Sikátorok

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Sikátorok       - Page 2 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 17 Jan. 2013, 11:56

A küzdelem kilátástalannak tűnik, de hatalmas szerencsémre a társam éppen egy telepata - egy másik, minden bizonnyal, mert nem uszítana maga ellen. Érzem, ahogy lefoszlik rólam az idegen akarat, és végre el tudom ereszteni a nő karját. Gloriáét. Így hívják. Ha képes volt levenni rólam a befolyást, az azt jelenti, hogy erősebb telepata. Végezhetett volna velem, de helyette segített. Szóval tényleg a társam.
Remélem, nem okoztam neki maradandó sérülést, ahogy elnézem a karját, csak egy kissé átfagyott, de nem annyira, hogy élettelenné váljon. A többiek felé fordulok, mikor meglátom, hogy egy csukló lerobban valahonnan. Rám is kerül a vérből, de a vörös páncélomon nem okoz nagy problémát, a sisakom pedig megvéd attól, hogy a szemembe fröcsköljön. Nyilvánvalóan a másik társunk, aki nem mutatkozott be nem tudott ellenállni a telepatának, és ennek Nadja látta a kárát.
-Gloria, szabadítsd fel őt is - mondom a nőnek mellettem, én pedig közben gondoskodom róla, hogy ne nagyon ficánkoljon addig.
Remélem, hogy a vér, velem ellentétben, őt elvakítja egy pillanatra, hiszen nem védi semmi a szemét vagy az arcát. Ezt igyekszem kihasználni. Villámgyors mozdulatot indítok felé, egy testütést indítok el, és akár célba talál, akár kivédi, mindenképp létrejön a kontaktus. Mivel nem ismeri a képességemet, kétlem, hogy törekedne arra, hogy mindenképpen kitérjen egy ilyen gyenge ütés elől. Ezután megbénítom őt, épp úgy, ahogy az előbb Gloriát is, de nem próbálom megfagyasztani, csak feltartom, amíg Gloria felszabadítja.
Ha engem támadna, és elkerülné az ütésemet, igyekszem hamar közel kerülni hozzá, és megérinteni, ami lássuk be, egy közelharc során viszonylag gyakran előfordul.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sikátorok       - Page 2 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Sweety Love Csüt. 17 Jan. 2013, 21:40

Furcsa... az egész valahogy jóval könnyebben ment, mint várta.. A férfi felszabadul, és felszabadul ő is.
-Megvagy-szalad ki a száján, a sikert sötét öröme amint ura a testének. Egy röpke összecsapás köztük, nagyjából elé is tárja, hogy a másik gyengébb nála. Talán itt ő maga lesz nyeregben. Itt... abban az időben, amikor ha rendben mennének a dolgok, épp csak ismerkedne a telepátiával. Gyorsan átpörgeti magában az ismerősöket, akik képesek lennének ilyen behatásokra, habár valószínűtlen hogy bárki közülük ellene dolgozna.. vagy csöveseket védene... Persze a világ újabb szörnyűséggel tör be az emlékek közé.
-Te jó ég, Kozmosz! Alicia! -kiált fel, ahogy felméri társai helyzetét.
-Elég legyen!-parancsol, s újra mozgásba lendül, hogy kiszorítsa az idegen behatást, mielőtt még.. Most hogy tudja hogy vannak esélyei a Másik ellen, őt is mindenképp meg akarja menteni.. régi és lojális társ.. ha nem ilyen zavaros helyzetben találkoztak volna, kedvelné... Ahogy talán szerencsétlen Aliciát is... De elsőként Kozmoszra koncentrál, hiába szorít az idő, s ha sikerül uralmat nyernie, Taohoz fordul:
-Gyorsan, kérlek fagyaszd el Alicia sebét!

_________________
Sweety Love, Gloria Kovacs
Sweety Love
Sweety Love
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Kúria

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok       - Page 2 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Sarah Csüt. 17 Jan. 2013, 22:46

Próbálok az egész ellen tenni, de úgy tűnik, hogy minden próbálkozásom teljesen fölösleges, ugyanis mikor meglátom Nadjánál a fegyvert, egyszerűen pajzsot emelek magam köré, majd pedig lerobbantom a kezét a helyéről. Eléggé kerülget a bűntudat emiatt, hiszen nem akartam neki ártani, s egy kéz azért nem egy kis dolog, igaz talán még mindig jobb, mint egy láb. Most viszont Gloria és Impulzus felé terelődik a figyelmem, meg kell őket ölnöm, de... Nem akarom, tehetek én egyáltalán bármit is ebben a helyzetben? Hmm.. Ahhoz, hogy tudjam mit teszek, látnom kell... Talán... Talán képes vagyok ennyire? Megpróbálom egyszerűen lehunyni a szemeimet, vagy elfordítani a tekintetemet, minden erőmmel ezen vagyok, hiszen vakon nem sokat tehetek, a semmibe támadhatok... Ami azzal, amire képes vagyok talán még így is hatásos lehet, de mégiscsak kevesebb az esélye. Még mindig erősen él bennem a remény, hogy tudok tenni valamit, bár az előbb történtek mindenképpen erre cáfolnak, de ugye a remény hal meg utoljára... Abban az esetben pedig, ha mégsem sikerülne, kénytelen vagyok támadni és a parancs alapján végezni azzal a kettővel, amire a legegyszerűbb technikát próbálom meg használni, megpróbálom szétfeszíteni őket belülről mellkas tájon, tehát egyszerűen felrobbantani a felsőtestüket, bár remélem, hogy erre nem kerül sor, nagyon nem szeretném, nem akarok ártani a társaimnak.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok       - Page 2 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Teddy Pént. 18 Jan. 2013, 07:36

Hezitálok, ezzel pedig majdnem a legrosszabb eset következik be azok közül, ami történhet... Egy pillanatnyi nagyon éles fájdalom a kezemben, s már nem is érzem a kézfejemet, ellenben iszonyatos fájdalom... Nos az van, de összeszorítom a fogaimat és nem törődve a fájdalommal, vagy a vérzéssel figyelem az ellenfelemet, ahogyan tovább fordul a másik kettőhöz, igaz valószínűleg a fájdalom miatt nem lépek egyből... De ez nem számít, most nem számít, ha nincs valami mód arra, hogy elálljon a vérzés, akkor hamarosan végem lesz vérveszteség miatt és mivel tudtommal nincs senkinél sem tudtommal közülünk olyan eszköz, ami segíthet ennek az elkerülésében, nem igazán aggódok. Egyszer már úgyis átéltem a halált, másodjára sem lehet olyan szörnyen vészes, ha úgy alakul. Most viszont, tenni kéne valamit, még mielőtt esetleg a többiek is így járnak, erre pedig egy jó ötletem van, habár nem biztos, hogy működni fog. Ha már úgyis ömlik a vér a kezemből, megpróbálok egy erőset csapni vele, akármennyire is fáj, ezzel próbálva megvakítani, nem túl gusztusos, de működhet, én pedig nem siránkozok egy elveszített kar miatt, igaz a csapatból ezzel a húzásommal otthon repültem volna, legalább is ha mással szemben hezitáltam volna... De ha már így alakult és fáj, cserébe próbáljam meg hasznosra fordítani és a többieket igyekszem azért nem beteríteni vele.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok       - Page 2 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Thorhalla Pént. 18 Jan. 2013, 08:18

Idő: 2023. december 31., 22:50; Hátralevő idő: 01:10:00 (14 kör)
Következő körváltás: 2013. január 21.
Résztvevők: Gloria Kovacs-McKenzie, Sarah Storm / Kozmosz, Fleischer Nadja / Alicia és Jet Li Tao / Impulzus

Tao mozdult, hogy Kozmosz energiát szívja el, azonban nem számolt arra, hogy ennek a nőnek sem kellett mozogni ahhoz, hogy a képességét használja. A támadás, ahogyan Alicia vére is a korábban felhúzott telekinetikus pajzson állnak meg és emiatt egyik támadás sem volt sikeres. Azonban Kozmosz a parancsnak engedelmeskedve támadni kezdett, mind Tao, mind pedig Gloria érezte a növekvő fájdalmat a mellkasában, a szerencséjük az volt, hogy a lány az előbb már ugyanennek a személynek megtörte az akaratát, aki Kozmoszt utasította, így még azelőtt, hogy végzett volna a párossal Kozmosz érezhette, hogy a támadása megakad és visszaszerzi a teste és gondolatai felett az irányítást.
Tao és Gloria most szerencsére megúszták, csak kissé nehezebb volt lélegezniük és a bordájuk is fájt a feszítő hatástól, de komolyabb bajuk nem volt. A legsúlyosabb sérült Alicia volt, akinek még mindig spriccelt a kézfeje maradványából a vér. A társaság tagjai eközben a közeli házak tetején nagytestű árnyakat látnak mozgolódni.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sikátorok       - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sikátorok       - Page 2 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 18 Jan. 2013, 11:59

Mivel nem ismerem az ellenféllé vált társunk képességét, alaposan mellényúlok, és ha Gloria nem szabadítja fel az ő tudatát is, talán vesztesként kerülök ki a párharcból. Érzem a szorítást a tüdőmben, az energia olyan, mintha belülről jönne. Koncentrálni kezdek, hogy elszívjam azt, de mielőtt szükség volna rá, Gloria megállítja Kozmoszt is. Alig egy perc alatt kétszer segített ki...
Ezután már csak természetes, hogy legalább megpróbálok segíteni Nadja sérülésén, hogy ezzel viszonozhassam némileg Gloria segítségét.
-Valami van fent, fedezzetek, amíg megpróbálom elállítani a vérzést - szólok a többieknek, és erőt veszek magamon, hogy felülkerekedjek a szúró érzésen a mellemben. Hamar el fog múlni, nincs belső sérülésem, de azért kellemetlen.
Odalépek a vérző kezű társunkhoz, és bár tudom, hogy ez cseppet sem lesz neki kellemes, megragadom a sérült kezét.
-Ne félj, egyáltalán nem fog fájni - jelentem ki egyszerű hangon, és igyekszem minél gyorsabban lefagyasztani a sérülés környékét, az ott ottani ereket, és persze ezzel minden mást is a környéken.. Mivel ezzel együtt az idegsejtek is elfagynak, valóban nem érez majd fájdalmat a csuklójánál - ahogy semmi mást sem mostantól. Ha sikerül, elengedem a kezét, és letörlöm sisakomról a ráfröcskölt vért.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sikátorok       - Page 2 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Sarah Pént. 18 Jan. 2013, 12:27

Ismételten hiába a próbálkozás, így elkezdem mindkettejüket szétfeszíteni belülről, habár egyáltalán nem szeretném, de meg kell ölnöm őket... Legalább is így gondolom az egyik pillanatban, a következőben viszont vége és ezzel együtt én is abbahagyom, s aggódva tekintek rájuk, remélem, hogy nem lett túl késő... Ahogyan pedig elnézem, nem, mindketten rendben vannak, én pedig...
- Sajnálom... Nem akartam ártani nektek... Másodjára sem. - Ez a mai napom folyamán most történik meg másodjára, hogy valami a saját csapatom ellen uszít az akaratom ellenére, remélem, hogy többé nem fog ez, vagy ilyesmi történni, mert még ez is sokkal rosszabb lehetett volna, mint ami végül lett, de akkor is nagyon rosszul érzem magam miatta, viszont még tovább emészthetném magam miatta, pár nagyobb méretű árnyra leszek figyelmes, ami nem jó jel, legalább is feltételezem, minden horrorfilmben a mozgolódó árnyak a rossz jelek, vagy pedig egy, vagy több ismerős arc lesz, amit viszont nagyon kétlek, így biztos ami biztos jelleggel felhúzok egy védőmezőt a társaságunk köré, hogy mindenki legyen ideje felkészülni, összeszednie magát, vagy egyszerűen csak ellátni egy sérülést és egészen valószínűnek tartom, hogy képes leszek megvédeni a csapatot de azért nem bízom el magam mert... Nos mert nem tudom, hogy mikor ismétlődhet meg az előbb történt eset, remélem, hogy soha többé.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok       - Page 2 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Teddy Pént. 18 Jan. 2013, 23:59

Nem jön össze amit kigondoltam, a vér egyszerűen megáll azon a sárgás valamin ami a levegőben körülveszi, így elkönyvelem annyinak, hogy többet nem tudok tenni, illetve de, rálőhetnék a fegyveremmel, s tenném is, de aztán az egésznek vége szakad, befejezi a támadást és... Magyarázkodni kezd, nos magyarázkodhat, engem nem érdekel, hogy hányszor esett már meg ez, mi okból, bár feltételezem hogy más behatása miatt, de akkor sem érdekel, egyszerűen bosszúsan nézek rá, a következő ilyen alkalomnál, ha lesz következő ilyen alkalom nem fogok hezitálni és inkább végzem majd ki azonnal, mintsem hogy valaki másnak okozzon olyan veszteséget, mint nekem, vagy mintsem hogy lerobbantsa a másik másik kézfejemet is. Most viszont az új társunk ballag ide és kezelésbe is veszi a kezemet, ami azt jelenti, hogy ha jól csinálja akkor mégsem fogom feldobni a talpamat. Persze a hideg és a fájdalom nem kellemes, de mégis csak érzéstelenül nézem azt, ami a kézfejemből maradt, azt a véres csonkot és hagyom, hogy had tegye amit tennie kell, persze a megjegyzésére muszáj vagyok válaszolni, csak hogy tudja mire számítson, ha esetleg használnom kell a fegyveremet.
- Ha úgy adódik, hogy használnom kell ezt a szépséget, jobban teszed, ha nem veszel levegőt, már ha nincs erős légszűrő a maszkodban. - Ezzel azt hiszem pontosan eleget is adtam a tudtára. Nem mellesleg amint alkalmam adódik rá, ha maradt valami a kézfejemből akkor azt felveszem a földről és megvizsgálom, bár igazából csak a fegyver kell róla, ha az egyben van akkor felveszem a másik kezemre.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok       - Page 2 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Sweety Love Szomb. 19 Jan. 2013, 18:07

Gloria nehezen kap levegő után, ahogy a mellkasát szorongatja. Soha nem gondolta volna, hogy megtapasztalja majd azt a brutális erőt, ami a társában feszül.. sem azt, hogy túl fogja élni. Szeme sarkban egy kis könnycsepp rezeg, melyet a szokatlan fájdalom préselt ki belőle. Kissé előre dől. Némán tátog. Látótere peremén árnyékok táncolnak.
-Átokverte.. ááh!-jönnek végre szavak a szájára. Az a szörnyű telepata majdnem mindennek véget vetett. Majdnem... elveszítette a csapatot.. a társait. Árnyalakok. Felveti a fejét. Nem képzelgések. Nem a fájdalom hatásai. Ott gyűlnek, mint éhes macskák a partra vetett hal körül.
- Úgy tűnik.. ennek rendesen benne vagyunk a közepében...-futja még keserű mosolyra.
-Könnyen lehet hogy idecsaltuk a démonokat. Ezen a területen még itt vannak.. Vagy küldték őket.. -Ő pedig, hiába a kalap-ostor szuperkombó, nem volt eléggé ellátva a védelemhez.. De nem is hitte, hogy bármivel elég erős lehetne ellenük. Így hát kitartóan figyelte őket, míg Nadja gyógyítása zajlott, hogy legalább az elvérzést megússza... Ha lenne gyógyító a csapatban, talán a kezét is megmenthetnék.. De vajon Kozmoszban mekkora sebeket okoztak az események?
-Kozmosz.. ne törődj ezzel. Nem haragszunk rád.. nem a te hibád. Nem számítottam rá, hogy itt is telepatába botlunk... Hála az égnek, ennél erősebb vagyok. -Nem úgy, mint az előző bigénél... és talán pont ezért vannak most odafenn a démonok. Ami nem megy egyszerűen, az majd megy erővel, minden bizonnyal erre gondol a rosszfiú, vagy rosszlány. A harcot persze azokra kell hagyni, akik értenek hozzá.. Neki is. Jobb ha ezentúl odafigyel arra, hogy a társai védve legyenek. Nem engedhetek több hibát magamnak.

_________________
Sweety Love, Gloria Kovacs
Sweety Love
Sweety Love
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Kúria

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok       - Page 2 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 21 Jan. 2013, 09:47

Idő: 2023. december 31., 22:55 Hátralevő idő: 01:05:00 (13 kör)
Következő körváltás: 2013. január 24.
Résztvevők: Gloria Kovacs-McKenzie, Sarah Storm / Kozmosz, Fleischer Nadja / Alicia és Jet Li Tao / Impulzus

Gloria nekilátott annak, hogy a társainak is védelmet hozzon létre, Kozmosz egy telekinetikus pajzsot hozott létre maguk körül, míg Tao néhány pillanat alatt elállítja képességével Alicia vérzését. Azonban a csapat egy nagyon nagy hibát követett el, amikor nem törődtek túlságosan a két árnyalakkal odafent az egyik közeli tetőn. Az árnyalakok felől egy villanást láttak a levegőben, valami jelet lehetett kivenni a havon keresztül, bár ezt csak Kozmosz látta, mert ő figyelt arra is. A következő pillanatban a telekinetikus pajzs szertefoszlott, ahogyan Gloria kísérlete is, hogy pajzsot emeljen a többiek elméje felé. Mindenki üvöltve zuhant a földre, ahogyan a testükbe fájdalom hasított, olyan mértékű, mintha legalább ezernyi tőrt mártottak volna beléjük. Ahol a fájdalom érte őket a testük feketedni kezdett és a sikátor két vége felől hat-hat kutyaszerű – dán dog nagyságú – lény kezdett közeledni gyors sebességgel feléjük.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sikátorok       - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sikátorok       - Page 2 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 22 Jan. 2013, 18:46

A seb ellátása erős kifejezés lenne arra, amit csinálok, de legalább nem fog elvérezni, és a fegyverével akár a segítségünkre is lehet.
-Van benne - válaszolom röviden közben Nadjanak, de azért tudomásul veszem, hogy valami mérges gázt bocsáthat ki.
A rögtönzött orvosi beavatkozás egész jól biztosítva van, a telekinetikus erőtér megvéd minket a fizikai behatásoktól, Gloria pedig a telepata újabb támadását állítja meg. Valami mégis áttör mindezeken, úgy szakítja meg mindenféle pajzsunkat, hogy közben esélyünk sincs reagálni, és a következő pillanatban a földön fekszem. A fájdalom átjárja a testemet. Nem a legrosszabb, amit valaha éreztem, ennél jóval keményebb kínzást is kaptam már Fájdalomtól, ha egy-egy alkalommal kudarcot vallottam egy feladattal. Mégis, rendesen megdolgoztatja az idegeimet, összeszorított foggal próbálok úrrá lenni rajta, de ez cseppet sem megy könnyen. Nem tudom, mi okozhatja, a sem a páncélom, sem a képességem, sem Gloria vagy Kozmosz nem védett meg tőle, az egyetlen, ami eszembe jut, az a mágia... Ha viszont ez a helyzet, nagyobb a gondunk, mint elsőre hittem.
Mikor meglátom a sarkon a kutyákat, vagy talán azoknak démoni verzióját, kezeim ökölbe szorulnak, és a hóba vágom az öklömet. Minden erőmet összeszedem, hogy talpra álljak, és elzárjam elmémben a fájdalom negatív hatásait. Csak a dühöt hagyom meg, ami megerősít. Ha sikerül felállnom, akkor megpróbálok védekező állást felvenni, és készülni, hogy kitérjek a kutyák első támadása elől. Ezzel egy időben valami fegyverfélét is keresek, vagy fedezéket, esetleg magaslatot, ahová felhúzódhatok később, ha nem áll jól a szénám - állhat még ennél rosszabbul is, rossz belegondolni.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sikátorok       - Page 2 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Sweety Love Szer. 23 Jan. 2013, 19:59

A fenti szörnyeket leszámítva úgy tűnt, minden kezd végre rendesen működni. Ő már építette a védelmet, és Kozmosz is nekilátott, hogy védelmet biztosítson számukra. Biztosra vette, hogy ezzel, legalább, míg a gyógyítás zajlik, meg fogják előzni a további problémákat... Persze bár démonokra készült, nem számolt valami teljesen evidenssel...
Villanás, majd minden szinte őrjítő sebességgel pörgött fel. Amin eddig dolgozott, összeomlott, ő maga pedig üvöltve roskadt össze. Az előző fájdalom fel sem ért ezzel, s Gloria úgy érezte, menten szétszakad, ahogy a tőrszúrás szerű fájdalmak érzésre felszaggatják a testét. Észre sem vette, hogy feketedni kezd.
Arca eltorzult a fájdalomtól, és szaggatottan, fájdalomtól nyögve lélegzett ahogy próbálta leküzdeni az érzést, hogy legalább egy pillanatra összeszedhesse magát. Könnyektől nedves, fájdalommal telt szemei, ahogy nehezen felemelte a fejét, a közeledő dögökre szegeződtek.
-Re...pülni..-nyöszörögte az egyetlen ötletet, ami hirtelen eszébe jutott. Rohantak feléjük a szörnyek, és ahogy vasakarattal próbált erőt venni magán, a másik irányból érkezőket is észrevette. Kozmosz, ha felfogja a szavait, talán menekülhet, bár odafenn a két szörnyeteg várja. Gloria kész volt a halálra. Már az előző kaland során kész volt rá, hogy feláldozza magát, sőt, valahol mélyen már tudta, hogy bár az életért dolgoznak, azt valószínűleg sohasem érhetik el... de most, ahogy vicsorogva kuporgott, próbálva legalább talpra küzdeni magát, nem akaródzott neki meghalni. Nem, ilyen szégyenletesen sikertelenül.. ilyen bolond okból. A fájdalom könnyei csorogtak az arcán, tekintete viszont szinte égetett. Maga sem tudta honnan van még mindig elég erő benne ahhoz, hogy ne hajtson fejet a sors előtt, és várja a mocsokban fekve a gyors halált.
Tekintete előtt képek úsztak el. A gyermekkor boldog pillanatai, Namor.. és Wamor.
Nem tudta, hogyha a küldetésük elbukik, az hogyan hat majd a jövőre. Hogy mi lesz a fia sorsa.. felnőhet-e biztonságban.. vagy hogy megszületik-e egyáltalán.
Mély levegőt vett, hogy legalább egy pillanatra kizárja a fájdalmat. Egy pillanatra, míg olyan útra lép, amin soha nem akart járni... egy útra, mely nem csupán próbatétel, de járatlansága miatt talán nem is hozza el a kellő sikert...
Mélyre nyúlt, mélyebbre, mint addigi szokásai és a küldetések során lassan feloldódó morálja engedte volna, hogy végül erejét összeszedve csupán suttogjon a tekintete előtt közeledő szörnyetegek felé.
-Pusztuljatok.

_________________
Sweety Love, Gloria Kovacs
Sweety Love
Sweety Love
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Kúria

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok       - Page 2 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Sarah Csüt. 24 Jan. 2013, 01:11

Fent tartom a pajzsot, hiszen úgy vélem, hogy elég védelmet tudok fizikailag nyújtani a csapatnak bármiféle támadás ellen, ám úgy tűnik, hogy eléggé nagyot sikerül tévednem, mert valamiféle villanást látok az ellenfél felől... Eddig rendben van, de utána a hóban is felizzik valami, majd pedig nem bírom tovább fent tartani a pajzsot és hatalmas fájdalmat érzek, amitől üvöltve a földre kényszerülök. Fogalmam sincs, hogy mi lehetett ez, még sosem láttam vagy tapasztaltam ilyet korábban, de ez talán már nem számít, ami most számít, hogy iszonyatos fáj, és mint úgy, bár furcsa ez számomra így felnőtt nőként, de ez most néma sírásra kényszerít, ez is csak azért néma, mert a fájdalomtól nem tudok egy hangot sem kipréselni a torkomon. Feltűnik, hogy néhány, felettébb nem barátságos kinézettel rendelkező kutya, ráadásul nagy termetű kutya kezd el felénk közelíteni. Így lenne hát akkor vége? Hóban fetrengve? Szétmarcangolva?... Nem, túlzottan csúfos lenne és haza kell jutnom, de van most ennél egy fontosabb dolog is... Ez a csapat, ebben a csapatban nem csak egy tag vagyok, mint ahogyan a galaxis védelmezőinél voltam, itt most én osztom meg a feladatot, talán... TALÁN mondhatom azt, hogy csupán emiatt a tény miatt én vagyok a vezető... Még ha nem is vagyok igazából parancsolgatós, de ez azt jelenti, hogy ezekért az emberekért felelősséggel tartozok, ha pedig lenne alkalmam tenni értük valamit és nem élnék a lehetőséggel... Meg sem érdemelném a nyugodt halált akkor, vagy tulajdonképpen bármi mást. Megpróbálok kisebb "löketekben" mozogni, bár a földről nem próbálok meg felállni, csupán az egyik alkaromra támaszkodni, bármennyire is legyen az fájdalmas, következőképpen pedig minden erőmmel és koncentrációmmal arra állok rá, hogy az épületeken lévő talán két alakot burokba vonjam és egy nagyon gyors nyomással tulajdonképpen összepasszírozzam azokat... Bár nem szívesen teszem ezt, de ártottak a csapatnak és már kifejtettem erről a véleményem, aki ennyire kegyetlen, látszólag ok nélkül... Tőlem sem fog ezentúl mást kapni. Ha sikerül összezúzni őket és a kutyák még mindig közelednek, ami valószínűleg így van, akkor következőként azokat próbálom meg visszaküldeni arra, amerről jöttek... Csak olyan erővel, hogy átmenjenek a falon és igen, Gloria szavai eljutnak a tudatomig, de nem fogom itt hagyni őket, ha pedig többen megyünk, ilyen állapotban túlzottan egyszerű lenne, ha már korábban is egyszerűen átütötték a pajzsot.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok       - Page 2 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Teddy Csüt. 24 Jan. 2013, 06:06

Nagyon úgy néz ki, hogy biztonságban vagyunk talán két pajzs mögött, így különösebben nem aggódok a korábbi árnyak miatt, inkább figyelem, ahogyan tulajdonképpen elfagy a kezem, ami persze eleinte kissé kellemetlen, de végül valóban nem érzek vele semmit. Persze a következő pillanatban feloszlik minden védelmünk és egy kissé hihetetlen fájdalom veszi át a pillanatnyi nyugalom helyét, olyan szintű és annyira váratlanul, hogy még engem is ordításra kényszerít eleinte, de hamar erőt veszek magamon és inkább szorítok az állkapcsomat s figyelem, ahogyan néhány undorító dög kezd el felénk futni... Az első reakció, hogy a fegyveremért nyúlok és vetek egy nagyon gyors pillantást magam mögé, egy kissé talán megszokásból, s csupán csak emiatt tűnik fel az, hogy mögöttünk is ugyan ennyi korcs tart felénk. Nem kell sokáig gondolkodnom azon, hogy mit tartok fontosabbnak, valakinek védenie kell a csapat hátát is, vagy legalább is több irányba is figyelni kell, én pedig nem tudom, hogy mennyire is oszlik meg ez jelenleg nálunk, tehát emelem a fegyveremet végül a "mögöttünk" lévő kutyák felé és meghúzom a ravaszt, ezzel valószínűleg beborítva a sikátor azon részét ama bizonyos vegyülettel amit nevén most nem nevezek... Mert tulajdonképpen számomra nincs neve. A lényeg hogy ha minden jól megy, akkor hamar elrothadnak tőle, nekem pedig ehhez nem kell sokat pazarolni. Közben, bár nagyon fájdalmas, de próbálok lábra állni és ha más nem, akkor a falnak dőlni.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok       - Page 2 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 24 Jan. 2013, 09:40

Idő: 2023. december 31., 23:00 Hátralevő idő: 01:00:00 (12 kör)
Következő körváltás: 2013. január 27. (vasárnap)
Résztvevők: Gloria Kovacs-McKenzie, Sarah Storm / Kozmosz, Fleischer Nadja / Alicia és Jet Li Tao / Impulzus

A csapat nagy nehezen fel tudott tápászkodni, noha eddigre testük jelentős része már fekete színben pompázott, a felállás után kezdték érezni, hogy valami nincs rendben velük és az állás nyomán némileg vérezni is kezdtek. Ekkor látták csak meg, amit a földön nem, mindenkiből hat-hat nagyobb csontdárda állt ki. Volt, ami átszúrta őket teljesen, de volt, a mi éppen csak bennük állt. A fájdalom ezeknél volt a legerősebb és a feketeség is innen áradt szét tovább.
Gloria érezte, hogy a lények körül van mentális védőpajzs, neki pedig a sebei miatt nem volt elég ereje arra, hogy ezt áttörje, így a támadása sikertelen volt. ugyanezt érezte Kozmosz, az ereje fogyott, annyira volt képes, hogy pajzs jelenjen meg a két alak körül, majd a pajzs szétrobbant, mintha ott sem lett volna. Gúnyos női és férfi kacaj hallatszott arról, amerre ezzel próbálkozott. Ezek után a kutyák felé próbálkozott egy lökéssel, de az csak pillanatnyira vetette őket vissza.
Tao nem igen tudta elnyomni a fájdalmat, csak egy kicsit, de az egész teste lüktetett. Fegyvert nem igen talált, csak egy fém rudat, de más nem volt itt. Amikor a kutyák megérkeztek ő félreállt előlük, amik így sikeresen vetették magukat Kozmoszra és Gloriára, Kozmosznak vállába mart bele az egyik, míg Gloria-nak a jobb karját harapta meg és a reccsenést hallani lehetett mindkét félnél. A maradék négyből kettő Tao felé fordult, míg egy-egy a két lányhoz próbált odaférni.
A legsikeresebb talán Alicia volt, aki a lövéseket választotta és három kutyát már sikeresen agyonlőtt. A felé rohanó kutyák emiatt kissé megtorpantak, a maradék három, majd újra indultak, ez volt a szerencsére, mert ezért nem érte el még őt az a három, még volt néhány pillanata addig.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sikátorok       - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sikátorok       - Page 2 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Teddy Csüt. 24 Jan. 2013, 22:21

Felállok a földről, nagy nehezen, bár nem értem, hogy miért is teszem ezt, hiszen nem terveztem és kissé energiapazarlásnak tűnik, de már megtettem, így nem számít. Közelednek a dögök, én pedig lövök, s azok máris rothadni kezdenek, ez pedig úgy tűnik, hogy meghátrálásra kényszeríti a többit, amivel nyerek magamnak egy kevés időt. Nem egészen ez volt a célom, de ez is tökéletesen megfelel, bár magam mögül halk roppanásokat hallok, ami sosem jelent jót, de hirtelen fontosabb dolgom is van ennél, na meg persze egy dolog megfordul a fejemben.
~ Hogy a fenébe lehetek még életben? ~ hiszen több dárda is átszúrt, lehetséges lenne, hogy nem találtak létfontosságú szervet? Valószínűleg, mindenesetre is vissza a kutyákhoz melyekkel eddig foglalkoztam. Továbbra is igyekszem nem közel engedni magamhoz őket, egy ugyan ilyen méregfelhő elég lehet a maradék három ellen, szóval az előző támadással próbálkozok, hiszen végül is a viselkedésük alapján úgy tűnik, hogy nincs több intelligenciájuk mint az átlagos kutyáknak, így nem hiszem hogy vissza fogják fogni a lélegzetüket. Készülök arra is, ha esetleg nem sikerülne, vagyis nem pusztulna bele mind, megpróbálok úgy helyezkedni a támadást gyorsan felmérve, hogy a bennem lévő egyik dárdába ugorjon esetleg bele, ekkor pedig egy másikat, mely nem szúrt át, azt kitépve próbálom meg nyakon szúrni a dögjét, vagy dögöket, elengedve így a fegyvert, ami úgyis hozzám van csatolva. Persze esélyes lehet, hogy ilyen esetben a kezemet támadnák... Ez esetben csak próbálok gyorsabb lenni, ami az adottságaimnak köszönhetően nem lehet nehéz, és picit kimozdulva a fegyverrel gerincen vágni a dögjét, vagy dögöket. Amennyiben mindezzel nem kell külön szenvedni, tehát alapból mind a három megmaradt dög belepusztul a méregfelhőbe, ugyan úgy kitépve az egyik nem átfúródott dárdát megpróbálom Gloriáról leszedni a korcsát, akár egy gerinc, akár pedig egy torokszúrással, persze a fegyvert nem hagyom benne, még jól jöhet.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok       - Page 2 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Sweety Love Pént. 25 Jan. 2013, 17:38

Egy védelem. Gloria szeme először tágra nyílt, majd örömtelen, fájó nevetésre húzódott a szája. Hát persze, hogy védték a szörnyetegeket. És nyilván a testük változása is csúf meglepetést jósolt... De az.. semmi nem volt az aktuális gondokhoz képest. Nem volt elég, hogy a gonosz csontdárdák döfték át őket....
A szörnyek már rajtuk is voltak.
Ösztönösen emelte fel a karjait, hogy védje a létfontosságú részeket, majd üvöltött fel, ahogy a harapás eltörte a jobbját. A friss fájdalom egy pillanatra eltompította a többit, és elöntötte a rosszullét. Szeme előtt fénykarikák kezdtek táncot járni, és szédelegve próbált néhány lépéssel egyensúlyba maradni, minek eredményeként lassú, forgó táncba kezdett a szörnyeteggel. Próbálta távol tartani magától. Kettejükre szűkült a kínban fürdő világ.
-Pu....sztulj...-hörögte, ahogy baljával ügyetlenül próbált fogást lelni a lényen, majd megtalálta. Ujjai puhább szövetet találtak, a kutyaszerű szörnyeteg szemét. Nem voltak erős körmei, vagy megfelelő fegyvere, de a kéz csontjai elég keménységet kellett hogy adjanak, hogy mohó, cél felé törő ujjai félig megvakítsák a szörnyet. Nem volt terve.. Csak kárt akart okozni. Bárhogy megszabadulni a szörnyetegtől...
Már nem üvöltött. Hangja tompa, rekedt morajjá vált... A szem után új célt keresett.... aztán a keze beleakadt valamibe. Megragadta, és húzni kezdte. Újabb fájdalom, ahogy a saját testéből próbált kihúzni egy csontdárdát, melyet mióta megragadta, görcsösen, elfehéredett kézzel szorított. Valami azt súgta, azzal leszedheti magáról a szörnyet. Hogy mindenképp meg kell szereznie. S ha sikerült, remegve, próbálta a szörny ellen fordítani.

_________________
Sweety Love, Gloria Kovacs
Sweety Love
Sweety Love
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Kúria

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok       - Page 2 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Godlaw / Tao Szomb. 26 Jan. 2013, 13:34

A fájdalom olyan erős, hogy teljes koncentrációval is alig tudom elnyomni egy részét. Mikor végre meglátom, hogy mi okozza, annyira meglep, hogy kell egy másodperc, mire ráeszmélek: ez valóban mágikus támadás lehetett, azért nem fogta fel sem a páncélom, sem a képességem.
Azokat a dárdák, amik csak épp hogy belém álltak, igyekszem gyorsan, határozott mozdulattal eltávolítani. Amik teljesen áthatoltak rajtam, azokkal egyelőre nincs időm foglalkozni, mert a kutyák már ideérnek hozzám addigra. Ha a csontdárda, amit kihúztam magamból, még mindig használható, akkor megtartom fegyverként, más esetben marad a fém rúd.
A két felém közeledő kutya egész jó arány ahhoz képest, hogy a többiekre hány ment, de attól még ezek is képesek komoly pusztításra. A fegyveremmel - legyen az dárda vagy egyszerű fém rúd - megpróbálom őket távol tartani, szélesebb suhintásokkal visszaszorítani őket. Ha mégis közelebb akarnak merészkedni, akkor döféssel próbálkozom a támadó felé, és megpróbálok úgy helyezkedni, hogy egymást takarják, tehát ne kelljen egyszerre kettővel hadakoznom. Ha tudok, hátrálok előlük valamilyen magasabb tárgy felé, konténerre, vagy padra, amire felállva egy kis előnyhöz jutok majd.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sikátorok       - Page 2 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Thorhalla Vas. 27 Jan. 2013, 10:07

Idő: 2023. december 31., 23:05 Hátralevő idő: 00:55:00 (11 kör)
Következő körváltás: 2013. január 30. (szerda)
Résztvevők: Gloria Kovacs-McKenzie, Sarah Storm / Kozmosz, Fleischer Nadja / Alicia és Jet Li Tao / Impulzus

Alicia a lövésekkel könnyedén tudta a saját maradék három kutyáját leszedni azelőtt, hogy ideértek volna, bár most már érezte, hogy a célzás kissé nehéz a nem létező kézfeje miatt. Amikor megpróbálja magából kihúznia az egyik dárdát, olyan erős fájdalom hasít bele, hogy a kihúzás felénél a keze elernyed a keze elvesztése okozta sokk és ezen mostani után a lány eszméletlenül terült el a földön.
Tao szerencséje az volt, hogy magánál volt, így amikor próbálta a dárdát kihúzni magából csak a fájdalmat érezte, amitől földre zuhant és igencsak nehézkes volt lábra állni ezek után. Ahogyan piszkálta a dárdákat a fájdalom sokkal nagyobb volt, mint egyébként. Nem akarta a tulajdonos, hogy kiszedjék azokat. A támadás éppen a földre kerülés miatt nem sikerült, de a két kutya Tao-t a képessége miatt nem volt képes megsebezni, sem elérni, csak próbálták harapni és karmolni, de semmit sem értek.
Kozmosz nem védekezett és őt sem védte senki sem, a következő pillanatokban az oldalát több karmolás érte, majd a válla után az egyik kutya a torkát harapta el mindent összeroncsolva benne, ütőeret, légcsövet és a gerincet is eltörte. Egy pillanat alatt fájdalommentesen érte el a lányt a halál.
A lény még mindig marta Gloria kezét, de az majdnem utolsó erejével sikeresen a lény szemeibe kapott, a kutya közben több mélyebb sebet is karmolt a lány oldalára, combjaira, de végül Gloria és kikaparta a szemeket és a dög nyüszítve hátrált, ezzel utat adva a másiknak, de még Kozmosz két ellenfele is rá fordult.
Három gyors lövést lehetett hallani, a távolsági golyók eddig is beváltak, a Gloriát támadó három kutya fejlövéssel terült el a földön. A falon álldogálva – mint Pókember is szokott – nyugodtan Miller-t láthatta meg Gloria. A távolban felhangzott a már jól ismert:
- Imperius Rex! – kiáltás.
A két árny a tetőről hangos puffanással értek földet, feléjük Namor repült a szigonnyal. Ennek hála mindenkiből eltűntek a csontdárdák, Alicia-ból is, a fájdalom ugyan nem múlt, de legalább a csontok eltűntek, mintha ott sem lettek volna, még Tao kezéből is.

//És morrr, hogy visszakellett hoznom a sajátjaimat a megmentésre…//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sikátorok       - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sikátorok       - Page 2 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Sweety Love Vas. 27 Jan. 2013, 10:54

Szinte már transzban volt a hirtelen fájdalmak okozta sokk miatt, így alig-alig számítottak az újabb karmolások. Valahol halványan érezte, hogy a kutya felnyüszít és elhátrál, de nem állt meg, nem örült. A veszély maradt a fő gondolat a fejében, ami ellen, míg csak lehetett, megpróbált küzdeni.
Régi emlékek nyomakodtak a fejébe arról, ahogy gyermekként megtörik a spontánjött érzékenysége a mai napon, és vidámabb dolgokba fog. Valahol örült ennek.. Örült, hogy kiskori énje nem tapasztalta meg a halálát, a fájdalmát. Alig-alig tudatosuló gondolatként még megfordult a fejében, hogy most vajon mennyire hallhatóak a gondolatai az érzékenyek számára.. vajon fájdalma végigüvölt-e a világon...
Aztán elvesztek a gondolatok, s újra ott volt kínban, vérben, melyek eltompulva összeolvadtak... lassan már szinte el is felejtette milyen nélkülük... a fájdalom lett az élet...
Ott állt hát az előző dög hátrálásával szabad prédaként az újabb szörnyetegek előtt. Megpróbálta felemelni ép kezét, silány védelemként, noha tudta, nem lesz elég, és ebben a különös időtlennek tetsző állapotban egyszer csak széttépik majd a szörnyetegek. Lövések morajló zaja ért el hozzá, ő pedig térdre rogyott.
Először várta őket, hogy bevégezzék.. aztán ahogy a percek pergése újra megindult, és úgy tűnt nem érkeznek, csendesen könnyezni kezdett. A könnyfátyolon és a fájdalom ködén át ismerős alak képe rezgett. Idő kellett, hogy össze tudja rakni ki lehet, majd ismerős hang jutott el hozzá, mire sírása zokogássá erősödött.
A megkönnyebbülés folyékonyan tört elő szemeiből.
Megmenekült.

_________________
Sweety Love, Gloria Kovacs
Sweety Love
Sweety Love
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Kúria

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok       - Page 2 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 28 Jan. 2013, 17:42

Hála az égnek, a képességem megállítja a kutyákat, ha már én nem voltam képes önerőből szembeszállni velük. A dárdák legapróbb megmozdítása is olyan fájdalommal járt, ami már jócskán túllépte a küszöböt, amit még el tudok viselni probléma nélkül. Végül aztán a korábban lelépő sorstársaink térnek vissza, és sikerül meglepniük a fenti két alakot, akik a dárdákat és a kutyákat küldték. A dárdák eltűnnek, de mivel a fájdalom marad, még mindig négykézláb próbálom összeszedni magamat.
Most tűnik csak fel, hogy a többiek bőre elfeketedett a dárdáktól, valószínűleg az enyém is, csak nem látszik a páncél alatt. Ráadásul az egyik társunk, Kozmosz, aki korábban ügyesen kiiktatta a Nadja kezét, most magát vonta ki a forgalomból. Nadja elsőre nem tűnik halottnak, de valószínűleg szintén komoly fájdalmai vannak, akárcsak Glorianak.
Most, hogy már elmúlt a fájdalom kiváltó oka, talán könnyebben megy az összpontosítás, és minden fájdalom erejére megpróbálok újra talpra állni, bár könnyen lehet, hogy ez minden erőmet felemészti majd. Látni akarom a két alakot, akik a tetőn voltak, és akik ezt a szenvedést okozták. Valószínűleg belehaltak a zuhanásba, de nem lehet tudni, pontosan milyen képességekkel rendelkeznek. Talán ki tudjuk deríteni, hogy miért akartak megölni éppen minket, mikor amúgy is egy süllyedő hajón vagyunk.
-A legjobbkor - nyögöm még az érkező két férfi felé, de ahhoz nincs erőm, hogy ezen kívül más gesztust is tegyek feléjük.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sikátorok       - Page 2 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Thorhalla Szer. 30 Jan. 2013, 08:37

Idő: 2023. december 31., 23:05 Hátralevő idő: 00:55:00 (11 kör)
Következő körváltás: 2013. február 2. (szombat)
Résztvevők: Gloria Kovacs-McKenzie, Fleischer Nadja / Alicia és Jet Li Tao / Impulzus

- A harc még közel sem ért véget, így szedd össze magad szivi! – kiáltott le Miller Gloria-nak.
Erre mi sem volt jobb bizonyíték, mintsem Namor, aki ekkor csapódott be a sikátorba és csúszott végig a havas latyakon egészen a többiek lábáig. Rajta nem volt látható sérülés, de valaki igencsak jó erőben lehetett, ha ideütötte az atlantiszit. Egy változás volt rajta, az a szerkezet, ami korábban Kozmosz karján volt az most már Namorén díszelgett, Gloria tudja csak, de a csapat vezetője hordta azt.
A fájdalom mindenki testében némileg enyhült, annyira igen, hogy talpra tudjanak állni, noha a feketeség a bőrről nem akart múlni. Összeszedni jobban nem igen volt ideje senkinek sem magát, mert a sikátor végén a korábban látott két árnyalak is feltűnt, immáron teljes valójukban.
Sikátorok       - Page 2 Drakana
Sikátorok       - Page 2 Krasos
Alicia ekkor kezd nagyon lassan ébredezni igencsak közel a két sárkányhoz.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sikátorok       - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sikátorok       - Page 2 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 31 Jan. 2013, 13:33

A fájdalom enyhül, most már jobban vagyok, biztosan állok a lábamon, mégha sajognak is az izmaim, és érzem a dárdák helyét még. Lábammal emelem a levegőbe a fém rudat, amit korábban láttam, majd elkapva meglendítem, hogy lássam, milyen a súlya, annak elosztása, és mennyire jó fogása. Ennél nincs is sokkal több időm, mert eddig már megjelenik a két lény, az egyik határozottan démonra hasonlít, vörös bőr, szarvak, hártyás szárnak és villás farok. A másik viszont sokkal inkább valamiféle félig sárkány, félig ember bestiára hajaz. Egyik jobb, mint a másik...
A gond az, hogy Nadja nagyon közel van hozzájuk, legalábbis ahhoz képest, hogy még mindig nincs a toppon a kutyatámadás óta. Mivel nem szeretném, hogy tovább gyengüljön a csapatunk, rögtön az ellenségeink felé indulok, egész pontosan a lándzsás sárkányivadék felé. Figyelembe véve, hogy az ő fegyvere messziről veszélyes, az elsődleges célom most közelebb kerülni hozzá, hogy ne tudjon a lándzsájával harcolni ellenem.
Nem rohanhatok rá, azt könnyen megakasztaná, inkább lassabban közelítek, és a fémrudat használom, hogy hárítsam a csapásait. Elsősorban azért igyekszem inkább kitérni a csapásai elől, lehajolni, elbukfencezni, és aztán felpattanva rögtön a közelébe ugrani. Itt persze a lándzsa nyelét még mindig használhatja majd ellenem, de már kevésbé hatékonyan. Ebben az esetben a fémrúddal veszem fel a harcot. Megpróbálok gyors ütéseket mérni a gyengébb pontjaira, ágyékra, torokra, lengőbordákra, gyomorszájra, halántékra, miközben próbálok elhajolni az ő támadásai elől, és gyorsan kontrázni. Ha mégis eltalálna, reménykedem benne, hogy a képességem működik majd ellene, vagy a fegyvere ellen, és sikerül megbénítanom. Bár valamiért kétlem, hogy így lenne. A lényeg úgyis az, hogy időt nyerjek a többieknek is, főleg Nadjanak és a földön fekvő férfinek.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sikátorok       - Page 2 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Teddy Csüt. 31 Jan. 2013, 22:59

Az utolsó amire emlékszem, hogy sikerült elintézni a megmaradt három dögöt, pontosan olyan ostobák voltak, mint ahogyan számítottam rá, megpróbáltam kihúzni az egyik dárdát, iszonyatos fájdalom, elmosódott kép, majd pedig sötétség, csendes, nyugodt, egyhangú, békés sötétség... Sosem szerettem ezt, főleg nem egy ilyen helyzetben, habár nagyon régen esett meg, hogy harc közben kifeküdtem valamitől.... Nem tudom, hogy meddig tarthatott, de magamhoz térek, bár lehetséges lenne, hogy meghaltam? Nem, bár tompán, de fájdalmat érzek, igen, élek, ezt az is igazolja, hogy amint ezt realizálom és kinyitom a szemeimet, szédelgek és a látásom is homályos, még mindig. Ezek szerint a többiek képesek voltak megoldani a helyzetet, vagy csak még nem jutottak el hozzám a dögök... Nem, nem hallok egyenlőre dulakodást. Veszek pár mély levegőt, hátha jobban leszek egy kissé tőle, belemarkolok a hóba és végig kenem vele az arcomat, hogy gyorsítsam ezt a meglehetősen kellemetlen folyamatot, ami egy ilyen sérülésekkel teli ájulás után lezajlik, és jelenleg az ébredésre gondolok. Ha ezzel megvagyok, megpróbálok körbenézni és ezzel egy időben lassan de biztosan felállni, vagy legalább is feltérdelni, ha más nem megy, bár nem hiszem, hogy ennyire sérült lennék, bár tény, hogy régen sérültem olyan szinten, mint az elmúlt... Talán fél órában.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok       - Page 2 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Sweety Love Pént. 01 Feb. 2013, 18:57

Miller szavaira felnézett a fickóra a megkönnyebbülés mögött dac és fájdalom perzselt belőle. Ennek ellenére tudta, hogy igaza van a fickónak. Tudta, hogy össze kell magát szednie. De tudni és megtenni egészen más dolog. A zokogás hangjai elhaltak, de a könnyek még mindig peregtek, ahogy megpróbált felállni. A teste tiltakozott. És a szíve is belesajdult, ahogy a halott Kozmoszra pillantott. Repülhetett volna.. Felrepülhetett volna.. és akkor most ő feküdne holtan.
Glori ép kezével megtámaszkodott a térdén, úgy egyenesedett fel, és épp csak felnézett, mikor meglátta a férjét feléjük csúszni. Ekkor, a borzalmas meglepetés hatására tűntek el a könnyek. És talán ezért enyhült valamelyest saját fájdalma is.
-Namo?-kérdezte ösztönös aggodalommal, de úgy tűnt, nincs komoly sérülése a férjének. Ez megnyugtatta, ám az újabb felfedezett apróság ismét elképesztette: a férje lett az új vezető Kozmosz után. De volt valami rosszabb. Két szörnyeteg. Gloria fájdalmas, maszatos arca újra konok kifejezést öltött.
-Le... kell őket győzni. Már.. nem lehet sok időnk... megmenteni...- a várost. Ezt akarta hozzá tenni, de a kutyás élmény alaposan próbára tette a testét, és elcsuklott a hangja. Gyűlölte ezt a helyzetet, és hogy semmi jobbat nem tehet most, már ha megkínzott teste engedi, minthogy próbál nem tűzvonalba kerülni és megpróbál mégis valamiféle védelmet létrehozni a társai körül...
Nem is várt tovább, megpróbált fedezékbe húzódni.


_________________
Sweety Love, Gloria Kovacs
Sweety Love
Sweety Love
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Kúria

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok       - Page 2 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.