Kolumbia

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Kolumbia - Page 5 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Tyler Hétf. 09 Szept. 2013, 13:09

Egy rohadt massza az, sarkon fordulok és pár röpke teleportálással kellő távolságba viszek mindenkit. Láthatólag az ezredes jól van, hisz máris parancsot ad az Őrszemeknek, akik fel is tartják, legalábbis egy darabig. Nem értem miért egy ilyet uszították ránk, egy bombával vagy hasonlóval többre mentek volna. Mindegy, Fontaine ügynök ugyan lövöldözne rá, de nem sok értelme lenne.
Ahogy eléri a maximális tömegét úgyis eltűnik, remélhetőleg az hamarosan bekövetkezik. Mi fenét tehetett velünk Frost és Walter. Itt vagyunk éppen, nyilván kiszedett belőlünk amit akart. Feltéve ha tudtunk olyat ami neki kelhet. Furcsa mindenesetre.
Feszülten figyelem a trutyit, ha kell akkor időben le tudjunk lépni ha tovább nőne, és ide is elérne. Cash-t elvitték, és konkrétan semmit nem tudtunk csinálni amiért ideküldtek és az a sok halott. Egy halom szerencsétlenségnek érzem most magam.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 5 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Henry White Hétf. 09 Szept. 2013, 14:37

Tyler elteleportál minket, míg megkönnyebbülök, hogy az ezredes jól van, hisz máris támadásra utasítja őket. Az egyre terjeszkedő masszát nézve, a mellkasomra teszem a kezem, még mindig látszik halványan a heg, ahol a robot átdöfte rajtam a kezét, miközben a masszák és a robotok ellen harcoltunk. Ekkor kaptam a másik képességem...másik képesség.
Azt hittem erősebb leszek vele, de ez sem úgy sült el ahogy számítottam rá. De még mindig van egy furcsa érzésem, valahogy megkönnyebbültnek érzem magam. Mintha bevallottam volna valamit ami régóta zavart. Nem tudom.
Felállok az ezredes mellől és a masszát nézem, ahogy elpusztít mindent maga körül. Remélem az Őrök feltartják. Ha végeztünk itt, mit teszünk. Az egész akció kudarcba fulladt...
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 5 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Ultimate Guru Hétf. 09 Szept. 2013, 16:27

23:15.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith (Valentina de Fontaine), Tyler Jackson és Emma Flower White.

Mephisto visszataszítóan nyájas hangnemben válaszol Stephanie-nak.


Kolumbia - Page 5 Meph10 – Ó, hiszen épp most lett igazán érdekes a játszma! Csak nem képzeled, hogy megkönnyítem a dolgotokat, kicsi lány? Kovacsot is elő lehet csalni a kis rejtekéből a megfelelő csalival… meg aztán, már így is van egy rettentő erős aduászotok ellenük, akivel nem számolhattak. A bájos testecskét kapott Mr. Blaze… Szellemlovasként a telepátia semmilyen formája nem hat rá, és a hatalma szinte korlátlan. Használjátok okosan!

Johnny nem feltűnően Stephanie-ra pillant, és egy biccentéssel jelzi, hogy Mephisto igazat mond.

Közben Hadigép folyamatosan tüzel a biomasszára.

Kolumbia - Page 5 Wm10 – Semmi nem tudja megsemmisíteni, de a lőfegyver is lassítja, igen, de Fontaine ügynök! Hamarosan magától elhamvad… ha az információim helyesek. Jackson ügynök, szép volt, hogy időben elteleportált, és Ön is derekasan harcolt, White ügynök! Az akcióban elhunyt társainkért csakis engem terhel a felelősség… de még nincs vége a küldetésnek.

Az Őröknek ekkor már a karjaik is kiszabadulnak, és teljes tűz alá veszik a biomasszát, ami már alig-alig képes nőni, és egyes csápjai hamvadni is elkezdenek.

Rhodes abbahagyja a tüzelést, innentől már az óriásrobotokra lehet bízni a dolgot, majd a páncélja bal karjában felnyit egy kis panelt, amelyben egy villogó radart pillanthat meg mindenki.

Kolumbia - Page 5 Wm10 – Heh… Miközben ütlegelt, elhelyeztem Cashben egy apró helyzetjelzőt… és amíg ebben a dimenzióban vannak, működik is. Nem tudom, Kovacsék mit terveznek vele, de még itt vannak, a Földön, nem az N-zónában. Bemérem a jelet, és felmérem a helyzetet… maguk viszont most figyeljék a foglyunkat, amíg meg nem érkezik az erősítés. Már üzentem nekik. Világos? De Fontaine ügynök, Jackson ügynök, White ügynök? Bírják még egy kicsit?

_________________
Kolumbia - Page 5 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 5 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Tyler Kedd 10 Szept. 2013, 10:55

Csak biccentek egyet az ezredesnek,  ennyit azért meg tudok tenni elteleportálni mindenkit. Talán tényleg nem ártana egy szuper erős, második képesség. Nah mindegy, komoran nézem ahogy a massza szétmállik.
Nem sok értelme volt ennek, Rustin mást is ránk uszíthatott volna. Eszembe jut amit mondott, mik lehetnek az az Apostolok, amiket emlegetett....
Egy nyomkövető? Remek, utánuk tudunk menni, az már más kérdés mihez kezdünk majd ha rájuk bukkanunk. Frost még mindig könnyedén turmixot csinálhat az agyunkból.
-Persze, hogy bírom még Ezredes, voltunk már rosszabb helyzetben is...-
A nőre pillantok, aki most meg nyugodtan álldogál, nem messze Fontaine ügynöktől. Fura az a nő az egyszer biztos, biccentek az ezredesnek, de így is szemmel tartottam a nőt. Türelmetlenül várom az erősítést és hogy Cash után eredhessünk.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 5 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Henry White Kedd 10 Szept. 2013, 11:11

Kicsit fanyarul elmosolyodok, ahogy a nyomkövető szóba kerül. Ennyi különbség van köztem és köztük. Nekem eszembe sem jutott ilyesmi, nem hogy miközben egy Hulk ütlegel, nyomkövetőt rakjak rá.
Igen én nem vagyok ilyen, de azt hiszem jobb ha abbahagyom annak az erőltetését, hogy olyan legyek amilyenné nem tudok válni.
-Persze, Uram. A feladatunk Cash elfogása, és az még ne ért véget....-
A másik kettőre pillantok majd, az ezredes mellé lépek, a vállára rakom a kezem.
-Nem Ön a felelős a halálukért, hanem Cash, Elektra és Walterék.....-
Lehet csak üres szavaknak hangzanak, de úgy éreztem ki kellett mondanom őket, s lehet hogy nem nyugtatom meg vele Rhodes ezredest sem. Megszorítom a pisztoly markolatát és Elektrára pillantok. Még mindig van egy fura érzésem vele kapcsolatban, csak nem tudom hogy mi lehet az...
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 5 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Thorhalla Szer. 11 Szept. 2013, 10:11

Mephisto szavaira csak magamban mosolyodtam el gúnyosan, láttam Johnny bólintását. Mígnem végül én is hasonlóan nyájas hangnemben feleltem Mephisto-nak.
~ Drágám ~ kezdtem. ~ Jelen pillanatban kettőnk közül te vagy az, aki többet veszíthetsz, nem én. Engem tudod, hogy nem érdekel, hogy mi lesz velem, de te? Állításod szerint ki tudnak játszani, vajon mennyi idő kell ahhoz, hogy legyőzzenek? Neked Kovacs kell, amihez én is kellek és ezt a tervedet gyönyörűen tudom szabotálni. Többek között azzal, hogy megtagadom a további szolgálatot, ah, hogy a többiek is elbuknak? A múltbeliek már így is elhasaltak, Tobi is, mit érdekel, ha a jövőbeliek is? Szóval… hogy is volt az a szerződés és milyen záradékot akarsz hozzácsatolni, hogy elnyerd azt, hogy megtegyem, amit akarsz? Lásd be, kettőnk közül még mindig te veszítesz többet, és nem én. Még mindig ennyire makacs vagy? ~
Mikor Rhodie megerősítette, amit tudtunk, akkor én is tüzet nyitottam a masszára, amíg volt golyóm a tárban, addig tüzeltem, várva, hogy elhaljon. A póttárat, tárakat eszem ágában sem volt használni, később még szükség lehet rá. Mikor Rhodie befejezte a tüzelést én is, majd ránéztem. A szavaitól összerezzentem, a megjátszottság keretében. Szóval kedves rokon még mindig itt volt a Földön. Vajon mit akart még itt? Meggyőződni arról, hogy tényleg meghalunk éppen New Yorkban?
- Ha ez a parancs uram, igen – feleltem. – Ez a dolgom.
Én még titeket is felelősnek tartalak, Tyler többeket küldött halálba a parancsaival, újra! Az ugrálgatása miatt maradtunk hátra és ölte meg Elektra Johnny első testét is és még sorolhatnám. Rajtam kívül mindenki felelős volt ott, ez így szomorú, hogy a legjobb részekből maradok ki.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kolumbia - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 5 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 14 Szept. 2013, 14:10

23:20.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith (Valentina de Fontaine), Tyler Jackson és Emma Flower White.

Hadigép szomorúan biccent Emma vigasztaló szavaira, majd felszáll, hogy kövesse a jelet, ameddig tudja, és bemérje Cash pontos helyzetét. Közben az Őrök végeznek a biomassza utolsó, elhamvadó csápjaival is.

Elektra-Johnny zavartan pislog Tylerre és Emmára.


Kolumbia - Page 5 Elektr10 – Tudom, hogy minden ellenem szól, de higgyék el, tényleg szeretnék segíteni. Örülök, hogy végre nem úgy kell táncolnom, ahogy Cash fütyül… Nagyra értékelem, hogy életben hagytak.

Ami Mephistót illeti, sokáig nem válaszol Stephanie-nak, míg végül kelletlenül üzen neki újra telepatikusan.

Kolumbia - Page 5 Meph10 – Jól van, Steph, jól van… Lásd, kivel van dolgod! Nekem már a szórakozás önmagában győzelem, de valóban nem bánnám, ha megkaparinthatnám Kovacsot… Mit szólnál az időzár képességéhez egy kis bónuszként, ha sikerrel jársz, hm? Valamint garantálom, hogy te és a kis pajtásaid a következő balszerencsés elhalálozáskor… egye fene, a Valhallába kerüljetek. Én lemondok a lelketekről.

Közben egy S.H.I.E.L.D.-helikopter érkezik a helyszínre, szinte egy időben Rhodes távozásával, és pillanatok alatt leszáll az Őrök és a biomassza miatt már romokban álló kúria parkjában. A helikopterből azonnal ügynökök szaladnak ki, mindenféle felszereléssel – a halott társaik tetemeihez mennek megvizsgálni őket, de egyikük egy elsősegélyládával Tyler, Emma, Stephanie és Johnny felé veszi az irányt.

– Jackson ügynök, White ügynök, de Fontaine ügynök! Jól vannak? Jöttünk, amint tudtunk, de kisebb vitába keveredtünk a kolumbiai hatóságokkal… Ellátom a sérüléseiket, üljenek le. Ez a nő ki?

Az ügynök utolsó kérdésével Elektra-Johnny felé bök a fejével, de a választ a szintén a helikopterrel érkező, mögötte elegánsan, kimérten lépegető férfi adja meg neki.

Kolumbia - Page 5 Greg10 – Elektra Natchios, nemzetközileg körözött orgyilkos, zsoldos, terrorista, és még sorolhatnám… Az ég szerelmére, ügynök, csak én készültem fel, mielőtt idejöttünk volna ebbe az országba nevezett szeméttelepre?

Dr. Gregory Stark is jelen van tehát a szokásos lenéző, pöffeszkedő stílusában, hófehér öltönyben, jól fésülten, arisztokratikus eleganciával… A férfi intelligenciájával és vagyonával csak az egója ér fel.


Kolumbia - Page 5 W2i3

_________________
Kolumbia - Page 5 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 5 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 14 Szept. 2013, 19:54

Végül csaknem csöndben marad és nem fog válaszolni. Már-már le is tettem erről, miközben Johnny tovább hitegette a párost. Miért nem képes arra, hogy ridegen feleljen, ez fogja lebuktatni. És ekkor végre meghallottam Mephisto hangját, amit pedig mondott roppant elégedettséggel töltött el. Nem mindennap lehet megzsarolni a Sátánt, nekem pedig láthatóan igencsak sikerült sarokba szorítanom azzal, amit mondtam neki.
~ A többiek nem érdekelnek, esetleg Clint és Miller, de a többiek nem. De azaz időzár, az roppant jól hangzik ~ üzentem vissza. ~ Legyen, megfelelnek a módosított feltételek. És most szeretném látni a módosított szerződést, vagy pedig a hozzácsatolt záradékot a te aláírásoddal, amiben megtoldod az eredetit ezekkel a feltételekkel. ~
Túlságosan is engedékeny volt, ez azt akarta jelenteni, hogy a többiek mind ennyire csúnyán alulmaradnak? Lehetséges, hogy már csak én vagyok versenyben. A gépre pillantottam, ami leszállt, majd ügynökök, ideje volt az erősítésnek. Mielőtt válaszolhattam volna bármit is a szavakra, plusz arra, hogy kicsoda Elektra, bár főleg arra, hogy milyen gyógyszereket akarok megjelent valaki, akit púpnak sem kívántam a hátamra. Az idősebbik Stark. Engedelmeskedtem annak, hogy üljek le, a fickónak nem szóltam, csak a felcserre néztem.
- Kaphatnék koffeintablettát? – kérdeztem. – Más… más bajom nincs csak… csak azt hiszem, hogy kisebb sokkot kaptam.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kolumbia - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 5 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Tyler Szomb. 14 Szept. 2013, 20:30

-Kösz nem, nincs sérülésem...-
Motyogom halkan az ügynöknek. Tényleg nincs, hisz nem is harcoltunk semmit. Az ezredes pedig egyedül indult el, hogy kövesse a nyomkövetőt, Iant és Rustint.
Meglehetősen ki nem állhatom ezt a Starkot, és őszintén mindenkit más ennyire elfoglalt, hogy őt küldték.
Mindenesetre, üdvözlöm, majd Elektra felé fordulok. Orgyilkos, hát nem tűnik annak az egyszer biztos. 
-Maga velünk jön, feltéve ha Mr. Starknak nincs ellenvetése és Rhodes ezredes után szeretnék indulni amint lehetséges. Rhodes ezredes mennyit mondott el?-
Igazából már most indulnék, de Fontaine ügynök nincs olyan állapotban, legszívesebben itt hagynám. Ha kell elmondom mi történt itt.
-Emma Frost itt lehet Iannal és Rustinnal...
Teszem még hozzá, majd türelmetlenül pillantok a helikopter felé.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 5 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Henry White Szomb. 14 Szept. 2013, 21:00

Az ezredes csak bólint egyet, sokat nem ért a vigasztalásom. Ennél többet nem tehetek. Megérkezik az erősítés, csak megrázom a fejem, nem kell elsősegély. Aligha sérültem meg.
-Dr. Stark örülök hogy itt van...-
Közelebb lépek hozzá, és halkan szólalok meg, hogy csak ő hallja, miután Elektra megszólalt.
-Mennyit tud erről a nőről? Valami nincs rendben vele, mikor megtámadott minket, sugárzott belőle...az orgyilkos, a gyilkos szándék, most meg....-
Pillantok a nőre aki szívélyesen ajánlja fel a segítségét nekünk most is.
-....nem igazán úgy viselkedik. Segítene? Akkor is ez járt a fejében mikor végzett az emberekkel a házban? -
Kérdezem tőle, hogy az utolsó mondatot már ő is hallja. Tyler türelmetlenül ácsorog, én is mennék ahogy lehet, de ha kapkodni kezdünk ugyan az lesz az eredménye, mint az imént.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 5 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 14 Szept. 2013, 22:04

23:25.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith (Valentina de Fontaine), Tyler Jackson és Emma Flower White.

Az ügynök átad egy koffeintablettát Stephanie-nak, majd a biztonság kedvéért azért átvizsgálja őt, Tylert és Emmát is. Közben Stark fintorogva válaszol Emmának, de nem érdekli, hogy ki hallja.

Kolumbia - Page 5 Greg10 – Ó, jaj… Hány éves is kiskegyed? 13-14? Azért olvasni már tud, igaz? Az aktája fent van a S.H.I.E.L.D. adattárában is, azt pedig a törvény itteni „bátor és rátermett” őreitől tudjuk, hogy egy ideje Cash szolgálatában van. Hajh, lássuk csak… Hatévesen kezdett harcművészeteket tanulni, egyetemista korában romantikus viszony fűzte Matt Murdockhoz, aki később „Fenegyerek” néven kezdett hősködni a haláláig, aztán a kis Natchios maffiaügyekbe keveredett a családja miatt… Először szabadúszó bérgyilkos lett, aztán a New York-i alvilág Vezérének dolgozott, de az Ezüst Utazók támadása után elhagyta az országot. És ha azon gondolkodnak, megbízható-e, talán ebből a rögtönzött kis élettörténetből leszűrték, hogy nem, nem az. De tegyenek vele, amit akarnak, Önök a „szakemberek”, ha pedig Frost itt van, intézzék el. A megszólításom pedig dr. Stark, Jackson ügynök. Rhodes ezredesnek nem kellett mondania semmit, ha valami érdekel, azt megtudom. Csak azért jöttem, hogy személyesen is lássam, hogyan működik bevetés közben a Hadigép-páncélzatom a legújabb fejlesztéseimmel.

Mivel Stark egyelőre sehol sem látja a páncélt, visszafordul az ügynökök felé.

Kolumbia - Page 5 Greg10 – Nos… Bizonyára már eljutott Önökhöz a hír, hogy az ügynöktársaik elhunytak. Lyesmith, Miller, Boon, Ramirez, pár újonc, talán még Barton, Rogers és Chang is… Hm. Vagy lehet, hogy én voltam az első, akitől hallották? Milyen kínos… De ugye nem fognak itt könnyekre fakadni most nekem?

Közben Mephisto válaszol Stephanie-nak.


Kolumbia - Page 5 Meph10 – Heh. Jól van, kislány. Megkapod a szerződésmódosítást, amint bizonyítottál, és legalább közel kerülsz Kovacshoz. Hadd lássam, mit tud Loki lánya, ha igazán akarja.

_________________
Kolumbia - Page 5 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 5 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Thorhalla Vas. 15 Szept. 2013, 09:01

Biccentettem a felcsernek a gyógyszerért, amit be is kaptam, majd hagytam, hogy átvizsgáljon. Stark szavaira minden erőmre szükségem volt, hogy ne nevessek fel hangosan. Végre valaki, aki hangosan is kimondhatja, hogy mit is gondolok. Ha nem utálnám annyira, amennyire utáltam, talán még kedvelném is. De két ekkora egoista, mint ő, vagy én alapvető dolog, hogy utálják egymást. A tablettát szétrágtam, hogy gyorsabban hasson, nem ártott, ha pörgök egy kicsit, főleg a közeledő harc miatt.
- Én azt mondanám, hogy színészkedik, hogy összezavarjon minket – pillantottam Elektrára. – Amilyen profi, ez könnyedén kitelik tőle. Vagy pedig olyan személy, aki úgy helyezkedik a hatalmi harcokban, hogy ő jöjjön ki győztesen…
Már nem folytattam, hogy ettől még megbízhatatlan persze, de jelenleg addig itt marad, amíg az érdekei úgy kívánják, azaz jelenleg addig, amíg Kovacs nincs meg. Felkaptam a fejem, sápadtan, amikor mondta, hogy meghaltunk. Nem csak lehet, hogy meghaltak ők is, hanem tényleg meghaltak. Ha Clint és Rogers nem is, de Chang minden bizonnyal ő közelebb állt a robbanáshoz, mint mi. Micsoda szomorúság, kíváncsi leszek a vörös miként oldja meg, hogy mindez ne történjen meg, hogy ezek ne hallják a hírt és a többi, ha véletlenül feltámadunk. Amint az orvos végzett a megnézésemmel és készen voltam, felkeltem lassan, Emma és Tyler arcát figyelve, hogy mit is reagálnak erre a hírre.
~ Élvezetes hallgatni, hogy meghaltam, most hozták a hírt ~ üzentem Mephisto-nak. ~ Rendben, akkor áll az alku vöröske. ~

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kolumbia - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 5 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Tyler Vas. 15 Szept. 2013, 12:11

Elfehéredek Stark szavaira, ökölbe szorított kézzel lépek elé, megragadom az ingét.
-Mr. Stark, maga egy szemét láda....-
Percig csak állok ott és annak a határán vagyok, hogy bemossak egyet neki, aztán elengedem és hátra lököm.
Jon-ék halottak, lehetetlen. Képtelen vagyok elhinni, pedig biztos igaz. Annyi mindent túl éltek, túléltünk együtt, csak mi maradtunk volna....
Ugyan mire vagyunk mi ketten képesek nélkülük....Elég lesz, ha most összeroppanok, annak semmi eredménye nem lesz. Lesz idő a gyászra és a dühöngésre, ha itt végeztünk.
-Készen van, képesek velünk jönni?-Kérdezem Fontaine ügynököt és az orgyillkost, majd Emma vállára rakom a kezem, megszorítom és bágyadtan elmosolyodok.
-Légy erős, még dolgunk van...-
Elindulok a helikopter felé, próbálva összeszedni magam.
-Mr. Stark ha látni akarja a páncélját akkor velünk jön, és javaslom az út hátra lévő részében fogja be.-
Ha képes vagyok rá, végigcsinálom ezt az egészet. Ha felszálltunk megpróbálom elérni rádión az ezredest merre is van, vagy merre tartanak Cash-el, hátha elébük tudunk vágni.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 5 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Henry White Vas. 15 Szept. 2013, 12:18

Reszketve hallgatom Stark kegyetlen szavait, már nem is érdekel a hangnem, ahogy az imént beszélt velem. Jon meghalt.....lehetetlen, nem nem hiszem el. Képtelenség.
Elerednek a könnyeim, nem tartom vissza....most nem tudok erős lenni, nem akarok az lenni. Nem akarok Ian-ék után menni...
Felpillantok Tylerre, hogy képes még ezek után arra gondolni, hogy visszaszerezzük Cash-t...nem is lennénk képesek rá....
Behunyom a szemem, Jon és a többiek képe jelenik meg előttem. Veszek egy mély levegőt és próbálok megnyugodni, értük, értük kell tovább mennem előre. Nem tudom képes vagyok-e rá, vagy egyáltalán akarom még ezek után...
Lassan bólintok, Elektrához lépek és megfogva a karját a helikopter felé vezetem.
-Nem tudom ki maga, és hogy mire játszik, de velünk jön....-
Ha kell élő fedezéknek használom, Rustinék, Cash, Emma bárki ellen. Hirtelen düh támad bennem, kicsit dülöngélve és reszketve Tyler után indulok....
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 5 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 15 Szept. 2013, 13:07

23:30.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith (Valentina de Fontaine), Tyler Jackson és Emma Flower White.

Starkot nemigen hatja meg egyik ügynök sem, Tyler szavai leperegnek róla, és csak fintorogva megigazítja az ingét, miután megragadja és arrébb löki őt.

Kolumbia - Page 5 Greg10 – Bemocskolta a zakómat, ami többe került, mint egy teljes éves fizetése. Undorító… A viselkedését illetően majd jelentkeznek az ügyvédeim. Arra pedig ne is számítsanak, hogy ezek után még egy légtérbe szállok magukkal.

Ezzel Stark keresztbe tett karokkal fordul el az ügynököktől, Elektra viszont követi a többieket a helikopterbe.


Kolumbia - Page 5 Elektr10 – Érdekes férfi, és szépen felmondta az életemet… Önökkel tartok, persze, és kérem, higgyék el, ezúttal nem színészkedem.

Közben Hadigép is eléri adóvevőiken az ügynököket.

Kolumbia - Page 5 Wm10 – Jackson ügynök, White ügynök, de Fontaine ügynök, hallanak? Megérkezett már az erősítés és dr. Stark? Az elesett társainkat és a takarítást bízzák rájuk, értik a dolgukat. Szálljanak helikopterbe, már elküldtem a koordinátákat a pilótának. A levegőben majd pihenhetnek, kicsit hosszabb lesz az út, mint gondoltam… Cash jelét Kansasben mértem be.

_________________
Kolumbia - Page 5 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 5 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Tyler Vas. 15 Szept. 2013, 17:28

-Helyes, legalább nem kell egy légtérben tartózkodnom egy féreggel....és ami az ügyvédeit illeti várom őket, maximum a használt alsóimat tudja leperelni rólam...-
Már a helikopterben ülök, mikor az ezredes adását meghallom. Kansas? Mi a francot akarnak ott Walterék Cashel? Jó kérdés, és nem sok erőm van ezen agyalni.
-Halljuk ezredes, és már úton is vagyunk, Kansas-ben találkozunk. Vége.-
Ahogy mindenki felszállt, hátradőlők és behunyom a szemeimet. Szükségem van egy kis pihenésre és arra, hogy ne gondoljak, most egyfolytában Jonékra....hogy mit fogunk ezek után csinálni...
Alig várom, hogy felszálljunk és a helikopter zaja talán elnyomja a gondolataimat is. Bágyadtan a többiekre mosolygok, bátorítás kép, persze ez sem túl meggyőző.
Mégis mit mondhatnék amitől Emma jobban lesz...nem sokat, csak hátradőlök és próbálok nem gondolni semmire.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 5 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Henry White Vas. 15 Szept. 2013, 19:38

Nem is hallom Starkot, nem érdekel az egomániás mondanivalója. Mintha egy fátyol lenne a szemem előtt...homályosan látok, mikor felszállok a helikopterbe. Leülök, de nem is vagyok tudatában. Letörlöm a könnyeimet és mereven bámulok kifelé, bármerre csak a többiekre ne kelljen néznem. Tyler próbál erős lenni, de ő is ki van bukva.
Így sem voltunk ellenfelek Walteréknek, de így Jon-ék nélkül....nem akarok erre gondolni. De nem tudok nem erre gondolni.
Mi történhetett, nem számít, ha...ha meghaltak már nem számít, hogy történt. Azzal nem jönnek vissza...nem jön vissza.
Nekünk kell helytállnunk, akik megmaradtak azoknak kell talpon maradni és tovább haladni....de hogy?
Szinte látom magam ahogy üveges szemekkel ülök. Hallom az ezredest, de nem érdekel, hogy hova mennek Ian-ék, de az igen, hogy megállítsuk őket.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 5 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 16 Szept. 2013, 10:32

Milyen megható reakciók, ha tudnák, hogy mennyire tévednek és még élünk, sőt élhetünk és ez hamarosan meg nem történt lesz. Már előre örültem azon, hogy Stark mit is fog lépni arra, hogy Tyler ezt tette vele, és még engem tartanak kiszámíthatatlannak és erőszakosnak, meg vadnak. Most komolyan, át kellene gondolnia a pszichiátereknek mindezt. Emma meg még pityereg is, milyen megható. Mikor rám nézett Tyler lassan bólintottam, most mondjam, hogy én csak kacagtam azon, hogy meghaltunk. Tuti, hogy jobban kiakadnának.
- Azt hiszem, hogy igen – mondtam.
Mivel már hatott a tabletta így könnyebben és kevésbé zavartan, lassan álltam fel a helyemről. Elmosolyodtam magamban Stark szavain, ez sokba fog fájni a kis idiótának. Elindultam a helikopter felé és ekkor jött Rhodie üzenete.
- Értettem uram – szóltam a rádióba.
Mit kerestek ezek Kansasban? Mi volt ott, ami miatt odamehettek? Gondolkodni kezdtem, hogy mi lehet ott, hallottam, vagy olvastam-e valamit a SHIELD-es akták között ez ügyben. Mert így elsőre semmi sem ugrott be és nem tűnt logikusnak. Én a helyükben előbb vittem volna el Cash-t biztonságba, és utána jöttem volna vissza. Hacsak nem tud éppen róla Kovacs, hogy van nyomkövető és nem akar minket csapdába csalni.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kolumbia - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 5 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 22 Szept. 2013, 12:35

23:35.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith (Valentina de Fontaine), Tyler Jackson és Emma Flower White.

Az ügynökök beszállnak a helikopterbe, és Elektra-Johnny is követi őket, aki némán ül le az egyik helyre. Stephanie, Tyler és Emma végre kicsit kipihenhetik magukat, a S.H.I.E.L.D.-helikopter meglehetősen tágas, van benne némi élelem és ivóvíz is. Amennyiben kell, plusz fegyver és felszerelés is helyet kapott a jármű hátuljában.

A pilóta valóban megkapta a pontos koordinátákat, azonnal felszáll, és láthatóan tökéletesen tisztában van vele, merre kell mennie.

Ahogy a levegőbe emelkednek, a kis csapat tagjai még láthatják odalent Tyrone Cash hatalmas kúriájának maradványait… Az Őrök az épület több részét is porig rombolták. Sok minden a lángok martalékává vált, a rengeteg holttestről nem is beszélve…

A helikopter észak felé veszi az irányt.

_________________
Kolumbia - Page 5 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 5 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 23 Szept. 2013, 08:42

Magamban szomorúan vettem tudomásul, hogy a hátul levő plusz ellátmány közül aminek a legjobban örülnék azt el sem kérhetem, hiszen mennyire furán venné ki magát, ha egy íjat kérnék mire megérkezünk Kansas-be. Pedig azzal mennyivel jobban szerettem harcolni, mint a pisztolyokkal. A következő órákban egyik idiótával sem akartam társalogni, így úgy tettem, mintha aludni készülnék. Be kellett látnom, hogy roppant optimista hozzáállás volt, hogy mire mi hazaérünk az USA-ba az, amiért oda megyünk az még ott lesz a helyszínen. Thor-t kellett volna megkérni, hogy teleportáljon oda minket, de persze ez az ötlet sem merülhetett fel a kis ügynököcskében, akinek a testében vagyok. Végül akaratlanul az utazás során mégis elaludtam.

//Folytatás: Kansas//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kolumbia - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 5 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.