Sikátorok

1 / 8 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Sikátorok      Empty Sikátorok

Témanyitás by Thorhalla Kedd 22 Feb. 2011, 15:35

New York legzüllöttebb környékének legzüllöttebb helyei. A betont vastagon borítja a szemét, a kosz és az emberi mocsadék. Legyen szó itt a csövesekről, vagy arról, amit azok otthagytak maguk után. A falak mentén konténerek, hajléktalanok viskói, állati és emberi tetemek. Eltorlaszolt hátsó ajtók, szétvert falak, plakátok. És az emberi söpredék, amely itt garázdálkodik, mint megvadult állatok, aki beleőrültek abba, amiben élniük kell.

Üdvözöl téged New York igazi arca.
Sikátorok      Wt3d
Sikátorok      Pokolkonyhaja
Sikátorok      Pokolkonyhaja1


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 08 Szept. 2012, 16:05-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sikátorok      Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 11 Aug. 2011, 16:31

Nyitány
Résztvevők: Sarah Storm, Steven Storm és Carl Verrens

Jó pár háztömbbel, inkább a Pokol konyhája másik végén, a sötétebbik negyedében, távol az Olimposz kaszinó hivatalos megnyitójától a sikátorokban most is a környéken megszokott utcai harcok folytak. Azóta lendültek fel folyamatosan, amióta a kaszinó megnyitotta kapuit. Egyes pletykák szerint közös érdekeltség van ezek között, de persze bizonyítani nem tudott még senki sem semmit. Egyetlen név volt, aki ismert lett a fejesek közül, az pedig nem volt más, mint Dis. A férfit, ennyit lehetett tudni róla senki sem látta még, csak annyit tudni róla, hogy mindent ő fog össze egy személyben. Lehetett szó nőkről, drogokról, fegyverekről, vagy pénzről, hozzá lehetett fordulni. Remek uzsorás, aki állítólag lelkekkel is kereskedik. Az üzlet virágzott, lehetett fogadni menni a rendezvényekre, vagy bárki be is állhatott az utcáról a bunyókba. Lehettél mutáns, vagy ember, isten, vagy bármi más, a helyed itt volt, ha az illegális dolgokba akartál belekeveredni.

Sötétedni kezdett mire mindannyian ide kerültetek, egy koszos raktárépület, bent cigaretta és pia szagától bűzlött a hely. Odakint is meleg volt, de itt bent hőség szinte, igaz senkit sem érdekelt a több fronton tartó bunyó mindenkit lefoglalt, hogy ilyen apróságokkal ne törődjön. Az egyik falon egy régebbi tévé volt kitéve, amin ment a közvetítés a kaszinó megnyitója látszott:

Sikátorok      Minotaur

- Tisztelt hölgyek és urak, kedves nézőink, itt Katie Bex, a Nyitott Ablak hírcsatornától.
Sikátorok      262545-34340-lois-lane_large
Nekünk jutott az a megtiszteltetés, hogy ezen az estén élőben közvetíthetjük az Olimposz kaszinó hivatalos megnyitóját. A hangulat már most remek és a színvonallal sem lehet kifogása senkinek sem, megannyi híresség is eljött ezen az estén. Láthattuk a SHIELD egyik igazgatóját William David Robertson-t is, és úgy tudjuk, hogy még a polgármesternek is meg kell érkeznie hamarosan, hogy itt legyen a megnyitón. Ma este végre bemutatkozott a Kaszinó egyik vezetője is, akit Miranda Minerva néven ismerhetett meg a közönség. Furcsa, hiszem már lassan egy hónapja, hogy a kaszinó megnyílt, de mindeddig az igazgatói tanács egy személyét ismerjük csak. És itt is van Miss Minerva.


Sikátorok      Assaultonnewolympus007

A kamera a nőre mutatott majd a többi vendégre újra, az ajtóban minden érkezőt a szőke hajú nő köszönt, akinek a vállán egy hófehér bagoly ült. Ám ekkor egy hangos férfikiáltás szeli át a raktárt, amikor az egyik bunyó véget ért.
- KÉT BÁTOR JELENTLEZŐT KERESÜNK AZ ÖT PERC MÚLVA INDULÓ KÖVETKEZŐ PÁRHARCRA. – harsogott. – CSAK BÁTRAN, SOK PÉNZT LEHET KERESNI VELE!


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 14 Feb. 2014, 11:44-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sikátorok      Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Steven Csüt. 11 Aug. 2011, 22:22

- ITT VAGYOK ÉN – Ordítottam ki a tömeg közül, bár még nem régóta vagyok itt és azt se igazán tudom, hogy hol van pontosan az itt, de nagy szükségem van a pénzre, hogy ezt megtudjam és ez egy könnyű és gyors módszer a megszerzésére. Az utolsó dolog, amire emlékszem, hogy épp a saját nanitjaim emésztik fel a testem. Ezután egy bűnöző tanyán ébredek ahol váltságdíjat akartak értem kérni értem, de hamar tudtukra adtam, hogy nem olyasvalaki vagyok, akit könnyedén fogságban lehetne tartani. Nem öltem meg egyikkőjüket sem, csak félholtra vertem őket. Eleinte csak azért, hogy kikérdezem őket, de aztán eközben kiderült, hogy sok minden megváltozott a világban. Nem igazán értettem, hogy hogy történhetett ez, de ahhoz hogy bármire is jussak, pénzre volt szükségem. Az egyikőjük mondta, hogy egy olyasvalaki mint én, itt tudnék könnyedén pénzt szerezni, így hát jöttem.
- NEKEM SZÜKSÉGEM LENNE A PÉNZRE- Ordítottam miközben előre verekedtem magam a tömegen keresztül a ringhez.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Haward Maximoff Csüt. 11 Aug. 2011, 22:42

Ideértem hát. Mostanában sokat foglalkozom ilyen módszerrel a pénzszerzéssel, szóval nem tétovázom sokat.
Megnézem a tudósítást, majd alighogy a hang végigkiabál a helyen, már válaszolok is vissza ordítva.

- HOL AZ ELLENFÉL?
Közben hallom, hogy a távolban egy másik srác is visszakiált. Megpróbálok közelebb kerülni a hang forrásához, majd ha elértem, felszólalok.
- Ebből bunyó lesz öcsibogyó.
Szólok neki oda csipkelődve.
- Remélem nem pénzért jöttél, mert innen aztán üres kézzel mész ki.
Haward Maximoff
Haward Maximoff
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 53
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Végtelen Háború

Karakteradatok
Főkarakter: Haward Maximoff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Sarah Csüt. 11 Aug. 2011, 23:13

Hihetetlen milyen gyorsan jönnek a dolgok, az ember csak ül az üzlethelyén, aztán egy telefon, és rohan verekedni, micsoda világ... Az ordításra érkezek be a raktárhelységbe, de mielőtt reagálhatnék már jelentkeztek ketten. Nade sebaj, majd a következő menetbe beszállok, azonban az egyik hang ismerős. Közelebb megyek és figyelem a kibontakozó " műsort ".

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Thorhalla Pént. 12 Aug. 2011, 12:38

Résztvevők: Sarah Storm, Steven Storm és Carl Verrens

Abban a pillanatban, ahogyan először Steven, majd pedig Carl is felszólalt, hogy ők akarnak verekedni a tömeg hangosan zúgott fel örömében, majd a két fiatal fiút kilökdösték a karámhoz, ahol a bunyók mentek. Az emberek azonnal körbeállták azt és még Sarah is oda tudott férkőzni az első sorba, hogy mindent tökéletesen lásson. Egy kopasz fickó ugrott még be a mérkőzőkhöz, majd intette csendre a tömeget, akik igen hamar el is hallgattak.
- A szabályok ugyanazok, mint általában! Nincs gyilkosság, kiütésig megy a küzdelem! – mondta. – Nem kell visszafogniuk magukat – nézett a két fiúra. – Akkor kezdődjék a harc és a fogadás!
Tömeg erre ismét őrjöngeni kezdett, a kong pedig, ami a bunyó és a negyedek kezdetét jelezte a tömegből pedig hangosan lehetett hallani. A kopasz fickó pedig kihátrált a karám széléig és kimászott belőle, hogy biztos távolságban legyen a harcolóktól.
- Tíz dolcsi a barnára!
- Tartom, sőt emelem, 15 a feketére!
- Húsz dollár, hogy csak egy menetet bírnak!


//Barna = Carl, Steven = fekete//


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 12 Aug. 2011, 12:58-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sikátorok      Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Sarah Pént. 12 Aug. 2011, 12:56

Közelebb megyek és... Nocsak kit látnak szemeim, buksi.
- Szia buksíííí. - Integetek Stevennek vidáman, majd hamarosan kezdetét veszi a bunyó, legalább is a kong megszólal, szóval ja kezdetét veszi a harc. Számomra elég gyorsan egyértelművé vállik hogy kire akarok fogadni, s mikor elérkezettnek látom az idejét... Szóval miután valaki beordít 20 dollárt, én is elég hangosan felszólalok.
- 100 dollárt a feketére!-Jelentem ki vigyorogva, egész elenyésző összeg.~ Sarah te idióta, mért rá fogadsz? Tudod hogy egy örök vesztes. Fogd be, rá fogadok és kész, ha nem tetszik tegyél ellene valamit... Háhá, nem tudsz.~ Hatalmas vigyor. Attól függően hogy hogyan alakulnak a dolgok, valószínűsíthető hogy teszek be még többet is.
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Haward Maximoff Pént. 12 Aug. 2011, 16:13

Besétálok a ringbe. Jobban mondva belökdösnek minket, miután jelentkeztünk, de hát ez már részletkérdés.
Odabent elkezdek fel-alá járkálni, mígnem meg nem kondul a bunyó kezdetét jelző kong. Hát akkor itt az idő
egy kis bunyóra.

- Remélem felkészültél...
Szólok, azzal mögé teleportálok, majd egy gyors jobbossal megpróbálom állkapcson vágni.
- ... mert én nem vagyok türelmes típus.
Ha ő is támadni próbálna, visszateleportálok a kiindulási pontra, ahonnan elindultam.
Haward Maximoff
Haward Maximoff
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 53
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Végtelen Háború

Karakteradatok
Főkarakter: Haward Maximoff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Steven Pént. 12 Aug. 2011, 18:06

A karám felé haladva nem igazán lett volna szükség ahhoz hogy lökjenek, mivel ha valaki nem állt félre az utamból, én magam löktem oldalra nem is kis erővel. A tömegben egy fehér hajú leányzó kiáltozik felém, úgy néz ki már is szereztem egy ellenséget tekintve, hogy le bunkózott, bár lehet hogy csak félreértettem, elégé rosszul hallottam őt a tömegben. Egy elég jó fizikummal rendelkező srác az ellenfelem. Körülbelül annyi idős lehet, mint én, de ha csak nincs speciális ereje, akkor nem lesz túl sok esélye a győzelemre. A lány aki korábban lebunkózott már is fogadott rám 100 $-ban. Lehet hogy nem is egy ellenséget szereztem hanem egy rajongót talán? De ez most nem is volt lényeg. Ahogy a kong megszólalt az ellenfelem már is elkezdet pofázni miközben én felkészültem a támadására. A mondat felénél viszont hirtelen eltűnt. Bár meglepődtem, volt már dolgom portáló mutánssal, így azonnal elektromosságot vezettem a testfelületemre. Nem tudhattam hogy pontosan hol fog megjelenni, még nem ismertem annyira, hogy tudhassam mögöttem vagy mellettem jelenik meg, így próbáltam 180 fokos szögben hátra felé rúgni miközben előre hajolok mivel ha valami, akkor az biztos hogy nem előttem fog ismét megjelenni. Ha nem sikerül a rúgásom vagy az ellenfelem támadása sikerül, akkor megpróbálom megragadni azt még mielőtt visszahúzná a lábát, hogy még több elektromosságot vezessek a testébe és ne portáljon el ismét. A nanitok által nyújtott előnyt egyenlőre próbálom nem kihasználni, mivel akkor könnyedén halálos sérülést is okozhatnék az ellenfelemnek, ami itt nem lenne ajánlatos. Azokat majd csak végső esetre szánom.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 13 Aug. 2011, 10:46

Résztvevők: Sarah Storm, Steven Storm és Carl Verrens

- Száztíz a barnára! – hallatszott Sarah licitje után a következő.
Carl kezdte az akciót azzal, hogy teleportált, a tömeg őrjöngve zúgott fel ennek hallatán és tapsoltak, ahogyan arra a bámulatos akcióra is, hogy Steven szinte ösztönösen rúgott hátra felé és nem sokkal a fiú feje mellett a láb és a kéz találkozott. Carl-t egy erőteljes áram rázta meg ezáltal, amitől zsibbadni kezdett a keze, de még visszatudott teleportálni oda, ahova akart, bár már nem csak a keze, hanem az egész teste zsibbadt. A tömeg odavolt a mutatványért és újabb licitek csúsztak fel, ezúttal már 200 dollár értékben.
A két fiú még mindig verekedett, így nekik nem is tűnt fel, csak Sarah-nak, hogy időközben feltűnt, hogy egy igencsak furcsa alak érkezett meg pontosan vele szembe, egy több, mint két méter magas, fickó, szarvakkal a feje tetején. Mellette valahogy hirtelen igencsak széles rés támadt és igazából mindenki hátrált tőle, belekötni senki sem mert, de őt nem az emberek nem is érdekelték, csak a harcot figyelte.

Sikátorok      Herc3004


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sikátorok      Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Sarah Szomb. 13 Aug. 2011, 11:18

Mosolyogva figyelem az akciót, látszólag jól alakulnak a dolgok, és már jön is a következő licit.
~ Pompás! ~ Vigyorgok magamban, majd feltűnik valami elég szokatlan látvány a "ring" másik oldalán... Kicsit meglepve bámulom
~ Tyű... Ezt mivel etette az anyja??? ~ Újabb értelmetlen gondolat, de több hozzáfűzni valóm nincs, hisz csak a harcal van elfoglalva, és nem ront neki másoknak.
- 400 dollár a feketére! - Kiáltjom be hangosan.
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by A Misztikus Pókember Szomb. 13 Aug. 2011, 18:40

Még mindig azon fáradozom, hogy valamit kezdjek az élettemmel. "Talán most megragadhatom a lehetőséget", a gondolat délibábként lebeg a szemem előtt, amikor az új kaszinóval kapcsolatos pletykák szelén az utcai bunyók színhelyéig jutok. Bár a rutin hiányzik magabiztossággal pótolom és így lépek be a raktár épületbe. Bűz csapjameg az orrom, nem facsarja, nem is zavarja. Én is rágyújtok inkább, egy kis nikotinnal próbálok összpontosítani, miközben a karámok felé haladok és leveszem a pulóveremet ami eddig rejtette a külsőmet, egy tetoválásom így fel is fedem. -A farkába harapó kígyó a jobb csuklómon.-

Nem igen tudom, hogy hol kéne kezdenem, csak utat vágok a tömegben, ráérősen haladok befelé, úgy helyezkedve, hogy a harcot, a bukit és a tévét is láthassam ha lehet. A megnyitó bulin talán könnyebben bekerülhettem volna a sűrűjébe, de túl könnyen is kerülhetek a figyelem középpontjába. Az utcán békésebb a munka, üres tekintettel bámulom a káoszt miközben értelmet keresek benne és füsttel homyálosítom a képet.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Steven Szomb. 13 Aug. 2011, 21:55

Sikerült a kezénél eltalálnom az ellenfelemet, aki azonnal el is portál. Ekkor már épp terpeszben álltam oldal irányba hátra felnézve, majd amint eltűnt egymás mellé helyeztem a lábam, kis terpesszel. Lábfejeimmel 120 fokos szöget zárnak be. Amint meghallom a teleportálásával járó hangot, már térek is ki oldalra és fordulok felé. Ha támadna és sikerült kitérnem, akkor egyszerűen a vállammal fellököm, majd könyökkel erősen hasba ütöm és próbálom a földre teríteni, ha viszont nem támad, akkor felé rúgok törzs magasságában, hogy nehezebb legyen kitérnie. Az áram továbbra is cikázik a testemen keresztül bár vigyázok, hogy max csak a szívét legyen képes megállítani komoly fizikai sérülést mint pl 3-as vagy 4-es fokú égést ne okozzon neki. A szívét képes vagyok még újraindítani ha szükséges lesz rá.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Haward Maximoff Vas. 14 Aug. 2011, 14:48

Francba. A srácnak van valami elektromos képessége. Amint hozzáérek meghág a feszültség é sajnos nem csak átvitt értelemben sokkoló az élmény. Tagjaim zsibbadni kezdenek az áramütés hatására. Már is megvolt az első lecke. Nem mehetek közel hozzá. Kérdés, hogy milyen bunyó lesz ez itt, így, hogy nem érhetek az ellenfelemhez, mert akkor én veszítek. Ez nem lesz így jó. Viszont mégsem álldogálhatok egy helyben. A közönség azt nem szereti. Talán valahogy ki tudnám zökkenteni a koncentrációjából, hogy ne tudja alkalmazni elektromos képességeit. Megpróbálom összezavarni valahogy. Elkezdek teleportálgatni körülötte, hátha ezzel megszédítem. Ha nem tudja, hol vagyok pontosan, nem tud eltalálni. Az ember pedig mindig is fél attól, amit nem lát. Elkezdek szórakozni vele. Mellé portálok, de mielőtt megmozdulhatna, már mögötte vagyok, majd egy ismételt porttal előtte, megint mellette, előtte és végül vissza a kiindulási pontra. Kétlem, hogy ez a taktika beválna, mivel közben egyszer sem támadom. Ez inkább csak időhúzás. Megpróbálok körbenézni valamilyen tárgy után, amit felhasználva kissé püfölni tudnám. Remélem találhatok valami ilyesmit, ami lehetőleg nem is fém. Szívás lenne, egy vezetővel támadni magát az áramot.
Haward Maximoff
Haward Maximoff
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 53
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Végtelen Háború

Karakteradatok
Főkarakter: Haward Maximoff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Thorhalla Vas. 14 Aug. 2011, 15:26

Résztvevők: Sarah Storm, Steven Storm, Carl Verrens és Maximilian Evans

A licitálás tovább folyt, már 450 dollárnál járt a teleportálóra, mert Sarah-t megint túl licitálták. Max, amit lát, hogy több helyen folyik verekedés, amire fogadni lehet, utcai bunyó, ahol mindenki kipróbálhatta magát. A tömegben hallani – Sarah és Max hallja – , hogy van itt olyan, aki pár hét alatt több ezer dollárt keresett a fogadásokkal és még jó kis melókat is lehet erre szerezni. Illetve, ha valaki el akar indulni a felfele vezető úton, akkor a legjobb helyen van, csak hívja fel valahogyan magára a figyelmet. A legjobban a bunyónál lehet felhívni magukra a figyelmet. Vagyis ezt tudták ajánlani az emberek egymásnak. És ebben a pillanatban egy másik karámban is véget ért a küzdelem, és újabb embereket kerestek harcra.
A karámban pedig a küzdelem ment tovább, mire sikerült Steven-nek odarúgnia, ahol Carl állt, a fiú már nem volt ott, idegesítően teleportálta újra és újra körbe a mutánst, a tömeg imádta, de már bunyót is követeltek, hogy vért lássanak és igazi harcot. Egyelőre patt helyzet volt és Carl nem látott sok mindent, amit használhatott volna, a karámon belül csak egy fémlavór volt, benne véres vízzel, illetve sok por és homok a talajon, amivel a vért próbálták felszórni.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sikátorok      Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by A Misztikus Pókember Vas. 14 Aug. 2011, 15:47

Csak figyelve keringek a karámok között, amíg nem kínálkozik a lehetőség. Amikor elegendő információ áll a rendelkezésemre ismét harcolókat hívnak össze és a hallottak alapján így kerülhetek csak bejjebb, nincs más lehetőség. Bár nem luxus kocsival érkeztem, nincs szomikongom és a szám se bódítóan martini szagú neki vágok az ismeretlennek. Feldobom a kezem határozottan az üres karám felé indulva.
- Nálam jobbat nem találnak a műsorba! - Kiálltom hangosan sugározva, hogy az állításomhoz kétség nem fér. Ott a helyem az arénában. Legnagyobb bajom jelenleg, hogy nem tudom, miként menjek biztosra, de fiatal még az este lesz időm beférközni és megmutatni, hogy a cégnek én kellek. Egyenletesen kezdem szedni a levegőt, de az ütemet egy re gyorsítom, hogy kiélesítsem magamnak a képet. A környezetemre koncentrálok egyenlőre, hogy minden mozdulatommal úgy tudjam őket félre tolni, hogy kifinomult agressziót sugározzak és a lehető legjobban felhívjam magamra a figyelmet.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Steven Vas. 14 Aug. 2011, 16:16

Az ellenfelem elkezdett folyamatosan portálgatni körülöttem. A 3. portálásig még próbáltam követni a szememmel, de aztán abbahagytam és a fülemre támaszkodtam. Amíg hallom a portálás hangját addig nem támadok abba az irányba, de mihelyst nem hallom a hangot a legutóbbi pukkanás felé rúgok. A karám nem túl nagy, de ahhoz pont elég hogy ne tudjak úgy támadni, hogy az egész területet érje. Az egyik sarok fel húzódom, és mikor ott vagyok várom hogy abbahagyja a portálást. Így ha támadni akar, akkor csak felülről és előröl jöhet a támadás, amit azonnal le tudok reagálni valamint ki is várhatom azt hogy elfáradjon.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Sarah Vas. 14 Aug. 2011, 16:23

Figyelek és hallgatok, és véletlenül egész érdekes dolgok jutnak a fülembe...
~ Magasra jutni? ~ Kapom fel a fejem, végül is szórakozni jöttem ide, de minden adandó lehetőséget meg akarok ragadni magamnak, szóval a másik karám felé veszem az utat, ahol most véget ért egy küzdelem. Miközben kijövök ebből a karámból még visszakiáltok.
- Bocsi buksi!. - S öles léptekkel megindulok a másik karámba, majd oda érvén.
- Itt vagyok!!! Itt!!. - S aki gátol a haladásban azt " öklös " tolásokkal rakom arrébb, amíg be nem érek a karám közepére, ahol egy kicsit talán már örjöngve... - KIT KELL MEGVERNI?!?! - Nézek körbe mint valami pszihopata.
~Ezaz kislány!~ Hallom a fejemben Jane bíztatását. Még jómagamnak is furcsa ez a viselkedés, de a vágy hogy magasabb körökben mozogjak, na meg persze egy jó kis régimódi bunyósdi kiváltja belőlem a rég fedni próbált gyilkos ösztönöket.
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Haward Maximoff Hétf. 15 Aug. 2011, 18:24

Úgy tűnik bevált az elterelő manőverem. Megzavarodott és bár még mindig sokkolt a teste, de legalább nem is tudott eltalálni, így hát az egyik sarok felé kezdett húzódni. Ügyes húzás, de azért nem riadok meg ettől. Szerencsére találtam pár használható tárgyat. Folytatom elterelő hadműveletemet, ám csak úgy teleportálgatok, hogy bő lábtávolságnyira legyek tőle, hogy ne tudjon se megütni, se megrúgni. Majd nagyon gyorsan visszatérek a kiinduló pontra, felmarkolok egy kis homokot, majd elé teleportálva, megpróbálom a szemébe szórni. A támadás sikerétől függetlenül ismét visszateleportálok és a vödör véres vizet felkapva ismét előtte bukkanok fel, hogy megpróbáljam a képébe önteni. A víz vezeti az áramot és ha a támadásom beválik, akkor nem használhatja majd az elektromos lépességeit, különben ő is megsérül. Azért, hogy ne legyek túl közel hozzá, mindezek után ismét visszatérek a kiindulási pontra.
Haward Maximoff
Haward Maximoff
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 53
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Végtelen Háború

Karakteradatok
Főkarakter: Haward Maximoff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 15 Aug. 2011, 20:16

Résztvevők: Sarah Storm, Steven Storm, Carl Verrens és Maximilian Evans

- 500 dollár a barnára! – hangzott fel még az utolsó kiáltás.
Steven nekiállt hátrálni, amikor szemből kapta az első adat homokot, ami kissé megzavarta, a következő pillanatban Carl megérkezett a vödörhöz és felkapva azt leöntötte Stevent. A fiú még érezte, hogy az elektromosság rá is hatással van, iszonyatos fájdalommal járt, ahogyan a villámok őt találták telibe hála a víznek, majd Steven eszméletét vesztve elterült a földön kissé füstölve. A tömeg tombolt a győzelmen, majd úgy fél perccel később a bíró is oda mert menni a földön fekvőhöz, hogy megnézze életben van-e még, majd amint erről meggyőződött Carl mellé lépett és felemelte a karját.
- A győztes! – üvöltötte.
Carl számára ki is fizetik az 500 dollárt, amit nyert – ezt felírhatod az adatlapon - , majd a korábban kint álldogáló bikaember ugrik be és kapja fel Steven-t, majd Carl-ra néz.
- Te velem jössz! – mordult fel.

Sarah-t és Max-et egy másik karámhoz kísérik, majd terelik be őket oda. Ez sem nagyobb, mint a másik, egy 5x5 méter átmérőjű. A hangok alapján a másik mérkőzés véget ért, mert a bíró, ugyanaz az alak, aki a másik meccset is vezényelte ugrik be hozzátok.
- Szabály ugyanaz, mint eddig, nincs halál, és aki elhagyja a karámot veszített, minden más szabad! – mondta. – KEZDŐDJÉK A KÜZDELEM!
A tömeg egy emberként kiáltott fel és a licitek is elkezdődtek.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sikátorok      Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Sarah Hétf. 15 Aug. 2011, 20:48

Szomorúan veszem tudomásul hogy Steven végül kikapott, és amint alkalmam nyílik rá oda megyek a... Bíró?.. ja... Szóval a bíróhoz és kifizetem a 400 dollárt, ezért valaki még seggbe lessz rúgva. Bent a karámban kezd bennem felmenni kicsit a pumpa, s bár nem terveztem, úgy döntök hogy hamar segítségül hívom a két szokásos segítőm. Tudván hogy a másik mérkőzés befejeződött, tűnődni kezdek hogy vajon ki nyert, de a fejemhez kapva rájövök hogy nem most kéne. A bíró jön, szövegel, s amint befejezi első cselekedetem hogy mind a két tenyerem levágom a földhöz, s pár pillanat múlva a folyékony bőr már két külön tócsában úszkál. Végig Maxot figyelem, nem tudom lép-e valamit, mindenesetre is ha igen akkor arrébb ugrok, s ha az időm engedi közben ügyelek a húsbábok készítésére, akik szép lassan kiemelkednek a tócsákból, mint valami bizar horrorfilmben. Próbálom őket a tökéletes hasonmásaimra alkotni, s ha kész vannak, egymástól olyan 50 - 50 centire mindhárman bevágjuk a harcipózt, és egyellőre nem lépünk semmit, maximum ha támad akkor egy-egy gyors eltérés. Ha az időmbe nem fér bele, nos akkor nem marad más mint a jó öreg kerülgetős rugdosós teknika, ami kapuiérával nem nehéz, és ha ehez kell fojamodnom, akkor próbálok mindig alacsonyan maradni és térdkalácsot rúgni fordulatból, hogy legyen benne elég erő egy kics rongáláshoz.


A hozzászólást Sarah összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 18 Okt. 2011, 19:16-kor.
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by A Misztikus Pókember Hétf. 15 Aug. 2011, 20:48

A karámhoz érve természetellenesen könnyen lendülök át rajta. Használom a tömegvonzást manipuláló erőm és gyengítek a ragaszkodáson a földanya és a testem közt. Az érkeztemmel felverem kicsit a port, minden flottul megy, de aztán meglátom az ellenfelem. Kétségeim támadnak egy pillanatra, de csak eltátom a szám, hogy utána mosolyra húzodjon.
- Nem ütök meg nőt, de azt hiszem ez nem zár ki egy szép küzdelmet ugye? - Kérdem kajánul, majd vissza teszem a cigi végét a számba és nagyot szippantok belőle. De már ekkor figyelem a lányt és felkészülök arra, hogy akármit villanthat, így ha lehet elkerülöm, de addig is. Eldobom a csikket magam elé és egy gyors mozdulattal lépek is rá, a bíró már elmondta a szabályokat, innen indul a játék. A lépéssel indítom a támadásomat, a puloverem a lány arca felé dobom, lehetőleg úgy, hogy rá terüljön miközben mögé lépek az érzékeny látás módommal szemmel tartva a mozdulatait és a várható kapálózást elkerülve. Árnyékként közlekedem, figyelek és megpróbálok nem hibázni. Amint elhaladok mellette erőteljesen megpróbálom megragadni a felém lévő csuklóját és egyből tovább mozdulok, a lábam biztosítom miközben magam felé rántom, az oldalát a másik kezemmel támasztom alá és kilököm. Egyenes utat próbálok neki mutatni a ringen kívülre, a bíró azt mondat ha kívülre kerül valaki az veszít. Így én oda taszítom a lányt mielőtt kiderül mennyi ártalmas egy lány aki az éjszakában bunyózni jár. Pont azért mert ilyen rendhagyó jelenség rosszat sejtek. Főleg arra figyelek, hogy ne tudjon meglepni semmi féle különleges képességgel, azért dobom ki rögtön a ringből, mert láttam már kisebb emberben is nagyobb erőt, mint amivel én bírok. De nem tudhatom, hogy nem-e csak bolond, így lehetőleg a tömeg elkapja amint elhagyja a ringet és mind a ketten jól járunk. Én folytathatom amit elkezdtem a lány meg épségben megtanulhatja, hogy ne járjon ki ilyenkor ilyen fiatalon.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Haward Maximoff Kedd 16 Aug. 2011, 14:53

Úgy tűnik bevált a tervem. A teleportálgatás megtette a hatását, így a homokot és a vizet is bekapta. Harcképtelenné vált az ereje nélkül, bár mivel nem tudtam, milyen erősek az elektromos képességei, nem voltam biztos benne, hogy az így okozott áramütés nem öli meg őt. Nem mintha érdekelne az élete, de azért gyilkos az nem vagyok, így be kell valljam, megkönnyebbültem, mikor a bíró odalépett és ellenőrizte az állapotát. Életben maradt. Szerencséjére. Nem volt egy nagy ellenfél. Bár az a sokkolós trükkje meglepett. Nem volt rossz. De még így is jobbnak bizonyultam. Nyertem. A mai napom már jól sikerült. Megvertem valakit, a dühöm is levezettem és még pénzt is kaptam érte. Az pedig már csak a hab a tortán, hogy alig izzadtam meg érte. Már épp hagynám el a karámot, amikor egy furcsa lény jön oda hozzám, hogy vele menjek. Nem úgy fest, mintha támadni akarna, legalábbis azt már rég megtehette volna, de azért nem volt nagy bizalmam az irányába, így hát nem is követem kérdés nélkül.
- Mégis hová, na és minek?
Haward Maximoff
Haward Maximoff
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 53
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Végtelen Háború

Karakteradatok
Főkarakter: Haward Maximoff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Thorhalla Szer. 17 Aug. 2011, 11:34

Résztvevők: Sarah Storm, Steven Storm, Carl Verrens és Maximilian Evans

A férfi csak hátranézett Carl-ra és felmordult, majd a kezében levő pénzre nézett.
- Ha még akarsz sok olyat velem jössz – mondta.
Ha Carl megy, ha nem a féri elindul és többet nem mond. Egy hátsó kis iroda szerűségbe megy, majd lepakolja ott a földre Steven-t és lekever a fiúnak néhány pofont, hogy az magához térjen, ami meg is történik. Erre a fickó kis is megy a helységből, az iroda kicsi, néhány fémszekrény van benne, amik még a 20. századi filmekből lehetnek ismerősek, félhomály egy asztal, mögötte egy alak ült, az arca nem látszott a félhomály miatt.
- Úgy, szóval ti voltatok azok, akiket úgy érzünk, hogy segítségünkre lehetnek – egy férfi hangja volt, kedves mézes-mázos. - Mit gondolnak, sok, nagyon sok pénzért, hajlandóak lennének segíteni nekünk?
Ezzel kissé előre hajolt és végre meglátszott az alakja is.
Sikátorok      406px-SammySilke442

Sarah és Max harca pedig elkezdődött, Sarah nekiállt megteremteni a saját alakjait a földön, néhány fickó elégedetten füttyentett be és ajánlatokat tettek a lánynak, hogy szívesen elviszik magukhoz, ha ennek vége van. A három húsbáb fel is állt Max-nek pedig az elsőt, a hozzá legközelebbit sikerült elkapnia, mivel a lány kimozdult oldalra. A majdnem kész húsbáb kirepült a karámból. Néhány pillanatra a tömeg csöndben maradt, nem tudván, hogy akkor most ezzel vége van-e a mérkőzésnek vagy folytathatják tovább és a bíróra néztek.
- Az igazi bent van, folytassák! – kiáltott. – De a kinti nem jöhet vissza, mert az csalásnak minősül!
A tömeg ismét felordított, de a gyors cselekvés miatt már Max-en volt 200 dollár. Közben a bent maradt húsbáb teljesen felvette Sarah alakját.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sikátorok      Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Haward Maximoff Szer. 17 Aug. 2011, 13:45

Nos, végül is a pénz sohasem jön rosszul és inkább több legyen, mint kevesebb, nemde? Így hát egy rövid mérlegelés után aztán úgy döntök, hogy követem a bikafickót a viadalok helyszínén. Hm, milyen poénomnál vagyok, miközben magamban gondolkodom, nem? Hisz itt viadalok folynak egy mérges bikaember jelenlétével. Akkor mondható, hogy ezek bika-viadalok? Na jó, le kell szoknom arról, hogy magamban beszélek. Elég gáz, hogy önmagamat untatom ócska poénokkal. Most meg ócsárolom a saját poénjaimat. Szép, mondhatom! Végül beérünk egy helységbe, amely a régi idők szokásos maffiafilmjeire emlékeztet. Ellenfelemet aranyosan ébresztgetni kezdi a bika csávó. Tényleg, vajon megharagudna, ha Bikesznek szólítanám? Max. kettétör. Aztán végighallgatom a számomra gengszternek tűnő pasi mondandóját, ám nem mond sokat, pedig érdekelnének a részletek.
- Hát a pénzt nem szoktam visszautasítani, de érdekelne, hogy tulajdonképpen miről is van szó pontosan.
Nézek a maffia fickó képébe, majd még egy dolgot gyorsan utána teszek.
- Bár azt nem tudom, hogy eszméletlen sokkolócska benne van-e a dologban, az ő nevében nem tudok nyilatkozni. Jó lenne ha végre felrázná magát.
Remek! Na tessék, még egy újabb idióta szóvicc. Mikor lettem ilyen humoros?
Haward Maximoff
Haward Maximoff
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 53
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Végtelen Háború

Karakteradatok
Főkarakter: Haward Maximoff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 8 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.