Kert (birtok)

Go down

Kert (birtok) Empty Kert (birtok)

Témanyitás by Ammon Einarson Kedd 03 Dec. 2013, 11:42

A birtok hátsó része az épület mögött. Szabad, nyitott tér egy 10 fős pavilonnal az erdő határon.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Kert (birtok) Empty Re: Kert (birtok)

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 03 Dec. 2013, 19:03

//Előzmény: Előadóterem//

Reméltem, hogy még választ kapok a kérdésemre miközben kiértünk a szabadba. Szerettem a birtokon kint lenni, elég nagy volt ahhoz, hogy el lehessen bújni mindenki elől és mégsem a saját szobámban bujdoklom előlük. Arról nem is beszélve, hogy most már annyira kihalt sem volt a hely hála annak, hogy több árva és elaltatásra váró cicát hoztam haza, akik most itt kint vannak. Bent a kúriában mégsem tarthattam őket, oda Kormi is éppen elég volt, így is tudtam, hogy volt olyan, aki allergiás rájuk és nem szerettem volna mindezt tovább fokozni. Itt kint pedig mindenkinek volt elég hely.
- Egyébként hova valósiak vagytok? – kérdeztem Kate-t és Sakura-t. – Mármint eredetileg is New Yorkiak vagytok, vagy máshonnan jöttetek?
Sakura túl jól beszélt angolul ahhoz, hogy úgy gondoljam nem Japánból jött, hanem már itt nőtt fel az Államokban, Kate-nél pedig akcentus alapján nem igen voltam biztos. Amint kiértünk körbenéztem, hogy merre és hova merre tartottunk a pavilon felé, vagy pedig az erdőt céloztuk meg, hogy ott sétáljunk, amíg ők ketten nem kezdenek repülni.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kert (birtok) 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kert (birtok) Empty Re: Kert (birtok)

Témanyitás by Sarah Hétf. 16 Dec. 2013, 08:31

//Előzmény: Előadóterem//
Csendesen kullogok a többiek mögött, néha mellett, ahogyan éppen az út diktálja kifelé a kanyaroknak köszönhetően, végül pedig csak kijutunk. Első dolgom, hogy bár kicsit megkésve, de kesztyűt húzok, majd pedig megigazítom a szemüveget a kapucnim alatt. Több dolog is van idekint ami zavar, a nap, a macskák, ki tudja hogy milyen pollen keveredik a levegőben, mert sosem lehet tudni, de egyenlőre nem kezdtem bele a tüsszögésbe, úgy tűnik hogy a szokásos módszerem, sál az arc elé, tökéletesen működik és még egyenlőre nem irritálnak a macskák sem, amíg nem érek hozzájuk addig nem lesz velük különösebb gond, így maximum ha valamelyik útba kerül akkor kerülgethetem mint egy véletlenszerűen kóborló ember az aknamezőn a látható veszélyforrást. A feltett kérdésre kissé váratva válaszolok, igazából nem vagyok benne teljesen biztos, hogy értem a lényegét, úgy értem... Megkérdeztem én valaha valakitől, hogy honnan jött? Azt hiszem nem, talán rá kéne szoknom. Talán.
- New Yorkban élek amióta megszülettem. - Tény, hogy nem túl sokat beszéltem emberekkel, így akcentus valószínűleg esetemben nem nagyon alakulhatott ki, talán egy kicsi, de az pedig nem mond semmit, Igazából fogalmam sincs, van akcentusom vagy nincs? Sosem foglalkoztam ezzel a kérdéssel, sosem, hiszen sosem említett senki ilyesmit, mert nem is volt igazán kinek az elmúlt pár hónapig, de még akkor sem túlzottan sok ember... Nem is számít. Egyenlőre figyelem hogy hova és hogyan tovább, nem hiszem továbbra sem, hogy bármi érdemlegeset hozzá tudnék tenni, vagy kérdezni a többiektől, vagy...Talán de és csak én nem tartom fontosnak, ez majd még kiderül.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert (birtok) Empty Re: Kert (birtok)

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 03 Jan. 2014, 15:30

~Tanóra - 10:30; Résztvevők: Serena, Kate(Sarah), Sakura ~

Miközben sétálunk kifelé Serenanak hallhatóan nem volt kielégítő a válaszom és tovább is érdeklődik a képességem felbukkanásának körülményeiről. ~ Fene a profba ilyenkor, hogy mindent el kellett magyaráznia nekik.~
- Na jó, jogos. Nem volt hétköznapi. Repülővel utaztunk anyámmal, persze a gépnek volt valami műszaki meghibásodása és ketté szakadt a levegőbe. 126-an voltunk a gépen. - megköszörülöm a torkomat - Nem szívesen beszélek erről. Nem épp szép emlékeket kelt. Remélem megértitek ha nem mesélek részleteket.


Közben ki is érünk az udvarra. A pavilon felé vezetem őket. Bár Kate eléggé csak kullog mögöttünk de legalább Serenanak vannak még kérdései. Így legalább nem csak néma csöndbe kullogás az egész.
- Én is New York-i vagyok. Itt születtem is meg nevelkedtem is, bármennyire is meglepő lehet.
Már amennyire én gondolom csupán a nevemből kiindulva. Furcsa lehet másoknak, se akcentus se semmi. Magasabb is vagyok mint az átlag Japán. De hát ez van. Anyám sose tanította a nyelvet, talán apámtól örökölhettem a magasságom.
Oda érünk már a pavilonhoz is. Hátra fordulok a többiek felé és neki dőlök a pavilon falához. Kate-re nézek, nagyon megkukult. Valahogy megkéne nyitni, hogy beszélgesen ő is és kérdezzen, az egy jó előre lépés.
- Nyugodtan kérdezhetsz vagy javasolhatsz bármit te is Kate. Egyikünk se harap.
Mosojgok rá.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Kert (birtok) Empty Re: Kert (birtok)

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 04 Jan. 2014, 11:50

- Ah elnézést – feleltem zavartan miután Sakura elmondta, hogy miként is jött elő a képessége.
Úgy tűnt, hogy tényleg igaz lehet az, amit a Professzor mondott, hogy stresszes helyzetben aktiválódnak és csak csodálni tudtam a fiatal nőt, hogy mindezek ellenére, hogy milyen körülmények között zajlott mindez még mindig szeret repülni, én képtelennek éreztem volna magam erre. Arra csak zavartan bólintottam, hogy megértem, hogy nem szeretne róla beszélni és így nem is igen firtattam tovább mindezt. Ahogyan kiértünk kiderült, hogy mind a ketten New Yorkiak, ezek szerint lényegében én voltam az egyetlen, aki az ország másik feléről származott? Illetve Hood sem, mikor Magneto… az apám tudata volt benne az akcentusa olyan volt, mintha otthon lettem volna, így tudtam róla, hogy ő is Los Angelesi. Azaz mi ketten voltunk így, mindenki más itt született és élt a városban Jonah-t kivéve, kiről nem is szerettem volna ezt tudni, de mivel az újságok címlapján is ott virított a neve, illetve a fotója már tudtam, hogy New Jerseyből való.
Már a pavilonban leültem az egyik padra kényelmesen, nem igazán tudtam, hogy mit is kellene kérdeznem, vagy épp mondanom ebben a helyzetben és szituációban. Kicsit kellemetlennek éreztem, hogy eddig szinte csak én tettem fel kérdéseket.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kert (birtok) 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kert (birtok) Empty Re: Kert (birtok)

Témanyitás by Sarah Szer. 08 Jan. 2014, 04:42

Még egy jó darabig csendesen sétálok, maximum bólintok, noha jómagam annyira nem voltam benne a témában de nekem is szólt, így a magam szolid módján úgy éreztem hogy illene reagálni rá valamit, hogy legalább jelezzem hogy figyelek. A pavilonhoz érve felvetődik az a probléma... Nem vagyok benne biztos, hogy nevezhetem problémának, de a csendességem belekevert egy szokatlan helyzetbe, noha mostanság ezekből kifejezetten sok van, de most reagálnom kéne valamit... És nem tudok. Egy darabig kissé zavartan állok a dolog előtt, de végül összeszedem magam annyira hogy válaszoljak értelmesen.
- Tudom cs-csak az ilyen helyzetek még szokatlanok és... Nem tudom hogy mit kérdezhetnék... Bocsánat... - Nyögöm valahogy ki kissé nehézkesen, a végén magam sem értem hogy miért kérek elnézést de kényszeresnek érzem, nem érzem kifejezetten jól magam a dolog miatt de sosem beszéltem annyit az emberekkel hogy az ilyesmit tudjam, szüleim sem tudták ezt belém nevelni, a magántanárok pedig nem arról híresek hogy ilyen készségeket fejlesszenek az emberekben, igaz a legtöbb dolgot önszántamból tanultam, de néha volt hasonlóakhoz szerencsém. Akárhogyan is, remélem hogy megértik és nem tekintenek úgy mint akit nem érdekelnek a dolgok csak ötletem sincs hogy mit tudnék kérdezni tőlük, vagy mondani nekik magamtól, nem tudom hogy mi érdekelheti az embereket.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert (birtok) Empty Re: Kert (birtok)

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 01 Feb. 2014, 17:02

~Tanóra - 10:40; Résztvevők: Serena, Kate(Sarah), Sakura ~


- Ne érezd e miatt rosszul magad. Nem kell elnézést kérni. - Feleltem Serena-nak.
Én csak megállok a pavilonnál és az oldalának támaszkodok. És úgy figyelem Kate-et aki sikerült jól zavarba, vagy inkább az ő szempontjából talán kéretlen szituba hozni.
- Nyugi, nem kell ezen görcsöni - szólok kedvesen - Ha nem jut eszedbe semmi az se baj. Nem kvíz só ez. Csak beszélgetés, ha érdekel titeket valami, vagy nem tudtok esetleg nem értetek valamit, de tényleg bármiről. Szeretném mindkettőtök kicsit jobban megismerni.
Felülök a pavilonnak a háttámaszára kívülről aminek eddig neki voltam támaszkodva és kicsit felismerően csap belém egy gondolat. Homlokon is csapom magam enyhén és utána szólalok csak meg.
- Én is itt csak szövegelek ilyesmiket. Közben szerintem még ti se igazán tudtok rólam sokat úgy a nevemen kívül meg, hogy körvonalakban mi a képességem. - vigyorgok kicsit - Érdekel titeket, hogy milyen atom király munkám volt? 
Bár ezt mondom érződik a hangsúlyomon, hogy csak a hülyeség jön. De ha másra nem is lesz jó a topik akkor arra, hogy a kínos csendet elkerüljük így hirtelen.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Kert (birtok) Empty Re: Kert (birtok)

Témanyitás by Serena Davidson Vas. 02 Feb. 2014, 09:51

A kínos csend pedig némileg tovább fokozódott ebben a helyzetben. Én sem igazán tudtam, hogy mit is lehetne, vagy igazából mit kellene mondani ebben a helyzetben. Valószínűleg mind a ketten olyanok voltak, hogyha nem itt találkozunk soha sem álltunk volna egymással szóba és lényegében csak a képességeink azok, ami miatt ez most megtörtént. Lehet, hogy az sem segít, hogy Sakura és én idősebbek vagyunk, mint Kate volt. És még mindig ott volt az is, hogy mit sem tudtak arról, hogy az apám, Magneto életben volt, vele csak én találkoztam és a professzor tudott még. Vajon Charles, azaz Hood miként fog erre reagálni, hiszen Magneto tönkretette őt és az életét. Amit szerettem volna az pedig nem sikerült úgy, nem sikerült olyanná tennem őt, mint régen volt, a kellemetlen emlékek és érzések ott maradtak benne, amik miatt ki sem mozdult a szobájából. Igaz én sem nagyon tettem mást, kerültem a többieket és csak kint az emberekkel érintkeztem a menhelyen. Sakura szavaira néztem fel, és végül bólintottam, még ha érezhetően nem is azért mondta, mert komolyan gondolta.
- Engem érdekelne – mondtam ki hangosan is.
Még megvártam, amíg válaszol, majd utána szólaltam meg ismét.
- Volt… van egy kérdés, ami azóta foglalkoztat, hogy a Cerebro-ban jártunk – kezdtem óvatosan. – Mind láttuk és hallottuk, hogy 198 mutáns van a világon. Szerintetek miért van a legtöbb itt az Keleti-parton és nem máshol? Elég nagy a világ… ez számomra furcsa volt.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kert (birtok) 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kert (birtok) Empty Re: Kert (birtok)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.