Spartax

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Spartax - Page 3 Empty Re: Spartax

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 09 Május 2015, 10:09


Összegyűltünk mindannyian a teremben és feszülve figyeltük a hamarosan eltűnő párost az ürességbe. Nem tudtuk, hogy mennyi időre számítsunk, hogy el lesznek de mindent túlszárnyalt az az idő amit eltöltöttek a másik dimenzióban. Talán láttam egy kis rezzenést rajtuk ami az volt, hogy átmentek az ürességbe majd vissza, de nem vagyok benne biztos hiszen a gyorsaság amivel lezajlott ez az egész észre se lehetett venni, hogy eltűnnek és már vissza is értek. Hihetetlen egy szerkezetet építettek. Láthatóan öröm van mindenki arcán és hálásak is a szerkezetért ami megmentheti a bolygójukat. Nem is indokolatlanul ha tényleg működik nekik. Bizonyára működni fog nekik. Semmi kétség, hisz miért tettek volna meg egy ekkora utat és keresést ha nem így lenne.
Odasétálok Zyro mellé aki elkalandozni látszik a gondolataiban és megállva mellette a vállára teszem a kezemet.
- Mielőtt még bele vetnénk magunkat a következő problémába, mit szólnál ha inkább meginnánk valami szív erősítőt?
Ha minden igaz akkor az effajta viccelődést nevezik szóviccnek a földön. Nálunk se volt idegen de inkább az egymás ugratásával viccelődtünk.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Spartax - Page 3 Empty Re: Spartax

Témanyitás by Thorhalla Vas. 10 Május 2015, 11:26

2048. március 4., szerda – Spartax
Résztvevők: Zyro-Rel / Zyro Tao és Zen A. Khalil

A szokásos formalitások után, mikor mindenki köszönetet mondott és végtelenül hálás volt azért, hogy mindez megtörtént. Ekkor hozta fel Aian, hogy el kellene menni valamit meginni. Peter szélesen vigyorodott el és barátságosan csapta hátba a fiatal férfit.
- Én is pontosan ezt akartam javasolni! – mondta.
- Az ivást kihagyom – mondta Adora. – Meghagyom a férfiaknak.
- Te sem tudod, hogy mit hagysz ki…
Ezzel már terelni kezdte Zyro-t és Aian-t is kifelé, közben elővette a kommunikátorát és két holografikus képet mutatott egy-egy bár belsejéről.
Spartax - Page 3 Future_bar_by_drawingnightmare-d4jpq4f
Spartax - Page 3 Interior_home_bar_concept_by_hekatoncheir-d66zvg2
- Mind a kettő itt van a nemesi negyedben, és átlagon felüliek, remek italok, zene, szórakozási lehetőségek. És Zyro, ne merészelj nemet mondani! – tette hozzá.
Annak a fényében, hogy a két fiatal férfi mit mond, melyik helyre szeretne menni, arra vezeti őket majd Quill.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Spartax - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Spartax - Page 3 Empty Re: Spartax

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 13 Május 2015, 16:52

A kötelező udvariassági köröket még le kell futni, igyekszem énis betartani ezeket a dolgokat, de nem igazán értek a helyi szokásokhoz, így aztán csak sodródom az árral. Végülis véget ér a fogadás, és Aian felveti, hogy elmenjünk meginni valamit. Legutoljára a Kylnen ültem be egy kocsmába a shi’ar társaimmal és a herceggel, akkor ismerkedtem meg Peterrel, és rögtön egy igen érdekes küldetésre invitált. Végülis emiatt találkoztam Aiannal újra. Nincs sok kedvem belevágni, de nem tudom, mi mást tehetnénk, az egyetlen tervünk, hogy kapcsolatba léphessek Tyranissal, kudarcba fulladt. Már épp bólintanék rá, hogy induljunk, amikor Peter is kapva kap az alkalmon. Igazság szerint kicsit jobban örültem volna, ha Aiannal kettesben megyünk, de nem akarok megsérteni Petert, és nyilván nagyon várt már egy efféle pillanatot, ez a lelkesedéséből is látható.
-Eszembe sem jutna nemet mondani – hazudom mosolyogva, igyekszem jókedvet erőltetni magamra, és kicsit elfelejteni a problémákat. Holnap is lesz nap, és tényleg megérdemlünk egy kis pihenést. Összességében úgy érzem, mintha egy szemhunyásnyit sem aludtam volna, mióta elhagytam a Földet, nem hog még kikapcsolódni is legyen időm. Persze ez azért nem igaz, a Chandillaron bőven volt időm pihenni, és azóta sem minden nap volt rohanás, mégis kimerültnek érzem magam. Talán csak az Üresség hatása.
-Menjünk a drágábba, úgyis te fizetsz – jegyzem meg most már valóban kicsit oldottabban Peternek. – Én éhes is vagyok, majdnem három napja nem ettem semmit – teszem még hozzá Aianra nézve. Ők persze ezt egy másodperc tört részeként élték meg, én pedig elvoltam élelem nélkül, de akkor is, jól esne valami finomság, attól mindig jobb kedvre derülök.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Spartax - Page 3 Empty Re: Spartax

Témanyitás by Ammon Einarson Vas. 31 Május 2015, 12:09


Az ivás gondolata más fülét is megütötte és csatlakozik hozzánk. Vagy inkább kiment abból a kínosnak induló helyzetből, hogy egy helyet sem tudok ezen a bolygón így a javaslatom nem biztos, hogy össze jött volna. De lehet, hogy még meg fogom bánni, hogy Peter javaslatainak egyikét elfogadjuk. De a jó hír, hogy Zyro is benne van. Legalább kicsit le fog kapcsolni ő is. Az egyetlen dolog ami bánt, hogy Adora elég hamar lepattint minket, mármint, hogy az ivás részét.
- Van biztos kaja is Adora nem muszáj inni, - Peter vállára teszem a kezemet és némiképp gonoszan rá mosolygok - És Peter fizet!
Nézek vissza Adora-ra közben és elveszem a kezemet Peter válláról. Az éhesség részére egy pillanatra meglepődök majd rájövök, hogy senki más olyan mint én nincsen itt és nekik enni is kell nem csak folyadékot bevinniük.
- Én 26 éve nem ettem. - nevetek fel - De biztos lesz valami ehető a bárban nektek. Menjünk is!
Elég izgatott vagyok az ivászat miatt. Már csak azért is mert rég nem mulattam, pihentem és zártam ki a bajaimat a hazámról. Na meg arra is kíváncsi vagyok, hogy ez a nép mégis miféle italokat készítenek. De, hogy mennyire eltérő majd kiderül amint odaérünk a bárba és iszunk.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Spartax - Page 3 Empty Re: Spartax

Témanyitás by Thorhalla Vas. 31 Május 2015, 13:22

2048. március 4., szerda – Spartax
Résztvevők: Zyro-Rel / Zyro Tao, Zen A. Khalil és Fenn-Lee

Adora még megrázta a fejét, hogy semmiképp sincs kedve bulizni. Így a három férfi indult el együtt a drágábbik bárba. Teljesen véletlenül ez pont az a bár volt, ahol Fenn-Lee és bandája is jelen voltak. Spartax noha nem a kree űrben volt, hanem a Tejútrendszerben, de eléggé ismert és népszerű célpontja sok fajnak. Ide kaptak felkérést és meghívást a nemesi negyedbe. A mai napra két fellépésük volt, az egyik délelőtt volt, a másik majd késő este lesz majd. Most késő délutánra, kora estére járt az idő, így a banda tagjai is a bárban iszogattak, beszélgettek, flörtöltek és táncoltak. Fenn is azzal foglalhatta el magát, amivel akarta.
Ez volt az a bár, ahova Peter, Zyro és Aian is betértek. Odabent már most is zene szólt, sokan voltak, a bárnak volt a közös része, illetve természetesen mivel nemesi negyed, így voltak benne VIP részek is. Valószínű, hogy majd oda fognak bemenni, hacsak Zyro és Aian nem akarnak a közös részben lenni. Étterem része is volt a bárnak, így megvacsorázni is megtudtak itt. A beérkezés után egy csinos teljesen embernek kinéző – helyi lakos egyébként – vörös hajú lány lépett oda hozzájuk.
- Felség, a szokásos helyét szeretné, vagy esetleg itt a közös részen szeretnének helyet? – érdeklődött kedvesen.
Peter a két társára nézett, hogy ők miként is döntenek.
Fenn is éppen a közös részben tartózkodott ekkor, az egyik barátnője ment oda hozzá nevetgélve.
- Láttad? – kérdezte. – A bolygó trónörököse!
Bökött a kezével a megérkező hármas egyik tagjára, akiknél éppen egy vörös hajú pincérnő állt.
- Mekkora mázlink van! – lelkendezett a lány tovább.

A választott bár:
Spartax - Page 3 Interior_home_bar_concept_by_hekatoncheir-d66zvg2

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Spartax - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Spartax - Page 3 Empty Re: Spartax

Témanyitás by Eva Carter Kedd 02 Jún. 2015, 14:11

A bandát meghivták, hogy csináljon két koncertet, a Spartax on, ami a leg kedveltebb hely minden faj számára, és itt adhatunk koncertet mi. Az egyiken, már túl vagyunk, a másik pedig majd csak késő este lesz, így arra gondoltam, hogy Addig is érezük jól magunkat, és a leg drágább bárba megyünk, révén úgy is az ügynökség állja a számlát. A banda, eléggé hamar szét rebbent, és mindenki vagy iszik, vagy beszélget, vagy flörtöl, vagy táncol. Egy ideig, én is a táncolással vagyok el foglalva, de aztán éhes leszek, így rendelek magamnak, egyet a nap ajánlatából, majd amint kihozzák, és meg is eszem. Miután végzek, épp a mellék helységre indulnék, mikor is három férfit pillantok meg, és az egyikük, maga a trónörökös. A barátnőm is észre vette, és látom, hogy nevetgélve felém tart, majd amint meg érkezik, szól hozzám.
- Igen, láttam. - mondom neki, majd ő tovább lelkesedik, és ha jól látom, egy pincérnő van velük. Azt, nem tudom, hogy a pincérnő mit is mond a triónak, vagy csak a hercegnek, de a barátnőm szavait, viszont igen. Barátnőm mondatára, csak bólintok, majd felé fordulok, és egyből rá kérdek nálla.
- Oda menjünk hozzájuk? - Kérdem, de mielöt még bármilyen mozdulatot is tennék, megvárom, hogy ő mit is mond, de ha jól ismerem őt, úgy is oda akar menni, én pedig vele tartok.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Spartax - Page 3 Empty Re: Spartax

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 04 Jún. 2015, 10:56


A drágábbik bárba meg is érkezünk. A hely kellemesnek tűnik és pofásnak is. Nem igazán a kategória amibe katonaként jártam, bár az a kantin vagy a katonaság bárja volt ez meg egy elit hely itt. Egy pincérnő oda is jött hozzánk. Nem csoda hisz a felség az mindenhol az, szégyen lenne ha nem ismernék fel igazsággal mondva. A kérdés fennáll ettől függetlenül, Peter szokásos asztalához üljünk le, ha minden igaz akkor az a vip részlegben van vagy üljünk be a közösbe. Nem is tudom, hogy melyik lenne a jobbik. Itt van kis élet is de ki tudja milyenek az italaik és nem kívánom megalázni magamat ha valami olyan erejük van az italaiknak amit nem bírok.
- Én jobban preferálnám a VIP részét.
Bár az is bennem van hogy sosem voltam még vip részlegben. Csak egyszer voltam privát ünneplésen de az elég rossz élmény volt ahhoz, hogy nem kívánom számon tartani mint alkalmak. Inkább ez mint első lesz.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Spartax - Page 3 Empty Re: Spartax

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 08 Jún. 2015, 21:17

Sikerül helyet választani, és hárman vágunk neki az útnak. A szórakozóhely, amit Peter választott, eléggé emlékeztet a földi helyekre, nincs semmi meglepően furcsa, és a helyiek még csak nem is kifejezetten különböznek az emberektől. Már-már otthonosan érzem magam, mikor odajön hozzánk a teljesen emberi pincérnő is. Peter láthatóan a kezünkbe helyezi a döntést, én pedig Aiannal értek egyet.
-A VIP jól hangzik – teszem hozzá, és elindulok az elkülönített szekció felé.
Sosem voltam még VIP részlegben, néhány földi filmben láttam ilyen bárokat, ahol a VIP-ben mindig a rossz fiúk, a nagy fejesek ültek, és az egész tele volt drága étellel, itallal, droggal meg nőkkel. Azt gondolom, hogy a valóságban sokkal visszafogottabb egy ilyen hely, csak a filmekben kell kihangsúlyozni az elitizmust, de lényeg a lényeg, valami biztosan különleges ebben a helyben.
Körülnézek a hely vendégeit illetően, miközben a VIP szekció felé sétálok, aztán végül ha adnak egy asztalt, akkor rögtön rendelek is valami italt.
-A legdrágább italukat kérem, amiben van buborék. Enni pedig a helyi specialitást kérném, mindegy mi az, csak legyen benne biztos, hogy sosem ettem még ilyet – egészítem ki a rendelésemet kicsit bohókásan, mert fogalmam sincs, hogy mi a kínálat, és gyanítom, az étlapon található elnevezések sem segítenének sokat. Ezek a fantázianevek és elkészítési módok a Földön még követhetőek voltak, de ahány világ, annyi konyha.
-Mondd csak Aian, tudsz te berúgni? Mármint úgy igazán lerészegedni, csak mert nekem elég nehezen megy, a szervezetem túl gyorsan reagál az alkoholra, rögtön alkalmazkodni kezd, és ha nem iszom elég gyorsan elég sokat, kárba megy az egész, pénzkidobás. Na persze, ha más pénzét költjük nem akkora baj, igaz Peter?
Próbálok valami vicces stílust felvenni, hogy ne érezzék a többiek úgy, hogy komoly dolgokról kell beszélgetniük. Kicsit nehezemre esik, de elég filmet láttam hozzá, hogy tudjam, hogyan kell apró-cseprő dolgokról sokáig beszélni, és ha egészen belemelegedek, még egy-két vicc is biztos eszembe jut.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Spartax - Page 3 Empty Re: Spartax

Témanyitás by Thorhalla Kedd 09 Jún. 2015, 11:12

2048. március 4., szerda – Spartax
Résztvevők: Zyro-Rel / Zyro Tao, Zen A. Khalil és Fenn-Lee

- Akkor a szokásos helyemet kérem – felelte Peter.
- Rendben van, kérem kövessenek! – mondta a nő előzékenyen.
A nő elindult előre és a három férfi követhette, egy oldalsó folyosóra értek be, majd itt egy szobához kísérte őket a nő. A helység tágas volt, húsz ember is könnyedén elférhetett volna odabent. A szoba úgy volt kialakítva, hogy hangszigetelt alapból, de ez feloldható volt, rá lehetett látni a színpadra és a koncertteremre. Ez sötétített üveg mögött volt, amit be lehetett állítani, hogy átlátható legyen-e kifelé, vagy sem. Ha nem, akkor holografikus illúziót is létrehozott a bent levők kívánsága szerint. Most jelenleg csönd volt a helységben, de zene is választható volt. Bent több kényelmes bőrfotel és kanapé volt, asztal középen, azon holografikusan kivetítve a mai műsor, egy híresebb kree lánybanda lesz az est fénypontja majd. A rendelések persze innen bentről is leadhatóak voltak, italok annyira nem, mert saját minibárja volt helynek.
- A legdrágább ital egy shi’ar területről származó állat véréből készült. Átlátszó üvegben neonkék színű – mondta a nő. – Az ételt pár perc múlva hozzák!
Ezzel el is hagyta a helységet, hacsak nem rendelt még valaki mást. Ha Zyro megnézi a minibárt, akkor tényleg van ott egy ilyen üveg.
- Én azt nem kóstolnám meg a helyetekben, nagyon üt… - mondta Peter.

Odakint mielőtt Fenn barátnője válaszolhatott volna látták, hogy a nő elkíséri a hármast egy oldalsó folyosóra.
- Nézzük meg hova mennek! – mondta.
Ezzel tiltakozni sem nagyon hagyta a lányt, mert kézen fogta és húzta maga után. Így láthatták, hogy a folyosón melyik szobába ment be a három férfi a nővel.
- Megpróbálkozzunk bemenni? – kérdezte. – Hátha tudunk autogramot kérni, vagy ilyesmit… talán még többet. Úgy hallottam, hogy roppant nagy nőcsábász hírében áll…
Egy pillanatra elfintorodott.
- Azon felül, hogy mindenkit átver, de így csak izgalmasabb, nem?
Ha Fenn igent mond, akkor odalöki az ajtóhoz és vigyorogva néz rá.
- Gyerünk, úgyis te vagy a híresebb és bátrabb!

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Spartax - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Spartax - Page 3 Empty Re: Spartax

Témanyitás by Eva Carter Csüt. 11 Jún. 2015, 15:11

Mielött még a barátnőm megszólalt volna látjuk, hogy a hármas a pincérnővel, egy oldal folyosófelé vezeti. Barátnőm, mondnekem valamit, hogy nézzük meg, hogy hova is mennek. Mielött, még tiltakozhatnék, ő már meg is ragadja a karomat, és húz magaután. Gyorsan oda érünk a folyosóhoz, és még láthatjuk, hogy melyik ajtón mennekbe. Rá kérdez nállam, hogy megpróbáljuk-e bejutni.
- Rendben, akkor próbáljunk meg bejutni. - Egyezem bele. - De, csak az autó gram jöhet szóba, meg talán a komlinkjének a száma. Nem akarom, hogy át verjen olyan dologgal minket, hogy a vendégei vagyunk, aztán a végén mégis kiderül, hogy fizetnünk kell. - Jegyzem meg, de abból amit most el mondott a drága kis barátnőm... Bár, komojan nem éretm, hogy min vagyok oda, hisz a mi számláinkat, az ügynögség fizeti.
- Amit az elöbb mondtam, sztorno mert úgy is az ügynögség fizeti a számlánkat. - Mondom barátnőmnek, aki aztán egyből az ajtóhoz lök, hogy én kopogjakbe, mert híresebb, és bátrabb vagyok. Barátnőm, mindkét kijelentésével vitatkoznék, mert azért van nállam is bátrabb a bandában, és a többieknek is vannak rajongóik szép számmal. De, ebbe most nem megyek bele, inkább nagy levegőt veszek, és be kopogok, és várok.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Spartax - Page 3 Empty Re: Spartax

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 12 Jún. 2015, 22:21


Elkísér a hölgy minket a VIP részre ami a herceg gyakori helye amikor itt van majd némi beszélgetést követve meg is tudjuk, az italokat a bárból a szobában vehetjük, ételt pedig könnyedén rendelhetünk akár nála is vagy majd hívhatjuk őket. Bár ezen része engem nem fog különös képpen foglalkoztatni. Bár kiváncsi lennék, milyen is ez az evés. Kissé különcnek érzem magam attól függetlenül, hogy mindhárman itt más-más fajt képviselünk ők ketten mégis csak jobban hasonlítanak egymásra mint én bármelyikükre. Már persze fiziológiailag.
- Hát nem is tudom. - gondolkozok el Zyro kérdésén a részegség kapcsán. - A földön tanulmányoztam többek között az alkoholjaitok is de merőben más az mint a szülőbolygómé. Ami a legjobban ráillene ezekre az italokra azok nálunk kemikáliák.
Oda sétálok a bárhoz amibe bele is lesek én is.
- Bár meg kell, hogy mondjam igazán kíváncsi vagyok, hogy mégis miféle hatása lehet ezeknek rám.
Felegyenesedek és megdörzsölöm az orromat. A biztonság kedvéért azért majd le is kéne vennem a bandázsokat. Ha esetleg ugyan azt a hatást váltja ki bennem ezek az italok is mint a kemikáliáink akkor jobb ha nincs is rajtam, a végén még több zónás baleset lenne belőle.
 A kopogásra az ajtó felé nézek el.
- Vajon ez máris a kajád Zyro?



_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Spartax - Page 3 Empty Re: Spartax

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 22 Jún. 2015, 20:21

A pincérnő szíves tájékoztatása utána már magabiztosan indulok a minibár felé, hogy megtaláljam a neonkék buborékos italt. Peter óvatosságra int, ami eléggé meglép. Nem az a fajta figura, aki visszafogottan bulizik, legalábbis nem olyannak képzelem, tehát ha valami még szerinte is veszélyes, azzal már tényleg nagyon vigyázni kell.
Épp ezért három üveggel veszek el a kék italból, és egyet-egyet Peter és Aian kezébe adok.
-Azt hittem, azért jöttünk, hogy szórakozzunk. Csinálj valami zenét! – Válaszolom Peternek. Nem tudom miért, de úgy érzem, innom kell ahhoz, hogy feloldott állapotban maradjak, és ne kezdjek olyan dolgokról gondolkodni, mint az Üresség, Tyranis, vagy minden élő elpusztulása az univerzumban.
Felszisszentem az üvegemet, amikor a kopogásra felfigyelek.
-Ha az, akkor igen gyors a kiszolgálás.
Az ajtóhoz lépek, és a kilincsre teszem a kezem, amikor rájövök, hogy a pincérnő nem kopogott volna. Kis híján elkezdek gondolkodni rajta, hogy egy merénylő áll az ajtó túloldalán, de aztán inkább elhessegetem a gondolatot, és kinyomat az ajtót. A két fiatal nő nem tűnik pincérnek, és egyiküknél sem látok ételt vagy tálcát. Tanácstalanul fordulok Peter és Aian felé, hátha ők ismerik a lányokat.
-Tudunk esetleg valamiben segíteni a hölgyeknek? – Kérdem udvariasan, mikor visszafordulok a lányok felé, aztán belekortyolok az italba, felkészülve arra, hogy „nagyon üt”.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Spartax - Page 3 Empty Re: Spartax

Témanyitás by Thorhalla Kedd 23 Jún. 2015, 00:01

//Szabadkört kaptok, nyugodtan beszéljétek meg a dolgot.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Spartax - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Spartax - Page 3 Empty Re: Spartax

Témanyitás by Eva Carter Kedd 23 Jún. 2015, 16:59

Még, látom kijönni a pincér nőcskét a három férfi szobájából, és ő is látja, hogy hova is megyünk, de nem kérdezi meg, hogy hova lesz a séta, és ettől csak könyebb a dolgunk, de azért némi kis nehézségre, azért számítottam volna, de most már aztán mindegy. Egyből az ajtóhoz megyünk, majd a barátnőm mond valamit, hogy próbáljunk meg bejutni, mire én igennel felelek neki, és ő máris az ajtó felé lök, hogy én kopogjak. Közbeni mondatával vitába szállnék, de nem teszem ehelyet inkább mély lélegzetet veszek, és bekopogok, majd aztán várok. Várakozás közben, meg ragadom barátnőm kezét, mert nem akarom, hogy meg gondolja magát. Az ajtó kinyilik, és a hármas egyike áll elöttünk, majd a barátai felé fordul, aztán vissza ránk, és egy kérdés is elhangzik.
- Üdv, a nevem, Fenn-Lee, és a barátnőmmel láttuk, hogy ide jöttetek a herceggel, és mivel régi állma, hogy találkozhasson vele, ezért el kisértem őt ide. Remélem, hogy csatlakozhatunk hozzátok. - Válaszólok a kérdésére, vagy legalább is én ezt gondolom, de az is lehet, hogy nem épp ezt a választ várta tőlem, majd még ki derül. Bár, igaz azt nem kérdezte, hogy ki vagyok/vagyunk, de azért azt is mondtam nekik. Csak, a barátnőmet nem mutattam még be, amit gyorsan pótolok is.
- Ő pedig itt mellettem, a barátnőm, Zoy-Gon. - Mutatom be őt is, majd várom, hogy mit is mondanak.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Spartax - Page 3 Empty Re: Spartax

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 25 Jún. 2015, 20:27


Elveszem a felém nyújtott italt és a kupakot lecsavarom. Ha nem csavarós akkor csak egyszerűen lefeszítem a robotikus kezemet nyitónak használva. Megszagolom a kék színű italt elsőre miközben figyelem a kinyíló ajtó mögötti két lányt. Az egyik beszédesebb, ő állt elöl is míg a másik mögötte állva csak csendben van. De a lány amelyik beszél hamar be is mutatkozik, hogy Fenn-Lee nek hívják és a másikukat pedig Zoy-Gon. Érdekes nevek. Némiképpen ismerősen csengenek mintha olvastam volna valahol a nevüket már amikor sétálgattam a városban korábbi napokban.

- Ahogy nézem sok értelme volt a vip szobát választanunk, ha csak így besétálnak ide az emberek.
Megjegyzem halkan majd keresek magamnak egy kényelmes fotelt amibe leülök az italommal.
Nem szívesen osztanám meg azt élményt amikor lerészegedek ismeretlen nőkkel. Nem biztonságos élmény. De végeredményben talán a hercegé lesz a döntés hacsak nem hagyja megint majd ránk a választást mint a hellyel is tette. Bár csak ketten vannak...
- HmmHm... Hogy ha hárman lennétek akkor biztos lehetne egy találka.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Spartax - Page 3 Empty Re: Spartax

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 05 Júl. 2015, 16:29

Mivel sem Aian, sem Peter nem jelzik, hogy ismernék a két lányt, megvárom, hogy mit válaszolnak ők maguk. A lány elég őszinte, de igazából bármelyik világban elmondható lenne ez a köszönés. Nyilván mindenki szívesen találkozna a helyi uralkodócsalád tagjaival, főleg egy herceggel, akinek nincsen felesége. Ugyanakkor az uralkodócsaládok nem véletlenül nem szoktak együtt szórakozni a köznéppel.
-Nos, igazán örülök, Fenn és Zoy – üdvözlöm őket, aztán hátranézek Peterre, és már majdnem elgondolkodom, hogy megkérdezzem tőle, örülne-e hölgytársaságnak, amikor rájövök, hogy kiről van szó. – A herceg szeretettel lát titeket. Peter, a két hölgy hozzád jött, ha jól emlékszem, az ő nevüket olvastam az előbb mai műsorban – mutatok az asztalon lévő holografikus kivetítőre.
Ezzel félreállok az ajtóból, és beengedem a két lányt, aztán visszamegyek, és leülök az egyik fotelbe Aian közelében. Közben újra belekortyolok az italba, az íze kiváló, egyáltalán nem érezni, hogy erős lenne. Persze a legjobb alkoholos italokra azt mondják, pont azért jók, mert nem veszed észre, hogy berúgsz tőlük, csak amikor már túl késő.
-Peter, ők itt Fenn és Zoy, és nagy álmuk, hogy találkozzanak veled. Vagyis csak Zoy álma, Fenn csak elkísérte őt. Ezek szerint átlagosan kettőből egy lány van csak oda a hercegért – fordulok mosolyogva Aianhoz.
Ezután átadom a terepet Peternek, bizonyára nyeregben érzi magát a lányokkal, olyan fickónak tűnik, aki élvezi az életet, amikor csak lehetősége van rá. Érdekes kérdés, hogy miért jár olyan akciókra, mint aminek a keretében a Kylnen is találkoztunk… De nem, ma nem gondolkozom ilyen dolgokról. Most szórakozunk, meg kell tanulnom lazítani.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Spartax - Page 3 Empty Re: Spartax

Témanyitás by Thorhalla Vas. 05 Júl. 2015, 18:25

2048. március 4., szerda – Spartax
Résztvevők: Zyro-Rel / Zyro Tao, Zen A. Khalil és Fenn-Lee

Végül Peter is felkelt a helyéről, hogy megnézze a jövevényeket. Amint Zyro be is mutatta őket a férfi szélesen vigyorodott el.
- Még szép, hogy többen is vannak – mondta elégedetten. – Nem követitek nyomon a modern kree zenét?
Nézett Aianra és Zyro-ra, bár sejtette a választ, hogy egészen biztosan nem.
- Ők egy kree lánybanda tagjai. Lehet szó egy magánkoncertről? – érdeklődött. – Még az esti fellépésetek előtt, aztán kaptok autogramot is, ha kell.
Elég szemtelenül hangzott, hogy nem ő fog a lányoktól autogramot kérni, hanem ő adna nekik. Közben Zyro nekilátott inni is, valóban jó aromájú ital volt, az alkohol nagyon nem érződött benne, a fiatal férfi tudta, hogyha nem eszik mellé, akkor tényleg be fog rúgni. Ha Aian is tölt közben magának, a kupak mágneses, így csak le kellett emelnie és utána már tudott tölteni. Még számára is ízletes az ital, úgy itatja magát, enyhén csípősnek érződik, de kellemes aromás.
Közben Peter várta a választ Fenntől és a társnőjétől, ha a válasz igen, akkor szólalt meg újra.
- Nos, akkor hozzátok a felszerelést, a fiúk sem bánják majd a kis bulit – vigyorgott.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Spartax - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Spartax - Page 3 Empty Re: Spartax

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 06 Aug. 2015, 18:35


Peter-nek válaszolnék, hogy pár éve még nem is tudtam, hogy léteznek Kree-k, nem hogy még énekelnek is. A jogos kérdésem az az lenne, hogy honnan kellene tudnom. De ezt nem kell mondanom sem neki, lejött szimplán abból is már, hogy fogalmunk sem volt kik ők. De megrázom a fejem nemlegesen majd kinyitom az italomat. A kupak mágneses volt így könnyen le tudtam venni. A poén kedvéért megfogom a kupakot és a műkaromra teszem, kis érdeklődéssel, hogy vajon ahhoz is hozzá tapad-e mint az üveghez. Minden esetre ha rajta marad ha nem bele iszom az italba és elhelyezkedek kényelmesen az egyik fotelben.
- Ha tényleg olyan jó az énekük mint mondod nincsen ellenvetésem a koncert ellen.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Spartax - Page 3 Empty Re: Spartax

Témanyitás by Eva Carter Pént. 21 Aug. 2015, 01:20

Most szembesülök azzal, hogy a három férfiből csak egy az aki ismer minket, ami statisztikailag nem valami jó. Az ajtóban álló férfi, végül be enged minket, mire Zoy, már el is tűnik mellőlem, és már is a herceg mellet található. Én pedig, a másik férfi közelében telepedek le, és figyelem ahogy iszik, meg más egyébért is.
- Te is Kree vagy? - Kérdem tőle, bár ezzel a kék bőrrel gondolom egyértelmüen Kree lehet, ha csak nincs még egy másik kék bőrü faj, amiről még nem tudok. Közben, a herceg is kérdez valamit, és Zoy már válaszól is a kérdésre.
- Neked, bármit drága Peter hercegem. - Rebegi a hercegnek, közben én a szemeimet fórgatom, és közben arra gondolok, hogy ilyenkor, mennyire nincs neki tartása. Aztán, a herceg ismét mond valamit, és Zoy ismét karon ragad, hogy össze szedjük a banda többi tagját. Hogy a másik válaszát, hallóttam-e az majd késöbb derölki. Kábé, másfél óráig, nem is térünk vissza, hisz mindenkinek sminket kell igazítania, és hajat egyengetnie, hogy jó benyomást tegyenek a hercegre. Így, csak másfél óra múlva térünk vissza az egész bandával, és a fel szerelésünkel. Miután, fel állítotuk a hang szereket, egyből bele is kezdünk, de így csak pár számra van időnk, még a második fel lépésünk elött. Így hát, elsőként, egy Kree birodalmi nép énekkel kezdünk, majd egy-két új szám, végül ha a hercegnek van egy kedvence tőlünk és kéri, akkor még azt is el játszuk nekik.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Spartax - Page 3 Empty Re: Spartax

Témanyitás by Thorhalla Szer. 26 Aug. 2015, 09:31

2048. március 4., szerda – Spartax
Résztvevők: Zyro-Rel / Zyro Tao, Zen A. Khalil és Fenn-Lee

Zyro ugyan nem válaszolt, de a két lány bejött a helységbe. A gondok itt kezdődtek, Peter éppen szólalt volna meg, amikor egy hatalmas robbanás szerű hangot hallott mindenki. A következő pillanatban az egyik fal berobbant, Zyro és a másik kree lány – nem Fenn – hangos csattanással terültek el a földön. Zyro mellkasában egy lyuk tátongott a jobb oldalon, ami erősen vérzett, valami átment rajta és ez a lövedék találta el a kree lányt is, még rajta is átment ez a lövés, majd a fémdalban az ajtó mellett állt meg. Ő is erősen vérzett, egyikőjük sem volt magánál, de első megállapításra a lövés egyikőjüknél sem ért fontos szervet, így mind a ketten megmaradnak, ha kapnak ellátást.* igazából a lézerlövésen kívül még egyikőjük sem hallott olyan lövedékről, ami ilyet képes volt okozni, az pedig megölte volna mindkét sérültet, plusz nem hagyott volna ilyen sebet.
- Ellátom őket, menjenek, derítsék ki, hogy ki és mi volt ez! – mondta Quill Fenn-nek és Aiannak.

*Tao ha valaha visszajön magához tér.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Spartax - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Spartax - Page 3 Empty Re: Spartax

Témanyitás by Eva Carter Csüt. 27 Aug. 2015, 14:08

Úgyan, be léptünk, és a herceg is épp mondott volna valami, csak aztán egy hang szólt közbe. Egy hang, ami úgy hangzott, mintha fel robbant volna valami. A hercegnek, meg a másiknak, és nekem az ijetségen kivül, más bajunk nem esett, de Zoy, és a harmadik srác, viszont nem uszta meg enyivel, ök ugyan is kaptak egy szép kis lyuk éktelenkedett. Mondjuk, még nem hallottam olyan fegyverről, ami ilyen lyukat tud hagyi, de a lézer végzett volna velük, és az nem ilyen lyukat hagyott volna. A herceg el küld engem és a másikat, hogy derítsünk fényt a merénylőre.
- Engedelmével felség, egy ló sz....t egyedül megyek, ö pedig itt marad, mert ha nem találjuk meg a merénylőt és üres kézzel térünk vissza, lehet önnek is közben baja esikvagy meg öli önt, tehát ő marad. - Mondom, be nem várom meg a herceg válaszát, hanem el indulok, az ajtó felé, de a folyosora kilépve, egy kicsit meg állok, és végig gondolom, hogy merre induljak, fussak. A másik, meg azthiszem nem láttam a merénylőt, így azt se tudom, hogy mit is tegyek.
~Talán olyan izét kéne el rendelni, hogy senki se ki, se be. - Így ezzel a gondolattal, kezdek futni, hogy meg találjam a tulajt, hogy időben cselekedjen.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Spartax - Page 3 Empty Re: Spartax

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 27 Aug. 2015, 17:20


A hangulat hamar megszakad fejlődni jókedvvé ahogy egy robbanás hangját hallom majd egy lövedék átszáguldva a szobán Zyro-t és az egyik énekesnőt aki jött be a szobába eltalálja és mind ketten a földre kerülnek komoly sebbel. Elfordulok arra amerről jöhetett a lövedék és egy időben vele a bandázsokat aktiválom is. Harcra készen feszülök amerről jött a lövedék. Egy nyugodt pillanat sincs sehol már?!  A berobbant falhoz lépek és takarásból kinézek a lyukon. Hátra pillantottam Fenn-re ahogy utasításszerűen azt akarja, hogy itt maradjak a herceggel ő meg elrobog. Milyen furcsák az énekesnők itt... Mégis mit akar csinálni ha összefut azzal akinél a fegyver van? Minden esetre egyet értek azzal, hogy Peter-t nem kéne itt hagyni két sérülttel. Vissza fordulok a lyukon kinézve és ha nincs konkrét veszély, azaz nem látok támadót vagy hasonlót akkor megszólalok.
- A nővel egyet kell értenem abban, hogy nem maradhatsz egyedül. Mit kezdesz ha megtámadnak itt két sérülttel?
Kérdezem meg tőle de a körülbelüli választ úgy is tudom, hogy az lesz megoldja, vagy hasonló. Nem tudom elképzelni, hogy kijönne a "jogos" vagy "igazad van" szavak bármelyike is.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Spartax - Page 3 Empty Re: Spartax

Témanyitás by Thorhalla Pént. 28 Aug. 2015, 09:32

2048. március 4., szerda – Spartax
Résztvevők: Zyro-Rel / Zyro Tao, Zen A. Khalil és Fenn-Lee

Egyelőre sem Fenn, sem Aian nem voltak hajlandóak távozni, mert nem akarták Quill-t magára hagyni. A férfira közben egy teljes nanopáncélzat húzódott fel, ami a ruhájából formálódott. Az ajtóban pedig két nagydarab testőr is megjelent, ők is páncélban és fegyverrel.
- Megleszlek, menjetek! – mondta újra.
- A trónörököst visszakísérjük a palotába, a sérülteket pedig azonnal elszállítják a legközelebbi kórházba – mondta az egyik frissen érkezett.
És valóban néhány másodperc múlva már az orvosi egységek is megérkeztek.
- Maguk jobban képzettek katonai szempontból, mint a mieink, ezért akarom, hogy maguk menjenek – mondta. – Nagyobb esélyük van, mint a sima katonáinknak…
Közben már megragadták a karját, hogy fedezékbe húzzák Quillt a testőrei.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Spartax - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Spartax - Page 3 Empty Re: Spartax

Témanyitás by Eva Carter Pént. 28 Aug. 2015, 11:52

Eredetileg, mentem volnaegyedül, de végül is a lábaim nem engedelmeskedtek nekem, így ott maradtam. Közben, a herceget egy páncél, és a herceg testőrei is meg jelentek. Először, a herceg mond valamit, majd az egyik testőr is. Hogy a sebesültek, korházba kerűlnek.
~ Segény Zoy, pedig ő csak a herceggel akart találkozni. - Gondolom magamban, miközben meg érkezik, a órvosi egység. ~ Valamint, a utólso fellépést is máskórra kell halasztani, ami ezek után még érthető is. - Gondolom magamban tovább. Majd, a herceg ismét mond valamit arról, hogy katonai szempontból, ketten felkészűltebbek vagyunk, vagy valami ilyesmi, már ha jől értettem amit mond. Közben, az őrök közre fogják és ki viszik, gondolom biztonságba helyezik, én pedig kettesben maradok a fickóval. Rá nézek, és ki mondom az első kérdésem hozzá, ami az eszembe jut.
- Akkor, hol kezdjük? - majd, kiváncsian várom, hogy mit is mond.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Spartax - Page 3 Empty Re: Spartax

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 28 Aug. 2015, 23:07


Páncélzat húzódik fel a hercegre és két testőr is megjelenik az ajtóban. Az újabb nyomatékosítás, hogy mehetünk ezek után már nem is volt olyan fontos, látva, hogy nem lesz veszélyben vagy egyedül. Biccentek neki.
- Rendben van akkor.
A bandázs aktiválásával pedig már készen is állok arra, hogy akár harcba keveredhessek, bármilyen támadó is legyen az aki itt van. Az orvosok megérkezésével pedig már semmi probléma nem lehet itt. Most már tényleg csak meg kell indulnunk és megtalálnunk az okokat. Fenn is ezt a kérdést teszi fel, hogy merre kezdjük meg. Rámutatok a berobbant falra.
- A lövés innen jött, nekünk is erre kellene elindulnunk elsőre.
Ha átférünk a beszakadt fal résén akkor elindulok arra. Ha nem akkor megnagyobbítom, hogy átférjek, átférjünk rajta. Ha nem ütközök bele rögtön ellenségesekbe akkor pedig elindulok, ha még látok is valamit ami még segíthet is esetleg az még jobb és megpróbálom követni azt. Esetleg egy másik falon is vannak lövésnyomok. Esetleg pánik vagy harc zaja valamerről.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Spartax - Page 3 Empty Re: Spartax

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.