Utcák, sikátorok

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Utcák, sikátorok Empty Utcák, sikátorok

Témanyitás by Thorhalla Kedd 04 Feb. 2014, 12:53

Az alsóváros igencsak sötét és veszélyes utcái, sikátorai.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Utcák, sikátorok Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Ayye Captain! Szer. 30 Ápr. 2014, 13:55

Még egy elfogadó mosolyt küldök vissza a vállam felett a pankrátornak a városhatáron kívül. Csak egy rövid elismeréssel az igazát illetően miszerint:
- Jogos! - Majd igazítok a ruhánkon és lassítom a bemeneti tempónkat a városhatár felé.

Benn szigorúan fenntartom az utazó álcánkat. Egyelőre ez mindannyiunknak ismeretlen terep és úgy kell csalinak lennünk, hogy mégse mi legyünk a vadak ebben a játékban. Éberségemet lelkes figyelemmel álcázom. Mint egy igazi régi módi utazó aki még az útikönyvet is elutasítja, hogy magának fedezhesse fel a területeket. Nem foglalkozok vele, hogy mennyire kilógunk, teljesen beépülni nem lett volna egyszerű. Annyira nem, hogy meg is érje. Kénytelen vagyok megelégedni vele, hogy utcai mészárlás szintjén elég hatékony csapatot raktunk össze. De ha véletlen sikerül még okosan is eljárnunk akkor jó lesz propagandának is az akció. Ha jó időben húzom elő a pajzsot és a többiek sem vágnak le civileket.
Osborn angyalai nem engedik, hogy elpofátlanodjon a bűnözés és a központban csapnak le. Nem biztos, hogy jogilag átgondolt lépés, de bízok benne, hogy kibeszéli a dolgot majd. Végülis politikus ő is, meggyőzően sikeres fajta. Még ha nem is értenék vele együtt mindenben.

Nézelődés közben különböző szituációk megoldását latolgatom. Ha ennyire kilógunk valószínű hamar megtalálnak, majd hiába a szag elfedése meg ilyesmi. Csak azt remélem, hogy nem minket keresnek, hanem csupán csak idegeneket. Akik maximum enyhén veszélyesnek tűnhetnek. Izomból végülis senki nem adott le a csapatban és nem kell erős mutáns hozzá, hogy kiszúrjon pár furcsaságot is rajtunk.
De ha készülnek ránk akkor Grendelt hamar kitudják ütni.
Mentem volna inkább fogorvosnak...
avatar
Ayye Captain!
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 98
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Ayye Captain!
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Danny Long Szer. 30 Ápr. 2014, 16:10

- B@szd meg! - vetem oda a kapitányak, amikor azt mondja, hogy változzak nővé, majd hagyom, hogy komédiás kitaláljon valami külsőt, az átváltozást úgyis ő intézi.
Amikor Cletus gondolatban jelzi, hogy válasszak valami alakot, az instrukció komolyan vehető részének megfelelően egy átlagos alkatú, harmincas évei elején járó, fekete férfi alakját veszem fel. Igyekszem Cletus szagát, és a sajátomat is elfedni vagy átalakítani, ha nem megy, akkor marad valami illatanyag, mint a többieknél.
Amikor Komédiás átalakul, lenézek magamra, és látom, hogy egy kicsit sem hasonlít rám a forma amit felvett.
- Azt hiszem egy kicsit kevesebbet kéne napoznom. - jegyzem meg, és jót nevetek magamban a szellemességemen. - Menjünk rozsomákot fogni! Jól fog mutatni a feje a falon!
A kocsiból kiszállva meghallgatom a kapitány kötelező körét arról, hogy működjünk együtt, aztán széles vigyorral így szólok hozzá:
- Ne aggódjon, Kapitány! Nem fogok lőni. - A vigyorral és a hangsúlyozással igyekszem minél inkább a frászt hozni a jó Alkoholista Kapitányra. Kevés kellemesebb érzés van, mint látni, amikor az emberek megrémülnek tőlem. Talán csak az, amikor megölöm őket, de ez most nem opció. A környék eddig tetszik, olyan, ahol a magamfajta jól eléldegélhet anélkül, hogy a szernyákok zavarnák. De hamar megunom a városnézést, jöhetne már valami akció!

//Edit: Bocsi, most látom, hogy elfelejtettem átjelentkezni//


A hozzászólást Danny Long összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 01 Május 2014, 11:03-kor.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Darren Cain Csüt. 01 Május 2014, 00:16

A kis sétát gyorsan megtettük. Útközben a kapitány próbálta ellensúlyozni a ostoba figyelmeztetését egy kis humorral, de persze ez sem működött. Hasonlóan az álcánkhoz, hiszen még vele együtt is úgy kilógtunk a tömegből, mint fehér ember a futó világbajnokságon. A takony, nagyon okos módon egy fekete férfi alakját vette fel, ami persze tökéletesen beleolvasztotta a tömegbe. Most mondanám, hogy idiótákkal vagyok körülvéve, de ezt már hangoztattam és Árny kicsi manővere igazából betetőzte ezt a dolgot. Legalábbis remélem. Még az isteni Killbane is csak egy bizonyos ideig képes a hátán hordani a csapatot. Természetesen ez igen sok idő lenne, de meg kell tanulniuk önmaguknak gondolkodni. Nem csoda, hogy Kames mindig szólózik. Maga a terület pocsék volt, pozitívumot szinte nem lehetett róla elmondani. Sőt, mit szinte, egyszerűen nem volt. Tipikusan az a terület, ahová egy pankrátor hazudná a születése helyét, hogy egy kis plusz szimpátiát csikarjon ki az emberekből.
- Kapitány, mi a tervünk? Csak sétálgatunk és hátha meglátjuk? Tudja, hogy én sokkal nagyobb területet le tudnék fedni. Ennél jobban már nem fogunk kitűnni. Akár meg is gyorsíthatnánk ezt az egész procedúrát, jobban kihasználva a meglepetés erejét.- mondom, amint odalépek a kapitányhoz és a fülébe súgom. Attól, hogy az ellenség könnyen kiszúrja, hogy itt vagyunk, még nem kell tudnia a terveinket.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 31

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 01 Május 2014, 10:58

Résztvevők: Edward Knight , Edward Pryor / Killbane, Cletus Kasady, Komédiás és Jack Kames
Következő körváltás: 2014. május 4. (vasárnap)

Mivel a társaság három főből állt, így a csőcselék nem igen merték egyelőre megközelíteni őket, így atrocitás sem érte őket. Komédiás közben feltudta venni az új alakját és így jobban elvegyülni. Ahogyan picit beljebb értek már rendesebb épületek közé, egyre több járművet is láttak az utcákon, a közelben menő kanálisokon, mint Velencében vízi járművek is közlekedtek. Nem egy személy nyíltan viselt pisztolyt, gépfegyvert az oldalán, az ilyeneket messzebbről kerülte el mindenki. Egy nagyobb utcára kiérve mintha valamilyen bazárba került volna a társaság, az utca szélein árusok árulták a portékáikat, örömlányok álltak a házak előtt, sarkokon, vagy éppen sétáltak az utcán. Itt valamivel jobb ruhákat hordtak az emberek mint odakint a város legszélén. Innen már annyira a hármas sem lógott ki. Az utcán végig megannyi motel, bár, szórakozóhelység, illetve gyorsétterem volt látható. Itt teljesen eltudtak vegyülni a tömeg miatt, és már nem csak távolkeletiek voltak itt, hanem europid bőrszínűek is, illetve afroamerikaiak is. Amíg a csapat nézelődött és haladt többen a megszokott módon próbálták a portékáikat eladni nekik, vagy a hölgyek rávenni őket egy menetre. Ezekeket, mint általában egy-egy mondattal le lehetett rázni, akit nem, arra elég volt csúnyán nézni és kissé fenyegetően fellépni és máris inkább menekült. Bárkivel szóba lehetett elegyedni, ha megfizették őket, akkor mindenki örömmel beszélt bármiről, amit kérdeztek tőle.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Utcák, sikátorok Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Ayye Captain! Szomb. 03 Május 2014, 17:26

Látom Kasady arcán a próbálkozást, szinte sajnálom szegény párát. Lehet valamikor még volt tekintélye de most így leszedálva... Csak azért nem kezdeményeztem, hogy kispadra küldjék mert így is kevesen vagyunk a programban. Nem mellesleg ha adnak egy kis időt talán valami használhatót is tudok belőle faragni. Egyelőre viszont csak egy vérszomjas f.szkalap akitől elvették a vérszomját. Komédiással meg különösebben nem lehet számolni, próbálja kiismerni az ember a fajtáját, de nem egyszerű megérteni egy élősködő paca motivációit. Csak remélek...
- Nézze a fegyvereseket, ők a mi embereink. De nem itt, majd a piacra érve, ahol már fontosabb emberei is megfordulnak ennek a szemétrakásnak. - Vezetem le Higanyszál ügynöknek a lényeget. Direkt minimális artikulációval és mintha csak valami viccet mesélnék, mosolyogva kedélyesen. Közbe körbe tekintek gyorsan hátha valaki nagyon figyel arra amit mondok.
- Itt fogunk megszállni! - Jegyzem csak meg a srácoknak mikor megállok az egyik lepukkant motelnál. Le akarom rakni a fölös felszerelést majd és alaposabban körbe nézni. Ha kicsit leül a város talán kiengedem a kis mérföldes léptű barátunkat is szórakozni. De most még meghúzzuk magunkat, mindenki tudja, hogy nem ide valók vagyunk. De talán még nem tudják az okát.
Nem tudhatjuk mennyit tudhat rólunk a söpredék, a liga vagy mi...
avatar
Ayye Captain!
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 98
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Ayye Captain!
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Cletus Kasady Vas. 04 Május 2014, 00:22

Nem látom a Kapitány arcán, hogy igazán hatott volna rá a kis "műsorom", és ez kicsit lehangol. Egyszerűen megöl ez a meló. Remélem azért lesz alkalom játszani valakivel még ma, ha nem a Kapitánnyal, akkor mással, mondjuk Harriss-szel. Bár ő előbb harapja el a torkom, mint hogy megijedne. Talán maradnom kéne az egyszerű pribékeknél. Abban a pillanatban realizálom igazán, hogy túl vagyok a csúcson, amikor az egyik próbálkozó foghíjas k*rvát csak egy mordulással és egy intéssel hessentem el. Halványan rémlik, hogy nem olyan régen még gondolkodás nélkül akár puszta kézzel is kibeleztem volna, de most belátom, hogy nem kellene feltűnést kelteni. Szó se róla, szívesen kiontanám a beleit az utcakőre, de a feladat érdekében nem teszem.
Végül kiérünk egy szélesebb utcára, ahol már nagyobb a tömeg és zsivaj, így mi is kevésbé vagyunk feltűnőek. Persze még így is rettenetesen alja a hely, de ez továbbra sem zavar igazán. Ha szórakozni jöttem volna, ez lenne a paradicsom. Már kezd nagyon idegesíteni ennek a balf@sz pankrátornak a fontoskodása.
- Ha ennyire szeretnéd hasznossá tenni magad, nézz körül, és hozz nekem valami kaját! De ne valami szalmonellás fos legyen ám!

Szinte élmén úgy hallgatni az őrültségeket Cletus fejében, hogy tudom, hogy nem fogja megtenni amire gondol. Persze folyamatosan készen állok arra, hogy megfogjam, ha valami félremenne. Annyira azért nem bízom ezekben a gyógyszerekben. Viszont be kell látnom, hogy így nem sok haszna van. Osborn nyilván szerezhetett volna egy sokkal képzettebb gazdatestet, egy katonát vagy bármit, aki harcban használhatóbb és könnyebben kontrollálható. Annak, hogy mégis erre a félnótás szörnyetegre esett a választása, nyilván van valami oka, és én csak egyet tudok elképzelni, mégpedig azt, hogy az adott pillanatban majd fel akarja használni a vérszomját. Az én erőmmel fájdalomérzékelés nélkül iszonyatos pusztítást végezhet, ha egyszer szabadjára engedik, de most csak árnyéka ennek. Gondolkodnom viszont mindenképp nekem kell helyette. A saját hangomon, halkan szólok a Kapitányhoz.
- Kapitány! Ki kéne kérdeznünk a helyieket, hátha ők mondanak nekünk valamit Harrisről egy kis apróért. Ez szerintem kevésbé lenne feltűnő, mint ha Killbane nekiállna körbefutni a várost.

_________________
Reneszánsz: Cletus Kasady, Komédiás, a szimbionta, Michael Schuster, Raymond Washington (Becsület)
Végtelen Háború: Joseph Harper/Szabadság Kapitány
Gótika: Cletus Kasady
Cletus Kasady
Cletus Kasady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 109
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Darren Cain Vas. 04 Május 2014, 00:42

Mire megkérdeztem a kapitányt, már egy olyan részhez értünk, ahonnan nem lógtunk úgy ki. Ha az előző szakaszon nem vettek észre, ezen sem fognak. Hacsak nem csinálunk hülyeséget. Amikor a csapatom többi része le szavazza a tervem, már én is belátom, hogy nem érné meg. A vérszomjas kis pszichopata válaszára csak egy halvány mosolyt ejtek.
- Nagyon vicces. Osborn rájött végre, hogy az agyadat is megéri leállítani?- Maga a környék elég gusztustalan. Nem annyira szegény mint az előbbi, de talán még annál is undorítóbb. Rengeteg, valószínűleg betegséggel tele pumpált, prostituált, rengeteg árus és egyiknek sincs semmi méltósága. Lehet, hogy én éppen egy utcának csúfolt csatornán gázolok át, de az isteni Killbane még ilyen körülmények közt is megőrzi méltóságát. A takony ötlete viszonylag tetszetős. Ha a kapitány nem bánja, oda is megyek az egyik árushoz és elkezdem nézegetni az áruját. Ha ez mégsem tetszett a kapitánynak, akkor várok valami jobb utasítást. Lehet, hogy előcsalni még mindig jobb lenne őket, de most ez van. Kíváncsi vagyok, hogy figyelnek-e minket. Mondjuk ez több, mint valószínű.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 31

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Thorhalla Vas. 04 Május 2014, 09:27

Résztvevők: Edward Knight , Edward Pryor / Killbane, Cletus Kasady, Komédiás és Jack Kames
Következő körváltás: 2014. május 8. (csütörtök)

Ha az árukat megnézik, akkor láthatták, hogy lényegében a többség mind kínai gyártmány, olcsó, pocsék, de voltak jó minőségű cuccok is. Olyanok, amikért még Amerikában is több száz dollárt fizettek volna, itt alig néhány tíz dollár volt. Igazat megvallva mindenről üvöltött, hogy csempészárú volt. A társaságot mindenki békén hagyta, senki sem ment oda hozzájuk, csak az árusok a saját nyelvükön próbálták rávenni őket, hogy vásároljanak valamit. A csapat végül megállt az egyik motelnél, amit Ed kinézett nekik, hol potom áron tudtak szobát bérelni, mint minden ez a hely is igencsak lepukkant volt, de a célnak, hogy mit szándékoztak tenni itt annak tökéletesen megfelelt. A pultnál egy idősödő kínai nő volt, szerencsére beszélt angolul is, így a bérléssel és a megértéssel nem volt gond. A szobák, ha mindenki külön vett ki magának, akkor egy kis zug volt, lényegében egy ággyal és egy kisebb szekrénnyel benne. A zuhanyzó és a mosdó a folyosó végén volt, mintha valamilyen kollégium lett volna mindez és nem pedig motel. Ha közös szobát, akkor nagyjából ugyanez volt a helyzet, a különbség annyi, hogy négy ágy volt a szobában. Ha mindezek után visszamentek a piacra és a lenti részekbe, ott semmi sem változott a korábbiakhoz képest, csak annyi, hogy időközben a monszunos időjárásnak köszönhetően esett egyet.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Utcák, sikátorok Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Ayye Captain! Hétf. 05 Május 2014, 22:36

Csak nagyon gyorsan pakolok le, főleg a fölös álcánkat. Annyi lényege volt, hogy ne szedjenek ki minket már az első sarkon de nem fedett akcióban vagyunk. Még mindig egy stílusos arcul csapást kell fonákból lekevernünk a Ligának. Így ahogy beérünk a négyszemélyesbe ledobom a cuccomat és elkezdek átöltözni. Nem azért nem egyből kezeslábasba, de a felsőt felveszem az utcai ruha alá. Aki figyel annak felfog tűnni az indokolatlanul ragadó felső rész, felette könnyen letéphető ing és vékony textil a nyakam körül amit akár az arcba lehet húzni. Ha véletlen teátrálisabbra vesszük a formát, a média kajálni fogja, a karom se a semmiért lett kipingálva, szigorúan a csapat nevében.
Amint ledobom a felsőm elkezdem kiosztani a parancsokat:
- Figyelem lányok, még mindig fontos amit mondom. Ne zökkenjenek ki, közben dolgom van. De! Higanyszál kérdezősködni megy, közben akár leállhat zabálni is nekem édes mindegy. Tartsa nyitva a szemét ő is, de emberekkel talán te vagy a legjobb. Grendel ha valamihez ért akkor az a rejtőzködés, nem feltétlen ebben a környezetben de itt a továbbképzés ideje. Én veszélyesre veszem az arcot. Lemegyünk, te trécselhetsz, a gyilkosunk az élősködővel meg fedezi a hátam. De ne aggódj pankrátorkám nem megyek messze itt lesz a balhé a piacon. Ha nem találunk semmit. Ha valami sürgős van ne fogd vissza magad, csak jelezz ha komoly és nem csak rendbont a változatosság kedvéért. Két percük van fiúk. - Hevesen gesztikulálva adom elő, nem hiszem, hogy bekészítettek valakit a szomszéd szobába aki ebből akármennyivel gazdagabb lehet szóval eléggé biztonságban érzem magam. Figyelem, hogy ablak előtt ne mozogjak, de eszembe se jut, hogy a többieket figyelmeztessem hasonlóra.
Megvan az esélye a rajta ütésnek de sajnos mesterlövészek ellen sokat nem tudunk tenni. Remélem, hogy Cletus feltalálja magát és nem kell majd ettől félnem az utcán. Így rácsapom a hátamra a pajzsot, rá egy nagy esőkabátot a monszun ellen és én nagyjából készen is állok. Itt az ideje, hogy lassan bemutatkozzunk a környéknek. Meghúzok egy vizesflankont a meleg ellen és el is indulok le.
- Hip-hop lányaim, nincs idő szépítkezni. Dolgunk van a városban nem szeretőnk. - Próbálok friss maradni a feladatra, éber és rendíthetetlen. Vissza kell még szoknom a bevetésekhez, ezer éve volt utoljára komoly feladat a kezemben és már a hazai terep sincs velünk. Mintha eddig jól ment volna vagy ilyesmi.
avatar
Ayye Captain!
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 98
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Ayye Captain!
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Darren Cain Szer. 07 Május 2014, 23:13

Megérkezünk a hotelszobába, ami töklétesen illik a város eddigi képéhez. Ha minden jól megy, akkor nem alszunk itt úgyse. Remélem így lesz. A jó kapitányunk gyorsan kiosztotta a parancsokat, miközben átöltözött. Én nem változtattam szinte semmit. Egy, a maszk mindig rajtam van, hiszen ez a legfontosabb dolog. A 2 méter magas maszkos pankrátor elég feltűnő így is-úgy is. A parancsokra bólintok, hiszen igaz, hogy az isteni Killbane a legjobb ember ismerő. Meg a legjobb minden.
- Ó, nyugalom, biztos észreveszed, ha gond van.- mosolyodok el, majd várom a jelet, hogy induljak. Lent rögtön az utcára megyek és keresek valamilyen utcai árust. A preferálom persze ha tud angolul, de akkor és olyan árut árul, amelyről elképzelhető, hogy az alvilágon fut keresztül. Természetesen tudom, hogy Madripoor, minden ott fut keresztül, de.specifikusan cigit, drogot vagy fegyvert. Ha ilyet nem találok, akkor keresek egy prostit, de nem vele állok le beszélgetni. Inkább a stricijét keresem meg, hogy bérelnék megfelelő lányokat az este későbbi részére. Ha ilyet sem találok, akkor pedig marad egy lokál kocsma. Ott biztos megtalálom az infót. Minden egyes esetbe panaszkodni kezdek, hogy eddigi helyi dílerem/ beszállítóm/ kedvenc prostim/ kedvenc kocsmám bezárt/ eltűnt. Ezzel valószínűleg jó mederbe terelhetem a témát. Természetesen nem ezzel nyitok, az nagyon nyilvánvaló lenne. Nem, egy kis, az isteni Killbbanehez már-már méltatlan, csevegéssel/ alkudozással/ áru választással kezdem és később hozom fel az említett témát. Ezzel mindenki beleesik az isteni Killbane által állított csapdába. Mint mindig.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 31

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 08 Május 2014, 10:14

Résztvevők: Edward Knight , Edward Pryor / Killbane, Cletus Kasady, Komédiás és Jack Kames
Következő körváltás: 2014. május 12. (hétfő)

Killbane máris ment le, hogy keressen valakit, akit ki tud faggatni a parancsnak megfelelően. Amíg Ed figyeli a történéseket és figyel, még mindig nem szúrták ki őket láthatóan. Szó szerint a kutya sem törődött velük, még Killbane-n is csak egyszerűen átnéztek a magassága és alkata miatt. A csapat egyelőre csak az USA-ban volt nagy hírnevű, azon kívülre még sanszos, hogy nem jutott ki a hírük, ami más esetben talán sajnálatos lett volna, de most ez nagy szerencse volt a számukra. Ahogyan Ed figyel láthatja jobban, hogy sokan mászkálnak fegyverekkel, többen, mint az USA-ban megszokott mindez. külső jeleket, tetoválást, zászlót, rongyot, ilyesmit nem lehetett senkin sem látni, hogy tartoztak-e valamelyik bandához, igaz azok alapján, ha teljes Madripoor tényleg a Ligáé, akkor erre nem is volt szükség. Igazából bárki lehetett itt bandatag, és senki sem. Mindenki szegény és teljesen átlagos, igaz volt néhány fiatal, akik a jobban öltözött turistákat mesterien zsebelték ki úgy, hogy nem tűnt fel nekik, csak Ed-nek, mert figyelt. De ha ez vele történt volna meg, sanszos, hogy ő sem veszi észre.
Eközben Killbane nézelődött, amiket sikerült kiszúrnia, hogy biztosan alvilági ügylettel került ide azok a drágább telefonok, tabletek voltak, illetve a gyógyszerek. Főleg a gyógyszerek. Három árus nem beszélt angolul, de a negyediknél végre sikerrel járt, az szépen érthetően beszélte az angolt és nem is törte azt. Így egyelőre nem kellett a kurvákhoz és stricikhez lealacsonyodnia.
- Üdvözlöm uram, miben lehetek a segítségére? – kérdezte. – Remek árúm van, mind-mind kiváló minőség!

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Utcák, sikátorok Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Darren Cain Szomb. 10 Május 2014, 22:02

Egy pillanat alatt lent vagyok az utcán és már keresem is a megfelelő árust. Furcsa módon átnéznek rajtam az emberek, pedig az isteni Killbane vagyok. Ide is el kéne hoznom a műsort, ennyi ember nem rossz piac az isteni Killbanenek. Természetesen ennek a helynek is megvan a maga hátránya, amivel szembesülök is az első három árusnál. Egyik sem beszélt angolul. Csak jöttek az idióta nyelvükkel, ami olyan mintha egy majom találta volna ki. Szerencsére a negyedik rendes ember és beszél angolul. Rögtön oda lépek, és végig nézek a portékáin. Gyógyszerek, mindenféle hatóanyaggal, mindenféle tünetre. Természetesen illegálisan. Ideje az isteni Killbane isteni karizmája érvényesítésének.
- Jó napot uram. É-én szeretném megkérdezni, lenne-e esetleg valamilyen erős boldog-pirulája?- miközben mondom megvakarom a nyakam bal oldalát a jobb kezemmel, kicsit félve. Ez elég, hogy függőnek nézzen. Ha van neki, akkor folytatom. - Legutóbb, amikor itt voltam még volt itt beszerzőm, de most nem válaszolt semmire. De szerencsére meg találtam önt.-itt megengedek magamnak egy halovány és félénk mosolyt.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 31

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Cletus Kasady Hétf. 12 Május 2014, 00:13

Mindig azt hiszem, hogy én vagyok a bohóc a társaságban, aztán kiderül, hogy mégsem. Killbane stílusát már gyakorlatilag elengedem a fülem mellett, de a apitány erőltetett macsóságán nem tudok nem vigyorogni.
- Kiképzőtisztnek kéne menned, Kapitány, ott van szükség erre a keménységre. - mondom gúnyosan. A feladat viszont egyértelmű, bár k*rva unalmas. Rejtőzködj az árnyakban és ne csinálj semmit meg poshadj is meg ott helyben! Na szép. Milyen vezető az aki, nem tudja kihasználni az emberei erősségeit. Majd ő lesz veszélyes, mi? Abban sem vagyok biztos, hogy ölt embert egyáltalán. Nem is tudom ki a sorozatgyilkos a csapatban, akinek van gyakorlata abban, hogy fél perc alatt elérje, hogy bárki az életéért könyörögjön. Onnantól kezdve a vallatás már csak nem lehet olyan nehéz! Egyszerűen csak el kell fogadni amit felajánlanak, mielőtt megölném őket. Vagy életben is kéne hagyni őket a végén? Ez a rész kicsit homályos, de nyilván rájön az ember miközben csinálja. De végül is ha már nem kellenek, minek életben hagyni őket?  Ja, semmi ok nem lenne rá. Egyre jobban tetszik nekem ez a munka, mi az, hogy nem én csinálom?!
- K*rva veszélyesnek tűnsz, mindjárt összehugyozom magam. -vetem oda neki keserűen. De ebben az új helyzetben minden ellenérzésem ellenére nem tűnik jó ötletnek, hogy csak azért is ellenkezzek a paranccsal, úgyhogy ha nem változik semmi, akkor maradok az árnyékokból fedezésnél, miközben Killbane nekiáll valami árussal szerencsétlenkedni.

A Kapitány érezhetően ideges, valószínűleg ezt kompenzálja ezzel a borzalmas dumával. Az is egyértelmű, hogy a háta közepére sem kívánja Cletust. Ezt persze meg lehet érteni, de az már hibás döntés részéről, hogy emiatt megpróbál minket egyszerűen félretenni az útból. Ráadásul az sem okos dolog, hogy a csapat egyetlen olyan tagját, akivel tényleg lehet reménye intelligens együttműködésre, élősködőnek bélyegzi. De ez nem a megfelelő alkalom ennek megvitatására. Tartjuk magunkat a tervhez, és fedezzük a többieket. Szerencsére a gyógyszere jól működnek, úgyhogy erre Cletus is minden komolyabb nehézség nélkül rávehető.

_________________
Reneszánsz: Cletus Kasady, Komédiás, a szimbionta, Michael Schuster, Raymond Washington (Becsület)
Végtelen Háború: Joseph Harper/Szabadság Kapitány
Gótika: Cletus Kasady
Cletus Kasady
Cletus Kasady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 109
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 12 Május 2014, 09:23

Résztvevők: Edward Knight , Edward Pryor / Killbane, Cletus Kasady, Komédiás és Jack Kames
Következő körváltás: 2014. május 16. (péntek)

Az árus a kitalált résszel nem foglalkozott, hogy miért is pont hozzá ment oda Killbane, neki csak az számított, hogy a férfi jelenleg ott van és tőle akart vásárolni. Ha a másik, eredeti áru eladó eltűnt, neki az csak jó.
- Attól függ, hogy mire keres anyagot – mondta.
Ha Killbane sima drogokat kér, akkor a hagyományos és néhány igencsak exkluzívat is felsorol az illető, mind igencsak jó minőségben is van, az ár pedig értelemszerűen úgy változik. Ha olyat kér, ami a képességet változtatja, akkor két drogot ajánl a fickó. A „Méreg” nevűt, amit New Yorkban is lehet kapni. Az anyaga minél erősebb annál sötétebb a színe. Ezeket meg kell inni vagy valamilyen módon a vérbe juttatni. Az ember ettől erősebb, gyorsabb, ellenállóbb és jobban regenerálódó lesz. A három hatása e szerint változtatja az árakat: (a képességeket akkor is növeli, ha azok már amúgy is valamitől megnövekedtek.)
1. a szürke színűtől a használó ereje meg háromszorozódik az izmai nagyobbak lesznek és kétszer gyorsabbá válik. Az ár nem változik. A hatásától annyi körig vagy fárad a személy, mint ameddig használta
2. sötétszürke szer. A használó ereje ötszöröse lesz, az izmai hatalmasak lesznek, háromszor gyorsabb lesz és a bőrét már csak a direkt vágások, lövések és nagyon erős ütések sebzik fel. Dupla addig fáradt az ember ameddig hatott a drog. Kétszerezi az árat.
3. Fekete színű, tízszer erősebb, háromszor gyorsabb, a csontjai acél kemények, a bőr szinte már pikkelyes kis kaliber nem sebez. Egy nap pihenő kell vagy újabb adag ebből, ha gyengébb adagot vesz be ez után azzal csak normálissá tudja változtatni az állapotát. Ha erőltetné magát eszméletét vesztheti és a természetes regenerációja nagyon meggyengülhet. (lényegében elodázza az elkerülhetetlent). Tízszeres ár.
A „Mérgen” felül még egy dolgot tud ajánlani, a Rúgást. A mutánsok drogja, csak X-génnel rendelkezőkre hat. Nekik megsokszorozza a képességük erejét. Kitartóbbak és erősebbek lesznek a képességük szemszögéből. A hatás elmúlása utána a képesség meggyengül egy órára, vagy újabb anyagot kell bevenni, a második után már a mutáns maga fárad ki és gyengül meg. Ez egy inhalátor, amit beszívva és a tüdőben tartani kell egy ideig, hogy a szer hatása beinduljon.
- Mi érdekli pontosan ezekből? – kérdezte az illető.

Amíg Kletus és Ed figyelték az utcát a motel bejáratától ők sem maradtak egyedül, hamarosan egy harmincas évei elején járó teljesen teletetovált sötétebb bőrszínű – latin – fickó ment oda hozzájuk.
- Üdvözlöm az urakat, látszik, hogy nem ide valók. Nincs szükségük esetleg idegenvezetőre, aki kiismeri magát itt Madripoorban? – kérdezte.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Utcák, sikátorok Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Ayye Captain! Kedd 20 Május 2014, 01:24

Megrázom a kezemen lötyögő órát, az egyetlen aki több, mint tíz éve kitart mellettem. Igazán szomorú tény ez ami nem sokat lendít a madripoori hangulaton. De meg is szorítom nehogy ideje korán kelljen megválnom tőle és felkészülök rá, hogy benyúljak a darázsfészekben. Remélem nincsenek túl sokan otthon. Épp körbe tekintek mikor megtalál minket egy elég beszédes külsejű figura. Na lássuk!
- Azt attól függ koma. - Nyitok gyorsan, kedélyesen és nem próbálok rejtegetni semmit. Végig nézek rajta, főleg a kiállását és a tetoválásait olvasva. Mintha áru cikk lenne, noha másféle szolgálatot ajánlott fel nem hiszem, hogy a túlzott közvetlenségem elriasztaná.
Gondolom, hogy több börtön tetkót is találok majd, de inkább jelentésere vagy banda jelzésre utaló nyomokat keresek. A ligáról még nem tudok eleget, de ha szerencsénk van akkor a rivális bandák, a régivonalasok még dolgoznak ellenük. Talán a Nesutra családdal elég jól tudnánk járni. De amíg nem tudok biztosat ez csak terepszemle, ismerkedés a környékkel, életben tartani az egységet. Megvédeni őket maguktól és a Ligától, szinte túl simán megy eddig.
Vagy lassan én leszek paranoiás.
avatar
Ayye Captain!
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 98
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Ayye Captain!
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Darren Cain Kedd 20 Május 2014, 02:21

Az még egy dolog, hogy nem vette be a mesét, igaz már az is meglep, hogy immúnis az isteni karizmára, de még azt se tudja, hogy mi az a boldog pirula. Így antidepresszánsok helyett mindenféle teljesítmény növelő drogot akar az isteni Killbanere sózni. Ez egy többszintű sértés, például eszmein, mivel az isteni Killbane már így is tökéletes meg fizikain is, mivel ennél erősebb egyik ember sem lehet. Nagy nehezen, ugyan de visszafojtom a sértés iránt érzett dühömet, de abban biztos lehet, hogy egy szerencsétlen véletlen folytán ez a bolt is el fog pusztulni. Amennyibe az isteni Killbanet véletlennek lehet tekinteni. Amit persze lehetetlen. Ehelyett szakszerűen megvizsgálom a fekete különböző sötétségű árnyalataiban pompázó trutyikat.
- Hallottam pletykákat valami állatról, aki itt garázdálkodik. Ha már ilyen szép készlete van, akkor akár vehetek valamit, amit ajánl gyilkos állat vadászathoz?- mondom neki. Igazából, ha javasol valamit, ha nem, elveszem a legdurvább keveréket, lássa, hogy nem viccelek. Biztosan befogja kapni a csalit, de ha mégsem, valószínűleg fogja jelenteni a megfelelő embereknek. Bár ezzel elvesztjük a meglepetés erejét, de mikor volt az isteni Killbanenek szüksége ilyen alattomos előnyökre. Egy szempillantás alatt fogja nézni a saját belsőségeit a mocskos áruló.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 31

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Thorhalla Kedd 20 Május 2014, 10:28

Résztvevők: Edward Knight , Edward Pryor / Killbane, Cletus Kasady, Komédiás és Jack Kames
Következő körváltás: 2014. május 24. (szombat)

A fickó a kérdések után egészen addig húzta a száját, amíg végül Killbane meg nem vette a legdrágább darabot, amiért brutális összeget, összesen negyven dollárt kellett fizetnie. Bár az itteni körülmények között valószínűleg ez is hatalmas összegnek számított. De azok után, hogy mindezt kifizette már az eladónak is megeredt a nyelve.
- Ami azt illeti elég sok ilyen ólálkodik errefelé – mondta. – Itt lényegében farkastörvények uralkodnak, mindenki állatnak minősül, az erős megmarad, a gyenge elhullik.
A másik kérdésen elgondolkodott néhány pillanatra.
- Van olyan nyugtatóm, ami még a legerősebbeket is kidönti, állatot, embert, mutánst egyaránt. Japánból származik, ahol magán Rozsomákon is tesztelte a Kéz alig egy évvel ezelőtt, sikeresen!
Undorító lilás löttyöt, illetve hasonló színű tablettákat vett elő.
- Ezek azok – mondta. – Hatvan dollár egy adag.

Ed végigmérte a fickót, aki megjelent mellettük, amint a tetoválásokat nézte szerencsére, vagy éppen szerencsétlenségre az omega jelet nem vette észre a tetoválások között. Amiket eddig láttak a karon hordát a Liga jelet, de ezen nem volt ott. Ellenben tengeri, atlantiszi, illetve távolkeleti szimbólumokkal volt tele. Ami talán a legfeltűnőbb volt egy lótusz szimbólum is volt rá tetoválva a csapat idefelé látott egy ugyanilyen szimbólumú teázót két utcával és négy sarokkal odébb ahhoz a helyhez, ahol most voltak. A többi tetoválás főleg nonfiguratív volt, illetve egy-két harcoló alak is feltűnt rajtuk, talán a fickót ábrázolták szebb napjain.
- Ismerem a környéket – mondta. – Tudom, hogy hol lehet jó nőket szerezni, kitűnő minőséget. Vagy pénzt, fogadásokat kötni, vagy akár maguk is harcolhatnak, ha úgy akarják. Elmondhatom, hogy hova érdemes és hova nem menniük, kik lehetnek barátságosak itt, vagy éppen kik akarják átverni magukat.
Reménykedve nézett hol Ed-re, hol Cletus-ra, hátha valaki elfogadja a „segítségét”.
- Mindezt olcsón – tette még hozzá.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Utcák, sikátorok Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Darren Cain Szomb. 24 Május 2014, 00:39

Fél vagyonomat rá kellett költenem. Egyszerűen nem hiszem el, hogy ennyit el mert érte kérni. 40 dollár. Hihetetlen, hogy a hatalmas USA-n kívül milyen állapotok uralkodnak. Láthatóan csak addig játszotta a halk típust amíg nem látta meg a dollárt.
- Nos igen, elhiszem. De én egy specifikus állattól félek. Amerikai. Viszonylag új. Elméletileg itt vadászik. Egyesek még Rozsomáknak is nézhetnék.- mondom az árusnak, csak úgy félvárról. Nézegetem a mérgeket, de kétségeim vannak a hatásosságuk felől. Mármint igaz, hogy az isteni Killbane ellen esélyem sem lenne, de Rozsomák azért nem kis falat. Kétlem, ha az őt kiütő cuccot egy véletlenszerű utcai árustól megtudnám venni Madriporban. Eléggé más lenne az utcai harc ezzel a cuccal. Felemelem a lila löttyös anyagot kezembe és alaposan megvizsgálom.
- Bocsánat, ha nem hiszek egy ilyen becsületes boltosnak, de ezt nehezen hiszem el. - nézek az árusra gyanús szemmel. Ha itt lenne takony, akkor megvizsgálhatnánk. Na mindegy.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 31

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Cletus Kasady Szomb. 24 Május 2014, 01:23

Miközben Killbane elkezd bájcsevegni egy árussal, mi a kapitánnyal csak várunk és nézünk ki a fejünkből. Hát ezért megérte eljönni... Aztán egy férfit veszek észre, aki egyenesen felénk közelít. Mit akarhat? Végre talán elkezdődik az akció? Úgy néz ki nem támad (pedig úgy reménykedtem), hanem a szolgáltatásait kezdi nekünk kínálgatni. Na szerencsére nem a rossz értelmében, csak az kéne még, hanem idegenvezetést, nőket meg bunyót. Megfordul a fejemben, hogy milyen jó lenne venni egy nőt, aztán nem rendeltetésszerűen használni, de be kell látnom, hogy a többiek valószínűleg nem mennének bele. Na meg fele annyira sem élvezetes, ha fizetsz érte... Bár már nagyon rám fér, lassan le fogom adni az igényeimet. Remélem legalább Harrist lesz alkalmam kibelezni... Egy bunyó sem lenne rossz, bár ha nem akarjuk felhívni magunkra a figyelmet, lehet, hogy az sem jó ötlet. Mert ha én harcolni kezdek, annak biztos rossz vége lesz. Ha ezen túl leszünk, megmondom a főnökségnek, hogy hatalmas hibát követnek el azzal, hogy elpazarolják a tehetségemet!

Miközben figyelünk, egy fickó közelít meg minket, és kezdi el a helyismeretét ajánlgatni nekünk. Erősen tetovált, de omega jelet nem látok rajta, és ez kicsit megnyugtat. Bár az is biztos, hogy ha a Liga kémet küld ránk, akkor az nem olyan lesz, akinek a vállán ott virít a jelképük. Összességében viszont azzal nem veszíthetünk, hogy ha információt veszünk, így én egyértelműen amellett vagyok, hogy hallgassuk meg, mit tud nekünk mondani, ez nagy segítség lehet a nyomozásban. Nem akarom azonban átvenni a Kapitány szerepét, ő lett kijelölve vezetőnek, nem akarok helyette beszélni. Csak akkor szólalok meg, ha ő valamiért nem reagál a fickó szavaira:
- Van olyan, aki nem akar minket átverni? - kérdezem csevegő hangon. Még ebben az állapotában sem hagyom Cletusra a beszédet egy ilyen helyzetben, de most az ő hangján beszélek, hogy ne legyen feltűnő, ha esetleg ő szólal meg valamikor.


~ Igazán leszokhatnál már arról, hogy helyettem beszélsz! Tudod milyen k*rva zavaró?!

_________________
Reneszánsz: Cletus Kasady, Komédiás, a szimbionta, Michael Schuster, Raymond Washington (Becsület)
Végtelen Háború: Joseph Harper/Szabadság Kapitány
Gótika: Cletus Kasady
Cletus Kasady
Cletus Kasady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 109
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 24 Május 2014, 10:09

Résztvevők: Edward Knight, Edward Pryor / Killbane, Cletus Kasady, Komédiás és Jack Kames
Következő körváltás: 2014. május 28. (szerda)

A fickó elgondolkodott a hallottakon, majd megvonta a vállát.
- Sok olyan van errefelé – mondta. – Ugyanis van a közelben egy klub, ahova csak jelmezben lehet belépni és az emberek a Bosszú Angyaloknak, vagy az X-mennek öltözhetnek be ehhez. A Chang klub az, nem is olyan messzire innen.
Mutatott el abba az irányba, amerre a társaság még nem járt korábban. A másiknál összeráncolta a homlokát, nem igazán tetszett neki, hogy Killbane nem hiszi el, amit mondott neki.
- Akkor ne higgye el. Ha nem lennének működőek a szereim, már régen megöltek volna. Szóval tegye csak le és ha nem vásárol többet… elállja az utat a többi vevő elől.
Ezzel kiveszi Killbane kezeiből a fiolát és visszarakja a többi helyére, majd a kezeivel hessegető mozdulatokat tesz, hogy a férfi tényleg távozzon végre innen.

A motelnél Ed nem reagált arra, amit a fickó mondott, így Cletus tette meg. A kérdésre a fickó elvigyorodott kivillantva hiányos fogsorát és széttárta a karjait is. Vagy a jelleméből fakadt, vagy pedig csak pusztán teátrálisság kedvéért, de meg is hajolt egy kicsit.
- Ha átverném magukat, annak híre menne és éhen halnék – mondta először magára értődve a dolgot.
Utána néhány pillanatot várt, hogy kap-e néhány dollárt a ki nem mondott információért, de a végeredmény ugyanaz, hamarosan ismét megszólalt.
- Minden hozzáállás függvénye és pénztárca vastagságé. Ha elérik, hogy ne érje meg nekik, akkor találhatnak megbízhatóakat is.
Ismét reménykedve nézett fel ugyanazért, mint az előbb is.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Utcák, sikátorok Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Ayye Captain! Szer. 28 Május 2014, 00:18

A srácnak jól forog a nyelve, a közel-keleti bevetésekre és a dominikai alteregómra emlékeztet. Csak akkor veszem észre, hogy elbambulok mint egy amatőr mikor Cletus szólal meg. Megpróbálok nem nagyon meglepettnek látszani mikor folytatom a beszélgetést. De először úgy teszek mintha észre vettem volna valamit a távolban, közben tényleg körbe pillantok. Majd mikor ők is megnéznék amit látok vagy csak egy kis szünet után előkapok egy tizest. Úgy vettem észre itt elég alacsonyak az árak így talán kezdetnek megpróbálok nem lebukni azzal, hogy nem vagyok képben az árfolyammal.
- Aztán tesztvezetés van-e? - Kérdezem barátságosan. El is mosolyodok a kérdésnél és meglobogtatom a bankót.
Figyelem a srác reakcióit, de leginkább remélem, hogy a helyi segítség sokat tehet hozzá a sebességünkhöz. Nem kéne túl sok időt adni Harriséknek. Nem tűnt egy észlénynek de nem szabad lebecsülnöm. Pláne a képességeivel.
avatar
Ayye Captain!
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 98
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Ayye Captain!
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Cletus Kasady Szer. 28 Május 2014, 00:59

Közben a kapitány azért észbe kap, és átveszi a szót. Úgy néz ki, hajlik arra, hogy elfogadja a segítséget, ami gondolom nem hülyeség. Remélem így talán sikerül egy kicsit felgyorsulnunk, és végre beleszaladunk valami akcióba. Úgyis ki kell próbálni élesben az új végtagjaimat, na meg a takony is teljesen elpuhul (hehe) ha nem mozgatjuk meg magunkat egy jó kis vérontással. Ráadásul, ha a kutya regenerálódik, akkor akár többször is ki lehet belezni! Az ideális ellenfél! De azért a végén remélem belehal, mert anélkül nagyon nem az igazi a dolog.
Kapitányunk valószínűleg jó döntést hoz azzal, hogy elfogadja az ajánlatot. A helyismeretünk lényegében nulla, úgyhogy szükségünk van egy helyire, aki eligazít minket, és ez a fickó valószínűleg van olyan jó, mint bármelyik másik. Csak ne ajánljon neki valaki több pénzt, mint mi! Összességében, ha tényleg a pénz az elsődleges motivációja, akkor valószínűleg nem lesz gondunk vele, ha nem bízunk meg benne az indokoltnál jobban. Viszont ha hűséges egy szervezethez, az nagyon megkavarhatja a dolgokat. Akárhogy is, ezt a kockázatot vállalnunk kell, de a figyelmünk egy pillanatra sem szabad lankadjon.

_________________
Reneszánsz: Cletus Kasady, Komédiás, a szimbionta, Michael Schuster, Raymond Washington (Becsület)
Végtelen Háború: Joseph Harper/Szabadság Kapitány
Gótika: Cletus Kasady
Cletus Kasady
Cletus Kasady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 109
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Darren Cain Szer. 28 Május 2014, 10:09

Nem sokkal kerültem előre, ez az árus annyira hülye, hogy még észre sem veszi, ha valaki jött megkönnyíteni az életet. Ha most kinyögte volna, hogy "itt jobbra, fel a lépcsőn, ott van a legerősebb gyilkolós állat" és az isteni Killbane máris megoldotta volna ezt a kis kellemetlenséget örökre. Egyszerű. De nem, legyél inkább egy olyan patkány, mint amilyennek kinézel.
- Rendben, jogos, kérek egy adagot. - hozzátettem volna, hogy visszajövök, ha hazudott, de ezt magától is tudja. Ezzel ott hagyom az árust, meguntam a beszélgetést vele. Elteszem a két vett löttyöt és vissza sétálok a két csapattársamhoz. Ők éppen egy helyivel beszélgetnek, azt megvárom. Ez eléggé kapóra jött. Amint válaszolt a Kapitánynak, én is felteszem a kérdésem. Ha nem válaszol, akkor én is benyúlok a zsebembe és előveszek egy kis pénzt, attól biztos megered a nyelve.
- Mit tudsz mondani a Chang klubról? Természetesen a szuperhős cosplayen kívül. Mióta van ez klub?- a kérdések után várom a válaszokat, majd a Kapitányhoz fordulok, további utasításokért.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 31

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Thorhalla Szer. 28 Május 2014, 10:41

Résztvevők: Edward Knight, Edward Pryor / Killbane, Cletus Kasady, Komédiás és Jack Kames
Következő körváltás: 2014. június 1. (vasárnap)

A fickó odaadta Killbane-nek az anyagot, amiből még kért egy adagot. A kifizetés után pedig visszaérkezik a társaihoz. A fickó, aki ott volt a nagyméretű alakra riadtan nézett fel, annyira, hogy egyelőre még Ed kérdésére is elfelejtett válaszolni. Láthatóan és hallhatóan nyelt egyet. Az egész végén köpött egy hatalmasat a földre és utálkozva nézett fel.
- Ott csak majmok tanyáznak – mondta. – Retardált cosplayes alakok, akik abban lelik örömüket, hogy beöltöznek az X-men és a Bosszú Angyalok jelmezeibe és így buliznak, illetve tartanak orgiákat. Igencsak kifordult és beteg csoport.
Ekkor, mintha eszébe jutott volna az is, hogy Ed is kérdezett tőle valamit kapott észbe, valószínűleg a meglebbenő zöldhasú volt az, ami visszaterelte a gondolatait a fő kérdésre és feladatra.
- Persze – bólintott igencsak lelkesen. – Erre, erre!
Megvárta, amíg a három férfi csatlakozott hozzá, először valószínűleg nem túl meglepő módon a Lótusz kávézó felé vette az irányt, hacsak valaki meg nem kéri, hogy más fele induljanak. Akkor ugyan kissé húzza a száját, de a pénz és a gazdag amcsik beszélnek, tehát arrafelé indul.
- És miért érkeztek? – kérdezte. – Mit keresnek és mit akarnak elsődlegesen látni, csakhogy be tudjam a kirándulásba azokat is iktatni.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Utcák, sikátorok Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.