Kyln

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Kyln - Page 4 Empty Re: Kyln

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 01 Okt. 2014, 11:45

Bólintok a Vádló megjegyzésére, valóban nem lesz egyszerű, egy szóval sem mondtam ezt. Már a húgom megtalálása is képtelenség, de a lehetetlen akkor sem állított meg, mikor az Ürességbe kerültem. Valahogy ezt is meg fogom oldani.
Mikor felállnék, megszédülök, és visszaesem az ágyra. Úgy tűnik, tényleg nagy dózist kaphattam a sugárzásból, még a képességemmel együtt is gondot okozott, hiába a sok pihenés. Ülve maradok, és nyugtázom, hogy a felszereléseim a szállásoknál vannak. Egyelőre tehát nem lépek kapcsolatba a shi’ar társaimmal, viszont Aian kérdéseiből egyértelműen kiderül, hogy ő is látta a látomást.
-Igen, látomásom volt a hódító terveiről, ezek szerint neked is. A többieknek épp az előbb mondtam el, hogy meg akarom állítani a hódítót, és ehhez Tyranis segítségét akarom felhasználni, mert ő nyilvánvalóan nem akarná, hogy Halál elpusztuljon.
Aiannak nem kell a húgomról mesélnem, ő már ismeri Tyranis eredetét, ha jól emlékszem, és azzal is tisztában van, hogy a Halál avatárjának nevezi magát.
-Kezdetnek szükségem lesz egy űrhajóra – válaszolom Adorának. – Néhány társammal együtt érkeztem a bolygóra, de mivel rendes idő szerint egy hónapig voltunk az időhurokban, lehet, hogy már elmentek. Kiderül, ha megpróbálok velük kapcsolatba lépni, a felszerelésem közt van egy adóvevő. Amíg nincs űrhajó, addig nem tudom elhagyni a bolygót, és elég kevés esélyt látok rá, hogy Tyranis épp itt lenne.
A terv további lépéseiről kár is beszélni egyelőre, amíg olyan problémákkal kell szembenézni, amik megoldása nélkül nincs lehetőség a továbblépésre. Mindenesetre jó hír, hogy Aian is látta a látomást, így van esély rá, hogy segít, valamint Adora is érdeklődik a tervem iránt, tehát nem hagyja teljesen hidegen a dolog. Ugyanez nem mondható el a Vádlóról és Peterről.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Kyln - Page 4 Empty Re: Kyln

Témanyitás by Tyranis Csüt. 02 Okt. 2014, 10:12

2048. február 16. vasárnap – A Kyln
Résztvevők: Zyro-Rel / Zyro Tao és Zen A. Khalil

Mostanra, ha lassanként próbált meg felülni a páros és nem erőltette jobban ezt, mint kellett, akkor erős szédülés mellett ugyan, de lassanként sikerült megtenni. Abba senki sem szólt bele, amikor Aian és Zyro beszélgetett egymással, de annál a résznél már igen, hogy kellene űrhajó.
- Odakint a városban könnyedén lehet hajókat szerezni – mondta Quill.
A vádló lépett most közelebb a pároshoz és egy-egy injekciós tűt nyújtott a két fiatal férfi irányába. A színe alapján könnyű volt felismerni, regeneráló szérum volt, valószínűleg a sugárzásra hatástalan volt, azért nem korábban kapták, de mostani utólagos tünetekre már jó lehetett, a rosszullétre. Ha beadták maguknak a szert, akkor valóban néhány másodperccel később minden mellékhatás elmúlt és teljesen jól érezték magukat.
- Már csak egyelten kérdés van, hogy honnan szerzünk pénzt hajóra – szólalt meg Adora.
- Nem egyértelmű, hogy lopunk egyet, ez a Kyln – vágott vissza Quill.
A lány lemondóan sóhajtott fel és a szemeit forgatta, láthatóan egyáltalán nem nyerte el a tetszését a javaslat, hogy itt ezen a helyen lopjanak bármit is.
- Nos, mire gondoltok? – kérdezte a lány végül Aian-t és Zyro-t.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kyln - Page 4 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kyln - Page 4 Empty Re: Kyln

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 07 Okt. 2014, 14:47

Elfogadom a Vádlótól az injekciós tűt, és beadom magamnak annak tartalmát.
<-Köszönöm, sokkal jobban érzem magam – mondom a nőnek, kree nyelven, miközben lerakom az üres fecskendőt.>
Közben Adora és Peter azon kezdenek diskurálni, hogy hogyan lehet és érdemes hajót szerezni a bolygón. Nem hiszem, hogy a lopás lenne a legjárhatóbb út, legalábbis az én ismereteim nem terjednek ki erre, de nem kételkedem benne, hogy Peter gond nélkül megoldaná. Ugyanakkor rossz érzéssel töltene el, hogy egy nemes cél érdekében olyan dolgokat követünk el, amik kevéssé összeegyeztethetőek a morálfilozófiánkkal… Adora kérdésére aztán felvonom a szemöldökömet.
-Nos, ahogy mondtam, először kapcsolatba szeretnék lépni az adóvevőn keresztül a társaimmal, legalábbis megpróbálnám. Ha itt vannak, semmi szükség a lopásra vagy a pénzszerzésre. Valószínűleg boldogan segítenek majd, hogy a Shi’ar Impérium is felszabadulhasson. De ha nincsenek itt, könnyen lehet, hogy tényleg Peter megoldására kell hagyatkozni, mert nem rendelkezem sok költőpénzzel. – Megmondom, mennyi pénzem van. //Merthogy játékosként nem tudom.// A voldiak főleg pénzben fizettek ki minket, de ennek csak a rám jutó része van nálam, és nem tudom, ez elegendő-e egy hajóhoz. – Ha ez nem elegendő, akkor legfeljebb valamiféle helyi zsoldos munkát tudnánk elvállalni, hogy összeszedjük a pénzt, de ez kockázatos és időigényes lenne. Viszont a szavaitok alapján, ha jól értem, ti is szívesen segítenétek megállítani a hódítót, jól értem?
Más különben nem akarnának hajót találni, hogy elmehessünk megkeresni a húgomat. Persze lehet, hogy csak maguknak keresnek hajót, mert épp nekik is jól jön. Kinek nem?


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Kyln - Page 4 Empty Re: Kyln

Témanyitás by Tyranis Kedd 21 Okt. 2014, 10:35

2048. február 16. vasárnap – A Kyln
Résztvevők: Zyro-Rel / Zyro Tao és Zen A. Khalil

Zyro-nál nem volt olyan sok pénz, mert némi kreditkártya volt nála, amin minimális összeg volt, a voldik készpénzben fizettek, így kérték Chakarék, mert kevésbé volt lenyomozható, mintha utalgattak volna kozmikus bankszámlákra. Most, hogy már Zyro is feltudott állni így ellehetett menni a szállásig, hogy a többi felszerelését is magához vegye, így többek között a kommunikátort is. ahogyan sejthető volt a két shi’ar nem várta meg a bolygón, az eszköz pedig nem volt arra jó, hogy galaxisokon átívelve lehessen vele kommunikálni. Így a fiú Aiannal együtt Adora-val és Quillel ragadt ezen a helyen.
< - Itt a bázison van pár dolog, amit el lehet adni, azokból pedig hátha összejön egy hajóra való – vetette fel a Vádló. >
Amennyiben nem lopni akart a társaság, akkor ennél jobb lehetőség nem volt, itt pedig úgyis fejlettebb dolgok voltak, hála a kree technológiának.
- Ez végül is használható – mondta Adora. – És igen, én legalább is mennék és szerintem Aian is. ami Quillt illeti…
< - Amíg nem talál egy olyan bolygót, ahol jó nők vannak, akik kapóak arra, hogy milyen, addig bizonyára veletek menne, mert itt egészen biztos, hogy nem maradna. >
Az említett fél megköszörülte a torkát.
- Akkor mi legyen? – kérdezte. – Zsibvásárt tartunk?

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kyln - Page 4 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kyln - Page 4 Empty Re: Kyln

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 21 Okt. 2014, 16:35

Néhány próbálkozás után már egyértelmű, hogy hiába erőlködöm a kommunikátorral, nem vesz semmiféle jelet, ami azt jelenti, hogy a herceg és védelmezői elhagyták a Kyln környékét. Ezzel némileg leszűkülnek a lehetőségeink, de a Vádló szavai újabb meglepetést okoznak. Adora egyértelművé teszi, hogy jönnek, és még Peter is úgy tűnik, hogy rááll a dologra, ráadásul a Vádló felajánlja, hogy a kree bázist szétkapkodjuk, és eladjuk a piacon?!
<-Ez komoly? Felhatalmazol minket, hogy kree tulajdont árusítsunk ki egy űrhajóért, amit aztán nekünk adsz? Azt hiszem… Azt hiszem, ez nagyjából a legjobb lehetőségünk. Igazán köszönöm.>
A meglepettségemet nehéz palástolni, eddig úgy ismertem meg a nőt, mint aki a jelenlétünknek sem nagyon örül, és a legtöbb, amit megtenne a távozásunkért, hogy páros lábbal rúg ki minket a bázisról. ehhez képest ez elég éles fordulat, ami több dolgot is jelenthet. Az egyik, hogy kissé kétségbeesett, tudja, hogy itt nem lesz szükség a dolgokra, amíg nem kap új személyzetet a bázis, és akár le is írhatja ezeket is veszteségként. Ehhez viszont hozzá kell tenni, hogy csak akkor lenne értelme, ha elhitte volna azt, amit mondtam neki a hódítóról és a testvéremről. Egy másik eshetőség, hogy azért megy bele a hajó megszerzésébe a bázis kárára, mert ő is velünk szeretne jönni.
<-Úgy tűnik, igen, zsibvásárt – ismétlem a Peter által említett szót, ami furán cseng jelenleg. – És ha meglesz a hajó, te is velünk tartasz? Vagy megpróbálod visszaállítani a bázist? – Teszem fel a kérdéseket a Vádlónak.>
Egyelőre nem gondolok arra, hogy mi lesz, ha meglesz a hajó, mert onnantól kezd csak igazán megnehezedni a dolgunk. Tervnek jól hangzik, hogy megkeressük a húgomat, de a valóságban azért ez nem fog olyan könnyen menni. Talán ha elkezdünk a legnagyobb pusztulások helyszíne felé menni, összefuthatunk vele, elvégre feltűnő szokott lenni, ha otthagyja valahol a névjegyét.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Kyln - Page 4 Empty Re: Kyln

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 24 Okt. 2014, 22:13


Csak hallgatok és figyelem a beszélgetést. Lemaradtam bizonyára az elejéről, hogy később tértem csak magamhoz de a helyzet ami most fennáll csak részben tiszta de megfogalmazódik egy kérdés bennem.
- Bár nem hallottam az elejét a beszélgetésnek jól értem, hogy Tyranisal akarsz találkozni? Abban tudok neked segíteni hajó nélkül is. Akár ezt a szobát sem kell elhagynod.
Hagyok kis lélegzetnyi időt a csendnek majd fojtatom.
- A badnázsaim segítségével akár át tudunk menni a negatív zónába a kastélyhoz. Onnan pedig a földre már tudok nyitni egy másik átjárót. És hacsak azóta nem cserélt gazdát a másik bandázs akkor azok még mindig Tyranisnál vallak. Tudomásom szerint nem lehet levédeni a bandázsok pozíció cserélését. De ha mégis akkor is a próbálkozást bizonyára megérezné és arra véleményem szerint reagálna. Az más kérdés, hogy nem tartom jó ötletnek a dolgot...
Felállok én is a végén már két lábamra. Eleget feküdtem meg üldögéltem az elmúlt rövid időintervallumban ahhoz, hogy elegem legyen már belőle.
- A zsibvásár is érdekes megoldás lehet a problémánkra. Bár nem tudom, hogy kinek adnátok el bármit is ebben az ürességben.
Már nem csak arra gondolok itt, hogy az egész bázison csak mi vagyunk itt akik ebben a szobában vannak. De ha jól sejtem nem szokott erre olyan sok hajó sem járni kelni.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Kyln - Page 4 Empty Re: Kyln

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 25 Okt. 2014, 09:17

A társaság végre eltudott szabadulni innen és a Spartax-on kötött ki.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kyln - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kyln - Page 4 Empty Re: Kyln

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.