Olimposz kaszinó (Bronx)

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) Empty Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Tyranis Kedd 26 Jún. 2012, 12:32

A köd eltűnte után nyílt kaszinó a Pokol konyhájában. Amit a nyilvánosság is tud róla, hogy bármilyen személyt fogadnak, a szegényektől a multimiliomosig. Minden rétegnek saját szórakozási lehetőséget biztosítanak, remek kulturált hely, jó italokkal, szórakoztatással. Éppen ez volt az oka annak, hogy nagyon hamar igen hatalmas népszerűségre tettek szert a tulajdonosok.

Amit viszont már csak az alvilági személyek tudnak, hogy a tulajdonosok az alvilágba is befolytak és jelenleg ők a legbefolyásosabb személyek a New York-i alvilágban, az egész városban tartanak illegális utcai harcokat, amikre fogadnil lehet és részt is venni rajta, igen nagy népszerűségnek örvend ez. Fegyver- és drogügyletekben is otthon vannak, nők futtatásában, megvesztegetésekben, akárcsak illegális lóversenyekben is. Magneto uralmával sem vesztettek semmit sem a befolyásukból.
A kaszinó egyik különlegessége, hogy a kidobófiúk minotauruszok.

Olimposz kaszinó (Bronx) Eclipse_Blue

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Olimposz kaszinó (Bronx) CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Tyranis Hétf. 01 Okt. 2012, 09:40

2046. december 6. csütörtök – Olimposz kaszinó (Bronx), New York
Résztvevő: Damian Long és Samuel Corner

Az ötös hamarosan megérkezett, ahogyan már előre megbeszélte a csapat csak Arzenál és Damian mentek a kaszinó felé a másik hármas pedig a kávézó felé ment és oda ültek be. A hó most is szállingózott és igencsak kellemetlen hűvös idő volt idekint. A város már most karácsonyi díszekben volt, pedig még jócskán odébb volt az ünnep. A kaszinó nem volt feldíszítve, az csak a megszokott fényében tündökölt. Ahogyan a páros közelebb ment a bejáratnál a minotauruszok most is ott szobroztak, mintha a hideg nem is nagyon lett volna rájuk hatással. A két fiú ekkor halhatta meg Feng hangját a fejükben.
~ Telepatikus kapcsolat él, most már tudtok egymással is így társalogni ~ üzente a lány. ~
Amikor a páros elérte a bejáratot a holografikus külsejükben senki sem állította meg őket, hanem végre bejuthattak a bent levő kellemes melegbe és a főcsarnokba. Itt pálmák és örökzöld növények díszítették a csarnokot. A másik végében a csarnoknak volt a ruhatár, ahova le lehetett adni a kabátokat. Három irányba lehetett tovább menni innen, balra volt a kaszinó részleg a játékgépekkel, jobbra a bár és étkező, illetve a bank részleg. Szembe túl a ruhatáron pedig a VIP részleg, ahova csak különleges meghívóval lehetett belépni.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Olimposz kaszinó (Bronx) CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Jajjmár Szer. 03 Okt. 2012, 14:43

Ezért utálok télen kijárni, az ilyen burzsuj helyeken egekben a hőfok, az ember szinte rosszul lesz a kinti kellemes hideg után. De már azért szokom a dolgot mikor úgy döntök, hogy nem adjuk alá. Kezemben van a meghívó, aláírásképp egy bőségkosárral. Valami azt súgja, hogy nekünk bizony a VIP részlegben a helyünk. Ha meg már besétáltunk a területükre igazán nincs értelme pironkodni.
Leveszem a szemem a meghívonkról és rettentő megjátszóan, jobb kezem oldalról becsúsztatom a zakóm alá és szép kimért léptekkel megindulok egyenesen a külön meghívós placc felé. Útközben még hátra simítom a hajamat, rettentő áramvonalas vagyok ma és már alig kellemetlen, hogy nincs rajtam sapka. Veszek egy mély levegőt, közben rezzenéstelen tekintettel térképezem a környezetem.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Danny Long Szer. 03 Okt. 2012, 17:51

Eddig minden a terv szerint halad. A támogatás a helyén, és amint elhaladunk a kapunál posztoló minotauruszok között, a telepatikus kapcsolat is felépül. Arzenál megy elöl, kezében a meghívóval, én egy fél lépéssel mögötte. Gyorsan felmérem a terepet a főcsarnokban. Semmiféle fenyegetésre utaló jelet nem látok, de itt még nem is számítok rá. Akármit is akarnak tőlünk, az nagy valószínűséggel a VIP részlegben vár ránk. A lehető legtermészetesebben elindulunk hát abba az irányba, miközben fél szemmel mindketten a környezetünket pásztázzuk, hátha esetleg mégis felbukkan valami váratlan.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Tyranis Csüt. 04 Okt. 2012, 11:01

2046. december 6. csütörtök – Olimposz kaszinó (Bronx), New York
Résztvevő: Damian Long és Samuel Corner

A páros elindult a VIP részleg felé, az emberek között kissé szlalomozni kellett, de lényegében semmi sem tartotta fel a párost abban, hogy megérkezzen arrafelé, amerre indultak. Egy kisebb rövid folyosó volt, amire ráértek, majd végre meglátták a nyilat és a feljárót, ami az emeletre vitt a VIP részlegek felé. Erre hátul csak kevesen sétáltak, valószínűleg nem sokan kaptak meghívást. Végül a feljáróhoz érve egy embert találtak ott, aki álldogált a falnak támaszkodva. A ruházata egy egyszerű póló volt, bőrdzseki, szakadt farmer és bakancs.
Olimposz kaszinó (Bronx) 2477593-screen_shot_2012_07_18_at_10.37.46_pm
Igazat megvallva rémesen kirítt volna a kaszinóban levőktől ebben a ruházatban. Egy gyufaszálat, vagy fogpiszkálót rágcsált, amikor észrevette a két közeledőt, akkor lökte el magát a faltól és elállta a feljárót.
- A tagsági kártyákat kérem – mondta.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Olimposz kaszinó (Bronx) CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Jajjmár Pént. 05 Okt. 2012, 12:21

Az ajtóhoz érve alig tudom elrejteni azt a könnyed meglepetést amit az ott álló okoz. Nem az öltönyt hiányolom első sorban, hanem a patákat és a szarvakat vagy egyéb extrás felszerelést a görög mitológiából. Meglehetősen emberi és még szakadt is a cucca én meg kinyaltam itt magam fullosra. De ha itt áll valamit biztos tud a srác, nem is igen akarok vele genyózni, csak átnyújtom a meghívónkat. Megpróbálok faarcot vágni, esetleg egy kis flegmasággal, bár elég idegen a terep. El is gondolkozok nem-e kellett volna a zsetonokat már kiváltani vagy ilyesmi. Nem mintha ezért jöttünk volna, de elviselnék egy vízágyat a bunkerben, valami eszetlen nagy plazmával meg ilyesmi. Bár, hogy miként juttatom oda észrevétlen az egy teljesen másik buli. A nagy gondolkodás közepette vetek egy pillantást rögtönzött jobb kezemre is. Hátha lehet valami érdekességet olvasni az arcáról. Bár lehet inkább a gorillánkat kéne vizsgálgatni, de nem akarom túlzásba vinni az ilyesmit, még paranoiásnak néznek...
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Danny Long Pént. 05 Okt. 2012, 18:01

A VIP részleg előtti biztonsági őr erősen kilóg a hozzánk hasonló, kiöltözött alakok közül, de meglepetésemet gyakorlottan elrejtem. Rögtön látszik, hogy nem azért tartják, hogy jópofizzon. Sok mindent elárulhat az arckifejezése, amikor megpillantja a meghívónkat, így nem veszem le róla a szemem, miközben átveszi és elolvassa. Eközben is fenntartom a semleges arckifejezést, igyekezve, hogy semmit se lehessen leolvasni az arcomról. Amikor Arzenál rám néz, csak egy szemmozdulattal jelzem, hogy inkább az őrrel törődjön.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Tyranis Szomb. 06 Okt. 2012, 10:59

2046. december 6. csütörtök – Olimposz kaszinó (Bronx), New York
Résztvevő: Damian Long és Samuel Corner

A fickó átvette a meghívókat, majd rájuk sandított és vissza a párosra, majd újra. Az arcán megjelent néhány pillanatra valami olyasmi, mintha komplett idiótákkal lett volna körülvéve.
- Maguk szórakoznak velem – mondta végül. – Tudnak olvasni? Láthatóan nem.
Ezzel visszanyújtotta a meghívókat, azok nem szóltak VIP részlegre, csak a kaszinóba, egy 10.000 dolláros kezdőtőkével. Semmi egyéb nem volt rajta, ami feljogosította volna őket, hogy most idejöjjenek hátra.
- Szóval, maguktól távoznak innen, vagy kíséretet is hívathatok – tette még hozzá.
Mivel mindkét fiú harcos volt, feltűnt nekik, hogy a férfi szinte alig mozdult, de ezzel olyan pozíciót vett fel, hogyha szükséges legyen, akkor azonnal támadást indíthasson a páros irányába.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Olimposz kaszinó (Bronx) CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Jajjmár Vas. 07 Okt. 2012, 14:15

Azt hiszem túl menőnek érezhettem magam egy pillanatig. Csak egy sima meghívot kaptam, persze így sokkal könnyebb minket feltűnés nélkül tárgyalásra invitálni, egy félre eső asztalnál vagy ilyesmi. Legalábbis szeretném ezt gondolni. Hogy ne keljen azt, hogy csupán jófejségből hívtak meg vagy pláne nem csak csalinak, hogy jobban kiismerhessenek minket, esetleg hazafelé követve elkapjanak az egész bandával együtt, meg persze ott az oszd meg és uralkodj para is. De azt hiszem kicsit túlpörgetem magam egy kis visszautasításra. Szóval csak visszaveszem a meghívónkat.
- Ó én figyelmetlen. Hát ez esetben köszönjük az útmutatást. - Mosolygok egy erőltetettet rá, hogy ő is lássa, hogy erőltetett és szépen hátat fordítok és megkeresem hol adják ki a zsetonokat. Majd felpakolom a mi részünket, hogy kicsit megdobjuk az összeget az egyik asztalnál.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Danny Long Vas. 07 Okt. 2012, 15:27

Mindkettőnk számára teljesen egyértelműnek tűnt, hogy ha már személyesen meghívtak, valami különleges bánásmódra számíthatunk, de ezzel kicsit pofára estünk. Nincs azonban itt az ideje, hogy ezen rágódjunk. Én is megeresztek egy kínos mosolyt az őr felé, majd követem Arzenált. A kassza felé menet, mintegy kipróbálva a telepatikus kapcsolatot így szólok hozzá:
-Ez egy kicsit kínos volt.
Ha a zsetonok felvétele már rendben megy, elkezdek megfelelő asztalt keresni.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Tyranis Hétf. 08 Okt. 2012, 10:20

2046. december 6. csütörtök – Olimposz kaszinó (Bronx), New York
Résztvevő: Damian Long és Samuel Corner

A páros otthagyta a fickót és visszament előre a bank részhez. A zsetonokat könnyedén ki tudták váltani minden nehézség nélkül és kaptak egy karszalagot is, ami további kedvezményekre jogosította őket a magas összeg miatt. Így szabad volt az útjuk a baloldalra levő játékrészre. Elől csak a játék automaták voltak, azok a fajták, amikbe a pénzt kellett bedobálni, ezekhez zsetonra sem volt szükség. Ezeken túlhaladva következtek a tényleges kaszinóba való dolgok, többek között a rulett-, black jack és pókerasztalok. A hely igencsak tele volt, nagyon sokan játszottak mindenfelé, itt bárhova be lehetett szállni, ezek nem a VIP részek voltak. A kinti hideg ellenére ókori görög stílusnak megfelelő lenge öltözetben fiatal és szemrevaló hölgyek hordták ki az italokat, amiket korlátlanul lehetett fogyasztani, igaz ez csak a pezsgőre vonatkozott és azoknak, akik 10.000 dollár felett váltottak ki zsetont. Azaz a jómódúaknak. Mivel igencsak sok asztal volt, így mindenfelé volt szabad hely, a páros is beszállhatott oda, ahova csak akart.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Olimposz kaszinó (Bronx) CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Jajjmár Szomb. 27 Okt. 2012, 01:50

Azt mondják a pénz nem boldogít, de ettől a marék zsetontól azért nagy lett a mellényem. Ráadásul legyőzhetetlennek érzem magamat a pillanatban. Talán valami isteni tréfa lehet a kaszinó, a szerencse fiát pont ide hívni. Na de mit kételkedjek én itt a jószívűségében annak aki tíz ezret dob az ölembe, kétszer.
Szép öles léptekkel egy igazán burzsuj arcú pókerező bandát célzok meg. Egy pillantást vetek Damianre, állapot frissítés és egy vigyorgás okán. Majd szó nélkül lehuppanok közéjük . Szépen egymás után teszem ki magam mellé a zsetonokat, mosolyogva végig a bagázson. Eszembe se jut, hogy ez nekik talán nem akkora összeg de én még szerintem játékpénzben sem láttam ennyit.
- Mennyi a kezdő? - Azt hiszem kezdő téttel játsszák a játékot és még a szabályok is rémleni vélnek, de otthon abból építünk amit összeveszekedünk az aktuális társasággal.
- Szerinted egy kártyalappal kitudom oldani a tündérke tógáját? - Kérdezem Damiantől, mintha valami üzleti jellegűt súgnék, majd ismét az asztal felé fordulok.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Danny Long Szomb. 27 Okt. 2012, 02:44

Elég csak ránézni Arzenál arcára amikor kivesszük a zsetonokat, rögtön látni, hogy nagyon elemében érzi magát. Remélem nem feledkezik bele nagyon a játékba. Amíg nincs nagy gond, addig nem szólok rá. Van egy olyan érzésem, hogy kíváncsiak lesznek rá, hogy hogy játszunk, úgyhogy nem zökkentem ki. Hagyom, hogy ő válassza ki az asztalt, és csöndben követem. Egy pókerező társaságot néz ki. Én is a pókert választottam volna, mert azt rendszeresen játszottunk még az X-suliban. De régen is volt... Egy szó nélkül, kifejezéstelen arccal ülök le Arzenál mellé, és én is kipakolom a zsetonjaimat. Ő játssza majd tehát a nagyképű mázlistát, én meg a hideg profit. Az a szépséghibája a dolognak, hogy nem vagyok profi játékos. A suliban gyakran nyertem, de ez mégis csak egy teljesen más szint. Nem baj, talán így is tudok majd meglepetést okozni. Mióta partizánként tevékenykedem, többször megmentett már az, hogy nehéz olvasni az arcomról. Ebben a pillanatban eszembe jut valami. A telepatikus kapcsolaton keresztül Arzenálhoz és Fenghez szólok.
- Kockázatos, tudom, de lehet, hogy el kéne vágni a kapcsolatot, amíg játszunk. Valószínűleg figyelnek erre a csalások miatt, és nem lenne jó, ha kivágnának.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Tyranis Szomb. 27 Okt. 2012, 11:00

2046. december 6. csütörtök – Olimposz kaszinó (Bronx), New York
Résztvevő: Damian Long és Samuel Corner

A páros megérkezik az egyik asztalhoz, ahol egy jómódubb csapat kártyázott, volt hely mindkét fiúnak, így ők is le tudtak ülni. A társaság nem volt idős egyébként, a másik négy személy is velük lehetett egy idős, egy lány és három fiú.
- 1000 dollár a kezdőtőke.
Amikor a páros beszélni kezdett hangosan Feng hangját hallották a fejükben, közvetlen Damian szavai után.
~ Ne hangosan beszéljetek ~ üzente a két fiúnak, főleg Arzenálnak. ~ Tartom a kapcsolatot, elég ha gondolati úton teszitek mindezt. Nem éreztem telepatát odabent, sem olyasvalakit, aki ilyen erővel bírna. Furcsa… de odabent nagyon sokan nem mutánsok, nem emberek, ilyet nem tapasztaltam korábban. De ha Arzenál is kéri, akkor megszakítom a kapcsolatot. ~
Ha a két fiú leült, akkor láthatták, hogy a megszokott 52 lapos francia kártyával játszott póker ment ennél az asztalnál.
- A megszokott szabvány póker – mondta az osztó. - Azzal a szabállyal, hogy a kézben levő 5 lapból egyszerre maximum csak hármat lehet bedobni, a háromszori megismétlés a szokásos.
A páros is megkapta a lapjait. Arzenál lapjai ezek voltak:
Spoiler:
Damian lapjai pedig:
Spoiler:

Az asztalra pedig a következő 5 lap került:
Treff dáma és bubi; káró 3 és 9; illetve egy kőr 10es

- Ön kezd – nézett Arzenálra a Bank.
Utána pedig Damian volt a következő, majd a fehérruhás lány, fehérruhás férfi, fekete öltönyös és a negyedik.

Az ott levők: (az utolsó képen levőn is persze öltöny van és nyakkendő most)
Olimposz kaszinó (Bronx) 2640993-kade_1Olimposz kaszinó (Bronx) 2640998-manuel_wilhelmina_1Olimposz kaszinó (Bronx) 2624550-frank

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Olimposz kaszinó (Bronx) CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Jajjmár Szomb. 27 Okt. 2012, 11:39

Végigmosolygok a bandán kedélyesen és meglepődve konstatálom ami először nem szúrta ki a szemem. ~ Kis purdék... ~
- Örvendek! - Köszönök még miután a figyelem középpontjába kerültünk. De ahogy mondják az alapot már adom is, leteszem az asztal rám eső részére az egyik ezer dollárt jegyző zsetont, majd kényelmesen hátra dőlök, hogy minél alacsonyabban legyek és felhajtom a lapokat, a szabad kezemmel takarva a többiek belátását.
Tovább mosolygok, majd csak egy gondolat foszlányt küldök a közös csatornánkra:
~ Csak kicsit húzd vissza, a közvetítés szüntesd meg, de az erős érzelmeket esetleg érezd. Fortuna velem van ma.~
Lehet az utolsó mondat már nem kellett volna megengednem magamnak, de a gondolat túl erős volt. Szép osztás, a többiek arcát próbálom kifürkészni mikor a zsetonjaikhoz nyúlnak. De anélkül, hogy ez akármennyire tervezett mozdulatnak tűnne.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Danny Long Vas. 28 Okt. 2012, 16:28

Őszintén szólva kicsit nyugtalanít a társaink kora. Nem mi vagyunk az átlagos célközönsége a kaszinóknak. Lehet, hogy őket is úgy hívták ide, mint minket? Mit akarnak tőlünk? Lehet, hogy kezdek paranoiás lenni. Miért is lepődöm meg, hiszen ez szakmai ártalom. Nem igazán lelkesedem a kapcsolat meghagyásáért. A biztonsági telepaták nyilván el tudják rejteni a jelenlétüket, de rájuk hagyom. Remélem Feng tudja, mit csinál. Mindenesetre az is valami, hogy legyengítjük. Az utolsó mondat alapján Arzenál jó lapokat kapott, ideje megnézni az enyémeket is. Óvatos, gyors mozdulattal hajtom fel a sarkokat, és amint meglátom őket, rögtön elkezd járni az agyam. Több lehetőségem is van és azt hiszem, akkor járok a legrosszabbul, ha nem kockáztatok. Míg Arzenál első lépésére várunk, én is elkezdem tüzetesebben megfigyelni játékostársainkat.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Tyranis Hétf. 29 Okt. 2012, 08:32

2046. december 6. csütörtök – Olimposz kaszinó (Bronx), New York
Résztvevő: Damian Long és Samuel Corner

~ Rendben van ~ üzente még Feng a kérésre, majd megtette azt, hogy visszahúzódott. ~
A páros, főleg Damian megnyugodhatott, amikor körbenézett, csak ennél az asztalnál voltak ennyire fiatalok, főleg, akik ilyen nagy tétben játszottak. Az átlag korosztály egyébként úgy 30-35 év környékén kezdődött, főleg idebent. Akkor ezek, vagy olyanok voltak valóban, mint ő és Arzenál, hogy idehívták őket, vagy pedig valamilyen befolyásos család gyermekei, a három férfin az Armani öltöny többek között erről árulkodott és valószínűleg a lányon is méregdrága ruha lehetett.
Arzenál még mindig az első lépését tervezgette, látta, hogy tökéletes pókerarca volt a játékostársaiknak, mintha profik lennének. Damian jobban megfigyelte őket, ahogyan sikerült észrevennie, ismerték egymást, ráadásul igen jól. És még egy jelet is sikerült a zakókon és a lány ruháján is észrevennie:
Olimposz kaszinó (Bronx) 2j5luuf
A jelet felismerte, mert eléggé közismert volt abból a szempontból, hogy mindenki tudta, hogy a leggazdagabbaknak van egy elitklubjuk, a Pokoltűz klub – a belső körről nem tudni – így ez a szimbólum ismert volt és akkor ezek átkozottul gazdagok voltak.
- Önök újak a városban? – fordult oda a lány a pároshoz. – Még nem láttuk önöket itt korábban.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Olimposz kaszinó (Bronx) CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Jajjmár Hétf. 29 Okt. 2012, 10:35

Miután körbe néztem egyből mutatom is az osztó felé a mutató ujjam.
- Egyet... - Majd a mutató ujjam a káró kettesen landol és azt betolom az osztó felé. Hangom most kicsit kimértebb volt. De a kérdésre felpillantok a lányra, kedvesen mosolygok az elkövetkező válasz beharangozása képp.
- Mi sem önöket, de félre a tréfával. Nem vagyunk szerencsés fajták kerüljük az olyan helyeket ahol abban mérik a tehetséget. - Kedves vagyok és olyan cukor, hogy kirohad az ember foga. De utána is rajtuk hagyom a szemem, kíváncsi vagyok a reakciókra és biztos vagyok benne, hogy jön még kérdés. De amellett nem felejtem el a kártyámat, amit csak a többi mellé húzok az asztalon amint megvan. Amíg le nem megy a kör vagy nem emeli valaki a tétet nem tervezem megnézni, sokkal idegesítőbb ha fenntartom a szemkontaktust velük.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Danny Long Hétf. 29 Okt. 2012, 19:25

A Pokoltűz Klub csemetéi? Mi a fene? Érdekes társaságba kerültünk az már biztos. Nyilvánvalóan jól ismerik egymást, és ez nem kedvez nekünk. Kérdés, hogy mennyire próbálnak majd meg együttműködni. A kérdésből egyértelművé válik hogy rendszeresen látogatják a helyet, és ebből több dolog is következik. Az egyik az, hogy valószínűleg nem ugyanúgy hívták őket mint minket, a másik pedig az, hogy sokkal tapasztaltabb játékosok nálunk. Hagyom, hogy Arzenál beszéljen, én inkább továbbra is megfigyelek. Neki ez jól megy, én meg inkább a tettek embere vagyok, úgyhogy ez a munkamegosztás teljesen megfelel nekem. Csak egy lapot cserél, és én is így teszek. Ráérek még nagyot kockáztatni, és azt, amit ezzel a lappal elvesztek, talán nem fogom nagyon sajnálni. A treff kettest emelem ki a készletből, és az osztó elé helyezem. Én is csak a kör végén nézem meg a kapott lapot, addig kihasználom az időt az arcok és mozdulatok megfigyelésére.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Tyranis Kedd 30 Okt. 2012, 09:16

2046. december 6. csütörtök – Olimposz kaszinó (Bronx), New York
Résztvevő: Damian Long és Samuel Corner

Az osztó elvette a lapot és adott egy újat helyette Arzenálnak, ami pedig a kőr 3-as volt.
- Nem csak a kaszinóra értettem, hanem a klubra is – felelte mosollyal a lány.
Mivel azért 1000 dollár nem kevés volt csak beugrónak, egy átlagos polgár nem engedhette meg magának, csak a tehetősebbek. A többit láthatóan nem zavarta, hogy Arzenál szemkontaktust tart fent, mintha igazából a pénz nem is érdekelte volna őket, csak maga a játék. Damian is betette a lapost és kapott helyette egy kőr dámát.
Ekkor következett a négyes, akik ott voltak a szemüveges két lapot cserélt, de csak tartotta a tétet, a lány egyetlen lapot sem kért, azonban ezer dollárral emelte tovább a tétet. Az utána következő néger fiú erre passzolt és bedobta a saját lapjait, de az utolsó egy lap csere után tartotta a tétet.
Az osztó pedig ekkor fordult újra Arzenál felé, hogy ő következik.


_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Olimposz kaszinó (Bronx) CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Jajjmár Csüt. 01 Nov. 2012, 15:46

Jeleztem egyből az osztónak, hogy nem lesz több csere, azt hiszem megérett a dolog a terítésre, ráteszek még egy zsetont a kupacra, tartom a tétet. Vissza is nézek a lányra egy kérdő kifejezéssel.
- Van itt klub rész is? Nem tudtam, hogy lehet is táncolni, akkor mást hoztam volna magammal. - Először körbe nézek a kérdésemnél, majd megbököm "vicceskedve" Damian oldalát.
Szégyen gyalázat de őszintén nem tudom milyen klubra gondol a hölgy, de a kérdés milyensége arra utal, hogy gyanakodik valamire. Az más kérdés, hogy a tét emelése és ahogy azt tette nem-e a dominanciájának kijelölését akarja jelezni. De ha igen akkor valószínűleg biztosra megy a lapokkal. Felmerül a kérdés, valahogy ellenőrzik a képesség használatot az asztaloknál?
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Danny Long Csüt. 01 Nov. 2012, 23:57

Valami nem stimmel. Miért kéne nekünk a Klub tagjainak lennünk? Arzenál kényszeredett poénjára csak egy lesajnáló pillantás a válaszom. Azt hiszem ideje kézbe venni a helyzetet. Én sem cserélek lapot, csak megadom a tétet, és vele együtt még egy ezrest berakok. Igyekszem a lehető legkifejezéstelenebb arccal tenni mindezt. Most jött el az a pillanat, hogy Arzenál helyett is ki kell érdemelnem a tiszteletüket, és ennek nem eszköze az óvatoskodás.
- Ez azért lehet, mert nem tartozunk a klub köreibe. Mondjuk úgy, hogy ez egy egyszeri lehetőség számunkra, hogy kipróbáljuk magunkat itt.
Vajon a Pokoltűz Klub akarta, hogy idejöjjünk? Az istenekből még kinézem, hogy minden gond nélkül megtalálnak minket, de a Klub is? Nyilván vannak forrásaik, de nem akarom elhinni, hogy arcról ismerik Arzenál embereit. Milyen hibákat követhettek el, mielőtt odakerültem? Ha lett volna valami összetűzése a klubbal, akkor nyilván szólt volna előre, vagy legalább akkor jelzett volna, amikor megláttuk őket. Csak azt tudom elképzelni, hogy tényleg nem tudja, hogy kik ezek, tehát vagy túlaggódom a dolgot, vagy nagyon mély sz*rban vagyunk.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Tyranis Pént. 02 Nov. 2012, 10:03

2046. december 6. csütörtök – Olimposz kaszinó (Bronx), New York
Résztvevő: Damian Long és Samuel Corner

Már éppen válaszolt volna a lány Arzenál szavaira, amikor Damian megelőzte, a lány tekintete valamelyest meglágyult, ahogyan a Damian-ra nézett.
- Így már világos – mondta. – Remélhetőleg sikerül megalapozniuk a jövőjüket.
Arzenál csak ekkor látja meg a jelet a ruhákon, amit a társa korábban már kiszúrt. Így most már ő is tudhatja, hogy melyik klubról is volt szó. Az osztó már éppen adta volna az új lapot, amikor egy minotaurusz jelent meg az asztalnál és az osztó inkább visszahúzta a kezét, mintsem odaadta volna azt Arzenálnak.
- A főnök az urakkal akar beszélni – mondta mély hangon miközben a párosra nézett. – Ha megtennék, hogy követnek. Most!
Ha a páros nem kel fel a helyéről, akkor megragadja a vállukat és ő állítja fel őket, de ha jönnek maguktól, akkor elvezeti őket egy hátsó helységhez és kinyitja az ajtót. Odabent egy görög stílusú szoba volt látható, sok márvánnyal, örökzöld növénnyel. Egy márvány padon egy nő ült bent vörös ruhában és bekötött szemekkel, miközben egy könyvet olvasott úgy, ahogyan a vakok szoktak.
Olimposz kaszinó (Bronx) Photo-1

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Olimposz kaszinó (Bronx) CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Jajjmár Pént. 02 Nov. 2012, 19:05

Egy pillanatra majdnem számon kérőn nézek Damianre de ahogy felé fordulok észre veszem a négy kis jelzést a ruhákon és csak bambulok, amíg felénk nem emelkedik az a patinás árnyék balról, aztán kiszúrom az osztó furcsa tekintetét is, még mielőtt visszakövetném a tekintetét a minotaurusz felé.
- Whoa! - Hökölök kicsit vissza még ültő helyemben. Szép nagyra nőtt állat, noha tudtam, hogy vannak ilyesmik a környéken, de fene se gondolta volna, hogy az egyik mögém lopódzik és rám ijeszt. Rossz tréfa egy ilyen apró alaktól... A kedves kijelentésére pedig csak egy értékelhető választ tudtam kinyögni.
- Máris megyünk... hehe - Szökken ki belőlem olyan hangon, mintha frissen heréltek volna, gyorsan betúrom a maradék zsetonom a szebeimbe, amit beraktam két ezret eddig nem merem visszamenni, de már pattanok is közben az asztaltól.
- Egy élmény volt. - Köszönök még vissza a klubtagoknak, nehogy már azt beszéljék a klubba, hogy milyen parasztok ezek itt a gettóban. Az rosszat tenne a hírnevemnek.

Egy kis füttyöt eresztek meg a helyiségre, nem semmi pecó, csupa márvány. Sehol a bling-bling fényeskedés csak klasszikusan. De kicsit feleslegesnek érzem egy vak bigének.
- Zeusz villámai fényesítsék egének boltját! - Próbálkozok valami autentikus köszönéssel, de valamiért úgy érzem, hogy gyenge próbálkozás volt. Már most kezd zavarni a dolog, vajon ő hívhatott minket? Amíg nem szólal meg megpróbálok olyan baba kis bőség kosarat keresni, hátha. Vagy olyan hasonló leveleket mint amit mi kaptunk. Lassan újra magamra kéne erőltetnem egy kis komolyságot, azt hiszem lassan szükség lesz rá. Kezd úgy kinézni a jelenet mint valami Ó-szövetség kötés.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Danny Long Szomb. 03 Nov. 2012, 19:46

Ez nem sokon múlt, de úgy tűnik sikerült megakadályoznom, hogy mindkettőnket komplett idiótának nézzenek. Nem úgy tűnik, mintha különösebben érdekelnénk őket, miután kiderült, hogy semmi közünk a Klubhoz, és ez egy kicsit megnyugtat. Már éppen indulna is az új kör, amikor az osztó arcáról leolvasom, hogy valami nem stimmel. Hátrafordulok, és meglátom az asztalunkhoz közeledő marcona minotauruszt. Amikor megérkezik, már tudom, hogy mit fog mondani. Arzenált láthatóan jobban meglepi a dolog, mint engem, de nem igazán értem, hogy miért. Végtére is azért jöttünk, hogy a "főnökkel" beszéljünk. Persze rám is rám jön az izgalom, mert most kezdődik az akció legfontosabb része, de kifelé továbbra is teljes nyugalmat mutatva szedem össze a zsetonjaimat.
- Sajnálom, hogy meg kell szakítanunk a játékot. -mondom a Klubtagoknak. - Nagyon örültem.
Egy biccentéssel búcsúzom, majd elindulok Arzenállal és a minotaurusszal. Tényleg kezdtem élvezni a játékot, de hát ez van.

A biztonsági "ember" egy hátsó ajtóhoz vezet minket. A szoba, amibe belépünk pont olyan, mint amilyennek az ember elképzelné egy olimposzi isten irodáját. Bent egyedül egy vörös ruhás nő ül, aki bekötött szemmel olvas egy (nyilván Braille) könyvet. Arzenál köszönésére nem tudom megállni, hogy ne temessem elkeseredetten a tenyerembe az arcomat. Te jó ég, ez tényleg teljesen hülye? Miért pont ő kellett ennek a nőnek? Ismét nekem kéne megpróbálnom menteni a helyzetet, de a nő valószínűleg gyorsan megakadályozná, hogy átvegyem a kezdeményezést, hiszen nem engem hívott. Így hát végül, csak egy visszafogott köszönést engedek meg magamnak.
- Jó estét!
Ezután megbököm Arzenált, és rosszalló arccal próbálom jelezni, hogy fejezze be az idétlenkedést.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.