Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

2 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Caedes Pént. 22 Márc. 2013, 00:35

Az arc kifejezésem teljesen meg változott, mintha már egy másik ember ált volna ott. Az arcomrom csak dühöt, gyüloletet, megvetést, és ölési vagyat lehetett leolvasni. Ezzel a kifejezéssel nézt az embereket körülöttünk. Mig Virat egy sablnos arc kifejezéssel amin semilyen érzelem nem volt. Végig halgattam Vira ötletét, mand kis csönd után szoltam hozá ismét.
-Annak veszed aminek szeretnéd, csak meg kérdeztem, hogy tisztába legyek a képessegeidel ha harcba keverednénk.
Zsebre dugot kézel, csukjával a fejem oda léptem Vira melle, az arcomat már nem láthatta.
-Azt a feltevést, hogy nem vagy ember, a beszededböl következtetem föleg. Meg egy ember ij kevés idö, és informáciobol nem tudná meg álapítani, hogy meg bizhate bennem. Az meg, hogy én mi is vagyok mellékes. Kettön áll a vásar, te elmondod akkorén is.
Mikor az öltozékem modosításabol visza tértem még nem tünt fell, de Bira zsebei megnöttek, valamitt bele rakot.
-A lupinokat választom, ott több valakít ismerek, meg tartoznak is páran.
Kiváncsiságom csak nem hagyot, meg kellet kérdeznem.
-Fell vetted a nzyereményed, vagy csak enyire örülsz, hogy láthatsz???

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Laura Slyen Pént. 22 Márc. 2013, 19:55

Körváltás: Ha mindenki írt, de legkésőbb hétfő
Résztvevők: Rylot Ramirez, Tank, Keomola, Caedes
Idő: Március 17 . Este hat óra, lassan beáll a teljes sötétség.
Megjegyzés: Az erdő elég nagy ezért a csapatok nem találkozhatnak, hacsak én nem jelzem azt.
~ Lupinok erdeje, városhoz közelebbi rész~
>Résztvevők: Tank, Rylot<
„Hitman” már meg sem lepődik, mikor látta, hogy Rylot egy kész katonai arzenált rejtegetett a szerelése alatt. Mielőtt elindulnátok, a férfi előhúz egy átalakított fegyvert (első képen látható).
- Csak halkan, mellesleg egy varázslót keresünk, úgyhogy ha lehet, ne lőjetek le egyet sem.
Figyelmeztet titeket, majd elindul a bokrok közt osonva. Ti pedig követitek a példáját. A férfi megy elől ti pedig egymás mellett.
A nap már teljesen eltűnt, az éjszakai neszek hallatszanak csak és a bokor halk zörrenése mindenfelől.
Már vagy 5 perce osontok a bokrok közt, mikor Rylot véletlenül rálép egy faágra és az nagyot reccsent. A titeket vezető férfi felétek fordul, és a szájához emeli az ujját, hogy csendre intsen. A következő pillanatban elkiáltaná magát, de akkor már késő.
Ekkor érzitek, hogy megragadnak titeket hátulról. Tank nyakára egy kés szorul, Ryéhoz pedig valami tüske. Ry fegyverrét egy hirtelen mozdulattal pedig megpróbálják kiütni a kezéből. A vezetőtök a fegyverét Ry felé fordítja, miközben idegesen cikázik a tekintete a két társa között.
- Lányok, engedjétek el őket!
Hangzik a felszólítás, majd a következő pillanatban pár inda tekeredik át vezetőtök válla fölött, majd azok hirtelen hátrarántották a férfit. Az egyik inda a száját tapasztotta le, míg másik kettő a vállát és a karjait fogta le. Az indák egy fához húzták őt, melyből kinőttek. A fa lassan változni kezd és a végén szinte teljesen eltűnik a férfi mögött. Egy nőt láthattok, egy pillanatra kinézni miközben az rátok néz.
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 8368791326_a17002f30d_h
- Kik vagytok? És mit kerestek a területünkön? Csak nem vadászok?
- Úgy tűnik. Ágyúval lőnek verébre.
Jegyzi meg a Tankot szorító nő, miközben az másik kezével megkocogtatja a hátadon lévő fegyvered.


~ Ifrit negyed: Kaszinó~
>Caedes<
- Majd megtudod, ha itt lesz az ideje.
- Akkor menjunk a lupinok erdején keresztül.
Válaszol neked, majd kilép az épületből. Tudja, hogy követni fogod.
Ha követed lassanként elvezet az erdőhöz.
- Akkor induljunk!
Felel majd nekivág az erdőnek.

~Lupinok erdeje~
>Keomola<
A varázsló először értetlenül néz rád, mikor össze vissza kezdesz beszélni, de aztán lassanként leesik neki, hogy mi is a tényállás. Mikor a földre kuporodsz, egészen megsajnál, odaguggol melléd, majd megsimogatja a fejed.
- Ne félj lányom, az erdő ugyan félelmetes, de ha kiismered, a barátoddá válik. Bár bevallom erre a célra nem az éjszaka a legalkalmasabb. Ami az üzenetet illeti, csúnya nagy különbség van köztem és Will között. Ha jól sejtem a szavaidból, akkor Willt várják a dokkoknál és az én segítségem kell, ahhoz, hogy megtaláld. Igaz?
Teszi fel neked a kérdést, majd feláll.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 5000_Thanks_by_Mallemagic Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Mudch0 Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Caedes Szomb. 23 Márc. 2013, 00:46

-Te is szereted meg tartani magadnak a dolgokat.
Lassan elkezdtem követni az erdö felé. Láttam, hohy párszor hátra pillantott, hogy ott vagye. De azt nem láthatta, hogy a ruhám alatt szép lassan elterjesztem a gazdatestemen az igazi böröm. Az érzékszerveim, ösztöneim, fizikai eröm meg növekedet.
-Ha eljön az ideje? Értem, de szerinted én mi lehetek?
Ellenöriztem a séta alatt a felszerelésem, hogy minden rendben vane vele.
-Te mivelnyomod?

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Grazielle Montinje Szomb. 23 Márc. 2013, 11:02

A simogatásra összerezzen és még jobban összehúzza magát, majd a hangra felpislogva körbe néz.
-Hát a kiskutya aranyos volt.. én szeretnék tényleg segíteni, de olyan balszerencsés vagyok és mindig mindent elrontok és nem is vagyok erős... és.. és..
Mondaná hogy ifrit, de a jelen helyzetben nem valószínű hogy egy okos megoldás lenne, na nem mintha Keo olyan nagyon túl tengene észbeli képességeiben.
-Igen.. Willt várja a dokkoknál, de nem tudni hol van, de amúgy ki az a Will és miért segíthet a sellős üzenettel kapcsolatban?
Áll fel egy kissé lenyugodva, de ezentúl mindig a lába elé néz ha láp valahova, nehogy megint egy fára másszon, annak akarata ellenére.

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 481673_499516200105495_1740269251_n
x-diák - Velvet Gummer
Grazielle Montinje
Grazielle Montinje
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 92
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Grazielle Montinje
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Tank008 Szomb. 23 Márc. 2013, 13:21

~ Nocsak barátom is eléggé fel van szerelkezve bár a téma alapján amit a bárba vetettünk fel nem meglepő. Ha jól látom az ott egy M4A1, 30 golyós tár + jó pár extra tárat is látok rajta hozzá, mintha csak tudta volna, hogy háborúba megyünk.
Barátom felszerelését megmutatva csak bólintok rá egyet ezzel jelezve, hogy indulhatunk.
- Szép M4A1-es látom készültél meg se merem kérdezni, hogy neked mi a szakmád.
~ Valami azt súgja jobb ha nem is tudom.
- Apropó szolicsatok Tank-nak

A rövid bemutatkozás után már "Hitman" is előkapott egy pisztolyt valami Krugermeier szerűség ha jól látom kis átalakítással.
~ Egy igazi tankot akkor már nem akarunk vinni ?!
Az öltönyös fickó fegyveres előhúzására már csak a szemöldökömet húzom azzal a gondolati kijelentéssel, hogy kigondolta volna ... Majd rákezdte, hogy egy varázslót keresünk.
~ Egy varázslót? Na és azt mégis honnan tudod meg, hogy ki varázsló és ki nem.
Kijelentését inkább el engedtem a fülem mellett és maradtam abba a gondolat menetbe, hogy lövünk arra ami mozog. Majd miután elindultunk azért én is elővettem a coltomat amelyet ki is biztosítottam. Elkezdtünk osonni a bokrok között követve "Hitman-t".
~ Öltönybe osonni az erdő közepén este egy arzenállal hát amikor elindultam sörözni nem hittem volna, hogy itt végzem.
A földet pásztázom nehogy véletlenül belelépjek valamilyen állat ürülékbe és jó lenne egy lyukba sem bele esni mivel óva lettünk intve a zajoskodástól így a nagyobb ágakat sem árt kikerülni. A nap leszállt egyre kevesebbet lehetett látni nem is kellett hozzá sok idő csak pár perc séta míg a mellettem lopakodó kollégám rálépet egy olyan mesebeli ágra amelyet olyan sikeresen kettétört, hogy még a halottak is kikeltek a sírból. Hitman még egyszer csöndre ítél minket de már későn csak azt vettem észre amikor elkezdtem pásztázni a terepet, hogy bajtársam nyakához valamiféle tüske lett szorítva éppen csak, hogy megpróbáltam elkezdeni rácélozni a tüske birtokosának fejére mikor a tüske birtokosának barátja tett róla, hogy elmenjen a kedvem mindenféle próbálkozástól egy kést szorítva a torkomhoz. Egy nagy nyelést követve nyakamat hátra szorították egy késsel.
~ Remek egy rossz mozdulat és "Auf Wiedersehen". El ne felejtsem "Hitman-t megnyúzni a hülyeségeivel együtt ha kikerültünk innen.
"Hitman" fegyverével nem győz célpontot célpontra váltva fenyegetni a mint mondta nőszemélyeket.
~ Nők ???? Ez az este egyre jobb és jobb lesz már csak abba reménykedem, hogy öltönyös barátunk legalább annyira jól céloz mint a nyakkendőjét köti és lead két gyors lövést ami nem a fejünket szedi le.
Kezeimet az ég helyett egyiket a bal oldalra a vállam alatt széttártam a másikat a coltal együtt szintén ugyanebbe a pozícióba helyeztem a jobb oldalamra annyi különbséggel, hogy a coltomat két újjal fogtam a markolatnál ezzel jelezve, hogy nem tanúsítok ellen állást ( egyenlőre ). Ha mást nem reméltem, hogy legalább a kés szorításán lazít egy kicsit és nem vágja el a torkomat a "harc" hevében. Nem kellett hozzá sok idő és hitman-t is elrántotta pár inda amin már a legkisebb meglepődést sem mutattam, az indák jó alaposan lefogták és mozdulatlanná tették illetve befogták a száját azzal egy időben, hogy hátra rántották.
~ Kigondolta volna Neutral
A nő szorítása szinte ember feletti volt egyenlőre nem tehetünk mást kivárunk. Próbáltam a kollégára nézni aki szintén elég szépen fogva tartott egyfajta tüske. Miközben reménykedem, hogy nem csinál semmi ostobaságot a társam aközben megjelent egy nő. Kérdéseket tett fel illetve egy gyors eszme futtatást hajtott végre kolléga nőivel minek hatására még egy igen hülyén sikerült vicc keretében megütögették a mesterlövészemet is.
Ha a társam valami hülyeségen töri az eszét és megpróbál kiszabadulni asszisztálok neki de ha nem csinál semmilyen ostobaságot, átlátja a helyzetet akkor beszélgetésbe kezdek velük. Válaszként egy mosollyal kezdtem válaszomat.:
- Verébre ágyúval mi? Hát nem éppen. Ez nem egy vadász fegyver a hátamon, ha ezzel húsra kezdenénk vadászni hát nem maradna sok a vadból ami ehető maradna, hogy egészen őszinte legyek mi se tudjuk pontosan mit keresünk az erdőbe valami sellő árasztásos buli miatt vagyunk itt. De ha megengedi szívest örömest elmondom, hogy kerültünk ide.
Mind ezt kezeimet jól látható helyen mondtam egy kést a torkomhoz szorítván. Ha idő közben megkértek, hogy dobjam el a fegyvert akkor a földre is ejtettem.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 30
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Bishop Szomb. 23 Márc. 2013, 14:26

Miközben haladunk az erdőben egyre sötétebb lesz, végül teljesen besötétedik. Ennek hála nem veszem észre, hogy egy ágra lépek ami nagy reccsenéssel ketté törik. Nem jó. A kopasz még jelzi, hogy csendesen, én egy bólintással felelek erre, azután elszabadul valami körülöttünk, a SHIELD-es torkához egy kés szorul, valaki elkapta hátulról, vezetőnket indák ejtik foglyul. Aztán érzem, hogy egy tüske szorul a nyakamhoz, fegyverem rögtön reflexszerűen megszorítom mikor valami megpróbálja kiütni a kezemből. Egy pillanat alatt felmérem a helyzetet.
~ Heh. Érdekes. Szóval nők és ahogy leveszem átmeneti vezetőnk ismeri őket. Ez jó, ki lehet használni. Nem megölni akarnak minket, akkor már megöltek volna, a fegyver azért van hogy azzal kényszerítsenek, viszont ha nem hagyom magam kényszeríteni elveszem tőlük a lehetőséget.
Egyelőre nem törődik a nyakamhoz szorított tüskével, csak a fegyverem tartom erősen, ezután becélozom vele egy gyors mozdulattal eddigi vezetőnk testétt, vagy ha az túl messze van akkor a SHIELD-es fejét. Ezután a kék-fehér ruhás nőhöz szólok

- Nem játsszuk ezt. Ahogy levettem már ismeritek barátunkat. Ez itt egy M4A1-es, pillanatok alatt képes végezni vele, plusz a lövedékek át is haladnak a testén, a mögötte állót is szétszakítva, tapasztalatból mondom kellemes érzés. Miután lelőttem még el is lehet vágni a torkom jó móka lesz, de bármibe fogadok hogy én vagyok a gyorsabb. Játszhatunk így, vagy csak simán elengedtek minket és megbeszéljük normálisan.
Teljesen komolyan beszélek, közben végig a célon maradok, ha valami hirtelen megpróbál leszerelni, vagy a tüske elvágni a nyakam én lövök akkor már úgyis mindegy. Esetleg ha a fegyverem próbálják elvenni vagy hátulról leszerelni egy-két ütéssel gyorsan hátra felé próbálok csapni, reménykedve benne hogy a képességem már aktív.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Laura Slyen Szomb. 23 Márc. 2013, 23:39

Résztvevők: Rylot Ramirez, Tank, Keomola, Caedes
Idő: Március 17 . Este hat óra után, teljes sötétségben.
Megjegyzés: Az erdő elég nagy ezért a csapatok nem találkozhatnak, hacsak én nem jelzem azt.
~ Lupinok erdeje, városhoz közelebbi rész~
>Résztvevők: Tank, Rylot<
Tankot szorító nő enyhít az erős fogásán, mikor megadás jeleit mutatod, de még ígyis eléggé erős a szorítása, ahhoz, hogyha valami butaságon járna az eszed, akkor is tudjon tartani.
- Dobd el a fegyvert!
Hangtózik a felszólítás, de Ry makacsul tartja azt, míg Tank eldobja. Ry szavaira a „Hitman” gyilkos tekintettem néz Ry-ra, miközben igyekszik kiszabadítani magát az indák fogságából, de csak azt éri el vele, hogy a mögötte lló nő még többet fon köré.
Ry szavaira a három nő felnevet, majd a kísérőtöket lefogó nő szólal meg elsőként.
- Ha lelövöd a társad abba ő belehal, de én nem. Ugyan megsérülnék, de mint láttad nimfa vagyok, vagyis növény. És mint tudjuk, ha egy növényt megcsonkítasz is, az idővel visszanöveszti részeit, de egy ember nem.
Ezek után a téged tartó nő szólal meg.
- Beszéljünk csak civilizált emberek módjára. Először is, ti egy egész fegyverarzenállal jöttetek, sok jót nem sugallt az nekünk. Mellesleg senki sem örülne, ha három fegyveres pasas hatolna be az otthonába. És még mindig nem mondtátok mi járatban vagytok. Mert nem hiszem, hogy az éjjeli sétátokra jöttetek az erdőbe. Amúgy amíg nem csináltok butaságot, mint a lövöldözés, addig mi sem bántunk titeket, bár a lövöldözés, amit említettél már erősen abba a kategóriába sorolható.
A beszélő nőnek feltűnik, hogy Hitman már egy ideje motyog valamit, de a száját be fogó indák miatt semmit sem lehet érteni.
- Nővérem, engedd már el a kopinak a száját. A végén még megfullad itt nekem.
- Ja bocs.
Mondja a nő, majd elernyeszti azt az indát, ami a férfi száját takarta eddig, így az végre szóhoz tud jutni.
- Lányok, békések a szándékaink. Dariust keressük.
A nők idegesen összenéznek, majd a Tankot lefogó nő szólal meg.
- Mi dolgotok van a varázslóval? Várjunk csak? Te nem az az ürge vagy, aki folyton a jóslatai miatt rohangál összevissza, mint egy mérgezett egér.
- Kikérem magamnak.
- De ő az.
Helyesel egyszerre a két nő.
- Miért keresitek Dáriust ilyen késői órán? Mi dolgotok van vele?
Teszi fel a kérdést a Hitmant tartó nő, aki határozottan tőletek akarja hallani a választ.

~ Lupinok erdeje~
>Caedes<
A nő céltudatosan haladt és a kérdésedre, is válaszolt közben.
- Bevallom sok a lehetőség, de sikerült pár fajra csökkentenem a kört. Szinte biztos vagyok benne, hogy vagy ember vagy, akit a túlzott kapzsiság hajt, vagy pedig van valami különleges képességed, ami miatt ilyen lazán veszed a dolgot. Netán mutáns lennél? Vagy pedig varázsló? Csak azért gondolom az utóbbit, mert említetted, hogy pár Lupine tartozik is neked.
Mikor megkérdezed, hogy „miben nyomja”, kérdőn néz rád.
- Ezt meg hogy érted? Ha a fegyverekre gondolsz, mert látom, azokat ellenőrzöd, akkor itt van az enyém, de szerintem az ártalmatlanításhoz, nem lesz rá szükség.
Húzza el egy pillanatra a kabátját, hogy egy pillanatra szemügyre vehesd a fegyverét, de rögtön vissza is hajtja azt.
Mikor behatoltok az erdőben csak percekig sétáltok, miközben ügyeltek, arra, hogy ne keltsetek semmilyen zajt. Ez pár percig sikerül is, de aztán farkas vonyítást hallotok. És kisvártatva egy Lupine tűnik elő a bokrok közül és méregetni kezd titeket, majd fenyegetően közelít.
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Lupin_by_silverwing24
- Mit is mondtál a fajjal való viszonyodról?
Kérdezi tőled a nő kétkedve, miközben a Lupine felétek közelít.

~Lupinok erdeje~
>Keomola<
Darius csak hitetlenkedve néz rád. Biztosan nem érti Sallyna miért pont téged bízott meg ezzel a feladattal.
A kérdéseidet végighallgatja, majd a mély hangján válaszol.
- Hogy ki is ő. Az legyen csak az ő titka, de hogy mi köze van a sellős ügyhöz azt elárulhatom. Will jó kapcsolatokat épített ki a sellők között, így valószínű, hogy a sellők hajlandóak lennének tárgyalni vele. Épp ezért kell megtalálni. És én tudom is hol van.
Válaszol, majd a szeme zölden kezd izzani. A sötétségben, ez egészen feltűnő látványt nyújt. Majd a férfi megfordul és az ujjával egy kört kezd el a levegőbe rajzolni, minek a nyomán a levegőben egy zöld csík jelenik meg. Amikor a férfi befejezi a kört, mormol valamit, majd kimondja a keresett személy nevét, mire a kör belseje bezöldül, majd egy épület körvonalazódik ki. Melynek a cégérén ez áll: Hangszerbolt.
Miután megtekintetted a helyszínt a kép eltűnik egy zöld füstfelhőben. Mintha valaki az egészet felégette volna. Ezzel egy időben a férfi szeme is abbahagyja az izzást és újra normális lesz. Kis csend után feléd fordul.
- Ott találod majd Willt a hangszerboltban, de sietned kell, mert csak pillanatnyilag tartózkodik ott és ha elmegy, akkor már nehezebb lesz ismét megtalálni.
- Menj a belvárosba.
Mutat a megfelelő irányba, majd visszafordul feléd.
- Ott fogod megtalálni a boltot. Menj és add át az üzenetet.
Mondja, majd búcsút int. És ha egy pillanatra is szem elől teszted, akkor már nem találod ott. Csak azt veszed észre, hogy egyszerűen eltűnt a szemed elől.

Mindeközben Belváros: Hangszerbolt:
17:30-18:10
A zajos belváros. Itt mindig zajlik az élet. De most az átlagosnál is zajosabb részén járunk a belvárosnak. Egy hangszerboltban, ahol épp egy rögtönzött koncert zajlik. Egy látszatra húsz éves lány áll a pulton és rockot játszik, egy elektromos gitáron. Néhány vásárló csak elégedetten bólogat a ritmusra.
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 The_Genie_by_XdbisK
A lány szinte tépte a húrokat, miközben játszott. A szám végét pedig egy kurjantással jelezte.
- Jó éjszakát New York.
Mondta a lány, majd lesétált a pultról és beült a kassza mögé.
Mire az emberek, vagy elmentek, vagy pedig odamentek a kasszához és megvették a hangszereket, vagy kiegészítő eszközöket, amire éppen szükségük volt.
Miután már majdnem mindenki távozott a boltból, egy fiú fut be a bolt hátsó ajtaja felől.
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Magician_boy_by_sunimo-d4xmg2u
Egyenesen a lányhoz sietett, miközben ezt ordibálta:
- Anya, nagy gáz van. Nagy gáz van.
Mire a lány odafordult és mérgesen válaszolt neki.
- Anya most nincs itt, de mondd el mi a baj.
Majd a lány folytatta mondandóját idegességgel vegyes suttogásban.
- Nem megmondtam, hogy civilek előtt ne hívj anyának? Úgy nézel ki mintha a bátyám lennél, nem, pedig mint a fogadott fiam.
- Tudom és bocsáss meg, de ezt hallanod kell.
A fiú gyorsan elmondta neki, hogy mit is mondtak be nemrég a híradóban.(pontosan ezt hallhattátok nemrég ti is)
- Hogy micsoda? Ezek teljesen megbuggyantak? Pedig még nincs is nyár, hogy megfőhetett volna az agyuk.
- Úgy tűnik. Menjek én hozzájuk tárgyalni?
- Nem majd megyek én. Máris indulok.
Már neki is indult volna, kifelé az ajtó, de a srác megfogta a vállát.
- Biztos, hogy így akarsz menni tárgyalni? Metál sminkkel és ruhában?
- Jogos. Megyek és valami emberi formát öltök.
- Addig én elintézem a vevőket.
A gyors eszmecsere után, a lány azon az ajtón távozott, ahonnan a fiú érkezett. A srác kiszolgálta a boltban maradt vevőket, pár pec múlva az anyja ismét feltűnt az ajtóban. Tavaszi kabátban volt és a sminket teljesen leszedte az arcáról.
- Na így már jobb.
- Na akkor most indulok. Kérlek, figyelj a boltra, míg elleszek.
- Bízd csak ide, fél hétig el sem mozdulok innen.
A srác ott maradt a pult mögött, a lány pedig kilépett az ajtón, majd sebes léptekkel haladt a vámpírok erdeje felé. Néhányan azt hihetnék megőrült, hogy este hatkor a szürkületben az erdőbe akar menni. Pedig szó sincs arról, hogy megőrült volna.
Perceken át csak sétált, míg el nem ért az erdőhöz, melyben a sűrű köd jelezte, hogy a vámpírok területét. A nő lehunyta a szemét, mire a teste füstté vált és belevetette magát az erdőbe. A füst alakja, látszatra teljesen összeolvadt a köddel így nem kellett tartania attól, hogy kiszúrja egy vámpír. Szállt, csak szállt hosszú perceken át, átvágva az erdőn, a sötét éjszakában.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 5000_Thanks_by_Mallemagic Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Mudch0 Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Tank008 Szomb. 23 Márc. 2013, 23:58

A helyzet nem igazán mutatott javuló tendenciát de legalább Hitman újra tudott beszélni és a kés a nyakamon egy fokkal kevésbe volt szoros.
~ kezd egy kicsit elegem lenni a nők szorításából legszívesebben kipróbálnám milyen kárt tesz egy fába egy kézi gránát. Sőt akár elő is vehetném láthatatlanná tehetném és simán elhajíthatnám nagyobb feltűnés nélkül ha a társam elterelné a figyelmet egy pillanatra. De sajnos nem vagyok biztos benne, hogy egy fát is eltudok vele intézni de a nő mögöttem szemmel láthatóan nem egy nimfa vagy mi. Erősnek erős de ha magunk mögé hajítanám a gránátot akkor a repeszektől megvédene a test és ezzel egyet ki is lőnénk a célpont listáról. De sajna maradna legalább kettő potenciális célpont akit lehet, hogy igen megviselne az 50 kaliberes robbanó töltény hatása de nem tudnék elég gyorsan elereszteni két töltényt. Még ezen kivül a vakító gránátos opció maradt de mivel a nő elég szorosan fog abba csúnyán bele néznék én is és nem változna a helyzet. hmm akkor marad a tárgyalás...
- Nos hiszi vagy nem hölgyem de a sellők fejükbe vették, hogy elárasszák a várost az erdővel együtt és terveim szerint kilövöm őket egyesével de a kollégának akit éppen szorongatnak jobb ötlete volt azaz pontosabban, hogy megkeressük Dáriust. Tudom, hogy kissé hihetetlenül hangzik de ha elendegne még mindig vissza térhetünk az A-tervhez amiben egyesével levadásznám őket ezzel a szép kis puskával a hátamon ha Dárius megkeresése gondot jelent.
Próbáltam jó hosszan és őszintén magyarázni, hogy ha mást nem időt nyerjen Himan és a kolléga valami terv kidolgozásával ha valamit óhajtanak tenni akkor a gránátot kiveszem láthatatlanul kihúzom a pöckét várok 2-3 másodpercet magunk mögé hajítom és reménykedem benne, hogy a repeszeket felfogja a hölgyemény.
De ha nem csinálnak semmit akkor marad a tárgyalás.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 30
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Caedes Vas. 24 Márc. 2013, 01:21

Követem Virát, és a környezetre, és rá is igyekszem figyelni.
-Kapzsi? Lehet, hogy egyesek szerint az vagyok, de én nem tartom magam annak. Kevéssel is be érem. Ezt, hogy érted, hogy lazán veszem a dolgokat?
Kérdöen néztem Virárra, mert nem tudtam, mire ėrtete a laza dolgot.
Kicsikét el mosolyogtam amikor találgatni kezdet, hogy mi is vagyok.
-Nem vagyok sem mutans, sem varázslo. Volt pár üzletem a Lupinokkal, és ismerek párat közüllük. Meg szerintem az egyik legérdeke faj az övékké.
Vira válaszolt is a fegyverre vonatkozo kérdésemre, és meg is mutata.
-Nem éppen arra gondoltam, a fegyver majd jól jöhet máskor.
Majd a bokrok közül elö bukkant egy Lupin aminem volt éppen barátságos kedvében. Persze egyböl megkaptam, hogy mijen viszom is van a fajal.
-Nem kell továb találgatnod, mert most meg láthatod, hogy mi is vagyok igazábol.
Miután elmondtam e szavakat, elöre léptem és felvettem igazi alakomat. A fekete szimionta az igazi valom szépen meg mutatkozot, majd a kristályok is kinöttek. A lupin féle forultam, remélven, hogy az egaik isemerösöm az.
-A nevem Caedes a Lupine faj egyik barátja, mit akatsz tölünk?
Kérdeztem a farkast, és vártam a reakcioját, de közben arra is felkészültem ha ránk támadna.

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Bishop Vas. 24 Márc. 2013, 01:45

Értelmes válasz helyett csak pár nevetést kapok, majd egy kis magyarázatot, hogy egy nimfának nem lehet ártani mert regenerálódik. Szóval egyáltalán nem aggódnak a vezetőnkért, érdekes fejlemény. Egy kis mosoly csúszik az arcomra, ahogy ezt a tényt felismerem. Kicsit engedek a fegyveren már nem tartok célra, de azért magamnál tartom.
- Kár, pedig érdekes lett volna kipróbálni az elméletet. Azért ha kilövöm az egyik szemét azt még egy nimfa is érezné, de hát ha nem akkor nem. Egyébként jól mondja, a szirénekkel akarunk beszélni.
Részemről lezártnak tekintem az ügyet, most még felesleges lenne szökéssel próbálkozni. Majd ha igény is lesz rá majd akkor, azért a fegyverem megpróbálom megcsúsztatni kezembe, elejteni egy pillanatra és csak a hevedernél fogom meg, így a tus jó nagyot csap a sípcsontomra. Összeszorított foggal kibírom, inkább az érdekel van-e ennek hatása, ha nincs "véletlenül" egy kisebb mozdulattal megint odavágom. Nincs ebben semmi támadó szándék, ez a B terv lesz.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Grazielle Montinje Hétf. 25 Márc. 2013, 12:49

Pislogva bólogat, de olyan sűrűn hogy lassan már nem is lát tőle, na nem a bólogatástól, hanem a pislogástól. Végül is nem ették meg, még egyben van és a varázsló is elég kedves, egyszer nem próbálta belegyömöszölni holmi üvegbe, dobozba flakonba. Ha innen nézzük, jól kezdődik a küldetése. Egészen addig el van, míg a másiknak el nem kezd izzania szeme, de mielőtt hátralépne a kezével tapogatózik és keresi az előbbi fa törzsét.
-Jaj.. mit csinál?
Suttog hátra és próbál közelebb férkőzni a driádhoz, anélkül hogy rálépne, na persze az is lehet hogy egy sima fát fog tapogatni. A kép feltűntével egy kicsit megnyugszik és el is mosolyodik. Tudja hol van a bolt.
-Igen, igen tudom merre van, köszönök mindent!
Dehogy követi a szemével Willt örül hogy itt hagyatja ezt a helyet és ha már azt mondták neki hogy siessen, akkor siet is, kifelé az erdőből, vagy legalábbis arra, amerre Darius mutatott, mert ugye fogalma sincs hogy jelenleg hol van, csak azt tudja hova kell mennie.
Kiérve az erdőből, már ha sikerül épségben és nem tekeri be megint egy fa, vagy találja meg a kiskutya apja útközben, na hát akkor örömittas kiáltásban iramodik a hangszer bolt felé, hogy minél előbb.. na de, vajon hogy néz ki ez a Will? Na mindegy, ha a bolt elé ért, akkor elkezd előtte nézelődni, majd belépve szólongatja.

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 481673_499516200105495_1740269251_n
x-diák - Velvet Gummer
Grazielle Montinje
Grazielle Montinje
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 92
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Grazielle Montinje
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Laura Slyen Hétf. 25 Márc. 2013, 23:31

Résztvevők: Rylot Ramirez, Tank, Keomola, Caedes
Idő: Március 17 . Este hat óra után, teljes sötétségben.
Megjegyzés: Az erdő elég nagy ezért a csapatok nem találkozhatnak, hacsak én nem jelzem azt.

~ Lupinok erdeje, városhoz közelebbi rész~
>Résztvevők: Tank, Rylot<
A nők összenéznek, mikor arról meséltek, hogy a sellők mit is terveznek. Csak idegesen pillantanak egymásra.
- Ezek szerint ez nemcsak egy homályos jövőbeli látomása volt. Ha ez igaz, akkor veszélyben van minden és mindenki.Na jó elengedünk titeket, de semmi buta lépés.
Mondja a Tankot Tartó nő majd int a másik két nőnek. Mire azok elengednek titeket. Hitmanről lecsavarodnak az indák, Ry nyaka közeléből a tüske visszahúzódik és ha figyel láthatja, hogy az a nő tenyerébe húzódik vissza, Tank nyakától is elkerül a kés. A nők az őket tartókkal szembe sétálnak, így már láthatjátok, hogy a nők teljesen egyforma szerelésben feszítenek, a vállukon pedig ugyanúgy nyilak és íj foglal helyet. A derekukon pedig egy -egy öv rajtuk rengeteg tokkal és zsebbel melyekben különféle tőrök és sok más apróság bújhatott meg.
A nők között látszatra alig volt különbség, csak a hajuk színéről és fazonjáról tudtátok őket megkülönböztetni. A korábban Tankot lefogó nőnek hosszú barna haja volt, a hitman-t lefogóé(mint láthattátok) rövid fekete és a Ry-t tartó nőé pedig rövid szőke.
Miután a nők megálltak veletek szemben, a fekete és barna hajú nők lehajoltak és visszaadták Tanknak és Hitmannak az elejtett fegyvereiket.
Kis csend után ismét a barna nő szólal meg.
- Csak aztán nehogy lövöldözni kezdjetek. Még csak az kell, hogy felverjétek az egész erdőt. Elvezetünk titeket Dariushoz.
A mondat végén, a szőke és a barna mellétek áll, a fekete pedig elindul hitman pedig mellette halad. Ezek után ti is megindultok és egész kis szimmetrikus alakzatban haladtok a cél felé.
Ha nem kérdeztek a nőktől, akkor teljes csöndben haladtok hosszú percekig, míg el nem értek egy tisztásra, ahol egy középkorú férfit pillantotok meg, aki sötét csuklyában van és egy varjú van a társaságában.
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Magician_by_my_darling_james-d2ziwpr
A fekete nő és hitman odasétál a férfihez, aki mikor meglátja őket megörül, de amikor meglát titeket, ismét elkomorul az arca. Majd megszólalt mély zengő hangon, melyen hallhattátok, hogy már nem mai gyerek, hanem a negyvenes éveit tapossa. Bár ez a külsején kevésbé tűnik föl.
- Mi járatban vagy barátom. És kik a társaid? Csak nem éjszakai vadászatra készülnek? Tette fel a kérdést, miközben rátok mutatott.

~ Lupinok erdeje~
>Caedes<
- Azért mondom, mert így van, ha valaki nem veszi lazán a dolgokat, akkor mindenre rákérdez, minden apró kis részletre, de téged csak a lényeg érdekelt. Ezt könnyen leszűrtem, nem kell ehhez semmilyen képesség, csak jó emberismeret. Amit bármilyen ember meg tud tanulni.
Válaszolt a nő teljesen közönyös arccal.
Amint beljebb merészkedtek megjelenik a Lupin és mikor átváltozol, a nő kissé meglepődik, de nem szól semmit, csak nézi az átváltozásod. Bár látod a reakcióját, de azt is valószínűnek tartod, hogy már biztos sok furcsaságot látott, ha nem borult ki az alakodtól.
A farkasszerű lénnyé vált férfi is meglepődik, de csak enyhe morgással válaszol az átváltozásodra, majd a kérdésedre is felel.
- Pont ezt a kérdést akartam feltenni nektek is. Mit kerestek itt az erdőben sötétedés után? Lehet, hogy a Lupinok barátjának tartod magad, de én nem ismerlek. Mi okotok van arra, hogy éjszaka az erdőt járjátok?
Kérdezte a Lupine elég ingerült hangnemben. Látszott rajta, hogy nincs jó kedvében, bár nem tudod, hogy mi okozhatja. Azt azonban látod rajta, hogy az arcán friss sebek díszelegnek, igyekezeted ellenére is bámulni kezded azt, mire a Lupine felmordult.
- Mit bámulsz?
Mordul rád.

~Belváros: Hangszerbolt~
>Keomola<
Mivel már tanulva a tapasztalatodból a lábad elé nézel, ezért az erd széléig simán eljutsz. Senkivel sem találkozol út közben, bár nem is tudod, hányszor múlt csak egy pillanaton a kellemetlen találkozás. De pár perc futás után végre kijutsz az erdőből és megpillantod a város fényeit. Ahogy kilépsz az erdőből, szinte elvakít a közvilágítás. Pár másodperc után, azonban kitisztul a látásod és futhatsz is tovább a célod felé. hamarosan meg is érkezel a bolthoz. Amikor belépsz egy fiatal férfi mosolyog rád a pult mögül. (Fent már láthattad az előző hozzászólásnál).
- Jó estét. Miben segíthetek?
Teszi fel a kérdést a srác teljes nyugalommal.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 5000_Thanks_by_Mallemagic Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Mudch0 Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Grazielle Montinje Kedd 26 Márc. 2013, 10:56

Hirtelen fordul meg és vigyorog a pultban lévő férfire, majd közelebb lépve gyorsan átgondolja a híreket és próbálja nem össze keverni a neveket. Dariusal beszélt tehát most..
-Estét. Will-t keresem és megmondaná hogy hány óra van?
Lehet már késésben is van? Ki tudja, minden esetre miközben várja a választ és mivel már a városban van, egy kicsit ki is fújja magát. Ez már azért nagyjából az ő környezete. Kicsit körbe is néz a boltban, hogy kiket lát, bár az is ehet hogy épp a keresett személyjel beszél. Azért máskor rá fog kérdezni, hogy mégis milyen Will és hogy is néz ki az akit keresnie kell. Most mégse mondhatja hogy a sellő ügyben. Bár mivel a rádióban is bemondták.. na de hova is szalad előre, csak úgy zakatol az a cseppnyi agya. Előbb talán meg kérne várnia a választ.

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 481673_499516200105495_1740269251_n
x-diák - Velvet Gummer
Grazielle Montinje
Grazielle Montinje
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 92
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Grazielle Montinje
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Tank008 Kedd 26 Márc. 2013, 17:42

A hölgyek elhitték amit mondtunk annak ellenére, hogy még én se igazán hittem benne. Elengedtek mindet majd a hölgy aki engem tartatott megelőzött és felvette helyettem a fegyveremet a földről majd vissza adta.
- Köszönöm
A fegyvert miután vissza kaptam oldalsó gombjának segítségével feloldottam kibiztosítását. gondolva, hogy nem lesz rá szükség ha meg igen akkor sem kerül sok időbe újra élesíteni csupán egy másodperc elejébe. Majd páncélom alá tettem a fegyver és elindultunk Himan-t és az őt fogva tartó nőt követve aki már elengedte azóta. Alakzatba haladtunk jól leolvasható volt, hogy mindenkinek megvolt a saját "embere", "célpontja" akire figyelnie kellett mind hármunkra jutott egy csinos hölgy aki bármikor készen állt, hogy vész esetén felvegye velünk a harcot persze már a vak is látta volna, hogy olyan kockázatot vállaltak ezzel amit én nem tettem volna a helyükbe hisz nem vennék innentől fel velünk a versenyt.
~ Nimfa ide vagy oda a meglepetés ereje nélkül esélyük se lett volna.
Pontosan tisztába voltam a meglepetés erejével hisz képességem is erre épült. Majd miután pár perce már sétáltunk, hogy kicsit ne unatkozzunk beszélgetést kezdeményeztem az engem kísérő hölggyel.
- Mifelénk nem így szokás egy férfit randira hívni. Mi se bunkós bottal kergetünk már titeket egy ideje.
Mondtam ezt széles mosollyal az arcomon, hogy értse, hogy csak viccnek szánom de mégis egy aranyos bóknak. Némi beszélgetés után el is értünk célunkhoz ahol én inkább csak csendben vártam, hogy Hitman és pajtásunk mit felelnek.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 30
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Caedes Kedd 26 Márc. 2013, 19:02

-mit érdekel engem a részletek?
Folyamatosan a farkast nézte.
-mit keresünk itt.? Csak át utazunk, de veled meg milett?
Kérdöen néztem a farkast. Összintén nem érdekelt, hogy rám támad vagy sem, tudom, hogy meg tudom ölni.

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Bishop Kedd 26 Márc. 2013, 19:29

Meglepő de a nimfák egyből veszik a lapot és elengednek minket, a tüske ami eddig a nyakamhoz szorult visszahúzódik a nő kezébe. Jó technika ha valaki a saját testéből képes fegyvert csinálni. Emlékszem egy volt társam kristály tüskéket generált maga körül és azokat használta fegyvernek. Csak egy nagy hibája van ezeknek a képességeknek, lineárissá és elbizakodottá teszik a harcost, azt hiszi legyőzhetetlen a képességének hála, pedig koránt sincs így. Lassan kiderül a nimfák is a mi oldalunkon állnak és készségesen elvezetnek Dariushoz, előny. Végig leengedve, de készenlétben tartom a fegyverem és a szemem sarkából figyelem a nőket, nem kell több meglepetés. Menet közben a SHIELD-es poénosra veszi a formát, jellemző. Szavai azért eljutnak a tudatom mélyére is, a szőke hajú nőt mustrálom végig tekintetemmel, szeretem a szőkéket. Lassan felkúszik hátamon egy érzés ahogy belegondolok, hogy az előbb még közelemben állt és test-test közelben szorított valamit a nyakamhoz.
~I feel a hunger. It's a hunger that tries to keep a man awake at night. Are you the answer? I shouldn't wonder when I can feel you with my appetite. With all this power you're releasing. It isn't safe to walk the city streets alone. Anticipation is what I'm feeling. Let's find the keys and turn this engine on. I can feel you breathe. I can feel your heart beat faster. And take me home tonight. I don't want to let you go till you see the light. Take me home tonight.
Eszembe jut ez a szöveg, közben pedig két kép is hirtelen bevillan előttem, az egyiken a szőke nő félig megnyúzott teste lóg le lábánál fogva az egyik fáról. Aztán meg már szinte teljesen lenyúzva, már csak az arcán van bőr, és ott rohad kifeszítve két fa között. Mindegyik látomás csak egy-egy másodpercre tart de olyan valósághű, hogy megborzongok. Hirtelen oldalra nézek és csekkolom ott van-e még az említett nőszemély, kifújom a levegőt és megnyugszok, még ott van csak egy látomás volt. Volt már rá példa, hogy csak azt hittem odaképzelem.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Laura Slyen Kedd 26 Márc. 2013, 22:57

Résztvevők: Rylot Ramirez, Tank, Keomola, Caedes
Idő: Március 17 . Este hat óra után, teljes sötétségben.
Megjegyzés: Az erdő elég nagy ezért a csapatok nem találkozhatnak, hacsak én nem jelzem azt.

~ Lupinok erdeje, városhoz közelebbi rész~
>Résztvevők: Tank, Rylot<
tank, a nő csak rád mosolyog, amikor poénkodsz, de válaszolni nem válaszol. Ry, a melletted álló nő mikor meglátja a arckifejezésed felhúzza a szemöldökét.
- Minden rendben?
Teszi fel a kérdést, majd mikor látja, hogy normalizálódik az ábrázatod, akkor megereszt egy félmosolyt, majd visszaveszi a komoly arckifejezést, ami eddig jellemezte.
Mivel nem válaszoltatok a varázsló kérdésére, ezért Hitman felel helyettetek.
- Már bizonyára hallottál a sellők ígéretéről. Nos, arra az elhatározásra jutottunk, hogy egy Márid felkeresése lenne a legjobb megoldás. Ebben kérem a segítséged.
- Tudod, mit kérsz 47? Ma már te vagy a második, aki a Máridot keresi rajtam. Ha kiadnám a márid titkát, akkor egy gyermekkori barátom életét sodornám veszélybe és ezt te sem várhatod el. Főleg, hogy a társaidban sem bízom.
- De te meg azt nem várhatod, hogy tétlenül üljek és végignézzem, hogy elárasztják a kontinenst. Akkor ha bennük nem is, de bennem bízhatnál. Vagy tedd őket próbára, ahogy engem is anno.
- Amúgy se tudnám megidézni nektek a képét. Mert az idézéshez vámpírfogra van szükség, amiből már kifogytam. De ha hoznak párat, a vámpírok erdéjéből, vagy lopnak párat egy fogorvosi rendelőből, azzal már bizonyítani is tudnának.
- De a kép idézéshez nem is kell vámpírfog.
- De ha a jövőt akarod idézni, ahhoz igen, és ahogy elnézem, szükség lenne a jóslatra.
Néz rátok kételkedve Darius. 47 pedig felétek fordul.
- Mit mondtok fiúk benne vagytok? És ha igen, melyik alternatívát választjátok? Talán van vámpírfog a maszek fogorvosoknál.
Néz rátok kérdőn.

~ Lupinok erdeje~
>Caedes<
A lupine a kérdésedre a mancsát az arca elé teszi, ami véres lesz, amint hozzáér, és ezek után az ingerültsége nem hagyott alább.
- Remek, ennyire látszik, hogy helybenhagytak?
-Ha ennyire nyilvánvaló, akkor úgyis mindegy. Egy átkozott vámpír átjött a területünkre, aztán kis híja, volt, hogy nem maradtam ott.
- Csak gondoltam, szólok, hogy vigyázzatok, mert ha szembe találkoztok vele, akkor csak kis esélyetek lenne ellene.
- Menjetek.
Mordul, majd próbálja a mancsát a sebére szorítani, hogy elálljon a vérzés.

~Belváros: Hangszerbolt~
>Keomola<
- Hat óra 20, de mi ilyen sietős? Amúgy Will nemrég ment el. A dokkoknál megtalálhatód, ha sietsz, de miért keresed? Netán hagynál neki valami üzenetet?
Kérdezi a srác kedvességgel és aggodalommal vegyes tekintettel.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 5000_Thanks_by_Mallemagic Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Mudch0 Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Bishop Kedd 26 Márc. 2013, 23:48

Különös viselkedésem láthatólag kihat a környezetemre is, végül a kiejtett szavak zökkentenek vissza a valóságba. Kicsit összeszedem magam és a félmosolyt viszonozva válaszolok.
- Nincs gond, csak eléggé meg tud zavarni, ha ilyen csinos lányok vannak a közelben.
Ezzel nem hazudtam túl nagyot, remélem nem is pirultam el egy kicsit sem... mikor a beteges gondolataimról van szó eléggé nyílt és őszinte szoktam lenni, jó lenne ezt elkerülni. Gondolataim folyama annyira lefoglalt hogy nem volt időm válaszolni Darius kérdéseire, de ez nem is baj Hitman a vezető, az ő terve, ő tudja miről van szó. Mondjuk érdekes, hogy mindenki vadásznak néz minket, katonai fegyverekkel... Folyamatosan rögzítem az adatokat amik elhangzanak, Márid, aki Darius barátja, ma már más is kereste, az ügynök neve 47 de semmi köze az én egységemhez, csupa részlet információ, ami még fontos lehet. Végül elhangzik egy kérdés, amire felelek is, ideje tisztázni a dolgokat.
- Jól van, legyen, részemről benne vagyok, keresek vámpírfogat. Szétloccsantok néhány fogászfejet, csak előkerül valahonnan. De ti meg elmondjátok, hogy mi a próba célja és milyen jóslatról van szó. Túl homályosan beszéltek, öntsünk tiszta vizet a pohárba.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Tank008 Szer. 27 Márc. 2013, 21:56

Viccelődésemre a lány csak egy mosollyal választ mellettünk a Miss Tüske és barátom hasonló témát dobott fel. Miután oda értünk Dáriushoz Hitman el is kezdte mondókánkat ahogy szavaikból kivettem régi ismeretség van közöttük és Hitman egy 47-es számmal lett megilletve. Szóba került némi beszéd valami próbáról is bizonyára köze van a számhoz de számomra ez már csak részlet információ volt mint kiderült Dárius valamiféle sámán vagy varázsló, hogy itt vámpír foggal akar idézgetni. Barátomra tekintettem aki látszólag elég sokat agyalt szint úgy a témán vagy csak elábrándozott nos eddigi beszélgetéseink alapján és felszerelését tekintve biztos, hogy egy ilyen ember mint ő is én csak mérlegelünk éppen. De nem csak a helyzetet hanem egymást is van egy sanda gyanúm a szövegéből amit lelökött a nimfáknak, hogy nem katona, nem rendőr és végkép nem Shieldes sőt mi több kezdem úgy érezni, hogy akár még az ellenzéknél is állhat. Kitudja majd kiderül de jobb lesz szemmel tartani az eseményeket amíg nem csinál semmit ami okot adna, hogy ne bízzak benne társamként kezelem az akcióba.
Mielőtt választ adtam volna Hitman kérdésére jóval előtte végig tekintettem mindenkin egy mérlegelés elejéig.
~ A mellettem lévő hölgy úgy tűnik sima halandó tehát nem jelent veszélyt aki lefogta a kollégámat már annál inkább csak egy robbanó töltényre bíznám illetve Mr. 47-et lefogó is valami fa szerűség esetleg egy kézi gránát vagy egy robbanó töltényt ... A varázslót pedig akármi.
Végig hallgatva kollégám válaszát így feleltem:
- Ez végtére egy erdő csak vannak kitt vámpírok valamerre hagyjuk a fogorvosi hivatalt nem érünk erre most rá. De igen a barátunk jól mondta ezekre a kérdésekre egy válasz azért várnánk indulás előtt.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 30
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Caedes Csüt. 28 Márc. 2013, 00:26

Hasznosnak tartotam amit a farkas mondot. Bár csodálkoztam is rajta. Vámpír itt, lehet azt keresei amít mi is?
-Na Vira te már tudod, hogy mivagyok. És, te mivagy? Bár semi meglepödést nem láttam az arcodon.
Elindul tovább az erdön átt a kikötöbe.
-Te mit gondolsz erröl a vámpírros dologrol?
A válam felett kérdö tekintettel figyeltem Virát. Továbbra is az igazi alakomban maradtam, nem vette visza emberi formámat. Folyamatosan az erdöt figyeltem.

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Grazielle Montinje Hétf. 01 Ápr. 2013, 12:33

Miért van a dokkoknál, mikor neki kellett volna a dokkokhoz vezetnie? Nem érti? Nem érti! Egyáltalán nem, homlokát ráncolva gyűrögeti az arcát és érzi hogy lassan ki fog fakadni, mint egy ronda kelés, csak hogy idegrohamban összetörve kezdjen el fel s alá szaladgálni és hisztérikusan nevetve bőgni.
-A dokkoknál? De miért? Minek jöttem én, minek kellett nekem az erdőbe menni, ha amúgy is a dokkokhoz ment? Miééért?
Támaszkodik a pultra és kérdezi a szemben ülő sráctól, persze választ nem vár, csak egyszerűen fáradt és ideges és már nem érti az egész hajcihő lényegét., mindegy, akkor megy a dokkokhoz, hátha elkerülik egymást a lánnyal, vagy mással találkozik és akkor nem arra a részre megy.. és még vagy ezer variáció átfut az agyán, mire észbe kapva a fiú felé fordul.
-Jaj bocsi, nem neked szólt. Sajnálom, elnézést. balszerencsés vagyok. Viszlát és tényleg bocs. sietek és köszi. Ha visszajönne.. nem.. nem.. mindegy. Köszi, vagy mi..
Hebegi-habogja és siet el azonnal a dokkok felé, ahonnan ez az egész őrület elindult.

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 481673_499516200105495_1740269251_n
x-diák - Velvet Gummer
Grazielle Montinje
Grazielle Montinje
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 92
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Grazielle Montinje
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Laura Slyen Kedd 02 Ápr. 2013, 17:35

Résztvevők: Rylot Ramirez, Tank, Keomola, Caedes
Idő: Március 17 . Este hat óra után, teljes sötétségben.
Megjegyzés: Az erdő elég nagy ezért a csapatok nem találkozhatnak, hacsak én nem jelzem azt.

~ Lupinok erdeje, városhoz közelebbi rész~
>Résztvevők: Tank, Rylot<
Beszédetekre a varázsló és vezetőtök elhallgat és felétek fordul. A lányok pedig karba tett kézzel állnak és várják a fejleményeket. Ha jobban figyelitek őket észrevehetitek, hogy őket nem Darius válasza érdekli, hanem a tietek, mivel ők már tudtak a jóslatosdiról, hiszen már meséltek is korábban erről.
Mikor befejezitek a mondandótokat Darius válaszolt is nektek.
- Nos a magyarázat egyszerű. Én képes vagyok bárkit megtalálni a világon, de csak azt abban a helyen és időben ahol éppen van, ami változik. Mostani helyzetben pedig biztosan nem ül tétlenül. Ezért is van szükség a jóslatra, mert az megmutatja hol lessz, így ti oda tudnátok érni az adott helyre időben. Nos elsősorban ez a jóslat és a próba célja. próbára tesz titeket, hogy elég elszántak vagytok -e, meg hozzá is segít a válaszhoz, amit kerestek.
- Logikus.
Jegyzi meg 47, a rövid ismertetés végén.

~ Lupinok erdeje~
>Caedes<
Vira melletted halad továbbra is az erdőben, majd mikor befejezed mondandódat, csak akkor válaszol neked.
- Azt nem mondtam, hogy nem leptél meg. Bár benne volt ez a faj is a szűkített listámban. És hogy én mi vagyok. Hát én egy i... FEKÜDJ!
Kiálltja Vira, ugyanis észrevett valamit, amit te nem. Amint a nő felé fordulsz, már csak egy füstfelhőt látsz, amin egy vámpír ugrik keresztül és egyenesen a nyakadba mélyeszti hosszú szemfogait, de ezután rögtön ki is köpi a kevés vért, amit ki tudott szívni.
- Blee. Ez szörnyű. Hová lett a bige?
Majd a ködből Vira zengő változatú hangját hallhatod.
- Fuss, vagy harcolj öcsi!
Hangzik a felszólítás, majd csak azt veszed észre, hogy a vámpír kieresztett vámpírfogakkal sziszeg a füstté vált Vira felé.

~Belváros: Hangszerbolt~
>Keomola<
Annyira hamar és sokat regálsz, hogy a férfi csak kapkodja a fejét, de visszatartani már nem tud, mert túl hamar kiviharzol az épületből.
De nemsokkal messzebb megtorpansz, mert megint meglátod az erdőt, pontosabban mindkettőt. Látod a ködös vámpír és a csak szimplán sötét Lupine területet. Itt neked kell eldöntened, hogy merre indulsz vissza.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 5000_Thanks_by_Mallemagic Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Mudch0 Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Tank008 Kedd 02 Ápr. 2013, 21:54

- Nekem ennyi meg is felel válasznak.
~ Bőven elég volt végig hallgatni ezt a monológot biztos mindenkinek ezt mondja mint valami turista vezető: Üdvözlöm önöket ezen a varázslatos helyen önöknek most ki kell állnia 3 próbát bla bla bla...
- Nekem tökéletesen megfelel ez az erdő nem kell itt maszekolni semmit.
Majd a kollégára néztem és ezt feleltem.:
- Neked megfelel az erdő? Apropó mint említettem a nevem Tank és a tiédet szabad megkérdeznem?
A nevét végig hallgatva ha azt feleli, hogy benne van az erdőben akkor egy gyors utolsó megjegyzések kérdések után már indulhatunk is.
- Az öltönyös kolléga bizonyára 47-es marad ha Mr. 47-esnek megfelel vagy nekem olyat Hitman-as kinézete van ha értitek mire gondolok.
Erre a kijelentésemre kissé elmosolyodtam nem akartam, hogy sértésnek vegye az öltönyös fickó. Ezek után ha Hitman vezet minket valami közeli vámpír tanyához akkor követni kezdjük ha meg nem akkor vaktában elindulunk valamerre egy kis útmutatásért.
- Valaki tudja hol találunk itt egy vámpírt?
Minek után remélem megkapjuk erre a választ el is indultunk útközben feletettem egy igen fontos kérdést.
- Félek megkérdezni de azért nem ártana egy és mást tudni egymásról... Ki milyen képességgel bír illetve milyen tapasztalatokkal rendelkezik? Mint láthattátok a boltban az én szakterületem az álcázás és a láthatatlanná tétel. Mesterlövészként szolgálok jelenleg és ti?
~ Furdalt a kíváncsiság főleg az ívó társam válaszára. Én magamról nem árultam el túl sokat csak annyit amit eddig is tudtak.



A hozzászólást Tank008 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 02 Ápr. 2013, 22:10-kor.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 30
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Bishop Kedd 02 Ápr. 2013, 22:05

Egy ideig hallgatom a mágus szavait, megjegyzem az információkat, jóslat amivel megkereshetjük a célszemélyt mindezt összekötve egy próbával, ahogy Hitman is említette rendkívül célra vezető módszer, hármat egy csapásra. Figyelem a környezetem, lassan szemeim elé kúszik a látvány, ott van a mágus, aztán belenyúlok az arcába mélyen belenyúlok a szemeibe, ő ordít miközben próbál védekezni meg hókuszpókuszolni, de nem tud. Egyre beljebb hatolok, aztán egy rántás és a véres koponyát egybe kiszakítom a fejből. Hosszú nyelvem azonnal kicsapódik a számból lenyalva róla a vöröses nedűt, aztán a szememet is megnyalva útközben visszatér a számba. Aztán ismét ugyan ott állok. Közben társam meg is hozza a döntést, bólintok felé.
- Rendben, legyen a vámpírvadászat. Egyébként Rylot Ramirez, de szólíthatsz 21-nek is.
Teljesen nyugodtan mondom végig és árulom el a nevemet, ezzel a hírhedt kilétem. Már nem aggódok olyasmi miatt, hogy megtámadnak, nem ügynökök ezek, maximum SHIELD-esek, nem fogom tőlük eldobni az agyam, konkrétan a mágus nagyobb veszélyforrás. Ha elindulunk vámpírt kutatni akkor követem a többieket, hátul megyek, eddigi tapasztalataim alapján egyre óvatos vagyok, folyamatosan fürkészem a terepet.
- Képességem fenotípusos plaszticitás, a környezet változásához való alkalmazkodó képesség. Ütések hatására a testem fa keménységű lesz, nagy nyomást és hőt jól bírom. Pikkelyeket is növesztek ha kell. Közelharcban és extrém körülmények között nagy a hatásfokom. Ezen kívül katonai képzéseket is kaptam. Egyéb kérdés?
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Grazielle Montinje Pént. 05 Ápr. 2013, 15:03

Amint meglátja az erdőket elfintorodik és szépen lassan elkezd hátrálni vissza a hangszerboltba. Nagyot sóhajtva és halántékát dörzsölve lép a pulthoz megint.
-Teljesen biztos benne, hogy a dokkokhoz ment?
Mert hát akkor minek is loholjon megint a vesztébe. Amúgy is kezd fáradni és elege van ebből a veszélyhelyzetekből. Mihez is kezdjen most.. néz tanácstalanul a férfira.

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 481673_499516200105495_1740269251_n
x-diák - Velvet Gummer
Grazielle Montinje
Grazielle Montinje
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 92
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Grazielle Montinje
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 2 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.