Empty Re: High Bridge

Témanyitás by Thorhalla Pént. 28 Okt. 2011, 10:50

Mily „megnyugtató” volt látni, hogy a SHIELD munkatársai, kiknek kötelességük lenne ezt az alakot börtönbe juttatni észre sem veszik, hogy egy mészárossal állunk szemben s csak nyugodtan s békésen hagyják csacsogni, mintha csak egy győztes háborúról beszélnének, mint a jégóriások ellen arattunk.
- A múltban megpróbáltál megfojtani egy SHIELD ügynököt, egy másikat lelőni. Rendőrök tucatjai végezték a kezed által – néztem rá undorodva. – De mindezt nézzük el, mert te nem ártasz senkinek?
Ezen alaknál még az orgyilkosi múltam is tisztább volt.
- Ó drágám, nem ismered a szenvedést – feleltem. – Igazságosztó? Az aktákban szereplő elmebeteg sorozatgyilkos sokkal inkább illik rá.
Miközben mindenki az elméleteket várta a gépember nézett körbe, s a számlálóra tévedt a tekintetem. Egy pillanatra gúnyosan mosolyodtam el, ennyit a halandók félelméről, ez most kellemetlen lesz. Elkezdtem varázsszavakat suttogni, hogy a robbanás okozta tüzet képes legyek felfogni s irányítani, hogy senkinek se legyen ettől baja.

Szóval nem csak magát Hellstorm-ot kellett elfogni, hanem még csatlósai is voltak, s a férfi szerint nem is kevesen. Bólintottam, a többiek beszédébe inkább nem szóltam bele, bár igencsak érdekes volt számomra, hogy kettőnkön kívül senki sem óhajtotta a tényleges feladatát elvégezni, pedig négyen is voltunk itt a SHIELD-től, ötödiknek meg még Constantine is. Tyler-re néztem, miközben elindult valamerre s egy ponyvát levett a helyéről.
< - Az átokba! >
Mondtam, mikor megláttam a csökkenő számokat, láttam, hogy Halla nem próbál menekülni, hanem varázsláshoz készülődik, ez volt az, mit nem szándékoztam hagyni, hogy végigcsinálja, hiszen még időnk sem volt minderre. Mozdultam felé, majd ebből a mozdulatból felkapom s ugrok egyet kifelé a fal felé, az ugrás közben a fejszével vágok egyet a falba, hogy kiutat készítsek magunknak s innen még egyet ugrok teljes erőmből, hogy a lehető legtávolabb juttassam a menyasszonyomat a robbanás elől s így védjem meg őt ettől.


Fegyver: Fagymarok
Mágia: 50 egység

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
High Bridge - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

High Bridge - Page 2 Empty Re: High Bridge

Témanyitás by Quentine Constantine Pént. 28 Okt. 2011, 15:43

A szemeim elkerekednek Rorschach kis mutatványa láttán. Szóval valahogy szert tett Magneto képességére, ez kezd egyre érdekesebb lenni, nem csak személyiségek de képességek gyűjtőhelye is lett. Veszély fickó. Pláne azért, mert ilyen kiszámíthatatlan.
-Én szívesen látnálak az oldalunkon küzdeni, de magam mögé azért nem engednélek. Bocs, de jobb most őszintének lenni, mint bevetés közben elbukni.
Thorhalla persze még ennél is őszintébb, és világosabb, mikor Rorschach szenvedéseiről van szó. Ahogy Morsust hallgatom, különös hangot hallok meg, és mikor odanézek, hogy mit csinál Tyler...
-Hogy az a...
Einar után kezdek rohanni, ahogy csak bírok, és teljes erőmből (5 tonnás erő) próbálom meg átszakítani a falat, ha neki esetleg nem sikerült elsőre. A vállammal rohanok neki, és közben azon filózok, vajon ha tüzet tudok teremteni, ami nem éget engem, akkor el is tudom nyelni ezt a tüzet? Jó lenne. Rohadtul jó lenne.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
High Bridge - Page 2 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

High Bridge - Page 2 Empty Re: High Bridge

Témanyitás by Sav Vas. 30 Okt. 2011, 21:42

Jobb már nem is lehetne…Hellstorm profi gyilkosokat fogadott. Ezek szerint számított rá, hogy egy ilyen csapat összeverődik ellene. Kemény éjszakának nézünk elébe.
Kezd zavarni, hogy a Playboy cica, akit már így második pillantásra felismerek az újságból, csak a bűvészkedő fickót szeretné elfogni, ahelyett, hogy a lényegre koncentrálna. Hellstorm kiiktatására.
A vita végül nem zárul le köztük. A szedett-vedett társaság egyik tagja egy ponyvával letakart halomhoz lép és lerántja azt. Egy pillanattal később a nagydarab baltás viking felkapja a szexbálványt és „hősiesen” a falnak rohan. Ha ők menekülnek, valami nagy baj van.
A korábban Quentine néven bemutatkozó férfi is a nyomukba ered. Ennyi nekem elég.
- John! Jobb lesz lelépni!
Ezzel meg is fogom a dokit és a menekülők után tolom, hogy mi is kijuthassunk, ha nekik sikerül áttörniük a falon.

_________________
A padláson nincs semmi félelmetes.
Mesélő
Reneszánsz: David A. Cid Xavier - mutáns tanár, Charles Xavier - vendég tudat David elméjében
Outsiders: David A. Cid "Sav" - bárvezető és problémamegoldó
Mesélő: James Splinter / Emma Frost
High Bridge - Page 2 Smsf94High Bridge - Page 2 3524xet
Sav
Sav
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 123
Hozzászólások régi : 439
Korábbi szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Aktuális szint/kredit : 7.szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 05.
Tartózkodási hely : A Valóság Határa

Karakteradatok
Főkarakter: Sav
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

High Bridge - Page 2 Empty Re: High Bridge

Témanyitás by Tyler Hétf. 31 Okt. 2011, 13:21

-Több személy és már Magneto képessége is a birtokában van, igazán érdekes....-
Nem különben veszélyes is, de ezt már nem teszi hozzá, hisz hirtelen furcsa érzés fogja el. Mintha fájna a feje, vagyis nem mintha. Tényleg ezt érzi, ami szinte lehetetlennek tűnik. De mintha külső forrásból eredne. Ahogy közelebb lép a polchoz egyre erősödik, s egyre biztosabb benne, hogy onnan ered a forrása. Megragadja a plédet és egy mozdulattal lerántja azt. Ahogy meglátja a bombát, azonnal mozdul. A számításai alapján Einar van hozzá legközelebb így arrafelé lendül, ha van ablak a közelben akkor azon keresztül ugrik ha nincs akkor az Einar ütötte lyukon keresztül veti magát ki az épületből.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

High Bridge - Page 2 Empty Re: High Bridge

Témanyitás by Bishop Hétf. 31 Okt. 2011, 17:22

Hallának nem tetszik a helyzet, megértem. De összességében, mindenki úgy gondolja érdemes lenne elkapni Hellstormot. Hamar kiderül nem lesz az olyan egyszerű menet, bérgyilkosok is vannak a képben.
~ Remek, ez sem lesz egyszerű menet, ráadásul legális sem, se támogatás se semmi... Mi ez a nagy mozgolódás? Bomba?
/Elnézést, nem tudom rajtam van-e a pancél/
Ha rajtam van a páncélom, akkor annak segítségével próbálok ajtón/falon át menekülni, közben a taszító sugarat a bombára irányítani.
Ha nincs akkor a legközelebb kijáraton át távozni, legyen az akármi.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

High Bridge - Page 2 Empty Re: High Bridge

Témanyitás by Dr. John Huniver Szer. 02 Nov. 2011, 19:45

- Bérgyilkosok... Ennél jobb már nem is lehetne... - morogja a doki nemlétező bajusza alatt. Eddigi naivságból eredő bátorsága immáron semmivé vált. Ő, egy tudós, mit tudna tenni egy halom bérgyilkos ellen? Esélytelen. Még jó, hogy itt van David, az ész, aki vigyáz rá. Az izomcsávókról és csajokról nem is beszélve. Most is épp faltörősdit játszanak. Már épp készül beszállni, mikor David ideges hangját hallva kapcsol, hogy nem véletlenül teszik azt amit.
- Jó! - kiállt vissza Davidnek válasz gyanánt, ahogy az jobbját fogva futásra készteti. Szedi is lábait, bármi is legyen a veszély forrása.
- Tán csak nem már itt is vannak azok a bérgyilkosok? - kérdi közben, azt gondolván előlük kell gyorsan menekülniük.

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

High Bridge - Page 2 Empty Re: High Bridge

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Szer. 02 Nov. 2011, 21:13


Persze az asgardiak nem basetball-oznak, így nem csoda, ha csapása nem sikerül. Ezzel legalább felmérte ellenfele gyorsaságát.
- A düh a démonok erénye. Kit düh ural, a démon ural. Engem pedig egy démon se ural! - replikázik vissza Sarahnak villámló szemekkel, kezei közt buzogányát markolva készül újabb támadásra. De a démoni farok gyorsabb, így a tipikus erőhúzogatós játék veszi kezdetét, mert, hogy Ziltor nem hagyja csak úgy kirántani buzogányát. Megveti lábait és húzza ellenkező irányba a farkat. Jobb fogást remélve egyik kezével el is próbálja kapni a rátekeredett farokvéget és jól megszorítani, hátha a fájdalomtól a démon enged, hiszen másik kezével kitartóan fogja vissza a lényt.
- Ha kedvelsz, akkor légy jó démon, és térj vissza otthonodba! Mert ártalmára nem lehetsz a midgardiaknak! - dörren Ziltor érces hangja.

_________________
Ziltor midgardi őrző
Paul Pachner kampós kezű norvég halász
Lucy Huniver
T'Nak
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

High Bridge - Page 2 Empty Re: High Bridge

Témanyitás by Morsus Hétf. 07 Nov. 2011, 22:46

Raktár:
Thorhalla varázsolni próbál, de Einar megakasztja és felkapja. Szellemlovas és Einar egyszerre törik ki a falat, felettük egy ablakokon pedig Bishop repül ki a páncéljában és Tyler az új testében ugrik ki.
00:02
00:01
A bomba robban. A csapat egy durranást hall majd semmit és mind érzik a forróságot.

Hajó:
Ziltor és Sarah folytatnák kis "táncukat", amikor a raktár mellettük felrobban. A robbanás mindkettejüket a földre dönti.
Mikor felkellnek akkor ébred fel Einar, Thorhalla, Szellemlovas és Tyler. Huniver él, de eszméletlen. Sav hátán a ruha ég és nincs magánál, ez igaz Zackre is. A legrosszabb állapotban Rorschach és Murlock van. Valószínűleg ők voltak a leglassabbak. Mindketten lángolnak még. Sarah társait is elkapta a robbanás, halottak.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

High Bridge - Page 2 Empty Re: High Bridge

Témanyitás by Tyler Kedd 08 Nov. 2011, 07:56

Az Einar ütötte lyukon veti ki magát, még épp időben. A robbanás szele így is elkapja, és elveszti az eszméletét vagyis egy időre kikapcsol, ez helyesebb megfogalmazás. Mikor újra felébred, már az utcán fekszik, felül s azonnal Sav-hoz siet és a saját pulóverével megpróbálja eloltani a lángoló hátát, majd ha sikerül akkor ezt teszi a másik kettővel is, hacsak más meg nem előzi. ez esetben Zackhez lép és megpróbálja felébreszteni. Egy-két pofonnal is hogy ha szükséges, és nincs nagyobb baja.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

High Bridge - Page 2 Empty Re: High Bridge

Témanyitás by Sarah Kedd 08 Nov. 2011, 15:57

Nem sikerül végül elvennem a vikingtől a bunkóját, és elég érdekes huzigálós játék alakul ki, ami végül nem vezet sehova, már csak azért sem mert nem is messze felrobban egy raktár, ami miatt mindketten a földön kötünk ki. Kicsit megüt az adrenalina hirtelen robbanástól, és gyorsan reagálva rugó módjára magam alá tekerem a farkam, majd kilövöm magam felfele, ami egy elég érdekes módszer, a levegőben végiggondolván így hasonfekvésből talán nem volt annyira tanácsos ezt tenni. Szerencsémre nem nagyot löktem magamon, így csak kicsit nyekkenek amikor ismét padlót fogok. Kicsit fájdalmasan feltápászkodok a padlóról, majd ha Ziltor még a földön van akkor oda nyújtom neki a farkam hogy felsegítsem a földről, nem is tudom hogy miért, lehet ki kéne használnom és megölni, de nem érzem rajta hogy félvér lenne, így ő nem tartozik a munkakörömbe. Ha elfogadja a segítséget, ha nem...
- Kedves vagyok hozzád, te meg úgy viszonzod hogy el akarsz küldeni? Bunkó norvégok. - Fordulok el gyermekiesen megsértődve. - Ezt most itt befejeztük, menjünk nézzük meg hogy mi folyik ott, aztán majd meglátjuk hogy mi lessz. - Utalok ezzel a harcunkra, majd megindulok a raktár felé. Menet közben még megállok az egyik társam hullája mellett, amelyet a farkammal a derekánál fogva megemelek.
- Pocsék munkaerő voltatok. - Mondom bármiféle sajnálat nélkül, majd a testet arrébb dobom, és folytatom az utam. Oda érvén a robbanás helyszínére kissé körül nézek, ám nem vélem úgy hogy tennem kéne valamit azokért akik ott vannak, szóval karba tett kézzel ácsorgok és figyelek.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

High Bridge - Page 2 Empty Re: High Bridge

Témanyitás by Thorhalla Kedd 08 Nov. 2011, 16:08

Még arra sem volt időm, hogy a varázslatomat végigmondjam, mivel meg tudtam volna akadályozni a robbanást, legalább is így véltem, mikor Einar felkapott s én a nyakába kapaszkodtam. Rendben van, hogy a testőröm s vigyázóm, de nem kellene ennyire túlzásba vinnie mindezt. A falnál, mikor odaértünk kissé összehúztam magam, hogy ne tegyen bennem kárt az átütése. Odakint a forró levegőt éreztem s mintha valami megütött volna. Kissé fejfájással tértem magamhoz s még egy aurát éreztem meg a közelben, mi nem Einar-é volt, s nem hasonlított ahhoz sem, mit atyám Thor, leendő apósom Skurge közelében éreztem. S ahhoz sem, kivel egyszer találkoztunk, de csak halandó énben volt. körbenéztem, Einar rendben volt a halandókat a gépember már nekilátott rendbe hozni, így az Asgardi felé fordítottam a tekintetem. Atyám küldte őt testőrnek, vagy tán nagybátyám a fejemért? A hátamról előhúztam a kardomat s abba az irányba fordultam merről az aurát éreztem s még egy griffet is megpillantottam.
< - Ki vagy idegen? – kérdeztem hangosan. – Jöjj elő s mutasd magad s mond, hogy melyik urat szolgálod! – hangom parancsoló s uralkodói, nem mutathattam az előbb történtek ellenére sem gyengeséget. >

A kijutás még szerencsére sikerült, de nem jutottunk túl messzire, mintha valami keménnyel vágtak volna hátba, azt éreztem még utoljára, mikor Halla is kiesett a karjaimból s én is a földre kerültem. Egy fejrázással tértem magamhoz, de nem voltunk egyedül. A többiek is itt voltak, akárcsak egy másik Asgardi a közelben. Teljesen biztosra vettem, hogy ő is megérzett minket. Idegesen néztem körbe s ragadtam meg a csatabárdot.
- Nem vagyunk egyedül – suttogtam a többieknek. – Van itt még egy Asgardi.
Nem tudtam, hogy mire számíthatok, számíthatunk, hogyha megtudták, hogy életben van, akkor minden bizonnyal olyanok jönnek utána, akik meg akarják ölni. Mivel nem ismertem fel a közelben levőt, így erre gondoltam, hogy ellenünk lehet. Halla pedig már hívta is, hogy jöjjön elő, a hátasát már így is láttam, a griffet. A körülöttünk levőkre néztem.
- Hívd a gyógyítókat! – szóltam Tyler-re s a páncélosra. – Itt ők a leghasznosabbak s jussunk le innen.
Körbenéztem azon a helyen, hol voltunk, hogy kik s mik voltak még itt. Nem bízhattam abban, hogy nem jönnek ellenőrizni, hogy élünk-e még.


Fegyver: Fagymarok
Mágia: 50 egység

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
High Bridge - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

High Bridge - Page 2 Empty Re: High Bridge

Témanyitás by Dr. John Huniver Kedd 08 Nov. 2011, 19:09

Nagyot repül, padlót fog és aztán semmi. Az adás megszakadt. Ha lángolt is, nem érezte. Ha eloltották lángolását, azt sem érzi. Mivel őt még nem pofozták fel, így csak fekszik ott, akárhol is, eszméletlenül.

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

High Bridge - Page 2 Empty Re: High Bridge

Témanyitás by Bishop Kedd 08 Nov. 2011, 19:55

Sikerül még időben az ablakon át távozni, de ugyanúgy érzem a hőhatást, és tudtam ennek nem lesz túl jó vége éppenséggel.
Próbálom magam összeszedni és megnézni, hogy mennyire vagyok egyben. Ha rendben vagyok akkor foglalkozok a többiekkel, ha nem akkor meglátom mit tehetek. Ezután rögtön kapom is a feladatot.
~ Gyógyítót? Orvost vagy mi? Orvos kell tuti!
Ezután akkor teljesítem a parancsot és próbálok találni egy orvost. Közben azért ha nagyobb csata vagy ilyesmi lenne, inkább ott próbálnék segíteni, legalább letesztelem a taszító sugarat.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

High Bridge - Page 2 Empty Re: High Bridge

Témanyitás by Ultimate Guru Kedd 08 Nov. 2011, 20:07

Vannak itt túlbuzgó hősjelöltek, zöldfülű kezdők, fennhéjázó barmok, és még nálunk is zakkantabb alakok… Csodás kis teazsúrnak nézünk elébe, srácok.

Hrrm. Egyikükben sem bízom.

Szokás szerint.

Elég! Az a Morsus nevű alak ismeri Rorschachot! Ebből még baj lehet…

Ha ismer, annál jobb. Tudja, hogy mire vagyok képes a hitetlenekkel és árulókkal.

- Igen, Rorschach vagyok, Zacharias Morsus. Ha te is detektív vagy, társamnak tekinthetlek, de csak amennyiben Isten oldalán irtod a bűnt és a mocskot, ami--

Mi az ott? Hiszen…


A ROHADT ÉLETBE, EGY BOMBA!!! Mozduljatok, ostobák!!!

KÉSŐ!!!

A robbanás forrósága és ereje teljesen beterít. Megpróbáltam a legközelebbi ablak vagy ajtó felé ugrani, de a gyorsaságom csak emberi, a képességem pedig nem jött elő időben. Fogalmam sincs, kijutottam-e, és ez a sötétség, ami körülölel, a halál fagyos szorítása vagy csak az eszméletemet vesztettem el…

_________________
High Bridge - Page 2 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4407
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

High Bridge - Page 2 Empty Re: High Bridge

Témanyitás by Quentine Constantine Szer. 09 Nov. 2011, 13:58

Megjegyzés: nem, nem tudom elnyelni a tüzet. A jövőben sem kéne ezzel próbálkozni. Szerencsére viszont elég messze jutottam a bombától, bár a légnyomás megcsapott, és ki is ütött egy időre, sérülésem nincs, vagy már nincs.
Feltápászkodom, és igyekszem eloltani a többieket, ahogy Tyler is teszi, aztán ha már senki sem ég, körülnézek, mert a két asgardi egy harmadikat emleget a közelben. Asgardi helyett viszont egy nő tűnik fel először. Karba tett kézzel álldogál nem messze, és... Valahogy nem tetszik nekem ez a nő. A megjelenése, a tekintete, a tartása... Van benne valami, ami méltó ellenfélnek mutatja, és van benne valami, amitől azt érzem, félnem is kéne tőle... De mindenek van benne valami, ami miatt meg akarom ölni.
-Gyanítom, a nőnek köze lehet a robbanáshoz, túl nyugodtan nézelődik.
A nő (Sarah) felé indulok, és felkészülök rá, hogy talán megtámad valamiképpen.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
High Bridge - Page 2 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

High Bridge - Page 2 Empty Re: High Bridge

Témanyitás by Sav Csüt. 10 Nov. 2011, 14:31

A vikingeknek sikerül áttörniük a falon. Lököm is utánuk Johnt és magam is ugrom. Ekkor csap meg a forróság és taglóz le egy ellenállhatatlan erő.
Arra eszmélek, hogy valaki tapogatja a hátamat. A fejem zúg. Nem igazán tudok tisztán gondolkodni. A fájdalomnak mindenesetre örülök. Ez bizonyíja, hogy még életben vagyok.
Erős füstszag tölti meg az orromat. A hátamon még érzem a forróságot. Szerencsére szervezetem, savas révén jobban ellenáll a szélsőséges hatásoknak, mint egy átlagemberé. A lángoktól így nem tartottam, ezért is fedeztem Johnt a hátammal, de a lökéshullám végezhetett volna velem. én már csak ilyen mázlista vagyok, a francba is.
- John, Jól vagy? – nyögöm, miközben megpróbálok feltápászkodni.

_________________
A padláson nincs semmi félelmetes.
Mesélő
Reneszánsz: David A. Cid Xavier - mutáns tanár, Charles Xavier - vendég tudat David elméjében
Outsiders: David A. Cid "Sav" - bárvezető és problémamegoldó
Mesélő: James Splinter / Emma Frost
High Bridge - Page 2 Smsf94High Bridge - Page 2 3524xet
Sav
Sav
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 123
Hozzászólások régi : 439
Korábbi szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Aktuális szint/kredit : 7.szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 05.
Tartózkodási hely : A Valóság Határa

Karakteradatok
Főkarakter: Sav
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

High Bridge - Page 2 Empty Re: High Bridge

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Szomb. 12 Nov. 2011, 19:09


Harcuknak egy hatalmas robbanás vett véget. Ziltor padlót fog. Feltápászkodni pedig nem könnyű fájós tagokkal. Fura módon a démon farkát nyújtja. Ziltor gyanakodva ugyan, de elfogadja, így a több száz kilós asgardi újra talpon áll.
- Démon létedre furcsán kedves vagy. Hála segítségedért! Nem küldelék el, ha megígéred jó viselkedsz, s jó midgardiakat nem bántod. Norvég nem valék. Asgardi valék. - válaszol ércesen.
- Ha jól viseléd magadat, harcunk többé soha nem folytatódék. - indul el a démonnal a robbanás helye felé, ahol több emberformát is lát. És asgardit érez! Buzogányát nem rakja el, hiszen kettő is van ki gyanakvón méregeti őt, s egyik sem fegyvertelen. Még ha teljesen nem is ismeretlen.
<- Nem valék idegen! Ziltor vagyok, ki őrizé midgárd minden jó lakóját minden gonosztól légyen az midgardi avagy asgardi.> - válaszol hegyrengető hangján Hallának.

_________________
Ziltor midgardi őrző
Paul Pachner kampós kezű norvég halász
Lucy Huniver
T'Nak
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

High Bridge - Page 2 Empty Re: High Bridge

Témanyitás by Morsus Szomb. 19 Nov. 2011, 15:24

Tyler lassan magéhoz téríti Zacket, aki kábultan néz fel. Sav képes eloltani a tűzet Huniveren és felébreszteni a férfit. Einar és Ziltor egymást mérik fel. Bishop zavartan nézi honnan szerezhetne orvost, de semmit se lát a közelben csak ködöt és füstöt. Szellemlovas, a bőrkabátos lángoló csontváz indul meg Sarah felé. Thorhalla nagy hanggal szólítja fel támadójukat, hogy fedje fel magát. A válasz egy velőtrázó durranás. Thorhalla vérző fejjel zuhan a földre. A landolás szinte mindenkit sokkol. Ahogy a hatalmas istennő teste a földre omlik az felér a szabadság szobor leomlásával, egyszerűen elképzelhetetlen. Bishop az első, aki tudja mit is jelent ez, de a többiek is hamar rájöhetnek: mesterlövészek.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

High Bridge - Page 2 Empty Re: High Bridge

Témanyitás by Thorhalla Vas. 20 Nov. 2011, 10:35

S végre felfedte magát, szóval hát nem a nagybátyám küldte utánam, mert volt merszem elárulni. Dörrenés, meglepetten kaptam fel a fejem, mibe ekkor fájdalom hasított s mindent átvett a sötétség.
~ Thorhalla! – sikoltottam, ahogyan a földre kezdett dőlni.
Azonnal térdeltem le mellé és próbáltam volna megrázni, hogy ébredjen fel, ha képes lettem volna rá.
- Nem halhatsz meg! Ébredj! – kiáltoztam vele pánikolva. – Ha meghalsz, én is veled halok! ÉBREDJ!


//Folytatás: Thorhalla tudata//

Az előlépő asgardit mértem fel alaposan. A neve ismerős volt, mintha már hallottam volna, egy harcos, kit szinte csak dicsőítettek. Szinte biztosra vettem, hogy minket ismer, de az illem úgy diktálta, hogy megejtsem a bemutatkozást.
< - Az úrnő Thorhalla Thordottir, Asgard hercegnője, Lady Sif s Thor Odinson gyermeke. Én Einar Skurgeson vagyok – mutatkoztam be. – Jotunheim herceg, az úrnő testőre s jegyese, uraink Odin s Thor áldásával. >
Igaz a királyban nem voltam teljesen biztos, de Thor-t tudtam, hogy támogatta a jegyességünket is. felkaptam a fejem a lövésre. A mellettem álló kedvesem kezdett a földre omlani.
< - HALLA! – üvöltöttem. >
Azonnal néztem körbe, a lövés távolról jött, lövészek, ugrottam a kedvesemhez s óvatosan a fejét is tartva emeltem fel a földről, majd azonnal próbáltam fedezékbe jutni vele, valamilyen doboz, esetleg konténer, vagy hasonló mögé. Ha sikerült azonnal a mellkasára tettem a kezem, hogy megnézzem életben van-e még s a leheletét ellenőriztem. Ha él, indultam volna, hogy megkeressem, ki ezt tette.

~ Nem hagyhatod itt! ~ mondta Miller. ~ Ha megteszed mindketten meghalnak! ~
< - Mégis mit tegyek?! – mordultam fel idegesen miközben Jon-ra néztem. >
~ Hidd el, én sem örülök neki, de nincs más lehetőség! Csak egyvalaki van, aki ki tudja innen vinni biztonságban és eljuttatni őket Blake-hez. Aki hozzád hasonlóan valószínűleg az életét adná érte. Ott van a nyakában a jelző, hívd ide a halkirályt! ~
Dühösen néztem rá néhány pillanatig, de igaza volt, nem volt más lehetőség, ha itt marad lehet, hogy meghal, de lehet, hogy már a segítség is késő. Előhalászom a nyakából a jelzőt és Miller útmutatása alapján aktiválom. De ha csak átverés volt a hal részéről az egész… akkor nagyon meg fogja bánni. Egyelőre nem mozdulok csak a testemmel védem a kedvesemet, bízva, hogy a segítség pillanatokon belül megérkezik s utána mehetek elintézni, ki ezt tette vele.

Fegyver: Fagymarok
Mágia: 50 egység

//Aki még nem játszott velem, Jon és Steph nincsenek jelen, azért vannak dőlttel írva a beszédrészeik. Őket csak a saját asgardi oldaluk látja és ők tudnak velük társalogni, más aktuálisan nem. Thor képregényekben volt az efféle verzió, aztán mivel jópofa volt out-ra átvettem, nem mintha máshol lenne olyan asgardim, akinek van halandó fele…//


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 05 Feb. 2012, 22:20-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
High Bridge - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

High Bridge - Page 2 Empty Re: High Bridge

Témanyitás by Tyler Vas. 20 Nov. 2011, 14:53

Sikerül Zacket valahogy eszméletre pofoznia, s ha képes a férfi fel állni, akkor felsegíti a földről. De ebben a pillanatban, lövés dördül, s Thorhalla át lőtt fejjel, zuhan a földre. Szinte mindenki megfagy, s ő is ledermed egy pillanatra, majd Zacket felkapva, a lehető legközelebbi fedezékbe ugrik. Ha sikerül előkapja a pisztolyát, és megpróbálja kiszámolni, kideríteni, hogy hol helyezkedik el a lövész.
-Ha jól sejtem ezek a bérgyilkosok akikről beszélt. Van sejtése kik lehetnek?-
Miközben a fedezék mögül kinézve próbálja kiszúrni a lövöldözőt.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

High Bridge - Page 2 Empty Re: High Bridge

Témanyitás by Bishop Vas. 20 Nov. 2011, 16:08

Orvos az nincsen, a közelben legalábbis egy sincs. De nincs időm ezen bosszankodni, ugyanis van nagyobb baj is azon kívül, hogy a fele társaság sérült... Thorhalla egyik pillanatról a másikra a földre kerül, közben fülemben visszhangzik a moraj.
~ Mesterlövész(ek?) nagyon nem jó.
Rögtön a levegőbe emelkedek ha lehetséges, és onnan próbálom bemérni, hogy hol lehet a lövész. Ha ez nem lehetséges akkor fedezékbe vonulok, és onnan próbálom kiszúrni a lövészt.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

High Bridge - Page 2 Empty Re: High Bridge

Témanyitás by Quentine Constantine Vas. 20 Nov. 2011, 19:02

Mielőtt a nőhöz érhetnék, lövés dörren, de semmi köze sem a nőhöz, sem az asgardihoz. Úgy tűnik, sem neki, sem a nőnek nincs köze a támadáshoz, bár elég érdekes, hogy épp erre járnak, és nem kerüli el a fülemet az asgardi mondata sem, mely szerint a nő démon.
A lövésre megfordulok, és ekkor látom meg, hogy Thorhalla élettelenül omlik a földre. Rögtön a környező épületeket kezdem el pásztázni, a tetőket, ablakokat, olyan helyet keresek, ahonnan ráláthatnak Thorhallára, és nyilván abból az irányból, amerről lelőtték. Közben a kezembe misztikus láncot teremtek, melynek hosszát tudom változtatni, ha nincs túl messze a lövész, ezzel is elkaphatom, ha messzebb van, talán ahhoz a módszerhez nyúlok, amit még nem nagyon használtam, és motort teremtek.
-Démon, mi közöd van ehhez az egészhez? - Nem hagy nyugodni a nő viselkedése.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
High Bridge - Page 2 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

High Bridge - Page 2 Empty Re: High Bridge

Témanyitás by Sarah Hétf. 21 Nov. 2011, 16:40

Végignézve a társaságon, sokan vannak sokfélék, s az egyik furán néz rám, ami nem tetszik, nagyon nagyon nem tetszik, de még mindig ölbetett kézzel állok és... Nézek.
-Pardon? - Nézek végül rá meglepetten, méghogy én robbantgatni, jó vicc, bár jónak hangzik, egyszer szivsen kipróbálnám hogy milyen érzés, ám az nem most lessz. A lövés annyira hirtelen jön, hogy nem is igen tudok mit reagálni, ugyan úgy "lazulok" tovább, csak éppen ijedt meglepettség van az arcomon és a szivem a torkomban ver.
- Úgy nézek ki mint akinek bármi köze is van ehhez? Ostoba... - Mormogom a láncos hapeknak.
- Munkám volt itt, csak valaki belerondított. - Nézek Ziltorra. - Majd egy nagy bumm, és kíváncsiságból megnéztem hogy mi van itt, és belétek botlottam, röviden ennyi. - Fejezem be, és nem elhanyagolható tény hogy beszéd közben próbálok azért mozogni és fedezéket találni. Nem hiszem hogy célpont lennék, végül is semmi közöm az egészhez, de azért jobb félni mint megijedni, és odalent nem hiszem hogy nagyon örülnének nekem ha sok élet kioltása nélkül mennék vissza.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

High Bridge - Page 2 Empty Re: High Bridge

Témanyitás by Dr. John Huniver Hétf. 21 Nov. 2011, 17:32

Enyhén éget hússzag csapja meg az ébredező John orrát.
- Mi... volt... - nyöszörög, ahogy lassan pillái feltárulnak, s meglátja az ismerős David arcát.
- David... hát még élek? - húzódik vékony mosolyra arca.
- Megint jól belekeveredtem a lecsóba. - tápászkodik fel fájó végtagokkal. Alig hogy sikerül mindez, hatalmas dörrenés rázza meg érzékeny fülét.
- Lőnek! - rezzen össze nagy ijedtségében.
- Most mi lesz? Most mi lesz? Most mi lesz? - pörög nyelve, mint egy felakadt lemez.
- Hogy bérgyilkosok? - más nem is kellett az ijedt doki rohamához.
- Akkor én tűntem! - futna el, de látva a fejen lőtt nagydarab nőt és hasonlóan nagydarab társát elfogja a részvét és a segítségnyújtás hajlama.
- Engedj! Segítek! Doktor vagyok! - ha Einar oda engedi Hallához, akkor letérdel mellé és megvizsgálja a sebet.
- A golyót gyorsan elkel távolítani mielőtt további károsodást okozna az agyban! - mondjuk ezt a vak is látja és tudja. Csak a módját nem, hogyan is tegye. John előkapja zsebkendőjét és igyekszik megtisztítani a sebet a vértől, hogy jobban lássa a golyó bemenetét, ha még az bent van a nőben. Ha megtalálja, akkor elkezd koncentrálni, hogy mutáns képességével dezintegrálja a golyót.

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

High Bridge - Page 2 Empty Re: High Bridge

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Hétf. 21 Nov. 2011, 21:21

Kik bemutatkoznak nemes asgardinak mondják magukat és azoknak is tűnnek. Ziltor sosem ártotta bele magát az uralkodói családok ügyébe. Ahhoz túlságosan is egyszerű harcos volt, az ezzel együtt járó nyerseséggel, amit talán apjától örökölhetett.
Mégis, mikor Thorhalla-t holmi gaz orvgyilkos homlokon lövi, félrerakja vad és udvariatlan természetét és inkább az ellenséget keresi.
<- Mocskos penészvirágok! Hogy jutnátok a Niflheimbe és falna fel a Dísir!> - szitkozza a bérgyilkosokat, még ha szitkainak valóságtartalma egyenlő a nullával. Közben igyekszik megtalálni a lövőket.
- Démon! - kiált rá a nem messze csevegő Sarahra.
- Tedd hasznossá magadat! Figyellek! - figyelmezteti az, aki belerondított munkájába.
Ha észrevenné a lövészeket felkiált:
<- Kiriell! Lecsapás ama gaz midgárdokra!> - tudja, hogy griffje mindig hallótávolságra van tőle. Azt csak reméli, hogy kicsit már jobban van az előzőekben kapott sérülést követően.

_________________
Ziltor midgardi őrző
Paul Pachner kampós kezű norvég halász
Lucy Huniver
T'Nak
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

High Bridge - Page 2 Empty Re: High Bridge

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.