Németország (Európa, EU)

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Németország (Európa, EU) - Page 3 Empty Re: Németország (Európa, EU)

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 12 Jún. 2012, 12:20

//Valóban, Butler akart lenni.//

-Értem, szóval mégiscsak Zémo lett volna a kulcsember. Bár lehet, hogy nála is hasonló eredményre jutunk csak – válaszolom Adriennek, és beülök a taxiba. Kicsit morgolódom magamban, hogy nem repülő taxival megyünk, a hó miatt így lassabban érünk vissza, és Lorna amúgy is az idő szűkét hangsúlyozta. Az elemekkel viszont nem tudunk szembeszállni, így kénytelenek vagyunk átvánszorogni a havas úton. Ha nem hagy alább a havazás, reggelre befagynak az utak, és a vasút is kimaradhat, ezzel számolni kell, lehet hogy repülő autóval kell távoznunk.
A hotel portáján a kirakott szóróanyagokból keresek gyorsan egyet, ami autókölcsönzésről vagy repülő taxitársaságról szól, ezután megyek csak fel a szobába, ahol Lorna már vár ránk. A holoövemet kikapcsolom, így újra önmagam vagyok, aztán körbenézek a szobában. Az ajtót becsukom, az ablakok előtt elhúzom a függönyt, majd újra kitekintek a folyosóra, hogy nem követtek-e. Végül, ha minden tiszta, akkor szólalok csak meg.
-A fogadáson azt mondtad, csak pár száz embert kellett volna átváltoztatnia a szernek mutánssá, de valami megváltozott. Mi volt ez a változás, és mit tudsz Angelica Butlerről? - A köszönés most kimaradt, ha valóban kevés az időnk, akkor jobb egyből a közepébe vágni a dolgoknak. Mégha Lorna valóban a mi oldalunkon áll is ebben az ügyben, nem hiszem, hogy az apja nem tartja rajta a szemét, és ha ő megtudja, hogy mi folyik itt, hamar problémák adódhatnak. Reméljük, hogy a báró nem lesz túlbuzgó, és megelégszik azzal, hogy Lorna beszélt velem, nem akarja még az apját is értesíteni a nagy fogásról.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Németország (Európa, EU) - Page 3 Empty Re: Németország (Európa, EU)

Témanyitás by Vipra Phertelmer Vas. 17 Jún. 2012, 13:40

Egy rövid szóváltás után beültünk a taxiba majd egész végig egy szót sem szoltunk egymáshoz. Tao kicsit morgolodott az időjárás miatt látszott minnél elöbb visza akar menni a szálodába. Úgy döntöttem nem idegesítem ezuttal és egész végig csöndben maradtam. Mikor megérkeztünk kedves társam a hotel aulájában kutatott a szoró anyagok között. Kezei leginkább az autó kölcsönzös lapok felé hajlottak. Míg ez csinállta én figyeltem a bejáratot ne követnek-e benünket. Tao megfontoltan és ovatosan közelítette meg a szobánkat ahol már várt ránk az a zöldhajú hölgyemény. Mivel csak egy csevjről és nem harcról volt szó ugydöntöttem betartom az etiketett. De elötte megvártam, hogy Tao befejezze a mondandóját.
-Üdvözlöm hölgyem. Beszéltem pár szót barátnéivel a ház urnöjével és Zemo kisaszonnyal. Meg tudná mondani mit tud az emlitett hölgyről de minnél elöbb ha kérhetem-
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Németország (Európa, EU) - Page 3 Empty Re: Németország (Európa, EU)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 18 Jún. 2012, 10:42

2046. november 30. péntek – Németország, Rostock
Résztvevők: Adrien Landon Butler és Zyro Tao

Polaris felsóhajtott a sietségen, tény, hogy valószínűleg nem volt sok idejük, de ezek a gyerekek még túl fiatalok és türelmetlenek voltak.
- Úgy érted, hogy Zemo úrasszony? – kérdezett vissza. – Ugyanis ő Zemo báró felsége. Nem tudom, hogy kik lehetnek, de egy ideje gyanítjuk, hogy Sin magának Vörös Koponyának a lánya és örököse, Zemo báró, természetesen Helmut-nak a fia. Az ikrek pedig a korábbi vezető gyerekei. Valószínűleg mind a négyen tagjai a Hydra-nak, akárcsak April Cinnamon és ha minden igaz egy Loki klón, egy félig skrull klón. Azért jöttem ma ide, hogy információkat gyűjtsek, de ti ketten mindent tönkretettetek és valószínűleg, ha a feltételezések helyek, a teljes Hydra fog rátok vadászni.
Fejezte be mindezt kissé anyáskodva, végtére is volt egy a két fiúval egyidős fia neki is.
- Nem tudjuk mi volt a változás, a tudósaink arra jutottak, hogy a realitásunk egy pillanatra megszűnt és újra alakult – mondta.
Zyro ebből tudja, hogy mi történt, amikor a Reneszánszon volt minden bizonnyal hallott a Barokkról és arról, hogy azt mi okozta azt és miket okozott a feltevések szerint a multiverzumnak. A feltevések ezek szerint igazak voltak.
- Azt tudjuk, hogy ennek hála támadt fel Apokalipszis is. Angelica Butler az AIM kísérlete, a régié, amit még Loki vezetett. Egy félsrkull lány. Egy nő hozta el hozzánk a vírust, úgy emlékszem valami Ty… Tyrannia, vagy hasonló a neve, a zsarnoksághoz minden bizonnyal köze van. Az apám nem avat be sok mindenbe, aggódik, hogy nem osztom eléggé a nézeteit, amiatt, mert a bátyám és a nővérem is ellene fordult. Amennyire tudom Angelica Butler már nincs a Földön, a skrull császárnő hazavitette, mert az ő lánya.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Németország (Európa, EU) - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Németország (Európa, EU) - Page 3 Empty Re: Németország (Európa, EU)

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 20 Jún. 2012, 22:14

Végighallgatom Lorna beszámolóját, arról, hogy mind Hydra tagok, akik ott voltak, és számítottak, már sok minden árulkodott, és gyanakodtam korábban is, egyértelmű, hogy túlbecsültem az ellenségeim kétségbeesettségét.
A további információk a realitás újjáépüléséről a megszűnése után nagyon sok hasonlóságot hordoz magában azzal, amit tapasztaltam a másik világban. Már épp azon gondolkodnék, hogy miként köthető össze a két dolog, milyen következményekkel járna mindez, és mit tehetnék, mikor elhangzik a név. Az állkapcsom úgy csattan össze, hogy a fogaim is belecsikordulnak, a kezem ökölbe szorul, a jobb szemem rángani kezd és nem bírok magammal.
-Tyrannis - sziszegem fröcsögve a fogaim közt. Ő hozta el a vírust. Ő indította az egészet. Ő felelős mindezért. - TYRANNIS! - Üvöltöm most már, ahogy egy széket megragadva a falhoz csapok. A képességemmel uralkodhatok fájdalmak, fizikai hatások, még az oxigén hiánya vagy a nyelvek felett is, de az érzelmekre nincs olyan hatással, mint másra.
-Eleget hallottunk, Angelica Butler zsákutca, a Hydra is zsákutca, elegem van már az árnyékvadászatból, és abból, hogy mindig túl későn érünk mindenhova. Az AIM laborjában is megelőztek minket, Angelica sincs már a Földön...
Egy pillanatra megakadok, lehunyom a szemem, és próbálok megnyugodni, ez nem én vagyok, nem lehetek dühös, nem veszíthetem el a fejemet, ahogy nem tenné Tyr... AZ ISTENIT!
-Az apád lassan kezdi megtanulni a leckét, a harmadik gyerekében már nem bízik. Valamiért segítesz nekünk, még aggódsz is miattunk. Hallgatlak! - Amíg bírom még ép ésszel.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Németország (Európa, EU) - Page 3 Empty Re: Németország (Európa, EU)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 29 Jún. 2012, 12:02

2046. november 30. péntek – Németország, Rostock
Résztvevők: Adrien Landon Butler és Zyro Tao

A szék hangos reccsenéssel tört el a falon annak hála, hogy Zyro annak hajította. A nő arcán semmilyen meglepettésg, vagy ijedtség nem látszott, ha bármelyik is fennállt, igencsak jól titkolta mindazt. Zyro szavaira csak bólintott, majd belekezdett a beszédébe.
- Egyelőre csak úgy tűnik, hogy nekem tűnt fel, hogy milyen veszélyekkel járhat az, hogyha mindenki mutáns a Földön – mondta. – Hiába próbáltam szólni az apámnak, meg sem halhatott. Ti nem éltetek még, de bizonyára hallottatok a 2016-os Örökségvírus járványról. Mi van, ha ezt újra elereszti az a nő? Ha már nem lesz szüksége mutánsokra? Meg kell valljam, féltem az életemet. És ez csak az egyik dolog, az élet ugyebár nem áll le, gyermekek születnek, nem egyszer fordult már elő szerte a világon, hogy eredetileg mutáns szülők gyerekei emberként születnek, amik immunisak a vírusra, az X génjük mutálódott és nem ad képességet, valami más lesz belőle. Egy új faj talán? Nem értek a genetikához, így nem tudhatom. Viszont, azoknak a szülőknek, akik a vírus miatt lettek mutánsok… torzszülött természetellenes képességeik, erejük van. Torzként jönnek a világra, vannak, akik felébredt tudattal, szörnyetegek. Van elképzelésetek, hogy néhány száz év… néhány évtized múlva mi lesz a világból?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Németország (Európa, EU) - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Németország (Európa, EU) - Page 3 Empty Re: Németország (Európa, EU)

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 05 Júl. 2012, 18:00

Nagyokat sóhajtva próbálok lenyugodni, úgy hallgatom Polárist, miközben a minibárból egy hideg ásványvizet veszek elő, és nagyot kortyolok belőle. A vírus hallatán bólogatok, emlékszem erre, olvastam róla valamikor, ezzel valóban elpusztíthatná a Föld lakosságának nagyjából 99%-át.
-Ha Tyrannis tud a vírusról, és tényleg ez a terve, akkor nincsenek hátra évtizedek, hogy kiderüljön, miféle továbbmutált lények jönnek a világra. A kérdés csak az, hogy miként állíthatjuk meg ezt a vírust. Úgy emlékszem, annak idején Apokalipszis egyik lovasa átadta az ellenszert a vírusra. Talán továbbfejlesztette azt, de ha a Földön mindenki mutáns, még sokkal gyorsabban találhatják meg a már ismert vírustörzs ellenszerét. Nem, ez nem lesz jó... Ennél többre készül.
Szék híján az ágy szélére ülök le, és gondolkodóba esem.
-Az anyám már keresi Tyrannist, kapcsolatba kell lépnünk vele, hogy megtudjuk, mire jutottak eddig. Ami pedig a torzszülötteket illeti... El kell vinnünk egy vagy több ilyen gyermeket hozzá, hogy megvizsgálhassa őket. Talán éppen bennük találunk rá a mutáló vírus ellenszerére.
Felállok az ágyról, és már jóval nyugodtabban nézek Lornára.
-Poláris, nem tudom, mi a terved: velünk jönnél, vagy inkább apád mellett kémkednél tovább, ami nagy veszéllyel jár a telepatái miatt... De ha velünk akarsz jönni, és jót állok érted a többiek előtt. Mit teszel hát?

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Németország (Európa, EU) - Page 3 Empty Re: Németország (Európa, EU)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 06 Júl. 2012, 11:52

2046. november 30. péntek – Németország, Rostock
Résztvevők: Adrien Landon Butler és Zyro Tao

Polaris bólintott Zyro feltételezéseire.
- Nem tudom, hogy mik a céljai, nem ismerem, de amit eddig láttam, ha akarná már most kiirthatott volna mindent. Lehet, hogy mások a céljai – vonta meg a vállát. – Megpróbálhatok ilyen gyermeket szerezni, de nem mondhatom biztosra, akikről eddig tudunk azok mind el lettek pusztítva, de ha boncolásra kell és halott test is jó, akkor megoldható.
A következő kérdésen, hogy mit is tenne most láthatóan igencsak elgondolkodott. Az arcán ráncok jelentek meg a gondterheltségtől, igencsak vacillált, hogy mit is lépjen ebben a helyzetben. Végül hangosan sóhajtott fel és ettől az arca is kisimult.
- A fiam Vadföldön van, nem hagyhatom magára, amíg ott vagyok talán sikerül elérnem, hogy ne kerüljön teljesen az apám befolyása alá. Ha ezt sikerül elérni, akkor jövünk majd el tőle. Addig is, tudnotok kell, hogy Attilan trónján egy skrull ül és az apám még mindig fogságban tartja a királynőt.
Itt néhány pillanatra elgondolkodott, majd újra megszólalt.
- Hogyan akartok kijutni a városból? Nem hiszem, hogy a Hydra különösebben engedné mindezt.



A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 09 Júl. 2012, 11:31-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Németország (Európa, EU) - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Németország (Európa, EU) - Page 3 Empty Re: Németország (Európa, EU)

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 08 Júl. 2012, 21:54

-Akkor várni fogunk - válaszolom neki megértve a felelősséget, amit a fia iránt érez. Ha gyerekem lenne, valószínűleg nem szívesen hagynám Magneto közelében. Persze, ha Magneto lennék, valószínűleg magam mellett tartanám a családomat.
A kérdésére az egyik prospektust veszem elő a zsebemből, amit a recepción tettem el.
-Repülő taxi, nem kell út, a hó sem akadályoz, és van elég pénzünk, hogy meggyőzzük róla a sofőrt, hogy arra menjen, amerre szeretnénk. Vonattal aztán továbbmehetünk, a holoövvel jól beolvadunk, aztán bekerülünk a teleport hatáskörébe. Nem veszélytelen, de manapság semmi sem az. De ha tudsz valami egyszerűbbet, ami kevesebb veszéllyel jár, nyitottak vagyunk.
Vajon a HYDRA mennyire van most ránk indulva? Elvileg Magneto gondjaira bíztak minket, és Poláris a felelős értünk, innentől kezdve, ha elfognak minket, valójában talán éppen Magneto parancsát szegik meg, hiszen ha Poláris elengedett, akkor biztosan okkal tette. De lehet, hogy a HYDRA azért annyira mégsem akar lefeküdni nekik... Ebben az esetben óvatosabbnak kell lennünk. Figyelhetik a vasutat és a közutakat is. Perszea repülő taxi és a holoöv megnyugtat, de lehet, hogy előttünk járnak pár lépéssel, GPS van a kocsikban, és észreveszik, ha letérünk az útról, a vonaton meg talán alaposabban is ellenőriznek minket.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Németország (Európa, EU) - Page 3 Empty Re: Németország (Európa, EU)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 09 Júl. 2012, 12:17

2046. november 30. péntek – Németország, Rostock
Résztvevők: Adrien Landon Butler és Zyro Tao

Polaris a homlokát ráncolta az ötletre.
- De a repülő taxit sokkal könnyebb kiszúrni az égen és a Hydra-nak minden bizonnyal vannak műholdjaik, hogy bemérhessék, hogy kik is ülnek benne. nekem mennem kell, sok sikert!
A nő azonban nem állt fel és nem sétált ki a helységből, csak a kezén, a karperecén nyomott le néhány gombot és egy villanással tűnt el a motelből. Az összeesküvés elmélet pedig lehetséges, hogy még igaz is volt, mert ha Zyro kinézett az ablakon odakint két olyan autót látott meg, amik már akkor is ott voltak, amikor elindultak a bálba, noha akkor nem látszott, most pedig határozottan, hogy ültek bennük. És a motelt figyelték, azzal pedig láthatóan nem is fárasztották magukat, hogy leplezzék azt, amit tesznek. Ez a város a Hydra-é volt, és egyértelműen ehhez tartották magukat a megfigyelők. Egyelőre nem mutatták azt, hogy bejönnének a motelba, a szoba sem volt átkutatva, így lehetséges, hogy csak a csöndes megfigyelés volt a feladatuk.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Németország (Európa, EU) - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Németország (Európa, EU) - Page 3 Empty Re: Németország (Európa, EU)

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 10 Júl. 2012, 18:37

Poláris távozása után azon gondolkodom, vajon mennyivel lenne könnyebb dolgunk, ha mi is használhatnánk ilyen teleport eszközöket. De sajnos ennél könnyebben lenyomozható holmit szerintem nem is lehetne kitalálni, nyilván műholdas. Abban viszont igaza volt, hogy az én tervem sem tökéletes.
Elbambulva épp az ablakon nézek ki, és meglátom az autókat.
-Figyelnek minket - jegyzem meg, és úgy teszek, mintha nem is őket néztem volna, csak az esti látképet vizsgálnám. A tájat nézem, a horizontot kémlelem, végül ellépek az ablaktól.
-Mennünk kell!
A belső vonalon a recepciót hívom, és egy repülő taxit kéretek innen egy saroknyira, hozzátéve, hogy várjon az utasokra mindenképp. Aztán kimegyek a folyosóra. Ha láttam, hogy melyik szobában van vendég rajtunk kívül, akkor azt választom, ha nincs ilyen, akkor találomra válogatok, míg sikerrel nem járok. A lényeg, hogy "véletlenül" megpróbálok benyitni egy szobába, ahol vannak, vagy a folyosón elcsípni valakit, esetleg a mosdóban vagy a közös helységben, a lényeg, hogy megnézzek valakit, aki itt szállt meg.
-Álcáznunk kell magunkat.
Ha ez sikerül, beszállok a liftbe, a csomagjainkat nem hozom magunkkal, legalábbis azt nem, ami túl nehéz lenne vagy túl feltűnő. úgy kell tűnnie, mintha csak sétálni mennénk. Lehetőleg egy idős házaspár alakját vesszük fel, ha találunk ilyet, de mindenképpen együnk nő lesz. Mire leérünk a lifttel, átállítjuk a holoövet, én pedig idős vagy fiatal asszonyként karolok a "férjem" karjába, hogy lassú, ráérős léptekkel induljunk sétálni ezen a szép estén. A szobánkban még ég a villany, ez is segíthet, mikor végül kilépünk a hotelből, és elindulunk arra, ahová a taxit kértük - csakhogy nem egyenesen. Először épp az ellenkező irányba fordulunk, majd megkerüljük a tömböt, és csak utána megyünk a taxihoz, ez talán már elegendő figyelemelterelés lesz. Talán...

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Németország (Európa, EU) - Page 3 Empty Re: Németország (Európa, EU)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 10 Júl. 2012, 20:51

2046. november 30. péntek – Németország, Rostock
Résztvevők: Adrien Landon Butler és Zyro Tao

Adrien és Zyro elindultak kifelé az épületből, odalent a pultos kissé furcsán nézett a párosra, révén valószínűleg nem voltak ilyen vendégeik, mint amiben Zyro és Adrien távozni készült az épületből. A kocsiban ülők nem mutatták jelét annak, hogy felfigyeltek volna a szakadó hóesésben távozni készülő szerelmespárra. Az sem volt valószínűleg feltűnő, hogy a másik irányba indultak el. Amikor megérkeztek az utca sarkára, még ott sem volt semmi gyanús sem, a lámpák világítottak, a hó esett és a szél süvített. Azonban, amikor a páros befordult a sarkon Adrien megtorpant, majd arccal előre dőlt bele a mostanra már majdnem térdig érő hóba. A szél egy pillanatra elállt, így Zyro hallotta azt, ahogyan nagyon halkan, hangtompítóból leadnak egy lövést. Szúró fájdalmat érzett a nyakában és, ha odakapott még egy tűt tudott kivenni a bőréből, pár pillanattal később pedig ő maga is a földre került. A világ sötétedni kezdett, hó ropogását hallotta közeledni. Zyro még némileg magánál volt, amikor két férfi lépett föléjük a hóban.
- Ziel eingefangen! – mondta az egyik egy rádióba. – Heil Hydra!
Ezek voltak az utolsó szavak mielőtt a két fiú el nem vesztette az eszméletét.

Folytatás következik a következő kalandban.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Németország (Európa, EU) - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Németország (Európa, EU) - Page 3 Empty Re: Németország (Európa, EU)

Témanyitás by Tyranis Szer. 18 Júl. 2012, 15:00

2046. december 6. csütörtök – Németország, Rostock
Résztvevők: Adrien Landon Butler és Zyro Tao

Adrien és Zyro már egy hete voltak a Hydra-nál vendégségben. Egymásról nem igazán tudtak semmit sem, nem látták egymást amióta az utcán nem szedték le kettejüket. Zyro egy jéghideg cellában feküdt a földön, még az alkalmazkodó képessége sem sokat segített jelen esetben, legalább is az a része, ami a faji képessége volt és nem a mutációja. A nyakában ugyanis egy képességblokkoló volt, aminek hála a mutációja nem érvényesült. Egy legalább száz éves testben feküdt és reszketett. Az öregség miatt különösen érzékeny volt a hidegre és minden ízülete sajogott. A saját teste volt, de mégis öregebb. Amit tudott, hogy eddig minden nap megkínozták, egy órán át, de kérdéseket még nem tettek fel neki és lassan telelt az idő, hogy újra jöjjenek. Egy csuhás nő jött minden alkalommal néhány másik alakkal, akiket a rossz szeme miatt nem tudott kivenni. Percek teltek el a cella ajtaja pedig nyikorgással nyílt ki, mint mindig. Most azonban a nő egyedül jött, megállt Zyro felett és onnan nézett le rá.
- Ma egy kérdéssel kezdünk – mondta. – Miért kémkedtek a Hydra után?


_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Németország (Európa, EU) - Page 3 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Németország (Európa, EU) - Page 3 Empty Re: Németország (Európa, EU)

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 19 Júl. 2012, 19:27

A hideg nem a legrosszabb. Nehéz megszokni, a nyakörv meggátol ebben is, de legalább könnyű elaludni. az ébredés az, ami sokkal fájdalmasabb. Minden nap a fájó csontokat átmozgatni. Az izmaim satnyák. Mióta tartanak fogva? Vézna vagyok, minden ízületem recseg, a hajam elgyengült, a körmeim töredeznek, a fogaim fájnak, és a szemem... Alig látok.
Évtizedek telhettek el, de a memóriám sem a régi már, vagy az agyam egyszerűen csak felejteni akarja a véget nem érő kínzásokat. Évtizedeket mondtam? Félig kree vagyok, tovább élek, mint egy ember, később öregszem meg. Talán már száz is eltelt... Milyen lehet a külvilág? Vajon élnek még a barátaim? Különös, mindenre emlékszem, ami az elfogásomig történt, de onnantól... Csak az utóbbi pár napra.
Az ajtó nyílására felkapom a fejem, amitől belenyilall a fájdalom a nyakamba. Többet kéne mozognom, fittnek kéne maradnom... De minek? Innen nincs menekvés.
Egy kérdés. Különös, fájó érzést érzek. Ez nem az én hangom. Valaki mást hallok. Emlékszem, hogy néha beszélek magamban, hogy ne felejtsem el, milyen, de ez most más.
-A... A nevem Zyro Tao! - Kezdek bele, mert az rémlik valahonnan, hogy be kell mutatkoznom, mikor találkozom valakivel. - Azért jöttem Németországba, hogy a HYDRA segítségét kérjem egy... Egy vírus miatt, igen! - Menni fog ez, fáj a torkom, hideg van, nyilván megbetegedtem. - A segítségük kell, mert eltűnt a lány... A skrull lány. - De mi is volt aztán? Emlékszem, miért tesz úgy az agyam, mintha nem emlékeznék? - Angelica. Angelica Butler. Meg kell találni... Zyro Tao vagyok! Az anyám Ko-Rel, az apám Jet Li Tao, meghal, amikor még járni is alig tudtam. Az öcsém Ethan Jackson, a húgom Tyranis... Tyranis... Hol vagyok? Milyen évet írunk? Kérem, hölgyem, mondja meg! Zyro Tao vagyok!

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Németország (Európa, EU) - Page 3 Empty Re: Németország (Európa, EU)

Témanyitás by Tyranis Pént. 20 Júl. 2012, 11:31

2046. december 6. csütörtök – Németország, Rostock
Résztvevők: Adrien Landon Butler és Zyro Tao

- 2046 van – mondta a nő. – Egy hete van bezárva a börtönbe.
A hangja nem volt ismerős Zyro számára, nem tudta megmondani, hogy ki is lehetett az. Egy hét csak, nos Zyro-nak mindez sokkal, de sokkal hosszabb időnek tűnt, mintsem ilyen kevéske idő.
- Ki ez az Angelica Butler? – hangzott az újabb kérdés. – Illetve Tyranis? És miért olyan fontos Magneto vírusa, hogy eljöjjön ide?
A fiú látta, hogy a nő intett egyet, hogy kinek azt már nem, annyira nem volt ereje kifordulni, hogy megnézze kik is lehetnek a cellán kívül. Azonban, amit egyből megérzett, mintha a fájdalom némileg múlt volna a csontjaiból és gondolkodni is könnyebb lett volna. Ha megnézte a kezeit, akkor láthatta, hogy a szürkeség, ami eddig a kék bőrén volt lassanként kékült vissza és a ráncok is sokkal kevésbé voltak jelen rajta, mint pár perccel korábban, vagy éppen tegnap.


_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Németország (Európa, EU) - Page 3 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Németország (Európa, EU) - Page 3 Empty Re: Németország (Európa, EU)

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 25 Júl. 2012, 18:38

Egy... Egy hete? Ez meg miféle varázslat? Vagy mutánsképesség? Képesek öregé tenni? Egy hét... Nem emlékszem, mi történt korábban, de biztos vagyok benne, hogy több idő telt el. Végül aztán a kérdések után látom és érzem, hogy lassan visszatér belém az erő, mintha infúzióval csepegtetnék a fiatalságot. Hitetlenkedve nézek fel a nőre.
-Kik... - Aztán meggondolom magam, nem teszek fel kérdéseket, akkor újra itt hagynak, megkínoznak, és újabb éveknek tűnő hetek következnek. - Angelica Butler... De hát elmondtam. Elmondtam a grófnak... Vagy bárónak. Ott voltam a fogadásán, és elmondtam neki. Egy kísérlet, ami félresikerült. Tyranis keze volt a dologban. Ő tudta, hogy a lány képes előállítani a vírust. Ő csinálta Magneto vírusát. Magneto vírusa a legfontosabb. Megöli a Földet. Tyranis megöli. Az örökségvírus, a fertőzöttek torzszülött gyermekei, a tudatuk irányítása... - Lassabban, gondolkodj többet, beszélj kevesebbet. A kérdésre válaszolj. De hát tudják a válaszokat! - Tyranis a féltestvérem. Thanos, a titán és Ko-Rel, a kree Nova centurio lombikgyereke. Hogy-hogy maguk nem tudnak ezekről a dolgokról? Kik maguk?

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Németország (Európa, EU) - Page 3 Empty Re: Németország (Európa, EU)

Témanyitás by Tyranis Csüt. 26 Júl. 2012, 09:50

2046. december 6. csütörtök – Németország, Rostock
Résztvevők: Adrien Landon Butler és Zyro Tao

- Ko-Rel és Thanos? – kérdezte a nő.
Ám ezúttal nem Zyro-tól várt erre a kérdésre választ, hanem a háttérből, az árnyak közül egy férfihang szólalt meg, Zyro már hallotta ezt a hangot, de nem tudta így hirtelen, hogy hol és mikor.
- Kree, ő volt az, aki miatt a skrull még 2018-ban nem tudta meghódítani az Univerzumot. A Földtől szorította vissza őket a galaxisukig néhány nyomorult halandóval együtt. Thanos pedig… igen a Halál hírnöke, az őrült titán…
A nő halkan hümmögni kezdett, míg végül újra megszólalt.
- A feltételezéseit milyen alapokra helyezi? Milyen bizonyítékokkal tudja alátámasztani, amiket mondott? Vagy egyáltalán ebből mennyi fikció és mennyi a valós adat? Illetve egy ilyen hibridet, mint a húga… miként lehet elpusztítani?
Hangzottak fel a következő kérdések, amiket ezúttal már teljesen biztosan Zyro-nak címeztek és nem pedig a háttérben húzódó rejtélyes alaknak.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Németország (Európa, EU) - Page 3 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Németország (Európa, EU) - Page 3 Empty Re: Németország (Európa, EU)

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 31 Júl. 2012, 21:59

Mi ez? Ezek semmit sem tudnak. Ezek nem azok az emberek, akiknek hittem őket. Tudatlanok, és talán csak szerencséjük volt, hogy éppen engem fogtak el. De akárhogy is, kiszolgáltatott helyzetben vagyok. És minden amit kérdeznek, még csak nem is titkos, tulajdonképpen könnyedén megtudhatnák, ha utánanéztek volna a legutóbbi akcióinknak.
A férfi hangja ismerős, és gondolkodom, mikor hallottam, de hirtelen nem ugrik be. Talán a fogadáson? Vagy valahol egészen máshol? Nem tudom, nehezen állnak össze a dolgok a fejemben.
-Ezek nem... Feltételezések. Az AIM laborjában talált dokumentációk, a Butler kísérleti alanyok, a... - Hirtelen eszembe jut Adrien. Vagy Landon. Vajon őt is kihallgatják? Vajon él még? - Minden, amit mondtam, igaz, az egyetlen feltételezés, hogy Tyranis az örökségvírust fogja felhasználni, vagy valami annál rosszabbat. De meg kell állítani, ebben igazuk van.
Felnézek a nőre, és keresem az arcát, meg a férfiét, aki a háttérben beszélt.
-Ha tudnám, hogyan lehet megölni, már megtettem volna! - Vajon most hazudtam? Meg akartam volna tenni. De képes is lennék rá? - Nem hiszem, hogy... Thanos titán. Nem tudom, hogy minden titán így van-e ezzel, de amennyire tudom, ő sohasem hal meg. Talán mert örökkévaló, talán mert a halál kedvére tesz, de mindig visszatér, mindegy, mit teszünk vele. Tyranis pedig a lánya, és apja nyomdokaiba lépve már hosszú a névsora azoknak, akiket apja szeretőjéhez küldött. A legvalószínűbb az, hogy Tyranist nem lehet elpusztítani. Véglegesen nem. De ha mégis, az nehezebb lesz, mint bármi, amit eltud képzelni. A módszereink, az eszközeink, a felfogásunk... Mintha mi lennénk a hangyák, akik meg akarják semmisíteni az emberiséget. Talán többen vagyunk, de... Esélytelenek, amíg nem tudunk úgy... Úgy gondolkodni, ahogy ő.
Érzem, hogy kezd kitisztulni a beszédem, jobban kell figyelnem, nehogy olyat is kifecsegjek, amit nem kéne tudniuk.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Németország (Európa, EU) - Page 3 Empty Re: Németország (Európa, EU)

Témanyitás by Tyranis Szer. 01 Aug. 2012, 10:10

2046. december 6. csütörtök – Németország, Rostock
Résztvevők: Adrien Landon Butler és Zyro Tao

Most, hogy Zyro jobban tudott gondolkodni a hang is beugrott neki, hogy hol hallotta, Asgardon, egészen pontosan a kastély tróntermében, a férfi, aki egy ketrecben volt a tűzóriáskirályő trónja mellett. A hang tulajdonosa nem volt más, mint Freydis és Bard nagyapja, Thorhalla apja, Loki Laufeyson.
- De csak feltételezés – mondta a nő. – Legalább annyira, minthogy képes innen megszökni. Azt elhiszem, hogy a vírus valóban egy fél skrull teremtménye, mert erről van bizonyíték. De arról, hogy bárhol a Földön örökségvírust tenyésztett volna ki valaki, arról nincs. Ebben egyetlen ember nem venne részt és nem aszisztálna.
- Ne nézzen rám, ebben még én sem – válaszolta a férfi.
- Szóval, akkor mondjon néhány szót ezekről a torzszülöttekről, micsodák ezek? – kérdezte. – Illetve, hogy mégis miből gondolja az örökségvírust. Tekintve, ha akarta volna, akkor már az elmúlt lassan másfél év során is bevethette volna. Bőven megvolt a lehetőség minderre.
- Talán, mert neki is van ideje, ráér… a halandók ezt nem érthetik.
- Csak azt nem veszi figyelembe Mr. Laufeyson, hogy egyes embereknél már mutatkoznak olyan jelek, hogy leküzdik a vírust.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Németország (Európa, EU) - Page 3 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Németország (Európa, EU) - Page 3 Empty Re: Németország (Európa, EU)

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 01 Aug. 2012, 16:44

Hallgatom a válaszokat, és közben lassan megszületik bennem a felismerés: maga Loki áll velem szemben, Thorhalla apja, a cselszövés és káosz istene Asgardról. Ez nem éppen jó hír. Előle megszökni majdnem annyira esélytelen, mint Tyranist legyőzni szemtől szembeni harcban.
-Loki jól mondja. Tyranis nem siet, az hogy még nem vetette be a vírust, nem feltétlenül jelenti, hogy nem is akarja. Talán ő is rájött, hogy néhányan immúnisak, ezért dolgozik egy mutáción. De ez csak egy ötlet. Az egész vírus csak egy ötlet, ahogy mondtam. Az viszont biztos, hogy szándékosan okozta ezt a vírust, ami mutánssá tette mindenkit, tehát valami terve volt vele. Az is lehet, hogy egészen más, mint amire bármelyikünk valaha gondolna. Talán pont a torzszülöttekre épített. Ő nem csak erős harcos, hanem lángelme is, kiváló taktikus és stratéga.
Kicsit kényelmesebb helyzetbe ülök. Ez a beszélgetés jót tesz, felfrissítem az elmémet, ráveszem magam a gondolkodásra, és tudatába kerülök mindannak, amit már elfelejtettem. Megdörzsölöm a szememet, és tisztább tekintettel nézek most rájuk. Fáradt vagyok. Éhes. De már éber.
-A torzszülöttekről nehéz lenne sokat mondani, ezek olyan gyermekek, akiknek a szüleit akár megfertőzte a vírus, akár mutánsként ellenálltak neki, de hordozóvá váltak. Mivel a vírus még fiatal, a gyermekek is fiatalok. Könnyen lehet, hogy a hatást csak később fejtik ki, ahogy a mutánsok képessége sem születéskor jelentkezik. Az is lehet, hogy amit most látunk, csak a kezdet, érzékeljük a mutációt, de egészen mássá fog alakulni öt vagy tíz év múlva. Egy ilyen vírus talán beláthatatlan következményekkel jár, de a megismeréséhez évek munkája kellene, hosszas kutatás, tesztelés és kísérletek. Most viszont élőben láthatjuk a kísérleti alanyokat. Talán mi magunk is azok vagyunk. A vírus minket is ért, talán a mi gyermekeink ugyanúgy torzszülöttek lesznek. És amikor torzszülöttet mondok, nem egy púpos, vagy háromkezű emberre gondolok. Egy vírus, ami mutáció okoz, keveredve más génekkel, bármilyen eredményt hozhat. Talán nem is ember fog születni. Nem is mutáns. Még csak nem is humanoid...
Loki a fejembe lát, asgardi mágia, mentális és asztrális, jól ismerem ezeket az asgardoktól, akiket ismerek. Tudod, Loki, hogy nem hazudok. A veszély hatalmas. És ahogy mondtad, ebben még te sem asszisztálnál.
-Miért tartanak fogva? Amit tudok, nem több, mint amit maguk tudnak, vagy amire rájöhetnek, és nem hülyék, ebben biztos vagyok. Loki kiolvashat a fejemből mindent. Miért kérdezősködnek?

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Németország (Európa, EU) - Page 3 Empty Re: Németország (Európa, EU)

Témanyitás by Tyranis Csüt. 02 Aug. 2012, 00:50

2046. december 6. csütörtök – Németország, Rostock
Résztvevők: Adrien Landon Butler és Zyro Tao

Ahogyan Zyro felül még mindig nem látja a nő arcát a csuha alatt, azonban Loki-t meglátja, ahogyan a falnak támaszkodott. Azonban nem igen hasonlított arra a Lokira, akiről hallott, és aki ellen az apjáék küzdöttek. Ez sokkal emberibb volt, emberi teste volt, nem asgardi.
Németország (Európa, EU) - Page 3 Maximus
- Ezek érdekes felvetések, majd utána járunk.
A kérdésre halk kuncogást lehetett hallani, majd a nő megszólalt.
- Loki kiolvasná? – kérdezte megvetően. – Ez a félresikerült félskrull klón? Az szerencse, hogy alakot tud váltani és nem a ronda zöld képében sétál közöttünk…
Ekkor ugrik be a fiúnak, hogy Loki meghalt, megölték a Bukáskor. Azonban a klónokról valóban tudni lehetett, mert ez a Loki nem teljesen úgy nézett ki, mint akit látott korábban Asgadon, így a klón valóban helytálló lehet.
- Hogy miért tartunk fogva? Egyrészt kutakodtatok a Hydra után… azonfelül veled kapcsolatban igen érdekes eredményre jutottunk, ami további vizsgálatokat igényel. Tudtál róla, hogy az apád nem mutáns volt, hanem csak egy selejtes klón?
- És még valami… addig maradsz itt, amíg nem csalod elő a húgodat nekünk.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Németország (Európa, EU) - Page 3 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Németország (Európa, EU) - Page 3 Empty Re: Németország (Európa, EU)

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 07 Aug. 2012, 12:55

Loki arcát figyelem, azt mondják, nem vagyok valami jó, ha az érzelmekről van szó, és ezt elismerem, de erről az arcról könnyű leolvasni néhány dolgot. A gonoszságot. Az elvetemültséget. Mintha magát is gyűlölné azért, amilyen. Aztán azt is megtudom, hogy miért lehet ez így. Egy klón.
Nem a valódi Loki, ezért nem képes asgardi mágiát használni. De ettől még a tudata ugyan az lehet, ugyan annyira veszélyesek a tervei, a cselszövései.
Igen, tényleg kutattam a HYDRA után, de már elmondtam, hogy miért. Semmilyen ártó szándékom nem volt, gyakorlatilag feltett kézzel, fegyvertelenül bementem az oroszlán barlangjába, hogy felajánljak neki egy szeletet a húsomból. Erre attól félnek, hogy mérgezett a húsom...
-Hogy... Hogy mi? K-k... Klón? - Teszem fel a bárgyú kérdést, ahogy közlik a híreket. Hazugság? Miért? Hogy még jobban összetörjek? Lehetnék ennél reménytelenebb?
És megint... Megint a húgom! Nem. NEM!
-Ha Tyranis kell maguknak, nem tudok segíteni, ha meg tudnám találni, vagy magamhoz tudnám hívni, már megtettem volna! Öljenek meg, vagy engedjenek el, nem érdekel, de ne játszanak tovább!
Tyranis... Ha figyelsz most, ha hallasz engem, ha látsz... Fuss, menekülj, amilyen messzire csak tudsz!

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Németország (Európa, EU) - Page 3 Empty Re: Németország (Európa, EU)

Témanyitás by Tyranis Kedd 07 Aug. 2012, 14:02

2046. december 6. csütörtök – Németország, Rostock
Résztvevők: Adrien Landon Butler és Zyro Tao

- Klón – mondta a nő. – Láthatóan nem csak Loki volt az egyetlen, aki akkoriban ilyesmivel foglalkozott nagyüzemben, hanem valaki más is. Azt tudjuk, hogy az anyád orvos, te menyire értesz ezekhez a dolgokhoz?
Hirtelen Zyro minden végtagjába visszatért az erő, a ráncok és a szürkeség eltűnt a bőréről, újra olyan fiatal volt, mint korábban és ennek hála teljesen jól tudott gondolkodni is.
- Ha nem hiszel nekem bebizonyítom, ennyi nem kerül semmibe – mondta. – Ki tudhat még ilyet, képes rá Loki és az AIM, de ők nem tették, az embertelenek, de ők még nem voltak ébren akkoriban, a SHIELD, de addigra már nem volt belőlük semmi. Valaki, akiről nem tudni? – tette fel a költői kérdést.
Ha Zyro felállt, akkor továbbra sem látta a nő arcát, de a csuha alól kikandikáló vörös hajat igen. A nő intett a fiúnak, hogy induljon el a kinti folyosón.
- De tudsz segíteni – mondta Loki kegyetlen és őrült vigyorral. – Ugyanis látogatást fogunk tenni a skrull császári udvarban a Tarnax-on. Oda fog jönni erre a hírre.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Németország (Európa, EU) - Page 3 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Németország (Európa, EU) - Page 3 Empty Re: Németország (Európa, EU)

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 09 Aug. 2012, 14:39

Ahogy visszatér belém az erő, egy pillanatra felébred bennem a remény, hogy tényleg elengednének. Aztán persze belegondolok, hogy Loki az egyik fogva tartóm, így a szabadságra jelenleg elhanyagolható az esélyem. De legalább már nem kínoznak, ahogy eddig.
Az életteli test érzési felpezsdít, mégha a nyakörv rajtam is van még, legalább már képes vagyok úgy mozogni, mint korábban. Felállok, és próbálom megnézni, hogy ki a nő a csuklya alatt. Egyetlen befolyással bíró nőt ismerek, akinek vörös haja van, és köztudottan vannak alvilági kapcsolatai, ez pedig April Cinnamon.
-Az orvosi ismereteim kimerülnek az elsősegély szintjén, és legjobb tudomásom szerint az anyám nem foglalkozott soha klónozással, de másról sem tudok, aki ilyesmivel foglalkozott volna... Thanoson kívül. Hiszen végülis így hozta létre Tyranist is. Vagy valahogy így...
Egy klón fia lennék? Ha így is van, ez nem jelenti, hogy én magam is klón lennék. Talán ez áll a halála mögött? Mindig is kissé hihetetlen volt számomra, hogy egy olyan erős mutáns hírében álló férfi, mint az apám, egyszerű betegségbe haljon bele. Lehet, hogy én sem fogok olyan sokáig élni? Persze jelenleg Loki és az őrült terve okozhatja inkább, hogy ki kell hagynom az öregkor szépségeit.
-Tarnax? Miért jönne oda Tyranis? A skrull számára épp úgy kiirtásra váró faj, mint bármelyik másik az univerzumban. Különben sem hiszem, hogy szívesen látnának egy fél kree-t.
Átmozgatom a végtagjaimat, és elindulok a folyosón, ahogy a nő int, de ahogy mellette haladok el, megpróbálok a szemem sarkából bepillantani a csuklya alá.
-Cinnamon? - Kérdem kételkedve a megállapításom helyességében.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Németország (Európa, EU) - Page 3 Empty Re: Németország (Európa, EU)

Témanyitás by Tyranis Csüt. 09 Aug. 2012, 17:49

2046. december 6. csütörtök – Németország, Rostock
Résztvevők: Adrien Landon Butler és Zyro Tao

Loki láthatóan a kezeibe temette az arcát, mint aki nem hiszi el, hogy mit is hall a fiútól.
- Nézzük, a bátyádba és a húgodba szorult némi józanész, beléd és az öcsédbe semmi – gondolkodott el nyűgösen. – Valószínűleg az apáitok az okok…
Drámaian sóhajtott fel, Zyro valószínűleg hallotta a gyerekkora alatt, hogy ez igencsak jellemző volt rá.
- Ennyire nehéz összetenni a képletet? – kérdezte. – Magneto és ő egy oldalon vannak, ez köztudott. New Jersey-ben egy skrull ellen harcoltatok, nem Magneto ellen. Attilan királynőjét elrabolják, majd visszaengedik, nocsak, nem esett le, hogy az is skrull volt. sejtettem. Aztán itt vagyok én… meg V-13. Akiről fogadni mernék, hogy nem tudjátok, hogy a skrull császárnő leánya. Minden a skrullokhoz vezet, ezenfelül teljesen véletlenül tudom a régi kapcsolataim révén, hogy havonta többször tesz látogatást a húgod a császárnő udvarában.
- Túl sokat beszél Laufeyson! – mondta a nő.
Azt a kérdést nem is reagálta le, hogy ő lenne-e Cinnamon és nem is sikerült benézni a csukja alá.
- A húgod nem klón – mondta. – Közel sem, mesterséges megtermékenyítés eredménye. Hogy is hívják az emberek ezt? Lombikbébi azt hiszem. Persze itt nem kellett petesejt, mert Thanos valószínűleg néhány bőrdarabból képes volt mindazt reprodukálni. Szóval azzal, hogy te egy klón fia vagy… még lehetnek később gondjaid. Betegségek és hasonlók.
A folyosón haladva egy ideig kőfolyosó volt, mintha egy régi épület alaksora lett volna ez, majd egy kanyar után átértek egy modern fémfolyosóra. Annak a végén egy ajtón tessékelték be Zyro-t, egy hatalmas csarnokba, ahol egy leginkább kisebb űrhajóra hasonlító gép volt.
- Bízom benne, hogy nem vagy „tengeribeteg” – szólalt meg Loki.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Németország (Európa, EU) - Page 3 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Németország (Európa, EU) - Page 3 Empty Re: Németország (Európa, EU)

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 29 Aug. 2012, 15:35

Nem fogadom túl barátságosan az apám becsmérlését, de nem adom meg Lokinak azt az örömöt, hogy felveszem a kesztyűt, inkább eleresztem a fülem mellett a dolgot. Amit viszont utána mond, már jóval alaposabban hallgatom.
Így felsorolva valóban észrevehető bizonyos ív abban, amit mond, bár azért azt nem mondanám, hogy ez mind magától értetődő. És még ha Tyranis tényleg kapcsolatban is áll a Skrullokkal, az még mindig nem jelenti, hogy nem csak kihasználja őket. De ezt inkább most nem teszem szóvá, helyette elindulok a folyosón, és azon gondolkodom, miért mondott ilyen sokat Loki. Az egyik lehetőség, hogy a gonosztevők szokásos betegségében szenved, és muszáj elmondani mindent, amit tud, máskülönben az elégtétel nélkül halnék meg. A másik, hogy valamiért nem ellenségként vagy fogolyként tekintenek rám, hanem inkább... Hát ezen még gondolkodom.
-Jobban bírnám, ha nem lenne rajtam a nyakörv - válaszolom Lokinak, ahogy belépek az űrhajóba, és alaposan körülnézek.
-Adriennel mi lesz? - Teszem még fel gyorsan a kérdést, ami már egy ideje aggaszt, de most vált igazán aktuálissá.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Németország (Európa, EU) - Page 3 Empty Re: Németország (Európa, EU)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.