Spartax

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Spartax Empty Spartax

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 25 Okt. 2014, 09:00

A Spartax bolygója, ahol jellemzően teljesen emberszerű népek lakják, Star-Lord apja az uralkodó. A Spartoi faj rokonfaj a shi'arral, ők is több száz évig képesek elnélni.
Spartax 1000px-Planet_Spartax_from_Guardians_of_the_Galaxy_Vol_3_16

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Spartax Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Spartax Empty Re: Spartax

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 25 Okt. 2014, 09:18

2048. március 2., hétfő– Spartax
Résztvevők: Zyro-Rel / Zyro Tao és Zen A. Khalil

Azt a lehetőséget egyelőre elvetette a többség, hogy ott helyben Aian megidézze Tyranis-t, mivel a hely igencsak leharcolt volt, így kellett egy olyan terület, bolygó, ami megfelelően tudná a nőt kezelni. Quillnek volt is egy ötlete, a kree nőtől pedig nem volt meglepő, hogy adott a felszerelésből, valószínűleg nem akarta a csapatot itt látni tovább, főleg nem Peter-t. Végül pár nap alatt sikerült eladni áron alul természetesen, de ezekből már tudtak egy ócskább hajót venni. Quill pedig ezzel már eltudta vinni őket oda, ahova szerinte menniük kellett. Ez pedig a Spartax volt a világ, ahonnan az apja származott és uralkodó volt. Mellékes, hogy nem éppen kitörő örömmel fogadták őket és nem a legjobb körülményeket kapták, de még így is messze nagyobb luxusban volt részük, mint korábban bármikor. Földi idő szerint lassanként másfél hete voltak már itt, ezen idő alatt nagyjából bármit megtehettek, amit szerettek volna, az uralkodóval és a palotában levő diplomatákkal nem találkozhattak, egyébként mindenki mással igen, itt megtudhatták, hogy van egy húga Quillnek, akivel nem épp a legjobb viszonyt ápolták, de Zyro-val és Aiannal egészen kedves volt a nő, ha beszéltek vele.

//Akkor egy rövid, szokásos 2 hetes összefoglalást kérek szépen majd.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Spartax Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Spartax Empty Re: Spartax

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 28 Okt. 2014, 09:37

Bár csábító lett volna azonnal megidézni a bandázsokkal Tyranist, bele kellett egyeznem a többiek véleményébe, hogy ez nem a legokosabb terv az adott helyen és időben. Olyan hely kell, ahol nem tesz sok kárt, persze kontrollálni nem lehet, de legalább valami számára nem célpontként szolgáló bolygó jó lenne. Ezen kívül pedig fel is kell készülnöm a vele való beszélgetésre, ami egyáltalán nem lesz kellemes.
Peter javaslatát jobb híján elfogadom, és miután sikerül túladnunk a Vádló által nekünk adott holmin, még egy hajót is szerzünk. Bár Peter szerint ez inkább roncs, mint űrhajó, nekem megfelel arra a célra, amire most kell. Ha elértünk a Spartaxra, már nem lesz rá valószínűleg szükségünk, az apja az uralkodó, így nem hinném, hogy nehezére esne másik hajót szerezni majd.
A rövid utazás után elmondom a többieknek, hogy időre van szükségem, amíg átgondolom a terv további részét. Nem csak Tyranis megidézése lesz fontos, hanem minden, ami utána történik. A beszélgetésünk során el kell neki magyaráznom, hogy milyen fenyegetést jelent valójában a világunkra a Rák univerzum Aian Khalilja. Ha végighallgat, az már egy nagy teljesítmény, de talán ennyit még megtesz pusztán a rokoni szálak miatt is. Ezután viszont tervet kell szőnünk Aian ellen. Nyilvánvaló, hogy a hódító ereje hatalmas, de azt gondolom, hogy Tyranis képes lehet legyőzni őt valahogy. A legnagyobb gond azonban, hogy megölni nem feltétlenül leszünk képesek, hiszen a saját világában eltörölte a halált. Jó kérdés, hogy az itteni Halál megölheti-e… És persze képes a világok közt utazni valahogy, ha ez könnyen megy neki, akkor akár harc közben is hazamenekülhet előlünk.
Ha mindez nem lenne elég, itt van a közelgő megütközésem Tyranisszal is, amire nem tudom, mikor kerül sor, de akár Aian legyőzése után is előfordulhat. Ha pedig erre sor kerül, akkor felkészültnek kell lennem, hogy bezárhassam valahogy az Ürességbe, bár azt még nem tudom, hogyan fogom pontosan megtenni… Az Üresség kapcsán az is eszembe jut, hogy akár Aiant is bezárhatnám oda, még ha nem is tud meghalni, onnan sok bajt nem fog okozni, kivéve, ha onnan is ki tud szökni, ahogy a síkok között utazik.
Főképp ezeken a dolgokon gondolkodtam az elmúlt két hétben, de időről időre kimozdultam a szállásunkról, hogy valamennyire megismerjem a helyet. Úgy érzem, valamennyire múlik a hatás, amit az Üresség tett rám, de több időt töltöttem ott, hogy néhány hét alatt ismét olyanná váljak, mint amilyen voltam. Arról nem is beszélve, hogy nem vagyok meggyőződve arról, hogy olyanná kéne válnom. Az Ürességben megtanultam a legfontosabb leckét: ha minden más kudarcot vall, és teljesen egyedül vagyok, akkor is képes vagyok sikerre vinni a terveimet. Jelen esetben viszont nem vagyok egyedül, és ezt fel is használom. Aian karperece nélkül komoly munkám lenne Tyranis megtalálásával, és nem tartom véletlennek, hogy épp vele futottam össze. Ez is el volt rendelve, hogy a kijelölt úton haladjon tovább a sorsom.
Peter testvérével is megismerkedem, eltöltök vele némi időt, és megtudom, hogy nem ápol jó viszont a bátyjával, az okát ennek nem firtatom, ha nem akar róla beszélni. A többiekkel is próbálok időről időre eltölteni egy kis időt, és elmondom nekik is, hogy milyen terveken gondolkodom, hátha tudnak valami ötlettel szolgálni. Ilyenkor valószínűleg észrevehetik rajtam, hogy meg kell erőltetnem magam egy hosszabb beszélgetéshez. Ennek egyik oka, hogy megszoktam a magányt, ahol csak magammal kell megosztanom a gondolataimat. A másik, hogy nehéz úgy tervezni, hogy közben tudom, mi lesz a vége az egésznek. Aian el fog bukni, megharcolok Tyranisszal, legyőzöm, és én válok az új Apokalipszissé. Ez nem egy olyan jövő, ami felé az ember törni akar, de mégis elkerülhetetlen, ezzel megbékéltem már az Ürességben.
Az eltöltött idő végére úgy érzem, felkészültem a találkozásra, így összehívom a többieket, hogy keressünk egy alkalmas helyet Tyranis hívásához.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Spartax Empty Re: Spartax

Témanyitás by Ammon Einarson Vas. 02 Nov. 2014, 21:40


Nem volt elvetett gondolat amit mondtam, hogy a bandázsok segítségével próbáljuk meg elérni Tyranist ám nem ott tesszük majd ezt meg hanem valami erre alkalmasabb helyszínen. Ha egyáltalán van ilyen bárhol is. Végül sikerült egy ócskább űrhajóra össze szednünk megfelelő mennyiséget és azzal utaztunk el Spartax-ra.
Eltelt egy kis idő itt. Úgy másfél hét amit már itt töltöttünk. Ezen idő alatt többnyire az otthoni eseményeken gondolkoztam, hogy mi is történt és, hogy az amit tervezünk az mennyiben fogja megváltoztatni az otthoni helyzetet. Bár azt tudom, hogy többet már nem fogok haza térni oda. Nem vágyom már arra.
És ezek mellett még ott volt a másik dolog is, Adora. Semmit nem tudok róla és ez roppant mód zavart. Főleg a jövőről tudott dolgok után.  Nem tudtam, hogy hogyan kéne is viselkednem vele. Pár napig csak inkább messziről figyeltem ahogy a napjait tölti el, végig arra ügyelve, hogy ne vegyen észre e közben. Nem éreztem magam rosszul emiatt, abban a tudatban, hogy úgysem fogja tudni, hogy mindenhova követem titokban nem foglalkoztam a dologgal. Viszont abból, hogy pár napig figyelemmel kísérem az lett, hogy eltelt egy hét is már. Mikor azon merengtem már, hogy végre előhurcolkodok valamivel Zyro hívott össze mindnyájunkat, hogy megbeszéljük a tervet, hogy miképpen fog lezajlani a Tyranissal való találkozást.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Spartax Empty Re: Spartax

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 03 Nov. 2014, 07:59

//Kaptok 1-2 kör szabadjátékot, amíg a többiek is megérkeznek (az npc-k).//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Spartax Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Spartax Empty Re: Spartax

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 06 Nov. 2014, 11:53

A mindentől félreeső helyen elsőként érkezem, és várom a többieket, hogy a megbeszéltek szerint sort kerítsünk végre Tyranis hívására. Aian érkezik, tekintetemet szinte magához vonzza a karperece, ami olyan fontos szerepet játszik az egészben.
-Üdv – köszöntöm Aiant. – A többiek is biztos ideérnek mindjárt. Remélem kellően sikerült felkészülnünk lelkiekben a találkozásra. Tudom, hogy te nem hiszed, hogy a jövő, amiben jártunk, meg fog egyezni a miénkkel, de azt hiszem, ezen a találkozáson mindenképpen sok fog múlni, hogy egy lépéssel közelebb jussunk hozzá. Valahogy fellengzősnek és hiteltelennek hangzik, ha arra gondolok, hogy a világunk sorsa függhet ettől.
Elgondolkodom azon, hogy mi minden történhetne másképp, ha szándékosan a látott, ismert jövő ellen dolgoznék. Időről időre azonban arra lyukadok ki, hogy a saját halálommal, vagy azzal felérő tettel tudnám csak megakadályozni a dolgokat. Így van ez most is, ha belegondolok: ha nem küzdök a hódító ellen, és ő győzedelmeskedik, akkor a mi világunknak is vége. Örökéletű, mégis élettelen lények lennénk, és valószínűleg sosem válnék azzá, amitől félek. Így viszont nincs min tanakodni, mert azt már eldöntöttem, hogy nem mondok le az életemről azért, hogy meggátoljam a jövőt, túl kicsinyes dolog lenne ez. Ki tudja, milyen nagyobb rosszat gátolok meg pusztán azzal, hogy én válok a Nagy Evolucionistává.
-Mesélj erről a karperecről, kérlek! – Szólalok meg újra egy kis gondolkodás után.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Spartax Empty Re: Spartax

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 07 Nov. 2014, 21:52


A nyugodtam helyre sétálok ki, ahova megbeszéltük a találkozót. Amikor már látó távolságba ér látom, hogy még csak Zyro van ott. Csendben, nyugodtan sétálok oda hozzá és mikor üdvözöl akkor én is bólintok felé és válaszolok.
- Üdv. - mondom majd hallgatom a többiekre eső információkat. - Bizonyára ideérnek ők is hamarosan.
Válaszolok a többiekkel kapcsolatos információra ám a másik részére még nem. Csupán csendben figyelem Zyro-t egy darabig majd felsóhajtok.
- Van egy rossz érzésem igen. De miért is ne lenne. Egyetlen találkozásom Tyranisal, hiába a véletlen műve volt és a bandázsoké, harccal végződött. De nem csupán ő tőle tartok, bár az is elég már magában. Hanem attól, hogy a másik realitásból érkezett... Én... Hogy nála van-e bandázs. Mert ha igen akkor nincsen garanciám arra, hogy azt ő nem fogja érzékelni. Esetleg ide kerülni miatta.
Jelzem aggájaimat Zyro felé majd a kis szünet alatt ami kialakul azon merengek el, hogy mégis hogyan fogjuk rávenni a nőt arra, hogy segítsen nekünk. Valószínűleg nem lesz szabad megemlíteni ezt a részét, hogy nekünk segít. Mert akkor bizonyosan kinevet csupán minket, hogy mégis miért tenne ilyent. Olyannal kell csak előállni ami az ő érdekeit sérteni vagy terveit húzhatná keresztbe. Azzal talán meggyőzhetjük majd. Bár az első lépés mindenképpen az lesz, hogy ne próbáljon meg megölni minket. Igen... és, hogy szóba álljon velünk.
Zyro kérdésére felpillantok rá majd a karpereceimre le. Hirtelen nem is tudom, hogy miképp válaszoljak neki erre a kérdésre ezért egy pillanatnyi szünetet tartva elgondolkozom, hogy mit is mondhatnék neki.
- Hát, a legtöbbet már tudod róla te is. A negatív zónába és onnan ebbe a világba képes átjárókat nyitni. Ez is volt a fő indoka mikor megkaptam, hogy eljuthassunk oda. Aztán pedig ott van a két bandázs közötti kapcsolat. Elméletben világtól függetlenül az két bandázs összeérintésével - fel is emelem a kezemet és ránézek a két arany színű pántra - helyet cserél a két hordozó. Ezt tapasztaltam is már, még Tyranis előtti tulajdonosa viselte. Azt nem tudom, hogy lehet-e blokkolni ezt a tulajdonságot. Vagy egyszerűen ha nem viseli senki az egyiket akkor mi történik az összeérintéskor. Nem igazán éreztem szükségét a kísérletezésekhez eddig. Akkor még ott van a levitáció és egy pár fizikális erősítés is. Harci szempontból még ott a kozmikus energia amit össze tudok gyűjteni egy ponton és azt kilőni. Bár hiába, hogy már nem egy napja van nálam még mindig csupán szokom ezt. Már ha bármikor is meg fogom szokni. A külsőről nincs ötletem, hogy miért nézek ki így és mi történt a páncélommal, és mellesleg, hogy hogyan is lehet ezt lekapcsolni, hogy ne így fessek. 

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Spartax Empty Re: Spartax

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 10 Nov. 2014, 15:28

Figyelmesen hallgatom Aian beszámolóját, és a lehetőségeken gondolkodom, amiket felvet. Külön érdekes, hogy a kozmikus energiákat tudja összpontosítani, talán ha megtenné ezt, és hosszabb távon fent is tartana egyfajta kozmikus energiában gazdag területet, ismét megpróbálhatnék alkalmazkodni hozzá, mint az Ürességben. Ha át tudnék lényegülni azzá az energiává, talán még én magam is számottevő tényező lennék harc esetén Tyranis vagy a hódító ellenében. Legutóbb viszont ez nagyon sok időbe telt, nehéz pontosan megmondani, mennyibe, de nagyjából egy és három év közötti időtartamra tippelnék.
-Ha valóban ilyet visel a másik Aian is, akkor könnyebb dolgunk lesz, mint reméltem. Egyszerre megjelenik itt a hódító és Tyranis, felfedem a hódító tervét, ők pedig végeznek egymással, vélhetően Tyranis győzelmével zárva a harcot. De attól tartok, a másik világbeli Aian karperecére nem lesz hatással a tiéd. Vagy legalábbis nem egyszerre a kettőre. Nem egészen értek egy részt: azt mondtad, helyet cseréltek egymással. De akkor hogyan találkozhattál Tyranissal a karperec révén? Hogyan kerültetek egy helyre? Lehet csak odahívni az egyik felet, míg a másik nem kerül át az első helyére?
Ami a kinézetét illeti, szinte bizonyos vagyok benne, hogy gondolati úton könnyen lehet irányítani a bandázsok működését, és megváltoztatni a külsőt, legalábbis így lenne logikus, hacsak nem valamiféle egyenruhának lett tervezve ez. Ebben az esetben gondolom a karperec levétele, mint egy „levetkőzés” lenne a megoldás. Ez viszont most másodlagos téma.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Spartax Empty Re: Spartax

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 13 Nov. 2014, 22:47


Zyro eszmefuttatásában látok némi rációt ám kétlem, hogy í könnyű dolgunk lenne amire az eszmefuttatásának végére ő is eljut. Ott a lehetőség, hogy nem fog ő is megjelenni illetve arra sincsen garancia, hogy egyáltalán egymásnak esnek amint kimondjuk az úgy nevezett varázs szavakat.
Mikor felmerül a kérdés, hogy hogyan is találkoztam Tyranissal beugrik az egész kis harci tánc is ami lezajlott bárhol is voltunk.
- A karperecek összeérintésével a két személy helyet cserél. Szóval ha Tyranis viseli és működik a csere akkor én ott leszek majd ahol ő volt Ő pedig ide kerül. Amikor találkoztam vele akkor még egy Kree viselte azokat a karpereceket és menekülésképpen alkalmazta a technikát. Emiatt én átkerültem oda ahol ő volt, egyenest Tyranis elé.
Egy pillanatnyi szünetet tartok majd fojtatom egy másik gondolat kifejtésével. Ahogy említette hatással is és nem is lehet a másik karperecekre amit a másik világbeli Aian visel, ha egyáltalán viseli azokat. Ki tudja, hogy mi történhet meg.
- Remélem, hogy ha a másik világbeli ... Aian, visel is egy bandázst az nem fog inkább problémát okozni a két pár között itt. Lehet, hogy amiatt, hogy ha van itt egy harmadik pár bandázs is, lehet, hogy maga a csere sem fog úgy működni ahogy kellene. De az is lehet, hogy egyáltalán nem fog ebbe zavart kelteni. Még nem is használtam a bandázs ezen képességét mióta megvan. Gondolom érted, hogy miért is nem.
Mert igen csak úgy érzem, hogy felelőtlen és indokolatlan irritálása lenne Tyranisnak. És miután ezen helycsere opciót ő is bármikor felhasználhatja úgy láttam jobbnak ha nem is próbálkozom ne hogy a végén még saját magam kárára fordítsam a bandázsokat. Így is elég maga a tudat, hogy ezt ő is bármikor megtehetné mint amit mi most fogunk.
- Mit gondolsz, meg fog hallgatni téged Tyranis egyáltalán, vagy itt hagy rögtön?

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Spartax Empty Re: Spartax

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 16 Nov. 2014, 13:35

Aian magyarázatát végighallgatva már értem, hogyan működik pontosan a dolog, és hogyan találkozhatott Tyranis-szal. Akárhogy is, ha végrehajtja a cserét, vagy a hódító vagy Tyranis itt fog teremni, talán mindkettő. Az is lehet, hogy egyfajta körforgás szerűen mindenki eggyel arrébb kerül. A lényeg: kiszámíthatatlan a következmény. Ráadásul Aiant mindenképpen nélkülöznünk kell majd a csere után.
-Azt hiszem, meg fog hallgatni. Ha látja, mennyi erőfeszítést tettünk, hogy idehozzuk, talán sikerül felkelteni az érdeklődését. És talán az is segít, hogy a bátyja vagyok.
Elgondolkodom ezen a kijelentésemen, vajon Tyranist érdekli, hogy rokonok vagyunk? Volt már alkalma, hogy megöljön, és mégsem tette meg. Ha a Halál avatárja megkímél valakit, akkor annak jó oka kell, hogy legyen. Vagy terve volt még velem a későbbiekben, vagy tényleg figyelembe vette valamilyen szinten, hogy a testvére vagyok. Emlékszem, amikor lelökött az Empire State Building tetejéről. Azt mondta előtte, ha örököltem valamit anyám erejéből, túlélem. Mintha próbára akart volna tenni. Előtte pedig a szimulációk a szülőbolygónkon, Thanos romvárosában… Ugyan az, tesztelt, próbára tett, talán ki akart hozni belőlem valamit. Vagy tanítani próbált?
-Van viszont egy másik fontos dolog. Ha tényleg helyet cseréltek, fogalmunk sincs, hová fogsz kerülni. Könnyen lehet, hogy hatalmas veszélybe sodorlak ezzel. Tyranis kedvére utazik világok között is akár, így bármikor ide tud teleportálni. Megpróbálom majd minél gyorsabban meggyőzni arról, hogy cseréljen veled ismét helyet, és teleportáljon hozzánk magától, hogy beszélhessünk. Ha ez nem sikerül, és úgy érzed, életveszélyben vagy, használd a karpereceket újra, talán sikerül felkeltenem az érdeklődését eléggé, hogy idejöjjön mégis.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Spartax Empty Re: Spartax

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 17 Nov. 2014, 21:04


- Reméljük úgy lesz ahogy mondod. Azzal az egy találkozási alkalommal nem sok társalgási szándékot véltem felvedezni. Ám az egy egészen más szituáció volt. És nem is vagyok a bátyja.
Válaszolok Zyronak és aztán pedig elgondolkozok végre azon is, hogy én vajon hol leszek, hogy hova fogok elkerülni. A bandázsok miatt nem kell aggódnom a légköri viszonyok miatt ám ki tudja, hogy épp mibe van benne. Egy kelletlen pillanat mint egy gyakorlatozás vagy épp egy harci helyzetben nem csupán önmagam miatt aggódhatok de ha a pillanat a legrosszabb akkor akár az itteniek közül is komoly sérülést szerezhet valaki a helyváltoztatás miatti káosz pillanatában. És akár utána is.
- Nem lesz gond - mondom nyugodtsággal a hangomban hiába kétlem, hogy így fog lenni is. - Tíz percet bizonyosan tudok adni nektek ha a helyzet veszélyes is. Katona vagyok, háborúban nőttem fel és éltem. Pár percnyinél sokkal többet töltöttem el halálközeli csatákban, hogy ne tudjak magamra vigyázni.
Nyugtatom egyrészt Zyro-t is és másod részt pedig magamat is.
- Csak aztán ne hogy vissza teleportáljon a bandázsok nélkül.
Jut eszembe a gondolat ami ki is szalad a számon rögvest némi gondterheltséggel együtt.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Spartax Empty Re: Spartax

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 20 Nov. 2014, 10:53

Bólintok Aian válaszára, a bátorsága mindenképpen elismerésre méltó. Nem hinném, hogy olyan jó esélyekkel indulna valójában, mint amilyeneket jósol magának. Tyranis erejét ismerve az ellenségeit sem érdemes alábecsülni, ha tényleg harcba bocsátkozik valakivel, akkor az a valaki már nem elhanyagolható erejű lény lehet. Ilyen ellen pedig nem tudom, mihez kezdene Aian, leszámítva persze azt, hogy kihasználja az ellenfél meglepettségét. Talán még meg is győzheti, hogy ne harcoljon vele. Lehet, hogy hálás lesz, amiért elvitte onnan a húgomat, ki tudja?
-Igen, az valóban veszélyes lenne. Ha nem sikerül meggyőznöm őt a feladatunk fontosságáról, és valamiért érdekli őt, hogy téged tőlünk elszakítva elkapjon, akkor megvan erre a lehetőség. Ebben az esetben neked kell őt meggyőznöd arról, hogy az ügyünk jelentős. Ha beszélgetsz vele, ne próbálj emberként nézni rá, az érzelmeire hatni nem lehet, mindössze színtiszta logikát használj az érveléshez. Bár nem mondanám gépezetnek, de a gyilkolás a munkája, az élete, és ez rideggé teszi, arról nem is beszélve, hogy minden elpusztítását tervezi, ami komoly számításokat és tervezéseket igényel. Ha erre tudsz támaszkodni, akkor elérhetsz nála valamit, talán nem csak meghallgat, de még hallgat is rád.
Körülnézek, hogy a többiek lassan megérkeznek-e már, vagy még várnunk kell-e.
-De azért reméljük, hogy sikerül nekem rábeszélnem a dologra. Valamiért azt érzem, hogy ő még nem ismeri a hódító terveit, pedig biztosan alaposan körbejárta már a témát, az ő figyelmét sem kerülhette el. Mégis, úgy gondolom, van valami jelentősége annak, hogy felhívom a figyelmét a másik világ terjeszkedésével járó veszélyekre. Azt hiszem, ennek az eseménynek valamiféle módon szerepe lesz a jövő alakulásában…
A végén szinte csak magamnak beszélek eltűnődve, és természetesen a gondolataim ismét elkalandoznak a Tyranis elleni harcomra, amelyre majd sor fog kerülni.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Spartax Empty Re: Spartax

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 29 Nov. 2014, 22:06


Mind ketten látjuk a problémákat amik felmerülhetnek ha nem meg jól a hely csere vagy már maga a beszélgetés. De nincs mit tenni, ettől függetlenül is meg kell próbálnunk. 
- Nem lesz probléma. Ha bármi lesz is a túloldalon még mindig át tudok majd lépni a negatív zónába is. Még akkor is ha Tyranis visszajön oda ahol én vagyok.

Mondom még megnyugtatás képpen. Bár nem tudom, hogy megoldás lesz e a negatív zóna miután ő is kedve szerint léphet oda át de nem elvetendő.
Bólintok arra, hogy miképp tudnék beszélni vele ha neki nem sikerülne, hogy milyen érvekkel lehet "hatni" rá ha kell. De ettől függetlenül is remélem, hogy erre nem lesz szükség és hajlandó lesz beszélni vele a nő.
- Egyezzünk meg egy időben. Mi legyen a leghosszabb idő amit várjak mielőtt vissza jönnék. Hiszen nem vethetjük el a lehetőségét annak, hogy ellenséges lesz.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Spartax Empty Re: Spartax

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 01 Dec. 2014, 10:25

2048. március 2., hétfő– Spartax
Résztvevők: Zyro-Rel / Zyro Tao és Zen A. Khalil

A páros nagyjából megtudott egyezni, hogy ki mit és hogyan szeretne tenni, egyelőre Aian még Zyro válaszára várt, hogy mennyi időt múlva is térjen vissza Aian. Azonban mielőtt válaszolhatott volna a terem ajtaja kinyílt, azaz visszahúzódott a falba és azon Quill, illetve Aderra jöttek be a helységbe.
- Mindent sikerült megbeszélni? – kérdezte a fickó.
- A terem körül a biztonsági rendszerek élnek – mondta Aderra. – Pajzsok aktívak attól a pillanattól kezdve, hogy beléptem… ezzel. Elméletileg áttörhetetlen, de nem nagyon találkoztak errefelé még örökkévalóban korábban. Így ebben nem lehetünk teljesen biztosak.
Mind a kettejüknél volt fegyver és testpáncél, így ők már teljes mértékben készen voltak a kísérletre, az pedig már más kérdés volt, hogy mindez sikerül-e, vagy sem. Az örökkévalók egyébként is teljesen elzárkózott népség volt, csak annyi volt bizonyos róluk, hogy nagyon erősek és Celestial technológiát használnak, mindez meg nem volt túl szívet melengető információ.
- Ha készen vagytok, akkor azt hiszem, hogy kezdhetjük – mondta Quill és a két hozzá képest fiatal fiúra nézett.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Spartax Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Spartax Empty Re: Spartax

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 01 Dec. 2014, 13:34

Aian kérdésén gondolkodom, miközben megérkeznek a többiek is.
-Ha ellenséges lesz, egyetlen perc is elég neki, hogy végezzen velem – ismerem be, bár meglehetősen kellemetlen érzéssel tölt el ez a gondolat. - Maximum negyed óra elég lesz, hogy győzködjem, ha ezalatt sem sikerül rábeszélnem, hogy segítsen, akkor már nem jósolok sok jót.
Miután válaszoltam Aiannak, Quill felé fordulok.
-Igen, azt hiszem, megvannak a részletek – bólintok neki, és végighallgatom a biztonsági intézkedéseket, amiknek semmi jelentősége nincs Tyranis ellen, de legalább megnyugtatja őket. Nem kell tudniuk, milyen nagy is a veszély, akkor csak félnének.
-Nektek is elmondom a tervet röviden: Aian összeérinti a karpereceket, ennek hatására helyet cserél azzal, aki szintén viseli ezeket. Elviekben Tyranis fog itt teremni, akit meggyőzök arról, hogy pusztítsa el a Rákuniverzum hódítóját. Mindazonáltal előfordulhat, hogy a hódító is viseli a karpereceket Aianhoz hasonlóan. Ha ő kerül ide, vagy ő is, akkor némileg kénytelenek leszünk rögtönözni, de azt remélem, hogy a másik világból származó karperecre nem lesz hatással Aian példánya. Ez persze csak spekuláció, egyikünk sem ismeri kellőképpen a karperecek képességeit.
A gyors összefoglaló után átgondolom, hogy mit lehetne még tenni, ami segíthet, de nem jut eszembe más. Én is elhoztam ugyan a pisztolyomat, amit még a shi’aroktól kaptam, de teljesen lényegtelen tényező lesz Tyranis kapcsán.
-Kezdhetjük – mondom én is, és Aianra nézek, aztán egy pár lépést hátrálok tőle. - Sok sikert!


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Spartax Empty Re: Spartax

Témanyitás by Ammon Einarson Kedd 02 Dec. 2014, 21:55


Nem jó hallani de jobb mint ha hazudna. Az hogy akár egy percet se vesz igénybe, hogy megölje őket itt nem nyugtat meg, de ettől függetlenül meg kell próbálnunk vagy sosem tudjuk meg, hogy mi fog történni, hogy miképpen fog reagálni erre az egészre.
- Reméljük nem fog harcra sor kerülni egyik oldalon sem.
Quill és Adera is megérkezik közben már így minden készen áll arra, hogy megkezdjük a feladatot. Még elmodnja rövidítve a két érkezőnek Zyro, hogy hogyan is fog ez zajlani majd mondja, hogy kezdhetjük és hátrébb lép tőlem.
Biccentek felé majd felemelem mindkét kezemet maga elé.
- Nektek jobban szükségetek lesz rá - válaszolok Zyro-nak
- 15 perc múlva találkozunk. - mondom majd összeérintem a karpereceket, és reménykedem, hogy minden simán fog menni.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Spartax Empty Re: Spartax

Témanyitás by Thorhalla Szer. 03 Dec. 2014, 09:48

2048. március 2., hétfő– Spartax
Résztvevők: Zyro-Rel / Zyro Tao és Zen A. Khalil

Ahogyan még Zyro és Aian beszéltek, hogy negyed óra elég lesz, ha Zyro győzködni akarja. Lehetséges, hogy fél perc sem lesz az egész, mert Tyranis is összecsapja a kezein levő karperceket és attól kezdve az egész tervezés feleslegessé vált. Így a két fiatal férfi egyelőre roppant pozitívan állt hozzá a dolgokhoz. Adorra és Quill eléggé szkeptikusan hallgatták Zyro ötletét, hogy mi is lesz a menetrend, a végén pedig Adorra szólalt meg.
- Annak az Aiannak kvantum bandázsa van, nem olyan, mint ez – mondta. – A kettő közt meg van különbség.
Mindkét fiatal férfi tudta, hogy valóban van, Hood-nál – Bosszú Angyaloknál – látták a kvantum bandázst és az jócskán erősebb volt, mint az, amivel Aian rendelkezett.
- Hát sok sikert! – mondta Quill mielőtt Aian belekezdett volna a tervébe.
Ezek után érintette össze a két karperecet, Quill és Adorra kezei már a saját fegyverükön volt, hogyha szükséges, akkor használhassák, azonban semmi sem történt. Mindkét fél tanácstalanul nézett az alkarjait egymáshoz érintő Aian-ra.
- Van egy olyan érzésem, hogy nem ennek kellett volna történnie – mondta a férfi.
- Valami ötlet, hogy miért nem történt semmi? – kérdezte Adorra is.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Spartax Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Spartax Empty Re: Spartax

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 03 Dec. 2014, 14:40

Bólogatok Adora hozzászólására, jó hír, hogy az másmilyen bandázst visel a hódító, persze csak abból a szempontból, hogy nem fogja őt idehozni Aian véletlenül. Az már kevésbé jó hír, hogy azok a bandázsok jóval meghaladják erőben Aian verzióját. Akárhogy is, ezzel kiszűrtünk egy veszélyes tényezőt.
Amikor Aian összeérinti a bandázsokat, egy pillanatra még a szememet is behunyom, valamiért azt várom, hogy valamiféle fényjelenséggel párosul a folyamat, amikor ő eltűnik, és Tyranis megjelenik. Ennek ellenére nem érzékelek fényt, de még hangot sem, a karperecek összeütődésén kívül persze.
-Talán nem viseli éppen a karperecet… - Vetem fel ötletként, de nem tudom, hogy ez pontosan mit jelentene. Végülis a karperec attól még idekerülhetne, csak éppen a tulajdonosa nélkül. – De persze az is lehet, hogy mivel Tyranis félig örökkévaló, az apjához hasonlóan atomi szinten képes a testének minden részét uralni, így talán leküzdheti a karperec erejét, és ha nem akar, nem teleportálódik ide. Esetleg a karperec megsemmisült?
Inkább csak találgatok, nem tudom, pontosan milyen erői vannak ennek a karperecnek, ezért remélem, hogy az ötletesből majd Aian talál valami használhatót, hátha ő tudja, hogy melyik lehet ezek közül reális. Az mindenesetre biztos, hogy a tervünk egyelőre sikertelen, és más módszert kell találnunk Tyranis felkutatására, méghozzá hamar, mielőtt a hódító sikerrel jár.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Spartax Empty Re: Spartax

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 15 Jan. 2015, 13:55


Össze érintem a bandázsokat várva a kívánt hatást, hogy a teleportálás bekövetkezik de semmi sem történik. Egy pillanatra értetlenül állok még majd leeresztem a kezemet.
Zyro szavaira rá nézek.
- Lehet. Nem nagy meglepetés, hogy nem sikerült. Számítottunk erre az opcióra is. Azt kétlem, hogy megsemmisült volna a karperec. Inkább nem viselheti vagy az örökkévalóságából fakadó ereje lehet.
Elcsendesedek egy pillanatra. Gondolkozok, hogy mi legyen most. Miképpen kéne lépnünk, vagy csak várjunk, hogy mi fog történni.
- Bizonyára érzékelte a karperec aktiválását. Javaslom, hogy várjunk. Hátha reagál valamit.
Bár kétlem, hogy ugrana a próbálkozásunkra, elvetni sem akarom az esélyét, hogy mégis így fog tenni.
- Mi legyen, ha nem reagál?
Teszem fel végül a kérdésemet Zyro-tól főképp de mindenkitől kérdezve.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Spartax Empty Re: Spartax

Témanyitás by Thorhalla Pént. 16 Jan. 2015, 10:06

2048. március 2., hétfő– Spartax
Résztvevők: Zyro-Rel / Zyro Tao és Zen A. Khalil

Igazából senki sem tudta pontosan, hogy miért is nem történt semmi sem, de ha itt Aian engedte, hogy tanulmányozzák a karperecét, akkor igazából tönkre nem mehetett. Kozmikus erőkkel működött és ezek adták a hatalmát. Semmilyen technológia nem volt benne. Ettől kezdve lehetséges volt, hogy a védőpajzs miatt nem jött létre a helycsere, a Földön az Embertelen királyi család egyik tagja a hatalmas kutya sem volt képes arra, hogy védőpajzs mögé teleportáljon, vagy abból ki. Ezt is tudta a páros, hála annak, hogy találkoztak vele. Aztán lehetséges, hogy éppen a Csatabolygó dimenziójában volt és ezért nem. A karperec ugyanis csak ebben a dimenzióban működött, illetve a Negatív zónában, és e kettő között. A többinél nem. Így lehetséges volt, hogy Tyranis nem volt e kettő egyikében. Ott volt az a lehetőség is, hogy már nem hordta ezt és ha nem volt élő személyen a párja a bandázsnak sem jött létre semmilyen csere. De amit Zyro mondott, hogy elpusztult a másik fél, az is lehetséges volt. Amennyire tudta a két fiatal férfi nem lehet érzékelni azt, ha aktiválva van valamelyik bandázs, a csere hipp-hopp megtörténik és nem lehet tenni ellene semmit sem. Ezek fényében lehetséges, hogy heteket, hónapokat kell várni arra, hogy a csere létrejöhessen. Ha ezeket elmondják a velük levő párosnak, akkor mindketten a homlokukat ráncolták és nem örültek a híreknek.
Quill ekkor már éppen szólalt volna meg, amikor kintről jeleztek, hogy gond van. muszáj volt a pajzsot megbontani, mert még a kommunikációs csatornák sem működtek a pajzs miatt.
- Hölgyem, uraim, gond van – kezdte idegesen a tiszt, aki jött. – Egy azonosítatlan hajó lépett be a naprendszerbe és egy valami köpeny, lepel, vagy ehhez hasonló tárgyat követelnek vissza, ami állítólag Lord Zyro-nál van.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Spartax Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Spartax Empty Re: Spartax

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 16 Jan. 2015, 17:48

A feltételezéseimet megosztom a többiekkel is, elmondok minden ötletet, hátha ők ki tudnak zárni belőle valamit, de a válasz csak homlokráncolás. Én sem tudok sokkal többet mondani ennél Aian kérdésére, aki arra kíváncsi, mi lenne a teendő, hogy ha nem működik a tervünk egyáltalán. Ami azt illeti, nem nagyon van más ötletem arra, hogy hogyan találhatjuk meg Tyranist, eddig is csak sodródtam az eseményekkel, csak valahogy mindig odakerültem, ahol összesűrűsödnek a dolgok. Ez persze nem véletlen, a Shi’ar istenségek is megmondták, hogy mi a sorsom, és én magam is láttam, hallottam, hogy mi vár rám.
Miközben egy új lépésen gondolkodom, az a jelzés érkezik, hogy probléma lépett fel. A hír hallatán most rajtam a sor, hogy a homlokomat ráncoljam.
-A köpeny? Nálam? – Kérdezek vissza meglepetten, bár már önmagában a Lord megnevezés is egy kicsit különös volt. A tiszthez fordulva válaszolok neki.
-A köpeny természetesen nincs nálam, és akárki is kéri vissza, az kijelenti, hogy korábban az övé volt, én pedig úgy tudom, hogy a Voldiaké volt. Talán legjobb lenne ezt az azonosítatlan hajót felszólítani, hogy azonosítsák magukat. Ha van rá mód, akkor személyesen beszélnék a hajó kapitányával, akárki is legyen az.
Jobban belegondolva a többieknek valószínűleg a leghalványabb fogalma sincs, miről van szó. Talán egy gyors felvilágosítás nem árthat nekik. Ha a tiszt engedélyt ad rá, hogy beszéljek a hajóval, akkor követem őt, és közben mesélni kezdek a többieknek.
– A köpeny egy különleges ereklye, óriási teljesítményű energiaforrást lehet vele elrejteni. A Voldiak használták, hogy elrejtsenek vele egy Celestial eszközt. Lopott holmi volt, nem akarták felhívni magukra a figyelmet, és egy ilyen energiaforrás nyomokat hagy. A köpenyt viszont ellopták, nem sokkal azelőtt, hogy odaérkeztem volna a társaimmal. Ekkor még a Shi’arokkal utaztam. A rablók csápos, vörös szemű, hegyes fogú lények voltak, azt gyanítom, hogy a Rákuniverzumból érkeztek. Szinte mindenkit kiirtottak a helyszínen, egyetlen túlélő volt, aki elmesélte ezt nekünk.
Egy pillanatra elgondolkodom, aztán folytatom a mondandómat.
-A köpeny létezéséről nem sokan tudnak. Nyilvánvalóan a Voldiak az egyik fél, de nagyon jó viszonyban váltunk el egymástól, és tudják, hogy nincs nálam a köpeny. A rablók is tudhatnak a köpenyről értelemszerűen, ők viszont… Ez nagyon régen történt számomra, de volt egy elméletem, mi szerint a köpenyt épp azért lopták el, hogy ezzel a Voldiakra felhívják a figyelmet, a Celestialok figyelmét, egészen pontosan. Észreveszik a sugárzást, és rögtön megtalálják az energiaforrást, a Voldiak lopása kiderül, és végeznek az egész néppel. Ezt a tervet sikerült megakadályoznom, és talán ezt ők is tudják. Lehet, hogy azzal akarnak kiiktatni vagy bosszút állni, hogy rám terelik a gyanút.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Spartax Empty Re: Spartax

Témanyitás by Ammon Einarson Szer. 28 Jan. 2015, 10:15


Itt tudnánk maradni és egy jó ideig csupán a felesleges köröket róni a témában, hogy mi lehet az oka a sikertelenségnek de erre most nincs időnk. Feltételezéseken vitatkozni értelmetlen lenne most. Megoldás kell nekünk de ezzel egyelőre egyikünk sem tudna most szolgálni. És most nem is fogunk tudni ezen tovább vitázni sem mert egy nem várt esemény történt.
A minket körülvevő palyzsot lekapcsolták és egy tiszt lépett be a helységbe hozzánk. Egy azonosítatlan hajó érkezett meg és követelést tett egy köpenyre vonatkozóan ami Zyro-nál van. Furcsálltam elsőre, hogy Lord titulusban hivatkoztak rá de nem akadtam meg most ezen. Bizonyára sok dolog történt az ő háza táján is míg nem találkoztunk, biztos sok változás történt a többiekkel is azóta, ám most ez irreleváns. Személyes beszélgetésre kéri az engedélyét a tisztnek Zyro és ha így van akkor el is indul, követve a tisztet. Én is így teszek ekor és követem őket.
Magyarázatba kezd, hogy mi is ez a köpeny aminek ekkora jelentősége lehet, hogy valaki hirtelen felbukkan miatta. És ahogy elkezdi bemutatni a tárgyat nekünk, hamar tisztává válik, hogy nem egyszerűen családi tárgyról vagy népi tulajdonról van szó hanem egy jelentős képességgel bíró erekjéről.
- Akkor a Rákuniverzumi merénylőket sem zárhatjuk ki.
Mondom miután Zyro végzett a tályékoztatásával.
- Lehetséges, hogy bosszút akarnak amiért megakadályoztad a terveiket.
Vetem fel a lehetőséget neki.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Spartax Empty Re: Spartax

Témanyitás by Thorhalla Szer. 28 Jan. 2015, 11:22

2048. március 2., hétfő – Spartax
Résztvevők: Zyro-Rel / Zyro Tao és Zen A. Khalil

A résztvevők figyelmesen hallgatták végig azt, hogy mit is mesélt Zyro erről az ereklyéről. Ahogyan Aian felhozta, hogy lehetséges, hogy a Rákuniverzumnak is lehetséges, hogy köze van hozzá mindenki bólintott, hogy ez egy teljesen lehetséges és reális opció.
- A Rákuniverzum reális lehet, de bárki másnak is kellhet egy efféle ereklye – mondta Quill. – Miért is nem hallottam én még róla?
- Mert pancser vagy – morgott Adora.
- Ami azt illeti – vágott közbe az őr. – Az uralkodó engedi azt, hogy az érkezők kísérettel a bolygó felszínére lépjenek.
Quill megcsóválta a fejét, hogy nem kifejezetten örül ennek a ténynek, hogy az apja ennyire meggondolatlan, bár ez volt a standard protokoll, ezt mindenki tudta.
- Az uralkodó tíz perc múlva várja önöket a trónteremben, akkora fognak a követek is megérkezni.
Ezzel a tiszt, hacsak nem volt az irányába más kérdés sarkon pördült és elhagyta a helységet.
- Nem igen van más választásunk, mintsem menni – mondta Quill. – Azt hiszem, hogy a legjobb az lenne, ha mindenki elegánsabb ruhákat venne fel.
A megérkezés után kapott mindenki megfelelő ruhákat is, mert az se Zyro-nak, se Aiannak nem igen volt.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Spartax Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Spartax Empty Re: Spartax

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 28 Jan. 2015, 16:05

Én is bólintok a lehetőségre, hogy akár a Rákuniverzum lakói is lehetnek, bár a támadók is onnan érkezhettek, akik ellopták a köpenyt, tehát tudhatnák is, hogy nincs nálam. Persze az egész lehet, hogy csak egy indok, ami ahhoz kell, hogy idejöhessenek. Amikor meghallom, hogy már el is kezdték a leszállást a bolygón, és a trónterembe hívták őket, Peterre nézek.
-Nem jó ötlet – mondom ki helyette is, mert látom, hogy hasonlóan gondolja, mint én. A tiszthez fordulok. - Ha elfogadnak egy tanácsot, erősítsék meg a trónterem őrségét. Ne vegye sértésnek, biztos vagyok benne, hogy kiválóak a palotaőrök, de ha tényleg a Rákuniverzumbeliek jöttek, nem lehetünk elég felkészültek.
Láttam, mit tettek azok a szörnyek a Voldiakkal, úgy mészároltak le mindenkit, hogy közben senkit nem hagytak hátra, kétség sem fért hozzá, hogy profi gyilkosok. Épp ezért aggódom is amiatt, hogy személyesen kell találkoznom velük, a kommunikátoron keresztül kényelmesebb lett volna, ők az űrben, én itt, ha gond van, le lehet őket lövetni. Így ez sokkal közelibb élmény lesz.
Az persze nem fordult meg a fejemben, hogy valóban veszélyben lennék. Minden a terv szerint halad, az Üresség után már készen állok Tyranisra, és a Rákuniverzum vezetője lesz az a közös pont, ahol majd először változik meg kettőnk viszonya. Legalábbis így olvasom a lapokból. Továbbra is minden halad a jövő felé, amit láttam, amit megmutattak.
-Átöltözöm, és megyek – válaszolom Peternek, aztán a szállásom felé indulok sietős léptekkel, hogy ne várakoztassam meg az uralkodót. A jövevények nem igazán érdekelnek, a velük való találkozásról késhetnék, de Peter apja is ott lesz, ő pedig már így is sok szívességet tett nekünk, és nagy kockázatot vállalt értünk. Az ilyen embereket nem akarom megsérteni, így sincs túl sok szövetségesem, nem szabad őket adottnak vennem. Gyorsan felveszem a kapott ruhákat, amikben a helyi kultúra szerint elegánsnak számítok, aztán indulok is a trónterembe.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Spartax Empty Re: Spartax

Témanyitás by Ammon Einarson Kedd 10 Feb. 2015, 21:33


A többiek is látnak benne rációt a felvetésemben, bár nem szeretném ha igazam lenne de túl keveset tudok még ahhoz, hogy más lehetőséget tudjak mondani. Nemsokára viszont meg fogjuk tudni, hogy mi is az igazság mert engedélyt kaptak a bolygóra lépésre és személyes lesz a találkozó. Ennek érdekében át is kell öltöznünk a helyi szokásnak megfelelően. Persze a ruhát biztosítják de nem vagyok biztos abban, hogy át akarok öltözni. Nem fűlik a fogam ahhoz, hogy egyszerű ruhákba legyek amikor az agresszió lehetőségét látom.
- Ha nem bánják én ragaszkodnék saját népem ruházatához. Remélem ez nem okoz gondot önöknek.
Ha nem jelent nekik ez problémát akkor csupán átmenetileg deaktiválnom kell a bandázst, hogy Dwalendibben nézzek ki és ne így.
Persze azért elmegyek a saját szobámba, hogy elintézzem az egészet hiszen még nem kapcsoltam le egyszer se így a bandázst és nem tudom, hogy mi lehet a páncélommal is, hiszen még az is rajtam kell hogy legyen a bandázs nyújtotta külső alatt miután a berendezései annak működnek és használni is tudom őket csak nem látszik.
 Nem okoz sok problémát végül és a csillagkép külső eltűnik szépen és már csak én pompázok, vért sehol csak a ruháim amit a páncél alatt viselek. Bár ijesztő, valahol sokkalta konfortosabb már a tudat is, hogy így egyszerre a bandázst és a páncélomat is leveszem. Nem nyugtat meg teljesen a tudat, hogy elnyelte a bandázs a páncélomat. De legalább a ruháimat nem. A hajamat még megigazítom majd elindulok.
A ruha amiben megjelenek végül a trónteremben a tiszti ruhám. Szolid bakancs, bokát is fogó hosszúságú, szövet nadrág és a hozzá tartozó kabát is. A kabáton az őrmesteri rangjelzésem, a nevem van felvarrva. A karján a kabátnak szintén a rangjelzés és a hazám címere. Persze ezek valószínűleg senkinek sem fog mondani bármit is. Ha meglátom a többieket akkor oda megyek én is melléjük és kihúzott, egyenes tartással állok meg mellettük.

Ha ragaszkodnak a saját ruháikhoz akkor átöltözöm abba, de egyébként ragaszkodok a sajátjaimhoz.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Spartax Empty Re: Spartax

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.