Rendőrkapitányság (Bronx)

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Rendőrkapitányság (Bronx) Empty Rendőrkapitányság (Bronx)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 23 Feb. 2011, 16:14

A topic eredeti helye

A kerület rendőrőrse. Külön mutánsügyi és egyéb lényekre szakosodott csoporttal.

A topic eredeti helye

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rendőrkapitányság (Bronx) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság (Bronx) Empty Re: Rendőrkapitányság (Bronx)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 01 Márc. 2011, 09:50

#1 2010-01-27 12:14:14
Thorhalla
Rendőrkapitányság (Bronx)
A kerület rendőrőrse. Külön mutánsügyi és egyéb lényekre szakosodott csoporttal.


#2 2010-01-28 19:35:01
Thorhalla
VH – Hazatérés

Dave-t egyelőre még nem engedték ki a rendőrség épületéből, hiszen kiskorú volt, és így meg kellett várni, amíg valamelyik szülője megérkezik érte és ő nem viszi ki. Igen, New Yorkban mind a mai napig 21 éves kor volt a nagykorúság határa. Máskor talán ennek ellenére egy-két rendesebb rendőr el is engedte volna, de a srác hallhatta a rendőrségen benn, hogy a S.H.I.E.L.D. pont ma este készült arra, hogy egy őrszembrigáddal végigszáguld a városon és nagytakarítást tartanak, mint minden negyedévben egyszer. Ezért nem engedték ki Dave-t ma. Órák teltek el, olyan este 10 körülre járhatott az idő, amikor az anyja végre odaért hozzá és kiváltotta a fiút. Ahogyan kiléptek az utcára a megszokott borzalom fogadta őket, rosszarcú személyek mászkáltak, bár az őrszemriadó miatt a népesség megcsappant. Dave anyja leintett egy taxit, ami meg is állt anya és fia mellett, a nő már befele készült szállni, amikor a fiú mellett ott termett az egyik ismerőse.
- Csá Dave! – köszönt oda halkan. – Remek buli van a Central Parkban, jössz megnézni a balhét? Állítólag valami nagy fogás! Jó volna megnézni, nem gondolod?
A srác anyja közben beszállt a kocsiba és türelmetlenül nézett ki a fiára, hogy tegye ő is ezt.


#3 2010-01-28 21:47:51
Max Evans
Pár unalmas órát töltöttem az őrsön és nem igazán mehettem sehova, csak az automatához kéredzkedtem ki, hogy ehessek valamit amíg valamelyik ősöm nem jön értem, ott is foglaltam helyet amíg a lejátszón hallgattam az épp hangulathoz illő playlistem, nem mintha külön ilyen alkalomra lenne, ezek olyan várakozós zenék, kicsit laposak, hogy ne pörögjek túl így egyhelyben, de azért megvan a maguk hangulata. Közben a fura formákat néztem akiket a rendőrök berángattak az őrsre, némelyikre még kedvesen mosolyogtam is, majd megjött anyám, nem mintha túl jó kedve van, hogy innen vihet haza, de legalább nem csináltam semmi rosszat. Kedvesen elköszönök a rendőrbáktól a portán, majd ki kászálódok anyumhoz, mikor leint egy taxit, már pp szállnék be mikor egy ismerős hang szólít meg, nem tudom, hogy került pont most ide Phil és, hogy talált meg épp engem, de valahogy elkezd bennem motoszkálni egy pár dolog. Tipikus olyan ördög az angyal a vállamon menet. Hiszen tudom, hogy balhé lesz, de azt is, hogy muszáj ott lennem otthon úgysincs semmi dolgom. Intek Philnek, hogy megyek azonnal és behajolok a taxiba anyámhoz, az kezeimmel támasztom magam a taxi tetején.
- Öööö anya, az egyik ismerősömmel benéznék egy buliba, hamar otthon leszek, ugye mehetek? – Nézek ártatlanul anyámra, úgyse tud neki ellenállni.


#4 2010-01-29 11:50:32
Thorhalla
Amikor Dave intett Phil-nek, hogy várjon egy pillanatot a srác olyan arcot vág, hogy „ezt nem hiszem el, ugye nem gondolod komolyan haver?”, megcsóválja a fejét és hitetlenül tárja szét a karjait. Türelmetlenül dőlt neki a falnak, miközben odahajolt a fiú a taxihoz, hogy az anyjával szót váltson. A nő kérdőn és türelmetlenül pillantott ki a fiára és intett a fejével, hogy szálljon be a kocsiba. Összeráncolta a homlokát, amikor a fia előadta a kérését. Szinte felháborodottan rázta meg a fejét és szólalt meg.
- Szó sem lehet róla! – mondta. – Szobafogságon vagy a rendőrségi ügyed miatt és kéthavi zsebpénzedet is megvonom! Szállj be a kocsiba és indulunk haza!
Dühös volt és mindezt ellentmondást nem tűrő hangon mondta Dave-nek.


#5 2010-01-29 18:45:04
Max Evans
Phil pofa vágására csak egy sajnálom féle mosolyt eresztek meg, majd anyám papolására csak unottan bólogatok és a jobb kezemmel mutogatom, hogy papol, de az időelőtti balhé elkerülése végett úgy, hogy ne lássa.
- Értem, értem… Bla-bla-bla... – Közben intek a tető felett Philnek, hogy szépen induljon meg.
- Szóval anya…majd holnap találkozunk. – Intek halánték felől, valami szalutáláshoz hasonlatosat, majd egy kis rugaszkodás után átugrok a csomagtartó teteje felé és követem Philt amerre megy, átugrálva az akadályokon és amíg a közelben vagyok még integetek is anyának.


#6 2010-01-29 20:47:04
Thorhalla
Dave a háta mögött halhatta, hogy a haverja felröhög, mikor a srác mutogatta, hogy az anyja mit csinál. Ahogyan jelezte neki, hogy induljon a srác egyből már indult is. az anyád döbbenten nézett rád, amikor végül szalutáltál neki és nem pedig a kocsiba szálltál be és már indultál is a haverod után. Azonnal pattant ki a kocsiból, de ekkor már olyan távolra jutottál, hogy tudod soha sem érne utol. A forgalom pedig elég nagy volt ahhoz, hogy a taxival se érhessen utol.
- David Turner! – halhattad az anyád kiáltását. – Azonnal gyere vissza!
De ti már messze jártatok és ha követted Phil-t, akkor a metróhoz ment és azzal indultatok el a megfelelő helyre. Olyan fél óra utazás után meg is érkezetek a Central Park közelébe, aminek a környékén már most minden tele volt Őrszemekkel és persze a park kapui is zárva voltak.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rendőrkapitányság (Bronx) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság (Bronx) Empty Re: Rendőrkapitányság (Bronx)

Témanyitás by Tyranis Szer. 30 Május 2012, 10:51

2046. november 30. péntek – Rendőrkapitányság (Bronx), New York
Résztvevő: Damian Long

Damian az egyik ismerősétől, informátorától kapott egy igencsak használható fülest. Az infó szerint Magneto emberei, a csendőrség, nem hivatalos katonaság és rendőrség tagjai, elfogtak egy fiatal lányt, olyan húsz év körül lehetett, ismert ellenálló. A csodával határos módon a lány nem halt bele az elfogásba, csak súlyosabb sebeket szenvedett, így eszméletlen állapotban vitték be a rendőrségre kihallgatásra. Ami pedig sok esetben köztudottan inkább volt kínzás és kínvallatás, mintsem valódi kihallgatás. Talán Damiannak onnan is szimpatikus lehetett, hogy ő kapcsolatban állt korábban az Ifjú Angyalok egyik tagjával is, az Ifjú Angyalokról pedig teljesen köztudott volt, hogy a rendes Bosszú angyalok minden igyekezete ellenére sem törődtek a legtöbben azzal, hogy ne mocskolják be a kezüket küldetések alatt. Nem egyszer, nem kétszer fordult elő, hogy öltek is, ami miatt a SHIELD takaríthatott, így ők közelebb álltak felfogásban Damianhoz és az egyik tagjuk, az íjász, aki Magneto uralma óta sokat partizánosodott kapcsolatban.
A rendőrség helyét is megkapta Damian, Bronxban volt az, a város leglepukkantabb negyedében. November vége volt, kora este, olyan hat óra magasságban, a hó szállingózott és csípős hideg volt, mindezeknek köszönhetően mikor a fiú megérkezett a rendőrség környékére kevesen voltak errefelé és talán szerencse is, de még a jard is csöndes volt, a pletykák szerint egy idegen hajó zuhant le Brooklyn-ban, így a legtöbb rendőr oda vonult ki.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rendőrkapitányság (Bronx) CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság (Bronx) Empty Re: Rendőrkapitányság (Bronx)

Témanyitás by Danny Long Szer. 30 Május 2012, 14:45

Egy szűk sikátorban állok, és még egyszer ellenőrzöm a felszerelésem. A tárak tele vannak, a fegyverek hibátlanok, hangtompítók a helyükön, a gránátjaim is megvannak. Tökéletes. Nem húzhatom sokáig az időt, ki kell használnom a lehetőséget, amíg a rendőrök többsége távol van. Ott, ahol a sikátor a rendőrség utcájába torkollik, óvatosan körülnézek. Undorító, lepukkant környék, pont olyan, ahol ezek a koszos punkok otthon érzik magukat.
A behatoló akciók mindig a legnehezebbek. Sokkal kényelmesebb rejtekből elintézni a katonákat, aztán mondjuk eltéríteni egy kamiont. Nem túl nemes módszer, de ez már kevéssé zavar. Olyankor nem probléma a túlerő, az ilyen szituációkban viszont mindig van bennem egy kis félsz. Bár az tény, hogy nekem több esélyem van mint az átlagnak. Napról napra tapasztalom, hogy mekkora áldás a képességem. Nélküle már rég valami árokban hevernék, és vidáman rágcsálnának a kukacok. Ennek ellenére óvatosnak kell lennem. Nem tudom, hogy mekkora az esélye, hogy eltalálnak, de biztos, hogy nem 100%-os a védelem. Eszembe jut, hogy egyszerűen bevonulok, és a meglepetés erejét kihasználva lelövök mindenkit, de ez nem biztos, hogy jó ötlet. Nem tudom mennyien vannak, és hogy hol tartják a lányt. Cselesebbnek kell lennem. Ugyanakkor törvénytisztelő polgárnak álcázva sem mehetek be, mert a biztonsági kamerák rögzítenék az arcomat, és az gyakorlatilag a pályafutásom végét jelentené. A lehetőségeket mérlegelve arra jutok, hogy az első verzió kisebb kockázattal jár. Elindulok az épület felé, bal kezemben fénygránát lapul, a jobb kabátom alatt a nehéz pisztolyt szorítja. Belépek, és kérdés nélkül lelövöm az első rendőrt, akit meglátok, majd ha van lehetőségem, még egyet. Ezután eldobom a fénygránátot. Elfordulok, és eltakarom az arcom. Nem lenne jó azon elbukni a meglepetést, hogy engem is elvakít a saját gránátom. Az általa okozott zavart kihasználva kitakarítom a szobát. Ha van bent civil, igyekszem nem kárt tenni benne, de nem ez az elsődleges prioritás. Ezek után fedezéket keresek, és várom, hogy a zajra jönnek-e az épület többi részéből. Ha igen, igyekszem rejtekből egyenként kiiktatni őket.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság (Bronx) Empty Re: Rendőrkapitányság (Bronx)

Témanyitás by Tyranis Csüt. 31 Május 2012, 08:38

2046. november 30. péntek – Rendőrkapitányság (Bronx), New York
Résztvevő: Damian Long

Damian beindult az épületbe, a rövid első folyosó után egy üvegablakkal volt elválasztva a belső rész, amit azonnal meglátott, hogy odabent sokan voltak, nagyon. Legalább másfél tucat ember, vagyis mutáns, egy tízszer húsz méteres teremben. Ebből összesen hatan viseltek egyenruhát, így nem lehetett tudni, hogy kik azok, akik civilek, és kik tartoznak még a rendőrség kötelékébe. Egy rendőr fordult ki arra a kis folyosóra, ahol Damian is volt, a fiatal férfi nem tétovázott, hanem egyből lőtt, a rendőr, anélkül, hogy felfogta volna, hogy mi történt vele holtan terült el. A következő lövés betörte az ablakot és odabent még egy rendőr holtan terült el. Erre elszabadult a pánik odabent, Damian dobta a gránátot is, takarta az arcát és a szemeit várva a robbanásra, ám az nem következett be. Nem hallotta a hangot sem, sem pedig a sikolyokat, csak egy halk pukkanást odabentről, majd egy következőt pontosan a háta mögül. Mielőtt erre reagálhatott volna egy erősebb ütést érzett a tarkóján, amitől megtántorodott és féltérdre zuhant.


_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rendőrkapitányság (Bronx) CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság (Bronx) Empty Re: Rendőrkapitányság (Bronx)

Témanyitás by Danny Long Szomb. 02 Jún. 2012, 00:38

Amikor belépek az épületbe már látom, hogy hibáztam. Sokkal többen vannak, mint gondoltam. Nagyon sokkal. Hamis biztonságérzetbe ringattam magam, és most itt a jutalma. De már elkezdtem, nincs választásom. A gránát eldobásáig minden rendben megy, de az nem aktiválódik. Nincs időm B-tervet kigondolni, mert egy ütést érzek a tarkómon, és térdre zuhanok. Eddig nem volt mögöttem senki! Jellemző azokra, akik a vírustól kapták a képességeiket, hogy szinte véletlenszerűen használják, ám ez a fickó profi. Rögtön megfordulok, és rálövök, ha még ott van, de sok reményt nem fűzök hozzá. Közben, ha nem üt ki vagy lő le valaki, jár az agyam. Esélytelen, hogy ennyi embert el tudjak intézni. Egy füstgránát segítségével esetleg átjuthatnék a termen, de mi a garancia arra, hogy nem sül be ugyanúgy, mint a fénygránát? Nem leszek nagyon büszke erre a napra, ha túlélem. Ilyen hibákat már rég nem lenne szabad vétenem. Jelenleg az egyetlen konkrétum az, aki leütött. Valószínűleg teleportál. Ha nincs már mögöttem, szememmel egy semmiből felbukkanó alakot keresek. Ha nem látom, akkor sem pazarlom az időt, hanem igyekszem kiiktatni a megmaradt egyenruhásokat. Ha sikerül megölnöm a teleportálót, eldobok egy füstgránátot, és reménykedem, hogy ő hatástalanította az előző próbálkozásomat. Úgy tűnik a szerencsém elhagyott, de nem adom fel harc nélkül.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság (Bronx) Empty Re: Rendőrkapitányság (Bronx)

Témanyitás by Tyranis Szomb. 02 Jún. 2012, 10:34

046. november 30. péntek – Rendőrkapitányság (Bronx), New York
Résztvevő: Damian Long

Egy idősődő férfi, civil volt, még mindig ott volt Damian mögött, az volt, aki leütötte őt. A fiú pedig egyből lőtt rá. A férfinak esélye sem volt kitérni előle és az eltalálta. Egy gyermeksikolyt lehetett hallani és a folyosóra egy öt-hat év körüli kisfiú futott ki sírva.
- NAGYAPA! – kiáltotta sírva, miközben a férfi holtan terült el a földön.
Mit sem törődve azzal, hogy Damian mit is fog vele tenni sírva rohant arrafelé, ahol a nagyapja feküdt a földön. Ha Damian ekkor körbenéz, senkit sem látott, mindenki meglapult az asztalok alatt, nem volt senki sem olyan ostoba, hogy előjöjjön és megpróbáljon valamit is tenni, főleg, hogy a támadót, támadókat sem látták. Ami még feltűnhet a fiúnak, hogy a lépcsőház bejáratánál mintha valamilyen mozgolódás lenne, ez az út vezet fel az emeletekre.

Rendőrkapitányság (Bronx) 00120

2046. november 30. péntek – Rendőrkapitányság (Bronx), New York
Résztvevő: Samuel Corner (és Nera-Xo?)

A csapat megérkezett, nem volt nagy tömeg odakint a rendőrség körül, amennyire látszott nem volt odakint parkoló, de bentről lövöldözés zaját lehetett hallani.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rendőrkapitányság (Bronx) CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság (Bronx) Empty Re: Rendőrkapitányság (Bronx)

Témanyitás by Jajjmár Szomb. 02 Jún. 2012, 15:02

Útközben megosztom a többiekkel a tervet miszterint az egyik ablakon behajítanak egy füst bombát a kihalgatokkal legtávolabbi pontján az épületnek, míg mi a másik oldalon behatolunk. Ezt ketten végzik, Nera velem jön be a másik oldalon Stevevel, a többiek pedig ha végeztek az eltereléssel ártatlanul a rendőrség elé sétálnak, amíg nem tudjuk mi az a lövöldözés nem akarom, hogy akárki bejöjjön. Viszont ha kell fedezhetik, majd a kiutunkat, addig is hárman tartunk csak befelé. Az első cél, hogy bejussunk az egyik ablakon és biztosítsuk a szobát, kész vagyok az átlagos nyilakat használni, ha nagyon meleg a szituáció bent. De különben ha sikerül meglepetést okozunk csak leütök vagy a sokkoló nyilat használom.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság (Bronx) Empty Re: Rendőrkapitányság (Bronx)

Témanyitás by Danny Long Szomb. 02 Jún. 2012, 23:34

Megfordulok és lövök. Egy idősödő férfi az. Nincs rajta egyenruha. A golyó valószínűleg egyenesen a szívébe talált. Nagyon bátor volt, de nagyon ostoba. Egy kisfiú sikoltását hallom. Sírva rohan a nagyapja teteme felé, nem is törődve azzal, hogy ott vagyok. Tudom, hogy a legbiztonságosabb az lenne, ha őt is lelőném. A vírus óta nem tudni, hogy kinek van hatalma arra, hogy fegyver nélkül is megöljön. Nem vagyok képes ráemelni a pisztolyt. Nagyon rég éreztem utoljára megbánást. Miért most? Eszembe jut, hogy apám mennyit mesélt a nagyapjáról. NEM FOGLALKOZHATOK EZZEL! Nem kezdhetem el megbánni most a tetteimet. A vénember megtámadott, meg kellett halnia. Ez a világ rendje. Körbenézve látom, hogy az emberek az asztalok alatt lapulnak. Megpróbálom kizárni a gondolatokat a fejemből, és elindulok. Eldobok egy füstgránátot, majd azonnal még egyet, mert nem akarom, hogy az asztalok alól valaki eltalálhasson, és remélem, hogy ezzel átverhetem azt, aki hatástalanította az előző próbálkozásomat, feltéve persze, hogy nem az öreg volt. Fegyveremet szorítva elindulok a füstben a lépcsőház felé. Ha ez a gránátom sem működik, nem tehetek mást, minthogy rohanva próbálok átjutni a lépcsőházig. Mivel mozgolódást láttam ott, ellenállásra számítok.
Ha még azelőtt megérkezik Arzenál csapata, mint, hogy elindulhatnék, hangjukat meghallva megfordulok, és rájuk szegezem a fegyvert. Nem sütöm el rögtön, a feltámadó lelkiismeretem nem engedi. Mióta vagyok én ennyire gyenge?!

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság (Bronx) Empty Re: Rendőrkapitányság (Bronx)

Témanyitás by Tyranis Vas. 03 Jún. 2012, 10:44

2046. november 30. péntek – Rendőrkapitányság (Bronx), New York
Résztvevő: Damian Long, Samuel Corner és Nera-Xor

Az első füstgránát repült, Damian látta, hogy megállt a levegőben és ott robbant fel, hang nem hallatszott és egy kis gömbön túlra nem is ment tovább a füst. Telekinetika és valaki így pajzzsal fogta fel mindezt. Azonban a másodikra valóban nem számolt, bárki is volt ez, az leérkezett a földre és ott robbant szét, azonnal füsttel elárasztva a helységet. Ablaktörést is hallani lehetett, újabb két füstgránát esett be az ablakon a semmiből, hasonló effektet produkálva, mint az első. Odabent köhögni és prüszkölni kezdtek az emberek, ennek hála Damian megérkezett a lépcsőházig, ahol két kommandós fogadta, ennyi volt csak belőlük nem több.
- Fegyvert eldobni! – szólította fel az első, de még nem lőtt a fiúra.

Az akció indult, a többiek indultak a főtérbe és két gránátot hajítottak be az ablakon, majd mentek a rendőrség elé, ahol egyelőre semmi sem történt. Eközben a többiek az épület hátsó feléhez mentek, elől volt ugyanis a hivatalos rész, középen a lépcsőház egy folyosóval, majd a hátsó részen a cellák és kihallgatók. Azonban egy nagyobb gond volt a bejutással, igaz az ablakok olyan magasan voltak, ahova könnyedén be lehetett volna menni, azonban ott voltak a fémrácsok az ablakon, amik meggátolták azt, hogy csak úgy be lehessen mászni ide.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rendőrkapitányság (Bronx) CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság (Bronx) Empty Re: Rendőrkapitányság (Bronx)

Témanyitás by Danny Long Hétf. 04 Jún. 2012, 21:38

Az első gránát megáll a levegőben, és hatása nagyon kis területre korlátozódik. Telekinézis, hát persze. Elégedett mosollyal nyugtázom, hogy a második dobásra nem számított. Ekkor betörik két ablak, és újabb füstgránátok érkeznek. Riasztotta volna a kikötőben levőket valaki? De akkor miért nem lőttek egyszerűen hátba? Elindulok a füstben, két oldalt köhögő emberek. Közben azon gondolkozom, hogy hogy fogok kijutni, ha a bejáratnál rendőrök vannak. Remélem nagyon hasznos képessége van a csajnak különben itt döglünk meg mindketten. Egy esetleges támadásra felkészülve érkezem meg a lépcsőházhoz. Ott két kommandós fogad, ami arra enged következtetni, hogy jó irányba haladok. Szerencsére nem lőnek rögtön. Gyorsan túl kell jutnom rajtuk, mert valószínűleg felém tartanak a frissen érkezők. Gondolkodás nélkül eldobom a pisztolyt. Remélhetőleg ettől kicsit enyhül a figyelmük. Előrántom a két kisebb pisztolyom, és mindkettőt megpróbálom fejbe lőni. Ha esetleg valamelyik életben maradna, rögtön oldalra vetődöm, hogy ne legyek tiszta célpont, és újra próbálkozom. Ha sikerül az akció, felszedem a nehéz pisztolyt (azt jobban szeretem), a könnyűeket elrakom, és elindulok a lépcsőn. Ha van út lefelé, akkor arra, ha nincs akkor felfelé. Közben keresek valami kiírást, ami útbaigazíthat a fogdák felé, de nem igazán reménykedem benne, hogy találok ilyet. Természetesen a fegyverem készenlétben tartom.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság (Bronx) Empty Re: Rendőrkapitányság (Bronx)

Témanyitás by Jajjmár Hétf. 04 Jún. 2012, 21:54

Nagy lelkesen érkezem a kihallgatok felőli részhez és eszembe se jutott, hogy a rácsok még fent vannak ebben a vandalizmus lázban. De ezt most csúnyán benyaltam. Első lépésként a többiekre nézek, de mikor senki nem esik egyből neki valamilyen ötlettel úgy döntök én vizsgálom meg a dolgot. Közben intek nekik a másik közeli ablakhoz. Én az első kiszemeltre vetem rám magam, ahogy valószínűleg a többiek csinálják a többi közeli ablakon. Megpróbálom megvizsgálni mennyire tart a dolog. Mert ki tudja lehet, hogy szerencsém van és lejön egy kis lógástól rajta. De ha az nem jön be akkor azon múlik mit teszem, hogy milyen sűrűek a rácsok. Ha egy kiszedésével be tudnánk mászni akkor a robbanó töltetes nyilakat próbálom az illesztésre lőni gyorsan, hogy folytathassuk az akciót. ha viszont sűrűn rácsozott és elég lazának tűnt egy ilyen fajta robbantáshoz akkor Repeszgránátot teszek az alsó részük és a fal találkozásához, majd elvezényelem a csapatot valami fedezékbe. Talán a benti hangzavar nem kelti fel annyira a figyelmet, de ha sokáig tökölünk sok eredményét nem évezzük a többiek elterelésének.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság (Bronx) Empty Re: Rendőrkapitányság (Bronx)

Témanyitás by Tyranis Kedd 05 Jún. 2012, 15:17

2046. november 30. péntek – Rendőrkapitányság (Bronx), New York
Résztvevő: Damian Long, Samuel Corner és Nera-Xor

Ahogyan a nehézpisztoly esni kezdett a föld felé a két kommandós is lejjebb engedte saját fegyverét, révén abban bíztak, hogy most már minden rendben lesz. Azonban ezek képzettek voltak, így amikor Damian nyúlt a két pisztoly után ők is emelték újra a fegyverüket. Szinte egyszerre lőttek a fiúval, csak az egyiket sikerült főbe lőni, a másik még ki tudott térni előle, egy félrevetődéssel, de Damiannak ismét szerencséje volt a képességével mert a golyók mellette száguldottak el és a falba csapódtak. A rendőr aki még talpon volt a vetődés után azonnal felpattant és alig egy méterről tüzelt Damian mellkasa irányába.

A csapat a rácsokat kezdte el nézegetni, amikor Arzenál nyilakat vett volna elő, hogy a tervét végrehajtsa a kree lány szólalt meg a rácsokat vizsgálgatva.
- Hagyd rám, sokkal erősebb vagyok egy embernél – mondta Nera.
A levegőbe emelkedett és az ablakig lebegett fel, ott megfogta két kézzel a rácsokat, mialatt a lábaival a falat támasztotta meg. Megfeszítette magát, majd egy erős rántás utána rács kiszakadt a falból és még jó pár tégla is a földre esett le. Az út szabad volt befelé, odabent pedig nem látni senkit sem, csak a rabokat a cellákban. A termen túli helységből, a lépcsőházból pedig újabb lövéseket lehetett hallani.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rendőrkapitányság (Bronx) CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság (Bronx) Empty Re: Rendőrkapitányság (Bronx)

Témanyitás by Jajjmár Kedd 05 Jún. 2012, 15:59

csak ámulva nézem az egyszerű koreográfiával végrehajtott mozdulatsort mégis egy nőtől ritka az ilyen képesség, de legalábbis, hogy előttem így használja. A vérem pedig arra az egyszerű reflexre sarkall, hogy a combjaival egy síkba próbáljak dőlni a mutatvány alatt, miközben neki feszül a falnak a lány. De a fal ropogása hamar kizökkent a dologból, de azért úgy hiszem, volt időm, hogy kiélvezzem a szög előnyeit, mielőtt visszatérnék a kötelességemhez. Sima acél nyilat helyezek az íj húrjára, majd előre tartva elkezdek felmászni a törmeléken az ablak helyén nyílt bejárón. A nagy kötelesség tudatban el is feledem megköszöni a segítséget, máris Stevennek adom a parancsokat mikor meglátom a rabokat.
- Az erőszak miatt ülőket engedd el a többit fagyaszd ide... - Ha valamelyik a kijelentésemre felpattanna, hogy kiszökhessen soron kívül nekünk támadva azt vállon lövöm és húzom is elő a következő nyilat. Már robbanó fejjel, hogy kirobbantsam a zárat az ajtón. Nagy hangzavar arra hajaz, hogy nagy kint a banzáj, figyelnem kell, hogy ne én járjak porul kint.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság (Bronx) Empty Re: Rendőrkapitányság (Bronx)

Témanyitás by Danny Long Kedd 05 Jún. 2012, 23:41

Eldobom a pisztolyt, és ahogy földet ér, úgy tűnik sikerül a tervem. A két fegyver csöve lejjebb ereszkedik, jelezve, hogy gazdáik bedőltek a cselnek. Azonnal a két kisebb pisztoly felé nyúlok, és szinte rögtön lövök velük, amint előkerülnek a tokjukból. Most sem megy azonban minden tökéletesen. Ellenfeleim figyelme nem lankadt annyira, mint szerettem volna. Négy fegyver szinte egyszerre sül el. A jobb kezemmel nem tévesztek, a golyó a kommandós két szeme közé csapódik, ám a másiknak sikerül kitérnie. A felém tartó lövedékek ártatlanul haladnak el mellettem. Már megint megmentett a képességem. Amikor a még életben levő katona felugrik, alig egy méterre van tőlem. Oldalra próbálok vetődni, de nem biztos, hogy lesz rá elég időm. Mennyi az esélye, hogy ez sem talál el? Ha valami csoda folytán megúszom, a vetődés után rögtön, mindkét fegyverrel tüzet nyitok. Ha nem halálos találatot kapok, akkor is igyekszem a fájdalmat legyűrve visszatámadni. Ez esetben nem biztos, hogy mindkét kezemet tudom használni, de amire képes vagyok, azt megteszem. Ha minden jól megy, felveszem a nehéz pisztolyt, kifújom magam, és tovább indulok.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság (Bronx) Empty Re: Rendőrkapitányság (Bronx)

Témanyitás by Tyranis Szer. 06 Jún. 2012, 10:34

2046. november 30. péntek – Rendőrkapitányság (Bronx), New York
Résztvevő: Damian Long, Samuel Corner és Nera-Xor

A lövés eldördült és Damian vetődött. Csupán a képessége mentette meg, ugyanis a golyó nem találta el rendesen, csak súrolta az oldalát, igaz így is kellemetlen fájó és kissé vérző sebet hagyott maga után, de túlélte. A további lövések után pedig a kommandós terült el a földön holtan. Pár pillanattal később Damian már össze is szedte magát és indult tovább a fegyvere összeszedése után. Az oldala fájt és lüktetett, de ettől rendesen tudott mozogni, csak egy-egy gyors mozdulatnál hasított bele az éles fájdalom az oldalába. Végighaladva a folyosón megérkezett oda, ahol a rabokat tartották fogva.

Nem egy darab cellában voltak a rabok, hanem mindegyik egy-egy sajátban. Arzenál szavaira természetesen mindenki azonnal azt mondta, hogy csak túlkapás miatt vannak itt és mert nem értenek egyet Magneto-val. Ami pedig reálisan nézve nem volt reális, csak szökni akartak. Amy is megvolt, ahogyan érzékelte, hogy társak érkeztek felkelt és a rácshoz lépett. A teste sebes volt és igencsak nehézkesen állt meg a lábán.
- Már azt hittem, hogy soha sem értek ide – mondta rekedten.
Steven kérdőn nézett Arzenálra a sok szökni akaró miatt, de ha a fiú megerősíti, hogy kiket engedjen ki végül, azokat kiengedi a többit bent hagyja. Ahogyan a robbanó nyíl került az idegre Amy hátrébb lépett a zár pedig a lövés után felrobbant.

Ekkor léphet be a helységbe Damian is.

Amy
Rendőrkapitányság (Bronx) 1164355-blindfold

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rendőrkapitányság (Bronx) CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság (Bronx) Empty Re: Rendőrkapitányság (Bronx)

Témanyitás by Jajjmár Szer. 06 Jún. 2012, 22:56

Minden olyan gyorsan történik, mintha csak végig nézném az egészet gyorsítva, a robbanás, a kérdések a fejemben kavarognak, majd meghallom Amy első megjegyzését.
- Jöttünk ahogy tudtunk... - Válaszolom kedvesen, majd leenged a figyelmem, betántorgok hozzá, közben elteszem az íjam és már hajolok is lejjebb, hogy felsegítsem. Sok kérdésem lenne, meg kéne tudnunk, hogy mit tudtak meg tőle és ő mit tud róluk, hátha van valami érdekes. Hirtelen úgy érzem szólnom kellett volna a többieknek, hogy vigyázzanak a búvó hellyel. De nyugtat kicsit a tény, hogy most a többség az űrhajóra verheti magát és épp váltva hívják a feletteseket, hogy mit lehet vele tenni. De persze ez nem biztos. De első, hogy kijuttassam a lányt.
- Tudsz járni? - Kérdezem, tőle miközben megpróbálom talpra állítani a hóna alatt tartva az egyensúlyát valamennyire, de amint közli, hogy nem az esetben az ölembe kapom a mai második nőt is.
- Mi az Steve nem olvasol újságot? - Válaszolom a kérdő mondattal meg a tanácstalan srácnak a dilemmáját. Akiről nem tudjuk miért van itt vagy távolabbi cellában van annak nincs szerencséje. Nincs időnk ezzel sz.rakodni. Ha Damien nem jön oda a bandához akkor mi csendben lelépünk, valószínűleg anélkül, hogy észre vennénk. De minden esetre távozás előtt egy füstgránátot dobok a cellák közé, hogy ha a rendőrök be is érnek ne legyen könnyű dolgok a helyzet felmérésével.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság (Bronx) Empty Re: Rendőrkapitányság (Bronx)

Témanyitás by Danny Long Csüt. 07 Jún. 2012, 20:13

A golyó csak az oldalamat súrolja. El se hiszem. Az igazi megkönnyebbülést csak akkor érzem, amikor ellenfelem holtan esik össze. Felveszem a nehéz pisztolyt, a kisebbeket elrakom, és elindulok. Az oldalamba időnként belehasít a fájdalom, de nem törődöm vele. Hamarosan meg is érkezem a cellákhoz. Ott meglátom Arzenál csapatát. Nem tudom kik ők. Ha harcolnom kell velük, a legjobb lenne a meglepetés erejét kihasználva most elintézni őket, de nem tűnnek rendőröknek. Amikor az íjász kirobbant egy cellát, egyértelművé válik, hogy céljaink hasonlóak. Nem igazán szívderítő gondolat, hogy fölösleges volt ez az egész vérontás. Azt se tudom, hogy jöttek be az épületbe, hiszen az ablakokon rácsok vannak, de ez tűnik most a legkevésbé fontos kérdésnek. Pisztolyomat készenlétben tartva elindulok feléjük. Közben benézek minden cellába, ami mellett elhaladok, de sehol sem látok olyan rabot, aki megfelelne a személyleírásnak, amit kaptam. Bármennyire el vannak foglalva a kinyitott cella lakójának kihozatalával, nyilván észre fognak venni. Külsejükből ítélve a csapat tagjai hozzám hasonló ellenállóknak tűnnek. Ha tényleg azok, azzal jelentősen megnövelik annak esélyét, hogy élve kijussak innen, és magammal vigyem a lányt, akiért jöttem. Egyértelmű, hogy legalább addig együtt kell működnöm velük, amíg el nem hagyjuk a kapitányságot. Szükség esetén ellentámadásra készen odakiáltok nekik:
- Kik vagytok?

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság (Bronx) Empty Re: Rendőrkapitányság (Bronx)

Témanyitás by Tyranis Csüt. 07 Jún. 2012, 20:20

Szabadkör, nyugodtan reagáljon Tobi Danny-re.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rendőrkapitányság (Bronx) CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság (Bronx) Empty Re: Rendőrkapitányság (Bronx)

Témanyitás by Jajjmár Pént. 08 Jún. 2012, 02:04

Karjaim közt Amyvel megpillantom az alakot aki felénk közeleg a folyosó felől. Reflexből elindítok egy fordulás ami közben lefelé kezdek guggolni és mire háromszáz hatvanat fordulok elvileg féltérden leszek, egyik kezemmel a lányt óvom másikkal pedig két kést próbálok elhajítani. Mivel csak az utolsó pillanatban látom meg a maszkot, a ruházatot már csak akkor tudom változtatni valamennyire a kések útját. Alapból a mell, váll környék volt a cél, az utolsó pillanatban kicsit megpróbálom elfelé húzni az irányzékot.
Biztos nem lehetek semmiben, de ha eltalálom akkor ha nem azzal kezdek, hogy válaszolok a kérdésére.
- Arzenál vagyok... - Fejezem csak ki magam ebben a két szóban. Nem szeretem a csapatot feltétlen nevekkel aggatni, hiszem mi a saját neveinket viseljük, nem valami szektáét, de most nem kezdek bele a bemutatgatásba.
Ha nem találtam el akkor csak elindulok kifele követve az eddigi taktikát, ha akar jön, ha nem hát nem.
Viszont ha eltaláltam felajánlom a segítségemet egy gyenge bocsánatkérés után.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság (Bronx) Empty Re: Rendőrkapitányság (Bronx)

Témanyitás by Danny Long Pént. 08 Jún. 2012, 23:30

Az, aki az íjjal kirobbantotta a cella ajtaját, most egy lánnyal a karjaiban lép ki onnan. Nem meglepő módon először támad, aztán kérdez. Szerencsére számítottam erre, és mivel nincs a legjobb helyzetben a dobáshoz, valószínűleg ki tudok térni előle. Már a dobás közben is egyértelműen észrevette, hogy valószínűleg nem vagyok rendőr. Kicsit meglepő módon rögtön be is mutatkozik. Úgy tűnik nem nehezítik meg az együttműködést. Kicsit tüzetesebben megvizsgálom a lányt, és látom, hogy valószínűleg őt keresem. Tehát tök fölöslegesen jöttem ide... óriási. Nem akarom húzni az időt.
- A Szellem vagyok. Lehet, hogy már hallottatok rólam. - mondom, nem olyan magabiztosan, mint szerettem volna. -Ha nem bánjátok, a ti kijáratotokat használnám.
Néhány másodperc szünet után így szólok a lányhoz:
- Azt hiszem érted jöttem. Te vagy az a lázadó lány, akit a napokban hoztak be, igaz?

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság (Bronx) Empty Re: Rendőrkapitányság (Bronx)

Témanyitás by Tyranis Szomb. 09 Jún. 2012, 11:18

2046. november 30. péntek – Rendőrkapitányság (Bronx), New York
Résztvevő: Damian Long, Samuel Corner és Nera-Xor

A dobások remekek és ez volt az a pillanat, amikor két szerencsén alapuló képesség találkozik egymással. Damian ki tudta kerülni a dobásokat, azonban azok csak milliméterekkel kerülték el őt és ennek hála csak a ruhája szakadt el a késektől. A bemutatkozások után, amikor Amy-nek jött a kérdés a vak lány a hang irányába nézett, mostanra tudta, hogy Damian is miként néz ki, Arzenál szemeit használta erre néhány pillanatra, hogy megnézze ki is érkezett megmentésére.
- Igen én – mondta kissé remegő hangon. – Köszönöm, hogy ismeretlenül is eljöttél kiszabadítani.
A hangja és alkata alapján nagyon kislány volt még, alig 16 éves. A csapat végül menekülőre fogta és kimásztak az ablakon. Nera felkapta Amy-t, ha Arzenál engedte és kirepült vele az ablakon. Az utolsó személy is időben mászott ki végül, mert ekkor lehetett bentről hallani, hogy valaki berúgta az ajtót és kiabálni kezdtek, hogy keressék a szökevényeket.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rendőrkapitányság (Bronx) CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság (Bronx) Empty Re: Rendőrkapitányság (Bronx)

Témanyitás by Jajjmár Vas. 10 Jún. 2012, 00:56

Sikerül kijutnunk a rendőrség épületéből, Amyt kicsit hezitálva de átadta Nerának. tudom, hogy neki semmi lehet a súly, de attól még bántja a férfiasságomat, hogy nem én cipekedek a bandában, hanem az egyetlen lehetséges lány, azt hiszem az. Bár nem nagyon kérdeztem még a faja szaporodásáról vagy ilyesmi. De a lényeg, hogy úton vagyunk, a kiabálás irányába pedig visszadobom a már említett füstgránátos nehezítést, na meg visszalövök kettőt a plafonba, hogy senki ne sérüljön meg, de bent földre vágják magukat.
- Irány haza! - Szólok bele a kommunikátorba, mikor én ellenkező irányba indulva elindulok a házunk felé.
- Azt hittem a szellem nem csaphat nagyobb zajt mint a kopogás... - Jegyzem enyhe humorral a kritikámat a nagy ramazúri miatt amit csapott itt egy mentőakció alatt. Nélkülünk kíváncsi lennék most éppen mit csinálna. Bár illene elnézést kérnek a ruháért, de mivel teljesen az ő számlájára írható a reakcióm és most én vagyok a főnök inkább mellőzöm. Szóval ha jön ha nem figyelek és haladok.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság (Bronx) Empty Re: Rendőrkapitányság (Bronx)

Témanyitás by Danny Long Vas. 10 Jún. 2012, 21:27

Nem sokon múlt, hogy miután legyőztem két felfegyverzett kommandóst, egy eldobott kés végezzen velem, de végül sikerül kikerülnöm, csak a ruhámat szakítja el.
Nem vagyok igazán boldog a lány válaszától. Eddig még volt remény rá, hogy nem teljesen fölöslegesen jöttem ide, de most ez szertefoszlott. Igyekszem nem kimutatni a csalódásomat, és így szólok a lányhoz:
- Ez a legkevesebb. Hiszen egy a célunk.
Követem a társaságot kifelé az épületből. A csapat vezetőjének tűnő íjász kritikája -mivel jogos- elég érzékenyen érint, de ezt neki nem kell tudnia. Félvállról vetem oda neki a kontrát:
- Megfoghatatlan vagyok, nem észrevehetetlen.
Csendben követem őket. Látom, hogy a vezér észrevette, hogy nem léptem le, de nem szól semmit. A mai események hatására világossá vált számomra, hogyha így folytatom nagyon hamar elpatkolhatok, és rengeteg ártatlan vérét onthatom ki közben. Amikor elkezdetem önállóan tevékenykedni, nem ez volt a célom. A nagyapját sirató kisfiú hangja visszhangzik a fejemben. Voltak sikereim az elmúlt évben, de mégis csak egy tapasztalatlan és meggondolatlan kölyök vagyok. Ha ez a csapat befogadna, talán hasznukra lehetnék, és együtt többet tehetnénk Magneto ellen, ráadásul segíthetnek elkerülni az olyan hibákat, amilyet ma elkövettem. Eddig csak a saját hibáimból tanultam, és emiatt olyanok is meghaltak, akiknek nem kellett volna. Be kell látnom, hogy szükségem van társakra. Ahhoz azonban, hogy megkérjem, hogy vegyenek be maguk közé, valamilyen szinten meg kell alázkodnom, erre pedig nem olyan egyszerű rászánni magam. Csak lehajtott fejjel, egy szó nélkül megyek velük.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság (Bronx) Empty Re: Rendőrkapitányság (Bronx)

Témanyitás by Tyranis Hétf. 11 Jún. 2012, 12:07

2046. november 30. péntek – Rendőrkapitányság (Bronx), New York
Résztvevő: Damian Long, Samuel Corner és Nera-Xor

Ahogyan kiért a csapat Nera visszaadta Amy-t Arzenálnak, vagy Stevennek, attól függően melyikőjük vette át a lány támogatását tőle. A csapat viszonylag hamar kellően elég távolságra és a rendőrség elé küldött páros is hamarosan csatlakozott a kis csapathoz. Damian láthatta, hogy egy nagyobb szépen felépített csapattal van dolga, akik olyasmi idősek lehetnek, mint amilyen ő maga is. Alighogy a szép nagy csoport összeállt a rendőrautók szirénáját is meglehetett hallani, ahogyan közeledtek az épület felé. Pont az ellenkező irányból, így valószínűleg lesz elég szerencséje a csapatnak, hogy már elég messze legyen, hogy ne találják meg.
- Valami gond van? – kérdezte Nera Damian-t, amikor meglátta, hogy mennyire lógatja a fejét.
A társaság ekkorra ért oda a metróhoz, így Arzenálnak is döntenie kellett, hogy mindenki megy vissza a rejtekhelyre, vagy pedig nem.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rendőrkapitányság (Bronx) CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság (Bronx) Empty Re: Rendőrkapitányság (Bronx)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.