Kolumbia

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Kolumbia - Page 3 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Ultimate Guru Hétf. 19 Aug. 2013, 17:08

22:30.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith (Valentina de Fontaine), Tyler Jackson és Emma Flower White.

Emma átnyújtja a vizet Stephanie-nak, majd kivetülésekkel zavarja össze Hulkot és Elektrát. Cash emberei tüzelésre készülnének, de Tyler semlegesíti őket, ahogy egy-egy közeli tárgyra cseréli ki mindet. A két ügynöknek hála teljes lesz a káosz, és elég időt nyernek az Őrök érkezéséig…

… amelyek ekkor bukkannak fel az égen. Három könyörtelen óriásrobot, amelyek bemérik a célpontokat: Tyrone Casht és csatlósait.

Kolumbia - Page 3 Sentin10

Hadigép azonnal felkapja Tylert, Emmát és Stephanie-t, és arrébb repül velük, míg az Őrök kezeiből gyilkos sugarak csapnak elő, és szinte semmi perc alatt végeznek Cash fegyvereseivel, akik élve égnek el.

Hulk irgalmatlan dühvel ordít fel, és egy hatalmas ugrással az egyik terepjárója mellé kerül, amelyet felkap, majd egy újabb ugrással az egyik Őr fejébe vágja azt teljes erejével.

Kolumbia - Page 3 Cash10

A robot tehetetlenül, szétzúzva zuhan a földre, míg a másik két Őr figyelme Cashre terelődik. Elektra ezalatt odalent csak próbál életben maradni, és fedezéket keresni.

_________________
Kolumbia - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 3 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Tyler Kedd 20 Aug. 2013, 09:03

-Ezt nektek....-
Vigyorgok a katonákra, persze ez sem túl pozitív, mert ezzel sem haladunk előre, de legalább le tudom vezetni a frusztrációmat. Öröm nézni ahogy Cash meg a bérgyilkos nője révetegen állnak és lesnek ki a fejükből, hála Emmának. Én meg elszórakozok a katonákkal, míg a három Őr végre berepül a képbe és máris megszórják őket némi lézershow keretében. Hullanak is, mint a legyek.
Minket meg Rhodes kap fel, a szemem sarkából látom, ahogy Elektra lenn próbál meg fedezékbe vonulni, mint egy amatőr, úgy mozog ennél még én is jobban csinálom.
-Ez most komoly?!-
Az Őrt úgy veri szét, mint egy halom rozsdás vasat. Nagyon remek.
-Mondja ezredes, hogy a másik kettőnek van valami hatásos fegyvere Cash ellen....-
Tehetetlenül nézem a dolgot, legfeljebb leadhatok pár lövést, persze inkább nem mert csak magunkra vonnám a figyelmét. Ne merek cselekedni, és nem is nagyon tudok, legfeljebb annyit, hogy ha ránk támadna akkor mindig az Őrök közelébe teleportálom.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 3 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Henry White Kedd 20 Aug. 2013, 09:18

Nem hezitálok, ahogy odaadom a vizet és felsegítem Fontaine ügynököt máris megbénítom azt a kettőt, míg Tyler összezavarja a maradék katonát. 
Így feltudjuk tartani őket, míg a robotok ideérnek, akik azonnal támadásba lendülnek. Rhodes ezredes kap fel minket, míg a többi katona élve ég el. Egy kicsit sajnálom őket, de ezt ők választották maguknak, és Cash felelős a halálukért.
Elektra furcsa viselkedése még mindig zavaró a számomra, mintha percekkel korábban egy másik ember lett volna, mint most.
Hulk szinte azonnal működésképtelenné teszi az egyiket, míg a másik kettő végre ráfigyel. De még így is kétséges, hogy elbírnak vele. Szinte sérthetetlen....
Megpróbálok besegíteni az Őröknek és kivetülésekkel megzavarni Cash-t, míg az Őrök elintézik valahogy.
-Fe tudják az Őrszemek erősíteni a másodlagos mutációm, esetleg próbálkozhatnának hangfegyverrel, míg szét nem lapítják őket...-
Javaslom az ezredesnek, miközben folytatom a kivetülések gyártását.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 3 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Thorhalla Kedd 20 Aug. 2013, 12:58

Zavartan bólintottam Emma-nak, hogy csak pár perc, valóságban egy pillanat sem. Elfogadtam a kezét, hogy felsegítsen, majd mire sikerült volna „felfognom”, hogy mi történik a megjátszott lassúsággal az ájulás után már itt voltak a vasak és mi a levegőben. Belül kitörő örömmel és gyönyörűséggel néztem, ahogyan a katonák halálra égnek szépen lassan, nagy fájdalmak közepette, ez volt az igazi káosz, ahogyan én szerettem. Az egyetlen dolog, ami miatt köszönetet mondhattam az apámnak, hogy tőle örököltem. Ez. A káosz és halál imádata. Sokáig próbáltam elnyomni és tagadni, de mostanra beláttam, hogy felesleges és az egész gyönyörű! És még mindig mi maradtunk alul, mert Cash győzelemre állt. Komolyan, ha meglettek volna a képességeim, akkor már régen vége lett volna, de ugyebár ebben a testben semmi olyat nem tehettem, ami arra utalna, hogy én vagyok. Így szenvedjenek csak a többiek. És Emma tovább játssza az ostoba szajhát, mint akinek semmi esze nincs.
- Az őrszemek nem továbbítók és átjátszók– mondtam lassan. – Ezek mutánsképességet blokkolnak, nem erősítik azok hatását, ha így lenne, ki kéne őket dobni…
Most komolyan mit várt, nem majd mikrofont és hozzá erősített hangfalakat hozunk csak az ő kedvéért. Egoistább, mint hittem, vagy pedig tényleg csak ennyire buta. Inkább a buta, nem törtem magam kellően ahhoz, hogy elüldözzem. És kivetülés, kivetülés hátán, bravó! Az öngyilkosság legjobb módszere, túlhasználni a képességeket, újra! Hát soha sem tanul egyik barom sem ezekből? Úgy tűnt nem…
- Ne merítse ki magát ügynök, szerintem átlát a próbálkozásain… - javasoltam a lehető legkedvesebben, még mindig kissé ízesen beszélve az „ájulástól”.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kolumbia - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 3 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Ultimate Guru Kedd 20 Aug. 2013, 14:12

22:35.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith (Valentina de Fontaine), Tyler Jackson és Emma Flower White.

Rhodes megrázza a fejét Tyler kérdésére.

Kolumbia - Page 3 Wm10 – Mindhárom Őr csak a szokásos arzenállal rendelkezik… Kábítósugarak, lézerek, plazmasugarak, meg persze a hatalmas erejük. Egy-egy sugárral elvileg képesek hamuvá égetni bárkit…

Ahogy ezt kimondja, az egyik Őr eltalálja egy ilyen sugárral Hulkot, akinek a sugártól csak a ruhája ég el, a bőre épp hogy megpörkölődik.

Kolumbia - Page 3 Wm10 – Elvileg.

Emma kivetülései ismét összezavarják ugyan Casht, de fizikailag nem sok kár éri, hiába hadonászik össze-vissza, és hiába sorozza őt a másik két Őr.

Kolumbia - Page 3 Wm10 – Hangfegyver, White ügynök? Egy próbát megérhet, bár de Fontaine ügynöknek is igaza van… Igen, várjunk, talán már ez is be van építve az Őrökbe!

Ezzel Hadigép az adóvevőjén keresztül hangparancsokat ad a robotoknak, amelyek ezt követően a tenyerükből kezdenek hanghullámokat lőni Hulk felé – nem túl nagy sikerrel. Így hátraszorítják az óriást, de Cash továbbra is talpon van.

Kolumbia - Page 3 Wm10 – A fenébe! Hogyan lehetne semlegesíteni egy rohadt Hulkot?!

Ekkor az ügynökök mellett Elektra bújik elő a bokrok közül, feltartott kezekkel. Hadigép azonnal ráfogja a páncélja fegyvereit, de a nő felkiált.


Kolumbia - Page 3 Elektr10 – Ne, ne, ne! Ne! Megadom magam, én… segíteni akarok, igen! Szívesen segítek, átállok maguk mellé, ha így megbocsátást nyerhetek. Csak parancsokat teljesítettem, uram!

_________________
Kolumbia - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 3 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Thorhalla Kedd 20 Aug. 2013, 14:53

Bárkit, egy Hulkot kivéve, nem hiszem el, hogy Stark nem épített páncélt Hulkok ellen, vagy nem tervezett efféle dolgot, de láthatóan nem így történt. Ha visszajutottam a testembe teszek róla, hogy mindez eszébe jusson. És mit gondoltam egyik sem volt túl sikeresem. Sem a hangok, se egyéb. Johnny felbukkanásával mit sem törődtem, inkább a kérdésre koncentráltam, amit Rhodie feltett. A kérdések után a homlokomat fogtam meg egy pillanatra, majd a halántékaimat masszíroztam meg, mintha gyorsítani akarnám a gondolkodásomat, és a kábultásgot eltűnteteni.
- Lenyugtatni? – kérdeztem, még mindig kissé lassan beszéltem, de már reálisan jobban, mintha tényleg kezdenék magamhoz térni. – Gázzal, vagy hasonlóval, telepata, de az nincs itt. Esetleg, ha nem akarunk finomkodni uram… kellene olyan jó lövész, mint „Hawkguy” és „Hawkgirl”, avagy Miller a Különítményből… kilőni a szemét. Esetleg egy mesterlövész, de olyanunk nincs. Esetleg ön uram ezt megtudná tenni. A szemének csak nincs védelme, lágy szövet és mögötte üresség a koponyáig. De ehhez tiszta cél kell és nem hadonászás azok az izék ellen…
Nem mondhatom ki, hogy kivetülés, mert elvileg nem tudom, hogy így hívja őket. Így ez elég volt. reméltem, hogy ért ebből és nem próbálkozik egyik idióta sem a képességeik használatával, ahelyett, hogy gondolkodnának. Hihetetlen, hogy ezt nem volt képes Miller egyáltalán beléjük verni az évek alatt, hogy képesség csak akkor, ha muszáj, más különben beleájul az ember és belehal, ha éppen túlfeszítette a határait. Ezért is voltam én a legjobb a csapatban.
- Elektra magára vonhatná a figyelmet, úgyis Cash embere, nem igaz? Őt csak nem támadja meg és addig önnek tiszta célpontja lenne. Jobb tervem nincs uram.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kolumbia - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 3 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Tyler Szer. 21 Aug. 2013, 12:18

-Igen, bárkit....-
Morgom az orrom alá, ahogy Cashről is csak a ruhát pörköli le a lézer, és még dühösebben püföli őket.
-Ötletnek jó...csak elég közel kell jutnia ehhez a baromhoz.....-
Válaszolok Fontaine ügynöknek, miközben Hulkot lesem, és jár az agyam mit tehetnénk. Elviekben elég jó mesterlövész vagyok, felszerelésem ugyan nincs hozzá...
-Megbocsájtást?! Miután megölte az embereinket....-
Kiálltok a nőre dühösen, ahogy megjelenik mellettünk és kezdek hajlani afféle, hogy használjuk csalinak....hátha Cash kilapítaná.
-Esetleg mikor nem számít rá, kicserélhettem kettejüket, Elektrát, Önre ezredes és tiszta célpontja lenne...és a lövés után lenne elég időnk, míg felgyógyul, arra hogy biztonságos helyre vigyük, ahonnan nem tud kitörni....-


A hozzászólást Tyler összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 21 Aug. 2013, 12:38-kor.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 3 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Henry White Szer. 21 Aug. 2013, 12:29

Úgy tűnik semmi nem hat rá, még a hangfegyver sem, pedig talán elbódíthatnám és lenne alkalmunk le csapni rá. De valószínűsíthető, hogy a sikolyom sem használ, ahogy a kivetüléseim sem. Abba is hagyom a létrehozásukat, igaz még bírnám elég sokáig.
Fontaine ügynök elő áll egy ötlettel, de megölni....úgy sem tudnánk. Elviekben ha sikerül Fontaine terve, és sikerül eltalálni, időbe telik míg regenerálódik, így el tudnánk kapni.
-Esetleg a kivetüléseimmel össze tudom zavarni, ha szükséges, ha rátámadna Elektrára, így elég idő lenne a teleportálásra, és a lövésre ezredes....-
Vázolom fel az ötletem, de tudom, hogy eléggé bizonytalan, úgy hogy várom a döntést mit is csináljunk.
-Így, hogy ketten is feltudjuk tartani valamennyire, esélyesebb az a lövés....-
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 3 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 24 Aug. 2013, 14:09

22:40.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith (Valentina de Fontaine), Tyler Jackson és Emma Flower White.

Hadigép érdeklődve hallgatja Stephanie-t.

Kolumbia - Page 3 Wm10 – Tetszik a gondolatmenete, de Fontaine ügynök. És ugyan valóban nem vagyok egy Barton vagy Lyesmith, azért a páncélom célzórendszerével el tudom találni Cash szemét. Menni fog. Jackson ügynök, nekem sincs ínyemre ez az egész ezzel a nővel, de jelen pillanatban nincs több esélyünk. Nem akarok még egy Őrt veszíteni. Viszont a csere… Igen, akkor biztosan nem tévesztek célt. Jól van, Jackson ügynök, készüljön a cserére. White ügynök, a maga opciója lesz a B-terv – amennyiben nem sikerül szemen lőnöm, azonnal zavarja össze, ahogy tudja.

Ezzel Rhodes Elektrára teszi a kezét, akinek még szóhoz jutni sincs ideje, és odahajítja Hulk mellé. Közben újabb parancsot küld az Őrök felé, hogy ideiglenesen ne lőjenek.


Kolumbia - Page 3 Elektr10 – A rohadt… Muszáj volt ekkora erővel ide… Ó. Mr. Cash.

Kolumbia - Page 3 Hulk11 – Hrrr… He? Elektra? Még élsz? Hehe… Tényleg nem vagy semmi… Leszedem azt a két maradék Transformert, aztán--

Kolumbia - Page 3 Elektr10 – Nem! Nem, öhm… Várjon egy percet, uram!

Elektra egyenesen Cash elé áll, egészen közel hozzá, ami meglepi a férfit, és pár másodpercre tényleg megáll, hogy meghallgassa, mit akar a bérgyilkosa…

_________________
Kolumbia - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 3 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 24 Aug. 2013, 14:42

Persze, hogy nem vagy egyikünk sem, mi utánozhatatlanok és pótolhatatlanok vagyunk Clintttel. És jelen pillanatban mind a ketten halottak! Bár ironikus, hogy mindketten megkapjuk ezzel, amire vártunk, csak én éppen a rossz túlvilággal. Azt had ne én találjam már ki, hogy miként jutunk oda a baromhoz olyan közel, hogy ezt végre lehessen hajtani. én épp még kába vagyok az „ájulásom” után, örüljetek, hogy ennyit elmondtam és nem hagytam, hogy mind itt vesszetek. A gond az, hogy akkor én is itt veszek és Valhalla soha sem lesz elérhető számomra. Örüljetek, hogy legalább ennyiben egyezik jelenleg az érdekünk. És most még én nem is lőhettem, mert akkor lebuktatom magam, hogy innen egy pisztollyal kilövöm a szemét, pedig menne, még így is, úgy, hogy nem vonjuk el a figyelmét, de az enyhe túlzás lenne már. De megvolt legalább összetették, hogy Johnny-t pakoljuk ki neki, Cash-nek, hogy majd kicserélve őt és Rhodie-t közvetlen közelről lőjük szembe az alakot. Lassan, még mindig kissé zavartan, de már valamivel éberebben öntöttem le magamat a kulaccsal, a fejemet, hogy felébredjek. Majd figyeltem kótyagosan, hogy kihajítják Elektra bőrében őt a felettese felé, és még úgy is tűnt, hogy sikerült is magára vonnia a figyelmét. Most már csak a két balféken múlt és Rhodie-n persze, hogy mennyire sikerül, amit kell. Ha nem, akkor futhatunk az életünkért.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kolumbia - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 3 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Tyler Szomb. 24 Aug. 2013, 19:41

Még jó, hogy az ezredesnek sem tetszik, hogy lemészárolta az embereinket ez a nő. Csak sikerül összehoznunk egy tervet, Elektra pedig szépen repül.
-Ha sikerül leteríteni Cash-t, bénítsd meg Elektrát...-
Szólók Emmának, miközben várom a pillanatot, a teleportálásra. Még nem....most, ahogy megfordul és az Őrök püfölése helyett a nőre koncentrál, azonnal kicserélem kettejüket. Az időzítésnek jónak kell lennie, és Cash sem ismeri a képességemet, így még a meglepetés ereje is velünk van. Feszülten várom a lövést, ami remélhetőleg sikerülni fog....
Ha nem, nos nem tudom mit tehetnék a visszavonuláson kívül, ezen felül felkészülök, hogy ha kell el teleportáljam Rhodes ezredest ha veszélybe kerülne. 
Így is sokat időztünk itt, és túl sokan haltak meg emiatt a barom miatt. Remélem megér elkapni, és okozunk Walternek elég kárt...elég kárt ahhoz, hogy ennyi ember meghaljon érte...miket beszélek, semmi nem ér meg ennyit...
A szemem nem veszem le a jelenetről, nehogy lekéssem, ha mentő akcióra kerül a sor.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 3 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Henry White Szomb. 24 Aug. 2013, 19:53

Elég veszélyes terv, ha csak egy kicsit is csúszik az időzítés, Rhodes ezredes nem fogja túl élni. Bólintok az ezredesnek, majd Elektára pillantok. Valami nincs rendben vele. Nem olyan mikor ránk támadt a fáknál. Mintha zavart lenne, és az a ridegség,ami mutatja hogy  minden pillanatban kész a gyilkolásra eltűnt.
Ráadásul rögtön a megbízója ellen fordult. Furcsa, nagyon is, de most félre kell dobnom ezt. Az ezredes egyszerű módját választja az oda juttatásának. A nő pedig pont leköti a figyelmét annyi időre, hogy Tyler cselekedjen.
Megfeszülve várok, ha nem sikerül, akkor azonnal összezavarom Tyron-t, hogy az ezredes el tudjon menekülni. Ha nem sikerül, talán még a szirén képességemmel, letudnám bénítani, de nem biztos, hogy hatna rá. Ennek az alkalomnak kell összejönnie, mert bárhonnan nézem, nem lesz ennél több esélyünk.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 3 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 25 Aug. 2013, 15:22

22:45.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith (Valentina de Fontaine), Tyler Jackson és Emma Flower White.

Tyler sikeresen cseréli ki Elektrát és Hadigépet, és Rhodes egyetlen pillanatig sem habozik: tökéletes célzással találja telibe Hulk jobb szemét.

Kolumbia - Page 3 Hulk11 – ÁÁÁRRGHH!!!

Cash felordít fájdalmában, de egy másodperccel később már össze is esik. Ilyen fájdalmas csapás ilyen közelről ilyen védetlen testrészre – ez még neki is sok volt. Az óriás eszméletét veszti.

Kolumbia - Page 3 Wm10 – Uh… Kombináltam egy kis kábítósugárral a lövedéket… de bejött. De Fontaine ügynök, Jackson ügynök, White ügynök, ide! Maga pedig még levegőt se vegyen az engedélyem nélkül, világos?

Az utolsó mondatát Rhodes Elektrának címezte, aki zavarodottan bólogat, és próbál nem túl gyanúsan Stephanie közelében maradni. Az Őrök közben leszállnak az ájult Hulk mellé…

… aki lassan, de biztosan egyre kisebb és kisebb lesz… míg pár pillanat múlva már csak egy kopasz, vézna öregember nyöszörög ott, ahol korábban Cash feküdt.


Kolumbia - Page 3 Old10

_________________
Kolumbia - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 3 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 26 Aug. 2013, 09:48

Majdnem felnevettem, de végül ez csak köhögés lett szerencsére. Milyen aranyos, hogy egy ezredes jelenlétében Tyler kezd parancsokat osztogatni. Komolyan mondom kezdem azt hinni, hogy az én istenkomplexusom, de még Kovacsé sincs sehol ehhez az idiótához képest. Mit hisz, hogy ő a megváltó, vagy ő az ezredes, aki parancsokat osztogathat ezen a helyen? Én mindig tudom legalább, hogy ki adja ezeket, más kérdés az, hogy egyáltalán nem érdekel. De ez?! Hihetetlen. Előre néztem és hamarosan meghallottam a lövés hangját, majd az üvöltést és a nagydarab Hulk el is dőlt. Ahogyan érkezett a parancs elindultam előre, kissé még szédölögve, mintha részeg lennék, de végül csak odaértem. A kissé összemenő alakra néztem és még engem is sikerült meglepnie, hogy egy öregember volt. És akkor most jöhet a következő színjáték. Legalább ennek a libának legyenek érzései, ha már láthatóan a máskor emberi életekért sipákoló Tyler és Emma magára sem vette, hogy legalább egy tucat embert megöltek itt, akik a SHIELD-et szolgálták.
- U… uram… szeretném kivenni a mai nap hátra levő részét – mondtam síráshoz közeli állapotban. – A társam öngyilkos lett… a másikat megölték, ahogyan a többieket is… mindet ismertem. Nekem… nekem ez sok volt mára.
És ez egy normális reakció volt az akció után, de nem pedig az, amit mások előadtak. Az, hogy engem nem érdekelnek azok a nyomorultak egy dolog, de én utálom az embereket és szeretem nézni a halált. De ők ketten? Mikor lettek olyanok, mint én? Lehet, hogy többet kellene foglalkoznom a társaim lelkivilágával legalább ránézésre, mint tettem az elmúlt hónapokban.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kolumbia - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 3 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Tyler Hétf. 26 Aug. 2013, 15:47

Örömmel hallom, ahogy Cash felordít. Egy Hulknak is árt néha napján ha csöppet szemen lövik. Ráadásul el is lett kábítva. Egy kicsit fellélegeztem végre. Ártalmatlanítva lett és vége a veszélynek.
Sokkal jobban is mehetett volna, szinte az összes emberünk meghalt.
Megyek a többiek után, Fontaine ügynök meg szédelegve, láthatóan rossz bőrben, kéri ki a hátra lévő napot. Egyetértenék, de van még mit csinálni.
-Uram, el kell vinnünk az emberek testét....túl sokan haltak meg emiatt a barom miatt...és azt a nőt is le kéne tartóztatni, amíg el nem menekül. Felelnie kell azért amit tett...-
A nő csak zavartan kódorog körülöttünk, nem tűnik veszélyesnek mégis mindenkit megölt a Kúriánál. Legszívesebben már rátámadtam volna, de nem ez volt a feladat, és már a halott katonákon sem tudunk segíteni.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 3 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Henry White Hétf. 26 Aug. 2013, 16:05

Az előbb még Hulkként őrjöngő öregemberre nézek. Szánalmas, hogy csak azért mert Hulk-képességei lettek, ilyenné vált. Az erő sok mindenki eszét elveszi úgy látom. Túl sokan vesztek oda, ezért az egy emberért.
Vajon Walter mit akarhat tőle? Ez még mindig nem derült ki, és lehet nem is fog, hacsak ő vagy valamelyik csatlósa fel nem bukkan itt.
-Ezredes, nem tudom észrevette-e, de Elektrával nincs minden rendben. Valahogy más, furcsán viselkedik, egyáltalán nem úgy mikor megtámadott minket...-
Lehet csak nekem tűnt fel, vagy túlzottan óvatos lennék, de itt, vele akkor sincs minden rendben valahogy. Tyler ötletére csak helyeselni tudok, s bár legszívesebben már az akció közben visszamentem volna a többiekért, de feladatunk volt. Vaughn ügynök családjával pedig én szeretném majd közölni a hírt. Hirtelen kiráz a hideg, elfordulok egy pillanatra. Nem szabad most elérzékenyülnöm, majd ha hazamentünk, addig tartanom kell magam.

Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 3 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Ultimate Guru Hétf. 26 Aug. 2013, 19:45

22:50.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith (Valentina de Fontaine), Tyler Jackson és Emma Flower White.

Hadigép biccent Stephanie kérésére.

Kolumbia - Page 3 Wm10 – Természetesen, de Fontaine ügynök. Nyugodtan üljön le, pihenje ki magát. Az akció ezzel véget ért, innen már sima ügy lesz. Már ma éjjel hazarepülhet egy S.H.I.E.L.D.-magángéppel, ha kívánja. Jackson ügynök, míg beszéltünk, már üzenetet küldtem a takarítóosztagnak. Minden holttestet elvisznek, mielőtt a helyi hatóságok megérkeznek. Minden ügynökünk otthon, a szülővárosaikban kapnak tisztes temetést… én magam pedig minden felelősséget vállalok a halálos áldozatokért.

Majd az ezredes Elektrára pillant, aki alig láthatóan nyel egy nagyot.

Kolumbia - Page 3 Wm10 – Valóban, White ügynök… Valami nincs itt rendben. Nagyon szeretném tudni, mi jár a fejében… Elektra, igaz? Mi a teljes neve?

A nő ledermed.


Kolumbia - Page 3 Elektr10 – A… teljes nevem? Nos… Öhm, miért bíznék meg magukban, hogy ezt megosszam Önökkel? Nézzék, én segítettem, szóval…

Mivel vonakodik válaszolni, Rhodes Elektrára irányítja a páncélzata egyik fegyverét.

Kolumbia - Page 3 Elektr10 – Ó, jaj, ne…

_________________
Kolumbia - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 3 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Tyler Kedd 27 Aug. 2013, 08:31

-Nem magának kellene felelősséget vállalnia hanem nekik....-
A dühös nem megfelelő kifejezés arra amit érzek, mikor a nő, enyhén szólva is hülyeséget beszél. 
-Segített?! Segített?! Miután megölte azokat a katonákat a háznál, majd Pierce ügynököt is?! Maga teljesen elmebeteg? Jobb lesz ha mindent eldalol amit tud Cashről mielőtt úgy járna mint ő....-
Teljesen kiakadtam, de ez a nő tényleg nem százas. Bizalomról fecserészik, miközben gyilkos. Különben is nem érünk erre rá, még Walter emberei mindig beállíthatnak. Nem valószínű de az esély fenn áll.
-Jobb ha beszél még pedig minél gyorsabban....-
Szűröm a fogaim közt a szavakat, nehezen tartva vissza magam, nem sok kell hogy megüssem. Tuti nem jönnék ki jól a dologból, de megérné. Le csillapodnék az egyszer biztos.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 3 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Henry White Kedd 27 Aug. 2013, 09:01

Rhodes ezredes hisz nekem Elektrával kapcsolatban. A holtesteket pedig már elszállították, vagy folyamatban van. Ennek nem szabadott volna megtörténnie. Tisztában vagyok vele, hogy vannak és még lesznek áldozatok is, de meddig még?
A nő továbbra is zavartan viselkedik, Tyler meg teljesen kiakad, ami érthető de ezzel nem sokra megy.
-Ennyit kértünk árulja el a teljes nevét, se többet se kevesebbet...-Egyenlőre.
-Miért esik ez nehezére? Ez egy egyszerű kérdés, és örüljön hogy nem úgy végezte, mint a jelenlegi főnöke, és ha azt hiszi hogy elengedjük, csak mert segített nagyot téved. Nagyban segítene a saját helyzetén ha együttműködne velünk.-
Nyugodtan mondom el ezeket, mint aki segíteni akarna rajta, pedig erről szó sincs. De ezzel lehet többet érünk el, mint fenyegetőzéssel. Valami nincs rendben itt, a viselkedése pedig csak alátámasztja ezt az érzésemet.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 3 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Thorhalla Kedd 27 Aug. 2013, 09:25

Rendben ez így kezdett katasztrofális lenni a helyzet, amit nem hagyhattam. Bár megvalljuk imádtam volna, ha Mephisto valamelyik ostoba baromba teszi bele azok után, hogy megölték Elektrát. De nem lennék Loki lánya, ha nem tudnám megoldani ezt a helyzetet. Még szerencse, hogy mindkettő ennyire irreálisan viselkedik és nem úgy, ahogyan az évek során megszokhattuk tőlük. Így sokkal, de sokkal könnyebb dolgom lesz abban, hogy az egész helyzetet a javamra fordítsam.
- Ez így kész elmebaj! – kiáltottam fel pánik szerűen. – Azt sem tudjuk ki ez a nő… miként kéne viselkednie. Nem védeni akarom, de messze nem ő az egyetlen, aki furcsán viselkedik ma este…
Hadarva beszéltem kapkodva kicsit, ami tökéletesen illett
- A társam főbe lövi magát, és White ügynök, illetve Jackson ügynök is kifordult magából. Mi mind felnézünk a különítmény tagjaira, én is… úgy tudtam, hogy White ügynök a csapat lelkisimerte, egy végtelenül kedves lány, aki rosszul van a harc gondolatától is, aki rosszul lesz a haláltól, ehelyett már Lyesmith szintű érzéketlen nő van itt most velünk. Jackson ügynök pedig úgy kezdett itt parancsolgatni felülírva az ön parancsait halálba küldve másokat ostobán, mintha az ön helyében lenne és nem ön lenne a parancsnok uram, hanem ő. Ők ketten nem vádaskodnak és nem nézik érzéketlenül azt, ha megölnek valakit az orruk előtt ilyen kegyetlenséggel. Még ha az ellenség is az, a legjobb tudomásom szerint. Mi folyik itt ma este? Kik maguk egyáltalán?! Uram, mondja azt, hogy ön szerint sincs mi itt minden rendben!
Könyörgően néztem az ezredesre, hogy csináljon már valamit és adjon nekem igazat.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kolumbia - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 3 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Ultimate Guru Kedd 27 Aug. 2013, 09:55

22:55.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith (Valentina de Fontaine), Tyler Jackson és Emma Flower White.

Hadigép elgondolkodik Stephanie kifakadásán, és biccent.

Kolumbia - Page 3 Wm10 – Igen, ez az este… valóban sokkal kaotikusabban zajlott, mint azt terveztük. Jackson ügynök, White ügynök, talán Önök is túlerőltették magukat, és a gyász és zavarodottság mindnyájunkra hatással van. Jó, azt szeretném, ha Elektrát--

Mielőtt befejezhetné a mondatot, egy-egy hatalmas jégsugár csapódik a két megmaradt Őrbe, amelyek azonnal megfagynak tetőtől talpig. A következő másodpercben Hadigépet éri támadás: mintha életre kelne a sötétség, teljesen bebugyolálja őt egy fekete árny, és képtelen szabadulni…

_________________
Kolumbia - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 3 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Ian Nottingham Kedd 27 Aug. 2013, 09:55

Na, eddig bírtam hallgatni ezt a nyávogást! Nem érdekel, hol marad Emma és Walt, ha nem lépünk, a kis csipet csapat továbbáll a prédánkkal.

Minden erőmet összegyűjtve fagyasztom le a két Őrt – ez egy időre kivonja őket a forgalomból, bár Walt elemzései szerint idővel képesek kitörni a jégből. A baj csak az, hogy ez a két monstrum most eléggé lefoglalja a képességeimet, így Rustyra kell bíznom a páncélost.

Szerencsére ő is gyorsan cselekszik, és árnyba burkolja a konzervembert. Menő.

Most már biztosan észrevettek Tylerék is… Eddig a fák között rejtőztünk, ahogy korábban ők. Odakiáltok nekik.

– Tyler, Emma! Hagyjátok itt Casht, és szabadon távozhattok a páncélos górétokkal, meg tőlünk vihetitek a dögös késdobáló bigét is! Ugye nem akartok még több áldozatot egy ilyen marha „sikeres” akció után? Legyen eszetek!

Kolumbia - Page 3 Ice10

_________________
Kolumbia - Page 3 1196
Ian Nottingham
Ian Nottingham
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 12
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 30.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Multi
Síkok:

kvadam@hotmail.hu

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 3 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Rustin Parr Kedd 27 Aug. 2013, 09:56

SHOWTIME!

Ian végre akcióba lendül, úgyhogy én sem tétlenkedem. Amíg ő lefagyasztja az Őröket, én kezelésbe veszem a páncélos ürgét. Nem mondom, nem könnyű teljesen árnyékba borítani, nagyon nem akarja hagyni magát… de sikerült. Hamarosan elfogy a levegője odabent, és akkor szevasz, tavasz!

Ian tárgyalni próbál Tylerrel és Emmával… Meh. Meglátjuk, mi lesz belőle. Tény, hogy jobb dolgunk is lenne, mint ezzel a két lúzerrel harcolni, de ha nem lépnek le szépen, csöndben…

Én sem állok messze Iantől, de valamivel közelebb vagyok, hogy biztosan tudjam tartani Hadigépet az árnyfogságban. Lassan lépdelek előrébb az egyik lefagyasztott Őr lábai között.

Kolumbia - Page 3 Sun10

_________________
Kolumbia - Page 3 0060
Rustin Parr
Rustin Parr
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 23
Hozzászólások régi : 542
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Multi
Síkok:

kvadam@hotmail.hu

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 3 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Thorhalla Kedd 27 Aug. 2013, 11:08

Kettő nulla nekem, először is Rhodie velem ért egyet, milyen könnyű őt manipulálni és legalább úgy tehetem ezt, hogy nem tudják, hogy én én vagyok és nem egyből azzal jönnek, hogy megint csak ezt teszem. Lehet, hogy örültem volna egy alakváltásnak képességnek, hogy ezt meg tudjam tenni. Igaz Rogers, Tony és a többiek is mindig a hatásom alá kerülnek, így igazán profi voltam benne. A második pont nekem, hogy végre elkerült a figyelem Elektráról egy időre és nem várta el a választ a két kisgyerek nevetséges hisztije után Rhodie a nőtől. Azonban a mondatot sem tudta befejezni, mert valami körbevette. Végre valahára megérkezett az, amit akartam. A füstöt is felismertem, ahogyan a jeget is. Ian és Rusty. Amennyire idióta ez a kettő, még harcba is bocsátkozik velük, én pedig úgy feltettem volna a kérdést, hogy hol hagyták a pórázt vezető Kovacs-ot, vagy már annyira nagymenőnek tartja magát, hogy le sem alacsonyodik közénk? Oh, várjunk csak úgy, hogy úgy tudom, csak Emma és Tyler van itt, én magam sem tenném meg. Így nem meglepő, pedig nekem ő kellett volna. egyelőre nem szólaltam meg, azzal túlságosan is felfedném magamat, de ha úgy alakul a helyzet kénytelen leszek hátrébb húzódni, hogy ne legyek két ostoba társam látóterében és Johnny helyett dobálgatni a tőreit. Csak nem lehet nehezebb pontosan eltalálni vele a célt, mint mozgásban egy nyílvesszővel és akkor még hihetnék azt is, hogy Elektra magához tért és legalább a gyanú így még kevésbé terelődne rá. Bár szerintem korábbi ex-társak nagyobb prioritást élveznek most. Ha támadnak próbálok kitérni előlük, de egyelőre én nem teszek semmit sem, hiszen ezaz este már kellően kimerített és összeomlás szélén áll szegény kicsi de Fontaine ügynök.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kolumbia - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 3 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Tyler Kedd 27 Aug. 2013, 18:58

Érdeklődve pillantok az ügynökre, aki teljesen kiakad. Ráadásul minket gyanúsít meg azzal, hogy furcsán viselkedünk. Nem reagálok rá, az emberek változnak, és senkit nem küldök a halálba. Az egy dolog, hogy nem hagytam volna ezt a nőt lelépni. A másik pedig az, hogy ha Emma észrevett valamit azon a nőn, akkor úgyis van. Szerintem én vagyok az egyetlen, aki tudja, hogy Emma mennyit dolgozott azon, hogy keményebb legyen. Erről ennyit.
-Uram...-
Jég és árnyék. Francba ezeknek is most kellett megjelenniük. Csak hárman vagyunk, ketten, leszámítva az összeroppant Fontaine ügynököt. Ezek ketten meg fel vannak turbózva. El kellene hoznunk a csíkot amíg lehet. Viszont, két ekkora Őrt lefagyasztva tartani, plusz az ezredes-t fogva tartani nem semmi erőkifejtést kell hozzá.
-Ian, még mindig annyira ki nem állhatlak, mint régen. Mi a fenét akar Walter ettől a fickótól? Úgy látszik nem lehet túl fontos ha a csatlósait küldi csak....-
Válaszolok nekik, felkészülve a harcra. Ha nekünk ugranak, a karperecemmel a még Ghost ellen belerakott fénysugárral megpróbálom eloszlatni az ezredest szorító árnyékot kezdetnek, ha lesz rá elég időm.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kolumbia - Page 3 Empty Re: Kolumbia

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.