Kansas

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Kansas Empty Kansas

Témanyitás by Ultimate Guru Pént. 20 Szept. 2013, 22:46

Kansas az Amerikai Egyesült Államok 34. tagállama. Az Egyesült Államok középnyugati államai közé tartozik. Az állam az ország közepén található, ezért hivatkoznak sokszor Kansasra úgy, mint az ország szívére. A nevét a Kansas folyó után kapta, amely keresztülszeli az államot.

Évezredekig a terület számos nomád indián törzsnek adott otthont, akik bölények vadászatával foglalkoztak. Mára Kansas az egyik legeredményesebb mezőgazdasági állam. Termékei a különböző gabonafélék; nemzeti szinten szinte minden évben a legtöbb búzát és napraforgót termeli.


Kansas Kansas10

_________________
Kansas 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kansas Empty Re: Kansas

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 22 Szept. 2013, 12:35

2012. március 31., szombat, 3:35.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith (Valentina de Fontaine), Tyler Jackson és Emma Flower White.

A hosszú, négy órán át tartó helikopterút közben az ügynököknek volt idejük kipihenni magukat, sőt még egy kicsit el is bóbiskoltak – ki hosszabb, ki rövidebb időre. Ahogy azonban Stephanie, Tyler és Emma álomba merülnek… különös, ismerős alakot pillantanak meg.

Egy gyerek. Egy kedvesen mosolygó, barna hajú fiúgyermek, aki a fiatalok felé biccent…

Kansas Walter10

Kétségtelen, hogy ez ugyanaz a fiú, akit legutóbb az Ajtók Nélküli Szobában láttak tavaly a Loki által teremtett illúzióban, amikor ellene harcoltak.

A fiú ezúttal mintha… mondana valamit… de egyetlen szavát sem hallani. Csak tátog, és még a szájáról sem lehet leolvasni a szavakat, mintha valami minden érzékszervüket blokkolná az ügynököknek…

És ezzel véget ér az álom.

Elektra-Johnny finoman, nem túl feltűnően Stephanie mellé húzódott az út alatt, és most halkan, úgy, hogy más ne hallja, a lány fülébe suttog.


Kansas Elektr10 – Minden rendben? Furán… motyogtatok álmotokban. Mindhárman.

Időközben a pilóta már leszálláshoz készülődik a tiszta, éjjeli ég alatt. Megérkeztek Kansasbe, a Hadigép által megadott pontos koordinátákhoz… a semmi közepére. Egy hosszú autópálya, amelyet mindkét oldalról végeláthatatlan, füves táj övez amerre a szem ellát. Ennyi, valamint egy útszéli éjjel-nappali étkezde.

Kansas Diner10

_________________
Kansas 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kansas Empty Re: Kansas

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 23 Szept. 2013, 08:51

//Előzmény: Kolumbia//

Ahogyan elbóbiskoltam a fiút láttam, akit korábban Asgardon is abban a szobában, a vízióban. Ott úgy gondoltuk, hogy Kovacs lehet gyerekként, de már nem voltam annyira biztos ebben. Mikor felriadtam Johnny hangja volt az első, amit meghallottam. Persze nem beszélhettem arról, hogy egy olyan fiúról álmodok, akit csak egy esetben láttunk korábban. Megmasszíroztam a homlokomat.
- Megható az aggódása – pillantottam Johnny-ra és kissé odébb ültem tőle, mintha zavarna a közelsége. – Rémálmok, a mai napról – mondtam keserű hangon. – Elektra azt mondja, hogy motyogtak az álmukban… azt hitte, hogy valami gond van.
Hátha a másik kettő kiböki, hogy mit látott és akkor már Johnny is tudni fogja, hogy hányadán állunk. Kinéztem az ablakon, pusztaság, autópálya, tipikusan, mintha egy amerikai filmben lennénk és nem máshol. Még egyszer utoljára ellenőriztem a fegyvereimet mielőtt leszálltunk volna, hogy mindennel indulásra készen legyek, amint leértünk.
- Mit gondolnak ennyi idő elteltével után még mindig itt lesznek? Úgy tudom, hogy önök ismerik őket személyesen is – néztem a két idiótára.
Ha lent voltunk, akkor katonás módra szállok ki a helikopterből, ott letérdelek a földre és a fegyveremmel követem a tekintetemet és úgy nézek körbe felmérni a helyet.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kansas Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kansas Empty Re: Kansas

Témanyitás by Tyler Szer. 25 Szept. 2013, 17:36

Próbálok enni, és inni valamennyit, majd ha akarom hanem elbóbiskolok. De inkább akarok. Egy fiú immár azt hiszem kicsit nagyobb, beszél hozzánk de nem értem, hallom, mintha valami nem akarná, hogy halljuk amit mondani akar.
Ekkor riadok fel én is, arra, hogy megérkeztünk. A nagy büdös semmi közepére. Ellenőrzőm, de valóban ezek azok a koordináták, amiket az ezredes adott meg. Pusztaság, út meg egy lepusztultnak tűnő étkezde.
-Mi a fenét akarhatnak itt....-
Morgom az orrom alatt, majd megpróbálom elérni az ezredest rádión, hátha ő tud többet.
-Nem tudom Fontaine ügynök, hogy mit kereshetnek itt, és azt sem hogy itt vannak-e még....-
A kérdésükre nem válaszolok, nem akarok, most ezekre a hülye álmokra gondolni van jobb dolgom is. Persze az nem jelenti azt, hogy nincs jelentősége, de most úgy sem tudok rájönni.
Ha az ezredes nem jelentkezik, akkor javaslom a többieknek, hogy szálljunk le és nézzünk körül.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kansas Empty Re: Kansas

Témanyitás by Henry White Szer. 25 Szept. 2013, 17:43

Míg a többiek esznek és isznak valamennyit, én nem tudok. Az egész gyomrom görcsben van, és nem sok kell, hogy ne omoljak össze. Érzem. Már csak annyi tartja bennem a lelket, hogy a többiek számítanak ránk.
Egy darabig csak nézek kifelé, a tova tűnő tájat, majd szép lassan elnyom az álom. Egy álom amiben a régen látott fiú jelenik meg újra. Mondani akar valamit, de képtelen vagyok megérteni, akármennyire is próbálom...
Mintha mondani, figyelmeztetni akart volna valamire. Ijedten rázkódok össze és ébredek fel. Megérkeztünk. Lassan összeszedem a dolgaim, veszek magamhoz két tartalék tárat, a speciális tárat kiszedem és élest rakok a pisztolyomba. Két gránátot, egy füst és egy villanót. 
-Csak egy rossz álom volt....-
Válaszolok csendben, nincs erőm magyarázkodni, sem válaszolni a kérdésre, hogy vajon itt vannak-e még. Ahogy leszálltunk, kérdően intek az étkezde felé, hisz más nem nagyon van a közelben.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kansas Empty Re: Kansas

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 28 Szept. 2013, 11:36

3:40.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith (Valentina de Fontaine), Tyler Jackson és Emma Flower White.

A helikopter leszáll nem messze az étkezdétől, és az ügynökök és Elektra-Johnny kiszállhatnak. Johnny halvány mosollyal az arcán bólint Stephanie felé.


Kansas Elektr10 – Nos, ha jól vannak, akkor rendben.

Az épület mögül közben előlép Hadigép is, és az ügynökök felé veszi az irányt.

Kansas Wm10 – Hát itt vannak. Minden rendben? Nem volt gond Elektrával? Lehet, hogy hasznosabb lenne elszállíttatni a Triskelionba, hogy ne terelje el a figyelmünket az akcióról. Nézzék!

Ezzel az ezredes az étkezde mögötti kukákhoz vezeti az ügynököket – és rámutat a köztük vergődő, félig még mindig eszméletlen, vézna kis öregemberre, Cashre.

Kansas Old10

Kansas Wm10 – Csak őt találtam itt, teljesen kiütve. A biztonság kedvéért pumpáltam bele még némi nyugtatót, nehogy átváltozzon. Az X-Mennek se híre, se hamva. Megmondom őszintén, fogalmam sincs, miért hozták ide… Nem kevés energiát és időt áldoztak abba, hogy elhozzák Kolumbiából, és miért? Hogy ledobják Kansasben egy országút széli kis étkezde mellé? Ennek semmi értelme… épp ezért rendeltem ide némi erősítést is. Amikor a legkevésbé számítunk rá, akkor ütjük meg mindig nagyon a bokánkat, ha Kovacsról van szó. Na… Hol hagyták dr. Starkot? Át kéne néznie a páncélomat, Cash rendesen leamortizálta…

_________________
Kansas 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kansas Empty Re: Kansas

Témanyitás by Thorhalla Vas. 29 Szept. 2013, 17:47

Ah tehát mindannyian titkolóztok, és még mondják, hogy nem vagyok rájuk semmilyen befolyással és nem irányítom őket. Persze, pocsékul hazudik mind a két idióta. És végül megvolt Rhodie is, a kérdésre igyekszem válaszolni neki a lehető legjobb színészi tehetségemmel együtt.
- Nem volt vele gond uram, úgy tűnik, hogy egyelőre ugyanaz az érdeke, mint nekünk. Legalább is az aktája és dr. Stark szavai alapján – mondtam.
Elvégre is az egóbajnok azt mondta, hogy olvastuk az aktát, így ezt illett tudni róla, még ha valójában fogalmam sincs róla. A Hulk megvolt még mindig öregember és teljesen kiütve. Mit akarhatott tőle Kovacs? DNS mintát, vagy egyebet is, a tudását, vagy mást? Persze ez a hely csapda is lehet, biztosan az, hiszen mi másért csalt volna minket ide.
- Dr. Stark nem fog idejönni uram – feleltem. – Mr. Jackson megfenyegette és fizikai kontaktusba is keveredett vele, ezek után nem volt hajlandó velünk tartani ide.
Körbenéztem itt a sötétben, hogy lehet-e bármit is látni, valamit, ami miatt ide jöhettek Kovacs-ék, vagy azt, hogy hol lehetnek ők, hol van olyan hely, ahol rejtőzhetnek, vagy megbújhattak egy rajtaütéshez a gyorséttermen felül persze.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kansas Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kansas Empty Re: Kansas

Témanyitás by Tyler Kedd 01 Okt. 2013, 15:04

Az épület mögül lép elő az ezredes, láthatóan jól van. Walteréknak semmi jele egyenlőre. Megkönnyebbülök egy kicsit, majd meghökkenten bámulok Cash-re, akit kidobtak a kukák közé. Mi a francot akarhattak itt, a semmi közepén, egy lepukkant kajáldában. 
-Öhm, Uram azzal lesz egy kis probléma....-
Nos megint leszerepeltem, az egyszer biztos.
-Miután dr. Stark közölte velünk, hogy a társain meghaltak egy bevetés során, érzéketlenül és gunyoros módon, hogy a többit ne említsem, közöltem vele, hogy hova teheti a személyét. De komolyabb atrocitás nem történt, azon kívül, hogy valószínűleg be fog perelni....és nem tartott velünk...sajnálom uram de nem tudtam visszafogni magam...-
Körbe pillantok, majd feszülten és szar hangulatban pillantok az ezredesre.
-Megnézhettem a páncélját uram, talán helyre tudok pofozni egy-két funkciót, de nem ígérek semmit. Sajnálom...-
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kansas Empty Re: Kansas

Témanyitás by Henry White Kedd 01 Okt. 2013, 16:16

Az álom még mindig zavar, és azon gondolkodok, hogy mit mondhatott, mit akart közölni az a fiú. Az ezredes megtalálta Hulkot, de még így is értelmetlen, mi akarhatott itt vele Walter. Semmi nincs itt. Kicsit eltávolodok a többiektől, a páncélokhoz nem értek, és nem akarom újra hallani, hogy mi történt...
Kicsit körbe nézek de semmi nincs itt ami indokolná, miért pont itt dobták ki. Ha látok közelben ablakot az étteremnek akkor, megpróbálok be nézni.
-Nincs semmi itt a közelben, vagy benn az étteremben? Olyasmi amiről a SHIELD tudhat?-
Kérdezem az ezredest majd tovább nézelődök, hátha találok valamit...
Le kell foglalnom magam, bármivel még ha nincs is semmi ami nyomra vezethetne. Egyszerűen le kell foglalnom magam, még ha semmit sem találok...ha már nincs is másom már, csak az hogy csináljak valamit és próbálok nem össze omlani.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kansas Empty Re: Kansas

Témanyitás by Ultimate Guru Pént. 04 Okt. 2013, 21:13

3:45.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith (Valentina de Fontaine), Tyler Jackson és Emma Flower White.

Hadigép figyelmesen végighallgatja az ügynökeit, majd válaszol.

Kansas Wm10 – Amíg Elektra együttműködik, maradhat… de még megfontolom, ne küldjem-e vissza az erősítéssel a Triskelionba. De a fenébe is, Jackson ügynök… Ismeri Starkot, és tudja, milyen a stílusa… Most úgy kell majd visszakönyörögnöm magam a „kegyeibe”, hogy hozza rendbe a páncélt. Nekem sem élvezet ez, elhiheti. Ugyanakkor…

Itt az ezredes pár pillanatra megáll, majd megértőbb hangnemben folytatja.

Kansas Wm10 – Azt azért még belőle se néztem volna ki, hogy akció közben közli Önökkel a hírt. Hozzám is eljutott már az információ a társaikról, de úgy éreztem, várok ezzel, amíg végzünk itt… Ha rosszul döntöttem, elnézésüket kérem. Megértem, ha emiatt így reagált, Jackson ügynök. Folyamatos kapcsolatban vagyok Tony Starkkal és Danvers ezredessel, amint valami újat tudok az esetről, azonnal szólok, rendben? Nagyon… sajnálom. Azt azért megköszönném, ha pár nyugodtabb percet áldozna majd a páncélomra. Nos, ami a helyszínt illeti, White ügynök, idekint csak az országút van, a szemét között pedig semmi, átvizsgáltam. Odabent csak a szakács van, egy kiszolgáló, egy ittasnak tűnő, alvó vendég, valamint még valaki a női mosdóban.

Valóban nem láthat idekint senki semmi érdemlegeset, és bent is csak a Rhodes által említett személyeket a hátsó ablakon át… valamint egy női vendéget, aki épp ekkor ront ki a mosdóból, majd az étkezde másik oldalán hangos robajjal rúgja ki az étterem ajtaját.

Hirtelen mindenki meghallhatja az étkezdével szemben várakozó pilóta ijedt hangját.

– A FENÉBE!!! EZREDES!!! VÉSZHELYZET!!! VÉSZHELYZET!!!

Rhodes azonnal az épület másik oldalához, a bejárathoz siet, és a többiek is követhetik… és épp ekkor lép ki az étkezdéből Zarda, vagyis a rettenetes erejű Hatalom Hercegnő.

Kansas Zarda10 – Hah! Csak nem a S.H.I.E.L.D. jelét látom azon a helikopteren? Tudhatnák, hogy nem igazán kedvelem, ha evés közben zavarnak… vagy ha bármikor zavarnak.


Kansas Navtel10

_________________
Kansas 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kansas Empty Re: Kansas

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 05 Okt. 2013, 10:10

Most komolyan ezek ketten jobban kiakadtak a halálhírünkön, mint mi magunk. Hajasbaba és az indián dínó nem számít. Ők még újak voltak ebben. Csak azt nem értem, hogy minek kellett ennek az idiótának is elmondania ugyanazt, szinte szóról szóra, amit nekem. Szóval már szó szerint néz hülyének mindenkit maga körül. Itt pedig semmi sem volt, szó szerint semmi, aztán mint kiderült mégis. Kezd érdekes lenni az egész, követtem Rhodie-t, amikor visszament előre és egy ismerős személyt pillantottam meg. Ez meg mit keresett itt?! Utoljára kis híján nekem esett, amikor beolvastam neki, hogy nem ő az egyedüli istennő a Különítmény környékén, hanem én is és ezt tiszteletben tarthatná. Már csak egyetlen egy kérdés maradt. Mi a fészkes fenét keres EZ itt?!
- Uram, ő hogy került ide? – kérdeztem meglepetten.
Danvers azt mondta, hogy folyamatosan figyelni fogják, hogy merre megy és mit is tesz, így nem tudtam, hogy mit keres itt. Próbáljuk meg menteni a helyzetet, hogy mit meg nem teszek azért, hogy megkapjam azt a képességet Mephisto-tól.
- Nem önt akartuk zavarni istennő – mondtam. – Inkább szeretnénk a segítségét kérni, amennyiben méltónak érez minket erre – pillantottam Rhodie-ra, majd vissza a nőre. – Bizonyára emlékszik Kovacs-ra, nem látta őt és a társait ezen a helyen?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kansas Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kansas Empty Re: Kansas

Témanyitás by Tyler Hétf. 07 Okt. 2013, 19:21

Remek, ennél szarabb nap sem volt még az életemben. Bólintok az ezredesnek, de nem tudok hozzá látni a páncél javításához, mert vészhelyzet van. Mi ebben az újdonság?!
Hát ez...ő, Zarda, Thor hol a fenében vagy ilyenkor. Nem szereti ha zaklatják evés közben. Hát biztos nem enni jött ide, PONT ide.
Mindenesetre nem szeretném ha magunkra haragítanánk az egyszer biztos. A leglényegesebb kérdést az ügynök feltette, kissé meghajolva üdvözlöm én is Zardát. Nem mintha szeretek hajlongani, de azt hiszem jobb ha nem szemtelenkedek most.
Nem igazán tudok mi mást kérdezhetnék Zardától, így egyenlőre várom mit reagál erre az egy kérdésre. Azt tudom, hogy nagyon nem szeretnék harcba keveredni vele, láttam mit művel a Central Parkban, nem szeretném úgy végezni, mint Loki serege, pépesre vert sárkányok és ilyesmik.
-Úrnő, üdvözletem. Nem akartuk megzavarni, Walter nyomait követtük idáig, esetleg nem látott valami szokatlant a környéken, vagy olyasmit ami megzavarta Önt?-
Kérdezem én is, annyira udvariasan és tisztelettel amennyire csak tudom.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kansas Empty Re: Kansas

Témanyitás by Henry White Hétf. 07 Okt. 2013, 19:33

Csak magamban dühödök fel, ahogy közli velünk, hogy már tudott az egészről, aztán csak tompa beletörődést érzek. Nem Rhodes ezredes tehet róla, csak meg akart kímélni minket. Tyler megjavítaná a páncélt, de hirtelen történik valami.
Indulok a többiek után, aztán megtorpanok és maradok Cash mellett, aki még mindig eszméletlenül fekszik a kukák mellett.
A rádión keresztül hallok mindent amit kell, és Cash-re is figyelnie kell valakinek. Zarda...úgy sem fogja elárulni ha látott is valamit, hacsak az nem lenne kedvére.
Cash mellett állva hallgatom az eseményeket, miközben az étkezdébe is be-be pillantok. Kivel találkozunk még akivel még csak el sem bírunk, nem hogy szembe szálljunk, vagy megtaláljuk Waltert és a többieket. De nem adhatjuk fel csak így. Feszülten hallgatom tovább az elhangzott szavakat....
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kansas Empty Re: Kansas

Témanyitás by Ultimate Guru Hétf. 07 Okt. 2013, 20:06

3:50.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith (Valentina de Fontaine), Tyler Jackson és Emma Flower White.

Hadigép is megretten Zarda láttán, és azonnal a nő és az ügynökök közé áll, védve őket egy esetleges támadástól.

Kansas Wm10 – Zarda… Hercegnő? Lehetetlen, hogyan--

Kansas Zarda10 – A páncélos jobbágy, James Rhodes, igazam van? Tán komolyan azt hitte, hogy a S.H.I.E.L.D. megfigyelhet és nyomon követhet engem? Engem? Az ügynökök, akik úgymond „titokban” szemmel tartottak, már több darabban hevernek szerteszét az országukban. Hajh… Adtam egy esélyt ennek a világnak, bejárva minden zegét-zugát, de sehol nem találok méltó kihívást… Ezek az étkezdék pedig, ahová betérek enni… Hát így kell kiszolgálni egy istennőt?

Szerencsére Stephanie és Tyler szavai láthatóan Zarda ínyére vannak, így a nő egyelőre nem akar megtámadni senkit.

Kansas Zarda10 – Helyesen szóltatok, szolgák. Azt a nőt nem ismerem, de a másik kettő… Tyler Jackson és Emma Flower White. Hát ismét találkozunk! Van bennetek és a társaitokban valami… elszántság, erő, ami tetszik nekem… de messze nem elég, hogy enyhe érdeklődésnél több érzelmet váltson ki belőlem. Kovacsot említettétek? Ha láttam volna, már halott lenne az a nyomorult féreg.

Közben a szemét között Cash egyre hangosabban nyöszörög, ami felkelti Zarda figyelmét.

Kansas Zarda10 – Hát ez? Egy újabb szánalmas, bűzös hajléktalan, melyből oly sokat láttam már ebben a világban?

_________________
Kansas 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kansas Empty Re: Kansas

Témanyitás by Thorhalla Kedd 08 Okt. 2013, 09:59

Még egy istennőt is hülyének néz, komolyan minek mondja el már sorozatban ugyanazt, amit én is? Bizonyára meg sem hallja, amit mondok, akkor pedig majd fülészetre kell elküldeni, vagy pedig valamilyen módon elérni, hogy kirúgják, lassanként nálam is jobban elszállt magától, pedig azt egyvalakinek sikerült eddig elérnie, az pedig Kovacs volt. A páncélos jobbágy, ez tetszett, ha nem lett volna Zarda is ennyire elszállva magától és nem fogta volna fel, hogy mi is vagyok valójában, talán még kedveltem is volna némileg.
- Valentina de Fontaine ügynök vagyok, szolgálatára úrnőm – feleltem.
És Cash felkeltette a figyelmét, mennyire jó lett volna, ha most változik Hulkká, mert legalább némileg méltó harcot kapott volna.
- Nem hajléktalan, őt Kovacs és emberei hozták ide. Valamiért fontos nekik. Az ő nyomukat követtük ide, azért reméltük, hogy ön látta őket Lady Zarda.
Volt egy másik lehetőség, a ruhája furcsább volt, mint máskor. Mi van, ha ez nincs is itt, csak Frost illúziója és játszik az elménkkel? Bár meglett volna képességem, hogy legalább némileg átláthassak rajta, ha valóban csak illúzió ez.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kansas Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kansas Empty Re: Kansas

Témanyitás by Tyler Szer. 09 Okt. 2013, 10:48

Kíváncsi vagyok honnan a bú bánatból került ide, milyen világból. Egyenlőre nem tép minket darabokra, egy pillanatra megfeszülök, ahogy a megfigyelésére küldött ügynökökről beszél, akiket megölt....
Nah ne most nincs itt az ideje, hogy hülyeséget csináljak. Egyenlőre sikerül eléggé megalázkodnunk előtte, hogy elhiggye hogy imádjuk, vagy ilyesmi. Remek és a figyelmét is felkeltettük, ennek aztán nem lehet örülni.
Nem fogja elárulni, hogy mit keres itt, vagy hogy tud-e egyáltalán valamit. Csak az őrült harcokat szereti meg az olyanokat akik valamelyest az ő szintjén vannak.
Cash-re pillantok, majd picit kérdően az ezredesre. Vajon ha harcolna egy jót, akkor talán elárulna valamit nekünk. De eléggé veszélyes, ha ez a kettő elszabadulna, nos így is alig tudtuk elkapni Cash-t.
-Úrnő, ez a férfi valamiért fontos volt Walternak, és ahogy Fontaine ügynök mondta, ő nem egy csavargó.....erősebb, mint amilyennek most tűnik. Engedelmével el is mennénk, és nem zavarnánk tovább a jelenlétünkkel....-
Nem fog elárulni semmit, és nem jutunk előre. Cash is egyre jobban nyöszörög nem hiányzik hogy megint átváltozzon.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kansas Empty Re: Kansas

Témanyitás by Henry White Szer. 09 Okt. 2013, 11:45

Továbbra is csendben, feszülten hallgatom Zardát és a többieket. Méltó kihívást keres, Cash talán megadhatná neki a dolgot. Persze eszetlenség lenne össze ereszteni őket.
Láthatóan nem tud semmiről, bár Zardáról nem lehet leolvasni, hogy éppen mire gondol, a harcon kívül.
Nem úgy tűnik, hogy tud valamit, vagy ha igen nem akarja elárulni. Megtámadni őrültség lenne, ha nem akarja nem vehetjük rá, hogy beszéljen. Őt semmi képen sem.
Összerezzenek, Cash egyre jobban kezd mocorogni és nyöszörögni.
-Rhodes ezredes, nem kéne egy újabb adag nyugtatót beadni neki....mielőtt ismét átváltozik?-
Kérdezem aggódva, közben Tyler érdekes pillantásokat vet Cash-re. A környéken nincs semmi, Zarda nem fog elárulni semmit, Cash-t pedig veszélyes itt tartani.
-Uram addig kellene biztonságba helyeznünk Cash-t, amíg képesek vagyunk rá....-
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kansas Empty Re: Kansas

Témanyitás by Ultimate Guru Csüt. 10 Okt. 2013, 20:42

3:55.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith (Valentina de Fontaine), Tyler Jackson és Emma Flower White.

Zarda unottan pillant Cash irányába.

Kansas Zarda10 – Kovacsék? Ide? Mi célból? Pfheh… Akárhogy is, nem láttam őket, bár nem is azzal foglalkoztam, hogy azt figyeljem, mi zajlik éjnek idején ebben a koszfészekben. Megéheztem, megszomjaztam, hát betértem ebbe az étkezdének nevezett lepratelepbe. Nehezemre esik elhinni, hogy ez az ocsmány vénember erősebb, mint amilyennek látszik…

Közben Hadigép Emmára pillant.

Kansas Wm10 – Nyugtatót? Rengeteget kapott, ennél több már veszélyes lehet… de talán igaza van, White ügynök. Ami pedig a biztonságba helyezést illeti… végre itt az erősítés, amit kértem a központtól.

És valóban: már innen is látni és hallani a S.H.I.E.L.D.-helikoptereket, amelyek nagy sebességgel közelednek az étkezde felé.

Kansas Zarda10 – Ne nevettessen, Rhodes! Tényleg ennyi emberét iderendeli egy öreg, aszott, szánalmas--

Ebben a pillanatban egy szemeteskuka repül Zardának, de olyan erővel, hogy a Hercegnő szava azonnal megakad, és még hátra is esik tőle.

Kansas Wm10 – Lehetetlen… Ennyi nyugtatóval… De Fontaine ügynök! Jackson ügynök! White ügynök! A helikopterbe! Visszavonulunk!

Cash hatalmas üvöltéssel áll fel, és másodpercről másodpercre nő a mérete, az izmai, a dühe…

Kansas Hulk11 – RRRRÁÁÁÁÁRRRRHHHH!!!

… de láthatóan most intelligenciának nyoma sincs benne. Akár a Banner-féle szürke Hulk, úgy tombol most Cash is eszét vesztve.


Kansas 0123

_________________
Kansas 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kansas Empty Re: Kansas

Témanyitás by Thorhalla Pént. 11 Okt. 2013, 10:16

És megint elismétli, így lenne egyszer telitalálatom a skandináv lottón, ahogyan ezt megéreztem. De a nő még nem támadott meg minket, pedig egyszer szívem szerint úgy megaláztam volna valamilyen módon. De ez most elmaradt. Cash pedig ébredezett és pillanatokkal később neki is vágott egy kukát a nőnek, aki még el is esett. Nos ebből most lesz egy gyönyörű harc és káosz itt, ahogyan mindent tönkretesznek és szétvernek ezen a helyen. Rhodie nem értette, hogy mindez miként történhetett meg, én tudtam, vagyis volt egy érzésem. Telepátiával könnyű ezt elérni, azt hiszem, hogy itt volt a közelben Frost, és akkor Kovacs is valószínűleg. Persze mindezt nem mondhattam ki hangosan, mert honnan is lenen szabadna tudnom egyszerű ügynökként arról, hogy a telepaták miként is működnek, rajtam kívül a csapatban ilyesmit senki sem tudott és én is csak onnan, hogy kitapasztaltam a saját erőmből.
Fegyveremet felemeltem és elkezdtem hátrálni a parancsnak megfelelően a helikopter felé, a katonai szokásoknak megfelelően Cash-en tartva a fegyvert. Ha pedig úgy dönt, hogy felénk fordul és minket is próbál támadni, akkor igyekszem a lehető leghamarabb kitérni előle és valamilyen fedezékbe jutni, hogy ne engem próbáljon lezúzni utána. Hanem lehetőleg Zardát, aki remélhetőleg eddigre neki is megy majd.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kansas Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kansas Empty Re: Kansas

Témanyitás by Tyler Szomb. 12 Okt. 2013, 20:22

Zarda persze, nem tud semmit, nem látott semmit, és egyáltalán azt sem tudja mit keres itt. Egy ilyen öntelt nő, mint ő, nem hiszem, hogy egy ilyen helyen ülne le enni. Érzéseim szerint hazudik, mint a vízfolyás. A gondolat menetemet a helikopterek és Hulk kukahajigálása szakítja meg. Naná, hogy ennyi nyugtató sem elég neki.
Mindenesetre elég furcsa, hogy az előbb még nyöszörögve fetreng, most meg Zardába kukázza a szót...
Helyes tűnjünk el innen amíg lehet, én is elkezdek hátrálni a többiek után. Az intelligens Hulkot sem tudtuk egy könnyen megállítani, de egy agyatlant még nehezebb. Remélem a szart is kiverik egymásból. Óvatosan lassan hátrálok a helikopterhez, nehogy felhívjam magamra a figyelmet, remélhetőleg Zardával fog foglalkozni vagy fordítva. Ahogy elnézem nem vette jó néven, hogy kukákat hajigálnak hozzá.
Az egyetlen ami még mindig zavar, hogy gőzünk sincs hogy Walterék mit csináltak itt, vagy mit kerestek itt....
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kansas Empty Re: Kansas

Témanyitás by Henry White Szomb. 12 Okt. 2013, 20:32

Zarda nem akarja elhinni, amit állítunk, de nem kell sokat várnia, hogy tapasztalja is. Ahogy hozzávágja a szemetest, azonnal reflexből és ijedten hátralépek párat. Az ezredes szerint pedig még meg is ölhette volna egy újabb adag nyugtató. Láthatóan nem használt, vagy nem kapott eleget. Esetleg a regenerációja már hatástalanította is.
Tombolva át alakul, és mindenki tudja, hogy azonnal egymásnak fognak esni. A parancsra óvatosan, de amilyen gyorsan csak tudok hátrálok a helikopter felé.
-Uram, mi lesz a civilekkel?-
Kérdezem, az étkezde felé pillantva, ha ketten egymásnak ugranak, nem fogják nézni ki kerül közéjük és ezeknek az embereknek aztán tényleg semmi közük az egészhez. Ha Hulk vagy esetleg a csapásaik során mi, vagy az étkezdében lévő emberek veszélybe kerülnének, akkor megpróbálom a képességemmel elterelni kettejük figyelmét, ha egyáltalán használ ilyen állapotban Hulkon az erőm, és Zardára sem hiszem, hogy hatna, de ha a bentiek élete függ tőle, akkor meg kell próbálnom.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kansas Empty Re: Kansas

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 13 Okt. 2013, 13:31

4:00.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith (Valentina de Fontaine), Tyler Jackson és Emma Flower White.

A pilóta már be is ugrott a helikopterbe, hogy felkészüljön a felszállásra, míg Hadigép, reagálva Emma kérdésére, azonnal beront az étkezdébe, és a bent lévőkkel a karjai között repül ki.

Ezalatt a pilóta már nagyon türelmetlen.

– Gyorsan! Beszállni, amíg nem--

De a mondatot nem fejezheti be: Hulk egy dühös ugrással azonnal a helikopter tetején terem, és a propeller darabokra törik a testének ütközve, majd a hatalmas monstrum pár ütéssel romhalmazt csinál a járműből.

Kansas Zarda10 – Hah! Végre egy érdekes kihívás!

Zarda őrült vigyorral az arcán kel fel, majd azonnal nekiugrik Cashnek.

Kansas 0125

Így a két emberfeletti lény most lefoglalja egymást, Hadigép pedig az ügynökeihez és Elektra-Johnnyhoz szól, miközben a háta mögé rejtve védelmezi a civileket.

Kansas Wm10 – Vissza! Ide hozzám, most!

Hirtelen azonban ismerős, gőgös hang szólal meg mindenki adóvevőjéből: dr. Gregory Stark.

Kansas Greg10 – Rhodes ezredes… Távolról rácsatlakoztam a páncélja rendszereire, és úgy látom, kissé kínos helyzetbe keveredtek. Szívesen felajánlanám a segítségemet… amennyiben Jackson ügynök is úgy gondolja, és elnézést kér a korábbiak miatt.

Rhodes Tylerre pillant…

_________________
Kansas 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kansas Empty Re: Kansas

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 14 Okt. 2013, 10:25

Ahogyan jött a parancs, hogy vissza a géphez úgy múlt el az egész, révén az egészből nem maradt semmi sem, de legalább Zarda és Chash lefoglalta magát. Mennyire könnyű lett volna mindkettőt földre vinni, ha megfelelő fegyverzetem lett volna, de hát erről ennyit, mindezt nem tudom megtenni jelenleg. A civilek kint és hamarosan még az az öntelt barom Stark is bejelentkezett. Nah lássuk, hogy mennyire képes Tyler benyalni neki, én nemes egyszerűséggel elküldeném a fenébe, de Tyler elméletileg jófiú, így máris roppant kíváncsian várom, hogy mit is fog mondani. De ettő lfüggetlenül, ha Stark helyében lennék én még mindig beperelném és a gatyájáig megkopasztanám a sztárügyvédeimmel és egy életre tönkretenném. Talán még az öngyilkosságba is belehajszolnám, de ez már nem Stark profilja, csak a többi része. Ha megérkeztem vissza végül Rhodie-hoz, akkor körbenézek, hogy merre ki lehet, hogy merre rejtőzhetnek Kovacs-ék.
- Amennyit tudok a telepátiáról uram, a képzéseknek hála Frost miatt, de úgy tudom, hogy ő képes lehetett mentálisan hatni Cash-re, hogy az dühöngő üzemmódba kapcsoljon a nyugtatók ellenére. Nem tudja végigszkennelni a környéket a páncéllal, hogy merre lehetnek életjelek?
Hátha beválik, ilyen zseniális ötleteim pedig csak nekem lehetnek. Milyen jó, hogy telepata vagyok és rátudom fogni az esetleges különleges felkészítésre, ha már telepata az ellenfelünk.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kansas Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kansas Empty Re: Kansas

Témanyitás by Tyler Hétf. 14 Okt. 2013, 10:54

Jó vicc gyorsan beszállni, az csinálnám, de Hulk konzervet csinál a helikopterből, a pilótával együtt. Rhodes ezredes a civilleket menti ki, majd futva én is csatlakozom hozzá. Sajnos nem látok semmit, legalábbis nem olyan messze, hogy biztonságba teleportálhassam az embereket. 
Rohadt, szemét gennyláda. Lehet hogy most megkapja amit akar, de ha mégegyszer találkozok vele élőben, beverem a pofáját és nem fog érdekelni, hogy ha tönkre is tesz.
-Elnézést kérek az előbbiért Dr. Stark, de a hír amit közölt, teljesen kiborított és elvesztettem a fejem...-
És ha nem hozza rendbe a páncélt, akkor beverem az orrát. Nem alázkodnék meg, de ezzel a két örjöngő állattal és a civilekkel a hátunk mögöt nem nagyon van más választásom.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kansas Empty Re: Kansas

Témanyitás by Henry White Hétf. 14 Okt. 2013, 11:50

Újabb értelmetlen halál, Hulk a helikopterre ugrik és megtámadja azt, majd Zarda is a vártnak megfelelően nekiugrik. Az ezredes kimenekíti az embereket az étkezdéből. Futva kikerülve az esetleg felém mozduló párost, az ezredeshez csatlakozok. 
Fontaine ügynök egy érdekes ötlettel áll elő, ami talán igaz is lehet. Emma képes lehet erre, és természetesen arra is, hogy eltüntesse magukat előlünk, hogy ne érzékeljük őket. De miért lennének itt, ha Cash-el már végeztek, vagy arra akarták felhasználni, hogy végezzenek velünk?
Nem tudom, soha nem leszek annyira rafinált mint ők, nem is fogok tudni előttük járni soha. Tyler kellemetlenül kér elnézést Dr. Starktól, ennek a férfinak van bőr a képén. Életek forognak veszélyben és képes megzsarolni, hogy kérjen bocsánatot. Szemét egy alak. Közben végig a harcoló párost tartom szemmel, hogy ha kell időben eltudjunk tűnni az útjúkból.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kansas Empty Re: Kansas

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.