Tárgyalók

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Tárgyalók Empty Tárgyalók

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 03 Május 2014, 09:40

Kisebb-nagybb tárgyaló termek az ENSZ főépületén belül.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tárgyalók Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók Empty Re: Tárgyalók

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 03 Május 2014, 10:22

Résztvevők: Ulysses J. Forge / Aegis és Cristopher Strong

Aegis-nek talán szerencséje volt, mégsem hadbíróság elé került, az ENSZ megkérte Miller-t, hogy engedje át a tárgyalás levezetését nekik, hiszen egyrészt Aegis is civil, másrészt a háttérben ott volt, hogy érezni lehessen, hogy tényleg az ENSZ diktálja a szabályokat a SHIELD részére. Így maga az ENSZ fogja levezényelni a tárgyalást. A vádat Cristopher Strong fogja képviselni, Kanada küldötte, ami a védelmet illette, Aegis kirendelt ügyvédet kapott – hacsak nem saját magát akarta védeni, nem hívhatott fel senkit, nem fogadhatott fel senkit sem. Az egész ügy titokban zajlott és csak a résztvevők, beavatottak vehettek részt benne. A férfi tudta, hogy a páncélját elvették tőle és amíg az ügy nem tisztázódik, addig a páncélját a cégéhez sem juttatják vissza, a többi pedig majd a döntéstől függ. Három nap telt el azóta, hogy visszahozták New Yorkba, azóta az idejét a SHIELD egyik cellájában töltötte, fogalma sem volt arról, hogy miként jártak a társai Sherrill-ben, semmilyen információ sem kapott, internetet sem használhatott, újságot sem kapott, se semmi, teljesen el volt szigetelve. A három nap letelte után hozták át autóval az ENSZ épületbe, hogy megkezdődhessen a tárgyalás. Két SHILD ügynök kísérte őt, akik el sem mozdultak mellőle, belépve a helységbe pedig egyelőre csak ő maga volt ott, még senki más nem érkezett meg.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tárgyalók Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók Empty Re: Tárgyalók

Témanyitás by Albert Shear Szomb. 03 Május 2014, 23:02

Cristopher a maga tömbszerű testével és nehéz járásával érkezik a tárgyalás helyszínére. Egy pillanatra megáll és az őrökre, valamint a fogvatartottra pillant. Aztán tabletjét a hóna alá csúsztatva folytatja az útját ahhoz az asztalhoz, amin az a felirat áll "Cristopher Strong". Leül a székébe, az asztalra helyezi a gépét és elkezdi nyomogatni. Ha valaki belelátna most a képernyőjébe azt fedezhetné fel, hogy a Pasziánsz nevű kártyajátékkal foglalatoskodik. Majd egy kör után bezárja a programot és megnyitotta az aktuális ügy aktáit. Már a repülőgépen egy nappal korábban, a szállodában reggel és a kocsiban is átfutotta. De most először tudott arcot párosítani az esethez.
- Hazaárulás. - mondja mély bariton hangján, majd felnéz Aegisre. - Békésen töltöttem az időm. Van egy kis házam Nova Skóciában. Rendben, egy egészen nagy házam van. Nem akkora, mint önnek miszter Forge, de szeretem. Nono... - felemeli a jobb kezét kinyújtott mutató ujjal, hogy még véletlenül se szólaljon meg Ulysses. - Tudja milyen ironikus dolog a titoktartás? Tudhatom, hogy ön... - és most belepillant a tabletjébe. - Ulysses Forge. A Forge Defense System tulajdonosa, meg még vagy egy tucat cím birtokosa. Többek között az "Aegis" fedőnevű projekté, ami páncél. A SHIELD ügynöke. Ezt tudhatom. Azt is tudhatom, hogy ön egy meg nem nevezett helyen olyan információkat adott ki, amikről itt nem igen beszélhet. Konkrétan. Nem mondhat ki helyeket, neveket, pontos adatokat. Amíg az elnöklő bíró erre utasítást nem ad. Csak a csupasz tényeket. Remélem most képes lesz erre. Nézzük csak mit tudhat maga. Civil bíróság elé került. Azért történt ez, mert egy olyan szervezet tagja ami nem csak egy államot képvisel. Ezzel pedig ön, amikor megsértette a titoktartási kötelezettségét, nem csak az usát árulta el. Hanem a szabad világot. Én a vádat fogom képviselni és a halálbüntetést leszámítva a lehető legsúlyosabb ítéletért fogok küzdeni. Megértett mindent?

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók Empty Re: Tárgyalók

Témanyitás by Sandman Hétf. 23 Okt. 2017, 20:25

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Rés a pajzson - a pajzs..vagy a rés...
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:

- Kaylyn von Hessen
- Meadow Kerr-Osborne
- Leon Gross
- Jeff Hewer

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Kaylyn és Leon kódolt de egyszerű üzenetet kaptak. "ENSZ Központ, Déli szolgálati bejárat. Ne kövessék!" Amennyiben ellenőrizték a kódolást láthatták, hogy érvényesek a hitelesítők. Tehát mindenképpen átfutottak a SHIELD rendszerén, vagy ismerniük kell az ottani protokollokat a küldőknek. Amennyiben a megjelölt helyre mentek, ott egy helyi biztonságiőr várta őket, aki érkezési sorrendben kísérte a vendégeket egy ablaktalan belső teremben felállított műanyag tárgyalószobába. Odabent a kör alakú asztal körül négy szék kapott helyet, illetve középen egy kancsó víz és négy pohár. Érkezés után várakozniuk kell a megjelenteknek.
Meadow nap mint nap kapta a jelentéseket az elmúlt hónapokban. Talán túl sokat is, de olyan átmeneti időszakban töltötte be a hivatalát, amikor mindent a kezében kellett tartania. Két ügy foglalkozta leginkább. A saját kezébe vett Wakanda és a titkosszolgálati szervek átalakítása. Utóbbi rendes ütemben haladt, előbbi kicsit döcögősen. Egyszer azonban a titkárnője/titkárja egy kézzel írott üzenetet hozott neki, amit ő maga jegyzett le. Jeff Hewer kért tőle sürgős nemzetbiztonsági ügyben találkozót az ENSZ épületében. Meadownak nem volt szokatlan oda járnia, ugyanis mióta ő lett az USA hírszerzésének feje, többször volt biztonsági üléseken, ahol meghallgatták a világról begyűjtött és erősen szűrt jelentéseiket a világbékét veszélyeztető fenyegetésekről. Most is a szokásos úton indulhatott el, mint mindig. Az előtérben azonban nem kellett elmenni a fogadó pultig, ugyanis Hewer egy szokatlanul fekete öltönyben és rikítóan fehér ingben fogadta.
- Miss Osborne, örülök, hogy látom...remélem nem haragszik rám, amiért elszakítottam a fontos teendőiről, de ez sem halogatható ügy.



_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók Empty Re: Tárgyalók

Témanyitás by Adrian Sommerfield Hétf. 23 Okt. 2017, 21:52

Leon épp a híreket olvasta a neten mikor üzenetet kapott. A szöveg egyszerű és nem túl sokat mondó. A kódolás ellenőrzéséből pedig rájött, hogy érvényes. Ez elég gyanús volt. Nem szokás az ENSZ központjában találkozni és a ne kövessék mondat szintén nem túl megnyugtató.
~SHIELD ügy vagy olyan aminek köze van a hivatalhoz. Mihez lehet köze és ki akarna engem követni. Ez furcsa.~
Természetesen egy ilyen meghívást nem lehet figyelmen kívül hagyni. Odafelé igyekezett minden információt összeszedni amiből legalább csak sejtése alakuljon ki arról miért és mivel kapcsolatban hívták őt be. Közben pedig igyekezett a parancs szerint is eljárni és figyelni ne kövessék. Egy biztonsági őr fogadta, aki el is vezette egy tárgyalószobába.
~Ezek szerint négyen leszünk és mind a négyen képesek vagyunk vizet inni. Nem sok infó.~
Helyet is foglal. Ha érkezik a hölgy akkor szívélyesen üdvözli.
-Jó napot! Fel tud világosítani mit keresek itt?
felszerelés:

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók Empty Re: Tárgyalók

Témanyitás by Thorhalla Szer. 25 Okt. 2017, 00:01




Előtörténet
LINK

Kaland
Rés a pajzson?
Kaylyn Amara von Hessen grófnő
Grófnő, szörnyvadász, WAND ügynök


Játékostárs(ak) neve: Meadow Kerr-Osborne, Leon Gross és Jeff Hewer


~ Helyszín: ENSZ főépület ~
kép:

//Előzmény: Múzeum//

Hát az biztos, hogy ez nem a főnökasszonytól jött, ő nem küld ilyeneket, sőt valószínűleg telepatikus üzenetet küldene. A SHIELD meg… nos tudnák, hogy teleportálva megyek, így kizárt, hogy bárki követhetne. Ennek ellenére a kódokat még lefuttattam, amik hitelesek és érvényesek voltak. Ez igencsak érdekes. Főleg, hogy épp munkaidőben vagyok, a boltban. Kénytelen voltam felhívni Harcimadarat, hogy korábban kellene bejönnie, mert engem a cégtől kiküldtek valahova. Amíg meg nem érkezett ideiglenesen bezártam, hogy hamarosan jövünk, zuhany, ezúttal hivatalos egyenruha, igazolványok, pisztoly, és a kard sem maradhatott el. A követés miatt totálisan nem aggódtam, kisétáltam a főépület mögé, majd a megfelelő rúnákat rajzoltam a levegőbe és egy villanás után máris az ENSZ székháznál voltam. Megkerestem az előírt helyet, ahonnan majd a bevezettek az egyik helységbe, ahol már volt egy fickó is. Sima SHIELD, legalább is az egyenruha révén.
- Üdv! – köszöntem és nyújtottam a kezemet felé. – Kaylyn von Hessen különleges… speciális ügynök, WAND.
Még két hely, de egyelőre csak ketten vagyunk, kíváncsi leszek, hogy ki lesz a másik kettő, akit ide rángattak. Megvontam a vállamat és megcsóváltam a fejemet a kérdésre. Tehát ő sem tudta, így legalább nem kell rákérdeznem.
- Na arról halványlila gőzöm sincs, főleg, hogy munkából rángattak ide… és nem is a főnökasszony, pedig nekem csak ő adhat utasításokat – mondtam.
Megvoltak az előnyei a speciális ügynökségnek, csak ez éppen nem az a helyzet volt. leülök az egyik székre kényelmesen, ha pedig nem vették el kint, akkor a kardot letámasztom a két lábfejem közé a földre és megtámaszkodom rajta.

felszerelés/egyebek:




A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 25 Okt. 2017, 11:25-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tárgyalók Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók Empty Re: Tárgyalók

Témanyitás by Meadow Kerr-Osborne Szer. 25 Okt. 2017, 00:04




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Rés a pajzson?
Meadow Kerr-Osborne
Nemzeti Hírszerzési Igazgató, Vörös Özvegy


Játékostárs(ak) neve: Kaylyn von Hessen, Leon Gross és Jeff Hewer


~ Helyszín: ENSZ főépület ~
kép:

//Előzmény: Washington//

Meadow valóban maga intézte az utóbbi időben a Wakandai ügyeket és Árván keresztül folyamatos információval voltak ellátva. Azt a tényt igencsak érdekesnek találta, hogy milyen jegyesség született, de azért jól haladtak a képzések is a három férfival, akik ott voltak. A másik ügy pedig a szervezetek felügyelése az már megszokott volt az elmúlt hónapokban. Azt egy kicsit zavaró tényezőként élte meg, hogy most ezeket másfél-két év alatt rendbe hozza, jövőre pedig választások. Mire minden működőképes lesz őt leváltják. Még szerencse, hogy nem voltak érzelmei, amik elvonták volna emiatt hosszabb időre a figyelmét a dolgairól. A sok jelentés és egyéb ügy mellett ma kivételesen történt is valami, üzenetet kapott Hewer-től. A helyszín általános volt, sokszor ingázott Washington és New York között az utóbbi hónapokban. A nagy reptérről autóval vitték Manhattan-be, mint mindig most is a saját két testőrével utazott, bár őket kint hagyta az autóban, amikor odaértek az ENSZ székházhoz. Saját maga, egyedül sétált be az épületbe és rögtön a recepciót célozta volna meg, ám nem is kellett elmennie addig. Már kiszúrta a férfit, akivel korábban is dolgozott együtt és segítette. Így azonnal irányt váltott és a férfihoz ment oda. Amint megérkezett nyújtotta is köszönés közben a kezét a másiknak.
- Üdvözlöm Mr. Hewer – mondta. – Én is örülök a találkozásnak. Természetesen nem haragszom önre, néha jó kimozdulni Washingtonból. Mi volt az a sürgős ügy, ami miatt idehívott?
Kérdezte még a végén, ha pedig ezek után Hewer elindul, akkor természetesen követi őt.

felszerelés/egyebek:


_________________
Reneszánsz: Meadow Kerr-Osborne, Árva / Mayko Outerbridge / Okoye Baku; X-diák: Brahe Elaine McKenzie
Ultimate/Újvilág: Meadow Kerr-Osborne, Halloween 2017: Moira Amelia Sheppard
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tárgyalók Jez1Pf0
Meadow Kerr-Osborne
Meadow Kerr-Osborne
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 237
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3254-meadow-kerr-osborne https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók Empty Re: Tárgyalók

Témanyitás by Sandman Szer. 25 Okt. 2017, 15:52

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Rés a pajzson - a pajzs..vagy a rés...
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:

- Kaylyn von Hessen
- Meadow Kerr-Osborne
- Leon Gross
- Jeff Hewer

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

- Azért kértem, hogy ugorjon át, mert egy kifejezetten komoly ügyről van szó. Itt a városban van a gócpontja egy országos problémának. Egy lappangó vírusnak a nemzettesten... - Közben mutatja az utat Meadownak. - Mi a véleménye Wakandáról? - Útközben megvárja a választ, majd a liftben teszi fel a következő kérdést. - Hogy halad az átalakítás. Tud együtt dolgozni az ügynökségek vezetőivel? - majd amikor felérnek a megfelelő emeletre, előre engedi a nőt a válasza közben. Ők is ugyan abba a kettős zárt tárgyalóba mennek, ahova Leon és Kaylyn akik már ott is voltak. Érkezés után Jeff csak körbenéz a bennlévőkön és csak utána köszön.
- Üdvözlet. - rendezi le a köszönést. Majd megvárja amíg Medow leül és ő is elfoglalja a megmaradt üres helyet. Mikor mind ülnek, Jeff kinyúl és tölt egy pohár vizet. - Ön kér Miss Osborne? - kérdezi és a választól függően a nő elé helyezi a poharat és tölt magának még egyet vagy magánál tartja a már kitöltöttet. Nem sok telik el és egy idős, köpcös úriember lép be, barna öltönyben, őszes de jól fésült hajjal. Kezében egy datapaddal, amit az asztalra ejt nemtörődöm rezignáltsággal. Ekkor látszik rajta, hogy egy nagyon régi játékot játszott, aminek a neve: aknakereső.
- Hölgyeim, uraim. Christopher Strong vagyok. Nem fogok kertelni. SHIELD veszélyt jelent jelenleg a nemzetbiztonságra és a globális biztonságra. Az ügy majdnem olyan kemény mintha Hydra ügynökök lennének mélyen beépülve a szervezetbe.

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók Empty Re: Tárgyalók

Témanyitás by Adrian Sommerfield Csüt. 26 Okt. 2017, 23:16

A felé nyújtott kezet elfogadta. A nagy kíváncsiságban az illemről meg is feledkezett ez rossz szokása.
-Leon Gross ügynök.
~WAND. Mondjuk azzal a karddal kapcsolatban gondoltam, hogy nem kispályás alakról van szó.~
Az, hogy azt mondta neki csak a főnökasszony adhat utasításokat szintén megerősítette, hogy valóban nem mezei ügynök. Előfordul, hogy a SHIELD kivételes kvalitásokkal rendelkező személyeket a soraiba vesz ezzel a speciális ügynök megnevezéssel. Leon úgy gondolta ez esetben is valami hasonlóról lehet szó. Szerencsére nem kellett sokáig várakozniuk tudatlanságban. Érkezett két személy akik közül az egyik elég ismerős is volt Leon-nak. Szerencsére nem személyesen, de egy alapvetően világ dolgaival tájékozott személy is felismerheti hát még ő. Biccent a belépők felé.
-Jó napot.
~Ez már kezdd izgalmas lenni. Talán nagyobb dologról lehet szó mint gondoltam.~
Várná tőlük a magyarázatot, de nemsokára egy újabb személy érkezik.
~Rosszul tippeltem. Megzavart a négy szék és pohár.~
Leon figyelmét nem kerüli el a megnyitott játék, de inkább a férfi szavai érdeklik. Amit pedig hall az megdöbbenti. Elég durva fogalmazás meg kell hagyni. El is húzza a száját és kicsit el is mosolyodik ennek a mondatnak az abszurditásán. Végül összeszedetten megszólal.
-Kifejtené kérem? Ha lehet azt is, hogy mi mit keresünk itt?
~Majdnem olyan kemény? Voltak beépülve Hydra ügynökök a szervezetbe. Egyáltalán ki ez a Strong?~

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók Empty Re: Tárgyalók

Témanyitás by Meadow Kerr-Osborne Szomb. 28 Okt. 2017, 00:03




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Rés a pajzson?
Meadow Kerr-Osborne
Nemzeti Hírszerzési Igazgató, Vörös Özvegy


Játékostárs(ak) neve: Kaylyn von Hessen, Leon Gross és Jeff Hewer


~ Helyszín: ENSZ főépület ~
kép:

Nagyon kicsit megemelte a szemöldökét, ahogyan Hewer mondta, hogy miért is hivatta őt ide. A férfi máris felkeltette a figyelmét. Az pedig, hogy az ENSZ-hez jöttek eléggé gyanús volt. Egy dolog van ebben a városban a székházon kívül, aminek az ENSZ maga diktál, az pedig a SHIELD maga. Lehet, hogy ehhez lett volna köze? Persze tisztában volt vele, hogy nagyon tévedhet a gondolatmenettel, de lehet, hogy nem. Közben persze követte a férfit, ahogyan mutatta az utat.
- Wakanda? – kérdezett vissza társalgási hangnemben. – Egyre szebb és jobb hely lesz, bár lehet, hogy a közeljövőben nem oda tenném a nyaralásomat.
Nyilvánosan nem akart válaszolni minderre, hiszen egyébként is titkos volt, de ezt így ennyiben úgy ítélte meg, hogy kifejtheti. A másik kérdésen immáron a liftben elmosolyodott, természetesen ez is, mint minden érzelemkifejtés a részéről remekül meg volt játszva.
- Az együttműködés mostanra sokkal gördülékenyebb és a fennakadások is minimálisra csökkentek – mondta.
Amint felértek, akkor haladtak tovább egy tárgyalóba, ahol ketten már várakoztak. Ő maga is végignézett a pároson, mind a ketten SHIELD-esek, akkor úgy tűnt, hogy mégis tévedett azzal, hogy ott van a gond.
- Üdv! – köszönt.
Helyet foglalt, ha volt még szélső szék, akkor oda, majd kissé megcsóválta a fejét Hewer-nek, amikor a férfi vízzel kínálta.
- Nem, köszönöm! – felelte.
A belépő férfit azonnal megismerte a Kanadai nagykövet volt az ENSZ-en belül. Nem nézett a tabletre, azon, amit Strong mondott nem is csodálkozott.
- Ez nem túl meglepő, a SHIELD teljes vezetése alkalmatlan arra, hogy a szervezetet vezesse – mondta hidegen.
Tudta, hogy nem, hogy most a legstabilabb a szervezet, de mivel ő Osborn embere volt, így emiatt mást sem mondhatott, meg persze titokban remélte, hogy előbb vagy utóbb a kormány ölébe hullik a SHIELD.
- Teljes tájékoztatást kérném Mr. Strong! – ragadta magához a szót.

felszerelés/egyebek:


_________________
Reneszánsz: Meadow Kerr-Osborne, Árva / Mayko Outerbridge / Okoye Baku; X-diák: Brahe Elaine McKenzie
Ultimate/Újvilág: Meadow Kerr-Osborne, Halloween 2017: Moira Amelia Sheppard
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tárgyalók Jez1Pf0
Meadow Kerr-Osborne
Meadow Kerr-Osborne
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 237
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3254-meadow-kerr-osborne https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók Empty Re: Tárgyalók

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 28 Okt. 2017, 00:05




Előtörténet
LINK

Kaland
Rés a pajzson?
Kaylyn Amara von Hessen grófnő
Grófnő, szörnyvadász, WAND ügynök


Játékostárs(ak) neve: Meadow Kerr-Osborne, Leon Gross és Jeff Hewer


~ Helyszín: ENSZ főépület ~
kép:

Szóval Leon Gross, fogalmam sem volt, hogy ki lehet a fazon, soha sem láttam, így nem is tudtam, hogy mi lehet a kapcsolat közöttünk, hogy mi vagyunk itt. Mindez pedig igencsak kezdett nyugtalanítani, hogy semmit sem tudunk egyelőre. Hamarosan ketten léptek be, az egyiket, a nőt rögtön megismertem, de a fazon nem volt ismerős.
- Ez meg mi a fészkes fenét keres itt? – súgtam oda Leon-nak.
Mit akart itt Osborn ölebe a hírszerzési igazgató? Főleg, hogy köztudott volt az, hogy ugyanannyira rühelli a SHIELD-et, mint a főnöke. Csodálatos. Igyekeztem kellően diplomatikus mosolyt erőltetni magamra, ami az etikett képzés miatt még ment is. Időnként még hasznát is veszem annak, hogy főnemes vagyok.
- Üdvözletem! – köszöntem a belépő párosnak.
Az utánuk belépő alakot is megismertem, Kanada ENSZ nagykövete. A szavaira elsőre hangosan nevettem fel. Április egy lenne? Nem, ahhoz elgalább még fél év van hátra. Ez pedig nonszensz, ha így lenne nem két ilyen jelentéktelen
- Bullshit! – szaladt ki belőlem rangomhoz egyáltalán nem méltón. – Ha így lenne, akkor nem mi ülnénk itt ezzel – böktem Osborne-ra – hanem az ezredes és a két alezredes. Ha meg nem akarják, hogy tudjanak róla, mert ők is benne vannak, akkor az ENSZ már menesztette volna a teljes vezetőséget és másokat ültetett volna oda. Ha azt akarják, hogy kémkedjünk a saját szervezetünk ellen némi idióta feltételezés miatt felejtsék el, már itt sem vagyok!
Mire ment ki ez az egész? Most lett a Hydra kipucolva végre valahára, máris megint valami ilyesmi? Na, ne!
- Ha meg mégis, akkor hivatalos panasszal szándékozom élni az ENSZ irányába az ENSZ megfelelő , hogy nem belsőleg oldják meg az ügyet, hanem ország, világ előtt lejáratják a SHIELD-et, mert ezeket ismerve holnap a világsajtó lesz tele azzal, hogy a SHIELD megbízhatatlan! Maguknak elment az eszük! Ezt most mint Latveria egyik főnemese mondom, nem mint a WAND egyik ügynöke. Ha nem küldi el a két nem érintett személyt jogi útra terelem az egészet rágalmazásért, hitelrontásért és még sorolhatnám!

felszerelés/egyebek:



_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tárgyalók Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók Empty Re: Tárgyalók

Témanyitás by Sandman Vas. 29 Okt. 2017, 11:06

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Rés a pajzson - a pajzs..vagy a rés...
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:

- Kaylyn von Hessen
- Meadow Kerr-Osborne
- Leon Gross
- Jeff Hewer
- Cristopher Strong

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Cristopher rezignált tekintettel és lenéző arckifejezéssel hallgatott végig mindenkit az asztal mellett állva. Ugyanúgy bólintott Leon rövid kérésére, mint Meadow felszólítására, vagy Kaylyn kirohanására. Aztán nagy levegőt vett és elkezdett mutogatni mindenkire egyesével.
- Maga szimpatikus. - mutatott Leonra. - Ön annyi tájékoztatást kap, amennyit jónak látok. - folytatta Meadow-val. - Maga egy barom. - mutatott Hewerre. - Ön pedig... - állapodott meg hosszabban a mutató ujja Kaylynen. - Fogja vissza magát, amíg kérem. - Ekkor megállt és újra végigtekintett a társaságon. Majd mielőtt bárki megszólalhatott volna folytatta.
- Remélem elég nagylányok és nagyfiúk vagyunk ahhoz, hogy nem kell elmondanom. Bármi ami kikerül ebből a tárgyalóból vagy a jelenlévőktől, az globális biztonsági szintet sért. Ebből az következik, hogy bárki is sérti meg a titoktartást, fordul más szervhez, vezetőhöz, jogi úthoz vagy a többi felelőtlen baromsághoz, akkor mindenkit bedobok egy mély lyukba és húsz év múlva kérdezem meg először, hogy ki volt az aki megtörte a csendet. - Strong tartott egy kis szünetet. - Ja igen. Ha valaki nem ismerne. Christopher Strong vagyok az ENSZ különmegbízottja. Én szoktam összetakarítani a szart amit az amerikai hírszerzés vagy a SHIELD maga mögött szokott hagyni...tudják, amivel egyikük sem foglalkozik. A diplomácia színterén. - Újabb csendes pillanatok következtek, majd Christopher megdörzsölte a homlokát és belekezdett az ittlétük lényegi részébe.
- Az elmúlt hónapokban az amerikai belső elhárítás felfigyelt egy sor olyan akcióra közelmúltbeli és elévült akcióra, amit nem tudott összeegyeztetni a SHIELD hivatalos tevékenységével, ugyanakkor a módszerek és az eszközök pedig mégis a szervezetre utaltak. Szerencsére hozzánk került az ügy és nem kezdődött titkosszolgálati háború.
- itt vett egy nagy levegőt. - Természetesen a SHIELD vezetőségének átvilágításával kezdtük. - Medowra tekint és mélyen a szemébe néz, hangsúlya nyomatékossá teszi a mondanivalóját. - A SHIELD vezetése továbbra is feddhetetlen és a munkájára alkalmas. - Aztán Kaylynre vándorol a vádló tekintete. - Etikai és technikai okokból azonban az ENSZ biztonsági tanácsa és a SHIELD vezetése úgy döntött, hogy nem teljesen belsőleg oldják meg a nyomozást, hanem kooperációban az amerikai hírszerzéssel. Ezért választottak ki két átvilágított ügynököt a feladatra, illetve ezért vontuk be az össhírszerzési vezetőt. - megállt egy pillanatra mielőtt feltette a kérdést, amit nem akart feltenni, de muszáj volt neki. - Ezeknek a fényében, van-e kérdés vagy folytathatom az eligazítást?!

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók Empty Re: Tárgyalók

Témanyitás by Adrian Sommerfield Hétf. 30 Okt. 2017, 18:24

A kolléga kérdésére vállat rántott. Neki akkora gondja nem volt azzal, hogy egy szobában kell lennie a szervezete egyik legnagyobb politikai riválisával. Inkább kíváncsi volna a találkozó miértjére. Amit mikor meghall meglepő módon ő reagál a legjobban. A nő mintha kamerák vennék a főnökséget támadja, a kolléga pedig patáliát csap és mint kiderül ő Latveria egyik főnemese. Az a bizonyos Strong pedig nagyon viccesen reagál. Leon az őt érő megjegyzésre mosolyogva fejet hajt.
-Köszönöm.
A többiek már kevésbé kedves reakciót kapnak. Főleg az a másik férfi, aki baromnak lett nevezve. A továbbiakban Leon bölcsen hallgatott.
~Ez csak fenyegetés vagy tényleg képes lenne rá? Mindenesetre a két hölgy nem hiszem, hogy gyakran kapna ilyen szavakat. Mindenesetre érdekes fickó ez a Strong. Értem, értem. Ilyen munkakör mellett nekem se lenne túl sok jókedvem. A SHIELD globális szervezet, néha a földön kívül is akciózunk különleges esetekben és gyakran okozunk komoly károkat. Szegény flótás.~
Maga az ügy már izgalmasabb. Itt már sejtése is lesz Leon-nak, hogy ő mit keres itt. Ő is nézett át néhány régi ügyet mielőtt élete egyik legnagyobb baromságát el nem követte. Azoknak a bizonyos belülről törölt felvételeknek az ügye mellett pedig azóta sem tudott elmenni. A kérdésre megrázta a fejét.
-Egyelőre még nincs.
A későbbiekben már lehet, hogy lesz.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók Empty Re: Tárgyalók

Témanyitás by Meadow Kerr-Osborne Szer. 01 Nov. 2017, 00:02




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Rés a pajzson?
Meadow Kerr-Osborne
Nemzeti Hírszerzési Igazgató, Vörös Özvegy


Játékostárs(ak) neve: Kaylyn von Hessen, Leon Gross és Jeff Hewer


~ Helyszín: ENSZ főépület ~
kép:

Meadow igazából ügyet sem vetett arra, hogy Kaylyn mit is mondott, csak egy profi mosolyt küldött a nő irányába, az előzőek után úgy vélte, hogy ez mégjobban kihozza a sodrából a másikat. Azt már látta, hogy roppant heves természet, vajon hogyan ment át a pszichológiai vizsgálatokon? Még egy olyan dolog, ami komoly gondokra ad okot. Kissé oldalra biccentette a fejét a féri szavai közben.
~ Ha azt akarja, hogy megkapjon minden segítséget, amit csak adni tudok azt hiszem, hogy amennyit maga jónak lát nem lesz elég ~ gondolta. ~
Ahhoz volt elég profi, hogy ne mondja ki mindezt, ahogyan a következőt sem.
~ Ezek szerint hónapok óta nincs munkája a mi részünkről. A diplomáciával is foglalkozom mióta hivatalba léptem. ~
Roppant érdekesnek találta azt, amit a férfi mondott, furcsa régi ügyek, esetek, amik mégis a SHIELD-hez vezetnek.
- Ha ez nem a SHIELD-en belül zajlik ténylegesen, hanem valaki rájuk akarja terelni a gyanút, akkor ritka profi. A Hydra-n kívül nem is tudnék senkit említeni, akikből mindezt kinézném. Erre gondoltak? – kérdezte.
Túlságosan is nyilvánvalónak érezte azt, hogy egy ekkora hiba ne tűnjön fel egy olyan szervezeten belül, ami. A vezetők átvilágítva, igazából megnézte volna, ahogyan Amerika Kapitányt hazaárulással vádolják, vagy a többieket, igaz nem ez lett volna az első eset. Közös döntés, nem mintha olyan sok más választása lett volna a SHIELD-nek, legalább is így érezte. a kérdésre, hogy van-e kérdés, vagy folytatható az eligazítás kissé megingatta a fejét.
- Nincs egyelőre több kérdésem – mondta.

felszerelés/egyebek:


_________________
Reneszánsz: Meadow Kerr-Osborne, Árva / Mayko Outerbridge / Okoye Baku; X-diák: Brahe Elaine McKenzie
Ultimate/Újvilág: Meadow Kerr-Osborne, Halloween 2017: Moira Amelia Sheppard
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tárgyalók Jez1Pf0
Meadow Kerr-Osborne
Meadow Kerr-Osborne
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 237
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3254-meadow-kerr-osborne https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók Empty Re: Tárgyalók

Témanyitás by Thorhalla Szer. 01 Nov. 2017, 00:03




Előtörténet
LINK

Kaland
Rés a pajzson?
Kaylyn Amara von Hessen grófnő
Grófnő, szörnyvadász, WAND ügynök


Játékostárs(ak) neve: Meadow Kerr-Osborne, Leon Gross és Jeff Hewer


~ Helyszín: ENSZ főépület ~
kép:

Bla, bla, bla… mintha ez Miss Fehéruniformisos alakot annyira megmentené, főleg, hogy ott liheg a hátában az elnök. Amíg a fazon beszélt igyekeztem nem láthatóan a hátam mögött felrajzolni egy rúnát, ami arra szolgált, hogy ettől kezdve egy ideig észlelni tudjam azt, hogyha valaki nem mond igazat. Reméltem, hogy nincs levédve a helység mágia ügyileg és képesek leszek minderre. Ha sikerült, ha nem, akkor is előhúzom a kezem a hátam mögül és összefűzöm a mellkasom előtt és így hallgatom, amit ez mond. Most komolyan azt hiszi, hogy valamilyen módon nem fogja kiszivárogtatni, hogy lejárassa a céget? És még minket dugna Strong börtönbe, nevetséges! Az a rész az én figyelmemet is felkeltette, hogy milyen akciókról beszél. Kizárt, hogy ebben a mi kezünk legyen, fix, hogy megpróbálják rákenni a SHIELD-re ezt. Wow, az első értelmes megjegyzés és megszólalás a Miss Hírszerzéstől. De nem mondom ki hangosan, hogy ez az én fejemben is megfordult, reméltem, hogy Strong válaszol rá, de tuti, hogy megcáfolja. Szóval már engem is átvilágítottak és tiszta voltam. Ezt megmondhattam volna, vagy akár én is kihallgathattam volna mindenkit, nálam jobb hazugságvizsgáló nem volt senki kezében. Vajon éppen ezen mágiám miatt voltam itt? Csak mert az ilyen belső nyomozás nem kifejezetten az én asztalom, én szörnyekre és mágikus fenyegetésekre vadászom nem pedig belső árulókra. Közös nyomozás? Ezt megnéztem volna, hogy miként is döntöttek úgy, hogy ez így lesz. Vajon kinek az ötlete volt? Az viszont megnyugtató, hogy a vezetőség tényleg sérthetetlen, eléggé sokat romlott volna a morál és a közhangulat, hogyha valakivel gond lett volna.
- Nincs kérdésem – mondtam.
Reméltem, hogy kitér arra a részre, hogy mit keresek itt, mert az tényleg nem volt tiszta egyelőre…

felszerelés/egyebek:



_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tárgyalók Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók Empty Re: Tárgyalók

Témanyitás by Sandman Pént. 03 Nov. 2017, 13:58

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Rés a pajzson - a pajzs..vagy a rés...
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:

- Kaylyn von Hessen
- Meadow Kerr-Osborne
- Leon Gross
- Jeff Hewer
- Cristopher Strong

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

- Remek. - Mondta nemes egyszerűséggel, majd folytatta a mondandóját. Tehát akkor tisztázzuk ki miért van itt. Missz Osborne vezeti a nyomozást, illetve ő biztosítja a hírszerzési adatokhoz való hozzáférést. Von Hessen kisasszony képviseli a SHIELD érdekeit a nyomozásban és csak fél lépcsővel van a hierarchiában missz Osborne alatt. Miszter Grossnak van hozzáférése a SHIELD adatbankjaihoz. - Itt Leonra tekint. - Hallottam mi történt, de ne aggódjon. Visszakapta a jogosultságait. - Nagyot sóhajt majd Hewer felé fordul - Miszter Hewer pedig az operatív segítséget nyújtja pallosjoggal. - Vár néhány másodpercet. - Hölgyeim és uraim. Ellenőrizzék az anomáliákat amiket a rendelkezésre álló adatok alapján ki tudnak szűrni. Találják meg a szervezeten belüli felelősöket és irtsák ki a férgeket. Jó szórakozást. Kérdés van?

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók Empty Re: Tárgyalók

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szomb. 04 Nov. 2017, 03:58

A hölgyek meglepő módon mindketten elhallgattak és készen álltak a magyarázat elkezdésére. Az igazgató asszony tett még egy megjegyzést amivel Leon is egyet tudott érteni, de megfelelő bizonyítékok nélkül még nem mondta ki a dolgot. Még eltereli a nyomozást a megfelelő mederből. A felvilágosítást megkapták, hogy ők mit keresnek itt és kinek milyen feladata lesz. Mikor ő meg lett említve akkor a szemöldöke kérdőn emelkedett, de a magyarázat hallatán elvigyorodott.
-Remek!
Jegyezte meg. Majd a feladat meg lett adva és ismét lehetőséget kaptak, hogy a kérdéseiket feltegyék. Itt Leon-nak ismét volt megjegyzése.
-Úgy vélem csak azokról a bizonyos gyanús tevékenységekről szóló adatokra van még szükség, hogy elkezdhessük a nyomozást valami alapján.
~Bár szinte biztos vagyok benne, hogy a kórházi eset is azok közt van. Belülről eltűnt anyagok. A kapott információkkal talán jobban át tudom látni és okokat is találhatok erről. Ha felgöngyölítjük akkor Marie is megnyugszik, hogy nem tépem magam ezen az ügyön.~

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók Empty Re: Tárgyalók

Témanyitás by Meadow Kerr-Osborne Vas. 05 Nov. 2017, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Rés a pajzson?
Meadow Kerr-Osborne
Nemzeti Hírszerzési Igazgató, Vörös Özvegy


Játékostárs(ak) neve: Kaylyn von Hessen, Leon Gross és Jeff Hewer


~ Helyszín: ENSZ főépület ~
kép:

Nos, ami a kérdését illette, arra nem kapott választ, hogy külső körökben nem kezdtek-e nyomozást, mert valaki csak a SHIELD-re akarta kenni, vagy sem. Azonban Strongot nem lehetett kizökkenteni, folytatta tovább, amit elkezdett. Ha lettek volna érzelmei a nőnek, akkor bizonyosan felnevetett volna azon, hogy ő fogja adni a hírszerzési adatokhoz való hozzáférést. Mindent, amiért eddig dolgoztak, hogy gatyába rázta és függetlenítette újra a hírszerzést, amit a korábbi elnökök és a SHIELD léte hazavágott, szóval nagyjából ennyit ért, hogy a SHIELD is megkaparinthassa azokat bizonyos fokig. Ez egy elég érdekes ügy is, vajon miért nem hívták fel rá a figyelmet?
- Először jómagam fogom átnézni az adatokat, aztán kiderül, hogy ebből mennyi az, amennyit önök is láthatnak – mondta. – Nem óhajtok olyan hibát elkövetni, hogy olyan aktákat is átadjunk önöknek, amiről kiderül, hogy mégsem lehet köze mindehhez.
Ahhoz túlságosan is sokat törte magát ő és a többi szervezet, hogy mindenféle munkájukon csak úgy csámcsogjanak. Az ő feladata elsődlegesen a saját embereinek, munkájuknak és országának védelme volt. Sorolhatta volna tovább, de nem tartozott ezeknek magyarázattal. Azonban az adatlekérést nem fogja itt mindenki előtt megejteni, azt majd privátban, de előtte volt még egy kérdése.
- Mr. Strong, a SHIELD szolgáltat nekem irodát a negyeden belül, vagy innen az ENSZ székházból irányítsam a műveleteket? – mondta.
Bízott benne, hogy minderre választ kapott, aztán majd így vagy úgy, de ha egyedül marad, akkor fog nekilátni annak, hogy telefonáljon az érintett aktákért.

felszerelés/egyebek:


_________________
Reneszánsz: Meadow Kerr-Osborne, Árva / Mayko Outerbridge / Okoye Baku; X-diák: Brahe Elaine McKenzie
Ultimate/Újvilág: Meadow Kerr-Osborne, Halloween 2017: Moira Amelia Sheppard
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tárgyalók Jez1Pf0
Meadow Kerr-Osborne
Meadow Kerr-Osborne
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 237
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3254-meadow-kerr-osborne https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók Empty Re: Tárgyalók

Témanyitás by Thorhalla Vas. 05 Nov. 2017, 00:02




Előtörténet
LINK

Kaland
Rés a pajzson?
Kaylyn Amara von Hessen grófnő
Grófnő, szörnyvadász, WAND ügynök


Játékostárs(ak) neve: Meadow Kerr-Osborne, Leon Gross és Jeff Hewer


~ Helyszín: ENSZ főépület ~
kép:

Miért is nem lepődök meg azon, hogy nem kaptunk választ, csak mert az összes politikus ilyen, vádaskodnak, kitérnek a válasz elől és lesz*rják a kisembert. Jöttek a feladatok, azon nem csodálkoztam, hogy a külsős kezébe adták a SHIELD sorsát, tuti, hogy addig nem nyugszik, amíg teljesen be nem mocskolhatja a céget, esetleg bezárathatja. A saját részemnél felvontam a szemöldökömet, most tudnom kellene, hogy mindez mit is takar? Naná, hogy minden amerikai, vagy kanadai tuti, hogy rögtön vágja és keni mindezt, de nekem voltak gondjaim ezzel. Még csak arról sincs fogalmam, hogy mi alapján lehet kibújni az esküdteknek az alól, ha behívják esküdtnek, már ha ki lehet bújni. Szóval pont erről beszélek, ennek ellenére úgy véltem, hogy a legjobb, ha megkérdezem, max hülyének néznek, akkor meg így jártam.
- Igen, van – bár minek hozom fel, úgysem fog válaszolni, vagy a másik eshetőség. – Mit is jelent ez pontosan, mi is a dolgom? Roppant amerikainak hangzik, de annyira nem vagyok Latveriai polgárként tisztában az amerikai joggal, így örülnék, hogyha kifejtené.
Tudtam én, hogy utána kellett volna ennek olvasnom, de a boltnál a mágikus könyvtárban annyival jobb dolgok vannak és a szörnyek utáni tanulást sem lehet elbliccelni, mert ha megteszem lehet, hogy a következő nap belehalok odakint a terepen, mert olyan lénybe futok bele, amiről tudnom kellene már, de nem tudok. Ez az egész meg kellően érdekes lesz, sok mindenhez értek, nagy szám van, de! De ettől függetlenül tudom, hogy mi az, amihez nincs kvalifikációm és ez a feladat az volt! Szóval kíváncsian várom, hogy Mr. Kanada, vagy Miss, esetleg Mr. USA-k elmagyarázzák az „idióta” külföldinek ezt a dolgot…

felszerelés/egyebek:



_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tárgyalók Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók Empty Re: Tárgyalók

Témanyitás by Sandman Pént. 10 Nov. 2017, 13:40

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Rés a pajzson - a pajzs..vagy a rés...
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:

- Kaylyn von Hessen
- Meadow Kerr-Osborne
- Leon Gross
- Jeff Hewer
- Cristopher Strong

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Cristopher felveszi a tabletét és kicsit megrázza magát. Nagyot sóhajt. Egyértelműen lerí róla, hogy nem akar itt lenni. Nem kívánja az egész helyzetet a háta közepére sem. Ugyanakkor szabad kezével megdörzsöli az orrnyergét, de végül körbetekint és nyugodtan válaszol.
- Jeff találkozott néhány érdekes esettel. Azoknak az ügyszámait átadja missz Osborne-nak. Ő cenzúrázza és a csoport elé tárja. Az adott esetet összeveti miszter Gross az SHIELD információival. Von Hessen kisasszony pedig cenzúrázza az ő oldalukat és a csoport elé tárja az adatokat. Ezután pedig megnézik hol fordultak rosszra a dolgok. Odamennek és felelősségre vonják akit kell. - Körbenéz, fürkészi a szemeket, hogy mennyire csillognak az értelemtől. - Remélem így mindenki megértette a feladatát. És még valami von Hessen kisasszony. Hadnagy vagy az alatti rendfokozatban bárkit őrizetbe vehet a SHIELD-nél. Efölött már az én engedélyem kell. - Ekkor Meadow felé fordul. - Önök most nem a szövetségi kormánynak vagy a SHIELD-nek dolgoznak. Önök most szabadságon vannak és nekem dolgoznak. További kérdésekre Jeff fog válaszolni. - Ellentmondást nem tűrően hátat fordít és odalép a doboz ajtajához, kinyitja. De becsukja és a visszafordul. - Ne egymás ellen áskálódjanak. Kapcsolják ki a lehallgatókat, meg a többi trükkök...az összeset. - kinyitja az ajtót és távozik. Lassan csukódik mögötte a nyílászáró.



_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók Empty Re: Tárgyalók

Témanyitás by Adrian Sommerfield Pént. 10 Nov. 2017, 15:06

Az igazgatónő megszólalásán Leon magában jót nevetett.
~Nehogy tájékozottabbak legyünk annál mint ami kényelmes a hírszerzésnek. Végtére terrorelhárító nemzetközi szervezetként mi vagyunk a rossz fiúk akik előtt titkolózni kell.~
A kolléganő is fontos kérdést tett fel mégpedig, hogy mi is lesz a saját feladata. Ennek a bizonyos Strong-nak látszólag nagyon nem volt kedve itt lenni. Leon szívesen rákérdezett volna, hogy esetleg egy retro játékteremben szívesebben eltöltené-e az idejét mint a világ egyik legfontosabb szervezetének belső problémáinak megoldásával, de inkább bölcsen hallgatott. A feladataikat megkapták és ő szerencsére olyat kapott amihez ért is. Kutatás és adat gyűjtés. Ha pedig valakit felfedeznek akkor ők maguk gyűjtik be a fickót. A kolléganőnek terepen minden bizonnyal fogják hasznát venni. A trükkök hallatán Leon tekintete gyorsan végigszalad a társaságon, hogy van-e valaki akinek ez megütötte a fülét. Ő mindenesetre úgy tudja nincs bedrótozva. Ezek után a másik teremben maradt férfitárshoz fordul.
- Szóval ha jól sejtem ön fogja a kapcsolatot tartani köztünk és az ENSZ között is azon kívül, hogy a bizonyos ügyeket feltárja nekünk és megadja számunkra az eszközöket, hogy végezzük a munkánkat a szabadnapunkon. Én készen állok a közös munkára.
~Strong ismerte őt mivel velünk ellentétben letegezte. Valószínűsíthetően kollégák vagy dolgoztak már együtt. Az általam kutatott információk Vízió adattárában vannak. Ezek szerint ahhoz is hozzáférhetek.~

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók Empty Re: Tárgyalók

Témanyitás by Meadow Kerr-Osborne Hétf. 13 Nov. 2017, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Rés a pajzson?
Meadow Kerr-Osborne
Nemzeti Hírszerzési Igazgató, Vörös Özvegy


Játékostárs(ak) neve: Kaylyn von Hessen, Leon Gross és Jeff Hewer


~ Helyszín: ENSZ főépület ~
kép:

Meadow megcsóválta a fejét von Hessen kérdése után, szóval mégcsak arra sem telt az ENSZ-nek, hogy hozzáértő személyeket adjon a feladatra. Mégis hogyan várták azt, hogy sikeresen felgöngyölítik ezt az ügyet? Nem akarta elhinni azt, hogy nem találtak semmilyen képzettebb személyt erre a feladatra. Még szerencse, hogy nem voltak érzelmei, így nem érzett felháborodást sem, se gúnyos dolgokat. Az arca is sima maszk maradt és nem rándult fintorba, vagy undorba. Az ilyen esetekben igazán tudta értékelni ezen „adományt”, amit a Vörös Özvegyi képzésének köszönhetett. Határozottan nem tetszett neki, hogy a férfi így diktál és azt mondja, hogy még neki is ennek kell dolgoznia, abban biztos volt, hogy a főnökének, az elnöknek mindez nagyon nem fog tetszeni. Azok után szólalt csak meg, miután Strong távozott.
- Ön is tisztában van vele Mr. Hewer, hogy ebben az időszakban nem engedhetem meg magamnak, hogy szabadságon legyek – pillantott a férfira. – Ha tudom, hogy emiatt hívott ide, akkor egy megbízható, de nélkülözhető személyt küldtem volna a feladatra…
Teljesen érzelemmentesen és ridegen beszélt ezúttal, semmilyen más érzelem nem volt a hangjában.
- Akkor lássunk is neki, ugyanis sürget az idő – mondta. – Mr. Hewer, egy biztonságos irodát kérek, és oda kérem minden a mi részünkről említett ügy aktáját is a lehető leghamarabb.
Maga részéről ennyi lett volna, amit mondani akart, most már tényleg csak bele akart kezdeni a dolgokba.

felszerelés/egyebek:


_________________
Reneszánsz: Meadow Kerr-Osborne, Árva / Mayko Outerbridge / Okoye Baku; X-diák: Brahe Elaine McKenzie
Ultimate/Újvilág: Meadow Kerr-Osborne, Halloween 2017: Moira Amelia Sheppard
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tárgyalók Jez1Pf0
Meadow Kerr-Osborne
Meadow Kerr-Osborne
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 237
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3254-meadow-kerr-osborne https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók Empty Re: Tárgyalók

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 13 Nov. 2017, 00:00




Előtörténet
LINK

Kaland
Rés a pajzson?
Kaylyn Amara von Hessen grófnő
Grófnő, szörnyvadász, WAND ügynök


Játékostárs(ak) neve: Meadow Kerr-Osborne, Leon Gross és Jeff Hewer


~ Helyszín: ENSZ főépület ~
kép:

Azt hiszem, hogy most jutottam el arra a pontra, hogy ennek a nagyképű hólyagnak úgy behúznék, hogy a plasztikai sebészei és fogászai meggazdagodnak rajta. Ez egy beképzelt s*ggfej… persze mert most mind szabadságon vannak… ha ennyire tudják és átvilágítottak, akkor tudná, hogy mi és ki vagyok, hogy semmi közöm az efféle dolgokhoz, cenzúrához. Én szörnyeket ölök, WAND ügynök vagyok, ebben semmi mágikus nincs és mágikus bolti eladóként dolgozok! Honnan kéne tudnom, hogy mi a megfelelő cenzúrázás és miként kellene előadnom mindezt?!
- Meg – morogtam. – Értettem… uram.
Az uramat roppant nehezen nyögtem oda a végére. Nem akartam elhinni, hogy a Hydra ügynökök után továbbiak vannak a cégen belül. A fazon pedig végül végre valahára távozott. Ha tovább marad, akkor komolyan megütöm. De közel álltam ahhoz, hogy a Hírszerzési igazgatóval is megtegyem, talán csak az mentette meg, hogy neki is lett volna jobb dolga, amit azért nehéz volt elhinni, hogy nem kapott volna
- Remek, akkor kezdjen neki – néztem morogva az ügynök társamra. – Magáé az első lépés a képzeletbeli sakktáblán, mert maga adja nekem az aktákat. Hajrá, bizonyítsuk be annak a beképzelt hólyagnak, hogy hibásan vádaskodik.
És, hogy miért viseltetek ekkora ellenszenvvel irányába? Nem ő az egyetlen, az összes ENSZ-ben ülő rohadék benne volt abban, hogy ne engedjék Latveria-t elszakadni az EU-tól, vagyis mi elszakadtunk, csak ezek nem ismerték el függetlennek. Akkor most már csak arra leszek kíváncsi, hogy itt leszünk-e, vagy megyünk a SHIELD-hez, vagy mikor kapom már meg amiket cenzúráznom kell?!

felszerelés/egyebek:


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tárgyalók Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók Empty Re: Tárgyalók

Témanyitás by Sandman Csüt. 16 Nov. 2017, 15:22

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Rés a pajzson - a pajzs..vagy a rés...
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:

- Kaylyn von Hessen
- Meadow Kerr-Osborne
- Leon Gross
- Jeff Hewer

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Szerencsére nem állt be kínos csend Strong távozását követően. Ellenkezőleg. Mindenki lelkesen vagy türelmetlenül, de el akarta kezdeni a munkát. Az okok lényegtelenek voltak, csak a cél volt közös. Tisztázni mi is folyik most az USA-ban a színfalak mögött a két legnagyobb szereplő elől rejtve. Hewer sem sokáig várakozott.
- Készültem. - mondta és kicsit lehajolt az asztal alá, ahonnan négy tabletet vett elő. Ebből kettő a kormányzati beszerzésekből ismerős volt Meadownak, Leon és Kaylyn pedig a SHIELD szabvány eszközeit fedezhette fel bennük. - Ez a helyiség most a legbiztonságosabb igazgató asszony. Ahogy ezek az eszközök is. A SHIELD-es barátaink levédték a tableteket és úgy kalibrálták, hogy aktiválásukhoz Kaylyn és Leon ügynökök retinája keljen. A mieink ujjlenyomattal működnek. Kevésbé vagyunk paranoiásak. - Mosolyodott el szélesen, de utána kiosztotta a készülékeket és aktiválta a sajátját. - Először is a legjelentősebb ügyeket hoznám fel. - kezdte a pötyögést a saját gépén. - Időrendben. - Tartott egy nagyobb lélegzetvételnyi szünetet. - Több mint másfél évvel ezelőtt, egy bizonyos Kyle Collins, alias Fekete farkas, alias Gépfarkas; megtámadott egy jelöletlen konvojt. A dolog érdekessége, hogy Kyle Collins ebben az időben börtönben kellett volna lennie. Az ügy minden aspektusában a SHIELD módszereit és lehetőségeit mutatja. Az időpont és a helyszín segít beazonosítani az estet. - megnyom néhány ikont és az ügy titkosszolgálati-nyomozati aktája egyből átkerül a Meadownak adott tabletre. - Kérem igazgató asszony, nézze át az aktát és a tartalomjegyzékben törölje ki amit titkosítani óhajt.
Az "A" akta tartalmi tartalomjegyzéke:
Hewer megvárta, amíg Meadow átfutja az aktát és elvégzi a cenzurát. Közben a másik két ügynökök bámulta felváltva. Kaylynre még rá is mosolygott egy kicsit. Aztán amint átküldték a megmaradt adatokat Leonéknak, folytatta.
- Második kiemelkedő eset...közel négy hónapja az első kirívó eset után, egy az angyaloknak fenntartott kommunikációs csatornán adatlekérés történt a központi hírszerzés archívumából. A dolog érdekessége, hogy semmi olyan adatot nem kértek ami veszélyeztetné vagy esetleg elősegíthetné bármelyik futó akciónkat. Közös tevékenységekkel sem volt összefüggésben. Ami példátlan, hogy a korábbi egyezményekben szereplő adatokból az összeset lemásolták. Még a fejlett eszközeinkkel is percekbe telt az adatátvitel. Az anomália észlelése után érdeklődtünk az esetről, de nem kaptunk választ az okokra. Az adatbázis a mai napig hozzáférhető a SHIELD-nek és rendszeresen le is kérnek adatokat. Ez egyébként különös módon egybeesett azzal a nappal, amikor a Hjuchia Sakura, alias Pestis nevű terroristát elfogták.
A "B" akta tartalmi tartalomjegyzéke:
Ezt követően valószínűleg kisebb szünetet kellett csak tartania és gyorsan tudta elővezetni a harmadik esetet amire jó előre készült és amik teljesen egyértelműek és mutatják: valami nem stimmel a rendszerben.
- És végül, de nem utolsó sorban a közelmúlt, New York belvárosában történt lövöldözéssel kapcsolatos ügy. Egy hivatalosan eltávolított SHIELD ügynök, név szerint Raven Brightmore azon célból, hogy megszöktessen egy átszállítás alatt álló rabot, megtámadta a Szövetségi Marshall hivatal embereit és többet meg is ölt közülük, majd ő maga is megsérült. Módszerei és ismeretadatai arra engedtek következtetni, hogy az ügynök még mindig a SHIELD alkalmazásában áll.
A "C" akta tartalmi tartalomjegyzéke:
Hewer várt, hogy a harmadik atkát is cenzúrázza Medow és küldje át a SHIELDeseknek. Aztán pedig nem türelmetlenül, de azonnal folytatta.
- Ezek lennének a legjelentősebb esetek. Ha ezekben tudtunk egyeztetni és felfedni a háttereket, akkor már intézkedhetünk. Leon, az ön tablete hozzáfér a SHIELD adattárához. A parancsnokai tudni fogják mely aktákat hívta le, nem titkolózunk előttük. Tehát szeretnénk kérni, hogy egyeztessünk és önök is ellenőrizzenek. Tegyük össze amink van, hogy megállítsuk a belső ellenséget. Kérdések, hozzáfűzni valók?


//A dolog menete. Medow megkapta az aktákat. Már a leírás alapján kiválaszthat olyan tartalmi pontokat amiket nem fog átadni az ügynököknek. Ha szeretne jobban beleolvashat az egyes pontokba, hogy megismerje mélységében is az ügyet. Írd le aktánként, hogy mely elemeket törlöd. Ezután Leon és Kaylyn megtanácskozhatják, hogy mely üggyel foglalkoznak. Akár mind a hárommal is vagy csak egyel...stb. Ha valamelyik üggyel kapcsolatban mélyebben beleolvasnának a nem cenzúrázott részekbe, természetesen hosszan kifejtem majd. Ha ez megvan és lekérik a központi adatokat, megírom milyen aktákat tudnak előbányászni hasonló szisztémában. Ha valami nem egyértelmű keressetek privátban. //

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók Empty Re: Tárgyalók

Témanyitás by Meadow Kerr-Osborne Szomb. 18 Nov. 2017, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Rés a pajzson?
Meadow Kerr-Osborne
Nemzeti Hírszerzési Igazgató, Vörös Özvegy


Játékostárs(ak) neve: Kaylyn von Hessen, Leon Gross és Jeff Hewer


~ Helyszín: ENSZ főépület ~
kép:

Egyvalamiben legalább mindenki egyetértett, hogy nekiálljanak a munkának, meg is kapták a tableteket Hewer-től. Bólintott a férfinak, hogy akkor itt fognak ebben az irodában ténykedni. A tabletet feloldotta az ujjlenyomatával, majd elő is került az első akta. Pontosan ismerte az ügyet, hiszen saját maga mondott véleményt az elnöknek annak idején minden Angyalnak jelentkező személynek, és ő is jelentkezett az „Osborn Angyalai” azaz a Sötét Angyalok közé. Meadow maga küldött embereket érte, hogy hozzák el a Raftról, de nem volt már ott, amikor pedig előkerült már kómában feküdt és a legjobb tudomása óta azóta sem tért magához. A megkapott adatok hiányosak voltak, hiszen annak idején volt drone felvétel az esetről, most pedig nincs. Mindezt jelezte is Hewer-nek, de nem szóban, hanem tableten keresztül küldött üzenetet.
”Ezt az aktát meghamisították, korábban volt hozzá drone felvétel, a rendőrségnél, mert nem terrorista ügyként kezelték.”
Kíváncsi volt, hogy mit fog szólni a férfi mindehhez. Főleg arra volt kíváncsi, hogy a Hulk… Sion, a japán Raft igazgató mit mondott, hogy miért is engedték ki az emberei állítólag elnöki parancsra Collins-t. ezt akarta megnézni és cenzúrázni, nem kellett tudnia a két SHIELD-esnek, hogy az ő nevében lett az amnesztia kiküldve az elnöki pecsét mellett. És még a következmények is érdekelték. Ezen felül minden olyan dolgot törölt, aminek saját magához, vagy az elnökhöz lett volna köze – esetenként csak nevet, a Sötét Angyalságot bent hagyta, révén az fontos pont volt. Ezek után adta át Hewernek a dolgot.
A második dolog egy igencsak érdekes dolog volt, ő maga úgy tudta szigorúan pletykákból, hogy Vízión át zajlik az angyalok kommunikációja. Itt igazából mindenre kíváncsi volt, hogy mit is kértek le és minden információra, adatra.
- Aki azóta meg is szökött a Raft-ról… - mondta. – Mintha átjáró ház lenne az a börtön.
Szúrt még oda a Sakura-val kapcsolatos dolgokra. Itt csak azok után tudja majd eldönteni, hogy mit is akar cenzúrázni, hogy látta az adatokat.* A harmadik akta úgyszintén nem volt ismeretlen a számára, a média tele volt vele napokig, hogy egy ex-SHIELD ügynök egy többszörös személyiségű maffiózót akart megszöktetni olyan istentelenül bénán, amatőr módon, hogy Meadow sírva fakadt volna, hogyha lettek volna érzelmei. Azonban így most inkább újra megnyitotta az „A” aktát is.
- Az „A” és „C” aktával valami nem stimmel – mondta hangosan – Önöknek is bizonyára ismert a C akta a médiából. Mind az A, mind a B esetében pszichológiai és egyéb teszteken megbukott kirúgott ügynökök vannak, akik már nem a SHIELD munkatársai… ismerem Mr. Miller-t annyira és a két helyettesét, köztük Mr. Rogers-t, hogy ilyen alakokat biztosan nem bíznának meg fedett akcióval, főleg, mert ez a Miss Brightmore egy olyan szinten amatőr liba, hogy az én fegyvert nem adnék a kezébe… arra akarok kilyukadni, hogy ez túlságosan is nyilvánvalóan a SHIELD-hez köthető, túlságosan. Távol álljon tőlem, hogy pont én védjem a cégüket, de ez túl nyilvánvaló. Kikkel lehet a legjobban befeketíteni valakit, ilyenekkel? Nekem az az érzésem, hogy nem a cégen belül kellene keresnünk a vétkeseket, hanem azon kívül. Korábbi alkalmazottakat, akik mögött most nagyobb erő áll, akiknek a segítségével elérhetnék, hogy a SHIELD felbomoljon ismét és hosszabb időre meggyengüljön újra…
Közben azért belenéz az aktába, mindent igyekszik átfutni és majd annak a fényében cenzúráz megint, hogyha látta a jelentéseket, adatokat. Ehhez nem volt közük, így igazából nem nagyon kellett a saját hivatalaira néző dolgokat kiszednie, csak olyat fog, ami nagyon kirívó.

* Mivel itt nem tudom pontosan, hogy mire is gondolsz így ezt nem fejtettem ki

felszerelés/egyebek:


_________________
Reneszánsz: Meadow Kerr-Osborne, Árva / Mayko Outerbridge / Okoye Baku; X-diák: Brahe Elaine McKenzie
Ultimate/Újvilág: Meadow Kerr-Osborne, Halloween 2017: Moira Amelia Sheppard
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tárgyalók Jez1Pf0
Meadow Kerr-Osborne
Meadow Kerr-Osborne
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 237
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3254-meadow-kerr-osborne https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók Empty Re: Tárgyalók

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.