Botanika és a kert

1 / 8 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Botanika és a kert Empty Botanika és a kert

Témanyitás by Thorhalla Kedd 22 Feb. 2011, 16:07

Egy külön épületet kapott a növény ház, ahol több különböző részre van osztva, attól függően, hogy a növényház melyik részére megy az ember. Ezenfelül tartozik hozzá egy kisebb kert is, ami főleg az iskola előt található meg. A dzsungel szárnyban még egy tó is található.

Az eredeti kert.
Az eredeti botanikus kert.

Botanika és a kert Botanika2
Botanika és a kert Bonatika1


A hozzászólást Thorhalla összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 20 Ápr. 2012, 19:13-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Botanika és a kert Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Botanika és a kert Empty Re: Botanika és a kert

Témanyitás by Sarah Pént. 09 Szept. 2011, 14:33

//Előzmény:Csilla szobája//


Kilépvén a kertbe... Nos már meg se lep a látvány, jól néz ki, mint minden más, elfogadnék egy ilyen házat én is és éldegélnék benne egyedül, szórakozné, és esténként halálfélelmem lenne, mert minden jó szellemes horrorfilm alapja egy hatalmas kúria.
~ Hmm, de jó is lenne. ~ Vigyorodok el magamban, majd vissza zökkenek a realitásba
- Szép hely. - Jegyzem meg. - Ti szoktatok foglalkozni a növényzettel, vagy vannak kertészek, vagy ilyesmivel foglalkozó bentlakók? És bocsi ha túl sokat kérdezek. - Mondom miközben a kút felé veszem az irányt.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Botanika és a kert Empty Re: Botanika és a kert

Témanyitás by Adam Taylor Pént. 09 Szept. 2011, 17:46

A fiú követi a lányt, és figyeli. Aztán a lány megjegyzi, hogy szép a kert. Aztán megkérdezi, hogy ki műveli a kertet. No erre ő sem tudja a pontos választ.
- Nem tudom talán az egyik tanár. - válaszolja, miközben odaérnek a kúthoz.
A fiú ott hirtelen minden előjel nélkül eldől, még puffan is kicsit a füvön. A lány számára úgy tűnhet elesett. A hátán landol szemei csukva vannak. Csak fekszik mozdulatlanul mosolyogva. Ez a mosoly utalhat csak arra, hogy szándékosan tette amit tett.
- Szeretem ezt a helyet. Olyan békés. - mondja kis idő múlva csukott szemmel.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Botanika és a kert Empty Re: Botanika és a kert

Témanyitás by Sarah Szomb. 10 Szept. 2011, 15:23

Mikor eldől kicsit meglepődök, végig fut rajtam a hideg, majd közelebb lépek, kicsit pánikolva attól hogy esetleg rosszul lett, de amint közelebb megyek látni az arcán azt a tipikus " szándékos volt " mosolyt. Megkönnyebbülten ülök le mellé a fűbe, majd felnézek az égre.
- Az. - Majd hanyatt vetem magam, és bár némán, de továbbra is az eget fürkészem, a felhőket, hogy milyen érdekes formákban mozognak. Kis nézelődés, majd rá mutatok az egyikre.
- Ott egy kutya. - Mosolyodok el, és tényleg eléggé hasonlít egy kutyára, egy Huskyra hasonlít talán. Egy kis ideig nézem, majd másik után nézek, de egyéb értelmes formációt már nem találok. Végül Muguramara terelem a figyelmem.
- Itt mindig minden ennyirebékés, csendes... Eseménytelen? - Kérdem kissé elálmosodva, valahogy a fű most nagyon kényelmes, képes lennék rajta elaludni.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Botanika és a kert Empty Re: Botanika és a kert

Témanyitás by Adam Taylor Szomb. 10 Szept. 2011, 15:56

A fiú hallja a lépéseket. A lány ledől mellé ő az oldalára fordul és kinyitja a szemét. Amikor a kutyát említi meglepődik és a keze után néz.
"Valóban. Tényleg olyan mint egy kutya." gondolkodik el, de nem szólal meg inkább tovább figyeli a lányt. Jön a következő kérdés. A fiú elgondolkodva néz a lány szemébe.
- Általában. Nem nagyon van felfordulás főleg nem idekint. Ahhoz meg, hogy esemény telibb legyen a suli majdnem csoda kéne. - válaszolja mosolyogva. - A legtöbben furcsák. Főleg számomra... - fiú szava megakad. Látszik rajta, hogy nem igazán tudja mit mondjon. Csak nézi a lány szemét és várja, hogy tegyen valamit. Nem érti miért ilyen őszinte vele és miért tetszik neki ennyire a lány. Igaz, hogy gyönyörű de akkor is. Majdnem elmondta neki ami a történt. Kicsit megijedt a dologtól és látszik is rajta.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Botanika és a kert Empty Re: Botanika és a kert

Témanyitás by Sarah Szomb. 10 Szept. 2011, 23:26

Érdeklődve figyelem mit mond, sajnos bejött amitől tartottam, unalmas lessz itt. Abszolult átlagos a téma, mégis valamiért abba marad, és csak néz. Nem nagyon tudom mire vélni a dolgot.
- Valami baj van? - Kérdi miközben közelebb fészkelődik kicsit. Majd a választól függetlenül, átrakom felette a bal lábam, majd egy könnyed mozdulattal felé libbenek és így konkrétan rá ülök a hasára.
- Szóval, ha ennyire eseménytelenek errefelé a napok, mit szólnál hozzá, ha mondjuk egy kicsit izgalmasabbá tennénk ezt a délutánt? - Kérdem miközben közelebb hajolok, és egyenlőre várok a reakciójára, pozitív, esetleg negatív, attól függően alakulnak majd úgyis a dolgok.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Botanika és a kert Empty Re: Botanika és a kert

Témanyitás by Adam Taylor Vas. 11 Szept. 2011, 00:05

A lány egy pillanatra meglepi. Megkérdezi mai baj. Nem igazán tudja mit feleljen. Hirtelen rájön, hogy nem lényeg nem itt és nem most.
- Semmi. Nincs semmi baj. - amikor a lány átlendíti a lábát egy pillanatra meglepődik. A fiú nincs hozzászokva ehhez a viselkedéshez. Viszont tudja, hogy mit akar a lány és nincs ellenére. Nem kellenek az érzelmek ezt a lány mondta. Most ő is félredobja a buta a gondolatait. A kérdésre nem válaszol csak megérinti a lány arcát majd megcsókolja. Nem túl jó ebben de szenvedélyesen próbálkozik. Ha a lány nem ellenkezik a kezei vándorútra indulnak...

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Botanika és a kert Empty Re: Botanika és a kert

Témanyitás by Sarah Vas. 11 Szept. 2011, 00:15

~ Nos úgy látszik ő is csak férfiból van. ~ Röpke gondolat csók közben, majd fókusz vissza a srácra. Azt állítja hogy nincs semmi baj, de végül is nekem kevés, és mikor a legalkalmasabb kérdezősködni, ha nem ilyen helyzetben, nemde?
- Egészen biztos vagy benne? Csak mert ha bármi bánt, nekem elmondhatod. - Mosolygok kedvesen, majd egy kis harapás a nyakra, csak finoman, nem akarok fájdalmat okozni, de egy kis nyakszívás még belefér.
~ Vámpír pióca üzemmód. ~ Vigyorgok közben magamban, majd miután végeztem megszólalok.
- Ugye hogy mindjárt más kissé a hangulat? - Kicsit nevetve.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Botanika és a kert Empty Re: Botanika és a kert

Témanyitás by Adam Taylor Vas. 11 Szept. 2011, 00:23

A lány közeledik aztán kicsit visszavesz a fiú majd megőrül. A lány észre is veheti, hogy minimális hatást már el is ért a srácnál. Aztán az újabb kérdés. A srác nem egészen érti miért akarja ennyire tudni. Mégis úgy dönt, hogy elmondja a tanárok már úgyis tudják csak idő kérdése és kiderül. Egyetlen dolgot köt meg magában senkit nem kever bele a bosszújába. Sejti, hogy ez megöli a hangulatot ezért élvezi még kicsit a lány ölelését aztán válaszol.
- Igen más! - mondja mosolyogva. Szemri kicsit elfelhősödnek. Elszomorodik és beszélni kezd. - Hosszú a történet. A lényeg, hogy a szüleimet megölték. Az apám is mutáns volt és rendőr is. Megölték a családom de ők is majdnem mind meghaltak az utolsót én öltem meg az erőmmel. Röviden ennyi. - fejezi be. Hangja végig semleges mintha valaki másról beszélne de a szemei elárulják. Várja a lány válaszát.
"Na ennyit az érzelmek nélküli kapcsolatról." gondolja magában.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Botanika és a kert Empty Re: Botanika és a kert

Témanyitás by Sarah Vas. 11 Szept. 2011, 00:34

Láthatóan tetszik neki a dolog, na meg persze nekem is, hiszen egyoldalúan én se vagyok hajlandó ilyesmire. Elég könnyen megy az információ szerzés, természetesen mint mindig, ilyen módszerekkel nem is nehéz, de a válasz nem az amire számítottam. Kicsit megdöbbenek, egy kis blokkolás, majd végigsimítok az arcán.
- Részvétem. - Jegyzem meg csendesen, majd adok egy " fájdalom " csókot, majd hozzá simulok és megölelem. Témát kéne terelni, na de vajon merre? Nos nem tudom, míg gondolkodok és emésztgetem a dolgokat reflex szerűen elkezdem jobbra-balra mozgatni a derekam, és konkrétan és is dőlöngélek. Végül hosszas gondolkodás után csak eszembe jut valami értelmes.
- Mesélj kérlek valamit a Japán kultúráról, mindig is érdekelt hogy milyenek ott a dolgok. -

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Botanika és a kert Empty Re: Botanika és a kert

Témanyitás by Adam Taylor Vas. 11 Szept. 2011, 00:48

A lány egy pillanatra ledermed de továbblép. Amikor a részvétes megjegyzést teszi nem igazán tudja, hogy mit mondjon. Megcsókol most ez más mint az első ő kezdi lágy és finom. Aztán a lány mocorogni kezd. A fiú ettől még izgatottabb lesz. Közben megint kérdez. Eltereli a szót az előző irányból a fiú sem akar róla beszélni pláne nem itt és most.
- Hmm... Annyi minden más mint itt. - néz a lány szemébe, majd folytatja. - Az emberek sokkal merevebbek mint itt. Sokkal kevésbé nyitottak egymás felé viszont sokkal tisztelettudóbbak. Tudod nálunk amit mi most teszünk sokak szemében furcsa lenne. Mert túl közvetlenek vagyunk egymással. A fegyelem elsődleges. Pélául az iskolákban kötelező az egyenruha. A tetoválásaidat is kéne rejtened ha nem akarnád, hogy kirúgjanak. Felénk az iskolákban fontos a fegyelem nincs olyasmi mint itt. Szeretek itt lenni de teljesen más mint otthon. - fejezi be a mondandóját. Valószínűnek tartja, hogy a lányt ez érdekelte főként. Megcsókolja a lányt és kezeit a derekárá csúsztatja, és masszírozni kezdi nem túl erősen de érezhetően.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Botanika és a kert Empty Re: Botanika és a kert

Témanyitás by Sarah Vas. 11 Szept. 2011, 01:09

Főleg az iskoláról esett szó, és bár nem ez érdekelt főként, ez is épp elég ahhoz hogy eleget tudjak a dolgokról.
- Hmm... Akkor unalmas lehet arrafelé az élet. - Mosolyodok el, majd érzem hogy elkezdi maszírozni a derekam, amire egy elégedett morgással reagálok, elég jól esik, régen maszíroztak már, talán el kéne mennem egy masszőrhöz valamikor a közeljövőben.
- Egész jól csinálod, talán masszőrnek tanultál? - Kérdem, majd leteszem a fejem a vállaira és behunyom a szemeim. Igazából most realizáltam hogy még mindig ölelem, de nem baj jó ez így, kényelmes is, szóval egyenlőre így maradok.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Botanika és a kert Empty Re: Botanika és a kert

Témanyitás by Adam Taylor Vas. 11 Szept. 2011, 01:19

Csilla azt mondja unalmas lehet felénk az élet. Mióta itt vagyok nem is gondolkodtam ezen de most egyetértek vele.
- Igen unalmas. - mondom majd csókot lehelek a nyakára. A kezeim végig futnak a gerince mentén és finoman nyomkodják az izmokat. Aztán lefelé az ujjait mozgatja a fiú mintha zongorán játszana.
- Nem, csak úgy jön a tested vonzza az érintést. - válaszolja a fiú, közben köröket ír le a lány hátán fentről lefelé. Beleszagol a hajába és az elméjébe vési az illatát. A kezei közben leérnek a lány medencéjéhez tétovázik kicsit de továbbhalad. A lány fenekét persze nem erővel fogja csak finoman simít végig rajta párszor körbe körbe, majd halad tovább a lány combjai felé ha az nem ellenkezik. A lány érezheti, hogy kezd egyre komolyabb hatást gyakorolni Muguramara.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Botanika és a kert Empty Re: Botanika és a kert

Témanyitás by Sarah Vas. 11 Szept. 2011, 01:39

- Örülök hogy ilyen hatással vagyok rád. - Válaszolom majd telljesen elnyúlva élvezem ahogy a hátamat simítja, végig fut rajtam tőle a hideg, de nagyon jó érzés. Lassan lentebb halad a keze, természetesen nem zavar, ha zavarna akkor apáca neveldébe mentem volna. Bármennyire is tetszik a dolog, végül felülök és körbenézek. Nem tartok tőle hogy bárki is látná hogy mi folyik itt, hiszen mások véleménye sose érdekelt, legalább is a negatív nem.
- Nos, egyenlőre legyen elég ennyi. - Mondom kicsit sajnálva a dolgot, mármint hogy egyenlőre ennyi. - De valamikor még folytatjuk. - Kacsintok, bár nem szokásom most valahogy kellett, majd leszállok a srácról és felülök a fűben. Kis hezitálás majd talpra állok és a kúthoz sétálok.
- Szeretnék jobban szétnézni még az épületben, ha nem haragszol. -

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Botanika és a kert Empty Re: Botanika és a kert

Témanyitás by Adam Taylor Vas. 11 Szept. 2011, 15:29

A lány láthatóan jól fogadja a dolgot. A fiú is nagyon élvezi, aztán a csaj visszavesz. Körülnéz a fiú is ráeszmél, hogy nem biztosan ez a legjobb hely erre.
- Persze! - válaszolja a lány mondatára. Amikor az leszáll róla a fiú egyetlen mozdulattal talpra lendül, majd amikor a lány felül kezet nyújt neki. Amikor a lány a kúthoz sétál ő követi. Mögé lép és átöleli. Finom csókot lehel a nyakára, és a hajába dörgölőzik. A lány újra megszólal a fiú elgondolkodik. Lágyan a lány hajába beszél.
- Nagyon jó illatod van. - jelenti ki, majd válaszol a kérésre. - Rendben nézzünk körül. Mit szeretnél még látni? - kérdezi közben gondolkodik, hogy hol lehetnek még emberek. - Talán menjünk le a konyhába ott majdnem mindig van valaki. - ha lány igent mond akkor arra megy. Ha más úti célt említ oda vezeti. Séta közben is néha a lányra téved a tekintete. Nagyon jól érzi magát és ez látszik is az arcán.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Botanika és a kert Empty Re: Botanika és a kert

Témanyitás by Sarah Vas. 11 Szept. 2011, 19:13

Felajánlja a konyhát, végül is miért is ne?
- Úgyis éhes vagyok. - Vigyorgok. - Legyen a konyha. - Határozottság a köbön, más helyet úgysem tudok. Kicsit még nézelődök miközben Mugurama elvan a hajammal, majd miután viszonylag mindent alaposan megnéztem így egy helyből...
- Na induljunk, úgyis szeretnék még másokat megismerni. - Ezzel megindulok befele az épületbe, és onnantól kezdve hagyom hogy ismét a fiu vezessen, mivel nem tudom merre kell menni, bár valószínűleg oda találnék, de előtte bolyonganék és valószínűleg azt találnám meg utoljára.

//Folytatás:A konyha//

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Botanika és a kert Empty Re: Botanika és a kert

Témanyitás by Dr. John Huniver Pént. 23 Szept. 2011, 07:21

//Előzmény: Pince//

Laura, a kamszlány és Marli a vörös szemű kislány érkezik a kúria felől az egyik macskakövesúton a kút felé.
- Íme! Ez a mi virágos kertünk! - tárja szét karjait, nyújtózkodva, mintha eddig valami dobozba lett volna bezárva.
- Tetszik? - nézz kérdőn a kislányra. Elvégre ő szeretett volna idejönni.

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Botanika és a kert Empty Re: Botanika és a kert

Témanyitás by Shadow Szomb. 01 Okt. 2011, 14:34

A pincéből egyenesen a Botanikus kertbe megyünk, ahol nagy szemekkel nézek körbe. Lassú léptekkel megyek közelebb a növényekhez s nézegetem őket, majd guggolok le, s kezeim megérintik a földet...
- Igen tetszik - mondom mosolyogva, majd a növényeket vizsgálgatom mosolyogva mászkálva köztük, s látványosan vidámabb vagyok itt mint eddig máshol. Lábaim nyomán indák jelennek meg és fonódnak egymásba egy sávban és mikor hátradőlök, akkor egyszerűen megtartanak, akár csak egy ágyba dőlnék bele és tartanak a föld felett. Szemeim becsukom egy pár pillanatra, majd veszek egy mély levegőt, s mikor kinyitom ismét, akkor Laura nézek, s elmosolyodok.
- Nagyon széép ez a hely

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Botanika és a kert Empty Re: Botanika és a kert

Témanyitás by Dr. John Huniver Szomb. 01 Okt. 2011, 19:01

Karjait összefonva, halvány mosollyal arcán nézi, ahogy Marli elbűvöli a növényeket és játszik velük pajkosan és önfeledten mint egy igazi kisgyermek. Mert démoni testrészeit leszámítva teljesen úgy viselkedik, mint egy kisgyermek. Lau pedig... mint egy nagy komoly felnőtt. Fejét oldalra döntve pislog kék szemeivel.
- Örülök neki, hogy tetszik a hely. Általában elég csendes. Ide lehet visszavonulni, gondolkodni. Nekem itt a bokor mögött van a törzshelyem. Ott nem látnak, csak ha beljebb jönnek. - megy is rögvest az említett növény mögé és letelepszik a fűre. Letép pár szálat és ujjai hegyéből apró szikrákat vetve pörköli meg őket.

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Botanika és a kert Empty Re: Botanika és a kert

Témanyitás by Shadow Kedd 04 Okt. 2011, 18:50

Figyelem Laurát és azt is amit mondott, majd hasra fordulok, s mikor mutatja az ő kis helyét, akkor közelebb megyek hozzá, míg a kis indák visszahúzónak a talajba, s én egyszerűen leülök mellé.
- Ugye nem baj ha most én is ide leülök melléd? - Kérdem csendesen miközben a lányt nézem, hogy mit is csinál éppen, de nem avatkozok közbe, inkább csak figyelem némileg hozzá bújva, érdeklődve.
- A te képességed elég érdekes és ahogy látom elég erős, vagy legalábbis az lesz minden bizonnyal – nézem ámulva.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Botanika és a kert Empty Re: Botanika és a kert

Témanyitás by Dr. John Huniver Szer. 05 Okt. 2011, 22:26

Megrázza fekete loboncát.
- Gyere csak! Nem zavarsz. Jól jön néha a társaság. - mosolyog Marlia és ujjával arrébb igazítja a kislány tincseit.
- Olyan nehéz néha szót érteni a fiúkkal! - sóhajt fel Lau, szélnek eresztve a megpörkölt fűszálakat.
- Érdekes... ja, mondjuk. - vonja meg vállát flegmán.
- Hogy erős lesz? - pislog kék szemeivel a kislányra, mintha valami bolondságot mondott volna.
- Még csak az hiányzik! Már annak is örülök, hogy nem rázok meg mindenkit minden órában. Ennyit megért itt tanulni. De mikor 18 leszek és meg lesz az érettségim, húzok innen! Kész nyomor ez a hely! Fenénk hiányoznak nekem a mutánsok. - forgatja szemeit morcosan.
- Te is addig leszel itt, míg meg nem nősz? Egyáltalán, a ti fajtátok mennyi idő alatt nő meg? - kérdi, s közben Marlit méricskéli szemeivel.

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Botanika és a kert Empty Re: Botanika és a kert

Témanyitás by Shadow Csüt. 06 Okt. 2011, 21:49

Mosolyogva fogom meg Lau kezét és nézek rá.
- Naaaa... ne légy ilyen... - bújok házzá óvatosan - … biztosan van jó is ebben a helyben, s nem olyan rossz – mosolygok egy kicsit, majd elgondolkozó képet vágok.
- Nem tudom... annyit mondott el Árny nekem, hogy nálunk az idő nem úgy telik mint máshol... sőt odalent is teljesen eltérően telhet a különböző részeken... bár nehezen értettem ezt, de azt mondta van akinek egy másodperc másnak egy örökké valóság, vagy épp egy szempillantás. - majd elhallgatok egy pár pillanatra. - Én most 5 éves vagyok, de nem tudom a ti időtök szerint mennyi... és azt se tudom meddig élek... de szerintem úgy öregszek, mint ti... vagy nem tudom. - közelebb bújok Lauhoz – Anyu lehet tudná ezt...

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Botanika és a kert Empty Re: Botanika és a kert

Témanyitás by Dr. John Huniver Pént. 07 Okt. 2011, 09:31

A kis Marli nem csekély empátiáról tesz tanúbizonyságot azzal, hogy oda bújik Lauhoz. A lány meg is lepődik ezen a bensőséges érzelem kinyilvánításhoz. Kicsit zavartan tud csak beszélni.
- Vanni van jó is. Az otthoni barátaim nem tudják meg, hogy mutáns vagyok. Azt hiszik, hogy egy elit magángimibe járok. Ami félig igaz is. - mosolyog el a lány, és Marli haját kezdi el simogatni.
- Szóval különbözőképpen telik nálatok az idő... Jó lenne egy olyan helyre betévedni ahol egy perc alatt eltelik egy év és végre szabadulhatnék innét. De gondolom nem olyan könnyű eljutni hozzátok. - nézz rá Marlira.
- Én sem tudom mennyi vagy, vagy hogyan öregszel. De ha ilyen kis aranyos akarsz maradni, akkor ne siess vele! - bökdösi meg ujjával a kislány nóziját, nevetve.
- Mert a felnőttek olyan... komolyak. Nem tudnak élni, csak dolgozni, fegyelmezni, rendet tartatni. - megrázza fekete loboncát, ahogy szüleire és a tanáraira gondol. Ekkor tűnik fel neki, hogy a hall-ban mintha mozgás lenne.
- Te, Marli! A többiek miért gyülekezhetnek a hallban? - kérdi a kislányt tanácstalanul, miközben feltápászkodik.
- Megint kiakarnak hagyni valami jó buliból! - szorítja össze öklét és szó szerint szikrázik a szeme.
- Gyere! Megnézzük őket! - nyújtja balját a kislánynak és ha fogja, akkor kicsit gyors lábtempóval veszi meg az irányt a hall felé.

//Folytatás: Hall//

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Botanika és a kert Empty Re: Botanika és a kert

Témanyitás by Adam Taylor Hétf. 26 Márc. 2012, 13:41

Mugurama reggeli után állt itt. Egy fával szemben állt. A kezében volt a fakard. Az arcán elszánt mogorvaság. Mostanában sokan láthatták így. Ismét a fa felé lépett és a penge megint elsuhant előtte. Nem vágta bele a kardot. Az túl könnyű volna. Minél közelebb próbált vágni a fához minél tökéletesebben. Hibázott. A penge elakadt, és hatalmasat csattant. A fiú mogorván nézte. Úgy tűnik hiába a gyakorlás. Egy óránál tovább nem bírja még ő sem. A keze már remegett kicsit. Tudta, hogy ennyi volt egyenlőre. Morogva indult el befelé. Magában morgolódott, hogy nem ért el komoly eredményt. Még mindig nem tud órákat harcolni. Még egy fával sem, nemhogy igazi ellenfél ellen. Ez az érzés méreggel töltötte el. Dühöt érzett. elképesztő dühöt. Akik pedig elvileg oktatnák őket csak azt hajtogatják, hogy nem elég jó.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Botanika és a kert Empty Re: Botanika és a kert

Témanyitás by Adam Taylor Szer. 28 Márc. 2012, 22:40

[b]Ismét megpróbálta a fakard ismét elképesztően hangos reccsenést hallatott. A kölyök elégedetlenül engedte le. A társait éppen a veszélyteremben kínozzák miközben ő itt van. A dühe kezdte átjárni a testét. Kékes izzás jelent meg a szemeiben. Aztán szikrák pattantak az ujjai között. Végül az egész testén pattogni kezdtek. A fiú minden erejével koncentrált. Nemrég jött csak rá arra, hogy az energia amit a testfelületén bocsájt ki ugyanúgy irányítható mint a többi. Ezért most is megpróbálta megzabolázni. Minden erejét a bal kezébe gyűjtötte miközben négy lépést hátrált a fától. Felidézte azokat az arcokat akikért harcolni akart. Az apját, az anyját. Végül egy másik kép is felizzott. Bár az archoz tartozó személy félreérti őt. A fiú nem akar már "járni" vele. Viszont úgy gondolja ettől még lehetnek barátok. Aztán mások arcai feltűnnek. Az állandóan marakadó Jake. Aki mindig eltűnik. Arra gondol, hogy éppen kínozzák őket. A bal kezéből energia csap ki, majd a fába csapódik. Egy pillanatra keserű diadal járja át végre elérte a fát. Azon tenyérnyi égett folt éktelenkedik. A fiú érzi, hogy most messzire ment. Már ellépni sem tud onnan ahol állt. Egyszerűen térdre rogy aztán elájul. Ha nem is találnak rá minden bizonnyal órákig, fog itt heverni.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Botanika és a kert Empty Re: Botanika és a kert

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 8 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.