Bronx Zoo (Bronx)

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Bronx Zoo (Bronx) Empty Bronx Zoo (Bronx)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 23 Feb. 2011, 16:05

Az 1899-ben alapított Bronx Zoo (Bronx-i Állatkert) A legnagyobb városi állatkert az Egyesült Államokban. Körülbelül 7200 állattal rendelkezik, amelyek 540 különböző fajt képviselnek itt, a természetes környezetüket utánzó körülmények között. A Park egyik legfontosabb feladatának tekinti a feszélyeztetett fajok, mint például a szőrös orrszarvú és a hópárduc tenyésztését. A 107 hektáros területén erdők, patakok és ligetek váltogatják egymást, van itt egy gyermekállatkert, pillangóház, s egy kisvasút is közlekedik itt: a látogatókat ez viszi körbe a hatalmas parkban, de lehet szabadon sétálgatni is. A park különböző területeit leginkább a Skyfari nevű drótkötélpályán közlekedő kabinokból lehet szemügyre venni.

Bronx Zoo (Bronx) Bronxzoo

A park részei:

- Afrikai síkság: Zebrák, oroszlánok, gepárdok és gazellák barangolnak az afrikai síkságon. A ragadozókat és potenciális állatokat vizesárok választja el egymástól.
- Afrika: Nyársas antilopok találnak menedéket az afrikai kunyhó alatt.
- Bejárat Ázsiához
- Tevegelés: A gyerekek élvezik az állatkert kínálta szórakozásokat, mint például a tevegelést.
- A bengáli expressz egysínű vasút
- Dzsungelvilág: Agy üvegfallal elzárt trópusi esőerdőben dél- ázsiai emlősök, madarak és kígyók élnek. Az állatokat árkok, patakok és sziklék tartják távol a látogatóktól.
- Ázsiai vadvilág: A Bengáli Expressz egysínű vasút – ázsiai erdőkön és mezőkön halad át, ahol elefántok, orrszarvúk és szibériai tigrisek élnek szabadon.
- Himalájai fennsík: Itt veszélyeztetett állatfajokat tartanak, mit a hópárduc és a Kis panda.
- Madarak világa: Egzotikus madarak röpködnek esőerdő nyújtotta természetes környezetükben. Mesterséges vízesés zuhog alá 15 m magas, üvegszálakból készített sziklákról, a bejárható élőhelyeken.
- Vízimadarak háza
- Gyermekek állatkertje: A gyerekek átmászhatnak egy prérikutya alagúton, felmászhatnak egy pókhálón, megsimogathatják és etethetik is az állatokat.
- Az Állatkert központja: Elefántoknak, orrszarvúaknak és tapíroknak ad otthont.
- Pávián-rezervátum: A látogatók szabadon járkálhatnak egy kiszáradt patakmederben, hogy megfigyeljék az állatok életét, egy etiópiai hegyi környezetben.
- Csúszómászók világa
- Vadmadarak lápos területe
- Egérház
- Skyfari drótkötélvasút
- Sötétség világa
- Carter zsiráfház
- Kongói gorillaerdő: Ezen a díjat nyert, közép-afrikai esőerdőt idéző területen laknak a gorillák, majmok és sok más állat.

Bronx Zoo (Bronx) Bronx-Zoo-Detail
Bronx Zoo (Bronx) Bronxpark_map1
Bronx Zoo (Bronx) Center

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Bronx Zoo (Bronx) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo (Bronx) Empty Re: Bronx Zoo (Bronx)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 03 Okt. 2012, 12:20

2046. december 10. hétfő – Bronx Zoo, New York
Résztvevők: Nathaniel Orrin, Shywa Darastrix és Ethan Jackson

Shywa nemrég tért vissza Mephisto poklából és őt, illetve Manót máris egy feladatra küldték ki. A Bronxi állatkert felől furcsa misztikus energiákat észlelt Zack és megkérte a párost, révén nekik volt ehhez a legtöbb közük, ők álltak ehhez a legközebb, hogy nézzék meg. Megérkezés után Manó már szinte azonnal érezte, hogy odabent van az, ami ennek a forrása. Mivel már sötétedés után voltak, este, így legalább a környéken sem mászkált már senki sem.

Nathanielt az egyik ismerőse kérte fel, hogy jöjjön el, hogy az egyik ismerősével találkozzon itt. A lány, aki megkérte a fiút mágiahasználó volt Magneto oldalán és emellett mutáns is természetesen a születésétől fogva. Az alak, akivel itt kellett volna a fiúnak találkoznia úgyszintén mágiahasználó és nem éppen a jófiúktól, egy sötétmágus. Igaz ez Nathanielnek nem sokat mondott, a lényeg az volt, hogy egy tárgyat kellett tőle elhozni. Csak annyit tudott a fiú, hogy december 10-n hétfőn este 9kor legyen a Bronxi állatkertben az oroszlánház előtt. Így a fiú már fél 9 körül megérkezett a sötétben a park főbejárata elé, ami teljesen kihalt volt eddigre.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Bronx Zoo (Bronx) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo (Bronx) Empty Re: Bronx Zoo (Bronx)

Témanyitás by Reptile Pént. 05 Okt. 2012, 15:30

Nyugodtan ücsörgök a bokáig érő kabátomban, estefelé eléggé kellemetlenül hideg van már, nem mintha nap közben nem lenne, de hát ezért tél a tél... A kezeimnek amúgy is kellemetlenebb, hiszen hatból néggyel jelenleg magamat " ölelgetem ", hogy ne legyen feltűnő a kabáton kívül, nem azért, mert szégyellem, nem-nem azon már túl vagyok egy ideje, csupán tudom, hogy mi a "helyzet" hogy így nevezzem, Magnetó ural most mindent, szinte mindent, de attól még létezik ellenállás, én pedig nem akarom felfedni a lapjaimat, mert ki tudja, hogy ki vagy mi figyel éppen, na meg persze egyáltalán nem mellékes, hogy ez a kabát nagyon kellemesen meleg és van egy nagy csuklyája is ami valamilyen szinten véd a széllel szemben, persze nem túlzottan, de azért több mint a semmi, a sapka meg nem az én stílusom. Már egy jó ideje itt vagyok, mivel egy hölgy kért fel, bár az egy kicsit kellemetlen volt, mivel válaszolni nem igazán tudtam neki, bár igazából a bólogatáson kívül nem is volt szükség másra, de még mindig kellemetlenséget okoz, ha egy nővel kell beszélgetnem, csak azt érteném, hogy miért?... De legalább nem rohanok el félősen mint kiskoromban, ami így belegondolva eléggé... Gáz... Visszatérve a témára, mivel egy hölgy kért fel, stílusosan nagyjából egy fél órával korábban érkeztem, na meg persze benne volt az is, hogy " biztos ami biztos azért inkább korábban megyek... ", maga a bejutás számomra egyáltalán nem volt problémás, egyszerűen bemásztam, most pedig időtöltésként egy könyvet olvasok, mindkét kezemmel azt tartom, a kezeimen meg még kesztyű is van, mert bizony ez egy fontos információ, így legalább nem fagynak le a kezeim, legalább is nem annyira. Magát a könyvet úgy tartom, hogy ne lógjon teljesen a képbe, kihasználom, hogy több szemem van, és bár mindegyikkel ugyan arra nézek, felfelé egy kicsit nagyobb a látószögem, bár nem igazán számottevően, vajon mennyire látok emiatt máshogy az átlagnál?... Nos nem tudom, azt sem tudom, hogy volt-e valami különbség a mostani, meg az ezelőtti között, de nem is nagyon érdekel már ez, sokat gondolkodtam rajta és nem jutottam semmire. A lényeg hogy egy kicsit átlátok a könyv felett, melyen amúgy a " Lords of chaos " cím díszeleg, hogy ha közeledne valaki akkor azért észrevegyem, azt a bizonyos... Sötét mágust? Nem tudom igazából, hogy miféle alakra számítsak, de remélem hogy pontos lesz... Bár talán nem is bánom, ha egy kicsit késik, szeretek olvasni, ez a könyv pedig egészen élvezetes.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo (Bronx) Empty Re: Bronx Zoo (Bronx)

Témanyitás by Tyler Szomb. 06 Okt. 2012, 16:38

Shywa ismét visszatért, isten tudja hányadjára már, mióta a Földön vagyunk. Tökre csend van, nem igazán van mit beszélnünk. Bár még mindig megkérdezhetem, hogy hogy érezte magát a pokolban, Mephisto biztos remek vendég látó lehetett. Én már csak tudom első kézből tapasztaltam.
Tökre kihalt a környék, csak az állatok zajonganak. Mégis mi a francot keres itt valami, valaki mágikus dologgal. Egy állatkertben. Mindegy Zack itt érezte, nekünk meg jönnünk kellett.
-Hoppá, meg is van a kicsike, Zacknek határozottan igaza volt, van itt valami mágikus. Érzed?-
Intek Shywanak, és próbálom betájolni a forrást, lassan sétálva a cél felé. Senki nincs itt, úgy hogy legalább nem keltünk feltűnést. Elég tempósan haladok, ugyanakkor próbálok figyelni a környezetre, nehogy váratlan meglepetés ugorjon a nyakunkba.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo (Bronx) Empty Re: Bronx Zoo (Bronx)

Témanyitás by Shadow Szomb. 06 Okt. 2012, 19:57

Nem tudom mennyit voltam Mephiszto mellett, tényleg nem… ahogy én éreztem igen sokat, s maga módján összekapart annyira, hogy a hasznára legyek, ahogy másoknak is. Remélem, hogy ha mást nem is csalódást nem okozok neki. Ahogy visszatértem máris feladat fogadott, azaz már mehettem is, hogy Manót kísérjem Bronxba. Engedelmesen követtem az utasítást, és előre. unatkozni nem fogok az már most látszott. Egyenlőre azonban lássuk csak, hogy is állunk. Állatkert, állatok, éjszaka, azaz egyenlőre nagy tömegre nem kell számolni. Manó kérdésére kicsit olyan hülyén nézek rá hogy mit is kéne éreznem a mágikus dolgokkal kapcsolatban, majd egy kis sóhaj után oda súgom.
- Én ilyet nem érzek… ezeknek a dolgoknak a tanulása a mostani ottlétemnél is kimaradt. – hangom csendes és követem Manót. Ő érzi, akkor csak megtalálja én meg figyelem a környéket ahogy haladunk. a szárnyaim közel húzom a testemhez s betakarom velük magam, mint valami takaróval. Kicsit talán túl csendesnek is tűnik a hely, ha már tényleg van itt valami, vagy csak nagyon lapulnak, vagy tényleg nincs itt nagyon senki más, mert nem számolnak vendégekkel, bár az utóbbit kétlem. Szóval résen vagyok, azthiszem… ahogy kicsit elbambulok lemaradok, megállok, majd körbe nézek és szedem a tappancsaim, hogy beérjem Manót.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo (Bronx) Empty Re: Bronx Zoo (Bronx)

Témanyitás by Thorhalla Vas. 07 Okt. 2012, 10:04

2046. december 10. hétfő – Bronx Zoo, New York
Résztvevők: Nathaniel Orrin, Shywa Darastrix és Ethan Jackson

Manó és Shywa könnyedén tudtak bemászni a kerítésen, igazából egy nagyobb ugrás volt és máris megérkeztek oda. Shywa valóban nem érezte az ilyesmit, ez Manónak is igencsak hamar leesett, hiszen a lány nem volt mágia érzékeny, sem misztikus, mint ő. Így ebben a kérdésben, hogy mit is keresnek és hol, csak saját magára számíthatott, hogy megtalálja, amit végül sikerült is.

Nathaniel nem tudott bemenni fél órával korábban, révén akkor még voltak bent dolgozók, így neki is ki kellett várnia a majdnem 9 órát, hogy ezt megtudja tenni.

A hármas a park két ellentétes oldaláról indult a megfelelő helyszín felé. Ami mindenkinek feltűnt, hogy az állatok igencsak nyugtalanok voltak, és sok helyen a ketrecekben semmit sem lehetett látni. Egyszerűen sehol sem voltak. Végül szinte teljesen egyszerre érkezett meg a hármas az oroszlánházhoz, továbbra is ellentétes oldalon, ahol egy nem mindennapi látvány fogadta őket. A bejárat előtt egy félmeztelen fickó állt, Manó határozottan érezte, hogy ő volt a misztikus erők forrása, a mellkasán egy égő pentagramma volt, egy szigonyt tartott a kezében. Árnyak mozdultak a sötétben, majd különös furcsa hatalmas állatok léptek elő a lámpafénybe.

A látvány:
Bronx Zoo (Bronx) Venom25thegroup009
A férfi
Bronx Zoo (Bronx) 2550517-1

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Bronx Zoo (Bronx) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo (Bronx) Empty Re: Bronx Zoo (Bronx)

Témanyitás by Tyler Vas. 07 Okt. 2012, 13:59

-Bocs csak feltételeztem, hogy érzed az ilyen erőket....de talán jobb is, hogy ha Mephisto papa nem babrált veled, úgy, mint velem....-
Beszélek halkan, mintha csak egy esti körútra jöttünk volna az állatkertbe. Pedig nem túlzottan erről van szó. Egy rövid ugrás és máris benn vagyunk.
-Nem nagyon voltam még állatkertben éjszaka, de nem túl nyugtalanok, meg hol a fenében van némelyik.....-
Kérdezem, miközben határozottan érzem, hogy egyre közeledünk a forráshoz. Az oroszlánhoz érünk, egy pasas lángoló szigonnyal, jah meg egy randa pentagrammával a szíve fölött.
-Felejtsd el amit kérdeztem, itt van az összes hiányzó állat....-
Morgom miközben torz állatok másznak elő, a fickó közelében. Azt hiszem nyilvánvaló, hogy a hiányzó állatok azok. Plusz egy másik fickó is itt van. Megtorpanok, és most kivételesen nem leszek eszetlen.
-Nem azért de mi a fenét csinálnak itt?-
Kérdezem, miközben azért készülök, hogy ha kell akkor átváltozzak.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo (Bronx) Empty Re: Bronx Zoo (Bronx)

Témanyitás by Shadow Vas. 07 Okt. 2012, 20:10

A bejutás könnyű volt, de ez nem is meglepő.. egyikünk se az a gyenge kölyök, ráadásul a szárnyaim is segítenek ha az kellene de még az se. A bejutás után újra Manóra pillantok mikor beszél, majd pedig a környezetem nézem.
- Semmi baj Manó – mondom csendesen – lehet egyszer arra is sor kerül, de egyenlőre még önmagam vagyok, legalábbis azt hiszem. – lassan halaok és az állatok viselkedése nekem nem annyira gyanús elsőre.. elég csak rám pillantani, vagy Manóra, vagy csak arra gondolni, hogy hol is jártunk és az állatok jobban megérzik az ilyesmit, de akkor is az állatok hiánya gyanús ahogy haladunk.
Majd megérkezünk az oroszlán ketrecekhez és nem kell, hogy érezzek vagy értsek ilyesmihez, a látvány egyértelmű, hogy ide jöttünk. Lángoló pentagram a fickóm, szigony a kezében és mozgó árnyak, majd elé érdekes kinézetű állatok. Manóra pillantok.
- Nem tudom, hogy ennek most örüljek e vagy sem – morgom és tekintetemmel körbe vezetem a környéken, hogy vajon mennyire vagyunk máris bekerítve és mennyire, meg hogyan vagyunk a… mindegy. Manó mellett maradok, s a fickót nézem, majd a kis „kedvenceit”. Kicsit úgy helyezkedek, hogy ugrásra készen legyek, ha esetleg ránk rontanának, ami ehet előbb utóbb be is következik.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo (Bronx) Empty Re: Bronx Zoo (Bronx)

Témanyitás by Reptile Hétf. 08 Okt. 2012, 07:04

olvasás közben rátekintek az órámra, csak úgy kíváncsiságból így fél szemmel és már majdnem kilenc... Hmm... Bezárom a könyvet majd pedig elrejtem a kabát egyik nagyobb zsebében, szeretem az ilyen cuccokat, nagy, melegen tart és tárolásra alkalmas, több ilyen cucc kéne, bár nyáron, vagy egyáltalán jó időben eléggé kellemetlen lenne ilyesmiben rohangálni, ez tény. Mindenesetre is bemászok az állatkert területére, ez nem okoz igazából nehézséget, megvan hozzá a fizikumom meg az erőm is, szóval tényleg mászok, majd pedig a másik oldalon egy ugrás és bent is vagyok, csak így ilyen egyszerűen, nem is számítok bármiféle csapdára, mert végül is... Egy állatkert, csak nem fogják aknákkal, meg lézeres riasztórendszerrel védeni, nem igaz? Az első ami feltűnik haladás közben, hogy az állatok furcsamód nyugtalanok, ez pedig kissé engem is azzá tesz, arra késztet, hogy jobban figyeljem a környezetemet, mert ki tudja, hogy miért is viselkednek így? Persze most mondhatnák, hogy azért mert ilyenkor már nincsenek errefelé emberek, vagy emberhez hasonlító lények és zavarja őket a jelenlétem például, de ez viszont ostobaság lenne, főleg a reakciókat nézve, valami nagyobb dolog áll a háttérben, de remélhetőleg ez engem nem érint. Ami zavaróbb, hogy a legtöbb ketrecben nincsenek benne az állatok, ami egyeseknél eléggé kellemetlen lehet, de remélhetőleg ezzel sem kell foglalkoznom... Végül is reménykedem benne, de nem túlzottan sokáig, ugyanis nem kell már sokat mennem és elérem az oroszlánházat, ahol viszont nem mindennapos dolgot látok... Egy furcsa alak aki félmeztelen és egy égő pentagramma van a mellkasában... Rendben ő biztosan nem fázik és azt hiszem megvan, akit keresek, ezek szerint valószínűleg korábban érkezett, mint én, ki tudja hogy mennyivel, vagy alapból is itt volt. Mindenesetre is nyugodtan indulok meg felé, egyértelműen jelezve hogy nincsen ártó szándékom, bár eléggé feszélyezve érzem magamat azoktól a furcsa állatoktól, azért remélem, hogy nem fognak nekem esni, szóval figyelem őket és ha úgy veszem észre, hogy akár ők, akár a pentagrammás alak támadni készül, megpróbálok elugrani ezen bizonyos támadás, vagy támadások elől, de támadó szándékom nincs, remélem azért közölték vele, hogy miféle alakra is kell úgy kinézetileg számítani.... Mert nekem eddig eléggé biztosnak tűnik, hogy tényleg ez lesz az a bizonyos... Csak nem vagyok benne száz százalékig biztos, ezért is ügyelek, mint ahogyan azt korábban említettem, integetni meg nem igazán fogok, vagy megszólalni, mert az még nehezebb lenne, legalább is úgy, hogy ne legyen túlzottan undorító és hogy mellé még viszonylag barátságosnak is hangozzon.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo (Bronx) Empty Re: Bronx Zoo (Bronx)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 08 Okt. 2012, 12:52

2046. december 10. hétfő – Bronx Zoo, New York
Résztvevők: Nathaniel Orrin, Shywa Darastrix és Ethan Jackson

Nathaniel elindult a férfi felé, őt most szúrta ki Manó és Shywa is, azonban a páros egyelőre nem látszott, mert még mindig úgy voltak helyezkedve, hogy ne lehessen rájuk látni. A férfi kiszúrta a közeledő Nathaniel-t, de nem fordult arra, inkább a lényeit figyelte csak.
- Szóval téged küldött Tamara – állapította meg.
A hangjából úgy tűnt, mintha nem lenne túlságosan is elégedett azzal, hogy ki érkezett és ennél sokkal, de sokkal többet várt volna.
- Öljétek meg – mondta a lényeknek. – Mindhármat. Azt hitted, hogy nem jövök rá, hogy magaddal hoztad Mephisto fejvadászát is?
A gyík elindult sietve Nathaniel felé, míg a gorilla és a négylábú bölény pedig Manó és Shywa felé, amikor Manó át akar alakulni, akkor jön rá, hogy erre jelen pillanatban egyáltalán nem képes.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Bronx Zoo (Bronx) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo (Bronx) Empty Re: Bronx Zoo (Bronx)

Témanyitás by Tyler Hétf. 08 Okt. 2012, 17:49

-Személy szerint én nem örülök neki túlzottan....-
Morgom az orrom alatt, majd a másik - hát elég undormány kinézetű valaki - veszem észre. Kettő a kettő ellen, vagyis nem. Mindhármunkat ki akar nyíratni azokkal a fura átalakult állatokkal....és pont most nem tudok átalakulni Szellemlovassá. Pech....
Hátrálok pár lépést, Shywára sandítok.
-Van egy probléma nem tudok átváltozni....hé te ott, egyáltalán semmi közöm ahhoz a pókféle ürgéhez, bár ez téged nem vigasztal. Mellesleg te tudod ki vagyok, bár egyáltalán nem vagyok Mephisto embere....szal te is kinyöghetnéd ki a fene vagy.-
Beszélek neki, miközben a két lényt figyelem. Minden nélkül elég nehéz lesz elbánni velük.
-Shywa el tudsz bánni az állatokkal egyedül?-
Míg válaszol egyszerűen megpróbálom elkerülni a támadásokat, vagy úgy helyezkedni, hogy a két állat valahogy kiüsse egymást.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo (Bronx) Empty Re: Bronx Zoo (Bronx)

Témanyitás by Shadow Hétf. 08 Okt. 2012, 22:56

Hát ez nem túl bíztató…nagyon-nagyon nem. Nem elég, hogy még egy alak bukkan fel, de ráadásul úgy fest, hogy két állatot is kapunk és még jönnek az állat hírek is Manótól, hogy kb egyedül vagyok eme két izé ellen. A kis kérdésére már próbálok nem neki ugrani.
- Hát persze, fél kézzel… - morgom – csak jó kérdés milyen erőben vannak, mert ha túl erősek, akkor gyorsan talizok megint Mephisto bácsival. – morgom oda Manónak, miközben előre lépek és beállok elé. – tied a gorilla, a bölény lehet túl gyorsan rohanna számodra… Ha gond van kiálts és repülök érted. Van egy sejtésem, hogy míg a szigonyos fazon mozog, addig ez csak szélmalom harc lesz semmi több - ezzel távolodni kezdek Manótól oldalra a bölénnyel szemezve készen arra, hogy ha megindul akkor rohanni kezdhessek, vagy simán szárnyaimmal segítve magam átugorjak felett, hogy a jószág becsapódhasson valamibe, s talán ki is üti magát… bár ezt kétlem… Azért első körben próbálok tényleg úgy helyezkedni, hogy valami masszívabb dolog legyen a másik oldalamon, vagy ha lehetséges, akkor egy olyan kifutó, ami jóval alacsonyabban van, mint a járda szint, hogy egy kis esélyem legyen tervezgetni, vagy gyors repüléssel Manót kihúzni a slamasztikából.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo (Bronx) Empty Re: Bronx Zoo (Bronx)

Témanyitás by Reptile Kedd 09 Okt. 2012, 05:20

A fura alak egyértelműen észrevesz, de nem foglalkozik különösebben velem, legalább is egy darabig, sokkal inkább a furcsa állatokat figyeli, amit nem is érzek problémának. Amikor megszólal, az kissé túlzottan is hirtelen ér, de nem hátrálok vissza tőle, csupán egy pillanatra megtorpanok, de folytatom is az utamat, mert azok alapján amit mondott, valóban ő az akit kerestem, így hát innentől kezdve nyugodtabb lennék, ha eztán nem hangzana el az a bizonyos parancs az állatoknak. Ez már elég ösztönzés ahhoz, hogy egy helyben állva hallgassam végig a többi mondanivalóját, amire felvonom a szemöldökömet, azt a kettőt ami az eredeti szemeim felett vannak.
~ Milyen fejvadászt? ~ Ezt most valószínűleg szívesen megkérdezném normálisan is, csak erre nincs lehetőségem, ez a helyzet így viszont meglehetősen kellemetlen, mert tulajdonképpen nem értem, hogy miről van szó, de mindenesetre is az feltűnik, hogy az egyik állít, pontosabban az a túlzottan nagy gyík felém veszi az irányt, amire hirtelen nem is tudom, hogy mit mondjak... Azt közölhették volna, hogy az alak nem beszámítható, igazán hálás lennék ilyen egyéb információkért is, legközelebb megemlítem. Reakcióként lecipzározom a kabátomat és legyen éppen bármilyen hideg is leveszem, ahogyan pedig a kezeim felszabadulnak, a kabátot otthagyva azon a ponton kicsit görnyedt állást veszek fel, majd megpróbálok elugrani a gyíktól és néhány háló segítségével közelebb húzni magam ahhoz a bizonyos pentagrammás alakhoz, bár nem túl közel, nem kéne, hogy ő maga essen nekem, vagy megsüssön valamiféle mágiával, csupán az állattól próbálok eltávolodni és az alakhoz közelebb úgy, hogy nem támadom meg, nem érdekem ártani jelenleg senkinek, ezt pedig próbálom kifejezni testbeszéddel, sajnos tartok tőle, hogy nem lesz sok eredménye, de meg kell, hogy próbáljam, persze azért próbálok tartani egy biztonságosnak vélt tisztes távolságot, valószínűnek tartom, hogy az alak maga veszélyesebb lehet, mint az állatai.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo (Bronx) Empty Re: Bronx Zoo (Bronx)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 09 Okt. 2012, 10:57

2046. december 10. hétfő – Bronx Zoo, New York
Résztvevők: Nathaniel Orrin, Shywa Darastrix és Ethan Jackson

A társaság minden tagja egyből próbál a lények elől megszökni és kitérni, nehogy azok eltalálják őket. Ha valaki véletlen visszanéz a fickó felé, amennyire látszott, igazából mintha csak időhúzás céljából küldte volna az állatokat a társaság felé, mert valamiben nagyon mesterkedett ott, ahol eddig is volt. A kitérések végül sikerültek, de már nem volt jelentősége, ahogyan kitértek az állatok elől, azok eltűntek, mintha ott sem lettek volna, a szőke férfi felől fények látszódtak, majd mintha robbanás történt volna, a hatalmas sárgás fény borított be mindenkit…
Mikor kinyitották a szemüket a földön feküdtek valamilyen romok között. Az égen a nap sütött melegen, nem decemberi időhöz mérten, hanem mintha július közepe lett volna. És amíg a szemük ellátott pusztaságot láttak csak.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Bronx Zoo (Bronx) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo (Bronx) Empty Re: Bronx Zoo (Bronx)

Témanyitás by Tyler Hétf. 24 Dec. 2012, 13:26

//Előzmény:Limbo//

Az ital íze nem rossz a hatás pedig elképesztő. Adhattak volna még fiolában pár adagot, de persze miért is könnyítenék meg a dolgunkat. Nah mindegy nem panaszkodok rosszabb leszek, mint egy vén öregasszony. Becsusszan, szó szerint csúszik mivel kígyó az ipse, legalábbis alul - de ciki - és varázsolgat valamit.....

....az állatkertben vagyunk újra. Nem túl sok idő telhetett el, hisz még mindig este van. Körbenézek, de sehol nem látok veszélyt, persze nem jelenti azt, hogy itt nincs is veszély. Újra normális a testem, a démoni énem viszont megint bennem van. Szóval nincs sok kedvem poénkodni.
-Mi legyen? Keressük meg, vagy várjunk itt, feltéve ha még itt tartózkodik....-
Kérdezem Shywát, miközben feszülten a környéket fürkészem és hallgatózok nehogy váratlanul meglepjen a férfi minket.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo (Bronx) Empty Re: Bronx Zoo (Bronx)

Témanyitás by Shadow Szer. 02 Jan. 2013, 21:02

//előzmény: Limbo//

Egy kis mosolyt csal az arcomra, Manó kijelentése és úgy fest, hogy póki is csatlakozik. Hát jó akkor hárman vagyunk egy ellen. Többen vagyunk, de ennél több nincs mi a kezünkben. Esélyünk nincs sok, de azért ez is több, mint a semmi. A szer nagyon jól hat, s elég hamar meg is érkezik a Magiszter, aki felé biccentek, miután köszönt.
- Igen Magiszter, jól tudja, és felkészültünk. – mondom nyugodt hangon és veszek egy mély levegőt. Felemelem a kezem és hátamon pihenő kard markolatára teszem, s várom a varázslat végét.

Ahogy megérkezünk az állatkertbe gyorsan körbe nézek és úgy állok, hogy a srácok mögöttem legyenek, s a környezetet figyelem. Este van, talán nem telt el itt olyan sok idő… perceknél tuti több, talán órák is. Annyi biztos, hogy oda küldött minket, annak célja volt és tudta, hogy visszatérünk, azaz nem mehetett messzire.
- Tuti, hogy a közelben van – mondom csendesen – legyetek résen és csak ésszel, ne aduval nyissatok. Csak kössétek le a figyelmét. – markom még jobban rászorul a kard markolatára készen arra, hogy előrántsam, s épp ezért teszek pár lépést, hogy legyen elég mozgás terem a kard előhúzásával anélkül, hogy a saját társaim sebezném meg. Ezzel együtt el is némulok és a neszeket figyelem, hogy meghallok e valamit. Annyi biztos, hogy én démon maradtam és a kard is nálam, így tuti a figyelmét is elnyerem elég hamar amint meglát.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo (Bronx) Empty Re: Bronx Zoo (Bronx)

Témanyitás by Reptile Szomb. 05 Jan. 2013, 03:03

//Előzmény: Limbo //

Az italnak szörnyűbb íze van, mint hittem volna, de ennek sok jelét nem adom egy kevés fejrázást leszámítva, viszont az utána következő hatások... Felemelőek, teljesen kompenzálják ezt a kis szörnyűségét az egésznek, ráadásul egyből hatnak. Így belegondolva érdekes, hogy a mi világunkban mennyire nagy sikere is lehetne ennek a löttynek, főleg, hogy a legtöbbeknek nem számítana az íz, s bár ez, mint mondtam, egy felettébb érdekes gondolat számomra, nem tudok jobban belemenni, mert... Becsúszik egy félig kígyótestű idősebb ember, vagyis... Démon, vagyis olyasmi, szóval ő az, aki vissza fog minket küldeni, én pedig nem is igazán várok a kérdése után, csak ráérősen biccentek egyet, majd pedig ahogyan mindenki megvolt és megjelenik a rúna, egy kicsit elidőzik rajta a tekintetem... Mágia hmm? Tulajdonképpen ez kevert bele ebbe az egészbe, mert mégiscsak egy mágikus tárgyért küldtek ide. Mindenesetre is nagy fény és kissé talán meglepő módon csend egyben... Majd pedig az egész végeztével ugyan oda érkezünk meg, ahol voltunk, az állatkertbe s természetesen még mindig hideg van, de ami most egy picit lefoglal, hogy ismételten normális a látásom, ami miatt kissé korlátozottnak érzem magam, de mindenképpen könnyebb hozzászokni, mint a teljes körű mindent látásnak. A figyelmem természetesen nem hagy alá, bár nem tudom, hogy mennyi idő telt el, valóban három nap volt? Ha itt is annyi volt, akkor valószínűleg már rég nincs itt, de azért jobb résen lenni, mert ki tudja, lehet, hogy csak ránk várt volna annyit? Nos inkább vagyok ugrásra készen.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo (Bronx) Empty Re: Bronx Zoo (Bronx)

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 05 Jan. 2013, 11:23

2046. december 10. hétfő – Bronx Zoo, New York
Résztvevők: Nathaniel Orrin, Shywa Darastrix és Ethan Jackson

Ami még igencsak hamar feltűnt a megérkező társaságnak, hogy még mindig éjjel van és a korábbi hőséghez képest rettentően hideg, révén december volt. A földön olyan nyomokat lehetett látni, amiket a csapat korábban hagyott itt, nem volt javítás, nem volt semmi, így gyanítható volt, hogy ez még mindig ugyanaz az este, mint amikor nekik három nappal ezelőtt volt. Mielőtt bárki nagyon elindulhatott volna körbenézni és felfedezni a helyet rengéseket éreztek a lábuk alatt. Mintha földrengés lenne, de itt hangzavar is csatlakozott hozzá, valami közeledett. A korábban látott hatalmas termetű lények közül pedig bármelyik lehetett. Néhány lépés után pedig már tudni lehetett, hogy melyik lény is volt az. A hármas a majomház közelében állt és annak a tornyába, kupolájába kapaszkodva tűnt fel a hatalmas kétfejű gorilla. A mutatványának hála a kupola több nagyobb darabja is elkezdett lefelé zuhanni egyenesen a három fiatalra.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Bronx Zoo (Bronx) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo (Bronx) Empty Re: Bronx Zoo (Bronx)

Témanyitás by Tyler Szomb. 05 Jan. 2013, 16:08

Bólintok Shywának, igaza van. Jobb ha nem egyből a legerősebb húzásunkkal támadunk. A csapat munka persze még mindig nem lesz az erősségünk. Körbe nézve, egyre biztosabb, hogy még mindig ugyan abban az időben vagyunk, vagy majdnem, mint amikor eltűntünk innen. Hirtelen remegni kezd a föld, mintha valami közeledne majd hang is társul hozzá.
-Figyeljetek....-
Majd feszülten várok, és valóban az egyik óriási állat jelenik meg, és a majomház tetejét omlasztja ránk, vagy véletlenül vagy direkt. Ahogy elkezd leszakadni és felénk zuhanni, egy nagyobb ugrással próbálok meg kitérni a törmelék alól, és ha sikerül egy láncot idézve, a majom lábára tekerni és megrántva azt, kirántani a lábát maga alól. Remélhetőleg úgy hogy ne ránk dűljön, de a lehető legnagyobb sérülést okozza a lénynek. Remélhetőleg a többiek figyelnek a törmelékre és rám is, és nem rájuk fog dőlni a majom. Ha vagyok elég erős a mutatványhoz, ha nem akkor hagyom a fenébe és közelebb futok a többiekhez.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo (Bronx) Empty Re: Bronx Zoo (Bronx)

Témanyitás by Shadow Szer. 09 Jan. 2013, 14:44

Hát nem kell sok idő, hogy a talaj remegjen és Alastor egyik kedvencével fussunk össze és tuti ő is itt van a közelben. Azonban egyenlőre a túlméretezett csimpánz… izé, gorilla az ami a teljes figyelmünk élvezi. Főleg miután miatt igen sok törmelék kezd ránk hullani az egész tető szerkezettel együtt, vagy legalábbis jó részével. markom a kar markolatán marad ahogy elkezdek rohanni és ugrálni előre, hogy kitérjek a lehulló darabok elől. Nem most akarom tesztelni, hogy mennyire erős a csontozatom.
Csak addig menekülök, míg kitérek a törmelék útjából fel-fel pillantva és közben azért a majmot is szemmel tartom. Közben készen állok arra, hogy amint kell kardot rántsak, de még nem érzem úgy, hogy eljött volna rá az idő. Nem kapkodok, Alastor itt lehet a közelben… De ez is majd kiderül hamarosan.
- Keressétek a többit. Ha egy itt van akkor lehet a többi sincs messze! – mondom a többieknek csak úgy futtában, bár ez most még szó szerint is igaz teljes mértékig. Én is próbálok azért a környezetemre is figyelni már amennyire ez csak lehetséges jelen esetben.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo (Bronx) Empty Re: Bronx Zoo (Bronx)

Témanyitás by Reptile Szer. 16 Jan. 2013, 01:19

A nyomok alapján úgy tűnik, hogy nem telt el sok idő itt az erőltetett távozásunk óta, felettébb érdekes, pedig több napot is eltöltöttünk egy... Démoni realitásban? Értem, tehát ez esetben.. Jegyzet magamnak: " Más realitásokban és dimenziókban eltérő ütemben telhet az idő, nem vagyok biztos benne, hogy mitől függ annak a telése, ez még megfejtésre vár. " Természetesen nem gondolom, hogy valaha is lesz alkalmam ennek a megfejtésén dolgozni, de egy ilyen élmény után, még ha pocsék is volt, szívesen ellátogatnék egyéb realitásokba, dimenziókba, hogy feltérképezzem azokat, hogy miféle élőlények lehetnek ott esetleg... S mi van akkor, ha a bibliai értelemben vett pokol is egy ehhez hasonló hely? Lehetségesnek látom, mindenképpen utána kell néznem majd, most viszont nincs ezen időm agyalni, mert dübörögni kezd a föld, valami közeledik, s nem is kell sok hozzá, hogy az egyik korábban látott állat, ama bizonyos gorilla feltűnjön a majomház tetején, vagy legalább is a tornyán és ezzel együtt ránk is borítja azt... Legalább is túlzásokkal kifejezve a dolgot, tulajdonképpen csak nagyobb darabok esnek le róla, ami természetesen nem lenne jó, ha eltalálna, ezért azokat megfigyelve, a valószínűsíthető legrövidebb utat keresve próbálok kitérni az útjukból. Egyenlőre próbálok passzív maradni, kell egy jó alkalom a támadásra és nem tudhatjuk, hogy mennyire is erős az ellenség... EZ az ellenség, a keresett alakról tudjuk, de amíg azzal nem kerülünk szembe, addig tartogatnám a kártyáimat.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo (Bronx) Empty Re: Bronx Zoo (Bronx)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 16 Jan. 2013, 08:39

2046. december 10. hétfő – Bronx Zoo, New York
Résztvevők: Nathaniel Orrin, Shywa Darastrix és Ethan Jackson

Manó mozdult előre, hogy a majmot lerántsa a majomház tetejéről. Amit elsőként tapasztalt, hogy a majom nehéz, jócskán a felett van a súlya, amit a fiú ki tudna nyomni, vagy fel bírna egyáltalán emelni. Azonban szerencsére kellően ingatag talajokon állt, így a lábát sikerült kihúzni. A többi azonban nem volt ennyire szerencsés, ugyanis rajta volt az épületen és a lény állat módjára kapaszkodott, hogy nem akar lezuhanni. A teljes majomház omlott össze az alatt, hogy már nem kiegyensúlyozva és biztonságosan volt rajta. A társaság noha próbált kitérni a törmelékek elől arra nem számított, hogy a teljes épületet a nyakukba kapják. A lezúduló törmelékek voltak, amiket utoljára láttak azelőtt, hogy eszméletüket vesztették volna.

A legnagyobb csoda az volt talán, hogy a társaság tagjai magukhoz tértek. Már nem voltak a kövek alatt, ennek ellenére a fejük és egész testük hasogatott, Manó pedig ismét emberi alakjában volt. Egy-egy pentagramma közepén feküdtek, előttük pedig Alastor állt pár méternyire. Az egyik kezében a lándzsája volt, a másikban pedig Shywa kardját tartotta.
- Éppen időben az új király felemelkedéséhez – mondta, amint mindenki magához tért.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Bronx Zoo (Bronx) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo (Bronx) Empty Re: Bronx Zoo (Bronx)

Témanyitás by Shadow Pént. 18 Jan. 2013, 03:57

„Kisebb” probléma ahogy Manó akciója a csimpánz, izé Gorilla túlreagálásával együtt nagyobb kárt okozott mint kellett volna és nem volt nagyon hova menekülni, azaz nagyon sok törmeléket kapunk a nyaunkba…
… na jó ennyit a szépítésről…
… Az egész házat a nyakunkba kapjuk, s áldott sötétség… vagy nem…
Mikor magamhoz térek mindenem fáj, ennyire még Fargloom se vet össze talán. Lassan nyitom ki a szemeim, valahogy érzem, hogy ha nem Mephisto vigyorgó fejét látom meg elsőre, akkor a baj sokkal de sokkal nagyobb, mint amit könnyen tudnánk kezelni.
Pentagram… körülöttem és Alastor… tévedtem… még nagyobb bajban vagyunk, mint elsőre gondoltam volna. Próbálom magam felküzdeni ha más nem négykézlábra, majd próbálok felállni vagy térdelni, már ha testem engedelmeskedik az akaratomnak, ha nem akkor csak a hátamra fordulni. Szinte biztos, hogy vannak belső sérüléseim, az lepne meg ha nem lenne, de akkor is megpróbálom. Vagy így vagy amúgy, de Alastor szemébe próbálok nézni.
- Alastor… – Szólalok meg. – …Fargloom fia… - folytatom fenntartva a szemkontaktust. Mindent megpróbálok, hogy ne remegjen meg a hangom, ne fájdalom üljön az arcomon. De kegyetlen nehéz, s minden igyekezetem ellenére nem biztos, hogy sikerül, de azért folytatom. - …Limbo már az enyém… De azok alapján, amit hallottam rólad apádtól, erre biztos számítottál, s nem csak véletlen küldtél minket oda, ebben is biztos vagyok. De a miértre nem tudom a választ. Miért tetted száműzött Herceg? – Próbálok rendesen beszélni, bár kitudja mennyit sikerül. Testemmel is küzdök, Alastor is velem szemben, s már szinte érzem ahogy a bukás a vállamon tartja a kezét. Próbálok kitartani… azért mert muszáj. Nem azért kaptam meg a lehetőséget, hogy ilyen könnyen tovább adjam annak akinek nem szabadna megkapni… akinek a megölése lenne a feladatom. Vagy tényleg ennyire szánalmasan gyenge lennék? Egy kolonc? Egy korcs aki nélkül mindenkinek csak jobb lenne? Tényleg csak ennyi lennék? Nem! Még ha bele döglök akkor is megteszem, mert ez volt az előző uralkodó utolsó akarata amivel rám bízta a trónt, mert a társaim sorsáért is én vagyok a felelős, mert miattam maradtak most mellettem. NEM tehetem meg, hogy csak úgy hagyom, ezt… NEM… Ki kell tartanom.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo (Bronx) Empty Re: Bronx Zoo (Bronx)

Témanyitás by Tyler Pént. 18 Jan. 2013, 16:41

Egy pentagramma közepén ébredek fel, és eltoltam az egészet. Vicsorogva próbálok felkelni, de ha nem megy akkor nem erőlködök. Próbálok átalakulni, de ha ez sem megy ezt sem fogom erőltetni.
Hogy lehettem ennyire figyelmetlen....na jó ki kell jutnunk innen valahogy. Amennyire tudom körbeforgatom a fejem, megvizsgálva a pentagrammát, nem értek a mágiához, de ha megvan szakítva, feltéve ha felrajzolva van, akkor talán ki tudok jutni, vagy én megrongálom az ujjammal, vagy a testemmel, ha tudok mozogni annyira. Shywa talán le tudja foglalni addig míg kitalálok valamit. Persze ha most itt halunk meg teljesen az én hibám lesz, mégis csak nem vagyok jó semmire....
Nah nem, lelkiismeret furdalást máskor is érezhettek, most a kijutásra kell koncentrálnom. Ha egyik sem működik akkor csendben várok valami lehetőségre amit meg ragadhatnék valahogy....

Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo (Bronx) Empty Re: Bronx Zoo (Bronx)

Témanyitás by Reptile Pént. 25 Jan. 2013, 02:30

Valóban nem nehéz kiszámolni a lezuhanó törmelékek elől a legrövidebb kiutat, nekem főleg nem, így már mozdulok is, viszont az egyik társunk támad, vagy legalább is valami olyasmi történik... Eredményként viszont az egész épület, legalább is a torony része dőlni kezd, ezt pedig már nekem sincs esélyem normálisan lereagálni, csak ösztönösen emelem magam elé a kezeimet, nem mintha bármitől is meg tudna védeni, s még egy pillanatig érzem a fájdalmat, majd pedig csend és sötétség... Ki tudja, hogy meddig, számomra csak néhány pillanatnak tűnik, de valójából ki tudja, hogy meddig lehettem öntudatlan, hiszen egy pentagramma közepén fekszek, ezt a jelet még én is felismerem, eléggé közismert, az pedig egy kissé talán mellékes, hogy mindenem fáj. Azt csodálom, hogy még életben vagyok, olyan szinten meglepő hogy így hirtelen többet nem is igazán tudok hozzáfűzni... Megpróbálok finoman mozogni, nem erőltetve a dolgokat, ha van rá alkalmam akkor megpróbálok felkelni a földről, eléggé vesztett helyzetben vagyunk így már, ráadásul eléggé gyorsan is történt az egész... Szóval igen, remélem nem valamiféle feláldozós rész jön, mert igen, számítok támadásra, de remélem hogy ilyen állapotban nem kell majd ezzel bajlódni, bár bízok magamban eléggé annyira, hogy képes legyek valami ilyesmit kikerülni, de az is kérdéses, hogy tudok-e egyáltalán mozogni és ha igen, akkor ki tudok-e lépni ebből a jelből... Mert nem tartom kizártnak, hogy ez valami börtön hókusz-pókusz.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo (Bronx) Empty Re: Bronx Zoo (Bronx)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.