Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Empty Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem

Témanyitás by Kira Sign Szer. 16 Jan. 2013, 20:05

Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Kornyezettudatos_lakasokat_adott_at_a_holcim_hungaria_otthon_alapitvany-00003290-sandorfalva_4
Két cég egyben: Polihisztor műhely(alsó szint, hátul 2 garázsbejáróval)
Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Steampunk_workshop_by_kotnonekot-d5phrw8
Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Farmer_Mechanic_by_Fragmentchaz
Ez a hely még nagyon régen épült. Már többször váltott tulajdonost és többször korszerűsítette az előző tulajdonos. Két oldalán két különböző cég, bár azonos a tulajdonos, kinek ez a hely a saját kis birodalma.
Itt meg tudjuk a javítani az elektromos vagy közlekedési eszközeidet. A jelenlegi tulajdonos egy fiatal nő: Kira Sign
Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Sexy_mechanic_by_parkleggykorean-d4kioh1
Akiről első látásra nem is néznéd ki, hogy ide egyáltalán betenné a lábát. Itt dolgozik még két másik szerelő is, egy ikerpár, kik a Gabriella és Peter Smite névre hallgatnak.
Nyugodtam térj be hozzánk, hisz ismered a szlogenünket: Ha valamid elromlott, mi megjavítjuk.

Az épület másik oldalán pedig egy lépcső vezet az emeletre,(rögtön a bejárat után találod) ahonnan egy művészterembe jutsz, ahonnan külön kulccsal juthatsz csak tovább a tulajdonos lakásába.

A művészterem művészteremben hetente tartanak kiállításokat:
Már a fal elvarázsol amikor belépsz ugyanis azt is a művész festette ki szabad idejében:
Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Artist__s_Loft___vacant_by_OokamiKasumi
A terem másik oldala pedig roskadozik az alkotásoktól, melyeket Kira saját kezűleg festett.
Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Art_room_by_latsy
Ha a tulajt nem találod akkor Gabriellát kell keresned, ha látni szeretnéd a műveket.

A lakás: külön kulccsal juthatsz csak be ide, de ezt még nem érdemelte ki eddig senki. Kira otthona nem a legnagyobb, de azért elég otthonos. van benne egy dolgozó és egyben hálószoba, melybe a fürdőszoba nyílik. ezen felül még egy konyha és egy kis vendégszoba csatlakozik a helyhez, melyben eredetileg Tina lakott volna.
Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem 2Q==
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Empty Re: Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem

Témanyitás by Kira Sign Szer. 16 Jan. 2013, 21:50

A mai reggelen hihetetlenül kipihentem ébredtem ami ritka, mert általában földbe szoktam passzírozni a csörgőórát mielőtt fölkelek. Valami határozottam újra vágytam azon a reggelen, mint a megszokott rutinom. Ki akartam törni a mókuskerékből egy kis időre. Így gyors reggeli után a hátamra kaptam a táskámat és kisétáltam a ház elé, persze minden ajtót alaposan bezártam előbb.
Néztem a tiszta reggeli égboltot és vártam valamit, valami jelet. Vagy esetleg egy ismerőst, nem is tudom. Csak álltam és vártam, hogy valami új történjen velem.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Sexymechanicbyparkleggy Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Girloffantasybymanofins Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Jinx_by_fazie69-d6o4rki Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Empty Re: Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem

Témanyitás by Danny Long Vas. 20 Jan. 2013, 00:49

Kirának fél percet sem kell várakoznia, mire megtörténik a nap első fura eseménye, bár talán nem annyira szokatlan, mint amilyenre vágyott. Éktelen motorzúgás hallatszik, és a sarkon egy jókora, rozoga terepjáró fordul be. Ahol még nem kopott le róla a festés, ott zöld színű, a motorháztetőn egy festett ausztrál zászló maradványai látszanak. Az udvariasság határait jóval meghaladó hangerővel üvölt belőle a zene, ahogy a műhely felé közeledik. Néhány pillanattal később már be is fordul a bejáróra, és ott járó motorral és még mindig üvöltő zenével megáll. A járműből egy 30 és 40 közti férfi száll ki. Átlagos termetű, vállig érő göndör barna haja és rendezetlen szakálla van. Jókora napszemüveget visel, szájából cigaretta lóg, farmernadrágját, és kinyúlt kockás ingét láthatóan jó ideje nem mosták. Igénytelen megjelenését egyedül barátságos mosolya tudja valamilyen szinten ellensúlyozni. A motor és a zene zaját túlkiabálva, rettenetes ausztrál akcentussal Kirához szól:
- Hé kisjány, ez itten az a Poli'sztor Műhely?

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Empty Re: Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem

Témanyitás by Kira Sign Vas. 20 Jan. 2013, 13:25

Egy percet se kellett várakoznom, máris megkaptam a váratlant.
Egy hatalmas, festése maradványaiból ítélve ausztrál terepjáró fordult be az utcánkba. A zene üvöltött belőle, ami úgy hangzott mintha összegyúrták volna a country-t és a rockot.
A terepjáró végül befordult a kocsifeljáróra. ült benne egy 30-as éveiben járó férfi akinek a higiéniai szintjét most nem írnám le.
~ Ha motorral jött volna azt mondanám easy-rider, de ez inkább easy-driver.
Mikor lehajtotta az ablakot és kikiabált csak befogtam a fülem, mert durván megnövekedett a hangerő, de azért halottam a kérdést. Félreértés ne essék szeretem a hangos zenét, de azért mégse hallgatom 120 decibell fölött.
- Igen ez az, épp most fog nyitni. Ha kicsit lejjebb halkítod a zenét akkor talán tudok más kérdésekre is válaszolni.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Sexymechanicbyparkleggy Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Girloffantasybymanofins Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Jinx_by_fazie69-d6o4rki Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Empty Re: Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem

Témanyitás by Danny Long Vas. 20 Jan. 2013, 23:21

A fickó elmosolyodik, vár néhány másodpercet, amíg végetér a szám, majd leállítja a motort. Ezután megkerüli az autót, és a Kirához közelebbi oldalán nekitámaszkodik. Leveszi a napszemüveget, és így láthatóvá válik vidám barna szeme. Ápolatlansága ellenére van egy pozitív kisugárzása, ami miatt nem lesz egyértelműen kellemetlen jelenség. Kedélyesen így szól a lányhoz:
- És mondjad csak, itt van már a tulaj? Ráférne mán' egy javítgatás erre a kis jószágra.
Megpaskolja a böhöm járgányt, jelezve, hogy azt érti "kis jószág" alatt.
- Öreg darab, de jól jár, csak mostanába' köhög egy kicsit, meg csúnyán legyött róla a festék. Csomó helyre vittem szegényt, de mindenütt asszonták, ilyen régihez nincsen má' alkatrész. Egy cimborám mon'ta, hogy próbáljam itt, talán szerencsém lesz.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Empty Re: Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem

Témanyitás by Kira Sign Hétf. 21 Jan. 2013, 07:23

Mikor a tulajról kérdezett csak elmosolyodtam, mint mindig amikor valaki érkezik a műhelyemhez, elvégre nem nézek ki szerelőnek, ha nincs rajtam a munkaruha.
- Itt van, épp veled szemben áll.
Hagytam egy leheletnyi szünetet, hogy megeméssze, ha kell.
- Elég régi, de nem kizárt, hogy van alkatrész a raktárban, ez a műhely is elég régi, csak pár éve volt felújítva.
- Lássuk, csak hol a hiba.
Ha megengedi, akkor odamegyek az autóhoz és meglesem, mi baja lehet a motorjának. nem kell sokat keresgélni, hamar észre lehet venni, ha valami nem klappol egy szerkezetben.
- Megvan. Úúú. Ez szép, Na várj csak, mindjárt megnézem, van -e raktáron alkatrész a terepjáródhoz, ha találtam, akkor majd beszélhetünk a festésről és fényezésről is.
Kinyitottam a raktárajtót, majd bementem és lázasan kezdtem keresgélni az alkatrészek között. Egy poros régi ládában meg is találtam amit kerestem. Felkaptam, majd útközben még egy szerelő kesztyűt is maga,hoz vettem, meg persze egy szerelőkulcsot is. Mikor kiértem, rögtön neki is láttam a javításnak, közben pedig próbáltam szóba elegyedni azt ausztrállal.
- Mázlid van, hogy találtam alkatrészt még kábé 20 kilométer és komolyabb bajok is lettek volna a motorral. Amúgy szép járgány, hány éve rovod már vele az utakat?

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Sexymechanicbyparkleggy Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Girloffantasybymanofins Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Jinx_by_fazie69-d6o4rki Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Empty Re: Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem

Témanyitás by Danny Long Szer. 23 Jan. 2013, 00:15

Látszik a meglepetés a férfi arcán, amikor Kira kijelenti, hogy ő a műhely tulajdonosa.
- Azt senki nem mon'ta, hogy ilyen fiatal jányka vezeti a boltot. Ilyet se láttam még szerelni, min' te, pedig nem most először beteg.
Ezután érdeklődve figyeli, ahogy a lány a motorházban ügyködik. Az hamar meg is találja a problémát, az egyik gyújtógyertyát kell kicserélni. Egyértelmű, hogy a járgány legalább harminc éves, ha nem több, de Kira tudta, hogy Áron annak idején mindenféle régiségnek számító alkatrészeket is összegyűjtött az évek során, és ezek azóta is a műhely raktárában pihentek. Szerencsére egy megfelelő gyújtógyertya is akadt a ládában. Amikor az ausztrál meglátja a raktárból visszatérő Kira kezében az áhított alkatrészt, felderül az arca:
- Asszittem már sehol se találok ilyet! Sajnáltam volna, ha végleg nyugdíjba kell küldenem ezt a vén csotrogányt.
Kira szerelés közben feltett kérdésére a következőt válaszolja:
- Még az öregemé volt, én asszem voltam tizenkettő, amikor először vezettem. Aztán amikor az öreg meghalt, és a birtokot elperelték, csak ez maratt' nekem tőle. Sok kalandunk volt ketten, egy hétig tartana mindet elmesélni. Aztán amikor átköltöztem az Óceánon, akkor is gyött velem, szóval régi bajtárs.
Érezni a szavaiból, hogy mennyire szereti az autóját. Kira autószerelőként sok ilyen emberrel találkozott már, akik számára az autó gyakorlatilag családtagnak számít. A jókedvű mesélést azonban az utcáról felhangzó lövés hangja szakítja meg.


//Most elfogadtam, amit írtál, de egyébként, azt, hogy mi baja az autónak, és, hogy van-e megfelelő alkatrészed, a mesélő dönti el.//

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Empty Re: Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem

Témanyitás by Kira Sign Szer. 23 Jan. 2013, 09:41

A férfi meglepettségén csak mosolyogni tudtam.
~Senki se gondolná, hogy én vezetem a műhelyt, de néha olyan jó látni a meglepettséget az arcokon, mikor ezt a tényt elárulom.
Miközben a gyújtógyertyát szereltem be a férfi mesélni kezdett a múltjáról és arról, hogy mennyire szereti is az autóját.
~Meg tudom érteni sok ember szereti úgy a járgányát, mintha az családtag lenne. ilyen volt számomra az a motor is amellyel elhúztam Manhattanből, kár hogy el kellett a költözéskor. Tényleg, valamikor építenem kéne egy újabb változatot belőle.
A férfi mesélését és az én gondolatmenetemet azonban egy puskadörrenés zavarja meg, ami az utca felől jött.
- Mi a fene?
Kíváncsisággal vegyes meglepettségemben, kihúztam a kezem a motorból és a legközelebb fa mögé bújtam, hogy onnan figyelhessem az eseményeket.
~ Nem lenne jó a mögé a kocsi mögé bújni amit szerelni fogok, a végén még több munkát csinálok magamnak. Vajon ki lövöldözik? Rendőri üldözés, vagy két pasi vesztern filmben érzi magát, majd meglátjuk..

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Sexymechanicbyparkleggy Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Girloffantasybymanofins Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Jinx_by_fazie69-d6o4rki Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Empty Re: Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem

Témanyitás by Danny Long Pént. 25 Jan. 2013, 19:18

Ahogy Kira kinéz az utcára, két huszonéves férfit lát közeledni. Mindkettő izmos és fekete, de az egyik nagyjából 180 magas, és vállig érő raszta haja van, míg a másik 190 fölötti és kopasz. Mindkettejük kezében pisztoly van. Az alacsonyabb el is kiáltja magát. Hangján hallható, hogy meglehetősen élvezi a helyzetet.
- Gyere elő, Chris, tudjuk, hogy itt vagy! Ne keverj bajba másokat is!
Az ausztrál arca rögtön falfehér lesz, de nem mozdul, és nem szól semmit. A két fegyveres fickó egyértelműen a műhely felé tart.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Empty Re: Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem

Témanyitás by Kira Sign Pént. 25 Jan. 2013, 23:10

Mikor kilestem a fa mögül, megpillantottam két huszonéves férfit. Kezükben fegyver volt és láttam rajtuk, hogy nem egymással lövöldöznek hanem egyenesen felénk tartanak.
Mikor az alacsonyabb megszólalt, automatikusan az ausztrál férfire néztem, kérdeznem sem kellett tőle semmit az arckifejezése mindent elárult.
~ Szóval téged keresnek easy-driver. Vajon mit csináltál, hogy ennyire a begyükben vagy.
Mikor láttam, hogy a néger férfiak a figyelmeztető lövés után a műhely felé haladnak határozott léptekkel, kénytelen voltam előre lépni a fa oltalmából, majd megálltam a fa előtt, hogy a férfiak jól lássanak, de a járgány mögött megbúvó Christ véletlenül se láthassák.
~ Nehogy aztán itt szétlőjenek mindent. Ha pedig valamelyik rám akarna lőni akkor egy kisebb energiamezővel kivédem a találatot.
- Mi a baj fiúk? Miért lövöldöztök?

Szememben ott lobogott az elszántság.
~ Nem lenne jó elveszíteni egy ügyfelet.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Sexymechanicbyparkleggy Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Girloffantasybymanofins Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Jinx_by_fazie69-d6o4rki Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Empty Re: Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem

Témanyitás by Danny Long Vas. 27 Jan. 2013, 14:33

Az alacsonyabb fickó meglepetten néz Kirára.
- Te meg ki a fene vagy? - kérdezi. Láthatóan nem tudja mire vélni, hogy egy fiatal lány megáll vele szemben, és érdeklődve kérdezi, hogy miért lövöldözik.
- De mindegy is. Nem akarunk bajt, legalábbis nem neked, de az a paraszt, aki ott bent bujkál a műhelyben magának okozta ezt, úgyhogy állj szépen félre, és engedd, hogy elintézzük, oké?
A magasabb eközben csak jelentőségteljesen áll, és nem szól semmit. Innen közelebbről Kira észreveheti, hogy mindkét férfi bőrcsekijének bal mellén egy fekete sasfej szimbólum látható.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Empty Re: Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem

Témanyitás by Kira Sign Vas. 27 Jan. 2013, 22:32

- Csak egy helyi csaj.
Válaszoltam nyersen a férfi első kérdésére. A második megszólalására azonban flkaptam a fejem.
- Nono, srácok. Ez az én műhelyem és tudnék róla, ha akárki is bent lenne. Főleg, hogy enyém az egyetlen kulccsa. Mellesleg kit is kerestek pontosan? Ha egy ápolatlan negyvenes fószert, akkor már lekéstétek. Nemrég vett tőlem egy feltuningolt 1200 köbcentis motort az oldalán pótüléssel, és itt hagyta fizettségül ezt az ócska terepjárót érte.
A számból csak úgy dőltek a különféle hazugságok, de a pókerarcomon amit vágtam ez persze nem szűrődött ki. nem szerettem hazudni, dse ahogy megjelentek a négerek, nem azt sugallta, hogy rendőrök lennének, sokkal inkább a bűnözők státuszába tudtam őket besorolni.
- Ha siettek még elcsíphetitek. Arra ment.
Mutattam a kezemmel abba az irányba ami pont ellentétes volt azzal ahonnan a két néger jött.
Csak remélni tudtam, hogy jó ügyért, vagyis emberért hazudok, és ezt a későbbiekben nem bánom meg, ugyanis a fekete sasfej a ruhájukon nekem nem árult el sokat.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Sexymechanicbyparkleggy Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Girloffantasybymanofins Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Jinx_by_fazie69-d6o4rki Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Empty Re: Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem

Témanyitás by Danny Long Kedd 29 Jan. 2013, 01:43

- Na ne nézzél tök hülyének, rendben? - válaszolja a raszta hajú, aki inkább sértődöttnek tűnik, mint dühösnek. - Általában szeretek játszani az ilyen pofátlan csajokkal, de vannak határok. Már láttam, amikor megjött, és holtbiztos, hogy azóta senki nem ment el innen, pláne nem oldalkocsis motoron. Ja, és az a barom előbb döglene meg, mint, hogy elcserélje a kocsiját. Kár lenne érted, nem golyó való beléd, -erre kajánul elvigyorodik- de én is el tudom veszteni a türelmemet.
Ez után a kopasz is megszólal. Az ő hangja sokkal mélyebb, és artikulálatlanabb.
- Mit b*szakszol má', nigger, csak kerüld ki a p*csát azt' csináld ki az ausszit.
A másik enyhe lenéző éllel a hangjában válaszol:
- Nyugi tesó, ha csaj játszani akar, hadd játsszon! - ezután újra Kirához fordul, és ismét felveszi a kaján vigyort - Na mi lesz, cica?


A hozzászólást Danny Long összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 29 Jan. 2013, 15:00-kor.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Empty Re: Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem

Témanyitás by Kira Sign Kedd 29 Jan. 2013, 09:02

Sajnos a két pali látta az "ausszit" ide hajtani, így a blöfföm sajnos mit sem ért. Mikor a másik néger is megszólalt majd megállt bennem az ütő, éreztem, hogy itt ha most nem lépek valamit akkor egy ügyfél mínusz.
Gyorsan gondolkozni kezdtem, hogy mit is kellene tennem.
~ Most légy okos, megvan.
Ki is találtam a tervet, ami egész jónak bizonyult, bár reménykedtem benne, hogy az ausztrál nem lépi át túlzottan a száz kilót, mert akkor a tervnek annyi.
Megpróbáltam a telekinetikát használni, hogy megmentsem ügyfelem. Egyszerűen felemeltem a férfit pár centivel a földtől, majd a reménykedve abban, hogy nem sikít fel mint egy kislány, elkezdtem tolni a levegőben egyenesen a művészterem felőli oldal felé, mivel a méretes járműve takarta őt ezért nem láthatták a négerek. Majd megpróbáltam felreptetni az ausztrált az erkélyemre, hogy ott húzza meg magát.(Ami a képen is látható, de nekünk most az ellentétes oldalon állt.)
Ha pedig nem bírnám felemelni akkor pedig csak reménykedek benne, hogy elég ideig húztam az időt, ahhoz, hogy meg tudjon lépni.
- Egyszerűen félreállok.
Válaszoltam a férfiaknak, majd egy lépést tettem oldalra, jelezve hogy mehetnek.
~ Remélem el tudott húzni ennyi időhúzás után.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Sexymechanicbyparkleggy Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Girloffantasybymanofins Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Jinx_by_fazie69-d6o4rki Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Empty Re: Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem

Témanyitás by Danny Long Pént. 01 Feb. 2013, 18:15

Amikor Kira elkezdi használni a képességét, és megjelenik körülötte a fehér fény, a kopasz elhűlve nyögi:
- B*sszameg...
A rasztahajú arcán düh és kétségbeesés látszik, és néhány pillanat szünet után dühöngve kiált a lányra:
- Nem tudom, miért véded, de ezt még rohadtul meg fogod bánni! Vannak embereink mutánsok ellen is! Nagyon rosszul döntöttél!
Ezzel mindketten sarkon fordulnak, és fejvesztve rohanni kezdenek arra, amerről jöttek. Kira láthatja, ahogy beszállnak egy onnan nem messze álló, egyszerű, fekete személyautóba (talán nem mindenkinek lenne egyértelmű, de Kira még ilyen távolról is megállapíthatja, hogy egy kétéves, középkategóriás Honda) és elhajtanak.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Empty Re: Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem

Témanyitás by Kira Sign Pént. 01 Feb. 2013, 22:55

Mikor a kopasz elkáromkodta magát, rájöttem az okára, de akkor már késő volt, csak annyit tudtam tenni, hogy Crist nem húzom fel az erkélyre hanem csak a ház mögé.
~ Ú a francba. Elfelejtettem, hogy a képességem közben olyan leszek mint egy lámpa. Szép volt Kira, sok évig megőrizted a titkod, erre most két néger előtt lebuksz az idegességtől? Szép volt kislány.
Szidtam magam, majd rájöttem, hogy gyorsan kell cselekednem, ha valahogy ki akarok mászni ebből a kínos szituból. Így hát a következőképpen jártam el: Az arcomat meglepettnek színleltem, majd megnéztem magam, hogy mit is néz annyira a néger,(persze jól tudtam) majd azt színleltem hogy ez mennyire sokkolt és, hogy gőzöm sincs mi folyik itt.
- Mi a fene? Ezt melyikőtök csinálja? Mert nem vicces.
Ekkor abbahagytam a képességem használatát így a fény is elmúlt. Majd értetlenül néztem a férfiakra, mintha nem én csináltam volna ezt az egészet és csak egy átlagos ember lennék, akit megviccelt valaki.
Mikor a kocsihoz futottak, nem állítottam meg a kocsit, mivel akkor lerombolnám a hazug színjátékomról alkotott illúziót.
Miután a férfiak elhajtottam én visszafutottam a ház mögé ahol Chris volt. Nem érdekelt mit gondolt éppen az imént történtekről. Csak odabaktattam hozzá, megfogtam a kabátját, majd a szemébe néztem hihetetlen komolyságot árasztva a tekintettemből.
- Nos Chris. Mivel épp most szereztem magamnak két ellenséget, és egy kis üldöztetést, ezért tartozol nekem annyival, hogy elárulod mi folyik itt.
A szavaimban csengett a határozottság és a düh, bár igazából nem csak rá voltam dühös. inkább magamra voltam dühös, hogy a feledékenységem miatt valószínűleg a titkom kitudódik és az életem gyökerestül megváltozik. Én pedig túl sokat értem el ahhoz, hogy mindent elveszítsek. ha már eddig felküzdöttem magam, már nem vehetnek el tőlem mindent. Egy pillanatnyi feledékenység miatt stresszhelyzetben.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Sexymechanicbyparkleggy Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Girloffantasybymanofins Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Jinx_by_fazie69-d6o4rki Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Empty Re: Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem

Témanyitás by Danny Long Szomb. 02 Feb. 2013, 23:45

Az ausztrál falfehér arccal áll ott, ahova Kira letette, és láthatóan alig bír szóhoz jutni. Néhány másodperc kell neki amíg kifújja magát, és az arca elkezdi visszanyerni az egészséges színét.
- Azok a rohadt niggerek... - tör ki belőle, majd gyorsan észbe kap, és szabadkozva kijavítja magát - bocsánat, afró amerikaiak, vagy hogy mondják szépen...
A lány szavaira lesüti a szemét, és így szól:
- Sajnálom. Nem lett vóna szabad hagynom, hogy belekevereggyél... Gyáva vagyok. Szóval tartozom egy gazembernek, és ez a banda, ezek a Fekete Sasok az ő behajtói. Nem'tom mennyit számít, de hidd el, rég visszafizettem, amit kaptam, de ez egy uzsorás... Egyre többet kér, nekem meg nincsen má' szinte semmim.

Rövid szünet után folytatja:
- Mos'már téged is keresnek, mer' megvédtél. Mér' csináltad? És ez'tán mihez kezdesz?

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Empty Re: Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem

Témanyitás by Kira Sign Vas. 03 Feb. 2013, 01:37

Mikor Chris lefagyott meg tudtam érteni, de nem várhatta el tőlem, hogy a jelen helyzetben sajnáljam. Mikor káromkodott, a szívemből beszélt, csak én inkább nem szóltam semmit, kimondta a gondolataimat helyettem is.
Mikor elmesélte, hogy miről is van szó, már tudtam, hogy jól cselekedtem, bár megoldhattam volna jobban is, de legalább a jó emberen segítettem.
- A mocsok. De miért vettél fel pénzt uzsorástól? Vagy talán nem tudtad, hogy az? Ha pedig tovább zsarolt, akkor be kellett volna jelentened a rendőrségen.
Mikor arról kérdezett, hogy miért segítettem, csak sóhajtottam egyet, majd válaszoltam, már kicsit derűsebb arccal.
- Mert tudtam hogy bajban vagy. És én segíteni szoktam ha valaki rászorul. És a két pacák, nem épp rendfenntartó módjára viselkedett, így sejthettem, hogy nem rossz emberen segítek.
- Hogy mihez kezdek? Nem tudom pontosan, de az biztos, hogy néhány napra el fogom hagyni az otthonomat és a műhelyt. Ha pedig a négerek teljesen lelepleznek a nyilvánosság előtt akkor pedig inkognitóba vonulok. Talán színész leszek, vagy pedig nyitok egy másik műhelyt. Még ki tudja mit hoz a sors.
- Egyenlőre befejezem a gyújtógyertyád beszerelését és közben elmeséled, mi is történt pontosan. Rendben?

Ha igent mondd akkor elindulok vissza a kocsihoz, de még mielőtt nekilátnék ismét a szerelésnek megejtek egy gyors sms-t Gabinak és Peternek, hogy pár napig távol leszek és, hogy a távollétemben vigyék tovább a műhelyt és a művésztermet.
Majd folytattam a kocsi szerelését.
- Mondd csak Chris, hogy is kezdődött ez az egész?

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Sexymechanicbyparkleggy Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Girloffantasybymanofins Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Jinx_by_fazie69-d6o4rki Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Empty Re: Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem

Témanyitás by Danny Long Kedd 05 Feb. 2013, 01:10

Amint Kira elkezd szerelni, Chris hozzákezd a történethez:
- Szóval az öregemnek farmja vót még otthon, Ausztráliában. Sokáig húzta, lehetett 85 éves, mikor elment, de onnantól nekem kellett törődni a jószággal. Sok gondom vót hirtelen, mer' az asszony se sokkal azelőtt halt meg. Alig temettem el az öreget, amikor kiderült, hogy csomó adósság van a farmon. Nem tuttam fizetni, úgyhogy a bank elvette, nekem meg alig maradt valamim, amiből megélhettem volna. Nem találtam munkát, ezér' úgy gondótam, itt talán szerencsét próbálhatnék. Összekuporgattam egy kis pénzt, és találtam egy embert, aki asszonta tud papírokat meg munkát szerezni. De átvertek, és túl későn jöttem rá, hogy akitő' a papírt meg a munkát kapnám, egy mocsok szemétláda. Szerencsére azóta máshol tuttam munkát szerezni, de csak egy éttermet takarítok, aminek a tulaja honfitárs, azt' megszánt, de ebből nem tuttam fizetni a tartozást. Sokba került áthozni a járgányt. Sokszor gondolok arra, hogy mivel jobb lett vóna otthon maradni, csak találtam volna valami munkát, de el vótam keseredve, s ez meg pont kapóra jött. Próbálok jól hozzáálni, asszonta az öregem is mindig, de nem'tom micsinájjak má'. Hát ennyi.
Eleinte szomorúság hallatszik a hangján, amikor a családjáról beszél, de ez a végéhez közeledve egyre inkább elkeseredésbe fordul. Ez az érzés az arcára is kiül.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Empty Re: Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem

Témanyitás by Kira Sign Kedd 05 Feb. 2013, 16:44

Ahogy hallgattam a fickót, egyre jobban kezdtem sajnálni. Bár nem hozta meg a legjobb döntést, de mégse az ő hibája, hogy rossz emberhez fordult a problémájával.
Mire a sztorija végére ért én is végeztem a gyújtógyertya beszerelésével.
- Ne keseregj Chris. Van választásod. Miért nem mész el a rendőrségre, hogy az uzsorást állítsák le? Vagy pedig meg kéne állapodnod az uzsorással valahogy, bár ez az imént történtek tán nem volna a legjobb ötlet.
- A festést szerintem napoljuk, ha ennyire gázban vagy.
- Most felteszem én is azt a kérdést amit te tettél fel nekem az imént. Mihez kezdesz most?


_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Sexymechanicbyparkleggy Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Girloffantasybymanofins Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Jinx_by_fazie69-d6o4rki Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Empty Re: Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem

Témanyitás by Danny Long Szer. 06 Feb. 2013, 01:11

Láthatóan jólesik Chrisnek a bátorítás, de Kira első ötlete nem villanyozza fel igazán.
- T'od hogy van ez. A rendőrök mit sem tehetnek, ha nem tuggyák bizonyítani, márpedig az ilyenek ügyesek. Na meg sose tudhassa az ember, hogy melyik zsarut kenték meg, vigyázni kell velük. Megállapodni meg nem lehet, ezek csak a pénzt értik.
A lány kérdését hallva pár másodpercig nem szól semmit, látszik, hogy elgondolkodott. Végül aztán így szól:
- Azt hallottam, hogy van egy másik ilyen gazember, aki szeretné megkaparintani ennek a mocsoknak a pénzét. Nem akartam tőle kérni segítséget, mer' ez is ugyanolyan gonosz mint a másik, de talán csak ez maratt. Csak ha őt megkérem, akkor meg neki fogok tartozni. Sehogy se jó ez. Talán ha segítenék neki valahogy előnybe kerülni, vagy nemt'om.
Látszik Chrisen, hogy elég tanácstalan, de nagyon töri a fejét. Nem igazán tűnik boldognak, amikor végül így szól:
- Nincsen más ötletem. Csak ő maratt. Talán ő segíthetne megvédeni a műhelyed is, de nemt'om mit adhatnánk neki. Vagy tudsz jobbat?

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Empty Re: Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem

Témanyitás by Kira Sign Szer. 06 Feb. 2013, 18:15

Amikor mondta, hogy egy másik gazembertől akar segítséget kérni, csak ki guvadtak a szemeim.
- Ez egyáltalán nem jó ötlet. Egyik bajból a másikba rohannál, hogy az elsőt meg szüntesd.
Mikor arról beszél, hogy a műhelyemet is megvédhetnék, csak ingattam a fejem.
- Én nem akartam ebbe belefolyni, de úgy látszik már megtettem. De a műhelyemet kihagynám a dologból, ahogy a másik gazfickót is. Az nem megoldás, ha a másik krokodilhoz mész siránkozni, mikor az egyik megharapott.
- Van egy, de az rizikós. Sajnos a két véglet vagy az lesz, hogy még nagyobb bajba keveredünk, vagy pedig elintézzük a helyzetet.
- De ehhez a tervhez azt is kéne tudni, hogy hol lakik az illető, vagy, hogy hol szokta ezeket az üzleteket tartani.
Ugyanis eszembe jutott, hogy van két ismerősöm, kikenek az apja rendőr, így van esély egy kis akcióra. Persze bizonyítékot is kell szerezni, de ezt könnyen megoldom egy diktafonnal. Úgyis van a házban.
- Mi a válaszod? Benne vagy? Vagy inkább menekülsz tovább?
Kérdeztem komolyan a férfit, miközben a kezem, a mobilomra csúsztattam, így ha a férfi benne van és elmondja az címet, akkor felhívom az Petert, hogy mi is az állás. Igaz Gabit is hívhatnám, de ő le akarna beszélni az akcióról, Peter pedig ott segít, ahol tud.(Kidolgozom az NJ-k imat is.)

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Sexymechanicbyparkleggy Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Girloffantasybymanofins Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Jinx_by_fazie69-d6o4rki Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Empty Re: Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem

Témanyitás by Danny Long Pént. 08 Feb. 2013, 00:57

Chris elgondolkodik egy pár pillanatra. Egyik lábával idegesen dobol, miközben az öreg terepjárónak támaszkodik. Amikor végül felnéz, szemében szilárd elhatározás látszik.
- Rendben. -válaszolja - Tudom a címét. Mennyünk el hozzá, és buktassuk le.
Az órájára néz, és így szól:
- Akár most is mehetünk, ilyenkor otthon van. Mikor indulunk?
Mikor Kira elfordul, hogy telefonáljon, Chris még utánaszól:
- Köszönöm, hogy segítesz.
Arcán mély meghatottság és hála tükröződik. Miközben a lány elintézi a telefont, a férfi beül a kocsiba, és beindítja a motort. Úgy látszik, hogy most már rendben működik a kocsi, a hangja is sokkal egészségesebb.


//A következő hozzászólás előtt akkor dolgozd ki az NJK-t, hogy tudj vele beszélni!//

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Empty Re: Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem

Témanyitás by Kira Sign Pént. 08 Feb. 2013, 18:53

- Indulhatunk rögtön, csak akkor megejteném azt a telefonhívást és beszaladnék a diktafonért és bele illő üres CD-ért. itt várj mindjárt jövök.
Mondtam, majd bementem a diktafonért.
~ Ha elhúz akkor csak maga alatt vágja a fát.
Hamar meg is találtam a kis kütyüt. beleraktam egy üres CD-t, majd visszasétáltam Crishez, ha még ott van.(Persze az ajtókat megint bezártam magam után.)
Ha látom, hogy még nem húzott el a kocsival, akkor megejtem azt a telefont. Hamarosan ki is csöngött és Peter fel is vette.
-Helló főnökasszony. Mi az ábra?
- Szia Peti. Ott van a nővéred?
- Nincs, még éppen tusol.
- Remek. Szeretnék tőled kérni egy szívességet.
- Mi lenne az?
- Fel kéne hívnod apádat, mert kaptam egy fülest, egy uzsorásról. Elég nagy hal lehet, ha már stukkerral küldi a gorilláit.
- Uzsorás? Gorillák? Stukker? Mi a fenébe keveredtél te? És mégis mit mondjak neki?
- Csak annyit, hogy tudod, hol tanyázik és hogy esélyük lesz elkapni, ha odamennek a megadott időben.
- Tudom, hogy ezt még meg fogom bánni. Mondd az időt és a címet.
- Pillanat.
Chris felé fordultam és kérdőn néztem rá.
- Pontosan hova is kell mennünk és körülbelül mennyi idő alatt érünk oda? Mert szerintem 10 perc elég ahhoz, hogy bizonyítékot gyűjtsünk. De a diktafon nálam lesz, mer tuti, hogy átvizsgálnának téged a beszélgetés előtt.
Ha elmondta a szükséges két információt, akkor bediktálom azokat Peternek.
- Remélem tudod mit csinálsz.
~ Akkor már ketten vagyunk.
- Kösz a segítséget.
Majd miután befejeztem a mondatot letettem a telefont és odasétáltam a terepjáróhoz, aminek a motorja, most már "egészségesnek" hangzott.
- Induljunk.
Mondtam Chrisnek, majd beültem mellé a kocsiba.
- Remélem tényleg ott lesz.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Sexymechanicbyparkleggy Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Girloffantasybymanofins Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Jinx_by_fazie69-d6o4rki Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Empty Re: Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem

Témanyitás by Danny Long Szomb. 09 Feb. 2013, 01:50

Chris (aki természetesen még ott van) elgondolkodik egy pillanatra a kérdésen, majd így felel:
- Nincs messze, talán negyed óra se. Itt lakik Burlingtonban, Harris street 10.
Ezután megvárja, hogy a lány végezzen a telefonnal, majd ha beül mellé, elkezd kitolatni a műhelyből. Amikor ráfordul az útra, megkérdezi Kirától:
- Szóval, hogy akarod csinálni? Ha engem megmotoznak, akkor biztos téged is, ha ketten megyünk be. És a két feka val'szeg visszaért, szóval azt is tudják, hogy mutáns vagy. Egyébként mikorra jönnek a kopók? Ha rájönnek, hogy beköpjük őket, kifingatnak minket. Szerencsére Alvarez jobban szereti a pénzt annál, hogy rögtön megöjjön minket, na meg veszélyes is neki. De óvatosak kell legyünk.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem Empty Re: Polihisztor Műhely és Hajnal Művészterem

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.