A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye.

Go down

A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye. Empty A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye.

Témanyitás by Revans Szer. 22 Aug. 2012, 17:38

A szoba egy 20 méter átmérőjű 3 méteres belmagasságú, kör alakú helyiség, aminek közepén helyezkedik el egy szintén kör alakú asztal, és az asztal körül lévő székek, azokon pedig a gyűlésen résztvevők. Egy egyszerű lámpa lóg le a plafon középpontjáról, ez világitja meg a bent lévőket.
Az asztalnál helyet foglaló társaságtól, Tőletek, bármelyik kisgyerek azonnal pszichiátriai klinikai esetté rémülne félelmében. Itt van szinte mindenki, aki számit.
Drakula gróf, megszokott fekete frakkjával és köpenyével, hátrafésült, hajolajos, ében frizurás, karakteres arcával.
Az "Alien" filmekből jól ismert Xenomorph földönkivüli, hosszú, dupla-szájú, csillogó koponyáját megvilágitja lámpa fénye, fogsorából nyúlós nyál csöpög az asztallapra.
A Van Gogh festményre hasonlitó Ghostface maszkos sorozatgyilkos, jól megszokott késével, hosszú, egész testét fedő, chadorhoz hasonlitó öltözékben.
Egy maghatározhatatlan külsejű, de határozottan humanoid lény, "A dolog" személyében, akinek a teste, mintha ezernyi hernyóból állna, amik örökmozgó módjára nyüzsögnének.
Végül, de nem utolsó sorban egy piros, Erzsébet korabeli ruhát viselő, hamuszürke arcú, csinos nő, Báthory Erzsébet grófnő, aki jelen pillanatban boldog, és elégedett lehet, mert a szobában jelen pillanatban Ő a legszebb, ettől pedig szinte kéjes borzongás csiklandozza a gerincét.
A gyűlés éppen most kezdődött el, a szó pedig Drakula grófnál van.
Revans
Revans
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 60
Hozzászólások régi : 747
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Revans
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye. Empty Re: A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye.

Témanyitás by Azareus Csüt. 23 Aug. 2012, 16:14

Drakula végigméri az összegyűlt társaságot, majd hagyva egy kis hatásszünetet feláll, arca komoly és mindenki szemébe belenéz pár pillanatig. Egyetlen pillantása olyan, mintha belelátna a másik lelkébe, hiába borítja arcát maszk vagy más. Olyan, mintha látná mindenki bűnét, mindenki elmélyét, mindenki lelkét.
- Azt hiszem mindnyájan tudjuk, miért vagyunk itt. Művészek vagyunk, de ecsetünk elszáradt, agyunk elkopott, vörös festékünk, ami eddig oly sok boldogságot okozott már nem csillog a holdfényben. - kis hatásszünetet tart - Felkelőben a nap, új színeket hozva maga után, olyan színeket, ami életünket nyomorúsággá teszi. A küszöbünkön a probléma, a hajnal elérkezett, és ha nem teszünk valamit, akkor még rosszabb lesz. Szeretném, ha mindnyájan megosztanánk gondolatainkat az esettel kapcsolatban és dűlőre jutnánk cselekedeteinkben. Különben az éjszaka harcosai kénytelenek lesznek vékony fák árnyékában megvetni magukat ezzel eldobva büszkeségüket és életművüket. - mondja majd hátralöki köpenyét és leül, arckifejezése nem változik.

_________________
A Farkasölő
Azareus
Azareus
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 68
Hozzászólások régi : 1317
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Karakteradatok
Főkarakter: Azareus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye. Empty Re: A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye.

Témanyitás by Svarog Csüt. 23 Aug. 2012, 17:26

A xenomorph vadul forgatja a fejét, közben sziszeg, megpróbálja visszaszívni kicsorduló nyálát. Elég undorító dolognak tűnik, ekkor Drakula megszólal, ő volt az aki összehívta őket.
Az alien felemeli a kezét, közben feltűnően méregeti a Sikoly agykoponyáját.
- Ismerős a helyzet, a múltkor pár kuzinomat valami örült egy piramisba zárta a déli sarkon, majd predátorokkal harcoltatta őket. Attól hogy még egy hozzánk hasonló valami koponyáját aliennek nézte pár vérkocka, még semmi közünk azokhoz a rákképűekhez. - Felsziszegett. - Ja és még néhány másik kuzinom arról mesélt, hogy egy kisvárosban tízenéves fiatalokra vadászott, és ott is ott volt egy predátor, és a legutóbbi sztoriba meg se hívtak, csak valami sápadt űremberek voltak ott, meg valami félresikerült izé a végén.
Ekkor körülnézett.
- Ez durva, nem is tudtam, hogy tudok emberi nyelven beszélni.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye. Empty Re: A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye.

Témanyitás by Revans Csüt. 23 Aug. 2012, 23:22

(Off: Nem mondtam, de nálam nincs sorrend. Mindenki akkor ir, amikor éppen fent van, vagy éppen van ideje. Körváltás pedig akkor van, ha mindenki reagolt, megvárok mindenkit. )
Revans
Revans
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 60
Hozzászólások régi : 747
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Revans
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye. Empty Re: A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye.

Témanyitás by Kyra Emett Pént. 24 Aug. 2012, 01:54

Végig hallgattam mindazt, amit Drakula gróf és Xenomorph elmondtak az imént, valami szöget ütött az én fejemben is, igy hát meg is osztom ezt velük.
- Nem tudom a ti teljes történeteteket, nem igazán kisérem figyelemmel, hogy melyik lény mivel is foglalatoskodik éppen a szabad és vagy munkaidejében, számomra csak az tünt fel, hogy azok a lányok kiknek évszázadokon át riogattam már nem félnek tőlem! Sőt, egyenesen a szemembe nevetnek mikor kergetem őket, ez higyjétek el igazán felháboritó. Nem tudom mi történik itt, de valamit nagyon gyorsan tenni kell, ha nekünk akkor hát nekünk, de ez a jelenleg fennálló helyzet igazán tarthatatlan.
Körbe nézek a jelenlévők között, de senkinek nem tudok valami hatást leolvasni az arcáról. Úgy érzem mindenki meg van egy kicsit szeppenve a mostani helyzettől, mégsem látszik senkin sem félelem vagy riadtság szemernyi jele, talán szakmai ártalom lehet. Talán valami egészen más......
Kyra Emett
Kyra Emett
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 9
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Kyra Emett
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye. Empty Re: A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye.

Témanyitás by Bishop Pént. 24 Aug. 2012, 02:13

Egy ideig csak némán tekingettem lassan körbe, aztán tekintetem megállapodott az engem méregető idegen lényen, kicsit oldalra fordítottam a fejem és én is nézegettem, de nem nyerte el tetszésem ezért hirtelen elkaptam a tekintetem. Értelmeztem a hallottakat és egyetértek ezért közbe lassan bólogattam is, miközben az egyik késem holléte után kutakodtam a fekete ruhám alatt. Miután az idegen végzett, enyhén torzított hangomon én is felszólalok.
- Nekem is hasonló a problémám. Régen még kegyetlen gyilkosságokat hajtottam végre. Igaz egy-két kegyetlen viccet is csempésztem a játékba, de az csak a legbetegebbeket nevetette meg. Ma pedig már csak viccelődnek velem és lépten-nyomon kinevetnek, mintha egyáltalán nem is lennék félelmetes. És sajnos ma már sokak nincs kedvenc horrorfilmjük se. Nem tudom ezen hogy lehetne ténylegesen változtatni. Talán pont a változás jelenthet menedéket, az emberek az ismeretlentől félnek.
Rámutatok Drakulára, majd a Xenora is, hogy témában maradjak.
- Te. Első fellépésedkor senkinek nem volt fogalma arról mi is vagy, vagy hogyan nézel ki, mégis szépen megteremtetted a rettegés légkörét. Anélkül, hogy bármi igazán látványost tettél volna, pont az információ hiánya volt rémisztő. A vámpírokra, is ugyanez jellemző, a homályba burkolóznak és csak kétes eredetű mendemondák adnak róluk zavaros képet. És ugye amit az emberek nem ismernek és veszélyes, attól félnek. Lehet ez a varázs veszett mára el.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye. Empty Re: A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye.

Témanyitás by Sarah Pént. 24 Aug. 2012, 02:23

Csendesen, kényelmesen hátradőlve hallgatom az összegyűlteket, és nem mellesleg nyugodtan, talán kissé túlságosan is, de az előző személy, kit beolvasztottam, és felvettem az alakját... Nos ő ilyen volt, én pedig minden helyzetben tartom magamat a szerephez, hiszen ilyen vagyok, és meghazudtolnám magam, ha máshogyan tennék, legalább is most még. Karjaim összefűzve pihennek a hasamon, és így méregetem a többieket, de egyikben sem tűnik különösebben potenciálisnak, nem rendelkeznek olyasfajta vonásokkal, amiket ne sikerült volna összeszednem az eddig pályafutásom alatt, legalább is külsőre nem, de ki tudja, mindenesetre is sokáig legeltetem a tekintetemet a hosszú fejű teremtményen, az ő dns szerkezete mégiscsak mozgatja a fantáziámat... Az a nyelv... Egyszer meg fogom szerezni, de bármilyen nehéz is ez most, kénytelen vagyok elhalasztani későbbre, de csak idő kérdése. Érdekesség, hogy jómagam is a déli sarkon kezdtem a pályafutásomat, de nem hallottam még ezekről, mármint a hosszú fejűekről, a többiek pedig.... Csak nagyon keveset, jobban nem néztem még utána a dolgoknak. Mindenkinek van valami elégedetlensége, problémája, és számomra úgy tűnik, hogy nagyjából ez mindenkinél egyezik, nagyjából...
- Én élve emésztem meg, és olvasztom magamba az áldozataim nagy részét... De valami különös módon, ez az elmúlt időben mintha egyszerűen nem működne... Valaminek lennie kell a háttérben, valami nagynak, ami meggátol minket. - Mert más magyarázat nincs erre, legalább is, most nem tűnik logikusnak a többi lehetőség, ami magyarázhatja, hogy miért is így történnek a dolgok.
Továbbá előre hajolok a beszéd közben, az asztalra könyökölök és össze fűzöm magam előtt az ujjaimat ismételten, ezúttal száj magasságban, és annak kezdem támasztani a fejemet. Az, amit a maszkos alak mondott pedig... Nem hangzik ostobaságnak, talán igaza lehet, újítanunk kéne... Talán..

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye. Empty Re: A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye.

Témanyitás by Revans Pént. 24 Aug. 2012, 16:31

A szobában, a jelenlévők személyének ellent mondva, nyugodtan, és kúltúrált formában folyik a beszélgetés! Mi is lehetne ennél ékesebb bizonyitéka annak, hogy még a legbrutálisabb, legvérengzőbb lények is képesek összefogni egy közös ellenség, egy még náluk is nagyobb, ismeretlen veszélyforrással szemben!
A halál látszólagos "eltűnése" a világból talán megrémiszt titeket? Talán maguk a félelem okozói is félhetnek? Ironikus módon pont attól, hogy már nem félelmetesek, és létük csupán egy vicc lett?
A gyűlés egyelőre eredményes abból a szempontból, hogy jól látható, hogy létezhet összefogás köztetek, ami a probléma megoldásához, és saját, egyesek esetében hosszú évtizedeken át kiharcolt, jól megérdemelt helyeteket visszaszerséhez vezethet.
Revans
Revans
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 60
Hozzászólások régi : 747
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Revans
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye. Empty Re: A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye.

Témanyitás by Kyra Emett Pént. 24 Aug. 2012, 19:47

-Mindenki csak ugyanazt tudja mondani, amit mindannyian jól tudunk. Miszerint már senki nem fél tőlünk igazán, de ettől, hogy csak a puszta tényeket soroljuk fel, semmivel sem jutunk előrébb. El kell kezdenünk a terveinket kovácsolni. Először is, azzal a javaslattal állnék elő Önöknek, hogy mielőbb deritsünk fényt erre a homályba vesző relytvényre, arra, hogy mégis miért nem fél tőlünk senki! S majd ha erre rájöttünk, majd akkor rájöhetünk arra is, hogy hogyan vessünk ennek véget.
Kyra Emett
Kyra Emett
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 9
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Kyra Emett
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye. Empty Re: A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye.

Témanyitás by Azareus Pént. 24 Aug. 2012, 22:39

A gróf érdeklődéssel végighallgatja mindenki véleményét és panaszát, majd mindezen információt megízleli, morzsolgatja az agyában. Megvárja míg csend lesz a szobában, nem türelmetlenkedik. Különösen sokat legelteti a szemét a Xenomorph-on, különleges egy lénynek tartja.
- Ismerem a halált, tudom róla, hogy nem egyszerű előcsalogatni, eléggé magának való személyiség - Mondja a halálról, ami sokak számára egy természeti jelenség úgy beszél, mint a barátjáról, ami nem áll messze a valóságtól. - De ő biztosan tud választ adni kérdéseinkre.

_________________
A Farkasölő
Azareus
Azareus
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 68
Hozzászólások régi : 1317
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Karakteradatok
Főkarakter: Azareus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye. Empty Re: A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye.

Témanyitás by Svarog Szomb. 25 Aug. 2012, 06:53

A xenomorph felpillant, amikor Drakula a halálról beszél.
- Hát elég nehéz volt ide felhívni, ahogy láttom... Ohhh, bocsi, de idióta vagyok. Egy kis közép amerikai vagy európai ország fordítója, valamiért Halálnak nevez engem, Nyolcadik utas a halál. Azon a hajón volt egy macska, és így csak kilencedik lehettek. Bolygó neve Halál, Megoldás a halál, Feltámad a halál, ahhoz semmi közöm, műanyag, digitális pixeldögök kergették benne Ripley-t. A harmadik alkalommal annyira bíztam a sikerben, hogy a kutyámat küldtem el abba a börtönbe. - Lehajtja a fejét. - Szegény Morcos úr.
Magában felsóhajt. "Riplleyyyy". Ekkor veszi észre, hogy a Dolog őt nézi, felsóhajtana, hogyha képes lenne lélegezni, de ő valami membránon vagy nem tudja min lélegzik. És Drakula is őt nézi.
- Hogy tőlem várjátok az ötletet? Mit szólnátok, hogy ha beférkőznénk a mostani műfajokba, amik minket komolytalanná tettek. Tinifilmek. - A Sikoly felé nézz. - Bocsi. Nyálas szerelmes filmek, és kavarnánk egy kis káoszt? Na?

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye. Empty Re: A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye.

Témanyitás by Bishop Vas. 26 Aug. 2012, 11:19

Felmerül egy lehetséges segítő, maga a Halál, nos lényegében az én jelmezem is valamilyen szinten a Halál egyik megjelenését, vagy képzelt megjelenését szimbolizálja, így tényleg lehet valami a dologban. Talán ő tudja miért nem tudunk senkinek sem ártani, vagy mégis mi velünk most a konkrét probléma. Közben érkezik egy felvetés a Xenomorph részéről, soha nem gondoltam volna, hogy egy ilyen nyáladzó vadállat képes ilyeneket összekombinálni. Ránézek és lassan jobbra-balra forgatom a fejem, jelezve számára, hogy arra semmi esély, hogy én nyálas helyzetekben szerepeljek.
- Ha a Halál segíthet, akkor meg kell próbálkoznunk ezzel. Muszáj valami konkrétumot megtudnunk, hogy ne a sötétben tapogatózzunk.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye. Empty Re: A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye.

Témanyitás by Sarah Hétf. 27 Aug. 2012, 02:57

Továbbra is felváltva vizsgálgatom a jelenlévőket, bár sokak megnyilvánulását már nem igazán tudom annyira értékelni, mint ahogyan az előbbi pár percben tettem, például a hosszú fejű teremtményét sem igazán. Úgy viselkedik, mintha tőle várnánk magyarázatot, de kétlem, hogy így lennénk vele, legalább is én nem, így pedig a jelenlegi megnyilvánulása teljesen fölöslegesnek van elkönyvelve, magamban természetesen, az pedig, hogy másszunk be nyálas filmekben... Nem, fölösleges, bár talán nem ostobaság. Mindenkit csendben hallgatok, és ezúttal nem érzem úgy, hogy bármi érdemes hozzáfűznivalóm lenne, ha elő kell csalogatni a halált és valaki tényleg képes erre, nem pedig csak félreértés van a dolgok mögött, akkor jobb lesz, ha minél hamarabb túlesünk a dolgon, ehhez pedig fölösleges lenne megkérdezni, hogy " s mégis hogyan csináljuk? " hiszen ha valaki képes rá, akkor alapvetőnek látom, hogy meg is osztja velünk, vagy csak egyszerűen teszi a dolgát, ahogyan most kell. Így hát továbbra is csendesen ülök és figyelek, ténylegesen semmi sem változik, ugyan úgy ülök és fürkészem a társaságot a tekintetemmel, mely talán kíváncsinak mondható, de mint tudjuk, ez is csak egy jó álca, hiszen már mindent láttam korábban, amire kíváncsi lehettem volna, s ennek köszönhetően már megvannak a terveim.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye. Empty Re: A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye.

Témanyitás by Revans Szer. 29 Aug. 2012, 01:46

A beszélgetés közben Báthory grófnő Te elinditod a tervezgetést, Drakula gróf, Te felvetsz egy használható ötletet, a többiek pedig felszedik a megkezdett gondolatszálakat.
Ki közületek jó uton halad rajtuk, ki a szálak közül a kevésbé helyeset választja.
A teremben lévők közül közben páran továbbra is méregetik az alkalomszülte társaikat, bár mindegyikőtök más okból. A Gróf puszta érdeklődésből, Ghostface csodálkozása miatt, bár az arca egyáltalán nem látszik, igy ezt senki sem tudja rajta kivűl, A Dolog pedig prédára lesve, és terveit szövögetve.
Xenomporh, Te nem nézegetsz senkit, viszont megmutatod egy új arcod: egy megbántott, és bosszúszomjas lényét, akit vérig sértettek a róla szóló sok marhasággal.
A beszélgetéseteket egy halk kopogás zavarja meg a szoba fémből készült ajtaján.
Ezután az ajtó, klisészerűen, nyikorogva kitárul, és valahonnan egy villámlás világitja meg az ajtóban álló alakot. Ami csak azért fursa, mert vihar nincs, csak villámlott... valahogyan!
A felvillanó, az éjszakát fényes nappallá változtató égi jelenség világossában mindannyian felismeritek, ami nem nehéz, hiszen pont úgy néz ki, ahogy a Halálnak ki kell néznie. Horihorgas, az egész testet fedő, csuklyás, fekete ruhát visel, ahogy az tőle megszokott.
Ám valami mégsem teljes ebben a képben. Valami hiányzik, és a szemfülesebbek közületek ( gyakorlatilag mindegyikőtök a Xenomporhon kivűl, akinek se füle, se szeme nincs ) már látják is, hogy mi az: nincs nála az elengedhetetlen kasza!
Még pár másodpercig, teljesen szótlanul áll az ajtóban, megteremtve a megfelelő drámai hatást, majd érdes, egy rézdarabon húzogatott reszelőhöz hasonlitó hangon megszólal:
- Bocs a késésért - kedzi. - Sajnos... - itt egy pillanatra megáll. Habozik, mintha keresné a megfelelő szavakat, amikkel leirhatná a helyzetét, - ... egy kicsit, hogy is mondjam... problémás volt az idejutásom - azzal se szó, se beszéd leül az egyik szabadon maradt székre, Drakula gróf mellé, akinek csendesen biccent egyet, egyfajta külön üdvözlésként. - Lemaradtam valamiről? - kérdezi, mindegyikőtökhöz intézve a kérdést.
Revans
Revans
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 60
Hozzászólások régi : 747
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Revans
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye. Empty Re: A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye.

Témanyitás by Kyra Emett Szer. 29 Aug. 2012, 20:28

A Halál megjelenése természetesen senkit nem érintett váratlanul. Kétségkivül neki is meg kellett itt ma jelennie hiszen kinek van nagyobb szüksége a halálesetekre nála?! Úgy gondolom most majd mindenki tőle fogja várni a kérdéseink megmagyarázását, ámbár az a furcsa megérzésem támadt, hogy a válaszokat tőle sem fogjuk megkapni! Igy hát megválaszolom a kérdését.
- Úgy érzem senkit sem kell bemutatnunk Neked, hiszen valamennyiünket ismerhetsz már jól. Lemaradni azt hiszem nem maradtál le semmiről sem. Ahogy végignézek rajtad s felfedezem felszerelésed beli hiányosságaidat egyből kikövetkeztetem, hogy te is ugyanúgy tudsz az emberek úgy mond "halhatatlanságáról" mint mi itt mindannyian. Az eset ezen részén már túl is léphetnénk akár. Itt már csak tettekre és válaszokra van szükség.-most már nem igazán tudom leplezni idegességemet, miközben beszéltem önkéntelenül álltam fel s szinte körbejártam a szobát. Inkább leülök s megvárom ki mit reagál a szavaimra.
Kyra Emett
Kyra Emett
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 9
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Kyra Emett
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye. Empty Re: A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye.

Témanyitás by Bishop Vas. 16 Szept. 2012, 12:59

Az emlegetett Halál, hamarosan egyszerűen bekopog az ajtón és belép a terembe, Sikoly rögtön kiszúrja, hogy nincs nála a méltán híres kaszája, ami meglepő. A teremben már így is éppen elég fura különös alak van, már tényleg csak a Halál hiányzott a képből. Ghostface felrakja mind két kezét az asztalra és ujjait a hegyeknél szépen összeilleszti, gondolkozik az elhangzottakon, az első fázisnak már valóban vége, tisztázva lett, hogy mi is a probléma, és hogy az mindenhol megegyezik, ideje lesz tényleges megoldást keresni. Ő nem ideges mint a többiek, sohasem volt az, mindig valahogy meg lehet oldani a helyzetet, ez soha nem volt probléma, a gondok inkább ott kezdődnek, hogy egyiküknek sincs fogalma arról, hogy hol is kellene kezdeni, vagy hogyan is kellene csinálni. Sőt még az emberek sebezhetetlenségére sincs jó magyarázatuk.
- Igaz -mondom az előttem szólónak- ideje lenne a tettek mezejére lépni. Csak az a gond, hogy nem tudjuk konkrétan mit is kellene tennünk, hogy a helyzet megváltozzon. Lehet több információ kellene. Hogy is kezdődött ez az egész?

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye. Empty Re: A Rémségek titkos találkozójának, és rendkivűli, vészhelyzeti gyűlésének helye.

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.