South Seas Skyways

Go down

South Seas Skyways Empty South Seas Skyways

Témanyitás by Thorhalla Kedd 04 Feb. 2014, 12:43

A South Seas Skyways az egyik kisebb reptér és légiforgalmi cég Madripoor-ban. A reptér nem messze található az Alsóvárostól, főleg szállítmányozással foglalkoznak és nem utasszállítással.
South Seas Skyways Mad46

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
South Seas Skyways Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

South Seas Skyways Empty Re: South Seas Skyways

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 21 Ápr. 2014, 13:11

A Hydra felemelkedése 4: Néha a Kígyó is alszik
Résztvevők: Edward Knight , Edward Pryor / Killbane, Cletus Kasady, Komédiás és Jack Kames
Következő körváltás: 2014. április 25. (péntek) (4 naponta)

A csapat tagjai végre kikerültek a kezelésekről és minden fizikoterápiáról. Már nem voltak fizikai fájdalmaik és egészen jól megbirkóztak a fantom fájdalommal is – rátok bízom, hogy ki mennyire. A kibernetikus beültetésekkel sikeresen megbarátkoztak és Killbane törött keze is teljesen rendbe jött. A következő feladatuk Madripoorba szólt, ahol fel kellett mérni az ellenséget és ezzel egyszerre levadászni Lance Harris-t is, aki az elmúlt hónapokban nagyobb hírnévre tett szert a kegyetlenkedéseivel Madripoor szegényebb negyedeiben. Eddig az Orvgyilkosok ligája támadott orvul és fájdalmas helyen, eljött az idő, hogy Osborn is visszavágjon ennek. a legnagyobb titokban érkeztek meg a South Seas Skyways cég egyik járatán Madripoor Alsóvárosának határában egy reptérre. Itt nem kellett tartani attól, hogy bárkibe beleütköznek, egy gyógyszerszállítmány között jöttek. Nem volt sok információjuk egyelőre, csak annyi, hogy az Alsóvárosban van a célpont, valahol. De mivel a hely főleg az alvilágtól volt mocskos és a bűn fertője volt, így a legtöbben valószínűleg otthon mozognak majd a városban. Egyelőre még annyit tudtak, hogy a város úgy két kilométerre kezdődött, ott voltak az első épületek a reptértől, illetve egy km távolságra voltak kikötők és a tengerpart ide, a kikötőknél pedig megannyi kocsma volt, hogy a matrózok is levezethessék a fáradt gőzt. Autó bérelhető volt a reptérnél, amivel közlekedni tudtak, a városban az amerikai dollárt is ugyanúgy elfogadták, mint a helyi váltót is.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
South Seas Skyways Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

South Seas Skyways Empty Re: South Seas Skyways

Témanyitás by Darren Cain Kedd 22 Ápr. 2014, 13:59

Több hónap telt el az ominózus támadás óta, ahol Skarlát remek stratégiai érzékkel megölt majdnem mindent. Ha Osborn megkérdezett volna, már az első küldetés után is javasoltam volna a kirekesztését programból. De nem kérdezett senki és így a Kapitány is meg a pszichopata is félig robot lett. Hátha így már fel fognak érni az isteni Killbanehez. De nincs rá sok esély. A kezem is remekül begyógyult, Osborn nem kímélte a költséget, még a gyógytornára se. Miután megint száztíz százalékos állapotban voltam, visszatértem egy kicsit a cég vezetéséhez, mert néha ki is kell kapcsolódni. De megint hívott a kötelesség és az isteni Killbanehez mérten szinte már szégyenteljes utazási körülmények között.Titokban. Mondjuk végre Osborn is rájött, hogy védekezni csak azoknak kell, akik gyengék a támadáshoz és bármilyen csapat aminek az isteni Killbane a tagja biztosan elég erős a támadáshoz. Madripoorban kell levadásznunk a másik árulót. Nem lesz nagy dolog egyet már sikeresen eltiport a Killbane-vonat. És nem ez nem lesz másképp most sem.
- Kames, volt még valami információ, amit nem adtál át? Esetleg tipp, hogy hol kezdjük? Csak mert akkor előre futok és felgöngyölítem ezt az egészet egy pillanat alatt.-- itt megállok és a két másik társamra nézek - Persze csak ha a két vaskatonának nincs ellenvetése.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 31

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

South Seas Skyways Empty Re: South Seas Skyways

Témanyitás by Cletus Kasady Kedd 22 Ápr. 2014, 15:48

Lassan kezdem megszokni azt a rengeteg fémalkatrészt, amit rám kellett aggatni a robbanás után. Az még nem tiszta számomra, hogy mi történt, de talán nem is olyan fontos. A lényeg az, hogy élek, hogy még ölhessek egy kicsit. Még akár menő is lehetne ez a sok fém, ha nem takarná el Komédiás. Volt az a régi film, a Terminátor, valami olyasmi. Na mindegy.
Alig hogy tudok magamtól járni, máris újabb akcióra küldenek, ami egyáltalán nincs ellenemre. Megölt már az unalom a kórházban. Ráadásul nem is akármilyen feladatot kaptunk, hanem végre valami igazán izgalmasat. Embervadászat, pont ahogy szeretem. Najó, talán kicsit túl kevés lesz a vér még így is, de a körülményekhez képest nem rossz, hogy végre meg kell ölni valakit. Az áruló Rozsomákunk nem fogja könnyen adni magát, de ez nem sokat számít, ígyis-úgyis ki fogom belezni!
Mivel Skarlát meghalt a robbanásban, négyen maradtunk, én, Kames, a Kapitány és Killbane. Most végre nem kell bájolognunk az emberekkel, hanem teljes csendben és titokban érkezünk meg Madripoorba, ahol a Liga és Rozsi tevékenykedik. Killbannenk persze most is nagy a pofája, de nem igazán érdekel.
- Ha mész, szólj, hogy hagyjanak életben, mert én akarlak kinyírni! - vetem oda neki unott hangon. Tényleg nem lenne rossz letépni az idegesítő pofáját, de ezúttal nem gondolom komolyan.
- Nos, mi lesz, uraim? - nézek kérdően Kamesre és a Kapitányra.

Szinte csodaszámba megy, hogy túléltem a robbanást. A tomboló tűz emléke örökre kísérteni fog, pedig alig néhány másodpercre emlékszem. A jelentések szerint olyan voltam, mint egy tócsa égett gumi, és nem voltam eszméletemnél, de éltem. Tudtam, hogy ha Cletuson maradok nem élhetem túl se én, se ő, így még időben sikerült leválnom. Szerencsére bevált, és mindketten élünk, bár mindketten maradandó sérüléseket szenvedtünk. Cletus csak a végtagjait vesztette el, a lelke már nem hiszem, hogy képes lenne tovább torzulni, de én minden pillanatban úgy érzem, hogy a belsőm égett meg.
Cletus kibernetikus végtagjai jéghidegek, és nagyon nehezen tudok megtapadni rajtuk, pedig az én dolgom álcázni őket. Ha erre éppen nincs szükség, általában visszahúzódom az organikus részekre, de most, a küldetés alatt az egész testét be kell borítsam. Legalább a gyógyszereit sikerült végre használhatóan beállítani, így nem kényszerülök arra, hogy folyamatosan irányítsam. Még mindig egy pszichopata, és egy vérszomjas vadállat, de már képes kontrollálni magát, sokkal kevésbé impulzív. Amikor kimondja, hogy szívesen megölné Killbanet, reflexből a fejébe nézek, de rögtön látom, hogy nem kell attól tartanom, hogy tényleg megteszi.

_________________
Reneszánsz: Cletus Kasady, Komédiás, a szimbionta, Michael Schuster, Raymond Washington (Becsület)
Végtelen Háború: Joseph Harper/Szabadság Kapitány
Gótika: Cletus Kasady
Cletus Kasady
Cletus Kasady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 109
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

South Seas Skyways Empty Re: South Seas Skyways

Témanyitás by Ayye Captain! Kedd 22 Ápr. 2014, 22:29

Kezem a táska szíjain, épp megrántom kicsit őket ahogy lehuppanok a a repülőről és egy gyors pislantással körbe is nézek a környéken. Azt javasoltam a csapatnak, hogy vegyék komolyan a fedett dolgot, a célpont ismer minket. Fontos mert volt alkalma a szagunkkal is megismerkednie így remélem, hogy ők is erősen fedik az eredeti test szagukat. Jómagam undorító pacsuli szagot viselek és az öltözékem is inkább valami hegyi majomé, kiránduló b.zi irodai patkánynak öltöztem. A pajzs elrejtésére ugyanis nem találtam jobb opciót, mint hogy felköltöztem az utazó táskára mintha csak sütéshez használt abroncs lenne. Alapvető nagy utakra, ha meleg ételre vágyik az ember.
Madripoor pedig még nekünk is új terep, az a szerencsénk csak, hogy Harris jutott ide, a másik sokkal jobb volt álcázásban. De a liga úgy tűnik nem a legjobb képességek kiaknázásában, Harris egy vadász és nem is a visszafogott fajta, egy igazi ösztön lény.
Amit tudom mivel dolgozunk a terepen meglesz a csali amivel elkaphatjuk.

- Nem vagy ahhoz elég gyors, hogy feltűnés nélkül végig szaladj az egészen. Együtt indulunk el! - Mikor beletúrok a frissen növesztett szakállfélébe eszembe jut, hogy Kanes és Higanyszál nem biztos, hogy gondoskodtak álcázásról. Szerencse a Pókembernek ez nem lesz gond.
- Kasady vegye fel valami combos nő alakját, a lehető leghétköznapibb megjelenését ha kérhetem. Higanyszál és Sólyomszem csináljon valamit a fizimiskájával, fontos a szag rejtése ha nem jutott volna eszükbe. Kames maga jól mozog az emberek között, lehet külön kéne mennie, kicsit körül kérdezősködni. Mi megismerkedhetnénk a bérelt autó légkondijával és a környékkel. De az álcánkra és a csapatmunkára is ráfér egy kis együttlét. Szóval kurta léptekkel indulj az Alsóvárosba! - Előtúrom az övemből a flaskámat és kényelmesen meghúzom, kis gargarizálás és be is fejezem gyorsan az oktatást.
- Itt a vadász idény, kerítsünk elő azt az állatot... -
Az a jó a vodkában, hogy nincs szaga.
avatar
Ayye Captain!
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 98
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Ayye Captain!
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

South Seas Skyways Empty Re: South Seas Skyways

Témanyitás by Thorhalla Szer. 23 Ápr. 2014, 10:05

Résztvevők: Edward Knight , Edward Pryor / Killbane, Cletus Kasady, Komédiás és Jack Kames
Következő körváltás: 2014. április 27. (vasárnap)

Kames már korábban gondoskodott arról, hogy ne lehessen megismerni, egy maszkot is viselt, egy teljesen random emberről, amit meg lehetett csinálni, illetve ő Eddel ellentétben nem pacsulit használt, hanem valamilyen naptejet, aminek erős illata volt, de ajánlották erdőbe, vagy olyan helyre, ahol vadak voltak, mert egyrészt elnyomta az emberi szagokat, azonfelül, amit árasztott magából az állatokat is riasztotta, mindenfélét, ezenfelül olyan illata is volt, mintha halakkal dolgozna. Kames egyébként, mint mindig most is csak a két pisztolyát hozta magával, semmi többet, de neki mindez elégnek bizonyult, a testhezálló speciálisan kezelt öltözetét jelenleg egy szakadt kikötői munkásruha takarta el.
- Mindent elmondtam – felelte. – Ez a város k*rva nagy. Valahol a szegénynegyedben, változik a helyzete. Azonfelül ő a főnök.
Bökött az éppen italát meghúzó Ed irányába. A szavakra bólintott, majd egy gonosz mosoly jelent meg az ajkain.
- Légkondis autó, álmodozzon. Az a gazdag negyednek dukál, nem a csóróknak. Rádión tartom a kapcsolatot.
Ezzel még intett a csapat felé, majd futva indult a kikötők irányába. A többiek találhattak autót, valóban nem volt légkondis, sőt örülni lehetett annak, hogy egyáltalán elindul. Ha úgy döntenek, hogy beszállnak és elindulnak vele, akkor döcögve ugyan, de elindult, és úgy száz méterre az Alsóváros határától még le is robbant.

//Ami a fegyvereket illeti, csak annyit ad Osborn, ami a jelmezhez illik. Azaz nem sokat, ha akartok ilyesmit szerezni, Tobinak is mondtam tegnap, itt helyben kell vennetek, szereznetek.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
South Seas Skyways Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

South Seas Skyways Empty Re: South Seas Skyways

Témanyitás by Ayye Captain! Szer. 23 Ápr. 2014, 23:20

Még alig gyorsítok rá a tragaccsal mikor lerobban, persze párszor még megforgatom benne a kulcsot, adom alá a gyújtást és rúgom a pedálokat, majd mintha mi se történt volna kiveszem a táskámat és kiszállok.
- Uraim, innen gyalog közlekedünk tovább... - Még frissítőként újra meghúzom a flaskámat és megvárom míg mindenki kikecmereg. Szerencse Kames külön utakon hasznunkra vállhat már amíg mi itt bénázunk a csapat összhangon meg az együtt dolgozás trükkös művészetén.
El se hiszem, hogy a gyógyulásom közben az volt a legfontosabb gondolatom, hogy ennyi idő alatt mit faraghattam volna ebből a csőcselékből. De ehelyett marad a terepgyakorlat.

Még ellenőrzöm a hónom alatt lévő pisztolyt, de után rendbe is vágom az álcámat és ütemes lépésben megindulok a város felé.
- Nyitott szemek, a határtól ellenséges terepen vagyunk. Nem győzőm hangsúlyozni, hogy leginkább egymást ne lőjük hátba. Köszönöm. - Határozottan jelentem ki, tudom, hogy félvárról fogják venni. De majd ha eljön az ideje ez lesz az első ami eszükbe jön a saját életük védelme után. Talán, végülis szociopata állatokkal és sztárvendégekkel még nem volt dolgom.
Útközben néha hátra is pillantok, hogy mit mutat a testbeszédük, miként mozognak. De csak addig tehetem ezt biztonságban amíg nem érünk be a városba.
avatar
Ayye Captain!
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 98
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Ayye Captain!
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

South Seas Skyways Empty Re: South Seas Skyways

Témanyitás by Darren Cain Szomb. 26 Ápr. 2014, 11:43

A pszichopata megjegyzésre csak a egy gúnyos mosolyt vetek oda, ennél többet nem ér a megjegyzése. Lehet, hogy egy sorozat gyilkos volt, de legalább volt személyisége a rengeteg dilibogyó nélkül. Persze ez nem jelenti azt, hogy a csapatba kéne egy őrült sorozatgyilkos. Az isteni Killbanenek azért figyelnie kell a hírnevére. Sajnos a "csapat vezetője" nem engedi, inkább fogunk egy kocsit. Nem elég az álruha, ami eltakarja az isteni Killbanet, még úgy is kell utazni mint egy szimpla parasztnak. Én ülök hátra, ott még talán kényelmesen el is férek. De aztán a kocsi lerobban. Ahogy kiszállunk, csak lassan tapsolok a vezetőnk remek ötleteinek. Nem hiszem hogy annyit javította volna a dolgokon. De mindegy, innen gyalogolunk, ami jobb is. Talán.
- A lőfegyvereken felül állok és van itt még egy takony. A hátba lőni a csapattársad csak nálad reális veszély. Csak mondom.- válaszolok neki. Eléggé rossz eddig a küldetés. Maffia leszámolás? Ez az ember, azt imádja a média. Egy titkos küldetés Madripoorban, amit senki se lát vagy tud róla? Felesleges időpocséklás egy olyan istennek mind Killbane.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 31

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

South Seas Skyways Empty Re: South Seas Skyways

Témanyitás by Thorhalla Vas. 27 Ápr. 2014, 09:17

Résztvevők: Edward Knight , Edward Pryor / Killbane, Cletus Kasady, Komédiás és Jack Kames
Következő körváltás: 2014. május 1. (csütörtök)

A csapat a következő rövidebb távot már gyalog tette meg, azt a pár száz hiányzó métert néhány perc alatt könnyedén letudták sétálni minden gond nélkül. A város határában már látszott a Felsőváros a maga gyönyörűségével, hatalmas felhőkarcolókkal, repülőautókkal. Azonban az a távol volt, most mintha egy teljesen más helyen lettek volna. Mindenhol alacsony bádogházak, vagy éppen kartonból, sárból és ehhez hasonló olcsó dolgokból épületek. Az emberek ruházata szakadt volt, soványak voltak, mérhetetlen szegénység látszott itt. A házak utakat és sikátorokat hoztak létre, a félelem érezhető volt, a bűz szinte elviselhetetlen. A levegő egyszerre meleg és párás, ami úgyszintén nem segített ezen. Jó néhány sarkon át csak ilyen házak voltak láthatóak, később kezdtek csak feltűnni a romos, rémes állapotban levő kőből és téglából épült pár szintes épületek. Ha valaki azt mondta volna, hogy a Bukás előtti Bronx rossz negyed volt, akkor az egy gyönyörű és veszélytelen helynek volt mondható ehhez képest. A lakosság jelentős része, akiket látni lehetett távolkeleti személy, de voltak kaukázusi bőrszínűek is, amit a hármas nagyon hamar kiszúrt, hogy a ruháikkal meglehetősen nem illenek ide és igencsak hamar többeknek szemet szúrt már az ittélétük.

//Folytatás: Alsóvárosban//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
South Seas Skyways Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

South Seas Skyways Empty Re: South Seas Skyways

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 02 Ápr. 2016, 21:20

~ Hydra felemelkedése 12~
-KURAMA-

Elképesztő azért, hogy a végén az egész csak egy baleset volt és a saját lánya tette azt vele amit, hát mindennek csak nem szépnek lehet nevezni. De legalább sikerült megtalálom még mielőtt valaki más tette volna. Bár nem igazán vagyok büszke magamra ezért, már csak azért sem mert talán kicsivel ha több mint egy órámba telt a dolog és még ebédeltem is és kockáztam is közben. Nem baj, azért sikerült mert én vagyok, hehe. A szokásos össze ülésére a vezetőségnek most viszont egy váratlan vendége is lett. A vezér, semelyikünk sem számíthatott erre a váratlan betoppanásra, főképp nem arra, hogy olyan ajánlattal érkezik meg hozzánk amire szívesen rá is fogunk csapni. A liga kellemetlen tényezője mindenkinek, ha itt élsz és itt tevékenykedsz akkor elkerülhetetlen, hogy érdekeljen.
Az ajánlata sem volt utolsó. Az én csoportomból viszont nem akartam, talán nem is tudtam volna olyant választani akit elküldök rá, a legtöbb gyerek így is szóval amíg távol leszek addig is az idősebbekre bíztam, hogy tartsák rendben a háztájékot és tudják, hogy nem kéne produkálniuk magukat amíg a macska nincs otthon, nem cincognak az egerek nálunk.

A repülőgép ablakán kinézek, nem sokára megérkezünk már a célhoz. Fejemet még mindig az ablak felé fordítva tartom és csak a szememmel végig pásztázom a többit. Ha jól emlékszem akkor Edward Cahal-nak hívják. Igen ő volt még az aki végül rábukkant a lányra utánam, de ha jól tudom akkor egyik családhoz sem kötelezte el magát. Minden képen érdekes figura.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

South Seas Skyways Empty Re: South Seas Skyways

Témanyitás by Edward Cahal O'Grady Szer. 06 Ápr. 2016, 09:43

Cahal az elmúlt heteket szorgos munkával töltötte. Véget ért a hosszúra és keményre nyúló tél és ennek egyik nem pont áldásos következménye az volt, hogy előjöttek a hibák az általa gondozott házon. Korrodált vízvezetékek, lepattogzott festék, nyikorgó lépcsőfokok. Szépen lassan mindegyiket kijavította. A környékbeliek szerencsére nem tudnak olyan tempóban elkanászodni, mint amilyenben vissza szokott térni az alsóvárosból. Így arra nem kellett sok gondot fordítani, elég volt megint elkezdenie vásárolnia, meg innia egy-két sört a kocsmájában, hogy jelezze: jelenléte nem hagyható figyelmen kívül. Ugyanakkor nyughatatlan lélekként sokat edzett is reggelente és esténként. A szokásos futó körei a háztömb körül már-már teljesen megszokottak voltak, illetve technikákat "katák" formájában, valamint falibabán és bokszzsákon gyakorolta. De kutakodott az interneten is és rábukkant egy, az érdeklődését igen csak felkeltő információra. Hogy utána járhasson a dolognak, mindenképpen Madripoorba kellett utaznia. Magához vett hát némi készpénzt, felírt pár helyi edző és harcművészeti terem címet, becsomagolt néhány ruhát, meg két tomahawkot és foglalt magának egy jegyet a legközelebbi járatra. A reptéren nem volt gond a kézi poggyászába helyezett fegyverekkel...khmmm...munkaeszközökkel, amin kicsit meg is lepődött, de mint kiderült, a Madripooriak valóban áldozhattak arra anyagiakat, hogy ne legyen gond a hozzájuk való kereskedelmi járatokkal való utazáskor sem. Azt már csak a repülőn konstatálta, hogy egy új keletű "ismerőse" is egy azon időben utazik, ugyan oda. A nő, aki előbb talált rá az olasz lányára, szintén utas. Remélte, hogy nem ismeri fel őt bár ebben kételkedett egy kissé, hiszen Cahal tisztában volt azzal, hogy pokolian jóképű.
Az út alatt próbált úgy tenni, mint aki alszik, közben "fejben edzett" és nagy izgalommal várta a távoli sziget nyújtotta kulturális sokkot.
Edward Cahal O'Grady
Edward Cahal O'Grady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 136
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2015. Sep. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

South Seas Skyways Empty Re: South Seas Skyways

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 07 Ápr. 2016, 00:00

A Hydra felemelkedése 12: További Offenzívák - Maffiaváros, avagy mindent az ellenségről
Résztvevők: Edward Cahal O'Grady, Kurama Alusia, és Steven Penicott / Unka
Következő körváltás: 2016. április 11. (hétfő) (4 naponta)

A társaság egy roppant hosszú, közel tizenhat órás repülőúton volt túl, amikor megérkeztek Madripoorba. New Jersey-ből egy magánrepülőgép pályáról indultak el, magángéppel. Így megúszták azt, hogy átvizsgálják a csomagjaikat és elvegyék az esetleges fegyvereket. Már az indulás előtt közölték velük, hogy Madripoorban is magánpályán szállnak le és ott és megússzák a vámosokat. A kétharmad a pénz miatt jött valószínűleg, míg Cahalt inkább az itt található harcművészeti tudások, lehetőségek voltak, amik vonzották. Végül is a hosszú repülőút után a késő délelőtti órákban le is szállt a magángép a South Seas Skyways repterén. Az előzetes információk szerint itt várni fog egy kontakt, egy nő, aki évek óta itt él Madripoorban és régészettel foglalkozik, ő volt az, aki rátalált az ősi építményre is, ahova a társaság menni fog. A gép leszállt és ki is lehetett belőle szállni, a pálya szélén pedig egy vörös hajú nő álldogált a szerencsevadászok, sírrablók sztereotípiájának megfelelő öltözetben, nagyjából a Tomb Raiderek megjelenése óta. Az alulöltözöttsége érthető volt, legalább 30-32 fok meleg volt, a szél is forró, a nap tűzött és magasan járt, határozottan a trópusi égövben voltak.
South Seas Skyways Earth-2-9a
- Üdvözlöm önöket, Jo Harwell vagyok - mutatkozott be amerikai akcentussal. - Én leszek a kísérőjük és bébiszitterük a szigeten. Elsőként fontos, hogy lehetőség szerint kerüljük az érintkezést a helyiekkel, nem lenne jó, ha felfigyelnének önökre. Kocsival fogunk kimenni a felvidékre, ott egy ősi templom maradványaihoz. Ott lesz, amit keresünk. Remélem mindannyian hoztak magukkal barlangász és efféle feladatokhoz szükséges felszerelést.

//Elnézést, egyelőre mindenhol 4 nappal kezdünk, jelenleg én vagyok elhavazva és lehet, hogy picit sok lenne a helyenkénti 3 napos körváltás úgy, hogy 7 helyen (több szál és dupla reag nem számítódott bele) írok nagy kalandokra Reneszánszon + egyéb meséim is vannak...//
//Írjatok felszereléslistát is!//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
South Seas Skyways AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

South Seas Skyways Empty Re: South Seas Skyways

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 07 Ápr. 2016, 23:30

-KURAMA-

A repülő út végül rohadt unalmasan telt el így egy részét az ablakon kibámulással töltöttem, egy másikat a telefonom buzerálásával és még így is belefért egy nyolc órás alvás is. Mire végre leszálltunk már-már eluntam az életemet is ott ücsörögve így kissé meggémberedve kelek ki a székből és sétálok le a gépről miközben kicsit megropogtatom a csontjaimat diszkréten, csak, hogy elinduljon a vérkeringésem megint. Kis táskámat felkapom a hátamra és hunyorítva körbe nézek, az idő elég meleg, főleg így a télből így ebbe de semmi nem megoldható vagy kibírhatatlan. A belső, nekem tökéletes hőháztartásomat ennél nagyobb meleg tudná csak kizökkenteni szóval a hő ami itt van semmi amin izzadni kéne.
A mindet fogadó nőn végig nézek. Az a sok film és játék, meglehetősen megtette a bélyegét a szakmára. Vajon követelmény is vagy csak tetszik neki? Bár ki vagyok én, hogy kérdőre vonjak ízléseket így kopott farmer, edzőcipő és ujjattlan pólóban, de hé én nem ítélkezek.
- Üdvözletem Miss Harwell, az én nevem Kurama. Nem kell aggódnia, nem vagyunk óvodások. 
Mondom barátságosan és belül remélem közben, hogy ez mindannyiunkra igaz lesz és nem csak rám.
Ha szóltak, hogy kellenek ilyen felszerelések sincs nálam, nem hoztam magammal. Nem igazán tartozik a cuccaim tárába az ilyesmi és elugrani venni se mentem szóóval...
- Nekem nincsen, de nem is szükséges. -vonok vállat közben.


felszerelés::

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

South Seas Skyways Empty Re: South Seas Skyways

Témanyitás by Edward Cahal O'Grady Vas. 10 Ápr. 2016, 00:40

Cahal kicsit megviselten száll le a gépről. Erre még rátesz egy lapáttal, hogy megüti a hatalmas forróság. Szélesen elvigyorodik és sporttáskáját a vállára vetve közelebb lép Kuramához. Úgy emlékezett, hogy a hölgynek nem csak a stílusa de az egész aurája hűvös, már-már fagyasztó. Ez talán enyhíti a hirtelen jött klíma változást. Bár otthon is véget ért a tél, a terminálba még a tavaszi ruháját vette magára. Érezni is kezdte az izzadságot ami kiütközik a teljes testén. Amikor a nő odalép hozzájuk és megszólítja őket, szélesen elmosolyodik. Végighallgatja a nőt, de kénytelen szomorúan csóválnia a fejét.
-
Sajnos nem úgy készültem, hogy barlangászok. De ha útba tudunk ejteni egy boltot, bevásárolnék ezt-azt. Bakancsot, óvszert, kötelet, másik hátizsákot. - Hamar túllépet azon, hogy nem az volt célja beállni a sorba. Azonban kezdett hozzászokni ahhoz, hogy sodródik az eseményekkel addig, amíg nem látja meg azt a pontot, ahol magához ragadhatja a kezdeményezést. Itt még nem látja.

Felszerelés:
Edward Cahal O'Grady
Edward Cahal O'Grady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 136
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2015. Sep. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

South Seas Skyways Empty Re: South Seas Skyways

Témanyitás by Svarog Vas. 10 Ápr. 2016, 09:19

Unka utolsóként száll le a magánrepülőgépről. Egyből megcsapja a forróság és a párás levegő. Viszont furcsa mód úgy érzi, hogy ez itt az ő környezete.
A meleg szinte megnyitja a pórusait, energiával látja el. Valahogy fittebb lett. Persze az is lehet, hogy beképzeli, mivel olyan mint egy varangyos béka, de egyébként melegvérű.
A saisait továbbra is a combjára szíjazott tokban hordja. Szerencsére nyíltan viselheti őket. Egy magánrepülőtéren szálltak le, elkerülve a vámosokat, akik esetleg kérdezősködnének, hogy mit keres kettő, halálos penge egy gyanús fickónak.
Bár amit hallott Madripooról, azt tudta, hogy az itteniek legfeljebb csak vetélytársat látnának benne.
- Unka a nevem - feleli egy enyhe meghajlás kíséretében a bérgyilkos, a helyi kapcsolatuk, egy amerikai nő kérdésére. - És nem, nem készültem barlangászásra. Arra készültem, hogy be kell lopakodni valakinek a kastélyába és aztán meg kell ölni. De nem készültem arra, hogy Tomb Raider LARP-ot fogunk itt játszani.

Felszerelés:

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

South Seas Skyways Empty Re: South Seas Skyways

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 11 Ápr. 2016, 00:01

Résztvevők: Edward Cahal O'Grady, Kurama Alusia, és Steven Penicott / Unka
Következő körváltás: 2016. április 15. (péntek)

A nő összevonta a szemöldökét és megráncolta a homlokát Kurama szavaira.
- Lehet, hogy nem óvodás kislány, de ezt a helyet nem ismeri, ez nem a kényelmes New York - mondta. - Márpedig szüksége van a felszerelésre, kétlem, hogy profi barlangász, aki húsz-harminc méter mélységbe könnyedén leereszkedik bármiféle felszerelés nélkül, úgy, hogy helyenként kúszni-mászni kell. Ha nem kér felszerelést vissza is szállhat a gépre, mert nem vagyok hajlandó kivinni.
Cahal szavaira bólintott, látható volt, hogy elégedett, hogy valaki legalább nem próbálja a szakértelmét és hozzáértését megkérdőjelezni.
- Van a közelben is egy megbízható - mondta.
Unka szavain pedig határozottan felnevetett.
- Maga szerint ennyi melóért fizettek volna tízmillió amerikai dollárt? - kérdezte. - Nah látja, hogy nem.
Így indult el a kocsihoz, ha Kurama nem változtat a hozzáállásán, akkor nem engedi beszállni, és itt hagyja. Ha végül belemegy, akkor a kocsival a város felé vette az irányt, és egy a városhoz közeli tanyához irányította az autót. Eléggé lepukkant helynek tűnt, igaz a város széle is innen, csak a belső toronyépületek és a csillogás volt az, ami elütött a helytől.
- Itt biztonságosan vehetnek felszerelést - mondta. - Én fizetek, menjenek és nézzen szét.
Ha bemennek, akkor egy nagyobb raktárba érnek, mindenféle mászó felszerelés, kötelek, kampók, heveder, csákányok, rögzítők, sisakok, barlangász lámpák is voltak itt, mind jó minőségben a hely lepusztultságától ellentétesen.

//Mindenki írja le, hogy mit is vesz magának a felszereléslistához..//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
South Seas Skyways AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

South Seas Skyways Empty Re: South Seas Skyways

Témanyitás by Edward Cahal O'Grady Kedd 12 Ápr. 2016, 00:26

Amikor szóba került a tíz millió dollár, akkor azért elgondolkozott egy pillanatra. Vajon nem erre kéne koncentrálnia a "bohóckodás" helyett? Vajon az a pénz nem lenne elég ahhoz, hogy visszavonuljon és élete hátralévő, valószínűleg rövid idejében, kokaint szívjon fel luxus pro...modellek különböző testréseiből? - ilyen és ezekhez hasonlatos kérdések merültek fel benne rövid távon. De néhány kósza másodperc után elmosolyodik, mintegy kinevetve saját magát. Ő a tudásért jött és ha a kis barlangi túra hozzásegítheti akkor nem hátrál meg tőle. Meg néhány milliótól is jobban menne neki a rendcsinálás. ~ Egy zenés mulató, ahol a felső tízezer kulturáltan vegyülhet az alja maffiózókkal...beleférne a tízesbe. ~ Elmélkedik egy rövid ideig, amíg megérkeznek a raktárhoz. Ott kicsit elgondolkodik. Nagy volt a szája, de nagyon meg kell erőltetnie magát, hogy visszamelékezzen azokra az időkre amikor együtt kártyázott a hegyivadász kiképzőkkel és alpintechnikát meg ereszkedést tanult tőlük a tartozásaik fejében.
Először is "beülőt" keresett. Olyat amibe nem csak az ereszkedő kötelet fűzhette be, de különböző rögzítési pontokon egyéb felszerelési tárgyakat is magára aggathat. Aztán keresett egy hátizsákot, amin szintén voltak még külső hevederek. Az igazi válogatás ez után kezdődött. Vett vagy két tucat karabinert. Zárhatóakat, ívelteket, kampósakat, gyors nyitósakat. Aztán köteleket. Egész, dinamikus és kiegészítő köteleket is válogatott. Típusonként 100 métert, azaz nagyjából két-két ötvenes tekercset. Abban reménykedett, hogy statikus kötél lesz, illetve nem kell hatalmas mélységeket megtennie lefelé. Bedob még a vásárló kosarába egy "önfékezőt", hogy balesetmentesen közlekedhessen a kötélen lefelé vagy felfelé. Ahogy nagyon gyorsan bekanalaz egy vászon zsákot amit majd az övére köthet és annyi kikötési ponttal egybeépített sziklaszöget amennyi belefér. Ekkor vesz le a polcról két olyan csákányt aminek a másodlagos funkciója kalapács. Bedobott még pár expresszt, egy pár kesztyűt és ha már itt járt akkor egy túra bakancsot és hozzá való hágóvasat. Sziklára valót. Reménykedett benne, hogy nem futnak jégre. Így végig nézve a teljes soron reménykedett benne, hogy semmit sem felejtett el.



Felszerelés:
Edward Cahal O'Grady
Edward Cahal O'Grady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 136
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2015. Sep. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

South Seas Skyways Empty Re: South Seas Skyways

Témanyitás by Ammon Einarson Szer. 13 Ápr. 2016, 14:44

-KURAMA-

Meglepve hallgatom a nő kirohanását, sértegetését. Egyáltalán nem volt indokolt, hogy rám förmedjen. Elgondolkodtató, hogy ki mi éppen a viselkedésből.
- Úgy tudtam templomba és nem barlangba megyünk de legyen, nekem aztán nem fontos itt lennem.
Ezzel lezárom a beszélgetést vele. Ha ennyire mellre szívta a semmit akkor kérheti bárki, hogy egy ilyen legyen az idegenvezetőm. Meg hülye leszek ezzel pocsékolni a levegőt, hogy nekiálljak beszélni neki bármit is. Ha a gép ami idehozott minket fog vissza indulni is nemsokára akkor vissza ülök arra. Ha meg csak akkor lesz vissza út ha befejeződtek a barlang templom kutatás akkor a szállodánkhoz megyek. Több napos kiruccanásnak festett bár ki tudja mi ez már így. Ha szálloda meg nincs kibérelve nekünk akkor a legközelebbihez megyek el, persze csak akkor ha nem megy a gép ma, ha csak pár órát kell várni azt megteszem itt egy árnyékban.

felszerelés:

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

South Seas Skyways Empty Re: South Seas Skyways

Témanyitás by Svarog Csüt. 14 Ápr. 2016, 19:10

Amikor a nő bevezette őket a raktárba, Unka azonnal elkezdte összeszedni a barlangászfelszerelését. Első körben egy beülőt és egy hátizsákot keresett.
Hogy ha ez megvan, akkor jönnek a karabinerek mindenféle típusból, utána pedig köteleket rak össze magának, végül egy zseblámpára esik a választása. Miután mindennel végezz, csatlakozik a társaihoz, és végigméri őket. A többieken látszott, hogy elég viharvert és az ölés művészetében tapasztalt alakok. Olyanok, akik a Vezér első szavára ugrottak, és persze a tízmilliós vérdíjra is.
- Én készen állok - feleli. - Bár érdekelne, hogy mit kell tudni erről a templomról és mi köze a vérdíjhoz. Egyáltalán feltárták, vagy mi leszünk itt az elsők?
Penicott elgondolkodott, hogy vajon mit fog kezdeni a vérdíjjal, ha ő gyűjti be a titokzatos célpont fejét. Bár sokkal jobban érdekelte, hogy hogyan tudna az orvgyilkosokhoz csatlakozni. Ha esetleg lehetősége lesz rá, akkor át fog állni az esetleges konfliktus alatt.
Ezek az emberek nem a szövetségesei, legfőképpen nem a barátai, csak idefele egy gépen utaztak és együtt mazsoláztak a barlangászfelszerelés kínálatból. Egyébként meg szemrebbenés nélkül döfne a hátukba egy tőrt, ha úgy kívánja a helyzet.

Felszerelés:

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

South Seas Skyways Empty Re: South Seas Skyways

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 15 Ápr. 2016, 00:01

Résztvevők: Edward Cahal O'Grady és Steven Penicott / Unka
Következő körváltás: 2016. április 19. (kedd)

Kurama végül is maradt itt, hotel nem volt foglalva, így kénytelen volt a reptéren várakozni a következő órákban, de sokkal esélyesebb, hogy napokban.
Így a kísérőjük csak a két férfival távozott, mind a ketten megtudták szerezni, amit csak akartak, mindenből volt. Amint a vásárlás készen volt, be is pakolhattak a kocsiba, majd elindultak a felvidékre. Közben még válaszolt Unka kérdéseire is.
- Egyedül elvileg a Liga tud róla, hiszen itt rejtették el azokat a dolgokat, amiket mi most előszedünk - mondta. - De turisták, régészek és effélék nem jártak a helyen és nem igen tudnak róla.
Útközben több jobb, vagy éppen állapotban levő templomot láttak, ahol még turisták is voltak láthatóak. Azonban Harwell ezeknél nem állt meg, hanem haladt tovább a felvidék belsejébe. Jó pár óra autózás után, aminek az utolsó részét úgy tették meg, hogy ott már út sem volt, mert a dzsungelben hajtott a nő meg is érkeztek egy romos templomhoz. Itt parkolta le a kocsit Jo, majd szállt ki.
- A következő pár napot itt fogjuk tölteni, az információk odalent. Tábort verünk, a kocsiban van három sátor és hálózsák is. Ha állnak a sátrak, akkor pihenünk egy kicsit és utána el is indulunk, ha jónak látják, vagy várhatunk holnap reggelig is, ha túl fáradtak és nem érzik magukat biztosnak most ennyi repülés és autózás után.
Ezáltal lényegében a két férfira bízta, hogy mikor is szeretnék majd a kutatást elkezdeni itt.

//Akkor Kurama-nak köszönjük a játékot, ő eddig vett részt benne.//
//Ti pedig az új helyre írjatok már//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
South Seas Skyways AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

South Seas Skyways Empty Re: South Seas Skyways

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.