Olimposz kaszinó (Bronx)

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Tyranis Vas. 04 Nov. 2012, 11:19

2046. december 6. csütörtök – Olimposz kaszinó (Bronx), New York
Résztvevő: Damian Long és Samuel Corner

A nő nem reagálta arra, ahogyan Arzenál köszönt neki, majd Damian illedelmesebb szavai után bólintott a hangok irányába.
- Üdvözöllek titeket, foglaljatok helyet – mutatott körbe a szobában.
Bőven volt még hely, ahova le lehetett ülni, az asztalon, ami a nő előtt volt egy tálca is le volt téve, rajta egy boros palack és három pohár.
- Örülök, hogy eljöttetek, bár mikor hallottam, hogy egy úriemberrel érkeztél meglepődtem – mondta a nő. – Egyébként nincs bajom ezzel, sőt örülök is, hogy egyből felvállaltad itt az élettársadat és nem rejtegeted, hogy ki is vagy valójában. Igazán jó ízlésed van, csinos fiú.
A nő nem zavartatta magát, amikor erről beszélt, mintha teljesen hétköznapi lett volna ez a téma számára. Nagyon kicsit a hangjában lehetett hallani a görög akcentust, de meglehetősen jól el tudta rejteni, így a származást nézve a homoszexuális téma érthető volt, hogy miért nem zavarta.
- Ha már ő is a családhoz tartozik, akkor nincs értelme kiküldeni őt. Még nem volt szerencsénk találkozni, az apád Fortuna Mayor nevén ismert meg, amikor találkoztunk. Nem tudom, hogy mennyit mesélt rólam, de én vagyok az édesanyád Sam.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Jajjmár Szomb. 10 Nov. 2012, 00:53

Mikor a nőci felajánlja a helyet kicsit vonakodva de elhelyezkedem a legközelebbi ülő alkalmatosságon. Már a közvetlen szóhasználat is meglepő, a megjegyzésétől meg egy pillanatra le is döbbenek. ~ Na fasza, tudtam, hogy Emilyt kellett volna hoznom, ilyen hírem lesz most a városban. A piros csizmim után le sem tagadhatom. Na meg Emsel el lehet játszani a csókolózós trükköt, ha keresnek. ~ Közben kérdően nézek Damianre.
- Ne haragudjon meg, de nem lehet valami jó szeme az ilyenekhez....- Túl magas labda, de nem a helyes reakció, azért magamban megörülök, fel sem igazán fogom a folytatást. Mintha csak valami rossz kabaré lenne, először jön ezzel a homokozós dologgal aztán, hogy ó az óvónéni... Na de kérem.
- Erős kezdés ez a vörös sarokból. Most mondja azt, hogy fater meg felvette a vezeték nevét és ő lett a polgármester... Azért hívtak meg minket a pofás kis kaszinójukba, hogy ilyenekkel etessen vagy van valami komoly ajánlata is? - Hát persze Ms. Mayor, úgy tűnik hallottak a kis pletykámról. De azt elfelejtik, hogy az ellenfeleim miatt terjesztettem, magamat még nem verem át. Ott még talán nem tartunk.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Danny Long Vas. 11 Nov. 2012, 19:54

Kiválasztok egy széket, és helyet foglalok. Az, hogy ki lehet a nő, gyorsan egyértelművé válik. Nem elég, hogy kaszinót vezet, ráadásul vak is, így teljesen egyértelmű, hogy a szerencse istennőjével ülünk szemben. Arzenálhoz idézett szavai, azonban engem is megdöbbentenek. Egy jópár pillanatra leesik rólam a jéghideg profi álcája, és hatalmas önuralomra van szükségem még ahhoz, is, hogy ne essen le az állam. Még csak nem is azon lepődöm meg a legjobban, hogy egyértelmű ténynek tekinti azt, hogy egy párként jöttünk. Ez eszünkbe sem jutott, de kétségtelenül van logika a következtetésében. Az viszont, hogy kijelenti, hogy Arzenál a fia, nehezen értelmezhető számomra, és úgy tűnik az érintett is így van ezzel. Tudtam róla, hogy ezt terjeszti magáról, de most, hogy itt van Fortuna, aki azt állítja, hogy igaz.... Nem csinál titkot belőle, hogy csapdának tartja a dolgot, és kénytelen vagyok egyetérteni vele. Lehet, hogy a meleg-téma is a megzavarásunkat szolgálja? De mi lenne vele a célja? Mire kell egy csapat amatőr forradalmár egy istennőnek? Mindenesetre hagyom, hogy Arzenál kezelje a dolgot, végülis az ő állítólagos anyjáról van szó, legfeljebb, ha valami nagyon nagy hülyeséget találna mondani, majd közbeszólok.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Tyranis Vas. 11 Nov. 2012, 20:34

2046. december 6. csütörtök – Olimposz kaszinó (Bronx), New York
Résztvevő: Damian Long és Samuel Corner

- Ahogyan a modorodat is – ennyit tett csak hozzá a szemtelenkedéshez. – Ha tévedtem az elnézését kérem. Ahogyan azért is, hogy máris elhívtam az asztaltól önt Mr. Long és Sam-et is, de nem akartam, hogy a Pokoltűz klub belső körét maguk ellen haragítsák.
Nézett nagyjából arra, amerre Damian ült le nem sokkal korábban.
- Minden bizonnyal érdekelt mindig is, hogy miért van képességed, ha nem vagy mutáns és nem is szuperhumán. Ha az lennél, akkor is kellett volna képességet kapnod a vírus elterjedésekor, de nem történt meg. Valami más vagy, amire sem te sem az apád nem talált magyarázatot korábban. Igazam van? Erre is tudok magyarázattal szolgálni.
Ekkor kinyílt a helység egyik oldalsó ajtaja és két lengén öltözött lány jött be rajta, az egyik egy gyümölcsös tálat tett le az asztalra a másik egy szendvicses tálat. Amint ezzel megvoltak, akkor rögtön ki is siettek onnan, ahonnan érkeztek és becsukták maguk mögött az ajtót.
- Szeretnék segíteni, ennyi az egész – mondta. – Eddig nem volt lehetőségem, most lenne, illetve legfőképp szeretnélek téged és az embereidet is megismerni és őket is támogatni. Tisztában vagyok, vagyunk vele, hogy miért küzdötök, mi ellen harcoltok. Biztos anyagi háttér mellett könnyebben és nagyobb biztonságban boldogulnátok.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Jajjmár Vas. 11 Nov. 2012, 20:51

A modornál talán az öröklésre gondol, hallottam, hogy fater nem az úriemberes körülírásairól volt híres. Valahogy nem csal mosolyt a számra a megállapítás. Csak a félelmet juttatja eszembe, hogy hasonlóvá válhatok mint ő...
A kis eszmefuttatása lyukasnak tűnik nekem egy kicsit, de van benne igazság. De határozottan rémlik, hogy az X-ek szerint én is mutáns lettem anno, csak kikaparták belőlem mielőtt megtanultam volna előhívni. De egye fene, úgy tűnik a szerencse istennője rá akar térni a lényegre. Üzlet, hurrá az ismerkedés viszont még ráér...
- Rendben Fortuna, bele megyek a játékba. Fedjük fel a lapjainkat! - Válaszolok bizonytalanul, de megpróbálom fedni az egyenes szavakkal. Majd felé fordítom a tenyeremet, mint jelezve, hogy az ő köre következik. kicsit megigazítom az áll öltönynadrágom redőit, majd ismét teljes figyelmemmel a nő felé fordulok. Kíváncsi lennék Damian arcára, de valahogy bennem van az éretlen égés kerülés, hogy még több okot szolgáltatunk bizonyos feltevésekre. Kínos ha a felnőtt ember oviban érzi magát, de ha már először látom az édesanyám. Hát hogyne...
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Danny Long Vas. 11 Nov. 2012, 21:28

Őszintén szólva meglep, hogy elnézést kér azért, hogy összeboronált minket, de örülök neki. Alapvetően elfogadó embernek tartom magam, de azért csak nem kellemes, hogy meggyanúsítanak vele, ha egyszer nem vagyok meleg. De az istennő hozzám intézi a következő szavait, úgyhogy nem gondolkodhatok sokat a dolgon. Már rögtön az első mondata elég súlyos meglepetést okoz. Sikerült kifognunk a Klub belső körét? De hogyan? Azok szinte gyerekek voltak... Ez elég ijesztően hangzik.
- Hát... köszönöm. - nem tudok ennél többet kinyögni a téma kapcsán.
Ezután ismét Arzenálhoz beszél. Belegondolva tényleg elég logikusan hangzik az, amit mond. Egy ismeretlen eredetű szerencse alapú képességre tényleg elfogadható magyarázat, hogy az embere anyja Fortuna, csak kicsit nehezen hihető.
A zajtón belépő két alulöltözött lány egy pillanatara elvonja a figyelmem. Ennyit a profizmusról. Szinte bocsánatkérő gesztusként is értelmezhető a megjelenésük, bár valószínűleg nem volt ilyen célja a dolognak. Csak távozásuk után tudom teljesen újra Fortunára irányítani a figyelmemet. Máskor ezért az asztalba akarnám verni a fejem, hogy ennyire könnyen meg lehet zavarni, de ebben a szituációban nem tud annyira zavarni. Az ajánlatra viszont megint feltámad az aggodalmam. Túlságosan önzetlen ajánlatnak tűnik, és ha elfogadjuk nagyon kiszolgáltatottá válunk. Ráadásul a szerencsének nem erénye a húség, így jó eséllyel az istennőjének sem. Nem tetszik ez nekem, de még nem teszem szóvá a dolgot.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Tyranis Hétf. 12 Nov. 2012, 09:46

2046. december 6. csütörtök – Olimposz kaszinó (Bronx), New York
Résztvevő: Damian Long és Samuel Corner

A nő értelemszerűen nem látta a mozdulatot, de amikor Arzenál nem kezdett el mesélni, sem beszélni, akkor nyilvánvaló lett, hogy arra vár, hogy a másik kezdje a történetet.
- Rendben, az igazi nevem Thüké – kezdte. – Tizenkilenc évvel ezelőtt egy üzleti tárgyaláson találkoztam apáddal, óvatlan voltam, egyedül mentem és nem vittem testőrséget. Elkábított… a folytatáshoz nem kell túl gazdag fantázia. Mire úgymond feleszméltem az egészből kiderült, hogy gyermeket várok, a szégyenem elől elfutva egy New Jersey kórházban láttad meg a napvilágot. Velem nem maradhattál, így az egyik megbízható emberem vitt el apádhoz. Ez nem jelenti, hogy nem figyeltelek és nem tudtam, hogy mi van veled. Csupán mindeddig nem volt bátorságom ahhoz, hogy felvegyem veled a kapcsolatot.
A hangja végig bánatosan hangzott és nagyon kicsit, mintha a szégyen miatt még pír is jelentkezett volna az arcán.
- Így távolról vigyáztam rád, ha kellett a Maggia távol tartotta tőled, akiket kellett, nem akartam soha sem, hogy bajod legyen.
A Maggia mindkét fiúnak ismerős név, a legnagyobb és legveszélyesebb alvilági szindikátus nem csak New Yorkban, de a világon is. A páros értesülései szerint jelenleg két család tartozik ebbe a szervezetbe a városban és persze New Jersey-ben. Az egyik a Cinnamon család a másik az Olympia társaság.
- De most olyan veszély közeledik, ami elől az örökölt képességed is kevés lehet és a társaid is veszélyben vannak. Legyenek akár olyan képzettek, mint Mr. Long.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Jajjmár Szer. 05 Dec. 2012, 16:19

Thüké, görögösebb, mint a Fortuna pedig már úgy meg szoktam. Magamban egy pillanatra elvigyorodom, hogy mennyire használtam a kifejezést "Fortuna egy k-rva". De az apám említése helyre ráz, még kívülről is látszik, hogy elkomorodom kicsit. A vén f@sz remélem kínok között rohad éppen. Remélem nem ő lesz a sztárvendég a mai alkalmunkon.
Közben Thüké tovább magyaráz és szabadkozik, nem akarok elhinni amiket mond, nem szeretném elfogadni. Túlságosan is semmi lenne amiért küzdöttem, minden amiben hittem, ha a Maggia tartott minket életben. A gondolkozás közben egy zseton kerül a kezembe amivel elkezdek játszani, a lányokkal nem foglalkozom. Csak a mondottakon és megpróbálok egy megfelelő választ kinyögni.
- Szóval mégse mindent a Maggia oldott meg? - Teszem fel a költői kérdést beletörődött hangon, de hosszabb válasznak időt sem hagyva folytatom:
- Ne hagyd abba, mi közeledik? - Teszem még hozzá, kíváncsi vagyok van-e bármi racionális a dologban. Legalább annyi, hogy végig gondoljam...
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Danny Long Szer. 05 Dec. 2012, 18:19

Csendben hallgatom, ahogy az istennő és fia beszélgetnek. Kissé elborzadok, amikor Thüké előadja Arzenál születésének történetét. Sose kérdeztem őt a családjáról, és úgy tűnik jól is tettem. Apja említésére láthatóan elkomorodik. Nyilvánvaló, hogy nem csak Thüké szenvedett miatta. A családi dráma azonban nem bontakozhat tovább, mivel állítólag valami veszély fenyegeti Arzenál csapatát. Őszintén meglepődöm azon, hogy a csapatot a Maggia óvta meg, de rá kell jönnöm, hogy valószínűleg tényleg így van. Egy ekkora létszámú csapat ennyire képzetlenül aligha maradhatott volna meg ennyi ideig külső segítség nélkül. Arzenálra nézek, hogy lássam, hogy reagál erre. Nem látok mást az arcán, mint amire számítottam. Keserű csalódottság. Az önérzete elég mélyen sérülhetett, de valószínűleg ennél rosszabb a helyzet. Mit ér egy lázadó csapat, ha csak hiszik, hogy ők vívják a harcukat. Csak abban reménykedem, hogy nem kapja el a bizonyítási vágy, és csinál valami hülyeséget. Az viszont komoly fegyvertény, hogy a Maggia mellettünk áll. De mi lehet az, amitől még az ő hatalmuk sem tud megvédeni?

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Tyranis Csüt. 06 Dec. 2012, 10:40

2046. december 6. csütörtök – Olimposz kaszinó (Bronx), New York
Résztvevő: Damian Long és Samuel Corner

- Természetesen nem – mondta a nő kedvesen. – Csak az olyanokat, akikkel ti például nem tudtatok volna megbirkózni. Az érdem a tietek, hogy eddig megmaradtatok a körülmények ellenére. Ezek alatt Magneto belső körét értem, mint Emily a telepata, vagy Kardfog, vagy akár Max. Mindenki mást ti magatok intéztetek, a szerencse mint mindig veletek volt.
Arzenál és mostanra valószínűleg Damian is tudja, hogy bőven sokkal több mindennel kellett a csapatnak szembenéznie és mindez csak nagyon kis része volt a dolgoknak, amit Thüké most mondott el, szóval a csapat igenis életképes volt és jól működött. Így a fiúk igencsak büszkék lehettek erre. Mikor Arzenál folyatásra bíztatta az anyját, akkor annak az arcán komorság tűnt fel még úgy is, hogy a szemeit nem látták, mert le volt takarva.
- Egyelőre mi sem tudunk sokat, az Istenek Tanácsa már tárgyalt erről, valami, amivel még mi sem szembesültünk korábban. Magneto el akar szabadítani valamit egy másik síkról, valamit, amivel szemben a Sátán is kedves gyermeknek mondható. Egy gonosz, akit az univerzum létrejöttekor zártak el egy másik dimenzióba, ami képes arra is, hogy az isteneket könnyedén elpusztítsa. Ennek a valaminek nincs neve, és azt sem tudni, hogy mire képes. Mikor bezárták kitöröltek a bebörtönzői mindent róla az elméjükből, hogy arra se emlékezzenek, hogy hova zárták. Valami hiba történt és egy-két dolog előkerült erről, ahogyan az is, hogy ezt készülnek előhozni. Ebben a dologban segítségre lesz szükségetek, olyasvalakikre, mint amilyen Sam is, istenekre, istenszármazékokra.


//Mókás, hogy 2046-ban is dec 6 az csütörtökre esik, mint idén Smile//

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Jajjmár Vas. 09 Dec. 2012, 00:24

Akármennyire nem ez a fő téma én leginkább az első mondandóján kattogok, a szellem kint van a palackból és tudom, hogy ha arról van szó nem számít nagy bűnnek elferdíteni kicsit az igazságot. Például, hogy mikor látja a teljes letargiát változtat a Maggiás állításon, miszerint Magneto belső körétől védtek minket. De hát mit keresett volna rajtunk a belső kör, szinte csak egy csapat punk vagyok. A szerencsés megjegyzése csak fanyar mosolyt csal az arcomra, inkább idegesítő modorosodásnak tűnik most mint kedves megjegyzésnek. A meséje pedig, hihetetlen és alig érzem a motivációt, hogy akármit elhiggyek belőle, főleg amikor Samként rám hivatkozik, mint isten származék. Sok közöm van hozzájuk, nem tudom mennyire figyeltek meg alaposan,de nem is hiszem, hogy ki kéne mondanom, mégis feljön:
- Nem tudom, hogy az én jó édes anyám mit hallott, de az egy szem fia nyilakat lövöldöz utcai hekusokra, nem dönt Trója sorsáról, meg hasonlók Ha az az akármi olyan veszélyes még emberi pajzsnak is kevés vagyok... - Jegyzem meg a zseton nézegetve, kíváncsi elszek a kontrára, biztos vagyok benne, hogy lesz valami hatásos. Felmerül bennem a kérdés, hogy miként lehet, hogy nem Hermész a Faterom.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Danny Long Hétf. 10 Dec. 2012, 21:36

Na álljunk csak meg! A Sátánnál is veszélyesebb szörnyeteg? Mi a halál lehet ez, és miért akarja elszabadítani Magneto? Valószínűleg ő a legnagyobb f*szfej, aki valaha ezen a bolygón élt, de ez azért még tőle is sok. És egyáltalán, ha az istenek sem ellenfelek számára, mi mit kezdhetnénk? Mi az, hogy segítségre lesz szükségünk? Komolyan minket akarnak ellene küldeni? Ez valami elb*szott vicc?! Ebben az esetben rohadt boldogító, hogy a Maggia csak Magneto belső körétől védte Arzenálékat. A kapitányságon történtek óta nem estem ki a jéghideg profi szerepéből, de ez már sok. Még ha az is a cél, hogy megakadályozzuk az előhívását, akkor sincs értelme minket küldeni. Ha eddig meg kellett védeni a csapatot, hogy birkóznának meg ezzel? Ez teljesen abszurd. Most először szólalok meg a beszélgetés alatt:
- Ezt mégis, hogy gondolja? Lehet, hogy Sam isteni ivadék, de nekem és a csapat többi tagjának mi köze van ehhez az egészhez? Komolyan azt hiszi, hogy képesek vagyunk megbirkózni egy olyan ellenféllel, ami sokkal veszélyesebb annál a kihívásnál, amit már túl soknak ítélt a csapat képességeihez? A legjobb esetben is Magneto legjobb embereivel kell szembenéznünk, ha meg akarjuk akadályozni ennek a valaminek az előhívását. Úgy fogják elsöpörni őket, mint a port, de még nekem sem lesz esélyem! Ez öngyilkosság!

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Tyranis Kedd 11 Dec. 2012, 10:39

2046. december 6. csütörtök – Olimposz kaszinó (Bronx), New York
Résztvevő: Damian Long és Samuel Corner

- Eszem ágában sincs titeket ez ellen a lény ellen küldeni – mondta megnyugtatóan. – A célunk éppen az lenne, hogy megakadályozzuk azt, hogy újra megidézzék. Azt pedig csupán emberek, vagyis mutánsok tudnák megtenni. Így nem lenne olyan ellenfeletek, amivel nem tudnak megbirkózni. Csupán úgy véltem, hogy nem árt, ha tudjátok, hogy miért is kerestelek meg titeket. Figyelmeztetni.
Arzenél felé fordította a fejét és elmosolyodott.
- A szerencse is hatalmas fegyver, nem szabad alábecsülni – felelte. – Egyébként nem gondolom, hogy a legjobb embereivel figyelteti azokat, akik ezen dolgoznak. Túlságosan feltűnő lenne és éppen mással van elfoglalva. Információink szerint éppen elhagyni készül Vadföldet a teljes udvartartásával és éppen költözik egy szerinte békésebb helyre. A feladatotok leginkább az lenne az elején, hogy kiderítsétek, hogy miért is akarják mindezt megtenni. Atlanta City-ben, vagy Cape May-ben van egy-egy nagyobb csoportja a testvériségnek, amolyan toborzó iroda. Ott kéne bejutni közéjük és kémkedni.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Jajjmár Vas. 23 Dec. 2012, 16:49

- Figyelmeztetni... kérni, vásárolni. Még családon belül sincs semmi ingyen a mai világban. Nem de, anyu? - A megszólítást direkt megnyomom, hogy kicsit szemrehányobbnak tűnjön. Felpöccintem a zsetont, és a tekintetem akkor villantom rá a vak nőre, mikor elkapom azt a levegőben.
- Kíváncsi vagyok mennyire gondoltad ezt át... Mind a kettőnk ismert a X-ek körében, ezt biztos tudják Vadföldön is. Nem lenne furcsa a kettőnk belépése a nagy terv kapujában anyuci? - Kicsit lehet már túlzásba esek, de nem szeretem ha hülyítenek, pláne ha ennyire pofátlanul. Elvégeztetni velünk a piszkos munkát, örömteli hír, hogy megtehetnénk. Hátra hagyni a csapatomat, hogy azt tegyem amihez a legjobban értek, kémkedni. Igazán ínycsiklandó érzés, csak belegondolok összefut a szám egy kis hátba szúrásra. Lehetséges, hogy a szerencse istennője eltudja nekem adni a melót? Valószínű. De ne szaladjunk előre, várom a válaszát, vagy, hogy Damien mit reagál az előbbi kirohanása után.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Danny Long Csüt. 27 Dec. 2012, 00:30

Szerencsére viszonylag gyorsan sikerül lenyugodnom. Szégyellem is kicsit, hogy így kiestem a szerepemből, de most nincs időm ezzel foglalkozni, így igyekszem elhessegetni a gondolatot. Inkább elemzem a hallottakat, azzal legalább haladunk valamerre. Tehát beépülés. Kockázatos, de valóban hatékony módszer lehet. Nem hinném, hogy egy ilyen erejű entitás kiszabadítása valami másodlagos projekt lenne, így minden bizonnyal van összefüggés ez és a költözés között, csak azt kell kideríteni, hogy micsoda. Talán valami konkrét, földi helyen van elzárva, és éppen oda igyekszik? Vagy arra az eshetőségre készül, hogy valami félremegy a dologgal? Csak néhány másodperc után veszem észre, hogy már a feladat részleteivel foglalkozom, amikor még semmi valós okunk nincs elfogadni. Vagy egyszerűen csak azért tegyük, hogy keresztülhúzzuk Magneto számításait? Rá kell jönnöm, hogy nincs miért visszautasítanom a munkát. Lehet akármilyen öngyilkos a küldetés, ha előremozdítom Magneto bukását megéri az áldozatot. Úgysem maradt már más nekem. Kezdem megkedvelni ugyan a csapatot, de ha a cél ezt kívánja, nem lesz problémám azzal, hogy elszakadjak tőlük. Legalábbis azt hiszem.
- Azt gondolja, hogy Magneto csak úgy mellesleg akarja felébreszteni ezt a borzalmat? -osztom meg az istennővel is kétségeimet. - Szerintem összefüggés kell legyen a két dolog között, és ha ez így van, előbb-utóbb mindenképp az akció sűrűjébe kerülünk. De tegyük fel, hogy elvállaljuk, legalábbis én. Nekem igazából nincs mit veszítenem, és a célunk úgy tűnik, megegyezik. Nekem nincs csapatom, akik iránt felelősséggel tartoznék.
Itt Sam-hez fordulok.
- Rólam az X-ek valószínűleg azt hiszik, hogy halott vagyok, és amennyire tudom, a Testvériség sem tudja, hogy ki vagyok valójában. Nem tudom, hogy te hogy állsz ezzel, de részemről a beépülésnek nincsen technikai akadálya. Vagy van? -nézek újra az istennőre. - Maga tudta, hogy ki vagyok. Ez azt jelenti, hogy a Testvériség is tudhatja?
Őszintén remélem, hogy csak az isteni hatalma által jutott ehhez az információhoz, mert különben az egésznek lőttek.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Tyranis Csüt. 27 Dec. 2012, 09:23

2046. december 6. csütörtök – Olimposz kaszinó (Bronx), New York
Résztvevő: Damian Long és Samuel Corner

- Mr. Long-t nem ismerik arcról és nem tudják, hogy ki ő, én is csak onnan tudom, hogy mindent kiderítettünk önről, amikor Sam közelében feltűnt és persze egy nagy adag szerencse is kellett hozzá, de biztosra tudom, hogy a testvériség nem ilyen érdeklődő, hiszen úgy vélik létszámbeli fölényben vannak – mondta a nő, nem mosolyodott el, azaz a szerensés részt sem viccnek szánta. – Téged igen, de erre is vannak módszerek, hogy megoldjuk. Másvalaki alakját felvenni manapság nem túl bonyolult, hiszen úgy tudom, hogy két idősebb személy képében érkeztek ide, de még más módok is léteznek, nem csak a tudomány. Én ennyit kérek Sam, hogy ti mit kértek cserébe azért, hogy ezt megtegyétek, mi nektek is javatokra válik és végre tehetitek szervezetten, amit szeretnétek már a ti dolgotok. A lehető legtöbb támogatást igyekszem majd megadni neked és önnek is Mr. Long, amennyiben belemennek ebbe.
Először ezekre a kérdésekre válaszolt és csak utána tért rá arra, amit Damian elsőként vetett fel és kérdezett. Csak előbb még belekortyolt a borába, amit az asztalról vett fel egy pohárban.
- Régóta gyanakodunk arra Mr. Long, hogy Magneto nem önmaga cselekszik, hanem a háttérből valaki mozgatja a szálakat, de ez a személy nem az istencsaládokból kerül ki. A vírus is erre ad magyarázatot, ez a vírus az álláspontunk szerint meghaladja az emberi és mutáns normákat, máshonnan kellett érkeznie. De még erre nincs bizonyítékunk, de be kell látni, hogy Magneto ezt akarja megtenni, akkor a legjobb neki, ha minél kevesebben próbálják megakadályozni márpedig manapság kevesen vannak, akik szembe mernek szállni vele.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Jajjmár Pént. 28 Dec. 2012, 02:09

Hosszan kifújom a levegőt lehajtva a fejemet, beletúrok az összezselézett hajamba, erősen bontva az eleganciát, markolok, majd össze is borzolom a szilárdan ragaszkodó tincseket. Damianre, majd Thükére nézek. Talán meg kéne tennem a srácokért. Megérdemelnék, hogy a paktum pontjain lekötnék nekik egy marék kényelmet és egy pofás biztosítékot. Hiszen ahova eddig bevitt a szerencse onnan ki is hozott. Elmosolyodom halványan a padlóra a gondolatmeneten. Megcsóválom a fejem még az ötletre mielőtt megszólalnék.
- Tegyük fel, hogy... igen, kecsegtető. A csapatom biztonságát szeretném amint elvállalom, védhetőbb helyen, egyenlőre a minimális kényelemmel megelégszek. További bónuszok ha sikerül és onnantól függetlenül a Maggiától amennyire lehet... - Kezdem elsőre levegőre, miközben felemelem a fejem, majd fel is állok. Kicsit elgondolkozok, Damianre nézek, hogy ő vajon mit fog válaszolni. Egy kicsit elbambulok visszanézve anyára. Megvárom ha Damian válaszol és csak utána mégy egy kérdése.
- ... És infókat erről a félistenség dologról... - Teszem hozzá csak megjegyzésként szinte, majd hallgatok.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Danny Long Szomb. 29 Dec. 2012, 19:53

Tehát Sam is lassan beadja a derekát. Szimpatikus, hogy még ebben a helyzetben is a csapat érdekeit nézi először. Talán nem látszik elsőre, de igazi vezető. Az nem kicsit megnyugtató, hogy Magnetoék nem tudnak rólam, ez sok nehézséget megspórol. Figyelmesen hallgatom Thükét. Arra gyanakszik, hogy valaki a háttérből irányítja Magnetot. Őszintén szólva ez eszembe sem jutott. Azonban látok még egy problémát a dologgal kapcsolatban:
- Ahhoz, hogy ilyen jellegű információkhoz hozzájussunk, elég magasra kéne jutnunk a ranglétrán, nem? Nem hiszem, hogy mindent az orrára kötnek a frissen belépett tagoknak.
Azt is végiggondolom, hogy mit tudna adni nekem, de rájövök, hogy nem tudom. Feladtam mindent a szüleim halálakor, és nem tudom, hogy nem ártok-e magamnak azzal, ha újra kötődni kezdek valahova. Az adja az erőmet, hogy nincs mit vesztenem. Talán már így is túl messzire mentem.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Tyranis Vas. 30 Dec. 2012, 10:59

2046. december 6. csütörtök – Olimposz kaszinó (Bronx), New York
Résztvevő: Damian Long és Samuel Corner

A nő végighallgatta, hogy ki mit kérdez és kér, és sorrendben kezdett válaszolni, így Arzenál volt az első.
- Rendben van – mondta. – Ha szeretnéd, akkor te magad választod ki a helyet, hogy melyiket szeretnéd és megkapod, legyen az bárhol. Ha nem, akkor egy-két napon belül lesz egy efféle hely a kritériumaid szerint.
Amikor a félistenség került szóba Thüké elmosolyodott, mintha már várta volna, hogy a téma is felmerüljön és előkerüljön.
- Egy isten és egy halandó gyermeke, de ez a nevében is benne van. A legnagyobb különbség, hogy amíg az Asgardi „rokonaink” gyermekei csupán mutánsnak számítanak, te valóban istennek. Egyelőre csak a tőlem örökölt szerencséd jelentkezett, de később még további isteni tulajdonságok is mutatkozhatnak, így emberfeletti erő, ellenállás, regeneráció, illetve fajunk több tagja képes látni a jövőt, jóslással. Családon belül téged miattam elkerül a rivalizálás és az, hogy becsméreljenek, abban csupán Zeusz félisten gyermekeinek van része. Most, hogy már tudod, hogy ki vagy, mindig örömmel látunk itt, segíthetünk fejlődni, megismerheted a rokonaidat, olyanokat is, akik hozzád hasonlók és tapasztalatcserére remek lehetőség lehet ez.
Miután mindezt elmondta fordult Damian felé a kérdésre elgondolkodott, majd halkan felkuncogott.
- Ha valamennyire is hasonlítanak az X-menre, akkor… őket ismeritek, mindent elmondanak a legújabb tagnak is. Reménykedjünk, hogy szerencsénk lesz. Lehet, hogy kicsit hosszabb ideig fog tartani, de annak fényében, hogy mit veszthetünk, szerintem megéri.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Jajjmár Csüt. 03 Jan. 2013, 00:36

Elkezdem kicsit rágni a szám a válaszra, gyorsan szalad minden át az agyamon, nem számítottam ilyes tata üzletre, nem igazából vettem számításban, így egy pár másodpercig most csak nézek ki a fejemből. Nem tudom mi lenne a legjobb hely, de rájöttem, hogy nem is kéne tudnom. Nem akarom, hogy visszacsapjon a dolog a többiekre. Annyira viszont ez az istenes dolog nem tetszik, nem tudom elképzelni, hogy esti suliba járjak képességmegismerés céljával vagy, hogy összeüljek a boristennel az asztal alá inni magunk. Nem tetszik amit a görögökről hallottam a törikönyvbe és ahogy ezt a parádét elnézem még lehet van bennük valami.
- Rád bízom, hogy hol és egyenlőre ne is tudjam, hogy az hol van. Remélem mindent el tudtok intézni ami kellhet a bekerüléshez, hamis személyazonosság, esetleg háttérsztori ha nem bíztok a saját kém képzettségemben ilyesmik... - Tartok egy kis szünetet, megvakarom az arcomat tátott szájjal, Damianre nézek hátha akar valamit hozzáfűzni, majd vissza Thükére.
- Vállalom részemről. - Fejezem be az üzletelés kérdését evvel. Valami azt súgja, hogy most valami nagyba nyúltam bele. De még nem tudom, hogy jó nagy vagy csak nagyon mélyre merülhetek vele.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Danny Long Csüt. 03 Jan. 2013, 23:08

Csak félig figyelek oda arra, amit Tükhé Arzenál származásáról mond. Nem mintha nem lenne érdekes, de engem nem érint. Ellenben olyan érzésem van, mintha valahogy kerülné, hogy válaszolnia kelljen a kérdésemre. Aztán amikor végül megteszi, rájövök, hogy miért. Gőze sincs arról, hogy hova akar minket beépíteni. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy A Testvériségnél is olyan végtelenül naiv lenne mindenki, mint az X-mennél, sőt! Ez lehet az, ami az X-ek fölé emelte őket. Rengeteg erőfeszítésbe fog kerülni, hogy bármit kiszedjünk ezekből a szemetekből, de egyértelmű, hogy meg kell csinálnunk. Túl sok forog kockán. Minél előbb elkezdjük, annál nagyobb az esélyünk arra, hogy sikerül olyan információkhoz jutnunk, amik segítségével megállíthatjuk őket. Őszintén szólva nem látok túl sok reményt a sikerre, de amíg egy kicsi is van, nem adhatjuk fel.
- Én is benne vagyok. -mondom.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Tyranis Pént. 04 Jan. 2013, 12:30

2046. december 6. csütörtök – Olimposz kaszinó (Bronx), New York
Résztvevő: Damian Long és Samuel Corner

- Rendben – válaszolta Thüké Arzenálnak. – Akkor azok után költözik oda a csapatod, hogy ti elindultatok. Addigra meglesz a hely is.
Felállt a helyéről, ahogyan az üzleteknél is szokás, amikor az megköttettet.
- Akkor örülök, hogy sikerült megegyeznünk – mondta. – Kaptok néhány napnyi felkészülési időt, amíg összeszeditek magatokat és mindent, amire szükségetek van. A címet, hogy hova kell mennetek megkapjátok időben. Nektek csak a fedő sztorit kell kitalálni, hogy miért is mentek tovább. Sok sikert és szerencsét a feladathoz és itt mindig örömmel látunk mindkettőtöket!
Ezzel az istennő már befejezettnek tekintette a beszélgetést és az este hátralevő részében a két fiú azt játszott és csinált a kaszinóban, amit szeretett volna.

Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 00120

Ha nektek is megfelel akkor ugrunk pár napot és folytatjuk máris onnan mjad, amikor megérkeztek Magneto embereihez.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Jajjmár Hétf. 07 Jan. 2013, 00:25

Tömören intézi a srác, nem tudom, hogy ennyire tudja mit csinál vagy pont, hogy gőze sincs. Ha tudom, hogy csak hasonló dolog történik lehet nem őt választom, de végül is az, hogy nem áll hozzánk annyira közel még előny lesz.. A gondolat ellenére egy magabiztos mosolyt eresztek mikor Thüké feláll. Majdnem nyújtom a kezemet, de megtartom a mellkasomon keresztbe mind a két karom. Megrázom a fejem a félmozdulatra. Csak utána bólintok, hogy értettem amit mondott. Ismét beletúrok a hajamba és összekócolom, igazán tróger módon nézek így ki félig zselés-félig kócos hajjal de el is indulok az ajtó felé.
- A viszont látásra... Thüké. - Rikkantom még kedélyesen, majd lépek is ki ha lehet.
- Verjük el amit el illik verni hehehehe - Mondom még magam elé, félig Damiannek címezve, majd vissza indulok oda ahová jöttünk. Még akarattal is megpróbálom a kapcsolaton keresztül sugározni az elégedettséget és a biztonság érzetet, hogy ne legyenek kétségben annyira a többiek és újra nyílt lehessen a kapcsolat. Lesz egy kis közölni valóm.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Danny Long Hétf. 07 Jan. 2013, 22:42

Az istennő befejezettnek tekinti a tárgyalást, így én is felállok. Nem igazán pozitív érzésekkel kell befejeznünk, bár nem vagyok benne teljesen biztos, hogy miért nem örülök a fejleményeknek. Végső soron alkalmunk nyílik rá, hogy végre komolyan hátráltassuk Magneto terveit, de a kilátásainkat nem látom túl biztatónak. De végül is mikor voltak azok? Valahogy ambivalens ez az egész, de miért? Annyi öngyilkos küldetésem volt az elmúlt évben, hogy nem lenne szabad így éreznem. És nem is félelem, ami gyötör, hanem inkább bosszúság vagy szomorúság.
- Örültem! - köszönök el Tükhétől talán kicsit nyersebben mint illendő lenne, majd elindulok Sam után. Nem ellenkezem, amikor kijelenti, hogy játszani szeretne, így újra az érzelemmentes profi szerepébe erőltetem magam. Amint elkezdünk játszani, minden figyelmemet arra irányítom, így nem marad időm sokat gondolkodni a helyzeten.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Tyranis Kedd 08 Jan. 2013, 10:45

2046. december 6. csütörtök – Olimposz kaszinó (Bronx), New York
Résztvevő: Damian Long és Samuel Corner

Az elköszönés után a két fiú távozott és még játszottak a kaszinóban, a végeredményük kettejüknek összesen kilencezer dollár bevétel volt, ami mind nekik, mind a csapatnak jól jöhetett majd a későbbiekben. A találkozó után hazatértek és majdnem tíz nappal később érkezett az üzenet, hogy most indulhatnak és megvan a csapatnak is az új „támaszpontjuk”. New Jersey volt végül a cél ahova menniük kellett. Alig három óra utazás után megérkezett a páros és megkezdhette a beépülést a testvériség soraiba.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Olimposz kaszinó (Bronx) - Page 2 Empty Re: Olimposz kaszinó (Bronx)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.