Utcák és utak

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Utcák és utak Empty Utcák és utak

Témanyitás by Thorhalla Kedd 21 Aug. 2012, 11:48

A középső és a déli részen meglehetősen kellemes és csendes kertvárosi hangulat uralkodik. Mindenfelé kertes házak, egyszerű utak, amiknek a szélét mindenfelé fák szegélyezik.
Utcák és utak Stately%20manor

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Utcák és utak Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Tyranis Szer. 05 Szept. 2012, 10:19

~ EssEx, Alicia és Jonah ~
//Előzmény: Diák és ifjúsági tábor//

EssEx rajongásán elfintorodott, fogalma sem volt arról, hogy mégis mit imádnak benne annyira a nők. Mit csinált összesen? Poénkodott a kamera előtt és zenélni járt, amióta visszajöttek ebbe a világba, de ennyi. Mégis minden nő odavolt érte, csak egy nagyképű beképzelt ficsúr volt. Semmi egyéb.
- Soha sem fogom megérteni, hogy miért is vannak oda érte ennyien – mondta.
Mikor kiértek a táborból engedte el a két lányt, már nem kellett attól tartania, hogy holmi idegesítő rockzenészek elvonják a társai figyelmét a tényleg fontos dolgokról. Jelen pillanatban a körülnézés és vásárlás és felmérni, hogy miket is tudnak itt megszerezni ezen a helyen. Az ősz hajú lány nem jött velük, még a táborban sem látta, lehetséges, hogy visszament a társaihoz, mert azokat sem látta. Nagyon remélte, hogy nem buktatja le őket és nem avatja be a többieket is. A tábor előtti utcán körbenézett, igazából soha sem volt még a Staten Island-en korábban, így jó kérdés volt, hogy merre is induljanak el.
- Valaki volt már itt korábban? – kérdezte.
Végül is nem számított, bármerre elindulhattak, legalább mindent körbejárnak. Még a válaszokat megvárta, és ha valaki igent mondott, akkor követte őt, ha nem, akkor elindult a baloldali irányába, hogy arra kezdjék a felderítést.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Utcák és utak CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Teddy Szer. 05 Szept. 2012, 15:45

A lány... Ez a mit tudom én hogyan is hívják, már elfelejtettem, szóval eléggé látható rajongásba kezd, amire csak felvonom az egyik szemöldökömet, de nem foglalkozok vele különösebben, legalább is addig nem, amíg Jonah meg nem szólal, ami után gondolkodnom kell kissé, hogy megosszam-e a véleményemet, de igazából nem sokáig,csak pár másodperc az egész, végül is arra jutok, hogy miért is ne? Mert hát véleményt bárki mondhat, ugyan mégis mi rossz sülhetne ki belőle? De tényleg, pár szó az egész.
- Osztom a véleményed. - Ennyivel tökéletesen ki is fejeztem magamat, mind az érzéseimet, mind pedig a gondolataimat és valamilyen szinten meg is vagyok vele elégedve, hogy miért?... Nem tudom, mert ilyen rövidre sikerült fogni, legalább is valószínűleg ezért. Kiérve elenged, majd pedig szétnéz, bár kissé tanácstalannak tűnik, valószínűleg nem nagyon járt még erre, ezt persze főleg a szavaiból szűröm le, mert lássuk be, eléggé egyértelmű, és még csak zseninek sem kell lenni hozzá, hogy erre rájöhessen az ember.
- Én nem... Tulajdonképpen mióta itt vagyok, a városban sem igazán néztem szét, pedig azóta jó pár hónap eltelt. - Igen valóban, nem nagyon néztem szét, valahogy mindig más dolgom volt, most meg démonok, akik miatt nem nagyon lehet kimozdulni, legalább is a városba nem, minket meg már sokkal hamarabb elhozhattak volna ide, nem is értem, hogy miért nem tették, de talán nem is számít. Ha elindulunk valamerre végül... Nos akkor megyek, persze, csak nem mindegy, hogy kit kell követni, de úgyis eléggé egyértelművé válik majd, eléggé gyorsan ahhoz, hogy időben tudjak kapcsolni, most pedig van egy kérdésem, ami tulajdonképpen messzemenően nem lényeges, tehát igencsak hanyagolható, de azért mégiscsak érdekel valamilyen szinten.
- Mi volt az előbb ez a karolós manőver? - Kérdem a tőlem megszokott módon, kissé érdeklődve, nem hiszem hogy szükség lett volna rá, persze ne mintha amúgy zavarna, azon a veszélytermi órán... Hmm... De pocsék volt, szóval ott jobban rángattak, az a bűvész srác, akinek nem jut most eszembe a neve... Vele de régen beszéltem...

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Szehmet Szer. 12 Szept. 2012, 11:52

EssEx csak vigyorgott Jonah megjegyzésén, szeme viszont még akkor is vidámságtól fénylett, mikor elengedte a karját. Úgy tűnt, társai nem érzik át igazán, hogy a cukipofa milyen bulikat tud csapni, és milyen remek sztárja tud lenni egy -egy connak. Hát igen.. aki nem tapasztalta meg testközelből... Ő igazán a hangulatba volt bele zuhanva, ami körüllengte a fickót, de ezt mégsem köthette új haverjai orrára.
-Ismeretlen terep.. hé! Szerintetek ezek azok a droidok, amiket keresünk?- lendül az egyik árus cuccai felé, és bök pár rohamosztagos, fejvadász és robotfejet mintázó labdára, majd felfedez egy tökéletes bikinit, és igen közel kerül a már Fáklya miatt emlegetett zokniba olvadáshoz.
-Srácok.. ti.. derítsétek fel a vásárt... nekem ide be kell ugranom! -és már le is csap az árusra, és kéri a feltűnő, Vader mintás fekete cuccot, hogy megnézze, hogy áll. Ez jó helynek tűnik, hogy beszerezzen magának pár menő strand és egyéb cuccot erre a nyaralásra, és nem zavartatja magát, amiért egy kicsit le kell maradnia.


_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Tyranis Szer. 12 Szept. 2012, 12:03

~ EssEx, Alicia és Jonah ~
Szóval ismeretlen terep és senki sem ismerte. Ő sem nagyon járt erre korábban, ez a hely hiába volt New York, teljesen kívül esett a megszokott tereptől. Azaz a belvárostól, amit ismert. Ez sokkal inkább volt olyan, mint otthon New Jersey és az a rész, ahol lakott, a birtok és környéke. Fás, kertvárosias és ehhez hasonlók. EssEx hangjára nézett fel és elvigyorodott. Elhúzta a karját a lány arca előtt.
- Nem ezeket a droidokat keressük! – mondta.
De már késő volt, az elmetrükk nem használt, így hamarosan megérkeztek az árushoz. Csak néhány pillantást vetett rá, majd EssEx már küldte is őket tovább. Csak bólintott és ekkor hallotta meg Alicia kérdését, amire elfintorodott.
- Ennyit arról, hogy próbáljon meg valaki jól nevelt és illedelmes lenni – mondta sértetten. – Ha zavart, nem kellett volna elfogadni a felajánlást…
Kivételesen egy évben egyszer akar illedelmes lenni és akkor is zavar másokat. Elfordult a lánytól és nem érdekelte, ha követi, ha nem, ő maga elindult, hogy felmérje a bazársort és körbenézzen, hogy miket is lehet kapni. És persze a legfontosabb része a dolgoknak, hogy talál-e olyasmiket, amiket még ő maga is fel tud használni. Mivel ez láthatóan a megszokott amerikai kisvárosias vásár volt, ahol a saját dolgaikat is árulták az árusok, igencsak elképzelhetőnek találta, hogy talál majd valamit.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Utcák és utak CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Teddy Szer. 12 Szept. 2012, 16:38

EssEx és Jonah beszélgetését valamilyen szinten figyelmen kívül hagyom, poénkodnak, oké, de a lényeg így is ugyan az, a lány egy ideig távozik a sorainkból, valószínűleg addig, amíg vesz magának pár cuccot, ami meg az ő dolga, amúgy sem vagyunk összenőve. Valami más azonban meglep, Jonah reakciója arra, amit kérdeztem, bár ennek jeleként csak az egyik szemöldökömet vonom fel és fűznék hozzá valamit, de ő már el is fordul és megy tovább.
- Most meg mi bajod? Nem lehet kérdezni? - Szólok utána hangosan, természetesen közben pedig követem, nem sürgősen, ha megáll egyszer akkor úgyis nyugodtan fel tudok zárkózni és tényleg nem értem, hogy mi baja van azzal amit kérdeztem. Persze a szavai alapján ő akkor éppen illedelmes volt... Nekem pedig nem volt vele bajom és még csak a kérdésben sem volt bántó jellegű hangsúly... Annyi minden nem érdekli, erre pedig pont ezen húzza fel az orrát... Ehhez igazából nem is tudok többet hozzáfűzni, csak remélem, hogy nem az a fajta, aki ilyenkor nem hajlandó normálisan beszélni az emberrel, mert ha ilyen... Nos akkor a következő mozzanatom az lesz, hogy egyszerűen elfordulok és vissza megyek a tábor területére, mert ez esetben végeztünk, mert ugye ha engem zavar valami, akkor nem veszek róla tudomást, szóval ha Jonah zavarni kezd, akkor egyszerűen itt hagyom, végül is ő húzta fel magát egy teljesen átlagos kérdésen, főjön a maga levében, de az én kedvem ne rontsa el, nem mintha amúgy különösebben jó kedvem lenne, csak olyan átlagos... Az a tipikusan semmilyen.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Szehmet Csüt. 20 Szept. 2012, 17:12

EssEx meglehetősen gyorsan megvolt a vásárlással. Végre fel volt szerelkezve a nyaralásra, és bár okosan vásárolt, grimaszolva számlálgatta a maradék készpénzét. Ha nem itt szerezte volna be a cuccokat, sokkal jobban kijött volna anyagilag, de a lényeg, hogy megvolt minden, ami kellhet.
Elpakolta a pénztárcát, karjára akasztotta a szatyrokat, majd elindul, remélve hogy belefut Jonah- ba, vagy valami használható cuccba. Ha a társaságból észrevesz bárkit is, bőszen integetni kezd a zacsikkal, majd megindul felé.
-Én végeztem- jelenti be vigyorogva, majd rókavigyorba fut az előbbi mókás kifejezés.
-Megvan-e már a tömegpusztító fegyver?

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Tyranis Csüt. 20 Szept. 2012, 17:25

~ EssEx, Alicia és Jonah ~
Jonah megtorpant mielőtt még felemelhette volna az egyik szerecsendiós zacskót, amit a fűszeres árult. Hátranézett a lányra, úgy tűnt, hogy mégsem értette azt, hogy miért fakadt ki Jonah. Valószínűleg az lehetett az oka, hogy más kultúrából és más körökből származtak. Míg a fiú a felső tízezer tetejének gyöngyszeme volt, a lány, nos valószínűleg tévében látott csak hasonlókat, illetve itt őt.
- Általában valaki akkor kérdez vissza az udvariasság formáira, ha nem nyerte el vele valaki a tetszését – mondta még mindig kissé sértetten. – Te ezt tetted, erre mondtam, ha nem tetszett, hogy udvarias próbáltam lenni, akkor alapból el sem kellett volna fogadni a felajánlást és nem pedig utána felhozni ezt.
Ő legalább is így gondolta. Az pedig egyelőre fel sem merült benne, hogy…
- Vagy várjunk csak – fordult most már vele szembe. – Te tényleg nem is értetted, hogy mire ment ki, nem igaz?
Ez volt a másik lehetséges ok. EssEx részére tényleg az volt, hogy nehogy odamenjen Fáklyához, mivel látta a lányon, hogy megtette volna, de Alicia-val tényleg csak udvarias akart lenni, semmi több nem volt, nem volt kényszerítve, önként karolt bele a fiúba. Ekkor érkezett vissza EssEx is hozzájuk a kérdéssel. A fiú elvigyorodott és eltűntette a sértett arckifejezését.
- A szerecsendió már csak kifizetésre vár – mondta és ő is előhalászta a pénztárcáját.
Elvett két zacskóval, amiben 6-6 kis dió volt, majd kifizette érte a körülbelül 1,5 dolláros árat.
- Akkor ez megvan. Mi legyen a következő dolog? Liszt, ilyenek, vagy keressünk egy drogériát?

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Utcák és utak CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Teddy Csüt. 20 Szept. 2012, 19:37

Jonah megtorpan a válaszomon, azt hiszem, hogy ez jó jel... Bár nem vagyok benne biztos, de legalább válaszol, kellemes pozitívum, még ha esetleg "hisztizni" is kezd, az még mindig könnyebben elfogadhatóbb, mint amikor válaszra sem méltatják az embert, talán az a legnagyobb pofátlanság, legalább is az én szememben, ha késik a válasz az még oké, de ha egyáltalán nem hajlandó valaki, ez pedig azért, mert egyértelműen így fejezi ki, hogy problémája van azzal a bizonyos illetővel, akinek nem válaszol.. Nos igen, az a legalja, ilyen formában. A válasz viszont nem igazán az, amire számítottam, mert ha jól értem akkor ez... Oké udvariasság, jó rendben nem ismertem fel, így igazából először nem is igazán tudok rá mondani, eztán viszont feltesz egy amolyan költői kérdést, amiből már ki tudok indulni.
- Nem szándékoztalak megsérteni, vagy bármi ilyesmi csak... Nem tudom, velem még igazából sosem történt ilyesmi, még csak a szüleim sem karoltak belém, vagy karoltak fel, hogy így mondjam, de akkor ezt megjegyzem. - Mosolyodok halványan és kissé talán zavarodottan a végére, érdekes félreértés és azt hiszem, hogy akkor ezzel tisztáztuk is, történnek ilyesmik, ami az egyik embernek megszokott, az a másiknak teljes mértékben új, mint ahogyan ami az egyiknek szemét, az a másiknak lehet kincs is akár, nézőpont kérdése, mint ahogyan tulajdonképpen minden más is. Érkezik EssEx, akihez ezen kívül nincs is több hozzáfűznivalóm, kivéve annyit, hogy egészen jól bevásárolt, a szatyrok számából ítélve legalább is. Felmerül a következő kérdés, hogy merre tovább, erre én pedig ráérősen vállat vonok, nekem aztán igazán mindegy, úgyis meglesz, ami kell, csak más sorrendben.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Szehmet Szer. 26 Szept. 2012, 17:15

-Szóval megvan.. hm..- EssEx vigyora a máris elképzelt hatásról árulkodott, és lelkesedésén mit sem csorbított társnője kelletlen viselkedése. Vagy nem vette észre, vagy nem vette fel. Összességében jelenleg számára inkább Jonah létezett, mint a körülöttük lévő világ.
-Legyen a liszt, ha már itt vagyunk a fűszeres végen. -valahogy nem vonzotta a lehetőség, hogy feleslegesen járja le a lábát, akkor sem, ha bőven volt még idejük bármire. Valahol mélyen rögzült benne a megszokás, hogy feltűnés helyett takarékosan intézze az ügyeit, leszámítva persze a conokat.
-Alig várom már a műsort- tette hozzá, vágyakozva elrévedve, majd újabb ötlet jött.
-Hé, Szépfiúnak nem kellene átfesteni a haját vagy a bőrét valahogy, miután a kellő figyelemelterelést megoldotta? - nézett ezúttal mindkét társára. Minden rajongás ellenére a barbár gondolat igenis befészkelte magát igen termékeny táptalajnak bizonyuló kis szívébe, és gátak nélkül kezdett növekedésbe.
-Ha már összeáll a halállista, úgy illő, hogy a vendégnek se legyen oka panaszra. -az pedig kérdés sem volt, hogy meg kellene oldani a műsor rögzítését, és megosztását a megfelelő rétegekkel.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Tyranis Szer. 26 Szept. 2012, 18:24

~ EssEx, Alicia és Jonah ~
Aha. Most legalább már tényleg tudta, hogy a lány neveltetéséből hiányoznak az efféle alapvető szokások. Végül is nem mindenki születhetett a felső tízezer köreibe, mint ahogyan Jonah is. ahogyan megvoltak a szerecsendiók belemélyesztette azokat a zsákjába és EssEx-re nézett.
- Legyen a liszt – bólintott. – Ha hazamegyünk, akkor meg is csináljuk. És még eszembe jutott valami, ami látványos. Amit csináltunk egyszer a régi suliban. Alumíniumpor és porított jód keverékéhez vizet adunk, a két anyag heves fényjelenséget produkál, a lila gőzök is vannak ennél. Alumíniumport bárhonnan szerzünk, jódot pedig talán itt is, de gyógyszertárban mindenképpen.
A szépfiúra volt ötlete, hogy mit is lehetne vele kezdeni.
- A szépfiút elég lesz lehűteni egy adag vízzel, vagy jéggel – vigyorodott el.
Aztán még elgondolkodott, hogy miket is kell venni, a habos kísérlethez szükség volt:
- Kell még 30%-os hidrogén-peroxid, mosogatószer, kálium-jodid – gondolkodott hangosan. – Ez kell a habhoz. Ezeket fogjuk majd Bestia laborjából ellopni. De akkor irány az, ahol lisztet kapni.


_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Utcák és utak CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Teddy Vas. 30 Szept. 2012, 01:44

Válasz erre már nem érkezik, viszont azt nem értem pontosan, hogy miért nem... Talán... Náh nem, hagyjuk, fölösleges ezen gondolkodni, húznám vele a saját idegeimet, a céltalan találgatások, meg az effélék, aztán végül sosem úgy van, az pedig csak tovább hergeli az embert mert addigra meg már lassan elfogadja, akár pozitív akár negatív tényező és általában a valóság meg teljesen az ellentettje, legalább is általában, de persze vannak kivételek, mindenesetre is nem engedem meg magamnak, hogy belegondoljak az okokba. Közben előkerül, hogy mit kéne még beszerezni és hogy hány helyre kéne még menni, meg egyéb ötletek, én pedig erre továbbra is vállat vonok, vagyis magamban, nem igazán érzem úgy, hogy bármi ami elhangzik az éppen nekem szólna, vagy nekem is szólna, mert hát tulajdonképpen eddig sem voltam értelmi szerző, max csak beszerző, így a figyelmemet szép lassan átirányítom másfelé, ők majd elrendezik hogy mi kell nekik és merre, max sétálok utánuk... Ahogyan nézelődök, valamin hirtelen megakad a tekintetem.
~ Ez az lenne?... ~ Teszem fel magamban a kérdést, ami után teszek pár tétova " nem is tudom... " stílusú lépést, végül pedig már magabiztosabban is az egyik bolt felé veszem az irányt, a kirakatához, ami eléggé érdekes mert nem ruhabolt.. Kaják a kirakatban, ilyesmivel még nem nagyon találkoztam, de amit most nézek... Nem hittem, hogy Amerikában is van ilyen. Bemegyek a boltba és nem telik végül is többe pár perc keresgélésnél, hogy valamelyik polcon is sikeresen megtaláljam, le is veszek belőle egy jó adagot, majd pedig ki is fizetem azt a hét darab konzerves darált tonhalat... És egy kisebb flakon citromlevet, nem limonádét, rendes savanyú citromlevet... A mai vacsorám igencsak finomságos lesz, már ha kibírom, hogy addig ne egyem meg az egyiket... Csak tudnám, hogy miért szeretem ezt a kettőt együtt ennyire... Mondjuk igaz, a hal magában is iszonyatosan finom, ráadásul valahogy tömít, egyszerűen egy ilyen apró konzervtől mert igen, ez nem egy hatalmas konzerv, tényleg csak apró kis kerek darált hallal benne... De minek ragozom magamnak? A lényeg hogy laktat, nagyon, plusz még egy szelet kenyér és kész. Kilépve a boltból még a másik kettő általam utoljára ismert helyére nézek, ha pedig nincsenek ott akkor arra tekintek, amerre esetleg megtippelem, hogy lehetnek, ha pedig meglátom őket akkor felzárkózok azzal a szatyornyi cuccal... Viszont ez kettős, mert ha közben itt hagytak akkor nincs más választásom mint visszamenni, ja meg persze nézelődhetek itt mindenfelé csak úgy semmi céllal, de ahhoz most nincs sok kedvem.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Szehmet Szer. 03 Okt. 2012, 22:02

-Heves jeges! Ezaz!- vigyorog EssEx, nem hagyva ki az alkalmat, hogy filmes utalással parádézzon. Furcsa didalérzetet hordozott ez a játék, és persze volt benne gyakorlata, hála a sok kockának, akit ismert.
-Hidrogénperoxidot nem biztos hogy lopnunk kell... Azt használják hajszőkítésre, és elvileg nem is drága- ezzel lángba borul EssEx arca, s vörös képén szemei is fenyegetően összeszűkülnek. A szer úgy tűnik igencsak veszélyes emlékeket idézett fel.
-Ne kérdezzetek semmit. A múlt sötét titkai maradjanak is titkok. Csak rám tartoznak, és a Comicon aranycsapatára.-ezzel pedig épp eleget is árult el ahhoz, hogy azt a szőke ballépést ne firtassák. Legalábbis EssEx ezt remélte. Persze Jonah esetében semmi sem volt biztos, s ezzel kicsit el is merült a gondolataiban.
-Hé! Hol van.. öhm...-szólt újra feleszmélve. A Comic conos gondolatfejtegetése közepette el is veszítette szem elől társukat és most tétován forgott körbe, remélve ki tudja szúrni valahol.
-Áh.. megvan.-megkönnyebbülés hangján szólal meg, ahogy meglátja a boltból kilépő Aliciát.
-Szóval, ha találunk fodrászkellékest, esetleg patikát, talán be tudjuk szerezni.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Tyranis Csüt. 04 Okt. 2012, 10:57

~ EssEx, Alicia és Jonah ~
Egy pillanatra megtorpant, amikor EssEx mondta, hogy miben van még az, ami nekik kell. A fejéhez kapott, oké, ez valamiért nem jutott eszébe, pedig ő maga is igencsak gyakran használja, hogy a ronda barna színű haja nem tűnjön elő a rózsaszín alól.
- Szerinted én mivel világosítottam ki a hajam a festés előtt? – vigyorodott el. – ComicCon? Kit alakítottál Supergirl, vagy Power Girl?
Még mindig vigyorgott, főleg, amikor Power Girl jelmeze jutott az eszébe és elképzelte EssEx-en. Végül nyelt egyet mielőtt a lány még észreveszi az arcán és elfordult. Előkapta a telefonját és felmászott a netre, hogy megkeresse az utolsó összetevőt, hátha be tudják kintről is szerezni. És meg is volt, hogy az utolsó összetevőt merre is árusítják.
- A kálium-jodidot pedig a fényképészek használják és a sugárkezelésekkor. Akkor egy fényképészüzletet kell találni, hátha még használ valaki ősrégi és nem digitális gépet.
Ekkor ért csak vissza Alicia és fel sem tűnt Jonah-nak, hogy a lány nem volt itt. Nem kérdez rá, akkor inkább körbenézett, hogy hátha meglátja a fotós boltot, vagy pedig éppenséggel a másikat, a fodrászt.
- Akkor szerintem induljunk tovább, hátha megtaláljuk valamelyik boltot, fodrásznak mindenképp kell itt lennie valahol.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Utcák és utak CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Teddy Kedd 09 Okt. 2012, 04:21

Kilépek a boltból és körülnézek, bár nem fűzök sok reményt igazából a dologhoz, de mégis sikerül kiszúrnom EssExet és Jonaht, bár igazából ténylegesen el tudtam volna képzelni róluk, hogy se szó se beszéd itt hagynak, végül is én is szó nélkül jöttem be ebbe a boltba, de legalább megvan minden, ha a mai vacsorámra gondolok, már összefut a nyál a számban, pedig még csak gondolok és nem látom magam előtt felbontva a konzervet... Csak le kell majd öntenem róla az olajat, azt valahogy sosem bírtam annyira, mondjuk ha egy kevés van rajta akkor oké, csak amikor erőteljesen ázik, azt nem szeretem. Mindenesetre is ismételten csatlakozok hozzájuk, bármiféle fölösleges beszéd, integetés, vagy egyéb ehhez hasonló nélkül és csak követem őket, ha mennek valamerre, a magam csendes módján, valamilyen szinten figyelek is rájuk, meg gondolkodom is, bár néha magam sem vagyok benne biztos, hogy min, a lényeg, hogy gondolkodom, tehát vagyok, igen, több hozzáfűznivalóm nincs is, talán csak annyi, hogy meglehet, hogy le kéne dőlnöm egy kicsit valahova, nem azért, mert fáradt vagyok, csak tényleg élvezni a nap melegét és a víz közelségét, persze azt nem itt, hanem majd a táborban, amire remélhetőleg majd innen visszaérve lesz is időm.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Szehmet Szer. 10 Okt. 2012, 21:11

-Nem nyert- húzta el a száját EssEx a kérdésre. Jobb szerette volna valóban hanyagolni a dolgot, pláne hogy két barátja közt már tömegben érezte magát.
-De mondtam hogy semmi kérdés!-persze ha Jonahról volt szó, EssEx úgy tűnt, egyszerűen elgyengül...
-Francba.. téged tényleg érdekel.. igaz? Hajh.. hát legyen...-egy kis erőgyűjtés, majd megszólal ismét.
-A csapat úgy gondolta, hogy... sorsoljunk ki egy korszakot, és legyen abból valami karakter.. nos, mivel renitens módon inkább rádióztam... mondjuk úgy nem egészen volt az én döntésem. De.. ennyit a mentegetőzésreől. Csak a te kedvedért..-és ezzel a szokásos hölygre jellemző pózba vágja magát.Utcák és utak 406px-Millie_mod

- Én voltam Millicent "Millie" Collins.. természetesen megfelelő frizurával és outfittel.-aztán éles váltással valósággal kivágódik a pózból.
-És most keressük tovább a kellékeket. -és a feszültség levezetésére EssEx "rágyújt" egy nyalókára.
-Patikában nem lehet venni?-kálium jodid.. lehetetlennek érezte hogy találjanak egy őskori fényképészt... bár a parton végig nézve, lehet hogy mégis remélhette hogy van valaki, aki a jobb minőséget preferálja, az ósdi szerkezet ellenére.


_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Tyranis Csüt. 11 Okt. 2012, 09:18

~ EssEx, Alicia és Jonah ~
A fiú arcán győzedelmes mosoly jelent meg, ahogyan EssEx végül megtört a kérdést illetően.
- Naná, hogy érdekel – tette hozzá vigyorogva.
A mentegetőzéskor némileg türelmetlen arcot vágott, nem az érdekelte, hogy miként vették rá, hanem, hogy ki volt az, aki volt. Ahogyan a lány a pózba vágta magát és úgy mosolyodott el, ahogyan az a karakter is szokott Jonah hangosan nevetett fel.
- Erről kell képeket látnom! – folytatta tovább.
Bólintott, amikor a szükséges felszerelés került újra szóba. Igaz-igaz nem szabad elfelejteni azt, hogy miért is jöttek, néhány pikáns fotó kedvéért, bár amilyen csinos és szép volt EssEx lehet, hogy megérte volna a srác számára. Felemelte a kezét és a telefonjába beírta az interneten a keresőbe, hogy a kálium jodidot hogyan tudnának találni, vagy előállítani.
- De! – mondta végül úgy fél perc keresgélés után. – Elvileg árulnak, 1986 körül tették, de azt íjra, hogy lehet, mert ezt javasolják az atomkatasztrófákhoz és sugárfertőzések kezelésére. Szóval egy próbát megér.
Végül körbenézett az utcán és a távolban sikerült is kiszúrnia egy gyógyszertárat.
- Meg is van, amit kerestünk – mondta lelkesen és a többieket bevárva elindult arrafelé.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Utcák és utak CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Teddy Vas. 14 Okt. 2012, 09:42

Tulajdonképpen mindent, ami körülöttem történik eléggé passzívan veszek, de tényleg, a beszélgetésben nem veszek részt, csak úgy figyelek, az a bizonyos pózolás sem érdekel különösebben, kicsit furcsának találom, de különösebben nincs róla véleményem, nem nyűgöz le és nem is taszít... Ez az egész helyzet nekem most csak úgy, van, ahogyan én is csak úgy vagyok, némán és semlegesen, mint a levegő, vagy talán inkább mint egy szellem, aki követ két igencsak beszédes alakot és figyeli, hogy mit csinálnak, csak nagyjából semmit sem reagál rá azon kívül, hogy tudomást vesz róla. Mondjuk ezzel kapcsolatban ha próbálnám se tudnék mit mondani, ugyanis lövésem sincs róla, hogy kit is szimbolizálna ezzel, nincsenek ismereteim ilyen téren, mint ahogyan igazából sok másikon sem, de ez nem zavar, ha nem lennék megelégedve vele akkor tennék valamit az ügy érdekében, de igazából nekem teljesen oké, ha talán lenne motiváció, akkor még lépnék valamit de így meg aztán végképp nem, talán lusta vagyok? Talán, talán nem. Mindenesetre is amíg én így elvoltam magamnak úgy tűnik, hogy indulunk is tovább, amire szedni kezdem a lábaimat, bár ilyen téren sem erőltetem meg magamat, mert eléggé nyugodt tempóban megyek, nem érzem úgy, hogy bármi is sürgetne, mint ahogyan eddig sem éreztem és azt hiszem hogy ezt már említettem is, bár ebben nem vagyok biztos de nem is igazán számít ez.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Szehmet Szer. 17 Okt. 2012, 10:03

-Nem. NEM. NEMM!!!!-a képek említése valódi pánik színeit vetette arcára, s bár a mosoly nyomai még arcán ragyogtak. Talán ő sem volt egészen tisztában vele, hogy szeretné-e hogy Jonah megismerje múltjának sötét titkát... vagy hogy képes-e elrejteni előle az internet csodavilágában. Jonah máris győzött. Ő pedig robogott a gyógyszertár irányába. A régi ballépés, amit egyesek láthatóan érdekesnek és mókásnak találnak, eltörpült a gyógyszertár növekvő épülete mellett, ahogy újra emlékei közé temette. Persze, jó volt a buli akkor.. de nem úgy hogy ő tartotta magát a korszak gondolathoz, a többiek pedig vállalhatóbb szerepeket alakítottak. Hogy nyertek-e a koncepcióval? Ó dehogy. A publicitás viszont igen élénk volt. Ha vérbelibb jelmez őrült lett volna.. ha ennél lehetett volna vérbelibb, akkor sem választotta volna ezt a karaktert, és vele a tőle idegen személyiséget.
Csing-csing. Valahogy ezzel a csilingeléssel tudta csak elképzelni a belépést egy gyógyszertárba, egy ilyen múltba kapaszkodó helyen. Képzeletében persze mindenféle fura növény és üvegcse is helyet kapott, amit odabenn bizonyára nem találhatott.
Így csak beslisszant az ajtón, szét sem nézett igazán, csak bámulta, ahogy Rágógumi úrfi élvezettel intézi a beszerzést. Ezen.. nem lehetett nem mosolyogni. AZ élet igen erőteljesen tombolt a fiúban.


_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Tyranis Szer. 17 Okt. 2012, 11:27

~ EssEx, Alicia és Jonah ~
Szélesen vigyorodott el, ahogyan EssEx arcára pánik került a képek említésére. Most már teljesen biztos volt abban, hogy muszáj lesz végigtúrnia az internetet, hogy megtaláljon néhány képet arról a conról. Ha nem is a lány, de más egészen biztosan készített képeket és azoknak fent kellett, hogy legyenek a neten. Akkor ez a projekt is igencsak előre került arra az esetre, ha majd hazamennek innen. Ahogyan megérkeztek a gyógyszertárhoz előre engedte a lányokat, ahogyan azt kell és csak utánuk lépett be ő maga is a boltba. Ott viszont már nem volt ennyire előzékenyek és ment oda a pulthoz, hogy megmondja, hogy mit kért. Akkor a kálium-jodid volt, amit itt megtudtak venni, a másik kettőt pedig majd egy drogériában kell beszerezniük, de mivel ez lakókörnyék volt, így biztosra vette, hogy azt is lesz a közelben.
- Jó napot, kérnék négy doboz JODID 200-as tablettát – mondta.
Ennyinek teljesen biztosan elégnek kellett lennie és már az is megvolt, hogy kísérletre kell, ha megkérdezik, hogy miért is tette, de bízott benne, hogy nem fogják firtatni, végül is az ember, vagy mutáns azt vesz a gyógyszertárban, amit akar.
- Illetve hol van a legközelebbi drogéria itt a környéken? – érdeklődött még.

Utcák és utak 00120

Bárki nyugodtan válaszolhat a gyógyszertáros nevében.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Utcák és utak CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Teddy Szer. 24 Okt. 2012, 15:33

Még mindig néma vagyok, nagyon néma, csupán annyira létezik nekem a valóság, hogy tartom magam, úgymond, egyenes maradok, nem görnyedek, bár ez igazából megszokás inkább, nem igazán szükséges ilyesmire figyelni, aztán ott van még hogy lépkedek, meg persze egy alap szinten figyelem a többieket, hogy merre is mennek, de ennyi, közben már teljesen elvesztem a gondolataimban, kivételesen sokat gondolkodom, az jár a fejemben, hogy mi volt régen, mi van most... Ahogyan pedig egy pontra érek hirtelen hiány érzet fog el... Hiányoznak a régi idők, a régi ismerősök? Persze, egy kicsit, de igazából annyira nagyon nem, hogy különösebb hiányérzetet keltsenek.. A család? Nem, nem igazán. Eszembe jutott az a veszélytermi óra, arról úgy magáról semmi sem hiányzik, soha többé nem akarok egy olyan helyre kerülni, viszont van valami, pontosabban valaki, akivel azóta nem is találkoztam, így pedig hogy huzamosabb ideig rajta agyaltam rá kellett jönnöm, hogy... Bár sosem gondoltam volna, de kivételesen hiányoznak azok a bűvésztrükkök... Heh... De miért is zavar ez engem? Magam sem tudom igazából az okát, de jó lenne most beszélni vele egy kicsit, kíváncsi vagyok, hogy miként sikerült feldolgoznia a történteket. A gondolatmenetemből, mely bár lassan, de menne tovább, Jonah töri meg azzal hogy kinyitja az ajtót és előre enged minket... Mert hát nem csak engem, hanem... Ömm... Hogyishívjákot is.
- Köszi... - Ezt hozzá kell fűznöm, nem szeretnék egy olyan félreértést mint ami korábban volt, odabent viszont nem igazán csinálok semmit, a falnak dőlök és elmerengve vizslatom a polcokat, amik odabent vannak, vagy igazából bármi mást, alap helyzetben az eget nézném de épületben vagyok szóval jobb híján... Ugyebár... Mindenesetre is szükségesnek érzem, hogy még többet gondolkodjam, muszáj vagyok ezt tenni.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Szehmet Vas. 28 Okt. 2012, 18:47

Jonah sráctól nyilván nem számíthat semmi jóra, így a Néma Bobra pillantott, aki látszólag egykedvűen követte őket. Benne ez esetben nem lelt szövetségest, így EssEx megpróbálta elfogadni, hogy a viccek nagy királya még akár ki is plakátolhatja a képeit, mondjuk.. akárhová. Nos, így nem maradt más lehetősége, mint jó képet vágni a dologhoz. Ezt a békát le kell nyelnie.. és végre talán.. megbékélnie a múlt sötét titkával. De azért.. elátkozhatta a kedves barátokat, akik rávették arra a szörnyűségre.
- Köszi.-biccentett Rágógumi Úrfinak, mikor belépett a gyógyszertárba. Jonah láthatóan lelkesen vezette és intézte a beszerzést, így neki ismét felesleges lett volna megszólalni. EssEx pedig egyszerűen nem tudott haragudni rá. Egyszerűen imádta őt, és azt a lelkes pajkosságot, amivel az életét élte. Lenyűgözte, és szerette volna átérezni. Ahogy nagy komolyan nyalókára gyújtott, őt figyelte.
-Alicia.. hát nem nagyszerű, hogy ő vezet minket?- Akár a srác szerencséje, akár valami más tette, EssEx úgy érezte, hogyha az ő terveit követik, nem lehet semmi baj.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Tyranis Hétf. 29 Okt. 2012, 08:15

~ EssEx, Alicia és Jonah ~
A patikus ment is hátra, hogy előhozz a kért „gyógyszereket”. Nem tartott tovább csak úgy fél, maximum egy percig az egész és két nagyobb doboz gyógyszerrel tért vissza, amiket le is tett a pultra.
- Öt dollár, kilencvennyolc cent – mondta. – A drogériát egy sarokkal lejjebb találjátok. Csaknem kémia órára kísérlet?
- De! – vigyorodott el Jonah. – Köszönjük!
Ezzel letette az asztalra a hat dollárt és a két gyógyszeres dobozt pedig a táskája mélyére süllyesztette. Mivel itt már végeztek, el is indult kifelé a patikából, remélve, hogy a két leányzó követi őt. Most nem nyitott ajtót, csak kirobogott. Az egy sarokkal lejjebb találják rész pedig nem volt túl bonyolult, révén arra nem lehetett, amerről jöttek, tehát tovább kellett menniük. Bevárta a két társnőjét, ha azok megérkeztek, akkor sietve indult a bolt felé, mert nem akart ezzel a vásárlással már sok időt eltölteni. Ha megérkeznek a bolt elé, akkor még kiadja az utasításokat.
- Mosószert keressetek, por állagút, ne folyékonyt – mondta.
Ha a másik kettő visszaigazolja, hogy értik, akkor belép a boltba és elindul megkeresni, amiért jöttek.

//Kösz… eh.//

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Utcák és utak CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Teddy Szer. 31 Okt. 2012, 19:03

Egy ideig csendesen elvagyok a gondolataimmal, amik hol jobbak, hol rosszabbak, bár igazából inkább csak jobbak, nem szeretek az élet negatív dolgaira koncentrálni mert hát... Nos nem tudom, nem az én stílusom, mondjuk miért is magyarázom magamnak? Hiszen én ezt pontosan tudom. A gondolataimmal egészen addig foglalkozok, amíg - természetesen addig - félbe nem szakít ömm.. EssEx, a kérdésére viszont egy pillanatig nem igazán tudom, hogy mit feleljek, így egy kis ideig csak némán nézek rá vissza. Sosem voltam a srác rajongója, azt sem igazán követtem, hogy miket csinált, csak néha kaptam el véletlenszerűen egy-egy információt, úgymond elkaptam, így belegondolva pedig senki másért sem rajongtam soha, még példaképeim se voltak és nem is lesznek... Ennek nagy része nem fontos, de ehhez mérten válaszolok.
- Fogjuk rá. - Válaszolom eléggé normálisan, bár ezzel valószínűleg le is zárom a témát mert nem igazán osztom azt a rajongást. Mindenesetre is úgy tűnik, hogy megvan minden, ami kellett és távozhatunk, ezúttal pedig mindenképpen utoljára hagyom el az épületet, a többiek pedig... Nos nem tartom a tempót, had távolodjanak el, tudom, hogy hova kell menni, látni fogom, hogy hova mennek be, szóval valószínűleg be fogom őket érni a magam tempójával.... Mindenesetre is nem megyek annyira lassan, hogy különösebben lemaradjak, hallom a " kérelmezést ", erre pedig egy szolid.
- Oké... - szócskával reagálok, majd pedig belépek a boltba, azt nem is figyelem, hogy ki előtt vagy ki mögött, mert itt már nem is igazán számít, aztán... Egyszerűen elindulok kutakodni, igazából teljesen véletlenszerűen ééés... Nem igazán találom ami kéne, valószínűleg rossz irányba jöttem mert.... Ó itt van... Nos akkor nem szóltam.
- Meg van... - Jelzek valakinek, ha közel van persze csak, aztán... Ennyi, ja, nem tudom, hogy kell-e még innen valami szóval figyelek, aztán ha nem akkor végül is ennyi és... Lehet fizetni, ja, mennyi pénzem is van? Át se számoltam miután megvettem a halakat... De finomak lesznek.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Serena Davidson Csüt. 01 Nov. 2012, 08:49

A táborban minden diák és felnőtt a következő üzenetet kapta telepatikusan az egyik felvigyázó tanártól:
~ Brooklyn felszabadult, a diákokat és kísérőket megkérem, hogy negyed óra múlva legyenek indulásra készen a táborban ott, ahova megérkeztek! ~

Akkor még ide egy reagot mindenkitől, majd a következőt a suliba már, értelemszerűen, aki ment órára, az az órára, aki nem, az oda, ahol folytatja a játékot.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Utcák és utak 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.