Cape May Harbor - Kikötő

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 Empty Re: Cape May Harbor - Kikötő

Témanyitás by Chao Hui Wang Pént. 20 Dec. 2013, 19:03

A kedvesnek közel se mondható felajánlás a helyiségből való távozásomra nem tölt el örömmel, ahogy az azt követő nyomatékosítás sem. Az arccal való találkozást arccal tompítom, ami egy pillanatig jól is esik, kicsit össze is tudom szedni magam, de ez az állapot nem tart sokáig, hisz az ajtó már nyílik is, én pedig frissen kivágott fát is megszégyenítő módon dőlök előre.
Nem sokkal később prüszkölve köpöm ki a számba keveredett, egyelőre ismeretlen, anyagot. Alighogy sikerül lábra állnom épp csak annyi időm van, hogy kicsit előrébb hajtsam a fejem, majd rögvest egy félkört leírva térek vissza vízszintes állapotba, viszont most már háttal a homok felé. Még azt is megfigyelhettem, hogy a napszemüvegem hogyan esik le nem sokkal mellém, igazán szerencse, hogy homok van mindenfelé hanem eltört volna.
A földön feküdve nézek gyorsan körbe. Ketrec, falak és egy állat. Vagyis egy ember, de jobb véleményem aligha lehetne róla, különben is, az emberi faj a főemlősök csoportjába tartozik ezen a bolygón.
A kis felmérést elvégezve és a kitisztult fejnek köszönhetően már sokkal könnyebbé vált az élet számomra. Arra még mindig nem emlékeztem, hogy hogyan kerültem ide, de gondot még okozhatok az itt levőknek. Kinyúlva magam mellé elvettem a napszemüveget és felhelyeztem a helyére, majd egy könnyed mozdulattal ugrottam talpra, immáron teljesen felkészülve az esetleges támadásokra. Amennyiben nem kell egy támadást sem elkerüljek, úgy egy kis mozgással bizonyosodom meg arról, hogy teljes irányításában állok a testemnek, majd egy kezdőállást felvéve füttyentéssel hívom fel a figyelmet magamra. Hogy jó ötlet-e mindez? Minden bizonnyal. le kell vezessem a gőzt és így, hogy van akin, sokkal könnyebb.
Chao Hui Wang
Chao Hui Wang
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 24
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Dec. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Chao Hui Wang
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 Empty Re: Cape May Harbor - Kikötő

Témanyitás by Sandman Kedd 24 Dec. 2013, 01:24

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Vesszőfutás
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

989-es raktárépület.

A tömeg üvöltése még mindig moraj csupán, az értelme nem jut el Chao tudatáig. Az emberek teste tökéletesen látszik, ahogy a szakadt pólók és ízléses pulóverek tengerében bizony-bizony feltűnnek öltönyök, nyakkendők. Sőt koktélruhák és bikini felsők is. De egy arcot sem tud kivenni. Mindegyik a sötétbe vész. Kivéve a hatalmas férfiemberét, aki a füttyentésre felfigyel és szélesre, mosolyra húzódó szájjal néz a vele szemben álló férfire. Ajkait lassan nevetésre nyitja és megvillan csorba, itt-ott hiányos fogsora.
- Most. Te. Meg. Döglesz! - nyögi ki lassan mondandóját a kolosszus, majd Chao felé köp. Úgy néz ki, hogy ő is arra vár, hogy ellenfele próbálja meg megtámadni.
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 Empty Re: Cape May Harbor - Kikötő

Témanyitás by Chao Hui Wang Kedd 24 Dec. 2013, 16:32

A befelé irányuló világítás némiképp zavar, hisz így csak sziluetteket és ruhákat láthatok a ketrecen kívül. A nagy össze-vissza kiabálás pedig nem könnyíti meg azt, hogy fel is fogjam, hogy a szavaknak mi a tartalmuk egyáltalán. Ami pedig a biztos látványt illeti, nem kecsegtet sok széppel. A nevető gorilla nem épp az emberi faj díszpéldánya, bár némiképp kételkedem abban, hogy ember-e vagy csak egy megrekedt megálló a majmok és az emberek között. Létezik ilyen, hogy visszafejlődnek egyes fajok egyedei, mint ahogy a példa is mutatja. Halálomon kell legyek, hogy arra fanyalodjak, hogy gazdatestként használjam.
- Sok szerencsét hozzá, majmóca. - számomra sokkal könnyebb volt a szavak formálása, nem úgy mint neki. Igaz ami igaz, az ilyen ketrecharchoz amúgy sem kell sok ész, de legalább ezzel is az én malmomra hajtja a vizet. Legalábbis mostantól biztos, mert, hogy eddig valaki másnak hozott sok szerencsét az is biztos.
- Félsz? - habár tisztában vagyok azzal, hogy nem épp a legjobb ötlet a bika előtt vörös leplet táncoltatni, mégis kénytelen vagyok valahogy rávenni ezt az állatot, hogy az övé legyen a kezdő lépés. Sokkal könnyebben tudom felmérni a helyzetet amiben vagyok, arról nem is beszélve, hogy a saját erejét használhatom fel ellene ameddig meg nem unom ezt a játékot és nem kezdek bele a mészárlásba. A gorillával ellentétben nekem szélesebb a fegyverarzenálom és ő erről nem is tud semmit.
Chao Hui Wang
Chao Hui Wang
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 24
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Dec. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Chao Hui Wang
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 Empty Re: Cape May Harbor - Kikötő

Témanyitás by Sandman Szer. 25 Dec. 2013, 22:43

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Vesszőfutás
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

989-es raktárépület.

A kolosszus még széttárja karjait és a tömeg tombol. Aztán kimutat Chao háta mögé. Ha a férfi hátra fordul, akkor megláthatja a pódiumot, ami azon rámpa mellett emelkedik, amin az arénába érkezett. Egy japán férfi ült ott, szépen faragott, sárkányfejes trónon. A rasszot Chao nagyon könnyen felismerhette. A férfi tapsolt egyet, mire a kolosszus támadásba lendült. Az előbbit Chao akkor érzékelhette, ha hátra nézett. Utóbbit viszont akkor nem. Az izomkolosszus egyszerűen elrugaszkodott és minden erejét és testsúlyát bevetve egy jobb egyenessel támadt Chaora.
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 Empty Re: Cape May Harbor - Kikötő

Témanyitás by Chao Hui Wang Vas. 19 Jan. 2014, 18:39

Vajon miért szükséges számomra, hogy végigvárjam amíg ez a főemlős magát ünnepelteti a közönséggel? Ha nem döntöttem volna el, hogy itt szórakozok, akkor nyugodtan ki is sétálhattam volna már innen így vagy úgy. Viszont eldöntöttem és most már nem hátrálok meg, sőt majd igyekszem nyitott szemmel végigaludni ezt a kis jelenetet.
Bár azt látom, hogy nem énrám mutogat hanem valahova a hátam mögé, de nem fogom megkönnyíteni a dolgát azzal, hogy másra figyelek és nem rá. A harc közben biztos lesz még időm kideríteni, hogy ki az akire mutogat, most nem annak van itt az ideje.
- Végre. - bukik ki a számon a szó mikor a felém irányuló támadást megláttam. Komolyan készültem unalomban meghalni, nem vagyok hozzászokva a lassú harcokhoz.
Egy könnyed ugrással szándékozom elkerülni az ütést és egyúttal egy indító rúgással válaszolni az arcába, persze úgy, hogy a gazdatest lábát az eredeti testem vonja be. Így határozottan nagyobb erőkifejtésre vagyok képes.
Chao Hui Wang
Chao Hui Wang
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 24
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Dec. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Chao Hui Wang
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 Empty Re: Cape May Harbor - Kikötő

Témanyitás by Sandman Szer. 22 Jan. 2014, 18:01

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Vesszőfutás
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

689-es raktárépület.

Chao nagy szerencséje, hogy nem hagyta elterelni a figyelmét. Az izomkolosszus elemi erővel érkezett. De nem számított a nálánál kisebb férfi gyors reakciójára. Pláne nem arra az ellenerőre, ami a testére hatott a Kínai férfi irányából. A szimbionta által megkeményített lábrész gyémánt keménységgel és egy kilőtt nyílvessző erejével és pontszerű hatásával éri a vonatként érkező ellenfelet. Chao hátrafelé repül és nekicsapódik drótkerítésnek. Amikor feleszmél, feltűnhet neki, hogy a közönség elnémult. Csak a saját zihálását hallja, ami azt jelenti, hogy mindenki visszafojtja a lélegzetét. Ahogy a férfi felkel és körülnéz azt veheti észre, hogy vele átellenben egy hatalmas lyuk tátong börtöne rácsain. A hasadékon túl pedig emberi testek fekszenek szanaszét.
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 Empty Re: Cape May Harbor - Kikötő

Témanyitás by Chao Hui Wang Szer. 22 Jan. 2014, 19:32

Éreztem ahogy a lábam a fejével találkozik, majd mintegy visszapattan róla és nekirepülök a kerítésnek. Lehet, hogy nem ártott volna, ha teszek az ellen, hogy ez ne legyen rám ilyen hatással, de most már késő ezen gondolkodni. Egy kis váll mozgatással szedem össze magam és készülnék a folytatásra, de a meglepettség megakadályoz ebben. nem az okozott meglepetést számomra, hogy mekkora erőt fejtettem ki, inkább az, hogy az ellenfélnek immár aligha nevezhető egyén milyen gyenge védelemmel rendelkezik. Igaz, nem is számítottam semmi különösebbre tőle, de ez akkor is csalódás.
- Ez minden? - tekintek arra amerre korábban a kolosszus mutatott, egyenesen a japán férfi irányába. Ha nem lennék az aki vagyok még a szívemre is venném a dolgot, de lévén én személy szerint nem rendelkezem konkrétan ilyen szervvel, így ez még csak véletlenül sem történhet meg.
Chao Hui Wang
Chao Hui Wang
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 24
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Dec. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Chao Hui Wang
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 Empty Re: Cape May Harbor - Kikötő

Témanyitás by Sandman Hétf. 27 Jan. 2014, 01:31

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Vesszőfutás
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

689-es raktárépület.

Chao mintha vákuumba került volna, légüres térbe. Egy pisszenés sem jutott el hozzá. Egészen addig, amíg a pódiumon ülő férfi meg nem mozdult. A trónként funkcionáló szék és az alatta elterülő fa emelvény hangos nyikorgással adnak hangot annak, hogy rá nehezedő férfi megmozdult. Pedig csak a fejét és fénylő szemüvegét fordítja Chao felé. Arca rezzenéstelen marad, mikor egyszer csak megrohanják a kínai férfit a hangok. A háta mögül érkezik az ezernyi torokból érkezik az embertelen üvöltés, ahogy nyomakodnak befelé a testek a küzdőtérre. Több tucat, ha nem egy századnyi arctalan férfi és nő szomjazik Chao vérére vagy akar a testéből egy darabot. Ordítva rohannak felé és karmolnák, harapnák, ütnék...
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 Empty Re: Cape May Harbor - Kikötő

Témanyitás by Chao Hui Wang Kedd 28 Jan. 2014, 23:16

Ismerem ezt a hang nélküli világot. A vihar előtti csendet, mikor érzed, hogy pillanatok alatt valami nagyon élvezetes, vagy szörnyen unalmas és fölösleges következik.Habár szinte teljesen biztos voltam, hogy az emelvényen lévő alak nem fog megtámadni, mégis némi bizsergés járt át, még úgy is, hogy nagyjából meg tudtam határozni, hogy mi lesz itt. Vérfürdő. Ez hamar biztossá is vált, mikor a betóduló emberek mintegy vadállatokként indulnak felém. Csupán egy apró mosoly siklik végig ar arcomon, ami már-már grimaszba megy át.
- Szánalmas emberfajzatok. - mindössze ennyi hagyja el az ajkaimat, ezek is csak úgy magam elé, majd a gazdatest egészét az én testem borítja be. Első lépésként, mintha csak önálló létük lenne, csápok indulnak ki a testemből. Egyesek azért, hogy akit érnek azt helyben kivégzésbe részesítsék, a maradék egynéhány pedig ideiglenes túszokat ejt és hozzám húzza őket így vagy úgy, hogy ott majd a karmaimmal aprítsam fel őket, vagy a fogaimmal. Ha bármelyikük most térne magához és jönne rá terve értelmetlenségére annak már kár. Ezt a helyet élő ember nem fogja elhagyni. Ma este nem.
Chao Hui Wang
Chao Hui Wang
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 24
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Dec. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Chao Hui Wang
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 Empty Re: Cape May Harbor - Kikötő

Témanyitás by Sandman Hétf. 03 Feb. 2014, 01:47

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Vesszőfutás
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

689-es raktárépület.

A tömeg megiramodását követően Chao vissza sem fordul a veszély felé. A szimbionta mégis érzi a lüktető szívek helyzetét. Bár nem kell nagyon erőlködnie, hogy bárkit eltaláljon a reá zúduló forgatagból. Senki sem jön rá azonban, hogy "tervük" értelmetlen. Csak özönlenek. Az első egy tucatot könnyedén felnyársalja Chao. Aztán magához ragad négy férfit. Magához rántja őket, hogy pajzsként használja a többi életére törővel szemben. De nem áll meg a tömeg. Tengerként lepik el a küzdőteret. Lábaik dobogása mellett felverődik a talajt borító homok és finom porfelhővel lepi el a ketrecet. A tömeg ránehezedik az embereket marcangoló Chaora, aki egy ideit tudja tartani magát, de van egy pont amikor ledől a lábáról. Elveszíti egyensúly és térérzékelő képességét. Az emberek tömege magával sodorja és nincs számára menekülés. Hiába küzd csápjaival, karmaival, agyaraival. A rárontó tömeg végtelennek tűnik és ők kezdik marcangolni a véráztatta testet...

...a szürreálisnak ható élményt egy kényelmetlen váltja fel. Chao mezítelen. De nem csak a ruháitól szabadították meg. Hanem minden szimbionta képességétől. Ott feküdt egyedül, csendben a homokkal borított padlón. A tudata a régi, teste meglepően hiányos. Pedig minden szerve és része megvan. Csak a szimbionta szimbiontája hiányzik.
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 Empty Re: Cape May Harbor - Kikötő

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 07 Feb. 2017, 15:17

Résztvevő: Lucy Skatfield
Helyszín: A kikötő 017-es számú raktára
Időpont: Kedd, este 7:59

Két nappal ezelőt Lucy egy sms-t kapott telefonjára, melyben az alábbi szöveg szerepelt: New Jersey, Cape May kikötő, 017-es raktár, kedd, este 8. Az sms-ből nem derült ki, hogy ki küldte, és a telefonszám is ismeretlen. Mindez talán értelmetlennek tűnne egy átlagos ember számára, Lucy azonban tudhatja, hogy a munkaadói nem bíznak a véletlenre semmit, és a névtelenségük mindennél fontosabb.
És itt áll most Lucy, a megbeszélt időpont előtt néhány perccel. A kikötő ezen része kihalt, a közeli raktárakban éppen nem folyik rakodás, legalább hatvan méterre vannak a legközelebbi munkások. A 017 számok fehér festékkel vannak a raktár oldalára és kapujára írva, el sem lehet téveszteni a helyet, egyelőre azonban Lucy-n kívül senki nincs itt.
Pontban nyolckor aztán a raktár elektromos kapuja mellett álló kisebb ajtó zárja kattan. Az ajtó kinyílik, bentről csak tompa fény szűrődik ki, és egy ismeretlen alak arca a félhomályból megszólítja Lucy-t.
-Mire vársz? Nyomás befelé! - Szólal meg az alak, aki a hangjából ítélve nő lehet.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 Empty Re: Cape May Harbor - Kikötő

Témanyitás by Phobia Szer. 08 Feb. 2017, 17:22


Lucy Skatfield/Atya/Phobia

"New Jersey, Cape May kikötő, 017-es raktár, kedd, este 8" áll az sms-ben, amit alig két napja kaptam a kapott mobilomra. Még az elején kaptam meg, hogy fel tudják velem venni a kapcsolatot a munkaadóim, viszont nemrégiben vettem egy saját mobilt is. Csupán azért, mert a legközelebbi találkozónkon el szeretném kérni Raven számát, de erre várnom kell sajnos. Úgy néz ki a családnak új munkája van a számomra, ami furcsa, mert alig pár napja adtam le az összegyűjtött információkat a ligáról. Lehet, hogy túl kevés volt? Remélem nincs ilyesmiről szó.
Eleinte nem akartam elindulni, éppen kimozdulni készültem, de akkor rámszólt ő. A harmadik. Eddig úgy hittem, hogy csak én vagyok, meg Phobia, de dr. Larsen kezelése óta Phobia nagyon visszafogottan viselkedik. Lehet, hogy a harmadik tartja őt vissza? Ha igen, akkor nagyon fogom kedvelni.
017-es raktár. Ide kellett jönnöm és most itt vagyok, de eddig semmi. Azt hittem, hogy várnak rám, habár még nincs 8. A hely teljesen kihalt, sehol egy lélek, ami egyszerre jó és rossz. Jó, mert senki se figyel és nem is árthat nekem, de rossz, mert ha valaki mégis megtámadna, nem lenne senki, aki segíthetne. Szóval jogos a félelmem.
Pontban nyolckor azonban kinyílik a raktár ajtaja, és valaki ki is szól rajta, a hangjából ítélve egy nő lehet, de a kiszűrődő fény miatt nem látom, hogy kicsoda. Ettől függetlenül bólintok, majd belépek.

///Felszerelés: Egyszerű utcai ruházat(nadrág, póló, széldzseki), a kapott és a saját mobilja, Colt1911+1tár(munkafegyver)///

_________________
Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 Empty Re: Cape May Harbor - Kikötő

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 09 Feb. 2017, 12:52

A hátulról megvilágított sziluett félreáll Lucy útjából, és miután bement, az illető becsukja az ajtót, és be is zárja azt. Odabent Lucy egy gyéren megvilágított helyiségben találja magát, a raktárban hosszában sorakoznak a polcok, melyek különböző méretű és formájú dobozoktól roskadoznak. Egy sorral arrébb egy férfi dolgozik valamit, egy nagyobb méretű dobozt lezáró csavarokat csavaroz ki éppen. Magas, negyvenes éveiben járó fickó lehet, bőrdzsekit és farmert visel, fekete kefehaja és mogorva arckifejezése egészen katonás stílust kölcsönöz neki.
Lucy most már a mögötte lévő nőt is jobban meg tudja nézni a fényben, aki szőke, szintén bőrkabátot visel, haját összefogva hordja, és arcáról nehéz megállapítani, hogy egy sokat látott 25 évessel találkozik az ember, vagy egy negyvenhez közelítő vényleánnyal.
-Lucy, igaz? - kérdezi a férfi, miközben az elektromos csavarhúzó búgása egy pillanatra abbamarad, és átsétál a következő csavarhoz.
-Pontos volt - válaszolja a férfinek a nő, miközben a telefonjára néz. - Vágjunk is bele!
Úgy tűnik, egyikük sem akarja bemutatkozásra pazarolni az időt, helyette a nő a dobozzal dolgozó férfihoz kíséri Lucyt. Az utolsó csavar után ketten félrecsúsztatják a doboz fedelét, majd a doboz tartalmát fedő ponyvát is félrehúzzák.
-Ne a dobozd nézd, az majd később jön - szól rá a nő Lucyra, miközben a fickó különféle kütyüket kezd kipakolni a dobozból.
-A munkaadóink elégedettek voltak veled, az eddigi akcióidat sikeresen teljesítetted, és nem hoztál sem magadra, sem rájuk szégyent. Ezt természetesen honorálni szeretnék, és úgy gondolják, számodra a karrier lehetősége a legmotiválóbb. Éppen ezért ezúttal nagyobb kihívást jelentő munkát bíztak rád - magyarázza a nő egész meggyőző stílusban.
-Holnap reggel a rendőrség kivonul, hogy lefoglalja és átvizsgálja Somerville kerületi képviselője, Jackson Scott Filby számítógépét. Megbízható forrásból kaptak információt, hogy találni fognak valamit azon a gépen. A gond az, hogy egyelőre nincs ott az a valami. Itt jössz a képbe te. A feladatod: betörni a Somerville-i önkormányzati hivatalba, bejutni Filby képviselő irodájába, feltölteni a kompromittáló anyagokat a gépére, aztán távozni. Mindezt a mai este folyamán. Eddig minden világos? - Kérdi a gyors összefoglaló után a nő komoly arccal. A férfi eddig már egy kisebb kupacnyi holmit pakolt ki a ládából, és most ő is felnéz az arcodra.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 Empty Re: Cape May Harbor - Kikötő

Témanyitás by Phobia Szomb. 11 Feb. 2017, 19:59


Lucy/Atya/Phobia

Miután bejutok, van időm körbenézni a helyiségben. Egy raktárféleség polcokkal, meg ládákkal, és félelmet keltően kevés fénnyel. Az ilyen helyeken soha nem történik semmi jó, márpedig én itt vagyok, és nem akarom, hogy bármi baj legyen.
- I..igen, uram. - felelem az egyik dobozt kinyitó fickónak. Rajta kívül még az a nő van itt, aki beengedett. Őt hogy hívjam? Hölgyem? Asszonyom? Zavaros, mert fogalmam sincs, hány éves. Nem akarom megsérteni azzal, hogy rossz megszólítást alkalmaztam. Ha magamra haragítom őket, akkor bármi rossz megtörténhet. Bármi.
A rövid bemutatkozás után, amiben csak az én nevemet mondták meg, odavezetnek a ládához, amit a férfi elkezd kipakolni. Meg se merem kérdezni, hogy mik azok a ládában, mire rámszól a nő, hogy ne is nézzek rájuk. Ezután megdícsér, hogy eddig jól végeztem a munkámat, ami persze nem volt könnyű; kémkedni egy nagyon veszélyes társulat után. A jutalom azonban el is veszi a dícséret okozta örömöm, mert egy további, nehezebb munkát kapok cserébe. Azt akarják, hogy törjek be valami képviselőhöz, és töltsek fel adatokat a gépére. Egyáltalán hogy kell kezelni a számítógépeket? Fogalmam sincs, mit kell kezdeni velük, nem tanultam meg.
- Én... - kezdem el az összefoglaló után, de közbeszólnak a hangok.
~ Semmi de, elvállalod. Itt van előtted az előrelépés lehetősége, szóval nem fogod csak úgy eldobni. ~ szól rám a harmadik személy, aki Atyának nevezi magát.
~ Hé! Kérdezd meg, hogy meg-e ölhetek valakit!
~ Még szép, hogy nem ölhetsz meg senkit! Észrevétlennek kell maradnunk, és ezen egy hulla nem segít! Lucy, te pedig elfogadod az állás, és kész! ~ hord le minket, én pedig gyorsan rábólintok a munkára.
- M...minden vi..lágos. - mondom kicsit félve, az egyikük szemébe se nézve.

_________________
Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 Empty Re: Cape May Harbor - Kikötő

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 13 Feb. 2017, 09:22

A nő türelmetlenül figyeli Lucyt, míg végül megkapja a választ, ami ugyan nem túl határozott, de legalább igenlő.
-Remek - válaszolja röviden, majd a férfi felé fordul. - Minden megvan? - Kérdi tőle.
-Bevetésre készen - válaszolja a férfi, és mintha kicsit mosolyogna is.
-Az akcióhoz kapsz néhány felszerelést - folytatja a nő, ismét feléd fordulva. - Először is be kell jutnod az épületbe. A főbejáratot természetesen folyamatosan őrzik, de van más bejárat is. Bejuthatsz a parkoló felől, mágneskártyával lehet bemenni az ajtón, itt kamerák figyelnek, de őr nincs. A tetőn keresztül pedig a lépcsőházba juthatsz, itt nincs kamera sem. Hogy melyiket választod, azt rád bízzuk.
Magyarázat közben a dobozból kipakolt tárgyak közül egy belépőkártyát vesz el, és nyújt át neked. A kártyán az arcképed van, és egy álnév, Margareth Cobb.
-Ha bent vagy az épületben, el kell jutnod a második emeletre, itt van Filby képviselő irodája. Az épületben egy lift van, és két lépcsőház, egy-egy a keleti és a nyugati szárnyban. Az iroda a keleti szárnyban van, ennek az ajtaja kulcsra van zárva. Csak két személynek van hozzá kulcsa: Filby képviselőnek, és a biztonsági szolgálat vezetőjének. Nyilván a képviselő kulcsát nem lophatjuk el, azonnal gyanússá válnánk. A biztonságiak vezetője az épületben van, ha meg tudod szerezni tőle a kulcsot, azzal a legtisztább bejutni. Ha ez nem megy, akkor megpróbálhatod feltörni, vagy próbálkozhatsz mindenféle hókusz-pókusszal. A lényeg, hogy halkan csináld, az se baj, ha nem feltűnésmentes, holnap a rendőrség úgyis azzal indítja a napot, hogy feltúrja az egész irodát, egy-két nyom eltűnhet "véletlenül".
A nő újra a kipakolt holmik közé nyúl, és két dolgot ad át. Egy kis tasakot, benne zárfeltörő készlettel, valamint egy apró üvegcsét.
-Ha nem megy a készlettel, a savval szétmarhatod a zárat, de légy óvatos, ez mindent szétszed - teszi még hozzá a nő, és a férfi sokat mondóan bólogat is a megjegyzéshez.
-Ha bent vagy, egy pendrive-ot dugsz a gépbe, ami nagyjából egy perc alatt bejut a rendszerbe, és feltölti a fájlokat. Ezután kiveszed a pendrive-ot, és távozol - fejezi be a nő, és átnyújt a ládából kipakolt holmik közül egy pendrive-ot, alig nagyobb a szerkezet, mint egy gomb.
-Az épületben éjjel is dolgoznak páran, és a biztonságiak is járőröznek időnként. Ha bárki meglát, megszólít, akkor úgy teszel, mintha ott dolgoznál. A belépőd szerint jogosult vagy belépni minden emeletre, de arra sajnos nem volt időnk, hogy hozzáadjunk a nyilvántartáshoz, így ha rákeresnek a nevedre, lebukhatsz. Szóval ne kelts gyanút és feltűnést, magyarázd ki magad. Az elsődleges prioritás az adatok feltöltése. Ennek érdekében minden megengedett, de nyilván az egész nem ér semmit, ha közben lebuksz, és látják, hogy te töltöd fel a fájlokat. Valamint a rendőrség könnyen eltüntetheti egy betörés nyomait, de a holttesteket már nehezebben. De amennyire tudom, a gyilkolás amúgy sem vág a profilodba.
A férfi eközben a többi kipakolt holmit teszi el egy hátizsákba, aztán visszahelyezi a doboz fedelét, és ismét csavarozni kezd.
-Ha van kérdésed, most teheted fel - jelenti ki a nő határozottan.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 Empty Re: Cape May Harbor - Kikötő

Témanyitás by Phobia Szer. 15 Feb. 2017, 16:12


Lucy/Atya/Phobia

A válaszom után a nő elkezdi felvázolni nekem, hogy mégis mire számítsak, mik a lehetséges utak. A bejárat ki van zárva, ott nem jutnák be. A parkoló jobbnak tűnik, a sötét miatt a kamerákat ki tudnám kerülni, hála a képességemnek. A tető tűnik a legjobbnak, de oda biztosan nehéz lenne feljutni, de ha azt megoldom, akkor onnan tiszta az út. Azután be kellene jutnom az irodába, kulcsot biztosan nem tudok szerezni, képtelen lennék az ellopására, de a kapott eszközökkel is be tudok jutni. Aztán már csak fel kell töltenem, és ki kell jussak, közben vigyázni az őrökre. Ez sokkal bonyolultabb, mint hittem. Ha elkapnak az őrök, nem fogom tudni kimagyarázni magam, és a belépőkártya se segíthet rajtam. Ha elkapnak, akkor végem, kudarcot vallok, és biztosan nem fognak kihozni a börtönből. Milyen lehet egy börtönben? Olyan mint a laborban, vagy rosszabb? Erre nem is akarok gondolni, nem bukhatok el.
~ Csak nyugalom, kislány. Az ajtón be tudsz lopakodni, a zárat pedig rám bízhatod, van egy-két ötletem. Ha pedig gondok adódnak, megoldom azokat is. ~ nyugtat meg Atya ~ Tedd azt, amit mondok, és nem lesz gond. ~ mondja, én pedig kénytelen vagyok bízni benne. Tehetek mást? Ha nem végzem el a feladatot, akkor végem, nincs többé védelem, nincs biztonság soha többé.
- Izé....m..mi t..történik, h..h...ha...e..e..esetleg e..el...elbuknák? H..ha..elkapnak,...a....ak..kk..kor mi lesz? - teszem fel rettegve a kérdésemet, a félelmemet nagyonis kimutatva. Bele se akarok gondolni, mi lesz a felelet, de tudnom kell, mire számítsak.
~ Ha elbuksz, gondolom hagynak megdögölni.

_________________
Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 Empty Re: Cape May Harbor - Kikötő

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 16 Feb. 2017, 11:31

Ahogy Lucy felteszi a kérdését, a raktárban, mintha megfagyna a levegő. Az utolsó csavarral is végző férfi úgy tekint Lucyra, mintha azt sem értené, hogyan került ide, a nő szemei pedig kis híján villámokat szórnak. Végül jó tíz másodpercnyi hallgatás után a nő válaszol.
-A kudarc nem tartozik a lehetőségeid közé - közli olyan hideg hangon, mintha csak egy gép mondaná. Ezután a táskával foglalatoskodik, a férfi pedig elteszi az elektromos csavarhúzót, és Lucyra néz.
-Amikor végeztél, minden felszerelést, amit most kaptál, semmisíts meg, beleértve a pendrive-ot is. Nem akarunk elvarratlan szálakat.
Ezután a férfi és a nő közösen emelik meg a nehéz dobozt, és csúsztatják vissza a polcra, ahol korábban volt.
-A somerville-i önkormányzati hivatal úgy 150 mérföldre van innen, autóval kb. 2 óra alatt megjárható, ha nincs forgalom. Ha most elindulsz, legkésőbb fél tizenegyre odaérsz. Addigra már a legtöbben elhagyják az épületet, és munkához láthatsz. A raktár mögött parkol egy fekete ford, a kulcs az ülés alatt van, a GPS be van állítva, csak vezetned kell. A kocsit a Clark és a Madison sarkán parkolod le, a kulcsot pedig az ülés alatt hagyod. Mire végzel, a kocsi már nem lesz ott, a hazautadat te intézed.
A férfi magyarázata közben a nő végez a pakolászással, és most mindketten az órájukra pillantanak.
-Nyolc óra tizennégy - állapítja meg a nő. - Indulj!

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 Empty Re: Cape May Harbor - Kikötő

Témanyitás by Phobia Szer. 22 Feb. 2017, 19:06


Lucy/Atya/Phobia

A kérdésemet már a kimondása után megbánom, ugyanis korántsem fogadták jó szemmel, hogy felmerül bennem a kudarc lehetősége. A válaszon meg se lepődöm, de a hang, ahogy közölte, és azok a tekintetek halálra rémítenek. Gondolnom kellett volna rá, hogy ezt nem lenne szabad megkérdezni, hiszen úgyis ugyanaz a válasz mindig. Ha pedig mégis elbukom, akkor végem. Megölhetnek, vagy rosszabb, cserben hagyhatnak, és akkor a HYDRA bármikor elkaphat. Ezt nem akarom, nagyon nem. Nem akarom újra átélni azokat a napokat.
A feladatomhoz kapok pár új részletet, hogy semmisítsek meg mindent, ez nem hinném, hogy nehézséget okozna. Ha az a sav valóban erős, akkor azzal el tudom pusztítani az eszközöket, a maradékot pedig kidobom majd. Ezután viszont egy olyan dolgot hallok, ami újra bajba sodorhat. Én nem tudok vezetni, de ezt nem merem kimondani. Nem merem, nem vagyok rá képes. Azt mondanák, hogy alkalmatlan vagyok, és elküldenének, aztán pedig lehet, megszabadulnának tőlem.
Az egész testemben remegek, meg se merek szólalni, se moccanni, annyira rettegek. Most mit csináljak? Próbáljak vezetni? De nem tudom, hogy kell csinálni. Nem tudom, mit tegyek.
~ Ami sok, az sok. Innentől átveszem. ~ szólal meg Atya a fejemben, és mielőtt bármit is mondhatnák, minden elfehéredik, én pedig elálmosodom.

Innentől Atya irányítja a testet

Az átvétel könnyen megy, Lucyt gyorsan elaltatom, valamint Phobiával is megteszem ugyanezt. Nagyon zavaróak ezek a kölykök, nekem pedig nincs időm velük foglalkozni.
Lucy túlzottan fél, túl gyenge egy ilyen feladathoz, már az elején is elrontotta az egészet. Phobia ezzel szemben túl lobbanékony, túlságosan őrült, ezért ő se alkalmas erre. Hozzá inkább egy bérgyilkosság illene, Lucyhoz pedig...nos, hozzá talán a kémkedés, de csakis az adottsága miatt. Ehhez a feladathoz én kellek.
- Elnézést az előbbiért. Röstellem, de a lányom szörnyen retteg, így bátorkodtam én átvenni az irányítás. Sajnos azonban egyikünk se tud vezetni, így az odajutást másként kell megoldani. Ezért is elnézést. - vázolom fel nyugodt hangon a helyzetet. Eléggé zavaró, hogy a dolgok ilyen rosszul alakulnak, de csak megoldom valahogy. Fogok egy taxit, vagy megpróbálhatom a telekinézisemet, bár az túl feltűnő lenne. A továbbjutás csak a megbízók válaszától függ, de szerencsére felkészültem minden esetre

_________________
Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 Empty Re: Cape May Harbor - Kikötő

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 23 Feb. 2017, 15:42

A férfi és a nő már indulnának kifelé szintén, de ahelyett, hogy Lucy útnak indulna a megadott helyre, és autóba pattanva elhajtana, inkább személyiséget vált. A két munkaadója nem veszi észre a változást, csak akkor tűnik fel nekik valami furcsaság, amikor Lucy korábbi zavarodott viselkedése, akadozó beszéde és gyávasága helyére egy magabiztos, határozott személyiség kerül. Amikor Atya a lányáról beszél, láthatóan nem értik, hogy ez pontosan mire utal, de a lényeget megértik, és csodálkozó, tanokodó pillantásokat váltanak egymással.
Egy hosszú pillanatig úgy tűnik, tanácstalanok, végül a nő a bőrdzsekijét félrehúzva egy pisztolyt vesz elő, és átnyújtja a társának.
-Én megyek, te haladj tovább a terv szerint. Minden rendben lesz - mondja a nő inkább parancsolóan, mint bíztatólag.
-Ha megállítanak... - Kezdene bele a férfi, miközben a táskát is átveszi, és elteszi bele a fegyvert.
-Van egy koncert nem messze a hivataltól. Nem úgy vagyunk öltözve, de elhiszik, nem lesz nálunk semmi feltűnő, és a kocsi is tiszta. Menj, nekünk is indulnunk kell!
Ezzel a nő int Atyának, és ugyanarra készül távozni, mint ahol Atya korábban bejött.
-Nem tudom, mi baj van a fejedben, de jobb, ha ez így is marad. Ez eléggé megkavarja a dolgokat, nem ártott volna, ha tudjuk, hogy nincs jogsid. Nem tudom, hogy lehet így élni... - Morgolódik magában a nő, és közben megkerüli az épületet, majd a fekete Fordhoz megy, ami valóban ott parkol, ahogy korábban ígérték.
Ha Atya is beül, akkor a nő beindítja a motort, és elhajt a raktár mellől.
-Egy óra és ötvenkét perc az út. Remélem szereted a hosszú, kínos csöndeket.
Ezután az nő szótlanul vezet Somerville irányába, ha Atya próbálna is beszédbe elegyedni vele, a nő nem szívesen válaszol. Egy-egy kitérő választ böffent legfeljebb oda, és morog magában, a rádióra pedig kifejezetten háklis, megállás nélkül a hírcsatornát hallgatja, és nem nézi jó szemmel, ha esetleg Atya el akarná tekerni.


//Folytatásként írhatsz rögtön a somerville-i önkormányzati hivatalhoz, ahová két óra múlva gond nélkül megérkeztek.//

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 Empty Re: Cape May Harbor - Kikötő

Témanyitás by Phobia Kedd 17 Okt. 2017, 17:14

Játékos: Mr. Lepke(Charles Amadeus Sage)
Helyszín: New Jersey, Cape May Harbor, Kikötő, egy ismeretlen raktárhelyiség.

Mr. Lepke a közelmúltban, a szokásos nyomozásai közben rábukkant egy érdekes szálra. Elsőnek csak egy piti kis üzletnek tűnt a dolog, de miután Lepke jobban utánnajárt, egy nagyobb fegyvercsempész üzletet fedezett fel.
Szokásához híven elég adatot tervezett gyűjteni, hogy aztán mindent közzé tegyen, ezzel pedig igazságot szolgáltasson. A nyomozása azonban nem járt sikerrel, legalább is egy erős ütés követte filmszakadás erre utalhat. Most Mr. Lepke fogságba esett, és elég sok ellenfelet szerzett ahhoz, hogy tudja, ez nem jelenthet sok jót.

-Ébresztő, napsugaram. - hallja haloványan Lepke. Talán a felesége ébreszti őt éppen? Esetleg a kislánya? A hangot nem tudja beazonosítani.
- Ébresztő! - hallja ezúttal tisztábban, de a hang semmi általa ismert személyére se hasonlít.
- Ébredsztő, sz@rarc! - az öblös, férfi hangot ezúttal egy hatalmas pofon is követi, Lepkének pedig kínyíllanak a szemei.
Eltellik pár másodperc, mire Lepke hozzászokik a félhomályhoz, de utánna már körbe is tud nézni.
Első ránézésre egy raktárhelyiségben lehet, kétoldalt ládákkal teli polcokat láthat, valamint elszórva pár nagyobb ládát. Az egyik kisebb láda mellett láthat pár széket, a ládán pedig italokat, hamutartóban füstölgő cigarettákat, és a hozzá tartozó, nem épp barátságos külsejű alakokat. Talán még egy letakart asztalt is láthat, de Lepke figyelmét valószínűleg jobban lekötheti, az éppen a képébe bámuló, őszes, rendezetlen hajú férfi.
- Felébredtél, molylepke? - kérdezi vigyorogva.
A helyzet nem túl rózsás, főleg mert Mr. Lepke egy székhez van kötve, és érezheti, hogy nincs rajta a maszkja.

_________________
Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 Empty Re: Cape May Harbor - Kikötő

Témanyitás by Mr. Lepke Kedd 17 Okt. 2017, 17:34

Művészúr. Kellett ez nekünk?

Mr. Lepke sóhajt kettőt. A hirtelen felébredés szédültségéből elméje óvatos lépésekben közelít a valóság illúziója felé. Nem elesett, megtámadták. Adrenalinnal fűtött izzadtság. Verítékkel gyöngyöző homlok, és az izzadtság hidegje alatt ütemesen emelkedő fűtött mellkas. Hangok a fejben, amelyek inkább csak emlékek. Az egyensúlyszerv teljes zavara. Pánikreakció.

Művészúr, figyelj rám. Ne hergeld, mindjárt elmondja, hogy kicsoda.

Az álomméztől bűzölgő ajkakon nehezen formálódnak a szavak. Egy pohár víz, egy fogmosás, és egy zuhanyzás kéne. Ehelyett fegyverkereskedő van.

- Nem... molylepke. Csak Lepke. Mint a költeményben.

A következő pofon, ha érkezik, már nem fogja váratlanul érni. Minimális kontroll a tehetetlenség tengerén.
Művészúr, a foglyul ejtőd nem tudja, hogy mágus vagy. Épek az ujjaid, és nincs betömve a szád. Várd ki a megfelelő pillanatot. Húzd az időt, és nézz körbe jobban.
Lassan jobbra-balra sandító tekintet. Majd farkasszemnézés az őszes figurával. Mr. Lepke szürkéskék szemei villognak a félhomályban a gyűlölettől, és kiszolgáltatottságtól. Elszámította magát, és most szenvedni fog. Mély sóhaj, ahogy próbál némi nyálat gyűjteni a szájába, hogy egyáltalán tudjon beszélni. Tárgyilagosnak tűnő hangnem, de a félelem át-átszűrődik a dokumentumfilmes higgadtságon, megtörve azt, mint egy esőáztatta pókháló a kézi elemlámpa direkt fényét. Szétszórja, és megfosztja eredeti kvalitásától.

- Ébren vagyok. Hallgatlak.




_________________
és most már azt hiszem, hogy nincs igazság,
már azt, hogy minden kép és költemény,
azt, hogy Dsuang Dszi álmodja a lepkét,
a lepke őt és mindhármunkat én.
Mr. Lepke
Mr. Lepke
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 32
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Mr. Lepke
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 Empty Re: Cape May Harbor - Kikötő

Témanyitás by Phobia Szer. 18 Okt. 2017, 17:19

Következő pofon ugyan nem érkezik, helyette egy hangos röhögés Mr. Lepke névjavítására. A nevetés, és az őszes illető megszólalásáig Lepkének van pár másodperce körbenézni. Tárgyügyileg mindössze a ládákon, a letakart asztalon, és némi elnyomott csikken kívül semmi mást nem láthat. Emberügyileg Lepke az őszest, az asztalnak használt ládánál ülő, némiképp frusztrált arcú puskást, valamint az egyik nagyobb ládát támasztó alakot láthatja. Ez utóbbi eltér a többitől, ugyanis a többiek fekete bőrkabátja helyett ő kockás inget visel, egy szemüveggel társítva, valamint a kopaszodó fejéről, és az arcvonásaiból ítélve talán a hatvanas éveit taposhatja. A lábai mellett két nagyobb aktatáska van, de nem is ez keltheti fel a legjobban Lepke figyelmét. Ugyanis ha rátekint, a fickó egyenest a szemébe néz, majd haloványan megcsóválja a fejét. Figyelmeztetés, szánalom, lenézés, beképzeltség, Lepke nem tudja meg, ugyanis az őszes szavai elvonhatják a figyelmét.
- Lesz@rom, hogy mi a kamuneved, Miszter Sage. Igen, pontosan tudjuk, hogy ki is vagy igazából. - mondja vigyorogva, majd felegyenesedik - De ha már nevek, hadd mutassam be ezt a díszes társulatot. Hidd el, ma este mindannyiunkat jól meg fogod ismerni. - mondja, majd a puskásra mutat - Ő ott Anatoly. Felvágták a nyelvét, szóval a puskája beszél helyette. - Anatoly nem mutat különösebb reakciót, így az őszes folytatja - Az a vénember ott, a táskáival, Mr. Leonard Fitzgerald. - a szemüveges haloványan biccent - Az egyik baszom nagy láda mögött van Armstrong, aki épp a neked szánt meglepetést készíti elő. - ezután magára mutat, és előhúz egy D50.-est. - Jómagam pedig Nestor volnék, ez a drágaság a kezemben pedig Maria. Ha bármivel próbálkozol, őt ismered meg először. - mondja baljósan, majd leguggol, hogy Lepkével egy szintben legyen.
- Hallgatsz? Jó, mert most elmondom, miről van szó. - kezdi el halkan, szinte hátborzongatóan, az arcáról pedig eltűnik a jókedv. -Te egy féreg vagy. Egy átlagos, csilivili szuperhős ha talál valamit, megküzd a bűnözőkkel. Személyesen. Te viszont nyomozni kezdesz, áskálódsz, majd amit találtál, azt feltöltöd a kib@szott világhálóra, így nem csak a zsaruk, de még a többi bűnöző is láthatja a dolgot. Egyszóval te egy undorító, kis spicli vagy. Azonban te most egy konkrét nyomozásod miatt vagy itt, mégpedig egy drogkereskedő utáni nyomozásod miatt. Mert miután te feltöltöttél mindent, a zsaruk lecsaptak rájuk, megölve ezzel az éppen tőlük vásárló öcsémet. Igaz, utáltam azt a kis görcsöt, de mégis a családtagom volt. - itt tart némi szünetet, majd folytatja - A családommal baszakodtál. Ezért pedig most szenvedni fogsz.

_________________
Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 Empty Re: Cape May Harbor - Kikötő

Témanyitás by Mr. Lepke Szer. 18 Okt. 2017, 18:07

Művészúr. Ez nem egy piti bosszúhadjárat. Ezek fel vannak szerelkezve, és nem is biztos, hogy régről ismerik egymást. Más társadalmi osztályból származnak, és az anyagi helyzetük is jelentősen eltér. A motivációikat zavard össze, és akkor előbb-utóbb kibukik belőlük az igazság. Ne dőlj be a káprázatnak.

Sandítások közepette lassan elpárolog az első adag adrenalin. A kínzás említésére visszatér valamelyest, de ebből az organikus harci drogból kiváltképp az első rúgás erős, a többi már csak olyan utócsengés. Nem ütlegelést terveznek, hanem valami különlegeset. A Desert Eagle veszélyes, az ellen sokat nem véd a golyóálló mellény, főleg ilyen távolságról. Az ellenállás értelmetlen, a reluktáns együttműködés az opció.

Hazudj valamit. Nem mindenki olyan elszánt, mint Nestor.

Halk kuncogás, mint amikor a matektanár megmosoly egy kirívóan rossz választ, mint amikor a Mikulás egy különösen értékes ajándékot húz elő a puttonyából, mint amikor a tizenhárom éves kamaszlány először hallja a biológiatanár szájából a "pénisz" szót, mint amikor a fakabát egy különösen balfék tolvajt fog meg.

- Félreérted a helyzetet, Nestor. Nem vagyok szupergúnya, és nem vagyok szabadúszó. Gondold végig, hogy kiknek az ügyletei buktak be Mr. Lepke által. Milyen sorrendben. Az öcsédet sajnálom, nem volt soha szemmagasságban, csak korpa közé keveredett, és lelőtték a disznók. Nem én vagyok Mr. Lepke. Én vagyok Mr. Lepke. A Sage-et eltaláltad viszont.

Nem mondom, hogy ügyes, de hátha elbizonytalanítja őket. Kicsit csináld úgy, hogy Nestor hitte azt, hogy jött rá valami turpisságra. Ezek állandóan árulásra gyanakodnak, etesd egy kicsit ezt. Ellenőrizd, hogy nálad van-e még a kree fegyver, vagy ha nincs, hova dugták.

_________________
és most már azt hiszem, hogy nincs igazság,
már azt, hogy minden kép és költemény,
azt, hogy Dsuang Dszi álmodja a lepkét,
a lepke őt és mindhármunkat én.
Mr. Lepke
Mr. Lepke
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 32
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Mr. Lepke
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 Empty Re: Cape May Harbor - Kikötő

Témanyitás by Phobia Csüt. 19 Okt. 2017, 06:18

A kábulatából immár teljesen felébredve Mr. Lepke először azt tapasztalhatja, hogy fázik. Egy kis gondolkodással és fürkészéssel még arra is rájöhet, hogy az elfogói alsónadrágig levetkőztethették őt. Se maszk, se páncél, se semmi, csak a majdnem meztelen igazság. A kezeit a háta mögé, a szék támlája mögé kötözhették, lábait pedig a szék lábaihoz.
Lepke szavaira Nestor összeráncolja a homlokát, majd felhorkan.
- Mi van, csak nem ketten laknak abban a randa fejedben? Ki van most kint? Sage? Molylepke?....- itt egy pillanatra elbizonytalanodik, majd a szemüveges felé fordul - Leonard! Ötletek? - kérdezi, mintha a tudathasadás lehetsége gondot okozna.
- Alap pszichológia - kezd bele Leonard, minden szót lassan, artikuláltan ejt ki, mint a pszichológus, aki egyetlen nézéssel a lényed legmélyére tudna tekinteni. Lepke még valami különöset is tapasztalhat Leonard irányából, mégpedig mágikus aurát.
- Úgy érted... - Nestor a letakart asztalra pillant - ...azt? - kérdezi, mintha az említett dolog még az isteneket is elborzasztaná.
- Nem. Most az is elég, ha Armstrong előhozza az...ajándékot. - itt megenged magának egy félmosolyt - A reakciókból minden kiderül.
Nestor ekkor elmosolyodik újra, és Lepkére néz.
- Legyél bűnöző, magánzó, hős, vagy akármi, a családommal baszakodtál. - ekkor csettint egyett, mire az egyik lagyobb láda mögül előlép egy rövid hajú, bajszos szekrénycsávó, vállán átvetve egy hatalmas zsákot cipel. Lassan Nestor elé sétál, majd csak úgy simán ledobja a zsákot a fölre. A puffanást egy nyögés követi, majd Armstrong lassan kibontja a zsák száját, és kihúzza a tartalmát. -Most én baszakszom a tiéddel. - mondja röhögve Nestor.
Hogy a zsákból kihúzott dolog milyen reakciót válthat ki Lepkéből, azt csak ő tudja. Az viszont biztos, hogy az ajándék egy ember. Egy nő, akit Lepke nagyon jól ismer, bár nem ilyen helyzetben.
Az exfeleség, Lily most ott fekszik Lepke szeme előtt, arca véres, ruhái szakadtak, szája letapasztva, végtagjai erősen megkötözve.
- Harapós kis k@rva. Armstrongnak kicsit meg kellett dolgoznia őt, hogy lehiggadjon.

_________________
Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 Empty Re: Cape May Harbor - Kikötő

Témanyitás by Mr. Lepke Csüt. 19 Okt. 2017, 17:38

Hidegben gyöngyöző verejtékek, s testillat, a félhomályban repedeződő agresszió. Több ember összekuszálódott történelme, ahogy hónapokra, évekre hátrahagyott fájdalom tör fel tesztoszteron, víz és só formájában a testekből. Egymás húsába és lelkébe vájkáló tekintetek párviadala, egy verseny, ami a másik eszméjének talapzatát ostromolja, egy tánc, ami csak azért létezik, hogy lássák, ki botlik meg először.

O-o-óóóó. Úgy néz ki, mágia ellen is tudnak védekezni. Most szenvedni fogsz, művészúr, de nem adhatod jelét. Tamáskodj, Júdáskodj. Éld túl. Lily élje túl.

Összeszűkülő pupilla, egy mély és gyors sóhaj, mintha a szobában nem lenne elég levegő, bármennyit is szív magába. Megfeszülő izmok kezdenek viaskodni a szék szilárdságával, és a kötelek feszességével.

- Van köztünk különbség. Én bűnösökkel baszakodtam. Te bűnösökkel és ártatlanokkal vegyesen. Nincs törvény, ami szerint lenne jogod ítélkezni, még a szentséges betyárbecsület szerint sem. Megkínozhatsz és megölhetsz mindkettőnket, és semmit sem fogsz nyerni vele, legkevésbé igazságot és elégtételt. Az erőszak a gyengék végső menedéke. Ezt választotta az öcséd is, és most ezt választod te is.

Zsííís, Művészúr, csihodjál már! Nem ezt kellett volna mondanod. Nem így.

_________________
és most már azt hiszem, hogy nincs igazság,
már azt, hogy minden kép és költemény,
azt, hogy Dsuang Dszi álmodja a lepkét,
a lepke őt és mindhármunkat én.
Mr. Lepke
Mr. Lepke
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 32
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Mr. Lepke
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cape May Harbor - Kikötő - Page 3 Empty Re: Cape May Harbor - Kikötő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.