A Birtok előtti terület

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

A Birtok előtti terület Empty A Birtok előtti terület

Témanyitás by Thorhalla Kedd 22 Feb. 2011, 16:00

A Főbejárati út előtt egy kikövezett út vezet kifelé a nagy kapuhoz. Oldalra és hátra haladva a Gardenbe juthatunk.

Az eredeti topic.


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 05 Ápr. 2012, 00:21-kor.
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Dr. John Huniver Hétf. 17 Okt. 2011, 08:29

//Előzmény: Reptér//

Még a taxiban, útban a Kúria felé, John töpreng unokahúgán, s azon, hogy mit is válaszoljon neki.
- Meg fognak tanítani uralni magadat. Igen. - vakargatja állát.
- Meglátásom szerint ez a folyamat a felnőtt kort elérve megáll. Azaz csak korábban nősz fel, mint a többiek. - próbál tudása alapján megadni a választ. De igazából csak vizsgálatok után tudná pontosan meghatározni, hogy jól mondja-e.
- De még ott vannak az álmaid is. Azt is meg kell tanulnod irányítani. Mert nagy zseni válhatna majd belőle. - mosolyog rá a lányra biztatás gyanánt.
A taxi megáll a Kúria épülete előtt. John kiszáll, fizet, kiszedegeti unokahúga táskáit és a nagy kapuhoz csoszog. Keres valami csengő gombot, hogy jelezze: megjöttek.
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Hétf. 17 Okt. 2011, 08:56


Látom ahogy bácsikán vigasztalni akar. Ő egy okos tudós. Hiszek a szavainak.
- Jó. Akkor csak kivárom, míg felnövök. - bújok oda mellé, szorosan, hogy átöleljen. Nagyon vágyom arra, hogy szeressen. Meg, hogy az új sulimban is szeressenek. Úgy, amilyen vagyok.
- Hogy belőlem zseni? - lepődök meg bácsikám szavain.
- Ahhoz tényleg sokat kell még tanulnom! Okosodnom. Meg álmodnom. - jár a szám, de közbe képzeletem megélénkül. Fehér köpenyben vagyok és együtt dolgozom a bácsikámmal valami súlyos betegség gyógymódján.
Fantáziámból a taxi megállása ugraszt vissza a valóságba. Kinézek az ablakon. Vaskapu és mögött egy hatalmas kastélyszerűség. Kicsit meg is lepődöm.
- Ez egy suli lenne? - kérdem bácsikámtól, aki már pakolja is ki a cuccaimat. Így inkább kiszállok és segítek neki. A kapunál csenget. Elkezdek remegni.
- Félek, John bácsi! - kapaszkodom karjába és bújok hozzá. Kinézhetek nagylánynak, de tényleg csak nyolc éves vagyok.
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Dr. John Huniver Kedd 18 Okt. 2011, 15:33

Erőteljes csengés. Majd még egy.
- Hoppá! Ez a mobilom lesz! - kapkod a zsebe után John, ahonnan a csengés jön. Végül kezei közé kerül telefonja. De nem hívás érkezett, hanem az emlékeztetője berregett. Megnyomja és megnézi, mit is állított be.
- Találkozó: Grind Stone Café Üzletember - megvakarja fejét, hogy milyen üzletember és milyen találkozó is...
- Óh, igen! - kap végre észbe.
- Öhm... drága kis Gwenem... most sürgősen mennem kellene... - nézz zavartan a kislányra, miközben mobilját tuszkolja bele kabátja zsebébe.
- Fontos találkozóm lesz. Teljesen kiment a fejemből. De csak itt kell várnod, nemsokára kijönnek és beengednek.,, Majd meglátogatlak. Jó? - próbálja megölelni zavartan, majd leint egy taxit.
- Szerbusz! - int még vissza, majd behuppan a taxiba.
- Grind Stone Café-ba kérem. - adja meg az útirány és már száguld is tova.

//Folytatás: Grind Stone Café//
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Sweety Love Kedd 18 Okt. 2011, 20:01

Nem tudom, miért sietek ennyire, de azért szorgosan kopogok a köveken, persze ahogy a kapu feltűnik, a sürgetés is alább hagy, elcsitul, puszta szükségesség érzetté. Kissé nekifeszülök, én a gyenge nő, és kinyitom a kaput, hogy megnézzem, mégis mi hívott így ide. Ha potyára küldött ki Hannah, akkor... Miféle bosszút lehetne állni egy telepatán?
nem érek a gondolat végére, tekintetem megakad egy egyedül lévő kislányon.
-Szia, Sweety Love vagyok.-bátorítóan rámosolygok. Hannah megúszta.
-Gyere csak beljebb. -Remélem most nem én leszek neki a mézeskalácsházas boszorkány...


Sweety Love
Sweety Love
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Kúria

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Kedd 18 Okt. 2011, 20:11


John bácsi nem sokáig ölel, mert elkezd csöngeni a telefonja. Elengedem és úgy nézek fel rá. De attól amit mond, újra csak szomorú leszek.
- Menned kell? - apró könnycseppen gyöngyöznek zöld szemeimben a rossz hírtől. Jól megölelem bácsikámat, mielőtt elindulnak. Bús arccal integetek utána. Egyedül vagyok. Megfordulok és a rácsos kapu mögötti épületet nézem.
"Talán bemászhatnék. Két éve még egész jó mászó voltam." - alig, hogy rászánom magamat ötletemre egy néni jön ki a kapun. Rám mosolyog. Megtörlöm arcomat, ne lássa könnyeimet.
- Csókolom! Gwendolyn Helmsman vagyok. Az új tanuló. - mutatkozom be illedelmesen. Sweety biztatására beindulok új otthonomba.
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Sweety Love Kedd 18 Okt. 2011, 20:26

Nagyvonalúan tudomást sem veszek a könnymaszatról, ahogy becsukom a kaput, és elindulok az épület felé. Kedves gyereknek tűnik, nem kellene megnehezítenem a beilleszkedését.
-Gwendolyn, jól fogod érezni magad nálunk. Mindenfelől érkeznek hozzánk kicsik és nagyok, úgyhogy egy igai, sokszínű csapattá váltunk.- a mostani kis herceurcát nem említem, nem jó, ha egy ijedt ésvagy szomorú kislány egyből a káoszba csöppen.
-Természetesen arra is van lehetőség, hogy a diákok találkozzanak a szeretteikkel. Mondd csak, van, aki meglátogasson?-kedves, meleg hangon szólok, és igyekszem a nyilván nehéz elválás ellenére felhívni a figyelmét arra, hogy semmi végleges tragédia nem történt., hiszen inkább szomorúnak tűnik, mint ijedtnek, és habár tökéletesen birtoklom képességeimet, valahogy jobban szeretem a dolgokat a maguk természetes módján.
Sweety Love
Sweety Love
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Kúria

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Kedd 18 Okt. 2011, 20:39


A kapu becsukódott mögöttem. Már elfutni sem futhatok. A néni kedves, bizalmat gerjeszt bennem.
- Csak Gwen. Anyu szokott Gwendolyn-nak hívni, ha valami rosszat teszek. - nézzek Sweetyre.
- Én kicsi is vagyok, meg nagy is. Az ugye nem baj? - kérdem.
- Mert nyolc éves vagyok. De nemrég fejeztem be az általánost. - mesélem Sweetynek, aki láthatja is, hogy inkább nézek ki 13 évesnek, mint 8-nak. Elég magas vagyok, bár vékony és lapos. Vörösesbarna hajam pedig lófarokba fogva. Hátizsákot cipelek és egy táskát húzok magam után.
- Hát a nagybácsim hozott el ide. De nem bírt sokat várni, mert elhívták. Anyum bízta meg. Egyébként nem vagyok idevalósi, de a bácsikám itt él és dolgozik. Ő biztosan meglátogat. A nagynéném is a városba jött, de nem tudom merre lehet. - megrázom lófarkamat. Nem igazán szeretem, így inkább ki is bontom. Hajam szépen omlik a vállaimra.
- És Miss... Love, maga is a tanárom lesz? - kérdem kíváncsian. Már kezd érdekelni ez az egész új suli. Talán jó buli lesz itt.
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Sweety Love Kedd 18 Okt. 2011, 20:54

-Rendben, akkor Gwen-biccentek.
-Nem, persze hogy nem baj. Előbb-utóbb kicsik, nagyok, kicsinagyok is megtalálják a helyüket.-és most, az igazán kicsikhez szokott szemem ellenére tüzetesen megvizsgálom a lányt. Még nem tudom, kikkel fogja majd jól érezni magát, túl az ovis koron, és még messze a szerelmi cívódásokkal teli nagykamaszkor előtt, de kedves lány, így biztosan lesznek barátai.
-Nem baj, hogy nem tudott várni, majd később bemutatkozik, ha ráér. Szeretjük tudni, honnan jöttök, ti diákok, de itt elsősorban ti számítotok, nem a rokonaitok.-kissé felnőttesebb hangnemre váltok.
-Mindenképpen találkoznod kell majd az igazgatóval, ő fog pontosan eligazítani, de tőle sem kell félned.-igyekszem biztató lenni. Most hirtelen nagyon sok dolga lesz Gwennek. A kérdésén kicsit elgondolkozok.
-Én elsősorban az ovisokra vigyázok, illetve igyekszem segíteni, ha bármilyen téren gondod adódik, ennek ellenére előfordulhat, főleg ha a képességed megkívánja, hogy én is tanítalak majd.
Lassan az ajtóhoz érünk.
Sweety Love
Sweety Love
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Kúria

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Kedd 18 Okt. 2011, 21:13


- Kicsinagy. Hihi! Ez tetszik! - mosolyodok el, s feltámadó jókedvem már feledteti is velem korábbi szomorúságomat.
- Biztos, hogy jön majd. Megígérte! Meg ő a kedvenc nagybácsim. Mert ő is mutáns, mint én. Meg nagyon okos is! Doktor! Én is szeretnék okos doktor lenni! - sóhajtok fel. Ez az egyik nagy álmom. De csak mikor ébren vagyok. Éjszaka sosem álmodok erről. Pedig az már jelentene valamit.
- Jó. Ha nem félelmetes az igazgató, akkor nincs gond. - mosolygok tovább jókedvűen és Sweetyhez bújok.
- Jó, szólni fogok, óvó néni! - nevetek fel.
- De nem tudom, hogy lehetne tanítani a képességemet. Gyorsan növök. Meg vannak ezek az álmok... Álmodok egy repülő autóról és másnap fura matek példákat írok róla. És hiába nézem mit írtam, nem értem. Pedig én írtam. - mesélem el fura képességemet Sweetynek.
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Sweety Love Kedd 18 Okt. 2011, 21:21

-Nos, külön doktori képzésünk azért nincs, de ha ez a vágyad, megpróbáljuk kijárni neked a lehetőségét. - Mindig is foglalkoztatott, hogy a diákok előtt milyen továbbtanulási lehetőségek állnak. Nyilván gondozzuk a tehetségüket, de azt hiszem, csak a jó kapcsolataink, és a jó alapozó eredményeik segíthetnek a nagy célok eléréséhez. Alkalomadtán majd felvetem a vezetésnek, hogy jó lenne nyomon követni a fiatalok későbbi életútját, hogy lássuk, elegek vagyunk-e.
-Mindenesetre ha rendesen tanulsz, nem hiszem, hogy gond lesz azzal, hogy akár orvos, vagy más doktor legyél.- al félelmetes igazgató dolgon elmosolyodok.
-Hát.. majd meglátod milyen ember.- és önkéntelenül is óvón helyezem a kezem a lányka vállára, mikor hozzám bújik.
-Örülök ha szólsz.-szeretem ezeket a bensőséges pillanatokat, noha legtöbbször nem is tudatosulnak. Azt hiszem a képességem vele járója az intimitás iránti igény. Arra gondolni sem akarok hogy esetleg korral jár.
-Tanítani nem biztos hogy tudjuk, de megérteni, felfedezni, megismerni fogunk tudni segíteni. A tanári kar tagjai nagyon sokféle képességgel bírnak, és találkoztak. -érdeklődve hallgatom a kis beszámolót a képességekről. Gyorsan nőni.. vajon meddig marad majd kislány, meddig marad kislány egy felnőtt testben.
-Ami a számokat illeti, ha az alap tudományokat, fizikát, matematikát alaposan megtanulod, rá fogsz jönni, mit jelentenek, addig pedig le kellene írnod ezeket az álmokat, és külön kellene gyűjtened őket. -vajon mikor lesz elég idős ahhoz, hogy könnyen megértse, mi mindent fedez fel? Alkalomadtán majd teszek róla, hogy műszaki zsenik közt találja magát.

Végre megérkezünk a bejárathoz.
-Csak utánad, Gwen. Isten hozott az új otthonodban-nyitom ki az új világ kapuját.
Sweety Love
Sweety Love
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Kúria

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Kedd 18 Okt. 2011, 21:49


Elmosolyodom.
- Nem is baj, hogy nincs. Előbb úgyis a gimit kell elvégeznem. - lépdelek vidáman Sweety mellett.
- A tanulás nem lesz gond. Eddig egy év alatt két osztályt fejeztem be. Ezért is tartanak csodabogárnak, meg félnek tőlem. Igaz, nem a gyerekek hanem a szüleik. - szomorodok el ismét. De hát kell nekem rossz történeteket mesélnem? Azért jó érzés, hogy keze érinti a vállamat. Anyuéra emlékeztett.
Ahogy Sweety magyarázza, hogy is megy itt a képesség tanítás kezdem is azt felfogni.
- Szóval, nem is annyira a tanuláson, mint inkább az elfogadáson van a hangsúly? - kérdem, bár úgy érzem ezt mondta nekem.
- Az nehéz lesz. Mert azt nem tudom elfogadni, hogy mások félnek tőlem, hogy rossznak tartanak! - kicsit hangosabban panaszkodom mint eddig, mérgesen.
- Hát remélem, hogy meg fogom érteni az irományaimat egyszer. - mosolygok reménykedve.
- Igazából apukám már egy éves korom óta gyűjti ezeket. Akkor rajzoltam le egy ház tervrajzát. És jobb volt, mint apué, aki pedig építész. Azóta nagyon sok mindent álmodtam meg. De legtöbbször egy robotot! - mesélem el lelkesem ezeket a fura álmokat Sweetynek.
Elfogyott az út. Egy újabb ajtó. Immár be a házba.
- Akkor megyek is! - lépek be az ajtón új otthonomba, ami egyre jobban tetszik nekem.
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Taikuri Szer. 19 Okt. 2011, 14:21

* Súlyos csomogatokat cipelő fiatal lány érkezik meg a kastély elé. A korához képest magasra nőtt, ebből kifolyólag természet ellenesen vékonynak tűnik, és bőre is sápadt kissé. Elegáns bézs színű ballon kabátot visel, alatta csinos sárga a ruhát, amit az idő miatt vastag fehér harisnyával, és kis felsőkabáttal egészített ki. A lábán szintén márkás fehér magassarkú cipő látható. Valamivel a válla alá érő göndösz szőke haját, szabadon kibontva viseli. Arcán, éppen csak annyi smink van amennyi kiemeli a szeme szépségét, és elfedi arcának apró hibáit. Bár taxi csak pár méterrel arébb tette le, de súlyos és hatalmas csomagjait ezen a pár méteren is alig tudta cipelni. Először is kellettek a könyvei, sminkeszközök, hajsütő vas és más nélkülözhetetlen tárgyak, amelyek egy nagy fekete kofferba pihennek. Azután a ruhák legalább annyi amennyivel, egy hetet kilehet húzni de mivel sok féle variációra fel kelett készülnie ezekkel is degeszre tömött egy sport táskát. Végül edig ott van a laptop, a retikül, az újonnan kapott kard amelyet itt állítólag majd megtanítanak neki használni. Segítséget nem kapott, a nevelő apja világossá tette hogy vannak dolgok, amelyet egy lassan tizenhat éves lánynak elkell tudnia egyedül intézni, és az iskolába való beköltözés ezek közé tartozik. *
~ Jöhetne már valaki... remélem tudják hogy jövök. Tudom, hogy apa okkal nem akar ide jönni, hiszen itt van az a fehér hajú nő, de én nem akarok egyedül lenni! Oda haza mindig mellettem volt anya, vagy a barátaim, aztán nevelő otthonba is mindenki segített nekem. Most olyan rémisztő itt állni teljesen egyedül és védtelenül. Nem tudom hogy képes leszek-e ezt végig csinálni legszívesebben itt hagynék mindent, lekapnám a cipőmet és csak futnék-csak futnék. ~
* Gondolkodik, miközben valami féle ajtó csengőt keres vagy kapu telefont, amelyen segítséget kérhet. *
Taikuri
Taikuri
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 19
Hozzászólások régi : 264
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 17.

Karakteradatok
Főkarakter: Taikuri
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Lance Harris Csüt. 20 Okt. 2011, 21:49

Kiszállok a taxiból, és körbenézek. Szépen elrendezett kert, nagy fehér épület, kovácsoltvas kapukkal. Kezemben a táskám, melyben épp egy váltásnyi ruha, telefontöltő, és más nincs is... Nah akkor induljunk. Magam előtt látok egy lányt, nagy csomagokkal álldogálni, gondolom ő is azért jött amiért én, vagy mostanában az újságírás nagyon sok eszközt igényel.
Látom, hogy keresi a helyét, és jobb dolgom nem lévén odalépek hozzá.
-Szia, Aisha Ayo vagyok... Öhm te is ide jöttél?
Szólítom meg, majd rájövök, hogy a nagy tervem eddig volt kész. Most mit fogok mondani azt nem tudom, vagy egyébként is, mit mondok ha igent mond. Én miért jöttem ide? Nagy bajban vagyok, és nem igazán tudom mit kell mondjak... egyáltalán ez milyen iskola? így leégetem magam az eslő nap, nah az vérciki. Remélem jön valaki
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Azareus Pént. 21 Okt. 2011, 21:44

Folyamatos alvási kísérleteim sorra megbuktak, így gondoltam kimegyek a Kúriából és körülnézek hátha találok valami érdekeset... és utána elszívhatom. Na jó, nem, annak az időnek már vége, a fáradtság beszél belőlem. Amint kilépek az ajtón két roppant fiatal lányt pillantok meg a szemem sarkából. Úgy tűnik éppen ide tartanának. Lassan, de biztosan odarepülök, - épphogy elemelkedve a földtől- a kerítéshez közben a képességem kék fényt áraszt az éterben. Mikor odaérek hozzájuk, hatalmasakat pislogok, hogy felébredjek, majd pár másodperc hullacsönd után megszólalok:

- Sziasztok. Segíthetek valamiben?
Nem túl jó kezdés, lehet nem kéne beleszólnom az újak toborzásába.
Azareus
Azareus
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 68
Hozzászólások régi : 1317
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Karakteradatok
Főkarakter: Azareus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Lance Harris Pént. 21 Okt. 2011, 21:51

Miután megszólítom az ismeretlen lányt, egy fószer odarepül hozzánk. Repül, és közben kéken világít. Nos mivel én egy rendes lány vagyok, s csak viszonylag ritkán kapok lángra, egyálatlán nem megszokott ez számomra. Kicsit félősen hátrálok arréb a férfitól, miközben megpróbálok válaszolni, de úgy, hogy lazán menekülésre foghassam, ha valami nem jól sül el.
-Öhm... izé... ez itt valami speciális iskola? Anyám küldött ide, minden szó nélkül... de szerintem nem jó helyen vagyok...
Közben folyamatosan hátrálok. De most komolyan. Mi a franc van. Elösszőr lángra kapok, aztán anyám eltűnik, és kékesen világító csókák repkednek mindezt úgy, mintha teljesen normális lenne. Hallottam már mutánsokról, de inkább hagyjuk. Nem akarok ebbe az őrültségbe belefolyni.
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Azareus Pént. 21 Okt. 2011, 22:32

A lány megijed és hátrálni kezd tőlem. Mi ijeszthette meg ennyire? A kialvatlan ábrázatom, vagy le van húzva a sliccem? Kis fáziskéséssel rájövök, hogy a repülésem borzongatta meg. Végignézek magamon, majd a lányom, mintha hülyének nézném, de azért próbálok barátságos hangnemben beszélni és elmosolyodom hozzá.

- New Yorkban élsz, Istenek, varázslók, robotok és mutánsok közt, és ez a legfurcsább dolog, amit láttál?...
Mikor megszólal egyértelműen kiderül, hogy azt sem tudja hol és merre van Észak. Vagy a lenn az jobbra van e vagy Kelet.
- Egyébként az, hogy jó helyen vagy e, egy egyszerű válasszal meg is tudhatjuk. - Mutáns vagy? - kérdezem nemes egyszerűséggel a megszeppent lánytól.
Azareus
Azareus
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 68
Hozzászólások régi : 1317
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Karakteradatok
Főkarakter: Azareus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Lance Harris Pént. 21 Okt. 2011, 23:11

A fickó próbál barátságos fejet vágni, de inkább ijesztő, semmint kedves arckifejezését látva nem leszek sokkal lelkesebb. Kérdésére állam is leesik, jó látványosan, majd hebegve habogva felelek:
-Nem...öhm nem tudom... lehet? Nem tudok semmit. Anyám küldött ide miután lángolni kezdtem... Szó szerint... szerinted ez normális? Nem tudom mit kezdjek magammal... Ami meg azt a sok hűhót illeti a városban azzal nem foglalkozok.. nem hiszem el, szerintem nem valóság. Talán a kormány akar befolyásolni minket így...
Mondom el az elméletem a hitetlenkedésemről, mert ugye kicsit nehezemre esik lenyelni azt a sok zűrzavart ami ott van. Láttunk már durvább hazugságokat is...
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Azareus Vas. 23 Okt. 2011, 09:27

Fáradtan csodálkozóan nézek a lány hebegésére habogására. Próbálom visszatartani a hülyének néző ábrázatomat, biztos meg van ijedve, szegény.
- Normális? Attól függ... volt ott valaki, aki meggyújtsa? - kérdezem szórakozottan, majd komolyra fordulok. - Ha nem égett meg a kezed és magadtól gyulladtál ki, akkor lehetséges mutáns vagy. Gratulálunk, felvételt nyertél az iskolánkba. Azért letesztelünk, hogy nem más okozta-e... Láttad az Öngyulladás című filmet? Hát az nem volt szép látvány...- mondom félkomolyan, majd kicsit távolabb lebegek kinyitom a kaput a lánynak, telekinetikával. - Gyere be és a saját szemeddel láthatod, hogy a kormány csak a gazdaságban és a jólétben hazudik, mutánsokban, meg egyéb természetfeletti lényekben kevésbé.
Azareus
Azareus
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 68
Hozzászólások régi : 1317
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Karakteradatok
Főkarakter: Azareus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Lance Harris Vas. 23 Okt. 2011, 19:37

-Mi? hogy én mutáns? ...
Mondom majd hallatok egy kicsit, amíg elgondolkodok a szavaimon. Valóban, ez így már nyer egy kis értelmet, de fura ezt így feldolgozni. És időm sincs rá miután a srác valamit kérdez:
-Mi Öngyulladás? Mivan? milyen film? nem hiszem... hmm és milyen suli ez? tehát mit csinálnék majd itt? és egyáltalán ki vagy te?
Teszem fel a legalapvetőbb kérdéseket amik eszembe jutnak, majd egy kicsit előrébb lépek, karjaimat keresztbe fonom, és várok a válaszokra. Nem fogok besétálni ebbe a suliba amíg meg nem tudom milyen hely ez.
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Azareus Hétf. 24 Okt. 2011, 18:12

Leszállok a földre, ekkor veszem észre, hogy nincs rajta se zokni, se cipő. De annyira nem zavar, kellemes érzés. Közelebb megyek a lányhoz. Még mindig túl sokat kérdez egyszerre.
- Azareus vagyok és enyém ez a vityilló. - mondom és hátramutatok a Kúriára. - Ugyanakkor ez egy mutáns iskola, fiatal mutánsoknak tanítjuk meg hogyan használják újonnan feldezett erejüket. Ezen kívül menedéket is nyújtunk, ha hátrányos helyzetbe kerültél az erőd miatt... és az öngyulladás egy baromi jó 80-as évekbeli film, persze hogy nem láttad, a szüleid akkor még csak gondolatban sem léteztek. - mondtam neki mosolyogva, remélem már egy kicsit lenyugszik.
Azareus
Azareus
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 68
Hozzászólások régi : 1317
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Karakteradatok
Főkarakter: Azareus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Lance Harris Kedd 25 Okt. 2011, 20:36

Mostmár talán egy fokkal jobban értem mivan, szóval közelebb lépek, és bemutatkozok, ahogy illik.
-Aisha Ayo vagyok...
Mondom és nyújtom neki a kezem, aztán ránézek a házra, és megkérdem:
-Ööö nem megyünk be? kicsit kész vagyok, és szeretnék nmegtudni még néhány dolgot... meg említettél valami vizsgálatot is.
Ha elindulunk növekvő bizalommal nézem a környéket, és Azareust (amúgy miféle név ez? biztos, hogy nem ez az anyakönyveztetett neve...), ha nem akkor meg csak állok mint egy tizenhat éves lány ( Smile ).
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 28 Okt. 2011, 10:08

//Előzmény: Serena szobája//

Lesiettem a szobámból, át a hallon, majd a kis kerten a főbejárathoz, azon kilépve pedig megérkeztem oda, ahol a kislány is várakozott. Miért nem csöngetett, vagy Donaldék miért nem vették észre? Nem tudtam, de talán nem is fontos, lehetséges, hogy meg van ijedve, vagy szeppenve és ezért nem mert csöngetni. Máshova ezen a környéken ennyi felszereléssel nem nagyon tudtam, hogy hova mehetett volna, hacsak nem ide. Külsőre egyáltalán nem tűnt mutánsnak, igaz nagyon sokan mások sem, így ebből semmilyen következetést nem lehetett levonni. Végül odasétáltam elé és kedvesen rámosolyogtam.
- Szia! – köszöntem. – Segíthetek valamiben?– kérdeztem.
Elég fiatalnak tűnt, körbenéztem, de senki mást nem láttam itt, hogy vele lett volna.
- Mióta várakozol idekint egyedül?
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Taikuri Pént. 28 Okt. 2011, 20:50

* Hősnőnk egy darabig türelmesen vár, majd miután senki sem jön érte egyre jobban kezd rajta eluralkodni a kétségbe esés. A remegés amely eddig csak a gyöngye lelkét készteti remegésre most már átterjed a testére is, így hiába találja meg a csengőt már képtelen elég erősen megnyomni azt. Némi reménység csillan meg amikor valaki megszólítja. Viszont mire észbe kap és meg próbál reagálni valamit, már is egy szőke férfi jelenik meg, innentől pedig egy köszönésnyi időt se hagynak neki, teljesen kihagyják őt a beszélgetésből. *
~ Miért nem hagyják hogy meg szólaljak, istenem olyan gyorsan beszélnek. Én... én ... haza akarok innen menni. Ilyen még soha sem volt velem hogy ennyire semmibe vegyenek, ez a hallatlan, és rendkívül sértő. Nem akarok itt lenni, apa.... apa..a kérlek gyere értem. Bár csak tudnám hogyan kell aktiválni az erőmet akkor most én mehetnék oda hozzád. ~
* Gondolkodik el miközben kicsit hátrébb húzódik a kaputól és zsebébe keresni kezdi a telefonját hogy segítséget hívjon. *
~ Ezt nem lenne szabad megígértem, hogy jó kis lány leszek és elintézem egyedül, de teljesen elment a kedvem az egésztől. Máshol, mindig szívesen fogadtak és segítettek reméltem hogy itt is csak ajtón bejutni lesz nehéz. ~
* Folytatja az előbbi gondolat menetet, és teljesen kirekeszti a külvilágot. Nem csoda ha nem veszi észre hogy valaki közelébe jött csak amikor már megszólítják. *
- Wáááááh! -
* Kiáltja ijedten, majd hirtelen érezni kezdi hogy a teste körül fodrozódni kezdenek azok a bizonyos energia hullámok. Nem sokára egy ezüst színű villanás kíséretébe el is tűnik. Legalábbis a külső szemlélők ennyit érzékelhetnek az egészből, ő maga egy fényes csőben utazik, közben próbál összpontosítani arra hogy minél tovább fenn tartsa ezáltal minél messzebbre kerüljön innen. Azonban, ahogyan mai nap folyamán oly sokszor valami megint keresztül húzza a számításait. Az iskolát védő mágikus háló, amelyen át kellene haladnia, mint valami fajta gumi fal löki őt vissza és ijedtében sikerül kisodródnia irányváltás helyett. A villanást követő kevesebb mint egy másodpercnyi idő után egy újabb követi, majd egy táska repül ki csőből amit egy laptop, egy kard majd egy szőke hajú lányka követ, az előbbivel ellentétben vízszintes helyzetben. *
- Auuu. -
* Nyöszörög hangosan. Esés közben alaposan megütötte magát, ami nem is csoda hiszen a hideg és kemény kövön sikerült landolnia. Egyenlőre még semmit se fogott fel abból amit az eltűnése előtt mondtak neki, túlzottan sokkolta őt a mai nap eseményei *
Taikuri
Taikuri
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 19
Hozzászólások régi : 264
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 17.

Karakteradatok
Főkarakter: Taikuri
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 29 Okt. 2011, 12:54

Alighogy megszólítottam a lányt az el is tűnt onnan, ahol volt, szóval egy teleportáló mutánssal volt dolgom. A sikoly után hamarosan egy újabb következett és egy táska, laptok és kard jelentek meg, Adia mindet gyorsan csápokkal elkapta, nehogy a földre essenek és esetlegesen tönkremenjenek. A leányzót azonban már nem sikerült elkapni és ő a földön kötött ki. Azonnal mellé léptem és megnéztem, hogy jól van-e. Láthatóan igen, csak kissé ijedt és zavart. Adia letette a csápokkal a lány felszerelését a földre én pedig óvatosan érintettem meg a lány vállát, készülve arra, hogy esetleg támadni is fog önvédelemből.
- Minden rendben van – mondtam halk hangon lágyan. – Nem kell megijedned, Serena vagyok, az iskola igazgatóhelyettese.
Néhány pillanatig csöndben vártam, hogy meghallja és felfogja, hogy mit mondtam neki.
- Nem ütötted meg magad? – kérdeztem. – Gyere segítek felkelni, bemegyünk és kapsz egy bögre forró csokit, vagy teát, mit szólsz hozzá?
Rámosolyogtam és a kezemet nyújtottam neki, hogy felsegítsem a földről.
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.