Kansas

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Kansas - Page 3 Empty Re: Kansas

Témanyitás by Rustin Parr Szomb. 09 Nov. 2013, 15:47

A kis Emma mindent bevet, hogy kiűzzön, de ha már egyszer füst alakban vagyok benne, nem tud elzavarni a testéből! Belülről pusztítom el, és közben beszélek hozzá.

– Ne csináljam? Ti talán megkegyelmeztetek Iannek? Lelövitek, mint egy kutyát, aztán az az elmebeteg orgyilkos csaj még le is szúrja! Nem érted, hogy ezzel tönkreteszitek az egyetlen esélyünket, hogy lekapcsoljuk ezt a szteroidos birkózócsajt???

ARGH!!!

Nem megy… A sérülésem túl súlyos, így csak legyengíteni tudom Emmát, és kénytelen vagyok kijönni belőle, alakot öltve.

– NEM!!!

Akkor sem hagyom… A zsebembe nyúlok, és elhajítom a földbe az összes kis csíraizét…

– Heh… A biomasszák… majd elvégzik a munkát… helyettünk…

Máris nőni kezdenek…

_________________
Kansas - Page 3 0060
Rustin Parr
Rustin Parr
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 23
Hozzászólások régi : 542
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Multi
Síkok:

kvadam@hotmail.hu

Vissza az elejére Go down

Kansas - Page 3 Empty Re: Kansas

Témanyitás by Thorhalla Vas. 10 Nov. 2013, 10:17

Szúrós tekintettel néztem Johnny-ra, amikor nekiállt hülyének nézni. Bólintottam, hogy pontosan tudom. Nem mondtam ki, hogy drágám, tisztában vagyok vele, de attól, ha megölöd nekem itt Frostot és a többieket, aminek igazából roppantul örülnék még nem lenne megoldva a helyzetem, mert az a nyamvadt Kovacs még mindig nem fedte fel magát. Csak meg kellett szorongatni végre a kis szeretőjét ahhoz, hogy megjelenjen. Legalább is roppant mód ajánlottam neki, hogy a kis szajha jelentsen neki ennyit. Kivételesen nem engedtem meg magamnak, hogy meglátszódjon rajtam az, hogy mennyire örültem annak, hogy Notthingham végre távozott az élők sorából, csak azt sajnáltam, hogy tényleg nem én ereszthettem a fejébe bele az utolsó golyót. Igazából abban nem is reménykedtem, hogy unokatestvéremnek jelentett bármit is a jégember, így nem hiszem, hogy ez előcsalta volna. Egyik ostoba barom sem jött rá, hogy feláldozná őket a sikere érdekében.
Ahogyan az illúziókat kezdtem kiiktatni legalább azaz ostoba Tyler is hasznos dolgot csinált kivételesen, azaz nekem segített, hiába kezdte a liba újrateremteni őket kezdett elfogyni a lehetősége és mi pedig meg fogjuk találni az igazit. Így egyelőre továbbra is ezzel voltam elfoglalva. Továbbra is figyeltem és úgy szedtem le a másolatokat. Ha végre valahára majd sikerül kiszúrni, hogy melyik az igazi, akkor először hasba, vagy mellkasra lövök egyet Frost-ba, a haslövés a legfájdalmasabb halálok egyike, a mellkas pedig eléggé biztos, hogy nem fog újra trükközni. Ha sikerül bármelyiken is meglőni majd, akkor a következő lövést már a homloka közepére szántam, hogy végleg kiiktassam azt a szajhát az élők sorából remélem ezzel már örökre.
- Elektra, segítsen White ügynöknek! – adtam ki a parancsot a lövések közben.
Legalább lefoglalja magát és talán még Ian után Rusty-tól is megszabadulhatunk.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kansas - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kansas - Page 3 Empty Re: Kansas

Témanyitás by Tyler Vas. 10 Nov. 2013, 11:29

Nem nagyon tudok Emmára figyelni, így hogy Frost nyamvadt illúzióit kergetem egyiket a másik után. Remélhetőleg boldogul valahogy. Szisztematikusan szedem le, és máris ugrok a következő illúzióra, ahogy eltűnik egy újabb jelenik meg, de még így is egyre szűkülnek a nő lehetőségei. Eközben ahogy hallom az ezredes még mindig a páncélosokkal van elfoglalva, legalább azok miatt nem kell hogy fájjon a fejem. 
Ha esetleg kifogynék a lőszerből, akkor lökéshullámokkal folytatom az illúziók lebuktatását. Azért elképesztő és bosszantó, hogy még ilyen sérülések mellett is képes ilyen pontos képmásokat létrehozni magáról. 
Közben eszembe jut, hogy az illúziókat nem tudnám teleportálni, viszont időm nincs rá, hogy mindegyiket kipróbáljam, főleg úgy hogy Frost folyamatosan gyártja őket futószalagon, így marad a manuális módszer, aminek lassan eredménye is lesz.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kansas - Page 3 Empty Re: Kansas

Témanyitás by Henry White Vas. 10 Nov. 2013, 11:45

-Hagyd abba....-
Nyögöm halkan, térdre esek, hiába minden próbálkozásom képtelen vagyok megszabadulni a testemben lévő Rustintól. Olyan mintha belülről akarna szétrobbantani, az egész testem remeg és feszül belülről....
Ekkor jelenik meg mellettem újra, és biomasszákat dob el, közvetlen közelünkben. Iannal Elektra végez....soha nem akartam megölni, sem Rustint....de már nem tehetek érte semmit sem. Az övemen függő két gránátért nyúlok, talán ha mielőtt hatalmasra nőnének, azelőtt próbáljuk meg elpusztítani őket, akkor sikerülhet. Tudomásom szerint így még senki nem próbálkozott vele, úgy hogy az utolsó erőmet felemésztve a két gránátot a növekvő masszák közé dobom és felállva futva és botladozva próbálok minél messzebb kerülni a robbanástól. Rustin....nem tehetek érte semmit, de talán megússza a robbanást. Próbálok minél messzebb kerülni a masszáktól, ha nem működik a dolog a gránátokkal akkor is el kell tűnnöm a közelükből mielőtt elérik a teljes méretüket.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kansas - Page 3 Empty Re: Kansas

Témanyitás by Ultimate Guru Csüt. 14 Nov. 2013, 20:53

4:35.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith (Valentina de Fontaine), Tyler Jackson és Emma Flower White.

Rustin elhajít néhány magra vagy csírára hasonlító dolgot, majd elmosolyodik. Elektra-Johnny, Stephanie kérésére, azonnal Rustinra vetné magát, de a fiú ekkor már el is teleportált a helyszínről.

Tyler és Stephanie ezalatt már ki is iktatták az összes illúziót, és az egyetlen, aki marad, a sérült Emma Frost, hirtelen nem tud mihez kezdeni – hát ő is elteleportál, de egy pillanattal előtte még újabb lövést kap Tylertől és Stephanie-tól is. Azt már nem látni, ezek halálosak voltak-e.

A masszák közben máris nőni kezdenek a csírából, ahogy egyesével eltűnnek a páncélos idegenek, majd Jégember teste is, és Emma gránátokkal próbálja megakadályozni a növekedésüket. Közéjük hajítja, majd hirtelen Elektra-Johnny jelenik meg mellette, és segít neki arrébb menekülni. A robbanás azonban még így is elérné őket, ha nem teremne ott rögvest Hadigép, aki erőteret von ki köréjük.

Kansas - Page 3 Wm10 – Szép volt, White ügynök! De félek, kevés lesz…

És valóban… az egyik massza ugyan hamuvá lett, mielőtt megnőhetett volna, a többi csak lelassult pár másodpercre.

Kansas - Page 3 Wm10 – De Fontaine ügynök! Jackson ügynök! Kiviszem a civileket, és maguk is meneküljenek minél távolabb! Már alig van lőszerük!

Zarda eddigre már szinte félholttá verte a zavarodott és lassan öntudatlan Hulkot, és a növekvő masszákra kapja fel a fejét…


Kansas - Page 3 Mass10

_________________
Kansas - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kansas - Page 3 Empty Re: Kansas

Témanyitás by Thorhalla Pént. 15 Nov. 2013, 16:40

Elégedett voltam, amikor az utolsó másolat, illúzió is elfogyott előlünk. Egy kegyetlen mosoly jelent meg az ajkaimon, amikor megláttam, hogy Frost mennyire meglepődött azon, hogy lebukott és nem tudott elmenekülni. Egy újabb golyót lőttem felé, ahogyan láttam Tyler is, még láttam, hogy a lövés eltalálta őt, mindkettő, de utána el is tűnt a helyszínről. Roppant sajnálatos módon nem tudtam ennyiből megállapítani, hogy mennyire sikerült meglőni, hogy mindez halálos volt-e, vagy sem roppant sajnálatos módon. Igaz így is vigasztalt a tudat, hogy már kettővel csökkentettem Walter seregének táborát. Először a bátyám, Nero, majd most Ian. Kettő, nulla nekem. A teleportálás után kicsit dühödten szisszentem fel, a szerep miatt. Rhodie szavaira kaptam fel a fejemet, amikor meghallottam, hogy futni kellene. Hamarosan meg is láttam, hogy miért, eddig úgy elvoltam foglalva Frost kiiktatásával, hogy nem vettem észre azokat a hatalmas masszákat. Szóval Rusty is lelépett és hagyott ajándékokat. Már csak egyetlen egy remek kérdés van, hol rejtőzködött Kovacs ekkor. Mert, hogy itt kellett lennie az biztos volt, ahogyan Emma és Rusty is itt voltak még valahol. Nem kellett a parancsot kétszer mondani futásnak eredtem, hogy a lehető legtávolabb érjek ettől az egésztől, hogy ne érhessen el. Figyelni a környezetet azért igyekeztem figyelni, nehogy belefussak az ellenségbe és próbáltam kiszúrni azt is, hogy merre lehet a „kedves” unokatestvérem.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kansas - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kansas - Page 3 Empty Re: Kansas

Témanyitás by Tyler Kedd 19 Nov. 2013, 14:24

Frost láthatóan eléggé zavarodott lesz mikor az összes illuzióját kicsináljuk, meg is értem. Eddig elég fölényesen viselkedett mindig a telepátiájával. Most cseszheti az egészet, még kap két lövést majd elmenekül. 
Elégedetten vigyorgok, hogy végre sikerült lekapcsolnunk a bosszantó telepatikus trükkjeivel együtt, aztán már csak az ezredes szavaira kapom fel a fejem. 
Újabb massza jelenik meg, ezek is rohadt idegesítőek amúgy, ott pedig Emma menekül el előlük az Elektra nevű nővel együtt. Láthatóan jól van, így én is felveszem a nyúlcipőt, mivel tényleg nem sok lőszerem maradt. Futva távolodok a növekvő masszától, kikerülve a páncélosokat és még véletlenül sem Zarda felé futva. Ahogy látom mind a páncélosok, mind a többiek eltűnnek. Zardának feltűnnek a masszák gondolom nekik fog esni, míg én ha elég messze jutottam megtorpanok és a kialakult helyzetet nézem illetve ha vannak még életben lévő shield ügynökök a roncsok és a masszák közelében elteleportálom őket, és megpróbálom ellátni a sérüléseiket, ha nem bukkan fel egy újabb adag meglepetés addigra.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kansas - Page 3 Empty Re: Kansas

Témanyitás by Henry White Kedd 19 Nov. 2013, 20:02

Hirtelen Elektra jelenik meg mellettem és próbál segíteni minél messzebb jutni a masszáktól és a gránátoktól, de képtelen vagyok gyorsabban futni. Rustin támadása túl sok erőmet vette el.
A térdem megroggyan, a földre zuhanok és már állnék is fel, mikor az ezredes véd meg minket a robbanástól a páncéljával. 
-Köszönöm uram, de nem sokat ért....-
Zihálok, mikor a massza újra növekedésnek indul. Valóban a gránát nem ért sokat, de legalább megpróbáltam a dolgot. 
-Menjünk....-
Intek Elektrának és vele együtt próbálok biztonságos távolságra jutni. Az a kis pihenő elég volt, hogy össze szedjem magam és elég távolra jussak a masszától, anélkül hogy össze esnék.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kansas - Page 3 Empty Re: Kansas

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 23 Nov. 2013, 20:36

4:40.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith (Valentina de Fontaine), Tyler Jackson és Emma Flower White.

Zarda nevetve-üvöltve repül bele teljes sebességgel a növekvő masszába, míg Stephanie, Tyler és Emma Elektra-Johnnyval együtt olyan messze menekülnek, amennyire tudnak. Most külön-külön, de biztonságos távolságban vannak – Stephanie és Tyler egyedül, Emma pedig Elektra-Johnnyval. Az adóvevőik még működnek, így tudnak egymással kommunikálni, de folyamatosan figyelniük kell, hogy a biomassza egy-egy csápja nehogy elérje őket.

Eközben Hadigép minden még élő civilt kimenekített, és már nincs is más a massza közelében, csak Hulk. Rhodes most hozzá indul, miközben dr. Stark az adóvevőn keresztül szólít meg mindenkit.

Kansas - Page 3 Greg10 – Hallanak? Úgy látom, a Hadigép-páncél hamarosan teljesen lemerül, de már nem vagyok túl messze Önöktől. Mit tudnak mondani a biomassza állapotáról? Frosték mind elteleportáltak, ha nem tévedek, márpedig azt ritkán szoktam…

_________________
Kansas - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kansas - Page 3 Empty Re: Kansas

Témanyitás by Thorhalla Vas. 24 Nov. 2013, 11:10

Sikerült kellően távol kerülni és Zarda úgy tűnt, hogy még remekül is szórakozik. Micsoda kellemetlenség lesz neki, amikor hamarosan a biomassza elkezd összeomlani és a szórakozása is oda, hogy nem tudja tovább ütlegelni. Egyszer össze kellene hozni Banner-rel, bizonyára remekül szórakoznának ezek ketten és ellennének. Figyeltem végig, nehogy véletlenül elérjen a massza bármelyik része is. Ha szükséges volt, akkor továbbra is ki-ki tértem előle, nem hagyva, hogy akárcsak véletlenül is, de elérjen. És még meghallottam a „várva várt” hangot is. Ő seggfejsége megérkezik hamarosan. A nap fénypontja, már csak ő hiányzott az életemből, hogy itt legyen.
- Halljuk uram! – szóltam a rádióba.
Néhány pillanatot vártam, majd folytattam, és köszönjük Nyilvánvaló Kapitány, erre még a legidiótább ügynök is rájött volna, amit mondtál. Valószínűleg nem menekültünk volna, ha még itt lennének és sorolhatnám. Barom!
- Notthingham halott uram, Frost pedig minimum két golyót is kapott, de ahogyan mondja uram, elteleportáltak az utolsó pillanatban – mondtam.
A biomassza állapota?
- Egyelőre még növekvő állapotban van uram és Zarda pedig a belsejében.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kansas - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kansas - Page 3 Empty Re: Kansas

Témanyitás by Tyler Csüt. 28 Nov. 2013, 10:46

RHodes kimenekít mindenkit, még Hulkot is megpróbálja aki még mindig a massza közelében van. Én ott hagynám a fenébe az egyszer biztos. Még mindig hátrálok egy-két lépést, az újabb csápokat elkerülendő. 
Stark ismét jelentkezik, az egója hamarabb ideér, mint ő maga. Szerencsére nem nekem kell beszélgetni vele, Fontaine ügynök már vázolja a helyzetet. 
Szar ügy, ha lemerül a páncél cseszhetjük az egészet, ha újra felbukkannak a nyakunkon. Bár Frost túl sok sérülés érte, remélhetőleg legalább telepatikusan nem fog minket abajgatni. Persze elteleportáltak, túl gyakran bukkantak fel az elmúlt órákban váratlanul, hogy hogy most ezt elhiggyem elsőre. De rendesen elkaptuk őket, Ian meghalt, Rusty kimerült, Frost is alaposan megsérült, ezt elkönyvelhetjük egy kisebb győzelemnek. Kár, hogy a többiek ezt már nem élhették meg...
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kansas - Page 3 Empty Re: Kansas

Témanyitás by Henry White Pént. 29 Nov. 2013, 10:40

Elektra támogatásával sikerül arrébb futnunk a csápoktól, de még így is figyelnem kell nehogy el találjon egy-egy csápja a masszának. Kifulladva torpanok meg, minden végtagom remeg. Rusty támadása túl erős volt, főleg hogy ha nem lett volna legyengülve a robbanástól akkor valószínűleg nem élem túl az esetet.
-Köszönöm a segítséget...-
Szólók Elektrának majd intek neki, hogy figyeljen a csápokra. Nem mintha ezek után bíznék benne, még mindig van valami furcsa ebben a nőben, amit nem tudok hova tenni. Rhodes ezredes kimenekít mindenkit, míg Dr. Stark újra jelentkezik. 
-Ezredes, Dr. Stark, Ian elmondta mi volt a tervük Hulkkal. Azért vette át Frost az uralmat az elméje fölött, hogy vele gyengítsék meg Zardát és aztán Frost őt is az irányítása alá vonta volna....-
Hadarom el gyorsan az információt amit a halála előtt közölt, majd újra hátrálok egy-két lépést egy csáp elől.
-Azt viszont már nem tudom utána mit akartak vele tenni. Ian azt mondta, hogy elakarták tenni az útból, de gondolom inkább felhasználták volna az erejét...
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kansas - Page 3 Empty Re: Kansas

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 30 Nov. 2013, 11:58

4:45.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith (Valentina de Fontaine), Tyler Jackson és Emma Flower White.

Hadigép Tyler közelében rakja le Hulkot, aki még nem változott vissza öregemberré, viszont még túl kába, hogy támadjon – de legalább már eszénél van, és nem Frost irányítja.

Kansas - Page 3 Hulk11 – Hrrr… Mi a jó… büdös francot műveltek… maguk velem?

Kansas - Page 3 Wm10 – Jackson ügynök, képes elteleportálni innen, ha bármilyen gyanús mozdulatot tesz? Arra kérem, maradjon nyugton, professzor úr, ha nem akarja, hogy a fejfájása még rosszabbá váljon. Azért vagyunk itt, hogy segítsünk, de nem fog menni, ha tombolni kezd. White ügynök, vettem az adást és az információkat, köszönöm!

Eközben dr. Stark is válaszol mindenkinek az adóvevőkön keresztül.

Kansas - Page 3 Greg10 – Teleportálás, már megint… A professzort pedig Zarda ellen akarták használni? Nem rossz terv, meg kell hagyni, Frostnak még sikerülhetett is volna kiiktatni azt a közveszélyes nőt… Na jó, már érkezem.

Ekkor már hallani és látni a helikoptert, amellyel feltehetőleg dr. Stark érkezik, de szerencsére eddigre már a biomassza is hamvadni kezd, nem kis mértékben Zardának köszönhetően, aki folyamatosan ütlegeli-tépi-szakítja az organizmust kívülről és belülről.

Elektra-Johnny ezalatt biccent Emma felé.


Kansas - Page 3 Elektr10 – Remélem, most már megbíznak bennem, bár fogalmam sincs, mi folyik itt… Mi lesz, ha az a repkedő nőszemély végez azzal a trutyival?

_________________
Kansas - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kansas - Page 3 Empty Re: Kansas

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 30 Nov. 2013, 12:17

Emma szavait hallottam a rádióban, tényleg nem volt rossz terv, hogy így akarták használni őket. Csak a kellemetlen, hogy mi van ha nem gyengült volna le Zarda. Most már mindegy, ezek után a liba készülni fog, és már nem lehet majd kiiktatni semmilyen formában. Mivel nekem több megjegyzés és parancs nem szólt, így annak hála, hogy az organizmus is kezdett összeesni, ahogyan már nem kellett attól tartani, hogy elér engem, akkor mivel még mindig távol voltam a többiektől a környéket kezdtem pásztázni. Frost eltűnt, ezt tudtuk, meglőttük, már nem lesz itt, ahogyan Rusty sem, de Kovacs még mindig lehet. A környéket kezdtem pásztázni a sötét ellenére, hátha meglátom valahol, vagy bármilyen kis gyanús jelet, aminek köze lehet ahhoz, hogy itt van.

//Bocs, lényegében velem semmi nem történt a körben, így nem tudtam többet írni.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kansas - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kansas - Page 3 Empty Re: Kansas

Témanyitás by Tyler Vas. 01 Dec. 2013, 11:26

-Mit művelünk? Megmentettük magát attól, hogy Zarda péppé verje magát, szóval legyen szíves és tegye amit Rhodes ezredes mond. Persze ezredes, amint csak gyanúsan pislog már is teleportálom...-
Tényleg remélhetőleg nem fog megint tombolni, bár ez eddigi tombolása is csak Frostnak volt köszönhető. Hallom Emmát és Strakot a rádióban. Szóval így akartak Zarda elméjébe férkőzni, az irányítás alá vonni. Ki tudja mire használta volna fel Walter Zardát, hisz elpusztíthatatlan az a nő. Aki még mindig a trutyit csépeli, de már nem sokáig.
-Ezredes, mi a fenét fogunk csinálni ha Zarda végez a masszákkal? Nem hiszem, hogy az útját tudjuk állni és ha még mindig őrjöngeni fog...-
Közben hallatszik ahogy Stark helikoptere egyre közeledik, bár nem igazán hiszem, hogy tudna Zarda ellen tenni bármit is. Egyenlőre csak a zavarodott professzort figyelem, és ha kell jó messzire el teleportálom, vagy Zardát, ha nekünk ugrana megint.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kansas - Page 3 Empty Re: Kansas

Témanyitás by Henry White Vas. 01 Dec. 2013, 12:09

Most már a távolból nézem Zarda és a biomasszákat. Elmondtam amit megtudtam, igaz sokat nem érnek vele. Én sem igazán értem, mit akartak vele kezdeni, nem hiszem, hogy ki akarták volna iktatni, Walter inkább felhasználta volna őt. 
Dr. Stark lassan érkezik, míg Tyler és az ezredes Hulkra felügyel. Elektra felé fordulok. 
-Köszönöm a segítséget az imént, de ettől még nem bízok meg jobban magában, mint eleinte. Nincs magával minden rendben, csak azt nem tudom, hogy pontosan mi....-
Eljátszok a gondolattal, hogy a hangomat használva rákényszerítem, hogy mondjon igazat. De leteszek róla, nem biztos, hogy menne és jobb ha nem erőltettem túl magam, így is eléggé ki vagyok már fulladva. 
-....de egyenlőre elfogadom, hogy velünk van.-
Aggódva pillantok Zarda felé aki őrjöngve üti, szabdalja a masszát.
-Nem tudom, remélem nem tart minket elég erősnek ahhoz, hogy nekünk támadjon. Ezredes, talán ideje lenne mennünk, mielőtt Zarda nekünk támad nem?-
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kansas - Page 3 Empty Re: Kansas

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 07 Dec. 2013, 15:43

4:50.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith (Valentina de Fontaine), Tyler Jackson és Emma Flower White.

Hulk idegesen megrázza magát, feláll, majd körülnéz.

Kansas - Page 3 Hulk11 – Maradjak nyugton…? És… megmentettek? Mármint maguk engem? Heh… És ki a franc az a Zarda???

Ekkor Zarda kacagva repül ki a biomasszából, amelynek utolsó csápjai is kezdenek elhamvadni.

Kansas - Page 3 Hulk11 – Ó… Igen, már rémlik. A zakkant bögyös. Tudják, mit? Erre kíváncsi vagyok. Rajta. Nem teszek semmit, maguké a pálya.

Hadigép Cashről Zardára fordítja a tekintetét, és nem tud mit válaszolni Tylernek – láthatóan fogalma sincs, mihez kezdjenek a tomboló nővel.

Stephanie közben a környéket pásztázza, de sehol semmi nyoma az X-Men bármely tagjának, Elektra-Johnny pedig egy biccentéssel nyugtázza Emma szavait.

Ekkor érkezik meg végre dr. Stark helikoptere, és szerencsére Zarda hagyja landolni. Meglepő módon ez inkább csapatszállító helikopternek tűnik, sőt talán még annál is nagyobbnak – akár 3-4 Hulk is kényelmesen elférne benne.

Először Stark száll ki, nem túl sietősen, ugyanolyan pökhendi arckifejezéssel, amilyet már megszokhattak tőle – ekkor már Zarda is felfigyel az új érkezőkre.

Kansas - Page 3 W2i3

A dühöngő Hatalom Hercegnő a doktor felé kezd száguldani, aki unott arccal pillant rá… és amikor már csak pár méter választja el őket, a helikopter rakteréből szabályosan kirobban egy legalább 2-2,5 méter magas és hasonlóan széles megapáncél. Egyenesen Zardának csapódik, eltérítve így a nőt.

Kansas - Page 3 0179

Stark lesöpör pár porszemet a zakójáról, majd megindul Rhodes felé.

Kansas - Page 3 Wm10 – Öhm… De Fontaine ügynök, White ügynök, jöjjenek ide! És ha egy mód van rá, egyikük se üsse vagy üvöltse le dr. Starkot, amiért eddig nem szólt nekünk erről a páncélos valamiről.

_________________
Kansas - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kansas - Page 3 Empty Re: Kansas

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 07 Dec. 2013, 16:33

Hiába néztem végig a környéken sehol sem láttam Kovacso-t, a többi idióta csatlósa nem érdekelt, legalább is, aki maradt még. Azt sajnáltam, hogy Tao nincs itt és őt nem lehet megölni, de majd akkor ez a dolog későbbre marad. Most már, hogy végre semmi sem maradt meg a biomasszából nem túl meglepő, hogy megérkezett Stark is, nem igaz? Belül roppant unottan figyeltem, ahogyan a hatalmas jármű megérkezik, de én közben még mindig a környéket figyeltem. Nem hittem el, hogy ennyire könnyedén feladták, nem vallott Kovacs-ra, hogy így tegyen. Főleg, hogy még mindig beküldhetett volna azokból az idegenekből is jó párat ide, ahogyan ott volt neki Tao és Amora is. Kételkedtem benne, hogy csak Emma az, aki ért telepátiához, az asgardi liba is bizonyára ért efféle praktikákhoz és jobb is, mint a lánya. Nem hiába kellett ő az apámnak sem, hanem, mert ért valamihez. Zarda nekiindult Stark-nak, úgy megnéztem volna, hogy behúz neki egyet, de ekkor valami megjelent a helikopterből és nekiszállt Zardának. Rhodie szavaira nem igen reagáltam, eszem ágában sem volt ebben a testben felhívni magamra a figyelmemet azzal, hogy leütöm, vagy beszólok neki. Még szerencse, hogy az utóbbi években némi türelmet is sikerült szereznem.
- Uram – fordultam Stark felé. – Dr. Stark, vagy ön ezredes letudnak futtatni a környéken egy keresést asgardi mágiára? Amit az aktákból eddig olvastam nem olyannak tűnt Kovacs, hogy csak így feladjon valamit. Főleg, hogy még van embere, ott van az asgardi nő, azaz Amora és Jet Li Tao is. Nem hiszem, hogy még mindig egyedül lennénk.
A paranoia a mai nap után azt hiszem, hogy megengedhető volt.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kansas - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kansas - Page 3 Empty Re: Kansas

Témanyitás by Tyler Szomb. 07 Dec. 2013, 16:52

Képzeletben tenyérrel az arcomba csapok, mikor Hulk idióta módon kezdi megint a szövegelését. Mondjuk lehet hogy tényleg nem sok szerepünk volt abban, hogy Zarda nem verte péppé, de így is eléggé ki tettünk magunkért, azért, hogy ne mind egy koporsóban végezzük. Zarda pedig végzett a csápokkal, miközben az ezredesnek fogalma sincs mihez kezdjük. Pedig már kezdtem örülni annak, hogy lassan vége lesz ennek a napnak, és még meg is ússzuk a dolgot. 
Meglepve figyelem ahogy Stark leszáll és nem sokára egy páncéllal hozakodik elő, ami Zardának ugrik. Ezt meg honnan szedte ugyan? 
Intek az ezredesnek, megnyugodhat, hogy nem fogok beszólni semmit, csak közelebb lépek Starkhoz és az ezredeshez. 
-Köszönjük a mentést Dr. Stark, ez a páncél képes az útját állni?-
Kérdezem tőle miközben a kialakuló harcot figyelem, talán már esetleg le is léphetnénk innen...
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kansas - Page 3 Empty Re: Kansas

Témanyitás by Henry White Vas. 08 Dec. 2013, 20:39

Elektra csak bólint arra amit mondtam. Nem túl meggyőző az előadás módom, csak azt közöltem amit érzek, de nem reagált erre semmi különöset amiből letudnék szűrni bármit is. Intek a nőnek és az ezredes és a többiek felé sietek. Út közben megérkezik Stark egy helikopterrel. Elképedve nézem a jelenetet, ahogy Zarda száguld felé, és az utolsó pillanatban egy óriás páncél söpri félre a nőt, mielőtt elérhetne a doktorhoz. 
A reakciója és maga a személyisége akkor is undorító.
-Köszönjük Dr. Stark...Ezredes, talán itt lenne a lehetőség, hogy elmenjünk....-
Kérdezem, miután odaértem a többiekhez. Nem tudom, mit tud ez a páncél, de ha nem válik be, akkor talán nem kellene megvárnunk míg Zarda ránk irányítja a figyelmét.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kansas - Page 3 Empty Re: Kansas

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 14 Dec. 2013, 15:37

4:55.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith (Valentina de Fontaine), Tyler Jackson és Emma Flower White.

Az ügynökök összegyűlnek Rhodes körül, és dr. Stark fintorogva szólítja meg őket.

Kansas - Page 3 Greg10 – Üdvözletem, ismét. Ezredes – teljesítené Sherlock Holmes ügynökasszony kérését?

Kansas - Page 3 Wm10 – Khm… De Fontaine ügynök, a páncél rendszerei szerint semmilyen telepatikus jelenség nem zajlik  közelben…

Kansas - Page 3 Greg10 – … és mágia sem, igen. A páncélom az új frissítés után már jelzi azt is. Kovacsék nincsenek itt. Mondják, szándékosan hagyják őket mindig futni? Igen? Mert akkor kiváló munkát végeznek, bravó. Ami pedig a Hulkirtó páncélt illeti, Jackson ügynök, nos, Hulkok ellen terveztem. Nem tartom kizártnak, hogy Zarda ellen kevésnek fog bizonyulni, de némi időt bizonyára nyertünk vele.

Kansas - Page 3 Wm10– Egy Hulkirtó páncél??? Miért… Miért nem kaphattam ilyet, mielőtt eljöttünk kiiktatni egy Hulkot?!

Kansas - Page 3 Greg10 – Talán hozzám fordult a S.H.I.E.L.D. ilyen kéréssel? Nem. Csak a Hadigép-páncél legújabb fejlesztését kérték, és azt meg is kapták. A drágalátos kisöcsémtől persze sorra rendelik az ilyeneket, pedig láthatóan az enyéim sokkal hatékonyabbak. Egyébiránt a küldetésük célja nem a professzor kiiktatása volt, hanem a békés együttműködésre bírása.

Kansas - Page 3 Hulk11 – Itt állok. És mindent hallok.

Kansas - Page 3 Greg10 – Egyébiránt White ügynöktől hallottam eddig az egyetlen értelmes gondolatot. Ideje lenne a távozás mezejére lépnünk. A professzor itt van, Zarda pedig idővel csak lenyugszik.

Kansas - Page 3 Wm10 – Nem hagyhatjuk csak így itt! Lerombolja a környéket!

Kansas - Page 3 Greg10 – Pedig az ügynökei is nyilván egyetértenek velem. Nemde?

_________________
Kansas - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kansas - Page 3 Empty Re: Kansas

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 14 Dec. 2013, 16:17

Menjünk innen, persze, ezt a legegyszerűbb kérni, ha gond van, meneküljünk! Mert erre valók a Különítmény itt levő tagjai, hogy fussanak, ha bármilyen kis gond van! Nem csoda, hogy nem engedték össze őket velünk és ide küldték őket. Ezzel a mentalitással azt sem értem, hogy Danvers miért nem hajtotta ki őket páros lábbal már, Chang-nak legalább volt egy kis esze, hogy őket nem kérte. Se mágia, se telepátia, akkor mégis hol a fenében vagytok Kovacs? A további ötletemet, pedig volt még egy pár sajnos nem mondhattam ki, mert azok már túlságosan Lyesmith szintű összefüggések voltak és rájöttek volna, hogy valami nem stimmel. Így hát újfent hallgattam jobb híján. A páncél teljesen hidegen hagyott, ahogyan minden más is, amit mondtak. És, hogy menni? Ki volt zárva.
- Az ezredessel kell egyet értenem doktor – néztem oda. – Az akták alapján ez nem jellemző Kovacs-ra, hogy így eltűnjön valaminek a közepén. Igaz Notthingham halott és Frost is súlyosan megsérült, de az eddigiek alapján… bizonyára White ügynök és Jackson ügynök jobban tudják, hiszen ők ismerik személyesen, míg én csak aktákat olvastam, hogy ennyivel nem adja fel. Mindig van több további terve, ha valami nem sikerült.
Az eddigiek alapján pedig ez tökéletesen egyezett, és amennyire tudtam a mágiát még elfedni is lehetett, így ki tudja, lehet, hogy itt voltak még mindig.
- És még mindig fennállhat az, ami ma már korábban megtörtént uram, hogy befolyásolva vagyunk és azt látjuk az érzékelőkön, amit ők akarnak. Jelenleg nem áll fent a védőpajzs, nem igaz?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kansas - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kansas - Page 3 Empty Re: Kansas

Témanyitás by Tyler Csüt. 19 Dec. 2013, 16:33

~Igen imádjuk ha mindig elmenekülnek...~
Válaszolok gondolatban annak a görcsnek, de inkább nem mondok semmit sem fennhangon. Nem hiányzik, hogy leállítsa a páncélt csak mert beszóltam neki valamit. Mellesleg tényleg jól jött volna egy ilyen, mielőtt belevágtunk volna ebbe az egészbe. De még így is jól jártunk, időben ide ért...nem akarok belegondolni, hogy mennyire trancsírozott volna szét minket Zarda. 
Persze menjünk innen amíg lehet, de az ezredesnek igaza van, ha itt hagyjuk ki tudja mit fog művelni.
-Legszívesebben eltűznék innen a vérbe, de Rhodes ezredesnek igaza van. Ha itt hagyjuk és még mindig tombol, meddig tart neki, amíg lakott területre fog érni? Valahogy le kellene nyugtatnunk...-
Próbálok kitalálni valamit, de nem sok minden jut eszembe, maximum annyi, hogy addig teleportálgatom, míg le nem nyugszik és hát ez nem éppen a legjobb terv, az egyszer biztos. Közben az ügynök még mindig Waltert keresné.
-Az ügynöknek annyiban igaza van, hogy miután így megsebesítettük Frostot és Ian meghalt, mellesleg Zardát sem tudta az irányítása alá vonni, piszok dühös lehet. Nem hiszem, hogy annyiban hagyná a dolgot.-
Persze a kérdés még mindig az, hogy Zardával, hogy tudnánk elbánni.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kansas - Page 3 Empty Re: Kansas

Témanyitás by Henry White Kedd 24 Dec. 2013, 09:14

Elektra mellett állva, csendben figyelem a kialakuló párbeszédeket. Magamban hitetlenkedve nézek rájuk. Fontaine ügynök minden áron Walterék felbukkanását várja, és azt erőlteti, hogy itt vannak valahol és az alkalomra várnak. Míg Tyler és az ezredes maradnának.
-Van valami terv? Hogy állítjuk le Zardát? Egyedül az a Hulkirtó páncél áll az útjában és az sem biztos, hogy sokáig. Ezredes a páncélja szinte le van merülve és szerintem helyesen feltételezem, hogy elég súlyos sérüléseket is szenvedett. Nincs köztünk telepata, hogy lenyugtassuk, ha egyáltalán képesek lennénk a fejébe férkőzni...-
Sorolom fel a tényeket nekik, hiszen tényleg nem állunk jól. Mind fáradtak vagyunk és a kimerülés szélén vagyunk, és egy tomboló Zardát akarnak megállítani...Vajon mit tennének most a többiek?
-Dr. Stark van még a közelben, elég közel ahhoz ilyen páncélja, hogy ideérjenek? Ha tényleg leakarjuk nyugtatni ezt a nőt, akkor talán, és ez egy nagy talán, tudok segíteni. Tudok olyan hanghullámokat létrehozni amikkel esetleg hathatnánk rá. Ian-ből is így szedtem ki az információkat...de egyáltalán nem biztos, hogy hatnának rá...-
Legszívesebben elmennék innen és vissza sem néznék, talán ez lenne a legjobb megoldás....és talán ezt is fogjuk tenni, de meg kell próbálnunk mindent.
-De ha nem működik, márpedig valószínűleg nem fog, akkor nem fogjuk megúszni.....-
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kansas - Page 3 Empty Re: Kansas

Témanyitás by Ultimate Guru Csüt. 26 Dec. 2013, 12:07

5:00.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith (Valentina de Fontaine), Tyler Jackson és Emma Flower White.

Dr. Stark unottan sóhajt egyet az ügynökök szavaira, felhúzza a jobb ingujját, majd lenyom egy gombot egy különös karórára emlékeztető valamin.

Kansas - Page 3 Greg10 – Csakhogy akadékoskodó ügynökeink is megnyugodjanak, közlöm, hogy a védőháló tökéletesen működik ezekben a percekben is.

Kansas - Page 3 Wm10 – A… védőháló?

Kansas - Page 3 Greg10 – Ezredes, kérem, azt hittem, legalább az ön elméjében megbújik egy apró, pislákoló szikrája az értelemnek… Ugye nem gondolta, hogy úgy jövök ide, személyesen, hogy nem győződöm meg előtte arról, biztonságos-e a hely? Az általam kifejlesztett karperec 20 méteres körzetben megóv engem és minden itt tartózkodót a telepátiától és a mágiától, illetve érzékeli, ha aktív a környéken bárhol ilyen jelenség. Akár jellemző Kovacsra ez a viselkedés, akár nem, e pillanatban semmiféle mágia vagy telepatikus erő nincs ránk hatással.

Hadigép ökölbe szorítja a kezét, és látszik, hogy alig bírja visszafogni magát, hogy ne üsse le Starkot.

Kansas - Page 3 Wm10 – Dr. Stark… Mikor kívánt szólni arról, hogy rendelkezik ilyen karpereccel, illetve nem érezte-e szükségét, hogy megossza ezt a technológiát az embereimmel az akció előtt?

Kansas - Page 3 Greg10 – Hah! Egy ilyen karperec előállítása költségesebb, mint a maga egész éves fizetése, ezredes! Ne nevettessen. Amennyiben a S.H.I.E.L.D. kifizeti őket, úgy természetesen a rendelkezésükre bocsátom a kért mennyiséget. White ügynök, Ön legalább valamelyest tisztán látja a helyzetet, de félek, nincs több hasonló erejű páncél a közelben, sem a távolban. Kínos. Ha bízik a hanghullámaiban, csak rajta, de nézzék…

Ekkor Zarda leszakít egy kart a gigantikus páncélzatról, és a kis csapat felé hajítja… de egy láthatatlan erőtérről az szerencsére lepattan.

Kansas - Page 3 Greg10 – Nekem nem úgy tűnik, mintha a hölgy egyhamar lenyugodna bármitől is. Igen, a karperec véd a fizikai támadásoktól is, de az energiakészletei nem végtelenek. Esetleg újabb erősítést hívnának, hogy legyen kivel játszania Zardának? Vagy Őröket, hogy ócskavasat csináljon belőlük? Esetleg--

Kansas - Page 3 Hulk11 – Majd én. Le tudom nyomni. Ha segítenek.

Dr. Stark csodálkozva szakítja félbe mondandóját, ahogy Cashre pillant.

_________________
Kansas - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kansas - Page 3 Empty Re: Kansas

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.