Utcák és utak

Go down

Utcák és utak Empty Utcák és utak

Témanyitás by Thorhalla Pént. 06 Szept. 2013, 09:33

A kerület utcái és utai, ezeken keresztül lehet eljutni a McCarthy sugárútra is, ami Bronx középső részén halad át.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Utcák és utak Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 20 Okt. 2014, 15:29

Kilian Wright magánkalandja
Az első hozzászólásod végén írd le az ésszerűség határait figyelembe véve, hogy milyen felszerelésed van nálad/az autóban.

Ősz közepe van, de az időjáráson még semmi nem látszik ebből. Napos délutánon ülsz apád egyik kocsijában, egy kisbuszban, amit időről időre te vezetsz, mikor az öreg megkér rá, hogy segíts be neki. Felötlött már benned, hogy apád időnként csak azért kér meg erre, hogy legyen valami ürügy a találkozásra, a beszélgetésre, és hogy némi zsebpénzt adjon neked. A kisbuszt amúgy árufeltöltéshez használja, a hátsó részében most is egymásra tornyozva állnak a rekeszek, néhány fémhordó, dobozok, lényegében mindenféle fogyóeszköz, amire épp szükség van apád fogadójában. Miután már három helyen megálltál, hogy összeszedj mindent, most visszafelé tartasz, mikor különös csilingelő hangot hallasz valahonnan. Egy perc sem telik el, és szirénák nyomják el a zajt, és hamar kitör a káosz.
Egy megtépázott autó tör ki a sorból, és oldalról épp a te kocsidnak csapódik neki. A felzárkózó rendőrautó megtolja hátulról, mire az kicsúszik, és egy villanyoszlopnak csapódik. A becsapódástól megrándul a bal vállad, a nyakad, és cseng a füled, kissé szédülsz is, és mintha a betörő oldalsó ablak pár helyen megvágta volna az arcodat is, de az adrenalin hullámtól egyelőre ez nem okoz fájdalmat. Mielőtt felocsúdhatnál, három fegyveres pattan ki az összetört kocsiból, egyedül a sofőr marad mozdulatlan, feje a kormánykerékre borult. A három férfi arcát maszk fedi, és automata fegyvereikből azonnal tüzet nyitnak a rendőrautóra, ami néhány koccanással ugyan, de végülis egész könnyen megállt az ütközés után.
Az körülötted álló autók közül néhány próbál kifarolni, és elhajtani a felfordulástól, de vannak, akik azonnal elhagyták az autóikat, megbénítva így a közlekedést. A lövöldözés mindössze pár másodperc alatt lezajlik, a rendőrök tűzereje láthatóan nem ér fel a másik oldal gépfegyvereihez. Eddigre már a járókelők is pánikolva rohannak a környékről, úgy tűnik, egy hős sincs a közelben, egy mutáns sem, aki golyóállóságát szeretné fitogtatni.
Ha kiszállni próbálnál, komoly akadályokba ütközöl, mert az ajtó az ütközéstől beragadt, az anyósülés oldaláról pedig egy pisztoly csöve néz az arcodba. Úgy tűnik, az egyik fegyveres lövöldözés helyett alternatív menekülési módszert keresett, és talált a kocsid formájában.
-Egy szót se, különben pofán lőlek, világos? – Hangzik a maszktól kissé eltorzított férfihang. – Te leszel az új sofőrünk, vagy a következő hulla a zsaruk mellett, mit választasz?
A választ meg sem várva a másik két fickó a kisbusz hátulját nyitja ki, és hanyag mozdulattal elkezd kiborítani onnan jó pár holmit, hogy beférjenek.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 28 Júl. 2017, 10:39

Résztvevő: Shima Nakamaro

Horton igazgató láthatóan örül annak, hogy máris távozol az Intéztből, aztán kocsiba szállva útnak indulsz a megadott címre. Bronx északi részén, egészen a város szélén van a hely, Connecticut innen már csak pár mérföldre van.
-Igenis, Shima ügynök, küldök valakit, akinek van tapasztalata ilyen téren - válaszolja Doherty hadnagy a telefonban, miután tájékoztatod a helyzetről, és megadod neki a címet.
A reggeli dugó eddigre tetőfokára hág, és már nem olyan könnyű kijutni a városból a rengeteg taxi miatt. Végül megérkezel háztömb elé, aminek a címe a papíron szerepelt, és leparkolod az autódat. Úgy tíz perc telik el, mire megérkezik egy rendőrségi villogóval ellátott civil autó, szerencsére kikapcsolt szirénával. Egy százhatvan centi körüli, ázsiai nő száll ki belőle civil rihában, farmert és fehér blúzt visel. Körülnéz az utcán, majd észreveszi a kocsidat, és odasétál hozzád.
-Lee nyomozó vagyok, a Bronxi 22-es körzetből, Doherty hadnagy küldött a Miles-ügyben - magyarázat közben megmutatja a jelvényét is. - Mi a terv, ügynök?

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Nakamaro Pént. 28 Júl. 2017, 21:35

Szerencsére Dorothy hadnagy nem nagyon kérdezősködött, hanem rögtön teljesítette a kérésemet. Még magam se tudom, hogy pontosan hova fog ez a nyom vezetni, de ha van esély arra, hogy bármi hasznosat kiderítsek, akkor érdemes utánajárni. Rögtön meg is indutam a hely felé, ami egy kissé távolabb volt. Szerencse, hogy a munkahelyem biztosít számomra járművet. El se tudnám képzelni, hogy enélkül mennyire hosszadalmas, fárasztó lenne ez a sok utazás. Sajnos még így se sikerült olyan hamar odaérnem, mivel a forgalom meggátolt ebben. Már kezdtem hozzászokni a városba gyakran keletkezett forgalmi dugókhoz. Végül nagy nehezen, de megérkeztem. Még így is én voltam az első. A kért járőrnek nyoma se volt, bár tekintve a helyzetet nem is csodálom. Hamarosan a szirénával felszerelt civil jármű gurult be a ház elé. Legnagyobb örömömre nem bömböltette a szirénáit és ezzel nem keltett felesleges feltűnést. Kiszálltam az autóból és várta, hogy odajöjjön. Egy alacsony ázsiai nő nő lépett ki az autóból, civil ruhában. Őszintén egy egyenruhás rendőrnek kissé jobban örültem volna, de bíztam abban, hogy a hadnagy tudja kit bízzon meg ilyen feladattal.
- Üdvözlöm, Shima Nakamaro vagyok! - mutatkoztam be, ma már sokadik alkalommal. Kezdem egy kissé unni már a saját nevem ismétlését, de ez van. Gyorsan végignéztem a nőn, aki igazán kellemes látvány volt a szemnek. Természetesen ilyen dolgok nem zavarnak meg abban, hogy a munkámat jól végezzem. Sose voltam az a fajta ember, aki megpróbál fűt-fát összeszedni szinte bárhol és bármikor. Ő rögtön a tárgyra is tért, amit értékeltem.
- Nem tudom, hogy tud-e bármit is az ügyről, amin dolgozok, így gyorsan elmondom. Tegnap késő este betörés volt egy a bronxi állatkert közelébe lévő ékszerboltba. Minden elektronikai berendezés lekapcsolt arra az időre. Ráadásul nem csak ott, de az állatkertbe is, ami miatt az ott lévő állatok kiszabadultak. Jelenleg az egyetlen gyanúsítottunk egy Bobby Miles, aki egy gyógypedagógiai intézet lakója. Az este elszökött és a nyomok onnan egyenest az ékszerüzletig vittek. Egyetlen élő rokona a bátyja - mutattam az épületre, ahol épp álltunk. - Ő itt lakik és szeretnék vele beszélni. Lehetséges, hogy a rablás után ide jött a fiú. Viszont nem tartom jó ötletnek, ha SHIELD jelvényt villogtatva jelenek meg az ajtóba, hisz ha tényleg ő rejtegeti a fiút, akkor aligha fog készségesen segíteni. Itt jön a képbe maga. Odamegyünk, majd jelvényt felmutat és engem a társaként mutat be. Nem kérdezünk vagy mondunk bármit is a betörésről, mindössze a fiú eltűnésének ügyébe jöttünk és mivel ő az egyetlen élő hozzátartozó, így első körben itt keressük. Nem akarom elijeszteni őt, így tényleg nagyon figyelnünk kell, hogy ne mondjunk semmit arról, hogy Bobby gyanúsítottként van kezelve. Kérdés?
Miután végeztem a mondandómmal és nincs semmi kérdése a nyomozónak, akkor rögtön a ház felé veszem az irányt. Remélhetőleg jól fog működni a tervem. Még ha nincs is itt a fiú, akkor is használható információkat szerezhetek róla.

_________________
Nakamaro
X-diák: Allen Black
Outsiders: Blood Man
Nakamaro
Nakamaro
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 59
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Feb. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn Henro
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 30 Júl. 2017, 16:27

Lee nyomozó végighallgatja az összefoglalódat az esetről, és bólint a tervre.
-Rendben, indulhatunk - válaszolja, és hamarosan már a lépcsőket másszátok a tömbházban, ahol sajnos nem működik a lift. Végül felértek hatodikra, ahol az ajtóra kiragasztott név mutatja, hogy Bobby bátyja lakik itt. A ház eléggé lepukkant, a lépcsőházban helyenként szemét van szétszórva, és egy-két emelettel feljebbről hangos veszekedés hallatszik, aztán ajtócsapkodás. A hosszú lépcsőzés ellenére Lee nem liheg, láthatóan jó kondiban van, hogy még ilyen melegben sem kottyan meg neki hat emelet.
Lee becsönget, majd kisvártatva be is kopog, mert nem érkezik válasz. Végül lassacskán hallatszik bentről valami motozás, és kiszól egy hang.
-Ki az? - Kérdi egy férfi.
-New Yorki rendőrség, kérem, nyissa ki - válaszolja Lee, majd újabb rövid várakozás után kattan egy zár, és az ajtó résnyire nyílik, a lánc még mindig rajta van.
-Mr Vincent Miles? Lee nyomozó vagyok, ő a társam, Shima nyomozó - kezdi a nő, és felmutatja a jelvényét, amit a résen át látható, huszonéves kinézetű férfi meg is vizsgál alaposan.
-Mit akarnak? - Kérdi a férfi.
-Reggel bejelentés érkezett az intézetből, ahol az öccse tanult. Úgy néz ki, hogy az éjjel megszökött. Hallott esetleg felőle? - Kérdi Lee, mire Miles arcán némi ellenszenv suhan át.
-Nem, nem hallottam - vágja rá, és már csukná is be az ajtót.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Nakamaro Vas. 30 Júl. 2017, 17:33

A nyomozó rögtön bele is ment a tervembe és meg is indultunk a ház fele. Nem épp a legszebb környék. Ráadásul a lift se működött, így mászhattunk fel a hatodikra. Számomra ez nem okozott gondot. Minden nap legalább egy-két órát edzéssel töltök, így az erőnlétemmel szerencsére nincs semmi gond. Láthatóan Lee nyomozónak se esett nehezére. Őszintén szólva ennyit el is lehet várni valakitől, aki a rendőrség tagja. Egy kis gyaloglás után fel is értünk a hatodik emeletre. Az lépcsőház tele volt szeméttel, falfirkákkal. Valahonnan feljebbről kiabálást lehetett hallani, majd ajtó csapódást. Azonban nem szenteltem neki sok figyelmet. Most más okból vagyunk itt. A nyomozó rögtön be is csöngetett, majd kopogott. Ha van is otthon valaki, akkor nem kapkodta el. Nemsokára egy hangot lehetett hallani az ajtó túloldaláról. Lee válaszolt, majd az ajtó kinyílt, de csak résznyire. Lehetett látni a láncot az ajtón, ami annak teljes kinyitását akadályozza meg. Miután a Lee nyomozó elmondta, hogy miért vagyunk itt nem várt választ kaptunk. Ez nem teljesen igaz. Számítottam arra, hogy valami ilyesmi is lehet, pont emiatt nem akartam SHIELD jelvényt villogtatni.
- Kérem várjon! - mondtam és a kezemet az ajtóra tettem, hogy megakadályozzam annak becsukását.
- Maga az egyetlen élő rokona Bobbynak. Jelenleg nem tudjuk, hogy hol lehet, de talán maga segíthet. Gondolom tudja, hogy a fiú komoly problémákkal küzd és most odakint van valahol egyedül. Akár az is lehet, hogy veszélybe van. Nem tud esetleg bármi olyan helyet, ahova mehetett volna?
Kicsi esélyét láttam arra, hogy érdemleges választ kapok. Főleg azért, mert úgy vélem Bobby járt itt és pont emiatt próbál ennyire lerázni minket.

_________________
Nakamaro
X-diák: Allen Black
Outsiders: Blood Man
Nakamaro
Nakamaro
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 59
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Feb. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn Henro
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 31 Júl. 2017, 13:22

Visszatartod az ajtót a becsukódástól, és Vincent nem csapja be azt, így el tudod mondani, amit szeretnél. A szavaidra láthatóan elgondolkodik a férfi, egy kicsit megenyhül.
-Az biztos, hogy csak jobb helyen lehet, mint az Intézetben. Még egy börtönben is jobban bánnak a rabokkal - feleli dacosan.
-Mr Miles, ha esetleg találkozna az öccsével, nem muszáj őt visszavinnünk az Intézetbe. Ön elmúlt 18, az öccse is hamarosan annyi lesz, és kezdeményezheti a nagykorúsítását - javasolja Lee.
-Persze, kezdeményezhetem. Csak épp nincs pénzem jogászokra, és jogászok nélkül is tudom, hogy az öcsém állapotában elutasítanák a kérvényt. Jobb helye van otth... Ott ahol van - magyarázza kicsit feldúltan Vincent Miles.
Lee rád néz, majd vissza Milesra.
-Nézze, Mr Miles, mi segíteni szeretnénk. Ha akarja, elmehetünk egy végzésért, de szerintem ön is belátja, hogy jobb lenne Bobbynak, ha beengedne minket. Leülnénk beszélgetni, és kitaláljuk, mi legyen.
Úgy tűnik, Doherty valóban jó embert küldött ide, Lee a megfelelő húrokat pendíti meg, és Vincent arcán látszik, hogy az eddigi ellenséges viselkedés inkább beletörődésbe kezd áthajlani.
-Nem akarom, hogy visszavigyék oda... - Közli csüggedten. - Megígérik, hogy segítenek rajta?

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Nakamaro Hétf. 31 Júl. 2017, 14:51

Szerencsére szavaim elértek hozzá és látszott rajta, hogy kissé elgondolkodott. Ez már jó jel. Szavaira bólintottam.
- Igen, jártam ott. Nem néztem körül túlzottan, de meg tudom érteni, hogy megpróbált elmenekülni onnan - válaszoltam.
Közbe Lee is megpróbált hatni a férfira, ráadásul elég hatásosan. Nem biztos, hogy képes lettem volna ennyire jól használni a szavakat. A hadnagy tudja, hogy kit kell küldeni az ilyen helyzetekbe. Vincent szavaiba, már hallottam egy kis elszólást. Sajnos nem volt elég ahhoz, hogy sokat kivegyek belőle, de ez már valami.
- Megígérem, hogy mindent megteszünk, hogy segítsünk az öccsének. Biztos vagyok benne, hogy valamit ki tudunk találni, hogy Bobby egy jobb helyre kerüljön.
Ezek a mondataim nem voltak hazugságok. Bár lehet, hogy a fiú elkövetett egy bűntényt, de azt is látom, hogy ennek mi van a hátterében. Nem kapzsiság vagy rossz akart vezérelte. Mindössze egy jobb életre vágyott. Ha lehetőségem van rá, akkor inkább segítek az ilyen embereken, mert még van esélyük a jobb életre.
- Bemehetünk? - kérdeztem, miközben arcomon egy kedves, barátságos mosoly jelent meg.

_________________
Nakamaro
X-diák: Allen Black
Outsiders: Blood Man
Nakamaro
Nakamaro
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 59
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Feb. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn Henro
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 31 Júl. 2017, 16:41

A szavaid végül célba érnek, Vincent bólint, és becsukja az ajtót, hogy kiakassza a láncot. Ezt a kis időt kihasználva Lee feléd fordul, és szinte csak tátogva suttogja.
-Szép munka!
Aztán kinyílik az ajtó, és most már láthatod Vincent Milest és a lakását. A férfi farmerban és fehér pólóban áll az ajtóban, arca nyúzott, borostás, mint aki nem tudta kialudni magát. A lakása egészen kicsi, a rövid előszoba után egy fürdőszoba nyílik balra, egy apró konyha jobbra, amiben megfordulni is alig van hely. Szemközt van a lakás egyetlen szobája, ebben egy ággyá alakítható kanapé, egy asztal, és egy régi tévé a szoba másik oldalán. Mindezzel együtt a lakásban rend van, és viszonylagos tisztaság, a kanapé pedig ott ül a fiatal fiú, akinek a fényképét a kartonjában is láttad: Bobby Miles.
-Jöjjenek be - invitál titeket Vincent, de láthatóan nem tud túl sok ülőhellyel szolgálni, a kanapén kívül nincs más bútor ilyen célra.
Bobby melegítőben és pólóban nézi a tévét, a ruháit kölcsön kaphatta báttyától, feltűnően nagyok rá. A fiú amúgy is elég soványnak látszik, de tekintete nyugodt, és eddig fel sem nézett a tévéről, amiben egy rajzfilm megy.
-Ő Bobby - mondja Vincent. - Bobby, köszönj az embereknek - szól öccsének nyájas hangon.
-Jó napot, emberek - szólal meg Bobby, és kezével esetlenül integet, de tekintetét nem mozdítja a képernyőről. Mosolyából ítélve nagyon élvezi a mesét. Az asztalon előtte egy félig megevett pizza fekszik.
-Éjszakás voltam, reggel hat körül értem haza, addigra ő már itt várt engem. Csak annyit mondott, hogy eljött, mert vakáció van. Ennél többet nem tudtam belőle kiszedni. Kérnek esetleg egy pohár vizet? - Kérdi a homlokát dörzsölve a férfi, aki nem csak fáradtnak látszik, de az egész helyzet mintha maga alá gyűrné.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Nakamaro Hétf. 31 Júl. 2017, 21:19

Láthatóan Leevel együtt sikerült meggyőznünk Vincentet, aki rögtön ki is nyitotta nekünk az ajtót és beengedett minket. A nyomozó gratulációját fejezte ki felém, én pedig csak bólintottam. Nemsokára már bent is voltunk a kis lakásba. Az egész hely elég kicsit volt. Ez én lakásom se nagy, de ehhez képest palota volt. Ettől eltekintve viszonylag rend és tisztaság volt, ami alapvetően jó jel. Sok embert láttam hasonló körülmények között, akik teljesen elhanyagolták magukat. A hely egyetlen tényleges szobájába pedig ott ült Bobby. Épp a tv-t nézte, előtte pedig egy félig megevett pizza figyelt. Vincent rögtön el is mondta, hogy mikor a munkából hazatért reggel, akkor már így találta itt a fiút. Ez kissé elgondolkoztatott. Lehet, hogy nem is tud a lopásról. Már ha egyáltalán Bobby műve volt. Odaálltam a fiú mellé.
- Szia, Bobby - köszöntem neki. Arcomon barátságos mosoly jelent meg.
- Szeretnék feltenni pár kérdést az estéddel kapcsolatban. Szeretném, ha őszintén válaszolnál nekem és megígérem, hogy megteszünk mindent annak érdekében, hogy ne kelljen visszamenned arra a rossz helyre.
Véleményem szerint igazán nem is volt tudatában annak, hogy valami rosszat tett. Talán csak hallotta, hogy azért kell azon a kellemetlen helyen élnie, mert a testvérének nincs pénze. Tehát mit csinál? Pénzt szerezz.
- Először is, meg tudnád mondani nekem, hogy pontosan mi történt? Miként hagytad el a helyet? Hova mentél utána?

_________________
Nakamaro
X-diák: Allen Black
Outsiders: Blood Man
Nakamaro
Nakamaro
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 59
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Feb. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn Henro
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 01 Aug. 2017, 14:28

Bobby eleinte nem igazán figyel rád, nem reagál a szavaidra, amíg szóba nem hozod a "rossz helyet". Ekkor szemöldökét összehúzza, és a mosoly is lehervad kissé az arcáról, de továbbra sem fordul feléd. A további kérdéseidre is egy darabig hallgat, közben Lee nemet int a fejével Vincentnek a vízre, és a tévéhez megy.
-Most lekapcsolom a tévét, Bobby, hogy tudjunk beszélgetni. Szeretnénk, ha mesélnél nekünk valamit, rendben, Bobby? - Kérdi Lee nyomozó, és kikapcsolja a tévét.
Bobby egy pár másodperc múlva forgolódni kezd a kanapén, mintha fel akarná mérni a szobát, de közben nem néz a szemedbe vagy arcodra egyszer sem.
-Elmeséled nekünk, hogy mi történt? - Kérdi ismét Lee, mire Bobby végül megszólal.
-Eljöttem. Vakáció van! Vakáció... Kinyitották az ajtókat, nyári szünet. Eljöttem Vincenthez, hogy elmenjünk nyaralni, mint régen a tóhoz. Apa vezeti a kocsit, és elkocsikázunk nyaralni.
Vincent a halántékát dörzsöli, és a vállát vonogatja, mint aki nem tudja, miről van szó.
-Bobby, válaszolj a kérdésekre, és igazat mondj. Tudod, hogy nem szabad hazudni - mondja Vincent az öccsének.
-Nem szabad... - Ismétli meg Bobby. - Tényleg kinyitották az ajtókat! Nyári szünet van. Eljöttem Vincenthez, idesétáltam, hogy mehessünk nyaralni. Nem volt túl hosszú séta... Már voltam itt, és emlékeztem az utcákra. Elsétáltam Vincenthez. Nincs buszjegyem, különben azzal jöttem volna, de így sétáltam.
-Nem volt nála semmi, mikor rátaláltam, csak a pizsomája. Biztos meghibásodtak az ajtók, vagy valami, ő meg kisétált, és idejött - magyarázza Vincent.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Nakamaro Kedd 01 Aug. 2017, 15:36

Bobby eleinte nem is figyelt arra, amit mondtam. Mindössze a rossz hely említésére mutat bármiféle reakciót. Ezután Vincent lekapcsolta a tv-t és Lee is megpróbált kommunikálni vele. Sok lényeges információt nem mondott. Csak annyit emlegetett, hogy szünet van és kinyíltak az ajtók. Sokkal zavarodottabb volt a fiú, mint ahogy azt elsőre gondoltam. Nem lesz egyszerű bármi információt kiszedni belőle. Már abban is kételkedek, hogy ő követte el. Egyszerűen nem látom magam előtt őt, ahogy céltudatosan betör valahova. Kis gondolkodás után újabb kérdéseket tettem fel neki.
- Bobby, történtek mostanság fura dolgok körülötted? Olyanok például, hogy az elektromos szerkezetek meghibásodtak és kikapcsoltak? Esetleg olyan alkalmakkor, mikor féltél, vagy dühös voltál?
Ami beszédéből leginkább feltűnt a rész, amikor azt mondta, hogy Nem szabad. Mit? Mi történhetett, amiről nem beszélhet? Kíváncsi voltam, de nem voltam biztos benne, hogy jó ötlet lenne tovább faggatózni ebben a témába. Legalábbis egyenlőre. Kissé nehéz volt számomra a helyzet. Nem igazán erre lettem kiképezve. Lee elég sokat segített már és remélem, hogy vele együtt a végére tudunk járni.

_________________
Nakamaro
X-diák: Allen Black
Outsiders: Blood Man
Nakamaro
Nakamaro
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 59
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Feb. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn Henro
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 01 Aug. 2017, 16:33

Bobby a kérdéseidre reagálva most először néz rád, bár most sem a szemedbe, inkább a füledet néz, vagy a szádat, tekintete ide-oda jár.
-Néha kikapcsolnak dolgok, Mr Bifty szokott ilyenkor káromkodni. Nem szép dolog! Azok a ... gépek! Folyton az a ... áramszünet! - Beszéd közben esetlen mozdulatokkal utánoz valakit, aki dühöngve hadonászik. - Csúnya szavakat mond, mert kikapcsolódnak a számítógépek. Ócska, régi ... gépek! - Mutatja újra, és mosolyog közben, mert élvezi, ahogy beleéli magát Mr Bifty szerepébe.
-Mr Bifty az egyik gyógypedagógus, megismerteti a srácokat a számítógépekkel - fűzi hozzá Vincent. - Mondják, miről van szó pontosan? Eddig azt hittem, hogy csak valami áramszünet miatt megszökött. Mi szükség van ezekre a kérdésekre arról, hogy hol járt utána, és szoktak-e meghibásodni elektronikai cuccok az intézetben? - Kérdi Vincent türelmetlenül, gyanakodva, és leginkább fáradtan, nyűgösen.
Látod Lee arcán, hogy válaszolna, de aztán meggondolja magát, és inkább feléd fordul, mivel a terved szerint nem áruljátok el a nyomozás részleteit, beleértve a betörést az ékszreboltba. Így most Vincent és Lee szemei is rád szegeződnek, miközben Bobby a körme alól piszkálja ki a koszt.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Nakamaro Kedd 01 Aug. 2017, 17:41

Tudtam, hogy a kérdésem fog némi problémát okozni. Vincent rögtön rájött, hogy van valami a háttérben. Bobby válasza érdekes, kissé komikus volt. Azonban jó esélyét látom annak, hogy tényleg lehetnek mutáns képességei. Lee-re pillantva láttam, hogy már kissé zavarja már a dolog őt. Valószínűleg legszívesebben elmondaná már a férfinak, hogy miről van szó. Én is hasonlóképpen érzek. Nem látom értelmét, hogy tovább halogassuk a dolgot. Abból, amit láttam és hallottam, úgy vélem, hogy ha Bobby volt az elkövető, akkor Vincent nem is tud erről. A fiú pedig valószínűleg nem is igazán érzi, hogy bármi rosszat tett volna.
- Mr. Miles, kérem üljön le és elmagyarázok mindent.
Megvártam, míg a férfi helyet foglal az öccse mellett majd belekezdek.
- Jó okunk van azt feltételezni, hogy az öccsének mutáns képességei lehetnek, amik valamilyen formában kihatnak az elektronikus eszközökre és megbénítja azokat. Az intézetbe ahol Bobby volt, a zárak mind elektronikusak voltak, így ennek hatására kinyíltak az ajtók. Abból amit hallottam, még ő sincs tisztában azzal, hogy lehetnek ilyen képességei. Legalábbis tegnap estig nem voltak. A probléma azonban itt kezdődik. Úgy véljük, hogy Bobby a szökése után nem rögtön ide jött. Elhaladt a bronxi állatkert mellett, ahol a zárak hasonlóképpen meghibásodtak és az éjszaka folyamán kiszöktek az állatok. Utána pedig egy zálogház és ékszerüzletbe, ahol a biztonsági rendszerek kikapcsoltak, majd pedig készpénzt és pár ékszert vittek el. Nem állítom, hogy az öccse az elkövető. Ezt még nem tudjuk biztosan, azonban sajnos elég nagy az esély rá. Mielőtt még bármit is mond, vagy tesz, kérem hallgasson végig. Amikor odakint azt mondtam, hogy megteszek mindent, ami tőlem telik, hogy segítsek neki, akkor komolyan gondoltam. Ha tényleg ő követte el ezt a tettet, akkor is nem úgy nézz ki, mint aki tudatában volt annak, hogy ez helytelen. Amennyiben ő volt és visszaszolgáltatja az ellopott dolgokat, akkor talán el tudom intézni, hogy ne legyen vádemelés vagy csak nagyon minimális büntetést kapjon. Ezen felül ha tényleg rendelkezik mutáns képességgel, akkor van pár hely, ahova kérheti az öccse áthelyezését. Olyan intézmények, ahol tényleg az ő érdekét nézik és megpróbálnak segíteni rajta.
Itt egy bizonyos iskola jutott az eszembe, bár nem voltam biztos benne, hogy a mentális állapotát tekintve felvennék-e. Egy próbát mindenféleképpen megér. Miután befejeztem a mondanivalómat, rögtön Bobby felé fordultam.
- Így történt? Te voltál az, aki elhozta a dolgokat abból a boltból?.
Igyekeztem minél kedvesebben szólni hozzá. Nem akartam felzaklatni. Mindössze szerettem volna a lehető legjobb végkimenetelt mindenki számára.

_________________
Nakamaro
X-diák: Allen Black
Outsiders: Blood Man
Nakamaro
Nakamaro
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 59
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Feb. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn Henro
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 02 Aug. 2017, 10:53

Vincent kissé zavartan ül le a kanapéra öccse mellé, aki spontán szeretetrohamában meg is öleli őt mosolyogva, közben pedig halkan, magában motyog nyári szünetről és kocsikázásról.
-Jól van, figyelek - bólintott Vincent, aztán végighallgatja azt, amit elmondasz neki a betörésről, az állatkertről, és főképp öccse mutáns képességéről.
A helyzet nagyon meglepi, arckifejezése elárulja a döbbenetét, és őszintének tűnik. Ez alapján gondolhatod, hogy Vincent nem tudott a mutáns képességről, és arról sincs fogalma valószínűleg, hogy az öccse rabolta volna ki a boltot, legalábbis ami a szajrét illeti, vélhetően nem tud róla. Mielőtt összeszedhetné a gondolatait, máris Bobbyhoz fordulsz a kérdéseiddel, ő pedig egyáltalán nem veszi zokon, hogy bűnténnyel gyanúsítod.
-Nem voltam boltban - válaszolja szórakozottan. - Idejöttem Vincenthez vakációzni, nem vásároltam semmit. Nem is volt buszjegyem, hogy elmenjek a plázába, ide is gyalog jöttem. Sétáltam egy jóóó nagyot! Láttam cicákat is - teszi hozzá az izgalmas részletet, aztán suttogva folytatja. - És egy fához pisiltem, mert már nagyon kellett - árulja el a titkot, és el is neveti magát a vicces helyzeten.
Vincent még mindig olyan arcot vág, mintha fejbekólintották volna, de végre megszólal.
-Ha nem tudják, hogy Bobby tette-e, az azt jelenti, hogy nem találtak semmilyen nyomot az elkövetőről, nem igaz? Nincs ujjlenyomat, meg semmi, igaz? - Kérdi zavartan, mire Lee nyomozó bólint. - De Bobbynak nincs kesztyűje, még csak azt sem érti, mi az, hogy ujjlenyomat. Ha ő tette volna, hemzsegne az egész hely a nyomoktól! És-és-és még ha tényleg mutáns is... Szóval ha kinyíltak az ajtók, akkor bárki bemehetett. Valaki arra járt, látta, hogy az ajtó nyitva, és bement. Ennyi! Nem Bobby tette! - Vincent eléggé belelovalja magát a kanapé-helyszínelésbe, miközben öccse a pizzával kezd foglalkozni.
-Nem Bobby tette - ismétli ő is, és közben nagyot harap a pizzájából.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Nakamaro Szer. 02 Aug. 2017, 13:37

Mondandóm hallatára Vincent arcán meglepődést láttam. Nem olyas fajtát, ami meg van játszva, hanem igazit. Valószínűleg nem tudott a dolgokról. Engem is kissé megrázott volna a dolog, ha a helyébe lettem volna. Aztán Bobbyhoz intéztem pár szót. Válasza nem egészen olyan, mint amire számítottam, de nem gond. Ezek szerint nem ő volt az elkövető. Ekkor már Vincent is magához tért és megpróbálta kisegíteni az öccsét.
- Nyugodjon meg, kérem. Már egy jó ideje én se gondoltam azt, hogy ő lehet a tettes. Ez már csak inkább olyan formalitás. Azonban azt nem zárhatjuk ki, hogy vannak képességei. Az áramszünetek egyenest az otthontól indultak és az ékszerüzletig tartottak. Könnyen lehet, hogy ő okozta, még ha nem is szándékosan és valaki más élt a lehetőséggel. Ezért ajánlanám, hogy vegyen részt egy vizsgálaton, amivel megbizonyosodhatunk erről. Ez egyerű eljárás, vérből könnyen kimutatható dolog. Tehát nem kell félni.
Őszintén szólva örültem, hogy nem a fiú az elkövető. Kedves srác, jobb helyet érdemel, mint az az otthon. Remélhetőleg erre a problémára is tudunk megoldást találni.
- Akkor szerintem nem is zavarunk tovább. Köszönjük, hogy válaszoltak a kérdéseinkre. Majd az áthelyezéssel kapcsolatban megpróbálunk valamit tenni, ahogy ígértem. Még nem mondok biztosat, de szerintem valamit tudunk csinálni. Addig is, ha nem gond akkor szerintem Bobby nyugodtan élvezheti a vakációját. Mondtam egy mosollyal az arcomon. El is indulok kifele és ha valami kérdéssel vagy mondandóval nem állítanak meg, akkor el is hagyom a helyet. Miután már kint vagyunk és az ajtó is becsukódott mögöttünk Lee-hez fordulok.
- Köszönöm magának is a segítséget nyomozó. Úgy tűnik, hogy most nincs gyanúsítottunk, de őszintén jobban örülök ennek így. A fiú jobb életet érdemel. Esetleg tudna nekem még segíteni? Vagyis nem annyira nekem, mint inkább nekik. Segíteni őket az áthelyezésbe? Tudom, hogy nem az ön munkaköre, de őszintén ez nem éppen az én asztalom és sajnos nekem még el kell kapnom egy tolvajt.
Amit eddig láttam a nőből, úgy vélem ő is szívesen segítene nekik. Remélem, hogy meg is teszi.
- Azonban asszem jelenleg várakoznom kell, míg hívnak. Ez meg maguk az ékszerek voltak az összes nyom. Van kedve meginni egy kávét addig?
Talán át se gondoltam igazán a kérdést. Kissé úgy tűnhet, mintha randira hívtam volna, ami nem állt szándékomba. Legalábbis addig biztos nem, amíg szolgálaton vagyok, azonban tényleg nem volt most mit csinálnom és inkább lennék valaki mással, mint egyedül.

_________________
Nakamaro
X-diák: Allen Black
Outsiders: Blood Man
Nakamaro
Nakamaro
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 59
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Feb. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn Henro
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 02 Aug. 2017, 14:29

A válaszodra Vincent megnyugszik, most, hogy tudja, nem gyanúsítod az öccsét, kicsit felenged.
-Igen, persze, majd elvégeztetjük a vizsgálatot - bólogat nem túl határozottan, valószínűleg nem csak azért, nem mert ismeri az eljárást, hanem mert tudja, hogy ha orvoshoz vinné az öccsét, ott rögtön kérdőre vonnák, amiért nem az intézetben van.
Amikor aztán az áthelyezésről beszélsz, már Bobby is figyelni kezd, és a vakáció hallatára ujjongásban tör ki.
-Huhúúú! Vakáció! - Kiabálja, és a kanapén kezd ugrálni örömében.
-Köszönjük - mondja neked Vincent, és mintha könnyek gyűlnének a szemében. - Tényleg köszönjük.
Sokat jelenthet a férfi számára, hogy az öccse legalább még egy ideig mellette marad, mielőtt megkezdődik a jogi herce-hurca az áthelyezés miatt. Ahhoz nyilván tudatni kell a fiú jelenlegi tartózkodási helyét, akkor pedig visszaviszik az intézetbe, amíg le nem zárul az ügy. Odakint az ajtó előtt Lee mosolyogva néz rád.
-Nem is tudtam, hogy a SHIELD-eseknek is van szívük - jegyzi meg viccelődve. - Van egy ügyvéd ismerősöm, aki szokott hasonló ügyeket elvállalni, beszélek majd vele, hogy nézzen be hozzájuk. Nem lesz egy könnyű menet, de elintézheti, hogy Bobby jobb kezekbe kerüljön. Az nyilván nem megoldás, hogy kiveszik az iskolából, az ő fejlettségi szintjével nehezen állná meg a helyét a társadalomban.
Ezután kávézni hívod a nyomozót, amire ismét elmosolyodik.
-Örömmel mennék, de sajnos rengeteg ma még a munkám. Viszont van egy tippem, ha nem veszi tolakodásnak - veti fel, és közben elindul lefelé a lépcsőn. - Volt az eddigi elméletében egy elég nagy feltételezés. Csak azért, mert Bobby elszökött az intézetből, arra következtetett, hogy ő okozta az áramszünetet is. Mi van, ha más okozta? Talán az áramszünet utána vissza is tért, mielőtt reggel észrevették volna, hogy egyáltalán kiszökött, és még mindig ott van. Talán elrejtette a szajrét, vagy van egy külsős társa. Még az is lehet, hogy az újabb akciójukat tervezik - ötletel Lee, aztán leértek a földszintre, ahol kiléptek az utcára.
-Csak egy tipp, de a maga helyében én ott keresgélnék. Sok sikert, Shima ügynök - bólint, aztán ha nincs több mondanivalód, akkor beszáll a kocsijába, hogy útnak induljon.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Nakamaro Szer. 02 Aug. 2017, 14:58

Vincent láthatóan kissé megnyugodott, mikor meghallotta, hogy az öccsét már nem tartom gyanúsítottnak. Ráadásul kimondottan örült, mikor mondtam neki, hogy Bobbyt nem visszük most magunkkal. Nem lesz könnyű ami ezután jön, de remélhetőleg jobbra fordul majd a soruk. Ezután elhagytuk a lakást és Lee-vel kezdtem beszélgetni.
- Ouch, ez fájt, nyomozó! Azt gondolja, hogy minden SHIELD ügynök hideg és szőrösszívű? Tény, a munkánk miatt gyakran keménynek kell lennünk. Sok mindent látunk, ami nem épp kellemes. Azonban én azért csatlakoztam, hogy legalább egy kis változást hozzak a világba. Szeretném az erőmet és képességeimet arra fordítani, hogy megvédjem és segítsem az embereket. Ez néha abból áll, hogy bűnözőkkel, terroristákkal harcolok, néha pedig abból, hogy egy beteg fiúnak és a bátyjának segítek - válaszoltam neki.
Sajnos az ajánlatomat azonban elutasította.
- Persze, megértem.
Mikor a tippjét említette, kíváncsian felvontam a szemöldökömet. Gyorsan el is magyarázta az ötletét. Elég jónak tűnt. Eddig nagyon a Bobby nyomra fókuszáltam, mivel az tűnt a legnyilvánvalóbbnak, de ezek szerint egész végig rossz utat követtem. Mondhatni nem láttam a fától az erdőt.
- Igaza lehet. Utána is járok. Remélem találunk valamit, mert ha megint üres kézzel térek vissza, akkor Dorothy hadnagy nem lesz boldog, hogy állandóan a segítségét kérem - mondtam nevetve.
- Még egyszer köszönöm a segítségét és minden jót
Kezemet felé nyújtottam búcsúzásként, majd elhagytam az épületet és beszálltam az autómba. Újra a telefonomat vettem elő és a hadnagyot tárcsáztam.
- Üdv, Shima ügynök vagyok. Úgy tűnik, hogy a Bobby Miles nyom zsákutca. A fiú mindössze a bátyjához tért vissza. Nem volt nála semmi, illetve a mentális állapota nem is olyan, mint aki képes lenni kitervelni és végrehajtani ilyesmit. Lee nyomozó adott egy jó tippet, aminek érdemes utánajárni. Lehet, hogy az elkövető vagy elkövetők az intézet lakója, azonban a lopott dolgokkal rögtön vissza is tért az intézménybe, így senki nem vette észre. Tudna végzést szerezni, hog átkutassuk a helyet, illetve ha megvan, akkor pár rendőrt odaküldeni, hogy segítsenek?

_________________
Nakamaro
X-diák: Allen Black
Outsiders: Blood Man
Nakamaro
Nakamaro
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 59
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Feb. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn Henro
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 02 Aug. 2017, 15:42

Lee elismerően bólint a védőbeszédedre, aztán kezet ráz veled, és elhajt a kocsival, amíg te is beülsz a saját autódba. Doherty hadnagy fel is veszi a telefont, és végighallgatja a tervedet.
-Értem, Shima ügynök. Máris hívom az ügyészt, hogy szerezzen végzést, és elküldöm az embereimet az intézetbe, hogy addig se léphessen meg az tettes, már ha tényleg ott van még. A végzés megszerzése eltarthat egy darabig, de egy órán belül szállítom. A bíró is lelkesebb lesz, ha elmondom, hogy a SHIELD nyomoz az ügyben. Sok sikert.
Ezután Doherty hadnagy bontja a vonalat, te pedig elindulhatsz az intézet felé.


//Folytatásnak már az intézethez írj.//

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Utcák és utak Empty Re: Utcák és utak

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.