A Kyln

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

A Kyln Empty A Kyln

Témanyitás by Thorhalla Pént. 09 Dec. 2011, 12:41

A Kyln; mindenki által ismert hely, az ismert univerzum legszélén levő hely, ami energiákat von el a világegyetemből, amit megannyi civilizációs és bolygó használ fel. Azonban a hely nem csak erről ismert, a Kyln börtönként is funkcionál, ahol a legveszélyesebb rabokat tartják börtönben. Időnként zarándoklatok érkeznek ide, és sokan telepedtek le itt, hogy őrként, vagy munkásként itt dolgozzanak.

Normál állapotban
A Kyln 2535660-kyln

Működés közben
A Kyln 1472218-kyln


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 29 Jan. 2014, 11:12-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Kyln Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Kyln Empty Re: A Kyln

Témanyitás by Horatio Millvier Csüt. 05 Jan. 2012, 19:08

Ballyedrak viszonozta Tyr-Xor kézfogását.
- Nem különben - válaszolta a kree-nek, a köszöntésre.
~ Egy biztos. Ennél válogatottabb banda már nem nagyon lehetne ~ gondolta, és követte a kapitányt a kis hajóra.
A kisebb hajóval elmentek a futárhajóra, majd egy raktárba mentek be, ahol a fogoly volt hibernálva. A kapitány biztosította őket arról, hogy a rabot a szabályoknak megfelelően szállítják. Tyr-Xor le is ellenőrizte a rendszert és mindent rendben talált.
~ Reméljük minden rendben is marad ~ töprengett a shi'ar.
Eközben az őrség kiosztását is elkezdték.
Ballyedrak úgy volt vele, hogy ezt meghagyja a többieknek. Legalábbis amíg nincs rá szükségük. A kapitány ezek után elindult, hogy megmutassa nekik a szállásokat. A shi'ar követte a férfit egy megfigyelőként funkcionáló helyiségbe.
~ Legalább látjuk mi folyik a hajón ~ gondolta.
Öt órával később érkeztek meg a Kyln-hez.
~ Végre itt vagyunk. Most már csak el kell rendezni a foglyunkat, anélkül, hogy baj történne ~ töprengett a shi'ar pilóta, majd várta, hogy mihez kezdenek.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
A Kyln 250sc9gA Kyln 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Kyln Empty Re: A Kyln

Témanyitás by Syr-Tox Pént. 06 Jan. 2012, 00:34

Az út során ismét felkerestem Lar'syee-t, és ha nem bánja akkor beszélgetek vele. Most mélyebben mint eddig, a múltjáról kérdezem, az életéről, szeretném kicsit jobban megismerni, és persze én is elmondok neki mindent ha kíváncsi rá. Felajánlom neki, hogy nyugodtan nézzen a fejembe nem zavar, megbízom benne.
Ha beszélgettünk, akkor az út hamar eltelt, ha viszont nem akkor kissé unalmasan.
~ A Kyln. Hmm. Megannyi veszélyes bűnöző "lakhelye". Megérzésem ellenére az úton nem történt semmi rendkívüli. Talán már ez is kezd cserbenhagyni? A megérzéseim általában bejönnek. Na mindegy akkor itt lesz valami gikszer. - magamban nevetek amiből csak annyi látszik hogy mosolyra húzódik a szám - Ez a hely kicsit hasonlít a Fellegvárra annyiban, hogy itt is megannyi faj él egy helyen, szerencsevadászokból, tolvajokból is akad bőven. Ha bármi baj történne itt, rengeteg bolygó maradna energia nélkül, ugyanis ilyen funkciót is betölt a Kyln. Még nem jártam itt, éppen itt volt az ideje, hogy ezt is lássam. ~
- Hozzuk a foglyot, aztán dugjuk be a dutyiba. Tudjuk le ezt gyorsan, aztán mondjuk én szétnéznék kicsit itt, nem tudom ti hogy vagytok vele? - mondom miközben a Kyln-t nézem.
Syr-Tox
Syr-Tox
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 73
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 09.
Tartózkodási hely : Világűr

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Kyln Empty Re: A Kyln

Témanyitás by Tyler Pént. 06 Jan. 2012, 13:10

Hát a szállás, inkább biztonsági szobának illik be, de ez most még jól is jön. Óránként váltjuk egymást az őrségben, s hála istennek nem történik semmi rendkívüli, se hajóval, se a fogollyal. Talán megússzuk egy kis kiruccanással. Pár óra és meg is érkezünk.
-Meg kell hagyni elég lenyűgöző....-
Válaszolok Syr-Tox-nak, és beleegyezően bólintok. Nem lenne rossz egy kicsit körül nézni itt ha végeztünk, rendben Teneb átadásával.
-Hogy szállítsuk a foglyot? Marad lefagyasztva vagy ez időre kiolvasztjuk és úgy kísérjük át?-
Kérdezem a kapitányt, miközben még mindig a Kyln-t veszem szemügyre.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Kyln Empty Re: A Kyln

Témanyitás by Quentine Constantine Pént. 06 Jan. 2012, 16:53

-Óránként - válaszolok még Tirzusznak, aztán felveszem az első őrséget.
Mivel eseménytelenül zajlik minden, van négy órám pihenni a kabinomban, ezalatt szunyókálok egyet, aztán az érkezésre fel is ébredek kipihenten. A hídra megyek, hogy megnézzem a Kylnt, jártam már itt régebben, most sem néz ki másképp.
A fogolyhoz megyek, és ellenőrzöm, hogy minden rendben van-e, megnézem a sztáziscsapda kijelzőit, és a hibernáló berendezést. Minden a legnagyobb rendben.
-Biztonságban megérkeztünk, ezt nevezem - jegyzem meg magamnak. - Az átszállítási protokoll már gyerekjáték lesz. Ha elhelyezték a foglyot, körülnézhetünk - válaszolok Syr-Toxnak. - Esetleg beszélhetünk a helyi biztonsági szolgálattal, ha már itt vagyunk, hogy minden rendben megy-e.
Hagyom, hogy a legénység és a kapitány gondoskodjanak a fogoly menetrend szerinti elhelyezéséről, elvégre ők szállítják, mi csak kísérjük őket.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
A Kyln Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

A Kyln Empty Re: A Kyln

Témanyitás by Ko-Rel Pént. 06 Jan. 2012, 19:05

//Előzmény: Thanos – Dokkok//

Kallark annak ellenére, hogy nem ő volt szolgálatban szinte végig a raktérben tartózkodott és a falnak támaszkodva figyelte a tartályt. Ő kevéssé tartott attól, hogy itt lesz bármi is a rabbal, csak úgy vélte, hogy tiszteletük jeleként kérték fel őket erre a feladatra, hogy kísérjék el őket az útra, mintsem a tényleges veszélyért. Az utolsó őrség volt az övé, utána pedig már a hipertérből is és a dokkolás is már nem volt messze. Nestor szavaira nézett fel és fordult az embertelen irányába. Úgy tűnt, hogy tényleg nem volt ezen a helyen senki sem rajta kívül egyelőre. A biztonsági szolgálat hatalmas luxus lett volna ezen a helyen, főleg, hogy itt nem egyszer Thanos is megfordult a pletykák szerint.
- Javaslom, ha kimegyünk a feltűnést kerüljük – mondta. – Álruha és csuha határozottan előnyös ezen a helyen az elvegyüléshez. Biztonsági szolgálat nincs, és a börtönt sem konkrét börtönként kell felfogni. Az itt levő bolygóra ledobják őket és ott maradnak. Az őrök leginkább zsoldosok és a szerkezetet védik, nem a rabokat.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Kyln BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Kyln Empty Re: A Kyln

Témanyitás by Jelly Pént. 06 Jan. 2012, 22:50

Jelly tátott szájjal figyeli a hatalmas, űrbeli létesítményt. Próbálja megbecsülni a méreteit, és most már érti, hogy a kreek, a shi'arok és a többi kozmikus faj, hogyan léphetett ilyen magas civilizációs szintre.
Képesek voltak megcsapolni ezt az energiát.
Jelly miután betelt a látvánnyal, ellépett a kilátóablaktól, és lesétált a foglyot magába foglaló kamrába. Mint mindig most is megfagyott a vér az ereiben a lehibernált fickó látványára. Nyelt egyet, majd odalépett Nestorhoz és a többiekhez.
- Skacok ez egyszerűen fantasztikus. Bár ahogy hallottam elég veszélyes hely, nem lehet tudni, hogy ki építette, mert a mi fajtánk szerintem 1 milliárd év alatt sem érheti el ezt a tudást.
Ekkor veszi észre, hogy itt bizony komoly biztonsági megbeszélés folyik.
- Uhh bocs.
Majd megáll a háttérben, és jó főemlőshöz illően hallgat.
Jelly
Jelly
Bannolt

Hozzászólások száma : 339
Hozzászólások régi : 5
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Kyln Empty Re: A Kyln

Témanyitás by Reptile Szomb. 07 Jan. 2012, 16:57

Korábban: Nestor szavaira csak bólintok, majd ott hagyva őt követem a többieket a szállásunkhoz, ami igazából inkább amolyan biztonsági központnak tűnik, minstem lakhelynek, ez szerintem főleg annak tudható be, hogy nem igazán szoktak többen utazni ezen a halyón, mint az alap személyzet akikkel eddig összeismerkedtünk. Amíg az őrségem el nem kezdődik, nem nagyon csinálok igazából semmit, unatkozva figyelem a kamerákat. Az őrség alatt pedig... Úgyszintén unatkozok, nem történik semmi érdekes, bár erre számítani lehetett, na dehát akkor is, nem értem minek is kellettünk mi ehhez az egészhez ide.

Az érkezés után:
Lenyűgözve nézek végig a Kylnen, már csak a látványért is megérte ez az öt órás út. Néhányakban felmerül a kérdés, hogy hogyan is kéne szállítani a rabot, én részemről úgy vagyok vele: Ha megoldották hogy ide behozzák, akkor az is menni fog nekik hogy kivigyék és lepakolják a helyére, s ez amúgy sem a mi feladatunk, hiszen csupán csak "felbérelt" őrség vagyunk. Kallark szavaira helyeslően bólintok.
- Jó ötlet. - Fűzöm még hozzá, és ezzel elmondtam mindent amit akartam. Bevillan magamról egy kép, ahogy csuhában sétálgatok az utcán... Furcsa látvány. Még Jellyre nézek a szavai után... Ez az ember mindent tud, mindenről hallott már, csak azt nem értem hogy honnan, hacsak nem mozgott valami olyan szervezetben akik nagyon képben vannak az itt történő dolgokkal... Bár nem hiszem hogy ez így lenne, mindenesetre is ráhagyom, ha megemlíteném úgysem kapnék rá választ, vagy legalább is értelmeset egészen biztos hogy nem.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Kyln Empty Re: A Kyln

Témanyitás by A Misztikus Pókember Vas. 08 Jan. 2012, 22:11

Az egyik ablak szerű nyíláson kitekintgetve merengek, miközben előttem egyre részletesebb lesz a Klyn képe. A hatalmas egységek amik megcsapolják az energiát és amikhez most tartunk, hogy ledobhassuk a szállítmányunk.
Végtelen nyugalommal tölt el az energia nyalábok vibrálása, amit szinte érzek a helyemen. Nem különösebben foglal le, hogy a rabunkkal mi lesz, illetve, hogy miként dobjuk le, de mindenki körülötte sürgölődik.
Bár tény és való, hogy a technológiából nem vagyok szakértő, még csak értő ként sem vehetnének számba, de mégis biztonságosnak tűnt a hajó mikor utoljára láttam.
Még amikor Nestor megkezdte a felvállalt őrködésének körét. Megpróbáltam vele szóba elegyedni, hogy megtudhassam milyen természetbeli különbségek fedezhetőek fel az emberteleneken, ha nem az Attilani populáció tagjai.
Bár a shi'ar faj tagjait nem ismerem annyira, most még sem szenteltem időt az itteniek megismerésére, mivel én is aludni téret amikor elérkezett a műszakváltás ideje.
Rápillantok még egyszer a zsebórámra, majd visszahajtom a fedelét és én is elindulok a rab szállására, hogy részt vegyek a szállításában, még ha csak felügyelőként is.
A Jelly becenévre hallgató embert meg megpróbálom elkerülni, unalmas, minden lében kanál fajtája mindig elrontja a kutatás örömét amit a magamfajta szerencsések élvezhetnek ki az ilyen kiváltságos körülményekben.
Még egyszer elmosolyodok magamban a szerencsémen vagy éppen a hozzáértésem gyümölcsén, majd belépek a raktárba.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Kyln Empty Re: A Kyln

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 09 Jan. 2012, 09:43

Résztvevők: Nestor Stratos Syr-Tox, Carl Morrow, Lar'syee Eleina, Tirzusz Agipon, Tyr-Xor, Kallark, Ballyedrak és Jonathan Holmes

Az oda úton Lar’syee örömmel beszélgetett Syr-rel, bár láthatóan igyekezett a saját múltjával kapcsolatos kérdések jelentős részét elkerülni, legfőképp azokat, amik a Chandilar-hoz és a családjához kötődtek. De arról örömmel szólt, hogy milyen volt a katonaság tagjának lenni, és később a császári testőrségnek is, így nagyon sok világot látott az utazások miatt. És persze ő maga is érdeklődött a férfi életéről és múltjáról.
A hajótok pedig megérkezett, a bolygó és a gépezet, ami az energiát termelte messziről látszott már, ti pedig a bolygóra mentetek. Ott a foglyot minden gond nélkül leadtátok és ettől kezdve nektek szabad kimenőtök volt a bolygón. A kapitány nagylelkűen az egyik siklóját is a rendelkezésesetekre bocsátotta, hogy ezt használhatjátok és a hajója még két napig lesz a bolygó körüli pályán mielőtt elindulna visszafelé. Két nap szabadidő, hogy mindenki jobban megismerhesse a Kyln-t. A bolygó légköre belélegezhető volt, egyedül Syr-Tox-nak kellett a nitrogénmaszkját használnia, mert a nitrogén túl kevés volt a légkörben ahhoz, hogy ő hosszabb távon életben maradjon. A sikló a bolygón található egyszem városig vitte el a csapatot, de a táblánál megállt, ott ez a látvány fogadta a társaságot.
A Kyln Thanos07thebastardmegan
- Innen gyalog kell menniük – mondta a sikló vezetője. – Nem kockáztatom meg, hogy bevigyem a gépet oda.

A Kyln 00120

Máskor a mindent tudsz részt hagyd ki, tudtommal nem írtál bővítést, hogy utána olvastál, utána jártál volna a dolgoknak amíg volt szünetetek, így ezt nemnek veszem.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Kyln Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Kyln Empty Re: A Kyln

Témanyitás by Jelly Kedd 10 Jan. 2012, 12:30

Sikeresen leadták a folygot, és kaptak egy kis időt a nézelődésre. Jelly örült ennek, kiváncsi volt mindenre, a galaxisnak ezen részén. Kicsit Luke Skywalkernek képzelte magát.
Megálltak a város felett és lenéztek. Jelly nem tudta ki hagyni.
- Tiszta Mos Eisly. Tudjátok. Csillagok Háborúja, Tatuin, nagy sivatag közepén kis városka. Gondolom fogtatok már belőle részleteket, közvetítések formájába. Jó kis sztori, majd egyszer megnézzük.
Rájuk mosolyog.
Jelly
Jelly
Bannolt

Hozzászólások száma : 339
Hozzászólások régi : 5
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Kyln Empty Re: A Kyln

Témanyitás by Quentine Constantine Kedd 10 Jan. 2012, 13:46

Az álcázás ötlete jól hangzik, bár azért felmerül a kétely, hogy annyira híresek vagyunk-e, hogy még itt, a világ végén is felismerjenek minket. Azért csak felveszek egy nagy köpönyeget, és felcsapom a csuklyát, aztán uccu.
Az elhelyezés megvolt, mondtam, hogy rutin, a siklót hálásan megköszönöm a kapitánynak, aztán irány a... Hát nem is tudom. Az igazat megvallva, annak idején, amikor itt jártam, csak addig jöttünk, hogy leadjuk a foglyot, aztán húztunk is el, nem volt városnézés.
Most, a hosszabb siklózás után megérkezünk egy olyan helyhez, ami nem túl bizalomgerjesztő. Alapvetően, ha a bolygón van, akkor már nem lehet az, de azért lehet ezt még fokozni. A fegyvereim megléte kicsit növeli az önbizalmamat, na meg a létszámunk.
-A városban senki ne császkáljon el egyedül, nem örülnék neki, ha valaki eltűnne ebben a fertőben - szólok a többieknek, ahogy kiszállok a siklóból, és nyújtott léptekkel indulok a város felé. Nincs az a természetfeletti erő, ami meggátolhatná, hogy valami rohadt nagy zűrbe keveredjünk, de azért jobb felkészülni rá.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
A Kyln Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

A Kyln Empty Re: A Kyln

Témanyitás by Tyler Kedd 10 Jan. 2012, 18:13

-Hát, mást vártam....-
Jegyzem meg fél hangosan a többieknek, mikor a város határában állunk, ahová a kapitány által rendelkezésünkre bocsájtott sikló hozott minket. Miután átszállítottuk a foglyot, probléma mentesen. Szóval innen gyalogolnunk kell. Remek, már csak ez hiányzott, egy lerobbant város, tele csőcselékkel. Hát valahogy mást vártam, de ha már itt vagyunk. Leszállok a siklóról, s a fejembe húzom a csuklyát. Fő a biztonság.
-Indulhatunk, de ha jobban megnézem a várost, nem tűnik túl bizalom gerjesztőnek...-
Igaz a külső sokszor nem tükrözi vissza a valóságot. Ebben az esetben talán mégis. Már csak az a kérdés, van-e itt valami amit érdemes megnézni. Persze a ivóhelységeket kivéve....
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Kyln Empty Re: A Kyln

Témanyitás by Horatio Millvier Kedd 10 Jan. 2012, 19:08

Ballyedrak a hipertérből kilépve a területet figyelte. A látvány érdekes volt. Még nem járt a Kyln-en de hallott bőven róla. Azért meghallgatta a többiek beszámolóit, amik adtak még néhány információt. A bolygóra való leszállás előtt a shi'ar egy csuklyás köpönyeget vett fel, majd a csuklyát a fejére húzta. A foglyot gond nélkül sikerült leadniuk, így két nap szabadidőt kaptak. A futárhajó kapitánya egy siklót bocsájtott a részükre, így meglátogathatták a várost. A város határába érve a sikló vezetője megállt. Gyalog kellett tovább menniük.
- Ez egy érdekes kirándulás lesz - jegyezte meg a tájat szemlélve Ballyedrak.
A shi'ar ezek után a társait követve elindult a város felé. Nestor megjegyzésére csak magában válaszolt.
~ Eszem ágában nincs elkóborolni. Még a végén itt ragadok ~ gondolta Ballyedrak, majd ment amerre a társai.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
A Kyln 250sc9gA Kyln 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Kyln Empty Re: A Kyln

Témanyitás by Syr-Tox Kedd 10 Jan. 2012, 19:25

A fogoly átadási protokollja rendben zajlott. Minden zökkenőmentesen sikerült. Az ötletemet, hogy nézzünk körül itt, mindenki jól fogadta és benne volt. A kapitány kölcsönadta egyik siklóját, hogy azzal nézzünk körbe. Kisvártatva egy városhoz érkezünk. A sikló eddig hozott, nem akar kockáztatni, persze meg is értem ezért. Nem túl bizalomgerjesztő maga a város, de már vágyok új arcokat látni, esetleg megismerni.
Jelly fura dolgokat mesél, valami földi történetet. Nestor bölcsen szól, egyetértésem jeléül bólintok felé.
- Igen a legjobb lesz ha együtt maradunk, és nem feltűnősködünk. - mondom a többieknek.
Én is a fejembe húzom a csuklyát és úgy indulok el. Mielőtt elindulok, megnézem a táblát mik állnak rajta, majd Nestor után megyek ln is sietős léptekkel.
Syr-Tox
Syr-Tox
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 73
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 09.
Tartózkodási hely : Világűr

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Kyln Empty Re: A Kyln

Témanyitás by Reptile Kedd 10 Jan. 2012, 23:07

Miután a fogoly le lett adva, magamra vettem egy amolyan csuhás, lógós ruhát, amely elég nagy hogy az egész testemet takarja, és van kapucnija, majd felszálltam a siklóra. A város határánál nem igazán akar minket tovább vinni, végig nézve a helyen, nem csodálom, nem valami bizalomgerjesztő, vagy barátságos, inkább egy csöves telepnek néz ki, már ha jól látom innen hogy azok ott a város körül amolyan laktanyák. Leszállok a siklóról, majd felhajtom a csuklyát, amely elég nagy, így kénytelen vagyok elhúzni az egyik oldalra ahhoz, hogy rendesen kilássak rajta, szóval konkrétan takarja még a fejem jobboldalát is, és így igazából ami kilátszik a ruha alól az csakis a kézfejeim, és a fél arcom. Érdekes látvány lehetek, ha egy tükörben nézném valószínűleg tetszene, nem is tudom hogy miért. Jelly szavaira nincs mit mondanom, fogalmam sincs hogy miről beszél, de szerintem a galaktikus háború nem egy jó dolog.
- Kíváncsi vagyok hogy mi látnivalók lehetnek egy ilyen helyen. - Jegyzem meg kissé kételkedve, majd meg is indulok tovább az úton. Másra számítottam.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Kyln Empty Re: A Kyln

Témanyitás by Ko-Rel Szer. 11 Jan. 2012, 11:27

Kallark egy kicsit később szállt ki a siklóból, mint a többiek. A figyelmeztetése ellenére azonban rajta nem köpeny volt, hanem egy teljesen másik ruha, mint eddig. Csuha pedig közel és távol sem volt nála. Egy egyszerű narancssárga ruha, ami már kissé viseltes volt, ezzel az egyszínű ruhával akár még rabnak is lehetett volna nézni bármelyik bolygón. Valahogy olyan furcsa volt rajta, amikor szinte mindig tökéletes megjelenésben lehetett a férfit látni a rangja miatt.
A Kyln Thanos08thebastardmegan
- A helyi munkások ruhája – felelte mielőtt bárki kérdést tett volna fel. – Nekem még van egy-két elintézetlen ügyem itt. Ha végeztem megtalállak titeket.
A többiektől gyorsabb lépésekkel indult a város felé, de Syr szavaira megtorpant pár pillanatra.
- Nézz magatokra, már a feltűnőek vagytok – mondta még hátrafordulva. – A fegyvereket elrejteném a helyetekben, hacsak nem vagytok a „biztonsági erők” címereiben.
Ezzel a strontian a levegőbe emelkedett és hihetetlen gyorsan repült el a város felé, és a gyorsasága miatt valószínűleg hamar eltűnik a többiek szeme elől is.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Kyln BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Kyln Empty Re: A Kyln

Témanyitás by A Misztikus Pókember Szer. 11 Jan. 2012, 16:58

Hamar megérkezünk a célponthoz. Bár magam egy valamivel... modernebb kivitelű helyre számítottam. A fenti csoda után csalódásnak mondható ez a kis porfészek ahová mindenki elkezdni magára aggatni az álcáját.
Engem nem igazán vonz, hogy misszionáriusoknak nézzenek. Hiszen nemhogy nem vagyok az, de ráadásul azt sem tudom itt mi jellemző az efajta személyekre. Nem mintha Kallark ötlete annyira tetszene. De a mostani ruhámat mindenképp el kell rejtenem, ilyenben biztos kilógnék onnan. Így pár szót mormogok el a borostám alatt, miközben a felső ruházatom kezdem igazgatni.
- Morf Moditio... - A szavakra a terv szerint a ruhám bőbb lesz, elveszti a tökéletes szabás minden tulajdonságát, az ujjával együtt, hogy alakja most a shi'ar által munkás ruhának nevezetthez hasonlítson.
Bár nem ismerem pontosan sem a ruhát, sem a réteget aki viseli, de jobb ötletem most nem került elő.
- Milyen nyelven beszélnek a városban? - Kérdem kíváncsian, a várost kémlelve. Közben megpróbálom az államat valami lazább, mégis természetesnek látszó pózba rázni, egy kis tátogással. Majd a testtartásomat is valami görnyedtebb, fáradtabbra változtatom. Azt hiszem kész is vagyok az indulásra. Már csak remélem, hogy a szegényes embertelen szókincsemmel elboldogulhatok.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Kyln Empty Re: A Kyln

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 12 Jan. 2012, 11:22

Résztvevők: Nestor Stratos Syr-Tox, Carl Morrow, Lar'syee Eleina, Tirzusz Agipon, Tyr-Xor, Ballyedrak és Jonathan Holmes

A csapat, ahogyan közeledett már látta, hogy oldalt a kivilágított rész az, ahol le lehet szállni a bolygó felszínére hajókkal, ha valaki egyből erre a helyre jön és nem tesz kikerülőt, mint a shi’ar hajó. A város körül, ami a távolból házaknak látszott, nem házak voltak, hanem szeméthalmok, aminek hála elég nagy bűz is volt a város külső részeiben. Itt már egyre több és egyre furcsább lényt lehetett meglátni, olyanokat, amiket még a Fellegvárban sem lehetett. A falakon holoadások hírdették a városban megtalálható kaszinókat, szórakozóhelyeket, moteleket és mindent, ami egy megfáradt vándornak érdekes lehet. Mivel Nestor korábban mondta, hogy figyeli majd a biztonsági szolgálatokat, így az Omega Mag nevű helyet és csapatot, akik a helyi biztonsági erőket képviselték. Már, ha lehetett így szépen fogalmazni velük kapcsolatban. Az utcákon valóban elég nagy feltűnést kelt a csapat, igencsak sokan megbámulják őket, ahogyan besétáltak a városba. És ami meglepően feltűnő, volt, hogy a legtöbben valóban olyan narancssárga ruhát hordtak itt, mint amibe még Kallark is átöltözött. Nem sokkal a bejárat mellett egy verekedő trió mellett is elhaladtak, hárman vertek egy negyedik szerencsétlent. Mindazonáltal a csapat egyelőre elkerülte azt, hogy bárki is beléjük kössön. Holmes, ahogyan figyelte, hogy milyen nyelven beszélnek, a kree volt a legjellemzőbb, amit használtak. De ezt sem mindenki maga beszélte, az itt levők többségén is látta azt a szerkezetet, amit a csapattársai viseltek, egy shi’ar fordítógépet, ami azonnal, bármilyen nyelven is beszéltél a saját hangodon fordította arra, amelyikre beállítottad.
A csapat percek óta az utcákon kóborolt, és lassan beértek a város közepébe, ahonnan arrafelé mehettek, amerre csak akartak.

Valahogy így néz ki bentről a város: (és nem, Thanos nincs ott, ő még mindig eltűnt)
A Kyln Thanos07thebastardmegan

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Kyln Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Kyln Empty Re: A Kyln

Témanyitás by Jelly Pént. 13 Jan. 2012, 10:17

Amikor beértek a városba. Jelly egyből kiszúrta a hatalmas szemétdombokat, a narancssárga ruhában lévő helyieket, akik gyakran verekedtek egymással. Ez egy börtön végül is.
Gondolta Jelly, akaratlanul is a holoreklámok felé pillantott, megbámult egy különösebb lényt. Hamarosan beértek a városmagba.
Carl egyre rosszabb ötletnek kezdte tartani a városnézést, ha már ezt annak lehetett nevezni. Őt egy valami érdekelte, mint tudóst...
- Kallark, a narancssárga szín a mi bolygónkon is a rabruhák színe. Érdekes párhuzam, nem? Mi nálunk ez egyfajta üzenet "azért dolgozunk, mert bűnt követtünk el, amit jóvá akarunk tenni". Nálatok ez jelent valamit? Mármint a szín... vagy is a rabruha színe. Mert nálunk
Javította ki magát idegesen a srác, nem akart azzal a fickóval összetűzésbe kerülni, aki egy maga megállította a csatát a Fellegvár körül.
Jelly
Jelly
Bannolt

Hozzászólások száma : 339
Hozzászólások régi : 5
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Kyln Empty Re: A Kyln

Témanyitás by Syr-Tox Szomb. 14 Jan. 2012, 09:35

~ Végre! Ez hiányzott már nekem a Thanoson. Egy kis élet. ~
- Nos, hova menjünk be? - kérdezem a többiektől, miközben gondosan elrejtem a lézerfegyverem, de úgy, hogy szükség esetén gyorsan elő tudjam kapni.
- Én erre szavazok. - mutatok rá az egyik "kree kocsmára" - de nekem mindegy hova megyünk be. - ha nem lesz más javaslat, elindulok a kocsma felé, remélhetőleg nem egyedül, bár ha a többség mást dönt akkor velük megyek én is.
Ha bemegyünk valahová, bent próbálok elvegyülni, esetleg ha van olyan női egyed ami számomra vonzó lehet akkor megpróbálok ismerkedni kicsit.
Syr-Tox
Syr-Tox
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 73
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 09.
Tartózkodási hely : Világűr

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Kyln Empty Re: A Kyln

Témanyitás by Reptile Szomb. 14 Jan. 2012, 11:16

Közelebb érve realizálnom kell: amit távolról a város körül láttam nem kunyhók, pusztán csak sok, igencsak sok kupac szemét. Sajnos tényleg eléggé feltűnőek vagyunk, s ezért nem értem hogy akkor végül is miért lett álcázás gyanánt a csuha felajánlva, de végül is nemlényeg. Séta közben elsétálunk egy amolyan " tömeges egyoldalú ütlegelés " mellett, de senki sem tesz semmit, és én se igen érzem az én dolgomnak, plussz a fölösleges feltűnés sem kell. Egy darabig csak forgolódok, nézelődök, nem tudom hogy hova akarok elsőnek menni, egészen addig amíg Syr-Tox fel nem hozza a Kree kocsmát, és végül is miért ne? Bár jómagam nem azért megyek be hogy igyak, vagy ha mégis akkor vizet... Ami egy kocsmában felettébb érdekes lehet majd, ám nekem nincs szükségem olyan anyagokra, amik roncsolják a szervezetem. Szóval fordulok, és követem is, kíváncsi vagyok hogy milyen ez a hely, a lakosok, a morál... A nők.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Kyln Empty Re: A Kyln

Témanyitás by Quentine Constantine Szomb. 14 Jan. 2012, 14:28

-Gondolom vegyes, de amíg van fordítógéped, nem lehet gond - válaszolok Holmesnak, és közben a ruháját nézem, ami néhány szó hatására megváltozott. Egészen hasznos viselet.
-Szerintem csak azért hordanak narancssárgát, mert könnyen felismerhető, és megkülönböztethető - vetem fel a lehetőséget Jellynek, aki biztosan nem kap már választ Kallarktól.
A városba érve alaposan átgondolom, hogy jó ötlet volt-e bejönni ide. Már a szagot érezve elbizonytalanodom, de meggyőzöm magam, hogy csak a város szélén lesz ilyen, mert feldolgozók híján itt halmozzák fel a hulladékot. Beljebb aztán már az épületek egészen kulturáltnak tűnnek, mármint a szemétkupacokhoz képest...
Feltűnik a biztonsági szolgálat egyik kapitánysága, de persze a többiek inkább a kocsma felé vennék az irányt. A fegyveremet ugyan elrejtettem a bő köpenyes ballonkabát alá, de csak a hülye nem jön rá, hogy miért viselem ezt. Maradjunk annyiban, hogy nyolcan vagyunk, reméljük nem kötnek belénk, ha mégis... Hát akkor csúnya vérengzés támadhat, de reméljük, hogy erre nem kerül sor.
-Jól van, menjünk be, de mindenki fogja vissza az egóját, nem kell keresni a balhét - jegyzem meg, bár legvalószínűbb, hogy én fogok bunyót kezdeményezni, heh. Szóval a többiekkel együtt bemegyek a kocsmába, ahol remélhetőleg pián és nőkön kívül valami már érdekességet is találunk. Persze ha nem, akkor is van pia meg nő, olyan rossz nem lehet.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
A Kyln Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

A Kyln Empty Re: A Kyln

Témanyitás by Horatio Millvier Szomb. 14 Jan. 2012, 19:24

Kallark narancssárga ruháját látva és a férfi szavait hallva Ballyedrak elgondolkozott azon, hogy miért is nem nézett utána a Kyln-nek mielőtt ide jött. De most már késő volt a bánat, marad a köpeny. A városhoz közeledve kiderült, hogy a távoltól házaknak tűnő dolgok, valójában hatalmas szemétkupacok voltak.
~ Itt se laknék szívesen ~ gondolta a shi'ar.
A városba beérve rögtön kiderült, hogy Kallark-nak igaza volt. Valóban nagy feltűnést keltettek az öltözékük miatt. Rengetegen megbámulták őket. Ahogy egyre beljebb haladtak a városban, egy verekedés szemtanúi is voltak, amely nem éppen egyenlő esélyekkel folyt.
~ Végül is bűnözők ~ gondolta Ballyedrak.
Ekkor hallotta meg Syr-Tox javaslatát a Kree kocsma meglátogatását illetően.
~ Miért is ne ~ jegyezte meg magában és követte társait a kocsmába.
Nestor szavain elgondolkozott.
~ Na igen. Nem hiányzik, hogy bunyóba keveredjünk. Jobb a békesség, mintha már az első órában balhézunk az itteni lakosokkal. Főleg, ha csendben akarjuk letudni az itteni két napunkat ~ töprengett Ballyedrak.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
A Kyln 250sc9gA Kyln 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Kyln Empty Re: A Kyln

Témanyitás by Ko-Rel Vas. 15 Jan. 2012, 12:12

~ Távol a többiektől ~ (úgymond magánkaland a kaland alatt)
A város másik feléhez repült, szigorúan a városon kívül volt csak a levegőben, utána már nem, gyalog sétált be. Annak ellenére, hogy az itteniek megszokott ruháját hordta kerülni akarta a feltűnést. Már, ha az ő külsejével el lehetett mindezt kerülni. Kivételesen nem akarta felhívni magára különösebben a figyelmet. Az információk, amikért jött, és amiket ki akart deríteni lehető legnagyobb diszkrécióban kellett, hogy megtörténjenek. Afelől a strontiannak nem volt kétsége, hogy úgyis megfogják tudni, hogy itt volt, ahhoz túlságosan nagy volt a híre, de ettől függetlenül a többi dologról nem kellett tudnia senkinek sem. Ez a csapattársaira is vonatkozott, mert ha megkapja azt, amiért idejött, akkor, ha tudnának róla, különösen a két shi’ar hatalmas veszélybe kerülhettek volna. Az élet iróniája így is, hogy egy shi’ar hajón érkezett ide és nem egy kree-n, vagy a sajátjukon. Talán biztonságosabb lett volna és kevéssé feltűnő. Hiszen amire készült, ami még a Thanos-on megfogant a fejében azt a legtöbbek szemében felségárulásként titulálták volna. Így erről nem tudhatott egyelőre senki sem, bőven elég, ha egyelőre csak felméri a lehetőségeket mielőtt túlságosan is késő lenne az Impériumnak. A megszokott kocsmába fordult be, amelyikbe olyan gyakran járt és az itteni „ismerősei” is meg szoktak fordulni. Volt a helyi váltóból is némi pénze még a legutóbbi itt léte miatt. Egészen a pultig ment el, ahol helyet is foglalt.
- A szokásosat! – kérte a csapostól.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Kyln BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Kyln Empty Re: A Kyln

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.