Jonah Wright szobája

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Jonah Wright szobája Empty Jonah Wright szobája

Témanyitás by Tyranis Hétf. 08 Okt. 2012, 09:42

Jonah szobája, a szobában minden szanaszét dobálva, a falon néhány poszter, a földön könyvek - főleg jogi - , a ruhái, a bakancsa, üres üvegek. Szóval a szobáról bármi elmondható csak az nem, hogy rendezett lenne.

A szoba miután már a föld alól a felszínre lehetett költözni és a holijai is megérkeztek:
A szobája mérete teljesen átlagos, a berendezés, azonban már valószínűleg kevéssé. Jonah, az Aranyifjú igen sok dolgoz hozatott el ide, ebbe értendő volt sok könyv, ezek főleg jogi és történelem könyvek, de van köztük néhány elektronikai is, meg horror, krimi és scifi regények is. A szobájában van egy nagyobb plazma tévé, hozzá videójátékkal, megannyi film és játék dvd, egy laptop. A falakon provokatív poszterek, még egy szekrény található a szobában a ruháinak, és az ágy. A fürdő és a mosdó pedig a szobához követlenül nem tartozik, hanem a folyosón van közel szobához.

Jonah Wright szobája Jksn
Jonah Wright szobája Szoba2

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jonah Wright szobája CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Ammon Einarson Vas. 03 Feb. 2013, 15:10

/- előzmény tévéterem -\

Az ajtót kinyitja és szól " üdv nálam". Elsőre szó nem jön ki a számon és csak csendben lépek be a szobába és nézek körbe. A kis fagyás után sikerül is végre megszólalnom is.
- Hogyan találsz itt meg bármit is? Ne érts félre nálam sincs rend de ez még engem is felülmúl!
Kidekorálva is kivan a szobája. Plakátok fenn mindenhol valamien electronikai kütyü. Talán még jobb tv-je is van mint a tv szobában lévő. Nem semmi. Aztán a tv-nél még kiszúrom a konzolt is.
- És - pördülök meg a sarkomon felé miközben tarkóra teszem a kezemet - miféle verekedős játékod van akkor?

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Tyranis Vas. 03 Feb. 2013, 15:33

//Előzmény: Tévéterem//

- Majd igyekszem nem arra gondolni, hogy meg akarlak ölni – vigyorgott tovább.
A dicséretre megtorpant egy pillanatra és megvonta a vállát, utána megvakarta a tarkóját, mintha nem igen tudta volna néhány másodpercig, hogy erre mit is feleljen.
- A „kék vér” velejárója – mondta végül. – Még járni sem tudtál, de már elvárják, hogy úriemberként viselkedj. Az aranyélet árnyoldala, tudok én, csak nem akarok. Aki kiérdemelte a szememben és megérdemli, az meglátja, egyébként felesleges. A suliban belefáradtam, hogy így kéne viselkedni, évekig jófiú voltam, aztán eluntam. A sulin kívül pedig e nélkül is a pénzes kölyöknek, vagy ficsúrnak könyvelnek el, akkor meg már felesleges játszani, hogy megkaptam azt a nevelést, hogy az elnök mellett is feltűnhetnék a tévében, vagy bármelyik partiján megállnám a helyem.
A szobába érve, amikor mind a ketten bent voltak becsukta maga mögött az ajtót, majd Gail mellett az ágyhoz ment és az ágy előtt ült le a tévé elé úgy, hogy a lány is elférjen.
- Ülj le nyugodtan, a zseni pedig átlátja a káoszt – vigyorodott el újra. – Nézzük verekedős… van kick-box legújabb, aztán valami képregényhősös Marvel vs. Capcom legújabb verzió, azt hiszem, hogy a 10.es számú. Ezek multiplayerek, ha ki akarod próbálni, hogy mit tudsz ellenem!
Megköszörülte a torkát és megtördelte újra az ujjait.
- Az igazi ok, ami miatt beszélni akartam veled, a bronxi srác elhozatalakor Morsus adott egy jó feladatot. Fogadást kötött Thorhalla-val – arcán egy ragadozó vigyor jelent meg, mint aki igazán elemében van éppen.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jonah Wright szobája CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Ammon Einarson Vas. 03 Feb. 2013, 18:27

Kicsit pszihopata lett ez a mondata a vigyorgásával a végén, hogy nem próbál majd a megölésemre gondolni de legalább tudom, hogy vette a lapot, hogy nem igazán fogok "csalni" a játékban. A kékvérűs dolog meg furcsa, jó nekem fura mert én sose forogtam még a közelébe sem az ilyeneknek és ő se igazán viselkedett még úgy a közelemben. Mindig csak a többiek vérét szívta valamivel.
- Akkor azt hiszem megtisztelve érezhetem magamat, hogy nem a bunkó feled mutatod nekem.
Mosojgok rá majd lehuppanok én is az ágy elé a földre. Aztán elmerengek az említett két játék címen és egy hangos hümmögést követően jutok csak döntésre.
- Nem is tudom. Legyen az a marvel vs capkon, capcom. Csak jó lehet ha már a tizediknél járnak. És mehet a multi, de ne számíts sokra elsőre.
Mikor megköszörüli a torkát nézek rá kérdőn fel a játékok dobozának vizsgálásából és nekikezd a nagy miért is akart beszélni velem. Először még az aha persze feladatot kapott Morsus-tól gondolom valahogy el akarja sunnyogni, aztán meg jön a másik része, hogy az meg Thorhalla fogadást kötöttek. Nem tudom, hogy mégis hogy lett köze akkor neki ehhez az egészhez de nem tetszik az az arckifejezés amit felvett.
- Nem vagyok biztos benne, hogy akarom tudni, de mégis miféle feladatod lehetne kettőjük fogadásában és miért csinálnád meg?

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Tyranis Hétf. 04 Feb. 2013, 11:57

- Meg aztán minek törjem magam, ha úgysem érdekel, hogy mit gondolnak – tette még hozzá. – De annak, khm… nem fontos.
Előásott az ágya elől egy kis füzetet, aminek az elején az említett játék volt a logója. Egy kiadvány volt ahhoz. Kinyitotta az egyik oldalon, ahol a karakterek* voltak láthatóak.
- Ezek a karakterek mind játszhatóak – magyarázta. – Van benne néhány hasonlóság az itteni világgal. Pl Apokalipszis, egy hasonló fazon akarta szétverni tavaly a kikötőt, azt is Thorhalla oldotta meg. Aztán az a Sólyomszem, ezen a néven fut Miller ügynökünk is… a szöszi másik fele. Meg a Szellemlovas, ezt a nevet viseli az idióta nagyokos Consti. Aztán van benne egy Jégember is, mintha magamat hallanám – vigyorodott el szélesen. – Szóval közülük lehet választani.
A kérdésre még inkább elvigyorodott.
- Az öregnek feltettem egy kérdést, hogy vajon a frissen felépült suli is úgy végzi-e majd, mint az előző, azaz felrobban-e. Mire ő azt felelte, hogy ezt én fogom felrobbantani. És, hogy erre fogadott is Thorhalla-val. Ha Morsus nyer, akkor össze kell hoznia a nőnek engem egy valkűrrel. Egy igazi istennővel, végre bebizonyíthatom, hogy a Föld legnagyszerűbb szeretője vagyok! Ez egy olyan ajánlat, amit nem lehet kihagyni! És ebben kell a segítséged.

//Vegyük úgy, hogy a mostani játékra a még nem létező 10-re minden karakter játszható mrgreen//

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jonah Wright szobája CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 04 Feb. 2013, 16:00

Hejeslően bólogatok, végül is igaza van, ha valaki nem érdemli meg akkor miért adná meg. Mondjuk én inkább megadom a tiszteletet mindenkinek és ha nem érdemli meg akkor vissza veszem azt. De ez már az a rész amit embere válogatja. A tekintetem és a figyelmem is átirányul a kiadványra amin a karakterek voltak. Amiket felsorolt tényleg olyan mintha innen rántották volna be őket. De azért van még jó pár azon kívül is. Volt is amik tetszettek de egy volt ami igazán megtetszett de annyira nem jutok szóhoz utána. Azt a fogadást kötötték, hogy ő felrobbantja a sulit?! És még valkűrt kap érte?! Hát nem igazán kell bíztatni a dologra főleg a hozzáállása, hogy ő micsoda, a legnagyszerűbb szerető a földön.
Hangosan röhögök fel.
- Ez... jó, ez nagyon jó volt. - préselem ki magamból nagynehezen miközben szakadatlan röhögök. Ez a z év vicce. Még a könnyem is kicsordul. Nagy levegők után kapok miközben megtörlöm a szememet.
- Persze adonisz, felrobbantjuk neked a sulit egy valkűrért. - Fújok egy nagyot és sikerül abbahagynom a röhögést és a könnyezést tőle. - És most komolyan mit akart tőled.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Tyranis Kedd 05 Feb. 2013, 01:47

Addig már nem jutottak el, hogy karakterek is válasszanak, hogy mivel fognak játszani. Abban biztos volt, hogy valamilyen extrém reakciót fog kapni a lánytól a felvetésre, hogy mi is a feladata, de arra nem számított, hogy pont ezt. A hülyének nézik és nem veszik komolyan valahogyan nem szerepelt a listán, ami ekkor következhetett. Okés, abban egyet kellett értenie, hogy a helyzet komikus és ez egy olyan feladat volt, amit nem igen hinne el ő sem, ha hallana. De az biztos, hogy benne lenne, már csak a poén kedvéért is. A homlokát ráncolta össze, amikor jött a kérdés, hogy mi is volt valójában a feladat.
- Már mondtam, ezt.
Most sem hangzott jobban, mint elsőre, de akkor is ez volt az igazság.
- Thorhalla és Constantine nem hitték el, hogy megteszem, így erre fogadtak. Morsus szerint képes vagyok rá és ezért erre még ösztönzésnek beletette a valkűrt a fogadásba, nehogy nemet mondjak. És nem is áll szándékomban meghátrálni.
Arcán győzedelmes vigyor jelent meg, mint aki már most a levegőbe repítette a teljes iskolát.
- Újra felteszem a kérdést, benne vagy? És mielőtt felteszed a kérdést a válaszom, a valkűr dögös. Bár téged valószínűleg ez nem érint, vagy igen? – tette fel az utolsó kérdést feménykedve.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jonah Wright szobája CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 07 Feb. 2013, 12:40

Leesett az állam. Szó szerint tátott szájjal bámulok Jonah-ra aki csak megerősíti amit előbb mondott. Ez-ez-ez... Ez nem valami kis csíny, hogy bevágsz egy ablakot vagy bűzbombát robbantasz be valakinek a szobájába. Mi a fene baj van ezzel a hellyel ?! Pont Jonah az akit nem kell kétszer bíztatni az ilyenekre.
Még mondja utána, hogy a valkűr dögös és hogy érint-e.
- Mi? Nem, jesszus. ISTENEM, mi a fene jár a te fejedben ilyenkor! Nem egy csínyről beszélsz itt te! Belegondoltál egyáltalán abba, hogy a professzor mit fog veled művelni?! Sokra mész egy valkűrrel utána.
Sóhajtok egy nagyot és megdörzsölöm két kezemmel az arcomat. Aztán meg még fogom tovább a fejemet. Miért pont ezt a helyet? Ez nem kis sufni hanem egy cseszett nagy épület...
- Érdekel egyáltalán a dolog következménye vagy csak bizonyítani akarsz? A válaszodtól függ, hogy segítek-e neked.
Veszem el a kezemet az arcom elől közben és felnézek rá. Grá, miket beszélek, nincs az az isten, hogy ez az egész jól jöjjön ki.
- Meg mi hasznom lenne belőle?

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Tyranis Csüt. 07 Feb. 2013, 13:37

A fiú jót mulatott azon, hogy a lány tényleg nem hitte el, hogy ez volt a feladat és a felajánlás. A tátott száj elárulta mindezt. Bólintott, tudta, hogy ez nem olyan aprócska csíny, mint amiket eddig csinált. Bár ott is volt jó néhány nagyszabású, de komolyabb anyagi kárt nem okozott. Eléggé biztosra vette, hogyha ezt megteszi a leendő fizetései és a vagyona jelentős része arra fog elmenni, hogy kifizesse a profnak a hely újraépítését.
- Chuck legyen az én gondom – mondta.
Bizonyítás, vagy csak nem érdekli? Ez igazából kérdés sem volt számára, hogy melyik is a helyes válasz.
- Nem kell bizonyítani, ha nem tudnák, hogy meg merem tenni, fel sem merült volna ez – mondta. – Így ebből jön, hogy nem igazán érdekel, hogy mi lesz a következménye rám nézve, így ne aggódj számíthatsz rá, hogy mindent magamra vállalok, hogy rávettelek, megzsaroltalak, lefizettelek a segítségért.
El kellett gondolkodnia, Gail nem kap valkűrt, egyébként is nő, így maximum Einar-t ajánlhatná felé, de azért Thorhalla kibelezné, ha így lenne. Akkor viszont egyetlen egy dolog maradt.
- Mit szeretnél? – kérdezte. – Bármit kérhetsz és biztosíthatlak, hogy megszerzem, megkapod. Legyen az akár, hogy valamelyik híres bokszolóval találkozhatsz, vagy kell bármi ahhoz, hogy nyithass majd egy saját klubot, ha ennek vége van és végre nem leszünk politikai rabok. Vagy, amit csak akarsz, még az is belefér, hogy többé nem akarsz látni.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jonah Wright szobája CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 07 Feb. 2013, 19:21

Nem bizonyítás, tényleg csak nem érdekli. Mindent magára vállal, oké ez egy pont neki de még így sem vagyok biztos benne, hogy nem kapnék én is büntetést érte ha kiderül, hogy benne voltam. Mmmm, várjunk csak! Miért gondolkozok máris úgy mintha bele mentem volna? Áh ez most mindegy. Aztán rátért a lényegre is, hogy mit szeretnék a segítségemért cserébe. Sorolt is fel pár dolgot ötletként de nem tudom most így hirtelen mit is kérnék. Karba fonom a kezeimet és még az arcomra is kiül ahogy már már erőltetve gondolkozom rajta. Aztán végül elvigyorodok és felnézek rá a halványan gonosz vigyorral.
- Végül is nincs edzőpartnerem. Legyen ez, segítek neked ha edzesz velem. De persze ha úgy érzed az nem menne lehetsz csak simán az adósom is, aztán valamikor behajtom rajtad.
Nézek rá, közben lekönyöklök a térdemre és megtámasztom a fejemet. Úgy is tudom, hogy nem fog velem edzeni, nem úgy néz ki mint aki akár egy úját is mozdítani ilyen téren de azért kíváncsi vagyok, hogy tévedek-e.
Aztán meg úgy is ráérek gondolkozni, hogy milyen büntetést fogunk kapni. De akkor is kételkedem benne, hogy megfog történni. Remélem legalább még egy ideig tervezgeti. Ha későbbre tervezi akkor lehet, hogy még látni is fogom. Az mekkora lenne, bár kétlem, hogy értékelnék-e a dolgot mint egy fogadás nyerés ha végül nem csinálja meg csak én láttam, hogy meg fogja tenni.
- De még egy dolog. Ne értsed félre, még mindig hülye ötletnek tartom. De kíváncsi vagyok, hogy tényleg elmersz-e menni addig.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Tyranis Pént. 08 Feb. 2013, 11:35

Ahogyan Jonah látta, hogy a társnője nekiállt erősen gondolkodni már tudta, hogy nyert ügye van. Ismerte ezt az arckifejezést, általában ilyenkor a beszélgetőpartnere már elbukott és még magát próbálja meggyőzni arról, hogy miért is ne menjen bele abba, amit a srác javasolt. Vigyora csak szélesebb lett, amikor a lány kimondta, hogy benne van. Persze olyasvalamit kért, amiről szó sem lehetett, majd pont ő fogja hagyni, hogy a lány őt ütlegelje edzőpartnerség címén, így a második javaslat határozottan tetszett neki, hogy az adósa marad.
- Inkább az adósod maradok – mondta. – A verekedés igencsak távol áll tőlem. Inkább kérek golf ütőt, vagy vadászpuskát, vagy vívótőrt…
Bármit, ami kellően sznob, a verekedés számára távoli dolog volt, neki ehhez nem kellett értenie a testőrök, amikor éppen voltak megoldották helyette.
- Mi lenne, ha meggyőzném Einar-t, hogy gyakoroljon veled? Az adósságon felül – ajánlotta.
Bólintott, amikor a lány végül belement, de ő is nagyjából csak azért, amiért a fogadás is megszületett alapból, hogy lássák, hogy tényleg megmeri-e tenni, azt, amit.
- Azért fáj, hogy nem nézi ezt ki belőlem senki – mondta megjátszott drámaiassággal. – Ha felrobbanni szó szerint nem is fog, de leégni biztosan.
Megropogtatta az ujjait.
- Nem nehéz elérni, csak egy kis fagyás a vezetékekben, szikrákat okoz, hasonló gond a főelosztónál a generátor környékén és bumm! Kész is! – magyarázta.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jonah Wright szobája CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 08 Feb. 2013, 18:49

Hát jó lett volna ha segít edzeni, persze kcsit jobban is fogalmazhattam volna mert nem őt akartam ütni, jó valamennyire de nem vagyok gonosz , tudom, hogy nem igen volt bármiféle előtörténete a küzdősportokkal kapcsolatban de ezt el is mondja, hogy távol állnak tőle ezek a dolgok. Az viszont, hogy az adósságon felül megpróbálná meggyőzni Einart, hogy eddzen velem kicsit meglep. De jó ötletnek hangzik. Nem szalasztanék el egy ilyen lehetőséget de azért tartok is tőle, hogy elkezdene okítgatni meg minden és átcsapna az egész oktatásba mintsem amit én keresek, de egy próbát megér a dolog.
- Einar mi? Jól van megegyeztünk.
A dráma kiránynős megmozduláson elmosolyodom de lefagy a mosoly amikor már olyan könnyedséggel van is már ötlete, hogy miképp fogja megnyerni a fogadást, hogy muszáj vagyok majd megkérdezni, hogy én végül is hogy fogok neki segíteni.
- Egyébként ne úgy tekints rá, hogy nem hiszik, hogy megteszed. Inkább úgy, hogy remélik, hogy nem fogod. - kinyitom közben a flakont - És nekem mit kell csinálnom majd. Mert így hirtelen nekem úgy tűnik megvan a terved máris és egyedül is megtudod csinálni.
Majd a kinyitott palackból megiszom a még megmaradt kólámat. Nem robban fel, lehet csak kigyullad. Már ijesztő kicsit a hozzá állása a dologhoz. Teljesen elvakította volna a valkűr gondolata már vajon? Nem hiszem el, hogy valakit ennyire nem tud érdekelni.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Tyranis Szomb. 09 Feb. 2013, 11:11

Nem tagadhatta, hogy nagy kő esett le a szívéről, amikor Gail elfogadta, hogy nem kell neki bokszzsákot játszania, hanem Einar is tökéletesen meg fog felelni. A fickónak pedig elég volt néhány üveg mézsört, esetleg valamilyen bort felajánlani ahhoz, hogy igent mondjon. Így ez is le volt végre tudva.
- Nagyszerű! – mondta ki hangosan is. – Kezet rá!
Ezzel nyújtotta is a kezét egy kézfogásra, hogy hivatalossá is tegye az egészet. Elgondolkodott a következő felvetésen, hogy remélték, hogy nem teszi meg. Ez egy igencsak új megvilágításba helyezte az egész kérdést. Gondolkodott, aztán mint a villámcsapás jutott az eszébe az, amit elméjében keresett, a jogi tanulmányai és olvasása közben.
- Nem tudom, hogy mennyire vagy járatos a jogi dolgokban, de a felbújót legalább ugyanolyan szigorúan szokás megbüntetni, mint azt, aki végrehajtja, amire felbujtották. De Amerika történelme során nem egyszer fordult elő, hogy az kapott súlyosabb ítéletet. Ha tárgyalásra kerül a sor, ezzel is védekezhetünk.
Az öreg Chuck minden bizonnyal kiakadna ezen, hogyha jogi úton és az ahhoz vezető dolgokkal kezdene védekezni. Lenézett a földre.
- És hogy állsz a karakterválasztással? – kérdezte.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jonah Wright szobája CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 09 Feb. 2013, 14:07

Eltökélt tekintettel nyújtom én is a kezemet és kezet rázok vele. Persze még mindig ott vannak a dolgok de inkább már azt tekintem problémának, hogy miképp fogjuk ezt az egészet megúszni utána. Mert a megvalósításra tervei már vannak. A jogi blablás dolgon csak megvakartam a fejemet.
- Nekem tök kínai az egész jogi hacacáré. De jó tudni, hogy az egészet rájuk tudjuk kenni.
Vigyorodom el majd a karakterválasztás kérdésére bólintok egyet és mosolygok mint aki biztosnak érzi, hogy meg is fogja verni vele ellenfelét a játékban hiába nem játszott még ezekkel sose előtte.
- Ez az Iron Fist csávó lesz a választásom. Esélyed sincs!
Mondom eltökélten és büszkén mintha vérprofi lennék. De ettől függetlenül tudom, hogy mi lesz ennek a vége. Nem kell hozzá a jövőbe látás, hogy tudjam. Csúnyán le leszek gyalázva a játékban. De akkor sem fogom hagyni magam. Sőt, a győzelemre fogok törekedni!

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Tyranis Vas. 10 Feb. 2013, 12:08

- Naná! – vigyorgott. – Olyan védőbeszédet el tudok mondani a védelmünkben, akár már most improvizálva, hogy hajaj! A legtöbb bíróság még nekünk fizettetne egy csomó kártérítést, hogy mit művelnek a „befolyásolható” gyerekekkel.
Figyelte, hogy kit választ ki a lány, szóval Vasököl, akkor neki is valami hasonlóan jót kellett választani a másik oldalról, mert mégis vs volt a játék neve azaz nem küldhetett egy másik képregényhőst a képregényhőssel szembe. Legalább is olyat nem, akik elméletileg egy oldalon állnának. Végigfutotta a nevet, majd az egyiken megállapodott a tekintete. Annak idején látta az ebből készült animét és még játszott is számítógépen, illetve konzolon a fickóval, a Devil May Cry főszereplője, badass a kardjával és a két pisztollyal, ahogyan démonokat szeletel.
- Akkor én… Dante-t választom a DMC-ből – mondta.
Előre hajolt és bekapcsolta a konzolt, hogy a játék betöltődjön.
- Remélem Chuck nem találja ki, hogy adjam le a játékaimat a közösségi szobához, hogy mindenki játszhasson velük.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jonah Wright szobája CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 11 Feb. 2013, 20:20

Mosolyogva kacagok egy kicsit.
-Mert mi annyira befolyásolhatóak vagyunk.
Nem semmi az, hogy mennyire tudna érvelni ezzel a jogi maszlaggal. Nekem még halvány fogalmam sincsen még az alapokról se annyira. Bár a mostani helyzetben még talán tudom is minden jogomat így. Mit művelne Jonah egy ülésen ahol felszólalhatna. Félelmetes még bele gondolni is, nem mintha figyelnének rá vagy adnának a szavára akár most, akár később de attól még érdekes lehetne.
Hümmögök egy rövidet mikor mondja, hogy ő kivel fog játszani. Dante... Pont annyit mond mint a rövidítést amit utána vág de, majd meglátom. Míg ő előrehajol és bekapcsolja a gépet én megfogom az egyik kontrollert és törökülésben elhelyezkedem kényelmesen. A professzor és a konzol áthelyeztetésén picit elgondolkozom.
- Nem hiszem, hogy a többiek annyira oda lennének ezért.
A prof említése miatt most eszembe jutott, hogy akartam vele beszélni, hogy hátha tud segíteni a látomásokkal kapcsolatban. De nem tudom, hogy tudna-e segíteni. Mármint biztosan csak most, hogy ebbe a fogadás dologba beavatott Jonah nem tudom, hogy jó ötlet-e megkérni a proffot, hogy nézzen bele a fejembe és segítsen megérteni a látomásaimat. Ki is ül az arcomon, hogy elgondolkoztam valamin nagyon pár pillanatra majd megrázom a fejemet. Leteszem a kontrollert az ölembe és két kézzel a magasba ütök.
- Győzelemre fel! - a lelkes arckifejezés helyét átveszi a bizonytalanság és leeresztem a kezemet. - Hogy is kell irányítani ezt?

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Tyranis Kedd 12 Feb. 2013, 11:44

- Én az vagyok – vigyorodott el. – Pszichiátriai papírom is van róla úgy hat éves korom óta – ismerte be. – Már-már beteges kényszer arra, hogy pontosan az ellentétét tegyem annak, amit mondanak. Tudományos nevén fitóma.
A többit, hogy hiperaktív és diszorientált már meg sem említette, azok valahogyan eltörpültek a legsúlyosabb mellett. Persze ezek is csak későn derültek ki, révén a szüleit nem is igazán érdekelte, hogy mi van vele. Ez van, ha nem várt gyerek az illető és a szülőknek a karrier és minden más fontosabb, mint a saját gyerekük. Az élet szívás volt, a pénz pedig nem minden, a szegények jobb körülmények között éltek, mint ő, mert a szeretetet nem lehetett pénzért megvenni.
- Remélem is, hogy nem lennének – mondta. – Így megmarad nekünk.
Irányítás, a lány kezébe adta az egyik joystick szerűséget.
Jonah Wright szobája Ps303
- Neked csak a négy-négy gombbal kell törődnöd, illetve a két mozgatható karral – kezdte magyarázni. – A két karral tudod irányítani, hogy milyen irányban mozogjon a karakter. A bal oldali gombokkal tudod az elsődleges támadásokat intézni, nálad ezek az ütések és rúgások, a jobb oldalival pedig a kombókat tudod végrehajtani, az a bal és jobb oldali összessége, erősebb támadások és ehhez hasonlók.
A játék betöltött, majd Jonah kiválasztotta Gail számára Vasöklöt és egy igencsak egyszerű ellenfelet.
- Próbáld ki első körben, hogy miként boldogulsz.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jonah Wright szobája CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Ammon Einarson Kedd 12 Feb. 2013, 22:35

A beismerésén, hogy papírja van róla, hogy kényszeres "csakazértsem"-ben szenved nagyon meglep. De azért megmagyaráz pár dolgot.
- Fitómia mi? - ismétlem el és elvigyorodok - Én inkább kórós csakazértsem-nek nevezném.
Kicsit elmerengek.
- Én mondjuk csak nagyon makacs tudok lenni. Ha valamit eltökélek akkor agyon se lehet lőni míg nem érem el. Egy hétig jártam anyámék nyakára, hogy boxolni akarok, voltak napok amikor aludni se hagytam őket. De ez már egy másik téma.
Megfogom a kontrollert amit ad és csak bámulom. Ezen rengeteg gomb van! Kész billentyűzet meg minden. Kicsit aggódtam is ahogy megfogtam de megnyugtató amikor mondja, hogy csak azzal az alsó résszel kell foglalkoznom. Figyelem ahogy magyarázza a dolgokat. Gombok a támadások a karokkal meg mozgok. Nem tűnik bonyolultnak így elsőre. Kíváncsi vagyok, hogy mennyire lesz az a játékban. Kiválasztja a karit amit én mondtam meg egy másikat, hogy játsszak egy próbakört. Gép ellen tuti nyerek, nem lehet ez olyan nehéz. Csak gombokat kell nyomogatni végtére.
El is indul a meccs én meg lenézek a joystic-ra és rárakom az egyik ujjamat a kar ra és elkezdek mozogni, ekkor vissza nézek a tv-re, hogy lássam mégis mit művelek. Aztán az egész műveletsort megismétlem amikor a bal szélső gombokat keresem, hogy melyik melyik. Melyikkel üt meg rúg.
Teljesen lefoglaltam mindkét kezemet ezzel a két résszel és még ott vannak a jobb szélső gombok is. Még ez a mennyiség is sok!
- Mégis hogy kéne nekem a jobb szélső gombokat is nyomnom?!
Kérdezem meg érezhetően frusztráltan.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Tyranis Szer. 13 Feb. 2013, 11:08

- Így járnak azok a szülők, akik egy percet sem foglalkoznak a nem várt és nem akart gyerekkel, hanem nevelőre bízzák – vigyorodott el. – Megkapták a poklok poklát.
Valakivel legalább foglalkoztak és engedték a dolgokat, vagy éppen szigorúan fogták, lehetséges, hogy Jonahnak a keményen fogás hiányzott az életéből és azért lett ilyen, mert ez kimaradt.
- Az én őseimnek valószínűleg csak akkor tűnt fel az, hogy eltűntem az iskolából, ah bocsánat meghaltam a közvélemény számára, amikor Chuck szólt, hogy itt vagyok és élek.
Azt már nem tette hozzá hangosan, hogy ez nem csak elmélet és találgatás volt, hanem tényleg így volt. mindegyik a saját ügyével volt elfoglalva és a cuccait is csak azok után hozták el az iskolából, hogy a prof értesítette őket. Az valahogy mellékes volt, hogy az apja utána próbált a mutánsügyben kiállni, hát mégis a fiáról van szó, de semmi egyéb. Nem is beszélt velük azóta, hogy ez történt, úgy érezte, hogy kölcsönösen nem kíváncsiak egymásra. Figyelte, ahogyan a társnője nekiállt annak, hogy játsszon, de elsőre nem igen akart sikerülni minden gomb nyomogatása. A kérdésnél felnevetett.
- Rá kell erre érezni, de ha megvan, akkor utána már nem lehet elrontani – mondta. – Figyeld, így kell.
Ezzel a sajátját joystickjét kapta fel és vette kézbe.
- Pont úgy, mint a számítógépnél – magyarázta. – A két nagyujjaddal irányítod a két legszélsőt, a többit pedig az négy ujjaddal.
Ezzel prezentálta is, igaz nem a játékban, hanem csak úgy, lassan, hogy Gail megnézhesse és láthassa, hogy miként kell.
- Próbáld ki – bíztatta.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jonah Wright szobája CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 14 Feb. 2013, 14:23

Már magamat tekerem, nyújtom a kezemet ki és forgatom a joy-t mintha az bármit is segítene vagy befolyásolná, hogy merre megy a kari. Közben figyelek Jonah-ra, nem tudtam még annyira belemerülni, hogy kizárjam, nem hiszem hogy egyhamar sikerülni fog egyáltalán mert még egyenlőre frusztráló, hogy nem sikerül normálisan irányítani.
- És ... Milyen érzés volt? - hirtelen megtalálom az ütés gombot és mint egy idióta kezdem el ütlegelni azt pár ütést be is víve a computer-nek - Mármi, érted. Én túl sok figyelmet is kaptam ... anyámtól.
Szaggatottan beszélek ahogy meg meg találom a megfelelő gombokat és sikerül megsebeznem a comp-ot.
Az, hogy a szülei halottnak könyvelték el borzalmas. Mégha a munkájukba is voltak temetkezve akkori is. Az ő fiuk, nem hiszem, hogy én tudnám ilyen könnyen viselni, hogyha ezt tennénk a szüleim.
- A helyedben én már tutira kivertem volna egy balhét. - nagyon rákoncentrálok a játékra egy pillanatra, még a nyelvem is kidugom oldalra miközben megint csavargatni kezdem a kezemet, hogy jobbra mozogjon el a kari. - Kiállni és kiordítani nekik, hogy élek ne temessetek el még. Vagy valami hasonló.
~Ch nem vicces... ~ vágok egy kicsit morcos fejet mikor kinevet. Rá kell érezni, persze persze, De ehhez legalább még két kéz kéne vagy valahogy másképp kéne lennie az ujjaimnak!
Megnézem amit mutat, hogy hogyan kéne fogni. Áthelyezem az ujjaimat úgy ahogy mutatta és a biztatása után megint neki lendülök, hogy megverjem a comp-ot. A mozgás most már simán megy de úgy érzem, hogy ki kell tekernem az ujjaimat, hogy a nyilas vagy a szimbólumos gombokat le tudjam nyomni.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Tyranis Csüt. 14 Feb. 2013, 15:04

- Fogalmam sincs, hogy milyen lehet az, ha figyelmet kapsz – vigyorodott el. – A dadusok próbáltak figyelni rám és megfegyelmezni, de… úgy két-háromhetente új nevelőt kaptam, mert mindegyik felmondott, nem egy végezte a pszichiátrián utánam.
Hangjában végtelen elégettség hallatszott, hogy roppant elégedett volt azzal, hogy ezt sikeresen elérte.
- Lehetséges, hogy ez az oka, hogy az anyám meg sem próbálta azt, hogy neveljen. Mikor hat éves lehettem megoldották azzal, hogy bedugtak a kollégiumba. Félévente 40.000 dollárért látniuk sem kellett, csak szünetekben, akkor pedig mindig úgy intézték, hogy legyen bébiszitter mellettem.
Hátradőlt és a hátát az ágy szélének vetette a lábait pedig kinyújtotta és így a konzol mellett is elért.
- És az milyen, ha figyelmet szentelnek neked? – kérdezte. – Megkapták, mikor a holmikat elhoztuk kaptak ajándékot, szerintem jó ideig nem szabadulnak meg tőle – vigyorodott el.
Megvakarta a tarkóját, majd nézte tovább, hogy a lány próbálkozik az útmutatása alapján.
- És a te szüleid hogy fogadták, amikor kiderült, hogy mégsem haltál meg? – kérdezte. – Kíváncsi leszek, hogy a társadalom miként fogja ezt fogadni, ha vége az üldözésnek, akkor azt, hogy mi mégsem haltunk meg a plázánál, ahogyan most azt mindenki hiszi.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jonah Wright szobája CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 15 Feb. 2013, 14:43

Ez kész, hogy mennyire elégedett magával, hogy ki idegelte a bébiszitterjeit. Mondjuk ezt is csak azért csinálta, hogy a szüleit bosszantsa. Legalábbis szerintem, azok alapján amit eddig mesélt tuti.
- N...negyven?! 40.000 dollát fizettek ki a koleszodért?!
Abba hagyom a gomb nyomogatásokat miközben elképedve az összegen nézek rá. Az rengeteg pénz. Apám éves fizetése se volt annyi mint amennyi a féléves tandíj volt ott.
- Nem...semmi. - a hirtelen felszólaló K.O. ra kapom vissza a képre a tekintetemet. Elvert a gép amíg nem figyeltem és elkezdte a visszaszámlálást a következő körre.
Milyen ha figyelmet kapsz? Hmm
- Hát kicsit nehéz megfogalmazni. Gyakran idegesítő, vagy inkább mindig.
El indul a kövi meccs de ezt már sokkal jobban kezdtem. Inkább csak mozgok és egy típusú ütést használom csak de azt a gombot nyomogatom mint egy hülye.
- Hova mész, mit csinálsz... Miért jöttél haza később öt perccel, mi volt a suliba. Ugye nem keveredtél balhéba... Meg ilyen napi kérdések mindig. Meg, nem tudom leírni de, az az érzés mikor érzed, hogy minden léptedet terelgetni akarják, kézen fogva akarnak vezetni. Folyton aggódtak, hogy mi van velem a suliba, csak nehogy belém kössenek, nehogy megvakuljak, jaj mi lesz a meccseimen... Mindig olyan dolgokon aggódtak amin nekem kellett volna és nem nekik. - sóhajtok egyet majd felkacagok - Képzeld, annyira óvtak még a széltől is, hogy egy kép se készült rólam, annyira féltek, hogy megvakít a vaku. Röhelyes volt már.
Halkabban teszem hozzá már a végét miközben váltok a teknikámon a játékba és már nem csak azt az egyfajta ütögetést használom hanem felváltva rúgok is a karival. Kezdek ráérezni tényleg egy kicsit. Nem annyira görcsölök rá, hogy menjen talán pont ezért.
Elmerengek a kérdésén, hogy mit szóltak a szüleim, hogy élek
- Gondolom örültek. Nem beszéltem velük, csak adtam egy listát a proff-nak, hogy mik kellenek nekem otthonról és annyi. - szipogok egyet - Talán egy kicsit kíváncsi vagyok, hogy mégis mit szóltak.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Tyranis Pént. 15 Feb. 2013, 15:36

Megvonta a vállát, amikor a lány arckifejezését látta a negyvenezer dollárral kapcsolatban.
- Igen, tizenegy osztály, azaz huszonkét félév, az összesen nyolcszáznyolcvanezer dollár eddig, a Collegiate School ennyibe kerül, az ország egyik legpatinásabb általános és középsulija csak fiúknak, a tandíj meg ennyi – mondta a tarkóját megvakarva. – Még lett volna két félév, aztán utána mentem volna a Columbiára politika tudomány és politológia szakra. És egyszerre ezzel a Harvard jogi szakára, nem akartam, akarok sok időt veszteni azzal, hogy egymás után végzem. Ezek félévente 100.000 dollárba kerülnének majd.
Számára ezek nem voltak összegek, hozzá volt szokva, hogy mindenkinek baromi sok pénze van a környezetében és néhány százezer dollár kidobása az ablakon semmibe sem kerül. Itt nem ilyenekkel volt körbevéve, így inkább meg sem említette, hogy a kocsi, amit összetört és amivel utoljára címplapon volt a „halála” előtt, az egy 150.000 dolláros autó volt, amit még a tizenhatodik születésnapjára kapott. Gail már a féléves tandíjától eléggé kiakadt, mi lett volna, ha ezt meghallja?
- Azt hiszem, hogy jó volt, hogy kollégiumban éltem életem jelentős részét – vigyorodott el. – Bár ott csak a felelős tanár zaklatott minket a késések miatt – felnevetett. – Engem a testőröm óvott ennyire, bár az sem a személyiségem miatt, csak azért, mert megfizették. Nehogy elrontsam a „jó” híremmel az apám politikai pályafutását. Mint amikor az egyetem előtt a mutánsok jogaiért tűntettem, Magneto fejes pólóban!
Akkor látta először élőben a két asgardit is, mert azok is ott voltak, akkor sérült meg Magneto és Skarlát Boszorkánymester is aznap kezdte az ámokfutását. A személy irányította őrszemek aznap debütáltak, több mutáns is meghalt. Ő is a címlapon, jó nap volt.
- Egyszer cserélnünk kellene egy hétre, hogy megtudni milyen lehet a másiknak – gondolkodott el. – Érdekes tapasztalatszerzés lenne.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jonah Wright szobája CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 11 Márc. 2013, 17:40

Leesett a állam. Úgy dobálja a számokat mintha természetes lenne. E, ja persze neki ez azért eléggé természetesnek tudható de akkor is. Legalább hazudhatna róra. Kis füllentés, hogy ne érezzem magam ennyire csóró utca kölöknek aki spórol egy új garbóra is. Ki is ül a hangulat rám. Ahogy leeresztem a kezemet az ölembe téve a fejemet is lehajtom.
- Egy kicsit azért....hazudhattál volna.
Így belegondolva ez a tv ami előttem van egy évi zsebpénzembe kerülhetett...
Végig koleszba volt, más nem is csak biztonságis törődött vele, de az is csak mert meg volt fizetve és hogy "vigyázzon" rá. Nem irigylem. Biztos megvannak a mesés pillanatai is de akkor is. Inkább anyám őrző tekintete mint valami két ajtós szekrény kövessen mindenhova.
A helycserés felvetésre felnézek, megfogom az államat és komolyan elgondolkozom rajta.
- Érdekes lenne. Bár nem tudom, hogy melyikünk adná fel hamarabb. Legalábbis magamból kiindulva. - és, hogy még anyámékat könnyű volt kijátszani és szerezni kis szabadidőt haverokkal - Nem hiszem, hogy el tudnék viselni egy ilyen biztonságis fazont, hogy kövessen mindenhova. - vigyorodok el - Meg kétlem, hogy kibírnád az én otthoni szerény környezetemet.


_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Tyranis Hétf. 11 Márc. 2013, 19:19

- Bocs, hozzá vagyok szokva, hogy olyanokkal vagyok körbevéve, mint én – mondta.
Tényleg fel sem merült benne egy pillanatra sem, hogy az itteniek, akik itt voltak mind kivétel nélkül csórónak voltak mondhatóak. Időnként persze látta az efféle dolgokat, főleg a médiában, vagy akkor, amikor éppen kiszökött valahova, valamilyen plázába a régi suliból, vagy nyáron otthonról, de egyébként nem. A sznobizmus fellegvárában élt és élvezte. Megvoltak az előnyei is ennek a sok hátrányon felül. Végül az okfejtésen ő is elvigyorodott.
- A biztonságiak is könnyedén lerázhatóak – mondta. – Ha el akartam szökni valahova, mindig sikerült. Akkor ebből adódóan és abból, hogy ismerem magamat valószínűleg a családod adná fel legelőször.
Vicces látvány lett volna, hogy elmennek Gail-ért csak azért, hogy ennek az egésznek vége legyen, mert nem bírják a srácot elviselni.
- Ez a hely sem volt az elmúlt egy hónapban túlságosan az igényeimnek megfelelő, de valahogy, nehezen igaz, de csak kibírtam. Bár az, hogy nem enged ki szórakozni minket Chuck zavaróbb. Legalább elintézné, hogy a kamaszok normálisan élhessenek idebent, de még az sem. Mintha ez a hely maga lenne a börtön.
Nyújtózkodott egy nagyot.
- Ki kéne deríteni, jó lenne tudni, hogy mégis miért indult el ez a szuperlény gyűlölet, főleg, amikor a legtöbb a jó célt szolgálta és a köznépért dolgozott.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jonah Wright szobája CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.