Kolumbia

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Kolumbia - Page 4 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Henry White Kedd 27 Aug. 2013, 19:20

Döbbenten nézek az ügynökre, fel nézett rám? Mindenki csak a gyenge síró lányt látta bennem, akinek semmi keresnivalója a SHIELD-nél, vagy a Különítményben. Nem hiába maradtam tartalékos, nem hiába szakított velem Jon. Keményen küzdöttem azért, hogy itt lehessek, és egyáltalán nem vagyok érzéketlen...
-Nem vagyok, olyan mint Stephanie...soha nem leszek olyan, mint ő....-
Meg kell tanulnom megvédeni magam, harcolni ha nem lehet elkerülni, nem lehetek tehetetlen többé. Nem is leszek az....
-Ezredes! Engedd el őt Rustin. Meg akarod ölni! Walter máris gyilkossá változtatott titeket? Tényleg ezt akarjátok, embereket ölni, egy homályos cél miatt amit Walter üldöz?-
Tyler húzni akarja az időt, ha harcra kerül a sor, próbálok kitérni a támadás elől és két kivetüléssel lebénítani őket. Nem szeretnék harcolni, de sem az ezredest nem hagyhatjuk, hogy....sem Cash-t nem vihetik el, de ha választanom kell....az ezredes fontosabb. Remélem Tyler is érzi. Feszülten szemmel tartom mind a kettőt.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 4 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Ultimate Guru Kedd 27 Aug. 2013, 20:01

23:00.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith (Valentina de Fontaine), Tyler Jackson és Emma Flower White.

Ian és Rustin lassan lépdelnek egyre közelebb az ügynökökhöz, és Rustin egy árnycsáppal nyúl az eszméletlen Cash felé, hogy felemelje…

Az Őrök szemei eközben izzani kezdenek: megkezdik a jég felolvasztását, Hadigép pedig tovább küzd az árnyburokban.

_________________
Kolumbia - Page 4 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4462
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 4 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Ian Nottingham Kedd 27 Aug. 2013, 20:01

Elmosolyodom Tyler „bölcs” szavaira.

– Én sem komáltalak soha, Tyler, de azért elismerem, mindig megvolt a magadhoz való eszed. Ne most szakíts ezzel a szép szokásoddal, öregem. Figyu, késő van, mind mennénk haza burkolni meg aludni, nem? Spóroljuk most meg a szokásos köröket, hogy te sértegetsz engem, aztán én téged, aztán valakinél elszakad a cérna, és rátámad a másikra… Nincs most ehhez hangulatom. Visszük a tatát, ti meg mentek a dolgotokra.

Érdekes… Azt hittem, Cash szexi bérgyilkosa lesz az első, aki felénk hajít egy tőrt, vagy valamit… Az eddigi megfigyelések alapján elég forrófejű, de ehhez képest most csak áll, és mintha azt se tudná, mihez kezdjen… Még az a másik ügynökcsaj is talpraesettebbnek tűnik.

Eh. Nekünk ez így csak jó.

_________________
Kolumbia - Page 4 1196
Ian Nottingham
Ian Nottingham
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 12
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 30.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Multi
Síkok:

kvadam@hotmail.hu

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 4 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Rustin Parr Kedd 27 Aug. 2013, 20:03

Hrrr, a fenébe is! De piszok erős ez a páncélos vadbarom! Még mindig nem fulladt meg odabent? Így különösen nehéz még a kopasz vénembert is közelebb húznom…

– Emma, hagyjál már lógva, jó? Láthatod, hogy el vagyok foglalva, kiscsillag. Bánom is én, hogy él vagy hal-e az ezredesed, csak ne köpjön a levesünkbe! De ha majd lesz időd, máskor szívesen rendezhetünk egy kis számolgatást, hogy ki öletett már meg több embert: Walt vagy a S.H.I.E.L.D., jó?

Utálom az ilyen szitukat, és Ian is csak cseverészik…

– Ian! A rohadt életbe is, eresszünk rájuk pár biofegyvert, vagy hívjuk az Apostolokat! Nincs idő megvárni Emmát és Waltot! Vagy ha van is, én már tipliznék innen a vérbe!

_________________
Kolumbia - Page 4 0060
Rustin Parr
Rustin Parr
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 23
Hozzászólások régi : 542
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Multi
Síkok:

kvadam@hotmail.hu

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 4 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Thorhalla Szer. 28 Aug. 2013, 11:28

Egyelőre a két idióta, vagyis négy semmit sem tesz, így már alapból is előttem vannak, tehát amíg velük vannak elfoglalva próbálok Johnny-hoz eljutni a legészrevétlenebbül. Igazán remek érzés, hogy a Föld öt legostobább és legnagyobb idiótájával vagyok körülvéve. Ian szavaira, úgy elégetném annak a jegesnek a képét, hogy nem igaz, de roppant sajnálatos módon ezt ebben a testben nem tudtam megtenni, mert ugyebár egy nyomorult undorító ember. A sértegetés pedig nekem jobban megy, mint nekik. Sokkalta jobban, abban nekem van tapasztalatom.
- Add oda mindkét „tőrödet” – suttogtam Johnny-nak ha odaértem, hogy csak ő hallja – Ha eldobtam és talált, ridegen közöld velük, hogy ez csak figyelmeztetés volt és legközelebb a fejükbe hajítod, ha nem távoznak.
Ha megkapom a kezembe a tőrt, akkor megnézem, hogy miként tudnám egyszerre mindkét idiótát, mind Rusty-t, mind Ian-t megdobni, lehetőleg úgy, hogy a kézfejüket hajítsam át a pengékkel, azt szúrja át a fegyver. reméltem, hogy az őrszemek és Tylerék kellően elvonják a figyelmét ennek a kettőnek ahhoz, hogy engem ne figyeljen senki. Hogyan ez megtörténik, hogy nem rám és Johnny-ra figyelnek, hanem másfelé, akkor fogok támadni. Eddigre valószínűleg megvolt a két célzás is egy időben, hogy mikor és hogyan kell dobnom. Kicsit kilépek ekkor Johnny mellé és úgy hajítom el a fegyvereket, majd lépek vissza, mint tényleg ő hajított volna. Ha más nem is, de legalább Tylerék vegyék be ezt, a másik kettőnek, ha engem kezdenek gyanúsítani úgysem fognak hinni.
Ha ezenfelül az esetleges támadásom miatt megtámadnak minket, akkor próbálok kitérni, félreugrani azok elől.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kolumbia - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 4 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Tyler Szer. 28 Aug. 2013, 12:39

Tchh...szóval Walter vagy Emma is megjelenhet bármelyik percben. Egyre jobb és jobb lesz- Ezzel a kettővel még elbírnánk, főleg, hogy az Őrök már nemsokára kitörnek a jégből.
-Kösz, de ha nem bánod ezt tőled nem veszem dicséretnek....-
Vágok vissza majd, amilyen gyorsan csak tudom, mindkét kezemet felemelve támadok, az egyikkel megpróbálom szétoszlatni az ezredest fogva tartó árnyékot. A másikkal Ian fejét célzom meg egy lökéshullámmal. Majd ha jut időm rá, akkor elteleportálom Cash-t mielőtt Rustin feltudná kapni azt.
Ha ki kell térnem a támadások elől, akkor a teleportálás csak utána jön. Előbb az ezredest próbálom meg kiszabadítani. Nem biztos, hogy a fénysugár megszünteti az árnyékburkot, de talán meggyengíti annyira, hogy ki Rhodes ki tudjon törni belőle. Ha ez sem jön be akkor, addig le kell kötni Rustin-t, így remélhetőleg nem tud annyira koncentrálni az ezredes fogva tartására is és a védekezésre vagy a támadásra. Ééés remélhetőleg ezt annyi idő alatt, hogy Walter már ne érjen itt minket.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 4 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Henry White Szer. 28 Aug. 2013, 13:03

Hiába beszélek Rustinhoz, persze más eredményre nem is számítottam. Úgy sem lehet beszélni velük, ezt már megtanultam. Mégis elszomorító, hogy bárkit megölnének csak mert Walter céljának az útjában állnak. Amit feltételezem el sem mondott nekik.
Nincs több mondani valóm a számukra, ahogy Tyler mozdul én abban a pillanatban két kivetülést hozok létre, egyet-egyet Iannak és Rustinnak. Hacsak Emma nincs a közelben, hatniuk kell, hacsak pár másodpercre, percre is.
Ezzel egy időben egy-egy kést rántok elő és Rustin combját veszem célba elhajítva az egyiket, míg a másikat csak akkor ha kitérne előle.
El kellene menekülnünk amíg Walter ide nem ér. Attól félek ezt a kettőt is csak feltartani tudjuk majd, legyőzni nem. Figyelek közben, hisz ha a támadásaink nem hatnak, akkor a kitérésre koncentrálok.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 4 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Ultimate Guru Szer. 28 Aug. 2013, 23:27

23:05.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith (Valentina de Fontaine), Tyler Jackson és Emma Flower White.

Míg Rustin, Ian, Emma és Tyler egymással vannak elfoglalva, Stephanie sikeresen közelebb kerülhet Elektra-Johnnyhoz.


Kolumbia - Page 4 Elektr10 – Hm? Ó, oké… Persze. Tessék, itt vannak a tőrök. Bocs, hogy eddig nem sok hasznomat vetted, de ez a test… baromi szokatlan. Ráadásul alig bírom megállni, hogy ne tapizzam magam. Okés, megjegyeztem a szövegem.

Ezzel Johnny átad két tőrt Stephanie-nak – mindkettő gyönyörű mestermunka és olyan élesek, hogy még egy hajszálat is kettévágnának. Stephanie ezután némi helyezkedés és koncentrálás után el is hajíthatja a két tőrt egyenesen Rustin és Ian kézfejeibe. A két fiú fájdalmasan ordít fel.

Kolumbia - Page 4 Elektr10 – Ez csak figyelmeztetés volt! Legközelebb a fejetekbe hajítom, ha nem távoztok!

Johnny pontosan, ridegen és hihetően adja elő a szövegét, de mielőtt Rustin vagy Ian reagálhatnának, Tyler és Emma is akcióba lendülnek. Először Tyler küld lökéshullámot az ezredes és Ian felé – mindkettő talál is, és Ian hátraesik, Rhodes árnyékcsapdája pedig szertefoszlik. Erre azonban Rustin azonnal füst alakot vesz fel, és mielőtt Emma támadása hatással lehetne rá, beszivárog a Hadigép-páncélba. Ilyen alakban könnyen megfullaszthatja az ezredest – és valóban, a már amúgy is legyengült Rhodes hallhatóan fuldokolni kezd.

Casht már nem tartja senki, így Tyler elteleportálhatja, Ian pedig összevissza jégsugarakat lövöldöz megzavarodva Emma kivetüléseitől. Az Őrök pedig már sikeresen kiolvasztották a fejük nagy részét…


Megfagy a levegő.

Minden leáll Stephanie, Tyler, Emma és Johnny körül.

Az Őrök szemeiből előtörő lézersugarak megállnak a levegőben. A vergődő Hadigép és Ian mozdulatlanná válnak.

Ugyanígy a fiatalok sem tudnak mozogni. Olyasfajta bágyadtság lesz úrrá rajtuk, amelyet már korábban is érezhettek. Eszüknél vannak, gondolkodnak, és még beszélni is tudnak – de ennyi. Ez pont olyan, mint amikor…

Kolumbia - Page 4 Frost10 – Igen. Én vagyok az.

Emma Frost. Ismét egyik kedvenc képességét, az „időfagyasztást” alkalmazta, mely során az általa kiválasztott személyek körül mintha leállna az idő. Mozogni nem, de beszélni tudnak, viszont cserébe Frost sem tud hozzájuk érni vagy bármilyen módon támadást intézni ellenük.

A még mindig gyönyörű, de halálos szőke szépség, Emma Frost szokásos kihívó, hófehér ruházatában és csalfa mosolyával érkezik meg.


Kolumbia - Page 4 O4d5

_________________
Kolumbia - Page 4 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4462
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 4 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 29 Aug. 2013, 11:20

A pengékre pillantottam, amikor odanyújtotta őket. Gyönyörűek, még nekem is le kellett ismernem, és szerencsére az a négy még mindig lefoglalta egymást, így nem láthatták meg, ahogyan eldobtam a fegyvereket és találtak! Még szép, hogy találtak, a legjobb mesterem volt ilyen téren, Clint. Míg Emma csak hajigálja azokat az hülye és otromba késeket szinte semmilyen sikerre. Mert kitérnek előle, rosszul ér oda és a hasonlók. Nem is tudom, hogy miért erőlködik? Úgy örültem volna, ha lelép a picsogásával együtt korábban. Hiszen itt is használhatatlanok. Most épp azok voltak, hogy elvonják a figyelmet, de ha odaérünk Walterhez, akkor marad a lehetőség, hogy tényleg megöletem mindkettőt Johnnyval, Mephisto had örüljön nekik is. Ügyes! A támadásaik is nagyobb kárt okoznak, mint eredményt, ah tényleg Tyler már ölt meg Londonban két személyt is, igaz mi mást is várok attól, akik nem gondolkodnak, csak ész nélkül használják a képességeiket? Legalább az van nekik, ha már más erénnyel nem rendelkeznek. És végre megérkezett az, amit vártam, bár jobb örültem volna, ha a saját testemben vagyok, hogy védekezhessek ellene és felmérhessem, hogy mennyire erős, de még így is itt volt a lehetőség. Nem engedhettem, hogy a fejembe nézzen, így egyelőre pánikot varázsolok az arcomra.
- Mi... mi ez, mi történik? – kérdezem. – Nem tudok mozogni!
Közben pedig már a jól ismert módon nekilátok a mentális védelmemet erősíteni, még egy ember is tudja akaraterőből, igaz közel sem olyan hatásos védelem és a küzdés ez ellen az erő ellen, mintha a pszionikus erőm birtokában lennék, de akkor is, egy próbát megért. Minél később tudja meg, hogy ki vagyok és miért vagyok itt, annál jobb.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kolumbia - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 4 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Tyler Csüt. 29 Aug. 2013, 11:54

Rohadt életbe, Elektra már megint aktivizálja magát, bár nem értem én ezt a nőt. Teljesen össze van zavarodva most meg habozás nélkül rátámad erre a kettőre.
Sikerül kiszabadítanom az ezredest de nem sokáig. Rustin most már személyesen akarja megölni, míg Ian össze-vissza lövöldözi a fagyasztó sugarait, hála Emmának.
Az Őrök is kiszabadulnak lassan végre, gyorsan elteleportálom Cash-t, lehetőleg egy olyan helyre, ahol elég nehezen találják majd meg....
Picsába és Emma máris itt van, aminek köszönhetően nem tudok mozogni. Hú de jó, egy kicsit beparáztam meg kell hagyni. A Különítményes nagy ágyúk nélkül nem hiszem, hogy ki tudnánk innen törni, nem hogy elmenekülni. De legalább ő sem tud minket bántani.
-Öröm megint újra látni Emma, hogy smint van manapság Walter? Mi a fenének kell nektek Cash amúgy?-
Kérdezem csevegő hangenemben, miközben cikáznak a gondolataim, hogy mi a fenét tudnánk tenni. Nem hiszem, hogy a képességeinket tudnánk használni....
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 4 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Henry White Csüt. 29 Aug. 2013, 12:03

Tudom, hogy nincs minden rendben azzal a nővel, de nem tudok foglalkozni vele most. A támadása eltereli a figyelmüket, így eltudom kapni őket, de Rustin még így is az ezredesre tör, míg Ian-t sikerül lefoglalnom. De ez is csak kérész életű siker. Hirtelen mozdulat közben megfagyok, Emma itt van.
Abba is hagyom az erőlködést, felesleges. Csapdába estünk egyenlőre. Már csak az a kérdés, hogy mi a terve velünk, vagy Walternek. Mi nem hiszem, hogy sokat érünk nekik, de nem biztos, hogy csak ezért elengednek.
-Hogy van az édesanyád Emma? Walter még mindig veled zsarolja őt?-
Kérdezem tőle halkan, várva a következő lépéseket. Bágyadtnak érzem magam, és nem tudom képes lennék-e, kivetülést létrehozni. Az az érzésem, hogy nem, nem is erőlködök egyenlőre.
-Mi a terveid velünk?-
Várom a lehetőséget, hogy kitörhessünk, elmeneküljünk, ha adódik egyáltalán ilyen.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 4 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Ultimate Guru Csüt. 29 Aug. 2013, 15:43

??:??.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith (Valentina de Fontaine), Tyler Jackson és Emma Flower White.

Emma egykedvűen néz végig Stephanie-n és Johnnyn.

Kolumbia - Page 4 Frost10 – Abbahagyhatjátok a műsort. Amíg távolról figyeltünk benneteket, már akkor belenéztem az elmétekbe. Gyanús volt, ahogy Vaughn ügynök csak úgy fejbe lőtte magát… vagy mondjam inkább, hogy Tobi? Ha Mephisto miatt aggódtok, ő most nem lát vagy hall benneteket. Biztos forrásból tudjuk, mik a gyenge pontjai…

Majd a lány Tylerre és Emmára pillant.

Kolumbia - Page 4 Frost10 – Köszönöm kérdésed, Tyler, az anyám betöltötte a rendeltetését. Walter pedig nem szokott zsarolni, Emma kedvesem: választást kínál annak, aki nyitott rá.


– Innen átveszem, Emma. Menj, nézd meg, mit tehetsz Ianért és Rustinért.

Kolumbia - Page 4 Cyck10

Ahogy Frost, úgy Walter is szinte a semmiből bukkan fel, és a hangja alapján nem tűr késlekedést. Emma szó nélkül biccent, és két társuk felé veszi az irányt.

– Emma, Tyler… beszédem van veletek is, de előbb…

A vörös X-szemű Küklopsz figyelme ezzel Stephanie-ra és Johnnyra terelődik.

– Stephanie, kedves unokahúgom. Talán még Emma telepátiája nélkül is rád ismertem volna ezzel a pontos célzással. Sajnálom Tobit, igazán… még ha te nem is. Tudtam, hogy eljön ez a nap, amikor más testben látlak viszont, csak azt nem, hogy mikor… Melissa és John esete két évvel ezelőtt felkészített erre. Azóta várom, hogy Mephisto mikor csap le rám újra, és igyekeztem minden előkészületet megtenni. Bevallom, az időzítés nem a legjobb, épp egy kritikus küldetést teljesítenék…

Ezzel Walter a fejével Cash felé biccent.

– … de semmi sem lehet olyan fontos, mint újabb csapást mérni a Sötét Létsíkok jelenlegi urára. Stephanie – engedd meg, hogy segítsek. Neked és a társadnak is, aki Elektra testébe került. Gyere velem, és szabadok lesztek Mephistótól… vagy maradj, és viseld a következményeket.

Johnny zavarodottan és kíváncsian nézi Stephanie-t, várva a válaszát…

_________________
Kolumbia - Page 4 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4462
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 4 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Thorhalla Pént. 30 Aug. 2013, 10:45

Emma szavaira elfintorodtam, milyen meglepő, igazából nem is tudom, hogy az a vörös ganéj miként gondolta, hogy menni fog. Ha a saját testemet, a saját erőimmel visszakapom, akkor még ment is volna, de így?
- Legalább nem kell tovább játszanom ezt az ostoba színjátékot – feleltem megvetően. – Nem drága Emma nem nézek fel rád, soha sem tettem és szerintem más sem. Sőt mindketten ostoba barmok vagytok! Képességhasználat, képességhasználat, képességhasználat! Nektek az agyatok helyén is képesség van! És már a hányinger kerülgetett attól, amit el kellett játszanom, bár be kell vallani Oscar díjas alakítás volt. De a kifordultatok magatokból részt még mindig fenntartom. És már rég hallottak lennétek, ha nem vagyok itt és mentem meg a hátsótokat az ötletemmel. Ah de drágám, mindent megteszel, hogy hozzám válj hasonlóvá, valld csak be, nemcsak nem zavart, hogy mindenki meghalt, de élvezted az égő hús illatát és a halálsikolyokat, igazam van kicsi Emma? Ami Tobit illeti, hívhatod úgy másik Emma.
És lám végre megérkezett a kedves rokon is.
- Soha sem gondoltam volna, hogy egy egyszerű dobás lesz az, ami elárulná valódi kilétemet. Már sajnálom kedves rokon, hogy nem homlokra céloztam. Úgy sokkalta mulatságosabb lett volna az egész – jegyeztem meg unottan. – Nem, valóban nem sajnálom, az utóbbi két nap is szenvedés volt vele…
Elfintorodtam, amikor mondta, hogy a múltbeliek lebuktak.
- Szóval a hajasbaba és a dínó került a múltba. Nem csodálom, hogy elbaltázták az egészet. Szóval, ha én most itt még el is bukok – húztam gúnyos mosolyra a számat. – Pontosan tudod, hogy ki az, akivel a jövőben találkozol majd. Sok sikert a legújabb rokonunkhoz Jonathan-hez. Ah igen Emma elsírhatod magad, Miller hallott… ami azt illeti örülhettek is, mert én is. ahogyan a többiek is, Andrew újra, Tobi, három újonc és rajtuk kívül Clint és Steve is.
Teljesen könnyed csevegő hangnemben beszéltem, mintha nem éreztem volna semmilyen gyászt sem. Talán így volt, csak megkönnyebbülést, révén Clint is megkapta, amit szeretett volna, bár nagyon hiányozna, ha véletlenül mégis életben maradnék és ő nem. Elgondolkodtam Walter szavain, láthatóan, ha már tudtam, akkor kissé odébb biccentettem a fejemet és csípőre tettem a kezemet.
- Nézzük sorba kedves rokon. Én megmondtam három napja, hogy Chang magát járatja le az akcióval. A Különítmény legjobbjaival lejáratni a SHIELD-et, én mondtam, hogy felsül. Azt hiszem még fogadtam is Tony-val és Clintnek is említettem. Amikor a bomba felrobbant, én nyertem. Egy null nekem! Meghaltam, szívem leghőbb vágya, kettő null nekem! Clint is megkapta amit akart, három null ide! Mephisto a csodálóm és tehetségesnek tart, négy null ide. Az egyetlen, ami gond, hogy nem kedves nagynénékhez kerülök. Négy egy ide. Tudod garantálni, hogy visszakapom a testem, ami éppen több tucat darabra van szakadva és „kedves” társainkkal összevegyülve a robbanásnak hála, a képességeimmel együtt? Vissza tudod-e adni a szeretőmet, illetve elérni, hogy Valhalla-ba jussak? És persze megszabadítasz a tehetségtelen és elviselhetetlen selejttől? – utaltam a kettősre. – Ah, nem, nem fogod megölni őket, és a többit sem teljesíteni. A kígyó próbálja bűnbe csalni a másik kígyót. Drágám, a családom tagja vagy, akikben alapból nem igen bízok, cselszövő, akárcsak én, hazudsz és kihasználsz mindent, és mindenkit magad körül, mint én. Túlságosan hasonlítunk egymáshoz ahhoz, hogy valaha is egy oldalon álljunk. Ilyen mentalitású félistenből kettő nem fér meg egy csárdában. Tao-t talán tudod irányítani, engem soha sem tudnál. Én nem egy farok csóválgató kutya vagyok, hanem a káosz, engem nem ural senki!
Néhány pillanatra ránéztem teljesen komolyan.
- Van olyasmi, amit fel tudsz ajánlani nekem, hogy érdekeljen az ajánlatod? – kérdeztem. – Révén már rájöhettél az, hogy a tény, hogy élek-e vagy halok, nem túlságosan érdekes mozgatórugó, vagy motiváció számomra.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kolumbia - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 4 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Tyler Vas. 01 Szept. 2013, 17:42

Ha nem lennék beparázva leesett állal bámulnék az ügynökre aki nem más, mint Stephanie. Mi a jó isten folyik itt és Tobi....
Hát persze, hogy nem stimmelt velük valami, jó hogy mikor ezekben a testekben vannak. Szaporán pislogva hallgatom mind a kettőt. 
Mennyire nem hiányzott Steph picsogása, meg öntömjénezése. Legszívesebben öklömmel meglátogatnám az arcát, ahogy Emmával beszél. 
Jon és a többiek hallottak, mi a jó fene folyik itt? Nem hiszem, hisz Steph is itt van, igaz kicsit másképp de még él, akkor Jonék is itt életben lehetnek. Benne lehetnek a kulimászban, az egyszer biztos ahogy mi is.
Amúgy meg mi a fenét akar velem beszélni Walter, én meg Emma voltam az egyetlen akivel semmi dolga nem lehet. Nem vagyunk asgardiak, még csak erősek sem vagy olyan önteltek, mint ezek ketten. Úgy döntöttem jobb ha csendben maradok és kivárom mi a fene lesz ennek a vége....vagy a mi végünk. Emma viszont kiakad erősen...ezen sem csodálkozok.
-Bocs, hogy megszakítom a családi csevejt meg a méreg áradatot ami Steph szájából folyik folyamatosan mióta megszületett, de az ezredest elengedhetnéd, úgy sem jelent veszélyt, ráadásul félek hogy Rustin így is elég kárt tett már benne.-
Hoppá mégis csak beleszóltam a dologba, remélem Rhodes nem szenvedett maradandó sérülést.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 4 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Henry White Vas. 01 Szept. 2013, 17:56

-Tudtam, hogy valami nincs rendben veletek....-
Mikor Walter megjelenik, és előadja hogy tulajdonképpen Stephani van Fontaine ügynök testében, egy pillanatra elégedettség fog el, hisz tudtam, hogy nincs minden rendben vele.
Eszembe jut, ahogy megfordult a fejemben, hogy csatlakozok hozzájuk, de nekik sem feleltem meg. De most már ha akarnák sem csatlakoznék hozzájuk. Soha.
Stephanie-ra nézek, ahogy azt állítja, hogy a többiek mind meghaltak. Lehetetlen! Ezt nem hiszem el, nem hihetem el. Annak ellenére, hogy nem akarom, könny szökik a szemembe, de vissza fogom a sírást. Dühösen fordulok felé.
-Olyan mint te? Szánalmas, emberi roncs, aki csak a halál és a pusztulás közepén érzi jól magát. Aki minden szavával önmagát ajnározza, miközben mindenkit lenéz. Aki másra sem vágyik csak, hogy meghaljon? Tényleg, pont olyan akarok lenni mint te, ezt pont eltaláltad....én jól érzem magam a bőrömben, veled ellentétben Jon pedig még életben van és ha te le is írsz mindenki mást magadon kívül, ő akkor is megtalálja a kiutat, mikor neked nem marad más csak mások sértegetése.-
Legszívesebben megütném, de az nem én lennék. Hanem pont azt amit ő akar. Nincs több mondanivalóm a számára, Walterre pillantok kérdően, hogy mit akar velünk tenni ezek után.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 4 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Ultimate Guru Pént. 06 Szept. 2013, 22:56

??:??.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith (Valentina de Fontaine), Tyler Jackson és Emma Flower White.

Walter arca meg se rezdül három egykori társa válaszára, Emma viszont dühösen indul meg Stephanie felé.

Kolumbia - Page 4 Frost10 – Hogy mersz ilyen hangnemet megütni a--


– Emma! Rustin és Ian. Szeretnék gyorsan végezni. Üzend meg nekik telepatikusan, mi a dolguk, miután feloldod az időzárat.

Emma kelletlenül bólint, Walter pedig visszafordul a fiatalok felé.

– Ez a perlekedés egymás között… Ez fogja a veszteteket okozni. Ha nem irtjuk ki idejében a gyűlölködés mérgező indáit, azok lassan megfojtanak mindnyájunkat. Egyszerűen képtelen vagyok megérteni, miért harcoltok ellenem, amikor én értetek küzdök nap mint nap. Tudtam, hogy Tao megérti majd, de úgy véltem… vagy legalábbis reméltem, hogy te is meg fogod, Stephanie. Mephisto a közös ellenség. A hatalma szinte végtelen, de ahogy Loki esetében is láttad, egy halhatatlant is le lehet győzni.

– Garanciát akarsz? Mágia, különösen sötét mágia esetében semmit nem tudok neked garantálni, csak azt, hogy ugyanolyan elszántan fogok harcolni Mephisto ellen, ahogy Loki ellen is tettem. A Sötét Létsíkok már emberöltők óta kísértik Földünket, de eddig senki nem tudott hatékony, hosszútávú megoldást kitalálni a démonok ellen. Emlékeztek az asgardi víziókra, igaz? Még a magukat oly nagyra tartó birodalmak uralkodói is sorra elbuktak. Három Legfőbb Varázsló veszett oda emiatt. Az ég szerelmére, most még te, Stephanie, és a többiek is miatta haltatok meg! Amit tudok garantálni, hogy ha nem hallgatsz rám, ezúttal nem térsz vissza az életbe. Hela nem fog segíteni – túlságosan lefoglalja őt a fia, az unokaöcsénk, Jonathan kisöccse. De ha minden úgy alakul, ahogy terveztem, akkor még Nerót, a bátyádat is visszakaphatjuk, akit az egyezségünk ellenére tart még mindig fogva a Holtak Úrnője. Ha végeztünk, újból azt teszel, amit akarsz. Nem foglak az akaratod ellenére magam mellett tartani – és valószínűleg nem is tudnálak.

– Ami pedig titeket illet… Emma, a másodlagos mutációval folytatott kísérleteim egyik első, csodálatos sikere… és Tyler. Benned még ott lapul a lehetőség egy fantasztikus, erősebb képességre, de nem ébredt fel… én segíthetek neked, ahogy Taónál is tettem. Nem akarjátok viszontlátni a társaitokat, a saját testükben, élve? Ti még nem ismeritek a Sötétség Hercegét, de biztosíthatlak benneteket, hogy nem is akarjátok. Maga a Sátán az ellenfelünk, barátaim. Minden eddiginél nagyobb összefogás kell…

Majd Küklopsz elfordítja a fejét, és Cashre pillant.

– Csak előtte még elintézek egy befejezetlen ügyet.

_________________
Kolumbia - Page 4 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4462
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 4 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 07 Szept. 2013, 09:35

Frost kiakadásán csak felkacagok. Hogy miként merek ilyen hangnemet megütni.
- Úgy drágám, hogy nekem van saját akaratom, és nem tekintek istenként Walterre – feleltem.
Nocsak, nocsak Tyler a higgadtabb, meglepő és Emma megint csak sikoltozik és kiabál, és ezzel megint tökéletesen nekem ad igazat. Komolyan ennyire ostoba és vak lenne, hogy nem látja, vagy még mindig csak tagadja. Én is addig voltam rémes, amíg tagadtam, de miután beismertem sokkalta könnyebb lett minden.
- Én elégedett vagyok az életemmel, csak nem érdekel, hogy élek-e, vagy halok. Ahogyan Clintet sem. Ha nem tűnt volna fel drágám, pontosan olyan vagy – mosolyodtam el Emma kiabálása után. – Te is lenézel mindenkit, csak te azért, mert olyan gyenge vagy. Gyűlölöd őket, mert sajnálnak és szánnak és mert nem tartanak semmire, és nem kellesz senkinek. A legjobb lépésed az lett volna, ha elmész nyolc hónapja, de nem. Te továbbra is csak ráerőlteted magad mindenre és mindenkire a jelenlétedére. És a mocsárban csak egyre és egyre mélyebbre süllyedsz. Tyler még menthető, neki még némi esze is van, de te? Komolyan senkinek sem kellesz… kitettek ide és Tylert az igazi feladat helyett téged felügyelni küldtek. Még Jon is a munkát és a hazát választotta helyetted, mert az a fontosabb neki. A szegfű, az a kedvenc virága, azt vihetsz a temetésére.* Csak ismerd be, utána annyival könnyebb minden.
Felsóhajtottam.
- Halott, a gond az, hogy mindannyiunknak sikerrel kell járnia, hogy életben legyünk. Azaz mivel Tobi itt kihullott nekem is. Szóval bármilyen szomorú most ti igent mondotok „kedves” rokonomnak, vagy pedig nekem segítetek azért, hogy a barátaitok is életben legyetek. Pokoli választás, nem igaz? De ismerlek titeket, engem jobban utáltok, Walter van két embered, ha már én úgyis nemet mondtam.
Kovacs szavaira elfintorodtam.
- Elsőként a gyűlölködés kiirtását a sajátjaid között kellene megoldanod és magadban, mert még bennetek és ott van és nem megváltani az emberséget – jegyeztem meg megvetően. – Nem tudsz ígérni semmit nekem, hogy miért álljak be a zombijaid közé. Nem kell nekem a nagynénénk ahhoz, hogy megoldjam ezt. És igen, mindenki elhullik. Te is elfogsz. Ha nem is most, nem is tíz-húsz év múlva, de elfogsz, és bízom benne, hogy bármelyik alvilágban is leszek kacagva fogom nézni, ahogyan minden, de minden széthullik körülötted.
Amennyire tudtam a két idióta felé pillantottam.
- Ami úgy néz ki, hogy Mephisto oldalán lesz, révén most teszem meg azt, hogy megszegem a szerződést. Clintért… és ez azt jelenti, hogy esélyt kapnak a többiek is arra, hogy éljenek, ha úgy döntötök, hogy segítetek – a hangom most teljesen komoly volt. – Kovacs és Frost már úgyis tudják, hiszen a múltban ott volt Redbow és a hajasbaba. Mephisto háromfelé küldött minket, múlt, jelen és jövő. Megállítani Kovacsot. Vagy megkell ölnöm, vagy megszerezni a lelkének egy részét, azzal, hogy megérintem. Ennyi, ha segítetek a többieknek esélye lesz visszatérni, nélkülem. Ti triplán nyertek, én hulla maradok, a többiek élnek és megszabadultok Kovacstól… rajtatok áll, főleg rajtad Tyler.

*Tyler: Emma is tudja, hogy tényleg az Jon kedvence. (csak kiegészítés)

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kolumbia - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 4 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Tyler Szomb. 07 Szept. 2013, 11:45

Rohadj meg Walter! Remélem ezt a gondolatomat te is hallod Emma drága.
-Perlekedés? Ugyan ez nem perlekedés, Walter. Ha Stephanie tehetné bele állítana egy-egy nyílvesszőt mindenki hátába....egyes személyekbe esetleg kettőt is.-
Mondom ki a nyilvánvalót. Mephisto, maga a Sátán. Még hogy én segítsek ezeknek. Ki van zárva. Legalábbis ez az első gondolatom, de ha a többiek is úgy jártak, mint itt Steph.....
-Kösz meg vagyok ezzel az egy képességemmel is...-
Morgom, majd szinte kétségbeesetten kezdek el gondolkodni, de az arcomon nem látszik semmi, legfeljebb annyi, hogy erősen elgondolkodok az ajánlaton amit Walter az imént említett.. Nem sok választásunk van. Vagy segítünk Walternek és Steph meghal, mivel megszegte az egyességet a Sátánnal, és a többiek megmenekülhetnek, vagy mindenki ki purcan. Mivel Walter tud erről az egészről. Te jó isten, Steph, ha még segítenénk is neked, mégis hogy tervezted a dolgot? Le vagyunk bénítva, nem hogy megérinteni nem tudod Waltert még a közelébe sem tudunk jutni. Persze ha feloldaná az időzárat Emma, tudnánk mozogni, de mivel megszegte az egyességet, lehet hogy Mephisto is azonnal lecsap Stephaniera és bebuktuk az egészet. Ha fel is oldja azonnal cselekednünk kellene, míg a többiek fel nem eszmélnek. Húzós és ha nem sikerül ugyan ott vagyunk, csak az áldozatok száma emelkedett.
-....bár ha jobban meggondolom, azért nélküled Lokit sem tudtuk volna legyűrni. Nem látom be miért ne tudnál a Sátánnal is szembe szállni...-
Etesük kicsit az egóját, közben amennyire tudok szétnézek felmérem a terepet. Ki kihez áll közel, milyen tereptárgy van a közelben amit tudnék teleportálni, mihez van közel Walter, hogy a közelébe tudjam juttatni Stephet mikor nem számít rá. Mert hiszek neki, és inkább neki segítek, mint Walternek.
-Rendben segítek neked, de engedd el az ezredest és tudni akarom, hogy mit akarsz kezdeni majd Cash-el is. De nehogy azt hidd, hogy máris csatlakozom a kis szektádhoz, az együttműködésünk erre az alkalomra, ellenségre szól. Ellenséged ellensége a barátod...legalábbis egy ideig.-
Teszem hozzá a végét, nehogy gyanús legyen neki hogy ilyen rögtön beleegyeztem a dologba. Stephnek nem merek jelezni, nehogy lebukjak. Igaz Steph azért annál jobban ismer, hogy tudja nem szoktam senkit sem dicsérgetni ennyire főleg nem Waltert. Lehet hogy Walter számít valami ilyesmire és akkor kakukk lesz nekünk. De ha meg sem próbáljuk....
Csak legyen rá egy rövid kis alkalom és máris teleportálom Stephet Walterhez....vagy majd amit a helyzet hoz.

//A maradék reag délutánra estére marad, mert merül a laptopom:) //
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 4 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Henry White Szomb. 07 Szept. 2013, 17:43

-Fogd be! Csak egyszer fogd be a szád!-
Azt hiszi mindig, mindent tud és ez olyan idegesítő....és igaza is van. Utálom őket....de nem gyűlölöm. Bármit is tettem, bármennyit is edzek soha, soha nem leszek olyan jók, mint ők. Tony, Thor, Jon, Tyler, a többiek. Mindig, mindig le leszek maradva mögöttük. De nem gyűlölöm őket, megértem őket. Jon-t is, amiért szakított velem. Ez pedig néha úgy érzem ketté tép.
-Amíg élek, meg fogok ragadni minden lehetőséget hogy megmentsem....-
Suttogom magam elé, hogy csak én halljam még mindig könnyes szemekkel.
-Én csodálatos? Ugyan csak egy kísérleti nyúl voltam, sosem értettem miért engem választottál. Mint Stephanie is említette, nem sokat érek, se nekik, se nektek. Mindig is gyenge voltam és ezen egy másodlagos mutáció sem segített sokat...-
Itt elhallgatok, Steph hangja halálosan komollyá vált. Semmi gúny, düh, intrika. Most hallom először őszintén beszélni mióta ismerem. Waltert nézem, Jon soha nem működne együtt vele, és én sem. Tyler azonban belemegy, nem gondoltam volna róla.
-....de abban téved, hogy gyűlölöm őket. Igen néha utálom, de nem őket, hanem magam amiért ilyen vagyok. És abban is tévedsz, hogy téged holtan akarlak látni Steph. Akármennyire is utállak, és bármelyik pillanatban neked tudnék ugrani, soha nem akarnám a halálod. Walter, nem. Volt olyan idő, mikor komolyan gondoltam.-
Utalok a central parki gondolatomra, amire az volt a válasz hogy erősödjek még tovább.
- De nem segítek neked. Steph mellett vagyok, ha elfogadod a segítségemet, bármennyire is gyenge és buta liba vagyok szerinted.-
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 4 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 07 Szept. 2013, 18:27

??:??.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith (Valentina de Fontaine), Tyler Jackson és Emma Flower White.

Walter végighallgatja három egykori társát, majd a visszatérő Emma Frost felé fordul.

Kolumbia - Page 4 Frost10 – Hm… Jacksonban nem bízhatsz, ehhez még telepátia sem kell. White és Lyesmith reménytelenek, sosem állnak át mellénk. Megmérgezte az elméjüket a S.H.I.E.L.D. hazugsággyára.

Küklopsz szomorúan sóhajt, majd még egyszer, utoljára Stephanie-ra, Tylerre és Emmára tekint.


– Sajnálom. Veletek vagy nélkületek, de végigviszem a tervemet. A sorsod a te kezedben van, Stephanie, én innentől nem fogom figyelembe venni a biztonságodat.

Kolumbia - Page 4 Elektr10 – Heh.

– Nocsak. Eddig néma volt… most talán valami vicceset hallott, Mr. Blaze?

Kolumbia - Page 4 Elektr10 – Mondhatjuk. Nem ismerlek téged, kölyök, de az biztos, hogy láttam és hallottam már ilyet. Stephanie nagyon jól döntött – nem bízhatunk benned, Mephistót viszont legalább a szerződése köti valamelyest. Fel sem tűnt, igaz? Te… pontosan ugyanúgy viselkedsz és beszélsz, mint ő. Semmivel sem vagy jobb, vagy rosszabb nála.

Walter pár másodpercig még Johnny szemébe néz, aztán dühösen elfordul. Emma a négyes elé lép.

Kolumbia - Page 4 Frost10 – Mivel Mephisto az időzáron kívül már olvashat az elmétekben, ezért most…


Casht már nem tartja senki, így Tyler elteleportálhatja, Ian pedig összevissza jégsugarakat lövöldöz megzavarodva Emma kivetüléseitől. Az Őrök pedig már sikeresen kiolvasztották a fejük nagy részét…

… de a következő pillanatban Stephanie, Emma, Tyler és Johnny pár másodpercre megzavarodnak, Ian és Rustin viszont – bármilyen hihetetlen – ennyi idő alatt összeszedik magukat. Mintha legalábbis perceik lettek volna kitalálni egy stratégiát. Iant már nem zavarják Emma kivetülései, és egy jégsugárral azonnal Cash mellé csúszik, Rustin pedig otthagyja a vergődő Hadigépet, és szintén a drogbáró köré száll, majd szilárd alakot vesz fel.

Elég csupán megérinteniük, és máris elteleportálnak vele… de előtte Rustin elhajít még valamit a fák közé.

Stephanie, Emma, Tyler és Johnny nem érthetik a helyzetet, ugyanis Frost kitörölte az emlékeikből mindazt, ami az időzárban történt és hangzott el. Hamarosan meg is szólal Stephanie és Johnny elméjében Mephisto meglehetősen dühös hangja.


Kolumbia - Page 4 Meph10 – Mi ez…? Valami… történt, igaz? De a ti gondolataitokban biztos nem, pedig egyértelműen éreztem egy… különös, telepatikus jelenlétet. Ha megtudom, hogy át akartok verni…

_________________
Kolumbia - Page 4 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4462
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 4 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Tyler Vas. 08 Szept. 2013, 09:01

Ennyit a hatalmas nagy terveimről, úgy utálom a telepatákat, de úgy. Emma simán kiolvas a fejünkből mindent, persze amúgy sem vagyok hatalmas színész. Azért megpróbáltam a dolgot. Még a női testbe bújt fickó felbosszantja Waltert majd....

Emma össze zavarja Iant, míg Rustinnal nekem kell foglalkoznom, egy pillanatra megszédülök és összezavarodok, mintha történt volna valami a fejemmel. Hirtelen a mozgásuk megváltozik, olajozottan dolgoznak össze, míg én zavarodottan pislogok. Mintha lett volna idejük kitalálni mit tegyenek ellenünk.
Ahogy mozdulnék vagy cselekednék, már el is tűnnek Cash-el együtt.
-Rohadt életbe! Mi folyik itt....-
Az ezredest már Emma megnézi, bár ahogy látom ő is zavarodott, ahogy a másik kettő is. 
-Jól van Fontaine ügynök? Ahogy látom maga is össze van zavarodva....biztos Emma Frost tett valamit velünk...-
Szűrőm a fogaim közt, majd elindulok arrafelé, amerre Rustin elhajított valamit a fák közé, hogy ellenőrizzem, nehogy megint a nyakunkba kapjunk valami kellemetlenséget és ha az akkor megpróbálom minél messzebb teleportálni tőlünk. Aztán megtorpanok, ahogy az ügynök hangját hallom. Sarkon fordulok és mindenkit a lehető legmesszebb teleportálok. Nem tudom miért feltételeztem, hogy Rustin esetleg segít nekünk, és valami olyasmit dobott el ami hasznunkra lehet. Hülye! Az előbb még simán ránk dobott volna még egy atombombát is ha kéznél van. Így a lehető leggyorsabban elteleportálok olyan messzire amilyenre csak lehetőségem van.


A hozzászólást Tyler összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 08 Szept. 2013, 10:20-kor.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 4 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Thorhalla Vas. 08 Szept. 2013, 09:10

- Drágám, nem a SHIELD hazugsága mérgezett meg – szóltam még vissza Frost-nak. – Felajánlottam azt, hogy csatlakozom hozzátok, nem sokkal a feltámadásom után. Wyoming-ban, ugye Walter? Nem fogadta el az ajánlatomat. Most, persze, amikor szükség lenne rám, akkor hirtelen kellek, amikor önként tettem volna nem. Nem a SHIELD eszméit követem, a sajátomat. Akkor kellett volna az ajánlatomat elfogadnia, amikor én ajánlottam fel. Nem fogok alamizsnából csatlakozni.
Annál sokkalta nagyobb volt a büszkeségem, minthogy ezt megengedjem magamnak. Tyler rémesen hazudott, kizárt volt, hogy átakar állni, és igen ezt még Frost sem vette be tőle. Én is átláttam a hazugságon, gyakorolnia kellett volna. Ajkaimon mosoly jelent meg, amikor kiderült, hogy egyikőjük sincs esze ágában megtennie.
- Ezt szeretem a káoszban, kiszámíthatatlan – feleltem gúnyosan. – Walter, eddig sem érdekelt, hogy mi van velem, csak addig, amíg kellettem a közvetlen céljaidhoz. Ne hazudj, átlátok rajtad.
Johnny-nak pedig igaza volt, mindkettő pontosan ugyanolyan volt és tudom, hogy jól döntöttem, hogy nem fogadtam el. Nem leszek olyan, aki ezt megteszi, amikor kell. A következő pillanatban pedig láttam, hogy már ott vannak készen, és egy teleportálás és mind eltűntek. A francba!
- Mi… hogyan? – kérdeztem a szerepemnek megfelelően kellően zavartan, illetve egyébként is. – Ez… ezt hogyan tették?
Telepataként volt egy igazán remek tippem, hogy mit is művelt Frost, hogy miként zavart össze minket, nem volt nehéz megtennie, de mindez túl gyors volt. Az átokba!
- Hasra! Az egyik eldobott valamit! – kiáltottam fel.
Miért is kiáltottam fel? Nem tudom, az biztos, hogy nem a két idiótát mentettem, inkább Blaze-t, mert felé még volt kívánságom. És ekkor még Mephisto hangját is hallottam a fejemben.
~ Fogalmam sincs, neked kellene tudnod, főleg, hogy Kovacs-nak van telepatája is! Hogyan szedték azok össze ilyen gyorsan magukat?! ~ kérdeztem Mephisto-t dühösen. ~ Frost képes némileg asztrálsíkot összehozni, nem teljesen… lefagyasztja az időt, vagy mit tesz. Egyébként nem tudom, nem is láttuk, ahogyan Kovacs-ot sem, már ha ő itt volt. ~

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kolumbia - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 4 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Henry White Vas. 08 Szept. 2013, 10:17

A Blaze nevűnek igaza van, mikor összehasonlítja Waltert és Mephistot. Ha nem ért egyet valaki feltétlenül egyet, azonnal megmutatja a másik arcát is. Próbálok ösztönszerűen megmozdulni, ahogy Emma elénk lép, de persze nem megy....

Mi történik itt? Ianra egyszerűen nem hat az erőm, és másodpercek alatt összeszedik magukat. Furcsa érzésem van, és nem tudok időben cselekedni. Túl gyorsan menekülnek el. Ahogy eltűnnek, észreveszem hogy a szemeim nedvesek. Sírtam volna? Mégis mikor?
Valahogy könnyebbnek érzem magam, mintha történt volna valami az előbb, de nem tudok rájönni, hogy micsoda.
Rá jöhetünk erre később is, az ezredeshez futok. S bár páncélban van, remélhetőleg még életben van.
-Uram? Uram jól van?-
Ha nem válaszol, próbálok a páncél mögé nézni, ha össze van törve annyira, ha nem tudok akkor Tylert hívom, hogy csináljon vele valamit, szedje ki a páncélból, mert rajta ezzel a fémkupaccal nem tudjuk ellátni sem, nem hogy megállapítani hogy hogy van. Közben Fontaine ügynökre esik a pillantásom, és furcsa érzés fog el, de nem tudom megmondani pontosan mi is az.. Amit Rustin elhajított valószínű, hogy nem csak szimplán egy kő lehet. Nem hagyhatom itt az ezredest, így Tylerre pillantok...
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 4 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 08 Szept. 2013, 18:56

23:10.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith (Valentina de Fontaine), Tyler Jackson és Emma Flower White.

Tyler megindul oda, ahová Rustin hajított valamit, ás hamar meglátja, mi az…

Egy gyorsan növekvő biomassza, egy olyan organizmus, amelyet Walterék már korábban is előszeretettel használtak teljes épületek lerombolására.

Kolumbia - Page 4 0114

A massza másodpercek alatt növekedésnek indul, és mindent felemészt maga körül.

Szerencsére Tyler idejében kapcsol, és megkezdi a társai elteleportálását. Sikeresen arrébb tudja vinni Stephanie-t, Johnnyt, Emmát, saját magát és az ezredest is, van itt bőven olyan tereptárgy, amikre kicserélheti magukat, így pillanatok alatt biztonságos távolságba kerülnek.

Közben Rhodes is magához tér, és nem is válaszolva Emmának azonnal parancsot ad az Őröknek, amik már elegendő jeget leolvasztottak magukról, hogy a szemeikkel tüzelhessenek.

Kolumbia - Page 4 Wm10 – Össztűz a biofegyverre! Azonnal!

Az Őrök szemeiből előtörő sugarak lelassítják a biomasszát…

… mialatt Mephisto újabb telepatikus üzenetet küld Stephanie-nak és Johnnynak.


Kolumbia - Page 4 Meph10 – A kis Emma Frost… Heh. Hela. Gyanítottam, hogy Kovacs valamikor összeszűrte a levet vele, és Frost járt is már a Valhallában… Nyilván nem véletlen, hogy eltanulta az egyetlen telepatikus képességet, amelynek áttörésével nehézségeim vannak. Időzárat hozott létre az elméitek síkján, és valami… történt. Kiszedte belőletek az információt, amit akart, vagy elutasítottátok, és ezért távozott, bármelyik lehet… Kezd izgalmas lenni a játszma! Annyit azért segítek nektek, mert a szívem vajból van, jól tudjátok, hogy ha a múltba küldött pajtásaitok részben vagy egészben elbuktak, akkor a jelenbeli Kovacs már tudhat tőlük az időutazásról…

_________________
Kolumbia - Page 4 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4462
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 4 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 09 Szept. 2013, 09:32

Az ember mire gondol, hogy egy bomba, de nem, valaki odamegy megnézni, ha nem tudnám, hogy ott volt a katonai kiképzésen azt mondanám, hogy először van terepen. Igaz most még pont jól jött, de szívesen megnéztem volna, ahogyan a levegőbe repül az ostobasága miatt. Rhodie is magához tért, mi pedig már kissé odébb voltunk hála a teleportálásnak. A parancs után az őrszemek azonnal tüzet is nyitottak és visszatudták azt a masszát tartani, emlékszem, hogy pont egyszer egy ilyen elől rántottam el Clintet, amikor rájöttem, hogy mit is érzek iránta, de még Bruce-al voltam együtt.
- A lőfegyver is hatásos ellene? – kérdeztem zavartan.
Amennyiben valaki megerősíti mindezt a szerep miatt, akkor a fegyveremmel én is tüzet nyitok, ha a nemet kapom, akkor nem teszem. Hamarosan úgyis eléri a nagyságát, aztán utána összeomlik, ahogyan tette a korábbi alkalmakkor is. De addig is a mesteri alakításban figyelem, nehogy felénk jöjjön, arcomon némi félelemmel, ha mégis túljut az őrszemeken, akkor igyekszem futni majd.
~ Ha megkérdezted volna megtudtam volna mondani, hogy így történt ~ feleltem Mephisto-nak. ~ Hiszen mi tudtunk róla egy ideje. Időzárat? Ezt már megtette korábban is, meg kell majd tanulnom, ha egyszer visszajutok az élők sorában és visszakapom a testemet! Remek! ~ vicsorodtam el. ~ Ezek szerint két amatőrt küldtél a múltba és Miller a jövőben van. Mivel ha ő lenne a múltban nem bukott volna le, hanem megcsinálja a feladatot. Ha tudja, akkor ebből következik, hogy mi is elbuktunk, vagyis én, és ezek után a jövőbeliek is. Nem gondolod, hogy módosítanod kellene a szabályokon? Nem a mi érdekünkben, a sajátodéban, ha még mindig akarod Kovacs-ot… mert ha tudja és Frost itt van, tudja, hogy én itt vagyok, meg Blaze és soha sem fog megjelenni nekünk. Gondolnod kellett volna a mentális védelmünkre. Telepataként tudok néhány tippet is adni. ~

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kolumbia - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 4 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.