Aaron Asbord szobája

Go down

Aaron Asbord szobája Empty Aaron Asbord szobája

Témanyitás by Cardas Pént. 03 Aug. 2012, 22:13

A szoba nem igen bővelkedik dekorációban, csupán két kép lóg az amúgy élénk, világos narancs színű a falon. Egyik Aaron édesanyját, a másik pedig egy hegyekben bővelkedő tájképet ábrázol. A rendbe szedett, számítógéppel felszerelt íróasztal szemben helyezkedik el a méretes ablak előtt, melyen sötétítő van. A padlót egy sötét színű szőnyeg uralja.
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Aaron Asbord szobája Empty Re: Aaron Asbord szobája

Témanyitás by Cardas Csüt. 30 Aug. 2012, 13:25

// Előzmény: Beatrice Mortimer szobája //

A kirándulástól és a Beával folytatott beszélgetéstől felpörögve siettem be a szobámba, ahonnan gyorsan előkerestem minden olyan dolgot, amire szükség lehet egy táborba. Mikor már kész voltam, jutott eszembe, hogy fürdeni is fogunk, így gyorsan még hozzátoldottam az eddig összerámolt holmikhoz egy fürdőnadrágot, egy törölközőt és egy lepedőt is.

// Folytatás: Diák és ifjúsági tábor //

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Aaron Asbord szobája Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Aaron Asbord szobája Empty Re: Aaron Asbord szobája

Témanyitás by Serena Davidson Csüt. 07 Márc. 2013, 09:48

//Előzmény: A Hall//

Igaz végül a mozi egyéb okok miatt nem jött össze a két ünnep között, sem pedig januárban, de azért Beának nem szegte ez a kedvét. Most, hogy végre kezdett odakint is jó idő lenni, a tél elvonultával, a lány úgy gondolta, hogy ideje lenne ezt a mozi témát újra, hátha most találtnak végre egy közös időpontot és el tudnak menni. Kicsit ideges volt emiatt, nem igen volt hozzászokva ahhoz, hogy így elhívjon valakit. Barátilag rendben volt, de ezt az első perctől fogva tudta, hogy kicsivel, vagy éppen nagyon több, mint egy baráti moziba menés. Most alapból úgy készült, hogyha megegyeznek, akkor akár azonnal indulni is tudnak majd, de mindez persze majd kiderül a számításai szerint olyan fél órán belül. Hamarosan meg is érkezett a fiú szárnya a kollégiumban és megállt az ajtó előtt. A gyomra picit görcsölt az idegességtől. De végül is igyekezett megacélozni magát és vett egy nagyobb mély levegőt. Lecsukta a szemét, hogy ne is lássa, amit tenni készül, majd bekopogott az ajtón és utána hangosan be is szólt.
- Szia Aaron, Bea vagyok!
Így legalább elkerülhetik azt, hogy kikiabál a fiú, hogy ki is ő, majd ő válaszol és utána jön csak a beengedési rész.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Aaron Asbord szobája 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Aaron Asbord szobája Empty Re: Aaron Asbord szobája

Témanyitás by Cardas Pént. 15 Márc. 2013, 23:43

Előzmény: A Hall

A szobámban ücsörgök, a laptopom felett görnyedve. Mostanában nagyon rákaptam a gépen való könyvolvasásra. Ettől viszont kicsit szerintem begyökerezek a négy fal közé, és sehova sem mozdulok ki. Valamit ki kéne találnom, valami szabadtéri tevékenységet.
Ahogy ezen gondolkozom, egyszer csak kopognak az ajtómon. Nem is kell kikérdeznem, hogy ki az, mert rögtön be is mutatkozik.
Bea az! - mondom gondolatban magamnak, hogy megerősítsem azt, hogy tényleg ő áll odakint.
Felpattanok a székből, és az ajtóhoz sietek, majd kinyitom. Hm, normális, hogy valaki ilyen gyorsan teszi mindezt? Persze az ajtó nyitást már lassabban csinálom, hogy ne tűnjön fel Beának a kapkodásom.
- Szia! - köszönök neki mosolyogva.
Hirtelen nem jut eszembe semmi más mondani való, szóval az első dolgot mondom ki, ami szembe jut:
- Gyere be nyugodtan! - invitálom be, teljesen kinyitva az ajtót előtte.
Ha minden jól menne, akkor talán mára meg is lenne a kiruccanás!

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Aaron Asbord szobája Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Aaron Asbord szobája Empty Re: Aaron Asbord szobája

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 16 Márc. 2013, 09:23

A szíve még hevesebben kezdett verni, amikor meghallotta, hogy Aaron „otthon” van és nem pedig a szobáján kívül tartózkodott. A fiú pedig hamarosan ajtót is nyitott és mosolyogva köszöntötte őt. Nem is maradt adósa a mosolynak, mert hasonló képen tett ő maga is.
- Szia! – köszönt.
Az invitáláson megörült, de tudta, ha ez így lenne, akkor nem biztos, hogy eljutnak addig, amit szeretett volna mára, mert beszédbe elegyednek és elfelejtődik a téma. Így csak néhány pillanatra lesett be a fiú szobájába, de végül i megcsóválta a fejét. Bár ez a lehetőség is tetszett neki, de az, hogy vége távol lehetnek a sulitól és ő maga is megnézhet valamit a városból már azonfelül, amit a taxiból látott, mindezt Aaronnal sokkalta jobb ötletnek tűnt, mintsem itt maradni.
- Mi lenne, ha nem mennék be, hanem te szednéd össze a holmidat és elmennénk most moziba? – kérdezte kissé elpirulva. – Úgyis sikerült eléggé elcsúsznunk az újévi moziról pár hónappal.
Kissé zavartan nézett fel.
- Három filmet is találtam, amit meg lehetne nézni, van a pixarnak egy új animációs meséje, a legújabb Star Wars és egy Karib-tenger kalózai, azt hiszem, hogy már a hetes.
Ezeket direkt úgy válogatta ki, hogy a legutóbbi beszélgetés alapján ezek tűntek annak, hogy mind a ketten kíváncsiak rá és érdekelheti őket.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Aaron Asbord szobája 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Aaron Asbord szobája Empty Re: Aaron Asbord szobája

Témanyitás by Cardas Kedd 19 Márc. 2013, 01:28

Azt hiszem egy rövid időre, hogy Bea végül is belép a szobába, de aztán fejcsóválással jelzi, hogy inkább nem. Ettől kicsit zavart leszek, de nem kell megkérdeznem a visszautasítás okát, mert már közli is, hogy ő maga mit tervezett a mai napra.
- Öhm… - felelem, mert kicsit hirtelen jött az ajánlat. Meg azért valamennyire le is hordom magam, hisz nekem kellene őt elhívnom moziba, nem pedig fordítva, így illik. Mondjuk, az is igaz, hogy Bea, mondhatni mindenben felülmúl engem, szóval egy ilyen kezdeményezés szerepcseréje nem a világ vége. Meg hát - emlékeztetem magam -, igazából én hívtam el őt még a bálon, szóval végül is úgy veszem a mostani meghívását, mint egy „igent” az akkor feltett kérdésemre, hogy eljönne-e moziba.
- …benne vagyok, persze! - vágom rá mosolyogva - hogy máshogy is lehetne -, amint magamba elsimítottam a dolgokat.
Azért előre szólhatott volna, hogy felkészülhessek, de már mindegy. Ha esetleg meglepetésnek szánta, akkor tényleg az lett belőle!
Végighallgatom figyelmesen, milyen filmeket is vett a listára. Szóval már azt is kiválasztotta! Igazából ennek örülök, mert azt jelenti, hogy Bea is nagyon készülhetett már erre a mozira. Végül, mikor úgy érzem, nem tudom eldönteni pillanatnyilag, melyikre menjünk - ha egyáltalán most akarná a választásomat hallani -, így felelek:
- Mindegyik jól hangzik! Tudod mit? Gyors összeszedem a cuccomat, és indulhatunk is azonnal, ha te is kész vagy. Út közben pedig majd eldöntjük, melyik is legyen az, amelyikre beülünk, oké?
Miután Bea válaszol, visszafordulok izgatottan a szobámba és behajtom az ajtót, de nem csukom be. Előveszek egy kis zsebpénzt, mert amúgy teljesen kész vagyok egy városba való kiruccanásra. Még egy pulóvert is felveszek, cipőt húzok, és ezzel meg is van. Ja, meg gyors még betűröm a pólómat, aztán újra kinyitom az ajtót, remélve, hogy Bea nem szívódott fel ezalatt.
- Szuper, akkor indulhatunk is!

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Aaron Asbord szobája Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Aaron Asbord szobája Empty Re: Aaron Asbord szobája

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 19 Márc. 2013, 09:30

Amikor Aaron meglepődött az ajánlaton és elhangzott az „öhm”, akkor Bea már aggódott egy kicsit, hogy a fiú le akarja őt rázni és az egész ugrott, de végül a legnagyobb szerencséjére mégsem ez történt. Határozottan megkönnyebbült, amikor a fiú mosolyogva vágta rá azt, hogy örömmel megy el vele, ami picit furcsán jött ki, már csak amiatt is, mert Aaron volt, aki eredetileg elhívta, így inkább igyekezett úgy gondolni, hogy most sikerült az időt 100%-ig lefixálni. Végül ő is újra elmosolyodott.
- Örülök, hogy most ráérsz – mondta.
Viszont igencsak jót mulatott magában azon a tényen, hogy nem csak ő nem tudott dönteni a dolgokban, hogy mit is nézzenek meg ma, hanem így hirtelen a fiúnak is gondot okozott mindez. Végül is igazából ő maga mindegyiket örömmel megnézte volna, de annyi zsebpénzt közel sem kapott otthonról, hiszen neki még a macskáról is gondoskodnia kellett, azt pedig nem kérhette meg itt az iskolában, hogy azt is ők fizessék.
- Rendben – válaszolt. – Én már indulásra kész vagyok.
Nem szeretett volna úgy eljönni ide, hogy nincs kész, mert ki tudja, hogy mikor döntenek úgy, hogy mennek és inkább gyorsan legyenek túl az induláson, mintsem akkor most még görcsösen ne tudja eldönteni, hogy mi lenne a legjobb ruha és ehhez hasonlók, nem mintha ezen idegeskedett volna, sőt, akkor még nyugodt volt, most kezdett izgulni. Felnézett, amikor Aaron kijött, hogy készen van.
- Induljunk – értett egyet és elindult a lépcsők felé. – Bocs, hogy csak így betoppantam, de nekem is most jutott eszembe, hogy már kellemes idő van kint, később sötétedik és a démonok is már igen régen nem voltak erre, épp kevés a leckénk, így most jó lenne bepótolni a korábbi meghívást.

//Folytatás: Stark pláza//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Aaron Asbord szobája 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Aaron Asbord szobája Empty Re: Aaron Asbord szobája

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.